Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 75 501
Wyborców 63 460
Obwodów 48
  • Wybory do Rady Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
201 XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego z oddziałami gimnazjalnymi (dawne Gimnazjum nr 14), ul. Barska 32 Ochota stały Nie ul. Barska 29, 32, 36, 37, 38, ul. Białobrzeska 55, Al. Jerozolimskie strona nieparzysta od nr 155 do nr 159, ul. T. Joteyki strona parzysta od nr 18 do nr 24, ul. Sękocińska strona nieparzysta od nr 11 do nr 17, ul. Szczęśliwicka 1/5, 2, 4, 7/9, 8
202 XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego z oddziałami gimnazjalnymi (dawne Gimnazjum nr 14), ul. Barska 32 Ochota stały Tak ul. Barska 7/9, 11/13, ul. Białobrzeska 62/64, ul. T. Joteyki 13, strona parzysta od nr 4 do nr 16 , ul. Kopińska 2/4, 4a, 4b, ul. Sękocińska strona nieparzysta od nr 3 do nr 7b, ul. Węgierska: cała
203 Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy-parter, ul. Grójecka 17A Ochota stały Tak ul. Barska 2, 3, 4, 5, ul. Grójecka strona parzysta od nr 36 do nr 46/50, ul. Kaliska 8/10 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, ul. Sękocińska strona parzysta od nr 4 do nr 20, ul. Słupecka strona nieparzysta od nr 1 do nr 11
204 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Spiska 1 Ochota stały Nie ul. Andrzejowska: cała, ul. Białobrzeska 68, ul. Grójecka 28/30, 32, 34, al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 137 do nr 151, ul. Kaliska: strona nieparzysta od nr 17 do nr 23 oraz strona parzysta od nr 16 do nr 24, ul. Poniecka: cała, ul. Słupecka strona parzysta od nr 2A do nr 10
205 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Spiska 1 Ochota stały Nie ul. Grójecka strona parzysta od nr 14a do nr 26, al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 131 do nr 135, ul. J. U. Niemcewicza strona nieparzysta od nr 17 do nr 25, strona parzysta od nr 24 do 26, ul. Spiska: cała
206 Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy-sala konferencyjna nr 122, ul. Grójecka 17A Ochota stały Tak ul. Daleka: cała, ul. Grójecka 19/25, ul. Raszyńska: strona parzysta od nr 8 do nr 14, ul. Tarczyńska: cała
207 Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Spiska 1 Ochota stały Nie ul. A. Asnyka: cała, ul. Filtrowa strona parzysta od nr 62 do nr 70, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 27 do nr 35, ul. J. U. Niemcewicza 5A, 7/9, ul. Raszyńska 32/44
208 Szkoła Podstawowa nr 23 wejście od ul. M. Reja 1, ul. Wawelska 48 Ochota stały Nie ul. Akademicka: cała, ul. Filtrowa strona nieparzysta od nr 75 do nr 83, ul. Z. Glogera: cała, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 39 do nr 45, ul. J. Korzeniowskiego: cała, ul. J. Mianowskiego: cała, ul. M. Mochnackiego: cała, ul. A. Pługa: cała, ul. Raszyńska strona parzysta od nr 48 do nr 58, ul. Uniwersytecka: cała, ul. Wawelska 78
209 Instytut Chemii UW, ul. L. Pasteura 1 Ochota stały Tak ul. S. Banacha 2, 2B, ul. Czubatki: cała, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 47/51 do nr 65A, ul. L. Pasteura: cała, ul. Wawelska: strona nieparzysta od nr 5 a do nr 19, ul. Winnicka: cała
210 Ośrodek Kultury Ochoty (Pawilon "Pod okiem"), ul. Grójecka 79 Ochota stały Tak ul. S. Banacha strona parzysta od nr 12 do nr 22, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 67 do nr 81/87, ul. Wolnej Wszechnicy: cała
211 Urząd m. st. Warszawy, pl. Starynkiewicza 7/9 Ochota stały Tak ul. T. Chałubińskiego 3A, 9, al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 81 do nr 121/123, ul. W. H. Lindleya: cała, ul. Nowogrodzka 75 i strona parzysta od nr 62B do nr 78, ul. Raszyńska 3, 3A
212 XIV LO im. Stanisława Staszica (dawny Zespół Szkół nr 82), ul. Nowowiejska 37A Ochota stały Tak ul. Filtrowa od nr 10 do nr 55, ul. Koszykowa 79A, 82B, al. Niepodległości strona nieparzysta od nr 225 do nr 245, ul. Nowowiejska 28, 37A, 39
213 VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Wawelska 46 Ochota stały Nie ul. Aplikancka: cała, ul. J. Dantyszka: cała, ul. Filtrowa strona nieparzysta od nr 59 do nr 73, ul. Ł. Górnickiego: cała, ul. Jesionowa: cała, ul. M. Kromera: cała, ul. A. Krzyckiego: cała, ul. L. Krzywickiego: cała, ul. M. Langiewicza: cała, ul. bł. Ładysława z Gielniowa: cała, ul. Łęczycka: cała, ul. Orzechowska: cała, al. Niepodległości strona nieparzysta od nr 213 do nr 223, ul. Prezydencka: cała, ul. Prokuratorska: cała, ul. Raszyńska strona nieparzysta od nr 15 do nr 23, ul. M. Reja: cała, ul. Rudawska: cała, ul. Sędziowska: cała, ul. A. Solariego: cała, ul. K. Warszewickiego: cała, ul. Wawelska strona parzysta od nr 16 do nr 48, ul. Sz. Zimorowica: cała
214 (Punkt Przedszkolny Przedszkółka Talentów) dawna Prywatna Szkoła Podstawowa, ul. Włodarzewska 45C Ochota stały Nie ul. M. Drygały: cała, ul. Figiel: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. Maszynowa: cała, ul. Przy Parku: cała, ul. Włodarzewska: strona parzysta od nr 58 do nr 68 i strona nieparzysta nr 45C, od nr 47 do nr 51G, od nr 53 do nr 57I
215 (Punkt Przedszkolny Przedszkółka Talentów) dawna Prywatna Szkoła Podstawowa, ul. Włodarzewska 45C Ochota stały Nie ul. Drawska: strona parzysta od nr 10 do nr 16G, ul. Figiel 6, al. Jerozolimskie: 168, ul. Włodarzewska strona nieparzysta od nr 59 do nr 95A i strona parzysta od nr 70 do nr 84, ul. Zadumana: cała
216 XLVIII LO im Edwarda Dembowskiego, ul. Szczęśliwicka 50/54 Ochota stały Tak ul. Cesarskiej Korony: cała, ul. Chińskiej Róży: cała, ul. Drawska strona nieparzysta od nr 5 do końca, ul. Filipinki: cała, ul. M. T. Hubera: cała, ul. Kukiełki: cała, ul. Kurhan: cała, ul. Kwitnącego Sadu: cała, ul. H. Mierzejewskiego: cała, ul. Mszczonowska od nr 1 do nr 9, ul. Na Bateryjce: cała, ul. Nowoberestecka: cała, ul. Opaczewska 42 i od nr 44 do końca, ul. Pandy: cała, ul. Stadionowa: cała, ul. Włochowska: cała, ul. Złotego Smoka: cała
217 XLVIII LO im Edwarda Dembowskiego, ul. Szczęśliwicka 50/54 Ochota stały Tak ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. od nr 21 do końca, ul. Bohaterów Września: cała, ul. Dobosza: cała, ul. Opaczewska strona parzysta od nr 30 do nr 40A, ul. Szczęśliwicka: strona nieparzysta od nr 45/47 do nr 51 i strona parzysta od nr 56 do nr 80
218 Zespół Szkół nr 4, ul. Szczęśliwicka 46 Ochota stały Nie ul. Białobrzeska: strona nieparzysta od nr 29 do nr 37, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. strona parzysta od nr 12 do nr 18, ul. Częstochowska: strona parzysta od nr 24 do nr 44, ul. Lelechowska 5, 9, ul. Rokosowska 11, 11A, ul. Szczęśliwicka: strona nieparzysta od nr 19A do nr 25 i od nr 29 do nr 35 strona parzysta od nr 34 do nr 54
219 SZPZLO Warszawa Ochota, ul. Szczęśliwicka 36 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska 39, ul. Kopińska od nr 12/16 do nr 42, ul. Lelechowska strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Szczęśliwicka: nr 19
220 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61, ul. Białobrzeska 27 Ochota stały Tak ul. Baśniowa: cała, ul. Chotomowska: cała, ul. Częstochowska strona nieparzysta od nr 1A do nr 7/9 i strona parzysta od nr 4/6 do nr 20, ul. Grójecka strona parzysta od nr 56/58 do nr 70B, ul. Nieborowska: cała, ul. Radomska: cała
221 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61, ul. Białobrzeska 27 Ochota stały Nie ul. Białobrzeska: strona nieparzysta od nr 15 do nr 27 i strona parzysta od nr 22 do nr 40A, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 10, ul. Częstochowska strona nieparzysta od nr 11/15 do nr 27, ul. Dorotowska 2, ul. Rokosowska 2, 4, 7, ul. Szczęśliwicka 27 i 27A
222 Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy, ul. Białobrzeska 26 Ochota stały Tak ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 4, 6, ul. Dorotowska 7, 9, ul. Grójecka strona parzysta od nr 72 do nr 78, ul. Przemyska: cała, ul. Rokosowska 1, ul. Siewierska: cała
223 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota", ul. Rokosowska 10 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska 13, 13A, 14, 16, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 1, 1B, ul. Dunajecka: cała, ul. Grójecka 80/102, ul. Mątwicka: cała, ul. Opaczewska strona parzysta od nr 4 do nr 28, ul. E. Orzeszkowej: cała, ul. Piotrkowska: cała
224 Szkoła Podstawowa nr 175, ul. Trzech Budrysów 32 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. K. Dickensa 34, ul. Opaczewska strona nieparzysta od nr 19 do nr 43, ul. Szczęśliwicka 59, ul. Trzech Budrysów 32 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 35
225 Zespół Szkół nr 26 (dawne Gimnazjum nr 16), ul. S. Skarżyńskiego 8 Ochota stały Tak ul. Białobrzeska strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. S. Bobrowskiego: cała, ul. K. Dickensa strona parzysta od nr 18 do nr 26, ul. Opaczewska strona nieparzysta od nr 7 do nr 15, ul. S. Skarżyńskiego strona parzysta od nr 4 do nr 10
226 Zespół Szkół nr 26 (dawne Gimnazjum nr 16), ul. S. Skarżyńskiego 8 Ochota stały Tak ul. K. Dickensa 16, ul. Grójecka strona parzysta od nr 104 do nr 122, ul. Opaczewska 3, ul. S. Skarżyńskiego strona nieparzysta od nr 7 do nr 11
227 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Dickensa 25 Ochota stały Tak ul. K. Dickensa: strona nieparzysta od nr 15 do nr 31B, ul. Urbanistów: 1, 1A
228 Zespół Szkół nr 26, ul. Urbanistów 3 Ochota stały Tak ul. W. Korotyńskiego: strona parzysta od nr 40 do nr 48, ul. Urbanistów 3 i strona parzysta od nr 4 do nr 10
229 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280, ul. Gorlicka 3 Ochota stały Tak ul. Gorlicka strona parzysta od nr 2 do nr 6 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 5/7, ul. Jankowska: cała, ul. Mołdawska 4, 6 i strona nieparzysta od nr 45 do końca, ul. Żwirki i Wigury: strona nieparzysta od nr 25 do nr 33
230 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280, ul. Gorlicka 3 Ochota stały Tak ul. Gorlicka 10 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 15B, ul. W. Okińskiego: cała, ul. Sąchocka: cała
231 Przedszkole nr 315, ul. Sz. Grzeszczyka 2 Ochota stały Nie ul. Sz. Grzeszczyka: cała, ul. Racławicka strona parzysta od nr 150 do nr 156, ul.
232 Zespół Szkół nr 26, ul. Urbanistów 3 Ochota stały Tak ul. Altowa: cała, ul. Bielska: cała, ul. Grójecka strona parzysta od nr 186 do nr 216, ul. Harfowa: cała, ul. W. Korotyńskiego strona nieparzysta od nr 17 do nr 21, ul. Lirowa: cała, ul. Lutniowa: cała, ul. Sadurka: cała, ul. Usypiskowa: cała, ul. Włodarzewska strona parzysta od nr 4 do nr 54 i strona nieparzysta od nr 13/15 do nr 45B, 45D, 51H, 51J
233 Szkoła Podstawowa nr 264, ul. W. Skorochód Majewskiego 17 Ochota stały Nie ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 113 do nr 119A, ul. W. Korotyńskiego strona parzysta od nr 28 do nr 34, ul. W. Skorochód Majewskiego: strona parzysta od nr 24 do nr 38
234 Szkoła Podstawowa nr 152 (dawny Zespół Szkół nr 83), ul. Powstańców Wielkopolskich 4 Ochota stały Nie ul. Geodetów: cała, ul. Grójecka: strona parzysta od nr 124 do nr 130, ul. Powstańców Wielkopolskich 4
235 Szkoła Podstawowa nr 264, ul. W. Skorochód Majewskiego 17 Ochota stały Nie ul. K. Dickensa strona parzysta od nr 2 do nr 10 i strona nieparzysta od nr 5 do nr 7, ul. Grójecka 111 i 125, ul. A. Pawińskiego strona parzysta od nr 22 do nr 34, ul. J. Siemieńskiego 14 i strona nieparzysta od nr 13 do nr 19, ul. W. Sierpińskiego: cała, ul. W. Skorochód Majewskiego strona nieparzysta od nr 9 do nr 15
236 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jasielska 49/53 Ochota stały Nie ul. W. Korotyńskiego strona parzysta od nr 14 do nr 26A, ul. A. Pawińskiego 29, ul. Pruszkowska 12 i strona nieparzysta od nr 29 do końca, ul. Wiślicka strona nieparzysta od nr 1 do nr 7
237 CLX LO im. Gen. Dyw. Stefana Roweckiego "Grota" (dawne Gimnazjum nr 15), ul. J. Siemieńskiego 6 Ochota stały Tak ul. Archiwalna: cała, ul. Grójecka strona nieparzysta od nr 93 do nr 105, ul. A. Pawińskiego: strona parzysta od nr 8 do nr 18, ul. J. Siemieńskiego: 6 i strona nieparzysta od nr 5 do nr 11, ul. W. Skorochód Majewskiego: 17 i strona parzysta od nr 6 do nr 18
238 SZPZLO Warszawa Ochota, ul. Sanocka 6 Ochota stały Tak ul. M. Nowickiego: strona nieparzysta od nr 3 do nr 7, ul. Pruszkowska 4A, 4B, 4C, ul. Sanocka: strona parzysta od nr 4 do nr 10A, ul. Księcia Trojdena 5, 5A, 5C, 5D, ul. Żwirki i Wigury: strona nieparzysta od nr 51 do końca
239 Dom Kultury Rakowiec, ul. Wiślicka 8 Ochota stały Nie ul. M. Nowickiego 10, ul. Pruszkowska 6, 6A, 6B, ul. Sanocka: strona nieparzysta od nr 1/3 do nr 11b, ul. Księcia Trojdena 11, 13, ul. Wiślicka 2, 4
240 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jasielska 49/53 Ochota stały Nie ul. Jasielska 49/53 i strona parzysta od nr 48 do nr 50A, ul. W. Korotyńskiego strona parzysta od nr 4 do nr 8, ul. Mołdawska strona nieparzysta od nr 7 do nr 15, ul. Pruszkowska 3, ul. Żwirki i Wigury: strona nieparzysta od nr 45 do 47
241 Przedszkole nr 255, ul. W. Korotyńskiego 3 Ochota stały Nie ul. K. Bohdanowicza: cała, ul. Jasielska 38/42, 47, ul. W. Korotyńskiego strona nieparzysta od nr 5 do nr 13, ul. Mołdawska 10, 12, ul. Racławicka strona parzysta od nr 142 do nr 146A, ul. Żwirki i Wigury 43
242 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280, ul. Gorlicka 3 Ochota stały Tak ul. S. Baleya: cała, ul. Racławicka strona nieparzysta od nr 127 do nr 133, ul. Żwirki i Wigury 41
1116 Klinika Onkologiczna Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, Wawelska 15 Ochota szpital Nie Wawelska 15
1117 Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus SPZOZ, W. H. Lindleya 4 Ochota szpital Nie W. H. Lindleya 4
1118 Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny, S. Banacha 1A Ochota szpital Nie S. Banacha 1A
1119 Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej Św. Anny, Barska 16/20 Ochota szpital Nie Barska 16/20
1120 Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawsiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o. o., pl. S. Starynkiewicza 1/3 Ochota szpital Nie pl. S. Starynkiewicza 1/3
1121 Dom Pomocy Społecznej "Chemik", W. Korotyńskiego 10 Ochota dom pomocy społecznej Nie W. Korotyńskiego 10

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 północna granica dzielnicy od ul. Kopińskiej-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy-ul. S. Banacha-ul. Grójecka-ul. Kopińska, ul. Białobrzeska,-ul. Lelechowska-ul. Kopińska 7 19 022 8 62
0.0000020000Nr 2 ul. Kopińska-ul. Lelechowska – ul. Białobrzeska – ul. Kopińska-ul. Grójecka-ul. K. Dickensa-ul. Geodetów-ul. Architektów-ul. Powstańców Wielkopolskich-ul. Geodetów-ul. W. Korotyńskiego-wschodnia granica Parku Szczęśliwickiego-ul. Drawska-ul. Przy Parku-ul. Włodarzewska-przez staw do trakcji kolejowej (równolegle do ul. Bielskiej)-południowa granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy – północna granica dzielnicy do ul. Kopińskiej 8 21 727 8 66
0.0000030000Nr 3 ul. S. Banacha-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy-od trakcji kolejowej (równolegle do ul. Bielskiej) przez staw do ul. Włodarzewskiej-ul. Włodarzewska-ul. Przy Parku-ul. Drawska-wschodnia granica Parku Szczęśliwickiego-ul. W. Korotyńskiego-ul. Geodetów-ul. Powstańców Wielkopolskich-ul. Architektów-ul. Geodetów-ul. K. Dickensa-ul. Grójecka do ul. S. Banacha 8 22 711 8 67
Podsumowanie 23 63 460 24 195

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 6 7 7 20
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 10 10 29
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 6 8 8 22
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 6 6 6 18
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 8 7 24
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 8 8 9 25
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE KWW OCHOCIANIE 9 10 10 29
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW OCHOCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 9 9 10 28

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 18 874 12 246 12 246 64.88% 0.06488
11 966 97.71% 0.09771
Tak
2 21 798 14 231 14 231 65.29% 0.06529
13 981 98.24% 0.09824
Tak
3 22 640 14 487 14 487 63.99% 0.06399
14 123 97.49% 0.09749
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 984 20 2.46% 0.00246
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 586 29 33.91% 0.03391
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 808 22 4.51% 0.00451
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 032 18 2.58% 0.00258
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 611 24 21.49% 0.02149
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 1 318 25 3.29% 0.00329
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE 6 082 29 15.18% 0.01518
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 6 649 28 16.59% 0.01659

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 984 20 0 2.46% 0.00246
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 13 586 29 10 33.91% 0.03391
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 808 22 0 4.51% 0.00451
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 032 18 0 2.58% 0.00258
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 611 24 6 21.49% 0.02149
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 1 318 25 0 3.29% 0.00329
Nie
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE 6 082 29 3 15.18% 0.01518
Tak
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 6 649 28 4 16.59% 0.01659
Tak

Rada Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 BOHOSIEWICZ Maciej Bronisław 156 1.30% 0.0013
Nie
1 1 2 KALINKA Joanna Barbara 58 0.48% 0.00048
Nie
1 1 3 CZERWIŃSKA Anna Teresa 54 0.45% 0.00045
Nie
1 1 4 ANTOLAK Irena Eugenia 19 0.16% 0.00016
Nie
1 1 5 SZCZECIŃSKI Robert Bogdan 18 0.15% 0.00015
Nie
1 1 6 IWAŃSKI Wojciech Henryk 21 0.18% 0.00018
Nie
1 4 1 KACPRZAK-SZYMAŃSKA Ewa 1 991 16.64% 0.01664
Tak
1 4 2 DZIĘCIOŁOWSKI Witold Karol 308 2.57% 0.00257
Nie
1 4 3 GRADOWSKI Krzysztof Jerzy 191 1.60% 0.0016
Nie
1 4 4 SOLECKA Agata Małgorzata 362 3.03% 0.00303
Tak
1 4 5 PONIATOWSKI Adam Bolesław 150 1.25% 0.00125
Nie
1 4 6 FERTAK Katarzyna Barbara 81 0.68% 0.00068
Nie
1 4 7 FILIŃSKI Jarosław Henryk 58 0.48% 0.00048
Nie
1 4 8 SZYMAŃSKA Anita Katarzyna 317 2.65% 0.00265
Nie
1 4 9 PLUTA Jan 359 3.00% 0.003
Tak
1 5 1 GŁOWIŃSKI Krzysztof Lech 246 2.06% 0.00206
Nie
1 5 2 CZARNOMORSKA Katarzyna 94 0.79% 0.00079
Nie
1 5 3 PRUSZCZYŃSKA Kamila Monika 37 0.31% 0.00031
Nie
1 5 4 WIĘCKOWSKA Barbara 36 0.30% 0.0003
Nie
1 5 5 GŁUSZEK Krzysztof 113 0.94% 0.00094
Nie
1 5 6 TUDEREK Grzegorz Konstanty 37 0.31% 0.00031
Nie
1 8 1 SKRZYŃSKI Marek Igor 149 1.25% 0.00125
Nie
1 8 2 OLSZEWSKI Marek 41 0.34% 0.00034
Nie
1 8 3 STARZEŃSKA Magdalena 31 0.26% 0.00026
Nie
1 8 4 STANKIEWICZ Jolanta 23 0.19% 0.00019
Nie
1 8 5 OLSZEWSKA Anna Edyta 32 0.27% 0.00027
Nie
1 8 6 KUCZYŃSKI Michał Maciej 53 0.44% 0.00044
Nie
1 10 1 KWAŚNIEWSKI Łukasz Tadeusz 878 7.34% 0.00734
Tak
1 10 2 KRUKOWSKI Marek 453 3.79% 0.00379
Nie
1 10 3 NOWACKA Agata Małgorzata 552 4.61% 0.00461
Tak
1 10 4 DŁUGOKĘCKA-TABAKA Iwona Agnieszka 93 0.78% 0.00078
Nie
1 10 5 MILCZAREK Danuta 111 0.93% 0.00093
Nie
1 10 6 GASZKOWSKI Marek 53 0.44% 0.00044
Nie
1 10 7 JABŁONKA Krzysztof Jakub 78 0.65% 0.00065
Nie
1 10 8 PUCHALSKI Tomasz Waldemar 96 0.80% 0.0008
Nie
1 10 9 LIS-KOZŁOWSKA Marta Zofia 111 0.93% 0.00093
Nie
1 23 1 GROCHOWSKI Krzysztof 221 1.85% 0.00185
Nie
1 23 2 JURKIEWICZ Emilia 87 0.73% 0.00073
Nie
1 23 3 KOPCZEWSKI Tymoteusz Paweł 16 0.13% 0.00013
Nie
1 23 4 KOCON Magdalena Maria 35 0.29% 0.00029
Nie
1 23 5 POPOWICZ Paweł Adam 12 0.10% 0.0001
Nie
1 23 6 SIKORSKA-KWASIEBORSKA Agnieszka Anna 16 0.13% 0.00013
Nie
1 23 7 STARZYCKI Maciej 10 0.08% 8.0E-5
Nie
1 23 8 POZIMKA Kamila 27 0.23% 0.00023
Nie
1 24 1 KOPIŃSKI Aleksander Adam 878 7.34% 0.00734
Tak
1 24 2 DAWID-GILLER Katarzyna Maria 216 1.81% 0.00181
Nie
1 24 3 ROSÓŁ Piotr Andrzej 83 0.69% 0.00069
Nie
1 24 4 SYSKA Olga Maria 257 2.15% 0.00215
Nie
1 24 5 KŁOS Piotr Mikołaj 178 1.49% 0.00149
Nie
1 24 6 LUBOMIRSKA Elżbieta Maria 158 1.32% 0.00132
Nie
1 24 7 JANOWICZ Krystian Paweł 23 0.19% 0.00019
Nie
1 24 8 SKRZYŃSKA Anna Małgorzata 105 0.88% 0.00088
Nie
1 24 9 WIŚNIEWSKA Zofia Maria 315 2.63% 0.00263
Nie
1 25 1 STEGIENKA Dorota 827 6.91% 0.00691
Tak
1 25 2 WYSOCKI Grzegorz 310 2.59% 0.00259
Nie
1 25 3 PARZYCH Irena Krystyna 207 1.73% 0.00173
Nie
1 25 4 CWYL Maciej 193 1.61% 0.00161
Nie
1 25 5 WISZNIEWSKI Karol Jan 47 0.39% 0.00039
Nie
1 25 6 SZCZEPANIAK Renata Stanisława 37 0.31% 0.00031
Nie
1 25 7 PASTOR Dariusz Piotr 16 0.13% 0.00013
Nie
1 25 8 VIBURNO Agnieszka 73 0.61% 0.00061
Nie
1 25 9 GÓRECKA Katarzyna Anna 159 1.33% 0.00133
Nie
2 1 1 TALARCZYK Piotr Czesław 85 0.61% 0.00061
Nie
2 1 2 WERNER-DREJKO Jolanta 37 0.26% 0.00026
Nie
2 1 3 IWAŃSKA Natalia Anna 38 0.27% 0.00027
Nie
2 1 4 MIKUŁA Ewa 60 0.43% 0.00043
Nie
2 1 5 BOHOSIEWICZ Zachariasz Maciej 34 0.24% 0.00024
Nie
2 1 6 GOLAŃSKA Maria Lucyna 21 0.15% 0.00015
Nie
2 1 7 ANTOLAK Marek 64 0.46% 0.00046
Nie
2 4 1 BARYCKI Lech 1 658 11.86% 0.01186
Tak
2 4 2 MRÓZ Sylwia Anna 940 6.72% 0.00672
Tak
2 4 3 GIERACH Piotr 186 1.33% 0.00133
Nie
2 4 4 CHOJNACKA Anna Alicja 554 3.96% 0.00396
Tak
2 4 5 BINISZEWSKA Anna 118 0.84% 0.00084
Nie
2 4 6 WAWRZKIEWICZ Patryk 98 0.70% 0.0007
Nie
2 4 7 JUCHTMAN Piotr Wiktor 50 0.36% 0.00036
Nie
2 4 8 PRZYGODA Iwona Katarzyna 285 2.04% 0.00204
Nie
2 4 9 DEPTUŁA Anita Maria 390 2.79% 0.00279
Nie
2 4 10 ŚWIERZEWSKA Krystyna Magdalena 269 1.92% 0.00192
Nie
2 5 1 KUCHARSKI Zygmunt Jan 270 1.93% 0.00193
Nie
2 5 2 KRAKOWSKI Jakub Piotr 62 0.44% 0.00044
Nie
2 5 3 CHOMSKA Irena 51 0.36% 0.00036
Nie
2 5 4 KACZKOWSKA Anna Magdalena 50 0.36% 0.00036
Nie
2 5 5 BRZÓSKA Adam Arkadiusz 29 0.21% 0.00021
Nie
2 5 6 KUPCZAK Violetta Urszula 28 0.20% 0.0002
Nie
2 5 7 WAWRZKIEWICZ Piotr Sławomir 15 0.11% 0.00011
Nie
2 5 8 ŁAPA Piotr Paweł 43 0.31% 0.00031
Nie
2 8 1 PIÓRO Mateusz Michał 170 1.22% 0.00122
Nie
2 8 2 SZWEDO Kamil Kacper 36 0.26% 0.00026
Nie
2 8 3 KREJNER Władysław Kazimierz 22 0.16% 0.00016
Nie
2 8 4 MADEJ Katarzyna 40 0.29% 0.00029
Nie
2 8 5 PIÓRO Monika 32 0.23% 0.00023
Nie
2 8 6 KREJNER Renata Zofia 17 0.12% 0.00012
Nie
2 10 1 PORTAS Seweryn Damian 953 6.82% 0.00682
Tak
2 10 2 MARKOWSKI Edward Wojciech 369 2.64% 0.00264
Nie
2 10 3 KOŃCZYKOWSKI Andrzej Jerzy 143 1.02% 0.00102
Nie
2 10 4 WOJCIECHOWSKI Krzysztof Ryszard 582 4.16% 0.00416
Tak
2 10 5 KĄKOL Izabela Krystyna 260 1.86% 0.00186
Nie
2 10 6 ŁAGODZIŃSKA Grażyna 159 1.14% 0.00114
Nie
2 10 7 KWAŚNIEWSKA Ewa 85 0.61% 0.00061
Nie
2 10 8 BULSKI Mariusz Marcin 299 2.14% 0.00214
Nie
2 23 1 KAMIŃSKA Zuzanna Maria 283 2.02% 0.00202
Nie
2 23 2 AUCH-SZKODA Monika Beata 89 0.64% 0.00064
Nie
2 23 3 BUCZYŃSKI Michał Bazyli 22 0.16% 0.00016
Nie
2 23 4 SZAFRANOWSKI Jerzy Filip 16 0.11% 0.00011
Nie
2 23 5 KAMIŃSKA Lucyna 28 0.20% 0.0002
Nie
2 23 6 KIMBAR Grzegorz 11 0.08% 8.0E-5
Nie
2 23 7 MACIOSZEK Anna Małgorzata 25 0.18% 0.00018
Nie
2 23 8 KWASIEBORSKI Michał Jerzy 18 0.13% 0.00013
Nie
2 24 1 GAWRYŚ Łukasz Karol 1 383 9.89% 0.00989
Tak
2 24 2 URBAŃSKA Krystyna Małgorzata 386 2.76% 0.00276
Nie
2 24 3 OTCETEN Ewa Joanna 102 0.73% 0.00073
Nie
2 24 4 KRYSTOSIAK Agnieszka Monika 113 0.81% 0.00081
Nie
2 24 5 FERDUŁA Piotr Michał 39 0.28% 0.00028
Nie
2 24 6 GOŁĄB Radosław Jacek 76 0.54% 0.00054
Nie
2 24 7 TATERA Agnieszka 107 0.77% 0.00077
Nie
2 24 8 KLIMOWSKI Marcin Tomasz 45 0.32% 0.00032
Nie
2 24 9 MYCIELSKI Krzysztof Feliks 44 0.31% 0.00031
Nie
2 24 10 SOSNOWSKI Remigiusz Henryk 68 0.49% 0.00049
Nie
2 25 1 KRUK Krzysztof Adam 777 5.56% 0.00556
Tak
2 25 2 LASZCZKOWSKA Barbara Krystyna 622 4.45% 0.00445
Tak
2 25 3 WICHA Katarzyna Magdalena 186 1.33% 0.00133
Nie
2 25 4 PAKUŁA Katarzyna Janina 413 2.95% 0.00295
Nie
2 25 5 KŁOS Tomasz Jan 93 0.67% 0.00067
Nie
2 25 6 ŁUKASIK Ewa 76 0.54% 0.00054
Nie
2 25 7 MADALIŃSKA Aleksandra Beata 104 0.74% 0.00074
Nie
2 25 8 PROKOPIAK Michał Andrzej 151 1.08% 0.00108
Nie
2 25 9 ERTMAN-PODSIADŁO Beata Agnieszka 102 0.73% 0.00073
Nie
3 1 1 NIEMYSKI Franciszek 99 0.70% 0.0007
Nie
3 1 2 AXENTOWICZ-BOHOSIEWICZ Marta Agnieszka 58 0.41% 0.00041
Nie
3 1 3 SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz 33 0.23% 0.00023
Nie
3 1 4 ALWAST Konrad Łukasz 16 0.11% 0.00011
Nie
3 1 5 SZCZECIŃSKA Paulina Julia 39 0.28% 0.00028
Nie
3 1 6 BROCZKOWSKA Anna 32 0.23% 0.00023
Nie
3 1 7 WIŚNIEWSKI Mateusz Jacek 42 0.30% 0.0003
Nie
3 4 1 ALEKSANDROWICZ Cecylia Barbara 1 878 13.30% 0.0133
Tak
3 4 2 FAZAN Tomasz Michał 289 2.05% 0.00205
Tak
3 4 3 KRASNODĘBSKI Piotr 899 6.37% 0.00637
Tak
3 4 4 CWYL Tomasz 1 040 7.36% 0.00736
Tak
3 4 5 DERLIKOWSKI Andrzej Edward 65 0.46% 0.00046
Nie
3 4 6 BARAŃSKI Paweł Tomasz 208 1.47% 0.00147
Nie
3 4 7 DARMOCHWAŁ Dagmara Ewa 108 0.76% 0.00076
Nie
3 4 8 WÓJCICKA Magdalena 287 2.03% 0.00203
Nie
3 4 9 DEMBSKI Łukasz 178 1.26% 0.00126
Nie
3 4 10 JAROSIŃSKA-POTYRA Anna Małgorzata 269 1.90% 0.0019
Nie
3 5 1 CZARNOMORSKA-STOŁECKA Grażyna Katarzyna 377 2.67% 0.00267
Nie
3 5 2 LIS Michał Piotr 102 0.72% 0.00072
Nie
3 5 3 KOWALSKA Edyta Maria 53 0.38% 0.00038
Nie
3 5 4 ZAPART Witold Józef 22 0.16% 0.00016
Nie
3 5 5 DZIDO Janusz Władysław 33 0.23% 0.00023
Nie
3 5 6 PIOTROWSKA Maria Antonina 41 0.29% 0.00029
Nie
3 5 7 ŻOCHOWSKA Zdzisława 41 0.29% 0.00029
Nie
3 5 8 BOGUTA Andrzej Marian 28 0.20% 0.0002
Nie
3 8 1 WIELGO Jolanta Anna 217 1.54% 0.00154
Nie
3 8 2 SZEROMSKI Łukasz Dominik 65 0.46% 0.00046
Nie
3 8 3 OPŁOCKA Bogusława Jolanta 26 0.18% 0.00018
Nie
3 8 4 NOWAK Zygmunt 25 0.18% 0.00018
Nie
3 8 5 SZCZYPIŃSKA Katarzyna Renata 32 0.23% 0.00023
Nie
3 8 6 RUDOWSKI Michał Jerzy 21 0.15% 0.00015
Nie
3 10 1 KASPRZYK Jan Józef 1 891 13.39% 0.01339
Tak
3 10 2 JEGLIŃSKI Andrzej Tadeusz 349 2.47% 0.00247
Nie
3 10 3 ŻUK Małgorzata Julia 462 3.27% 0.00327
Tak
3 10 4 FIGIEL Wiesław 292 2.07% 0.00207
Nie
3 10 5 PIOTROWSKI Kazimierz Jerzy 156 1.10% 0.0011
Nie
3 10 6 KOŃCZYKOWSKA Elżbieta Barbara 83 0.59% 0.00059
Nie
3 10 7 KOZŁOWSKA-SOBCZYK Maria Marita 103 0.73% 0.00073
Nie
3 23 1 PUŁA Tomasz 128 0.91% 0.00091
Nie
3 23 2 BIEŃKOWSKA-TERLECKA Joanna 97 0.69% 0.00069
Nie
3 23 3 NIEWIADOMSKI Jakub Tomasz 30 0.21% 0.00021
Nie
3 23 4 CZEKALSKA Marta 34 0.24% 0.00024
Nie
3 23 5 LEWANDOWSKI Dominik 18 0.13% 0.00013
Nie
3 23 6 SZAFRANOWSKA Katarzyna Anna 30 0.21% 0.00021
Nie
3 23 7 BONSIGNORI Maciej Piotr 10 0.07% 7.0E-5
Nie
3 23 8 HERMAN Aleksandra 28 0.20% 0.0002
Nie
3 23 9 TERLECKI Piotr 27 0.19% 0.00019
Nie
3 24 1 ZALEWSKI Daniel Stanisław 483 3.42% 0.00342
Tak
3 24 2 SŁOWICKI Patryk Marcin 318 2.25% 0.00225
Nie
3 24 3 RADIUKIEWICZ Anna Olga 182 1.29% 0.00129
Nie
3 24 4 DANIEL Tomasz Artur 81 0.57% 0.00057
Nie
3 24 5 CZYCZYN-EGIERD Magdalena Klementyna 45 0.32% 0.00032
Nie
3 24 6 SŁODKOWSKA Irena Anna 113 0.80% 0.0008
Nie
3 24 7 DOTRYW Bartosz Sebastian 26 0.18% 0.00018
Nie
3 24 8 FICHNA Jakub Piotr 45 0.32% 0.00032
Nie
3 24 9 RUTKOWSKA Małgorzata Berenika 67 0.47% 0.00047
Nie
3 24 10 LIPSKA-WROTEK Marta Katarzyna 146 1.03% 0.00103
Nie
3 25 1 GOMÓŁKA Jacek Mieczysław 374 2.65% 0.00265
Nie
3 25 2 WALICKA-JESIOTR Danuta Elżbieta 510 3.61% 0.00361
Nie
3 25 3 KRÓL Cezary Jarosław 791 5.60% 0.0056
Tak
3 25 4 PIECH Stanisław Ryszard 124 0.88% 0.00088
Nie
3 25 5 PAWLONEK Jerzy 53 0.38% 0.00038
Nie
3 25 6 STECKA Monika Jolanta 121 0.86% 0.00086
Nie
3 25 7 DEPTUŁA Hubert Marcin 91 0.64% 0.00064
Nie
3 25 8 ZAWISZA Marlena Anna 54 0.38% 0.00038
Nie
3 25 9 CIEŚLAK Małgorzata Anna 53 0.38% 0.00038
Nie
3 25 10 RAMS Łukasz 85 0.60% 0.0006
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 23 3 75 501 63 460 48