Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 203 905
Wyborców 169 304
Obwodów 96
  • Wybory do Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
81 Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino, ul. G. Bruna 11 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 177, ul. Biały Kamień: cała, ul. G. Bruna: cała
82 Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino, ul. G. Bruna 11 Mokotów stały Nie ul. Akacjowa: cała, ul. J. Fałata: cała, ul. J. K. Chodkiewicza: cała, ul. Kielecka: 28 - 48 numery parzyste, 31 - 43 numery nieparzyste, ul. Łowicka: 51 - 62, ul. Rakowiecka: 32A, 34 - 36 numery parzyste, 45 - 61 numery nieparzyste, ul. S. Żaryna: cała, ul. św. Andrzeja Boboli: cała, ul. Żwirki i Wigury: 24 - 26 numery parzyste
83 Instytut Hematologii i Transfuzjologii, ul. Chocimska 5 Mokotów stały Nie ul. Chocimska: cała, ul. Humańska: cała, ul. Kujawska: cała, ul. Olszewska: 8, 7/9/11, ul. Puławska: 1 - 43 numery nieparzyste, ul. Skolimowska: cała, ul. Słoneczna: cała, ul. Willowa: cała, ul. Wybieg: cała
84 Szkoła Podstawowa Nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery, A. Grottgera 22 Mokotów stały Tak ul. A. Grottgera: cała, ul. B. Smetany: cała, ul. Belwederska: 13, 17, 19, ul. Dworkowa: cała, ul. Morskie Oko: cała, ul. Pogodna: cała, ul. Puławska: 46 - 80 numery parzyste, 49 - 61 numery nieparzyste, ul. Ursynowska: cała, ul. Wiktorska: 3 - 24
85 Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza, ul. Kazimierzowska 16 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 82 - 90 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 4 - 22 numery parzyste, ul. M. Bałuckiego: 3 - 12, ul. Olkuska: cała, ul. Racławicka: 1 - 35 numery nieparzyste, ul. Szczekocińska: cała, ul. Tenisowa: cała
86 Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych Nr 22, ul. Kazimierzowska 60 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 130 - 138 numery parzyste, ul. A. J. Madalińskiego: 38 - 52 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 53 - 65 numery nieparzyste, ul. Króżańska: 20, ul. Kwiatowa: 21 - 28, ul. L. Narbutta: 37 - 55/57 numery nieparzyste, ul. Ligocka: 2
87 Centrum "Łowicka" Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. Łowicka 21 Mokotów stały Nie ul. A. J. Madalińskiego: 71 - 101A numery nieparzyste, 92 - 108 numery parzyste, ul. Balladyny: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 73 - 75B numery nieparzyste, 84, 84A, 86 - 118 numery parzyste, ul. Kielecka: 1 - 3 numery nieparzyste, ul. L. Narbutta: 82/84, 86, 83, ul. L. Różyckiego: 5, ul. Łowicka: 6 - 12 numery parzyste, 14, 17, 22, 21 - 41 numery nieparzyste, 46 - 50 numery parzyste, ul. M. Karłowicza: cała, ul. Wiktorska: 82 - 86 numery parzyste, ul. Wołoska: 80, 80A, 82 - 88B numery parzyste, 141A, ul. Wrotkowa: cała
88 XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, ul. A. J. Madalińskiego 22 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 118 - 124 numery parzyste, ul. A. J. Madalińskiego: 31 - 57 numery nieparzyste, ul. Falęcka: cała, ul. Kazimierzowska: 29 - 33 numery nieparzyste, 43, 45, 46 - 52, ul. Króżańska: 4 - 12 numery parzyste, ul. Kwiatowa: 1 - 16, ul. Lewicka: cała, ul. Olesińska: cała, ul. Różana: 30 - 36 numery parzyste, 37 - 75
89 XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, ul. A. J. Madalińskiego 22 Mokotów stały Tak ul. A. J. Madalińskiego: 3 - 23A, ul. L. Narbutta: 1 - 31 numery nieparzyste, ul. Melsztyńska: cała, ul. Puławska: 24 - 30 numery parzyste, ul. Sandomierska: 2 - 8 numery parzyste
90 Szkoła Podstawowa Nr 85 im. Benito Juareza, ul. L. Narbutta 14 Mokotów stały Tak ul. K. Komedy: cała, ul. Kazimierzowska: 62 - 76A numery parzyste, ul. L. Narbutta: 2 - 8 numery parzyste, 14 - 32 numery parzyste, ul. Olszewska: 14/20, 17, 22, ul. Puławska: 2A - 22 numery parzyste, ul. Rakowiecka: 2B, 2C, 15 - 33 numery nieparzyste, 1 - 9 numery nieparzyste, ul. Sandomierska: 13 - 23, ul. Św. Szczepana: cała, ul. T. Rejtana: 2 - 6 numery parzyste, 3 - 17 numery nieparzyste, 14, 14A, ul. Starościńska: cała, ul. Wiśniowa: 36 - 63
91 (LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego, ul. L. Narbutta 65/71 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 127 - 165 numery nieparzyste, ul. A. J. Madalińskiego: 67 - 69A numery nieparzyste, 70 - 86 numery parzyste, ul. Asfaltowa: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 74 - 82G numery parzyste, 84B, ul. Kielecka: 2, 16 - 20 numery parzyste, 17 - 29A numery nieparzyste, ul. L. Narbutta: 65 - 78A, ul. L. Różyckiego: 1, ul. Ligocka: 8, ul. Łowicka: 40 - 42B numery parzyste, ul. Łyżwiarska: cała. ul. Opoczyńska: cała, ul. Rakowiecka: 26/30, 39A - 43A numery nieparzyste
92 Przedszkole Specjalne Nr 393, ul. Puławska 97 Mokotów stały Tak ul. Belgijska: cała, ul. Boryszewska: strona parzysta: cała, ul. Puławska: 63 - 71 numery nieparzyste, ul. Wygoda: cała
93 Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy, ul. Rakowiecka 4 Mokotów stały Tak ul. Rakowiecka: 4, ul. Stefana Batorego: cała
94 Przedszkole Nr 142, ul. J. Dąbrowskiego 25 Mokotów stały Nie ul. Dożynkowa: cała, ul. Grażyny: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 1 - 20A, 22 - 28 numery parzyste, ul. M. Bałuckiego: 18 - 27, 30 - 35, ul. Odolańska: 3 - 23 numery nieparzyste, 6 - 20 numery parzyste, ul. Puławska: 34 - 44 numery parzyste, ul. Racławicka: 4 - 14 numery parzyste, ul. Różana: 2 - 28 numery parzyste, 3 - 33 numery nieparzyste, ul. Wiśniowa: 11 - 19
95 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, ul. Wiktorska 30/32 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 92 - 112 numery parzyste, ul. Drużynowa: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 21 - 67 numery nieparzyste, 32 - 72 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 5 - 25 numery nieparzyste, 26 - 36 numery parzyste, ul. Odolańska: 22 - 58 numery parzyste, 33, ul. Piłkarska: cała, ul. Racławicka: 22 - 30A numery parzyste, ul. Wiktorska: 27 - 55 numery nieparzyste, ul. Wiśniowa: 6/10, 7, 9
96 Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Wiktorska 73 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 119 - 123 numery nieparzyste, ul. A. Kraushara: 1 - 3 numery nieparzyste, ul. J. Dąbrowskiego: 69 - 71B numery nieparzyste, ul. Racławicka: 36 - 40 numery parzyste, ul. Wiktorska: 65 - 89 numery nieparzyste, 76 - 80 numery parzyste
97 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, ul. Wiktorska 99 Mokotów stały Nie ul. Gimnastyczna: cała, ul. J. Dąbrowskiego: 77 - 85 numery nieparzyste, 117, ul. Łowicka: 1 - 15 numery nieparzyste, 19, ul. Maratońska: 4, ul. Oszczepników: cała, ul. Pływacka: cała, ul. Racławicka: 42 - 46 numery parzyste i 94 - 132 numery parzyste, ul. Turystyczna: cała, ul. Wiktorska: 88 - 110 numery parzyste, 91 - 99 numery nieparzyste, ul. Wołoska: 70 - 78 numery parzyste
98 LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego, ul. L. Narbutta 31 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 140 - 158 numery parzyste, ul. Kazimierzowska: 69 - 85 numery nieparzyste, ul. L. Narbutta: 38 - 60 numery parzyste, ul. Rakowiecka: 22 - 24 numery parzyste, 39
99 Przedszkole Nr 330 "Pod Modrzewiem", al. Niepodległości 17 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 4, 9 - 21A numery nieparzyste, al. Wilanowska: 364 - 368C numery parzyste, ul. Domaniewska: 9 - 19A numery nieparzyste, ul. J. Kaczmarskiego 56 – 60A numery parzyste
100 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, al. Niepodległości 27 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 20 - 38 numery parzyste, ul. Bieżanowska: cała, ul. Broniwoja: cała, ul. Japońska: cała, ul. Ksawerów: 3 - 11, ul. Puławska: 152 - 178A numery parzyste, ul. W. Orkana: cała, ul. Wielicka: cała
101 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, al. Niepodległości 27 Mokotów stały Tak al. Niepodległości: 25 - 47 numery nieparzyste, ul. Domaniewska: 10 - 36B numery parzyste, ul. E. J. Abramowskiego: cała, ul. Filona: cała, ul. J. Kaczmarskiego 72, ul. Konstruktorska: cała, ul. Ksawerów: 20 - 30, ul. M. Zdziechowskiego: cała, ul. Okęcka: cała, ul. Pęcherska: cała, ul. Racjonalizacji: cała, ul. Samochodowa: cała, ul. Sportowa: cała, ul. Suwak: cała
102 Zespół Szkół Nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego, ul. Bełska 1/3 Mokotów stały Tak ul. Balonowa: cała, ul. Bełska: cała, ul. Głogowa: cała, ul. J. P. Woronicza: 29, 31, ul. Karolinki: cała, ul. Karwińska: cała, ul. Miączyńska: 3 - 41 numery nieparzyste, 6 - 34 numery parzyste, ul. Miłobędzka: cała, ul. Olimpijska: cała, ul. Płatowcowa: cała, ul. Racławicka: 95 - 105 numery nieparzyste, ul. Staszowska: cała, ul. Syryńska: cała, ul. Wołoska: 11 - 75 numery nieparzyste
103 Szkoła Podstawowa Nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty, ul. Pułku AK "Baszta" 3 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 67 - 75 numery nieparzyste, ul. A. Malczewskiego: 47 - 49 numery nieparzyste, ul. J. Kaczmarskiego: 61 - 75 numery nieparzyste, 94 - 100 numery parzyste
104 Szkoła Podstawowa Nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich, ul. J. Bytnara „Rudego" 19 Mokotów stały Tak ul. A. E. Odyńca: 67 - 73 numery nieparzyste, ul. Baboszewska: cała, ul. Bachmacka: cała, ul. J. Bytnara „Rudego”: 14 - 20 numery parzyste, ul. M. Gandhiego: 19 - 27, ul. R. Tagore: 1 - 3 numery nieparzyste, ul. Wołoska 58/62
105 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, ul. Domaniewska 33 Mokotów stały Nie al. Wilanowska: 372, ul. Garażowa: cała, ul. J. Kaczmarskiego: 35, 37, 54, 54A, ul. Magazynowa: cała, ul. Premiera T. Arciszewskiego: cała, ul. Rodziny Hiszpańskich: cała ul. S. Bryły: 1 - 2
106 Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka, ul. Domaniewska 33 Mokotów stały Nie ul. Domaniewska: 35 - 37 numery nieparzyste, ul. Marynarska: strona parzysta: cała, ul. S. Bryły: 3 - 10
107 XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, ul. M. Gandhiego 13 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 107 - 111 numery nieparzyste, ul. A. E. Odyńca: 57 - 65 numery nieparzyste, ul. F. Joliot-Curie: 17 - 19A numery nieparzyste, 28 - 32 numery parzyste, ul. J. Bytnara „Rudego”: 2 - 4 numery parzyste, ul. M. Gandhiego: 3 - 14, ul. R. Tagore: 4 - 6 numery parzyste
108 Przedszkole Nr 145 "Czterolistna Koniczynka"), ul. S. Goszczyńskiego 17A Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 64 - 78 numery parzyste, ul. A. E. Odyńca: 17 - 55 numery nieparzyste, ul. A. Malczewskiego: 24 - 38 numery parzyste, ul. A. Wejnerta: 21 - 37 numery nieparzyste, 32 - 38 numery parzyste, ul. I. Krasickiego: 36 - 38 numery parzyste, 43 - 61 numery nieparzyste, ul. J. Czeczota: cała, ul. Pilicka: 29 - 35 numery nieparzyste, 40 - 62A numery parzyste, ul. S. Goszczyńskiego: 7 - 31 numery nieparzyste, 14 - 40 numery parzyste, ul. Szarotki: 6 - 13
109 Zespół Szkół Nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego, ul. F. Joliot-Curie 13 Mokotów stały Tak Al. Niepodległości: 103, al. Promienistych: cała, ul. A. Malczewskiego: 42, 44A, 48 - 52 numery parzyste, ul. F. Joliot-Curie: 5 - 13 numery nieparzyste, 24 - 26 numery parzyste, ul. J. Bytnara „Rudego”: 3 - 19 numery nieparzyste, ul. Pułku AK „Baszta”: 2 - 4A numery parzyste
110 XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, ul. F. Joliot-Curie 14 Mokotów stały Tak ul. Bukietowa: cała, ul. F. Joliot-Curie: 2 - 18 numery parzyste, ul. J. P. Woronicza: 15, 17, 30B, 34 - 42 numery parzyste, ul. O. Kolberga: cała
111 Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie", ul. T. Lenartowicza 27 Mokotów stały Nie al. Niepodległości: 46 - 62 numery parzyste, ul. A. Malczewskiego: 17 - 41 numery nieparzyste, ul. A. Naruszewicza: 13, 16 - 26, 27, 30, ul. A. Wejnerta: 12 - 28A numery parzyste, 15 - 19A numery nieparzyste, ul. I. Krasickiego: 3 - 37 numery nieparzyste, ul. J. P. Woronicza: 10 - 20 numery parzyste, ul. Pilicka: 3 - 27 numery nieparzyste, 2 - 36 numery parzyste, ul. Puławska: 134 - 142 numery parzyste, ul. T. Lenartowicza: 9 - 27 numery nieparzyste, 16 - 34 numery parzyste
112 Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. J. P. Woronicza 44A Mokotów stały Tak ul. F. Joliot-Curie: 3, ul. J. Bytnara „Rudego”: 23 - 27 numery nieparzyste, ul. J. P. Woronicza: 44 - 46 numery parzyste, ul. Marzanny: cała, ul. Pułku AK „Baszta”: 1 - 7 numery nieparzyste, ul. Wołoska: 34 - 44 numery parzyste, 52A, 54
113 Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego, ul. Spartańska 4 Mokotów stały Tak ul. A. Malawskiego: cała, ul. Etiudy Rewolucyjnej: 1 - 17 numery nieparzyste, 14 - 36 numery parzyste, ul. G. Fitelberga: cała, ul. J. Maklakiewicza: 2 - 8, ul. J. P. Woronicza: 33, 33B, 33C, 33D, 76 - 80 numery parzyste, ul. J. Sibeliusa: cała, ul. Rejsu: cała, ul. Rymarska: cała, ul. Sztormowa: cała, ul. Szuwary: cała, ul. Szyprów: cała, ul. Tawerny: cała, ul. Ukryta: cała, ul. Warowna: cała, ul. Wyględowska: cała, ul. Wyjazd: cała, ul. Wytworna: cała, ul. Zamglona: cała, ul. Żaglowa: cała
114 Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego, ul. Spartańska 4 Mokotów stały Tak ul. Brzegowa: cała, ul. Do Fortu: cała, ul. Dworska: cała, ul. Etiudy Rewolucyjnej: 19 - 27 numery nieparzyste, 38 - 46 numery parzyste, ul. Fregaty: cała, ul. J. Maklakiewicza: 9 - 17, ul. Łagodna: cała, ul. Miączyńska: 36 - 42B numery parzyste, 43 - 73A, ul. Mieszczańska: cała, ul. Morska: cała, ul. Pocieszeń: cała, ul. Przejazd: cała, ul. Rajska: cała, ul. Spartańska: cała
115 Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI, ul. Tyniecka 40A Mokotów stały Nie ul. A. E. Odyńca: 1 - 15 numery nieparzyste, ul. A. Malczewskiego: 6 - 22 numery parzyste, 15, ul. A. Naruszewicza: 1 - 11 numery nieparzyste, 2 - 14A numery parzyste, ul. I. Krasickiego: 8 - 26 numery parzyste, ul. J. P. Woronicza: 4 - 8 numery parzyste, ul. Puławska: 90 - 132A numery parzyste, ul. S. Goszczyńskiego: 2 - 12 numery parzyste, ul. Szarotki: 3 - 5, ul. T. Lenartowicza: 1 - 4, ul. Tyniecka: cała
116 Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Bokserska 30 Mokotów stały Nie ul. Bartłomieja: cała, ul. Granitowa: cała, ul. J. Kaczmarskiego: 6 - 16 numery parzyste, ul. P. Gintrowskiego: 17 - 37 numery nieparzyste
117 Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Bokserska 30 Mokotów stały Nie al. Wyścigowa: cała, ul. Bokserska: strona parzysta: cała, ul. Gotarda: 6 - 10 numery parzyste
118 Przedszkole Nr 270, ul. Bełdan 5 Mokotów stały Nie ul. J. Kaczmarskiego: 40 - 50 numery parzyste, ul. M. Smoluchowskiego: cała, ul. S. Pieńkowskiego: 5
119 Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. G. Szaramowicza 12 Mokotów stały Nie ul. Bogunki: cała, ul. G. Szaramowicza: cała, ul. Gotarda: 1 - 7 numery nieparzyste, ul. Jadźwingów: cała, ul. Obrzeżna: 1 - 7A numery nieparzyste, 4 - 14 numery parzyste, ul. P. Gintrowskiego: 39
120 Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. Irysowa 19 Mokotów stały Nie al. Wilanowska 349, ul. Irysowa: cała, ul. Niedźwiedzia: 46 - 50A numery parzyste, 49, ul. Puławska: 228 - 248 numery parzyste, ul. Świeradowska: cała, ul. Wita Stwosza: cała
121 Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów, ul. Niegocińska 2A Mokotów stały Tak al. Lotników: 4 - 46 numery parzyste, 13, ul. Bełdan: cała, ul. Narocz: cała, ul. P. Gintrowskiego: 20, ul. Smyczkowa: cała, ul. Sulimy: cała, ul. Szturmowa: cała
122 Szkoła Podstawowa Nr 271 im. 11 Listopada, ul. Niegocińska 2 Mokotów stały Nie ul. J. Kaczmarskiego: 23, 26, ul. Orzycka: 1, 4, 4A
123 Przedszkole Nr 244 "Niegocińskie Skrzaty", ul. Niegocińska 9 Mokotów stały Nie al. Lotników: 17 - 19 numery nieparzyste, ul. Niegocińska: cała, ul. Orzycka: 24, ul. Śniardwy: 4, ul. Wiartel: cała
124 Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Stefana Starzyńskiego, ul. Podbipięty 2 Mokotów stały Nie al. Wilanowska: 161 - 209 numery nieparzyste, 293 - 335A numery nieparzyste, ul. Dominikańska: strona nieparzysta: cała, ul. K. Kurpińskiego: cała, ul. Kmicica: cała, ul. Niedźwiedzia: 2A - 40 numery parzyste, 15 - 39B numery nieparzyste, ul. Podbipięty: cała, ul. Puławska: 147 - 153 numery nieparzyste, 221 - 241 numery nieparzyste, ul. Rolna: 153 - 191/193 numery nieparzyste, ul. Skrzetuskiego: cała, ul. Studencka: cała, ul. Wałbrzyska: 6A, 48, ul. Wernyhory: cała, ul. Wołodyjowskiego: cała, ul. Wróbla: cała
125 Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. J. S. Bacha 15 Mokotów stały Tak ul. J. S. Bacha: 20 - 34A numery parzyste, 35, ul. Puławska: 255 - 257 numery nieparzyste
126 Zespół Szkół Nr 27, ul. P. Gintrowskiego 38 Mokotów stały Tak ul. Cybernetyki: cała, ul. Kolady: cała, ul. Komputerowa: cała, ul. Marynarska: strona nieparzysta: cała, ul. Obrzeżna: 16 - 24 numery parzyste, ul. Orzycka: 12 - 16 numery parzyste, 25, ul. P. Gintrowskiego: 36, 41 - 49 numery nieparzyste, ul. Postępu: 9, 4 - 12A numery parzyste, ul. Taśmowa: cała, ul. Wydmińska: cała, ul. Wynalazek 2, 2A
127 Zespół Szkół Nr 27, ul. P. Gintrowskiego 38 Mokotów stały Tak ul. Orzycka: 6 - 10 numery parzyste, 18, ul. Śniardwy: 1 - 3, 5 - 8, ul. Tuchlińska: cała
128 DOM „Służewiec”, ul. M. Smoluchowskiego 2 Mokotów stały Nie ul. Blacharska: cała, ul. J. Kaczmarskiego: 52, ul. Modra: cała, ul. S. Pieńkowskiego: 2 - 4A numery parzyste
129 Przedszkole Nr 67 "Służewiaczek", ul. Sonaty 6A Mokotów stały Tak ul. Batuty: 1, 3 - 7 numery nieparzyste, ul. J. S. Bacha: 10 - 14 numery parzyste, ul. Sonaty 2 - 6C numery parzyste
130 Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Stefana Starzyńskiego, ul. Wałbrzyska 5 Mokotów stały Tak ul. Batuty: 7A - 9B numery nieparzyste, ul. W. A. Mozarta: cała, ul. Wałbrzyska 2, 15 - 19 numery nieparzyste
131 Szkoła Podstawowa Nr 107 im. Bronisława Malinowskiego, ul. Nowoursynowska 210/212 Mokotów stały Tak al. Wilanowska: 180B, 188, 188A, 188B, 194 - 240 numery parzyste, 259 - 291 numery nieparzyste, ul. Dominikańska: strona parzysta: cała, ul. J. Elsnera: cała, ul. J. S. Bacha: 7, ul. Lubaszki: cała, ul. Łukowa: cała, ul. Nowoursynowska: 210/212, ul. Tarniny: 1, ul. Z. Noskowskiego: cała
132 Szkoła Podstawowa Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939 - 1945, ul. Jeziorna 5/9 Mokotów stały Tak ul. Augustówka: cała w granicach Mokotowa, ul. Budzikowa: cała, ul. Kobylańska: cała, ul. Korzenna: cała, ul. Kostrzyńska: cała, Mocna: cała, , ul. R. Statkowskiego: cała, ul. Santocka: cała, ul. Skałacka: cała, ul. Sławkowska: cała, ul. Spiralna: cała, ul. Sypniewska: cała, ul. Tuzinowa: 6, ul. W. Wróblewskiego: cała, ul. Zawrotna: cała, ul. Zegarowa: cała
133 Przedszkole Nr 326 "Chatka Skrzatka", ul. Bernardyńska 14 Mokotów stały Nie Pl. Bernardyński: 1 - 3, ul. Bernardyńska: 1 - 11, 12 - 30, ul. Biechowska: cała, ul. F. Starowieyskiego: cała, ul. Gołkowska: cała, ul. S. Grzesiuka: cała, ul. Wolicka: cała, ul. Zawodzie: cała
134 Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki, ul. Chełmska 23 Mokotów stały Nie ul. B. Ludwiżanki: cała, ul. Belwederska: 2 - 12 numery parzyste, ul. Chełmska: 23 - 31 numery nieparzyste, 46 - 50 numery parzyste, ul. Górska: 4 - 16 numery parzyste, 7 - 15B numery nieparzyste, ul. J. Węgrzyna: cała, ul. Jana III Sobieskiego: 100 - 114 numery parzyste, ul. Jazgarzewska: cała, ul. L. Van Beethovena: cała, ul. Sobieszyńska: cała, ul. Stępińska: 3 - 17 numery nieparzyste, ul. Turecka: cała, ul. W. Hańczy: cała, ul. Z. Cybulskiego: cała
135 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju, ul. Cieszyńska 8 Mokotów stały Tak ul. Białego Dębu: cała, ul. Białej Koniczyny: cała, ul. Bukowińska: 2 - 30 numery parzyste, ul. Bukszpanowa: cała, ul. Bzowa: cała, ul. Cisowa: cała, ul. Czerniowiecka: cała, ul. Dzikich Jabłoni: cała, ul. Ikara: cała, ul. Imielińska: cała, ul. Inspektowa: cała, ul. L. Idzikowskiego: 1 - 41 numery nieparzyste, ul. Płatków Róż: cała, ul. Puławska: 143 - 145 numery nieparzyste, ul. Śpiewu Ptaków: cała, ul. Ukryty Raj: cała, ul. Zapachu Bzu: cała
136 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju, ul. Cieszyńśka 8 Mokotów stały Nie ul. Bergamotki: cała, ul. Bocheńska: cała, ul. Bukowa: cała, ul. Bukowińska: 21 - 37A numery nieparzyste, 59, ul. Cieszyńska: cała, ul. Cichy Potok: cała, ul. Faworytki: cała, ul. Grabowa: cała, ul. J. Pohoskiego: cała, ul. Jaśminowa: cała, ul. Kalatówki: cała, ul. Leszczyny: cała, ul. Obserwatorów: cała, ul. Pejzażowa: cała, ul. Płyćwiańska: cała, ul. Pod Skocznią: cała, ul. Potoki: cała, ul. Puławska: 113 - 119 numery nieparzyste, ul. Zawrat: cała
137 Przedszkole Nr 391, ul. Czerniakowska 20A Mokotów stały Tak ul. Chełmska: 1 - 12, ul. Czerniakowska: 18 - 34 numery parzyste, 95/97, ul. Jedwabnicza: cała, ul. Polkowska: cała, ul. Teresińska: cała
138 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego, ul. Dolna 6 Mokotów stały Tak ul. Belwederska: 3 - 9 numery nieparzyste, ul. Boryszewska: strona nieparzysta: cała, ul. Dolna: 2A - 30A numery parzyste, 35 - 37 numery nieparzyste, 40, 43/45, ul. Huculska: cała, ul. Konduktorska 8 - 22 numery parzyste, ul. Ludowa: cała, ul. Padewska: cała, ul. Promenada: cała, ul. Puławska 73/75 - 99A numery nieparzyste, ul. W. Pytlasińskiego: cała, ul. Włoska: cała
139 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gościniec 53 Mokotów stały Tak ul. A. Dyżewskiego: cała, ul. A. Ponikowskiego: cała, ul. A. Pszenickiego: cała, ul. Ananasowa: cała, ul. Antoniewska: cała, ul. Bartycka: cała, ul. Cytrynowa: cała, ul. Daktylowa: cała, ul. Figowa: cała, ul. G. Piramowicza: cała, ul. Gąsocińska: cała, ul. Gościniec: cała, ul. Gwintowa: cała, ul. Kątna: cała, ul. Koszykarska: cała, ul. Ku Wiśle: cała, ul. Łososiowa: cała, ul. Nadrzeczna: cała, ul. Niewielka: cała, ul. Pod Kopcem: cała, ul. Rodzynkowa: cała, ul. Siekierkowska: cała, ul. W. Żenczykowskiego: cała, ul. Z. Wasiutyńskiego: cała
140 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Gościniec 53 Mokotów stały Tak ul. Batalionu AK „Karpaty”: cała, ul. Bluszczańska: cała, ul. Grupy AK "Krybar", ul. Grupy AK „Północ”: cała, ul. Polska: cała
141 Szkoła Podstawowa Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939 - 1945, ul. Jeziorna 5/9 Mokotów stały Tak pl. A. Rembowskiego: cały, ul. A. Waszkowskiego: cała, ul. C. Godebskiego: cała, ul. Cieplicka: cała, ul. Domowa: cała, ul. Goraszewska: cała, ul. Jeziorna: cała, ul. Jodłowa 2 - 30 numery parzyste, 11 - 21 numery nieparzyste, ul. Kąkolewska: cała, ul. Kąpielowa: cała, ul. Kuracyjna: cała, ul. Morszyńska: 1 - 40, ul. Muszyńska: cała, ul. Ojcowska: cała, ul. Okrężna: 1 - 49A numery nieparzyste, 2 - 36 numery parzyste, ul. Polanicka: cała, ul. Powsińska: 8 - 40 numery parzyste, ul. Rabczańska: cała, ul. Rymanowska: cała, ul. Zaciszna: cała, ul. Zakręt: cała, ul. Zielona: cała, ul. Zwardońska: cała
142 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych Nr 1, ul. Krasnołęcka 3 Mokotów stały Tak ul. Chełmska: 14 - 24A numery parzyste, ul. Czerniakowska: 85/87, ul. Czerska: 1 - 21, ul. Iwicka: 2 - 8A numery parzyste, 19 - 21 numery nieparzyste, 24 - 26 numery parzyste, ul. J. Gagarina: 3 - 17 numery nieparzyste, ul. Kaszubska: cała, ul. Krasnołęcka: 3
143 Szkoła Podstawowa Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939 - 1945, ul. B. Limanowskiego 9 Mokotów stały Tak ul. B. Limanowskiego: 4 - 11, ul. Batalionu AK „Oaza”: cała, ul. Czerniakowska: 2/4, ul. Czyżewska: cała, ul. Jodłowa 23 - 31 numery nieparzyste, 32 - 50 numery parzyste, ul. Juraty: cała, ul. Koronowska: cała, ul. Powsińska: 42 - 106 numery parzyste, ul. Sobolewska: cała, ul. Św. Bonifacego: 102 - 162 numery parzyste, 111 - 161 numery nieparzyste, ul. Woziwody: cała
144 Przedszkole Nr 196 "Kraina Misiów", ul. L. Nabielaka 18A Mokotów stały Nie ul. Belwederska: 14 - 22 numery parzyste, ul. Górska: 17 - 19 numery nieparzyste, 30 - 32 numery parzyste, ul. J. Gagarina: 25 - 35 numery nieparzyste, 26, 30 - 32A numery parzyste, ul. L. Nabielaka: cała, ul. Podchorążych: 69A - 89 numery nieparzyste, ul. Stępińska: 39 - 55 numery nieparzyste, ul. Stopowa: cała, ul. Sułkowicka: cała, ul. Tatrzańska: cała
145 Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego, ul. Piaseczyńska 114/116 Mokotów stały Tak ul. Bandoski: cała, ul. F. Kostrzewskiego: cała, ul. J. F. Piwarskiego: 1 - 11 numery nieparzyste, ul. Jaworowska: cała, ul. Konduktorska: 1 - 6, ul. Piaseczyńska: 42 - 58 numery parzyste, 45 - 59 numery nieparzyste, 80/90, 114/116
146 Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego, ul. Piaseczyńska 114/116 Mokotów stały Tak ul. A. Gierymskiego: cała, ul. Dolna 5 - 21B numery nieparzyste, ul. L. Idzikowskiego: 30, ul. Pory 80, 82
147 Przedszkole Nr 275, ul. J. F. Piwarskiego 5 Mokotów stały Tak ul. Braci Pillatich: cała, ul. J. F. Piwarskiego 10, 14 - 16 numery parzyste, ul. Jana III Sobieskiego 97 - 113 numery nieparzyste, ul. Piaseczyńska 120 - 122 numery parzyste
148 CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”, ul. Podchorążych 49/61 Mokotów stały Tak ul. Czerniakowska: 127 - 137 numery nieparzyste, ul. Czerska: 26/28, ul. J. Gagarina: 2 - 8 numery parzyste, ul. Podchorążych: 15/19, 23A - 29 numery nieparzyste, 35 - 67 numery nieparzyste, 16 - 26 numery parzyste, 31, ul. T. Hołówki: cała
149 CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”, ul. Podchorążych 49/61 Mokotów stały Tak ul. Badowska: cała, ul. Banioska: cała, ul. Iwicka: 36 - 42 numery parzyste, 47 - 47B, 49 - 55 numery nieparzyste, ul. J. Gagarina: 10 - 12 numery parzyste, 16 - 20 numery parzyste, ul. Sielecka: 48 - 52 numery parzyste, 55 - 69 numery nieparzyste, ul. Stępińska: 36 - 60 numery parzyste
150 Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki, ul. Zakrzewska 24 Mokotów stały Tak ul. Bobrowiecka: cała, ul. Chełmska: 21, 21A, 36 - 44 numery parzyste, ul. Iwicka: 1/3, ul. S. Kierbedzia: cała, ul. Sielecka: 1 - 10, 22, 26, 28, 37, 39, ul. Stępińska: 4 - 8 numery parzyste, 22/30, 32 - 34 numery parzyste, ul. Zakrzewska: cała
151 Przedszkole Nr 294 "Promyk Czerniakowa", ul. Czerniakowska 50A Mokotów stały Tak ul. Czerniakowska: 36 - 42 numery parzyste, 99 - 107 numery nieparzyste, ul. Lubkowska: cała, ul. Łużycka: cała, ul. Zwierzyniecka: 1 - 3 numery nieparzyste
152 Szkoła Podstawowa Nr 190 im. Orła Białego, ul. Zwierzyniecka 10 Mokotów stały Nie ul. Czerniakowska: 46 - 56 numery parzyste, ul. Melomanów: 2, 2A, 2B, 4 - 10 numery parzyste, ul. Podchorążych: 2 - 8 numery parzyste, ul. Zwierzyniecka: 7 - 17 numery nieparzyste, 6, 10
153 X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, ul. J. P. Woronicza 8 Mokotów stały Tak al. W. Giżyckiego: cała, ul. Bielawska: cała, ul. D. Merliniego: cała, ul. Okolska: cała, ul. Piaseczyńska: 15 - 17A numery nieparzyste, ul. Puławska: 101 - 111A numery nieparzyste, ul. W. Żywnego: cała
154 SM „ARBUZOWA” Klub Osiedlowy, ul. Arbuzowa 16 Mokotów stały Nie al. Wilanowska: 31, 33, 39, 41, 43, ul. A. Patkowskiego: cała, ul. Arbuzowa: 8 - 46A numery parzyste, ul. H. Steinhausa: cała, ul. K. Kuratowskiego: cała, ul. Przy Grobli: 8 - 68 numery parzyste, ul. Sałatkowa: cała
155 Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Barcelońska 8 Mokotów stały Tak ul. Adriatycka: cała, ul. Barcelońska: cała, ul. Egejska: 11 - 17B numery nieparzyste, ul. Iberyjska: cała, ul. Sardyńska: cała
156 Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Barcelońska 8 Mokotów stały Tak al. Wilanowska 48 - 94 numery parzyste, ul. Capri: 3 - 5 numery nieparzyste, ul. Cypryjska: cała, ul. Kartaginy: cała, ul. Katalońska: cała, ul. Maltańska: 4 - 6 numery parzyste, ul. Mesyńska: cała, ul. Rabarbarowa: cała, ul. Sueska: cała, ul. Sycylijska: cała, ul. Śródziemnomorska: 11 - 35 numery nieparzyste, ul. Tyrreńska: cała
157 Przedszkole Nr 349 "Barcelonka", ul. Barcelońska 8 Mokotów stały Tak al. Wilanowska: 45 - 115 numery nieparzyste
158 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga, ul. Św. Bonifacego 10 Mokotów stały Tak al. Wilanowska: 108 - 134 numery parzyste, ul. Karczocha: cała, ul. Korsykańska: cała, ul. Macedońska: cała, ul. Maltańska: 1 - 5 numery nieparzyste, ul. Marsylska: cała, ul. Nicejska: cała, ul. Św. Bonifacego: 3 - 7 numery nieparzyste, 6 - 8 numery parzyste, ul. Śródziemnomorska: 37 - 49, 55 - 55B numery nieparzyste
159 Szkoła Podstawowa Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej, ul. Czarnomorska 3 Mokotów stały Nie al. gen. W. Sikorskiego: cała, ul. Burgaska: cała, ul. Jana III Sobieskiego 43, ul. Mangalia: cała, ul. Neseberska: cała, ul. Pory: 47 - 67, ul. Sozopolska: cała
160 Szkoła Podstawowa Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej, ul. Czarnomorska 3 Mokotów stały Tak ul. Czarnomorska: 3, 17, ul. Sewastopolska: cała, ul. Św. Bonifacego: 9, ul. Warneńska: cała
161 Przedszkole Nr 284, ul. Jałtańska 8 Mokotów stały Tak ul. A. Zelwerowicza: 44 - 46 numery parzyste, 61 - 97 numery nieparzyste, ul. Jałtańska: cała, ul. Jedlińska: cała, ul. Krymska: cała, ul. Orężna: 35 - 49 numery nieparzyste, 52 - 62 numery parzyste, ul. Św. Bonifacego: 66, 68, 70, 74, ul. Zawojska: cała, ul. Złotych Piasków: cała
162 Przedszkole Nr 325, ul. Kaspijska 5 Mokotów stały Nie ul. Akermańska: cała, ul. Batumi: cała, ul. Kaspijska: cała, ul. Kaukaska: cała, ul. Soczi: cała
163 Zespół do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1, ul. Św. Bonifacego 81 Mokotów stały Nie ul. A. Locciego: cała, ul. A. Zelwerowicza 2 - 42 numery parzyste, 3 - 59B numery nieparzyste, ul. Buska: cała, ul. Ciechocińska: cała, ul. Cyganeczki: cała, ul. Cześnika: cała, ul. Goplańska: 2 - 28 numery parzyste, ul. Inowrocławska: cała, ul. Iwonicka: cała, ul. J. Fučíka: cała, ul. Jana III Sobieskiego: 22, ul. Klarysewska: 8 - 54, ul. Kołobrzeska: cała, ul. Morszyńska: 41 - 81, ul. Nałęczowska: cała oprócz Nr 47, ul. Okrężna: 38 - 80 numery parzyste, 51 - 145 numery nieparzyste, ul. Podgórska: cała, ul. Powsińska: 15 - 25 numery nieparzyste, ul. Truskawiecka: cała, ul. Wysowska: cała, ul. Zdrojowa: 2 - 38 numery parzyste, 5 - 79 numery nieparzyste, ul. Żegiestowska: cała
164 Przedszkole Nr 300, ul. Portofino 4 Mokotów stały Nie ul. Capri: 2 - 4 numery parzyste, ul. Egejska: 1 - 8, ul. Jana III Sobieskiego: 1, 15, ul. Portofino: cała
165 Instytut Żywności i Żywienia im. prof. dra med. Aleksandra Szczygła, ul. Powsińska 61/63 Mokotów stały Tak ul. Jaszowiecka: cała, ul. Korczyńska: 1 - 11 numery nieparzyste, 2 - 6A numery parzyste, ul. Powsińska: 67 - 75 numery nieparzyste
166 Przedszkole Nr 299 "Bernardyńskie Krasnale", ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie 13 Mokotów stały Tak ul. B. Limanowskiego 23, 28 - 30B numery parzyste, ul. G. Gęsickiej: cała, ul. J. Piekałkiewicza: cała, ul. Korczyńska: 8 - 10 numery parzyste, 13 - 15 numery nieparzyste, ul. L. Idzikowskiego: 2 - 12 numery parzyste, ul. Powsińska: 97, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie: cała, ul. Urle: cała, ul. S. Pyjasa: cała
167 Zespół Szkół Nr 59, ul. Jana III Sobieskiego 68 Mokotów stały Tak ul. Jana III Sobieskiego: 60 - 72A numery parzyste, ul. Św. Bonifacego: 71 - 73 numery nieparzyste, 77
168 Zespół Szkół Nr 59, ul. Jana III Sobieskiego 68 Mokotów stały Tak ul. Chochołowska: cała, ul. Klarysewska: 55 - 60, ul. Konstancińska 1, 2, ul. Orężna: 1 - 31, 32 - 50 numery parzyste, 55, ul. Solankowa: cała, ul. Św. Bonifacego: 75, 76 - 78 numery parzyste, 81, 81A, 87 - 89 numery nieparzyste, 86 - 92 numery parzyste, ul. Zalew: cała, ul. Zaniemyska: cała, ul. Zdrojowa: 40 - 82 numery parzyste, 107 - 115 numery nieparzyste
169 Przedszkole Nr 311 "Sadybiańskie Świerszcze", ul. Jana III Sobieskiego 72B Mokotów stały Tak ul. Konstancińska: 3 - 13 numery nieparzyste, ul. Spalska: cała, ul. Św. Bonifacego: 79, 83/85
1109 Centrum Alzheimera, al. Wilanowska 257 Mokotów dom pomocy społecznej Nie al. Wilanowska 257
1110 Dom Lekarza Seniora im. dr Kazimierza Fritza, ul. Wołoska 139 Mokotów dom pomocy społecznej Nie ul. Wołoska 139
1111 Szpital Czerniakowski Spółka z o. o., ul. Stępińska 19/25 Mokotów szpital Nie ul. Stępińska 19/25
1112 Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, ul. Jana III Sobieskiego 9 Mokotów szpital Nie ul. Jana III Sobieskiego 9
1113 Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, ul. Wołoska 137 Mokotów szpital Nie ul. Wołoska 137
1114 Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ, ul. A. J. Madalińskiego 25 Mokotów szpital Nie ul. A. J. Madalińskiego 25
1115 Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher, ul. Spartańska 1 Mokotów szpital Nie ul. Spartańska 1

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Zachodnią granicą Dzielnicy od ul. Racławickiej do północnej granicy Dzielnicy – północną granicą Dzielnicy do ul. Belwederskiej-zachodnią stroną ul. Belwederskiej (strona nieparzysta) do ul. Promenada-północną stroną ul. Promenada (strona parzysta) do ul. Boryszewskiej – północną stroną ul. Boryszewskiej (strona parzysta) do ul. Puławskiej – zachodnią stroną ul. Puławskiej (strona parzysta) do ul. Ursynowskiej – północną stroną ul. Ursynowskiej (strona parzysta) do al. Niepodległości – zachodnią stroną al. Niepodległości (strona nieparzysta) do ul. Odyńca – północną stroną ul. Odyńca (strona parzysta) do ul. Racławickiej – północną stroną ul. Racławickiej (strona parzysta) do zachodniej granicy Dzielnicy. 6 33 580 7 49
0.0000020000Nr 2 Zachodnią granicą Dzielnicy od ul. Marynarskiej do ul. Racławickiej – południową stroną ul. Racławickiej (strona nieparzysta) do ul. Odyńca – południową stronąul. Odyńca (strona nieparzysta) do al. Niepodległości – wschodnią stroną al. Niepodległości (strona parzysta) do ul. Ursynowskiej – południową stroną ul. Ursynowskiej (strona nieparzysta) do ul. Puławskiej – zachodnią stroną ul. Puławskiej (strona parzysta) do al. Wilanowskiej – północną stroną al. Wilanowskiej (strona parzysta) do ul. Marynarskiej – północną stroną ul. Marynarskiej (strona parzysta) do zachodniej granicy Dzielnicy. 5 30 076 7 43
0.0000030000Nr 3 Południową granicą Dzielnicy od al. Komisji Edukacji Narodowej do zachodniej granicy Dzielnicy – zachodnią granicą Dzielnicy do ul. Marynarskiej-południową stroną ul. Marynarskiej (strona nie parzysta) do al. Wilanowskiej – południową stroną al. Wilanowskiej (strona nieparzysta) do ul. Dominikańskiej – zachodnią stroną ul. Dominikańskiej (strona nieparzysta) do ul. Noskowskiego-zachodnią stroną ul. Noskowskiego (strona nieparzysta) do ul. Bacha-północną stroną ul. Bacha (strona parzysta) do wysokości al. Komisji Edukacji Narodowej-zachodnią stroną al. Komisji Edukacji Narodowej do południowej granicy Dzielnicy. 5 30 962 7 45
0.0000040000Nr 4 Północną granicą Dzielnicy od ul. Belwederskiej do wschodniej granicy Dzielnicy – wschodnią granicą Dzielnicy (nurt rzeki Wisły) do południowej granicy Dzielnicy – południową granicą Dzielnicy do ul. Powsińskiej – wschodnią stroną ul. Powsińskiej (strona parzysta) do al. W. Witosa – zachodnią stroną al. W. Witosa (strona nieparzysta) do ul. Idzikowskiego – północną stroną ul. Idzikowskiego (strona parzysta) do ul. J. Sobieskiego – zachodnią stroną ul. J. Sobieskiego (strona nieparzysta) do al. Gen. Sikorskiego – zachodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona nieparzysta) do południowej granicy Toru Łyżwiarskiego Stegny – południową granicą Toru Łyżwiarskiego Stegny do wschodniej granicy ogródków działkowych – wschodnią granicą ogródków działkowych do al. Gen. Sikorskiego – zachodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona nieparzysta) do południowej granicy Dzielnicy – południową granicą Dzielnicy do al. Komisji Edukacji Narodowej-wschodnią stroną al. Komisji Edukacji Narodowej do wysokości ul. Bacha-południową stroną ul. Bacha (strona nieparzysta) do ul. Noskowskiego-wschodnią stroną ul. Noskowskiego (strona parzysta) do ul. Dominikańskiej-wschodnią stroną ul. Dominikańskiej (strona parzysta) do al. Wilanowskiej-północną stroną al. Wilanowskiej (strona parzysta) do ul. Puławskiej – wschodnią stroną ul. Puławskiej (strona nieparzysta) do ul. Boryszewskiej – południową stroną ul. Boryszewskiej (strona nieparzysta) do ul. Promenada – południową stroną ul. Promenada (strona nieparzysta) do ul. Belwederskiej – wschodnią stroną ul. Belwederskiej (strona parzysta) do północnej granicy Dzielnicy 7 43 638 7 57
0.0000050000Nr 5 Południową granicą Dzielnicy od ul. Powsińskiej do al. Gen. Sikorskiego – wschodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona parzysta) do wschodniej granicy ogródków działkowych – wschodnią granicą ogródków działkowych do południowej granicy Toru Łyżwiarskiego Stegny – południową granicą Toru Łyżwiarskiego Stegny do al. Gen. Sikorskiego – wschodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona parzysta) do ul. J. Sobieskiego – wschodnią stroną ul. J. Sobieskiego (strona parzysta) do ul. Idzikowskiego – południową stroną ul. Idzikowskiego (strona nieparzysta) do al. W. Witosa – wschodnią stroną al. W. Witosa (strona parzysta) do ul. Powsińskiej – zachodnią stroną ul. Powsińskiej (strona nieparzysta) do południowej granicy Dzielnicy 5 31 048 7 43
Podsumowanie 28 169 304 35 237

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 6 6 6 7 7 32
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 7 7 9 7 38
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 6 7 9 5 35
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 6 5 5 7 6 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 7 9 7 38
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE KWW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 8 6 7 9 5 35
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 6 6 7 6 30

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 33 182 21 557 21 557 64.97% 0.06497
20 912 97.01% 0.09701
Tak
2 30 152 19 850 19 850 65.83% 0.06583
19 397 97.72% 0.09772
Tak
3 31 026 20 132 20 132 64.89% 0.06489
19 616 97.44% 0.09744
Tak
4 43 553 29 012 29 012 66.61% 0.06661
28 339 97.68% 0.09768
Tak
5 31 108 21 531 21 531 69.21% 0.06921
21 025 97.65% 0.09765
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 5 132 32 4.70% 0.0047
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 50 436 38 46.15% 0.04615
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 9 037 35 8.27% 0.00827
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 797 29 4.39% 0.00439
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 25 511 38 23.34% 0.02334
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 9 311 35 8.52% 0.00852
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 065 31 4.63% 0.00463

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 5 132 32 0 4.70% 0.0047
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 50 436 38 19 46.15% 0.04615
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 9 037 35 0 8.27% 0.00827
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 797 29 0 4.39% 0.00439
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 25 511 38 8 23.34% 0.02334
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 9 311 35 1 8.52% 0.00852
Tak
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 065 31 0 4.63% 0.00463
Nie

Rada Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 ZABELSKA Teresa Maria 269 1.29% 0.00129
Nie
1 1 2 STAWICKI Sergiusz Piotr 84 0.40% 0.0004
Nie
1 1 3 ROMANOWSKA Katarzyna 198 0.95% 0.00095
Nie
1 1 4 JABŁOŃSKI Marek 84 0.40% 0.0004
Nie
1 1 5 WERSOŁOWSKA Liliana Stanisława 55 0.26% 0.00026
Nie
1 1 6 CZECHOWSKI Jakub Wiktor 94 0.45% 0.00045
Nie
1 4 1 OZIMEK Jan Szczepan 3 114 14.89% 0.01489
Tak
1 4 2 GÓRECKI Miłosz 1 050 5.02% 0.00502
Tak
1 4 3 CZAPLIŃSKA Izabella Monika 2 534 12.12% 0.01212
Tak
1 4 4 KOSIŃSKA - KRAUZE Bożena Maria 1 198 5.73% 0.00573
Tak
1 4 5 BARTKO Wiktor Łukasz 293 1.40% 0.0014
Nie
1 4 6 LEWANDOWSKA Joanna Franciszka 739 3.53% 0.00353
Nie
1 4 7 WLAZŁO Marcin 422 2.02% 0.00202
Nie
1 4 8 NOWAK Juliusz Wojciech 280 1.34% 0.00134
Nie
1 5 1 RAŚ Maciej Jerzy 928 4.44% 0.00444
Nie
1 5 2 MACIEJEWSKA Maria 285 1.36% 0.00136
Nie
1 5 3 ŚWIĄTKOWSKI Paweł Michał 137 0.66% 0.00066
Nie
1 5 4 ORŁOWSKA Renata Małgorzata 126 0.60% 0.0006
Nie
1 5 5 SOKÓŁ Radosław Wiesław 43 0.21% 0.00021
Nie
1 5 6 PIETRYKA Elżbieta 67 0.32% 0.00032
Nie
1 5 7 KUKLIŃSKA Aleksandra Maria 80 0.38% 0.00038
Nie
1 5 8 MARCZYK Marek Stanisław 33 0.16% 0.00016
Nie
1 8 1 SAWICKI Adrian Mariusz 447 2.14% 0.00214
Nie
1 8 2 DRÓZD Hubert Wiktor 42 0.20% 0.0002
Nie
1 8 3 PIWOWARSKA Anna Maria 150 0.72% 0.00072
Nie
1 8 4 KASPERCZUK-SYNOWIEC Joanna Małgorzata 24 0.11% 0.00011
Nie
1 8 5 WÓJCIK Ewelina 82 0.39% 0.00039
Nie
1 8 6 AMBROZIAK Andrzej Marek 82 0.39% 0.00039
Nie
1 10 1 MILEWSKA Anna 2 547 12.18% 0.01218
Tak
1 10 2 GUGULSKI Marcin Norbert 655 3.13% 0.00313
Nie
1 10 3 ERNST Paweł Jerzy 396 1.89% 0.00189
Nie
1 10 4 JAKUBOWSKI Jerzy Stefan 342 1.64% 0.00164
Nie
1 10 5 NOWAK Tomasz Wojciech 172 0.82% 0.00082
Nie
1 10 6 STASIKOWSKA Klaudia Jowita 76 0.36% 0.00036
Nie
1 10 7 ŻELAZKO Magdalena Urszula 304 1.45% 0.00145
Nie
1 10 8 MALIK Kamila 175 0.84% 0.00084
Nie
1 23 1 ŁUCZAK Melania 1 212 5.80% 0.0058
Tak
1 23 2 SOŁTAN - MŁODOŻENIEC Katarzyna Helena 582 2.78% 0.00278
Nie
1 23 3 MENDEC Marta Magdalena 142 0.68% 0.00068
Nie
1 23 4 KOŁACZ Mikołaj Łukasz 153 0.73% 0.00073
Nie
1 23 5 CZERNICKI Konrad Ludwik 49 0.23% 0.00023
Nie
1 23 6 KLEMBOWSKI Witosław Gabriel 34 0.16% 0.00016
Nie
1 23 7 KUPPER Dorota Katarzyna 116 0.55% 0.00055
Nie
1 23 8 KUBKOWSKI Piotr Ryszard 70 0.33% 0.00033
Nie
1 24 2 ZACZEK-PEPLINSKA Janina Aniela 534 2.55% 0.00255
Nie
1 24 3 WALCZYŃSKI Hubert Michał 72 0.34% 0.00034
Nie
1 24 4 MACIOSZEK Katarzyna Maria 72 0.34% 0.00034
Nie
1 24 5 MAŁECKI Marcin Bartłomiej 46 0.22% 0.00022
Nie
1 24 6 WINKOWSKA Małgorzata 132 0.63% 0.00063
Nie
2 1 1 CZECHOWSKA Małgorzata Liwia 349 1.80% 0.0018
Nie
2 1 2 RUTKOWSKA Anna 252 1.30% 0.0013
Nie
2 1 3 DRAPIŃSKI Piotr Tomasz 98 0.51% 0.00051
Nie
2 1 4 KRAWCZAK Arkadiusz Lech 53 0.27% 0.00027
Nie
2 1 5 ROSTKOWSKA-BARANOWSKA Regina Agnieszka 103 0.53% 0.00053
Nie
2 1 6 ADAMIEC Zbigniew Andrzej 108 0.56% 0.00056
Nie
2 4 1 MYCKA Michał Piotr 2 818 14.53% 0.01453
Tak
2 4 2 SZCZĘSNA Małgorzata Hanna 2 844 14.66% 0.01466
Tak
2 4 3 OSTAPKOWICZ Maciej Robert 892 4.60% 0.0046
Tak
2 4 4 WOŹNIAK Jarosław 412 2.12% 0.00212
Nie
2 4 5 KRUPA Barbara 767 3.95% 0.00395
Nie
2 4 6 DŁUGOSZ - JANIAK Dorota Aleksandra 444 2.29% 0.00229
Nie
2 4 7 CZERNIEWSKA Monika Barbara 771 3.97% 0.00397
Tak
2 5 1 WITKOWSKI Jan Andrzej 790 4.07% 0.00407
Nie
2 5 2 WIERZBOWSKA Katarzyna Maria 378 1.95% 0.00195
Nie
2 5 3 JASKÓŁOWSKI Przemysław Jerzy 71 0.37% 0.00037
Nie
2 5 4 POCIECHA Bartosz Sebastian 85 0.44% 0.00044
Nie
2 5 5 SZEREMETA Aleksandra Helena 178 0.92% 0.00092
Nie
2 5 6 WRÓBEL - WOLIŃSKA Elżbieta Janina 136 0.70% 0.0007
Nie
2 8 1 WIŚNIEWSKA Katarzyna Honorata 467 2.41% 0.00241
Nie
2 8 2 CHMIELEWSKI Jan Chrystian 171 0.88% 0.00088
Nie
2 8 3 CHRZANOWSKA Maria Anna 116 0.60% 0.0006
Nie
2 8 4 ROMAŃSKI Alfredo Rafael 66 0.34% 0.00034
Nie
2 8 5 TKACZUK Jerzy 91 0.47% 0.00047
Nie
2 10 1 CIESZYŃSKI Janusz Antoni 2 425 12.50% 0.0125
Tak
2 10 2 OWSIANKO Grzegorz 475 2.45% 0.00245
Nie
2 10 3 DĄBROWSKI Igor Marcin 406 2.09% 0.00209
Nie
2 10 4 KRYSTOWSKA Anna 472 2.43% 0.00243
Nie
2 10 5 GERS Krzysztof 212 1.09% 0.00109
Nie
2 10 6 CIOTH Lucyna 144 0.74% 0.00074
Nie
2 10 7 KLEPACZKO Agata Ewa 296 1.53% 0.00153
Nie
2 23 1 TUBELEWICZ Piotr Edward 695 3.58% 0.00358
Nie
2 23 2 SYMANOWICZ Izabela Grażyna 363 1.87% 0.00187
Nie
2 23 3 KRZEMIONKA Anna 178 0.92% 0.00092
Nie
2 23 4 ALEKSANDROWICZ Grażyna 110 0.57% 0.00057
Nie
2 23 5 DĄBROWSKI Roman Jacek 59 0.30% 0.0003
Nie
2 23 6 ULJASZ Janusz Ryszard 167 0.86% 0.00086
Nie
2 24 1 AUDYCKA-ZANDBERG Barbara Maria 548 2.83% 0.00283
Nie
2 24 2 KIEDROWSKI Adam Ludwik 86 0.44% 0.00044
Nie
2 24 3 SZYDŁOWSKA Anna Krystyna 98 0.51% 0.00051
Nie
2 24 4 MŁYNARCZYK Michał 60 0.31% 0.00031
Nie
2 24 5 LEWANDOWSKI Aleksander Grzegorz 74 0.38% 0.00038
Nie
2 24 6 DAMENTKO Magdalena 69 0.36% 0.00036
Nie
3 1 1 WERSOŁOWSKI Andrzej Roman 296 1.51% 0.00151
Nie
3 1 2 PUSŁOWSKA Maria Jolanta 179 0.91% 0.00091
Nie
3 1 3 KOŻUCH Michał Jerzy 85 0.43% 0.00043
Nie
3 1 4 GASIŃSKA Maria 133 0.68% 0.00068
Nie
3 1 5 OLSZYNA Jakub 77 0.39% 0.00039
Nie
3 1 6 GETNER Krystyna Wanda 122 0.62% 0.00062
Nie
3 4 1 TKACZ Łukasz 3 178 16.20% 0.0162
Tak
3 4 2 MICHALSKI Dariusz Adam 875 4.46% 0.00446
Nie
3 4 3 POLUBIEC Natalia Katarzyna 1 351 6.89% 0.00689
Tak
3 4 4 SZYMAŃSKA Joanna 1 451 7.40% 0.0074
Tak
3 4 5 SZANIEWSKA Ewa 659 3.36% 0.00336
Nie
3 4 6 SZREDER Maria Izabella 1 105 5.63% 0.00563
Nie
3 4 7 BREWCZYŃSKI Teodor 193 0.98% 0.00098
Nie
3 5 1 BRÓZDA Hanna Janina 1 026 5.23% 0.00523
Nie
3 5 2 ILKA Grzegorz 116 0.59% 0.00059
Nie
3 5 3 POSTNIKOFF Beata Danuta 123 0.63% 0.00063
Nie
3 5 4 GACZOŁ Grażyna Klaudia 83 0.42% 0.00042
Nie
3 5 5 WIŚNIEWSKI Michał 279 1.42% 0.00142
Nie
3 5 6 PISKOROWSKA Wanda Barbara 118 0.60% 0.0006
Nie
3 5 7 WOŁĄS Jan Paweł 85 0.43% 0.00043
Nie
3 8 1 ZAWŁOCKI Juliusz Jakub 485 2.47% 0.00247
Nie
3 8 2 GROTEK Ewa Barbara 140 0.71% 0.00071
Nie
3 8 3 BIELIŃSKA Janina 75 0.38% 0.00038
Nie
3 8 4 BRAKONIECKA Ewelina 61 0.31% 0.00031
Nie
3 8 5 WERYŃSKI Jan Maurycy 139 0.71% 0.00071
Nie
3 10 1 GRODECKI Remigiusz 1 924 9.81% 0.00981
Tak
3 10 2 SŁODKOWSKI Arkadiusz 851 4.34% 0.00434
Tak
3 10 3 HARDING Grażyna Alicja 486 2.48% 0.00248
Nie
3 10 4 DOBISZEWSKI Michał Bogdan 247 1.26% 0.00126
Nie
3 10 5 SKARBEK Katarzyna 519 2.65% 0.00265
Nie
3 10 6 GOŁAŚ Piotr Paweł 249 1.27% 0.00127
Nie
3 10 7 FIGLEWICZ Anna Karina 505 2.57% 0.00257
Nie
3 23 1 JASTRZĘBSKA Małgorzata Łucja 774 3.95% 0.00395
Nie
3 23 2 BAGNICKA Marta 387 1.97% 0.00197
Nie
3 23 3 WOJNO Dariusz Andrzej 56 0.29% 0.00029
Nie
3 23 4 KUCHARSKA Ewa Agnieszka 155 0.79% 0.00079
Nie
3 23 5 CHODKOWSKI Marcin 111 0.57% 0.00057
Nie
3 23 6 KIELAK Jakub Stanisław 39 0.20% 0.0002
Nie
3 23 7 CIECIERSKA Małgorzata Zofia 79 0.40% 0.0004
Nie
3 24 1 KEMPA Piotr Karol 472 2.41% 0.00241
Nie
3 24 2 TŁUCZKIEWCZ Janina Maria 77 0.39% 0.00039
Nie
3 24 3 MAŁECKI Mikołaj Maksymilian 75 0.38% 0.00038
Nie
3 24 4 PEPLINSKA Katarzyna Teresa 71 0.36% 0.00036
Nie
3 24 5 WINKOWSKI Jan Ludwik 24 0.12% 0.00012
Nie
3 24 6 MARCINIAK Patrycja Maria 81 0.41% 0.00041
Nie
4 1 1 PRZYBYSZ Maria 648 2.29% 0.00229
Nie
4 1 2 RUDZKA-GIEREJ Danuta Maria 132 0.47% 0.00047
Nie
4 1 3 MOROZOWSKI Jan Krzysztof 125 0.44% 0.00044
Nie
4 1 4 WNOROWSKA Żaneta Helena 97 0.34% 0.00034
Nie
4 1 5 MAŁKOWSKA Iwona 218 0.77% 0.00077
Nie
4 1 6 WERSOŁOWSKI Łukasz Przemysław 63 0.22% 0.00022
Nie
4 1 7 JAŚKIEWICZ Piotr Zbigniew 94 0.33% 0.00033
Nie
4 4 1 FAŁEK Jacek Tomasz 4 438 15.66% 0.01566
Tak
4 4 2 STĘPIEŃ Marcin 1 840 6.49% 0.00649
Tak
4 4 3 KOSOWSKA Hanna Barbara 2 493 8.80% 0.0088
Tak
4 4 4 LASKUS Patrycja 874 3.08% 0.00308
Tak
4 4 5 ŚMIGULSKI Tomasz Janusz 415 1.46% 0.00146
Nie
4 4 6 KRAWCZONEK Monika Anna 426 1.50% 0.0015
Nie
4 4 7 GUSTAW Paweł Karol 468 1.65% 0.00165
Nie
4 4 8 KLIMPEL Joanna Wanda 291 1.03% 0.00103
Nie
4 4 9 DEMBOWSKA Joanna Anna 1 782 6.29% 0.00629
Tak
4 5 1 ROJSZYK Marek Paweł 1 133 4.00% 0.004
Nie
4 5 2 NICZYPORUK Mariola Iwona 284 1.00% 0.001
Nie
4 5 3 SIERAWSKI Mirosław 118 0.42% 0.00042
Nie
4 5 4 SZYMOSZEK Krzysztof Mirosław 107 0.38% 0.00038
Nie
4 5 5 GÓRSKI Marcin Jan 117 0.41% 0.00041
Nie
4 5 6 STEC Grażyna Katarzyna 172 0.61% 0.00061
Nie
4 5 7 KUBIAK Dorota Katarzyna 146 0.52% 0.00052
Nie
4 5 8 DOWGIRD Barbara Elżbieta 92 0.32% 0.00032
Nie
4 5 9 KOZŁOWSKA Beata Anna 206 0.73% 0.00073
Nie
4 8 1 URBANOWICZ Krzysztof Janusz 592 2.09% 0.00209
Nie
4 8 2 OSADZIŃSKI Robert Grzegorz 88 0.31% 0.00031
Nie
4 8 3 POLKA Grażyna Ewa 241 0.85% 0.00085
Nie
4 8 4 ZUBCZYŃSKA Izabella Elżbieta 84 0.30% 0.0003
Nie
4 8 5 WEŁNA Wojciech Adam 68 0.24% 0.00024
Nie
4 8 6 BRZEZIŃSKA Mariola Marta 65 0.23% 0.00023
Nie
4 8 7 SROGA Mirosław 54 0.19% 0.00019
Nie
4 10 1 SOSNOWSKI Radosław Artur 2 876 10.15% 0.01015
Tak
4 10 2 SZCZEGIELNIAK Tomasz 1 229 4.34% 0.00434
Tak
4 10 3 WERESZCZYŃSKA Agata Grażyna 528 1.86% 0.00186
Nie
4 10 4 BRAMSKI Oskar Maria 159 0.56% 0.00056
Nie
4 10 5 POLITOWSKA - PISAREK Emilia Elżbieta 256 0.90% 0.0009
Nie
4 10 6 BORCHÓLSKA Żaneta Monika 136 0.48% 0.00048
Nie
4 10 7 ŻYCHLIŃSKI Adam Andrzej 308 1.09% 0.00109
Nie
4 10 8 STELMASZCZYK Ewa Maria 241 0.85% 0.00085
Nie
4 10 9 SAWICKA Agnieszka 647 2.28% 0.00228
Nie
4 23 1 GRZESZAK Jacek Julian 889 3.14% 0.00314
Nie
4 23 2 JEŻYKOWSKA Marta 920 3.25% 0.00325
Nie
4 23 3 BARTOSIEWICZ Łukasz Konrad 157 0.55% 0.00055
Nie
4 23 4 MARCZAK Marta Jadwiga 109 0.38% 0.00038
Nie
4 23 5 NOWAK Mariusz Oskar 58 0.20% 0.0002
Nie
4 23 6 SIELICKA Karolina Maja 168 0.59% 0.00059
Nie
4 23 7 WERESZCZYŃSKI Marcin 61 0.22% 0.00022
Nie
4 23 8 WOLSKA-SKOCZEŃ Karolina Elżbieta 89 0.31% 0.00031
Nie
4 23 9 JĘDRZEJEWSKA Zuzanna Halina 116 0.41% 0.00041
Nie
4 24 1 POPŁAWSKA Aleksandra Aniela 955 3.37% 0.00337
Nie
4 24 2 PANEK Mateusz Piotr 95 0.34% 0.00034
Nie
4 24 3 MATEJUK Alicja Maria 73 0.26% 0.00026
Nie
4 24 4 KUŚMIEREK Wojciech 64 0.23% 0.00023
Nie
4 24 5 OTTO Magdalena Maria 126 0.44% 0.00044
Nie
4 24 6 WIDAWSKI Marcin Maria 31 0.11% 0.00011
Nie
4 24 7 WOJCIECHOWSKI Andrzej Jacek 77 0.27% 0.00027
Nie
5 1 1 GORCZYCA Andrzej 343 1.63% 0.00163
Nie
5 1 2 BONDER Elżbieta Beata 259 1.23% 0.00123
Nie
5 1 3 ZIELIŃSKA Elżbieta 171 0.81% 0.00081
Nie
5 1 4 PYCKA Anna Małgorzata 73 0.35% 0.00035
Nie
5 1 5 DOMALEWSKI Zbigniew Marcin 55 0.26% 0.00026
Nie
5 1 6 BANASZEK Michał 97 0.46% 0.00046
Nie
5 1 7 TROCHIMCZYK Marta Magdalena 118 0.56% 0.00056
Nie
5 4 1 SOSNOWSKI Krzysztof Marcin 4 373 20.80% 0.0208
Tak
5 4 2 KOTAŃSKI Robert Klaudiusz 1 085 5.16% 0.00516
Nie
5 4 3 BALIŃSKA Joanna Jadwiga 1 712 8.14% 0.00814
Tak
5 4 4 WRÓBLEWSKA Kinga Zuzanna 1 401 6.66% 0.00666
Tak
5 4 5 SZCZĘSNY Krzysztof Edward 506 2.41% 0.00241
Nie
5 4 6 RZESZOWSKI Sławomir Jan 124 0.59% 0.00059
Nie
5 4 7 DROP Małgorzata 818 3.89% 0.00389
Nie
5 5 1 RUCIŃSKA Ewa Maria 1 122 5.34% 0.00534
Nie
5 5 2 PRZYBYLAK Piotr 137 0.65% 0.00065
Nie
5 5 3 KOCBERSKA Elżbieta Teresa 85 0.40% 0.0004
Nie
5 5 4 CIUPA Arkadiusz 68 0.32% 0.00032
Nie
5 5 5 SKLEPKOWSKI Zbigniew Tadeusz 83 0.39% 0.00039
Nie
5 8 1 TRATKIEWICZ Katarzyna Karolina 380 1.81% 0.00181
Nie
5 8 2 MARJAŃSKI Paweł Piotr 175 0.83% 0.00083
Nie
5 8 3 KOCEMBA-GUMOWSKA Ewa Barbara 154 0.73% 0.00073
Nie
5 8 4 POLISIAK Marcin Piotr 45 0.21% 0.00021
Nie
5 8 5 BACCIARELLI Aleksander Jan 99 0.47% 0.00047
Nie
5 8 6 KAMIŃSKA Paula Dominika 114 0.54% 0.00054
Nie
5 10 1 WASILEWSKI Witold Ludwik 3 020 14.36% 0.01436
Tak
5 10 2 LITEWSKI Michał Bartłomiej 526 2.50% 0.0025
Nie
5 10 3 GAJEWSKA Irena 655 3.12% 0.00312
Tak
5 10 4 KUPNIEWSKI Tadeusz Adam 166 0.79% 0.00079
Nie
5 10 5 MAZUR Monika Iwona 384 1.83% 0.00183
Nie
5 10 6 MICHNOWSKA Izabela Anna 163 0.78% 0.00078
Nie
5 10 7 NAPIÓRKOWSKI Waldemar 339 1.61% 0.00161
Nie
5 23 1 SKOCZEŃ Oskar Andrzej 620 2.95% 0.00295
Nie
5 23 2 FILCEK Maria Teresa 216 1.03% 0.00103
Nie
5 23 3 WIECZOREK Teresa Maria 178 0.85% 0.00085
Nie
5 23 4 PYTLARZ Anna Maria 121 0.58% 0.00058
Nie
5 23 5 GAWLIKOWSKI Antoni 78 0.37% 0.00037
Nie
5 24 1 HEN Magdalena Stefania 523 2.49% 0.00249
Nie
5 24 2 KWIATEK Kacper Aleksander 179 0.85% 0.00085
Nie
5 24 3 ROSIŃSKA-WAŚ Zuzanna Eliza 90 0.43% 0.00043
Nie
5 24 4 ZACZEK Piotr Stanisław 34 0.16% 0.00016
Nie
5 24 5 MALINOWSKA Martyna 84 0.40% 0.0004
Nie
5 24 6 CHEŁMIŃSKI Paweł 52 0.25% 0.00025
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 28 5 203 905 169 304 96