Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Toruniu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Zbójnie
Adres: w Urzędzie Gminy Zbójno, Zbójno 35A, 87-645 Zbójno, pok. 28
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzeszewska Daria Przewodniczący
Jeziorska Martyna Zastępca Przewodniczącego
Barska Iwona Małgorzata Członek
Buczkowska Katarzyna Członek
Dykowski Krzysztof Członek
Krzeszewska Joanna Członek
Makowska Agnieszka Członek
Przywitowska Milena Ewa Członek
Stacherska Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Golubiu-Dobrzyniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń, pok. S5-Biuro Rady Powiatu
Imię i nazwisko Stanowisko
Osiński Leszek Przewodniczący
Zarębska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Chojnicka Elżbieta Iwona Członek
Jaworska Grażyna Iwona Członek
Konieczny Krzysztof Członek
Kuźmiński Jan Członek
Lebowska Anna Członek
Malinowska Martyna Członek
Nadolska Dorota Elżbieta Członek
Zielińska Monika Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Chełmnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Chełmnie, ul. Harcerska 1, 86-200 Chełmno, pok. 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Preis Julita Przewodniczący
Cirkowska Marzanna Zastępca Przewodniczącego
Arendt-Pera Alicja Małgorzata Członek
Grzeszczak Alicja Helena Członek
Kozikowski Czesław Członek
Krymska Krystyna Członek
Piątkowski Grzegorz Członek
Podlasińska Dorota Grażyna Członek
Reszczyńska Agnieszka Członek
Stefański Tomasz Andrzej Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Toruniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń, I piętro, pok. 123 (Sala Konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Modrzyński Wojciech Przewodniczący
Żochowska Natalia Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bejgier Joanna Magdalena Członek
Duszyńska Bronisława Członek
Fladrowska Marlena Anna Członek
Gajewska Alicja Członek
Kłopotek-Nowakowska Kinga Członek
Krężelewski Jacek Członek
Ptaszyńska Lidia Członek
Trokowska Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Toruniu
Adres: w Urzędzie Miasta Torunia, Wały Gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń, pok. 63C
Imię i nazwisko Stanowisko
Szadkowski Piotr Przewodniczący
Józefiak Alicja Maria Zastępca Przewodniczącego
Czeszel Izabela Klaudia Członek
Dagow Wiesława Członek
Hoffmann Piotr Józef Członek
Piotrowski Roman Członek
Stolarczyk Piotr Jarosław Członek
Szczepański Waldemar Ryszard Członek
Winiarska Urszula Lucyna Członek
Zwiefka Piotr Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Złejwsi Wielkiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Złejwsi Wielkiej, ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka, pok. nr 31
Imię i nazwisko Stanowisko
Barczyńska Wioleta Przewodniczący
Krużewski Bartłomiej Konrad Zastępca Przewodniczącego
Grzesiuk Jakub Mieczysław Członek
Gulczyńska Agata Członek
Iwanowicz Maria Członek
Jaworska Magdalena Członek
Jurkiewicz Jolanta Członek
Kaczmarek Jolanta Barbara Członek
Rywocka Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stolnie
Adres: w Urzędzie Gminy Stolno, Stolno 112, 86-212 Stolno, pok. nr 9 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Otlewski Feliks Przewodniczący
Goździewska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Araszewska Karolina Członek
Cukras Ewa Członek
Czapiewska Karolina Maria Członek
Mika Anna Członek
Otlewska Beata Członek
Sienkiewicz Ewa Małgorzata Członek
Ziółkowski Marian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chełmnie
Adres: w Urzędzie Gminy Chełmno, ul. Dworcowa 1, 86-200 Chełmno, pok. 319
Imię i nazwisko Stanowisko
Kukulska Anna Karolina Przewodniczący
Śróbka Aleksandra Róża Zastępca Przewodniczącego
Bober Beata Krystyna Członek
Dorniak Krystyna Łucja Członek
Drozd Bogumiła Członek
Majewska Emilia Członek
Skórski Zbigniew Marek Członek
Wesołowski Wojciech Członek
Zima Jarosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radominie
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Radominie, Radomin 1, 87-404 Radomin, pok. nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Fajfer Józef Przewodniczący
Jarosz Monika Zastępca Przewodniczącego
Kopycki Sławomir Członek
Ostrowska Anna Członek
Pilarska Iwona Członek
Sobieszyńska Gabriela Członek
Szlejer Grażyna Członek
Szlufik Anna Członek
Wiśniewska Hanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chełmży
Adres: w Urzędzie Gminy Chełmża, ul. Wodna 2, pok. 2, 87-140 Chełmża
Imię i nazwisko Stanowisko
Chmiel Krystyna Ewa Przewodniczący
Wiercioch Agnieszka Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Branicka Marzenna Maria Członek
Jałocha Mirosława Maria Członek
Kwiatkowska Karolina Członek
Skomra Wiesława Teresa Członek
Trzpil Michalina Katarzyna Członek
Zych Czesława Irena Członek
Zyglarska Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubiczu
Adres: w Urzędzie Gminy Lubicz, ul. Toruńska 21, 87-162 Lubicz, pok. 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Kurasz Marcin Piotr Przewodniczący
Karpiński Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Bejger Anna Zuzanna Członek
Dolega Danuta Maria Członek
Dudowicz Joanna Aneta Członek
Lipiński Jan Członek
Marunowska Zofia Członek
Modrzejewski Wiesław Stanisław Członek
Strzelecka Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łubiance
Adres: w Urzędzie Gminy Łubianka, ul. Jana Pawła II 8, pok. 7a, 87-152 Łubianka
Imię i nazwisko Stanowisko
Amtmańska Barbara Przewodniczący
Owsian Barbara Zastępca Przewodniczącego
Finc Aleksandra Członek
Gumowski Jan Rajmund Członek
Janiszewska Anna Maria Członek
Jaworski Marian Zbigniew Członek
Sadowski Adam Członek
Sadowski Janusz Maciej Członek
Sierocki Jan Filip Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ciechocinie
Adres: w Urzędzie Gminy Ciechocin, Ciechocin 172, 87-408 Ciechocin, pok. 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Wanda Barbara Przewodniczący
Wierzbowska Hanna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Gierłowska Emilia Członek
Górski Andrzej Członek
Gutowski Mariusz Członek
Kończalska Halina Członek
Matuszewska Henryka Maria Członek
Mejger Barbara Anna Członek
Zielińska Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kowalewie Pomorskim
Adres: w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim, Plac Wolności 13 (sala nr 11), 87-410 Kowalewo Pomorskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymańska Zyta Danuta Przewodniczący
Krasicka Joanna Dorota Zastępca Przewodniczącego
Dębińska Małgorzata Członek
Kamiński Wiktor Andrzej Członek
Kociemska Natalia Daria Członek
Kozińska Monika Członek
Sęk Aleksandra Członek
Trzciński Jan Członek
Wegner Małgorzata Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chełmnie
Adres: w Urzędzie Miasta Chełmna, ul. Dworcowa 1, 86-200 Chełmno, pok. 204
Imię i nazwisko Stanowisko
Kunkel Jakub Przewodniczący
Szewczuk Ewa Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Beata Marzena Członek
Grzeszczak Urszula Członek
Kaczmarek Jarosław Członek
Kiliszek Danuta Aniela Członek
Leśniewska Joanna Maria Członek
Mielnicka Weronika Maria Członek
Szwarocka-Loba Monika Inez Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Obrowie
Adres: w Urzędzie Gminy Obrowo, ul. Aleja Lipowa 27, 87-126 Obrowo, pok. 6 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zażycka Dorota Ewa Przewodniczący
Gerus Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Affelt Hanna Bernadeta Członek
Celmer Justyna Anna Członek
Chmielewska Dagmara Katarzyna Członek
Górna Michalina Członek
Górzyńska Janina Członek
Kawczyńska Ewa Członek
Morawski Tadeusz Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chełmży
Adres: w Urzędzie Miasta Chełmży, ul. gen. J. Hallera 2, pok. nr 8, 87-140 Chełmża
Imię i nazwisko Stanowisko
Kałamarski Krzysztof Andrzej Przewodniczący
Karpińska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Jaworska Anna Helena Członek
Lipińska Aldona Anna Członek
Łagodzińska Mariola Członek
Marek Małgorzata Członek
Mikulska Izabela Członek
Mol Maria Joanna Członek
Muszyńska Teresa Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Papowie Biskupim
Adres: w Urzędzie Gminy Papowo Biskupie, 86-221 Papowo Biskupie 128, pok. nr 1a
Imię i nazwisko Stanowisko
Krasoń Beata Przewodniczący
Wiśniewska Maria Danuta Zastępca Przewodniczącego
Araszewska Teresa Członek
Chmielewski Lech Jerzy Członek
Cierpiałkowska Renata Maria Członek
Leszczyńska Jolanta Anna Członek
Maćkowska Justyna Członek
Piszczek Patrycja Członek
Sadowska Mariola Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Golubiu-Dobrzyniu
Adres: w Urzędzie Miasta Golubia-Dobrzynia, ul. Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń, pok. 1A (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pokwicka Danuta Maria Przewodniczący
Dworecka Natalia Zastępca Przewodniczącego
Lewandowska Violetta Członek
Marcinkowska Zofia Członek
Nadolska Elżbieta Wanda Członek
Piotrowicz Irena Jadwiga Członek
Pokrętowski Krzysztof Członek
Wiśniewska Halina Agnieszka Członek
Zieliński Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kijewie Królewskim
Adres: w Urzędzie Gminy Kijewo Królewskie, ul. Toruńska 2, 86-253 Kijewo Królewskie, pok. 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Piotrowski Kamil Przewodniczący
Cesarz Anna Zastępca Przewodniczącego
Górecka Agnieszka Lidia Członek
Górna Grażyna Ewa Członek
Jarocka Jagoda Teresa Członek
Kalkowski Wiesław Członek
Patuła Janusz Członek
Rakowska Mirosława Członek
Szczepański Ireneusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czernikowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Czernikowie, ul. Słowackiego 12, 87-640 Czernikowo, pok. 5,
Imię i nazwisko Stanowisko
Marciniak Beata Anna Przewodniczący
Andrzejewska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Lewandowska Alicja Hanna Członek
Marchlewska Marcelina Członek
Rogalska Monika Członek
Rumińska Karolina Członek
Sulińska Ewelina Członek
Szwedo Piotr Członek
Wernerowicz Wiesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielkiej Nieszawce
Adres: w Urzędzie Gminy Wielka Nieszawka, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, pok. nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamczak Astryda Anna Przewodniczący
Kłosińska-Weckwerth Barbara Urszula Zastępca Przewodniczącego
Brończyk Janina Bogusława Członek
Buczkowska Agnieszka Irena Członek
Ciesiun Rafał Członek
Dąbrowicz Marcin Członek
Felchner Elżbieta Członek
Szczerkowska Urszula Bogumiła Członek
Wieczorek Danuta Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Unisławiu
Adres: w Urzędzie Gminy Unisław, ul. Parkowa 20, 86-260 Unisław, pok. nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasprowicz Krystyna Przewodniczący
Maćkowska Kamilla Maria Zastępca Przewodniczącego
Bagrowska Małgorzata Członek
Bartkowski Mariusz Tomasz Członek
Kamińska Bożena Teresa Członek
Lisewska Beata Maria Członek
Michałowski Jan Czesław Członek
Szczęsna Kinga Beata Członek
Wiktor Tadeusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łysomicach
Adres: w Urzędzie Gminy Łysomice, ul. Warszawska 8, parter (sala narad), 87-148 Łysomice
Imię i nazwisko Stanowisko
Wroniewicz Anna Przewodniczący
Kapelaty Genowefa Maria Zastępca Przewodniczącego
Finc Karol Jacek Członek
Goździelewska Marta Członek
Kęder Katarzyna Członek
Ordak Barbara Członek
Owczarczyk-Buller Ewelina Maria Członek
Pyrek Łucja Teresa Członek
Zieliński Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lisewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Lisewie, ul. Chełmińska 2,86-230 Lisewo, pok. nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Maćkowska Monika Magdalena Przewodniczący
Uchacz Kamila Paulina Zastępca Przewodniczącego
Dziubak Ewelina Członek
Gostkowska Katarzyna Sylwia Członek
Górska Małgorzata Katarzyna Członek
Grabowska Bogumiła Stanisława Członek
Nogalska Alicja Władysława Członek
Szpręglewska Natalia Anna Członek
Trzpil Alicja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Golubiu-Dobrzyniu
Adres: w Urzędzie Gminy Golub-Dobrzyń, Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń, pok. Nr 5, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Morawski Arkadiusz Piotr Przewodniczący
Siennicka Monika Zastępca Przewodniczącego
Basa Justyna Członek
Bawoł Joanna Członek
Morawski Mieczysław Członek
Pęcak Emilia Członek
Prusińska Aleksandra Członek
Stępień Joanna Członek
Warnel Paulina Członek