Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 1 652 725
Wyborców 1 343 702
Obwodów 782
  • Wybory do Rady m.st. Warszawy
  • Wybory Prezydenta m.st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady m.st. Warszawy
  • Wyniki wyborów do Rady m.st. Warszawy
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
dzielnica bemowo m. st. warszawaDzielnica Bemowo M. St. Warszawa 49 5 25 40 249
dzielnica bialzolzezka m. st. warszawyDzielnica Białołęka M. St. Warszawy 55 5 25 20 140
dzielnica bielany m. st. warszawyDzielnica Bielany M. St. Warszawy 50 5 25 25 154
dzielnica mokotozw m. st. warszawyDzielnica Mokotów M. St. Warszawy 96 5 28 35 237
dzielnica ochota m. st. warszawyDzielnica Ochota M. St. Warszawy 48 3 23 24 195
dzielnica praga-polzudnie m. st. warszawyDzielnica Praga-Południe M. St. Warszawy 85 4 25 28 211
dzielnica praga-pozlznoc m. st. warszawyDzielnica Praga-Północ M. St. Warszawy 37 3 23 24 220
dzielnica rembertozw m. st. warszawyDzielnica Rembertów M. St. Warszawy 13 4 21 20 144
dzielnica szrozdmieszcie m. st. warszawyDzielnica Śródmieście M. St. Warszawy 48 5 25 35 230
dzielnica targozwek m. st. warszawyDzielnica Targówek M. St. Warszawy 44 5 25 30 196
dzielnica ursus m. st. warszawyDzielnica Ursus M. St. Warszawy 22 4 23 20 144
dzielnica ursynozw m. st. warszawyDzielnica Ursynów M. St. Warszawy 65 5 25 30 204
dzielnica wawer m. st. warszawyDzielnica Wawer M. St. Warszawy 34 4 23 23 172
dzielnica wesolza m. st. warszawyDzielnica Wesoła M. St. Warszawy 10 4 21 16 113
dzielnica wilanozw m. st. warszawyDzielnica Wilanów M. St. Warszawy 19 4 21 25 166
dzielnica wlzochy m. st. warszawyDzielnica Włochy M. St. Warszawy 25 3 21 17 133
dzielnica wola m. st. warszawyDzielnica Wola M. St. Warszawy 63 5 25 27 173
dzielnica zzzoliborz m. st. warszawyDzielnica Żoliborz M. St. Warszawy 19 4 21 27 180

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
711 Szkoła Podstawowa Nr 150 Sala Gimnastyczna przy Zespole Szkół Nr 46, ul. Gen. Wiktora Thomme'ego 1 Bemowo stały Tak ul. Bawełniana: cała, ul. Grotowska : cała, ul. Natalii : cała, ul. Radiowa : strona nieparzysta od nr 1 do nr 27B, strona parzysta od nr 20 do nr 26, ul. Telefoniczna : cała
712 Szkoła Podstawowa Nr 150 Sala Gimnastyczna przy Zespole Szkół Nr 46, ul. Gen. Witora Thomme'go 1 Bemowo stały Tak ul. Afrodyty: cała , ul. Akantu : cała, ul. Apollina: cała, ul. Artemidy: cała, ul. Dostępna : cała, ul. Ebro : cała, ul. Elektry: cała , ul. Gen. Franciszka Kleeberga : cała, ul. Gen. Wiktora Thomme’ego : cała, ul. Gen. Witolda Urbanowicza : strona nieparzysta od nr 39 do nr 49, ul. Hery: cała, Laserowa : cała, ul. Posejdona: cała, ul. Prometeusza: cała ul. Stanisława Kunickiego : cała , ul. Telewizyjna : cała, , ul. Płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego: cała, , ul. Zeusa: cała
713 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25 Bemowo stały Tak ul. E. Osmańczyka: cała, ul. K. Miarki: cała, ul. Oławska: cała, ul. Powązkowska od nr : 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 90, 97 ul. R. Popiołka: cała, ul. S. Rostworowskiego: cała
714 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońća 25 Bemowo stały Tak ul. F. Kawy : cała, ul. G. Morcinka: cała, ul. R. Millera: cała, ul. Zachodzącego Słońca: cała
715 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25 Bemowo stały Tak ul. Andyjska : cała, ul. Apenińska : cała, ul. Dynarska : cała, ul. Himalajska : cała, ul. Pirenejska: cała, ul. Powstańców Śląskich 103, 123, 125, ul. Wrocławska 25
716 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25 Bemowo stały Tak ul. P. Stellera : cała, ul. Piastów Śląskich : cała, ul. Podmiejska : cała, ul. Rodła : cała, ul. Sosnowiecka : cała, ul. S. Ligonia : cała, ul. W. Korfantego : cała, ul. Żołnierzy Wyklętych : cała
717 Budynek Studium Wychowania Fizycznego Wojskowej Akademii Technicznej, ul. Kartezjusza 1 Bemowo stały Tak ul. A. Kocjana : cała, ul. Arkadyjska : cała, ul. Bolimowska : cała, ul. Borzęcińska : cała, ul. Cieplarniana : cała, ul. Dorohuska : cała, ul. Fabiańska: cała, ul. H. Dobrzańskiego "Hubala" : cała, ul. Hucisko : cała, ul. Iskry : cała, ul. J. Bułhaka : cała, ul. J. Brandta : cała, ul. Kircholmska : cała, ul. Komorowska : cała, ul. Kozłowicka : cała, ul. Krajeńska : cała, ul. Oblęgorska : cała, ul. Ołtarzewska : cała, ul. Oryszewska : cała, ul. Osowiecka : cała, ul. Otrębuska : cała, ul. Podkowińska : cała, cała, ul. Radziejowicka : cała, ul. Rąblowska : cała, ul. Rozalińska : cała, ul. Skłoby : cała, ul. Spychowska : cała, ul. Strawczyńska : cała, ul. Wielbarska : cała, ul. Zaboreczne : cała
718 Klub Wojskowej Akademii Technicznej, ul. Gen. Witolda Urbanowicza 25A Bemowo stały Tak ul. A. B. Dobrowolskiego: cała, ul. A. Einsteina : cała, ul. Archimedesa : cała, : , ul. D. Mendelejewa : cała, ul. Galileusza : cała, Gen. W. Urbanowicza: strona nieparzysta od nr 9 do nr 35, ul. G. Leibniza : cała, ul. Isaaka Newtona: cała ul. Kartezjusza : cała, , ul. K. Siemienowicza : cała, ul. K. Ciołkowskiego : cała, ul. K. Arciszewskiego : cała, ul. Lazurowa : strona nieparzysta od nr 173 do nr 185E, ul. Pitagorasa : cała, ul. W. Gąsiorowskiego : cała
719 Przedszkole Nr 390, ul. Secemińska 1 Bemowo stały Tak ul. Brzeżek 4, 6, ul. Gołuchowska : cała, ul. Secemińska : cała, ul. Uniejowska : cała, ul. Wrocławska : 1, 2A, 3, 5, 7, 7A, 8A, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, ul. Żeńców 3, 9
720 Szkoła Podstawowa Nr 321, ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego "Zapory" 3 Bemowo stały Tak ul. A. Kędzierskiego: cała, ul. Czerwonych Maków: cała, ul. Mjr H. Dekutowskiego „Zapory”: 2, 5, 6, ul. Orlich Gniazd: cała, ul. Wrocławska 9, 11, 13, 15, 17, 21, 21A
721 Szkoła Podstawowa Nr 321, ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego "Zapory" 3 Bemowo stały Tak ul. Gen. B. Szareckiego: cała, ul. Gen. M. Bołtucia cała, Ks. B. Markiewicza: cała, ul. S. Lencewicza: cała, ul. Powstańców Śląskich 102, 104, 106A, 106B, 106C, 106D, 108, 108B, 108C
722 Szkoła Podstawowa Nr 364, ul. Michała Elwira Andriollego 1 Bemowo stały Tak ul. Księcia Bolesława : cała, ul. Mieczysława Wolfkego od nr 1 do nr 10, ul. Rosy Bailly : cała
723 Szkoła Podstawowa Nr 364, ul. Michała Elwira Andriollego 1 Bemowo stały Tak ul. J. Kaden-Bandrowskiego : cała, ul. Wrocławska : 14, 16, 18, 20A, 20B
724 Szkoła Podstawowa Nr 341, ul. Oławska 3 Bemowo stały Tak ul. J. Blatona: cała, ul. Widawska : cała
725 Szkoła Podstawowa Nr 341, ul. Oławska 3 Bemowo stały Tak ul. A. Sołtana : cała, ul. M. Wolfkego : 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 20
726 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul. Obrońców Tobruku 11 Bemowo stały Tak ul. Obrońców Tobruku numery nieparzyste od nr 19 do nr 31C
727 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul. Obrońców Tobruku 11 Bemowo stały Tak ul. J. Waldorffa 39A, 41, 41A, 41B, 41C, ul. Obrońców Tobruku numery parzyste: od nr 18 do nr 38
728 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Górczewska 201 Bemowo stały Tak ul. Baborowska : cała, ul. Budy : cała, ul. Dębicka : cała, ul. Grodkowska cała, ul. Ziębicka : cała
729 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Górczewska 201 Bemowo stały Tak ul. Babimojska: cała, ul. Jeździecka: cała, ul. Kluczborska : cała, ul. Kołczana: cała, ul. Marynin: cała, ul. Strońska: cała, ul. Szlifierska : cała, Wieśniacza: cała, ul. Zaborowska : cała
730 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Górczewska 201 Bemowo stały Tak ul. Arki Bożka : cała, ul. Bogatyńska : cała, ul. Łagowska : cała, ul. Siodlarska : od nr 1 do nr 38
731 Oddziały Przedszkola Nr 435, ul. Bolkowska 4 Bemowo stały Nie ul. Bolkowska : cała, Górczewska : od nr 142 do nr 198 B, ul. Kazubów : cała
732 Biblioteka Publiczna, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28C Bemowo stały Nie ul. Górczewska: od nr 200 do nr 222, ul. K. Deyny: cała
733 Klub Bemowskiego Seniora, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 30A Bemowo stały Nie ul. Dywizjonu 303 od nr 113 do nr 175, . ul. Płk. W. Łokuciewskiego cała ul. Powstańców Śląskich : od nr 83 do nr 89D
734 TBS, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 30 Bemowo stały Tak ul. Gen. T. Pełczyńskiego : cała
735 TBS, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 30 Bemowo stały Tak ul. Górczewska : od nr 224 do nr 259, , ul. Lazurowa : od nr 127 do nr 169, ul. Narwik : cała
736 Przychodnia ZOZ, ul. Gen. M. C. Coopera 5 Bemowo stały Tak ul. Batalionów Chłopskich : cała, ul. Gen. M. C. Coopera : cała, ul. Gen. L. Rayskiego od nr 3 do nr 11.
737 Klub Studencki "Karuzela", ul. S. Konarskiego 85 Bemowo stały Nie ul. Batalionu " Miotła " : cała, Osiedle Przyjaźń : całe, ul. Powstańców Śląskich : strona parzysta od nr 26 do nr 58A , ul. S. Konarskiego : cała
738 Klub "Dwa Jelonki", ul. Powstańców Śląskich 44 Bemowo stały Nie ul. Człuchowska strona parzysta od nr 26 do nr 82, ul. Gimnazjalna: cała, ul. J. Joyce´a: cała, ul. Kiermaszowa: cała, ul. Kruszyńska: cała, ul. J. Olbrachta od nr 71 do nr 124; ul. Oświatowa: cała, Pl. Kasztelański : cała , ul. Rzędzińska: cała , ul. Strąkowa od nr 30 do nr 48
739 Szkoła Podstawowa Nr 362, ul. Gen. Waleria Czumy 8 Bemowo stały Tak ul. Gen. W. Czumy : cała
740 Przedszkole Nr 214, ul. Gen. W. Czumy 6 Bemowo stały Tak ul. Drogomilska : cała, ul. Kryształowa : cała, ul. Legendy : cała. ul. Muszlowa : cała, , ul. Powstańców Śląskich od nr 61 do nr 69G
741 Szkoła Podstawowa Nr 316, ul. S. Szobera 1/3 Bemowo stały Tak ul. L. Kossutha : cała, ul. Lazurowa: 26, ul. Z. Klemensiewicza : cała
742 Szkoła Podstawowa Nr 316, ul. S. Szobera 1/3 Bemowo stały Tak ul. A. Świętochowskiego : cała, ul. E. Szwankowskiego: cała, ul. S. Szobera : cała, ul. W. Doroszewskiego : cała
743 Szkoła Podstawowa Nr 350 w Zespole Szkól nr 48 im. Armii Krajowej, ul. K. Irzykowskiego 1A Bemowo stały Tak ul. K. Irzykowskiego: cała , ul. Karabeli : cała
744 Szkoła Podstawowa Nr 350 w Zespole Szkól nr 48 im. Armii Krajowej, ul. K. Irzykowskiego 1A Bemowo stały Tak ul. K. Wyki : cała, ul. Lazurowa : strona parzysta od nr 18 do nr 24
745 Szkoła Podstawowa Nr 350 w Zespole Szkól nr 48 im. Armii Krajowej, ul. K. Irzykowskiego 1A Bemowo stały Nie ul. Kpt. W. Raginisa : cała, ul. Okoliczna : cała, ul. Powstańców Śląskich : 45, 49, ul. W. Borowego : cała, . ul. Świetlików 10
746 LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, ul. A. Krzywoń 3 Bemowo stały Tak ul. Synów Puku : cała
747 LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, ul. A. Krzywoń 3 Bemowo stały Tak ul. Anieli Krzywoń : cała, ul. Powstańców Śląskich : od nr 1 do nr 24
748 Szkoła Podstawowa Nr 301 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Brygadzistów 18 Bemowo stały Tak ul. Borowej Góry : cała
749 Szkoła Podstawowa Nr 301 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Brygadzistów 18 Bemowo stały Tak ul. Mjr. H. Sucharskiego : cała, ul. Strzelców : cała, ul. Szczotkarska: cała
750 Szkoła Podstawowa Nr 301 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Brygadzistów 18 Bemowo stały Tak ul. Człuchowska strona nieparzysta od nr 9 do nr 43, ul. Puszczy Solskiej : cała, ul. Świetlików : 5, 7, 7A, 8, 25, 27
751 Szkoła Podstawowa Nr 306, ul. Tkaczy 27 Bemowo stały Nie ul. Brygadzistów : cała, ul. Cokołowa : cała, ul. Drzeworytników : cała, ul. J. Wybickiego : cała, ul. Kontuszowa : cała, ul. Lustrzana : cała, ul. Miejska : cała, ul. Owczarska : cała, ul. Reżyserska : cała, ul. Rodzinna cała, ul. Słomiana : cała, ul. Sternicza od nr 30 do nr 123 ul. Tkaczy : cała
752 Szkoła Podstawowa Nr 306, ul. Tkaczy 27 Bemowo stały Nie ul. Rozłogi : od nr 2 do nr 9
753 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Rozłogi 10 Bemowo stały Tak ul. Kopalniana: cała, ul. Łęgi: cała, ul. Mory cała, ul. Moździerzy: cała, ul. Na Wyraju: cała, ul. Połczyńska od nr 38A do nr 122, ul. Sochaczewska: cała, ul. Szeligowska : cała
754 Szkoła Podstawowa Nr 363, ul. Rozłogi 10 Bemowo stały Tak ul. Fortuny : cała, ul. Gabriela : cała, ul. Legionowa : cała, ul. Nowej Huty : cała, ul. Okrętowa: cała, ul. Rotundy : cała, ul. Siemiatycka: cała, :
755 Szkoła Podstawowa Nr 363, ul. Rozłogi 10 Bemowo stały Tak Lazurowa : strona parzysta od nr 12 do nr 16K, ul. Rozłogi : od nr 11 do nr 18
756 Dom Kombatanta, ul. Sternicza 125 Bemowo stały Tak ul. Chrzanowska 4, ul. Lazurowa od nr 2 do nr 6, ul. Sternicza 129, 131
1141 Oddział Zewnętrzny Bemowo-Służba Więzienna, Antoniego Kocjana 3 Warszawa oddział zewnętrzny aresztu Śledczego Nie ul. Antoniego Kocjana 3
1142 Dom Pomocy Społecznej " KOMBATANT", Sternicza 125 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Sternicza 125
1143 Dom Emeryta Wojskowego, Pirenejska 5 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Pirenejska 5
850 Szkoła Podstawowa nr 356, Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Skarbka z Gór: strona nieparzysta od nr 1 do nr 49, ul. Tajemna: cała
851 Szkoła Podstawowa Nr 118, Leszczynowa 5 Białołęka stały Nie ul. Delfina: cała, ul. Dorodna: cała, ul. Familijna: cała, ul. Gołdapska: cała, ul. Igrzyskowa: cała, ul. Kasztanowa: cała, ul. Klembowska: cała, ul. Konwaliowa: cała, ul. Ku Rzece: cała, ul. Laurowa: cała, ul. Leszczynowa: cała, ul. Masztowa: cała, ul. Mirocińska: cała, ul. Modlińska: od nr 15 do nr 55N, ul. Myśliborska: od nr 1 do nr 83N i od nr 2 do nr 92R P, ul. Piechocka: cała, ul. Płużnicka: cała, ul. Portowa: cała, ul. Przaśna: cała, ul. Szczupacza: cała, ul. Świderska: od nr 1 do nr 99 NP, ul. Zabłocka: cała, ul. Zakątna: cała, ul. Zarzecze: cała, ul. Żerańska: cała, ul. Życzliwa: cała
852 CV Liceum Ogólnokształcące, ul. Van Gogha 1 Białołęka stały Tak ul. Wittiga: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9
853 Szkoła Podstawowa Nr 314, Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Kościeszów: cała, ul. Leliwitów: cała, ul. Modlińska: od nr 57 do nr 195 N, ul. Obrazkowa: cała, ul. Pałuków: cała, ul. Porajów: cała, ul. Szafrańców: cała, ul. Szczęśliwa: cała
854 CV Liceum Ogólnokształcące, ul. Van Gogha 1 Białołęka stały Tak ul. Pabla Picassa: 1, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Płudowska: cała, ul. Romana Maciejewskiego: cała, ul. Świderska: od nr 100 do końca NP
855 CV Liceum Ogólnokształcące, ul. Van Gogha 1 Białołęka stały Tak ul. Gębicka: cała, ul. Pabla Picassa: 13, ul. Vincenta Van Gogha: cała
856 Szkoła Podstawowa Nr 314, ul. Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Nagodziców: cała, ul. Śreniawitów: 8, 10, 12
857 Szkoła Podstawowa Nr 314, ul. Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Śreniawitów : 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7
858 Szkoła Podstawowa Nr 314, Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Józefa Antalla: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11
859 Szkoła Podstawowa nr 31, ul. Kobiałka 49 Białołęka stały Tak ul. Antonia Vivaldiego: cała, ul. Aroniowa: cała, ul. Bobrowa: cała, ul. Calineczki: cała, ul. Cudne Manowce: cała, ul. Cytrusowa: cała, Długorzeczna: cała, ul. Fajna: cała, ul. Jarzębinowa: cała, ul. Jelonka: cała, ul. Kawkowizna: cała, ul. Konturowa: cała, ul. Małego Księcia: cała, ul. Małej Żabki: cała, ul. Mańkowska: cała, ul. Misia Uszatka: cała, ul. Mochtyńska: cała, ul. Olesin: cała, , ul. Ostoja: cała, ul. Ostródzka: od nr 228 i nr 227 NP do końca, ul. Płochocińska: od nr 66 NP do końca, ul. Polnego Wiatru: cała, ul. Poręby: cała, ul. Przejezdna: cała, ul. Rajgrasowa: cała, ul. Sielska: cała, ul. Słodka: cała, ul. Stuletnia: cała, ul. Stumilowy Las: cała, ul. Traszki: cała, ul. Tymotki: cała, ul. Wilkowiecka: cała, ul. Wojdyńska: cała, ul. ul. Złotej Rybki: cała
860 Szkoła Podstawowa nr 231, ul. Juranda ze Spychowa 10 Białołęka stały Tak ul. Annopol: cała, ul. Artyleryjska: cała, ul. Babinicza: cała, ul. Bałtycka: cała, ul. H. Bilewicza: cała, ul. Bogoriów: cała, ul. Daniszewska: cała, ul. Danusi: cała, ul. Dobka z Oleśnicy: cała, ul. Dziwna: cała, ul. Eskimoska: cała, ul. Faradaya Michała: cała, ul. Gryfitów: cała, , ul. Hajduczka: cała, ul. Mariana Hemara: cała, ul. Inowłodzka: cała ul. ul. Kamykowa: cała, ul. Ketlinga: cała, ul. Kominkowa: cała, ul. Kopijników: cała, ul. Księcia Jaremy: cała, Kuszników: cała, ul. Lapońska: cała, ul. Maćka z Bogdańca: cała, ul. Małego Rycerza: cała, ul. Małopolska: cała, ul. Małych Dębów: cała, ul. św. Marii Magdaleny: cała, ul. Mikołaja z Długolasu: cała, ul. Ojca Aniceta: cała, ul. Odlewnicza: cała, ul. Oleńki: cała, ul. Piasta Kołodzieja: cała, ul. Pisankowa: cała, ul. Płochocińska: od 25 do 65 N P, ul. Pośrednia : cała, ul. Proletariatczyków: cała, ul. Przyjazna: cała, ul. Przy Kanale: cała, ul. Przykoszarowa: ul. Reniferowa: cała, ul. Rzędziana: cała, ul. Staropolska: cała, ul. Stębarska: cała, ul. Szlachecka: cała, ul. Toporczyków: cała, ul. Twórcza: cała, ul. Warzelnicza: cała, ul. Wenecka: cała, ul. Wielkiego Dębu: cała, ul. Wierzbiny: cała, ul. Wiśniowy Sad: cała, ul. Pawła Włodkowica: cała, ul. Współczesna: cała, ul. Zapłotek: cała, ul. Zasieki: cała, ul. Zbożowa: cała, ul. Zbyszka z Bogdańca: cała, ul. Zdziarska: cała , ul. Zmyślona: cała
861 Szkoła Podstawowa Nr 356, ul. Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Astrowa: cała, ul. Geodezyjna: cała, ul. Geometryczna: cała, ul. Jasiniec: cała, ul. Kartograficzna: cała, ul. Konik Polny: cała, ul. Magiczna: cała, ul. Małej Brzozy: cała, ul. Podwójna: cała, ul. Przy Trasie: cała
862 Szkoła Podstawowa Nr 118, ul. Leszczynowa 5 Białołęka stały Nie ul. Aleksandra Fleminga: od nr 1 do nr 20C NP ul. Druciana: cała, ul. Ekspresowa: cała, ul. Elektronowa: cała, ul. Huczna: cała, ul. Jana Kowalczyka: cała, ul. M. Kątskiego: cała, ul. Krzyżówki: cała, ul. Liczydło: cała, ul. Łopianowa: cała, ul. Marcelińska: cała, ul. Mestwina: cała, ul. Modlińska: od nr 6 do nr 96 P, ul. Morelowa: cała, ul. Nastawnicza: cała, ul. Płochocińska: od nr 1 do nr 24 N P, ul. Soczewkowa: cała, ul. Spedycyjna: cała, ul. Tarasowa: cała, ul. Wartka: cała, ul. Żubowiecka: cała
863 Szkoła Podstawowa Nr 112, ul. Zaułek 34 Białołęka stały Tak ul. Atrakcyjna: cała, ul. V. Belliniego: cała, ul. L. Berensona: od nr 2 do końca P, ul. A. Corellego: cała, ul. Dudka: cała, ul. Kawki: cała, ul. Kąty Grodziskie: cała, ul. Kumaka: cała, ul. Pszeniczna: cała, ul. Przyrodnicza: cała, ul. G. Pucciniego: cała, ul. G. Rossiniego: cała, ul. D. Scarlattiego: cała, ul. G. Verdiego: cała, ul. Spichrzowa: cała, ul. Stogi: cała, ul. Zaskrońca: cała
864 Szkoła Podstawowa Nr 314, ul. Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Atutowa: strona nieparzysta od 1 nr do nr 13A, ul. Wojciecha Świętosławskiego: cała
865 Szkoła Podstawowa Nr 344, Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Myśliborska: od nr 85 i od nr 94 do końca NP
866 Przedszkole nr 65, Pancera 3 Białołęka stały Nie ul. Feliksa Pancera: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
867 Przedszkole nr 65, ul. Pancera 3 Białołęka stały Nie ul. Ćmielowska: cała, ul. Feliksa Pancera: 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 22, ul. Światowida: od nr 1 do nr 49B i od nr 2 do nr 56 NP
868 Szkoła Podstawowa Nr 344, Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Erazma z Zakroczymia: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12
869 Szkoła Podstawowa Nr 344, Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Christa Botewa: od nr 1 do nr 4H, ul. Erazma z Zakroczymia: 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21
870 Szkoła Podstawowa Nr 355, Ceramiczna 11 Białołęka stały Tak ul. Christa Botewa: 10 i 10a, ul. Ceramiczna: cała, ul. S. Jagmina: cała, ul. Kaflowa: cała, ul. Kącik: cała, ul. Majolikowa: cała, ul. Pani na Wiśniewie: cała, ul. Produkcyjna: cała, ul. Talarowa: cała
871 Szkoła Podstawowa nr 257, ul. Podróżnicza 11 Białołęka stały Nie ul. 15 Sierpnia: cała, ul. Braci Zawadzkich: cała, ul. Czarnocińska: cała, ul. Drogowa: cała, ul. Drożdżowa: cała, ul. Duninów: cała, ul. Dziatwy: cała, ul. Aleksandra Fleminga: od nr 21 do końca N P, ul. Fortel: cała, ul. Klasyków: cała, ul. Kobierzycka: cała, ul. Kołacińska: cała, ul. Krokwi: cała, ul. Lucynowska: cała, ul. Marchołta: cała, ul. Modlińska: od nr 98 do nr 210 P, ul. Oczeretu: cała, ul. Pasieki: cała, ul. Podróżnicza: cała, ul. Połączona: cała, ul. Powałów: cała, ul. Pszczela: cała, ul. Pułaskiego Kazimierza: cała, ul. Rozewska: cała, ul. Samowarowa: cała, ul. Sąsiedzka: cała, ul. Skuterowa: cała, ul. Srebrnogórska: cała, ul. Szałasa Kazimierza: cała, ul. Szałwiowa: cała, ul. Szynowa: cała, ul. Uczniowska: cała, ul. Uniwersału: cała, ul. Wczele: cała, ul. Weteranów: cała, ul. Wiklinowa: cała, ul. Żywiczna: cała
872 Szkoła Podstawowa Nr 367, ul. Przytulna 3 Białołęka stały Nie ul. Braniewska: cała, ul. Brzezińska: cała, ul. Chlubna: od nr 70 do końca N P, ul. Dwusieczna: cała, ul. Henrykowska: cała, ul. Jabłoni: cała, ul. M. Jeżowskiego: cała, ul. Kłosowa: cała, ul. Lidzbarska: od nr 22 do końca N P, ul. Łazanowicka: cała, ul. Łuczywo: cała, ul. Józefa Mehoffera: od nr 132 do końca P i od nr 125 do końca N, ul. Myśliwska: cała, ul. Na Przełaj: cała, ul. Piwoniowa: cała, ul. Polnych Kwiatów: od nr 31 do końca N P, ul. Przytulna: cała, ul. Raciborska: cała, ul. Samosiejki: cała, ul. Starego Dębu: cała, ul. Szamotulska: cała, ul. Ślepa: cała, ul. Tapetowa: cała, ul. Wadowicka: cała, ul. Widna: cała, ul. Wyganowska: cała, ul. Zagrodecka: cała, ul. Zielony Zagajnik: cała
873 Szkoła Podstawowa nr 110, ul. Bohaterów 41 Białołęka stały Nie ul. Basetli: cała, ul. , Błonie: cała, ul. Cichy Zakątek: cała, ul. Cieślewskich: cała, ul. Ciupagi: cała, ul. Czołowa: od nr 36 do końca N i P, ul. Epopei: cała, ul. Gaik: cała, ul. Gitarowa: cała, ul. Inna: cała, ul. Wiktorii Kaweckiej: cała, ul. Lucyny Messal: cała, ul. Łazy: cała, ul. Majorki: cała, ul. Młyńska: cała, ul. Poli Negri: cała, ul. Nowiny: cała, ul. Odłogi: cała, ul. Ogrody Przyjaciół: cała, ul. Operowa: cała, ul. Osieki: cała, ul. Romana Palestera: cała, ul. Perkusyjna: cała, ul. Zygmunta Stojowskiego: cała, ul. Strunowa: cała, ul. Śpiewaków: cała, ul. W. Tetmajera: cała, ul. Waligóry: cała, ul. Warmińska: cała, ul. Werandowa: cała, ul. Wiolonczeli: cała, ul. Zegarynki: cała, ul. Żyrardowska: cała
874 Szkoła Podstawowa nr 110, ul. Bohaterów 41 Białołęka stały Nie ul. Ambaras: cała, ul. Arkony: cała, ul. Bohaterów: cała (bez nr 46/48), ul. Brzozowy Zagajnik: cała, ul. Cytadeli: cała, ul. Dylewska: cała, ul. Dynamiczna: cała, ul. Forsycji: cała, ul. Guńki: cała, ul. Insurekcji: cała, ul. Kazuńska: cała, ul. Kosobudzka: cała, ul. Koziołka: cała, Jerzego Kukuczki: cała, ul. ul. Lidzbarska: od nr 1 do nr 21NP, ul. Mazurska: cała, ul. Ołówkowa: cała, ul. Ornecka: od nr 101 do końca NP ul. Parowozowa: cała, ul. Pionierów: cała, ul. Piskląt: cała, ul. Pocztowa: cała, ul. Polnych Kwiatów: od nr 1 do nr 30 N i P, ul. Przeździecka: cała, ul. Sadkowska: cała, ul. Sarenki: cała, ul. Sianokosów: cała, ul. Spadkowa: cała, ul. Szamocin: cała, ul. Uzdowska: cała, ul. Wałuszewska: cała, ul. Wykrot: cała, ul. Ziołowa: cała
875 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Marywilska 44C Białołęka stały Tak ul. Borecka: cała, ul. Bruszewska: cała, ul. Celtów: cała, ul. Czołowa: od 1 do 34Z N P, ul. Jeżowa: cała, ul. Kaczorowa: cała, ul. Kupiecka: cała, ul. Lemiesz: cała, ul. Łosia: cała, ul. Morwowa: cała, ul. Ornecka: od 1 do 100A NP, ul. Płytowa: cała, ul. Pruszyńskich: cała, ul. Rybacka: cała, ul. Smugowa: cała, ul. Szklarniowa: cała, ul. Wikingów: cała, ul. Zakręcona: cała, ul. Złotych Dębów: cała, ul. Zyndrama z Maszkowic: cała
876 Szkoła Podstawowa Nr 342, Strumykowa 21A Białołęka stały Tak ul. A. Ciołkosza: cała, ul. Łącząca: cała, ul. gen. M. R. Štefanika: cała
877 Szkoła Podstawowa Nr 342, ul. Strumykowa 21A Białołęka stały Tak ul. Książkowa: cała
878 Szkoła Podstawowa Nr 342, ul. Strumykowa 21A Białołęka stały Tak ul. Antoniego Pajdaka: cała, ul. Światowida: od nr 51 N i od nr 58 P do końca
879 Szkoła Podstawowa Nr 366, ul. Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Grzymalitów: cała, ul. Odkryta: od nr 1 do nr 39N
880 Szkoła Podstawowa Nr 366, Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Dróżka: cała, ul. Strumykowa: cała
881 Filia Szkoły Podstawowej nr 154, Sprawna 35a Białołęka stały Tak ul. Animuszu: cała, ul. Chlebowa: cała, ul. Chlubna: od nr 1 do nr 69P i N, ul. Ciechanowska: cała, ul. Czajki: cała, ul. Czystej Wody: cała, Deseniowa: cała, ul. Dębinki: cała, ul. Dębowa: cała, ul. Gerberowa: cała, ul. Gladioli: cała, ul. Główna: cała, ul. M. Jeżowskiego: cała, ul. Jana Husa: cała, ul. Kępa Tarchomińska: cała, ul. Kibiców: cała, ul. Kośby: cała, ul. Kwietniowa: cała. ul. Landwarowska: cała, ul. Lubczyka: cała, ul. Łanowa: cała, ul. Ławnicza: cała, ul. Łączna: cała, ul. Marmurowa: cała, ul. Mielnicka: cała, ul. Mławska: cała, ul. Modlińska: od nr 347 do końca N, ul. Modlińska: od nr 338 do końca P, ul. Obrębowa: cała, ul. Platanowa: cała, ul. W. Poboga-Malinowskiego: cała, ul. Przylesie: cała, ul. Przyrzecze: cała, ul. Pstra: cała, ul. Ruciańska: cała, ul. rtm. Z. Dunin-Wąsowicza: cała, ul. Skierdowska: cała, ul. Sortowa: cała, ul. Stasinek: cała, ul. Szawelska: cała, ul. Świerkowa: cała, ul. Wąska: cała, ul. Wieliszewska: cała, ul. Zawiślańska: cała, ul. Zielonych Traw: cała, ul. Żółta: cała
882 Filia Szkoły Podstawowej Nr 342, ul. Topolowa 15 Białołęka stały Tak ul. Bieszczadzka: cała, ul. Boczańska: cała, ul. Czarodzieja: cała, ul. Czterolistnej Koniczynki: cała, ul. Fletniowa: cała, ul. Geograficzna: cała, ul. Grudowska: cała, ul. Kabrioletu: cała, ul. Karnicka: cała, ul. K. Kiersnowskiego: cała, ul. Łąkowa: cała, ul. Józefa Mehoffera: od nr 71 do nr 117 N i od nr 72 do nr 122 P , ul. Modlińska: od nr 225 do nr 345N i ul. Modlińska: od nr 212 do nr 336 P, ul. Orchowiecka: cała, ul. Papieska: cała, ul. Parcelacyjna: cała, ul. Podgórna: cała, ul. Podkładowa: cała, ul. Połoniny: cała, ul. Semaforowa: cała, ul. Stągiewna: cała, ul. Strzybnicka: cała, ul. Jana Żiżki: cała
883 Szkoła Podstawowa nr 154, Leśnej Polanki 63/65 Białołęka stały Tak ul. Aluzyjna: od nr 1 do nr 20NP, ul. S. Barei: cała, ul. Dzierzgońska: cała, ul. Marcina z Wrocimowic: cała, ul. H. Ordonówny: od nr 1 do nr 11N, ul. Sprawna: od nr 1 do nr 17N i od nr 2 do nr 16D strona parzysta, ul. Plac Światowida: cała, ul. Tłuchowska: cała, ul. M. Trąby: cała, ul. Zamknięta: cała, ul. Zbytki: cała
884 Szkoła Podstawowa Nr 366, ul. Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Odkryta: parzyste od nr 42 do końca
885 Filia Szkoły Podstawowej nr 154, ul. Sprawna 35a Białołęka stały Tak ul. Aluzyjna: od nr 21 do końca PN
886 Szkoła Podstawowa Nr 257, ul. Podróżnicza 11 Białołęka stały Nie ul. Anecińska: cała, ul. Bramka: cała, ul. Dołowa: cała, ul. Kalendarzowa: cała, ul. Maluchów: cała, ul. Modlińska: od nr 199 do nr 223D, ul. Okienko: cała, ul. Pomorska: cała, ul. Przemian: cała, ul. Szczerbca: cała, ul. Ścieżka: cała, ul. Zręby: cała ul. Żużlowa: cała
887 Szkoła Podstawowa nr 231, ul. Juranda ze Spychowa 10 Białołęka stały Tak ul. Białołęcka: cała, ul. Bohuna: cała, ul. Brzeziny: cała, ul. Dzikiego Wina: cała, ul. Echa Leśne: cała, ul. Juranda ze Spychowa: cała, ul. Łuczników: cała, ul. Mirabelki: cała, ul. Nad Rzeczką: cała, ul. Nurmiego Paavo: cała, ul. Ogniskowa: cała, ul. Opłotki: cała, ul. Ostródzka: od nr 50 do nr 226P i od nr 53 do nr 225N, ul. Owoców Leśnych: cała, ul. Porannej Rosy: cała, ul. Porzeczkowa: cała, ul. Przydrożna: cała, ul. Sygnetowa: cała, ul. Śliwkowa: cała, ul. Truskawkowa: cała
888 Szkoła Podstawowa Nr 356, Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Głębocka: cała
889 Szkoła Podstawowa Nr 356, Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Derby: cała, ul. Jesiennych Liści: cała, ul. Skarbka z Gór: parzyste do nr 128B, ul. Starej Gruszy: cała, ul. Szumiących Traw: cała
890 Szkoła Podstawowa Nr 366, ul. Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Odkryta: nieparzyste od nr 41 do końca
891 Szkoła Podstawowa nr 154, ul. Leśnej Polanki 63/65 Białołęka stały Tak ul. Pasłęcka: cała
892 Szkoła Podstawowa Nr 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Kamińskiego: cała, Milenijna: cała
893 Szkoła Podstawowa Nr 154, ul. Leśnej Polanki 63/65 Białołęka stały Tak ul. Anilinowa, ul. E. Barszczewskiej: cała, ul. Czeremchowa: cała, ul. M. Ćwiklińskiej: cała, ul. Dionizosa: cała, ul. Dzikiej Kaczki: cała, ul. Gozdawitów: cała, ul. Kaliny: cała, ul. Leśnej Polanki: cała, ul. Oczary: cała, ul. Hanki Ordonówny: od nr 19 do końca N, ul. Osiedle: cała, ul. Płaska: cała, ul. Pochyła: cała, ul. Poetów: cała, ul. Prząśniczek: cała, ul. Rozłączona: cała, ul. Sprawna: od nr 19 do końca N i od nr 18 do końca P, ul. Szafirków: cała, ul. Topolowa: cała, ul. Ugorek: cała, ul. Wilczej Łąki: cała, ul. Winorosli: cała, ul. M. Wyrzykowskiego: cała, ul. Zagaje: cała
894 Szkoła Podstawowa Nr 112, Zaułek 34 Białołęka stały Tak ul. Berensona Leona: od nr 5N do końca, ul. Skarbka z Gór: strona parzysta od nr 132 do końca
895 Szkoła Podstawowa Nr 31, Kobiałka 49 Białołęka stały Tak ul. Cudna: cała, ul. Flisaków: cała, ul. Frachtowa: cała, ul. Kobiałka: cała, ul. Leśny Potok: cała, ul. Międzyrzecze: cała, ul. Ruskowy Bród: cała, ul. Wspaniała: cała, ul. Zamożna: cała, ul. Złotokwiatu: cała, ul. Żeglugi Wiślanej: cała
896 Szkoła Podstawowa Nr 368, Ostródzka 175 Białołęka stały Tak ul. Skarbka z Gór: strona nieparzysta od nr 51A do końca
897 Szkoła Podstawowa Nr 366, Strumykowa 21 Warszawa stały Tak ul. Nowodworska: cała, ul. Odkryta: od nr 2 do nr 40 strona parzysta
898 Filia Szkoły Podstawowej Nr 342, Topolowa 15 Warszawa stały Tak ul. Ceglana: cała, ul. Chęcińska: cała, ul. Dyliżansowa: cała, ul. J. Mehoffera: od nr 1 do nr 70D PN, ul. Osuchowska: cała, ul. Pomianowska: cała, ul. Szydłowiecka: cała
899 Szkoła Podstawowa Nr 112, Zaułek 34 Warszawa stały Tak ul. S. Chudoby: cała, ul. Gościnna: cała, ul. Internetowa: cała, ul. Kniei: cała, ul. Kroczewska: cała, ul. Lewandów: cała, ul. Oknicka: cała, ul. Okrągła: cała, ul. Podłużna: cała, ul. Pszczółki Mai: cała, ul. Rodowa: cała, ul. Sieczna: cała, ul. Słonecznego Poranka: cała, ul. Suchocińska: cała, ul. Wyszkowska: cała, ul. Zaułek: cała
900 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 21, Marywilska 44 Warszawa stały Tak ul. Marywilska: cała, ul. Miętowa: cała, ul. Sygnałowa: cała, ul. Wyspiarska: cała
1146 Zakład Karny, Ciupagi 1B Warszawa zakład karny Nie Ciupagi 1B
1147 Areszt Śledczy, Ciupagi 1 Warszawa areszt Śledczy Nie Ciupagi 1
1148 Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o. o., Mehoffera 72/74 Warszawa dom pomocy społecznej Nie Mehoffera 72/74
1149 Dom Pomocy Społecznej ''Pod Brzozami", Bohaterów 46/48 Warszawa dom pomocy społecznej Nie Bohaterów 46/48
771 XCIV LIceum Ogólnokształcące, Gwiaździsta 35 Warszawa stały Tak ul. Gwiaździsta: 21, 25, 27, 29, 31, 69F, 69D, 69C, 71A, 77, 77A, ul. Marii Kazimiery: 122, 128, ul. Podleśna: 4, 4A, 6, 8, 10, ul. Tczewska: cała.
772 Szkoła Podstawowa nr 53, Rudzka 6 Warszawa stały Nie ul. Gwiaździsta: 17, ul. Klaudyny: 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18A, 28, 30
773 XLI Liceum Ogólnokształcące, Kiwerska 3 Warszawa stały Nie ul. W. Gombrowicza: cała, ul. Gwiaździsta 33, ul. Kiwerska: 1, 1A, 1B, 1C, 2, 4, 6, 8, 10, 28, ul. Klaudyny: 26B, 28A-C, 30A-D, 32, 32A-E, 34, 34A-F, 36, 36A-E, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48B, 50, 52, ul. Podleśna: 7, 9, 11, 13, 15, ul. B. Schulza: cała
774 Szkoła Podstawowa nr 53, Rudzka 6 Warszawa stały Tak ul. W. Berenta: cała, ul. A. Bohdziewicza: cała, ul. Brochowska: cała, ul. Chlewińska: cała, ul. Cząstkowska: cała, ul. Gdańska: strona parzysta od nr 12, strona nieparzysta od nr 23A, ul. S. Grochowiaka: cała, ul. M. Hłaski: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, ul. Kaskadowa: cała, ul. Kiwerska: 12, 14, 16, 27, 27A-B, 29, 30, 31, 32, 33, 33A-B, 34, 35, 39, ul. Klaudyny: 2, 4, 9, 11, 11A, 13, 14, 16A, 18B, 21, ul. Kolektorska: strona parzysta od nr 22, strona nieparzysta od nr 9, ul. Kościańska: cała, ul. Lektykarska: 4B-C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34B, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, ul. Łomiańska: cała, ul. Marymoncka: 6, 8, 10, 12, 14, 16, ul. Oksywska: cała, ul. Opatowska: cała, ul. J. Parandowskiego: cała, ul. Pelplińska: cała, ul. Pęcicka: 4, 7, 9, 9A, 12, 12A, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, ul. Podleśna: 32A, 37, 39, 41, 57, 61, ul. Raduńska: cała, ul. Rudzka: cała, al. Słowiańska: cała, ul. W. Smoleńskiego: cała, ul. Sobocka: cała, ul. E. Stachury: cała, ul. K. Wierzyńskiego: cała, ul. Zabłocińska: cała
775 Przedszkole nr 240, Marymoncka 34 Warszawa stały Nie ul. Dewajtis: cała, ul. Marymoncka: 32B, 34, 34A-L, 40, 42, ul. Podleśna: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
776 Przedszkole Specjalne nr 245 dla Dzieci Słabowidzących, K. Pruszyńskiego 1 Warszawa stały Tak ul. J. Kasprowicza 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, ul. B. Leśmiana: cała, ul. K. Makuszyńskiego: cała, ul. Marymoncka: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, ul. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej: cała, ul. B. Podczaszyńskiego: 4, 8, 14, 16, 18, ul. K. Pruszyńskiego: cała, ul. A. Sacharowa: cała, ul. S. Żeromskiego: 4, 4A-E
777 XXXIX Liceum Ogólnokształcące, B. Zuga 16 Warszawa stały Nie ul. Babicka: cała, ul. Barcicka: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 59, 63, 69, 71, 73, ul. Cegłowska: 2, 3 , 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68/70, 72, 74, 76, ul. Granowska: cała, ul. Grębałowska: cała, ul. Karska: cała, ul. J. Kasprowicza: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, ul. Krotoszyńska: cała, ul. Lesznowolska: cała, ul. Lubomelska: cała, ul. Marymoncka: 49, 51, 53, 55, 57/59, 59A, 61, 61A, 63, 65, 67, 69A, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/87, 89/91, 93/97, 99/103, ul. B. Podczaszyńskiego: 17A, 21, 23, 25, 27, 29, 31, ul. Szaflarska: cała, ul. Twardowska: cała, al. Zjednoczenia: 25, 27, 29, 31, 33, 35/39, 36, 38, 40, 41/45, 42, 44, 46, 47/51, 48, 50, 52, 54, ul. B. Zuga: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16A, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32A-B, 33, 34
778 Zespół Szkół nr 35, Żeromskiego 22/28 Warszawa stały Tak ul. G. Daniłowskiego: 32, 34, 35, 35A-B, 36, 37, 38/40, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, ul. Fontany: 3, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, ul. Hajoty: cała, ul. J. Kasprowicza: 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 41, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, ul. Lipińska: cała, ul. Lisowska: cała, pl. Konfederacji: cały, ul. Płatnicza: 35/37, 38, 39/41, 40, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 73/75, 76/78, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84A, 85, 86, 87, 88, 89/91, 90, 92, 93, 94, 95/97, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, ul. B. Podczaszyńskiego: 1/3, 5, 7/9, 11/15, ul. E. Schroegera: 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, ul. Swarzewska: cała, al. Zjednoczenia: 1, 3/9, 11, 13, 15, 17, 21/23, 34, ul. S. Żeromskiego: 6, 8, 10, 14, 16/20, 22/28, 36/42, 44/50, 52/62
779 Ośrodek Pomocy Społecznej, S. Przybyszewskiego 80/82 Warszawa stały Tak ul. J. Kasprowicza: 81/85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 , 103A, 105, ul. Kleczewska: 29, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 61/63, 64/66, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 74/76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86/88, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108/110, 109/111, 112, 113, 114, 114A, 115, ul. Kulczycka: cała, ul. M. Oczapowskiego: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, ul. mjr A. Pilcha "Doliny": 2, 4, 6, 7, ul. S. Przybyszewskiego: 28, 30, 32/34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48/54, 51, 53, 55, 57, 63/67, 64/68, 69, 73/77, 74/78, al. W. Reymonta: 24, 26, 28, 30, 32, 34, ul. E. Schroegera: 72, 74, 75/79, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92/96, 93/97, ul. Skalbmierska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 11, 11A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, ul. S. Żeromskiego: 64, 66/72, 66/72A
780 CXXII Liceum Ogólnokształcące, L. Staffa 3/5 Warszawa stały Tak ul. Gąbińska: 7, 9, 18, 20, 22, 24, ul. Kiełpińska: cała, ul. Ogólna: cała, ul. Słodowiec: 1, 3, 3A, 5, 5A, 6, 8, 7, 9, 10, ul. L. Staffa: 3/5, 7, 8, 12/14, 16/18, ul. S. Żeromskiego: 1, 3, 3A, 5
781 CXXII Liceum Ogólnokształcące, L. Staffa 3/5 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 44, 48, ul. Gabińska: 26, 28, 30, 32, ul. Z. Romaszewskiego: 4, 4A, 6. 8, 10, 12, 14, 16, ul. L. Staffa: 9, 11, 13
782 Biblioteka Publiczna im. St. Staszica, Z. Romaszewskiego 19 Warszawa stały Tak ul. Z. Nałkowskiej: cała, ul. W. Perzyńskiego: 14D, 16, 18, 20, ul. Z. Romaszewskiego: 21, 23, ul. L. Staffa: 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, ul. S. Żeromskiego: 9, 11, 13A, 15, 15A
783 Zespół Szkół nr 10, W. Perzyńskiego 10 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 50, 52, 54, 56, 56A, ul. A. Magiera: 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 14, 16, ul. W. Perzyńskiego: 2. 8, 8A, 10A, ul. Z. Romaszewskiego: 5A, 7, 11, 11A
784 XXII Liceum Ogólnokształcące, L. Staffa 111 Warszawa stały Tak ul. A. Fontany: 12, ul. A. Magiera: 16A, 18, 20, 20A, 22, 24, 24A-B, ul. W. Perzyńskiego: 7, 9, 9A, 11, 11A, 13, ul. L. Staffa: 32, 34, 36, 38, 40, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103A, 105, 105A-B, 107, 107A-B, 109, 109A, ul. S. Żeromskiego: 19, 21, 23, 25
785 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214, A. Fontany 1 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 58, 60, 62, 64, 66, ul. A. Fontany: 1, ul. A. Jarzębskiego: 4, 8, ul. A. Magiera: 15, 17, 17A, 19, 21, 21A, 23, 23A, 25, 25A, 26, 28, 28A, 30
786 Szkoła Podstawowa nr 369, S. Przybyszewskiego 45 Warszawa stały Nie ul. G. Daniłowskiego: 1, 2/4, 6, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 19/21, 23, 25, 27, 29, 31, ul. A. Jarzębskiego: 1, ul. Kleczewska: 1, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 9A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, ul. Księgarzy: 11, ul. Płatnicza: 1/15, 17, 18, 19, 20, 21/23, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, ul. S. Przybyszewskiego: 10, 14, 16, 18, 20/24, 47, al. W. Reymonta: 16, ul. Rydla: cała, ul. Starej Baśni: cała, ul. Szepietowska: cała, ul. S. Żeromskiego: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/53, 55/67, 71/75, 77
787 Szkoła Podstawowa nr 293, J. Kochanowskiego 8 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 55A, 57, 59A, 61, 63, 65, ul. J. Kochanowskiego: 2, 4, 6, 8, 8A-D, 10, 10A, 12, 12A-C, 14, 14C, ul. gen. K. S. Rudnickiego: 2, od nr 4 do nr 10A, ul. Powązkowska: 92, 96
788 Szkoła Podstawowa nr 293, J. Kochanowskiego 8 Warszawa stały Nie ul. W. Broniewskiego: 71, 73, 77, 81, ul. J. Kochanowskiego: 3, 5, 7, 11, 13, 13A, 14A-B, 15, 16, 16A, 17, 17A. 18, 18B. 18C, 20
789 Szkoła Podstawowa nr 293, J. Kochanowskiego 8 Warszawa stały Nie ul. W. Broniewskiego: 83, 83A, 85, 87, ul. J. Kochanowskiego: 24, 26, 28, 30, ul. Literacka: strona parzysta od nr 2 do nr 18, strona nieparzysta od nr 7 do nr 19C i od nr 21 do 27
790 Szkoła Podstawowa nr 289, W. Broniewskiego 99A Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99, 99A, 101, ul. J. Kochanowskiego: 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 46A, 48A
791 Szkoła Podstawowa nr 289, W. Broniewskiego 99A Warszawa stały Nie ul. J. Kochanowskiego: 40, 45, 45A, 47, 48, 50, 51, 52, 53, ul. płk. M. Niedzielskiego "Żywiciela: cała, al. W. Reymonta: 2A, 4, 8, 10, 10A, 12A, ul. Gen. K. S. Rudnickiego: 1, 3A
792 S. B. M. "WARDOM", J. Kochanowskiego 49 Warszawa stały Nie ul. J. Kochanowskiego: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 41, 43, ul. Zgrupowania AK "Żmija": 1, 1A-B, 2, 3, 3A-B, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 13, 13A, 14, 15, 15A-M, 17, 17A-C, 19, 19A, 21, 21A, 23, 25, ul. Zgrupowania AK "Żubr": cała, ul. Zgrupowania AK "Żyrafa": cała
793 Szkoła Podstawowa nr 80, Aspekt 48 Warszawa stały Tak ul. Aspekt: 42, 44, 46, 48A, 50, ul. J. Bajana: cała, ul. Fortowa: cała, ul. Renesansowa: cała, al. W. Reymonta: 17, 19, ul. Wólczyńska: 7, 9, 13, 13A, 15, 17, 17A, 26, ul. Żbikowianka: cała
794 Szkoła Podstawowa nr 352, J. Conrada 6 Warszawa stały Tak ul. M. Dąbrowskiej: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23
795 Klub WSBM "Chomiczówka", P. Nerudy 1 Warszawa stały Nie ul. Aspekt: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, ul. J. Conrada: 30, ul. P. Nerudy: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, ul. Wólczyńska: 50, 55, 61, 63, 65, 69B-C
796 Szkoła Podstawowa nr 352, J. Conrada 6 Warszawa stały Tak ul. J. Conrada: 16, 18, ul. P. Nerudy: 7, 9, 11
797 Szkoła Podstawowa nr 352, J. Conrada 6 Warszawa stały Tak ul. J. Conrada: 3A-E, 4, 5, 5B, 7, 8, 10, 12, 14
798 Przedszkole nr 422, Brązownicza 17 Warszawa stały Nie ul. Brązownicza: 1, 1A-B, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 29, ul. B. Głowackiego: cała, ul. Kluczowa: cała, ul. Kwitnąca: 6, 8, 12A, 12B, 12C, ul. Księżycowa: 2, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 30, 32, 32B, 34, 36, 48, 54, ul. Melioracyjna: cała, ul. Mistrzowska: cała, ul. Osikowa: cała, ul. Sieciechowska: 1, 5, 6, 8, 9, 9A-B, 10, 11, ul. Słonecznikowa: cała, ul. Żółwia: 3, 5, 5A, 7, 9, 11, 11A, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 23, 29
799 Szkoła Podstawowa nr 263, Szegedyńska 11 Warszawa stały Nie ul. Marymoncka: 121, 123, 125, 127, 129, 131, ul. Szegedyńska 4, 8, 10, 11, 12, 13A, ul. Wrzeciono: 46, 50, 65, 65A-B
800 Szkoła Podstawowa nr 263, Szegedyńska 11 Warszawa stały Tak ul. Marymoncka: 137/139, ul. Przy Agorze: 3, 5, 5A, 7, ul. Wrzeciono: 42, 55, 55A, 57, 57A-B, 59, 59A-C, 63A
801 LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, S. B. Lindego 20 Warszawa stały Tak ul. Przy Agorze: 9, 11, 11A-C, 13, 13A-C, 17, ul. Wrzeciono: 2, 2A, 4A, 6, 8, 8A, 10, 12, 12A-W
802 LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, S. B. Lindego 20 Warszawa stały Tak ul. J. Kasprowicza: 68, 68B, 70, 72, 72A, 74, ul. S. B. Lindego: 12, 14, 14A, 16, 18, 20, 26, ul. Przytyk: 5A, 7, ul. Szegedyńska: 1, 5, 5A, 9A-B, ul. Szubińska: 3, 4, 6, ul. Wrzeciono: 1, 1A, 3, 5, 52, 54A
803 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247, Wrzeciono 9 Warszawa stały Tak ul. Antyczna: cała, ul. J. Kasprowicza: 76, 78, 80, 80A, 82, ul. Przy Agorze: 21, 23, 25, 27, ul. Przytyk: 3, 5, 6, 9, ul. Wrzeciono: 7, 9, 11
804 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10, Wrzeciono 24 Warszawa stały Tak ul. T. Gajcego: 7, 9, ul. J. Kasprowicza: 86, 88, 90, ul. Marymoncka: 143, 145, 147, 149, 151, 151A, 153, 155, 157, 159, ul. T. Nocznickiego: 17, ul. Przy Agorze: 26, 26A, 28, ul. Wrzeciono: 17, 45, 45A, 47, 47A, 49, 49A, 51, 51A
805 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247, Wrzeciono 24 Warszawa stały Tak ul. Dorycka: 1, 4, 6, 7, 9, ul. T. Nocznickiego: 7, ul. Marymoncka: 161, ul. Przy Agorze: 8, 10, 14, 14A, 16, 16A, 18, 18A, 20, 22, ul. Wrzeciono: 16, 16A, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36
806 Szkoła Podstawowa nr 273, S. Kasznicy 1 Warszawa stały Tak ul. Dorycka: 5, ul. S. Kasznicy: 1, 4, ul. T. Nocznickiego: 9, 13, 13A, 15, ul. J. Sawy Calińskiego: 1, ul. Wrzeciono: 33, 35, 37, 39
807 Szkoła Podstawowa nr 77, Samogłoska 9 Warszawa stały Tak ul. Arrasowa: cała, ul. Balaton: cała, ul. Czyżyka: cała, ul. Daglezji: cała, ul. Dankowicka: cała, ul. Dzierżoniowska: cała, ul. Dziwożony: cała, ul. Encyklopedyczna: cała, ul. Marii Ludwiki Goznagi: cała, ul. Humanistów: cała, ul. Improwizacji: cała, ul. Anny Jagiellonki: cała, ul. Jamki: cała, ul. Kosa: cała, ul. Książąt Mazowieckich: cała, ul. Królowej Jadwigi: cała, ul. Michaliny: cała, ul. Pasterska: cała, ul. Ptasi Raj: cała, ul. Pułkowa: cała, ul. Rudzika: cała, ul. Samogłoska: cała, ul. Tułowicka: cała, ul. Trylogii: cała, ul. Wazów: cała, ul. K. Wóycickiego: 1/3, 4, 5A-K, 6, 7A-L, 8, 8A, 10, ul. Zgrupowania "AK Kampinos": cała, ul. Żubrowa: cała
808 Szkoła Podstawowa nr 77, Samogłoska 9 Warszawa stały Tak ul. Abecadło: cała, ul. Biograficzna: cała, ul. Farysa: cała, ul. Heroldów: cała, ul. Hieroglif: cała, ul. Kolumbijska: cała, ul. Metafory: cała, ul. Muzealna: cała, ul. Odysei: cała, ul. Ostaszewska: cała, ul. Pasymska: cała, ul. Papirusów: cała, ul. Prozy: cała, ul. Radecka: cała, ul. Spartakusa: cała, ul. Wygon: cała
809 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309, H. Ch. Andersena 7 Warszawa stały Tak ul. H. Ch. Andersena: 8, ul. J. Kasprowicza: 107, 115, 119, 119A-E, ul. M. Oczapowskiego: 3, 13, 17, al. W. Reymonta: 21, 23, 25, 40, 46, 50, 52, 54, 101, 105
810 MDK "Bielany", H. Ch. Andersena 4 Warszawa stały Tak ul. H. Ch. Andersena: 1, 1A, 1B, 2, 3, 5, 6, ul. Wolumen: cała
811 Bielański Ośrodek Kultury, C. Goldoniego 1 Warszawa stały Tak ul. Dantego: 7, ul. W. Szekspira: 3, 4, ul. Wergiliusza: cała
812 Szkoła Podstawowa nr 209, al. W. Reymonta 25 Warszawa stały Nie ul. Dantego: 1, 1A-B, 3, 5, ul W. Szekspira: 2
813 Zespół Szkół nr 49, L. Tołstoja 2 Warszawa stały Tak ul. H. Balzaka: cała, ul. T. Nocznickiego: 23, 25, 27, 29, ul. S. Petöfiego: 4, 6, 8, ul. W. Szekspira: 1, ul. L. Tołstoja: cała
814 Zespół Szkół nr 49, L. Tołstoja 2 Warszawa stały Tak ul. Cienka: cała, ul. A. Czechowa: cała, ul. Lekka: cała, ul. S. Petöfiego: 1, 1A, 2, 2A, 5, 7, ul. Popiela: cała, ul. Rokokowa: cała, ul. Sokratesa: cała, ul. Swarożyca: cała, ul. Tytułowa: cała, ul. Wólczyńska: 64, 136A, 170, 170B, 178, 180, 182, 184, 188, 194, 196, 198, 200, 200A, 204, 206
815 Przedszkole nr 340, W. Bogusławskiego 8A Warszawa stały Nie ul. W. Bogusławskiego: 20, 22, 24, 26, ul. J. Conrada: 17, 19, 21, 23, ul. Kwitnąca: 17, 19, 21, ul. Wólczyńska: 107, 115, 151, 153, 157, 163, 171
816 Klub WSBM "Chomiczówka", W. Bogusławskiego 6A Warszawa stały Nie ul. W. Bogusławskiego: 6, 8, 10, 12, 12A, 14, 16, 17, 18, 19, ul. Kwitnąca: 11, 13, 15
817 Klub WSBM "Chomiczówka", W. Bogusławskiego 6A Warszawa stały Nie ul. W. Bogusławskiego: 2, 4, ul. Esej: cała, ul. Kalinowej Łąki: cała, ul. Księżycowa: 56, 58, 60, 64, 66, 66A-F, 68, 68A-U, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 70/19, 70/20, 70/21, 70/22, 70/23, 70/24, 70/25, 70/26, 70/27, 72A, 76, 76A-G, ul. Kwitnąca: 3, 5, 7, 9, 9A, ul. Maszewska: cała, ul. Rodziny Połanieckich: cała
818 Szkoła Podstawowa nr 273 - Szkoła Filialna, Arkuszowa 202 Warszawa stały Nie ul. Akcent: cała, ul. Andromedy: cała, ul. Arkuszowa: cała, ul. Burleska: cała, ul. Chabrowa: cała, ul. Dziewierza: cała, ul. Energetyczna: cała, ul. Estrady: cała, ul. Groteski: cała, ul. Hefajstosa: strona parzysta od nr 4 dp nr 34, ul. Herbowa: cała, ul. Jowisza: cała, ul. Kabaretowa: cała, ul. Kalambur: cała, ul. Kasjopei: cała, ul. Księżycowa: 122, 126, 126B, 126C, 128B, 128C, 129J, 133, 135, 137, 138, ul. Linotypowa: cała, ul. Loteryjki: cała, ul. Nokturnu: cała, ul. Opalin: cała, ul. Opłotek: cała, ul. Olszynowa: cała, ul. Oriona: cała, ul. Palisadowa: cała, ul. Parnas: cała, ul. Perseusza: cała, ul. Trenów: cała, ul. Widokowa: cała, ul. Wólczyńska: 201, 210/214, 220, 230, 234, 235, 237, 242, 244, 247, 272, 276, 278, 290, 292, 293, 294, 295, 295A-B, 295D, 296, 296A-C, 297, 297A-H, 298, 298E, 299, 299A-E, 300, 300A-S, 301, 301A, 302, 302A, 303, 303A-T, 304, 304A, 304D, 305, 307, 307A-C, 308, 309, 311, 313, 315, ul. K. Wóycickiego: 14, 14B, 17, 23, 27, 27A, 33, 35, 55
1144 Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ w Warszawie, Cegłowska 80 Warszawa szpital Nie ul. Cegłowska 80
1145 Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o. o., Szubińska 4 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Szubińska 4
81 Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino, ul. G. Bruna 11 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 177, ul. Biały Kamień: cała, ul. G. Bruna: cała
82 Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino, ul. G. Bruna 11 Mokotów stały Nie ul. Akacjowa: cała, ul. J. Fałata: cała, ul. J. K. Chodkiewicza: cała, ul. Kielecka: 28 - 48 numery parzyste, 31 - 43 numery nieparzyste, ul. Łowicka: 51 - 62, ul. Rakowiecka: 32A, 34 - 36 numery parzyste, 45 - 61 numery nieparzyste, ul. S. Żaryna: cała, ul. św. Andrzeja Boboli: cała, ul. Żwirki i Wigury: 24 - 26 numery parzyste
83 Instytut Hematologii i Transfuzjologii, ul. Chocimska 5 Mokotów stały Nie ul. Chocimska: cała, ul. Humańska: cała, ul. Kujawska: cała, ul. Olszewska: 8, 7/9/11, ul. Puławska: 1 - 43 numery nieparzyste, ul. Skolimowska: cała, ul. Słoneczna: cała, ul. Willowa: cała, ul. Wybieg: cała
84 Szkoła Podstawowa Nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery, A. Grottgera 22 Mokotów stały Tak ul. A. Grottgera: cała, ul. B. Smetany: cała, ul. Belwederska: 13, 17, 19, ul. Dworkowa: cała, ul. Morskie Oko: cała, ul. Pogodna: cała, ul. Puławska: 46 - 80 numery parzyste, 49 - 61 numery nieparzyste, ul. Ursynowska: cała, ul. Wiktorska: 3 - 24
85 Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza, ul. Kazimierzowska 16 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 82 - 90 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 4 - 22 numery parzyste, ul. M. Bałuckiego: 3 - 12, ul. Olkuska: cała, ul. Racławicka: 1 - 35 numery nieparzyste, ul. Szczekocińska: cała, ul. Tenisowa: cała
86 Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych Nr 22, ul. Kazimierzowska 60 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 130 - 138 numery parzyste, ul. A. J. Madalińskiego: 38 - 52 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 53 - 65 numery nieparzyste, ul. Króżańska: 20, ul. Kwiatowa: 21 - 28, ul. L. Narbutta: 37 - 55/57 numery nieparzyste, ul. Ligocka: 2
87 Centrum "Łowicka" Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. Łowicka 21 Mokotów stały Nie ul. A. J. Madalińskiego: 71 - 101A numery nieparzyste, 92 - 108 numery parzyste, ul. Balladyny: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 73 - 75B numery nieparzyste, 84, 84A, 86 - 118 numery parzyste, ul. Kielecka: 1 - 3 numery nieparzyste, ul. L. Narbutta: 82/84, 86, 83, ul. L. Różyckiego: 5, ul. Łowicka: 6 - 12 numery parzyste, 14, 17, 22, 21 - 41 numery nieparzyste, 46 - 50 numery parzyste, ul. M. Karłowicza: cała, ul. Wiktorska: 82 - 86 numery parzyste, ul. Wołoska: 80, 80A, 82 - 88B numery parzyste, 141A, ul. Wrotkowa: cała
88 XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, ul. A. J. Madalińskiego 22 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 118 - 124 numery parzyste, ul. A. J. Madalińskiego: 31 - 57 numery nieparzyste, ul. Falęcka: cała, ul. Kazimierzowska: 29 - 33 numery nieparzyste, 43, 45, 46 - 52, ul. Króżańska: 4 - 12 numery parzyste, ul. Kwiatowa: 1 - 16, ul. Lewicka: cała, ul. Olesińska: cała, ul. Różana: 30 - 36 numery parzyste, 37 - 75
89 XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, ul. A. J. Madalińskiego 22 Mokotów stały Tak ul. A. J. Madalińskiego: 3 - 23A, ul. L. Narbutta: 1 - 31 numery nieparzyste, ul. Melsztyńska: cała, ul. Puławska: 24 - 30 numery parzyste, ul. Sandomierska: 2 - 8 numery parzyste
90 Szkoła Podstawowa Nr 85 im. Benito Juareza, ul. L. Narbutta 14 Mokotów stały Tak ul. K. Komedy: cała, ul. Kazimierzowska: 62 - 76A numery parzyste, ul. L. Narbutta: 2 - 8 numery parzyste, 14 - 32 numery parzyste, ul. Olszewska: 14/20, 17, 22, ul. Puławska: 2A - 22 numery parzyste, ul. Rakowiecka: 2B, 2C, 15 - 33 numery nieparzyste, 1 - 9 numery nieparzyste, ul. Sandomierska: 13 - 23, ul. Św. Szczepana: cała, ul. T. Rejtana: 2 - 6 numery parzyste, 3 - 17 numery nieparzyste, 14, 14A, ul. Starościńska: cała, ul. Wiśniowa: 36 - 63
91 (LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego, ul. L. Narbutta 65/71 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 127 - 165 numery nieparzyste, ul. A. J. Madalińskiego: 67 - 69A numery nieparzyste, 70 - 86 numery parzyste, ul. Asfaltowa: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 74 - 82G numery parzyste, 84B, ul. Kielecka: 2, 16 - 20 numery parzyste, 17 - 29A numery nieparzyste, ul. L. Narbutta: 65 - 78A, ul. L. Różyckiego: 1, ul. Ligocka: 8, ul. Łowicka: 40 - 42B numery parzyste, ul. Łyżwiarska: cała. ul. Opoczyńska: cała, ul. Rakowiecka: 26/30, 39A - 43A numery nieparzyste
92 Przedszkole Specjalne Nr 393, ul. Puławska 97 Mokotów stały Tak ul. Belgijska: cała, ul. Boryszewska: strona parzysta: cała, ul. Puławska: 63 - 71 numery nieparzyste, ul. Wygoda: cała
93 Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy, ul. Rakowiecka 4 Mokotów stały Tak ul. Rakowiecka: 4, ul. Stefana Batorego: cała
94 Przedszkole Nr 142, ul. J. Dąbrowskiego 25 Mokotów stały Nie ul. Dożynkowa: cała, ul. Grażyny: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 1 - 20A, 22 - 28 numery parzyste, ul. M. Bałuckiego: 18 - 27, 30 - 35, ul. Odolańska: 3 - 23 numery nieparzyste, 6 - 20 numery parzyste, ul. Puławska: 34 - 44 numery parzyste, ul. Racławicka: 4 - 14 numery parzyste, ul. Różana: 2 - 28 numery parzyste, 3 - 33 numery nieparzyste, ul. Wiśniowa: 11 - 19
95 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, ul. Wiktorska 30/32 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 92 - 112 numery parzyste, ul. Drużynowa: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 21 - 67 numery nieparzyste, 32 - 72 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 5 - 25 numery nieparzyste, 26 - 36 numery parzyste, ul. Odolańska: 22 - 58 numery parzyste, 33, ul. Piłkarska: cała, ul. Racławicka: 22 - 30A numery parzyste, ul. Wiktorska: 27 - 55 numery nieparzyste, ul. Wiśniowa: 6/10, 7, 9
96 Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Wiktorska 73 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 119 - 123 numery nieparzyste, ul. A. Kraushara: 1 - 3 numery nieparzyste, ul. J. Dąbrowskiego: 69 - 71B numery nieparzyste, ul. Racławicka: 36 - 40 numery parzyste, ul. Wiktorska: 65 - 89 numery nieparzyste, 76 - 80 numery parzyste
97 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, ul. Wiktorska 99 Mokotów stały Nie ul. Gimnastyczna: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 77 - 85 numery nieparzyste, 117, ul. Łowicka: 1 - 15 numery nieparzyste, 19, ul. Maratońska: 4, ul. Oszczepników: cała, ul. Pływacka: cała, ul. Racławicka: 42 - 46 numery parzyste i 94 - 132 numery parzyste, ul. Turystyczna: cała, ul. Wiktorska: 88 - 110 numery parzyste, 91 - 99 numery nieparzyste, ul. Wołoska: 70 - 78 numery parzyste
98 LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego, ul. L. Narbutta 31 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 140 - 158 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 69 - 85 numery nieparzyste, ul. L. Narbutta: 38 - 60 numery parzyste, ul. Rakowiecka: 22 - 24 numery parzyste, 39
99 Przedszkole Nr 330 "Pod Modrzewiem", al. Niepodległości 17 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 4, 9 - 21A numery nieparzyste, al. Wilanowska: 364 - 368C numery parzyste, ul. Domaniewska: 9 - 19A numery nieparzyste, ul. J. Kaczmarskiego 56 – 60A numery parzyste
100 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, al. Niepodległości 27 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 20 - 38 numery parzyste, ul. Bieżanowska: cała, ul. Broniwoja: cała, ul. Japońska: cała, ul. Ksawerów: 3 - 11, ul. Puławska: 152 - 178A numery parzyste, ul. W. Orkana: cała, ul. Wielicka: cała
101 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, al. Niepodległości 27 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 25 - 47 numery nieparzyste, ul. Domaniewska: 10 - 36B numery parzyste, ul. E. J. Abramowskiego: cała, ul. Filona: cała, ul. J. Kaczmarskiego 72, ul. Konstruktorska: cała, ul. Ksawerów: 20 - 30, ul. M. Zdziechowskiego: cała, ul. Okęcka: cała, ul. Pęcherska: cała, ul. Racjonalizacji: cała, ul. Samochodowa: cała, ul. Sportowa: cała, ul. Suwak: cała
102 Zespół Szkół Nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego, ul. Bełska 1/3 Mokotów stały Tak ul. Balonowa: cała, ul. Bełska: cała, ul. Głogowa: cała, ul. J. P. Woronicza: 29, 31, ul. Karolinki: cała, ul. Karwińska: cała, ul. Miączyńska: 3 - 41 numery nieparzyste, 6 - 34 numery parzyste, ul. Miłobędzka: cała, ul. Olimpijska: cała, ul. Płatowcowa: cała, ul. Racławicka: 95 - 105 numery nieparzyste, ul. Staszowska: cała, ul. Syryńska: cała, ul. Wołoska: 11 - 75 numery nieparzyste
103 Szkoła Podstawowa Nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty, ul. Pułku AK "Baszta" 3 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 67 - 75 numery nieparzyste, ul. A. Malczewskiego: 47 - 49 numery nieparzyste, ul. J. Kaczmarskiego: 61 - 75 numery nieparzyste, 94 - 100 numery parzyste
104 Szkoła Podstawowa Nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich, ul. J. Bytnara „Rudego" 19 Mokotów stały Tak ul. A. E. Odyńca: 67 - 73 numery nieparzyste, ul. Baboszewska: cała, ul. Bachmacka: cała, ul. J. Bytnara „Rudego”: 14 - 20 numery parzyste, ul. M. Gandhiego: 19 - 27, ul. R. Tagore: 1 - 3 numery nieparzyste, ul. Wołoska 58/62
105 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, ul. Domaniewska 33 Mokotów stały Nie al. Wilanowska: 372, ul. Garażowa: cała, ul. J. Kaczmarskiego: 35, 37, 54, 54A, ul. Magazynowa: cała, ul. Premiera T. Arciszewskiego: cała, ul. Rodziny Hiszpańskich: cała ul. S. Bryły: 1 - 2
106 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, ul. Domaniewska 33 Mokotów stały Nie ul. Domaniewska: 35 - 37 numery nieparzyste, ul. Marynarska: strona parzysta: cała, ul. S. Bryły: 3 - 10
107 XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, ul. M. Gandhiego 13 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 107 - 111 numery nieparzyste, ul. A. E. Odyńca: 57 - 65 numery nieparzyste, ul. F. Joliot-Curie: 17 - 19A numery nieparzyste, 28 - 32 numery parzyste, ul. J. Bytnara „Rudego”: 2 - 4 numery parzyste, ul. M. Gandhiego: 3 - 14, ul. R. Tagore: 4 - 6 numery parzyste
108 Przedszkole Nr 145 "Czterolistna Koniczynka"), ul. S. Goszczyńskiego 17A Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 64 - 78 numery parzyste, ul. A. E. Odyńca: 17 - 55 numery nieparzyste, ul. A. Malczewskiego: 24 - 38 numery parzyste, ul. A. Wejnerta: 21 - 37 numery nieparzyste, 32 - 38 numery parzyste, ul. I. Krasickiego: 36 - 38 numery parzyste, 43 - 61 numery nieparzyste, ul. J. Czeczota: cała, ul. Pilicka: 29 - 35 numery nieparzyste, 40 - 62A numery parzyste, ul. S. Goszczyńskiego: 7 - 31 numery nieparzyste, 14 - 40 numery parzyste, ul. Szarotki: 6 - 13
109 Zespół Szkół Nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego, ul. F. Joliot-Curie 13 Mokotów stały Tak Al. Niepodległości: 103, al. Promienistych: cała, ul. A. Malczewskiego: 42, 44A, 48 - 52 numery parzyste, ul. F. Joliot-Curie: 5 - 13 numery nieparzyste, 24 - 26 numery parzyste, ul. J. Bytnara „Rudego”: 3 - 19 numery nieparzyste, ul. Pułku AK „Baszta”: 2 - 4A numery parzyste
110 XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, ul. F. Joliot-Curie 14 Mokotów stały Tak ul. Bukietowa: cała, ul. F. Joliot-Curie: 2 - 18 numery parzyste, ul. J. P. Woronicza: 15, 17, 30B, 34 - 42 numery parzyste, ul. O. Kolberga: cała
111 Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie", ul. T. Lenartowicza 27 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 46 - 62 numery parzyste, ul. A. Malczewskiego: 17 - 41 numery nieparzyste, ul. A. Naruszewicza: 13, 16 - 26, 27, 30, ul. A. Wejnerta: 12 - 28A numery parzyste, 15 - 19A numery nieparzyste, ul. I. Krasickiego: 3 - 37 numery nieparzyste, ul. J. P. Woronicza: 10 - 20 numery parzyste, ul. Pilicka: 3 - 27 numery nieparzyste, 2 - 36 numery parzyste, ul. Puławska: 134 - 142 numery parzyste, ul. T. Lenartowicza: 9 - 27 numery nieparzyste, 16 - 34 numery parzyste
112 Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. J. P. Woronicza 44A Mokotów stały Tak ul. F. Joliot-Curie: 3, ul. J. Bytnara „Rudego”: 23 - 27 numery nieparzyste, ul. J. P. Woronicza: 44 - 46 numery parzyste, ul. Marzanny: cała, ul. Pułku AK „Baszta”: 1 - 7 numery nieparzyste, ul. Wołoska: 34 - 44 numery parzyste, 52A, 54
113 Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego, ul. Spartańska 4 Mokotów stały Tak ul. A. Malawskiego: cała, ul. Etiudy Rewolucyjnej: 1 - 17 numery nieparzyste, 14 - 36 numery parzyste, ul. G. Fitelberga: cała, ul. J. Maklakiewicza: 2 - 8, ul. J. P. Woronicza: 33, 33B, 33C, 33D, 76 - 80 numery parzyste, ul. J. Sibeliusa: cała, ul. Rejsu: cała, ul. Rymarska: cała, ul. Sztormowa: cała, ul. Szuwary: cała, ul. Szyprów: cała, ul. Tawerny: cała, ul. Ukryta: cała, ul. Warowna: cała, ul. Wyględowska: cała, ul. Wyjazd: cała, ul. Wytworna: cała, ul. Zamglona: cała, ul. Żaglowa: cała
114 Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego, ul. Spartańska 4 Mokotów stały Tak ul. Brzegowa: cała, ul. Do Fortu: cała, ul. Dworska: cała, ul. Etiudy Rewolucyjnej: 19 - 27 numery nieparzyste, 38 - 46 numery parzyste, ul. Fregaty: cała, ul. J. Maklakiewicza: 9 - 17, ul. Łagodna: cała, ul. Miączyńska: 36 - 42B numery parzyste, 43 - 73A, ul. Mieszczańska: cała, ul. Morska: cała, ul. Pocieszeń: cała, ul. Przejazd: cała, ul. Rajska: cała, ul. Spartańska: cała
115 Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI, ul. Tyniecka 40A Mokotów stały Nie ul. A. E. Odyńca: 1 - 15 numery nieparzyste, ul. A. Malczewskiego: 6 - 22 numery parzyste, 15, ul. A. Naruszewicza: 1 - 11 numery nieparzyste, 2 - 14A numery parzyste, ul. I. Krasickiego: 8 - 26 numery parzyste, ul. J. P. Woronicza: 4 - 8 numery parzyste, ul. Puławska: 90 - 132A numery parzyste, ul. S. Goszczyńskiego: 2 - 12 numery parzyste, ul. Szarotki: 3 - 5, ul. T. Lenartowicza: 1 - 4, ul. Tyniecka: cała
116 Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Bokserska 30 Mokotów stały Nie ul. Bartłomieja: cała, ul. Granitowa: cała, ul. J. Kaczmarskiego: 6 - 16 numery parzyste, ul. P. Gintrowskiego: 17 - 37 numery nieparzyste
117 Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Bokserska 30 Mokotów stały Nie al. Wyścigowa: cała, ul. Bokserska: strona parzysta: cała, ul. Gotarda: 6 - 10 numery parzyste
118 Przedszkole Nr 270, ul. Bełdan 5 Mokotów stały Nie ul. J. Kaczmarskiego: 40 - 50 numery parzyste, ul. M. Smoluchowskiego: cała, ul. S. Pieńkowskiego: 5
119 Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. G. Szaramowicza 12 Mokotów stały Nie ul. Bogunki: cała, ul. G. Szaramowicza: cała, ul. Gotarda: 1 - 7 numery nieparzyste, ul. Jadźwingów: cała, ul. Obrzeżna: 1 - 7A numery nieparzyste, 4 - 14 numery parzyste, ul. P. Gintrowskiego: 39
120 Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. Irysowa 19 Mokotów stały Nie al. Wilanowska 349, ul. Irysowa: cała, ul. Niedźwiedzia: 46 - 50A numery parzyste, 49, ul. Puławska: 228 - 248 numery parzyste, ul. Świeradowska: cała, ul. Wita Stwosza: cała
121 Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów, ul. Niegocińska 2A Mokotów stały Tak al. Lotników: 4 - 46 numery parzyste, 13, ul. Bełdan: cała, ul. Narocz: cała, ul. P. Gintrowskiego: 20, ul. Smyczkowa: cała, ul. Sulimy: cała, ul. Szturmowa: cała
122 Szkoła Podstawowa Nr 271 im. 11 Listopada, ul. Niegocińska 2 Mokotów stały Nie ul. J. Kaczmarskiego: 23, 26, ul. Orzycka: 1, 4, 4A
123 Przedszkole Nr 244 "Niegocińskie Skrzaty", ul. Niegocińska 9 Mokotów stały Nie al. Lotników: 17 - 19 numery nieparzyste, ul. Niegocińska: cała, ul. Orzycka: 24, ul. Śniardwy: 4, ul. Wiartel: cała
124 Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Stefana Starzyńskiego, ul. Podbipięty 2 Mokotów stały Nie al. Wilanowska: 161 - 209 numery nieparzyste, 293 - 335A numery nieparzyste, ul. Dominikańska: strona nieparzysta: cała, ul. K. Kurpińskiego: cała, ul. Kmicica: cała, ul. Niedźwiedzia: 2A - 40 numery parzyste, 15 - 39B numery nieparzyste, ul. Podbipięty: cała, ul. Puławska: 147 - 153 numery nieparzyste, 221 - 241 numery nieparzyste, ul. Rolna: 153 - 191/193 numery nieparzyste, ul. Skrzetuskiego: cała, ul. Studencka: cała, ul. Wałbrzyska: 6A, 48, ul. Wernyhory: cała, ul. Wołodyjowskiego: cała, ul. Wróbla: cała
125 Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. J. S. Bacha 15 Mokotów stały Tak ul. J. S. Bacha: 20 - 34A numery parzyste, 35, ul. Puławska: 255 - 257 numery nieparzyste
126 Zespół Szkół Nr 27, ul. P. Gintrowskiego 38 Mokotów stały Tak ul. Cybernetyki: cała, ul. Kolady: cała, ul. Komputerowa: cała, ul. Marynarska: strona nieparzysta: cała, ul. Obrzeżna: 16 - 24 numery parzyste, ul. Orzycka: 12 - 16 numery parzyste, 25, ul. P. Gintrowskiego: 36, 41 - 49 numery nieparzyste, ul. Postępu: 9, 4 - 12A numery parzyste, ul. Taśmowa: cała, ul. Wydmińska: cała, ul. Wynalazek 2, 2A
127 Zespół Szkół Nr 27, ul. P. Gintrowskiego 38 Mokotów stały Tak ul. Orzycka: 6 - 10 numery parzyste, 18, ul. Śniardwy: 1 - 3, 5 - 8, ul. Tuchlińska: cała
128 DOM „Służewiec”, ul. M. Smoluchowskiego 2 Mokotów stały Nie ul. Blacharska: cała, ul. J. Kaczmarskiego: 52, ul. Modra: cała, ul. S. Pieńkowskiego: 2 - 4A numery parzyste
129 Przedszkole Nr 67 "Służewiaczek", ul. Sonaty 6A Mokotów stały Tak ul. Batuty: 1, 3 - 7 numery nieparzyste, ul. J. S. Bacha: 10 - 14 numery parzyste, ul. Sonaty 2 - 6C numery parzyste
130 Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Stefana Starzyńskiego, ul. Wałbrzyska 5 Mokotów stały Tak ul. Batuty: 7A - 9B numery nieparzyste, ul. W. A. Mozarta: cała, ul. Wałbrzyska 2, 15 - 19 numery nieparzyste
131 Szkoła Podstawowa Nr 107 im. Bronisława Malinowskiego, ul. Nowoursynowska 210/212 Mokotów stały Tak al. Wilanowska: 180B, 188, 188A, 188B, 194 - 240 numery parzyste, 259 - 291 numery nieparzyste, ul. Dominikańska: strona parzysta: cała, ul. J. Elsnera: cała, ul. J. S. Bacha: 7, ul. Lubaszki: cała, ul. Łukowa: cała, ul. Nowoursynowska: 210/212, ul. Tarniny: 1, ul. Z. Noskowskiego: cała
132 Szkoła Podstawowa Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939 - 1945, ul. Jeziorna 5/9 Mokotów stały Tak ul. Augustówka: cała w granicach Mokotowa, ul. Budzikowa: cała, ul. Kobylańska: cała, ul. Korzenna: cała, ul. Kostrzyńska: cała, Mocna: cała, , ul. R. Statkowskiego: cała, ul. Santocka: cała, ul. Skałacka: cała, ul. Sławkowska: cała, ul. Spiralna: cała, ul. Sypniewska: cała, ul. Tuzinowa: 6, ul. W. Wróblewskiego: cała, ul. Zawrotna: cała, ul. Zegarowa: cała
133 Przedszkole Nr 326 "Chatka Skrzatka", ul. Bernardyńska 14 Mokotów stały Nie Pl. Bernardyński: 1 - 3, ul. Bernardyńska: 1 - 11, 12 - 30, ul. Biechowska: cała, ul. F. Starowieyskiego: cała, ul. Gołkowska: cała, ul. S. Grzesiuka: cała, ul. Wolicka: cała, ul. Zawodzie: cała
134 Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki, ul. Chełmska 23 Mokotów stały Nie ul. B. Ludwiżanki: cała, ul. Belwederska: 2 - 12 numery parzyste, ul. Chełmska: 23 - 31 numery nieparzyste, 46 - 50 numery parzyste, ul. Górska: 4 - 16 numery parzyste, 7 - 15B numery nieparzyste, ul. J. Węgrzyna: cała, ul. Jana III Sobieskiego: 100 - 114 numery parzyste, ul. Jazgarzewska: cała, ul. L. Van Beethovena: cała, ul. Sobieszyńska: cała, ul. Stępińska: 3 - 17 numery nieparzyste, ul. Turecka: cała, ul. W. Hańczy: cała, ul. Z. Cybulskiego: cała
135 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju, ul. Cieszyńska 8 Mokotów stały Tak ul. Białego Dębu: cała, ul. Białej Koniczyny: cała, ul. Bukowińska: 2 - 30 numery parzyste, ul. Bukszpanowa: cała, ul. Bzowa: cała, ul. Cisowa: cała, ul. Czerniowiecka: cała, ul. Dzikich Jabłoni: cała, ul. Ikara: cała, ul. Imielińska: cała, ul. Inspektowa: cała, ul. L. Idzikowskiego: 1 - 41 numery nieparzyste, ul. Płatków Róż: cała, ul. Puławska: 143 - 145 numery nieparzyste, ul. Śpiewu Ptaków: cała, ul. Ukryty Raj: cała, ul. Zapachu Bzu: cała
136 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju, ul. Cieszyńśka 8 Mokotów stały Nie ul. Bergamotki: cała, ul. Bocheńska: cała, ul. Bukowa: cała, ul. Bukowińska: 21 - 37A numery nieparzyste, 59, ul. Cieszyńska: cała, ul. Cichy Potok: cała, ul. Faworytki: cała, ul. Grabowa: cała, ul. J. Pohoskiego: cała, ul. Jaśminowa: cała, ul. Kalatówki: cała, ul. Leszczyny: cała, ul. Obserwatorów: cała, ul. Pejzażowa: cała, ul. Płyćwiańska: cała, ul. Pod Skocznią: cała, ul. Potoki: cała, ul. Puławska: 113 - 119 numery nieparzyste, ul. Zawrat: cała
137 Przedszkole Nr 391, ul. Czerniakowska 20A Mokotów stały Tak ul. Chełmska: 1 - 12, ul. Czerniakowska: 18 - 34 numery parzyste, 95/97, ul. Jedwabnicza: cała, ul. Polkowska: cała, ul. Teresińska: cała
138 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego, ul. Dolna 6 Mokotów stały Tak ul. Belwederska: 3 - 9 numery nieparzyste, ul. Boryszewska: strona nieparzysta: cała, ul. Dolna: 2A - 30A numery parzyste, 35 - 37 numery nieparzyste, 40, 43/45, ul. Huculska: cała, ul. Konduktorska 8 - 22 numery parzyste, ul. Ludowa: cała, ul. Padewska: cała, ul. Promenada: cała, ul. Puławska 73/75 - 99A numery nieparzyste, ul. W. Pytlasińskiego: cała, ul. Włoska: cała
139 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gościniec 53 Mokotów stały Tak ul. A. Dyżewskiego: cała, ul. A. Ponikowskiego: cała, ul. A. Pszenickiego: cała, ul. Ananasowa: cała, ul. Antoniewska: cała, ul. Bartycka: cała, ul. Cytrynowa: cała, ul. Daktylowa: cała, ul. Figowa: cała, ul. G. Piramowicza: cała, ul. Gąsocińska: cała, ul. Gościniec: cała, ul. Gwintowa: cała, ul. Kątna: cała, ul. Koszykarska: cała, ul. Ku Wiśle: cała, ul. Łososiowa: cała, ul. Nadrzeczna: cała, ul. Niewielka: cała, ul. Pod Kopcem: cała, ul. Rodzynkowa: cała, ul. Siekierkowska: cała, ul. W. Żenczykowskiego: cała, ul. Z. Wasiutyńskiego: cała
140 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gościniec 53 Mokotów stały Tak ul. Batalionu AK „Karpaty”: cała, ul. Bluszczańska: cała, ul. Grupy AK "Krybar", ul. Grupy AK „Północ”: cała, ul. Polska: cała
141 Szkoła Podstawowa Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939 - 1945, ul. Jeziorna 5/9 Mokotów stały Tak pl. A. Rembowskiego: cały, ul. A. Waszkowskiego: cała, ul. C. Godebskiego: cała, ul. Cieplicka: cała, ul. Domowa: cała, ul. Goraszewska: cała, ul. Jeziorna: cała, ul. Jodłowa 2 - 30 numery parzyste, 11 - 21 numery nieparzyste, ul. Kąkolewska: cała, ul. Kąpielowa: cała, ul. Kuracyjna: cała, ul. Morszyńska: 1 - 40, ul. Muszyńska: cała, ul. Ojcowska: cała, ul. Okrężna: 1 - 49A numery nieparzyste, 2 - 36 numery parzyste, ul. Polanicka: cała, ul. Powsińska: 8 - 40 numery parzyste, ul. Rabczańska: cała, ul. Rymanowska: cała, ul. Zaciszna: cała, ul. Zakręt: cała, ul. Zielona: cała, ul. Zwardońska: cała
142 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych Nr 1, ul. Krasnołęcka 3 Mokotów stały Tak ul. Chełmska: 14 - 24A numery parzyste, ul. Czerniakowska: 85/87, ul. Czerska: 1 - 21, ul. Iwicka: 2 - 8A numery parzyste, 19 - 21 numery nieparzyste, 24 - 26 numery parzyste, ul. J. Gagarina: 3 - 17 numery nieparzyste, ul. Kaszubska: cała, ul. Krasnołęcka: 3
143 Szkoła Podstawowa Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939 - 1945, ul. B. Limanowskiego 9 Mokotów stały Tak ul. B. Limanowskiego: 4 - 11, ul. Batalionu AK „Oaza”: cała, ul. Czerniakowska: 2/4, ul. Czyżewska: cała, ul. Jodłowa 23 - 31 numery nieparzyste, 32 - 50 numery parzyste, ul. Juraty: cała, ul. Koronowska: cała, ul. Powsińska: 42 - 106 numery parzyste, ul. Sobolewska: cała, ul. Św. Bonifacego: 102 - 162 numery parzyste, 111 - 161 numery nieparzyste, ul. Woziwody: cała
144 Przedszkole Nr 196 "Kraina Misiów", ul. L. Nabielaka 18A Mokotów stały Nie ul. Belwederska: 14 - 22 numery parzyste, ul. Górska: 17 - 19 numery nieparzyste, 30 - 32 numery parzyste, ul. J. Gagarina: 25 - 35 numery nieparzyste, 26, 30 - 32A numery parzyste, ul. L. Nabielaka: cała, ul. Podchorążych: 69A - 89 numery nieparzyste, ul. Stępińska: 39 - 55 numery nieparzyste, ul. Stopowa: cała, ul. Sułkowicka: cała, ul. Tatrzańska: cała
145 Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego, ul. Piaseczyńska 114/116 Mokotów stały Tak ul. Bandoski: cała, ul. F. Kostrzewskiego: cała, ul. J. F. Piwarskiego: 1 - 11 numery nieparzyste, ul. Jaworowska: cała, ul. Konduktorska: 1 - 6, ul. Piaseczyńska: 42 - 58 numery parzyste, 45 - 59 numery nieparzyste, 80/90, 114/116
146 Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego, ul. Piaseczyńska 114/116 Mokotów stały Tak ul. A. Gierymskiego: cała, ul. Dolna 5 - 21B numery nieparzyste, ul. L. Idzikowskiego: 30, ul. Pory 80, 82
147 Przedszkole Nr 275, ul. J. F. Piwarskiego 5 Mokotów stały Tak ul. Braci Pillatich: cała, ul. J. F. Piwarskiego 10, 14 - 16 numery parzyste, ul. Jana III Sobieskiego 97 - 113 numery nieparzyste, ul. Piaseczyńska 120 - 122 numery parzyste
148 CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”, ul. Podchorążych 49/61 Mokotów stały Tak ul. Czerniakowska: 127 - 137 numery nieparzyste, ul. Czerska: 26/28, ul. J. Gagarina: 2 - 8 numery parzyste, ul. Podchorążych: 15/19, 23A - 29 numery nieparzyste, 35 - 67 numery nieparzyste, 16 - 26 numery parzyste, 31, ul. T. Hołówki: cała
149 CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”, ul. Podchorążych 49/61 Mokotów stały Tak ul. Badowska: cała, ul. Banioska: cała, ul. Iwicka: 36 - 42 numery parzyste, 47 - 47B, 49 - 55 numery nieparzyste, ul. J. Gagarina: 10 - 12 numery parzyste, 16 - 20 numery parzyste, ul. Sielecka: 48 - 52 numery parzyste, 55 - 69 numery nieparzyste, ul. Stępińska: 36 - 60 numery parzyste
150 Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki, ul. Zakrzewska 24 Mokotów stały Tak ul. Bobrowiecka: cała, ul. Chełmska: 21, 21A, 36 - 44 numery parzyste, ul. Iwicka: 1/3, ul. S. Kierbedzia: cała, ul. Sielecka: 1 - 10, 22, 26, 28, 37, 39, ul. Stępińska: 4 - 8 numery parzyste, 22/30, 32 - 34 numery parzyste, ul. Zakrzewska: cała
151 Przedszkole Nr 294 "Promyk Czerniakowa", ul. Czerniakowska 50A Mokotów stały Tak ul. Czerniakowska: 36 - 42 numery parzyste, 99 - 107 numery nieparzyste, ul. Lubkowska: cała, ul. Łużycka: cała, ul. Zwierzyniecka: 1 - 3 numery nieparzyste
152 Szkoła Podstawowa Nr 190 im. Orła Białego, ul. Zwierzyniecka 10 Mokotów stały Nie ul. Czerniakowska: 46 - 56 numery parzyste, ul. Melomanów: 2, 2A, 2B, 4 - 10 numery parzyste, ul. Podchorążych: 2 - 8 numery parzyste, ul. Zwierzyniecka: 7 - 17 numery nieparzyste, 6, 10
153 X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, ul. J. P. Woronicza 8 Mokotów stały Tak al. W. Giżyckiego: cała, ul. Bielawska: cała, ul. D. Merliniego: cała, ul. Okolska: cała, ul. Piaseczyńska: 15 - 17A numery nieparzyste, ul. Puławska: 101 - 111A numery nieparzyste, ul. W. Żywnego: cała
154 SM „ARBUZOWA” Klub Osiedlowy, ul. Arbuzowa 16 Mokotów stały Nie al. Wilanowska: 31, 33, 39, 41, 43, ul. A. Patkowskiego: cała, ul. Arbuzowa: 8 - 46A numery parzyste, ul. H. Steinhausa: cała, ul. K. Kuratowskiego: cała, ul. Przy Grobli: 8 - 68 numery parzyste, ul. Sałatkowa: cała
155 Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Barcelońska 8 Mokotów stały Tak ul. Adriatycka: cała, ul. Barcelońska: cała, ul. Egejska: 11 - 17B numery nieparzyste, ul. Iberyjska: cała, ul. Sardyńska: cała
156 Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Barcelońska 8 Mokotów stały Tak al. Wilanowska 48 - 94 numery parzyste, ul. Capri: 3 - 5 numery nieparzyste, ul. Cypryjska: cała, ul. Kartaginy: cała, ul. Katalońska: cała, ul. Maltańska: 4 - 6 numery parzyste, ul. Mesyńska: cała, ul. Rabarbarowa: cała, ul. Sueska: cała, ul. Sycylijska: cała, ul. Śródziemnomorska: 11 - 35 numery nieparzyste, ul. Tyrreńska: cała
157 Przedszkole Nr 349 "Barcelonka", ul. Barcelońska 8 Mokotów stały Tak al. Wilanowska: 45 - 115 numery nieparzyste
158 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga, ul. Św. Bonifacego 10 Mokotów stały Tak al. Wilanowska: 108 - 134 numery parzyste, ul. Karczocha: cała, ul. Korsykańska: cała, ul. Macedońska: cała, ul. Maltańska: 1 - 5 numery nieparzyste, ul. Marsylska: cała, ul. Nicejska: cała, ul. Św. Bonifacego: 3 - 7 numery nieparzyste, 6 - 8 numery parzyste, ul. Śródziemnomorska: 37 - 49, 55 - 55B numery nieparzyste
159 Szkoła Podstawowa Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej, ul. Czarnomorska 3 Mokotów stały Nie al. gen. W. Sikorskiego: cała, ul. Burgaska: cała, ul. Jana III Sobieskiego 43, ul. Mangalia: cała, ul. Neseberska: cała, ul. Pory: 47 - 67, ul. Sozopolska: cała
160 Szkoła Podstawowa Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej, ul. Czarnomorska 3 Mokotów stały Tak ul. Czarnomorska: 3, 17, ul. Sewastopolska: cała, ul. Św. Bonifacego: 9, ul. Warneńska: cała
161 Przedszkole Nr 284, ul. Jałtańska 8 Mokotów stały Tak ul. A. Zelwerowicza: 44 - 46 numery parzyste, 61 - 97 numery nieparzyste, ul. Jałtańska: cała, ul. Jedlińska: cała, ul. Krymska: cała, ul. Orężna: 35 - 49 numery nieparzyste, 52 - 62 numery parzyste, ul. Św. Bonifacego: 66, 68, 70, 74, ul. Zawojska: cała, ul. Złotych Piasków: cała
162 Przedszkole Nr 325, ul. Kaspijska 5 Mokotów stały Nie ul. Akermańska: cała, ul. Batumi: cała, ul. Kaspijska: cała, ul. Kaukaska: cała, ul. Soczi: cała
163 Zespół do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1, ul. Św. Bonifacego 81 Mokotów stały Nie ul. A. Locciego: cała, ul. A. Zelwerowicza 2 - 42 numery parzyste, 3 - 59B numery nieparzyste, ul. Buska: cała, ul. Ciechocińska: cała, ul. Cyganeczki: cała, ul. Cześnika: cała, ul. Goplańska: 2 - 28 numery parzyste, ul. Inowrocławska: cała, ul. Iwonicka: cała, ul. J. Fučíka: cała, ul. Jana III Sobieskiego: 22, ul. Klarysewska: 8 - 54, ul. Kołobrzeska: cała, ul. Morszyńska: 41 - 81, ul. Nałęczowska: cała oprócz Nr 47, ul. Okrężna: 38 - 80 numery parzyste, 51 - 145 numery nieparzyste, ul. Podgórska: cała, ul. Powsińska: 15 - 25 numery nieparzyste, ul. Truskawiecka: cała, ul. Wysowska: cała, ul. Zdrojowa: 2 - 38 numery parzyste, 5 - 79 numery nieparzyste, ul. Żegiestowska: cała
164 Przedszkole Nr 300, ul. Portofino 4 Mokotów stały Nie ul. Capri: 2 - 4 numery parzyste, ul. Egejska: 1 - 8, ul. Jana III Sobieskiego: 1, 15, ul. Portofino: cała
165 Instytut Żywności i Żywienia im. prof. dra med. Aleksandra Szczygła, ul. Powsińska 61/63 Mokotów stały Tak ul. Jaszowiecka: cała, ul. Korczyńska: 1 - 11 numery nieparzyste, 2 - 6A numery parzyste, ul. Powsińska: 67 - 75 numery nieparzyste
166 Przedszkole Nr 299 "Bernardyńskie Krasnale", ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie 13 Mokotów stały Tak ul. B. Limanowskiego 23, 28 - 30B numery parzyste, ul. G. Gęsickiej: cała, ul. J. Piekałkiewicza: cała, ul. Korczyńska: 8 - 10 numery parzyste, 13 - 15 numery nieparzyste, ul. L. Idzikowskiego: 2 - 12 numery parzyste, ul. Powsińska: 97, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie: cała, ul. Urle: cała, ul. S. Pyjasa: cała
167 Zespół Szkół Nr 59, ul. Jana III Sobieskiego 68 Mokotów stały Tak ul. Jana III Sobieskiego: 60 - 72A numery parzyste, ul. Św. Bonifacego: 71 - 73 numery nieparzyste, 77
168 Zespół Szkół Nr 59, ul. Jana III Sobieskiego 68 Mokotów stały Tak ul. Chochołowska: cała, ul. Klarysewska: 55 - 60, ul. Konstancińska 1, 2, ul. Orężna: 1 - 31, 32 - 50 numery parzyste, 55, ul. Solankowa: cała, ul. Św. Bonifacego: 75, 76 - 78 numery parzyste, 81, 81A, 87 - 89 numery nieparzyste, 86 - 92 numery parzyste, ul. Zalew: cała, ul. Zaniemyska: cała, ul. Zdrojowa: 40 - 82 numery parzyste, 107 - 115 numery nieparzyste
169 Przedszkole Nr 311 "Sadybiańskie Świerszcze", ul. Jana III Sobieskiego 72B Mokotów stały Tak ul. Konstancińska: 3 - 13 numery nieparzyste, ul. Spalska: cała, ul. Św. Bonifacego: 79, 83/85
1109 Centrum Alzheimera, al. Wilanowska 257 Mokotów dom pomocy społecznej Nie al. Wilanowska 257
1110 Dom Lekarza Seniora im. dr Kazimierza Fritza, ul. Wołoska 139 Mokotów dom pomocy społecznej Nie ul. Wołoska 139
1111 Szpital Czerniakowski Spółka z o. o., ul. Stępińska 19/25 Mokotów szpital Nie ul. Stępińska 19/25
1112 Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, ul. Jana III Sobieskiego 9 Mokotów szpital Nie ul. Jana III Sobieskiego 9
1113 Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, ul. Wołoska 137 Mokotów szpital Nie ul. Wołoska 137
1114 Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ, ul. A. J. Madalińskiego 25 Mokotów szpital Nie ul. A. J. Madalińskiego 25
1115 Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher, ul. Spartańska 1 Mokotów szpital Nie ul. Spartańska 1
201 XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego z oddziałami gimnazjalnymi (dawne Gimnazjum nr 14), ul. Barska 32 Ochota stały Nie ul. Barska 29, 32, 36, 37, 38, ul. Białobrzeska 55, Al. Jerozolimskie strona nieparzysta od nr 155 do nr 159, ul. T. Joteyki strona parzysta od nr 18 do nr 24, ul. Sękocińska strona nieparzysta od nr 11 do nr 17, ul. Szczęśliwicka 1/5, 2, 4, 7/9, 8
202 XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego z oddziałami gimnazjalnymi (dawne Gimnazjum nr 14), ul. Barska 32 Ochota stały Tak ul. Barska 7/9, 11/13, ul. Białobrzeska 62/64, ul. T. Joteyki 13, strona parzysta od nr 4 do nr 16 , ul. Kopińska 2/4, 4a, 4b, ul. Sękocińska strona nieparzysta od nr 3 do nr 7b, ul. Węgierska: cała
203 Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy-parter, ul. Grójecka 17A Ochota stały Tak ul. Barska 2, 3, 4, 5, ul. Grójecka strona parzysta od nr 36 do nr 46/50, ul. Kaliska 8/10 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, ul. Sękocińska strona parzysta od nr 4 do nr 20, ul. Słupecka strona nieparzysta od nr 1 do nr 11
204 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Spiska 1 Ochota stały Nie ul. Andrzejowska: cała, ul. Białobrzeska 68, ul. Grójecka 28/30, 32, 34, al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 137 do nr 151, ul. Kaliska: strona nieparzysta od nr 17 do nr 23 oraz strona parzysta od nr 16 do nr 24, ul. Poniecka: cała, ul. Słupecka strona parzysta od nr 2A do nr 10
205 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Spiska 1 Ochota stały Nie ul. Grójecka strona parzysta od nr 14a do nr 26, al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 131 do nr 135, ul. J. U. Niemcewicza strona nieparzysta od nr 17 do nr 25, strona parzysta od nr 24 do 26, ul. Spiska: cała
206 Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy-sala konferencyjna nr 122, ul. Grójecka 17A Ochota stały Tak ul. Daleka: cała, ul. Grójecka 19/25, ul. Raszyńska: strona parzysta od nr 8 do nr 14, ul. Tarczyńska: cała
207 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Spiska 1 Ochota stały Nie ul. A. Asnyka: cała, ul. Filtrowa strona parzysta od nr 62 do nr 70, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 27 do nr 35, ul. J. U. Niemcewicza 5A, 7/9, ul. Raszyńska 32/44
208 Szkoła Podstawowa nr 23 wejście od ul. M. Reja 1, ul. Wawelska 48 Ochota stały Nie ul. Akademicka: cała, ul. Filtrowa strona nieparzysta od nr 75 do nr 83, ul. Z. Glogera: cała, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 39 do nr 45, ul. J. Korzeniowskiego: cała, ul. J. Mianowskiego: cała, ul. M. Mochnackiego: cała, ul. A. Pługa: cała, ul. Raszyńska strona parzysta od nr 48 do nr 58, ul. Uniwersytecka: cała, ul. Wawelska 78
209 Instytut Chemii UW, ul. L. Pasteura 1 Ochota stały Tak ul. S. Banacha 2, 2B, ul. Czubatki: cała, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 47/51 do nr 65A, ul. L. Pasteura: cała, ul. Wawelska: strona nieparzysta od nr 5 a do nr 19, ul. Winnicka: cała
210 Ośrodek Kultury Ochoty (Pawilon "Pod okiem"), ul. Grójecka 79 Ochota stały Tak ul. S. Banacha strona parzysta od nr 12 do nr 22, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 67 do nr 81/87, ul. Wolnej Wszechnicy: cała
211 Urząd m. st. Warszawy, pl. Starynkiewicza 7/9 Ochota stały Tak ul. T. Chałubińskiego 3A, 9, al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 81 do nr 121/123, ul. W. H. Lindleya: cała, ul. Nowogrodzka 75 i strona parzysta od nr 62B do nr 78, ul. Raszyńska 3, 3A
212 XIV LO im. Stanisława Staszica (dawny Zespół Szkół nr 82), ul. Nowowiejska 37A Ochota stały Tak ul. Filtrowa od nr 10 do nr 55, ul. Koszykowa 79A, 82B, al. Niepodległości strona nieparzysta od nr 225 do nr 245, ul. Nowowiejska 28, 37A, 39
213 VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Wawelska 46 Ochota stały Nie ul. Aplikancka: cała, ul. J. Dantyszka: cała, ul. Filtrowa strona nieparzysta od nr 59 do nr 73, ul. Ł. Górnickiego: cała, ul. Jesionowa: cała, ul. M. Kromera: cała, ul. A. Krzyckiego: cała, ul. L. Krzywickiego: cała, ul. M. Langiewicza: cała, ul. bł. Ładysława z Gielniowa: cała, ul. Łęczycka: cała, ul. Orzechowska: cała, al. Niepodległości strona nieparzysta od nr 213 do nr 223, ul. Prezydencka: cała, ul. Prokuratorska: cała, ul. Raszyńska strona nieparzysta od nr 15 do nr 23, ul. M. Reja: cała, ul. Rudawska: cała, ul. Sędziowska: cała, ul. A. Solariego: cała, ul. K. Warszewickiego: cała, ul. Wawelska strona parzysta od nr 16 do nr 48, ul. Sz. Zimorowica: cała
214 (Punkt Przedszkolny Przedszkółka Talentów) dawna Prywatna Szkoła Podstawowa, ul. Włodarzewska 45C Ochota stały Nie ul. M. Drygały: cała, ul. Figiel: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. Maszynowa: cała, ul. Przy Parku: cała, ul. Włodarzewska: strona parzysta od nr 58 do nr 68 i strona nieparzysta nr 45C, od nr 47 do nr 51G, od nr 53 do nr 57I
215 (Punkt Przedszkolny Przedszkółka Talentów) dawna Prywatna Szkoła Podstawowa, ul. Włodarzewska 45C Ochota stały Nie ul. Drawska: strona parzysta od nr 10 do nr 16G, ul. Figiel 6, al. Jerozolimskie: 168, ul. Włodarzewska strona nieparzysta od nr 59 do nr 95A i strona parzysta od nr 70 do nr 84, ul. Zadumana: cała
216 XLVIII LO im Edwarda Dembowskiego, ul. Szczęśliwicka 50/54 Ochota stały Tak ul. Cesarskiej Korony: cała, ul. Chińskiej Róży: cała, ul. Drawska strona nieparzysta od nr 5 do końca, ul. Filipinki: cała, ul. M. T. Hubera: cała, ul. Kukiełki: cała, ul. Kurhan: cała, ul. Kwitnącego Sadu: cała, ul. H. Mierzejewskiego: cała, ul. Mszczonowska od nr 1 do nr 9, ul. Na Bateryjce: cała, ul. Nowoberestecka: cała, ul. Opaczewska 42 i od nr 44 do końca, ul. Pandy: cała, ul. Stadionowa: cała, ul. Włochowska: cała, ul. Złotego Smoka: cała
217 XLVIII LO im Edwarda Dembowskiego, ul. Szczęśliwicka 50/54 Ochota stały Tak ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. od nr 21 do końca, ul. Bohaterów Września: cała, ul. Dobosza: cała, ul. Opaczewska strona parzysta od nr 30 do nr 40A, ul. Szczęśliwicka: strona nieparzysta od nr 45/47 do nr 51 i strona parzysta od nr 56 do nr 80
218 Zespół Szkół nr 4, ul. Szczęśliwicka 46 Ochota stały Nie ul. Białobrzeska: strona nieparzysta od nr 29 do nr 37, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. strona parzysta od nr 12 do nr 18, ul. Częstochowska: strona parzysta od nr 24 do nr 44, ul. Lelechowska 5, 9, ul. Rokosowska 11, 11A, ul. Szczęśliwicka: strona nieparzysta od nr 19A do nr 25 i od nr 29 do nr 35 strona parzysta od nr 34 do nr 54
219 SZPZLO Warszawa Ochota, ul. Szczęśliwicka 36 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska 39, ul. Kopińska od nr 12/16 do nr 42, ul. Lelechowska strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Szczęśliwicka: nr 19
220 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61, ul. Białobrzeska 27 Ochota stały Tak ul. Baśniowa: cała, ul. Chotomowska: cała, ul. Częstochowska strona nieparzysta od nr 1A do nr 7/9 i strona parzysta od nr 4/6 do nr 20, ul. Grójecka strona parzysta od nr 56/58 do nr 70B, ul. Nieborowska: cała, ul. Radomska: cała
221 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61, ul. Białobrzeska 27 Ochota stały Nie ul. Białobrzeska: strona nieparzysta od nr 15 do nr 27 i strona parzysta od nr 22 do nr 40A, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 10, ul. Częstochowska strona nieparzysta od nr 11/15 do nr 27, ul. Dorotowska 2, ul. Rokosowska 2, 4, 7, ul. Szczęśliwicka 27 i 27A
222 Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy, ul. Białobrzeska 26 Ochota stały Tak ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 4, 6, ul. Dorotowska 7, 9, ul. Grójecka strona parzysta od nr 72 do nr 78, ul. Przemyska: cała, ul. Rokosowska 1, ul. Siewierska: cała
223 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota", ul. Rokosowska 10 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska 13, 13A, 14, 16, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 1, 1B, ul. Dunajecka: cała, ul. Grójecka 80/102, ul. Mątwicka: cała, ul. Opaczewska strona parzysta od nr 4 do nr 28, ul. E. Orzeszkowej: cała, ul. Piotrkowska: cała
224 Szkoła Podstawowa nr 175, ul. Trzech Budrysów 32 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. K. Dickensa 34, ul. Opaczewska strona nieparzysta od nr 19 do nr 43, ul. Szczęśliwicka 59, ul. Trzech Budrysów 32 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 35
225 Zespół Szkół nr 26 (dawne Gimnazjum nr 16), ul. S. Skarżyńskiego 8 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. S. Bobrowskiego: cała, ul. K. Dickensa strona parzysta od nr 18 do nr 26, ul. Opaczewska strona nieparzysta od nr 7 do nr 15, ul. S. Skarżyńskiego strona parzysta od nr 4 do nr 10
226 Zespół Szkół nr 26 (dawne Gimnazjum nr 16), ul. S. Skarżyńskiego 8 Ochota stały Tak ul. K. Dickensa 16, ul. Grójecka strona parzysta od nr 104 do nr 122, ul. Opaczewska 3, ul. S. Skarżyńskiego strona nieparzysta od nr 7 do nr 11
227 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Dickensa 25 Ochota stały Tak ul. K. Dickensa: strona nieparzysta od nr 15 do nr 31B, ul. Urbanistów: 1, 1A
228 Zespół Szkół nr 26, ul. Urbanistów 3 Ochota stały Tak ul. W. Korotyńskiego: strona parzysta od nr 40 do nr 48, ul. Urbanistów 3 i strona parzysta od nr 4 do nr 10
229 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280, ul. Gorlicka 3 Ochota stały Tak ul. Gorlicka strona parzysta od nr 2 do nr 6 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 5/7, ul. Jankowska: cała, ul. Mołdawska 4, 6 i strona nieparzysta od nr 45 do końca, ul. Żwirki i Wigury: strona nieparzysta od nr 25 do nr 33
230 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280, ul. Gorlicka 3 Ochota stały Tak ul. Gorlicka 10 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 15B, ul. W. Okińskiego: cała, ul. Sąchocka: cała
231 Przedszkole nr 315, ul. Sz. Grzeszczyka 2 Ochota stały Nie ul. Sz. Grzeszczyka: cała, ul. Racławicka strona parzysta od nr 150 do nr 156, ul.
232 Zespół Szkół nr 26, ul. Urbanistów 3 Ochota stały Tak ul. Altowa: cała, ul. Bielska: cała, ul. Grójecka strona parzysta od nr 186 do nr 216, ul. Harfowa: cała, ul. W. Korotyńskiego strona nieparzysta od nr 17 do nr 21, ul. Lirowa: cała, ul. Lutniowa: cała, ul. Sadurka: cała, ul. Usypiskowa: cała, ul. Włodarzewska strona parzysta od nr 4 do nr 54 i strona nieparzysta od nr 13/15 do nr 45B, 45D, 51H, 51J
233 Szkoła Podstawowa nr 264, ul. W. Skorochód Majewskiego 17 Ochota stały Nie ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 113 do nr 119A, ul. W. Korotyńskiego strona parzysta od nr 28 do nr 34, ul. W. Skorochód Majewskiego: strona parzysta od nr 24 do nr 38
234 Szkoła Podstawowa nr 152 (dawny Zespół Szkół nr 83), ul. Powstańców Wielkopolskich 4 Ochota stały Nie ul. Geodetów: cała, ul. Grójecka: strona parzysta od nr 124 do nr 130, ul. Powstańców Wielkopolskich 4
235 Szkoła Podstawowa nr 264, ul. W. Skorochód Majewskiego 17 Ochota stały Nie ul. K. Dickensa strona parzysta od nr 2 do nr 10 i strona nieparzysta od nr 5 do nr 7, ul. Grójecka 111 i 125, ul. A. Pawińskiego strona parzysta od nr 22 do nr 34, ul. J. Siemieńskiego 14 i strona nieparzysta od nr 13 do nr 19, ul. W. Sierpińskiego: cała, ul. W. Skorochód Majewskiego strona nieparzysta od nr 9 do nr 15
236 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jasielska 49/53 Ochota stały Nie ul. W. Korotyńskiego strona parzysta od nr 14 do nr 26A, ul. A. Pawińskiego 29, ul. Pruszkowska 12 i strona nieparzysta od nr 29 do końca, ul. Wiślicka strona nieparzysta od nr 1 do nr 7
237 CLX LO im. Gen. Dyw. Stefana Roweckiego "Grota" (dawne Gimnazjum nr 15), ul. J. Siemieńskiego 6 Ochota stały Tak ul. Archiwalna: cała, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 93 do nr 105, ul. A. Pawińskiego: strona parzysta od nr 8 do nr 18, ul. J. Siemieńskiego: 6 i strona nieparzysta od nr 5 do nr 11, ul. W. Skorochód Majewskiego: 17 i strona parzysta od nr 6 do nr 18
238 SZPZLO Warszawa Ochota, ul. Sanocka 6 Ochota stały Tak ul. M. Nowickiego: strona nieparzysta od nr 3 do nr 7, ul. Pruszkowska 4A, 4B, 4C, ul. Sanocka: strona parzysta od nr 4 do nr 10A, ul. Księcia Trojdena 5, 5A, 5C, 5D, ul. Żwirki i Wigury: strona nieparzysta od nr 51 do końca
239 Dom Kultury Rakowiec, ul. Wiślicka 8 Ochota stały Nie ul. M. Nowickiego 10, ul. Pruszkowska 6, 6A, 6B, ul. Sanocka: strona nieparzysta od nr 1/3 do nr 11b, ul. Księcia Trojdena 11, 13, ul. Wiślicka 2, 4
240 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jasielska 49/53 Ochota stały Nie ul. Jasielska 49/53 i strona parzysta od nr 48 do nr 50A, ul. W. Korotyńskiego strona parzysta od nr 4 do nr 8, ul. Mołdawska strona nieparzysta od nr 7 do nr 15, ul. Pruszkowska 3, ul. Żwirki i Wigury: strona nieparzysta od nr 45 do 47
241 Przedszkole nr 255, ul. W. Korotyńskiego 3 Ochota stały Nie ul. K. Bohdanowicza: cała, ul. Jasielska 38/42, 47, ul. W. Korotyńskiego strona nieparzysta od nr 5 do nr 13, ul. Mołdawska 10, 12, ul. Racławicka strona parzysta od nr 142 do nr 146A, ul. Żwirki i Wigury 43
242 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280, ul. Gorlicka 3 Ochota stały Tak ul. S. Baleya: cała, ul. Racławicka strona nieparzysta od nr 127 do nr 133, ul. Żwirki i Wigury 41
1116 Klinika Onkologiczna Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, Wawelska 15 Ochota szpital Nie Wawelska 15
1117 Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus SPZOZ, W. H. Lindleya 4 Ochota szpital Nie W. H. Lindleya 4
1118 Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny, S. Banacha 1A Ochota szpital Nie S. Banacha 1A
1119 Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej Św. Anny, Barska 16/20 Ochota szpital Nie Barska 16/20
1120 Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawsiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o. o., pl. S. Starynkiewicza 1/3 Ochota szpital Nie pl. S. Starynkiewicza 1/3
1121 Dom Pomocy Społecznej "Chemik", W. Korotyńskiego 10 Ochota dom pomocy społecznej Nie W. Korotyńskiego 10
401 LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego, ul. Grochowska 346/348 Praga-Południe stały Nie ul. Bliska: cała, ul. A. Frycza-Modrzewskiego: cała, ul. Grochowska: 342, 344, 346/348, 354, ul. Lubelska: cała, ul. Mińska: strona nieparzysta od nr 7 do nr 35, ul. Nowińska: cała, ul. Skaryszewska: cała, ul. Targowa: od nr 2 do nr 14, ul. J. Zamoyskiego: cała, ul. Żupnicza: 18A, 20
402 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4, ul. Mińska 1/5 Praga-Południe stały Tak ul. Głucha: cała, ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 309/317 do nr 365A oraz strona parzysta od nr 322 do nr 338/340, ul. Kamionkowska 7, 7A, 18, ul. Mińska: 4/6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ul. Stanisława Augusta: 42
403 Szkoła Podstawowa nr 255, ul. Kamionkowska 36/44 Praga-Południe stały Nie ul. Chodakowska: 14, 19/31, 22, 24, 33, ul. Drewnicka: cała, Gocławska: cała, ul. Grochowska: strona parzysta od nr 278 do nr 304, ul. Groszowicka: cała, ul. Kałuszyńska: cała, ul. Kamionkowska: strona nieparzysta od nr 19 do nr 49, strona parzysta od nr 32 do nr 54, ul. Mińska: strona parzysta od nr 24 do nr 56 oraz nr 62, ul. Owsiana: cała, ul. Rybna: cała, ul. Terespolska: 13, 15, 17, ul. Wawerska: cała
404 Zespół Szkół Specjalnych Nr 91, ul. Weterynaryjna 3 Praga-Południe stały Tak ul. Chodakowska: 26/32, ul. Grochowska 272, ul. Kobielska: 96, 98, 100, ul. Podskarbińska: 7, 7A, 7B, 9, ul. Stanisławowska: cała, ul. Terespolska: 2, 4, ul. Weterynaryjna: cała, ul. Żupnicza: 17
405 XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy, ul. Zbaraska 1 Praga-Południe stały Nie ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 287 do nr 299, ul. Kinowa: 23, 25, ul. Stanisława Augusta: strona parzysta od nr 32 do 38 oraz nr 73 i 75, al. J. Waszyngtona: 33
406 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 16, ul. Siennicka 40 Praga-Południe stały Tak ul. W. Chrzanowskiego: 13, 15, 19, ul. J. Dwernickiego: 20, 22, 26, 28, ul. L. Kickiego: strona nieparzysta od nr 17 do 27 oraz 22, 22A, 26, 26A, 26B, 26C, ul. L. Mycielskiego: 21A, 21B, 23, ul. Siennicka: strona parzysta od nr 38 do nr 48
407 Zespół Szkół Nr 12, ul. Siennicka 15 Praga-Południe stały Nie ul. J. Dwernickiego: 33, 35, 37, 39, ul. Grochowska: strona parzysta od nr 242 do nr 262, ul. Kaleńska: 3, 5, 7, ul. L. Kickiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 oraz strona parzysta od nr 2 do nr 8, ul. Kobielska: strona nieparzysta od nr 69 do nr 85, 88/92, 91, ul. Podskarbińska: strona parzysta od nr 6 do nr 12, ul. Rębkowska: 1, 3, 4, 6, ul. Siennicka: strona nieparzysta 15, 19, 19A, 19B, 21, 23, oraz strona parzysta 22, 22A, 24, 26.
408 Przedszkole Nr 51, ul. W. Chrzanowskiego 7 Praga-Południe stały Nie ul. W. Chrzanowskiego: 2, 4, 7, ul. J. Dwernickiego: 16, 18, 19, 21, L. Mycielskiego: 20, 22, ul. Nizinna: 23, 23A, 26, 28, 29, 30, 31, 32, ul. Przeworska: 2, 2A, 2B, 4, 4A, ul. Wiatraczna: strona nieparzystaod nr 19 do nr 29
409 Szkoła Podstawowa Nr 72, ul. L. M. Paca 44 Praga-Południe stały Nie ul. L. Dwernickiego: strona nieparzysta od nr 23 do nr 29A oraz nr 12, 14, ul. L. Kickiego: 7, 9, 11, 12, ul. Kobielska: strona parzystaod nr 52 do nr 86, ul. L. Mycielskiego: 3, ul. L. M. Paca: strona nieparzysta nr 37, 39, 39A, 43, oraz strona parzysta nr 40, 46, 48, 50, ul. Prochowa: 36, 38, 40, 49, 61, 63, ul. Rębkowska: 7, 9, 11, 12, 14, ul. Siennicka: 30, 32, 34, 36, 36A, ul. Wiatraczna: 13, 13A, 15
410 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. L. M. Paca 42 Praga-Południe stały Tak ul. Apteczna: cała, ul. Grochowska: strona parzysta od nr 224 do nr 234/240 , ul. Kaleńska: strona parzysta od nr 2A do 12, ul. Kobielska: strona parzysta od nr 16 do nr 34, strona nieparzysta nr 23 oraz od nr 39 do nr 63, ul. L. M. Paca: strona nieparzysta od nr 7 do nr 23, ul. Prochowa: strona nieparzysta od nr 9/11 do nr 35, strona parzysta od nr 12 do nr 32, ul. Wiatraczna: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10A, 12, 28A
411 Przedszkole Nr 230 (wejście od ul. Romea i Julii), ul. Szaserów 118A Praga-Południe stały Nie ul. J. Chłopickiego: strona nieparzysta od nr 49 do nr 67, ul. Dudziarska: cała, ul. Garwolińska: strona parzysta od nr 20 do nr 38A, ul. Makowska: 155, ul. Podskarbińska: 54, ul. Szaserów: strona parzysta od nr 116 do nr 124A, 128, ul. Szklanych Domów: cała, ul. Wspólna Droga: strona nieparzysta od nr 23 do nr 31, ul. Zbrojarska: cała.
412 Przedszkole Nr 249, ul. Kobielska 5 Praga-Południe stały Tak ul. Garwolińska: 7, 9, ul. Grochowska: 186, ul. Kobielska: 1, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, ul. Nizinna: 3, 4, 4A, 5, 7/9, 8, 10, 12, 13, 18, ul. L. M. Paca: strona parzysta od nr 2/4 do nr 10, ul. Prochowa: 7, ul. Szaserów: strona nieparzysta od nr 129 do nr 139.
413 Straż Miejska m. st. Warszawy VII Oddział Terenowy, ul. Kobielska 5 Praga-Południe stały Tak ul. Grochowska: 194/196, 200, 202, ul. Kobielska: strona nieparzysta od nr 11 do nr 19
414 Przedszkole nr 48, ul. Szaserów 119 Praga-Południe stały Tak ul. Garwolińska: 8/10, 12, 14, 16A, 18, ul. Osowska: strona parzysta od nr 80 do nr 88, ul. Szaserów: strona nieparzysta od nr 113 do nr 121, ul. Wspólna Droga: 15.
415 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7, ul. Osowska 81 Praga-Południe stały Tak ul. Daszowska: cała, ul. Garwolińska: 4, 6, ul. Grochowska: 170, 172, 174/176, ul. A. Kordeckiego: 62, 64, 75, 77, 79, ul. Osowska: 73/79, 81, 85, 89, ul. Wspólna Droga: 1, 3, 5, 7.
416 Szkoła Podstawowa Nr 141, ul. Szaserów 117 Praga-Południe stały Nie ul. Barwnicza: cała, ul. Boremlowska: strona nieparzysta od nr 23 do nr 55A, strona parzysta od nr 24 do nr 42, ul. Chłodnicza: cała, ul. Makowska: strona nieparzysta od nr 115 do nr 133, ul. Nasielska: 15, 17, 23, oraz strona parzysta od nr 36/38 do nr 44, ul. Obarowska: cała, ul. Pokrzywnicka: cała, ul. Rusznikarska: cała, ul. Serocka: parzysta od nr 40 do nr 68, strona nieparzysta od nr 41 do nr 59, ul. Szaserów: strona parzysta od nr 78 do nr 108, ul. ks. J. Sztuki: 25, 27, 31, 33, ul. Wspólna Droga: 18, 20, ul. Załęże: strona nieparzysta od nr 3 do nr 25.
417 Szkoła Podstawowa Nr 141, ul. Szaserów 117 Praga-Południe stały Nie ul. Kiprów: cała, ul. Nasielska: 30, 32, ul. Osowska: strona parzysta od nr 48 do nr 70/72, ul. Serocka: 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, ul. Szaserów: strona nieparzysta od nr 81 do nr 91/95 i od nr 99 do nr 111, ul. ks. J. Sztuki: 13, 15, 17, 19, ul. Wspólna Droga: 10, 12, 14.
418 Zespół Szkół nr 90, ul. A. Kordeckiego 54 Praga-Południe stały Nie ul. Dubieńska: cała, ul. Grochowska: strona parzysta od nr 136 do 168A, ul. A. Kordeckiego: strona parzysta od nr 30 do nr 56/58, strona nieparzysta od nr 39/41 do nr 69, ul. Lubartowska: cała, ul. Lubiniecka: cała, ul. Nasielska: strona parzysta od nr 12 do nr 26, ul. Osowska: 45, 47, 49, ul. Pułtuska: cała, ul. Serocka: strona nieparzysta od nr 3 do nr 25 oraz strona parzysta od nr 6 do nr 26, pl. P. Szembeka: 1, ul. ks. J. Sztuki: 3, 5, 7, ul. Wspólna Droga: 6, 8
419 Szkoła Podstawowa 374 (dawne Gimnazjum nr 22), ul. Boremlowska 6/12 Praga-Południe stały Nie ul. Boremlowska: 2, 4, 19, 20, 22, ul. Byczyńska: cała, ul. J. Chłopickiego: strona parzysta od nr 2 do nr 46 oraz strona nieparzysta od nr 7/9 do nr 41, ul. Dęby: cała, ul. I. Domeyki: strona nieparzysta od nr 1 do nr 25, ul. Hetmańska: 43, 44, 45, 47B, 51, ul. Lubieszowska: cała, ul. Makowska: 95, 99, 101, 103, ul. Osowska: strona nieparzysta od nr 27 do nr 37, strona parzysta od nr 28 do nr 46, ul. Płowce: cała, ul. Stoczkowska: cała, ul. Szaserów: strona nieparzysta od nr 59 do nr 69/71, 71 oraz nr 60, 62, ul. ks. J. Sztuki: 24, ul. J. Zaliwskiego: 8, 10, 16, 18, 20, ul. Załęże: 4, 6, 10, 12, 14, 18, ul. T. Zana: cała, ul. S. Żółkiewskiego: strona nieparzysta od nr 27 do nr 61 oraz strona parzysta od nr 36 do nr 68C
420 AN nr 7, ul. Hetmańska 25 Praga-Południe stały Nie ul. I. Domeyki: strona parzysta od nr 2 do nr 26, ul. Grochowska: strona parzysta od nr 90 do nr 128, ul. Hetmańska: strona nieparzysta od nr 5 do nr 39, ul. A. Kordeckiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 31 i strona parzysta od nr 4 do nr 22, ul. Osowska: 18, 23, 24, 25, 25A, ul. Szaserów: 55, 57, pl. P. Szembeka: 2, 4, 6, 8, ul. J. Zaliwskiego: 2 oraz strona nieparzysta od nr 3 do nr 25, ul. S. Żółkiewskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 25 i strona parzysta od nr 4 do nr 34
421 Szkoła Podstawowa nr 215, ul. Kwatery Głównej 13 Praga-Południe stały Nie ul. Biłgorajska: cała, ul. Bitwy Grochowskiej: cała, ul. Grochowska: strona parzysta od nr 50 do nr 88, ul. Hetmańska: strona parzysta od nr 2A do nr 42B, ul. Kwatery Głównej: cała, ul. Osowska: 10/12, ul. Podhajecka: cała, ul. Podolska: strona nieparzysta od nr 13 do nr 25, ul. Szaserów: strona nieparzysta: nr 43/45 i 47/49 i strona parzysta od nr 40 do nr 50, ul. Trembowelska: cała, ul. Tyśmienicka: cała
422 Szkoła Podstawowa nr 215, ul. Kwatery Głównej 13 Praga-Południe stały Nie ul. Beskidzka: cała, ul. Dynowska: cała, ul. Grochowska: strona parzysta od nr 16 do nr 46, ul. Koprzywiańska: cała, ul. Liwiecka: cała, ul. Łysogórska: cała, ul. Makowska: nr 63, 65, ul. Olszynki Grochowskiej: cała, ul. Podolska: strona parzysta od nr 8 do nr 16A, ul. Roztocka: cała, ul. Styrska: cała, ul. Szaserów: strona nieparzysta od nr 1 do nr 31 i strona parzysta od nr 4 do nr 18, ul. Sztabowa: cała, ul. Wiarusów: cała, ul. Zapałczana: cała.
423 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Naddnieprzańska 2/4 Praga-Południe stały Nie ul. Bakaliowa: cała, Biskupia: cała, ul. Cukrownicza: cała, ul. Czechowicka: cała, ul. Gorzelnicza: cała, ul. Grochowska: strona parzysta 2 i od nr 8 do nr 14G, ul. Jordanowska: cała, ul. B. Kicińskiego: cała, ul. Kresowa: cała, do granicy dzielnicy (ul. Marsa), ul. Ludwisarska: cała, ul. Makowska: strona nieparzysta od nr 1B do nr 35, ul. Marsa: strona nieparzysta od nr 3 do nr 25, ul. Morgowa: cała, do granicy dzielnicy (ul. Marsa), ul. Murmańska: cała, ul. Naddnieprzańska: cała, do granic dzielnicy, (ul. Marsa), ul. Osada Ojców: cała, ul. Pabianicka: cała, ul. Płowiecka: 5A, 5B, 5C, 7, ul. Rożnowska: cała, ul. Tarnobrzeska: cała, ul. Zawierciańska: cała.
424 Przedszkole nr 179, ul. Jarocińska 12/14 Praga-Południe stały Nie ul. Dęblińska: cała, ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 43 do nr 83, ul. Jarocińska: 1, ul. Kokoryczki: cała, ul. Lotnicza: 7, 9, 11, 11A, 16, 16A, 18, ul. Ostrobramska: 34, 36, 38, ul. Płowiecka: 2, 6A, ul. Pustelnicka: 2, 4, 5, 6, ul. Tarnowiecka: 46, 48, ul. Witolińska: 2, 4, 5, 6, 8, 41, 44, 45, ul. Zarośla: cała.
425 Szkoła Podstawowa nr 163 (dawne Gimnazjum nr 23), ul. Tarnowiecka 4 Praga-Południe stały Tak ul. Łukowska: 1, 2, 2A, 2B, 2C, 4, 5, 6, 8, ul. M. Rodziewiczówny: 7
426 Przedszkole nr 177, ul. Tarnowiecka 4 Praga-Południe stały Nie ul. Łukowska: 3, 7, 9, ul. Ostrobramska: 72, 78, ul. M. Rodziewiczówny: 1
427 Szkoła Podstawowa nr 163, ul. Osiecka 28/32 Praga-Południe stały Nie ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 91 do nr 119, ul. Jarocińska: strona parzysta od nr 12/14 do nr 34 oraz strona nieparzysta od nr 13 do nr 31, ul. Kawcza: cała, ul. Komorska: strona parzystaod nr 30 do nr 62, ul. Łukowska: 16, ul. Osiecka: strona parzystaod nr 28/32 do nr 62 oraz strona nieparzysta od nr 29 do nr 59, ul. Pustelnicka: strona parzysta od nr 8 do nr 30 oraz strona nieparzysta od nr 9 do nr 29, ul. Sulejkowska: strona nieparzysta od nr 5 do nr 23 oraz strona parzysta od nr 16 do nr 36, ul. Tarnowiecka: strona nieparzysta od nr 33 do nr 57.
428 Zespoł Szkół Spożywczo-Gastronomicznych, ul. Komorska 17/23 Praga-Południe stały Nie ul. Komorska: 4, 8, 10, ul. Łukowska: strona nieparzysta od nr 13 do nr 21, ul. Osiecka: 2, 4, 4A, ul. Ostrobramska: 64A, 80, 82, 84, ul. Tarnowiecka: 3, 5, 7, 9, 11.
429 Szkoła Podstawowa nr 163, ul. Osiecka 28/32 Praga-Południe stały Nie ul. Gdecka: cała, ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 121/125 do nr 135C, ul. Komorska: 47, 49, 53, ul. Łukowska: 30, 46, 48, 50, 52, ul. Mlądzka: strona nieparzysta od nr 15 do 29 oraz strona parzysta od nr 20 do 48, ul. Okuniewska: 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, ul. Omulewska: strona parzysta od nr 12 do nr 20, ul. Pustelnicka: 42, 46, 48, 48A, ul. Sulejkowska: strona nieparzysta od nr 35 do nr 53 oraz strona parzysta od nr 40 do nr 60B, ul. Zamieniecka: strona nieparzysta od nr 51 do 87, strona parzysta od nr 72 do nr 92.
430 Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych, ul. Komorska 17/23 Praga-Południe stały Nie ul. Filomatów: strona nieparzysta od nr 13 do nr 35 i strona parzysta od nr 16 do nr 46, ul. Gedymina: strona parzysta od nr 18 do 30, ul. Komorska: 11/15, 29/33, 35, 37, 39/41, ul. Łukiska: strona parzysta od nr 14 do nr 22 oraz strona nieparzysta od nr 15 do nr 27, ul. Łukowska: 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 37, 39, ul. Mlądzka: 3, 3A, 5, 5A, 8, 10, ul. Okuniewska: 1, 3, 5, ul. Ostrobramska: strona parzysta od nr 88 do nr 104A, ul. Sulejkowska: strona nieparzysta od nr 25 do nr 31, ul. Zamieniecka: strona nieparzysta od nr 17 do nr 37, strona parzysta od nr 34 do nr 70, ul. Znicza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, strona parzysta od nr 16 do nr 18A
431 Szkoła Podstawowa nr 163 (dawne Gimnazjum nr 23), ul. Tarnowiecka 4 Praga-Południe stały Nie ul. Łukiska: strona parzysta i nieparzysta od nr 1 do nr 9, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: 6, 8, 10, 12, ul. Międzyborska: strona parzysta od nr 8 do nr 12, ul. Ostrobramska: strona nieparzysta od nr 73 do nr 85, ul. Perkuna: cała.
432 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Majdańska 30/36 Praga-Południe stały Tak ul. Białowieska: strona parzysta od nr 30 do 42, ul. Czapelska: 32, 33, 34, 34A, 36, 37, 38, 40, 44, 46, 48, ul. Filomatów: strona nieparzysta od nr 41 do nr 57, ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 169 do nr 207, ul. Igańska: strona parzysta od nr 2 do nr 12 oraz nr 36, ul. Karczewska: cała, ul. Krypska: 31, 31A, 35, 37, ul. Łukowska: 60, 62, 64, 66, ul. Majdańska: 24, 26, 47, ul. Męcińska: 42, ul. Omulewska: 2, strona nieparzysta od nr 9 do nr 25, ul. Ostrołęcka: 16, ul. Sulejkowska: 61, 63, 70, 72, 74, ul. Zagójska: cała.
433 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Majdańska 30/36 Praga-Południe stały Nie ul. Igańska: strona parzysta od nr 20 do nr 34, ul. Korytnicka: 46, ul. Krypska: 30A, ul. Majdańska: 45
434 Zespół Szkół nr 5, ul. Szczawnicka 1 Praga-Południe stały Tak ul. Czapelska: strona parzysta od nr 14 do nr 30 oraz nr 23, 29 i 31, ul. Darłowska: cała, ul. Grenadierów: 6A, 8, 10A, 12, ul. Igańska: strona nieparzysta od nr 5 do nr 27, ul. Korytnicka: strona parzysta i nieparzysta od nr 21 do nr 29, ul. I. Kruszewskiego: cała, ul. Krypska: 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 27, 27A, 29, ul. Kutnowska: cała, ul. Majdańska: 4, 12, 16, 18, 19, 20, 21, ul. Męcińska: 18, 20, 24, al. Stanów Zjednoczonych: 72, ul. Szczawnicka: cała, ul. Zgierska: strona nieparzysta od nr 5 do nr 19
435 Zespół Szkół nr 5, ul. Szczawnicka 1 Praga-Południe stały Nie ul. Majdańska: numery nieparzyste od nr 1 do nr 13
436 Szkoła Podstawowa nr 246, ul. Białowieska 22 Praga-Południe stały Nie ul. Białowieska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 19, strona parzysta od nr 4 do nr 28E, ul. Budrysów: cała, ul. Filomatów: 37, 37A, 37B, 39, 39A, 39B, ul. Gedymina: strona nieparzysta od nr 13 do nr 21, ul. Grenadierów: 4, ul. Igańska: 3, ul. Ostrobramska: strona parzysta od nr 106/112 do nr 122, ul. Zgierska: strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Znicza: 22A, 24, 26/28 oraz strona nieparzysta od nr 23 do nr 37
437 XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Międzyborska 64/70 Praga-Południe stały Nie ul. Dobrowoja: cała, ul. Grenadierów: 44A, 44B, 46, 46A, 67/69, 71, 77, ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 215 do nr 249/251, ul. Lubomira: cała, ul. Międzyborska: strona parzysta od nr 98/100, do nr 108, ul. Modrzewiowa: cała, ul. Siennicka: strona parzysta i nieparzysta od nr 2/4 do nr 12, al. J. Waszyngtona: strona nieparzysta od nr 45/51 do nr 85, ul. Zbaraska: 12, 13, 14, 15.
438 Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Zbaraska 3 Praga-Południe stały Nie ul. Grochowska: strona nieparzysta od nr 255 do nr 285, ul. Kinowa: 24, ul. Międzyborska: strona nieparzysta od nr 105 do nr 119, ul. Stanisława Augusta: strona parzysta od nr 2A do nr 30 oraz 5, 5A, al. J. Waszyngtona: 37, 39, 41, 43, ul. Zbaraska: 4, 5, 5B, 6
439 Medyczna Szkoła Policealna Nr 4, ul. Grenadierów 30A Praga-Południe stały Nie ul. Cyraneczki: cała, ul. G. Garibaldiego: cała, ul. Grenadierów: strona parzysta od nr 30 do nr 40 oraz 39, 41, ul. Kirasjerów: cała, ul. Międzyborska: strona parzysta od nr 58 do nr 92, ul. Spalinowa: cała, al. Stanów Zjednoczonych: 55, ul. Suchodolska: 13 oraz strona parzysta od nr 16 do nr 24, ul. T. Sygietyńskiego: 8, ul. Świętosławska: 33, al. J. Waszyngtona: strona parzysta od nr 104 do nr 142
440 XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta, ul. Fundamentowa 38/42 Praga-Południe stały Nie ul. Fundamentowa: cała, ul. Grenadierów: strona nieparzysta od nr 9 do nr 29, ul. Międzyborska: 43, 43A, 45, 47, 47A, 48, 50, 50A 52, ul. Ostrobramska: strona parzysta od nr 126 do nr 136, ul. Żołnierzy 1 Praskiego Pułku: cała, al. Stanów Zjednoczonych: strona parzysta od Nr 40 do nr 46, ul. Świętosławska: strona parzysta i nieparzysta od nr 1 do nr 22
441 Przedszkole nr 220, ul. Walewska 7 Praga-Południe stały Nie ul. Kinowa: 16, 18, 20, ul. Międzyborska: strona nieparzysta od 79 do 93, ul. Suchodolska: strona parzysta od nr 2A do nr 8, al. J. Waszyngtona: 96, 98, 100, 102, ul. Walewska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7A
442 Szkoła Podstawowa nr 120, ul. Międzyborska 64/70 Praga-Południe stały Tak ul. Kinowa: 12, ul. Międzyborska: strona nieparzysta od nr 57/65 do nr 75, ul. Rozłucka: strona parzysta i nieparzysta od nr 11 do nr 16, ul. T. Sygietyńskiego: strona parzysta i nieparzysta od nr 2 do nr 7, ul. Turbinowa: 3, ul. Walewska: strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. Wąwolnicka: cała
443 XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Międzyborska 64/70 Praga-Południe stały Tak ul. Bełchatowska: cała, ul. Kinowa: strona parzysta od nr 4 do nr 10A, ul. Międzyborska: 55, ul. Rozłucka: strona parzysta i nieparzysta od nr 2 do nr 10, ul. Turbinowa: 6, ul. Wzorcowa: cała
444 Szkoła Podstawowa nr 279, ul. Cyrklowa 1 Praga-Południe stały Nie ul. Busolowa: 16, 16A, 18, ul. kard. A. Kakowskiego: cała, ul. Kompasowa: cała, ul. Latyczowska: cała, ul. Lechitów: cała, ul. Międzyborska: strona nieparzysta od nr 9 do nr 23, ul. Motorowa: strona parzysta od nr 2 do nr 10B, ul. Poligonowa: strona parzysta od nr 10 do nr 18
445 Szkoła Podstawowa nr 279, ul. Cyrklowa 1 Praga-Południe stały Nie ul. Busolowa: 17, ul. Cyrklowa: 4, 6, 8, ul. Kwarciana: 1, ul. Motorowa: 1 i 3, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: 42, ul. Opinogórska: 2, 4, ul. Poligonowa: 1, 2, 4, ul. F. Żymirskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9
446 Przedszkole nr 54, ul. Bracławska 8A Praga-Południe stały Tak ul. Bracławska: cała, ul. Opinogórska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. Ostrzycka: 1/3, al. Stanów Zjednoczonych: 32, 34.
447 ZHR, ul. Jakubowska 18 Praga-Południe stały Tak ul. Berezyńska: strona parzysta od nr 2 do nr 24, strona nieparzysta od nr 3 do nr 19, ul. Czeska: cała, ul. Estońska: cała, ul. Finlandzka: cała, ul. Francuska: strona nieparzysta od nr 31 do nr 49 ul. Gruzińska: cała, ul. Jakubowska: cała, ul. Lipska: strona parzysta od nr 4 do nr 20, strona nieparzysta od nr 3 do nr 15A, ul. Łotewska: cała, ul. Walecznych: strona nieparzysta od nr 3 do nr 29, ul. Wał Miedzeszyński: 870, 872
448 Szkoła Podstawowa 373 (dawne Gimnazjum nr 18), ul. Angorska 2 Praga-Południe stały Nie ul. Angorska: strona parzysta od nr 6 do nr 14, strona nieparzysta od nr 13 do nr 27, ul. Londyńska: strona nieparzysta od nr 9 do nr 27, strona parzysta od nr 22 do nr 34, ul. Międzynarodowa: strona nieparzysta od nr 51 do nr 65 ul. Niekłańska: strona parzysta od nr 38 do nr 48, ul. Peszteńska: 5 oraz strona parzysta od nr 8 do nr 12, ul. Walecznych: 57, al. J. Waszyngtona: 3 oraz strona parzysta od nr 30/36 do nr 46
449 Zespół Szkół nr 21, ul. Saska 78 Praga-Południe stały Nie ul. Międzynarodowa: strona parzysta od nr 52 do nr 68B
450 Zespół Szkół nr 21, ul. Saska 78 Praga-Południe stały Nie ul. Adampolska: cała, ul. Angorska: 2, 3, 4, 5/9, ul. Berezyńska: strona nieparzysta od nr 23 do nr 37, strona parzysta od nr 26 do nr 44 ul. Dąbrówki: cała, ul. Elsterska: cała, ul. Francuska: strona parzysta od nr 30 do nr 52, ul. Irlandzka: cała, ul. Lipska: strona nieparzysta od nr 21 do nr 27, strona parzysta od nr 26 do nr 42, ul. Niekłańska: 37A, 39, 39A, ul. A. Nobla: strona parzysta i nieparzysta od nr 32 do nr 49, ul. Saska: strona parzysta od nr 78 do nr 102/104 oraz strona nieparzysta od nr 91 do nr 113, ul. Walecznych: strona nieparzysta od nr 33 do nr 51, al. J. Waszyngtona: strona parzysta od nr 2A do nr 26.
451 XXXV Liceum ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Zwycięzców 7/9 Praga-Południe stały Nie ul. Dąbrowiecka: cała, ul. Francuska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, ul. Genewska: strona nieparzysta od nr 21 do nr 39, strona parzysta od nr 22 do nr 40A, ul. Katowicka: cała, ul. Kryniczna: cała, ul. Nurska: cała, ul. Obrońców: strona parzysta od nr 2 do nr 20 oraz strona nieparzysta od nr 1 do nr 33, ul. Paryska: strona nieparzysta od nr 17 do nr 39, ul. Poselska: cała, pl. Przymierza: od nr 1 do nr 5, ul. Radziłowska: cała, ul. Szczuczyńska: cała, ul. Walecznych: strona parzysta od nr 4/6 do nr 32, ul. Wał Miedzeszyński : 820, 822, 844, 868, ul. Wąchocka: cała, ul. Zakopiańska: cała, ul. Zwycięzców: strona nieparzysta od nr 3/5 do nr 25 oraz strona parzysta od nr 2 do nr 24.
452 Szkoła Podstawowa nr 168, ul. Zwycięzców 44 Praga-Południe stały Nie ul. Holenderska: cała, ul. Londyńska: 1A, 5, oraz strona parzysta od nr 2 do nr 16, ul. Międzynarodowa: strona nieparzysta od nr 41 do nr 49, ul. Niekłańska: strona parzysta od nr 26 do nr 34, ul. Peszteńska: 2, 3, ul. Walecznych: strona parzysta od nr 64 do nr 70, ul. Zwycięzców 40, 42, 44, 47, 51, 53, 59
453 Szkoła Podstawowa nr 168, ul. Zwycięzców 44 Praga-Południe stały Nie ul. Międzynarodowa: strona parzysta od 32 do 50A, ul. Zwycięzców nr 63
454 Przedszkole nr 162 (wejście od ul. Francuskiej 34), ul. Dąbrówki 3 Praga-Południe stały Nie ul. Francuska: strona parzysta od nr 2 do nr 28, ul. Królowej Aldony: cała, ul. Niekłańska: strona nieparzysta nr 9/11 do nr 29, ul. A. Nobla: strona nieparzysta od nr 3 do nr 29C oraz nr 14 i 16, ul. Obrońców: strona parzysta od nr 24 do nr 52 oraz strona nieparzysta od nr 39 do nr 47A, ul. Saska: strona parzysta od nr 50 do nr 76 oraz strona nieparzysta od nr 63/75 do nr 89, ul. J. Styki: cała, ul. Walecznych: strona parzysta od nr 34 do nr 62, ul. Zwycięzców: strona nieparzysta od nr 31 do nr 45
455 IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Saska 59 Praga-Południe stały Tak ul. Meksykańska: cała, ul. Paryska: strona parzysta od nr 16 do nr 30, pl. Przymierza: 6, 8, ul. Saska: 59, ul. Wandy: strona nieparzysta od nr 3/7 do nr 15, strona parzysta od nr 6 do nr 16, ul. Zwycięzców: 28, 30, 32, 34
456 IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Saska 59 Praga-Południe stały Tak ul. Brazylijska: strona parzysta od nr 4 do nr 26, ul. Kubańska: 4, 8, ul. Międzynarodowa: strona nieparzysta od nr 31A do nr 33, ul. Saska: 42, 44, 57, 57A, al. Stanów Zjednoczonych: strona nieparzysta od nr 21 do nr 35, ul. Wandy: 2, 4, 4A
457 Szkoła Podstawowa nr 143, al. Stanów Zjednoczonych 27 Praga-Południe stały Nie ul. Brazylijska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 15, ul. Międzynarodowa: 37, 37A, ul. Saska: 48, 48A
458 Prom Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23 Praga-Południe stały Tak ul. Alzacka: cała, ul. Argentyńska: cała, ul. Ateńska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 67, ul. Bajońska: cała, ul. Berneńska: cała, ul. Brukselska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, strona parzysta od nr 4 do nr 26 oraz nr 44, 44A, 46, 46A, ul. Bułgarska: cała, ul. Drezdeńska: 3, ul. Genewska: strona parzysta i nieparzysta od nr 1 do nr 19A, ul. Grecka: cała, ul. Indyjska: cała, ul. Kanadyjska: cała, ul. Koreańska: cała, ul. Lotaryńska: cała, ul. Paryska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 11/15, strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Rapperswilska: cała, ul. Rumuńska: cała, ul. Rzymska: cała, ul. Saska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 9L, al. Stanów Zjednoczonych: 16, 18, 20, 20B, ul. Wał Miedzeszyński: 389A, ul. Wersalska: cała, ul. Złoczowska: cała.
459 Szkoła Podstawowa nr 397 (dawne Gimnazjum nr 20), ul. Afrykańska 11 Praga-Południe stały Nie ul. Afrykańska: 7, 11, ul. Drezdeńska: 5, ul. Egipska: 6, ul. Lizbońska: cała, ul. Saska: strona parzysta od nr 2 do nr 16, al. Stanów Zjednoczonych: 24
460 Zespół Szkół nr 37, ul. al. Stanów Zjednoczonych 24 Praga-Południe stały Tak ul. Afrykańska: strona parzysta od nr 12 do nr 16E, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: od nr 53 do 53G, al. Stanów Zjednoczonych: 26
461 Szkoła Podstawowa nr 397 (dawne Gimnazjum nr 20), ul. Afrykańska 11 Praga-Południe stały Nie ul. gen. T. Bora-Komorowskiego: nr 56, 56A, 56B, 56C ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: strona parzysta i nieparzysta od nr 44 do 52, ul. gen. S. Skalskiego: 1, 3, 5
462 Przedszkole nr 295, Afrykańska 9 Praga-Południe stały Tak ul. Afrykańska: 3, 5, 5A, ul. Arabska: strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. Ateńska: strona parzysta od nr 6 do nr 12, ul. Egipska: 3, 5, ul. Nubijska: cała
463 Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków, Arabska 3 Praga-Południe stały Tak ul. Afrykańska: strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. Algierska: cała, ul. Arabska: 5, ul. Ateńska: 2, ul. Libijska: cała, ul. Marokańska: cała, ul. Wał Miedzeszyński: 345
464 Żłobek nr 45, Pawlikowskiego 2 Praga-Południe stały Tak ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 37, 39, ul. J. Meissnera: numery nieparzyste od: 7 do 13, ul. M. Pawlikowskiego: cała, ul. 21 PP Dzieci Warszawy: cała, ul. gen. S. Sosabowskiego: cała, ul. Wał Miedzeszyński: 646, ul. Cz. Witoszyńskiego: cała
465 Przedszkole nr 384, J. Meissnera 8B Praga-Południe stały Tak ul. gen. A. E. Fieldorfa „Nila”: numery nieparzyste od 5 do 11, ul. Jantarowy Szlak: 2, 4, ul. J. Meissnera: 1/3 oraz numery parzyste 2 do 10
466 Szkoła Podstawowa nr 185, gen. T. Bora-Komorowskiego 31 Praga-Południe stały Nie ul. gen. T. Bora-Komorowskiego: 33, 35, ul. Dedala: cała, ul. J. Meissnera: 12, 14, ul. J. Nagórskiego: 3, 5, ul. Polskich Skrzydeł: cała
467 Szkoła Podstawowa nr 135, ul. G. Przemyka 5 Praga-Południe stały Tak ul. G. Przemyka: 2, 3, 4, ul. gen. T. Bora-Komorowskiego: 52, 54, ul. S. Rogalskiego: 4, 5, 8, 10, 12
468 Przedszkole nr 198, ul. G. Przemyka 5 Praga-Południe stały Tak ul. gen. R. Abrahama: 2, 2A, 2B, 3, 4, 5, ul. Kapelanów Armii Krajowej: 1, 3, ul. G. Przemyka: 6, 8, 10, ul. S. Rogalskiego: 2
469 Klub Kultury Gocław, filia Centrum Promocji Kultury, ul. gen. Romana Abrahama 10 Praga-Południe stały Tak ul. gen. R. Abrahama: 4A, 6, 8, 12, ul. Awionetki RWD: cała, ul. gen. T. Bora-Komorowskiego: 44, ul. K. Guderskiego: 5, 7, ul. Orlego Lotu: 2
470 oddział zamiejscowy Przedszkola nr 198, ul. gen. Romana Abrahama 10 Praga-Południe stały Tak ul. gen. B. Bohaterewicza: cała, ul. J. Bukowskiego: cała
471 Szkoła Podstawowa nr 375 (dawne Gimnazjum nr 27), ul. gen. Romana Abrahama 10 Praga-Południe stały Nie ul. gen. R. Abrahama: 7, 11, 13, 16, 18, ul. K. Guderskiego: 3, ul. Orlego Lotu: 4, ul. Salamandry: 3
472 Szkoła Podstawowa nr 312, ul. Umińskiego 12 Praga-Południe stały Tak ul. S. Mikołajczyka: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, ul. gen. L. Okulickiego: cała, ul. W. Umińskiego: 28, 30
473 Szkoła Podstawowa nr 312, ul. Umińskiego 12 Praga-Południe stały Tak ul. S. Mikołajczyka: 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: 9, ul. T. Rechniewskiego: 9, 9A, 9B, 11, 13
474 Szkoła Podstawowa nr 312, ul. Umińskiego 12 Praga-Południe stały Tak ul. T. Rechniewskiego: numery nieparzyste od 3 do 7, ul. W. Umińskiego: numery parzyste od 6 do 26
475 Przedszkole nr 425, ul. T. Rechniewskiego 11A Praga-Południe stały Tak ul. Z. Burzyńskiego: cała, ul. Cichociemnych: cała, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego: 7, ul. M. Pisarka: cała, ul. T. Rechniewskiego: 10, 12, 14, ul. W. Rychtera: 1, 3, 5, 7, ul. Szkoły Orląt: 1, 4, 5, ul. św. Patryka: 2, ul. W. Witwickiego: cała, ul. F. Znanieckiego: 9, 10, 12, 14, 16, 16A, 16B, 16C
476 Przedszkole nr 218, ul. T. Rechniewskiego 5B Praga-Południe stały Nie ul. T. Rechniewskiego: 2, 4, 6, 8, ul. W. Umińskiego: 1, 3, 4, ul. F. Znanieckiego: strona parzysta i nieparzysta od 1 do 8.
477 Szkoła Podstawowa nr 312 (dawne Gimnazjum nr 28), ul. Umińskiego 11 Praga-Południe stały Tak ul. gen. T. Bora-Komorowskiego: numery parzyste od 6 do 14, ul. W. Umińskiego: 5, 7
478 Szkoła Podstawowa nr 312 (dawne Gimnazjum nr 28), ul. Umińskiego 11 Praga-Południe stały Tak ul. gen. T. Bora-Komorowskiego: 16, 18, 20, 22, ul. gen. A. E. Fieldorfa „Nila”: 12, 14, ul. Złotej Wilgi: cała
479 Żłobek nr 33, ul. W. Umińskiego 9 Praga-Południe stały Tak ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 21, ul. gen. A. E. Fieldorfa „Nila”: 8, 10, 10A, ul. E. Horbaczewskiego: cała, ul. E. Kwiatkowskiego: cała
480 Przedszkole Nr 380, ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 10A Praga-Południe stały Nie ul. Brygady Pościgowej: cała, ul. Jugosłowiańska: 8, 10, ul. Samolotowa: cała
481 Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy, ul. J. Meissnera 5 Praga-Południe stały Nie ul. Jugosłowiańska: 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 17, 17B, 17C, pl. T. Kotarbińskiego: cała, ul. T. Manteuffla: cała, ul. W. Tatarkiewicza: cała
1131 Areszt Śledczy Warszawa Grochów, ul. J. Chłopickiego 71A Praga-Południe areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy Warszawa Grochów
1132 Wojskowy Instytut Medyczny, ul. Szaserów 128 Praga-Południe szpital Nie Wojskowy Instytut Medyczny
1133 Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka sp. zo. o, ul. Grenadierów 51/59 Praga-Południe szpital Nie Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka sp. zo. o
1134 Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków, ul. Arabska 3 Praga-Południe dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków
361 Budynek szkoły, ul. Jagiellońska 61 Praga-Północ stały Nie ul. W. Gersona: cała, ul. Golędzinowska: cała, ul. Jagiellońska: strona nieparzysta od nr 47 do nr 79, strona parzysta 70, 76, ul: Modlińska: 4, ul. S. Witkiewicza: cała
362 Zespół Szkół nr 73, ul. W. Burdzińskiego 4 Praga-Północ stały Tak ul. K. Darwina: 9a, 11, 12, 13, 15a, 18, ul. K. Linneusza: 5, 7, 8, 10, ul. J. Nusbauma-Hilarowicza: 4
363 Zespół Szkół nr 73, ul. W. Burdzińskiego 4 Praga-Północ stały Tak ul. W. Burdzińskiego: cała, ul. K. Darwina: 1a, 3a, 4, 5, 7, 8, ul. K. Linneusza: 1, 3, ul. J. Nusbauma-Hilarowicza: 7
364 Gimnazjum nr 30, ul. J. Szanajcy 17/19 Praga-Północ stały Nie ul. K. Linneusza: 9, 11, ul. J. Młota: cała, ul. S. Starzyńskiego: cała, ul. J. Szanajcy: 11, 16, 16a, 18, 18a, 20, 20a
365 Zespół Szkół nr 14, ul. J. Szanajcy 5 Praga-Północ stały Nie ul. W. Skoczylasa: 8, 10/12, 10a, 13, 15, ul. Jagiellońska: 56, 58, 60, ul. J. Szanajcy: 3, 6, 8, 10, 12, 14
366 Zespół Szkół nr 14, ul. J. Szanajcy 5 Praga-Północ stały Nie pl. gen. J Hallera: strona nieparzysta, ul. Jagiellońska: 62, 64
367 Gimnazjum nr 30, ul. J. Szanajcy 17/19 Praga-Północ stały Nie ul. B. Sawinkowa: cała, ul. K. Szymanowskiego: strona nieparzysta
368 Szkoła Muzyczna nr 2, ul. Namysłowska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Namysłowska: 2, 2a, 3, 5a, 6, 6a, 6c, 7, ul. K. Szymanowskiego: strona parzysta
369 Filia Szkoły Podstawowej Nr 258, ul. Namysłowska 1 Praga-Północ stały Tak ul. B. Brechta: 12, 13, 13a, 14, 14a, 15, 17, 17a, ul. Namysłowska: 9, 10, 11, 11a, 13, 19, ul. Ratuszowa: 17/19
370 Szkoła Podstawowa nr 127, ul. Kowieńska 12/20 Praga-Północ stały Nie ul. Bródnowska: cała, ul. Kamienna: cała, ul. Letnia: cała , ul. , 11 Listopada: strona parzysta od nr 44 do nr 66, ul. Stolarska: cała
371 Szkoła Podstawowa nr 127, Kowieńska 12/20 Praga-Północ stały Tak ul. Kowieńska: strona nieparzysta, ul. Lęborska: cała, ul. Stalowa: nr 58, strona nieparzysta od nr 41 do nr 73, ul. Strzelecka: strona parzysta od nr 38 do nr 48, ul. Szwedzka: strona nieparzysta od nr 11, strona parzysta cała, ul. Środkowa: 30, 32
372 LXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. Kowelska 1 Praga-Północ stały Nie ul. Konopacka: 20, ul. Kowieńska: strona parzysta, ul Kowelska cała, ul. 11 Listopada: strona parzysta od nr 34 do nr 42, ul. Strzelecka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 33, ul. Środkowa: strona nieparzysta od nr 17 do nr 27
373 Filia Szkoły Podstawowej nr 258, ul. Namysłowska 1 Praga-Północ stały Tak ul. Konopacka: strona nieparzysta od nr 15 do nr 21, ul. 11 Listopada: 13, 15, 18a, 20, 24, 26, 28, ul. Stalowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17/19
374 LXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. Kowelska 1 Praga-Północ stały Nie ul. Konopacka: 12, 16, ul. Stalowa: strona nieparzysta od nr 21 do nr 37, ul. Strzelecka: strona parzysta od nr 2 do nr 28, ul. Środkowa: 7, 11, 12, 13, 13a, 14, 16, 18
375 Szkoła Podstawowa nr 258, ul. B. Brechta 8 Praga-Północ stały Nie ul. B. Brechta: 5, 8, 9, pl. gen. J. Hallera: strona parzysta, ul. Jagiellońska: 50, 52, 54, ul. Skoczylasa: 9
376 Zespół Szkół nr 11, ul. Ratuszowa 13 Praga-Północ stały Nie ul. Świętych Cyryla i Metodego: cała, ul. J. Groszkowskiego: cała, ul. Jagiellońska: strona parzysta od nr 42 do nr 46, ul. Kameralna: cała, ul. Ratuszowa: strona nieparzysta od nr 5 do nr 13 i 10, 12, al. "Solidarności": 52, ul. Targowa: strona nieparzysta od nr 81 do nr 83c
377 Zespół Szkół nr 11, ul. Ratuszowa 13 Praga-Północ stały Nie ul. Inżynierska: strona nieparzysta, ul. 11 Listopada: strona parzysta od nr 4 do nr 14, ul. Targowa: strona parzysta od nr 78 do nr 86, ul. Wileńska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 13
378 Sala Konferencyjna PKP PLK S. A., ul. Targowa 74 Praga-Północ stały Nie ul. Inżynierska: strona parzysta, ul. Konopacka: 3/5, 7, ul. Mała: strona parzysta , ul. Wileńska: 2/4, 6, 6a, 10, 12, strona nieparzysta od nr 19 do nr 37/39b, ul. Zaokopowa: cała
379 Szkoła Podstawowa nr 127, ul. Kowieńska 12/20 Praga-Północ stały Nie ul. Konopacka: 6, 8, ul. Mała: strona nieparzysta, ul. Stalowa: strona parzysta od nr 2 do nr 28/30, ul. Środkowa: 1, 2/4, 3, 3a, 6, 6a, 8, ul. Wileńska: 43
380 Przedszkole nr 171, ul. Równa 2 Praga-Północ stały Nie ul. Czynszowa: cała, ul. Równa: cała, ul. Stalowa: strona parzysta od nr 34 do nr 54, ul. Szwedzka: strona nieparzysta do nr 9, ul. Wileńska: 14, 16, 18, 45, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69
381 A. O. M. nr 3 Z. G. N., ul. Tarchomińska 14 Praga-Północ stały Tak ul. Białostocka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. Targowa: 70
382 Szkoła Podstawowa nr 395, ul. J. Sierakowskiego 9 Praga-Północ stały Nie ul. Blaszana: cała, ul. J. Jasińskiego: cała, ul. ks. I. Kłopotowskiego: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 20, ul. Olszowa: cała, ul. Panieńska: cała, ul. J. Sierakowskiego: cała
383 Zakład Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Jagiellońska 23 Praga-Północ stały Nie ul. Floriańska: cała, ul. Jagiellońska: 25, 26, 27, 28, 30, 32, 38, ul. ks. I. Kłopotowskiego: 30, 31, 33, 38, ul. S. Okrzei: strona nieparzysta, al. "Solidarności": 49, 53, ul. Targowa: 59, 61, 63, 67, 69/71, 71, 71a
384 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7 Praga-Północ stały Tak ul. Jagiellońska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. Kępna: cała, ul. Krowia : cała, ul. K. Marcinkowskiego: cała, ul. S. Okrzei: strona parzysta , ul. Sprzeczna: cała, ul. Targowa: strona nieparzysta od nr 15 do nr 21, ul. Wrzesińska: cała, ul. Zamoyskiego cała
385 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7 Praga-Północ stały Tak ul. Jagiellońska: strona parzysta od nr 2 do nr 22, ul. Targowa: strona nieparzysta od nr 25 do nr 49/51
386 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Markowska: strona parzysta, ul. Ząbkowska: 28, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 38A, 40
387 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, ul. Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Kijowska: 11, al. Tysiąclecia: cała
388 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, ul. Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Kawęczyńska: 2, 4, 4a, 4b, 9, 15, 16, 18, 20, 22, ul. T. Korsaka: cała, ul. Wiosenna: cała
389 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Folwarczna: cała, ul. Nieporęcka: cała, ul. Radzymińska: 2, 8, 16, 29, 29a, 31, 31a, 33, 35, 37, 47, 53, 55/57, 59, 59a. 61, 63. ul. Tarchomińska: cała, ul. Ząbkowska: 39, 39a, 41, 41a, 50, 50a, 54
390 Zespół Szkół Specjalnych nr 79, ul. Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Białostocka: 36, 45, 46, 48, 51, 53, 55, 57, ul. Radzymińska: strona parzysta od nr 32 do nr 78, ul. Wołomińska: 19
391 Szkoła Podstawowa nr 354, ul. Otwocka 3 Praga-Północ stały Tak ul. Grodzieńska: cała, ul. Łochowska: 10, 12, 13, 15, 17, 1/29, 31, 34, 33/35, 36, 37, 38, 38a, 38b, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45a, 47, ul. Łomżyńska: 6, 8, 15/25, 18, 20, 22/24, 26, 28, 30, ul. Otwocka: 7, 9
392 Szkoła Podstawowa nr 354, ul. Otwocka 3 Praga-Północ stały Tak ul. Grajewska: cała, ul. Jadowska: cała, ul. Kawęczyńska: 53, 63, 65, 67, 69, 73, ul. Łochowska: 52, 53, 53a, 54, 58, 61, ul. Łomżyńska: 27, 29, 31, 36, 44, ul. Michałowska: cała, ul. Otwocka: 8, 10, 12, 16. ul. Siedlecka: 37, 37a, 37b, 39, 41, 45, 47, 56, 60, 62 ul. Wołomińska: 5, 11, 15, 17, 17a, 12/18, 22, 24, 54, 56, ul. Zachariasza: cała
393 Szkoła Muzyczna, ul. Kawęczyńska 23/25 Praga-Północ stały Nie ul. Kawęczyńska: 23/25, 24, 26, 28, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 64, ul. Siedlecka: 12/14, 1/15, 16/24, 17b, 21, 23, 25, 26, 27, 27a, 28, 29, 30, 32, 34
394 Szkoła Podstawowa nr 73, ul. Białostocka 10/18 Praga-Północ stały Tak ul. Markowska: strona nieparzysta, ul. Targowa: strona parzysta od nr 62 do nr 68, ul. Ząbkowska strona nieparzysta od nr 3 do nr 23/25
395 Szkoła Podstawowa nr 73, Białostocka 10/18 Praga-Północ stały Tak ul. Białostocka: strona parzysta od nr 4 do nr 24, ul. Brzeska: 13, 14, 14a, 15/17, 17a, 18, 19, 20, 21, 24, 29/31, ul. Ząbkowska: strona parzysta od nr 2 do nr 22/24/26
396 Dom Dziennego Pobytu OPS, ul. Brzeska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Brzeska: 2, 2a, 4, 5, 6, 7, 9, 11, ul. Kijowska: do nr 10/12, ul. Mackiewicza: cała, ul. Targowa: strona parzysta 20a i od nr 22 do nr 56
1130 Szpital Praski pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego sp. z o. o, al. "Solidarności" 6 Warszawa szpital Nie Warszawa
971 Przedszkole nr 160, ul. Niepołomicka 26 Warszawa stały Tak ul. Agrarna (cała), ul. Babie Lato: (cała), ul. Chełmżyńska : od nr 1 do nr 93 nieparzyste, od nr 2 do nr 84 parzyste, ul. Izdebnicka: (cała), ul. Jedwabnicka: (cała), ul. Józefa Szymańskiego: (cała), ul. Karla: (cała), ul. Koniecpolska: (cała), ul. Lakowa: (cała), ul. Lotosu: (cała), ul. Marsa: od nr 29 do nr 85 numery nieparzyste, ul. Mirska: (cała), ul. Młodnicka: (cała), ul. Niepołomicka: (cała), ul. Podhalańska: cała w granicach Dzielnicy Rembertów, ul. Poświętna: (cała), ul. Rafii: (cała), ul. Szeroka: numery parzyste od 2 do 80, ul. Świetlicka: (cała), ul. Toporowska: (cała), ul. Wał Kościuszkowski: (cała).
972 Państwowy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Strażacka 57/59 Warszawa stały Nie ul. Chełmżyńska: 86 do końca numery parzyste, 95 do końca numery nieparzyste, ul. Gontarska: (cała), ul. Gwarków: od nr 37 do nr 47, ul. Józefa Grzegorza Chłopickiego: cała w granicach Dzielnicy Rembertów, ul. Kołodziejska: (cała), ul. Krobińska: (cała), ul. Matecznik: (cała), ul. Oraczy: (cała), ul. Powroźnicza: (cała), ul. Stelmachów: (cała), ul. Strażacka: od nr 39 do nr 75, ul. Szeroka: od nr 27 do końca numery nieparzyste, od nr 82 do końca numery parzyste, ul. Szkutników: (cała), ul. Traczy: (cała)
973 Szkoła Podstawowa Nr 217, Ignacego Paderewskiego 45 Warszawa stały Nie ul. Czwartaków: od nr 1 do nr 27 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 36 numery parzyste, ul. Drogistów: (cała), ul. Dziewiarska: (cała), ul. Kaletnicza: (cała), ul. Katiuszy: (cała), ul. Kordiana: od nr 1 do nr 37 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 50 numery parzyste, ul. Madziarów: (cała), ul. Magenta: od nr 105 do nr 119, ul. Masztelerska: (cała), ul. Orbity: (cała), ul. I. Paderewskiego od nr 167 do końca oraz od nr 158a do końca, ul. Roty: od nr 1 do nr 27 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 28 numery parzyste, ul. Strażacka: od nr 106 do końca, ul. Szafarzy: od nr 1 do nr 35 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 28 numery parzyste, ul. Zawiszaków: (cała), ul. Zdrowotna: (cała), ul. Zecerska: (cała), ul. Zesłańców Polskich: (cała).
974 LI Liceum Ogólnokształcące, ul. Kadrowa 9 Warszawa stały Nie ul. al. Sztandarów: (cała), ul. Buchalteryjna: (cała), ul. Budnicza: (cała), ul. Czapnicza: (cała), ul. Czwartaków: od nr 81 do końca numery nieparzyste, od nr 88 do końca numery parzyste, ul. Jerzego (cała), ul. Kamasznicza: strona parzysta od nr 10 do końca, strona nieparzysta od nr 5 do końca, ul. Kapelusznicza: (cała), ul. Kapitańska: (cała), ul. Licealna: (cała), ul. Listonoszy: (cała), ul. Magenta: od nr 9 do nr 53, ul. Mokry Ług: cała w graniach Dzielnicy Rembertów, ul. Pacholęca: strona parzysta od nr 8 do końca, strona nieparzysta od nr 5 do końca, ul. Pastuszków: (cała), ul. Puszkarzy: (cała), ul. Rękawicznicza: (cała), ul. Solferino: (cała), ul. Szewska: strona parzysta cała, strona nieparzysta od nr 7 do końca.
975 Szkoła Podstawowa Nr 217, Ignacego Paderewskiego 45 Warszawa stały Nie al. gen. A. Chruściela "Montera" od nr 1 do nr 79 (nieparzyste), ul. Czwartaków: od nr 29 do nr 79A (nieparzyste) oraz od nr 38 do 86 (parzyste), ul. Dziewanowska: (cała), ul. Ignacego Paderewskiego od nr 1 do nr 165 (nieparzyste) oraz od nr 2 do nr 156 (parzyste):), ul. Kramarska: (cała), ul. Magenta: od nr 128 do nr 152 i nr 6 (parzyste) oraz, od nr 3 do nr 7, od nr 129 do nr 155 (nieparzyste), ul. Szafarzy: od nr 30 do końca (parzyste), od nr 37 do końca (nieparzyste), ul. Zygmuntów.
976 LI Liceum Ogólnokształcące, Kadrowa 9 Warszawa stały Tak ul. Bombardierów: (cała), ul. Jagodna: (cała), ul. Jasówka: (cała), ul. Kadrowa: (cała), ul. Kamasznicza: nr 3 (nieparzyste), od nr 6 do nr 8 (parzyste), ul. Kanonierska: (cała), ul. Karolówka: (cała), ul. Kordiana: od nr 39 do końca numery nieparzyste, od nr 52 do końca numery parzyste, ul. Notarialna: (cała), ul. Pacholęca: nr 3 (nieparzyste), od nr 2 do nr 6 (parzyste), ul. Pancerna: (cała), ul. Pielgrzymów: (cała), ul. Pilarzy: (cała), ul. Roty od nr 29 do końca (nieparzyste) oraz od nr 30 do końca (parzyste), ul. Strycharska: (cała), ul. Szewska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 (nieparzyste), ul. Sztukatorska: (cała), ul. Szyszaków: (cała), ul. Władysława Szeflera "Włada": (cała), ul. Zawodowa: (cała).
977 Przedszkole Nr 376, Admiralska 17 Warszawa stały Tak ul. Admiralska: (cała), ul. Czerwonych Beretów: (cała), ul. Frontowa: (cała).
978 Szkoła Podstawowa nr 376, Ziemskiego "Wachnowskiego" 22 Warszawa stały Nie ul. al. Gen. A. Chruściela "Montera": od nr 81 do końca (nieparzyste), oraz od nr 2 do końca (parzyste), ul. Emilii Gierczak: (cała), ul. Michała Okurzałego: (cała), ul. Pontonierów: (cała), ul. Topograficzna (cała), ul. gen. K. Ziemskiego "Wachnowskiego" (cała.
979 Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, Plutonowych 10 Warszawa stały Tak ul. Buławy: (cała), ul. Cyrulików: od nr 99 do końca, ul. Kominiarska: (cała), ul. Konwisarska: od nr 47 do końca (nieparzyste) oraz , od nr 46 do końca (parzyste), ul. Liryczna: (cała), ul. Markietanki: (cała), ul. Plutonowych: (cała), ul. Posłańców: (cała), ul. Przewłocka: (cała), ul. Rasztowska: (cała), ul. Republikańska: (cała), ul. Sobiborska: (cała), ul. Szatkowników: (cała), ul. Ułańska: (cała).
980 Biblioteka Publiczna, ul. Gawędziarzy 8 Warszawa stały Tak ul. Cyrulików od nr 1 do nr 97, Dziewosłęby, ul. Fizyków, ul. Górna, ul. Gawędziarzy, ul. Haubicy, ul. Eskulapów, ul. Konwisarska od nr 1 do nr 45 (nieparzyste (oraz od nr 2 do nr 44 (parzyste), ul. St. Fiszera, ul. Przebieg
981 Dom Kultury Rembertów, al. Komandosów 8 Warszawa stały Tak al. Komandosów, ul. Bellony, ul. E. Bocheńskiego "Dubańca", ul. T. Furgalskiego "Wyrwy", ul. Jaworzniaków, ul. Kuglarska, ul. S. Melaka, ul. M. Niedziałkowskiego, ul. Przedświt, ul. Suflerska, ul. Żołnierska
982 Zespół Szkół nr 76, Dwóch Mieczy 5 Warszawa stały Tak ul. Amałowicza "Tatara" , ul. Arsenalska, ul. Dokerów, ul. Dowódców, ul. Dwóch Mieczy od nr 1 do nr 23 (nieparzyste) oraz od nr 2 do nr 24 (parzyste), ul. L. Żeligowskiego, ul. Grawerska, ul. Klasztorna, ul. Marsa od nr 68 do końca (parzyste) oraz od nr 87 do końca (nieparzyste), ul. Płatnerska od nr 1 do nr 9, ul. Pociskowa
983 Przedszkole nr 158, Dwóch Mieczy 30/36 Warszawa stały Nie ul. N. Barlickiego, ul. B. Gembarzewskiego, ul. Dwóch Mieczy od nr 25 do końca (nieparzyste) oraz od nr 26 do końca (parzyste, ul. Działyńczyków, ul. Fizylierów, ul. Giermków, ul. Grzybowa, ul. Instruktorska, ul. D. Kłuszyńskiej, ul. Księcia Witolda, ul. Łyszkiewicza "Pechowca" , ul. Płatnerska od nr 37 do końca (nieparzyste), ul. Ks. Skrzeszewskieho. ul. Zygmunta III
1 Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1, ul. Stawki 10 Śródmieście stały Tak Al. Jana Pawła II: 78, 80, ul. Dzika: 4A, 6, 13, 15, 17, 19/23, ul. Stawki: strona parzysta od nr 2 do nr 8, ul. Z. Słomińskiego: 5, 7, 15, 17, 19.
2 Zespół Szkół Poligraficznych, ul. Stawki 14 Śródmieście stały Nie ul. Inflancka: 5, 11, 15, 19, ul. Pokorna: cała
3 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Niska 5 Śródmieście stały Nie Al. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 66 do nr 74, ul. Karmelicka: strona nieparzysta od nr 17A do nr 27, ul. M. Edelmana: 17A, 18, 22, ul. Miła: 6, 8, 15, 17, 19, ul. M. Anielewicza: 10, 10A, 12, ul. Niska: strona parzysta od nr 8 do nr 12 i nr 11.
4 Szkoła Podstawowa nr 32, ul. M. Edelmana 2 Śródmieście stały Tak ul. gen. W. Andersa: 21, 21A, 21B, ul. Karmelicka: 26, 30, ul. L. Zamenhofa: 10, 10A, 12, 13, ul. M. Edelmana: strona parzysta od nr 2 do nr 12 i nr 9, ul. Miła: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. M. Anielewicza: 2, 4, ul. Nalewki: cała, ul. Niska: 3, 3A, 5, ul. S. Dubois: strona parzysta od nr 8 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 7, ul. Stawki: 1, 3, 3A, 5/7.
5 CPS-Ośrodek Wsparcia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Gen. W. Andersa 6/8 Śródmieście stały Tak ul. Bonifraterska: strona nieparzysta od nr 3/11 do nr 17, ul. Franciszkańska: 18, ul. gen. W. Andersa: strona parzysta od nr 6 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 37, ul. M. Edelmana: 5, ul. S. Dubois: 2, 4, ul. Świętojerska: 24, ul. Wałowa: cała.
6 Centrum Pomocy Społecznej Dział Wsparcia Społecznego, ul. Świętojerska 12A Śródmieście stały Tak ul. Bonifraterska: strona parzysta od nr 6 do nr 16, ul. Ciasna: cała, ul. Franciszkańska: od nr 3 do nr 14A, ul. Konwiktorska: cała, ul. Koźla: 1, 3, ul. Międzyparkowa: cała, ul. Nowiniarska: cała, ul. Sapieżyńska: cała bez nr 3, ul. Świętojerska: 4/10, 12, 16, ul. Z. Słomińskiego: 1, 2, 4
7 Centrum Pomocy Społecznej, ul. Konwiktorska 3/5 Śródmieście stały Tak ul. Boleść: cała, ul. Franciszkańska: 1, ul. Freta: cała, ul. Kościelna: cała, ul. Koźla: strona parzysta od nr 2/4 do nr 24/26, ul. Mostowa: cała, ul. Piesza: cała, ul. Przyrynek: cała, ul. Rajców: cała, ul. Rybaki: cała, ul. Rynek Nowego Miasta: cała, ul. Stara: cała, ul. Wenedów: cała, ul. Zakroczymska: cała
8 Zespół Szkół Specjalych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka, ul. Długa 9 Śródmieście stały Nie Al. „Solidarności”: strona parzysta od nr 58 do nr 68, ul. Długa: cała, ul. J. Kilińskiego: cała, ul. Kapitulna: cała, ul. Kapucyńska: cała, ul. L. Schillera: cała, ul. Miodowa: 12, 14, 16, 17/19, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 26, ul. Podwale: cała, ul. Świętojerska: 5/7, 9.
9 Pałac Ślubów, Pl. Zamkowy 6 Śródmieście stały Nie ul. Brzozowa: cała, ul. Bugaj: cała, ul. Celna: cała, ul. Dziekania: cała, ul. Jezuicka: cała, ul. Kanonia: cała, ul. Krzywe Koło: cała, ul. Nowomiejska: cała, ul. Piekarska: cała, ul. Piwna: cała, Pl. Zamkowy: cały, ul. Rycerska: cała, ul. Rynek Starego Miasta: cały, ul. Szeroki Dunaj: cała, ul. Świętojańska: cała, ul. Wąski Dunaj: cała
10 Szkoła Podstawowa nr 210, ul. Karmelicka 13 Śródmieście stały Nie Al. Jana Pawła II: 64, ul. Dzielna: 1, 2, 3A, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 12, ul. Gen. W. Andersa: 13, 15, ul. Karmelicka: 11, 12, 13, 15, 16, ul. L. Zamenhofa: 1, 4, 5, 7, 8, ul. M. Anielewicza: strona nieparzysta: od nr 3/5 do nr 17, ul. Nowolipki: strona parzysta: od nr 2 do nr 12A, ul. Pawia: 4
11 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Nowolipie 8 Śródmieście stały Tak Al. „Solidarności”: strona parzysta od nr 72 do nr 82, ul. Gen. W. Andersa: 1, ul. Karmelicka: od nr 1 do nr 4B, ul. Nowolipie: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17B i nr: 2B, 10, 12, 12A, 14, 14A, ul. Nowolipki: strona nieparzysta od nr 9 do nr 17B.
12 Zespół Szkół Specjalnych nr 85, ul. Elektoralna 12/14 Śródmieście stały Tak Al. „Solidarności”: strona nieparzysta od nr 81 do nr 115, Al. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 32 do nr 38, ul. Elektoralna: strona parzysta od nr 8/10 do nr 16/22 i nr: 2, 4/6, 5/7, 9, 11, 13, 13A, 15, 17, 17A, 17C, 19, 19A, 19B, 21, 23, ul. Marszałkowska: 115, ul. Orla: strona nieparzysta od nr 3 do nr 11 i strona parzysta od nr 4 do nr 8, Pl. Bankowy: cały, Pl. Mirowski: cały, ul. Ptasia: 2, 4, 6, ul. Zimna: cała.
13 Szkoła Podstawowa nr 220, Al. Jana Pawła II 26A Śródmieście stały Nie Al. Jana Pawła II: 26, 26A, ul. Graniczna: cała, ul. Grzybowska: strona parzysta od nr 2 do nr 24, ul. Marszałkowska: 111A, Pl. Żelaznej Bramy: cały, ul. Przechodnia: cała.
14 Szkoła Podstawowa nr 75, ul. Niecała 14 Śródmieście stały Tak Al. ”Solidarności”: 71, 75, 77, ul. A. Fredry: cała, ul. A. Corazziego: cała, ul. Bielańska: cała, ul. Daniłowiczowska: cała, ul. Moliera 5, ul. Niecała: cała, Pl. Teatralny: cały, ul. Senatorska: 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 38, 40, ul. T. Gamerskiego: cała, ul. Wierzbowa: cała.
15 Przedszkole nr 7, ul. Sowia 4 Śródmieście stały Nie ul. Bednarska: cała, ul. Białoskórnicza: cała, ul. Boczna: cała, ul. Dobra: 87, 89, 89A, ul. Garbarska: cała, ul. Karowa: strona parzysta od nr 14/16 do nr 20, ul. Kozia: cała, ul. Krakowskie Przedmieście: strona nieparzysta od nr 19 do nr 87/89 i strona parzysta od nr 42/44 do nr 68, ul. Królewska: 2, ul. Krzywopoboczna: cała, ul. Mariensztat: cała, ul. Miodowa: 1, 3, ul. Moliera: 2, 8, ul. Nowy Zjazd: cała, ul. Senatorska: 5, 7, 8, 9, 10, 12, 17/19, ul. Sowia: cała, ul. Trębacka: cała.
16 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące, ul. E. Konopczyńskiego 4 Śródmieście stały Nie ul. Cicha: cała, ul. Dynasy: cała, ul. E. Konopczyńskiego: cała, ul. J. Bartoszewicza: cała, ul. Karowa: 31, ul. Krakowskie Przedmieście: strona parzysta od nr 6 do nr 34, ul. M. Kopernika: strona parzysta od nr 28 do nr 36/40, ul. Nowy Świat: 72, ul. Oboźna: 7, 8, 9, 11, ul. Sewerynów: cała, ul. Tamka: strona parzysta od nr 30 do nr 40, ul. Topiel: strona nieparzysta od nr 11 do nr 29.
17 Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Drewniana 8 Śródmieście stały Tak ul. Browarna: 4, 6, ul. Dobra: 26, 27, 29, 31, 53, 54, 72, ul. Drewniana: cała, ul. Elektryczna: cała, ul. Leszczyńska: cała, ul. Lipowa: cała, ul. Oboźna: 1, 3, ul. Radna: cała, ul. Tamka: strona parzysta od nr 4 do nr 22/24, ul. Topiel: 6, ul. Wiślana: cała, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie: 43, 45, ul. Zajęcza: cała
18 Centrum Pomocy Społecznej Dział Wsparcia Społecznego, ul. Twarda 1 Śródmieście stały Tak Al. Jana Pawła II: 18, 20, ul. Bagno: cała, ul. E. Plater: 36, ul. Grzybowska: 3, 5, 9, ul. Królewska: 43, 45, 47, Pl. Grzybowski: 2, 6, 7, 10, 12/16, ul. Próżna: cała, ul. Świętokrzyska: 30, 32, 36, ul. Twarda: 1, 2, 4, 6, 8/12, 14, ul. Zielna: cała.
19 CLVII Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętokrzyska 18A Śródmieście stały Tak ul. Jasna: 17, 24, 26, ul. Krakowskie Przedmieście: 3, 5, 7, ul. Kredytowa: cała, ul. Królewska: 23, ul. Marszałkowska: 136, 138, 140, ul. Mazowiecka: cała, ul. Nowy Świat: 67, 69, Pl. J. H. Dąbrowskiego: cały, Pl. S. Małachowskiego: cały, ul. R. Traugutta: cała, ul. Szkolna: cała, ul. Świętokrzyska: strona parzysta od nr 14 do nr 18A, ul. T. Czackiego: cała.
20 Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 Śródmieście stały Nie ul. Chmielna: strona parzysta: od nr 24 do nr 34, ul. E. Plater: strona nieparzysta od nr 47 do nr 55, ul. G. P. Boduena: cała, ul. H. Sienkiewicza: cała, ul. Jasna: 6, 7, 8, 10, 14/16, ul. Pańska: 3, 5, 7, Pl. Defilad: cały, Pl. Powstańców Warszawy: cały, ul. Sienna: 41, 43, 43A, 45, ul. S. Moniuszki: cała, ul. Szpitalna: 5, ul. Śliska: 3, 10, ul. Świętokrzyska: 31/33, 35, ul. Zgoda: cała, ul. Złota: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 44.
21 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30 Śródmieście stały Nie Al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 21 do nr 33 i nr 42, ul. Bracka: 23, ul. Chmielna: strona nieparzysta od nr 21 do nr 35, ul. Krucza: 41/43, 47A, 51, ul. Marszałkowska: 84/92, ul. Nowogrodzka: 10, 12, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 23, 25, ul. Widok: cała, ul. Żurawia: strona parzysta od nr 16 do nr 26A.
22 IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Hoża 88 Śródmieście stały Tak Al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 45 do nr 63, ul. E. Plater: 7, 9/11, 13, 15, 20, 25, 27, 29, 30, ul. Hoża: 58/60, 62, 63/67, 64, 66/68, 69, 70, 72, 74, 86, 88, ul. J. Pankiewicza: cała, ul. Koszykowa: 70, ul. Nowogrodzka: strona parzysta od nr 38 do nr 56 i nr: 49, 51, ul. Poznańska: 21, 23, 37, 38, ul. Św. Barbary: cała, ul. T. Chałubińskiego: 4, ul. Wilcza: 70, 72, 73, 75, ul. Wspólna: strona nieparzysta od nr 57 do nr 73.
23 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wilcza 53 Śródmieście stały Tak ul. E. Plater: strona parzysta od nr 8 do nr 14, ul. Hoża: strona nieparzysta od nr 43/49 do nr 61, ul. Koszykowa: 60/62, ul. Piękna: 43, 47, 52, 54, 56, 58, 64A, 66, 68A, ul. Poznańska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 15, ul. Wilcza: 51, 54, 54A, 55/63, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/68, 69, 71.
24 Szkoła Podstawowa nr 203, ul. ks. I. Skorupki 8 Śródmieście stały Nie ul. Hoża: strona nieparzysta od nr 19 do nr 41 i nr: 34, 36, 38, 40, 42, 50, 52, 54, ul. Krucza: strona nieparzysta od nr 15 do nr 29/31, ul. Ks. I. Skorupki: cała, ul. Marszałkowska: strona nieparzysta od nr 53 do nr 87 i nr: 66, 68/70, 72, ul. Piękna: 31/37, 44, 46, ul. Poznańska: strona parzysta od nr 6/8 do nr 24, ul. Wilcza: strona parzysta od nr 22 do nr 32 i nr: 35/41, 42, 43, 44, 46, ul. Wspólna: strona nieparzysta od nr 25 do nr 41 i nr: 50, 50A, 51, 52/54, 53, 54A, ul. Żurawia: 45.
25 Szkoła Podstawowa nr 211, ul. Nowy Świat 21A Śródmieście stały Tak Al. Jerozolimskie: strona parzysta od nr 28 do nr 32, ul. Bracka: strona parzysta od nr 18 do nr 22, ul. Chmielna: 1/3, 2, 4, 5, 5/7, 6, 7, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, ul. K. K. Baczyńskiego: cała, ul. Nowy Świat: strona nieparzysta od nr 19 do nr 63, ul. Szpitalna: strona parzysta od nr 4 do nr 8A, ul. Warecka: cała, ul. W. Górskiego: cała.
26 XVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Smolna 30 Śródmieście stały Nie ul. Foksal: strona parzysta od nr 2/4 do nr 16 i nr: 1, 3/5, 11, 13, 15, 17A, 17B, 19, 21, ul. K. I. Gałczyńskiego: cała, ul. M. Kopernika: 3, 4, 5, 5/9, 6, 8/18, 11, 13, 15, 23, 25, ul. Nowy Świat: strona parzysta od nr 18/20 do nr 66, ul. Okólnik: cała, ul. Ordynacka: cała, ul. Smolna: 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 30, 32, 34, 36, 38, ul. Szczygla: cała, ul. Tamka: strona nieparzysta od nr 29 do nr 49.
27 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Z. Herberta 12B Śródmieście stały Nie ul. Czerwonego Krzyża: cała, ul. Dobra: strona nieparzysta od nr 3 do nr 19 i strona parzysta od nr 4 do nr 22/24, ul. J. Smulikowskiego: cała, ul. Solec: 46, 52, 54, 56, 58/60, 62, 66, 101, 103, 109, 109A, 111, 113, 115, ul. S. Jaracza: cała, ul. Tamka: strona nieparzysta od nr 1A do nr 19/23, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie: 31/33, 37A, 39, ul. Z. Herberta: 12A, 12B, 14, 16.
28 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Górnośląska 45 Śródmieście stały Nie Al. Na Skarpie: cała, Al. Jerozolimskie: 11/19, Al. Ujazdowskie: strona parzysta od nr 8 do nr 26, ul. Bracka: 3, 5, 6/8, 11/13, ul. F. Nulla: cała, ul. Frascati: cała, ul. Górnośląska: 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24, 33, 35, 37, 39, 41, 43, ul. J. Matejki: cała, ul. Jazdów: cała, ul. J. Hoene-Wrońskiego: cała, ul. Krucza: 38/42, 46, ul. Książęca: cała, ul. M. Konopnickiej: cała, ul. Myśliwiecka: strona parzysta od nr 8 do nr 18 i nr 11, ul. Nowogrodzka: 4, 6, 6A, 7, 7/9, 8, ul. Nowy Świat: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11/13 i nr: 2, 4, ul. P. Maszyńskiego: cała, Pl. Trzech Krzyży: 3, 4/6, 18, ul. Profesorska: cała, ul. Rozbrat: 9, ul. Wiejska: strona parzysta od nr 2 do nr 20 i strona nieparzysta od nr 7 do nr 19, ul. Wspólna: strona parzysta od nr 2 do nr 6, ul. Żurawia: 1A, 2, 3/5/7, 4, 6/12.
29 Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa, ul. Solec 71 Śródmieście stały Tak Al. 3 Maja: cała, ul. I. Potockiego: cała, ul. Ludna: 4, ul. Solec: 24, 28, 30, 30A, 36, 38, 79, 79A, 83, 85, ul. Św. Franciszka Salezego: cała, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie: 17, 19, 21.
30 Przedszkole nr 5, ul. Okrąg 6B Śródmieście stały Nie ul. Czerniakowska: 180, 231, ul. Ludna: 1B, 3, 3A, 5, 5A, 7, 9, 10, 11, 12, ul. M. Orłowicza: cała, ul. Okrąg: strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. Solec: 18, 20A, 61, 61B, 63A, ul. Wilanowska: cała, ul. Z. Herberta: strona parzysta od nr 4 do nr 6C.
31 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Myśliwiecka 6 Śródmieście stały Nie ul. C. Śniegockiej: 2, 10, 13, 13A, 15, ul. Czerniakowska: 209, ul. Fabryczna: 21, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 28/30, 32, ul. F. K. Dmochowskiego: cała, ul. F. S. Jezierskiego: cała, ul. Górnośląska: 8, 10, 25, 27, 29, 29A, ul. Koźmińska: strona nieparzysta od nr 1B do nr 17, ul. Miechowska: cała, ul. Myśliwiecka: 6A, 6B, ul. Przemysłowa: cała, ul. Rozbrat: strona parzysta od nr 6 do nr 34/36, ul. Szara: cała.
32 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Fabryczna 19 Śródmieście stały Nie ul. A. Idźkowskiego: cała, ul. C. Śniegockiej: 3, 5, 7, 8, 9, ul. Czerniakowska: 174, 176, 178, 178A, 201, 201A, 203, 203A, 205, ul. Fabryczna: 2, 4, 4A, 8, 9, 14, 16/22, 19, ul. Górnośląska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17/19 i nr: 2, 4, 4A, ul. Koźmińska: strona parzysta od nr 12 do nr 20A, ul. Zagórna: cała.
33 LXVII Liceum Ogólnokształcące, ul. Hoża 11/15 Śródmieście stały Nie Al. Ujazdowskie: 33/35, 37, 39, 47, ul. Hoża: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. Krucza: strona nieparzysta od nr 3 do nr 13 i nr: 6/14, 16/22, ul. Marszałkowska: strona parzysta od nr 56 do nr 62, ul. Mokotowska: strona parzysta od nr 40 do nr 64 i strona nieparzysta od nr 49A do nr 73, ul. Piękna: strona parzysta od nr 16 do nr 28A, ul. Wilcza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 33 i strona parzysta od nr 2/4 do nr 20.
34 Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, ul. Nowowiejska 15/19 Śródmieście stały Tak Al. Niepodległości: strona parzysta od nr 210 do nr 222, ul. Filtrowa: 3A, 7, 9, ul. J. i J. Śniadeckich: cała, ul. Koszykowa: strona nieparzysta od nr 47 do nr 75, ul. L. Kaczyńskiego: 28, 30, ul. Lekarska: cała, ul. L. Waryńskiego: 3, 9, ul. Lwowska: cała, ul. Nowowiejska: 5, 10, 10A, 12/18, 22, 24, Pl. Konstytucji: 3, 5, ul. Polna: strona parzysta: od nr 40 do nr 54, ul. S. Noakowskiego: cała.
35 Szkoła Podstwowa nr 48, ul. S. Sempołowskiej 4 Śródmieście stały Nie Al. Wyzwolenia: strona nieparzysta od nr 3/5 do nr 15, ul. Jaworzyńska: cała, ul. L. Kaczyńskiego: 4, 6, 12, ul. L. Waryńskiego: 26, 28, ul. Marszałkowska: strona nieparzysta od nr 27/35 do nr 45/49 i nr: 28, 28A, ul. Mokotowska: 3, 5, 7, 8, 9, 13, 15, 15A, 17, ul. Nowowiejska: 1/3, 4, 6, Pl. Na Rozdrożu: cały, Pl. Zbawiciela: 2, 5, ul. S. Sempołowskiej: cała.
36 Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy-Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego, ul. Koszykowa 26/28 Śródmieście stały Nie Al. Przyjaciół: cała, Al. Róż: cała, Al. Wyzwolenia: strona parzysta: od nr 2 do nr 18, Al. Ujazdowskie: 13, ul. F. Chopina: cała, ul. Koszykowa: 1, 3, 8, 10, 14, 20, 24, 28, 30, 31, 33, 35, ul. Marszałkowska: 34/50, ul. Mokotowska: strona parzysta od nr 12 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 19 do nr 45, ul. Natolińska: 2, 3, ul. Piękna: 1B, 3, 7/9, 11, 11A, 11B, 15, 19, Pl. Konstytucji: 2, 4, 6, ul. Służewska: 2, ul. Św. Teresy: cała.
37 Technikum Kinematograficzno-Komputerowe, ul. Polna 7 Śródmieście stały Nie ul. L. Waryńskiego: strona parzysta od nr 6 do nr 12, ul. Marszałkowska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21/25, ul. Oleandrów: cała, ul. Polna: 3, 3A, 5, 7, 7/9, 10/14, 18/20, 22, 24, 30, 30A, 30B, ul. T. Boya-Żeleńskiego: strona parzysta od nr 2 do nr 6.
38 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Klonowa 16 Śródmieście stały Nie Al. J. Ch. Szucha: cała, ul. Bagatela: cała, ul. Flory: cała, ul. Klonowa: cała, ul. L. Kaczyńskiego: 7, 9, ul. Litewska: cała, ul. M. Bacciarellego: cała, ul. Marszałkowska: strona parzysta od nr 2 do nr 24/26, ul. Spacerowa: strona parzysta od nr 10 do nr 20A.
39 Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, ul. Szwoleżerów 5 Śródmieście stały Tak ul. 29 Listopada: strona nieparzysta od nr 3 do nr 5 i strona parzysta od nr 10A do nr 18A, ul. A. Suligowskiego: cała, ul. Agrykola: cała, Al. Ujazdowskie: 4, ul. A. Sulkiewicza: cała, ul. Belwederska: strona parzysta od nr 26/30 do nr 52, ul. Czerniakowska: strona nieparzysta od nr 139 do nr 159 i nr: 124, 126A, 128, 136, ul. Dragonów: cała, ul. Kręta: cała, ul. Lądowa: cała, ul. Łazienkowska: cała, ul. Nowosielecka: strona parzysta od nr 12 do nr 22, ul. Parkowa: cała, ul. Szwoleżerów: cała.
1100 Dom Pomocy Społecznej Wójtowska, Wójtowska 13 Śródmiescie dom pomocy społecznej Nie ul. Wójtowska: 13
1101 Ośrodek Działalności Leczniczej Caritas Archidiecezji Warszawskiej, ul. Krakowskie Przedmieście 62 Śródmiescie dom pomocy społecznej Nie ul. Krakowskie Przedmieście: 62
1102 Dom Pomocy Społecznej im. św. F. Salezego, ul. Solec 36A Śródmieście dom pomocy społecznej Nie ul. Solec: 36a
1103 Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej, ul. Karowa 2 Śródmieście szpital Nie ul. Karowa: 2
1104 Szpital Specjalistyczny "Inflancka" im. Krysi Niżyńskiej "Zakurzonej"-SPZOZ, ul. Inflancka 6 Śródmieście szpital Nie ul. Inflancka: : 6
1105 Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrynej Opieki Zdrowotnej, ul. Nowowiejska 27 Śródmieście szpital Nie ul. Nowowiejska: 27
1106 Szpital "Solec" Sp. z. o. o., ul. Solec 93 Śródmiescie szpital Nie ul. Solec: 93
1107 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego CMKP, ul. Czerniakowska 231 Śródmiescie szpital Nie ul. Czerniakowska: 231
1108 Dom Geriatryczno-Rehabilitacyjny Bonifratrów ZOZ Konwentu Binifratrów p. w. św. Ryszarda Pampuri, ul. Sapieżyńska 3 Śródmieście dom pomocy społecznej Nie ul. Sapieżyńska: 3
901 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego, ul. Samarytanka 11A Targówek stały Nie ul. Amarantowa: cała, ul. mjr. M. Bernaciaka ”Orlika”: cała, ul. Błotna: cała, ul. Chojnowska: cała, ul. Drapińska: cała, ul. K. Drewnowskiego: cała, ul. Fantazyjna: cała, ul. Fioletowa: cała, ul. Gilarska: od nr 1 do nr 67, 67A, ul. Gilarska: od nr 68, ul. Z. Jórskiego: cała, ul. Karkonoska: cała, ul. Karkonoszy: cała, ul. Karminowa: cała, ul. Koniczynowa: cała, ul. Leśniewska: cała, ul. Władysława Łokietka: cała, ul. Mrozowska: cała, ul. Pastelowa: cała, ul. Pomocnicza: cała, ul. Poranna: cała, ul. Radzymińska: nr 156 oraz nieparzyste od nr 135 do nr 197, ul. M. Reichera: cała, ul. Samarytanka: cała, ul. Seledynowa: cała, ul. Uranowa: cała
902 Dom Kultury "Zacisze" w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, ul. Blokowa 1 Targówek stały Nie ul. Agnieszki: cała, ul. Antygony: cała, ul. Błażeja: cała, ul. Benedykta: cała, ul. Bogumińska: cała, ul. Czarna Droga: cała, ul. Czerwonej Jarzębiny: cała, ul. Dyngus: cała, ul. Dominiki: cała, ul. Don Kichota: cała, ul. Ewy: cała, ul. Figara: cała, ul. Fausta: cała, ul. Gdyńska: cała, ul. Gerwazego: cała, ul. Gliwicka: cała, ul. Guliwera: cała, ul. Gustawa: cała, ul. Heloizy: cała, ul. Ireny: cała, ul. Irminy: cała, ul. Izoldy: cała, ul. Kingi: cała, ul. Kleopatry: cała, ul. Króla Artura: cała, ul. Lecha: cała, ul. Litawora: cała, ul. Lotnika: cała, ul. Lwa: cała, ul. Matyldy: cała, ul. Miedzianogórska: cała, ul. Mleczna: cała ul. Nad Potokiem: cała, ul. Nad Strugą: cała, ul. Odysa: cała, ul. Ogrodnicza: cała, ul. Oktawii: cała, ul. Panny: cała, ul. Porannej Bryzy: cała, ul. Penelopy: cała, ul. Protazego: cała, ul. Przy Wodzie: cała, ul. Rolanda: cała, ul. Rajmunda: cała, ul. Rafaela: cała, ul. Safony: cała, ul. Sawy: cała, ul. Sowizdrzała: cała, ul. Strzelca: cała, ul. Starozaciszańska: cała, ul. Tristana: cała, ul. Tymiankowa: cała, ul. Uroczysko: cała ul. Warsa: cała, ul. Wallenroda: cała, ul. Wieczorowa: cała, ul. Zaciszańska: cała, ul. Zygmuntowska: cała
903 Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227 Targówek stały Nie ul. Blokowa: cała, ul. Bystra: cała, ul. M. Bohuszewiczówny: cała, ul. Bratka: cała, ul. A. Brodowskiego: cała, ul. Chmurna: cała, ul. Codzienna: cała, ul. Czerwińska: cała, ul. Gibraltarska: cała, ul. Gniazdowska: cała, ul. Gołębia: cała, ul. Kanałowa: cała, ul. Kaśki Kariatydy: cała, ul. Knyszyńska: cała, ul. Kolejarska: cała, ul. Kolista: cała, ul. Korzystna: cała, ul. Kościerska: cała, ul. H. Krahelskiej: cała, ul. Lewicpolska: cała, ul. Lisia: cała ul. Ładna: cała, ul. Łasińska: cała, ul. I. Łukasiewicza: cała, ul. Moszczenicka: cała, ul. Młodzieńcza: cała, ul. Mroźna: cała, ul. Określona: cała, ul. Pospieszna: cała, ul. Pospolita: cała, ul. Radzymińska: nieparzyste od nr 203 do nr 277, 295, ul. Regatowa: cała, ul. Roślinna: cała, ul. Rozwadowska: cała, ul. Rusiecka: cała, ul. Samotna: cała, ul. Senna: cała, ul. gen. L. Skierskiego: cała, ul. Skrzypcowa: cała, ul. Sucha: cała, ul. Śmieszna: cała, ul. Wieniecka: cała, ul. Wiewiórki: cała, ul. Zarębska: cała, ul. Zastępowa: cała, ul. Żarnowiecka: cała
904 Szkoła Podstawowa Nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227 Targówek stały Nie ul. Byszewska: cała, ul. Chałupnicza: cała, ul. Diamentowa: cała, ul. Ks. W. Gurgacza: cała, ul. Klamrowa: cała, ul. Korsarska: cała, ul. Krynoliny: cała, ul. Łany: cała, ul. Łodygowa: cała, ul. Malachitowa: cała, ul. Mechaników: cała, ul. Mosiężna: cała, ul. Nauczycielska: cała ul. Nowosądecka: cała, ul. Perłowa: cała, ul. Potulicka: cała, ul. Płońska: cała, ul. Przewoźników: cała, ul. Pszczyńska: cała, ul. Radzymińska: parzyste od nr 182 do nr 312, ul. Róży Wiatrów: cała, ul. Rzemieślników: cała, ul. Z. Stypułkowskiego: cała, ul. Topazowa: cała, ul. Torfowa: cała, ul. Ustronna: cała, ul. Uznamska: cała, ul. Wilków Morskich: cała, ul. Wolińska: cała, ul. Wschodnia: cała, ul. Wyspowa: cała, ul. Ziemiańska: cała
905 Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Tadeusza Gajcego, ul. Mieszka I 7 Targówek stały Tak ul. P. Bardowskiego: cała, ul. Beczkowa: cała, ul. Birżańska: cała, ul. Boruty: cała, ul. Bukowiecka: od nr 33 do nr 73 ul. Chemiczna: cała, ul. Ciemna: cała, ul. Ciżemki: cała, ul. Dziewanny: cała, ul. Dźwińska: cała, ul. Grobelska: cała, ul. Hutnicza: cała, ul. Janowiecka: cała, ul. Jeleniogórska: cała, ul. Jesiotrowa: cała, ul. Józefowska: cała, ul. Klementowicka: cała, ul. Klukowska: cała, ul. Krzewna: cała, ul. Księżnej Anny: cała, ul. Lniana: cała, ul. Ludwicka: cała, ul. Łubinowa: cała, ul. Matuszewska: cała, ul. Mieszka I: cała, ul. Miłosierna: cała, ul. Montwiłłowska: cała, ul. Naczelnikowska: cała, ul. Nałęcz: cała, ul. Niedotrzymska: cała, ul. Niesulicka: cała, ul. Nieświeska: cała, ul. Ołycka: cała, ul. Palmirska: cała, ul. Pohulanka: cała, ul. Ponarska: cała, ul. Przecławska: cała, ul. Rybieńska: cała, ul. Rzeczna: cała, ul. Sępolińska: cała, ul. Siarczana: cała, ul. Skorpiona: cała, ul. Sterdyńska: cała, ul. Swojska: cała, ul. Szklana: cała, ul. gen. T. Rozwadowskiego: cała, ul. Trojanowska: cała, ul. Utrata: cała, ul. Wierna: cała, ul. Wszeborska: cała, ul. Zabraniecka: cała, ul. Zamkowa: cała, ul. Zgrzebna: cała ul. Księcia Ziemowita: od nr 2 do nr 82, 82A, ul. Żmudzka: cała
906 Szkoła Podstawowa Nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227 Targówek stały Nie ul. Agatowa: cała, ul. Amelińska: cała, ul. Ametystowa: cała, ul. Bajeczna: cała, ul. Bukowiecka: od nr 2 do nr 32 , ul. Hebanowa: cała, ul. Kaktusowa: cała, ul. Konarowa: cała, ul. Koszalińska: cała, ul. Krzesiwa: cała, ul. Lewinowska: cała, ul. Nefrytowa: cała, ul. Rzewińska: cała, ul. Strużańska: cała, ul. Szmaragdowa: cała, ul. Tarnogórska: cała, ul. Tużycka: cała, ul. Wolbromska: cała, ul. Wyborna: cała
907 Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Macieja Aleksego, ul. Samarytanka 11A Targówek stały Nie ul. Sz. Askenazego: cała, ul. Błędowska: cała, ul. T. Korzona od nr 111 do nr 117, ul. Kościeliska: cała, ul. Krośniewicka: cała, ul. Miedza: cała, ul. Niwa cała, ul. Płosa: cała, ul. Remontowa: cała, A. Solińskiego: cała, ul. Spójni: cała, ul. Wojskowa: cała, ul. Żyzna: cała
908 Klub "Nasz Klub" Osiedle Generalska, ul. Zamiejska 1 Targówek stały Nie ul. Deszczowa: cała, ul. Kraśnicka: cała, ul. Promienna: cała, ul. Spytka z Melsztyna: cała, ul. T. Piecyka: cała, ul. Zamiejska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17 , strona parzysta od nr 6 do nr 24
909 Szkoła Podstawowa Nr 377 im. mjr. Henryka Dobrzyńskiego"Hubala", ul. Trocka 4 Targówek stały Nie ul. Bieżuńska: cała, ul. A . Gajkowicza: od nr 1 do nr 15, 17, 19, ul. Janinówka: 14, ul. Mokra: cała, ul. Radzymińska: 126, 128, 140, 150, ul. Rajgrodzka: cała, ul. J. Szczepanika: cała
910 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gościeradowska 18/20 Targówek stały Tak ul. Borzymowska: cała, ul. Chyrowska: cała, ul. Dalanowska: cała, , ul. Kolonijna: cała, ul. Kołowa: cała, ul. T. Korzona: oprócz nr od 111 do nr 117, ul. Lusińska: cała, ul. Motycka: cała, ul. Orańska: cała ul. Orłowska: cała, ul. Stojanowska: cała, ul. Złotopolska: 10, 11, 13, 15
911 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka, ul. Remiszewska 40 Targówek stały Tak ul. Fragment: cała, ul. Handlowa: cała, ul. Janinówka: od nr 1 do nr 47 nieparzyste, ul. Kuflewska: cała, ul. Remiszewska: cała
912 CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana, ul. Olgierda 35/41 Targówek stały Tak ul. Cmentarna: cała, ul. Gościeradowska: cała, ul. Myszkowska: cała, ul. Obwodowa: cała, ul. Olgierda: cała, ul. Podobna: cała, ul. św. Cecylii: cała, ul. ks. P. Skargi: 4, 5, 6, 7, 9, 11, ul. Tykocińska: cała, ul. Wejherowska: cała, ul. św. Wincentego: od nr 38 do nr 84, ul. Złotopolska: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8
913 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 114 im, Jędrzeja Cierniaka, ul. Remiszewska 40 Targówek stały Tak ul. Barkocińska: cała, ul. Goławicka: 3, 4, 5, 7, 9, 11, ul. Gorzykowska: cała, ul. Hodowlana: cała, ul. M. Ossowskiego: cała, ul. Pratulińska: cała, ul. Prałatowska: cała, ul. Święciańska: cała
914 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa Kuli, ul. Oszmiańska 23/25 Targówek stały Tak ul. Biruty: cała, ul. Cynowa: cała, ul. Horodelska: cała, ul. Lidzka: cała, ul. Kuniecka: cała, ul. Oszmiańska: cała, ul. Pińska: cała, ul. Plantowa: cała, ul. Poleska: cała, ul. Pszenna: cała, ul. Praska: cała, ul. II Rejonu AK: cała, ul. Rogowska: cała, ul. Rzeszowska: cała, ul. ks. P. Skargi: od nr 56 do nr 72, ul. Świdnicka: cała, ul. św. Wincentego: od nr 14 do nr 32, ul. Witebska: cała, ul. Węgrowska: cała
915 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa Kuli, ul. Oszmiańska 23/25 Targówek stały Tak ul. Smoleńska: cała, ul. 11 - go Listopada: 70, 70A
916 Klub "Pinokio" Osiedle Targówek, ul. Goławicka 1 Targówek stały Tak ul. Goławicka: 1, ul. H. Junkiewicz: cała, ul. Radzymińska: od nr 93 do nr 113
917 Zespół Szkół nr 41, ul. Bartnicza 2 Targówek stały Nie ul. Bolesławicka: 3A, 10, 10/12, 11, 12, 13, 15, 16A, 17, 18, ul. Julianowska: cała, ul. Krzywińska: cała, ul. Łąkocińska: cała, ul. Majowa: cała, ul. Nieszawska: cała, ul. M. K. Ogińskiego: 9, 13, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 28, 30, ul. Poborzańska: 7, 9, 9B, 15, 20, 21, 23, 27, 37, 39, 41, 43, 43A, 45, 45A, ul. Siedzibna: cała
918 Szkoła Podstawowa Nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8 Targówek stały Tak ul. Bolesławicka: strona nieparzysta od nr 19 do nr 33, 51, 51B, 53, 55, 57, 59 i strona parzysta od nr 20 do nr 24, 28, 30, 30A, 32, 34, 36, 38, 40, 74, 80, ul. Baryczków: cała, ul. Kurpiowska: cała, ul. Myszyniecka: cała, ul. M . K. Ogińskiego: 11, ul. P . Wysockiego: 14, 15, 16, 18, 20, 23
919 Szkoła Podstawowa Nr 298 im. Jana Kasprowicza, ul. Krakusa 2 Targówek stały Nie ul. Bazyliańska: 8, 16A, 18, ul. Goworowska: cała, ul. Krakusa: cała, ul. Liwska: cała, ul. Niemeńska: cała, ul. M. K. Ogińskiego: 24, ul. Rembielińska: 15, 17, 19, ul. Zagraniczna: cała, ul. Żytomierska: cała
920 Dom Kultury "Świt" w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, ul. P. Wysockiego 11 Targówek stały Tak ul. Kiejstuta: cała, ul. W. Syrokomli: 1A, 2, 5, 5D, 7/13, 8, 10, 15/19, 25, 27, 29, 29A, 29B, 31, 31A, 31B, 35, 37B, 39, 39A, 39B, ul. P. Wysockiego: 2, 4, 5, 6A, 6D, 8, 9, 9A, 9B, 11
921 Zespół Szkół Nr 41, ul. Bartnicza 2 Targówek stały Tak ul. Budowlana: cała, ul. Matki Teresy z Kalkuty: cała, ul. św. J. Odrowąża: cała, ul. M. K. Ogińskiego: 1, 1A, 3, 5, 6, 7, 7A, 10, 10A, 10B, 10C, 14, ul. Oliwska: cała, ul. Palestyńska: cała, ul. Pożarowa: 3, 3A, 3B , ul. Staniewicka: cała, ul. W. Syrokomli: 21, 22, 23, 24, 28, 28A, 28B, 28C, 28D, 28E
922 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 275 im. Artura Oppmana, ul. Św. Hieronima 2 Targówek stały Nie ul. Rembielińska: 21A, 23, ul. Skrajna: cała, ul. Słubicka: cała, ul. Suwalska: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, ul. Toruńska: strona parzysta od nr 52 do nr 74
923 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 275 im. Artura Oppmana, ul. Św. Hieronima 2 Targówek stały Nie ul. Bazyliańska: 3, 3A, 5, 7, 12, ul. Jarosławska: cała, ul. św. Hieronima: 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 8, 9, ul. Wybrańska: cała, ul. P. Wysockiego: 22, 24, 26, 27, 32A, 44, 45, 47
924 Szkoła Podstawowa Nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8 Targówek stały Tak ul. Bartnicza: cała, ul. Bolesławicka: 26, 41/43, ul. Nadwiślańska: cała, ul. Poborzańska: 2, 4, 8, 25, 33
925 Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II, ul. Krasiczyńska 4/6 Targówek stały Tak ul. Malborska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 12B, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 16F
926 Szkoła Podstawowa Nr 298 im. Jana Kasprowicza, ul. Krakusa 2 Targówek stały Nie ul. L. Kondratowicza: 4, 4A, 4B, 4C
927 Szkoła Podstawowa Nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8 Targówek stały Tak ul. Rembielińska: 3, 5, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 13, 14, 20, 28, 28A, 28B
928 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4 Targówek stały Tak ul. Balkonowa: cała, ul. Chodecka: 1, 1A, 3A, ul. Rembielińska 2, 4
929 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Św. Wincentego 87 Targówek stały Tak ul. św. Wincentego: 87, 89, ul. S. Bolivara: cała, ul. Chodecka: 2, 6, 8, ul. Żuromińska: strona parzysta od nr 2 do nr 16
930 Przychodnia Rehabilitacyjna dla Dzieci i Młodzieży, ul. Balkonowa 4 Targówek stały Tak ul. Wyszogrodzka: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
931 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4 Targówek stały Nie ul. Wyszogrodzka: 10, 12, 14, 16, ul. Rembielińska 6, 6A, 6B, 8A
932 XLVI LiceumOgólnokształcącez Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego, ul. Żuromińska 4 Targówek stały Nie ul. F. Groëra: cała, ul. L. Kondratowicza: 18, 22, ul. Żuromińska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 19
933 Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II, ul. Krasiczyńska 4/6 Targówek stały Tak ul. Krasiczyńska: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, ul. L. Kondratowicza: 37, 41, 43, 45, ul. Krasiczyńska: 6, 8, 10, ul. W. Tokarza: cała
934 XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego, ul. Żuromińska 4 Targówek stały Nie ul. Na Grobli: cała, ul. św. Wincentego: 92, 110, 112, 114, ul. Zielone Zacisze: cała
935 Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II, ul. Krasiczyńska 4/6 Targówek stały Nie ul. Głębocka: cała (w granicach administracyjnych dzielnicy) ul. L. Kondratowicza: 59, 61, 61A, 61B, 63, 63A, 63B, 63C, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 65F, ul. A. Kowalskiego: cała, ul. Ostródzka strona parzysta do nr 48 i strona nieparzysta do nr 51 , ul. Przy Grodzisku: cała, ul. św. Wincentego: strona parzysta od nr 120 do nr 128G, 130
936 Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Targówek, ul. Łabiszyńska 20 A Targówek stały Tak ul. Łabiszyńska: 21A, 21AF, 23, 23A, 23F, ul. Toruńska: 78, 80, 82, 84
937 Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, ul. Suwalska 29 Targówek stały Nie ul. L. Kondratowicza: 8, 11, 13, 15, 17, 19, ul. Suwalska: 29, 31, 36A, 36B, 36C, 36D, 36E, 38, 40
938 Szkoła Podstawowa Nr 285 im. Jana Marcina Szancera, ul. Turmoncka 20 Targówek stały Tak ul. Chodecka: 16, 18, 21, ul. Krasnobrodzka: 2, 4, 6
939 Szkoła Podstawowa Nr 285 im. Jana Marcina Szancera, ul. Turmoncka 20 Targówek stały Tak ul. Krasnobrodzka: 8, 10, 12, 15, 17, ul. Łojewska: 1, 5, 7, 9
940 Szkoła Podstawowa Nr 285 im. Jana Marcina Szancera, ul. Turmoncka 20 Targówek stały Tak ul. Krasnobrodzka: 13, 19, 19A, 21, ul. Rzepichy: cała
941 Szkoła Podstawowa Nr 379 im. Szarych Szeregów, ul. Turmoncka 2 Targówek stały Nie ul. Łabiszyńska: 15, 17, 18, ul. Osiedlowa: cała, ul. Toruńska: 76, ul. Turmoncka: 2, 9 , ul. Suwalska: 18, ul. Łojewska: 4, 8, 12A, 12C, 14, 16, 20, 22, ul. Suwalska: 21, 22, 23, 24
942 Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, ul. Suwalska 29 Targówek stały Nie ul. Chodecka: 10, 12, 14, 15, ul. L. Kondratowicza: 23A, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 25F, 29, 29A, 31, ul. Łojewska: 10, 13, 15, 26, 28, 28A, ul. Suwalska: 26, 26A, 28, 30, 32, 34, 36, 39
943 Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Targówek, ul. Łabiszyńska 20 A Targówek stały Tak ul. Turmoncka: 8, 10, 12, 14, 15, 15A, 16, 17, 17A, 19, 20, 22
1150 Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o. o, L. Kondratowicza 8 Warszawa szpital Nie Warszawa, ul. L. Kondratowicza 8
681 SP Nr 383, Warszawska 63 Ursus stały Tak ul. Mariana Keniga: 5, 7, 11, 13, 15, 17; ul. Warszawska: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61; ul. Królów Polskich: cała
682 SP Nr 383, Warszawska 63 Ursus stały Tak ul. Władysława Hermana: cała; Magnacka: cała; ul. Zagłoby: 2, 4, 6, 10, 18, 20
683 Przedszkole, Zagłoby 27 Ursus stały Nie ul. Orląt Lwowskich: 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68; ul. Zagłoby: 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37; ul. Mariana Keniga 1, 3, 6, 8, 10
684 Przedszkole, Zagłoby 11 Ursus stały Nie ul. Stanisława Wojciechowskiego: 46, 48; ul. Zagłoby: 1, 3, 5, 7
685 Szkoła Podstawowa Nr 11, M. Keniga 20 Ursus stały Tak ul. Mariana Keniga: 12, 16, 18, 20; ul. Warszawska: 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 58, 58A, 58B, 58C; ul. Stanisława Wojciechowskiego: 32, 34, 34A, 34B, 34C, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 45, 50, 52, 61, 67
686 SP Nr 2, Orłów Piastowskich 47 Ursus stały Tak ul. Barbary Radziwiłłówny: cała; ul. Królowej Bony: cała; ul. Pl. Czerwca 1976 r.: cała; ul. Czerwona Droga: cała; ul. Władysława Jana Grabskiego: cała; ul. Henryka II Pobożnego: cała; ul. Jesienna: cała; ul. Listopadowa: cała; ul. Mieszka Starego: cała; ul. Orłów Piastowskich: cała; ul. Posag 7 Panien: cała; ul. Przemysła II: cała; ul. Elżbiety Rakuszanki: cała; ul. Śmigielska: cała; ul. Warszawska: 24, 28, 32, 36, 38, 40, 44, 44B, 50, 52, 54, 60, 62, 62A, 62B, 64, 66; ul. Wolności: cała; ul. Zaczarowanej Dorożki: cała
687 Przychodnia Rejonowa, S. Wojciechowskiego 58 Ursus stały Tak Aktorska: cała; ul. Balicka: cała; ul. Władysława Bełzy: cała; ul. Biernata z Lublina: cała; ul. Józefa Czechowicza: cała; ul. Mariana Falskiego: cała; ul. Faraona: cała; ul. Tadeusza Hennela: cała; ul. Władysława Jagiełły: cała; ul. Lalki: cała; ul. Lipiec Reymontowskich: cała; ul. Orląt Lwowskich: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 16A, 18; ul. Siłaczki: cała; ul. Traktorzystów: cała; ul. Stanisława Wojciechowskiego: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 15, 16, 16A, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
688 OSP, Rynkowa 8 Ursus stały Nie ul. Franciszka Adolfa Achera: cała; ul. Bohaterów Warszawy: 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 47; ul. Braterstwa Broni: cała; ul. Cierlicka: cała; ul. płk. Stanisława Dąbka: cała; ul. 1 Maja: 11, 13, 15, 16; ul. Tadeusza Kościuszki: cała; ul. Henryka Opieńskiego: cała; ul. Orderu Uśmiechu: cała; ul. Plutonu AK "Torpedy": cała; ul. Rakietników: cała; ul. Henryka Rodakowskiego: cała; ul. Rynkowa: cała; ul. Wiosny Ludów: 35, 37, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79B; ul. Zakątek: cała
689 SP Nr 382, Konińska 2 Ursus stały Tak ul. Karola Adamieckiego: cała; ul. Bohaterów Warszawy: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; ul. Obrońców Helu: 1, 2; ul. 1 Maja: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10; ul. Konińska: cała
690 SP Nr 4, W. Sławka 9 Ursus stały Tak ul. Balbinki: 1, 8; ul. Jana Marcina Szancera: 6, 7, 8, 9, 11; ul. Walerego Sławka: 2, 3/5, 4, 6, 8, 9
691 LO Nr 56, Dzieci Warszawy 42 Ursus stały Nie ul. Badylarska: 14, 20, 28, 28A, 30; ul. Władysława Bandurskiego: cała; ul. Baranowska: cała; ul. Stanisława Bodycha: 12, 14, 18; ul. Dzieci Warszawy: 29, 31; ul. Nowotyska: cała; ul. Poczty Gdańskiej: cała; ul. Przerwana: cała; ul. Rydzyńska: cała; ul. Jana Marcina Szancera: 2, 4, 5; ul. Skoroszewska: od nr 1 do nr 4; ul. Wiosny Ludów 1, 4, 5, 7, 9, 11, 13A, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; ul. Zielonogórska: cała; ul. Świętej Rodziny: cała; ul. Legnicka: cała
692 Zakład Remontów i Konserwacji Dróg, Kompanii Kordian 44 Ursus stały Nie ul. Władysława Bieńczaka: cała; ul. Stanisława Bodycha: 44, 48, 50, 52, 54, 54B, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68A, 68B, 70, 70A, 78, 80, 82, 86, : ul. Grocholicka: cała; ul. Falentyńska: cała; ul. Kaczorowska: cała; ul. Kajetańska: cała; ul. Kompanii AK "Kordian'; cała (bez nr 2); ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej: cała; ul. Mariana Krawczyka: cała; ul. Jerzego Michałowicza: cała; ul. Ochocka: cała; ul. Piastowska: cała; ul. Piskorska: cała; ul. Prażmowska: cała; ul. Regulska; od nr 1 do nr 62, i nr 64; ul. Słupska: cała; ul. Andrzeja Szomańskiego: cała; ul. Wysoczyńska: cała; J. i W. Włoczewskich: cała; ul. Zygmunta Markerta: cała; ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego: cała;
693 SP Nr 381, M. Drzymały 1 Ursus stały Nie ul. Aleja Bzów: cała; ul. Stanisława Bodycha: 36, 38, 42, 46, 46A; ul. Michała Drzymały: cała; ul. ppłk. Wacława Lipińskiego: cała; ul. Prawnicza: cała; ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego: 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48; ul. Henryka Melcera-Szczawińskiego: cała; ul. Kazimierza Pużaka: 4; ul. Robinii: cała; ul. Michała Spisaka: cała; ul. Suchy Las: cała; ul. Żurawicka: cała;
694 Dom Kultury "Kolorowa", gen. K. Sosnkowskiego 16 Ursus stały Tak ul. Kolorowa: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, ; ul. Kompanii AK "Kordian": 2; ul. Malinowa: cała; ul. Pl. 1905 roku: cały; ul. Nurzyńska: cała; ul. Kazimierza Pużaka: 2, 3, 5, 7; ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego: 5, 5A, 5B, 5C, 5E, 5I, 5J, 5K, 5L, 6, 10, 13, 14, 17, 19, 21, 23; ul. Bernarda Wapowskiego: cała
695 Przedszkole nr 418, J. M. Szancera 5 Ursus stały Nie ul. Balbinki: 2, 4, 6; ul. Józefa Chełmońskiego: cała; ul. Tomcia Palucha: 1, 3, 5, 7; ul. Żywiecka : cała
696 ZS Nr 42, Dzieci Warszawy 42 Ursus stały Nie ul. Aleje Jerozolimskie: 228, 232, 232A, 233, 234, 235, 236, 237A, 245; ul. Apartamentowa: cała; ul. Przy Forcie: cała; ul. Rawska: cała; ul. Ryżowa: cała (bez nr 48) ; ul. Skoroszewska: od nr 6 do nr 10
697 Przedszkole, Górna Droga 10 Ursus stały Nie ul. Stanisława Bodycha: 94, 94A, 94B, 94C, 102, 102A, 104, 106, 106A, 110, 112, 118; ul. Górna Droga: cała; ul. Noworegulska: cała; ul. Regulska: 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69A. 73, 71, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80A, 80B, 82, 88, 88A, 88B, 90; ul. Rumiankowa: cała
698 Przedszkole, Zagłoby 11 Ursus stały Nie ul. Mariana Keniga: 2, 4; ul. Orląt Lwowskich; 5, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 36; ul. Stanisława Wojciechowskiego: 54, 56; ul. Zagłoby: 9, 13, 15
699 Szkoła Podstawowa Nr 14, gen. K. Sosnkowskiego 10 Ursus stały Nie ul. Władysława Hassa: cała; ul. Kolorowa: 19, 24, 26, 28; ul. Tomcia Palucha: 25, 27, 27C, 29, 31, 35, 37, 39; ul. Aleksandra Prystora: cała; ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego: 3, 7, 9; ul. Skoroszewska: 5, 5A, 5C, 11, 18, 20, 20A, 22, 22A, 24, 24A, 26, 26A; ul. Starodęby: cała
700 SP Nr 2, Orłów Piastowskich 47 Ursus stały Tak ul. Bolesława Krzywoustego: cała; ul. Bolesława Śmiałego: cała; ul. Henryka I Brodatego: cała; ul. Henryka IV Probusa: cała; ul. Kazimierza Jagiellończyka: cała; ul. Kazimierza Odnowiciela: cała; ul. Kazimierza Sprawiedliwego: cała; ul. Konotopska: cała; ul. Koronacyjna: cała; ul. Stanisława Leszczyńskiego: cała; ul. Leszka Białego: cała; ul. Leszka Czarnego: cała; ul. Piechoty Wybranieckiej: cała; ul. Przejazdowa: cała; ul. Wincentego Kadłubka: cała; ul. Władysława Laskonogiego: cała; ul. Zielonej Gęsi: cała; ul. Zygmunta Augusta: cała
701 ZS Nr 42, Dzieci Warszawy 42 Ursus stały Nie ul. Dzieci Warszawy: cała; (bez nr 29, 31)
702 "Acherówka", W. Sławka 2 Ursus stały Tak ul. Jacka i Agatki: cała; ul. Kolorowa: 1, 2, 3, 4, 6; ul. Obrońców Helu: od nr 3 do nr 7; ul. Tomcia Palucha: 2, 2A, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19B, 19C, 21A, 21E, 21G; ul. Walerego Sławka: 11, 13, 15; ul. Skoroszewska: 12, 12E, 12F; ul. Gen. Franciszka Sławoja Składkowskiego: cała; ul. Ryżowa: 48
571 Szkoła Podstawowa nr 303, ul. Koncertowa 4 Ursynów stały Nie ul. Koński Jar: cała, ul. Nutki: cała, ul. Paszkiewicza: cała, ul. Zaolziańska: cała, ul. Zaorskiego: cała, ul. Zawadowskiego: cała
572 Szkoła Podstawowa nr 303, ul. Koncertowa 8 Ursynów stały Nie ul. Beli Bartoka: 6, 8; ul. Elegijna: cała, ul. Koncertowa: cała, ul. Symfonii: cała
573 Przedszkole nr 126, ul. Wokalna 1 Ursynów stały Nie ul. Anyżkowa: cała, ul. Arbuzowa: strona parzysta od nr 94 do nr 116, ul. Arkadowa: cała, ul. Chłapowskiego: cała, ul. Fosa: cała, ul. Jastrzębowskiego 24, ul. Nowoursynowska: strona parzysta od nr 172 do nr 180B, strona nieparzysta od nr 161 do nr 177, ul. Okaryny: cała, ul. Przy Grobli: strona nieparzysta, ul. Renety: cała, al. Jana Rodowicza "Anody": cała, ul. Andrzeja Romockiego "Morro": 15, 17 i strona parzysta od nr 18 do nr 24
574 Przedszkole nr 283, ul. Puszczyka 6 Ursynów stały Nie ul. Romera: strona parzysta od nr 10 do nr 14, ul. W. Surowieckiego: cała
575 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Puszczyka 6 Ursynów stały Nie ul. Puszczyka: cała
576 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Puszczyka 6 Ursynów stały Nie ul. Wiolinowa: cała, al. Komisji Edukacji Narodowej: 103, 105
577 Szkoła Podstawowa nr 313, ul. Jana Cybisa 1 Ursynów stały Nie al. Komisji Edukacji Narodowej: 101, ul. Pasaż Ursynowski: 11 ul. Pięciolinii: cała, ul. E. Romera 8, 8A
578 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. Wokalna 1 Ursynów stały Nie ul. Beli Bartoka: 11, al. Komisji Edukacji Narodowej: strona parzysta od nr 84 do nr 98, ul. Stokłosy: cała
579 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. Wokalna 1 Ursynów stały Nie ul. Wokalna: cała, ul. Zamiany: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18
580 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. A. Romockiego "Morro" 10 Ursynów stały Nie ul. Nowoursynowska: strona parzysta od nr 164 do nr 166, ul. Zamiany: nr 5 i strona parzysta od nr 4 do nr 12, ul. Andrzeja Romockiego "Morro": 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 16
581 Szkoła Podstawowa nr 313, ul. Jana Cybisa 1 Ursynów stały Nie ul. Barwna: 8, ul. J. Cybisa: cała, ul. A. Janowskiego: cała, ul. Romera: 19
582 Przedszkole nr 55, ul. Jana Cybisa 1 Ursynów stały Nie ul. H. Arctowskiego: cała, ul. X. Dunikowskiego: cała, ul. T. Makowskiego: cała
583 Liceum Ogólnokształcące nr LXX, ul. Edwarda Dembowskiego 1 Ursynów stały Nie ul. Dzwonnicza: cała ul. S. Herbsta: cała, al. Komisji Edukacji Narodowej: 93, 95, 97, 99 ul. Pasaż Ursynowski: 7, 9, ul. E. Romera: 4, ul. O. Sosnowskiego: cała
584 Liceum Ogólnokształcące nr LXX, ul. Edwarda Dembowskiego 1 Ursynów stały Nie ul. E. Dembowskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, strona parzysta od nr 2 do nr 16, al. Komisji Edukacji Narodowej: 81, 83, 85, ul. Pasaż Ursynowski: 3
585 Szkoła Podstawowa nr 322, ul. Edwarda Dembowskiego 9 Ursynów stały Nie ul. E. Dembowskiego: strona nieparzysta od nr 11 do nr 23, ul. Pasaż Ursynowski: 1, 5, ul. K. Kardasia "Orkana": cała
586 Przedszkole nr 385, ul. A. Romockiego "Morro" 10 Ursynów stały Nie ul. G. Bacewiczówny: cała, ul. A. Romockiego "Morro": od nr 1 do nr 6
587 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. A. Romockiego "Morro" 10 Ursynów stały Nie ul. W. Lachmana: cała
588 Szkoła Podstawowa nr 322, ul. Edwarda Dembowskiego 9 Ursynów stały Nie ul. Albatrosów: cała, ul. Bekasów: cała, ul. Bociania: cała, ul. Czapli: cała, ul. Grzywaczy: cała, ul. Gżegżółki: cała, ul. Jastrzębia: cała, ul. Kraski: cała, ul. Kukułki: cała, ul. Lelka: cała, ul. Łukaszczyka: cała, ul. Makolągwy: strona parzysta od nr 12 do końca, strona nieparzysta od nr 23 do końca, ul. Mysikrólika: cała, ul. Perkoza: cała, ul. W. Pileckiego: strona nieparzysta od nr 61 do nr 91, ul. W. K. Roentgena: strona parzysta cała, ul. Puławska: strona nieparzysta od nr 359 do nr 425, ul. Pustułeczki: strona parzysta od nr 20 do końca, strona nieparzysta od nr 33 do końca, ul. Rybitwy: cała, ul. Sójki: cała, ul. św. Maksymiliana Kolbego: cała, ul. Zięby: cała, ul. Zimorodka: cała
589 Liceum Ogólnokształcące Nr LXIII, ul. Ludwika Hirszfelda 11 Ursynów stały Nie ul. Alternatywy: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. Makolągwy: strona parzysta od nr 2 do nr 10, strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, ul. RTM. W. Pileckiego: strona nieparzysta od nr 107 do nr 111, ul. F. Płaskowickiej: 44, 46, ul. Pustułeczki: strona parzysta od nr 2 do 18D, strona nieparzysta od nr 1 do 31, ul. W. K. Roentgena: nieparzysta od 23 do końca, ul. Rolna: 23, 23A, 25, 25A, 25B, 25C
590 Szkoła Podstawowa nr 310, ul. Hawajska 7 Ursynów stały Nie ul. R. Amundsena: cała, ul. B. Dybowskiego: cała, ul. Hawajska: strona nieparzysta od nr 13 do nr 21, ul. E. Malinowskiego: cała, ul. rtm. W. Pileckiego: 130, 130A, 132
591 Szkoła Podstawowa nr 310, ul. Hawajska 7 Ursynów stały Tak ul. Marca Polo: cała, ul. J. Miklaszewskiego: cała
592 Przedszkole nr 366, ul. Hawajska 7 Ursynów stały Nie ul. Hawajska: od nr 1 do nr 12, strona parzysta od nr 14 do nr 20
593 Przedszkole nr 352, ul. Leonida Teligi 3 Ursynów stały Nie ul. Cynamonowa: strona nieparzysta od nr 41 do nr 47, ul. Polinezyjska: cała
594 Szkoła Podstawowa nr 318, ul. Leonida Teligi 3 Ursynów stały Nie ul. F. Magellana: cała, ul. P. E. Strzeleckiego: cała, ul. L. Teligi: cała
595 Szkoła Podstawowa nr 343, ul. Stefana Kopcińskiego 7 Ursynów stały Tak ul. J. Ciszewskiego: 5, 7, 7A, ul. Nugat: strona parzysta cała, ul. R. Gutta: cała, ul. Z. S. Kiedacza: cała, ul. S. Kopcińskiego: cała, ul. C. Przybylskiego: cała
596 Szkoła Podstawowa nr 343, ul. Stefana Kopcińskiego 7 Ursynów stały Tak ul. Arachidowa: cała, ul. Bulwarowa: cała, ul. Imbirowa: cała, ul. Kokosowa: strona nieparzysta i nr 40, ul. Letniskowa: cała, ul. Modelowa: cała, ul. Nowoursynowska: strona parzysta od nr 102 do 162J, strona nieparzysta od nr 139 do nr 153B, ul. Nugat: strona nieparzysta, ul. Panoramiczna: cała, ul. Pistacjowa: cała, ul. Reprezentacyjna: cała, ul. J. Rosoła: 58, ul. Urwisko: cała, ul. Wrzosowisko: cała
597 Liceum Ogólnokształcące nr LXIII, ul. Ludwika Hirszfelda 11 Ursynów stały Nie ul. Dereniowa: strona nieparzysta, ul. I. Gandhi: strona nieparzysta od nr 9 do nr 27A, ul. L. Hirszfelda: cała
598 Szkoła Podstawowa 323, ul. Edwarda Warchałowskiego 4 Ursynów stały Tak ul. Dereniowa: strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. M. Szczuki: cała, ul. E. Warchałowskiego: cała
599 Szkoła Podstawowa 323, ul. Edwarda Warchałowskiego 4 Ursynów stały Tak al. Komisji Edukacji Narodowej: strona nieparzysta od nr 51 do nr 61, ul. Wojciecha Kilara: cała
600 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Tak ul. Benedykta Polaka: cała, al. Komisji Edukacji Narodowej: 52, 54, 56
601 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Tak ul. Rodziny Ulmów: cała
602 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Nie ul. J. Rosoła: 61A, 61B, 61C, ul. S. Szolc-Rogozińskiego: cała
603 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Nie ul. Cynamonowa: strona parzysta cała, strona nieparzysta od nr 1 do nr 39, ul. M. Grzegorzewskiej: cała
604 Przedszkole nr 282, ul. Na Uboczu 7 Ursynów stały Nie ul. S. Kazury: od nr 13 do końca, ul. rtm. W. Pileckiego: strona parzysta od nr 104 do nr 116
605 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie ul. S. Kazury: od nr 1 do nr 12, ul. Stryjeńskich: 21
606 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie ul. Na Uboczu: cała, ul. Stryjeńskich 17, 19, 19F
607 Przedszkole nr 395, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie ul. Belgradzka: strona parzysta od nr 44 do nr 52, ul. Braci Wagów: cała, ul. Meander: strona nieparzysta
608 Przedszkole nr 395, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie al. Komisji Edukacji Narodowej: 47, 49, ul. Meander: strona parzysta od nr 2 do nr 22
609 Przedszkole nr 286, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie al. Komisji Edukacji Narodowej: 46, 48, 50, ul. F. M. Lanciego: cała, ul. Migdałowa: strona parzysta
610 Szkoła Podstawowa nr 330, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie ul. Lasek Brzozowy: cała
611 Szkoła Podstawowa nr 330, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie ul. Belgradzka: strona parzysta od nr 4 do nr 12, ul. Mandarynki: cała, ul. Migdałowa: strona nieparzysta
612 Szkoła Podstawowa nr 330, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie ul. Z. Gęsickiego "Juno": cała, ul. Nowoursynowska: strona nieparzysta od nr 111 do nr 137H i nr 92/100, ul. Pachnąca: cała, ul. Z. Pawlaczyka: cała, ul. B. Pietraszewicza "Lota": cała, ul. M. Sengera "Cichego": cała, ul. Sotta "Sokoła": cała
613 Przedszkole nr 267, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. Jaworowa: cała, ul. Jedwabna: cała, ul. Kabacki Zakątek: cała, ul. Moczydłowska: cała, ul. Perkalowa: cała, ul. Stryjeńskich: strona nieparzysta od nr 1 do nr 15E, ul. Wełniana: cała, ul. Ziemska: cała
614 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. W. Małcużyńskiego: cała, ul. Małej Łąki: cała
615 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. Przy Bażantarni: 11, 13, ul. J. Żabińskiego: cała
616 Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów stały Nie ul. Belgradzka: strona parzysta od nr 14 do nr 22, al. Komisji Edukacji Narodowej: 36, 36A, ul. H. Raabego: cała
617 Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów stały Tak ul. Belgradzka : 3, ul. E. Lokajskiego: cała, ul. Nowoursynowska: strona nieparzysta od nr 85 do nr 109 D, ul. Przy Bażantarni: 3 i strona parzysta od nr 2 do nr 8D, ul. Rosoła: 19, 21 i strona parzysta od nr 20 do nr 44A
618 Przedszkole nr 267, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. płk. Zoltana Balo: cała, ul. Boglarczyków: cała, ul. Karola Borsuka: cała, ul. Plakatowa: cała, ul. Pala Telekiego: cała, ul. Stryjeńskich: strona parzysta od nr 6 do 10, ul. Villardczyków: cała, ul. Wąwozowa: strona parzysta od nr 22 do nr 36
619 Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów stały Tak ul. K. Bronikowskiego: strona nieparzysta, ul. K. Jeżewskiego: strona nieparzysta od nr 5 do 11 A, ul. M. Wańkowicza: strona parzysta od nr 2 do nr 6, ul. Wąwozowa: 6, 8
620 Przedszkole nr 400, ul. Eugeniusza Lokajskiego 2 Ursynów stały Nie ul. K. Bronikowskiego: strona parzysta, ul. S. Dembego: od nr 17 do końca, ul. K. Jeżewskiego nr 3, 3A, 3B, ul. J. Rosoła: strona nieparzysta od nr 7 do nr 17, ul. Wąwozowa 2, 4
621 Szkoła Podstawowa nr 16 budynek A, ul. Wilczy Dół 4 Ursynów stały Tak ul. Batystowa: cała, ul. Ekologiczna: strona nieparzysta od nr 11 do nr 17, strona parzysta od nr 14 do nr 28, ul. Elegancka: cała, ul. Kretonowa: cała, ul. Nowoczesna: cała, ul. Pod Strzechą: cała, ul. Rybałtów: cała, ul. Ustronie: cała, ul. Wąwozowa: strona nieparzysta od nr 31 do nr 35, ul. Wilczy Dół: cała
622 Szkoła Podstawowa nr 16 budynek A, ul. Wilczy Dół 4 Ursynów stały Tak ul. Cichej Wody: cała, ul. Ekologiczna: 1, strona parzysta od nr 4 do nr 8, ul. Lisi Jar: cała, ul. R. Mielczarskiego: cała, ul. Pod Lipą: cała, ul. Wąwozowa: strona nieparzysta od nr 17 do nr 29, ul. Za Łąkami: cała
623 Szkoła Podstawowa Nr 16 budynek A, ul. Wilczy Dół 4 Ursynów stały Tak al. Komisji Edukacji Narodowej: 1, ul. Kabacki Dukt: cała, ul. Na Przyzbie: cała, ul. Polnej Róży: cała
624 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Jerzego Zaruby 2 Ursynów stały Tak ul. S. Dembego 9, ul. Sępa-Szarzyńskiego: cała, ul. Wąwozowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. J. Zaruby: cała
625 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Jerzego Zaruby 2 Ursynów stały Tak ul. S. Dembego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Gąsek: strona nieparzysta (bez nr 5, 5 A, 5 B, 57, 79 i 81), ul. J. Iwanowa-Szajnowicza: cała; ul. Kabacka: cała, ul. Kulisiewicza: cala, ul. Kuny: cała, ul. Nowoursynowska: od nr 2 do nr 82, ul. Relaksowa: cala, ul. Rosola: strona parzysta od nr 2 do nr 16E, ul. Rzekotki: cała
626 Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Sarabandy 16/22 Ursynów stały Nie ul. Achillesa: cała, ul. Baletowa: strona nieparzysta od nr 49 do końca, ul. Bażancia cała, ul. Buszycka: cała, ul. Chóralna: cała, ul. Cymbalistów: cała, ul. Dawidowska: cała, ul. Drumli: strona nieparzysta, ul. Dumki: cała, ul. Gogolińska: cała, ul. Indycza: cała, ul. Jagielska: strona nieparzysta i strona parzysta od nr 2 do 38, ul. Jaskółcza: cała, ul. Kapeli: strona nieparzysta od nr 15 do końca, ul. Karczunkowska: cała, ul. Karmazynowa: cała, ul. Katarynki: cała, ul. Klarnecistów: strona nieparzysta od nr 1 do nr 15 oraz nr 2 i nr 2A, ul. Kogucia: cała, ul. Kolbaczewska: cała, ul. Kórnicka: cała, ul. Kurantów: cała, ul. Kuropatwy: strona parzysta, ul. Maślaków: cała, ul. Muchomora: cała, ul. Nawłocka: cała, ul. Opieńki: nr 3, ul. Orfeusza: cała, ul. Papuzia: cała, ul. Perlicza: cała, ul. Podolszyńska: cała, ul. Pozytywki: cała, ul. Prawdziwka: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 498 do nr 562 i strona nieparzysta od nr 591 do nr 621, ul. Rydzowa: nr 1, ul. Sarabandy: strona nieparzysta cała i strona parzysta od nr 2 do nr 60, ul. Solistów: cała, ul. Synogarlicy: cała, ul. Trombity: cała, ul. Turkawki: cała
627 Szkoła Podstawowa nr 384, ul. Kajakowa 10 Ursynów stały Tak ul. Baletowa: strona parzysta od nr 60 do końca, ul. Bogatki: cała, ul. Dzierzby: cała, ul. Dźwiękowa: cała, ul. Fanfarowa: cała, ul. Garłaczy: od nr 6 do końca, ul. Gawota: cała, ul. Hołubcowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 51D i strona parzysta od nr 2 do nr 36, ul. Kajakowa: cała, ul. Karnawał: strona nieparzysta cała, ul. Kobuza: cała, ul. Kormoranów: cała, ul. Krzesanego: cała, ul. Kujawiaka 35, ul. Kurkowa: cała, ul. Leśna: cała, ul. Ludwinowska: strona parzysta cała, ul. Maryli: strona parzysta cała, ul. Modraszki: cała, ul. Organistów: cała, ul. Piecuszka: cała, ul. Puchaczy: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 346 do nr 392 i strona nieparzysta od nr 443 do nr 515, ul. Rajskich Ptaków: strona nieparzysta cała i strona parzysta od nr 2 do nr 52, ul. Raniuszka: cała, ul. Rataja: cała, ul. Słonki: od nr 26 do nr 67, ul. Sztajerka: cała, ul. Transportowców: strona parzysta od nr 18 do końca i strona nieparzysta od nr 7 do końca, ul. Trele: cała, ul. Wędrowców: cała, ul. Złoty Róg: cała, ul. Żołny: strona nieparzysta od nr 63 do końca
628 Szkoła Podstawowa nr 100, ul. Taneczna 54/58 Ursynów stały Nie ul. Białej Wody: cała, ul. Białogońska: cała, ul. Białozora: cała, ul. Bokserska: strona nieparzysta, ul. Cyrhli: cała, ul. Czempińska: cała, ul. Czerwonych Wierchów: cała, ul. Flamenco: cała, ul. Fokstrota: 5, 25, ul. Giewont: cała, ul. Goryczkowa: cała, ul. Gromowładna: cała, Gruchacza: cała, ul. Harendy: cała, ul. Hołubcowa: strona parzysta od nr 50 do nr 72 i strona nieparzysta od nr 65 do nr 75, ul. Ibisa: cała, ul. Jarząbków: cała, ul. Jerzyka: cała, ul. Kadryla: cała, ul. Kanarkowa: cała, ul. Karnawał: strona parzysta cała, ul. Kądziołeczki: cała, ul. Kolibrów: cała, ul. Kondracka: cała, ul. Korowodu: cała, ul. Krasnowolska: cała; ul. Lambady: cała, ul. M. Lalewicza: cała, ul. Liptowska: cała, ul. Litworowa: cała, ul. Magury: cała, ul. Mazura: cała, ul. Z. Mączeńskiego: cała, ul. Menueta: cała, Oberka: cała, ul. Olczyska: cała, ul. Ornak: cała, ul. Pięciu Stawów: cała, ul. Pląsy: cała, ul. Poleczki: od nr 11 do nr 22D, ul. Poloneza: cała, ul. Puchalska: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 270 do nr 344 i strona nieparzysta: od nr 427 do nr 441, ul. Pyszniańska: cała, ul. Rajskich Ptaków: strona parzysta od nr 56 do końca, ul. Roztoki: cała, ul. Rumby: cała, ul. Rysy: cała, ul. Samby: cała, ul. Samsonowska: cała, ul. Taneczna: od nr 18 do nr 96, ul. Tango: cała, ul. Tramblanki: cała, ul. Uhrocie: cała, ul. Walczyka: cała, ul. Waksmundzka: cała, ul. Wantule: cała, ul. Wodzirejów: cała, ul. Wyczółki: od nr 1 do nr 25A, ul Zatorze: cała, ul. Żołny: strona parzysta cała i strona nieparzysta od nr 11 do nr 61
629 Miejsce Aktywizacji Lokalnej, ul. Kłobucka 14 Ursynów stały Tak ul. Galopu: cała, ul. Jurajska: cała, ul. Kłobucka: cała, ul. Łączyny: cała, ul. Mortkowicza: cała, ul. Osmańska: cała, ul. Pieskowa Skała: cała, ul. Piruet: cała, ul. Poleczki: od nr 23 do nr 72, ul. Polki: cała, ul. Półksiężyca: cała, ul. Puławska: 266, ul. Salsy: cała, ul. Taborowa; cała, ul. Tyrolska: cała, ul. Wyczółki: od nr 29 od nr 123, ul. Złoty Potok: cała.
630 Przedszkole nr 412, ul. Pala Telekiego 8 Ursynów stały Tak al. Komisji Edukacji Narodowej: strona nieparzysta od nr 9 do nr 21 i strona parzysta od nr 18 do nr 26, ul. M. Wańkowicza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 A, ul. Wąwozowa nr 18 i nr 20
631 Szkoła Podstawowa nr 384, ul. Kajakowa 10 Ursynów stały Nie ul. 6 Sierpnia: cała, ul. Akustyczna: cała, ul. Baletowa: strona parzysta od początku do nr 58 i strona nieparzysta od początku do nr 4A, ul. Czterech Wiatrów: cała, ul. Czysta: cała, ul. Drumli: strona parzysta cała, ul. Drzemlika: cała, ul. Farbiarska: od początku do nr 96, ul. Gajdy: cała, ul. Garłaczy: od nr 1 do nr 5, ul. Głęboka: cała, ul. Głuszca: cała, ul. Jagielska: strona parzysta od nr 40 do końca, ul. Jemiołuszki: cała, ul. Jeziorki: cała, ul. Kapeli: strona parzysta cała i od nr 1 do nr 9 strona nieparzysta, ul. Klarnecistów: strona parzysta od nr 14 do końca i strona nieparzysta od nr 23 do końca, ul. Klubowa: cała, ul. Kobzy: cała, ul. A. Kostki Napierskiego: cała, ul. Kotylion: cała, ul. Ludwinowska: strona nieparzysta cała, ul. Łagiewnicka: cała, ul. Ługi: cała, ul. Marabuta: cała, ul. Maryli: strona nieparzysta cała, ul. Muzyczna: cała, ul. Pelikanów: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 394 do nr 496 i strona nieparzysta od nr 517 do nr 589, ul. Puzonistów: cała, ul. M. Rejewskiego: cała, ul. Sarabandy: strona parzysta od nr 74 do końca, ul. Słonki od nr 1 do nr 24, ul. Sporna: od nr 1 do nr 32, ul. Szumiąca: cała, ul. Transportowców: strona nieparzysta od nr 1 do nr 5C i strona parzysta od nr 2 do nr 16A, ul. Tukana: cała
632 Szkoła Podstawowa nr 323, ul. Ludwika Hirszfelda 11 Ursynów stały Nie ul. Alternatywy nr 4 i 6; ul. I. Gandhi nr 35, ul. Polskie Drogi: cała.
1138 Instytut Hematologii i Transfuzjologii, Indiry Gandhi 14 Ursynów szpital Nie Instytut Hematologii i Transfuzjologii
1139 Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Wilhelma Konrada Roentgena 5 Ursynów szpital Nie Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
1140 Areszt Śledczy Warszawa-Służewiec, Kłobucka 5 Ursynów areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy Warszawa-Służewiec
501 (Obiekt Sportowo-Rekreacyjny "Syrenka"), ul. Starego Doktora 1 Wawer, Marysin Wawerski stały Tak ul. Korkowa: strona nieparzysta od nr 159 do nr 167; ul. Kościuszkowców: strona parzysta od nr 78 do nr 80A, strona nieparzysta od nr 99 do nr 101; ul. Starego Doktora: cała
502 (Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer), ul. Begonii 10 Wawer, Marysin Wawerski stały Tak ul. Begonii : cała; ul. Korkowa: strona nieparzysta od nr 129 do nr 147; ul. Potockich: strona parzysta od nr 110 do nr 116
503 (Szkoła Podstawowa Nr 195), ul. Króla Maciusia 5 Wawer, Marysin Wawerski stały Tak ul. Bluszczowa: cała; ul. Bychowska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 25, strona parzysta od nr 2 do nr 14; ul. Gąsienicowa: cała; ul. Goździków: cała; ul. Kaczeńca: nr 21, nr 37, strona parzysta od nr 88 do nr 94; ul. Korkowa: strona parzysta od nr 40 do nr 94, strona nieparzysta od nr 45 do nr 117; ul. Króla Maciusia: cała; ul. Łysakowska: cała; ul. Marsa: strona parzysta od nr 34 do nr 56c; ul. Okularowa: cała; ul. Optyczna: cała; ul. Rekrucka: cała; ul. Rezedowa: cała; ul. Stepowa: cała; ul. Szpacza: cała; ul. Torowa: cała; ul. Związkowa: cała
504 (C. S. Szkolenie i Doradztwo Sp. z. o. o.), ul. Minerska 16 Wawer, Marysin Wawerski stały Nie ul. Akwarelowa: strona nieparzysta od nr 5 do nr 15; strona parzysta od nr 8 do nr 18; ul. Barbórki: cała; ul. T. Edisona: cała; ul. Hermanowska: cała; ul. Kalinowska: cała; ul. Korkowa: strona nieparzysta od nr 3 do nr 39D, strona parzysta od nr 4 do nr 24A; ul. Kresowa: cała w granicach dzielnicy Wawer (do ul. Marsa); ul. Łozinowa: cała; ul. Minerska: cała; Mokrzecka: cała: ul. Morgowa: cała w granicach dzielnicy Wawer (do ul. Marsa): ul. Naddnieprzańska: cała w granicach dzielnicy dzielnicy Wawer (do ul. Marsa) ; ul. Nowowiśniowa: cała; ul. Ojrzanowska: cała; ul. Orlika: cała; ul. Płowiecka: strona nieparzysta od nr 15 do nr 111; ul. Sępia: cała; ul. Szumna: cała; ul. Świecka: cała; ul. Tytoniowa: cała
505 (Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer), ul. Strusia 4/8 Wawer, Marysin Wawerski stały Tak ul. Akwarelowa: strona parzysta od nr 20 do nr 60, strona nieparzysta od nr 31 do nr 53; ul. Botaniczna: strona parzysta od nr 2 do nr 60, strona nieparzysta od nr 1 do nr 55A; ul. Cedrowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 47, strona parzysta od nr 2 do nr 48; ul. Cedzyńska : cała; ul. B. Czecha: strona nieparzysta od nr 1 do nr 89; ul. Harmonistów: cała, ul. Kaczeńca: strona parzysta od nr 2 do nr 24; ul. Korsuńska: cała; ul. Kościuszkowców: strona nieparzysta od nr 3 do nr 57a; ul. Potockich: strona nieparzysta od nr 3 do nr 57, strona parzysta od nr 2 do nr 58; ul. Powszechna: cała; ul. Przyjaźni: strona nieparzysta od nr 1 do nr 59, strona parzysta od nr 4 do nr 48; ul. Rolnicza: cała; ul. Skokowa: cała; ul. J. Skrzyneckiego : cała; ul. Storczykowa: strona parzysta od nr 2 do nr 46a, strona nieparzysta od nr 1 do nr 49; ul. J. Strusia: strona nieparzysta od nr 1 do nr 41, strona parzysta nr 4/8, od nr 10 do nr 36d; ul. Tęczowa: cała
506 (Ośrodek Socjoterapeutyczny P. w. Matki Bożej Miłosierdzia), ul. Azaliowa 10A Wawer, Marysin Wawerski stały Tak ul. Azaliowa: cała; ul. Botaniczna: strona nieparzysta od nr 59 do 79, strona parzysta od nr 62 do nr 82; ul. Bychowska: strona parzysta od nr 16 do nr 66, strona nieparzysta od nr 35 do nr 61a: Cedrowa: strona nieparzysta od nr 49 do nr 97, strona parzysta od nr 50 do nr 92; ul. Czarnoleska: cała; ul. Działowa: cała; ul. Karpacka: cała; ul. Korkowa: strona parzysta od nr 102 do nr 146; ul. Kościuszkowców: strona nieparzysta od nr 59 do nr 97, strona parzysta od nr 72 do nr 76; ul. Magnolii: cała; ul. Otwarta: cała; ul. Piastowa: cała; ul. Potockich: strona nieparzysta od nr 59 do nr 105a, strona parzysta od nr 60 do nr 108a; ul. Przyjaźni: strona parzysta od nr 50 do nr 76, strona nieparzysta od nr 61 do nr 81; ul. Reszelska: cała; ul. Sezam: cała; ul. Storczykowa: strona parzysta od nr 48 do nr 90a, strona nieparzysta od nr 51 do nr 93; ul. J. Strusia: strona parzysta od nr 38 do nr 72, strona nieparzysta od nr 75 do nr 91; ul. Weselna: cała
507 (Szkoła Podstawowa nr 128), ul. Kadetów 15 Wawer, Las stały Tak ul. Gułowska: cała; ul. Kadetów: strona parzysta od nr 8 do nr 58, strona nieparzysta od nr 1 do nr 33; ul. Kosmatki: cała; ul. H. Łasaka: cała; ul. Narodowa: cała; ul. Nasturcjowa: cała; ul. Ogrody: cała; ul. Papierowa: cała; ul. Poprawna: cała; ul. Sęczkowa: cała; ul. Stoczniowców: cała; ul. Wał Miedzeszyński: strona parzysta od nr 462 do nr 642, strona nieparzysta nr 593c; ul. Wojsławicka: cała; ul. Zabielska; cała; ul. Zgodna : cała
508 Siedziba Rady Osiedla "Sadul", ul. Lucerny 110 Wawer, Sadul stały Nie ul. Chorzowska: cała; ul. E. Jankowskiego: cała; ul. Gajowa: cała; ul. Gen. S. Bułak-Bałachowicza: cała; ul. Kwidzyńska: cała; ul. Lucerny: strona parzysta od nr 2 do nr 128; ul. Maksymiliana Roli: cała; ul. Mielecka: cała; ul. Mirtowa: cała; ul. Mrówcza: od nr 210 do nr 216, strona nieparzysta od nr 215 do nr 243; ul. Murarska: cała; ul. Mydlarska: cała; ul. Osadnicza: cała; ul. Paczkowska: cała; ul. Patriotów: nr 341, nr 345; ul. Piechurów: cała; ul. Pomiechowska: cała; ul. Snopowa: cała; ul. Sumaków: cała; ul. Wapienna: cała; ul. Węglarska: cała
509 Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer, ul. Błękitna 32 Wawer, Wawer stały Tak ul. Białoborska: cała; ul. Błękitna: strona nieparzysta od nr 29 do nr 111, strona parzysta od nr 32 do nr 84; ul. Czytelnicza: strona nieparzysta od nr 5 do nr 7A, strona parzysta od nr 6 do nr 8A; ul. Dzielnicowa: cała; ul. 27 Grudnia: cała; ul. Floriana: cała; ul. Gospodarcza: cała; ul. S. Krupki: cała; ul. Leśniczówka: cała; ul. Nagietkowa: cała; ul. Plażowa: cała; ul. Płowiecka: strona parzysta od nr 40 do nr 92; ul. Rabatowa: cała; ul. Rdestowa: cała; ul. Rubinowa: cała; ul. Solidna: cała; ul. Spółdzielcza: cała; ul. Stylowa: cała; ul. Szparagowa: cała; ul. Trakt Lubelski: strona nieparzysta od nr 385 do nr 403, strona parzysta od nr 390 do nr 416; ul. Wichrowa: cała; ul. Widoczna: strona nieparzysta od nr 61 do nr 105; ul. Wodzisławska: cała
510 (Szkoła Podstawowa Nr 86) wejście od ul. Wichrowej, ul. Koryncka 33 Wawer, Wawer stały Tak ul. Antenowa: cała; ul. Błękitna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, strona parzysta od nr 16 do nr 28a; ul. L. Buczkowskiego: cała; ul. Ciesielska: cała; ul. Czytelnicza: strona nieparzysta nr 11, strona parzysta od nr 16 do nr 18a; ul. Floksów: cała; ul. Gardenii: cała; ul. Hajnowska: cała; ul. Jabłeczna: cała; ul. Klimontowska: strona nieparzysta od nr 35 do nr 107, strona parzysta od nr 20 do nr 96; ul. Koryncka: cała; ul. Lucerny : strona nieparzysta od nr 31 do nr 123A; ul. Łyszkowicka: cała; ul. Palmowa: cała; ul. Pielęgniarek: cała; ul. Sadulska: cała; ul. Sikorska: cała; ul. Szalejowa: cała; ul. Urocza: cała; ul. Widoczna: strona parzysta nr 2, strona nieparzysta od nr 3 do nr 59; ul. Wierchów: cała; ul. Władysława IV: cała; ul. L. Wyczółkowskiego: cała; ul. Wylotowa: cała; ul. Zakładowa: cała; ul. Zastowska: cała
511 (Wawerskie Centrum Kultury Filia "Zastów"), ul. Lucerny 13 Wawer, Borków stały Tak ul. Darniowa: cała; ul. Dychowska: cała; ul. Kadetów: strona parzysta od nr 60 do nr 66B, strona nieparzysta nr 59 ; ul. Klimontowska: strona parzysta nr 6 do nr 16a: strona nieparzysta od nr 7 do nr 25; ul. Kobryńska: cała; ul. Lucerny : nr nieparzyste od n r 1 do nr 23; ul. F. Marciniaka: cała; ul. S. Miłkowskiego: cała; ul. W. Skalmowskiego: cała; ul. Spadowa: cała; ul. Trakt Lubelski: strona nieparzysta od nr 241 do nr 271g, od nr 273 do nr 277k; od nr 283 do nr 383, strona parzysta od nr 282 do nr 384; ul. Ułanów Krechowieckich: cała; ul. Wąbrzeska: cała; ul. Wjazdowa: cała
512 (Szkoła Podstawowa nr 109), ul. Przygodna 2 Wawer, Borków stały Tak ul. Epokowa: cała; ul. Kwiatów Polskich: cała; ul. Lebiodowa: cała; ul. Ligustrowa: cała; ul. Masłowiecka: cała; ul. Motylkowa: cała; ul. Morawska: cała; ul. Panoramy: cała; ul. Peonii: cała; ul. Pod Brzozami : cała; ul. Południowa: cała; ul. Pokrzywowa: cała; ul. Sporyszowa: cała; Trakt Lubelski: strona parzysta od nr 148 do nr 278, strona nieparzysta od nr 153 do nr 239T; ul. Wawrzynowa : cała; ul. Wiekowa: cała; cała; ul. Zwoleńska: strona parzysta od nr 2 do nr 86, strona nieparzysta od nr 3 do nr 81T;
513 (Szkoła Podstawowa nr 109), ul. Przygodna 2 Wawer, Kuligów stały Tak ul. Berberysowa: cała; ul. Bronowska: cała; ul. Chodzieska: cała; ul. Cylichowska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 51A, strona parzysta od nr 6 do nr 44; ul. Jeziorowa: cała; ul. Kaszmirowa: cała; ul. Kombajnistów: cała; ul. Kuligowska: cała; ul. Przygodna: cała; ul. Szafanów: cała; ul. Wał Miedzeszyński: strona parzysta od nr 384 do nr 456; ul. Wiązana: cała; ul. Widłaków: cała; ul. Wodników: cała; ul. Zabłudowska: cała; ul. Zerzeńska:
514 (Młodzieżowy Ośodek Socjoterapii "Dom Na Trakcie"), ul. Trakt Lubelski 40 Wawer, Kuligów stały Nie ul. Borków; cała; ul. Borowiecka: od nr 1 do nr 67 i od 73 do nr 83G; ul. Cyklamenów: cała; ul. Dymkowska: cała; ul. Droga Golfowa: cała; ul. Fiołków: cała; ul. Gawronia: cała; ul. Heliotropów: cała; ul. Odrębna: cała; ul. Pierwiosnków: cała; ul. Promykowa: cała; ul. Przyjacielska: cała; ul. Romantyczna: cała; ul. Ruty: cała; ul. Rychnowska: cała; ul. Skalnicowa: cała; ul. Śnieguliczki: cała; ul. Trakt Lubelski: strona parzysta od nr 1 do nr 137, strona parzysta od nr 2 do nr 84 i od 96 do nr 146; ul. Wał Miedzeszyński: strona nieparzysta od nr 229 do nr 273, strona parzysta od nr 218 do nr 326; ul. Wędkarska: cała; ul. Zawilców: cała; ul. W. Wojtyszki: cała
515 Zespół Szkół Prywatnych), ul. Wał Miedzeszyński 141 Wawer, Julianów stały Tak ul. Arkadii: cała; ul. Bysławska: nr nieparzyste od nr 1 do 31A; ul. Celulozy: cała; ul. Czarnuszki: cała; ul. Dąbrowa: cała; ul. Dzięcioła: cała; ul. Kminkowa: cała; ul. Kosaćcowa: cała; ul. Kwiatowa Polana: cała; ul. Mrągowska: cała; ul. Nasza: cała; ul. Ogórkowa: cała; ul. Ostróźki: cała; ul. Pelargonii: cała; ul. Podbiałowa: cała; ul. Połaniecka: cała: ul. Przewodowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 49B, strona parzysta od nr 8 do nr 44L: ul. Rosiczki: cała; ul. Rozchodnikowa: cała; Strzygłowska: cała; ul. Wał Miedzeszyński : strona nieparzysta od nr 83 do nr 227, strona parzysta od nr 66 do nr 216: ul. Zagrodowa: cała, ul. Zatrzebie: cała, ul. Zielona Łąka: cała
516 (Szkoła Podstawowa nr 218), ul. Kajki 80/82 Wawer, Anin stały Nie ul. Bosmańska: cała; ul. B. Czecha: strona parzysta od nr 4 do 104; ul. B. Hertza: cała; ul. Homera: cała; ul. M. Kajki: strona nieparzysta od nr 37 do nr 111, strona parzysta od nr 60 do nr 106a; ul. Krawiecka: cała; ul. Marysińska: cała; ul. Odrodzenia: cała; IPoprzeczna : cała; II Poprzeczna: cała; III Poprzeczna: cała; ul. IV Poprzeczna: cała; ul. V Poprzeczna: cała; ul. VIII Poprzeczna : strona nieparzysta od nr 1 do nr 13; ul. Przelot: cała; ul. Rzeźbiarska: strona nieparzysta od nr 41 do nr 93, strona parzysta od nr 44 do nr 90; ul. Sejmikowa: cała; ul. Stradomska: cała; ul. Szoferska: cała; ul. Trawiasta: cała; ul. Tulipanowa: cała; ul. Ukośna: cała; ul. Wydawnicza: cała; ul. Wygodna: cała; ul. Zalipie: cała; ul. Żuławska: cała
517 (XXVI Liceum Ogólnokształcące), ul. Alpejska 16 Wawer, Anin stały Tak ul. Alpejska: cała; ul. T. Axentowicza: cała; ul. M. Kajki: strona nieparzysta od nr 3 do nr 35, strona parzysta od nr 6 do nr 56; ul. Kosynierów: cała; ul. Mjr. J. Jagmina: cała; ul. Nawigatorów: cała; ul. Niemodlińska: strona nieparzysta od nr 25 do nr 67, strona parzysta od nr 30 do nr 60; ul. Odsieczy Wiednia: cała; ul. Patriotów: strona parzysta od nr 256 do nr 264; ul. Podstawowa: cała; ul. VI Poprzeczna: cała; ul. VII Poprzeczna: cała; ul. VIII Poprzeczna: strona parzysta od nr 2 do nr 10a; ul. IX Poprzeczna: cała; ul. X Poprzeczna: cała; ul. XI Poprzeczna: cała; ul. XII Poprzeczna: cała; ul. M. Pożaryskiego: strona nieparzysta od nr 49 do nr 73, strona parzysta od nr 52 do nr 70; ul. Rzeźbiarska: strona parzysta od nr 2 do nr 38/40, strona nieparzysta od nr 1P, od nr 3 do nr 39; ul. K. Szpotańskiego: cała; ul. H. Wierzchowskiego: cała; ul. Zambrowska: cała; ul. Zorzy: cała; ul. Zgorzelecka: cała
518 (Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92), ul. Patriotów 347 Wawer, Międzylesie stały Nie ul. Arktyczna: cała; ul. Brzoskwiniowa: cała; ul. Cylichowska; strona parzysta od nr 48 do nr 90, strona nieparzysta od nr 53 do nr 95; ul. Gruszy: cała; ul. Jeżynowa: cała; ul. Kartonowa: cała; ul. Łańcucka: cała; ul. Modrzykowa: cała; ul. Mrówcza: strona parzystaod nr 86 do nr 208, strona nieparzysta od nr 107 do nr 203a; ul. Niebieska: cała; ul. Odeska: cała; ul. Patriotów: strona nieparzysta od nr 277 do nr 325; ul. Polarna: cała; ul. Pomarańczowa: cała; ul. Północna: cała; ul. Radomszczańska: cała; ul. Rogatkowa: cała; ul. Tadżycka: cała; ul. Włodzicka: cała; ul. Wójcicka: cała; ul. Zwoleńska: strona nieparzysta od nr 89 do nr 137, strona parzysta od nr 90 do nr 136; ul. Żródlana: cała; ul. Żonkilowa: cała
519 (Szkoła Podstawowa nr 138), ul. M. Pożaryskiego 2 Wawer, Międzylesie stały Nie ul. Celofanowa: cała; ul. Czatów: cała; ul. Daliowa: cała; ul. Dworcowa: cała; ul. Fuksji: cała; ul. Hafciarska: cała; ul. Jaskrów: cała; ul. Kaczy Dół: cała; ul. Kolarska: cała; ul. Konopna: cała; ul. Kożuchowska: cała; ul. Krupnicza: cała; ul. Maciejowicka: cała; ul. Marecka: cała; ul. Michalińska: cała ul. Mniszka: cała; ul. Niemodlińska: strona parzysta od nr 4 do nr 12; ul. Patriotów: strona parzysta od nr 216 do nr 246A: ul. Pilawska: cała; ul. M. Pożaryskiego: strona nieparzysta od nr 1 do 47, strona parzysta od nr 2 do nr 46; ul. Rosnąca: cała; ul. Skowronkowa: cała; ul. Smogulecka: cała; ul. Świebodzińska: cała; ul. Żegańska: cała
520 (Szkoła Podstawowa nr 138), ul. M. Pożaryskiego 2 Wawer, Międzylesie stały Nie ul. Barwinkowa: cała; ul. Bielszowicka: cała; ul. Bławatków: cała; Bylicowa: cała; Bursztynowa: cała; ul. Celestynowska: cała; ul. Czarnołęcka: cała; ul. Czeladnicza: cała; ul. Dzidka Warszawiaka: cała; ul. al. Dzieci Polskich: cała; ul. Dzięcieliny: cała; ul. Dzięgielowa: cała; ul. Jelenia: cała; ul. Jemiołowa: cała: ul. Kociszewskich: cała; ul. J. Kossakowskiego: cała; ul. Mchów: cała; ul. Obiegowa: cała; ul. Ostów: cała; ul. Paprociowa: cała; ul. Perzowa: cała; ul. Piołunowa: cała; ul. Porostowa: cała; ul. Przedwiośnie: 1, 3; ul. Smardzewska: cała; ul. Ślazowa: cała; ul. Trzykrotki: cała; ul. Turkusowa: cała; ul. Turniejowa: cała; ul. Wisienki: cała; ul. Wodyńska: cała; ul. Życzyńska: cała
521 (Szkoła Podstawowa Nr 204), ul. Bajkowa 17/21 Wawer, Radość stały Tak ul. Bajkowa: cała; ul. Borkowska: cała; ul. Borowiecka: 105 do nr 107; ul. Draceny: cała; ul. Geranii: cała; ul. Glicynii: cała; ul. Hortensji: cała; ul: Januszewska: cała; ul. Jaszczurcza: cała; ul. Juhasów: cała; ul. Junaków: cała; ul. Klimatyczna: cała; ul. K. Króla: cała; ul. Lawendowa: cała; ul. Lewkonii: strona nieparzysta od nr 1 do nr 45; ul. Lubiana: cała; ul. Łosicka: cała; ul. Malwowa: cała; ul. Montażowa: cała; ul. Mozaikowa: strona nieparzystaod nr 117 do nr 187, strona parzysta nr 122; ul. Mrówcza: strona nieprzysta od nr 1 do nr 105a, strona parzysta od nr 24 do nr 84; ul. Niezapominajki : cała; ul. Panny Wodnej: strona nieparzysta od nr 1 do nr 47, strona parzysta nr 6 ; ul. Patriotów: strona nieparzysta od nr 227 do nr 269; ul. Pomologiczna : cała; ul. Powojowa: cała; ul. Prymulki: cała; cała; ul. Sielankowa : cała; ul. Skwierzyńska: cała; ul. Ślimaka: strona nieparzysta od nr 3 do nr 11, strona parzysta od nr 4 do nr 20a; ul. Słotna: cała; ul. Ulanowska: cała; ul. Wielostronna: cała; ul. Wspomnień: cała; ul. Zagajnikowa: cała ul. Zasadowa: strona parzysta od nr 2 do nr 48B, strona nieparzysta od nr 1 do nr 35; ul. Zegrzyńska: cała; ul. Żelechowska: cała
522 (Dom Pomocy Społecznej "Na Bachusa"), ul. Bachusa 7 Wawer, Radość stały Tak ul. Artystyczna: cała; ul. Astry: cała; ul. Bachusa: cała; ul. Cementowa: cała; ul. Cygańska: cała; ul. Czołgistów: cała; ul. Fromborska: cała; ul. Izbicka: strona nieparzysta od nr 75 do nr 101A, nr 104; ul. Janosika: cała; ul. Kameliowa: cała; ul. Koprowa: cała; ul. Krasnoludków: cała; ul. Kwitnącej Akacji: cała; ul. Liścienia: cała; ul. Marty: cała; ul. Podmokła: cała; ul. Powiatowa: cała; ul. Prabucka: cała; ul. Przyleśna: cała; ul. Rawicka: cała; ul. Smogorska: cała; ul. Snycerska: cała; ul. Szczytowa: cała; ul. Szczytnowska: cała; ul. Trakt Napoleoński: cała; ul. Wilgi: strona parzysta od nr 64 do nr 66, strona nieparzysta od nr 69 do nr 83b; ul. Wolęcińska: strona parzysta od nr 58 do nr 106B; ul. Żarecka: cała
523 (Szkoła Podstawowa nr 140), ul. Wilgi 19 Wawer, Radość stały Nie ul. Burzliwa: cała; ul. Ezopa: cała; ul. Gierdawska: cała; ul. Izbicka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 63/65; ul. Gręplarska: cała; ul. Izerska: cała; ul. Jontka: cała; ul. Limby: cała; ul. Lipkowska: cała; ul. Łabędzia: cała; ul. Olchy: strona nieparzysta od nr 3 do nr 9, strona parzysta od nr 2 do nr 6; ul. A. Orłowskiego: cała; ul. J. Osterwy: cała; ul. Otawska: cała; ul. Pajęcza: cała; ul. Patriotów: strona parzysta od nr 176 do nr 194A; ul. Planetowa: cała; ul. Przesiecka: cała; ul. Radłowska: cała; ul. Serdeczna: cała; ul. Sobierajska: cała; ul. Szreniawska: cała; ul. Warsztatowa: cała; ul. Wilgi: strona nieparzysta od nr 1 do nr 51, strona parzysta od nr 6 do nr 62; ul. Wisełki: cała; ul. Wolęcińska: strona parzysta od nr 4 do nr 54a; ul. Zbójnogórska: cała; ul. Zimowa: cała.
524 (Prywatna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja), ul. Patriotów 148 Wawer, Radość stały Tak ul. Aleksandrowska: nr nieparzyste od nr 1 do nr 13; ul. Będzińska: cała; ul. Chylicka: cała; ul. Drwali: cała; ul. Frezji: cała; ul. Garncarska: strona parzysta od nr 32 do nr 66, strona nieparzysta od nr 31 do nr 67; ul. Godlewska: cała; ul. Godziszowska: cała; ul. Halki: cała; ul. Herbaciana: cała; ul. Hufcowa: cała; ul. Izbicka: strona parzysta od nr 4 do nr 88, 104; ul. Jagody: cała; ul. Kąkolowa: strona parzysta od nr 42A do nr 76, strona nieparzysta od nr 47 do nr 83; ul. Kocka: cała; ul. Koszęcińska: cała; ul. Kruszwicka: cała; ul. Młodzieży : strona nieparzysta od 1do nr 5: ul. Morąska: cała; ul. Mozaikowa: strona parzysta nr 140; ul. S. Orzechowskiego: cała; ul. Panny Wodnej: strona parzysta od nr 16 do nr 50a; ul. Patriotów: strona parzysta od nr 132 do nr 166/168, strona nieparzysta od nr 167 do nr 213; ul. Pleciona: cała; ul. Przodowników: cała; ul. Radłowa: nr nieparzyste od nr 13A do nr 25; nr parzyste od nr 20 do nr 32 ; ul. T. Regera: cała; ul. Rozkoszna: cała; ul. Rozszerzona: cała; ul. Rusałki: nr nieparzyste ; od nr 1 do nr 33; ul. Strzegomska: cała; ul. Strzelińska: cała; ul. Sztygarów: nr nieparzyste od nr 1 do nr 21; strona parzysta od nr 2 do nr 18; ul. Ślimaka: strona parzysta od nr 22 do nr 50, strona nieparzysta od nr 15 do nr 41; ul. Śródborowska: cała; ul. Tokarska: cała; ul. Tomaszowska: cała; ul. Wągrowiecka: cała; ul. Wielowiejska: cała; ul. Wysokomazowiecka: cała; ul. Zasobna: cała; ul. Żeglarska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11; ul. Żwanowiecka: strona nieparzysta od nr 93 do nr 123, strona parzysta od nr 100 do nr 130.
525 (XXV Liceum Ogólnokształcące), ul. Halna 20 Wawer, Miedzeszyn stały Nie ul. Brodnicka: cała; ul. Ciekawa: cała; ul. Ciepielowska : cała; ul. Deptak: cała; ul. Derkaczy: strona parzysta od nr 68 do nr 80, strona nieparzysta od nr 71 do nr 85a; ul. Garncarska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 23a; strona parzysta od nr 2 do nr 16A; ul. Halna: cała; ul. Iglasta: cała; ul. Jagienki; cała; cała; ul. Jałowcowa: cała; ul. Lewkonii strona parzysta od nr 2 do nr 58; ul. Lubuska: cała; ul. Macierzanki: cała; ul. Majerankowa: cała; ul. Malczycka: cała; ul. Małowiejska: strona nieparzysta od nr 19 do nr 63; ul. Mozaikowa: strona parzysta od nr 26 do nr 102, strona nieparzysta od nr 25 do nr 113; ul. Nadarzyńska: cała; ul. Nagłowicka: cała; ul. Nenufarów: cała; ul. Orchidei: cała; ul. Pasażerska: cała; ul. Patriotów: strona nieparzysta od nr 83 do nr 161; ul. Prasowa: cała; ul. Przewodowa: strona nieparzysta od nr 59 do nr 155, strona parzysta od nr 66 do nr 140a; ul. Przyjemna: cała; ul. Radoszycka: cała; ul. Rejowiecka: cała; ul. Rozmarynu: cała; ul. Rusałki : strona parzysta od nr 2 do 10, ul. Solurska: cała; ul. Sulęcińska: cała; ul. Szachowa: cała; ul. Szafirowa: cała; ul. Tuberozy: cała; ul. Tawułkowa: strona parzysta od nr 12 do nr 18, strona nieparzysta od nr 21 do nr 29; ul. Wiesiołka: cała; ul. Włókiennicza: strona nieparzysta od nr 71 do nr 83, strona parzysta od nr 84 do nr 98; ul. Wzorzysta: cała; ul. Zasadowa: strona parzysta: od nr 50 do 62, strona nieparzysta: od nr 39 do nr 61; ul. Zespołowa: cała
526 (Szkoła Podstawowa nr 216), ul. Wolna 36/38 Miedzeszyn stały Tak ul. Agrestowa: cała; ul. Arniki: strona parzysta od nr 2 do nr 18, strona nieparzysta nr 11; ul. S. Barcewicza: cała; ul. Bonisławska: cała; ul. Chryzantemy: cała; ul. Derwida: cała; ul. Drozdowa: cała; ul. Kąkolowa: strona nieparzysta od nr 3 do nr 45B, strona parzysta od nr 2 do nr 38a; ul. Lawinowa: cała; ul. Lokalna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, od nr 37 do nr 65b, strona parzysta od nr 32 do nr 98; ul. Młodzieży: strona parzysta; ul. Mszańska: cała; ul. Patriotów: strona parzysta od nr 82 do nr 120/122; ul. Popiołów: cała; ul. Radłowa : strona parzysta od nr 2 do nr 14N, strona nieparzysta od nr 3A do nr 5; ul. Sarny: cała; ul. S. Piaseckiego : cała; ul. Średnia: cała; ul. Sztygarów strona parzysta od nr 40 do nr 52; ul. Truskolaska: cała; ul. Umowna: cała; ul. Wolna: strona nieparzysta od nr 29 do nr 33, strona parzysta nr 36/38; ul. Zabrzańska: cała; ul. Zagięta: cała; ul. Żołędziowa: cała; ul. Żeglarska strona parzysta od nr 8 do nr 16; ul. Żwanowiecka: strona nieparzysta od nr 11 do nr 71, strona parzysta od nr 12 do nr 92
527 (Szkoła Podstawowa nr 216), ul. Wolna 36/38 Wawer, Falenica stały Tak ul. Arniki: strona parzysta od nr 20 do nr 32; ul. Bambusowa: cała; ul. Bystrzycka: strona nieparzysta od nr 35 do nr 89a, strona parzysta od nr 38 do nr 92; ul. Dusznicka: cała; ul. Dziecięca: cała; ul. Filmowa: strona parzysta od nr 56 do nr 90, strona nieparzysta od nr 91 do nr 99; ul. M. Frenkla: cała; ul. Gruntowa: cała; ul. Hiacyntowa: cała; ul. Kędzierzyńska: cała; ul. Kłodzka: cała; ul. Kronikarska: cała; ul. Lokalna: strona parzysta od nr 8 do nr 26, strona nieparzysta od nr 21 do nr 31; ul. Margerytki: cała; ul. Patriotów: strona parzysta od nr 30 do nr 60d; ul. Techniczna: cała; ul. Walcownicza: cała; ul. Wolna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, strona parzysta od nr 2 do nr 30; ul. Wrzosowa: cała; ul. Zabawna: cała
528 (Wawerskie Centrum Kultury Filia "Aleksandrów"), ul. Samorządowa 10 Wawer, Aleksandrów Pierwszy stały Tak ul. A. Bardiniego: cała; ul. E. Bodo: cała; ul. Borówkowa: cała; ul. Borysławska: cała; ul. Choinkowa: cała; ul. Drohobycka: cała; ul. Falenicka: cała; ul. Izbicka: strona nieparzysta od nr 137 do nr 165, strona parzysta od nr 138 do nr 174; ul. Jasnoty: cała; ul. Jachtowa: cała; ul. Kalinowa: cała; ul. Krajobrazowa: cało, ul. Kwitnącej Wiśni: cała; ul. Napoleona Bonaparte: cała; ul. Niecodzienna: cała; ul. Odmienna: cała; ul. Optymistów: cała; ul. Ostrogi: cała; ul. Podkowy: strona parzysta od nr 80 do nr 178, strona nieparzysta od nr 87 do nr 189; ul. Polany; ul. Porośle: cała, ul. Przełęczy: strona parzysta od nr 100 do nr 184, strona nieparzysta nr 119; ul. Sadowa: cała; ul. Samorządowa: cała; ul. Skrzypów: cała; ul. J. Smosarskiej: cała; ul. Stawowa: cała; ul. Ks. S. Szulczyka: cała; ul. A. Śląskiej: cała; ul. Telimeny: cała; ul. Wiązowska: cała; ul. Wierzby: cała; ul. Zagórzańska: cała; ul. Zapole: cała; ul. Złotej Jesieni: cała, ul. Żurawiny: cała
529 (Szkoła Podstawowa Nr 76), ul. Poezji 5 Wawer, Falenica stały Nie ul. Brzostowska: cała; ul. Bysławska: nr parzyste od nr 2 do nr 104; nr nieparzyste od nr 61 do nr 99A; ul. Derkaczy: strona nieparzysta od nr 1 do nr 69, strona parzysta od nr 2 do nr 62A; ul. Dmuchawcowa: cała; ul. S. Jachowicza: cała; ul. M. Kamieńskiego: cała; ul. Kosodrzewiny: cała; ul. Krokusów: cała; ul. Małowiejska: strona parzysta od nr 22 do nr 52; ul. Michalinki: cała; ul. Młoda: cała; ul. Mozaikowa: strona parzysta od nr 16 do nr 18, strona nieparzysta od nr 5 do nr 23H; ul. Nad Wisłą: cała; ul. Olecka: cała; ul. Owocowa: cała; ul. Patriotów: strona nieparzysta od nr 1/3 do nr 81; ul. Początkowa: cała; ul. Poematu: cała, ul. Przedmiejska: cała; ul. Wiślanych Pól: ul. Ziarnista: cała; ul. Żakowska: cała
530 (Hala Sportowa), ul. Poezji 5 Wawer, Falenica stały Tak ul. Liliowa: cała; ul. Poezji : cała: ul. Popradzka: cała: ul. Porębska : cała; ul. Przylaszczkowa : cała; ul. Rafałowska: cała; ul. Ratyniecka: cała; ul. Regionalna : cała; ul. Retmańska: cała; ul. Starczewska: cała; ul. Sztumska: cała; ul. Szymbarska: cała; ul. Śpiewna: cała; ul. Tawułkowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, strona parzysta od nr 2 do nr 10a; ul. Trzebnicka: cała; ul. Wał Miedzeszyński strona parzysta od nr 2 do nr 64, strona nieparzysta od nr 17 do nr 75; ul. Werbeny: cała; ul. Wiślanego Nurtu : cała; Włókiennicza: strona parzysta od nr 2 do nr 82, strona nieparzysta od nr 3 do nr 69; ul. Zapomniana: cała; Żywokostowa: cała
531 (Szkoła Podstawowa nr 124), ul. Bartoszycka 45/47 Wawer, Falenica stały Nie ul. Bartoszycka: cała; ul. Biernacka: cała; ul. A. Brucknera: cała; ul. Bystrzycka: strona parzysta od nr 2/4 do nr 34b, strona nieparzysta od nr 17 do nr 33; ul. Centurii: cała; ul. Chełchowska: cała; ul. Chorzelska: cała; ul. Czekanowska: cała; ul. Czerwonego Kapturka: cała; ul. Dulczyńska: cała; ul. Filmowa: strona parzysta od nr 2 do nr 54, strona nieparzysta od nr 7 do nr 61/63; ul. Frysztacka: cała; ul. Gorajska: cała; ul. Haczowska: cała; ul. Kąsek: cała; ul. Kisielicka: cała; ul. Kudowska: cała; ul. Międzyrzecka: cała; ul. Mimozy: cała; ul. Nachyłkowa: cała; ul. Narcyzowa: cała; ul. Ochocza: cała; ul. Oliwkowa: cała; ul. Parterowa: cała; ul. Patriotów: strona parzysta od nr 2 do nr 28d; ul. Petunii; cała; ul. Pińczowska: cała; ul. Podjazd; cała; ul. Podkowy: strona nieparzysta od nr 3 do nr 85, strona parzysta od nr 6 do nr 48A; ul. Przełęczy: strona parzysta od nr 14 do nr 46, strona nieparzysta od nr 19 do nr 91; ul. Ratoszyńska: cała; ul. Ropczycka: cała; ul. Rościszewska: cała; ul. Rożek: cała; ul. Rusinowska: cała; ul. Rzeczycka: cała; ul. Sieniawska: cała; ul. Stargardzka: cała; ul. Stawiszyńska: cała; ul. Świtezianki: cała; ul. Tamaryszków: cała; ul. Tasznikowa: cała; ul. Tyszowiecka: cała; ul. Trocinowa: cała; ul. Wakacyjna: cała; ul. Wasilkowska: cała; ul. Wyszatycka: cała; ul. Zagorzycka: cała; ul. Żmigrodzka: cała; ul. Żnińska: cała
1135 Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Alpejska 42 Warszawa szpital Nie Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego
1136 Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie, Bursztynowa 2 Warszawa szpital Nie Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
1137 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Olchy 8 Warszawa dom pomocy społecznej Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
1001 Szkoła Podstawowa nr 174, Plac Wojska Polskiego 28 Wesoła stały Tak Plac Wojska Polskiego, ul. Okuniewska: nieparzyste.
1002 Przedszkole nr 262, ul. A. P. Łaguny 3 Grzybowa stały Tak ul. Antoniego Pankracego Łaguny: cała, ul. Błękitna: cała, ul. Borowa: cała, ul. Borowika: cała, ul. Bukowa: cała, ul. Długa: cała, ul. Gajowa: cała, ul. Jagodowa: cała, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza: od nr 2 do nr 8A, ul. Malinowa: cała, ul. Mokra: cała, ul. Nowa: cała, ul. Piastowska: cała, ul. Piękna: cała, ul. Przejazdowa: cała, ul. Równa: cała, ul. Rysia: cała, ul. Słowicza: cała, ul. Sosnowa: cała, ul. Spacerowa: cała, ul. Sportowa: cała, ul. Szeroka: cała, ul. Szosowa: cała, ul. Śliska: cała, ul. Środkowa: cała, ul. Warszawska: cała, ul. Wierzbowa: cała, ul. Wschodnia: cała, ul. Wspólna: cała, ul. Za Dębami: cała, ul. Zagajnikowa: cała
1003 Szkoła Podstawowa nr 171, Armii Krajowej 39 Wesoła stały Tak ul. Akacjowa: cała, ul. Apteczna: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 1 do nr 75, strona parzysta od nr 2 do nr 72, ul. Bartosza Głowackiego: strona parzysta od nr 2 do nr 94, ul. Baśniowa: cała, ul. Boczna: cała, ul. Cicha: cała, ul. Dowcip: cała, ul. Fryderyka Chopina: cała, ul. gen. Władysława Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35A, strona parzysta: od nr 2 do nr 34, ul. Górna: cała, ul. Jana Kilińskiego: cała, ul. Jasna: cała, ul. Jaśminowa: cała, ul. Kasztanowa: cała, ul. Kościelna: cała, ul. ks. Piotra Skargi: cała, ul. Kubusia Puchatka: cała, ul. Kwiatowa: cała, ul. Mała: cała, ul. Marii Konopnickiej: cała, ul. Miła: cała, ul. Ogrodowa: cała, ul. Okuniewska: 6, ul. Pawła Jana Sapiehy: cała, ul. Powstańców Warszawy: cała, ul. Prosta: cała, ul. Przechodnia: cała, ul. Różana: cała, ul. Słoneczna: cała, ul. Spokojna: cała, ul. Spółdzielcza: cała, ul. Stanisława Moniuszki: cała, ul. Stefana Berenta: cała, ul. Szarych Szeregów: cała, ul. Tęczowa: cała, ul. Wąska: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 31, strona parzysta od nr 2 do nr 34, ul. Współczesna: cała, ul. Zakątek: cała
1004 Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy, ul. S. Starzyńskiego 21 Wola Grzybowska stały Tak ul. Aleksandra Kostki Napierskiego: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 77 do końca, strona parzysta od nr 74 do końca, ul. Bartosza Głowackiego: strona nieparzysta nr 27, strona parzysta od nr 94B do końca, ul. Ciasna: cała, ul. gen. Władysława Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 37 do końca, strona parzysta od nr 34A do końca, ul. Jana Karola Chodkiewicza: cała, ul. Józefa Dwernickiego: cała, ul. Leśniczówka: cała, ul. Lipowa: cała, ul. Modrzewiowa: cała, ul. Orla: cała, ul. Parkowa: cała, ul. Stanisława Żółkiewskiego: cała, ul. Stefana Czarnieckiego: cała, ul. Stefana Starzyńskiego: cała, ul. Świerkowa: cała, ul. Wiosenna: cała, ul. Władysława Syrokomli: cała, ul. Wrzosowa: cała.
1005 Szkoła Podstawowa nr 172, ul. Brata Alberta 46 Zielona stały Tak ul. Aleksandra Fredry: cała, ul. Bohaterów z kopalni "Wujek": cała, ul. Brata Alberta: cała, ul. Dobra: cała, ul. Dzielna: cała, ul. Gazowa: cała, ul. Głucha: cała, ul. Ignacego Krasickiego: cała, ul. Jagiellońska: cała, ul. Jana Andrzeja Morsztyna: cała, ul. Jana Kasprowicza: cała, ul. Jana Kochanowskiego: cała, ul. Krótka: cała, ul. Mikołaja Reja: cała, ul. Piaskowa: cała, ul. Podleśna: cała, ul. Polna: cała, ul. Rembertowska: cała, ul. Urocza: cała, ul. Wilanowska: cała, ul. Wiśniowa: cała, ul. Zachodnia: cała, ul. Zaciszna: cała, ul. Zaułek: cała, ul. Żeglarska: cała, ul. Żytnia: cała.
1006 Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy, ul. Władysława Raczkiewicza 33 Groszówka stały Tak ul. 1 Maja: cała, ul. Adama Asnyka: cała, ul. Adama Mickiewicza: cała, ul. Anny Walentynowicz: cała, ul. Bolesława Prusa: cała, ul. Cypriana Godebskiego: cała, ul. Cypriana Kamila Norwida: cała, ul. Dębowa: cała, ul. Dzika: cała, ul. Elizy Orzeszkowej: cała, ul. Franciszka Żwirki: cała, ul. Gabriela Narutowicza: cała, ul. Grabiny: cała, ul. Henryka Sienkiewicza: cała, ul. Jana Matejki: cała, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego: cała, ul. Juliana Tuwima: cała, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza: od nr 10 do końca, ul. Juliusza Słowackiego: cała, ul. Kozia: cała, ul. Letnia: cała, ul. Literatów: cała, ul. Lotnicza: cała, ul. Ludwika Idzikowskiego: cała, ul. Marii Skłodowskiej-Curie: cała, ul. Mikołaja Kopernika: cała, ul. Stanisława Staszica: cała, ul. Stanisława Wigury: cała, ul. Stefana Żeromskiego: cała, ul. Szymona Konarskiego: cała, ul. Tadeusza Kościuszki: cała, ul. Tadeusza Rejtana: cała, ul. Władysława Broniewskiego: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona nieparzysta od nr 33 do nr 83, strona parzysta od nr 36 do nr 78, ul. Władysława Reymonta: cała, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej: cała
1007 Szkoła Podstawowa nr 173, Trakt Brzeski 18 Stara Miłosna stały Tak ul. Agawy: cała, ul. Ametystowa: cała, ul. Bankowa: cała, ul. Borkowska: cała, ul. Brylantowa: cała, ul. Brzoskwiniowa: cała, ul. Bursztynowa: cała, ul. Cedrowa: cała, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 46 do końca, ul. Cisowa: cała, ul. Cyprysowa: cała, ul. Cyrkonii: cała, ul. Czereśniowa: cała, ul. Daglezji: cała, ul. Daków: cała, ul. Diamentowa: strona nieparzysta od nr 13 do końca, strona parzysta od nr 14 do końca, ul. Dolomitowa: cała, ul. Dzikiej Róży: cała, ul. Fabryczna: strona nieparzysta od nr 15 do końca, strona parzysta od nr 8 do końca, ul. Flory: cała, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Grafitowa: cała, ul. Graniczna: cała, ul. Granitowa: cała, ul. Grzybowa: cała, ul. Hebanowa: cała, ul. Hipoteczna: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13B, strona parzysta od nr 2 do nr 162, ul. Jarzębinowa: cała, ul. Jaspisowa: cała, ul. Jaworowa: cała, ul. Jesionowa: cała, ul. Jodłowa: cała, ul. Kalinowa: cała, ul. Kamyk: cała, ul. Kazita: cała, ul. Klonowa: cała, ul. Kruszyny: cała, ul. Krzywa: cała, ul. Leszczynowa: cała, ul. Leśna: cała, ul. Limby: cała, ul. Mahoniowa: cała, ul. Malachitowa: cała, ul. Marmurowa: cała, ul. Morelowa: cała, ul. Nefrytowa: cała, ul. Objazdowa: cała, ul. Olchy: cała, ul. Opalowa: cała, ul. Orzechowa: cała, ul. Perłowa: cała, ul. Piotrusia Pana: cała, ul. Platanów: cała, ul. Przyleśna: cała, ul. Ptasia: cała, ul. Rolna: cała, ul. Sagalli: cała, ul. Sekwoi: cała, ul. Sezamkowa: cała, ul. Szafirowa: cała, ul. Szmaragdowa: cała, ul. św. Antoniego: cała, ul. Teodozji: cała, ul. Topazowa: cała, ul. Torfowa: cała, Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Tramwajowa: cała, ul. Turkusowa: cała, ul. Wawerska: cała, ul. Wiązów: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona parzysta od nr 80 do końca, ul. Wydmowa: cała.
1008 Szkoła Podstawowa nr 353, ul. Cieplarniana 23 Stara Miłosna stały Tak ul. Agatowa: cała, ul. Alabastrowa: cała, ul. Babiego Lata: cała, ul. Biesiadna: cała, ul. Brzozowa: strona nieparzysta, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 2 do nr 44, ul. Diamentowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. Fabryczna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, strona parzysta od nr 2 do nr 6C, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 9 do nr 51, strona parzysta od nr 22 do nr 100, ul. Irydowa: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 15 do nr 17, ul. Jutrzenki: cała, ul. Kamienna: cała, ul. Koralowa: cała, ul. Kryształowa: cała, ul. Majowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 45, strona parzysta od nr 2 do nr 40, ul. Platynowa: cała, ul. Rubinowa: cała, ul. Skalista: cała, ul. Szkolna: cała, ul. Śnieżna: cała, Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 31 do nr 59, strona parzysta od nr 22 do nr 64, ul. Wapienna: cała, ul. Wczasowa: cała, ul. Wita Stwosza: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona nieparzysta od nr 85 do końca, ul. Zachodu Słońca: cała, ul. Złotej Jesieni: cała.
1009 Szkoła Podstawowa nr 385, Klimatyczna 1 Stara Miłosna stały Tak al. marsz. Józefa Piłsudskiego: strona nieparzysta od nr 1 do końca, ul. Brzozowa: strona parzysta od nr 2 do końca, ul. Ciekawa: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, ul. Dworkowa: strona nieparzysta, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 53 do końca, strona parzysta od nr 102 do nr 158, ul. Husarska: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 31 do końca, strona parzysta od nr 258 do końca, ul. Jeździecka: cała, ul. Kameliowa: cała, ul. Korzeniowa: cała, ul. ks. Józefa Iwaniuka: cała, ul. Łąkowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 47 do końca, strona parzysta od nr 42 do końca, ul. Nizinna: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17G, strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. Polanki: cała, ul. Radosna: cała, ul. Rowowa: cała, ul. Sadowa: cała, ul. Skoczna: cała, ul. Szafranowa: cała, ul. Szklarniowa: cała, ul. Szlachecka numer 2, ul. Topolowa: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 61 do końca, strona parzysta od nr 64A do końca, ul. Ułańska: cała, ul. Wiślana: cała.
1010 Szkoła Podstawowa nr 385, Klimatyczna 1 Stara Miłosna stały Tak al. marsz. Józefa Piłsudskiego: strona parzysta, ul. Astrów: cała, ul. Azaliowa: cała, ul. Brzozowy Lasek: cała, ul. Chabrów: cała, ul. Cienista: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 31 do końca, ul. Cyklamenowa: cała, ul. Dalii: cała, ul. Dąbrowy: cała, ul. Dworkowa: strona parzysta, ul. Dziewanny: cała, ul. Fiołków: cała, ul. Forsycji: cała, ul. Fraszka: cała, ul. Golfowa: cała, ul. Gościniec: strona parzysta od nr 160 do końca, ul. Hiacyntowa: cała, ul. Irgi: cała, ul. Irysów: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 19 do nr 29, strona parzysta od nr 164 do nr 256, ul. Kazimierza Dąbrowskiego: cała, ul. Klimatyczna: cała, ul. Kolendrowa: cała, ul. Konwaliowa: cała, ul. Krokusów: cała, ul. Lawendowa: cała, ul. Leśnych Ziół: cała, ul. Liryczna: cała, ul. Literacka: cała, ul. Łagodna: cała, ul. Macierzanki: cała, ul. Magnolii: cała, ul. Malwy: cała, ul. Marii Rodziewiczówny: cała, ul. Melisy: cała, ul. Paproci: cała, ul. Poezji: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 19 do końca, strona parzysta od nr 12 do końca, ul. Poświaty: cała, ul. Promienna: cała, ul. Rumiankowa: cała, ul. Sarenki: cała, ul. Sasanki: cała, ul. Słonecznej Polany: cała, ul. Stokrotki: cała, ul. Szermiercza: cała, ul. Szlachecka: bez numeru 2, ul. Szosa Lubelska: cała, ul. Śmiała: cała, ul. Tymiankowa: cała, ul. Wiejska: cała, ul. Zadrzewiona: cała, ul. Zakrętowa: cała, ul. Zapiecek: cała, ul. Zdrojowa: cała, ul. Źródlana: cała.
552 Przedszkole nr 427, Radosna 11 Warszawa stały Tak ul. Goplańska: strona nieparzysta od ulicy Resorowej do końca, strona parzysta od granicy Dzielnicy Wilanów do końca, ul. Nałęczowska 47, ul. Niemirowska 1, ul. Resorowa: strona nieparzysta, ul. Jana III Sobieskiego: strona parzysta od nr 2 do granicy Dzielnicy Wilanów
553 Przedszkole nr 56, Gubinowska 28/30 Warszawa stały Tak ul. Goplańska: strona nieparzysta od nr 25 do ulicy Resorowej, ul. Gubinowska: cała, ul. Stanisława Jana Jabłonowskiego: strona nieparzysta, ul. Stanisława Lentza: strona parzysta od nr 14 do końca, ul. Pastewna: cała, ul. Radosna: cała, ul. Resorowa: strona parzysta, ul. Wandy Rutkiewicz: cała
554 Szkoła Podstawowa nr 300, Gubinowska 28/30 Warszawa stały Tak ul. Kosiarzy: strona nieparzysta od nr 11 do końca, strona parzysta od nr 20 do końca, ul. Królewicza Aleksandra: cała, ul. Królewicza Jakuba: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35, strona parzysta od nr 2 do nr 30, ul. Królowej Marysieńki: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, strona parzysta od nr 2 do nr 32A, ul. Jakuba Kubickiego: cała, ul. Stanisława Lentza: strona nieparzysta, ul. Marconich: cała, ul. Obornicka: strona nieparzysta od nr 21 do końca, strona parzysta od nr 26 do końca, ul. Petyhorska: strona nieparzysta od nr 29 do końca , strona parzysta od nr 16 do końca, ul. Rumiana: strona nieparzysta od 1 do 39A, parzysta od 2 do 58 ul. Urodzajna: cała, ul. Wiertnicza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 95, ul. Wiktorii Wiedeńskiej: cała, Aleja Wilanowska: strona parzysta od nr 2 do ulicy Jana III Sobieskiego
555 Zespół Szkół Nr 79, Wiertnicza 26 Warszawa stały Tak ul. Augustówka: strona parzysta od nr 2 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Biedronki: cała, ul Stefana Cendrowskiego: cała, ul. Chorągwi Pancernej: cała, ul. Husarii: cała, ul. Janczarów: cala, ul. Kolegiacka: cała, ul. Kosiarzy: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, strona parzysta od nr 2 do nr 18, ul. Stanisław Kostki Potockiego: cała, ul. Łowcza 1, 2, 2A, 3, 5, ul. Łucznicza: cała, ul. Obornicka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 19A, strona parzysta od nr 2 do nr 24, ul. Ostra: cała, ul. Petyhorska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Piechoty Łanowej: cała, ul. Przedatki: cała, ul Przyczółkowa: strona parzysta od nr 356 do końca, ul. Rotmistrzowska: cała, ul. Sielanki: cała, Skwer Prymasowski: cała, ul. Trójpolowa: od rzeki Wilanówki do końca, ul. Zygmunta Vogla: strona nieparzysta od nr 1 do rzeki Wilanówki bez nr 23, ul. Wiertnicza: strona parzysta, ul. Zawodzie strona nieparzysta od nr 1 do granicy Dzielnicy Wilanów
556 Przedszkole nr 416, syta 123 Warszawa stały Tak ul. Bruzdowa: strona nieparzysta od nr 101 do końca, strona parzysta od nr 88 do końca, ul. Cicha Dolina: cała, ul. Dostatnia: cała, ul. Glebowa: cała, ul. Hektarowa: cała, ul. Jara: cała, ul. Nad Wilanówką: cała, ul. Siedliskowa: cała, ul. Syta: od ulicy Zygmunta Vogla do końca, ul. Trójpolowa: od nr 1 do rzeki Wilanówki, ul. Tuzinowa: od nr 1 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Zygmunta Vogla: strona nieparzysta od rzeki Wilanówki do końca, ul. Wał Zawadowski: od ulicy Zaściankowej do granicy dzielnicy Wilanów, ul. Zaściankowa: strona parzysta, strona nieparzysta od ul. Zygmunta Vogla do końca
557 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, Przyczółkowa 27 Warszawa stały Tak ul. Bazyliowa: cała, ul. Dobrodzieja: cała, ul. Estragonowa: cała, ul Gronowa: cała, ul. Latoszki: cała, ul. Lawendy: cała, ul. Łęgowa: cała, ul. Kardamonowa: cała, ul Marii Eleonory : cała, ul. Poranek: cała, ul. Prętowa: od rzeki Wilanówki do końca, ul. Przyczółkowa: strona parzysta od nr 2 do ulicy Pałacowej, ul. Rosochata: cała, ul. Rosy: cała, ul. Ruczaj: strona nieparzysta od nr 1 do nr 93, strona parzysta od nr 2 do nr 70, ul. Rukoli: cała, ul. Starodawna: cała, ul. Strumień: cała, ul. Waflowa: cała, ul. Wiechy: cała, ul. Zakamarek: cała, ul. Zastruże: cała
558 Urząd Dzielnicy Wilanów, Franciszka Klimczaka 4 Warszawa stały Tak ul. Herbu Leliwa: cała, Herbu Pogoń: cała, ul. Krzysztofa Kieślowskiego: od nr 1 do ulicy Franciszka Klimczaka, ul. Franciszka Klimczaka: strona parzysta od nr 2 do nr 10G, ul. Oś Królewska od 1 do ul. Sarmackiej, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od ul. Franciszka Klimczaka do końca, ul. Rycerstwa Polskiego: cała, ul. Sarmacka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7J, Aleja Wilanowska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9A
559 Szkoła Podstawowa nr 169, Uprawna 9/17 Warszawa stały Tak ul. Biwakowa: cała, ul. Brodzik: cała, ul. Czarna: cała, ul. Europejska: cała, ul. Gwiazda: cała ul. Koralowa; cała, ul. Leżakowa: cała, ul. Młocarni: cała, ul Murawy: cała, ul. Namioty: cała, ul. Niedzielna: cała, ul. Odpoczynek: cała, ul. Przyczółkowa: strona parzysta od ulicy Pałacowej do nr 354, ul. Ruczaj: strona nieparzysta od nr 95 do końca, strona parzysta od nr 72 do końca, ul. Uprawna: cała, ul. Zygmunta Vogla: nr 23, strona parzysta od nr 2 do rzeki Wilanówki, ul. Wycieczka: cała, ul. Wyprawa: cała
560 Instytut Papieża Jana Pawła II, Prymasa Augusta Hlonda 1 Warszawa stały Tak ul. Adama Branickiego: strona parzysta od nr 2 do 8, ul. Aleksandra Gieysztora: cała, ul. Herbu Szreniawa: od początku do ul. Sarmackiej, ul. Kazachska: cała, ul. Krzysztofa Kieślowskiego od ul Franciszka Klimczaka do końca. ul. Franciszka Klimczaka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od ulicy Adama Branickiego do ulicy Franciszka Klimczaka, ul. Sarmacka: strona nieparzysta od nr 9 do nr 17
561 Szpital Medicover, Aleja Rzeczypospolitej 5 Warszawa stały Tak ul. Adama Branickiego: strona nieparzysta, ul. Herbu Janina: cała, ul. Herbu Korczak: cała, ul. Karuzela: cała, ul. Marcepanowa: cała ul. Pałacowa: strona parzysta, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od ulicy Pałacowej do ulicy Adama Branickiego, Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do ulicy Adama Branickiego, ul. Sarmacka: strona parzysta od nr 24 do końca, strona nieparzysta od nr 19 do końca, ul Wiedeńska: na północ od ul. Pałacowej
562 Instytut Papieża Jana Pawła II, Prymasa Augusta Hlonda 1 Warszawa stały Tak ul. Franciszka Klimczaka: strona parzysta od nr 12 do końca, ul. Oś Królewska: strona nieparzysta od ul. Sarmackiej do końca, Aleja Rzeczypospolitej: strona parzysta od ul. Franciszka Klimczaka do ulicy Oś Królewska, ul. Sarmacka: strona parzysta od 10 do 14C
563 Centrum Kultury Wilanów, Zygmunta Vogla 62 Warszawa stały Tak ul. Bogata: cała, ul. Bruzdowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 99A, strona parzysta od nr 2 do nr 86, ul. Calowa: cała, ul. Grabalówki: cała, ul. Gratyny: cała, ul. Gwarna: cała, ul. Hoserów: cała, ul. Komfortowa: cała ul. Władysława Lercha: cała, ul. Łokciowa: cała, ul. Metryczna: cała, ul. Niewinna: cała, ul. Obok Sadu: cała, ul. Okrzeszyńska: cała, ul. Olęderska: cała, ul. Prętowa: od nr 1 do rzeki Wilanówki, ul. Przestronna: cała, ul. Sady Zawadowskie: cała, ul. Satynowa: cała, ul. Sągi: cała, ul. Sążnista: cała, ul. Syta: od nr 1 do do ulicy Zygmunta Vogla, ul Zygmunta Vogla: strona parzysta od rzeki Wilanówki do końca, ul. Wał Zawadowski: od nr 1 do ulicy Zaściankowej, ul. Włóki: cała, ul. Zaściankowa: strona nieparzysta od nr 1 do ulicy Zygmunta Vogla
564 Szkoła Podstawowa nr 300, Gubinowska 28/30 Warszawa stały Tak ul. Goplańska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 23, ul. Stanisława Jana Jabłonowskiego: strona parzysta, ul. Królewicza Jakuba: strona nieparzysta od nr 37 do końca, strona parzysta od nr 32 do końca, ul. Królowej Marysieńki: strona nieparzysta od nr 19 do końca, strona parzysta od nr 34 do końca, ul. Stanisława Lentza: strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. Łowcza; strona nieparzysta od nr 7 do końca, strona parzysta od nr 4 do końca, ul Rumiana: strona nieparzysta od nr 41 do końca, strona parzysta od nr 60 do końca, ul. Wiertnicza: strona nieparzysta od nr 97 do granicy Dzielnicy Wilanów
565 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Przyczółkowa 27 Warszawa stały Tak ul. Andrutowa: cała, ul. Czekoladowa: cała, ul. Łukasza Drewny: cała, ul. Gąsek: nr 5, 5A, 5B, 57, 79 i 81 i strona parzysta, ul. Historyczna: cała, ul. Stefana Korbońskiego: cała, ul. Karmelowa: cała, ul. Kremowa: cała, ul. Ku Skarpie: cała, ul. Kwitnącej Łąki: cała, ul. Limonki: cała, ul. Nowoursynowska: nr 84, ul. Opieńki: cała bez numeru 3, ul. Pałacowa: strona nieparzysta, ul. Ponczowa: cała, Potułkały: cała, ul. Przekorna: cała, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od nr 1 do ul. Pałacowej, ul. Ptysiowa: cała, ul. Rydzowa cała bez numeru 1 i 1A, , ul. Ulubiona: cała, Waniliowa: cała, ul. Wiedeńska: na południe od ul. Pałacowej, ul. Zapłocie: cała
566 Przedszkole nr 424, Prymasa Augusta Hlonda 20J Warszawa stały Tak ul. J. B. Flatta: cała, ul. Prymasa Augusta Hlonda: strona parzysta, ul. Orszady: strona nieparzysta od nr 41 do końca, strona parzysta od nr 42 do końca, ul. Pamiętna: cała
567 Przedszkole nr 420, Św. Urszuli Ledóchowskiej 8 Warszawa stały Tak Adama Branickiego: strona parzysta od 14 do końca, ul. Adama Worobczuka: cała, Prymasa Augusta Hlonda: strona nieparzysta, Kokosowa: strona parzysta od nr 2 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Orszady: strona nieparzysta od nr 1 do nr 39, strona parzysta od nr 2 do nr 40, Aleja Rzeczypospolitej: strona nieparzysta od ul. Adama Branickiego do ul. Prymasa Augusta Hlonda, ul. Sejmu Czteroletniego: cała, Św. Urszuli Ledóchowskiej: cała
568 Szkoła Podstawowa nr 358, Św. Urszuli Ledóchowskiej 10 Warszawa stały Tak ul. Adama Branickiego: nr 10 i nr 12, ul. Herbu Szreniawa: od ul. Sarmackiej do końca, ul. Franciszka Klimczaka: strona nieparzysta od nr 9 do końca, Aleja Rzeczypospolitej: strona parzysta od ul Adama Branickiego do ul. Franciszka Klimczaka, ul. Sarmacka: strona parzysta od nr 16 do nr 22A, ul. abp. Józefa Teodorowicza: cała
569 Biblioteka Publiczna, Aleja Rzeczypospolitej 14 Warszawa stały Tak ul. Oś Królewska: strona parzysta od ul. Sarmackiej do końca, Aleja Rzeczypospolitej: strona parzysta od ul. Oś Królewska do końca, ul. Sarmacka: strona parzysta od nr 2 do nr 8, Aleja Wilanowska: strona nieparzysta od nr 11 do Aleii Rzeczyposolitej
570 Szkoła Podstawowa nr 358, Św. Urszuli Ledóchowskiej 10 Warszawa stały Tak ul. Aksamitki: cała, ul. Arbuzowa: strona nieparzysta od nr 1 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Dyniowa: cała, ul. Mango: cała, ul. Melonowa: cała, ul. Mieczykowa: cała, ul. Paprotki: cała, ul. Pigwy: cala, Aleja Rzeczypospolitej: strona nieparzysta od ul. Prymasa Augusta Hlonda do końca, ul. Rzodkiewki: cała, ul. Aleja Wilanowska: strona nieparzysta od Aleii Rzeczypospolitej do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Winogronowa; cała, ul. Zdrowa: cała
651 Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Rejonowa 6/8 Włochy stały Tak ul. Atlasowa: cała, ul. Ciszewska: cała, ul. Dźwigowa: cała, ul. Galaktyki: cała, ul. Globusowa: cała, ul. Nastrojowa: cała, ul. Nike: cała, ul. Parowcowa: cała, ul. Redaktorska: cała, ul. Rejonowa: cała, ul. Trzcinowa: cała, ul. Wałowicka: cała, ul. Zodiakalna: cała
652 Biblioteka Publiczna, ul. Ks. Juliana Chrościckiego 2 Włochy stały Nie ul. Chrościckiego: 1, 1A, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16/18, 20, 22, ul. Cienista: od numeru 4 do numeru 20, ul. Flagowa: 2, 3, 4, ul. Koziorożca: cała, ul. Łuczek: cała, ul. Łuki Małe: cała, ul. Łuki Wielkie: cała, ul. Michałowskiego: cała, ul. Obrońców Pokoju: cała, ul. Promienista: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 10, ul. Przednia: cała, ul. Rybnicka: 29A, 31 i od nr 35 do nr 103, ul. Świerszcza: 2, ul. Świetlana: 1, 1A, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 11, ul. Tumska: numery parzyste-od 4 do 46, ul. Zdobnicza: 3, 4
653 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17, ul. Promienista 12A Włochy stały Nie ul. Chrościckiego: numery parzyste od 26 do 72, ul. Flagowa: 6, 8, 9, 11, 13, 16, ul. Głubczycka: 26 i od nr 28 do nr 43, ul. Kraszewskiego: od nr 29 do nr 52, ul. Latarnika: 33; od nr 35 do nr 62, ul. Notecka: od nr 3 do nr 39, ul. Promienista: 9 i od nr 11 do nr 48, ul. Szuberta: od nr 45 do nr 78, ul. Świetlana: 10, 10a, i od nr 12 do nr 42, ul. Tumska: numery nieparzyste od 3 do 41, ul. Urszuli: numery parzyste-od nr 6 do 28 i nieparzyste: od nr 17 do 47, ul. Znicz: cała
654 Szkoła Podstawowa Nr 66, ul. Przepiórki 16/18 Włochy stały Nie ul. Dymna: cała, ul. Fraszki: cała, ul. Gęślarska: cała, ul. Głubczycka: numery parzyste 6 i 8 i numery nieparzyste od 3 do 7, ul. Jagny: cała, ul. Kraszewskiego: numery parzyste od 4 do 8 i numery nieparzyste od 3 do 9 ul. Latarnika: numery parzyste od 4 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 11; ul. Obywatelska 4, 10; ul. Piątkowska: cała, ul. Potażowa: cała, ul. Przepiórki: , cała, ul. Przyłęcka: numery parzyste od 26 do 36 i numery nieparzyste od 33 do 47A, ul. Rybnicka: numery parzyste od 2 do 18A i numery nieparzyste od 1 do 21; ul. Szuberta: numery parzyste od nr 2 do nr 24 i numery nieparzyste od 1 do 25 ul. Świerszcza: od numeru 42 do numer 88, ul. Urszuli: 1, 1a, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 33, ul. Wszemirowska: cała, ul. Zaranie: cała
655 Artystyczny Dom Animacji "ADA", ul. Ks. Juliana Chrościckiego 14 Włochy stały Tak ul. Chrościckiego : numery nieparzyste od 13 do 83; ul. Dekarska: cała; ul. Głubczycka : numery parzyste od 10 do 22A i numery nieparzyste od 11 do 27; ul. Kraszewskiego: numery parzyste: od 12 do 26A i numery nieparzyste od 11 do 25; ul. Latarnika : numery przyste od 22 do 34 i numery nieparzyste od 13 do 29; ul. Obywatelska 7, 13, 33; ul. Paganiniego : cała; ul. Pianistów: cała, ul. Przyłęcka : numery parzyste od 2 do 24 i numery nieparzyste od 1 do 31; ul. Rybnicka : numery parzyste od 20 do 36 i numery nieparzyste 25 i 27; ul. Szuberta : numery przyste od 26 do 42 i numery nieparzyste od 27 do 41; ul. Świerszcza od nr 5 do 40; ul. Urszuli : numery nieparzyste od 1 do 13; ul. Uśmiech: cała; ul. Żeleńskiego: cała .
656 CLIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Solipska 17/19 Włochy stały Tak ul. Solipska: cała, ul. Zapustna: cała
657 CLIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Solipska 17/19 Włochy stały Nie ul. Batalionu Włochy: cała; ul. Fasolowa: cała.
658 Dom Kultury " Włochy", ul. Bolesława Chrobrego 27 Włochy stały Nie ul. Akurat: cała; ul. Chrobrego: cała; ul. Husarska : od 3 do 12; ul. Kleszczowa : od 1A do 14; ul. Łamana: cała; ul. Milanowska: cała; ul. Na krańcu: cała; ul. Popularna: 4/6, 6, 8/10, 12; ul. Ryżowa: od 1 do 29, 34; ul. Sklepowa: cała; ul. Szczera: cała; ul. Tomnicka: od 1 do 8A; ul. Tynkarska : 15, 17; ul. Wilczycka : numery parzyste od 4 do 32.
659 Przedszkole Nr 71, ul. Śląska 50/52 Włochy stały Nie ul. Bratnia: cała; Cegielniana : 1, 3, 7, 7A, 9, 17; ul. Drukarzy: 8, 10, 10A, 12, 18; ul. Dziupli: cała; ul. Kłosia: cała; ul. Owalna: 9, 10, 14, 16; ul. Plastyczna: cała; ul. Płużańska : od 5 do 30; ul. Popularna : numery nieparzyste od 1 do 47, ul. Potrzebna : od 1 do 49; ul. Przecznica: cała; ul. Przesmyk: cała; ul. Składowa: cała; ul. Stajenna: cała; Stawy: cała; ul. Śląska: numery parzyste od 6 do 52 i numery nieparzyste od 3 do 31B; ul. Techników: cała;
660 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Czereśniowa 118 Włochy stały Nie ul. Budki Szczęśliwickie : 17, 19, 21, 33, 59, 59A, 59B, 65, 67; ul. Chylońska: 9A; ul. Czereśniowa: numery nieparzyste od 63A do końca i numery parzyste od 102 do końca; ul. Czółenkowa: cała; ul. Drukarzy: 26, 32, 34, 36, 36A, 38; ul. Gryczana: 2; ul. Mikołajska: cała; ul. Naukowa: cała; ul. Patrolowa: 14, 16; ul. Popularna: numery nieparzyste od 49 do 65; ul. Poronińska: 11, 15, 19; ul. Poziomkowa: cała; ul. Starowiejska; cała; ul. Szczęsna: cała; ul. Śląska: numery parzyste od 54 do 74 i numery nieparzyste od 33 do końca; ul. Włodarzewska : 97, 99/101, 112/114, 124, 125; ul. Wyrzyska : cała.
661 Szkoła Podstawowa Nr 94, ul. Cietrzewia 22A Włochy stały Tak ul. Badylarska: 2, 4, ul. Cietrzewia: cała, ul. Denarowa: cała, ul. Dukatowa: cała, ul. Husarska: od nr 13/15 do nr 62, ul. Karatowa: cała, ul. Kleszczowa: od nr 15 do nr 41A, ul. Konewki: cała, ul. Krańcowa: cała, ul. Pana Tadeusza: cała, ul. Płomyka: cała, ul. Popularna: numery parzyste od 14 do 64, ul. Sobótki: cała, ul. Tomnicka: od nr 9 do nr 25, ul. Wilczycka: numery nieparzyste od 1 do 31, ul. Wylot: cała, ul. Zbocze: cała
662 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Czereśniowa 35 Włochy stały Nie ul. Czereśniowa : numery nieparzyste od 3 do 53A i numery parzyste od 6 do 98; al. Jerozolimskie numery parzyste od 192 do 198; Łopuszańska 132
663 Ratusz, Al. Krakowska 257 Włochy stały Tak ul. Analityczna: cała, ul. Bakalarska: cała, ul. Borsucza: cała, ul. Działkowa; 131, 131A, ul. Fajansowa: cała, ul. Flisa: cała, ul. Geologiczna: cała, ul. Głuszycka: cała, ul. Hejnałowa: cała, ul. Instalatorów: cała, ul. Jantar: cała, ul. Jutrzenki: od nr 99/101 do nr 186, ul. Kazimierza Wielkiego: cała, ul. Kolneńska: cała, al. Krakowska: numery nieparzyste od 201 do 291, ul. Łobeska: cała, ul. Łopuszańska: od nr 4/6 do nr 118, ul. Nadziei: cała, ul. Narożna: cała, ul. Nasienna: cała, ul. Orzechowa: cała, ul. Podborska: cała, ul. Porcelanowa: cała, ul. Pryzmaty: cała, ul. Równoległa: cała, ul. Skromna: cała, ul. Startowa: cała, ul. Stokrotki: cała, ul. Światowa: cała, ul. Wagonowa: cała, ul. Zagadki: cała, ul. Zbąszyńska: cała
664 Ośrodek Pomocy Społecznej-Filia, ul. Robotnicza 15 Włochy stały Nie ul. Boryny: cała, ul. Cyprysowa: cała, ul. Jakobinów: cała, ul. Jamińska: cała, ul. Janiszowska: cała, ul. Jutrzenki: od numeru 81 do numeru 98, ul. Krakowiaków: od numeru 1 do numeru 66, al. Krakowska: 118, 131A, 133, 133b, 134, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 173, 177, 179, 181, 193, 195, ul. Leonidasa: cała, ul. Lipowczana: cała, ul. Materii: cała, ul. Modularna: cała, ul. Muszkietrów: od numeru 41 do numeru 76, ul. Prudnicka: cała, ul. Robotnicza: cała, ul. Saperów: cała, ul. Serwituty: cała, ul. Skrzydlata: cała, ul. Statyczna: cała, ul. Trojańska: cała, ul. Żegoty: cała
665 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 87, ul. Malownicza 31A Włochy stały Tak ul. Aksamitna: od numeru 1 do numeru 15 i numery 17, 17A, ul. Badylarska: 33, 41, 43A, 45, 49A, 51, 63, 91, ul. Buńczuk: cała, ul. Centralna: cała, ul. Daleszycka: cała, ul. Długopolska: cała, ul. Działkowa: 26, 28, 30 i numery nieparzyste-od 57 do 97, ul. Dzwonkowa: 1, 1A, 1B, 5, 7, 7B, 9, ul. Jutrzenki: od numeru 2 do numeru 79, ul. Kolumba: 51, 57, 61, 63, al. Krakowska: 85, 87, 91, 107, 109, 109A, 111, 111A, 113, 113A, 117, 117A, 119, 121, 123, 125, 127, ul. Maciejki: cała, ul. Malownicza: cała, ul. Mineralna: cała, ul. Minutowa: cała, ul. Municypalna: cała, ul. Muszkietrów: od numeru 3 do numeru 32, ul. Nieduża: cała, ul. Obotrycka: cała, ul. Perlonowa: cała, ul. Rękodzielnicza: cała, ul. Ruchliwa: cała, ul. Salomejska: 2, 4, 4A, 6, 8, 10, 14, 16, 18, ul. Scholastyków: cała, ul. Skibicka: cała, ul. Sycowska: cała, ul. Trzos: cała
666 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87, ul. Malownicza 31A Włochy stały Tak ul. Aksamitna: 16, 18, 20 i od numeru 22 do numeru 61, ul. Dzwonkowa: od numeru 17 do numeru 66A, ul. Działkowa: numery nieparzyste-od 7 do 51, ul. Emaliowa: od numeru 4A do numeru 27, ul. Finałowa: 10, 12, ul. Foliałowa: cała, ul. Marka Nowakowskiego : cała, ul. Hipolitowa: cała, ul. Hipotezy: cała, ul. Janka Muzykanta: cała, ul. Katalogowa: cała, ul. Kolumba: od numeru 1 do numeru 36A, al. Krakowska: 4, 7, 8A, 10, 10A, 12, 14, 16A, 16B, 17, 18A, 18B, 20, 22, 23, 23A, 25, 26, 27, 29, 33, 33A, 33B 35, 38, 39, 41, 41A, 42, 43, 45, 47, 48/52, 61, 62, 75, 78, 98, 102A, ul. Krótka: cała, ul. Kurzawska: cała, ul. Na Skraju: numery parzyste od 2b do 66 i nr 19, ul. Odblask: cała, ul. Paluch: 1, 4, 12, ul. Pograniczna: cała, ul. Popas: cała, ul. Rebusowa: cała (w granicach administracyjnych m. st. Warszawy), ul. Struga: cała, ul. Sworzniowa: cała, ul. Szyszkowa: 9b, 15, 16, 17, 21/23, 24, 26, 29, 31, 31b, 39, 40, 41, 44, 46, 58, 68, ul. Świetlista: cała, ul. Wolborska: cała, ul. Załuski: cała, ul. Zbiorowa: cała, ul. Żniwna: cała
667 Zespoł Szkół im. Bohaterów Narwiku, ul. Gładka 16 Włochy stały Nie ul. Gładka: cała, al. Krakowska: numery parzyste od 212 do 236, ul. Pilchowicka: cała, ul. Radarowa: od numeru 34 do numeru 65, ul. Sabały: od numeru 21 do numeru 62, ul. Słowicza: 29 i od numeru 31 do numeru 60, ul. Komitetu Obrony Robotników : od numeru 54 do numeru 76a, ul. Tapicerska: cała
668 Zespól Szkolno-Przedszkolny Nr 5, ul. Astronautów 17 Włochy stały Nie ul. Astronautów: 10, 12, 14, 15, 16, 16A, 17, ul. Drzewieckiego: 3, ul. Iłżecka: 10, 16, ul. Sasanki: 6, 12, 14, ul. Komitetu Obrony Robotników : 42, 44, 46, ul. Zarankiewicza: 7, 9, ul. Żwirki i Wigury: 14, 15, 15A, 17, 17a, 19
669 Przedszkole Nr 175 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 5, ul. Astronautów 5 Włochy stały Nie ul. Astronautów: 3, 4, 6, 8, ul. Bogucicka: 1, 7, 9, 11, ul. Hynka: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 17, ul. Kinetyczna: 4, ul. Komitetu Obrony Robotników : od numeru 17 do numeru 40, ul. Szybowcowa: 5, ul. Tańskiego: 3, 5, 7, ul. Wirażowa: cała, ul. Zarankiewicza: 4, 6A, ul. Żwirki i Wigury: 1, 1A, 1B, 2, 2B, 3, 5
670 Ratusz, al. Krakowska 257 Włochy stały Tak ul. Czardasza: cała, ul. Dwudziestolatków: 20, ul. Hynka: 4a, al. Krakowska: numery parzyste od 262 do 272, ul. Sabały: od nr 4 do nr 20, ul. Słowicza: od numeru 1 do numeru 28 i numer 30, ul. Strubiczów: 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 8, ul. Węgorzewska: cała
671 Przedszkole Nr 78, ul. Lechicka 12D Włochy stały Nie ul. Dwudziestolatków: 10, 12, 14, 15, 16, 18, ul. Lechicka: 14, 17, 19, 21, 23, 23A, 23B, 25, 25A, 27, 29, ul. Radarowa: 4a, ul. 1 Sierpnia: 45, 47, 47A, 49, 49A, 49B, 53
672 Szkoła Podstawowa Nr 88, ul. Radarowa 4B Włochy stały Tak ul. Dwudziestolatków: 1, 1A, 3, ul. Lechicka: 1, 1A, 1B, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5B, 5C, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, ul. Radarowa: 1, 6A, 6B, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30A, 32
673 Szkoła Podstawowa nr 88, ul. Radarowa 4B Włochy stały Tak ul. Dwudziestolatków: 2, 2A, 4, 4A, 6, ul. Radarowa: 2A, 4, ul. 1 Sierpnia: 33, 35, 37, 39, 41
674 Przedszkole Nr 313, ul. Sulmierzycka 1 Włochy stały Nie ul. Leżajska: cała, ul. 1 Sierpnia: 11, 18, 19A, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, ul. Solińska: cała, ul. Sulmierzycka: 3, 4, 6, ul. Ustrzycka: cała
675 Przedszkole Integracyjne Nr 314, ul. 1 Sierpnia 36A Włochy stały Tak ul. 1 Sierpnia: 32a, 34, 34a, 36, 36b, 38, 38a, 40, 40a, 40b, 42, 42a, 44, 44a
261 Zespół Szkół nr 32, ul. Ożarowska 71 Wola stały Nie ul. E. Dahlbergha: cała, ul. Dalibora: cała, ul. Dobrogniewa: cała, ul. Kozielska: 4, ul. Obozowa: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104/106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, ul. Przy Lasku: cała
262 Zespół Szkół nr 32, ul. Ożarowska 71 Wola stały Nie ul. Bolecha: cała, ul. W. Majakowskiego: cała, ul. Obozowa: 56, 60, 61, 62, 63/65, 67, 69, 71, 73, 75, ul. Ożarowska: 2/32, 59, 61, al. Prymasa Tysiąclecia: 102A, 151, 153, 155, ul. O. Johann: cała
263 Szkoła Podstawowa nr 225, ul. Brożka 15 Wola stały Tak ul. J. Brożka: 26, ul. Górczewska: 100, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116A, 116B, 118, 120, 120A, 122, 122A, 122B, ul. Księcia Janusza: 15, 17, 19/31, 23, 33, 35, 37, 39, 41/43, 45/47, 47B, ul. Łacińska: cała, ul. Romańska: cała, ul. Traktorzystki: cała, ul. Ulrychowska: 24, 26, 30, 31, 32, 34
264 Szkoła Podstawowa nr 388, ul. Deotymy 25/33 Wola stały Tak ul. Andrychowska: cała, ul. Astronomów: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, ul. J. Brożka: 1A, 2A, 2B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, ul. Górczewska: 88, 88A, 90, 90A, 92, 94A, 94/96, ul. Księcia Janusza: 8/14, 16/22, 28, 30, 32, 32A, 32B, 32C, 34, 36B, 36C, 36D, 38, 40, 40A, 42, 44, 62, 66, 68, ul. Kaprys: cała, ul. Klecka: cała, ul. Lędzka: cała, ul. D. Siedzikówny „Inki”: 4, 5, 5A, 6, 8, 9, 10, 12, ul. Newelska: cała
265 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 317, ul. Deotymy 37 Wola stały Tak ul. Astronomów: 3, ul. E. Ciołka: 11A, 12, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29/31, 30, 33, ul. Czorsztyńska: 8, 10, 10A, 12, ul. Deotymy: 25/33, 37, 41, 43, 43A, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 58, ul. Koszycka: cała, ul. Magistracka: 25, 27, ul. Ożarowska: 75, 77, 79, ul. F. Raszei: cała, ul. E. Ringelbluma: cała, ul. ks. J. Sitnika: cała
266 Szkoła Podstawowa nr 225, ul. Brożka 15 Wola stały Nie ul. Batalionu AK „Pięść”: cała, ul. M. Bielskiego: cała, ul. E. Ciołka: 2, 4, 4A, 5, 6, 8, ul. Deotymy: 7/9, 11/13, 15/17, 19/21, ul. Górczewska: 80, 82, 84/86, ul. D. Siedzikówny „Inki”: 1, 1A, 3, 3A
267 Szkoła Podstawowa nr 148, ul. Ożarowska 69 Wola stały Nie ul. Czorsztyńska: 2, 2A, 4, ul. A. Bienia: cała, ul. Magistracka: 22, 24, 24A, 26A, 29, 31, ul. Ożarowska: 65/67, 69A, al. Prymasa Tysiąclecia: 137, 139/143, 139A, 145/149
268 Szkoła Podstawowa nr 351, ul. Ożarowska 69 Wola stały Nie ul. Krępowieckiego: 7a, 9, 9b, 10, 11, 11a, ul. J. Olbrachta 58A
269 Szkoła Podstawowa nr 351, ul. Olbrachta 48/56 Wola stały Nie ul. Białowiejska: cała, ul. Górczewska: 155, 163b, 181 ul. Mroczna: cała, ul. Olbrachta 58, 60, 62, ul. Przanowskiego: cała, ul. Szańcowa: cała
270 Przedszkole nr 403, ul. Góralska 1 48/56 Wola stały Nie ul. Góralska: cała, ul. Krępowieckiego: 5, 7, ul. Olbrachta 44, ul. Szczecińskiego: cała, ul. Ulrychowska: 5, 15
271 Przedszkole Nr 273, ul. Jana Olbrachta 28 1 Wola stały Nie ul. Górczewska: 123, 139, 141, ul. Okocimska: cała, ul. Olbrachta: 4, 6, 16, 18, 20, 22, 24, 26
272 LXXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. K. Garbińskiego 1 28 Wola stały Nie ul. Batalionu AK "Parasol": 4, 6, 8, 10, 12, 14, ul. K. Garbińskiego: cała, ul. Krysta: cała, ul. Olbrachta 3, 5, 7, 9
273 Przedszkole Nr 238, ul. Monte Casino 5 Wola stały Nie ul. Batalionu AK Parasol: 3, 3a, ul. Bitwy pod Lenino: cała, ul. Monte Cassino: cała
274 Szkoła Podstawowa nr 238, ul. Redutowa 37 Wola stały Nie ul. Batalionu AK „Zośka”: 3, 7, 11, ul. Pustola: 32, 32A, 32B, 34, 34A, 34B, 36, 36A, 36B, 42, 44, ul. Redutowa: 10, 44, 46, 50, ul. S. Smolki: 9, ul. J. Sowińskiego: 53, 53A, 53B, 53C, 53D, 53E, 53F, 53G
275 Szkoła Podstawowa nr 238, ul. Redutowa 37 Wola stały Nie ul. Batalionu AK Zośka: 2, 4, 4a, 4b, ul. Olbrachta 11a, 13, 13a, 13b, 15, 15a, 15b, ul. Pustola: 30, 30a, 30b, ul. Redutowa: 37, 39, 41, 43, ul. Sowińskiego: 47, 49, 49B, 51, 51A 54, 56, 58, 60
276 Szkoła Podstawowa nr 132, ul. Grabowska 1 Wola stały Tak ul. Grabowska: cała, al. Prymasa Tysiąclecia 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, ul. Wieluńska: cała, ul. Wolska: 96, 105/107, 109, 111, 113, 113A, 115, 115A, 115B, 117, 117A, 117B
277 Przedszkole Nr 253, Antka Rozpylacza 2 1 Wola stały Nie ul. Boznańskiej: cała, ul. Człuchowska: 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 8, 10, 12, 12a, 18, ul. Fort Wola cała, ul. Olbrachta: 17, 17a, 17b, 19, 19a, 21, 23, 23A, 23B, 29, 29a, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49b, 51 51a, 53, 57, 63, 63a, ul. Wincentego Pola: cała, ul. Antka Rozpylacza: cała, ul. Sowińskiego: 57, 66, ul. Strąkowa 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9a, 9b, 10, 10a, 11, 11a, 15, 17, 18, 18A, 19, 20, 20a, 20b, ul. Stroma: cała, ul. Wolska: 172, 186, ul. Znana: cała
278 LXXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. K. Garbińskiego 1 1 Wola stały Nie ul. Elekcyjna : cała, ul. Norwida: cała, ul. Pustola: 5b, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, ul. Szulborska: cała, ul. Wolska: 138/140, 140a
279 Przedszkole Nr 426, ul. Boguszewska 4 Wola stały Tak ul. Boguszewska: cała, ul. Falkowska: cała, ul. Gniewkowska: 31, 50, ul. Grodziska: cała, ul. K. Karlińskiego: cała, ul. Jana Kazimierza: 23, 23A, 29, 31, 33A, 41, 45, 47, 47A, 49, 51, 53, 53A, 57, 57A, 60, 64, 64A, 66 , 68, ul. Mszczonowska: 10, 14, 18, ul. Przyce: cała, ul. J. Sowińskiego 14, 14B, 16D, 16E, 18, 22, 22A, 24, 25, ul. Studzienna: cała, ul. Sztuk Pięknych: cała, ul Symboliczna : cała, ul. S. Worcella: cała
280 Szkoła Podstawowa nr 132, ul. Grabowska 1 Wola stały Nie ul. Armatnia: cała, ul. Berestecka: cała, ul. Gizów: cała, M. Kasprzaka 29B, 31A, 31B, 90, 92, 96, ul. Jana Kazimierza: 7, 9, 11, 11B, 12, 13, 15, 17, 17A, 18A, 19, 21, 21A, 28, 30, 32, 32A, 32B ul. J. K. Ordona: cała, al. Prymasa Tysiąclecia 73, 81A, ul. Władysława Waryńczyka: cała, ul. Wschowska: cała
281 XXXIII Liceum Ogólnokształcące, ul. J. Bema 76 Wola stały Nie ul. J. Bema: 72, 74, 76, 81, 83, 87, 91, ul. Ludwiki: cała, ul. Płocka: 15, 15A, 15B, 15C, 17
282 XXXIII Liceum Ogólnokształcące, Bema 76 Wola stały Nie ul. M. Kasprzaka: 44/52, ul. S. Klonowicza: cała, ul. Płocka: 3, 5, 5B, 7, 7A, 11, ul. Szafarczyka: cała, ul. Wolska: 69, 75, 81, 87, 89, 91
283 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1, ul. Zawiszy 13 Wola stały Tak ul. Banderii: cała, ul. Młynarska 64, 66, ul. Obozowa: 16, 20 ul. J. Ostroroga: cała, ul. Radziwie: cała, ul. św. Stanisława: cała, ul. Wawrzyszewska: cała, ul. Złocienia: cała
284 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1, ul. Zawiszy 13 Wola stały Tak ul. Agawy: 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 16, ul. Gostyńska: cała, ul. Płocka: 45, 47, 53A, 55, 57, 59, ul. Syreny: 44, ul. Zawiszy: cała
285 Szkoła Podstawowa nr 386, ul. Grenady 16 Wola stały Nie ul. Agawy: 1, 3, 5, 7, ul. Grenady: cała, ul. Syreny: 31, 32, 35, 35A, 37, 39, ul. Żytnia: 64A, 64B, 66, 68, 70
286 Szkoła Podstawowa nr 386, ul. Grenady 16 Wola stały Nie ul. J. Długosza: 41, ul. Górczewska: 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, ul. Sokołowska: 20, 22, 24/26, ul. Żytnia: 58, 58A, 60, 63, 73, 75/77, 79, 81, 83
287 Straż Miejska – IV Oddział Terenowy, ul. K. Sołtyka 8/10 Wola stały Tak ul. J. Długosza: 2, 4, 6, 8, 10, 20, 22, ul. Płocka: 46, 48, 50 ul. E. Tyszkiewicza: cała, ul. M. Wierzynka: cała
288 Oddział Przedszkola nr 237, ul. Leonarda 6/8 Wola stały Tak ul. J. Długosza: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, ul. Górczewska: 4, 6, ul. Leonarda: cała, ul. Młynarska: 23, 25, 25A, 25B, 27, 27A, 29, 31, 35, 35A, 37, 37A, 52, 54/56/58, ul. Szlenkierów: cała, ul. Żytnia: 46, 48, 50, 52, 54, 54A, 55, 57, 61
289 Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Płocka 30 Wola stały Nie ul. Młynarska: 26/28, 30, 30A, 32, 34, ul. Płocka: 30, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 51, 53, ul. S. Staszica: cała
290 Szkoła Podstawowa nr 139, ul. Syreny 5/7 Wola stały Nie ul. Górczewska: 21, 23, 25, 27/35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, ul. Rabsztyńska: 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, ul. Sokołowska: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, ul. Wolska: 78/80, 82, 84/86, 90, al. Prymasa Tysiąclecia: 60
291 Szkoła Podstawowa nr 139, ul. Syreny 5/7 Wola stały Nie ul. Płocka: 21, 22A, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 37A, 39, ul. Rabsztyńska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/9, 8, 10/12, ul. Syreny: 3, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 14, 15, 17, 18, 20, ul. Wolska: 58, 64, 66, 68/72
292 Wolskie Centrum Kultury „Działdowska”, ul. Działdowska 6 Wola stały Nie ul. Działdowska: cała, ul. Górczewska: 1, 5/7/9, 11, 15, 15A, 17, 17A, 17B, ul. Młynarska: 7, 9, 11, 13, ul. Płocka: 16, 18, ul. H. Wawelberga: cała, ul. Wolska: 38, 40, 40A, 44, 46/48, 50, 54, 56
293 Zespół Szkół nr 36, ul. M. Kasprzaka 19/21 Wola stały Nie ul. M. Kasprzaka: 24A, ul. Płocka: 2B, 2C, 4, 8, 10, 12, 14, ul. Skierniewicka: 1/7, 9, 11, 13, 15, 17
294 III Liceum Ogólnokształcące, ul. Rogalińska 2 2 Wola stały Nie ul. Giełdowa: cała, ul. Grzybowska: 90, 90A, ul. Hrubieszowska: cała, ul. Jaktorowska: cała, ul. Karolkowa: 49, 50, ul. Rogalińska: cała, ul. Siedmiogrodzka: cała, ul. Skierniewicka: 12, 14, 16/18/20, 19, 21, 34, ul. Towarowa: 35, ul. Wolska: 5/13, 15, 17, 27/29
295 Zespół Szkół im. M. Konarskiego, ul. Okopowa 55A Wola stały Nie ul. M. Anielewicza: 45, 47, 47A, 47B, 47C, 49, ul. Burakowska: cała, ul. Kłopot: 2, 4, ul. Kolska: cała, ul. Młocińska: cała, ul. Okopowa: 45, 47A, 47B, 47C, 55, 55A, 59, ul. Piaskowa: cała, ul. Powązkowska: 14, 24, 26B, 28, 30, 32, ul. Spokojna: cała, ul. Tatarska: cała
296 Szkoła Podstawowa nr 166, ul. Żytnia 40 Wola stały Nie ul. E. Gibalskiego: cała, ul. Karolkowa: 64, 66/74, 69, 71, 78, 78A, 78B, 80/82, 84, ul. Okopowa: 23, 25A, 27, 29, 29A, 29B, 31, 33, 43, ul. Żytnia: 32, 32A, 40, 42
297 Szkoła Podstawowa nr 166, ul. Żytnia 40 Wola stały Nie ul. Kacza: cała, ul. Karolkowa: 59, 59A, 61, 62, 63, ul. Okopowa: 14, 16, 18, 20, 22, ul. Żytnia: 31/33
298 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2, al. Jana Pawła II 69 Wola stały Tak al. Jana Pawła II: 65, 67, 71, 73, ul. Miła: 14, 16, 18, 22, 24, 37, 39, ul. Niska: 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, ul. Smocza: 22A, 24, 26, 30, ul. Stawki: 19, 21, 27
299 Szkoła Podstawowa nr 222, ul. Esperanto 7A Wola stały Tak ul. M. Anielewicza: 18, 18A, 20, 23, 24, 24A, 25, 26, 26A, 26B, 27, 28, 28A, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, ul. Esperanto: 7A, 9, 14, 14A, 16, 16A, 18, 18A, 20, ul. Okopowa 56, ul. Smocza: 17, 19, 21
300 Szkoła Podstawowa nr 389, ul. Smocza 19 Wola stały Tak al. Jana Pawła II: 55, 59, 61, 61A, 63, ul. Miła: 25, 27, 29, ul. Smocza: 16, 20, 20A
301 Szkoła Podstawowa nr 234, ul. Esperanto 5 Wola stały Nie ul. Dzielna: 13, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 52, 72, 74, 78, ul. Esperanto: 5, ul. Nowolipki: 24, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, ul. Pawia: 26, 28, 30, 32, 36, 40, 69, 71, ul. Smocza: 11
302 Zespół Państwowych Szkół Plastycznych, ul. Smocza 6 Wola stały Nie ul. Dzielna: 7B, 9, 9A, 11, 11A, ul. Nowolipki: 14, 18, 19, 19A, 19B, 20, 21, 21A, 21B, 22, 23, 25, 25A, 25B, 27, 27A, 27B, 27D, 29, 29A, ul. Smocza: 1, 3, 4
303 XXX Liceum Ogólnokształcące, ul. Wolność 1/3 Wola stały Tak ul. Dzielna: 21, al. „Solidarności”: 82A, 82B, 84, 84A, 86, 90, 92, 94, 96, 98, ul. Wolność: cała, Skwer kard. S. Wyszyńskiego: cały
304 XXX Liceum Ogólnokształcące, ul. Wolność 1/3 Wola stały Nie ul. J. Bellottiego: cała, ul. Nowolipie: 16, 18A, 18B, 20, 20A, 21, 22A, 23A, 23B, 25, 25A, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 29, 29A, 29B, 31, al. „Solidarności”: 88, ul. Żelazna: 97, 99, 101, 103, ul. Żytnia: 1, 1A, 3/9, 11, 13, 15A, 15B, 15C, 16, 18
305 Zespół Szkół nr 36, ul. M. Kasprzaka 19/21 Wola stały Nie ul. J. Bema: 69, 73/75, ul. Brylowska: cała, ul. Karolkowa: 9, 16, ul. M. Kasprzaka: 1/3, 5, 7, 9, 13/15, 19/21, 23A, 25, ul. Kolejowa: cała, ul. J. Korczaka: cała, ul. S. Krzyżanowskiego: cała, ul. Laskowa: cała, ul. Parafialna: cała, ul. I. Prądzyńskiego: cała, al. Prymasa Tysiąclecia: 34, ul. Przyokopowa: 10/12, ul. Sławińska: cała, ul. Szarych Szeregów: cała, ul. E. Szymańskiego: cała, ul. Towarowa: 7A, ul. Tunelowa: 10BH, ul. E. Zegadłowicza: cała, ul. Zwrotnicza: cała
306 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147, ul. Karolkowa 56 Wola stały Nie ul. Karolkowa: 53, 53A, 55, 56A, 58, 60, ul. Leszno: cała, ul. Okopowa: 5, 7, 7A, al. „Solidarności”: 104, 126
307 Oddział Szkoły Podstawowej nr 221, ul. Żelazna 71 Wola stały Nie ul. Chłodna: 27, 29, 36/46, 41, 48, ul. Krochmalna: 55, 57, ul. Łucka: cała, ul. Ogrodowa: 65, 67, ul. Pańska: 88, 96, 98, 100, 100A, 112, ul. Wronia: cała, ul. Żelazna: 41, 43, 43A, 59, 59A, 61, 65, 67, 69, 69A, 71, 75, 75A
308 Szkoła Podstawowa nr 221, ul. Ogrodowa 42/44 Wola stały Tak ul. Chłodna: 34, ul. Ogrodowa: 16, 26A, 32, 32A, 37, 39/41, 42/44, 43, 48, 49, 49A, 50, 50A, 51, 52/54, 53, 55, 56, al. „Solidarności”: 153, 155, 159, 161, ul. Żelazna: 81, 83/85, 89, 91
309 Szkoła Podstawowa nr 221, ul. Ogrodowa 42/44 Wola stały Nie ul. Biała: cała, ul. Chłodna: 2/18, 20, 22, 22A ul. Grzybowska: 46, ul. Krochmalna: 45/47, 46, al. „Solidarności”: 129/131, 131A, 145, 147, 149, ul. Waliców: 17, 19, 25, ul. Żelazna: 64, 66, 74, 76, 76A, 82/84
310 Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych, ul. Ogrodowa 16 Wola stały Tak ul. Chłodna: 9, ul. Elektoralna: 24, 26, 28, al. Jana Pawła II: 35, ul. Krochmalna: 4/28, 30, 32A, ul. Ogrodowa: 1A, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10/26, 11, 13/29, al. „Solidarności”: 119/125
311 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Grzybowska 35 Wola stały Nie ul. Chłodna: 11, 15, ul. Grzybowska: 47, 47A, 61, 71, 73, ul. Krochmalna: 2, 3, ul. Waliców: 20, ul. Żelazna: 58/62
312 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Grzybowska 35 Wola stały Nie ul. Ciepła: 3, ul. Grzybowska: 30, 35, 39, 43A, ul. I. L. Pereca: cała, ul. Prosta: 2/14, ul. Waliców: 10, 12
313 XL Liceum Ogólnokształcące, ul. Platynowa 1 Wola stały Nie ul. Chmielna: 126, 128, 130, ul. Miedziana: cała, ul. Pańska: 75, 99, ul. Platynowa: cała, ul. Sienna: 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, ul. Srebrna: cała, ul. Twarda: 51/55, 54, 56, 56A, 60, 62, 62A, 64, 66, ul. Żelazna: 27, 29, 31
314 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Miedziana 8 Wola stały Tak ul. Pańska: 55, 57, 61, 65, ul. Sienna: 53A, 55, 57, 57A, 59, 61, 63, 66, 67, 68/70, 72, 72A, 75, 76, ul. Śliska: 54, 56, 58, 60, ul. Twarda: 38/40, 44, ul. Złota: 60, 62, 64/66, 70, ul. Żelazna: 34/38, 40
315 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Miedziana 8 Wola stały Tak ul. Chmielna: 73A, 73B, 73C, 98, 100, 102, 104, 106, 106B, 116/118, 122, ul. Złota: 61, 63, 63A, 65, 65A, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, ul. Żelazna: 16, 22
1122 Dom Pomocy Społecznej "Budowlani", Elekcyjna 6 Dom Pomocy Społecznej "Budowlani" Warszawa dom pomocy społecznej Nie Elekcyjna 6
1123 Dom Pracownika Służby Zdrowia, ul. Elekcyjna 37 ul. Elekcyjna 37 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Elekcyjna 37
1124 Dom Pomocy Społecznej „Syrena”, ul. Syreny 26 ul. Syreny 26 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Syreny 26
1125 Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, ul. Płocka 26 ul. Płocka 26 Warszawa szpital Nie ul. Płocka 26
1126 Wojewódzki Szpital Zakaźny, ul. Wolska 37 ul. Wolska 37 Warszawa szpital Nie ul. Wolska 37
1127 Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej SPZOZ, ul. Kasprzaka 17 ul. Kasprzaka 17 Warszawa szpital Nie ul. Kasprzaka 17
1128 Centrum Medyczne „Żelazna” Sp. z o. o., ul. Żelazna 90 ul. Żelazna 90 Warszawa szpital Nie ul. Żelazna 90
1129 Centrum Leczniczo Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy „ATTIS” Sp. z o. o, ul. Górczewska 89 ul. Górczewska 89 Warszawa szpital Nie ul. Górczewska 89
331 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9, ul. J. Ch. Paska 10 Żoliborz stały Nie ul. Bieniewicka: cała, ul. H. Dembińskiego: cała, ul. J. Gawińskiego: cała, ul. Gdańska: strona parzysta od nr 2 do nr 6B, strona nieparzysta od nr 3 do nr 23, ul. E. Jelinka: cała, ul. Kolektorska: 10, 12, ul. W. Lutosławskiego: cała, ul. Marii Kazimiery: strona parzysta od nr 18 do nr 56, strona nieparzysta od nr 1 do nr 35 , ul. A. Mickiewicza: strona nieparzysta od nr 65 do 73, ul. K. Opalińskiego: cała, ul. J. Ch. Paska: cała, ul. F. Rymkiewicza: cała, ul. ks. Z. Trószyńskiego: cała, ul. S. Twardowskiego: cała
332 Szkoła Podstawowa nr 65, korytarz-wysoki parter, ul. Mścisławska 1 Żoliborz stały Tak ul. Barszczewska: cała, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od 64 do 74, ul. Potocka: 2A, 4, 6, 8, ul. Smoszewska: cała, ul. Tylżycka: cała
333 Szkoła Główna Służby Pożarniczej, ul. H. Siemiradzkiego 2 Żoliborz stały Nie ul. A. Cieszkowskiego: cała, ul. E. Drużbackiej: cała, ul. Krechowiecka: cała, pI. J. Lelewela: cały, ul. A. Mickiewicza: strona nieparzysta od nr 33A do nr 61, ul. H. Modrzejewskiej: cała, ul. Potocka: strona nieparzysta od nr 19 do nr 37, strona parzysta nr 42, 58, 60 ul. H. Siemiradzkiego: cała, ul. J. Słowackiego: 12, 20, 22, 24, 32/36, 38/46 , 52/54, ul. L. Solskiego: cała, ul. K. Szajnochy: cała, ul. L. Wawrzyńskiej: cała, pI. T. W. Wilsona: cały
334 Szkoła Podstawowa nr 65, świetlica-wysoki parter, ul. Mścisławska 1 Żoliborz stały Tak ul. F. Bohomolca: cała, ul. Bytomska: cała, ul. Drohicka: cała, ul. A. Dygasińskiego: strona nieparzysta od nr 27B do nr 49A, strona parzysta od nr 28 do nr 76, ul. M. Gomółki: cała, ul. Gwiaździsta: strona nieparzysta od nr 5A do nr 15A, strona parzysta 20, ul. F. Kniaźnina: cała, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od nr 32 do nr 62, ul. Mścisławska: cała, ul. Mysłowicka: cała, ul. Potocka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. K. Promyka: strona nieparzysta od nr 25 do nr 43, ul. Cz. L. Rybińskiego: cała, ul. J. Sułkowskiego: strona parzysta od nr 22 do nr 36, strona nieparzysta od nr 25/27 do nr 37, ul. J. Święcickiego: cała, ul. Tucholska: strona nieparzysta od nr 19 do nr 43 , strona parzysta od nr 22 do nr 28, ul. Wybrzeże Gdyńskie: 1
335 Przedszkole nr 212, ul. Cz. L. Rybińskiego 2 Żoliborz stały Tak ul. A. Dygasińskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, strona parzysta od nr 10 do nr 26, ul. Dziennikarska: cała, ul. F. Karpińskiego: cała, ul. K. Koźmiana: cała, ul. Z. Krasińskiego: 2/4/6, 2A, 8, 10 ul. A. Mickiewicza: 30, ul. K. Promyka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, ul. J. Sułkowskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Tucholska: strona nieparzysta od nr 9 do nr 13, strona parzysta od nr 2 do nr 16
336 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3, ul. Włościańska 35 Żoliborz stały Nie ul. Braci Załuskich: 11, ul. Włościańska: cała
337 Szkoła Podstawowa nr 267, ul. Braci Załuskich 1 Żoliborz stały Tak ul. Braci Załuskich: 1, 3, 3A, 2, 4, 6 ul. W. Broniewskiego: strona parzysta od nr 14 do nr 26, ul. P. Gojawiczyńskiej: cała, ul. Sady Żoliborskie: strona nieparzysta od nr 5 do nr 17, ul. ppłk. M. Kalenkiewicza "Kotwicza": cała
338 Szkoła Podstawowa nr 391, ul. Filarecka 2 Żoliborz stały Tak H. Czaki: cała, ul. Filarecka cała, ul. Z. Krasińskiego: 16 , 18, ul. Sarbiewskiego: cała, ul. Sierpecka: cała, ul. Słowackiego: 5/13, 15/19, 25, 27/33, ul. P. Suzina: cała, ul. ks. J. Popiełuszki: 14, 16, ul. A. Próchnika: cała, ul. T. Toeplitza: cała
339 XVI Liceum Ogólnokształcące, ul. ks. J. Popiełuszki 5 Żoliborz stały Tak ul. W. Broniewskiego: 4 , 6, 8, 8A, ul. Z. Krasińskiego: strona parzysta od nr 20 do nr 34A, strona nieparzysta od nr 31 do nr 39, ul. ks. J. Popiełuszki: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17C, ul. Sady Żoliborskie: 2, 3
340 Szkoła Podstawowa Nr 92, sala gimnastyczna, ul. Przasnyska 18A Żoliborz stały Nie ul. W. Broniewskiego: strona nieparzysta od nr 9A do nr 23, ul. Z. Krasińskiego: strona parzysta od nr 38 do nr 42, ul. Przasnyska: strona parzysta od nr 8 do nr 24
341 Szkoła Podstawowa Nr 92, korytarz, ul. Przasnyska 18A Żoliborz stały Nie ul. W. Broniewskiego: 33, ul. Dolnośląska: cała, ul. Elbląska: 10, 12, 12A, strona nieparzysta od nr 55 do nr 67, ul. Izabelli: cała, ul. Pionierska: cała, ul. Przasnyska: 17, ul. Saperska: cała
342 LXIV Liceum Ogólnokształcące, aula, ul. Elbląska 51 Żoliborz stały Tak ul. Elbląska: strona parzysta nr 6, 8, strona nieparzysta od nr 37 do nr 51, ul. Głogowska: cała, ul. Jasnodworska: cała, ul. Opalińska: cała, ul. Powązkowska: strona nieparzysta nr 13, strona parzysta od nr 44 do nr 80, ul. Sybilli: cała
343 LXIV Liceum Ogólnokształcące, sala gimnastyczna, ul. Elbląska 51 Żoliborz stały Tak ul. S. Dygata: cała, ul. J. Ficowskiego: cała, ul. K. Jędrusik: cała, ul. Z. Krasińskiego: strona parzysta nr 58, strona nieparzysta od nr 57 do nr 67, pl. Cz. Niemena: cały, ul. Przasnyska: strona nieparzysta od nr 7 do nr 11A, ul. Szamocka: cała
344 Przedszkole nr 433, ul. Rydygiera 8A Żoliborz stały Tak ul. A. German: cała, ul. Z. Krasińskiego: 41, 41A, ul. Przasnyska: strona parzysta od nr 2 do nr 6C, ul. L. Rydygiera: strona nieparzysta od nr 11 do nr 19, strona parzysta od nr 6C do nr 18
345 Żoliborskie Centrum Integracji i Aktywizacji Seniorów, ul. S. Wyspiańskiego 6/8 Żoliborz stały Tak pl. D. Henkla: cały, ul. Z. Krasińskiego: 29, ul. ks. J. Popiełuszki: strona parzysta od nr 2 do nr 8, ul. S. Wyspiańskiego: cała
346 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4, ul. Z. Krasińskiego 1 Żoliborz stały Nie ul. S. Czarnieckiego: strona nieparzysta od nr 11 do nr 65, strona parzysta od nr 18 do nr 90A, ul. Forteczna: cała, ul. J. Hauke-Bosaka: cała, pl. Inwalidów: 4/6/8, 10, ul. A. Jakiela: cała, ul. Kaniowska: cała, ul. Z. Krasińskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od nr 22 do nr 28, ul. L. Mierosławskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 19, strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. A. Munka: cała, ul. Skazańców: cała, pl. Słoneczny: cały, ul. J. Szaniawskiego: cała, ul. Śmiała: strona parzysta od nr 28 do nr 74, strona nieparzysta od nr 31 do nr 79A, al. Wojska Polskiego: strona parzysta od nr 2 do nr 12
347 Szkoła Podstawowa Nr 68, ul. Or-Ota 5 Żoliborz stały Tak ul. ks. T. Boguckiego: cała, ul. K. Brodzińskiego: cała, ul. Ł. Gołębiowskiego: cała, ul. S. Hozjusza: cała, ul. W. Kochowskiego: cała, ul. J. Kossaka: cała, ul. Z. Krasińskiego: strona nieparzysta od nr 21 do nr 27, ul. W. Niegolewskiego: cała, ul. Podstarościch: cała, ul. L. Rydygiera: 4A ul. H. Wieniawskiego: cała, al. Wojska Polskiego: 35, 37, 39, 41, 46/48, 50/54, 56, 58, ul. gen. J. Zajączka: strona nieparzysta od nr 15 do 27 i 40
348 I Liceum Ogólnokształcące, ul. A. Felińskiego 15 Żoliborz stały Tak ul. Bitwy pod Rokitną: cała, ul. S. Czarnieckiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. A. Felińskiego: cała, pl. Inwalidów: 3, ul. J. Kozietulskiego: cała, ul. J. Lechonia: cała, ul. L. Lisa-Kuli: cała, ul. A. Mickiewicza: strona nieparzysta od nr 9 do nr 27, ul. L. Mierosławskiego: strona parzysta od nr 18 do nr 26, strona nieparzysta od nr 23 do nr 31, ul. S. Pogonowskiego: cała, al. Wojska Polskiego: strona nieparzysta od nr 17 do nr 31, strona parzysta od nr 18 do nr 42, ul. gen. J. Zajączka: strona nieparzysta od nr 7A do nr 11C, strona parzysta od nr 22 do nr 34
349 Szkoła Podstawowa nr 392, al. Wojska Polskiego 1A Żoliborz stały Nie ul. Dymińska: cała, ul. R. Krajewskiego: cała, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od nr 4 do nr 20, ul. Śmiała: 1/3, 4/18, 5/7, 20, 21, 22, 23, 24, 25, al. Wojska Polskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. gen. J. Zajączka: 1/5, 8

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Śródmieście i Ochota 7 151 740 15 116
0.0000020000Nr 2 obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Praga Południe i Rembertów 7 158 565 15 116
0.0000030000Nr 3 obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Mokotów 7 169 304 14 112
0.0000040000Nr 4 obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Wola 5 107 846 14 86
0.0000050000Nr 5 obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bielany i Żoliborz 6 144 406 13 92
0.0000060000Nr 6 obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Białołęka i Praga Północ 6 132 241 14 104
0.0000070000Nr 7 obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Targówek, Wawer i Wesoła 8 172 896 13 115
0.0000080000Nr 8 obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Ursynów i Wilanów 6 138 830 14 103
0.0000090000Nr 9 obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bemowo, Ursus i Włochy 8 167 874 14 128
Podsumowanie 60 1 343 702 126 972

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 8 9 9 7 8 8 10 8 10 77
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 7 7 5 6 6 8 6 8 60
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 9 9 7 8 8 10 8 10 78
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 9 9 8 5 5 8 10 8 10 72
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 9 9 8 7 8 8 9 8 9 75
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 7 5 8 6 8 7 5 7 8 61
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 9 9 7 8 8 10 8 10 78
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE KWW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 8 7 8 6 8 7 9 7 10 70
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA KWW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ P. IKONOWICZA 9 6 9 7 6 8 10 6 10 71
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+ KWW ODKORKUJEMY WAWĘ.RIGCZ.TANAJNO.HAWAJSKA+ 8 7 8 5 7 9 7 8 59
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 8 9 9 7 8 8 10 8 10 77
19 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI KW WOLNI I SOLIDARNI 6 8 7 10 31
20 KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW KW ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW 8 8 8 7 8 8 9 8 8 72
21 KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA KW II RP 5 7 7 5 6 6 36
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA KWW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA 6 7 5 5 5 7 6 7 7 55

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
11 ŚPIEWAK Jan Dawid 31 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA Warszawa
7 KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna 76 wyższe KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW Warszawa
13 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 46 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Warszawa
10 STEFANIAK Jakub Łukasz 37 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Polskie Stronnictwo Ludowe Warszawa
3 IKONOWICZ Piotr Igor 62 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA Ruch Sprawiedliwości Społecznej Warszawa
9 ROZENEK Andrzej Tadeusz 49 średnie KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Warszawa
4 JAKI Patryk Tomasz 33 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Solidarna Polska Warszawa
14 WOJCIECHOWICZ Jacek Piotr 55 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA Warszawa
2 GLUSMAN Justyna 44 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE Warszawa
8 POTOCKI Jan Zbigniew 63 wyższe KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA II Rzeczpospolita Polska Piaseczno
1 ANTONIK Sławomir Wawrzyniec 59 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY Warszawa
12 TANAJNO Paweł Jan 42 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+ Demokracja Bezpośrednia Warszawa
6 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard 75 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE KORWiN: Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja Warszawa
5 JAKUBIAK Marek 59 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Warszawa

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 151 851 96 812 96 248 63.38% 0.06338
93 759 97.41% 0.09741
Tak
2 158 290 105 582 105 179 66.45% 0.06645
102 479 97.43% 0.09743
Tak
3 169 123 112 943 112 176 66.33% 0.06633
109 641 97.74% 0.09774
Tak
4 107 423 68 054 67 958 63.26% 0.06326
66 334 97.61% 0.09761
Tak
5 144 619 96 982 97 940 67.72% 0.06772
95 586 97.60% 0.0976
Tak
6 133 719 86 345 86 010 64.32% 0.06432
83 613 97.21% 0.09721
Tak
7 172 975 114 294 113 924 65.86% 0.06586
110 981 97.42% 0.09742
Tak
8 139 755 102 156 101 532 72.65% 0.07265
99 913 98.41% 0.09841
Tak
9 167 933 115 065 114 867 68.40% 0.0684
111 882 97.40% 0.0974
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 41 989 77 4.80% 0.0048
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 899 60 0.90% 0.0009
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 384 322 78 43.96% 0.04396
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 50 085 72 5.73% 0.00573
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 35 779 75 4.09% 0.00409
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 9 727 61 1.11% 0.00111
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 223 023 78 25.51% 0.02551
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 50 002 70 5.72% 0.00572
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA 10 396 71 1.19% 0.00119
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+ 11 947 59 1.37% 0.00137
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 34 293 78 3.92% 0.00392
19 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 883 33 0.10% 0.0001
20 KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW 1 832 72 0.21% 0.00021
21 KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1 242 37 0.14% 0.00014
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA 10 769 55 1.23% 0.00123

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 41 989 77 0 4.80% 0.0048
Nie
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 7 899 60 0 0.90% 0.0009
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 384 322 78 40 43.96% 0.04396
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 50 085 72 1 5.73% 0.00573
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 35 779 75 0 4.09% 0.00409
Nie
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 9 727 61 0 1.11% 0.00111
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 223 023 78 19 25.51% 0.02551
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 50 002 70 0 5.72% 0.00572
Nie
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA 10 396 71 0 1.19% 0.00119
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+ 11 947 59 0 1.37% 0.00137
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 34 293 78 0 3.92% 0.00392
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 883 33 0 0.10% 0.0001
Nie
20 KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW 1 832 72 0 0.21% 0.00021
Nie
21 KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1 242 37 0 0.14% 0.00014
Nie
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA 10 769 55 0 1.23% 0.00123
Nie

Rada m.st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 KRZYSZTOFOWICZ Ryszard Krzysztof 1 191 1.27% 0.00127
Nie
1 1 2 BOHOSIEWICZ Zofia Teresa 815 0.87% 0.00087
Nie
1 1 3 DAO Minh Thuy 534 0.57% 0.00057
Nie
1 1 4 SULIGA Jeremi Jan 282 0.30% 0.0003
Nie
1 1 5 WENCLEWSKA Marta Katarzyna 310 0.33% 0.00033
Nie
1 1 6 WOLKE Artur 192 0.20% 0.0002
Nie
1 1 7 CZERWIŃSKA Teresa Grażyna 635 0.68% 0.00068
Nie
1 1 8 SAŁAGAN Miłosz Konrad 276 0.29% 0.00029
Nie
1 2 1 OPALIŃSKI Bartłomiej Wojciech 258 0.28% 0.00028
Nie
1 2 2 CZAPLICKI Zbigniew 98 0.10% 0.0001
Nie
1 2 3 SOŁOBODOWSKI Marian Stanisław 48 0.05% 5.0E-5
Nie
1 2 4 KARCZEWSKA Małgorzata Hanna 130 0.14% 0.00014
Nie
1 2 5 PINKOWICZ Anna Elżbieta 50 0.05% 5.0E-5
Nie
1 2 6 SIENIARSKI Szymon Mikołaj 36 0.04% 4.0E-5
Nie
1 2 7 GOŁOTA Bożenna Jolanta 91 0.10% 0.0001
Nie
1 4 1 MALINOWSKA-GRUPIŃSKA Ewa Dorota 15 072 16.08% 0.01608
Tak
1 4 2 MARTOFEL Paweł Eryk 1 552 1.66% 0.00166
Nie
1 4 3 KACZYŃSKI Jarosław Henryk 2 341 2.50% 0.0025
Tak
1 4 4 ŻBIKOWSKI Piotr Janusz 1 596 1.70% 0.0017
Tak
1 4 5 ZAJDEL Tomasz 996 1.06% 0.00106
Nie
1 4 6 STANISZKIS Joanna Maria 8 168 8.71% 0.00871
Tak
1 4 7 STELMASZYK Anna Małgorzata 1 555 1.66% 0.00166
Nie
1 4 8 KOWALCZYK Jerzy 777 0.83% 0.00083
Nie
1 4 9 NEHREBECKA-BYCZEWSKA Anna Teresa 7 940 8.47% 0.00847
Tak
1 5 1 ROZENEK Andrzej Tadeusz 5 131 5.47% 0.00547
Nie
1 5 2 WOZIŃSKA Monika Joanna 316 0.34% 0.00034
Nie
1 5 3 GUTKOWSKA-DZIUBA Elżbieta 140 0.15% 0.00015
Nie
1 5 4 PIOTROWICZ Grażyna Małgorzata 131 0.14% 0.00014
Nie
1 5 5 KĘDLARSKI Krzysztof Piotr 53 0.06% 6.0E-5
Nie
1 5 6 GREGIER Anna Zofia 70 0.07% 7.0E-5
Nie
1 5 7 KULIKOWSKI Artur Jan 46 0.05% 5.0E-5
Nie
1 5 8 MORAWIEC Maciej Józef 41 0.04% 4.0E-5
Nie
1 5 9 NAWROT Jakub Krzysztof 106 0.11% 0.00011
Nie
1 8 1 DOBROWOLSKI Artur Robert 1 382 1.47% 0.00147
Nie
1 8 2 PIÓRO Tomasz Grzegorz 239 0.25% 0.00025
Nie
1 8 3 DOMARADZKA Sylwia Dominika 322 0.34% 0.00034
Nie
1 8 4 GRUSZCZYŃSKA Patrycja Martyna 192 0.20% 0.0002
Nie
1 8 5 HAŁUBEK Andrzej Ryszard 83 0.09% 9.0E-5
Nie
1 8 6 NGUYEN VAN Piotr Marcin 181 0.19% 0.00019
Nie
1 8 7 KUCHTA Iwona Monika 197 0.21% 0.00021
Nie
1 8 8 RADZIKOWSKI Kazimierz Zbigniew 126 0.13% 0.00013
Nie
1 8 9 DŁUGOKĘCKA Marta Maria 271 0.29% 0.00029
Nie
1 9 1 PERKOWSKI Jakub 482 0.51% 0.00051
Nie
1 9 2 KOWALCZYK Piotr Dariusz 83 0.09% 9.0E-5
Nie
1 9 3 MAJSTRAK Marta 89 0.09% 9.0E-5
Nie
1 9 4 DUTKIEWICZ Monika Olga 70 0.07% 7.0E-5
Nie
1 9 5 OSTROWSKI-JAGODA Robert Aleksander 13 0.01% 1.0E-5
Nie
1 9 6 HIRSZLER Anna 22 0.02% 2.0E-5
Nie
1 9 7 GORCZYCA Rafał Sebastian 55 0.06% 6.0E-5
Nie
1 10 1 KROPIWNICKI Andrzej Przemysław 10 532 11.23% 0.01123
Tak
1 10 2 ROSZKOWSKI Jakub Jan 3 302 3.52% 0.00352
Nie
1 10 3 FRĄCKOWIAK Filip Jakub 4 019 4.29% 0.00429
Tak
1 10 4 KOLASIŃSKA Bożena 1 794 1.91% 0.00191
Nie
1 10 5 MAZUR Aleksandra 1 547 1.65% 0.00165
Nie
1 10 6 BAJER-OLESZKOWICZ Maria 300 0.32% 0.00032
Nie
1 10 7 SEREDYN Artur Krzysztof 343 0.37% 0.00037
Nie
1 10 8 NIEWĘGŁOWSKA Lidia Ewa 712 0.76% 0.00076
Nie
1 10 9 BRYKCZYŃSKA Teresa Barbara 656 0.70% 0.0007
Nie
1 15 1 GLUSMAN Justyna 5 533 5.90% 0.0059
Nie
1 15 2 DOBROWOLSKI Marcin Piotr 322 0.34% 0.00034
Nie
1 15 3 WOJTOWICZ Wojciech Józef 140 0.15% 0.00015
Nie
1 15 4 PORZUCZEK Marta Jadwiga 123 0.13% 0.00013
Nie
1 15 5 DOWGIAŁŁO Jan Paweł 153 0.16% 0.00016
Nie
1 15 6 SZYMBORSKA Anna Maria 356 0.38% 0.00038
Nie
1 15 7 NEHRING Ewa Agata 130 0.14% 0.00014
Nie
1 15 8 ŁUCZAK Robert 162 0.17% 0.00017
Nie
1 16 1 OCHOCIŃSKI Roman Marian 312 0.33% 0.00033
Nie
1 16 2 KOMOROWSKA Zofia Joanna 142 0.15% 0.00015
Nie
1 16 3 KAMIŃSKA Jolanta Gabriela 73 0.08% 8.0E-5
Nie
1 16 4 WASIAK Jolanta 93 0.10% 0.0001
Nie
1 16 5 WASIAK Marek Stanisław 16 0.02% 2.0E-5
Nie
1 16 6 STRUSZEWSKA Alicja Barbara 32 0.03% 3.0E-5
Nie
1 16 7 SIERŻ Dariusz Mirosław 18 0.02% 2.0E-5
Nie
1 16 8 SULKOWSKA Katarzyna Agnieszka 35 0.04% 4.0E-5
Nie
1 16 9 WASILEWSKI Tomasz Sebastian 57 0.06% 6.0E-5
Nie
1 17 1 WIEREMIEJCZUK Piotr Mateusz 444 0.47% 0.00047
Nie
1 17 2 NAGLIK Weronika Halina 112 0.12% 0.00012
Nie
1 17 3 MĘDLIŃSKA Zofia 102 0.11% 0.00011
Nie
1 17 4 MAZUREK Kacper Kamil 101 0.11% 0.00011
Nie
1 17 5 ŚLUZEK Sławomir Jan 31 0.03% 3.0E-5
Nie
1 17 6 PANASEWICZ Mateusz Rafał 84 0.09% 9.0E-5
Nie
1 17 7 PAWŁOWSKA Magdalena Anna 96 0.10% 0.0001
Nie
1 17 8 DEPTA Jakub Ignacy 68 0.07% 7.0E-5
Nie
1 18 1 ŚPIEWAK Jan Dawid 5 049 5.39% 0.00539
Nie
1 18 2 SOBCZAK Zofia Barbara 288 0.31% 0.00031
Nie
1 18 3 KUJAWSKI Michał 34 0.04% 4.0E-5
Nie
1 18 4 MYSIŃSKA Elżbieta Marta 56 0.06% 6.0E-5
Nie
1 18 6 MARCZYK Agata Helena 36 0.04% 4.0E-5
Nie
1 18 7 SARNIAK Filip Jakub 30 0.03% 3.0E-5
Nie
1 18 8 BĄK Krzysztof 45 0.05% 5.0E-5
Nie
1 18 9 WICHA Joanna Beata 247 0.26% 0.00026
Nie
1 19 1 SĘKALSKI Krzysztof Ryszard 55 0.06% 6.0E-5
Nie
1 19 3 ORZECHOWSKA Anna Maria 30 0.03% 3.0E-5
Nie
1 19 4 BUTLER-BŁASIŃSKA Barbara Antonina 13 0.01% 1.0E-5
Nie
1 19 5 SKOTNICKA Karolina Monika 24 0.03% 3.0E-5
Nie
1 19 6 WIERZEJSKI Mieszko Mateusz 6 0.01% 1.0E-5
Nie
1 19 7 KORNILUK Bartłomiej 16 0.02% 2.0E-5
Nie
1 20 1 KACPERCZYK Krystyna Barbara 48 0.05% 5.0E-5
Nie
1 20 2 SITEK Bożena Danuta 27 0.03% 3.0E-5
Nie
1 20 3 REDEL Ewa Wiktoria 19 0.02% 2.0E-5
Nie
1 20 4 KULIŃSKI Kamil Jakub 13 0.01% 1.0E-5
Nie
1 20 5 BARSZCZ Krzysztof Arkadiusz 13 0.01% 1.0E-5
Nie
1 20 6 KOWALSKA Joanna Balbina 13 0.01% 1.0E-5
Nie
1 20 7 SZCZĘSNY Wiesław 14 0.01% 1.0E-5
Nie
1 20 8 KRZEKOTOWSKI Jerzy Wojciech 26 0.03% 3.0E-5
Nie
1 21 1 THOMAS Anna Krystyna 84 0.09% 9.0E-5
Nie
1 21 3 WOŹNIAK Krystyna Maria 30 0.03% 3.0E-5
Nie
1 21 4 TWARDOWSKI Artur Wiesław 44 0.05% 5.0E-5
Nie
1 21 5 KUCZAWSKA Jadwiga Maria 8 0.01% 1.0E-5
Nie
1 21 6 HUK Marcin Wojciech 13 0.01% 1.0E-5
Nie
1 22 1 SHEYBAL-ROSTEK Aleksandra Paulina 314 0.33% 0.00033
Nie
1 22 2 BUDZYN Jerzy Józef 99 0.11% 0.00011
Nie
1 22 3 TARCZYŃSKI Kamil 46 0.05% 5.0E-5
Nie
1 22 4 STĘPIŃSKA Magdalena Anna 79 0.08% 8.0E-5
Nie
1 22 5 TWARDOWSKI Mariusz Piotr 89 0.09% 9.0E-5
Nie
1 22 6 PASTOR Ewa Anna 69 0.07% 7.0E-5
Nie
2 1 1 RABCZON-MAZOWIECKA Mariola 1 149 1.12% 0.00112
Nie
2 1 2 GRALEWICZ Jan 308 0.30% 0.0003
Nie
2 1 3 KOSIM Elżbieta Krystyna 397 0.39% 0.00039
Nie
2 1 4 MARCEWICZ-SZYMAŃSKA Agata Cecylia 242 0.24% 0.00024
Nie
2 1 5 KRAWCZYŃSKA Jadwiga Danuta 299 0.29% 0.00029
Nie
2 1 6 MARZECKI Tadeusz Tomasz 185 0.18% 0.00018
Nie
2 1 7 KUCHNO Piotr Przemysław 224 0.22% 0.00022
Nie
2 1 8 BARCZ Mariusz Piotr 220 0.21% 0.00021
Nie
2 1 9 JEGLIŃSKA Aleksandra Ewa 553 0.54% 0.00054
Nie
2 2 1 WARYCH Michał 281 0.27% 0.00027
Nie
2 2 2 BUCZYŃSKA Aleksandra Milena 113 0.11% 0.00011
Nie
2 2 3 KĘSIK Sebastian Hubert 46 0.04% 4.0E-5
Nie
2 2 4 RANC Renata 63 0.06% 6.0E-5
Nie
2 2 5 KARASZEWSKI Michał 64 0.06% 6.0E-5
Nie
2 2 6 ŁAPIŃSKA Monika Beata 95 0.09% 9.0E-5
Nie
2 2 7 SAWICKI Adam 166 0.16% 0.00016
Nie
2 4 1 SZOLC Marek Bruno 12 311 12.01% 0.01201
Tak
2 4 2 LECH Paweł Piotr 5 577 5.44% 0.00544
Tak
2 4 3 LUTOMIRSKA Dorota Małgorzata 6 399 6.24% 0.00624
Tak
2 4 4 KARCZ Jarosław Janusz 2 145 2.09% 0.00209
Nie
2 4 5 SUSKA Monika Ana 4 321 4.22% 0.00422
Nie
2 4 6 BARWIEJUK Jerzy 857 0.84% 0.00084
Nie
2 4 7 IDZIKOWSKA Zofia Barbara 2 197 2.14% 0.00214
Nie
2 4 8 SZCZYGIELSKA Magdalena 2 541 2.48% 0.00248
Nie
2 4 9 DZIEKANOWSKI Dariusz Paweł 6 034 5.89% 0.00589
Tak
2 5 1 JARUZELSKA Monika Anna 8 494 8.29% 0.00829
Tak
2 5 2 GROCHALA Dorota Lidia 412 0.40% 0.0004
Nie
2 5 3 WZOREK Krzysztof Jan 123 0.12% 0.00012
Nie
2 5 4 TOMASZEWSKA Barbara Janina 172 0.17% 0.00017
Nie
2 5 5 BRODOWSKA Agnieszka Maria 126 0.12% 0.00012
Nie
2 5 6 KACZYŃSKI Witold 90 0.09% 9.0E-5
Nie
2 5 7 KELLES-KRAUZ Joanna Maria 61 0.06% 6.0E-5
Nie
2 5 8 SIARKOWSKI Marek Władysław 77 0.08% 8.0E-5
Nie
2 5 9 SYPKIN-DĘBICKI Włodzimierz 50 0.05% 5.0E-5
Nie
2 8 1 SAWICKI Michał Piotr 1 737 1.69% 0.00169
Nie
2 8 2 WÓJCIK Janusz Szczepan 372 0.36% 0.00036
Nie
2 8 3 DOMAŃSKA Małgorzata 533 0.52% 0.00052
Nie
2 8 4 WNOROWSKI Artur Krzysztof 168 0.16% 0.00016
Nie
2 8 5 KULESZA Iwona 622 0.61% 0.00061
Nie
2 8 6 KOWALCZYK Sławomir 160 0.16% 0.00016
Nie
2 8 7 SKAŁA Karolina Magdalena 193 0.19% 0.00019
Nie
2 8 8 KOLARSKI Piotr Edward 113 0.11% 0.00011
Nie
2 8 9 GORZKOWSKA Katarzyna Magdalena 259 0.25% 0.00025
Nie
2 9 1 BIEŃKO Damian Wacław 525 0.51% 0.00051
Nie
2 9 2 KAPLIŃSKI Krzysztof Grzegorz 73 0.07% 7.0E-5
Nie
2 9 3 KOSTRZEWA Ilona 125 0.12% 0.00012
Nie
2 9 4 SŁAWEK Łukasz 52 0.05% 5.0E-5
Nie
2 9 5 SOWIŃSKA Hanna 82 0.08% 8.0E-5
Nie
2 10 1 KALETA Sebastian Jerzy 14 205 13.86% 0.01386
Tak
2 10 2 LASOCKI Dariusz 4 354 4.25% 0.00425
Tak
2 10 3 HEJKA Oskar Jerzy 1 598 1.56% 0.00156
Nie
2 10 4 SZYSZKO Piotr Cezar 2 304 2.25% 0.00225
Nie
2 10 5 HAŁABURDZIN-RUTKOWSKA Agnieszka Maria 1 368 1.33% 0.00133
Nie
2 10 6 ŚWIDERSKA Barbara 1 520 1.48% 0.00148
Nie
2 10 7 PIPEREK Małgorzata Janina 1 134 1.11% 0.00111
Nie
2 10 8 PIEKNIK Katarzyna Ewa 514 0.50% 0.0005
Nie
2 10 9 KOZIŃSKI Tomasz Marian 1 149 1.12% 0.00112
Nie
2 15 1 GARDAWSKI Stefan Bernard 2 524 2.46% 0.00246
Nie
2 15 2 LESIŃSKI Aleksander Michał 1 362 1.33% 0.00133
Nie
2 15 3 PŁOCHA Karolina Agnieszka 1 090 1.06% 0.00106
Nie
2 15 4 OZDOWSKI Janusz Maciej 172 0.17% 0.00017
Nie
2 15 5 KIERSNOWSKA Ewelina Marianna 373 0.36% 0.00036
Nie
2 15 6 FLISZKIEWICZ Alicja Franciszka 186 0.18% 0.00018
Nie
2 15 7 TARŁOWSKI Jerzy Stanisław 220 0.21% 0.00021
Nie
2 16 1 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 831 0.81% 0.00081
Nie
2 16 2 ORŁOWSKI Tomasz 94 0.09% 9.0E-5
Nie
2 16 3 KOWALCZYK Marcin Jakub 46 0.04% 4.0E-5
Nie
2 16 4 WASILEWSKI Zbigniew Szymon 22 0.02% 2.0E-5
Nie
2 16 5 ŁUKASIK Emilia Maria 64 0.06% 6.0E-5
Nie
2 16 6 MARSCHALL Dominika 39 0.04% 4.0E-5
Nie
2 17 1 CERAN Edyta Kinga 527 0.51% 0.00051
Nie
2 17 2 WALTER Julia Weronika 192 0.19% 0.00019
Nie
2 17 3 RULAK Monika 167 0.16% 0.00016
Nie
2 17 4 CZARNECKI Sebastian 166 0.16% 0.00016
Nie
2 17 5 WOLSKI Jakub Filip 124 0.12% 0.00012
Nie
2 17 6 CZARNECKI Tomasz Marek 71 0.07% 7.0E-5
Nie
2 17 7 SASIN Antoni 173 0.17% 0.00017
Nie
2 18 1 GOSPODARCZYK Hanna Dobrawa 1 935 1.89% 0.00189
Nie
2 18 2 OKRASA Cezary Damian 411 0.40% 0.0004
Nie
2 18 3 STAŃCZUK Kinga Barbara 235 0.23% 0.00023
Nie
2 18 4 ZARÓD Marcin Grzegorz 80 0.08% 8.0E-5
Nie
2 18 5 DOMAŃSKA Inga Maria 277 0.27% 0.00027
Nie
2 18 6 KMICIK Marcin Włodzimierz 45 0.04% 4.0E-5
Nie
2 18 7 HALBERSZTAT Anna 109 0.11% 0.00011
Nie
2 18 8 GASTOŁ Marta 103 0.10% 0.0001
Nie
2 18 9 SZAJER Michał Paweł 109 0.11% 0.00011
Nie
2 19 1 CZAK Arkadiusz Kazimierz 66 0.06% 6.0E-5
Nie
2 19 2 PIEKARSKA Anna Maria 64 0.06% 6.0E-5
Nie
2 19 3 STRADOMSKI Bolesław Henryk 10 0.01% 1.0E-5
Nie
2 19 4 MIRECKA Edyta Sylwia 27 0.03% 3.0E-5
Nie
2 19 5 CZACHOWSKI Karol Maciej 9 0.01% 1.0E-5
Nie
2 19 6 RUDNIK Grażyna Jolanta 25 0.02% 2.0E-5
Nie
2 19 7 ZERNIK Grzegorz Dominik 12 0.01% 1.0E-5
Nie
2 19 8 BONISŁAWSKA Agnieszka Katarzyna 11 0.01% 1.0E-5
Nie
2 20 1 GANCARSON Jacek Marek 29 0.03% 3.0E-5
Nie
2 20 2 POPIS Marian 23 0.02% 2.0E-5
Nie
2 20 3 RĘPALSKA Bożena Małgorzata 16 0.02% 2.0E-5
Nie
2 20 4 ZAREMBA Barbara 25 0.02% 2.0E-5
Nie
2 20 5 ORZECHOWSKA Anna 27 0.03% 3.0E-5
Nie
2 20 6 PRUTIS Halina 7 0.01% 1.0E-5
Nie
2 20 7 KOWALSKI Paweł 12 0.01% 1.0E-5
Nie
2 20 8 RATUSKI Rafał Daniel 11 0.01% 1.0E-5
Nie
2 21 1 USS Piotr Stanisław 73 0.07% 7.0E-5
Nie
2 21 2 STUDZIENNA Lilia 19 0.02% 2.0E-5
Nie
2 21 3 CHOROMAŃSKA Karolina 11 0.01% 1.0E-5
Nie
2 21 4 KOŁOŁO Anna Regina 26 0.03% 3.0E-5
Nie
2 21 5 ZIELIŃSKA Grażyna Anna 24 0.02% 2.0E-5
Nie
2 21 6 SOBOLEWSKI Miłosz Stefan 24 0.02% 2.0E-5
Nie
2 21 7 SOŁTYSIAK Roman 15 0.01% 1.0E-5
Nie
2 22 1 GRUCHALSKI Grzegorz Jerzy 259 0.25% 0.00025
Nie
2 22 2 ZELJAS Joanna Maria 56 0.05% 5.0E-5
Nie
2 22 3 ZAWADZKA Ewa Maria 103 0.10% 0.0001
Nie
2 22 4 PŁASKA Marcin Krzysztof 15 0.01% 1.0E-5
Nie
2 22 5 BOGUSZEWSKI Michał Jerzy 32 0.03% 3.0E-5
Nie
2 22 6 KOZŁOWSKI Jacek 105 0.10% 0.0001
Nie
2 22 7 REGEL Żaneta Maria 44 0.04% 4.0E-5
Nie
3 1 1 ROGIŃSKI Andrzej Wiktor 1 345 1.23% 0.00123
Nie
3 1 2 SOBIERAJ Karolina 955 0.87% 0.00087
Nie
3 1 3 CZAPLARSKI Jacek Wojciech 163 0.15% 0.00015
Nie
3 1 4 BISKUPSKA Ewa 384 0.35% 0.00035
Nie
3 1 5 MAJKOWSKI Ryszard 187 0.17% 0.00017
Nie
3 1 6 RUTECKA Lidia 273 0.25% 0.00025
Nie
3 1 7 PRZYBYSZ Adam 263 0.24% 0.00024
Nie
3 1 8 ŁUSZCZKI Natalia 155 0.14% 0.00014
Nie
3 1 9 WROCHNA Anna Marta 282 0.26% 0.00026
Nie
3 2 1 SALAMON Marcin Wacław 303 0.28% 0.00028
Nie
3 2 2 MARECKI Marek Antoni 96 0.09% 9.0E-5
Nie
3 2 3 RUTKOWSKA Mirosława 148 0.13% 0.00013
Nie
3 2 4 PANAS Anna Józefa 117 0.11% 0.00011
Nie
3 2 5 KUMELA Katarzyna 79 0.07% 7.0E-5
Nie
3 2 6 TYTKE Jacek 62 0.06% 6.0E-5
Nie
3 2 7 STEFANIAK Jakub Łukasz 522 0.48% 0.00048
Nie
3 4 1 SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz 17 849 16.28% 0.01628
Tak
3 4 2 CZEKALSKI Paweł Piotr 3 072 2.80% 0.0028
Nie
3 4 3 SAWICKI Paweł 4 316 3.94% 0.00394
Tak
3 4 4 ZAKRZEWSKA Małgorzata Katarzyna 8 758 7.99% 0.00799
Tak
3 4 5 WIŚNIEWSKA-NAJGEBAUER Joanna Anna 4 608 4.20% 0.0042
Tak
3 4 6 ROSS Tadeusz Edward 4 819 4.40% 0.0044
Tak
3 4 7 WOJCIECHOWSKA Magdalena Katarzyna 3 040 2.77% 0.00277
Nie
3 4 8 DĄBROWSKA Małgorzata Dorota 2 928 2.67% 0.00267
Nie
3 4 9 TURKOWSKI Wojciech Jerzy 1 914 1.75% 0.00175
Nie
3 5 1 WIERZBICKI Sebastian 5 019 4.58% 0.00458
Nie
3 5 2 RINAS Krzysztof 611 0.56% 0.00056
Nie
3 5 3 WÓJCIK Małgorzata Weronika 993 0.91% 0.00091
Nie
3 5 4 RATAJCZAK Joanna Justyna 587 0.54% 0.00054
Nie
3 5 5 LEDZION Marek Krzysztof 142 0.13% 0.00013
Nie
3 5 6 PIDEK Małgorzata 222 0.20% 0.0002
Nie
3 5 7 PIETRYKA Zdzisław 200 0.18% 0.00018
Nie
3 5 8 ŚMIGIELSKI Andrzej Marian 341 0.31% 0.00031
Nie
3 8 1 JARZĄB Żaneta Barbara 1 511 1.38% 0.00138
Nie
3 8 2 DEJTER Radosław Krzysztof 268 0.24% 0.00024
Nie
3 8 3 ECHAUST Daniel 250 0.23% 0.00023
Nie
3 8 4 KOWITZ Daniel Maksymilian 110 0.10% 0.0001
Nie
3 8 5 WIŚNIEWSKI Robert 469 0.43% 0.00043
Nie
3 8 6 KACPRZAK Marta 441 0.40% 0.0004
Nie
3 8 7 ROSTEK Marcin Andrzej 182 0.17% 0.00017
Nie
3 8 8 BACCIARELLI Maria Krystyna 283 0.26% 0.00026
Nie
3 9 1 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard 1 683 1.54% 0.00154
Nie
3 9 2 DULSKA Hanna 49 0.04% 4.0E-5
Nie
3 9 3 KŁOS Łukasz Krystian 26 0.02% 2.0E-5
Nie
3 9 4 WOŁOSZYN Michał Marian 17 0.02% 2.0E-5
Nie
3 9 5 DZIESZUK Krzysztof Jarosław 17 0.02% 2.0E-5
Nie
3 9 6 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria 22 0.02% 2.0E-5
Nie
3 9 7 KALINOWSKA Małgorzata 16 0.01% 1.0E-5
Nie
3 9 8 KIDA Edyta Maria 26 0.02% 2.0E-5
Nie
3 10 1 CIEŚLIKOWSKI Jacek Marcin 11 320 10.32% 0.01032
Tak
3 10 2 GÓRSKI Patryk 5 618 5.12% 0.00512
Tak
3 10 3 WROTNOWSKA-GMYZ Elżbieta 1 528 1.39% 0.00139
Nie
3 10 4 ŻAK Grażyna 2 427 2.21% 0.00221
Nie
3 10 5 GÓRNIAK Krystyna Stanisława 593 0.54% 0.00054
Nie
3 10 6 AUGUSTYN Wiktor Aleksander 589 0.54% 0.00054
Nie
3 10 7 BUDZYK Andrzej Krzysztof 248 0.23% 0.00023
Nie
3 10 8 GRODZKA Małgorzata Krystyna 689 0.63% 0.00063
Nie
3 10 9 BOSAK Krzysztof Tomasz 2 327 2.12% 0.00212
Nie
3 15 1 POPŁAWSKI Jan Piotr 3 133 2.86% 0.00286
Nie
3 15 2 GLIŃSKA Zuzanna Marta 1 722 1.57% 0.00157
Nie
3 15 3 JARZYNOWSKI Marcin Szczepan 118 0.11% 0.00011
Nie
3 15 4 JARZĘBSKA Anna Maria 571 0.52% 0.00052
Nie
3 15 5 FISZER Łukasz Franciszek 150 0.14% 0.00014
Nie
3 15 6 ŻACZEK Katarzyna Joanna 326 0.30% 0.0003
Nie
3 15 7 GAŁWA Paweł Antoni 66 0.06% 6.0E-5
Nie
3 15 8 WIŚNIEWSKI Leszek Stanisław 223 0.20% 0.0002
Nie
3 16 1 NOWAK Anna 597 0.54% 0.00054
Nie
3 16 2 NIKOŁAIDI Olga 55 0.05% 5.0E-5
Nie
3 16 3 JAWORSKI Kazimierz Ryszard 75 0.07% 7.0E-5
Nie
3 16 4 KABAŁA Anna Zofia 74 0.07% 7.0E-5
Nie
3 16 5 NOWAK Leszek 50 0.05% 5.0E-5
Nie
3 16 6 NOSAL Mikołaj Benedykt 28 0.03% 3.0E-5
Nie
3 16 7 REMBIEJEWSKI Eugeniusz 23 0.02% 2.0E-5
Nie
3 16 8 WAGNER-KABALA Anna 50 0.05% 5.0E-5
Nie
3 16 9 WADECKA Magdalena Lidia 51 0.05% 5.0E-5
Nie
3 17 1 KORDOWSKI Marcin 620 0.57% 0.00057
Nie
3 17 2 SKARŻYŃSKI Andrzej Grzegorz 73 0.07% 7.0E-5
Nie
3 17 3 GARSTECKI Franciszek Stanisław 46 0.04% 4.0E-5
Nie
3 17 4 JABŁOŃSKI Konrad Norbert 108 0.10% 0.0001
Nie
3 17 5 GOŁYGOWSKI Maciej Jakub 36 0.03% 3.0E-5
Nie
3 17 6 STASIOWSKA Natalia Gabriela 137 0.12% 0.00012
Nie
3 17 7 JARY Małgorzata 122 0.11% 0.00011
Nie
3 17 8 JANUS Karolina 132 0.12% 0.00012
Nie
3 18 1 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 3 220 2.94% 0.00294
Nie
3 18 2 LISZKA Sebastian Roman 229 0.21% 0.00021
Nie
3 18 3 LECHOWSKA Inga Anna 281 0.26% 0.00026
Nie
3 18 4 ANDRZEJEWSKI Tomasz Paweł 149 0.14% 0.00014
Nie
3 18 5 FALENCIAK-PABIJAN Barbara Iwona 87 0.08% 8.0E-5
Nie
3 18 6 KADELSKI Leszek Aleksander 38 0.03% 3.0E-5
Nie
3 18 7 KAMLER Marika Krystyna 116 0.11% 0.00011
Nie
3 18 8 BRZEZIŃSKI Bartosz Maciej 142 0.13% 0.00013
Nie
3 18 9 SAMOLIŃSKA Weronika 306 0.28% 0.00028
Nie
3 20 1 MIRSKA-PIWOROWICZ Beata Iwona 57 0.05% 5.0E-5
Nie
3 20 2 DOLIŃSKA-MARKOWSKA Ewa Jadwiga 16 0.01% 1.0E-5
Nie
3 20 3 JAKUBOWICZ Andrzej 19 0.02% 2.0E-5
Nie
3 20 4 MIRSKA Klaudia Stanisława 14 0.01% 1.0E-5
Nie
3 20 5 KAŁKUSIŃSKI Wojciech 6 0.01% 1.0E-5
Nie
3 20 6 KOWALSKI Witold Zbigniew 9 0.01% 1.0E-5
Nie
3 20 7 CIACH Katarzyna Anna 16 0.01% 1.0E-5
Nie
3 20 8 STĘPIEŃ Jolanta Agnieszka 20 0.02% 2.0E-5
Nie
3 21 1 MIGUŁA Marzena Renata 77 0.07% 7.0E-5
Nie
3 21 2 BLUJ Maria Alicja 16 0.01% 1.0E-5
Nie
3 21 3 PTASZYŃSKA Eleonora 6 0.01% 1.0E-5
Nie
3 21 4 CIECHANOWSKA Maja Łucja 31 0.03% 3.0E-5
Nie
3 21 5 LIS Ryszard 22 0.02% 2.0E-5
Nie
3 21 6 KARCZEWSKI Kazimierz 22 0.02% 2.0E-5
Nie
3 21 7 TEKLIŃSKI Cezary Paweł 14 0.01% 1.0E-5
Nie
3 22 1 RZOŃCA Marcin Andrzej 413 0.38% 0.00038
Nie
3 22 2 KRASNODĘBSKI Dariusz 90 0.08% 8.0E-5
Nie
3 22 3 MICHALAK Eryka Aleksandra 68 0.06% 6.0E-5
Nie
3 22 4 SZYNKARCZUK Magdalena Julia 66 0.06% 6.0E-5
Nie
3 22 5 WALASEK Ernest Andrzej 43 0.04% 4.0E-5
Nie
4 1 1 RADULSKI Paweł 646 0.97% 0.00097
Nie
4 1 2 KACPRZAK Hanna Elżbieta 510 0.77% 0.00077
Nie
4 1 3 DYBOWSKI Paweł Szymon 210 0.32% 0.00032
Nie
4 1 4 TABOROWICZ Mirosława Barbara 118 0.18% 0.00018
Nie
4 1 5 MASYK Lewi Daniel 79 0.12% 0.00012
Nie
4 1 6 SZANDECKA Elżbieta 333 0.50% 0.0005
Nie
4 1 7 SZYMANEK Arkadiusz Waldemar 211 0.32% 0.00032
Nie
4 2 1 RYKOWSKI Konrad 186 0.28% 0.00028
Nie
4 2 2 KALBARCZYK-PERZANOWSKA Anna 122 0.18% 0.00018
Nie
4 2 3 RUDZIŃSKI Jan Tadeusz 77 0.12% 0.00012
Nie
4 2 4 KULESZA Ewelina Bogumiła 104 0.16% 0.00016
Nie
4 2 5 CHOŁAST Sylwester Adam 76 0.11% 0.00011
Nie
4 4 1 SYBILSKI Tomasz Marcin 9 119 13.75% 0.01375
Tak
4 4 2 NIEWITECKA Renata Maria 5 906 8.90% 0.0089
Tak
4 4 3 KOŁOMYCKI Piotr Jerzy 1 709 2.58% 0.00258
Nie
4 4 4 BUDZISZEWSKI Mariusz 4 659 7.02% 0.00702
Tak
4 4 5 LEŚNIAK Edwin Bogdan 1 129 1.70% 0.0017
Nie
4 4 6 KOŚCIELNIAK-MIĄDLICKA Anna Katarzyna 3 558 5.36% 0.00536
Nie
4 4 7 ŻUBER-ZIELICZ Małgorzata 2 753 4.15% 0.00415
Nie
4 5 1 HARTMAN Jan Marek 1 941 2.93% 0.00293
Nie
4 5 2 SITKO Andrzej 327 0.49% 0.00049
Nie
4 5 3 OLECHOWSKA Helena 477 0.72% 0.00072
Nie
4 5 4 ZIELENIEWSKI Rafał Roman 90 0.14% 0.00014
Nie
4 5 5 OLSZEWSKA Urszula 403 0.61% 0.00061
Nie
4 8 1 ROSZKOWSKI Daniel 1 170 1.76% 0.00176
Nie
4 8 2 STRZEMBOSZ Katarzyna Maria 501 0.76% 0.00076
Nie
4 8 3 RUTKOWSKI Bogdan Robert 197 0.30% 0.0003
Nie
4 8 4 GIELO Aneta Bożena 173 0.26% 0.00026
Nie
4 8 5 SAWICKI Roman 119 0.18% 0.00018
Nie
4 8 6 SAWICKA Beata 258 0.39% 0.00039
Nie
4 8 7 ARENDT Piotr Paweł 179 0.27% 0.00027
Nie
4 9 1 BANASIAK Paweł Piotr 458 0.69% 0.00069
Nie
4 9 2 KOWALSKA Agnieszka 117 0.18% 0.00018
Nie
4 9 3 SKIERSKA Agnieszka Dorota 38 0.06% 6.0E-5
Nie
4 9 4 ŻMIGRODZKA Małgorzata Maria 31 0.05% 5.0E-5
Nie
4 9 5 RYWCZYŃSKI Rafał 29 0.04% 4.0E-5
Nie
4 9 6 CZERNIAWSKI Łukasz Wojciech 36 0.05% 5.0E-5
Nie
4 10 1 SEMENIUK Olga Ewa 8 013 12.08% 0.01208
Tak
4 10 2 BINKOWSKI Maciej Wojciech 5 006 7.55% 0.00755
Tak
4 10 3 DOROSIŃSKI Rafał Sebastian 1 827 2.75% 0.00275
Nie
4 10 4 JĘDA Maria Weronika 981 1.48% 0.00148
Nie
4 10 5 CHLASTA Joanna 676 1.02% 0.00102
Nie
4 10 6 RUBIEC Jarosław Rafał 526 0.79% 0.00079
Nie
4 10 7 MROWIŃSKA Hanna 1 030 1.55% 0.00155
Nie
4 15 1 KISIEL Jacek 2 435 3.67% 0.00367
Nie
4 15 2 KLIKOWICZ Joanna 752 1.13% 0.00113
Nie
4 15 3 DZIANO Janusz Adam 178 0.27% 0.00027
Nie
4 15 4 CHYBOWSKA Ewa Danuta 368 0.55% 0.00055
Nie
4 15 5 BRZOZOWSKI Daniel Paweł 168 0.25% 0.00025
Nie
4 15 6 NOWAK-RADZIEJOWSKA Hanna Barbara 357 0.54% 0.00054
Nie
4 16 1 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 303 0.46% 0.00046
Nie
4 16 2 DRABCZYK Teresa Maria 82 0.12% 0.00012
Nie
4 16 3 KRAWCZYK Katarzyna Maria 109 0.16% 0.00016
Nie
4 16 4 KUCZEWSKI Kamil Dariusz 60 0.09% 9.0E-5
Nie
4 16 5 JANKOWSKI Krzysztof Jerzy 88 0.13% 0.00013
Nie
4 16 6 KUCHARSKA Karolina Julia 98 0.15% 0.00015
Nie
4 16 7 BABECKI Wojciech Antoni 47 0.07% 7.0E-5
Nie
4 17 1 TANAJNO Paweł Jan 898 1.35% 0.00135
Nie
4 17 2 MURAWSKI Gabriel Marian 60 0.09% 9.0E-5
Nie
4 17 3 ŁUCZYŃSKI Kamil 80 0.12% 0.00012
Nie
4 17 4 HENKELMAN Julia Anna 59 0.09% 9.0E-5
Nie
4 17 5 WIECZOREK Natalia Aleksandra 132 0.20% 0.0002
Nie
4 18 1 PERKOWSKI Karol Konrad 1 574 2.37% 0.00237
Nie
4 18 2 BIAŁOŁĘCKA Dorota Barbara 393 0.59% 0.00059
Nie
4 18 3 SAMOLIŃSKA Justyna 254 0.38% 0.00038
Nie
4 18 4 LEWANDOWSKA Katarzyna 320 0.48% 0.00048
Nie
4 18 5 RUDZKI Wiesław Wincenty 84 0.13% 0.00013
Nie
4 18 6 BASIAGA Karol Robert 47 0.07% 7.0E-5
Nie
4 18 7 ROMANOWSKA Agata Anna 426 0.64% 0.00064
Nie
4 20 1 WROŃSKI Marcin Edward 38 0.06% 6.0E-5
Nie
4 20 2 ALEKSANDROWICZ Krystyna 22 0.03% 3.0E-5
Nie
4 20 3 MIRSKI Kamil 10 0.02% 2.0E-5
Nie
4 20 4 PIWOROWICZ Grzegorz 7 0.01% 1.0E-5
Nie
4 20 5 LEWCZUK Aleksandra 12 0.02% 2.0E-5
Nie
4 20 6 KULIŃSKA Karolina Beata 15 0.02% 2.0E-5
Nie
4 20 7 BRALSKI Paweł Marek 74 0.11% 0.00011
Nie
4 21 1 KOCHAŃSKI Piotr Paweł 97 0.15% 0.00015
Nie
4 21 2 CHOROMAŃSKA Grażyna 20 0.03% 3.0E-5
Nie
4 21 3 DYMKOWSKA Elżbieta 20 0.03% 3.0E-5
Nie
4 21 4 KUBUSZEWSKA Małgorzata Anna 21 0.03% 3.0E-5
Nie
4 21 5 NIEMIRA Krzysztof 12 0.02% 2.0E-5
Nie
4 22 1 PRZEPIÓRKA Krzysztof Tadeusz 229 0.35% 0.00035
Nie
4 22 2 KAMIEŃSKA Joanna Urszula 122 0.18% 0.00018
Nie
4 22 3 SAWICKI Leszek Maciej 56 0.08% 8.0E-5
Nie
4 22 4 BRONISZEWSKA Paulina 57 0.09% 9.0E-5
Nie
4 22 5 KRZOSEK Tomasz 42 0.06% 6.0E-5
Nie
5 1 1 BARTMIŃSKI Jacek 1 150 1.20% 0.0012
Nie
5 1 2 TRYKACZ Małgorzata Maria 1 253 1.31% 0.00131
Nie
5 1 3 CHARCZENKO Wiktoria Magdalena 295 0.31% 0.00031
Nie
5 1 4 SOTEK Barbara Henryka 204 0.21% 0.00021
Nie
5 1 5 WASILEWSKI Maciej 379 0.40% 0.0004
Nie
5 1 6 SZYMAŃSKI Karol 321 0.34% 0.00034
Nie
5 1 7 KOWALCZYK Monika 687 0.72% 0.00072
Nie
5 1 8 RAJKIEWICZ Wanda 410 0.43% 0.00043
Nie
5 2 1 LESIUK Remigiusz 224 0.23% 0.00023
Nie
5 2 2 WOLSKA-WÓJCIK Marta Magdalena 159 0.17% 0.00017
Nie
5 2 3 FRIEDEL Jacek Zbigniew 47 0.05% 5.0E-5
Nie
5 2 4 LELONKIEWICZ Katarzyna 60 0.06% 6.0E-5
Nie
5 2 5 CHIBOWSKA Małgorzata Grażyna 53 0.06% 6.0E-5
Nie
5 2 6 MAZUREK Jerzy 114 0.12% 0.00012
Nie
5 4 1 MAZUREK Piotr 15 938 16.67% 0.01667
Tak
5 4 2 ŁOBODA Dorota Ewa 10 362 10.84% 0.01084
Tak
5 4 3 WYRWAŁ Agnieszka Monika 6 325 6.62% 0.00662
Tak
5 4 4 KRASUSKI Mariusz Paweł 1 915 2.00% 0.002
Nie
5 4 5 KOZŁOWSKA Renata 2 561 2.68% 0.00268
Nie
5 4 6 LIPIŃSKA-DERLIKOWSKA Magdalena Barbara 1 553 1.62% 0.00162
Nie
5 4 7 SAWICKA Czesława Kazimiera 1 081 1.13% 0.00113
Nie
5 4 8 PIETRUSIŃSKI Kacper Karol 2 741 2.87% 0.00287
Tak
5 5 1 KOZŁOWSKA Krystyna Barbara 2 089 2.19% 0.00219
Nie
5 5 2 DRYSZEL Andrzej Jerzy 391 0.41% 0.00041
Nie
5 5 3 ŻURAWSKI Cezary 319 0.33% 0.00033
Nie
5 5 4 CYMERMAN Wanda Maria 300 0.31% 0.00031
Nie
5 5 5 SZYMAŃSKA Dobromiła Natalia 492 0.51% 0.00051
Nie
5 8 1 WITKOWSKA Agata Joanna 1 998 2.09% 0.00209
Nie
5 8 2 BIELECKA Małgorzata Dorota 465 0.49% 0.00049
Nie
5 8 3 FRONC Maciej Artur 249 0.26% 0.00026
Nie
5 8 4 CIEĆWIERZ Luiza Anna 265 0.28% 0.00028
Nie
5 8 5 KOWALCZYK Dorota 259 0.27% 0.00027
Nie
5 8 6 SUSZYŃSKI Marcin 248 0.26% 0.00026
Nie
5 8 7 BAGIŃSKA Agnieszka Aleksandra 243 0.25% 0.00025
Nie
5 8 8 DZIEKAŃSKI Marian 284 0.30% 0.0003
Nie
5 9 1 JURKIEWICZ Gabriela Zofia 588 0.62% 0.00062
Nie
5 9 2 DELAKOWICZ Rafał Paweł 135 0.14% 0.00014
Nie
5 9 3 JĘDRYKA Jakub Marek 44 0.05% 5.0E-5
Nie
5 9 4 MIELNICKI Adam 44 0.05% 5.0E-5
Nie
5 9 5 KŁOS Edyta Sylwia 86 0.09% 9.0E-5
Nie
5 9 6 WOJCIECHOWSKA Kaja Karolina 70 0.07% 7.0E-5
Nie
5 9 7 ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz 61 0.06% 6.0E-5
Nie
5 9 8 KUNOWSKI Janusz 107 0.11% 0.00011
Nie
5 10 1 FIGURA Dariusz 12 000 12.55% 0.01255
Tak
5 10 2 HERBICH Tomasz Maciej 3 375 3.53% 0.00353
Tak
5 10 3 ŚWIDERSKI Edmund Marceli 2 994 3.13% 0.00313
Nie
5 10 4 KACZMARSKA Anna Urszula 2 722 2.85% 0.00285
Nie
5 10 5 STANISZEWSKI Filip 954 1.00% 0.001
Nie
5 10 6 PALCZEWSKA Paulina 1 062 1.11% 0.00111
Nie
5 10 7 JEŻEWSKA Wioletta Marta 852 0.89% 0.00089
Nie
5 10 8 WIELGUS Jerzy 1 684 1.76% 0.00176
Nie
5 15 1 HOMAN Katarzyna Aniela 4 399 4.60% 0.0046
Nie
5 15 2 LEWANDOWSKI Borys Piotr 961 1.01% 0.00101
Nie
5 15 3 GROMADOWSKA Maria Krystyna 496 0.52% 0.00052
Nie
5 15 4 OPALIŃSKI Rafał Michał 401 0.42% 0.00042
Nie
5 15 5 GRABIAS-KWAŚNIEWSKA Agata 294 0.31% 0.00031
Nie
5 15 6 RUGOWSKI Witold Lech 102 0.11% 0.00011
Nie
5 15 7 JAKUBIEC-PUKA Anna Maria 323 0.34% 0.00034
Nie
5 15 8 KIEŁCZEWSKI Krzysztof Leszek 218 0.23% 0.00023
Nie
5 16 1 PACZKOWSKA-MĘŻYŃSKA Katarzyna 615 0.64% 0.00064
Nie
5 16 2 JANEK Jakub 125 0.13% 0.00013
Nie
5 16 3 ZARZECKA Nina Helena 88 0.09% 9.0E-5
Nie
5 16 4 SZAJEWSKI Piotr Sebastian 69 0.07% 7.0E-5
Nie
5 16 5 SZAJEWSKA Monika 78 0.08% 8.0E-5
Nie
5 16 6 GÓRECKI Jan Wojciech 84 0.09% 9.0E-5
Nie
5 18 1 KOŁECZEK Aleksandra 1 967 2.06% 0.00206
Nie
5 18 2 KUC Dominik 713 0.75% 0.00075
Nie
5 18 3 SUPIŃSKA-MODZELEWSKA Jolanta Maria 186 0.19% 0.00019
Nie
5 18 4 LEWANDOWSKI Linus 192 0.20% 0.0002
Nie
5 18 5 RAWIŃSKA Małgorzata 179 0.19% 0.00019
Nie
5 18 6 SOCHACKI Michał 143 0.15% 0.00015
Nie
5 18 7 NOWAK Katarzyna 202 0.21% 0.00021
Nie
5 18 8 TUSZYŃSKI Sebastian Janusz 151 0.16% 0.00016
Nie
5 20 1 KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna 209 0.22% 0.00022
Nie
5 20 2 POSTEK Jan Stanisław 17 0.02% 2.0E-5
Nie
5 20 3 WIDZYŃSKA Barbara 19 0.02% 2.0E-5
Nie
5 20 4 SANDECKI Włodzimierz Jan 19 0.02% 2.0E-5
Nie
5 20 5 OKULUS Sebastian Kacper 15 0.02% 2.0E-5
Nie
5 20 6 LEWANDOWSKI Marek Krzysztof 21 0.02% 2.0E-5
Nie
5 20 7 SZCZĘSNA Krystyna Maria 23 0.02% 2.0E-5
Nie
5 20 8 OCIEPKA Maciej Dariusz 42 0.04% 4.0E-5
Nie
5 21 1 GORZKOWSKI Andrzej Ryszard 110 0.12% 0.00012
Nie
5 21 2 MIDZIO-MILCZAREK Irena Krystyna 9 0.01% 1.0E-5
Nie
5 21 3 ŚRODA Anna Maria 52 0.05% 5.0E-5
Nie