Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 49 794
Wyborców 40 891
Obwodów 19
  • Wybory do Rady Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
331 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9, ul. J. Ch. Paska 10 Żoliborz stały Nie ul. Bieniewicka: cała, ul. H. Dembińskiego: cała, ul. J. Gawińskiego: cała, ul. Gdańska: strona parzysta od nr 2 do nr 6B, strona nieparzysta od nr 3 do nr 23, ul. E. Jelinka: cała, ul. Kolektorska: 10, 12, ul. W. Lutosławskiego: cała, ul. Marii Kazimiery: strona parzysta od nr 18 do nr 56, strona nieparzysta od nr 1 do nr 35 , ul. A. Mickiewicza: strona nieparzysta od nr 65 do 73, ul. K. Opalińskiego: cała, ul. J. Ch. Paska: cała, ul. F. Rymkiewicza: cała, ul. ks. Z. Trószyńskiego: cała, ul. S. Twardowskiego: cała
332 Szkoła Podstawowa nr 65, korytarz-wysoki parter, ul. Mścisławska 1 Żoliborz stały Tak ul. Barszczewska: cała, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od 64 do 74, ul. Potocka: 2A, 4, 6, 8, ul. Smoszewska: cała, ul. Tylżycka: cała
333 Szkoła Główna Służby Pożarniczej, ul. H. Siemiradzkiego 2 Żoliborz stały Nie ul. A. Cieszkowskiego: cała, ul. E. Drużbackiej: cała, ul. Krechowiecka: cała, pI. J. Lelewela: cały, ul. A. Mickiewicza: strona nieparzysta od nr 33A do nr 61, ul. H. Modrzejewskiej: cała, ul. Potocka: strona nieparzysta od nr 19 do nr 37, strona parzysta nr 42, 58, 60 ul. H. Siemiradzkiego: cała, ul. J. Słowackiego: 12, 20, 22, 24, 32/36, 38/46 , 52/54, ul. L. Solskiego: cała, ul. K. Szajnochy: cała, ul. L. Wawrzyńskiej: cała, pI. T. W. Wilsona: cały
334 Szkoła Podstawowa nr 65, świetlica-wysoki parter, ul. Mścisławska 1 Żoliborz stały Tak ul. F. Bohomolca: cała, ul. Bytomska: cała, ul. Drohicka: cała, ul. A. Dygasińskiego: strona nieparzysta od nr 27B do nr 49A, strona parzysta od nr 28 do nr 76, ul. M. Gomółki: cała, ul. Gwiaździsta: strona nieparzysta od nr 5A do nr 15A, strona parzysta 20, ul. F. Kniaźnina: cała, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od nr 32 do nr 62, ul. Mścisławska: cała, ul. Mysłowicka: cała, ul. Potocka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. K. Promyka: strona nieparzysta od nr 25 do nr 43, ul. Cz. L. Rybińskiego: cała, ul. J. Sułkowskiego: strona parzysta od nr 22 do nr 36, strona nieparzysta od nr 25/27 do nr 37, ul. J. Święcickiego: cała, ul. Tucholska: strona nieparzysta od nr 19 do nr 43 , strona parzysta od nr 22 do nr 28, ul. Wybrzeże Gdyńskie: 1
335 Przedszkole nr 212, ul. Cz. L. Rybińskiego 2 Żoliborz stały Tak ul. A. Dygasińskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, strona parzysta od nr 10 do nr 26, ul. Dziennikarska: cała, ul. F. Karpińskiego: cała, ul. K. Koźmiana: cała, ul. Z. Krasińskiego: 2/4/6, 2A, 8, 10 ul. A. Mickiewicza: 30, ul. K. Promyka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, ul. J. Sułkowskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Tucholska: strona nieparzysta od nr 9 do nr 13, strona parzysta od nr 2 do nr 16
336 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3, ul. Włościańska 35 Żoliborz stały Nie ul. Braci Załuskich: 11, ul. Włościańska: cała
337 Szkoła Podstawowa nr 267, ul. Braci Załuskich 1 Żoliborz stały Tak ul. Braci Załuskich: 1, 3, 3A, 2, 4, 6 ul. W. Broniewskiego: strona parzysta od nr 14 do nr 26, ul. P. Gojawiczyńskiej: cała, ul. Sady Żoliborskie: strona nieparzysta od nr 5 do nr 17, ul. ppłk. M. Kalenkiewicza "Kotwicza": cała
338 Szkoła Podstawowa nr 391, ul. Filarecka 2 Żoliborz stały Tak H. Czaki: cała, ul. Filarecka cała, ul. Z. Krasińskiego: 16 , 18, ul. Sarbiewskiego: cała, ul. Sierpecka: cała, ul. Słowackiego: 5/13, 15/19, 25, 27/33, ul. P. Suzina: cała, ul. ks. J. Popiełuszki: 14, 16, ul. A. Próchnika: cała, ul. T. Toeplitza: cała
339 XVI Liceum Ogólnokształcące, ul. ks. J. Popiełuszki 5 Żoliborz stały Tak ul. W. Broniewskiego: 4 , 6, 8, 8A, ul. Z. Krasińskiego: strona parzysta od nr 20 do nr 34A, strona nieparzysta od nr 31 do nr 39, ul. ks. J. Popiełuszki: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17C, ul. Sady Żoliborskie: 2, 3
340 Szkoła Podstawowa Nr 92, sala gimnastyczna, ul. Przasnyska 18A Żoliborz stały Nie ul. W. Broniewskiego: strona nieparzysta od nr 9A do nr 23, ul. Z. Krasińskiego: strona parzysta od nr 38 do nr 42, ul. Przasnyska: strona parzysta od nr 8 do nr 24
341 Szkoła Podstawowa Nr 92, korytarz, ul. Przasnyska 18A Żoliborz stały Nie ul. W. Broniewskiego: 33, ul. Dolnośląska: cała, ul. Elbląska: 10, 12, 12A, strona nieparzysta od nr 55 do nr 67, ul. Izabelli: cała, ul. Pionierska: cała, ul. Przasnyska: 17, ul. Saperska: cała
342 LXIV Liceum Ogólnokształcące, aula, ul. Elbląska 51 Żoliborz stały Tak ul. Elbląska: strona parzysta nr 6, 8, strona nieparzysta od nr 37 do nr 51, ul. Głogowska: cała, ul. Jasnodworska: cała, ul. Opalińska: cała, ul. Powązkowska: strona nieparzysta nr 13, strona parzysta od nr 44 do nr 80, ul. Sybilli: cała
343 LXIV Liceum Ogólnokształcące, sala gimnastyczna, ul. Elbląska 51 Żoliborz stały Tak ul. S. Dygata: cała, ul. J. Ficowskiego: cała, ul. K. Jędrusik: cała, ul. Z. Krasińskiego: strona parzysta nr 58, strona nieparzysta od nr 57 do nr 67, pl. Cz. Niemena: cały, ul. Przasnyska: strona nieparzysta od nr 7 do nr 11A, ul. Szamocka: cała
344 Przedszkole nr 433, ul. Rydygiera 8A Żoliborz stały Tak ul. A. German: cała, ul. Z. Krasińskiego: 41, 41A, ul. Przasnyska: strona parzysta od nr 2 do nr 6C, ul. L. Rydygiera: strona nieparzysta od nr 11 do nr 19, strona parzysta od nr 6C do nr 18
345 Żoliborskie Centrum Integracji i Aktywizacji Seniorów, ul. S. Wyspiańskiego 6/8 Żoliborz stały Tak pl. D. Henkla: cały, ul. Z. Krasińskiego: 29, ul. ks. J. Popiełuszki: strona parzysta od nr 2 do nr 8, ul. S. Wyspiańskiego: cała
346 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4, ul. Z. Krasińskiego 1 Żoliborz stały Nie ul. S. Czarnieckiego: strona nieparzysta od nr 11 do nr 65, strona parzysta od nr 18 do nr 90A, ul. Forteczna: cała, ul. J. Hauke-Bosaka: cała, pl. Inwalidów: 4/6/8, 10, ul. A. Jakiela: cała, ul. Kaniowska: cała, ul. Z. Krasińskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od nr 22 do nr 28, ul. L. Mierosławskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 19, strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. A. Munka: cała, ul. Skazańców: cała, pl. Słoneczny: cały, ul. J. Szaniawskiego: cała, ul. Śmiała: strona parzysta od nr 28 do nr 74, strona nieparzysta od nr 31 do nr 79A, al. Wojska Polskiego: strona parzysta od nr 2 do nr 12
347 Szkoła Podstawowa Nr 68, ul. Or-Ota 5 Żoliborz stały Tak ul. ks. T. Boguckiego: cała, ul. K. Brodzińskiego: cała, ul. Ł. Gołębiowskiego: cała, ul. S. Hozjusza: cała, ul. W. Kochowskiego: cała, ul. J. Kossaka: cała, ul. Z. Krasińskiego: strona nieparzysta od nr 21 do nr 27, ul. W. Niegolewskiego: cała, ul. Podstarościch: cała, ul. L. Rydygiera: 4A ul. H. Wieniawskiego: cała, al. Wojska Polskiego: 35, 37, 39, 41, 46/48, 50/54, 56, 58, ul. gen. J. Zajączka: strona nieparzysta od nr 15 do 27 i 40
348 I Liceum Ogólnokształcące, ul. A. Felińskiego 15 Żoliborz stały Tak ul. Bitwy pod Rokitną: cała, ul. S. Czarnieckiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. A. Felińskiego: cała, pl. Inwalidów: 3, ul. J. Kozietulskiego: cała, ul. J. Lechonia: cała, ul. L. Lisa-Kuli: cała, ul. A. Mickiewicza: strona nieparzysta od nr 9 do nr 27, ul. L. Mierosławskiego: strona parzysta od nr 18 do nr 26, strona nieparzysta od nr 23 do nr 31, ul. S. Pogonowskiego: cała, al. Wojska Polskiego: strona nieparzysta od nr 17 do nr 31, strona parzysta od nr 18 do nr 42, ul. gen. J. Zajączka: strona nieparzysta od nr 7A do nr 11C, strona parzysta od nr 22 do nr 34
349 Szkoła Podstawowa nr 392, al. Wojska Polskiego 1A Żoliborz stały Nie ul. Dymińska: cała, ul. R. Krajewskiego: cała, ul. A. Mickiewicza: strona parzysta od nr 4 do nr 20, ul. Śmiała: 1/3, 4/18, 5/7, 20, 21, 22, 23, 24, 25, al. Wojska Polskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. gen. J. Zajączka: 1/5, 8

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 rzeka Wisła-wschodnia granica dzielnicy-ul. Z. Krasińskiego-ul. J. Słowackiego-północna granica dzielnicy 5 10 067 6 38
0.0000020000Nr 2 ul. J. Słowackiego-ul. Z. Krasińskiego-ul. ks. J. Popiełuszki-ul. W. Broniewskiego-północna granica dzielnicy 5 9 808 7 46
0.0000030000Nr 3 al. Jana Pawła II-południowa granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-ul. W. Broniewskiego 6 11 499 7 51
0.0000040000Nr 4 al. Jana Pawła II-ul. ks. J. Popiełuszki-ul. Z. Krasińskiego i dalej na wschód do rzeki Wisły-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy 5 9 517 7 45
Podsumowanie 21 40 891 27 180

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 8 7 29
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 6 7 5 23
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 8 7 29
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - KOALICJA DLA ŻOLIBORZA KWW MIASTO JEST NASZE -KOALICJA DLA ŻOLIBORZA 7 7 8 7 29
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŻOLIBORZ KWW PROJEKT ŻOLIBORZ 7 7 8 7 29
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJE MIASTO ŻOLIBORZ" KWW "MOJE MIASTO ŻOLIBORZ" 7 7 7 21
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 5 5 5 20

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 10 106 7 286 7 286 72.10% 0.0721
7 184 98.60% 0.0986
Tak
2 9 801 6 704 6 704 68.40% 0.0684
6 587 98.25% 0.09825
Tak
3 11 486 8 447 8 447 73.54% 0.07354
8 308 98.35% 0.09835
Tak
4 9 516 6 385 6 385 67.10% 0.0671
6 275 98.28% 0.09828
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 584 29 37.33% 0.03733
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 818 23 2.88% 0.00288
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 300 29 22.22% 0.02222
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - KOALICJA DLA ŻOLIBORZA 5 955 29 21.00% 0.021
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŻOLIBORZ 2 204 29 7.77% 0.00777
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJE MIASTO ŻOLIBORZ" 1 604 21 5.66% 0.00566
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 889 20 3.14% 0.00314

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 584 29 10 37.33% 0.03733
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 818 23 0 2.88% 0.00288
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 300 29 6 22.22% 0.02222
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - KOALICJA DLA ŻOLIBORZA 5 955 29 5 21.00% 0.021
Tak
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŻOLIBORZ 2 204 29 0 7.77% 0.00777
Nie
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJE MIASTO ŻOLIBORZ" 1 604 21 0 5.66% 0.00566
Nie
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 889 20 0 3.14% 0.00314
Nie

Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 WERTENSTEIN-ŻUŁAWSKI Piotr Jerzy 1 380 19.21% 0.01921
Tak
1 4 2 KLEJN Dorota Jadwiga 505 7.03% 0.00703
Tak
1 4 3 KOZACZUK Marcin 510 7.10% 0.0071
Tak
1 4 4 SIESZYCKI Zbigniew Czesław 127 1.77% 0.00177
Nie
1 4 5 STĘPNIAK Radosław Jacek 88 1.22% 0.00122
Nie
1 4 6 KROPACZEWSKA Marta Jolanta 215 2.99% 0.00299
Nie
1 4 7 LEWICKA-BANASZAK Ewa 407 5.67% 0.00567
Nie
1 8 1 SOSIN Daniel Krzysztof 201 2.80% 0.0028
Nie
1 8 2 KLISZEWSKA Ewa Agnieszka 16 0.22% 0.00022
Nie
1 8 3 PĘKAL Marcin 24 0.33% 0.00033
Nie
1 8 4 TRUSZKOWSKA Agnieszka 18 0.25% 0.00025
Nie
1 8 5 LASKOWSKA Justyna Maria 18 0.25% 0.00025
Nie
1 10 1 BUŁAWA Adam Wojciech 751 10.45% 0.01045
Tak
1 10 2 ZASADA-WYSOCKA Beata 377 5.25% 0.00525
Nie
1 10 3 BANACH Stanisław Robert 72 1.00% 0.001
Nie
1 10 4 ROMAN Anna Renata 108 1.50% 0.0015
Nie
1 10 5 RUTKOWSKA Grażyna Anna 76 1.06% 0.00106
Nie
1 10 6 MATYCH Paweł Aleksander 30 0.42% 0.00042
Nie
1 10 7 ŻOCHOWSKA Anna Krystyna 72 1.00% 0.001
Nie
1 23 1 SMOCZNY Konrad Fryderyk 1 103 15.35% 0.01535
Tak
1 23 2 KOTOWSKA Anna Sara 233 3.24% 0.00324
Nie
1 23 3 WIECZORKOWSKA Ada 55 0.77% 0.00077
Nie
1 23 4 GÓRNAŚ Wojciech Jan 45 0.63% 0.00063
Nie
1 23 5 MĘDRZYCKA Daria Martyna 38 0.53% 0.00053
Nie
1 23 6 WITEK-LIPKA Joanna 39 0.54% 0.00054
Nie
1 23 7 KUBSKI Mateusz 29 0.40% 0.0004
Nie
1 24 1 BIALIK Grażyna 160 2.23% 0.00223
Nie
1 24 2 POLAŃSKA Katarzyna Ewa 60 0.84% 0.00084
Nie
1 24 3 DOMANUS Olgierd Filip 16 0.22% 0.00022
Nie
1 24 4 LASOCKI Bartłomiej Piotr 30 0.42% 0.00042
Nie
1 24 5 SĄSARA-MACHNIK Krystyna Ewa 23 0.32% 0.00032
Nie
1 24 6 URBANIAK Jacek Kazimierz 27 0.38% 0.00038
Nie
1 24 7 ZABOROWSKA Ewa Elżbieta 62 0.86% 0.00086
Nie
1 26 1 ZIEMAK Magdalena Agata 174 2.42% 0.00242
Nie
1 26 2 LEŚNIEWSKI Jarosław 11 0.15% 0.00015
Nie
1 26 3 KOZŁOWSKA Ewa Zofia 32 0.45% 0.00045
Nie
1 26 4 ORZECHOWSKI Dominik Krzysztof 12 0.17% 0.00017
Nie
1 26 5 SIWIŃSKA Anna-Maria 40 0.56% 0.00056
Nie
2 4 1 KOŁODZIEJEK Dariusz Szczepan 1 143 17.35% 0.01735
Tak
2 4 2 ZAJĄC Zbigniew Piotr 268 4.07% 0.00407
Nie
2 4 3 TUCHOLSKA Joanna Karolina 619 9.40% 0.0094
Tak
2 4 4 GRZEJSZCZAK Wiesław Tadeusz 89 1.35% 0.00135
Nie
2 4 5 WINKOWSKA Urszula Krystyna 111 1.69% 0.00169
Nie
2 4 6 ŁOSEK Mikołaj Piotr 31 0.47% 0.00047
Nie
2 4 7 SKRZECZ Ewa Krystyna 159 2.41% 0.00241
Nie
2 8 1 ŁAŻEWSKI Eryk Daniel 78 1.18% 0.00118
Nie
2 8 2 SZYNDLER Artur Jerzy 27 0.41% 0.00041
Nie
2 8 3 MATEJUK Hanna Alina 18 0.27% 0.00027
Nie
2 8 4 GOŁĘBIOWSKI Andrzej 18 0.27% 0.00027
Nie
2 8 5 LASKOWSKA Alina 19 0.29% 0.00029
Nie
2 8 6 MARCINIAK Krystyna 11 0.17% 0.00017
Nie
2 10 1 ROGALA Robert 1 008 15.30% 0.0153
Tak
2 10 2 KOWALSKI Mateusz Jerzy 191 2.90% 0.0029
Tak
2 10 3 MAKOWSKA-WYTRYKUS Agnieszka Monika 147 2.23% 0.00223
Nie
2 10 4 ZIENKIEWICZ Wiesław Stanisław 128 1.94% 0.00194
Nie
2 10 5 KACZMAREK Hanna 64 0.97% 0.00097
Nie
2 10 6 HELAK Magdalena 37 0.56% 0.00056
Nie
2 10 7 LORETZ Maciej Bogusław 66 1.00% 0.001
Nie
2 23 1 RAPACKA Donata Marta 615 9.34% 0.00934
Tak
2 23 2 MATYSIAK Hubert Andrzej 115 1.75% 0.00175
Nie
2 23 3 JANION Ludmiła Helena 84 1.28% 0.00128
Nie
2 23 4 TRYLSKI Łukasz 54 0.82% 0.00082
Nie
2 23 5 POSIADAŁA Jakub 15 0.23% 0.00023
Nie
2 23 6 WYSOCKA Joanna Magdalena 59 0.90% 0.0009
Nie
2 23 7 LIS Ryszard Zdzisław 85 1.29% 0.00129
Nie
2 24 1 GEDIGA Sławomir Tadeusz 366 5.56% 0.00556
Nie
2 24 2 ORANOWSKA-WRÓBEL Ewa Elżbieta 50 0.76% 0.00076
Nie
2 24 3 KONIECZNIAK Sławomir 15 0.23% 0.00023
Nie
2 24 4 ISKIERKA Aleksandra Monika 32 0.49% 0.00049
Nie
2 24 5 PANASIUK Ewa Barbara 15 0.23% 0.00023
Nie
2 24 6 SĘKOWSKA-WIECZOREK Alicja 30 0.46% 0.00046
Nie
2 24 7 FRĄCZYK Marek 37 0.56% 0.00056
Nie
2 25 1 MICHAŁOWSKI Tomasz Piotr 361 5.48% 0.00548
Nie
2 25 2 LENCZEWSKI Łukasz 32 0.49% 0.00049
Nie
2 25 3 CZARNECKI Adam Stefan 15 0.23% 0.00023
Nie
2 25 4 MROCZEK Urszula Monika 66 1.00% 0.001
Nie
2 25 5 OKORSKI Zbigniew Andrzej 12 0.18% 0.00018
Nie
2 25 6 JĘCZMYK Magdalena 26 0.39% 0.00039
Nie
2 25 7 MIŁOSZ Monika Małgorzata 70 1.06% 0.00106
Nie
2 26 1 KARLIK Leszek Michał 100 1.52% 0.00152
Nie
2 26 2 GRECHOWICZ Aleksandra Karolina 33 0.50% 0.0005
Nie
2 26 3 ŁAPIŃSKI Sebastian 15 0.23% 0.00023
Nie
2 26 4 BRZOZOWSKA-ZOOK Wanda Agnieszka 24 0.36% 0.00036
Nie
2 26 5 ROZENBAUM Jakub Jan 29 0.44% 0.00044
Nie
3 4 1 ZJAWIŃSKA Jolanta Maria 1 206 14.52% 0.01452
Tak
3 4 2 KUROWSKA Monika Anna 501 6.03% 0.00603
Tak
3 4 3 BIAŁY Mateusz Mikołaj 152 1.83% 0.00183
Nie
3 4 4 KAŁUŻA Bartosz Maciej 122 1.47% 0.00147
Nie
3 4 5 RUDNICKI Marcin Mikołaj 135 1.62% 0.00162
Nie
3 4 6 ZARZYŃSKI Krzysztof Dariusz 43 0.52% 0.00052
Nie
3 4 7 WĘGIEŁEK Piotr 81 0.97% 0.00097
Nie
3 4 8 ŚWIEŻAWSKA Anna 312 3.76% 0.00376
Tak
3 8 1 OSTAFIL Robert Dominik 90 1.08% 0.00108
Nie
3 8 2 KOCISZEWSKA-WAWRZEŃCZYK Krystyna Maria 23 0.28% 0.00028
Nie
3 8 3 JANISZEWSKI Witold Kazimierz 18 0.22% 0.00022
Nie
3 8 4 MATEJUK Łukasz Filip 24 0.29% 0.00029
Nie
3 8 5 LUSA Irena 20 0.24% 0.00024
Nie
3 8 6 SAMOJLUK Mirosława Teresa 8 0.10% 0.0001
Nie
3 8 7 ŁAŻEWSKA Dorota Anna 21 0.25% 0.00025
Nie
3 10 1 SELWANT Janina 617 7.43% 0.00743
Tak
3 10 2 ZAJĄC Wiktor 284 3.42% 0.00342
Nie
3 10 3 MAZURKIEWICZ Ryszard Andrzej 189 2.27% 0.00227
Nie
3 10 4 WYSOCKA-MAJEROWSKA Agnieszka Hanna 67 0.81% 0.00081
Nie
3 10 5 ŁEPECKI Jan Wiesław 53 0.64% 0.00064
Nie
3 10 6 ROSIAK Przemysław Jan 58 0.70% 0.0007
Nie
3 10 7 KRUPE Waldemar Andrzej 31 0.37% 0.00037
Nie
3 10 8 JAWORSKA Katarzyna 169 2.03% 0.00203
Nie
3 23 1 RYCHTER Izabela Patrycja 1 833 22.06% 0.02206
Tak
3 23 2 PORĘBSKI Łukasz Józef 209 2.52% 0.00252
Tak
3 23 3 KOZŁOWSKI Bartosz Witold 103 1.24% 0.00124
Nie
3 23 4 MIELCARZ Tomasz Andrzej 30 0.36% 0.00036
Nie
3 23 5 BAKUŁA-ROESLER Agnieszka Natalia 48 0.58% 0.00058
Nie
3 23 6 BAGRIANOW Marcin Iwo 40 0.48% 0.00048
Nie
3 23 7 KRASIŃSKA Katarzyna Monika 43 0.52% 0.00052
Nie
3 23 8 PONIATOWSKA Marta Lidia 121 1.46% 0.00146
Nie
3 24 1 ORZESZEK Krzysztof Konrad 537 6.46% 0.00646
Nie
3 24 2 RÓŻNOWICZ Agnieszka Anna 41 0.49% 0.00049
Nie
3 24 3 GŁOWALA Władysław Jerzy 26 0.31% 0.00031
Nie
3 24 4 WYSOCKA Iwonna Grażyna 26 0.31% 0.00031
Nie
3 24 5 KUCHCIAK Romuald Jan 13 0.16% 0.00016
Nie
3 24 6 KARCZEWSKI Sylwester Paweł 14 0.17% 0.00017
Nie
3 24 7 LENART Ewa 46 0.55% 0.00055
Nie
3 24 8 PIWOWARSKI Radosław Jerzy 29 0.35% 0.00035
Nie
3 25 1 PODWYSOCKI Andrzej 170 2.05% 0.00205
Nie
3 25 2 GOŁASZEWSKI Sławomir 285 3.43% 0.00343
Nie
3 25 3 KOKOCZKA Anna Justyna 69 0.83% 0.00083
Nie
3 25 4 KERBER Tomasz Marcin 20 0.24% 0.00024
Nie
3 25 5 KOSIELSKA Monika Maria 30 0.36% 0.00036
Nie
3 25 6 OSTACHOWSKA Agata Małgorzata 39 0.47% 0.00047
Nie
3 25 7 KALINOWSKI Adam 120 1.44% 0.00144
Nie
3 26 1 RYZENWEBER Krzysztof Bogusław 105 1.26% 0.00126
Nie
3 26 2 ORZECHOWSKA Magdalena Ewa 40 0.48% 0.00048
Nie
3 26 3 FILIPOWICZ Michał Aleksander 21 0.25% 0.00025
Nie
3 26 4 WOJAKOWSKA-LEWICKA Krystyna 12 0.14% 0.00014
Nie
3 26 5 KOWALSKA-PARSZUTAS Agnieszka Dorota 14 0.17% 0.00017
Nie
4 4 1 PIEŃKOWSKA Sławomira 1 318 21.00% 0.021
Tak
4 4 2 JASIONOWSKI Wiktor Szczęsny 325 5.18% 0.00518
Tak
4 4 3 ZAWADZKI Jakub Paweł 131 2.09% 0.00209
Nie
4 4 4 MATLAK Sonia Elżbieta 239 3.81% 0.00381
Nie
4 4 5 PASTWA Tomasz Krzysztof 62 0.99% 0.00099
Nie
4 4 6 ZIEMIAŃSKA Klaudia Maria 137 2.18% 0.00218
Nie
4 4 7 TARASZKIEWICZ Tomasz Maciej 168 2.68% 0.00268
Nie
4 8 1 PĘKAL Marek 111 1.77% 0.00177
Nie
4 8 2 OWCZAREK Krystian Sebastian 14 0.22% 0.00022
Nie
4 8 3 SOSIN-GWIAZDA Barbara 22 0.35% 0.00035
Nie
4 8 4 OSTAFIL Alfred Leopold 6 0.10% 0.0001
Nie
4 8 5 BURACZEWSKA Janina Teodora 13 0.21% 0.00021
Nie
4 10 1 HLEBOWICZ Grzegorz 909 14.49% 0.01449
Tak
4 10 2 MOSKAL Michał 239 3.81% 0.00381
Tak
4 10 3 ZAREMBA Izabella Anna 193 3.08% 0.00308
Nie
4 10 4 TURZAŃSKA Agnieszka Danuta 99 1.58% 0.00158
Nie
4 10 5 GRZYBOWSKA Joanna Maria 91 1.45% 0.00145
Nie
4 10 6 KLUK-MURDZEŃSKI Tadeusz Józef 31 0.49% 0.00049
Nie
4 10 7 KRAKOWSKI Roman Wojciech 143 2.28% 0.00228
Nie
4 23 1 SZCZEPAŃSKA Marta Ewa 535 8.53% 0.00853
Tak
4 23 2 POPIELAWSKA Maria Franciszka 161 2.57% 0.00257
Nie
4 23 3 RUTKOWSKA Eliza Anna 58 0.92% 0.00092
Nie
4 23 4 PUZYNA Anna Maria 54 0.86% 0.00086
Nie
4 23 5 MIERZEJEWSKI Jan Jerzy 68 1.08% 0.00108
Nie
4 23 6 WRÓBLEWSKI Szymon Artur 20 0.32% 0.00032
Nie
4 23 7 MIKUCZYŃSKI Mateusz Mikołaj 63 1.00% 0.001
Nie
4 24 1 PIWOWARSKA Halina Izabella 324 5.16% 0.00516
Nie
4 24 2 URBANIAK Agnieszka Grażyna 58 0.92% 0.00092
Nie
4 24 3 KĘDZIOR Piotr Władysław 21 0.33% 0.00033
Nie
4 24 4 KARLS-LEWINSON Joanna Agnieszka 21 0.33% 0.00033
Nie
4 24 5 DOMINIK Tomasz Jan 22 0.35% 0.00035
Nie
4 24 6 RADECKA Barbara Julita 31 0.49% 0.00049
Nie
4 24 7 PIWOWARSKI Cyprian Radosław 72 1.15% 0.00115
Nie
4 25 1 KOSIELSKI Leszek Aleksander 77 1.23% 0.00123
Nie
4 25 2 ROGUSKA Halina 45 0.72% 0.00072
Nie
4 25 3 BOŻEK Michał 34 0.54% 0.00054
Nie
4 25 4 WYBODOWSKA Olga Wiktoria 17 0.27% 0.00027
Nie
4 25 5 MICHAŁOWSKA Barbara 13 0.21% 0.00021
Nie
4 25 6 SAJDAK Stefan Antoni 43 0.69% 0.00069
Nie
4 25 7 RADZIEJOWSKA Zuzanna Maria 60 0.96% 0.00096
Nie
4 26 1 WESOŁOWSKI Jacek Jakub 124 1.98% 0.00198
Nie
4 26 2 GODLEWSKA Joanna Maria 77 1.23% 0.00123
Nie
4 26 3 SIWIŃSKI-BEKIERSZ Jakub Maria 7 0.11% 0.00011
Nie
4 26 4 JAKUBOWICZ-PROKOP Zofia 14 0.22% 0.00022
Nie
4 26 5 TŁOKIŃSKI Dariusz Adam 5 0.08% 8.0E-5
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 49 794 40 891 19