Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 124 711
Wyborców 103 515
Obwodów 50
  • Wybory do Rady Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
771 XCIV LIceum Ogólnokształcące, Gwiaździsta 35 Warszawa stały Tak ul. Gwiaździsta: 21, 25, 27, 29, 31, 69F, 69D, 69C, 71A, 77, 77A, ul. Marii Kazimiery: 122, 128, ul. Podleśna: 4, 4A, 6, 8, 10, ul. Tczewska: cała.
772 Szkoła Podstawowa nr 53, Rudzka 6 Warszawa stały Nie ul. Gwiaździsta: 17, ul. Klaudyny: 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18A, 28, 30
773 XLI Liceum Ogólnokształcące, Kiwerska 3 Warszawa stały Nie ul. W. Gombrowicza: cała, ul. Gwiaździsta 33, ul. Kiwerska: 1, 1A, 1B, 1C, 2, 4, 6, 8, 10, 28, ul. Klaudyny: 26B, 28A-C, 30A-D, 32, 32A-E, 34, 34A-F, 36, 36A-E, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48B, 50, 52, ul. Podleśna: 7, 9, 11, 13, 15, ul. B. Schulza: cała
774 Szkoła Podstawowa nr 53, Rudzka 6 Warszawa stały Tak ul. W. Berenta: cała, ul. A. Bohdziewicza: cała, ul. Brochowska: cała, ul. Chlewińska: cała, ul. Cząstkowska: cała, ul. Gdańska: strona parzysta od nr 12, strona nieparzysta od nr 23A, ul. S. Grochowiaka: cała, ul. M. Hłaski: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, ul. Kaskadowa: cała, ul. Kiwerska: 12, 14, 16, 27, 27A-B, 29, 30, 31, 32, 33, 33A-B, 34, 35, 39, ul. Klaudyny: 2, 4, 9, 11, 11A, 13, 14, 16A, 18B, 21, ul. Kolektorska: strona parzysta od nr 22, strona nieparzysta od nr 9, ul. Kościańska: cała, ul. Lektykarska: 4B-C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34B, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, ul. Łomiańska: cała, ul. Marymoncka: 6, 8, 10, 12, 14, 16, ul. Oksywska: cała, ul. Opatowska: cała, ul. J. Parandowskiego: cała, ul. Pelplińska: cała, ul. Pęcicka: 4, 7, 9, 9A, 12, 12A, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, ul. Podleśna: 32A, 37, 39, 41, 57, 61, ul. Raduńska: cała, ul. Rudzka: cała, al. Słowiańska: cała, ul. W. Smoleńskiego: cała, ul. Sobocka: cała, ul. E. Stachury: cała, ul. K. Wierzyńskiego: cała, ul. Zabłocińska: cała
775 Przedszkole nr 240, Marymoncka 34 Warszawa stały Nie ul. Dewajtis: cała, ul. Marymoncka: 32B, 34, 34A-L, 40, 42, ul. Podleśna: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
776 Przedszkole Specjalne nr 245 dla Dzieci Słabowidzących, K. Pruszyńskiego 1 Warszawa stały Tak ul. J. Kasprowicza 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, ul. B. Leśmiana: cała, ul. K. Makuszyńskiego: cała, ul. Marymoncka: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, ul. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej: cała, ul. B. Podczaszyńskiego: 4, 8, 14, 16, 18, ul. K. Pruszyńskiego: cała, ul. A. Sacharowa: cała, ul. S. Żeromskiego: 4, 4A-E
777 XXXIX Liceum Ogólnokształcące, B. Zuga 16 Warszawa stały Nie ul. Babicka: cała, ul. Barcicka: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 59, 63, 69, 71, 73, ul. Cegłowska: 2, 3 , 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68/70, 72, 74, 76, ul. Granowska: cała, ul. Grębałowska: cała, ul. Karska: cała, ul. J. Kasprowicza: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, ul. Krotoszyńska: cała, ul. Lesznowolska: cała, ul. Lubomelska: cała, ul. Marymoncka: 49, 51, 53, 55, 57/59, 59A, 61, 61A, 63, 65, 67, 69A, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/87, 89/91, 93/97, 99/103, ul. B. Podczaszyńskiego: 17A, 21, 23, 25, 27, 29, 31, ul. Szaflarska: cała, ul. Twardowska: cała, al. Zjednoczenia: 25, 27, 29, 31, 33, 35/39, 36, 38, 40, 41/45, 42, 44, 46, 47/51, 48, 50, 52, 54, ul. B. Zuga: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16A, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32A-B, 33, 34
778 Zespół Szkół nr 35, Żeromskiego 22/28 Warszawa stały Tak ul. G. Daniłowskiego: 32, 34, 35, 35A-B, 36, 37, 38/40, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, ul. Fontany: 3, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, ul. Hajoty: cała, ul. J. Kasprowicza: 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 41, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, ul. Lipińska: cała, ul. Lisowska: cała, pl. Konfederacji: cały, ul. Płatnicza: 35/37, 38, 39/41, 40, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 73/75, 76/78, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84A, 85, 86, 87, 88, 89/91, 90, 92, 93, 94, 95/97, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, ul. B. Podczaszyńskiego: 1/3, 5, 7/9, 11/15, ul. E. Schroegera: 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, ul. Swarzewska: cała, al. Zjednoczenia: 1, 3/9, 11, 13, 15, 17, 21/23, 34, ul. S. Żeromskiego: 6, 8, 10, 14, 16/20, 22/28, 36/42, 44/50, 52/62
779 Ośrodek Pomocy Społecznej, S. Przybyszewskiego 80/82 Warszawa stały Tak ul. J. Kasprowicza: 81/85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 , 103A, 105, ul. Kleczewska: 29, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 61/63, 64/66, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 74/76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86/88, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108/110, 109/111, 112, 113, 114, 114A, 115, ul. Kulczycka: cała, ul. M. Oczapowskiego: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, ul. mjr A. Pilcha "Doliny": 2, 4, 6, 7, ul. S. Przybyszewskiego: 28, 30, 32/34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48/54, 51, 53, 55, 57, 63/67, 64/68, 69, 73/77, 74/78, al. W. Reymonta: 24, 26, 28, 30, 32, 34, ul. E. Schroegera: 72, 74, 75/79, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92/96, 93/97, ul. Skalbmierska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 11, 11A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, ul. S. Żeromskiego: 64, 66/72, 66/72A
780 CXXII Liceum Ogólnokształcące, L. Staffa 3/5 Warszawa stały Tak ul. Gąbińska: 7, 9, 18, 20, 22, 24, ul. Kiełpińska: cała, ul. Ogólna: cała, ul. Słodowiec: 1, 3, 3A, 5, 5A, 6, 8, 7, 9, 10, ul. L. Staffa: 3/5, 7, 8, 12/14, 16/18, ul. S. Żeromskiego: 1, 3, 3A, 5
781 CXXII Liceum Ogólnokształcące, L. Staffa 3/5 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 44, 48, ul. Gabińska: 26, 28, 30, 32, ul. Z. Romaszewskiego: 4, 4A, 6. 8, 10, 12, 14, 16, ul. L. Staffa: 9, 11, 13
782 Biblioteka Publiczna im. St. Staszica, Z. Romaszewskiego 19 Warszawa stały Tak ul. Z. Nałkowskiej: cała, ul. W. Perzyńskiego: 14D, 16, 18, 20, ul. Z. Romaszewskiego: 21, 23, ul. L. Staffa: 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, ul. S. Żeromskiego: 9, 11, 13A, 15, 15A
783 Zespół Szkół nr 10, W. Perzyńskiego 10 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 50, 52, 54, 56, 56A, ul. A. Magiera: 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 14, 16, ul. W. Perzyńskiego: 2. 8, 8A, 10A, ul. Z. Romaszewskiego: 5A, 7, 11, 11A
784 XXII Liceum Ogólnokształcące, L. Staffa 111 Warszawa stały Tak ul. A. Fontany: 12, ul. A. Magiera: 16A, 18, 20, 20A, 22, 24, 24A-B, ul. W. Perzyńskiego: 7, 9, 9A, 11, 11A, 13, ul. L. Staffa: 32, 34, 36, 38, 40, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103A, 105, 105A-B, 107, 107A-B, 109, 109A, ul. S. Żeromskiego: 19, 21, 23, 25
785 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214, A. Fontany 1 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 58, 60, 62, 64, 66, ul. A. Fontany: 1, ul. A. Jarzębskiego: 4, 8, ul. A. Magiera: 15, 17, 17A, 19, 21, 21A, 23, 23A, 25, 25A, 26, 28, 28A, 30
786 Szkoła Podstawowa nr 369, S. Przybyszewskiego 45 Warszawa stały Nie ul. G. Daniłowskiego: 1, 2/4, 6, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 19/21, 23, 25, 27, 29, 31, ul. A. Jarzębskiego: 1, ul. Kleczewska: 1, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 9A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, ul. Księgarzy: 11, ul. Płatnicza: 1/15, 17, 18, 19, 20, 21/23, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, ul. S. Przybyszewskiego: 10, 14, 16, 18, 20/24, 47, al. W. Reymonta: 16, ul. Rydla: cała, ul. Starej Baśni: cała, ul. Szepietowska: cała, ul. S. Żeromskiego: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/53, 55/67, 71/75, 77
787 Szkoła Podstawowa nr 293, J. Kochanowskiego 8 Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 55A, 57, 59A, 61, 63, 65, ul. J. Kochanowskiego: 2, 4, 6, 8, 8A-D, 10, 10A, 12, 12A-C, 14, 14C, ul. gen. K. S. Rudnickiego: 2, od nr 4 do nr 10A, ul. Powązkowska: 92, 96
788 Szkoła Podstawowa nr 293, J. Kochanowskiego 8 Warszawa stały Nie ul. W. Broniewskiego: 71, 73, 77, 81, ul. J. Kochanowskiego: 3, 5, 7, 11, 13, 13A, 14A-B, 15, 16, 16A, 17, 17A. 18, 18B. 18C, 20
789 Szkoła Podstawowa nr 293, J. Kochanowskiego 8 Warszawa stały Nie ul. W. Broniewskiego: 83, 83A, 85, 87, ul. J. Kochanowskiego: 24, 26, 28, 30, ul. Literacka: strona parzysta od nr 2 do nr 18, strona nieparzysta od nr 7 do nr 19C i od nr 21 do 27
790 Szkoła Podstawowa nr 289, W. Broniewskiego 99A Warszawa stały Tak ul. W. Broniewskiego: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99, 99A, 101, ul. J. Kochanowskiego: 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 46A, 48A
791 Szkoła Podstawowa nr 289, W. Broniewskiego 99A Warszawa stały Nie ul. J. Kochanowskiego: 40, 45, 45A, 47, 48, 50, 51, 52, 53, ul. płk. M. Niedzielskiego "Żywiciela: cała, al. W. Reymonta: 2A, 4, 8, 10, 10A, 12A, ul. Gen. K. S. Rudnickiego: 1, 3A
792 S. B. M. "WARDOM", J. Kochanowskiego 49 Warszawa stały Nie ul. J. Kochanowskiego: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 37, 39, 41, 43, ul. Zgrupowania AK "Żmija": 1, 1A-B, 2, 3, 3A-B, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 13, 13A, 14, 15, 15A-M, 17, 17A-C, 19, 19A, 21, 21A, 23, 25, ul. Zgrupowania AK "Żubr": cała, ul. Zgrupowania AK "Żyrafa": cała
793 Szkoła Podstawowa nr 80, Aspekt 48 Warszawa stały Tak ul. Aspekt: 42, 44, 46, 48A, 50, ul. J. Bajana: cała, ul. Fortowa: cała, ul. Renesansowa: cała, al. W. Reymonta: 17, 19, ul. Wólczyńska: 7, 9, 13, 13A, 15, 17, 17A, 26, ul. Żbikowianka: cała
794 Szkoła Podstawowa nr 352, J. Conrada 6 Warszawa stały Tak ul. M. Dąbrowskiej: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23
795 Klub WSBM "Chomiczówka", P. Nerudy 1 Warszawa stały Nie ul. Aspekt: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, ul. J. Conrada: 30, ul. P. Nerudy: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, ul. Wólczyńska: 50, 55, 61, 63, 65, 69B-C
796 Szkoła Podstawowa nr 352, J. Conrada 6 Warszawa stały Tak ul. J. Conrada: 16, 18, ul. P. Nerudy: 7, 9, 11
797 Szkoła Podstawowa nr 352, J. Conrada 6 Warszawa stały Tak ul. J. Conrada: 3A-E, 4, 5, 5B, 7, 8, 10, 12, 14
798 Przedszkole nr 422, Brązownicza 17 Warszawa stały Nie ul. Brązownicza: 1, 1A-B, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 29, ul. B. Głowackiego: cała, ul. Kluczowa: cała, ul. Kwitnąca: 6, 8, 12A, 12B, 12C, ul. Księżycowa: 2, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 30, 32, 32B, 34, 36, 48, 54, ul. Melioracyjna: cała, ul. Mistrzowska: cała, ul. Osikowa: cała, ul. Sieciechowska: 1, 5, 6, 8, 9, 9A-B, 10, 11, ul. Słonecznikowa: cała, ul. Żółwia: 3, 5, 5A, 7, 9, 11, 11A, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 23, 29
799 Szkoła Podstawowa nr 263, Szegedyńska 11 Warszawa stały Nie ul. Marymoncka: 121, 123, 125, 127, 129, 131, ul. Szegedyńska 4, 8, 10, 11, 12, 13A, ul. Wrzeciono: 46, 50, 65, 65A-B
800 Szkoła Podstawowa nr 263, Szegedyńska 11 Warszawa stały Tak ul. Marymoncka: 137/139, ul. Przy Agorze: 3, 5, 5A, 7, ul. Wrzeciono: 42, 55, 55A, 57, 57A-B, 59, 59A-C, 63A
801 LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, S. B. Lindego 20 Warszawa stały Tak ul. Przy Agorze: 9, 11, 11A-C, 13, 13A-C, 17, ul. Wrzeciono: 2, 2A, 4A, 6, 8, 8A, 10, 12, 12A-W
802 LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, S. B. Lindego 20 Warszawa stały Tak ul. J. Kasprowicza: 68, 68B, 70, 72, 72A, 74, ul. S. B. Lindego: 12, 14, 14A, 16, 18, 20, 26, ul. Przytyk: 5A, 7, ul. Szegedyńska: 1, 5, 5A, 9A-B, ul. Szubińska: 3, 4, 6, ul. Wrzeciono: 1, 1A, 3, 5, 52, 54A
803 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247, Wrzeciono 9 Warszawa stały Tak ul. Antyczna: cała, ul. J. Kasprowicza: 76, 78, 80, 80A, 82, ul. Przy Agorze: 21, 23, 25, 27, ul. Przytyk: 3, 5, 6, 9, ul. Wrzeciono: 7, 9, 11
804 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10, Wrzeciono 24 Warszawa stały Tak ul. T. Gajcego: 7, 9, ul. J. Kasprowicza: 86, 88, 90, ul. Marymoncka: 143, 145, 147, 149, 151, 151A, 153, 155, 157, 159, ul. T. Nocznickiego: 17, ul. Przy Agorze: 26, 26A, 28, ul. Wrzeciono: 17, 45, 45A, 47, 47A, 49, 49A, 51, 51A
805 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247, Wrzeciono 24 Warszawa stały Tak ul. Dorycka: 1, 4, 6, 7, 9, ul. T. Nocznickiego: 7, ul. Marymoncka: 161, ul. Przy Agorze: 8, 10, 14, 14A, 16, 16A, 18, 18A, 20, 22, ul. Wrzeciono: 16, 16A, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36
806 Szkoła Podstawowa nr 273, S. Kasznicy 1 Warszawa stały Tak ul. Dorycka: 5, ul. S. Kasznicy: 1, 4, ul. T. Nocznickiego: 9, 13, 13A, 15, ul. J. Sawy Calińskiego: 1, ul. Wrzeciono: 33, 35, 37, 39
807 Szkoła Podstawowa nr 77, Samogłoska 9 Warszawa stały Tak ul. Arrasowa: cała, ul. Balaton: cała, ul. Czyżyka: cała, ul. Daglezji: cała, ul. Dankowicka: cała, ul. Dzierżoniowska: cała, ul. Dziwożony: cała, ul. Encyklopedyczna: cała, ul. Marii Ludwiki Goznagi: cała, ul. Humanistów: cała, ul. Improwizacji: cała, ul. Anny Jagiellonki: cała, ul. Jamki: cała, ul. Kosa: cała, ul. Książąt Mazowieckich: cała, ul. Królowej Jadwigi: cała, ul. Michaliny: cała, ul. Pasterska: cała, ul. Ptasi Raj: cała, ul. Pułkowa: cała, ul. Rudzika: cała, ul. Samogłoska: cała, ul. Tułowicka: cała, ul. Trylogii: cała, ul. Wazów: cała, ul. K. Wóycickiego: 1/3, 4, 5A-K, 6, 7A-L, 8, 8A, 10, ul. Zgrupowania "AK Kampinos": cała, ul. Żubrowa: cała
808 Szkoła Podstawowa nr 77, Samogłoska 9 Warszawa stały Tak ul. Abecadło: cała, ul. Biograficzna: cała, ul. Farysa: cała, ul. Heroldów: cała, ul. Hieroglif: cała, ul. Kolumbijska: cała, ul. Metafory: cała, ul. Muzealna: cała, ul. Odysei: cała, ul. Ostaszewska: cała, ul. Pasymska: cała, ul. Papirusów: cała, ul. Prozy: cała, ul. Radecka: cała, ul. Spartakusa: cała, ul. Wygon: cała
809 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309, H. Ch. Andersena 7 Warszawa stały Tak ul. H. Ch. Andersena: 8, ul. J. Kasprowicza: 107, 115, 119, 119A-E, ul. M. Oczapowskiego: 3, 13, 17, al. W. Reymonta: 21, 23, 25, 40, 46, 50, 52, 54, 101, 105
810 MDK "Bielany", H. Ch. Andersena 4 Warszawa stały Tak ul. H. Ch. Andersena: 1, 1A, 1B, 2, 3, 5, 6, ul. Wolumen: cała
811 Bielański Ośrodek Kultury, C. Goldoniego 1 Warszawa stały Tak ul. Dantego: 7, ul. W. Szekspira: 3, 4, ul. Wergiliusza: cała
812 Szkoła Podstawowa nr 209, al. W. Reymonta 25 Warszawa stały Nie ul. Dantego: 1, 1A-B, 3, 5, ul W. Szekspira: 2
813 Zespół Szkół nr 49, L. Tołstoja 2 Warszawa stały Tak ul. H. Balzaka: cała, ul. T. Nocznickiego: 23, 25, 27, 29, ul. S. Petöfiego: 4, 6, 8, ul. W. Szekspira: 1, ul. L. Tołstoja: cała
814 Zespół Szkół nr 49, L. Tołstoja 2 Warszawa stały Tak ul. Cienka: cała, ul. A. Czechowa: cała, ul. Lekka: cała, ul. S. Petöfiego: 1, 1A, 2, 2A, 5, 7, ul. Popiela: cała, ul. Rokokowa: cała, ul. Sokratesa: cała, ul. Swarożyca: cała, ul. Tytułowa: cała, ul. Wólczyńska: 64, 136A, 170, 170B, 178, 180, 182, 184, 188, 194, 196, 198, 200, 200A, 204, 206
815 Przedszkole nr 340, W. Bogusławskiego 8A Warszawa stały Nie ul. W. Bogusławskiego: 20, 22, 24, 26, ul. J. Conrada: 17, 19, 21, 23, ul. Kwitnąca: 17, 19, 21, ul. Wólczyńska: 107, 115, 151, 153, 157, 163, 171
816 Klub WSBM "Chomiczówka", W. Bogusławskiego 6A Warszawa stały Nie ul. W. Bogusławskiego: 6, 8, 10, 12, 12A, 14, 16, 17, 18, 19, ul. Kwitnąca: 11, 13, 15
817 Klub WSBM "Chomiczówka", W. Bogusławskiego 6A Warszawa stały Nie ul. W. Bogusławskiego: 2, 4, ul. Esej: cała, ul. Kalinowej Łąki: cała, ul. Księżycowa: 56, 58, 60, 64, 66, 66A-F, 68, 68A-U, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 70/19, 70/20, 70/21, 70/22, 70/23, 70/24, 70/25, 70/26, 70/27, 72A, 76, 76A-G, ul. Kwitnąca: 3, 5, 7, 9, 9A, ul. Maszewska: cała, ul. Rodziny Połanieckich: cała
818 Szkoła Podstawowa nr 273 - Szkoła Filialna, Arkuszowa 202 Warszawa stały Nie ul. Akcent: cała, ul. Andromedy: cała, ul. Arkuszowa: cała, ul. Burleska: cała, ul. Chabrowa: cała, ul. Dziewierza: cała, ul. Energetyczna: cała, ul. Estrady: cała, ul. Groteski: cała, ul. Hefajstosa: strona parzysta od nr 4 dp nr 34, ul. Herbowa: cała, ul. Jowisza: cała, ul. Kabaretowa: cała, ul. Kalambur: cała, ul. Kasjopei: cała, ul. Księżycowa: 122, 126, 126B, 126C, 128B, 128C, 129J, 133, 135, 137, 138, ul. Linotypowa: cała, ul. Loteryjki: cała, ul. Nokturnu: cała, ul. Opalin: cała, ul. Opłotek: cała, ul. Olszynowa: cała, ul. Oriona: cała, ul. Palisadowa: cała, ul. Parnas: cała, ul. Perseusza: cała, ul. Trenów: cała, ul. Widokowa: cała, ul. Wólczyńska: 201, 210/214, 220, 230, 234, 235, 237, 242, 244, 247, 272, 276, 278, 290, 292, 293, 294, 295, 295A-B, 295D, 296, 296A-C, 297, 297A-H, 298, 298E, 299, 299A-E, 300, 300A-S, 301, 301A, 302, 302A, 303, 303A-T, 304, 304A, 304D, 305, 307, 307A-C, 308, 309, 311, 313, 315, ul. K. Wóycickiego: 14, 14B, 17, 23, 27, 27A, 33, 35, 55
1144 Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ w Warszawie, Cegłowska 80 Warszawa szpital Nie ul. Cegłowska 80
1145 Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o. o., Szubińska 4 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Szubińska 4

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 styk granic Dzielnicy Żoliborz, Dzielnicy Białołęka i Dzielnicy Bielany-Most gen. S. Grota-Roweckiego-granica z Dzielnicą Żoliborz-ul. J. Słowackiego-ul. S. Żeromskiego-al. Reymonta-ul. M. Oczapowskiego-ul. J. Kasprowicza-ul. S. B. Lindego-ul. Marymoncka-Most M. Skłodowskiej-Curie-granica z Dzielnicą Białołęka-granica z Dzielnicą Żoliborz 5 19 925 5 31
0.0000020000Nr 2 skrzyżowanie ul. S. Żeromskiego, ul. Wólczyńskiej i al. W. Reymonta-ul. S. Żeromskiego-ul. J. Słowackiego-granica z Dzielnicą Żoliborz-granica z Dzielnicą Bemowo-ul. gen. K. S. Rudnickiego-ul. J. Kochanowskiego-ul. Galla Anonima-ul. W. Broniewskiego-al. W. Reymonta-ul. S. Żeromskiego do skrzyżowania z ul. Wólczyńską 5 20 722 5 30
0.0000030000Nr 3 skrzyżowanie ul. Wólczyńskiej, ul. J. Conrada i ul. Sokratesa-ul. Wólczyńska-al. W. Reymonta-ul. W. Broniewskiego-ul. Galla Anonima-ul. J. Kochanowskiego-ul. gen. K. S. Rudnickiego-granica z Dzielnicą Bemowo-ul. Kwitnąca-ul. J. Conrada do skrzyżowania z ul. Wólczyńską 5 20 540 5 31
0.0000040000Nr 4 styk granic Miasta Gminy Łomianki, Dzielnicy Białołęka i Dzielnicy Bielany-granica Dzielnicy Bielany-Most M. Skłodowskiej-Curie-ul. Marymoncka-ul. S. B. Lindego-ul. J. Kasprowicza-ul. Zgrupowania AK "Kampinos"-ul. Książąt Mazowieckich-ul. Heroldów-ul. Improwizacji-i dalej między Osiedlem Młociny a granicą Huty ArcelorMittal-ul. Anny Jagiellonki-ul. K. Wóycickiego-ul. Dziekanowska-ul. Estrady do granicy z Miastem Gminą Łomianki-granica z Dzielnicą Białołęka 5 21 010 5 31
0.0000050000Nr 5 od styku granic Dzielnicy Bielany, Gminy Izabelin, Miasta Gminy Łomianki-ul. Estrady-ul. Dziekanowska-ul. K. Wóycickiego-ul. Anny Jagiellonki-i dalej między Osiedlem Młociny a granicą Huty ArcelorMittal-ul. Improwizacji-ul. Heroldów-ul. Książąt Mazowieckich-ul. Zgrupowania AK "Kampinos"-ul. J. Kasprowicza-ul. M. Oczapowskiego-al. W. Reymonta-ul. S. Żeromskiego-ul. Wólczyńska-ul. J. Conrada-ul. Kwitnąca-granica z Dzielnicą Bemowo-granica z Gminą Stare Babice-granica z Gminą Izabelin-styk granic Dzielnicy Bielany, Gminy Izabelin, Miasta Gminy Łomianki 5 21 318 5 31
Podsumowanie 25 103 515 25 154

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 6 7 7 7 34
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 5 5 5 5 25
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 5 5 5 5 25
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA BIELAN" KW STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA BIELAN" 7 7 7 7 7 35

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 19 929 13 554 13 554 68.01% 0.06801
13 326 98.32% 0.09832
Tak
2 20 759 13 759 13 759 66.28% 0.06628
13 547 98.46% 0.09846
Tak
3 20 592 14 224 14 224 69.08% 0.06908
14 024 98.59% 0.09859
Tak
4 21 060 12 650 12 650 60.07% 0.06007
12 414 98.13% 0.09813
Tak
5 21 370 14 875 14 875 69.61% 0.06961
14 688 98.74% 0.09874
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 23 285 34 34.24% 0.03424
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 527 25 3.72% 0.00372
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 034 25 4.46% 0.00446
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 530 35 25.78% 0.02578
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA BIELAN" 21 623 35 31.80% 0.0318

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 23 285 34 10 34.24% 0.03424
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 527 25 0 3.72% 0.00372
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 034 25 0 4.46% 0.00446
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 530 35 6 25.78% 0.02578
Tak
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA BIELAN" 21 623 35 9 31.80% 0.0318
Tak

Rada Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 PIENIEK Daniel Tomasz 2 009 15.08% 0.01508
Tak
1 4 2 CHĘCIŃSKA Alicja 1 163 8.73% 0.00873
Tak
1 4 3 BANASIAK Teresa Renata 763 5.73% 0.00573
Nie
1 4 4 PALECZNY Robert Piotr 306 2.30% 0.0023
Nie
1 4 5 BRZOZOWSKA Teresa Elżbieta 270 2.03% 0.00203
Nie
1 4 6 SOCHACKI Dariusz 141 1.06% 0.00106
Nie
1 4 7 PORĘBA Małgorzata 798 5.99% 0.00599
Nie
1 5 1 KELLER Marek 296 2.22% 0.00222
Nie
1 5 2 BRYCH-WOLSKA Kinga Malwina 77 0.58% 0.00058
Nie
1 5 3 WALCZAK Hanna Ewa 66 0.50% 0.0005
Nie
1 5 4 ŁUKOMSKA Dominika Magdalena 62 0.47% 0.00047
Nie
1 5 5 MROCZEK Grzegorz Marek 51 0.38% 0.00038
Nie
1 8 1 JĘDRAL Kamila Elżbieta 231 1.73% 0.00173
Nie
1 8 2 BŁASZCZYŃSKA Ewelina Barbara 85 0.64% 0.00064
Nie
1 8 3 SMAŻYŃSKI Piotr Grzegorz 87 0.65% 0.00065
Nie
1 8 4 ZAWADZKI Tomasz Jerzy 62 0.47% 0.00047
Nie
1 8 5 TATKO Karol Jarosław 70 0.53% 0.00053
Nie
1 10 1 ZANIEWSKI Jan 1 402 10.52% 0.01052
Tak
1 10 2 KULESZA Stefan 946 7.10% 0.0071
Tak
1 10 3 SŁOMIŃSKA Małgorzata Maria 292 2.19% 0.00219
Nie
1 10 4 GODZISZ-GNOZA Marta Katarzyna 416 3.12% 0.00312
Nie
1 10 5 WACŁAWEK Tadeusz 51 0.38% 0.00038
Nie
1 10 6 ŚWIDERSKA Anna Maria 257 1.93% 0.00193
Nie
1 10 7 PODCZASKI Ryszard Stanisław 359 2.69% 0.00269
Nie
1 23 1 TUREK Ewa 1 405 10.54% 0.01054
Tak
1 23 2 PACZKOWSKI Bartłomiej Paweł 288 2.16% 0.00216
Nie
1 23 3 SITAREK Michał 305 2.29% 0.00229
Nie
1 23 4 LEWIŃSKA Grażyna Franciszka 282 2.12% 0.00212
Nie
1 23 5 MARCINIAK Dariusz Paweł 219 1.64% 0.00164
Nie
1 23 6 ZBROSZCZYK Dariusz Jerzy 75 0.56% 0.00056
Nie
1 23 7 TRZECIAK Kamila Anna 492 3.69% 0.00369
Nie
2 4 1 LERCZAK Magdalena 2 482 18.32% 0.01832
Tak
2 4 2 BORKOWSKI Wojciech Józef 639 4.72% 0.00472
Tak
2 4 3 SIENKIEWICZ Tadeusz Stanisław 317 2.34% 0.00234
Nie
2 4 4 KWADRANS Danuta 237 1.75% 0.00175
Nie
2 4 5 ZIENKIEWICZ Jacek Stanisław 132 0.97% 0.00097
Nie
2 4 6 KRUPA Natalia Urszula 490 3.62% 0.00362
Nie
2 5 1 ŁUKOMSKA-ROSTECKA Jolanta Elżbieta 277 2.04% 0.00204
Nie
2 5 2 WOLSKA Aleksandra Magda 98 0.72% 0.00072
Nie
2 5 3 ROLF Krzysztof 39 0.29% 0.00029
Nie
2 5 4 KELLER Marta Hanna 47 0.35% 0.00035
Nie
2 5 5 KUCZYŃSKI Igor Włodzimierz 39 0.29% 0.00029
Nie
2 8 1 JESINOWICZ Sławomir 183 1.35% 0.00135
Nie
2 8 2 JASTRZĘBSKI Paweł Karol 86 0.63% 0.00063
Nie
2 8 3 FIGURSKA Sylwia 115 0.85% 0.00085
Nie
2 8 4 KACPRZAK Tadeusz Stefan 29 0.21% 0.00021
Nie
2 8 5 WITKOWSKA Marlena Katarzyna 62 0.46% 0.00046
Nie
2 10 1 ZAKRZEWSKI Ryszard 1 840 13.58% 0.01358
Tak
2 10 2 WOLSKA Joanna Daria 566 4.18% 0.00418
Nie
2 10 3 GRZYBOWSKI Piotr Teodor 522 3.85% 0.00385
Nie
2 10 4 KAMIŃSKI Waldemar 176 1.30% 0.0013
Nie
2 10 5 JEDLIŃSKA Irena 103 0.76% 0.00076
Nie
2 10 6 GOSK Joanna 98 0.72% 0.00072
Nie
2 10 7 SZCZEPAŃSKI Szczepan Franciszek 417 3.08% 0.00308
Nie
2 23 1 PIETRUCZUK Grzegorz Jarosław 2 418 17.85% 0.01785
Tak
2 23 2 SZADKOWSKA Monika 946 6.98% 0.00698
Tak
2 23 3 ORŁOWSKA Katarzyna Romana 296 2.18% 0.00218
Nie
2 23 4 RYBICKA Alina Kazimiera 196 1.45% 0.00145
Nie
2 23 5 WALAS Piotr 424 3.13% 0.00313
Nie
2 23 6 MALISZEWSKI Rafał 109 0.80% 0.0008
Nie
2 23 7 PACZUSKI Łukasz 164 1.21% 0.00121
Nie
3 4 1 CHMIELEWSKI Maciej 1 821 12.98% 0.01298
Tak
3 4 2 POPŁAWSKA Ilona 1 336 9.53% 0.00953
Tak
3 4 3 NESKA Anna 1 276 9.10% 0.0091
Nie
3 4 4 BAZYLKO Jarosław Maciej 107 0.76% 0.00076
Nie
3 4 5 RYNKIEWICZ Anna 235 1.68% 0.00168
Nie
3 4 6 RYDZELEWSKI Krzysztof 105 0.75% 0.00075
Nie
3 4 7 DAŚKO Paulina 231 1.65% 0.00165
Nie
3 5 1 SZERSZEŃ Halina Joanna 265 1.89% 0.00189
Nie
3 5 2 SĄSIADEK Andrzej Maciej 59 0.42% 0.00042
Nie
3 5 3 ŚWIĘCONEK Jadwiga 32 0.23% 0.00023
Nie
3 5 4 ROSTECKI Krzysztof Adam 40 0.29% 0.00029
Nie
3 5 5 BRZESKA-MALIK Zofia Barbara 59 0.42% 0.00042
Nie
3 8 1 TARNOWSKA-BARTAK Anna 277 1.98% 0.00198
Nie
3 8 2 SMAŻYŃSKA Agnieszka Katarzyna 88 0.63% 0.00063
Nie
3 8 3 STEFANIAK Tomasz Adam 81 0.58% 0.00058
Nie
3 8 4 KIESZEK Marcin 38 0.27% 0.00027
Nie
3 8 5 ROKICKI Wojciech Marek 60 0.43% 0.00043
Nie
3 10 1 DŁUSKA Karolina 1 679 11.97% 0.01197
Tak
3 10 2 UMIŃSKI Sławomir Bogdan 731 5.21% 0.00521
Nie
3 10 3 WIERNIEWSKI Arthur Bartłomiej 194 1.38% 0.00138
Nie
3 10 4 WRÓBEL Paweł Waldemar 188 1.34% 0.00134
Nie
3 10 5 SZCZEPAŃSKI Mariusz 373 2.66% 0.00266
Nie
3 10 6 WYRZYKOWSKA Dorota Marianna 175 1.25% 0.00125
Nie
3 10 7 ROMANIK Krystyna Lucyna 174 1.24% 0.00124
Nie
3 23 1 LISIAK Krystian Mateusz 2 061 14.70% 0.0147
Tak
3 23 2 WŁODARCZYK Marcin Witold 514 3.67% 0.00367
Tak
3 23 3 KACPRZAK Grażyna Renata 513 3.66% 0.00366
Nie
3 23 4 GŁUSZAK Marcin 285 2.03% 0.00203
Nie
3 23 5 GRABOWSKA Beata 366 2.61% 0.00261
Nie
3 23 6 JEZIOROWSKA Anna 363 2.59% 0.00259
Nie
3 23 7 STANIECKI Ksawery 298 2.12% 0.00212
Nie
4 4 1 ŚLASKI Piotr Cezary 1 234 9.94% 0.00994
Tak
4 4 2 SZYMAŃCZYK Aleksandra Elżbieta 719 5.79% 0.00579
Nie
4 4 3 KARMALSKA-SELMAJ Małgorzata Aldona 182 1.47% 0.00147
Nie
4 4 4 LEJWODA Wojciech 308 2.48% 0.00248
Nie
4 4 5 BOGORYJA-ZAKRZEWSKA Katarzyna 153 1.23% 0.00123
Nie
4 4 6 PLECZELUK Adam Grzegorz 76 0.61% 0.00061
Nie
4 4 7 LACEK Sylwia 937 7.55% 0.00755
Tak
4 5 1 JANKOWSKA Jolanta Elżbieta 235 1.89% 0.00189
Nie
4 5 2 GRZELAKOWSKI Wojciech Artur 53 0.43% 0.00043
Nie
4 5 3 SZULECKA-POPOWICZ Elżbieta Izabela 42 0.34% 0.00034
Nie
4 5 4 MIERZWIŃSKA Ewa Karolina 42 0.34% 0.00034
Nie
4 5 5 KOWALSKI Andrzej 37 0.30% 0.0003
Nie
4 8 1 ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof 336 2.71% 0.00271
Nie
4 8 2 MROWIEC Łukasz 286 2.30% 0.0023
Nie
4 8 3 PILASZEK Bartłomiej 85 0.68% 0.00068
Nie
4 8 4 WASIEWICZ Barbara 151 1.22% 0.00122
Nie
4 8 5 KLEMPIS Lidia Barbara 36 0.29% 0.00029
Nie
4 10 1 STRZEŻEK JAN Longin 1 040 8.38% 0.00838
Tak
4 10 2 PALUSZEK Aneta 633 5.10% 0.0051
Nie
4 10 3 KOMOREK Irena Teresa 226 1.82% 0.00182
Nie
4 10 4 WŁOSTOWSKA Elżbieta 98 0.79% 0.00079
Nie
4 10 5 ŚWIDERSKI Michał Edmund 601 4.84% 0.00484
Nie
4 10 6 WOLSKA Małgorzata 183 1.47% 0.00147
Nie
4 10 7 STRUGALSKI Tomasz 516 4.16% 0.00416
Nie
4 23 1 CZARNECKA Anna Maria 1 481 11.93% 0.01193
Tak
4 23 2 PIĄTKOWSKI Włodzimierz Janusz 987 7.95% 0.00795
Tak
4 23 3 KALISZ Dominika Sylwia 376 3.03% 0.00303
Nie
4 23 4 PYCIARZ Tomasz 206 1.66% 0.00166
Nie
4 23 5 OŁDAKOWSKA Anna Weronika 347 2.80% 0.0028
Nie
4 23 6 CZERWONKA Dariusz Wojciech 190 1.53% 0.00153
Nie
4 23 7 GOLA Agnieszka Ewa 618 4.98% 0.00498
Nie
5 4 1 CHĘCIŃSKI Lech Krzysztof 1 579 10.75% 0.01075
Tak
5 4 2 RADZIEJEWSKA Joanna Maria 1 557 10.60% 0.0106
Tak
5 4 3 PAWLIKOWSKA Weronika Hanna 560 3.81% 0.00381
Nie
5 4 4 BOCHENEK Krzysztof 430 2.93% 0.00293
Nie
5 4 5 MARTIN Anna 220 1.50% 0.0015
Nie
5 4 6 JARMUŁOWICZ Arkadiusz Piotr 126 0.86% 0.00086
Nie
5 4 7 GAJEWSKA Urszula Grażyna 346 2.36% 0.00236
Nie
5 5 1 ANTONIEWICZ Barbara 393 2.68% 0.00268
Nie
5 5 2 ZYCHOWICZ Milena 52 0.35% 0.00035
Nie
5 5 3 ANIOŁKOWSKA Elżbieta 50 0.34% 0.00034
Nie
5 5 4 SAŁATA Adam 59 0.40% 0.0004
Nie
5 5 5 ROSTECKI Filip Jan 57 0.39% 0.00039
Nie
5 8 1 DZIEDZIC Grzegorz 308 2.10% 0.0021
Nie
5 8 2 DRZEWIŃSKI Piotr Michał 56 0.38% 0.00038
Nie
5 8 3 GRABOWSKI Mateusz Maria 53 0.36% 0.00036
Nie
5 8 4 MIŚCICHOWSKA Monika Ewa 64 0.44% 0.00044
Nie
5 8 5 MROWIEC Magdalena Maria 105 0.71% 0.00071
Nie
5 10 1 TOMASZEWSKA Joanna 1 939 13.20% 0.0132
Tak
5 10 2 JEŻEWSKI Jacek Robert 471 3.21% 0.00321
Nie
5 10 3 STANISZEWSKI Krzysztof Grzegorz 371 2.53% 0.00253
Nie
5 10 4 JAWORSKI Paweł Piotr 204 1.39% 0.00139
Nie
5 10 5 NAWROCKA Olga 125 0.85% 0.00085
Nie
5 10 6 MIZERSKI Zbigniew Edward 47 0.32% 0.00032
Nie
5 10 7 OBRĘBSKA Jolanta 117 0.80% 0.0008
Nie
5 23 1 WALENTYNOWICZ Iwona 2 137 14.55% 0.01455
Tak
5 23 2 SZLĄZAK Bogumiła 670 4.56% 0.00456
Nie
5 23 3 SROCZYŃSKI Radosław Jerzy 791 5.39% 0.00539
Tak
5 23 4 KUBLICKA Monika Beata 645 4.39% 0.00439
Nie
5 23 5 SAMULAK Mariusz 357 2.43% 0.00243
Nie
5 23 6 POCHMURSKI Krzysztof Andrzej 230 1.57% 0.00157
Nie
5 23 7 GŁOWICKA-MISZCZAK Agnieszka Wioletta 569 3.87% 0.00387
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 25 5 124 711 103 515 50