Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 117 529
Wyborców 93 238
Obwodów 49
  • Wybory do Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
711 Szkoła Podstawowa Nr 150 Sala Gimnastyczna przy Zespole Szkół Nr 46, ul. Gen. Wiktora Thomme'ego 1 Bemowo stały Tak ul. Bawełniana: cała, ul. Grotowska : cała, ul. Natalii : cała, ul. Radiowa : strona nieparzysta od nr 1 do nr 27B, strona parzysta od nr 20 do nr 26, ul. Telefoniczna : cała
712 Szkoła Podstawowa Nr 150 Sala Gimnastyczna przy Zespole Szkół Nr 46, ul. Gen. Witora Thomme'go 1 Bemowo stały Tak ul. Afrodyty: cała , ul. Akantu : cała, ul. Apollina: cała, ul. Artemidy: cała, ul. Dostępna : cała, ul. Ebro : cała, ul. Elektry: cała , ul. Gen. Franciszka Kleeberga : cała, ul. Gen. Wiktora Thomme’ego : cała, ul. Gen. Witolda Urbanowicza : strona nieparzysta od nr 39 do nr 49, ul. Hery: cała, Laserowa : cała, ul. Posejdona: cała, ul. Prometeusza: cała ul. Stanisława Kunickiego : cała , ul. Telewizyjna : cała, , ul. Płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego: cała, , ul. Zeusa: cała
713 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25 Bemowo stały Tak ul. E. Osmańczyka: cała, ul. K. Miarki: cała, ul. Oławska: cała, ul. Powązkowska od nr : 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 90, 97 ul. R. Popiołka: cała, ul. S. Rostworowskiego: cała
714 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońća 25 Bemowo stały Tak ul. F. Kawy : cała, ul. G. Morcinka: cała, ul. R. Millera: cała, ul. Zachodzącego Słońca: cała
715 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25 Bemowo stały Tak ul. Andyjska : cała, ul. Apenińska : cała, ul. Dynarska : cała, ul. Himalajska : cała, ul. Pirenejska: cała, ul. Powstańców Śląskich 103, 123, 125, ul. Wrocławska 25
716 Szkoła Podstawowa Nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25 Bemowo stały Tak ul. P. Stellera : cała, ul. Piastów Śląskich : cała, ul. Podmiejska : cała, ul. Rodła : cała, ul. Sosnowiecka : cała, ul. S. Ligonia : cała, ul. W. Korfantego : cała, ul. Żołnierzy Wyklętych : cała
717 Budynek Studium Wychowania Fizycznego Wojskowej Akademii Technicznej, ul. Kartezjusza 1 Bemowo stały Tak ul. A. Kocjana : cała, ul. Arkadyjska : cała, ul. Bolimowska : cała, ul. Borzęcińska : cała, ul. Cieplarniana : cała, ul. Dorohuska : cała, ul. Fabiańska: cała, ul. H. Dobrzańskiego "Hubala" : cała, ul. Hucisko : cała, ul. Iskry : cała, ul. J. Bułhaka : cała, ul. J. Brandta : cała, ul. Kircholmska : cała, ul. Komorowska : cała, ul. Kozłowicka : cała, ul. Krajeńska : cała, ul. Oblęgorska : cała, ul. Ołtarzewska : cała, ul. Oryszewska : cała, ul. Osowiecka : cała, ul. Otrębuska : cała, ul. Podkowińska : cała, cała, ul. Radziejowicka : cała, ul. Rąblowska : cała, ul. Rozalińska : cała, ul. Skłoby : cała, ul. Spychowska : cała, ul. Strawczyńska : cała, ul. Wielbarska : cała, ul. Zaboreczne : cała
718 Klub Wojskowej Akademii Technicznej, ul. Gen. Witolda Urbanowicza 25A Bemowo stały Tak ul. A. B. Dobrowolskiego: cała, ul. A. Einsteina : cała, ul. Archimedesa : cała, : , ul. D. Mendelejewa : cała, ul. Galileusza : cała, Gen. W. Urbanowicza: strona nieparzysta od nr 9 do nr 35, ul. G. Leibniza : cała, ul. Isaaka Newtona: cała ul. Kartezjusza : cała, , ul. K. Siemienowicza : cała, ul. K. Ciołkowskiego : cała, ul. K. Arciszewskiego : cała, ul. Lazurowa : strona nieparzysta od nr 173 do nr 185E, ul. Pitagorasa : cała, ul. W. Gąsiorowskiego : cała
719 Przedszkole Nr 390, ul. Secemińska 1 Bemowo stały Tak ul. Brzeżek 4, 6, ul. Gołuchowska : cała, ul. Secemińska : cała, ul. Uniejowska : cała, ul. Wrocławska : 1, 2A, 3, 5, 7, 7A, 8A, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, ul. Żeńców 3, 9
720 Szkoła Podstawowa Nr 321, ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego "Zapory" 3 Bemowo stały Tak ul. A. Kędzierskiego: cała, ul. Czerwonych Maków: cała, ul. Mjr H. Dekutowskiego „Zapory”: 2, 5, 6, ul. Orlich Gniazd: cała, ul. Wrocławska 9, 11, 13, 15, 17, 21, 21A
721 Szkoła Podstawowa Nr 321, ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego "Zapory" 3 Bemowo stały Tak ul. Gen. B. Szareckiego: cała, ul. Gen. M. Bołtucia cała, Ks. B. Markiewicza: cała, ul. S. Lencewicza: cała, ul. Powstańców Śląskich 102, 104, 106A, 106B, 106C, 106D, 108, 108B, 108C
722 Szkoła Podstawowa Nr 364, ul. Michała Elwira Andriollego 1 Bemowo stały Tak ul. Księcia Bolesława : cała, ul. Mieczysława Wolfkego od nr 1 do nr 10, ul. Rosy Bailly : cała
723 Szkoła Podstawowa Nr 364, ul. Michała Elwira Andriollego 1 Bemowo stały Tak ul. J. Kaden-Bandrowskiego : cała, ul. Wrocławska : 14, 16, 18, 20A, 20B
724 Szkoła Podstawowa Nr 341, ul. Oławska 3 Bemowo stały Tak ul. J. Blatona: cała, ul. Widawska : cała
725 Szkoła Podstawowa Nr 341, ul. Oławska 3 Bemowo stały Tak ul. A. Sołtana : cała, ul. M. Wolfkego : 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 20
726 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul. Obrońców Tobruku 11 Bemowo stały Tak ul. Obrońców Tobruku numery nieparzyste od nr 19 do nr 31C
727 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul. Obrońców Tobruku 11 Bemowo stały Tak ul. J. Waldorffa 39A, 41, 41A, 41B, 41C, ul. Obrońców Tobruku numery parzyste: od nr 18 do nr 38
728 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Górczewska 201 Bemowo stały Tak ul. Baborowska : cała, ul. Budy : cała, ul. Dębicka : cała, ul. Grodkowska cała, ul. Ziębicka : cała
729 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Górczewska 201 Bemowo stały Tak ul. Babimojska: cała, ul. Jeździecka: cała, ul. Kluczborska : cała, ul. Kołczana: cała, ul. Marynin: cała, ul. Strońska: cała, ul. Szlifierska : cała, Wieśniacza: cała, ul. Zaborowska : cała
730 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Górczewska 201 Bemowo stały Tak ul. Arki Bożka : cała, ul. Bogatyńska : cała, ul. Łagowska : cała, ul. Siodlarska : od nr 1 do nr 38
731 Oddziały Przedszkola Nr 435, ul. Bolkowska 4 Bemowo stały Nie ul. Bolkowska : cała, Górczewska : od nr 142 do nr 198 B, ul. Kazubów : cała
732 Biblioteka Publiczna, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28C Bemowo stały Nie ul. Górczewska: od nr 200 do nr 222, ul. K. Deyny: cała
733 Klub Bemowskiego Seniora, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 30A Bemowo stały Nie ul. Dywizjonu 303 od nr 113 do nr 175, . ul. Płk. W. Łokuciewskiego cała ul. Powstańców Śląskich : od nr 83 do nr 89D
734 TBS, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 30 Bemowo stały Tak ul. Gen. T. Pełczyńskiego : cała
735 TBS, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 30 Bemowo stały Tak ul. Górczewska : od nr 224 do nr 259, , ul. Lazurowa : od nr 127 do nr 169, ul. Narwik : cała
736 Przychodnia ZOZ, ul. Gen. M. C. Coopera 5 Bemowo stały Tak ul. Batalionów Chłopskich : cała, ul. Gen. M. C. Coopera : cała, ul. Gen. L. Rayskiego od nr 3 do nr 11.
737 Klub Studencki "Karuzela", ul. S. Konarskiego 85 Bemowo stały Nie ul. Batalionu " Miotła " : cała, Osiedle Przyjaźń : całe, ul. Powstańców Śląskich : strona parzysta od nr 26 do nr 58A , ul. S. Konarskiego : cała
738 Klub "Dwa Jelonki", ul. Powstańców Śląskich 44 Bemowo stały Nie ul. Człuchowska strona parzysta od nr 26 do nr 82, ul. Gimnazjalna: cała, ul. J. Joyce´a: cała, ul. Kiermaszowa: cała, ul. Kruszyńska: cała, ul. J. Olbrachta od nr 71 do nr 124; ul. Oświatowa: cała, Pl. Kasztelański : cała , ul. Rzędzińska: cała , ul. Strąkowa od nr 30 do nr 48
739 Szkoła Podstawowa Nr 362, ul. Gen. Waleria Czumy 8 Bemowo stały Tak ul. Gen. W. Czumy : cała
740 Przedszkole Nr 214, ul. Gen. W. Czumy 6 Bemowo stały Tak ul. Drogomilska : cała, ul. Kryształowa : cała, ul. Legendy : cała. ul. Muszlowa : cała, , ul. Powstańców Śląskich od nr 61 do nr 69G
741 Szkoła Podstawowa Nr 316, ul. S. Szobera 1/3 Bemowo stały Tak ul. L. Kossutha : cała, ul. Lazurowa: 26, ul. Z. Klemensiewicza : cała
742 Szkoła Podstawowa Nr 316, ul. S. Szobera 1/3 Bemowo stały Tak ul. A. Świętochowskiego : cała, ul. E. Szwankowskiego: cała, ul. S. Szobera : cała, ul. W. Doroszewskiego : cała
743 Szkoła Podstawowa Nr 350 w Zespole Szkól nr 48 im. Armii Krajowej, ul. K. Irzykowskiego 1A Bemowo stały Tak ul. K. Irzykowskiego: cała , ul. Karabeli : cała
744 Szkoła Podstawowa Nr 350 w Zespole Szkól nr 48 im. Armii Krajowej, ul. K. Irzykowskiego 1A Bemowo stały Tak ul. K. Wyki : cała, ul. Lazurowa : strona parzysta od nr 18 do nr 24
745 Szkoła Podstawowa Nr 350 w Zespole Szkól nr 48 im. Armii Krajowej, ul. K. Irzykowskiego 1A Bemowo stały Nie ul. Kpt. W. Raginisa : cała, ul. Okoliczna : cała, ul. Powstańców Śląskich : 45, 49, ul. W. Borowego : cała, . ul. Świetlików 10
746 LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, ul. A. Krzywoń 3 Bemowo stały Tak ul. Synów Puku : cała
747 LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, ul. A. Krzywoń 3 Bemowo stały Tak ul. Anieli Krzywoń : cała, ul. Powstańców Śląskich : od nr 1 do nr 24
748 Szkoła Podstawowa Nr 301 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Brygadzistów 18 Bemowo stały Tak ul. Borowej Góry : cała
749 Szkoła Podstawowa Nr 301 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Brygadzistów 18 Bemowo stały Tak ul. Mjr. H. Sucharskiego : cała, ul. Strzelców : cała, ul. Szczotkarska: cała
750 Szkoła Podstawowa Nr 301 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Brygadzistów 18 Bemowo stały Tak ul. Człuchowska strona nieparzysta od nr 9 do nr 43, ul. Puszczy Solskiej : cała, ul. Świetlików : 5, 7, 7A, 8, 25, 27
751 Szkoła Podstawowa Nr 306, ul. Tkaczy 27 Bemowo stały Nie ul. Brygadzistów : cała, ul. Cokołowa : cała, ul. Drzeworytników : cała, ul. J. Wybickiego : cała, ul. Kontuszowa : cała, ul. Lustrzana : cała, ul. Miejska : cała, ul. Owczarska : cała, ul. Reżyserska : cała, ul. Rodzinna cała, ul. Słomiana : cała, ul. Sternicza od nr 30 do nr 123 ul. Tkaczy : cała
752 Szkoła Podstawowa Nr 306, ul. Tkaczy 27 Bemowo stały Nie ul. Rozłogi : od nr 2 do nr 9
753 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Rozłogi 10 Bemowo stały Tak ul. Kopalniana: cała, ul. Łęgi: cała, ul. Mory cała, ul. Moździerzy: cała, ul. Na Wyraju: cała, ul. Połczyńska od nr 38A do nr 122, ul. Sochaczewska: cała, ul. Szeligowska : cała
754 Szkoła Podstawowa Nr 363, ul. Rozłogi 10 Bemowo stały Tak ul. Fortuny : cała, ul. Gabriela : cała, ul. Legionowa : cała, ul. Nowej Huty : cała, ul. Okrętowa: cała, ul. Rotundy : cała, ul. Siemiatycka: cała, :
755 Szkoła Podstawowa Nr 363, ul. Rozłogi 10 Bemowo stały Tak Lazurowa : strona parzysta od nr 12 do nr 16K, ul. Rozłogi : od nr 11 do nr 18
756 Dom Kombatanta, ul. Sternicza 125 Bemowo stały Tak ul. Chrzanowska 4, ul. Lazurowa od nr 2 do nr 6, ul. Sternicza 129, 131
1141 Oddział Zewnętrzny Bemowo-Służba Więzienna, Antoniego Kocjana 3 Warszawa oddział zewnętrzny aresztu Śledczego Nie ul. Antoniego Kocjana 3
1142 Dom Pomocy Społecznej " KOMBATANT", Sternicza 125 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Sternicza 125
1143 Dom Emeryta Wojskowego, Pirenejska 5 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Pirenejska 5

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 północna granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy do ul. H. Dobrzańskiego „Hubala” – ul. H. Dobrzańskiego „Hubala” do al. Obrońców Grodna, al. Obrońców Grodna do ul. Lazurowej, na północ ul. Gen. W. Urbanowicza do ul. Dywizjonu 303, ul. Dywizjonu 303 w kierunku wschodnim do ul. Powstańców Śląskich, ul. Powstańców Śląskich w kierunku północno – wschodnim, na wysokości ul. M. Wolfkego w kierunku wschodnim włączając budynek nr 5 przy ul. Oławskiej, w kierunku północnym do ul. Oławskiej, ul. Oławską za budynkiem nr 3 (SP nr 341) przez tereny zielone do ul. Z. Pieniążka, ul. Z. Pieniążka do ul. Obrońców Tobruku-ul. Obrońców Tobruku w kierunku północnej granicy dzielnicy, przy budynkach przy ul. Obrońców Tobruku 59 A, 59 B, 59 C, 59 D, 59 E (włączając budynki 59 A, B, C, D, E) terenami zielonymi w kierunku do północnej granicy dzielnicy 5 17 138 8 49
0.0000020000Nr 2 wschodnia granica dzielnicy w kierunku północnym do północnej granicy dzielnicy – północna granica dzielnicy-w kierunku południowym terenami zielonymi, za budynkami przy ul. Obrońców Tobruku 59 A, 59 B, 59 C, 59 D, 59 E w kierunku północno-zachodnim do ul. Obrońców Tobruku, w kierunku południowym ul. Obrońców Tobruku do ul. Z. Pieniążka, Z. Pieniążka, przez tereny zielone w kierunku zachodnim do ul. Oławskiej włączając budynek nr 3 (SP nr 341), ul. Oławską w kierunku południowym do ul. M. Wolfkego, ul. M. Wolfkego i terenami zielonymi w kierunku zachodnim do ul. Powstańców Śląskich, ul. Powstańców Śląskich w kierunku południowym do al. Obrońców Grodna – al. Obrońców Grodna w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy 5 20 854 8 49
0.0000030000Nr 3 wschodnia granica dzielnicy od ul. Górczewskiej do al. Obrońców Grodna – al. Obrońców Grodna w kierunku zachodnim do ul. Powstańców Śląskich, na północ ul. Powstańców Śląskich do ul. Dywizjonu 303, ul. Dywizjonu 303 w kierunku zachodnim do ul. Gen. W. Urbanowicza, ul. Gen. W. Urbanowicza w kierunku południowym przechodząca w ul. Lazurową do al. Obrońców Grodna, na zachód al. Obrońców Grodna do zachodniej granicy dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy do ul. Szeligowskiej, ul. Szeligowską w kierunku wschodnio-południowym do ul. Lazurowej, w kierunku północnym ul. Lazurową do ul. Górczewskiej-ul. Górczewską w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy 5 19 063 8 49
0.0000040000Nr 4 wschodnia granica dzielnicy między ul. Człuchowską a ul. Górczewską-ul. Górczewską w kierunku zachodnim do ul. Lazurowej-ul. Lazurową w kierunku południowym do ul. Człuchowskiej-ul. Człuchowską w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy 5 18 102 8 52
0.0000050000Nr 5 wschodnia granica dzielnicy do ul. Człuchowskiej – ul. Człuchowską w kierunku zachodnim do ul. Lazurowej, ul. Lazurową w kierunku południowym do ul. Szeligowskiej, ul. Szeligowską w kierunku północno – zachodnim do granicy zachodniej dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy w kierunku południowym do południowej granicy dzielnicy – południowa granica dzielnicy do wschodniej granicy dzielnicy 5 18 081 8 50
Podsumowanie 25 93 238 40 249

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 5 5 6 5 26
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 6 6 6 7 6 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
23 KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO KW LOKALNA INICJATYWA BEMOWO 7 7 7 7 7 35
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS KWW WYBIERAMY BEMOWO Z J.DĄBROWSKIM I BWS 7 7 7 7 7 35
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 5 5 5 5 25
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE KWW BEMOWIACY 5 5 5 6 6 27

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 194 12 464 12 464 72.49% 0.07249
12 302 98.70% 0.0987
Tak
2 20 874 14 485 14 485 69.39% 0.06939
14 271 98.52% 0.09852
Tak
3 19 063 13 220 13 220 69.35% 0.06935
12 998 98.32% 0.09832
Tak
4 18 107 12 201 12 201 67.38% 0.06738
12 035 98.64% 0.09864
Tak
5 18 040 12 013 12 013 66.59% 0.06659
11 793 98.17% 0.09817
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 611 35 30.93% 0.03093
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 371 26 3.74% 0.00374
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 926 31 3.04% 0.00304
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 572 35 19.83% 0.01983
23 KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO 5 427 35 8.56% 0.00856
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS 16 833 35 26.55% 0.02655
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 1 621 25 2.56% 0.00256
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE 3 038 27 4.79% 0.00479

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 611 35 11 30.93% 0.03093
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 371 26 0 3.74% 0.00374
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 926 31 0 3.04% 0.00304
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 572 35 5 19.83% 0.01983
Tak
23 KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO 5 427 35 0 8.56% 0.00856
Nie
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS 16 833 35 9 26.55% 0.02655
Tak
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 1 621 25 0 2.56% 0.00256
Nie
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE 3 038 27 0 4.79% 0.00479
Nie

Rada Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 PRZYCHODZIEŃ-SCHMIDT Ewa Agnieszka 2 952 24.00% 0.024
Tak
1 4 2 ŁOBODA Iwona 718 5.84% 0.00584
Tak
1 4 3 POPIELARZ Grzegorz Kazimierz 209 1.70% 0.0017
Nie
1 4 4 ZALESKI Andrzej Rafał 175 1.42% 0.00142
Nie
1 4 5 WĄSIK Kazimierz Zbigniew 84 0.68% 0.00068
Nie
1 4 6 GOGOL Magdalena Milena 420 3.41% 0.00341
Tak
1 4 7 PIOTROWSKI Zbigniew Andrzej 261 2.12% 0.00212
Nie
1 5 1 BOCHEŃSKA Irena Helena 539 4.38% 0.00438
Nie
1 5 2 BASAK Jarosław Michał 64 0.52% 0.00052
Nie
1 5 3 DZIEWANOWSKA-KRYSIŃSKA Liliana Danuta 45 0.37% 0.00037
Nie
1 5 4 ZALEWSKA Wiktoria Anna 65 0.53% 0.00053
Nie
1 5 5 CEPAK Piotr Jan 49 0.40% 0.0004
Nie
1 8 1 MARCINIAK Jakub 233 1.89% 0.00189
Nie
1 8 2 SAJDAKOWSKI Cezary Andrzej 30 0.24% 0.00024
Nie
1 8 3 PIOTROWICZ Kamil Marian 24 0.20% 0.0002
Nie
1 8 4 BALCERZAK Anna 41 0.33% 0.00033
Nie
1 8 5 ZIELIŃSKA Iwona Beata 29 0.24% 0.00024
Nie
1 8 6 OWCZAREK Dorota Anna 33 0.27% 0.00027
Nie
1 10 1 KLAŻYŃSKI Wojciech Jan 835 6.79% 0.00679
Tak
1 10 2 KULPA Kamil Łukasz 262 2.13% 0.00213
Nie
1 10 3 MOTYKA Rafał 81 0.66% 0.00066
Nie
1 10 4 KALINOWSKI Maciej Paweł 111 0.90% 0.0009
Nie
1 10 5 OWSIANKO Ewa Maria 93 0.76% 0.00076
Nie
1 10 6 KWIATKOWSKA-SIWIK Paulina Maria 83 0.67% 0.00067
Nie
1 10 7 PASIK Weronika 116 0.94% 0.00094
Nie
1 23 1 GRACZYKOWSKI Jacek Marcin 219 1.78% 0.00178
Nie
1 23 2 DASZKOWSKI Paweł Janusz 231 1.88% 0.00188
Nie
1 23 3 PIOTROWSKA Joanna Małgorzata 154 1.25% 0.00125
Nie
1 23 4 MACHLEWSKI Andrzej 141 1.15% 0.00115
Nie
1 23 5 MORDZIŃSKA Bratosława Zofia 198 1.61% 0.00161
Nie
1 23 6 CHMIELEWSKA Aleksandra 111 0.90% 0.0009
Nie
1 23 7 ZIEMBIŃSKI Tomasz Jan 83 0.67% 0.00067
Nie
1 24 1 LORENTOWICZ Łukasz Krzysztof 1 183 9.62% 0.00962
Tak
1 24 2 RYSZKOWSKI Maciej 707 5.75% 0.00575
Nie
1 24 3 DĘBSKI Marcin Michał 208 1.69% 0.00169
Nie
1 24 4 OGRODOWCZYK Grażyna Maria 154 1.25% 0.00125
Nie
1 24 5 PODPŁOŃSKA Monika Maria 148 1.20% 0.0012
Nie
1 24 6 RYSZEWSKA-GALIJEW Ewa 45 0.37% 0.00037
Nie
1 24 7 GALA Paweł 174 1.41% 0.00141
Nie
1 25 1 ŻELAZIK Monika Izabella 206 1.67% 0.00167
Nie
1 25 2 BUGAJSKI Michał Mateusz 24 0.20% 0.0002
Nie
1 25 3 DOJER Anna Waleria 22 0.18% 0.00018
Nie
1 25 4 ROKITA Michał Jan 15 0.12% 0.00012
Nie
1 25 5 SANJUAN Wiesława Fabiola 17 0.14% 0.00014
Nie
1 26 1 SURAŁA Wojciech 227 1.85% 0.00185
Nie
1 26 2 KUNERT Zuzanna Zofia 268 2.18% 0.00218
Nie
1 26 3 MAZUR Anna 131 1.06% 0.00106
Nie
1 26 4 MAŃCZAK Jakub Marek 28 0.23% 0.00023
Nie
1 26 5 JONAS-POŁAWSKA Magdalena Anna 56 0.46% 0.00046
Nie
2 4 1 WOŚKO-MATRYBA Joanna Ewa 2 078 14.56% 0.01456
Tak
2 4 2 WOJDA Janusz 306 2.14% 0.00214
Nie
2 4 3 WOSIŃSKA Anna 454 3.18% 0.00318
Tak
2 4 4 SKORUPSKI Mirosław Stefan 124 0.87% 0.00087
Nie
2 4 5 KOBIERSKI Piotr Paweł 179 1.25% 0.00125
Nie
2 4 6 KOŚCIŃSKI Krzysztof Paweł 218 1.53% 0.00153
Nie
2 4 7 ZAWITKOWSKA Monika 451 3.16% 0.00316
Nie
2 5 1 WYGANOWSKA-KRZYNÓWEK Anna 430 3.01% 0.00301
Nie
2 5 2 BURDACH Artur 33 0.23% 0.00023
Nie
2 5 3 ZACZEK Anita Katarzyna 42 0.29% 0.00029
Nie
2 5 4 WIECZOREK Bogdan Antoni 42 0.29% 0.00029
Nie
2 5 5 SITARZ Monika Ewa 46 0.32% 0.00032
Nie
2 8 1 KAWĘCKI Michał 182 1.28% 0.00128
Nie
2 8 2 SIENNICKA Katarzyna Elżbieta 47 0.33% 0.00033
Nie
2 8 3 PODLACHA Franciszek Bonawentura 17 0.12% 0.00012
Nie
2 8 4 GRZYBOWSKI Oskar Jakub 26 0.18% 0.00018
Nie
2 8 5 WĘGRZYN Magdalena 40 0.28% 0.00028
Nie
2 8 6 TYSZCZUK Jolanta Walentyna 28 0.20% 0.0002
Nie
2 10 1 WIERZCHOWSKI Marcin 1 723 12.07% 0.01207
Tak
2 10 2 WALEWSKI Adam 204 1.43% 0.00143
Nie
2 10 3 JANIAK-KAŹMIŃSKA Nina Katarzyna 116 0.81% 0.00081
Nie
2 10 4 STRZAŁKOWSKI Jacek 169 1.18% 0.00118
Nie
2 10 5 MISIAK Małgorzata 196 1.37% 0.00137
Nie
2 10 6 PĘPKIEWICZ Iwona Małgorzata 64 0.45% 0.00045
Nie
2 10 7 LASZKO Tomasz Jacek 603 4.23% 0.00423
Nie
2 23 1 URBAŃSKA Ewa Lilia 261 1.83% 0.00183
Nie
2 23 2 SKARŻYŃSKI Włodzimierz Janusz 161 1.13% 0.00113
Nie
2 23 3 STRZELCZYK Bożena Maria 74 0.52% 0.00052
Nie
2 23 4 WALISIAK Grzegorz Antoni 33 0.23% 0.00023
Nie
2 23 5 ORZESZEK Krzysztof Andrzej 92 0.64% 0.00064
Nie
2 23 6 PIECHOCKA Katarzyna Maria 67 0.47% 0.00047
Nie
2 23 7 PAWLICKI Jerzy Władysław 68 0.48% 0.00048
Nie
2 24 1 DĄBROWSKI Jarosław Jan 3 239 22.70% 0.0227
Tak
2 24 2 DRÓŻDŻ Monika Izabella 345 2.42% 0.00242
Nie
2 24 3 GIERASIMOWICZ Michał Jerzy 257 1.80% 0.0018
Nie
2 24 4 MARCZAK Andrzej 86 0.60% 0.0006
Nie
2 24 5 BRYK Marta Anna 20 0.14% 0.00014
Nie
2 24 6 CHMIELEWSKA Elżbieta Jolanta 27 0.19% 0.00019
Nie
2 24 7 PODPŁOŃSKI Robert 794 5.56% 0.00556
Tak
2 25 1 WERKOWSKA Urszula 181 1.27% 0.00127
Nie
2 25 2 GAJDA Paweł Stanisław 44 0.31% 0.00031
Nie
2 25 3 GAWLIŃSKA Hanna Krystyna 30 0.21% 0.00021
Nie
2 25 4 DUDZIŃSKI Piotr Jan 16 0.11% 0.00011
Nie
2 25 5 ROJEK Andrzej Zdzisław 5 0.04% 4.0E-5
Nie
2 26 1 GÓRECKA-JAKIMCIO Anna 344 2.41% 0.00241
Nie
2 26 2 FABROWSKA Paulina 136 0.95% 0.00095
Nie
2 26 3 SZEWCZYK Feliks Paweł 59 0.41% 0.00041
Nie
2 26 4 MOSUR Paweł Wiesław 26 0.18% 0.00018
Nie
2 26 5 WROTEK Katarzyna 88 0.62% 0.00062
Nie
3 4 1 CZERSKA Patrycja Anna 2 898 22.30% 0.0223
Tak
3 4 2 CUR Andrzej Stanisław 346 2.66% 0.00266
Nie
3 4 3 MICHAŁEK Mariusz Mirosław 277 2.13% 0.00213
Nie
3 4 4 NOWOLECKA Aneta 407 3.13% 0.00313
Tak
3 4 5 GRĘBOSZ Edyta Anna 161 1.24% 0.00124
Nie
3 4 6 BIAŁEK Władysław 117 0.90% 0.0009
Nie
3 4 7 BECH Józef 99 0.76% 0.00076
Nie
3 5 1 BEDNARCZYK Milena 218 1.68% 0.00168
Nie
3 5 2 BUGZEL Ilona Maria 58 0.45% 0.00045
Nie
3 5 3 MORAWSKI Szymon 32 0.25% 0.00025
Nie
3 5 4 KOŁODZIEJCZYK Emilia 47 0.36% 0.00036
Nie
3 5 5 PAWŁOWSKI Piotr Robert 42 0.32% 0.00032
Nie
3 8 1 ŁODYGA Joanna 234 1.80% 0.0018
Nie
3 8 2 WIELEBA Dariusz Marceli 35 0.27% 0.00027
Nie
3 8 3 SIEŃKO Damian Konrad 37 0.28% 0.00028
Nie
3 8 4 MARKS Damian Adam 25 0.19% 0.00019
Nie
3 8 5 KRÓL Barbara 55 0.42% 0.00042
Nie
3 8 6 KARCZEWSKA Krystyna Anna 37 0.28% 0.00028
Nie
3 10 1 CHMIEL Zbigniew Leszek 1 026 7.89% 0.00789
Tak
3 10 2 DUBICKI Maciej Rafał 400 3.08% 0.00308
Nie
3 10 3 BOROWY Marcin 154 1.18% 0.00118
Nie
3 10 4 MOLKA Halina 236 1.82% 0.00182
Nie
3 10 5 DOWNAR Zbigniew Romuald 34 0.26% 0.00026
Nie
3 10 6 ROLK-SZPONER Małgorzata 45 0.35% 0.00035
Nie
3 10 7 ROSZKOWSKA Barbara Danuta 270 2.08% 0.00208
Nie
3 23 1 JĘDRASIAK Andrzej Janusz 509 3.92% 0.00392
Nie
3 23 2 MICHALIK Adam August 131 1.01% 0.00101
Nie
3 23 3 POLCZYŃSKA Marta Magdalena 283 2.18% 0.00218
Nie
3 23 4 WŁODARCZYK Arkadiusz Dominik 257 1.98% 0.00198
Nie
3 23 5 LALAK Monika Izabela 90 0.69% 0.00069
Nie
3 23 6 KAMIEŃ Dorota 95 0.73% 0.00073
Nie
3 23 7 PASTUSZAK Sebastian 40 0.31% 0.00031
Nie
3 24 1 GŁOWACKA Hanna 1 304 10.03% 0.01003
Tak
3 24 2 ZIĘBA Aleksandra 701 5.39% 0.00539
Tak
3 24 3 BARCIŃSKI Krystian 255 1.96% 0.00196
Nie
3 24 4 KANIA Marta Anna 120 0.92% 0.00092
Nie
3 24 5 JAKÓBCZYK Sebastian 126 0.97% 0.00097
Nie
3 24 6 TWORZEWSKA Agnieszka Monika 87 0.67% 0.00067
Nie
3 24 7 ZYGRZAK Artur Herbert 432 3.32% 0.00332
Nie
3 25 1 JANICZAK Grzegorz Jan 230 1.77% 0.00177
Nie
3 25 2 ŁUKAWSKA Zuzanna Julia 84 0.65% 0.00065
Nie
3 25 3 FLOREK Patryk Leszek 22 0.17% 0.00017
Nie
3 25 4 SOKOŁOWSKA Maja 68 0.52% 0.00052
Nie
3 25 5 SZYMAŃSKA Eliza Maria 40 0.31% 0.00031
Nie
3 26 1 NIEDŹWIECKA-PRUSZKOWSKA Magdalena 588 4.52% 0.00452
Nie
3 26 2 MALINOWSKA-ORFINGER Magdalena 70 0.54% 0.00054
Nie
3 26 3 DUBRAWSKA-STĘPNIEWSKA Joanna Karolina 65 0.50% 0.0005
Nie
3 26 4 JAKIMCIO Jarosław Jan 57 0.44% 0.00044
Nie
3 26 5 SKIBA Dariusz Bogdan 54 0.42% 0.00042
Nie
4 4 1 LIPIŃSKI Marek Tadeusz 1 619 13.45% 0.01345
Tak
4 4 2 BARTOSIAK Maciej Sebastian 454 3.77% 0.00377
Tak
4 4 3 GOCAŁEK Małgorzata Weronika 360 2.99% 0.00299
Nie
4 4 4 ZAREMBA Małgorzata 352 2.92% 0.00292
Nie
4 4 5 MATWIEJCZUK Helena 110 0.91% 0.00091
Nie
4 4 6 GRABSKI Janusz 160 1.33% 0.00133
Nie
4 4 7 SZAMBORSKI Jan Krzysztof 124 1.03% 0.00103
Nie
4 5 1 MARYL Janusz Witold 148 1.23% 0.00123
Nie
4 5 2 DYLIŃSKA Ewa 75 0.62% 0.00062
Nie
4 5 3 KUJSZCZYK Grzegorz Jerzy 38 0.32% 0.00032
Nie
4 5 4 MIKOWSKA-FERET Barbara 25 0.21% 0.00021
Nie
4 5 5 LIŚKIEWICZ Adam Sławomir 12 0.10% 0.0001
Nie
4 5 6 BOROWSKA Ludmiła Bogna 56 0.47% 0.00047
Nie
4 8 1 PRZECHOWSKI Andrzej Bogusław 156 1.30% 0.0013
Nie
4 8 2 ŚWIDWIŃSKA Anna Maria 86 0.71% 0.00071
Nie
4 8 3 IWANOWSKI Marek Andrzej 28 0.23% 0.00023
Nie
4 8 4 KLIMASZEWSKA Janina Ewa 22 0.18% 0.00018
Nie
4 8 5 BOCH Mieczysława Teresa 11 0.09% 9.0E-5
Nie
4 8 6 SZABLA Cezary Grzegorz 18 0.15% 0.00015
Nie
4 8 7 NOWIŃSKI Artur Grzegorz 47 0.39% 0.00039
Nie
4 10 1 NIEDZIAŁEK Adam Antoni 1 484 12.33% 0.01233
Tak
4 10 2 ŚWIDERSKA Teresa 697 5.79% 0.00579
Nie
4 10 3 KRAWCZYK Agnieszka Joanna 167 1.39% 0.00139
Nie
4 10 4 JUREK Elżbieta 108 0.90% 0.0009
Nie
4 10 5 MIZIOŁEK Stefan Leszek 149 1.24% 0.00124
Nie
4 10 6 CZECHOWSKI Mirosław Kazimierz 42 0.35% 0.00035
Nie
4 10 7 WIĘCH Łukasz Stanisław 261 2.17% 0.00217
Nie
4 23 1 MAKUCH Krzysztof Andrzej 435 3.61% 0.00361
Nie
4 23 2 SIEDLECKI Jan Witold 150 1.25% 0.00125
Nie
4 23 3 GNIADZIK-SMOLIŃSKA Aleksandra Daniela 231 1.92% 0.00192
Nie
4 23 4 KALINOWSKI Wojciech Bernard 51 0.42% 0.00042
Nie
4 23 5 MARKIEWICZ Bożena Antonina 46 0.38% 0.00038
Nie
4 23 6 JĘDRASIAK Małgorzata Maria 62 0.52% 0.00052
Nie
4 23 7 MATULKA Hanna Jadwiga 152 1.26% 0.00126
Nie
4 24 1 GRĘZIAK Jakub Jan 1 122 9.32% 0.00932
Tak
4 24 2 SCHUBERT-FIGARSKA Wiesława Joanna 285 2.37% 0.00237
Nie
4 24 3 SYLWESTRZAK Marta Karolina 1 509 12.54% 0.01254
Tak
4 24 4 JANKOWSKI Jakub 138 1.15% 0.00115
Nie
4 24 5 BALA-KUBA Agata 76 0.63% 0.00063
Nie
4 24 6 CIEPLIŃSKI Michał Krzysztof 52 0.43% 0.00043
Nie
4 24 7 GŁOWACKI Bartłomiej 83 0.69% 0.00069
Nie
4 25 1 RUSINEK Olga 267 2.22% 0.00222
Nie
4 25 2 GAWLIŃSKI Paweł Andrzej 35 0.29% 0.00029
Nie
4 25 3 KALINOWSKA Katarzyna Maria 28 0.23% 0.00023
Nie
4 25 4 BOJKO Piotr Stanisław 17 0.14% 0.00014
Nie
4 25 5 PILLICH-KOLIPIŃSKA Agata Maria 17 0.14% 0.00014
Nie
4 26 1 SMYCZYŃSKI Tomasz 192 1.60% 0.0016
Nie
4 26 2 UHLIG Wiktor Roman 74 0.61% 0.00061
Nie
4 26 3 LASKOWSKI Daniel Michał 46 0.38% 0.00038
Nie
4 26 4 KUNERT Zofia Maria 73 0.61% 0.00061
Nie
4 26 5 BIEŃ Julia Bożena 47 0.39% 0.00039
Nie
4 26 6 CAPOGNA Izabela Danuta 38 0.32% 0.00032
Nie
5 4 1 BORECKA Wioletta 1 143 9.69% 0.00969
Tak
5 4 2 SZCZOŁEK Barbara Zofia 697 5.91% 0.00591
Nie
5 4 3 SZCZERBA Kazimierz Wiesław 1 089 9.23% 0.00923
Tak
5 4 4 TONICKI Dominik Artur 87 0.74% 0.00074
Nie
5 4 5 WITULSKI Ryszard 85 0.72% 0.00072
Nie
5 4 6 WACHNIK Piotr Paweł 98 0.83% 0.00083
Nie
5 4 7 SAMCZYK Anna Elżbieta 299 2.54% 0.00254
Nie
5 5 1 ZALEWSKA Joanna Maja 201 1.70% 0.0017
Nie
5 5 2 BĄCZEK Tomasz Artur 21 0.18% 0.00018
Nie
5 5 3 MÓŻDŻEŃSKA Jolanta Sabina 18 0.15% 0.00015
Nie
5 5 4 POSŁUSZNY Aleksander Józef 14 0.12% 0.00012
Nie
5 5 5 WOJDYNO-PEJDA Zofia Ewa 11 0.09% 9.0E-5
Nie
5 8 1 WŁOGA Michał 144 1.22% 0.00122
Nie
5 8 2 ZIELIŃSKI Dominik Mikołaj 117 0.99% 0.00099
Nie
5 8 3 BILSKA Irena Halina 58 0.49% 0.00049
Nie
5 8 4 OBŁUCKI Tomasz Janusz 27 0.23% 0.00023
Nie
5 8 5 MARCINIAK Anna Honorata 26 0.22% 0.00022
Nie
5 8 6 TYSZCZUK Marta Monika 33 0.28% 0.00028
Nie
5 10 1 CACKOWSKI Marek Jan 1 257 10.66% 0.01066
Tak
5 10 2 SIWIK Kacper Józef 701 5.94% 0.00594
Nie
5 10 3 JABŁOŃSKA Joanna 418 3.54% 0.00354
Nie
5 10 4 WIERZCHOWSKA Izabela 133 1.13% 0.00113
Nie
5 10 5 KOŁODZIEJCZYK Zdzisław 124 1.05% 0.00105
Nie
5 10 6 FILIPCZAK Natalia Joanna 123 1.04% 0.00104
Nie
5 10 7 CZAPIEWSKI Dariusz Stanisław 87 0.74% 0.00074
Nie
5 23 1 GRABICKA Agnieszka Jolanta 370 3.14% 0.00314
Nie
5 23 2 HUZIOR Leszek Jacek 235 1.99% 0.00199
Nie
5 23 3 KOZIŃSKA Magdalena Anna 146 1.24% 0.00124
Nie
5 23 4 KĘDRA-SULEJ Agnieszka 40 0.34% 0.00034
Nie
5 23 5 MOLIŃSKI Michał Sebastian 43 0.36% 0.00036
Nie
5 23 6 BURZYŃSKA Olga Magdalena 128 1.09% 0.00109
Nie
5 23 7 ZIELONKA Dariusz Jan 40 0.34% 0.00034
Nie
5 24 1 ZAWISTOWSKI Adam Wojciech 689 5.84% 0.00584
Tak
5 24 2 OBORSKI Jarosław Robert 1 774 15.04% 0.01504
Tak
5 24 3 OLEJNIK Katarzyna Barbara 466 3.95% 0.00395
Nie
5 24 4 MAKSIMIUK Alina 37 0.31% 0.00031
Nie
5 24 5 BIERNACKI Jan Paweł 36 0.31% 0.00031
Nie
5 24 6 PIETRZAK Henryka Maria 13 0.11% 0.00011
Nie
5 24 7 JANIKOWSKI Ryszard 141 1.20% 0.0012
Nie
5 25 1 KOLIPIŃSKI Adam Karol 129 1.09% 0.00109
Nie
5 25 2 SAMOLIŃSKA Katarzyna 66 0.56% 0.00056
Nie
5 25 3 KRÓL Krzysztof Mateusz 24 0.20% 0.0002
Nie
5 25 4 ROJEK Jolanta Barbara 22 0.19% 0.00019
Nie
5 25 5 POWRÓŻEK Bartłomiej 12 0.10% 0.0001
Nie
5 26 1 MILEWSKI Piotr Robert 179 1.52% 0.00152
Nie
5 26 2 PRUSZKOWSKI Paweł 30 0.25% 0.00025
Nie
5 26 3 PIETRULEWICZ Joanna Monika 70 0.59% 0.00059
Nie
5 26 4 SURAŁA Tomasz Jan 17 0.14% 0.00014
Nie
5 26 5 MIECZKOWSKA-KONIECZNY Kamila Monika 23 0.20% 0.0002
Nie
5 26 6 SASIŃSKA Anna Wiktoria 52 0.44% 0.00044
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 25 5 117 529 93 238 49