Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 39 969
Wyborców 31 615
Obwodów 25
  • Wybory do Rady Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
651 Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Rejonowa 6/8 Włochy stały Tak ul. Atlasowa: cała, ul. Ciszewska: cała, ul. Dźwigowa: cała, ul. Galaktyki: cała, ul. Globusowa: cała, ul. Nastrojowa: cała, ul. Nike: cała, ul. Parowcowa: cała, ul. Redaktorska: cała, ul. Rejonowa: cała, ul. Trzcinowa: cała, ul. Wałowicka: cała, ul. Zodiakalna: cała
652 Biblioteka Publiczna, ul. Ks. Juliana Chrościckiego 2 Włochy stały Nie ul. Chrościckiego: 1, 1A, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16/18, 20, 22, ul. Cienista: od numeru 4 do numeru 20, ul. Flagowa: 2, 3, 4, ul. Koziorożca: cała, ul. Łuczek: cała, ul. Łuki Małe: cała, ul. Łuki Wielkie: cała, ul. Michałowskiego: cała, ul. Obrońców Pokoju: cała, ul. Promienista: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 10, ul. Przednia: cała, ul. Rybnicka: 29A, 31 i od nr 35 do nr 103, ul. Świerszcza: 2, ul. Świetlana: 1, 1A, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 11, ul. Tumska: numery parzyste-od 4 do 46, ul. Zdobnicza: 3, 4
653 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17, ul. Promienista 12A Włochy stały Nie ul. Chrościckiego: numery parzyste od 26 do 72, ul. Flagowa: 6, 8, 9, 11, 13, 16, ul. Głubczycka: 26 i od nr 28 do nr 43, ul. Kraszewskiego: od nr 29 do nr 52, ul. Latarnika: 33; od nr 35 do nr 62, ul. Notecka: od nr 3 do nr 39, ul. Promienista: 9 i od nr 11 do nr 48, ul. Szuberta: od nr 45 do nr 78, ul. Świetlana: 10, 10a, i od nr 12 do nr 42, ul. Tumska: numery nieparzyste od 3 do 41, ul. Urszuli: numery parzyste-od nr 6 do 28 i nieparzyste: od nr 17 do 47, ul. Znicz: cała
654 Szkoła Podstawowa Nr 66, ul. Przepiórki 16/18 Włochy stały Nie ul. Dymna: cała, ul. Fraszki: cała, ul. Gęślarska: cała, ul. Głubczycka: numery parzyste 6 i 8 i numery nieparzyste od 3 do 7, ul. Jagny: cała, ul. Kraszewskiego: numery parzyste od 4 do 8 i numery nieparzyste od 3 do 9 ul. Latarnika: numery parzyste od 4 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 11; ul. Obywatelska 4, 10; ul. Piątkowska: cała, ul. Potażowa: cała, ul. Przepiórki: , cała, ul. Przyłęcka: numery parzyste od 26 do 36 i numery nieparzyste od 33 do 47A, ul. Rybnicka: numery parzyste od 2 do 18A i numery nieparzyste od 1 do 21; ul. Szuberta: numery parzyste od nr 2 do nr 24 i numery nieparzyste od 1 do 25 ul. Świerszcza: od numeru 42 do numer 88, ul. Urszuli: 1, 1a, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 33, ul. Wszemirowska: cała, ul. Zaranie: cała
655 Artystyczny Dom Animacji "ADA", ul. Ks. Juliana Chrościckiego 14 Włochy stały Tak ul. Chrościckiego : numery nieparzyste od 13 do 83; ul. Dekarska: cała; ul. Głubczycka : numery parzyste od 10 do 22A i numery nieparzyste od 11 do 27; ul. Kraszewskiego: numery parzyste: od 12 do 26A i numery nieparzyste od 11 do 25; ul. Latarnika : numery przyste od 22 do 34 i numery nieparzyste od 13 do 29; ul. Obywatelska 7, 13, 33; ul. Paganiniego : cała; ul. Pianistów: cała, ul. Przyłęcka : numery parzyste od 2 do 24 i numery nieparzyste od 1 do 31; ul. Rybnicka : numery parzyste od 20 do 36 i numery nieparzyste 25 i 27; ul. Szuberta : numery przyste od 26 do 42 i numery nieparzyste od 27 do 41; ul. Świerszcza od nr 5 do 40; ul. Urszuli : numery nieparzyste od 1 do 13; ul. Uśmiech: cała; ul. Żeleńskiego: cała .
656 CLIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Solipska 17/19 Włochy stały Tak ul. Solipska: cała, ul. Zapustna: cała
657 CLIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Solipska 17/19 Włochy stały Nie ul. Batalionu Włochy: cała; ul. Fasolowa: cała.
658 Dom Kultury " Włochy", ul. Bolesława Chrobrego 27 Włochy stały Nie ul. Akurat: cała; ul. Chrobrego: cała; ul. Husarska : od 3 do 12; ul. Kleszczowa : od 1A do 14; ul. Łamana: cała; ul. Milanowska: cała; ul. Na krańcu: cała; ul. Popularna: 4/6, 6, 8/10, 12; ul. Ryżowa: od 1 do 29, 34; ul. Sklepowa: cała; ul. Szczera: cała; ul. Tomnicka: od 1 do 8A; ul. Tynkarska : 15, 17; ul. Wilczycka : numery parzyste od 4 do 32.
659 Przedszkole Nr 71, ul. Śląska 50/52 Włochy stały Nie ul. Bratnia: cała; Cegielniana : 1, 3, 7, 7A, 9, 17; ul. Drukarzy: 8, 10, 10A, 12, 18; ul. Dziupli: cała; ul. Kłosia: cała; ul. Owalna: 9, 10, 14, 16; ul. Plastyczna: cała; ul. Płużańska : od 5 do 30; ul. Popularna : numery nieparzyste od 1 do 47, ul. Potrzebna : od 1 do 49; ul. Przecznica: cała; ul. Przesmyk: cała; ul. Składowa: cała; ul. Stajenna: cała; Stawy: cała; ul. Śląska: numery parzyste od 6 do 52 i numery nieparzyste od 3 do 31B; ul. Techników: cała;
660 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Czereśniowa 118 Włochy stały Nie ul. Budki Szczęśliwickie : 17, 19, 21, 33, 59, 59A, 59B, 65, 67; ul. Chylońska: 9A; ul. Czereśniowa: numery nieparzyste od 63A do końca i numery parzyste od 102 do końca; ul. Czółenkowa: cała; ul. Drukarzy: 26, 32, 34, 36, 36A, 38; ul. Gryczana: 2; ul. Mikołajska: cała; ul. Naukowa: cała; ul. Patrolowa: 14, 16; ul. Popularna: numery nieparzyste od 49 do 65; ul. Poronińska: 11, 15, 19; ul. Poziomkowa: cała; ul. Starowiejska; cała; ul. Szczęsna: cała; ul. Śląska: numery parzyste od 54 do 74 i numery nieparzyste od 33 do końca; ul. Włodarzewska : 97, 99/101, 112/114, 124, 125; ul. Wyrzyska : cała.
661 Szkoła Podstawowa Nr 94, ul. Cietrzewia 22A Włochy stały Tak ul. Badylarska: 2, 4, ul. Cietrzewia: cała, ul. Denarowa: cała, ul. Dukatowa: cała, ul. Husarska: od nr 13/15 do nr 62, ul. Karatowa: cała, ul. Kleszczowa: od nr 15 do nr 41A, ul. Konewki: cała, ul. Krańcowa: cała, ul. Pana Tadeusza: cała, ul. Płomyka: cała, ul. Popularna: numery parzyste od 14 do 64, ul. Sobótki: cała, ul. Tomnicka: od nr 9 do nr 25, ul. Wilczycka: numery nieparzyste od 1 do 31, ul. Wylot: cała, ul. Zbocze: cała
662 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Czereśniowa 35 Włochy stały Nie ul. Czereśniowa : numery nieparzyste od 3 do 53A i numery parzyste od 6 do 98; al. Jerozolimskie numery parzyste od 192 do 198; Łopuszańska 132
663 Ratusz, Al. Krakowska 257 Włochy stały Tak ul. Analityczna: cała, ul. Bakalarska: cała, ul. Borsucza: cała, ul. Działkowa; 131, 131A, ul. Fajansowa: cała, ul. Flisa: cała, ul. Geologiczna: cała, ul. Głuszycka: cała, ul. Hejnałowa: cała, ul. Instalatorów: cała, ul. Jantar: cała, ul. Jutrzenki: od nr 99/101 do nr 186, ul. Kazimierza Wielkiego: cała, ul. Kolneńska: cała, al. Krakowska: numery nieparzyste od 201 do 291, ul. Łobeska: cała, ul. Łopuszańska: od nr 4/6 do nr 118, ul. Nadziei: cała, ul. Narożna: cała, ul. Nasienna: cała, ul. Orzechowa: cała, ul. Podborska: cała, ul. Porcelanowa: cała, ul. Pryzmaty: cała, ul. Równoległa: cała, ul. Skromna: cała, ul. Startowa: cała, ul. Stokrotki: cała, ul. Światowa: cała, ul. Wagonowa: cała, ul. Zagadki: cała, ul. Zbąszyńska: cała
664 Ośrodek Pomocy Społecznej-Filia, ul. Robotnicza 15 Włochy stały Nie ul. Boryny: cała, ul. Cyprysowa: cała, ul. Jakobinów: cała, ul. Jamińska: cała, ul. Janiszowska: cała, ul. Jutrzenki: od numeru 81 do numeru 98, ul. Krakowiaków: od numeru 1 do numeru 66, al. Krakowska: 118, 131A, 133, 133b, 134, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 173, 177, 179, 181, 193, 195, ul. Leonidasa: cała, ul. Lipowczana: cała, ul. Materii: cała, ul. Modularna: cała, ul. Muszkietrów: od numeru 41 do numeru 76, ul. Prudnicka: cała, ul. Robotnicza: cała, ul. Saperów: cała, ul. Serwituty: cała, ul. Skrzydlata: cała, ul. Statyczna: cała, ul. Trojańska: cała, ul. Żegoty: cała
665 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 87, ul. Malownicza 31A Włochy stały Tak ul. Aksamitna: od numeru 1 do numeru 15 i numery 17, 17A, ul. Badylarska: 33, 41, 43A, 45, 49A, 51, 63, 91, ul. Buńczuk: cała, ul. Centralna: cała, ul. Daleszycka: cała, ul. Długopolska: cała, ul. Działkowa: 26, 28, 30 i numery nieparzyste-od 57 do 97, ul. Dzwonkowa: 1, 1A, 1B, 5, 7, 7B, 9, ul. Jutrzenki: od numeru 2 do numeru 79, ul. Kolumba: 51, 57, 61, 63, al. Krakowska: 85, 87, 91, 107, 109, 109A, 111, 111A, 113, 113A, 117, 117A, 119, 121, 123, 125, 127, ul. Maciejki: cała, ul. Malownicza: cała, ul. Mineralna: cała, ul. Minutowa: cała, ul. Municypalna: cała, ul. Muszkietrów: od numeru 3 do numeru 32, ul. Nieduża: cała, ul. Obotrycka: cała, ul. Perlonowa: cała, ul. Rękodzielnicza: cała, ul. Ruchliwa: cała, ul. Salomejska: 2, 4, 4A, 6, 8, 10, 14, 16, 18, ul. Scholastyków: cała, ul. Skibicka: cała, ul. Sycowska: cała, ul. Trzos: cała
666 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87, ul. Malownicza 31A Włochy stały Tak ul. Aksamitna: 16, 18, 20 i od numeru 22 do numeru 61, ul. Dzwonkowa: od numeru 17 do numeru 66A, ul. Działkowa: numery nieparzyste-od 7 do 51, ul. Emaliowa: od numeru 4A do numeru 27, ul. Finałowa: 10, 12, ul. Foliałowa: cała, ul. Marka Nowakowskiego : cała, ul. Hipolitowa: cała, ul. Hipotezy: cała, ul. Janka Muzykanta: cała, ul. Katalogowa: cała, ul. Kolumba: od numeru 1 do numeru 36A, al. Krakowska: 4, 7, 8A, 10, 10A, 12, 14, 16A, 16B, 17, 18A, 18B, 20, 22, 23, 23A, 25, 26, 27, 29, 33, 33A, 33B 35, 38, 39, 41, 41A, 42, 43, 45, 47, 48/52, 61, 62, 75, 78, 98, 102A, ul. Krótka: cała, ul. Kurzawska: cała, ul. Na Skraju: numery parzyste od 2b do 66 i nr 19, ul. Odblask: cała, ul. Paluch: 1, 4, 12, ul. Pograniczna: cała, ul. Popas: cała, ul. Rebusowa: cała (w granicach administracyjnych m. st. Warszawy), ul. Struga: cała, ul. Sworzniowa: cała, ul. Szyszkowa: 9b, 15, 16, 17, 21/23, 24, 26, 29, 31, 31b, 39, 40, 41, 44, 46, 58, 68, ul. Świetlista: cała, ul. Wolborska: cała, ul. Załuski: cała, ul. Zbiorowa: cała, ul. Żniwna: cała
667 Zespoł Szkół im. Bohaterów Narwiku, ul. Gładka 16 Włochy stały Nie ul. Gładka: cała, al. Krakowska: numery parzyste od 212 do 236, ul. Pilchowicka: cała, ul. Radarowa: od numeru 34 do numeru 65, ul. Sabały: od numeru 21 do numeru 62, ul. Słowicza: 29 i od numeru 31 do numeru 60, ul. Komitetu Obrony Robotników : od numeru 54 do numeru 76a, ul. Tapicerska: cała
668 Zespól Szkolno-Przedszkolny Nr 5, ul. Astronautów 17 Włochy stały Nie ul. Astronautów: 10, 12, 14, 15, 16, 16A, 17, ul. Drzewieckiego: 3, ul. Iłżecka: 10, 16, ul. Sasanki: 6, 12, 14, ul. Komitetu Obrony Robotników : 42, 44, 46, ul. Zarankiewicza: 7, 9, ul. Żwirki i Wigury: 14, 15, 15A, 17, 17a, 19
669 Przedszkole Nr 175 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 5, ul. Astronautów 5 Włochy stały Nie ul. Astronautów: 3, 4, 6, 8, ul. Bogucicka: 1, 7, 9, 11, ul. Hynka: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 17, ul. Kinetyczna: 4, ul. Komitetu Obrony Robotników : od numeru 17 do numeru 40, ul. Szybowcowa: 5, ul. Tańskiego: 3, 5, 7, ul. Wirażowa: cała, ul. Zarankiewicza: 4, 6A, ul. Żwirki i Wigury: 1, 1A, 1B, 2, 2B, 3, 5
670 Ratusz, al. Krakowska 257 Włochy stały Tak ul. Czardasza: cała, ul. Dwudziestolatków: 20, ul. Hynka: 4a, al. Krakowska: numery parzyste od 262 do 272, ul. Sabały: od nr 4 do nr 20, ul. Słowicza: od numeru 1 do numeru 28 i numer 30, ul. Strubiczów: 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 8, ul. Węgorzewska: cała
671 Przedszkole Nr 78, ul. Lechicka 12D Włochy stały Nie ul. Dwudziestolatków: 10, 12, 14, 15, 16, 18, ul. Lechicka: 14, 17, 19, 21, 23, 23A, 23B, 25, 25A, 27, 29, ul. Radarowa: 4a, ul. 1 Sierpnia: 45, 47, 47A, 49, 49A, 49B, 53
672 Szkoła Podstawowa Nr 88, ul. Radarowa 4B Włochy stały Tak ul. Dwudziestolatków: 1, 1A, 3, ul. Lechicka: 1, 1A, 1B, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5B, 5C, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, ul. Radarowa: 1, 6A, 6B, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30A, 32
673 Szkoła Podstawowa nr 88, ul. Radarowa 4B Włochy stały Tak ul. Dwudziestolatków: 2, 2A, 4, 4A, 6, ul. Radarowa: 2A, 4, ul. 1 Sierpnia: 33, 35, 37, 39, 41
674 Przedszkole Nr 313, ul. Sulmierzycka 1 Włochy stały Nie ul. Leżajska: cała, ul. 1 Sierpnia: 11, 18, 19A, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, ul. Solińska: cała, ul. Sulmierzycka: 3, 4, 6, ul. Ustrzycka: cała
675 Przedszkole Integracyjne Nr 314, ul. 1 Sierpnia 36A Włochy stały Tak ul. 1 Sierpnia: 32a, 34, 34a, 36, 36b, 38, 38a, 40, 40a, 40b, 42, 42a, 44, 44a

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Północna granica dzielnicy – ul. Potrzebna – ul. Globusowa– ul. Popularna – ul. Wilczycka-ul. Kleszczowa-ul. Przerwana do zachodniej granicy dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy 7 10 651 5 41
0.0000020000Nr 2 Północna granica dzielnicy od ul. Potrzebnej do al. Krakowskiej – al. Krakowska-ul. F. Hynka-ul. Komitetu Obrony Robotników – wzdłuż zachodniej granicy lotniska Okęcie – południowa granica lotniska Okęcie – w kierunku południowym przez ogródki działkowe – zachodnia granica dzielnicy –ul. Przerwana-ul. Kleszczowa-ul. Wilczycka – ul. Popularna – ul. Globusowa – ul. Potrzebna do północnej granicy dzielnicy 7 10 562 6 45
0.0000030000Nr 3 Północna granica dzielnicy od al. Krakowskiej – wschodnia granica dzielnicy – południowa granica dzielnicy – w kierunku północnym przez ogródki działkowe do lotniska Okęcie – południowa granica lotniska Okęcie – zachodnia granica lotniska Okęcie – do ul. Komitetu Obrony Robotników-ul. Komitetu Obrony Robotników-Al. Krakowska do północnej granicy dzielnicy 7 10 402 6 47
Podsumowanie 21 31 615 17 133

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 9 9 27
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 6 7 18
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 9 9 27
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY KWW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY 9 9 9 27
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS DLA WŁOCH KWW IMPULS DLA WŁOCH 5 5 10
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY KWW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY 9 7 8 24

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 10 662 7 501 7 501 70.35% 0.07035
7 396 98.60% 0.0986
Tak
2 10 584 7 132 7 132 67.38% 0.06738
7 018 98.40% 0.0984
Tak
3 10 433 6 834 6 834 65.50% 0.0655
6 700 98.04% 0.09804
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 983 27 33.07% 0.03307
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 872 18 4.13% 0.00413
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 258 27 24.90% 0.0249
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY 4 627 27 21.91% 0.02191
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS DLA WŁOCH 348 10 1.65% 0.00165
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY 3 026 24 14.33% 0.01433

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 983 27 9 33.07% 0.03307
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 872 18 0 4.13% 0.00413
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 258 27 5 24.90% 0.0249
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY 4 627 27 4 21.91% 0.02191
Tak
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS DLA WŁOCH 348 10 0 1.65% 0.00165
Nie
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY 3 026 24 3 14.33% 0.01433
Tak

Rada Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 CIEKAŃSKA Sylwia Barbara 885 11.97% 0.01197
Tak
1 4 2 KRYK Monika Aleksandra 293 3.96% 0.00396
Nie
1 4 3 WALCZAK Andrzej Władysław 141 1.91% 0.00191
Nie
1 4 4 ZAŁĘSKI Mateusz 400 5.41% 0.00541
Tak
1 4 5 GOLACHOWSKI Krzysztof Andrzej 243 3.29% 0.00329
Nie
1 4 6 KOJTYCH Aleksandra 86 1.16% 0.00116
Nie
1 4 7 KHAN Aneta Małgorzata 80 1.08% 0.00108
Nie
1 4 8 WIERZBA Andrzej Maciej 45 0.61% 0.00061
Nie
1 4 9 BERŁOWSKA Halina Teresa 311 4.20% 0.0042
Tak
1 5 1 MYCKA Łukasz Kamil 74 1.00% 0.001
Nie
1 5 2 SKRUCZAJ Agnieszka Joanna 34 0.46% 0.00046
Nie
1 5 3 MŁYNARCZYK Dariusz Jerzy 12 0.16% 0.00016
Nie
1 5 4 MYCKA Małgorzata Barbara 19 0.26% 0.00026
Nie
1 5 5 ZIELIŃSKI Marek Jan 24 0.32% 0.00032
Nie
1 10 1 JAROSZ Łukasz 375 5.07% 0.00507
Tak
1 10 2 CZUMA Krzysztof Wenancjusz 185 2.50% 0.0025
Nie
1 10 3 WOJDALSKI Janusz Andrzej 362 4.89% 0.00489
Nie
1 10 4 PROKOPCZUK Wojciech 144 1.95% 0.00195
Nie
1 10 5 SZULC Katarzyna 108 1.46% 0.00146
Nie
1 10 6 ZACHARKO Dariusz Kamil 25 0.34% 0.00034
Nie
1 10 7 OKSIEŃCIUK Joanna Monika 93 1.26% 0.00126
Nie
1 10 8 WOŹNIAK Maria Aldona 106 1.43% 0.00143
Nie
1 10 9 MAZUREK-RYLSKA Monika 160 2.16% 0.00216
Nie
1 23 1 BRZYWCA Anna Lidia 296 4.00% 0.004
Nie
1 23 2 ZAJĄC Mateusz 153 2.07% 0.00207
Nie
1 23 3 POLCYN Aldona 86 1.16% 0.00116
Nie
1 23 4 SZCZEPAŃSKA Elżbieta Zofia 95 1.28% 0.00128
Nie
1 23 5 PŁOCHARSKA-TOBER Renata Katarzyna 93 1.26% 0.00126
Nie
1 23 6 SIEDLECKI Daniel 59 0.80% 0.0008
Nie
1 23 7 KUCHARSKA Monika Maria 204 2.76% 0.00276
Nie
1 23 8 USTASZEWSKI Piotr Jerzy 50 0.68% 0.00068
Nie
1 23 9 WALERZAK Konrad Sebastian 474 6.41% 0.00641
Tak
1 25 1 PILIŃSKI Sebastian Piotr 981 13.26% 0.01326
Tak
1 25 2 SIEDLECKA Katarzyna 204 2.76% 0.00276
Tak
1 25 3 CHEMPIŃSKI Paweł 62 0.84% 0.00084
Nie
1 25 4 LEŚNIAK Tina 163 2.20% 0.0022
Nie
1 25 5 HELMAN Joanna Danuta 44 0.59% 0.00059
Nie
1 25 6 KRUKOWSKI Filip Sebastian 81 1.10% 0.0011
Nie
1 25 7 SZELER Jarosław Martin 30 0.41% 0.00041
Nie
1 25 8 DOCZEKALSKA-WASZCZUK Aniela Wanda 69 0.93% 0.00093
Nie
1 25 9 MAKOWIECKI Włodzimierz Rajmund 47 0.64% 0.00064
Nie
2 4 1 CZAPLA Mariusz 711 10.13% 0.01013
Tak
2 4 2 TROJAN Rafał Łukasz 354 5.04% 0.00504
Tak
2 4 3 SOBOCIŃSKI Cezary Tomasz 130 1.85% 0.00185
Nie
2 4 4 CHWIAŁKOWSKA Iwona Beata 289 4.12% 0.00412
Nie
2 4 5 LASOTA Robert 129 1.84% 0.00184
Nie
2 4 6 KRAWCZYK Dorota Agnieszka 134 1.91% 0.00191
Nie
2 4 7 LECHAŃSKA Agnieszka Ewa 92 1.31% 0.00131
Nie
2 4 8 PIENIAK Renata 64 0.91% 0.00091
Nie
2 4 9 KOŻUCHOWSKI Wojciech Piotr 145 2.07% 0.00207
Nie
2 5 1 KOZŁOWSKI Bogdan 68 0.97% 0.00097
Nie
2 5 2 PAROWICZ-KOLCZUGA Bogusława 50 0.71% 0.00071
Nie
2 5 3 GRUSZKA Łukasz Piotr 11 0.16% 0.00016
Nie
2 5 4 WDZIEŃKOŃSKA Joanna Magdalena 26 0.37% 0.00037
Nie
2 5 5 OGONOWSKA Grażyna 10 0.14% 0.00014
Nie
2 5 6 DŻUGAJ Jacek Jan 7 0.10% 0.0001
Nie
2 10 1 MŁYNAREK Christian 577 8.22% 0.00822
Tak
2 10 2 KRUPIŃSKI Andrzej Julian 481 6.85% 0.00685
Tak
2 10 3 SUTOWICZ Małgorzata Alicja 224 3.19% 0.00319
Nie
2 10 4 TELEDZIŃSKI Piotr Jacek 115 1.64% 0.00164
Nie
2 10 5 PĄCZKOWSKI Krzysztof Marcin 101 1.44% 0.00144
Nie
2 10 6 SKORZA Lidia 194 2.76% 0.00276
Nie
2 10 7 CHYLASZEK Monika Kinga 64 0.91% 0.00091
Nie
2 10 8 ILCZUK Wojciech 42 0.60% 0.0006
Nie
2 10 9 JAKUBOWSKA Maria 103 1.47% 0.00147
Nie
2 23 1 WĄSOWICZ Michał Janusz 715 10.19% 0.01019
Tak
2 23 2 BIELIŃSKI Marek Wojciech 241 3.43% 0.00343
Nie
2 23 3 USS Monika Aneta 114 1.62% 0.00162
Nie
2 23 4 KOSTRZEWSKI Juliusz Antoni 102 1.45% 0.00145
Nie
2 23 5 BORCZUCH Maria Magdalena 46 0.66% 0.00066
Nie
2 23 6 HAUSMAN Michał 426 6.07% 0.00607
Tak
2 23 7 MIKOŁAJCZAK Ewa Barbara 27 0.38% 0.00038
Nie
2 23 8 WIŚNIEWSKA Barbara 54 0.77% 0.00077
Nie
2 23 9 PIETRZYK Mirosław 192 2.74% 0.00274
Nie
2 24 1 GEMBARZEWSKI Cezary 78 1.11% 0.00111
Nie
2 24 2 NIKONOWICZ Mariola 36 0.51% 0.00051
Nie
2 24 3 KARNAFEL Alicja Jadwiga 35 0.50% 0.0005
Nie
2 24 4 FRANKOWSKI Jacek Bogdan 36 0.51% 0.00051
Nie
2 24 5 WOŹNIAK Artur Paweł 20 0.28% 0.00028
Nie
2 25 1 KAŹMIROWICZ-MŁOT Magdalena 277 3.95% 0.00395
Tak
2 25 2 CHROBAK Michał Lech 98 1.40% 0.0014
Nie
2 25 3 KOWALCZYK Agnieszka 194 2.76% 0.00276
Nie
2 25 4 STĘPIEŃ-PORZUCZEK Anna 48 0.68% 0.00068
Nie
2 25 5 STĘPIEŃ Kamil 56 0.80% 0.0008
Nie
2 25 6 DRUZD Jarosław Mikołaj 14 0.20% 0.0002
Nie
2 25 7 PAJĄK Marta 88 1.25% 0.00125
Nie
3 4 1 WYMYSŁOWSKI Dominik Krzysztof 770 11.49% 0.01149
Tak
3 4 2 SOSNOWSKI Sławomir Mikołaj 308 4.60% 0.0046
Tak
3 4 3 BAUER Magdalena Anna 305 4.55% 0.00455
Tak
3 4 4 SIDDIQUE-OLESIEJUK Mahbub Hossain 517 7.72% 0.00772
Tak
3 4 5 STAŃCZAK Urszula Jadwiga 124 1.85% 0.00185
Nie
3 4 6 WITKOWSKA Dorota 134 2.00% 0.002
Nie
3 4 7 POŁUDNIKIEWICZ Justyna 55 0.82% 0.00082
Nie
3 4 8 JAKOWLEW Paweł Łukasz 24 0.36% 0.00036
Nie
3 4 9 KUŁAKOWSKA Elżbieta 214 3.19% 0.00319
Nie
3 5 1 PAWLIK Andrzej Tadeusz 222 3.31% 0.00331
Nie
3 5 2 KISIELEW Irena Maria 134 2.00% 0.002
Nie
3 5 3 SKIERKOWSKI Marek 34 0.51% 0.00051
Nie
3 5 4 PIEGAT Elżbieta Ewa 59 0.88% 0.00088
Nie
3 5 5 CYRAN Mariusz Marek 22 0.33% 0.00033
Nie
3 5 6 WIERESZKA Joanna Aleksandra 41 0.61% 0.00061
Nie
3 5 7 DWORAK Dariusz Artur 25 0.37% 0.00037
Nie
3 10 1 SIEK Adam Leszek 683 10.19% 0.01019
Tak
3 10 2 SOSNOWSKI Radosław Tadeusz 296 4.42% 0.00442
Tak
3 10 3 REJOWSKI Grzegorz Paweł 57 0.85% 0.00085
Nie
3 10 4 RUDIUK Rafał Tadeusz 59 0.88% 0.00088
Nie
3 10 5 WOJTASIK Iwona Izabella 175 2.61% 0.00261
Nie
3 10 6 SKORZA Sandra Wanesa 195 2.91% 0.00291
Nie
3 10 7 MIAŁKOWSKA Małgorzata Beata 174 2.60% 0.0026
Nie
3 10 8 SZPIGIEL Alicja Maria 50 0.75% 0.00075
Nie
3 10 9 ZAKRZEWSKI Jan 110 1.64% 0.00164
Nie
3 23 1 PISAREK Tomasz 279 4.16% 0.00416
Tak
3 23 2 SIEMIŃSKA Dagmara Anna 231 3.45% 0.00345
Nie
3 23 3 JAGIEŁŁO Jolanta 171 2.55% 0.00255
Nie
3 23 4 ADAMIEC Artur 120 1.79% 0.00179
Nie
3 23 5 OLEJ-KOBUS Anna Urszula 71 1.06% 0.00106
Nie
3 23 6 BIAŁY Julitta Maria 63 0.94% 0.00094
Nie
3 23 7 POPIEL Piotr Paweł 55 0.82% 0.00082
Nie
3 23 8 KAŁWAJTYS Dariusz Krzysztof 87 1.30% 0.0013
Nie
3 23 9 KARCZEWSKA Bernadeta Maria 123 1.84% 0.00184
Nie
3 24 1 GEMBARZEWSKI Roman 54 0.81% 0.00081
Nie
3 24 2 KUNYSZ Wioletta Sylwia 57 0.85% 0.00085
Nie
3 24 3 MINARCZUK Małgorzata 17 0.25% 0.00025
Nie
3 24 4 BISIALSKI Jakub 6 0.09% 9.0E-5
Nie
3 24 5 GEMBARZEWSKA Grażyna Zofia 9 0.13% 0.00013
Nie
3 25 1 IWAŃSKI Maciej Jarosław 209 3.12% 0.00312
Nie
3 25 2 IZYDORZAK Rafał 86 1.28% 0.00128
Nie
3 25 3 STEFANEK-BAWOLSKA Kamila 52 0.78% 0.00078
Nie
3 25 4 JASIŃSKI Andrzej Marian 30 0.45% 0.00045
Nie
3 25 5 MICHALSKA Agata 78 1.16% 0.00116
Nie
3 25 6 DZIUDA Urszula Teresa 21 0.31% 0.00031
Nie
3 25 7 SIWIŃSKA Sandra 34 0.51% 0.00051
Nie
3 25 8 MATEJKO Maciej Edmund 60 0.90% 0.0009
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 3 39 969 31 615 25