Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 56 217
Wyborców 43 021
Obwodów 22
  • Wybory do Rady Dzielnicy Ursus m.st. Warszawa
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
681 SP Nr 383, Warszawska 63 Ursus stały Tak ul. Mariana Keniga: 5, 7, 11, 13, 15, 17; ul. Warszawska: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61; ul. Królów Polskich: cała
682 SP Nr 383, Warszawska 63 Ursus stały Tak ul. Władysława Hermana: cała; Magnacka: cała; ul. Zagłoby: 2, 4, 6, 10, 18, 20
683 Przedszkole, Zagłoby 27 Ursus stały Nie ul. Orląt Lwowskich: 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68; ul. Zagłoby: 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37; ul. Mariana Keniga 1, 3, 6, 8, 10
684 Przedszkole, Zagłoby 11 Ursus stały Nie ul. Stanisława Wojciechowskiego: 46, 48; ul. Zagłoby: 1, 3, 5, 7
685 Szkoła Podstawowa Nr 11, M. Keniga 20 Ursus stały Tak ul. Mariana Keniga: 12, 16, 18, 20; ul. Warszawska: 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 58, 58A, 58B, 58C; ul. Stanisława Wojciechowskiego: 32, 34, 34A, 34B, 34C, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 45, 50, 52, 61, 67
686 SP Nr 2, Orłów Piastowskich 47 Ursus stały Tak ul. Barbary Radziwiłłówny: cała; ul. Królowej Bony: cała; ul. Pl. Czerwca 1976 r.: cała; ul. Czerwona Droga: cała; ul. Władysława Jana Grabskiego: cała; ul. Henryka II Pobożnego: cała; ul. Jesienna: cała; ul. Listopadowa: cała; ul. Mieszka Starego: cała; ul. Orłów Piastowskich: cała; ul. Posag 7 Panien: cała; ul. Przemysła II: cała; ul. Elżbiety Rakuszanki: cała; ul. Śmigielska: cała; ul. Warszawska: 24, 28, 32, 36, 38, 40, 44, 44B, 50, 52, 54, 60, 62, 62A, 62B, 64, 66; ul. Wolności: cała; ul. Zaczarowanej Dorożki: cała
687 Przychodnia Rejonowa, S. Wojciechowskiego 58 Ursus stały Tak Aktorska: cała; ul. Balicka: cała; ul. Władysława Bełzy: cała; ul. Biernata z Lublina: cała; ul. Józefa Czechowicza: cała; ul. Mariana Falskiego: cała; ul. Faraona: cała; ul. Tadeusza Hennela: cała; ul. Władysława Jagiełły: cała; ul. Lalki: cała; ul. Lipiec Reymontowskich: cała; ul. Orląt Lwowskich: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 16A, 18; ul. Siłaczki: cała; ul. Traktorzystów: cała; ul. Stanisława Wojciechowskiego: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 15, 16, 16A, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
688 OSP, Rynkowa 8 Ursus stały Nie ul. Franciszka Adolfa Achera: cała; ul. Bohaterów Warszawy: 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 47; ul. Braterstwa Broni: cała; ul. Cierlicka: cała; ul. płk. Stanisława Dąbka: cała; ul. 1 Maja: 11, 13, 15, 16; ul. Tadeusza Kościuszki: cała; ul. Henryka Opieńskiego: cała; ul. Orderu Uśmiechu: cała; ul. Plutonu AK "Torpedy": cała; ul. Rakietników: cała; ul. Henryka Rodakowskiego: cała; ul. Rynkowa: cała; ul. Wiosny Ludów: 35, 37, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79B; ul. Zakątek: cała
689 SP Nr 382, Konińska 2 Ursus stały Tak ul. Karola Adamieckiego: cała; ul. Bohaterów Warszawy: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; ul. Obrońców Helu: 1, 2; ul. 1 Maja: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10; ul. Konińska: cała
690 SP Nr 4, W. Sławka 9 Ursus stały Tak ul. Balbinki: 1, 8; ul. Jana Marcina Szancera: 6, 7, 8, 9, 11; ul. Walerego Sławka: 2, 3/5, 4, 6, 8, 9
691 LO Nr 56, Dzieci Warszawy 42 Ursus stały Nie ul. Badylarska: 14, 20, 28, 28A, 30; ul. Władysława Bandurskiego: cała; ul. Baranowska: cała; ul. Stanisława Bodycha: 12, 14, 18; ul. Dzieci Warszawy: 29, 31; ul. Nowotyska: cała; ul. Poczty Gdańskiej: cała; ul. Przerwana: cała; ul. Rydzyńska: cała; ul. Jana Marcina Szancera: 2, 4, 5; ul. Skoroszewska: od nr 1 do nr 4; ul. Wiosny Ludów 1, 4, 5, 7, 9, 11, 13A, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; ul. Zielonogórska: cała; ul. Świętej Rodziny: cała; ul. Legnicka: cała
692 Zakład Remontów i Konserwacji Dróg, Kompanii Kordian 44 Ursus stały Nie ul. Władysława Bieńczaka: cała; ul. Stanisława Bodycha: 44, 48, 50, 52, 54, 54B, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68A, 68B, 70, 70A, 78, 80, 82, 86, : ul. Grocholicka: cała; ul. Falentyńska: cała; ul. Kaczorowska: cała; ul. Kajetańska: cała; ul. Kompanii AK "Kordian'; cała (bez nr 2); ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej: cała; ul. Mariana Krawczyka: cała; ul. Jerzego Michałowicza: cała; ul. Ochocka: cała; ul. Piastowska: cała; ul. Piskorska: cała; ul. Prażmowska: cała; ul. Regulska; od nr 1 do nr 62, i nr 64; ul. Słupska: cała; ul. Andrzeja Szomańskiego: cała; ul. Wysoczyńska: cała; J. i W. Włoczewskich: cała; ul. Zygmunta Markerta: cała; ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego: cała;
693 SP Nr 381, M. Drzymały 1 Ursus stały Nie ul. Aleja Bzów: cała; ul. Stanisława Bodycha: 36, 38, 42, 46, 46A; ul. Michała Drzymały: cała; ul. ppłk. Wacława Lipińskiego: cała; ul. Prawnicza: cała; ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego: 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48; ul. Henryka Melcera-Szczawińskiego: cała; ul. Kazimierza Pużaka: 4; ul. Robinii: cała; ul. Michała Spisaka: cała; ul. Suchy Las: cała; ul. Żurawicka: cała;
694 Dom Kultury "Kolorowa", gen. K. Sosnkowskiego 16 Ursus stały Tak ul. Kolorowa: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, ; ul. Kompanii AK "Kordian": 2; ul. Malinowa: cała; ul. Pl. 1905 roku: cały; ul. Nurzyńska: cała; ul. Kazimierza Pużaka: 2, 3, 5, 7; ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego: 5, 5A, 5B, 5C, 5E, 5I, 5J, 5K, 5L, 6, 10, 13, 14, 17, 19, 21, 23; ul. Bernarda Wapowskiego: cała
695 Przedszkole nr 418, J. M. Szancera 5 Ursus stały Nie ul. Balbinki: 2, 4, 6; ul. Józefa Chełmońskiego: cała; ul. Tomcia Palucha: 1, 3, 5, 7; ul. Żywiecka : cała
696 ZS Nr 42, Dzieci Warszawy 42 Ursus stały Nie ul. Aleje Jerozolimskie: 228, 232, 232A, 233, 234, 235, 236, 237A, 245; ul. Apartamentowa: cała; ul. Przy Forcie: cała; ul. Rawska: cała; ul. Ryżowa: cała (bez nr 48) ; ul. Skoroszewska: od nr 6 do nr 10
697 Przedszkole, Górna Droga 10 Ursus stały Nie ul. Stanisława Bodycha: 94, 94A, 94B, 94C, 102, 102A, 104, 106, 106A, 110, 112, 118; ul. Górna Droga: cała; ul. Noworegulska: cała; ul. Regulska: 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69A. 73, 71, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80A, 80B, 82, 88, 88A, 88B, 90; ul. Rumiankowa: cała
698 Przedszkole, Zagłoby 11 Ursus stały Nie ul. Mariana Keniga: 2, 4; ul. Orląt Lwowskich; 5, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 36; ul. Stanisława Wojciechowskiego: 54, 56; ul. Zagłoby: 9, 13, 15
699 Szkoła Podstawowa Nr 14, gen. K. Sosnkowskiego 10 Ursus stały Nie ul. Władysława Hassa: cała; ul. Kolorowa: 19, 24, 26, 28; ul. Tomcia Palucha: 25, 27, 27C, 29, 31, 35, 37, 39; ul. Aleksandra Prystora: cała; ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego: 3, 7, 9; ul. Skoroszewska: 5, 5A, 5C, 11, 18, 20, 20A, 22, 22A, 24, 24A, 26, 26A; ul. Starodęby: cała
700 SP Nr 2, Orłów Piastowskich 47 Ursus stały Tak ul. Bolesława Krzywoustego: cała; ul. Bolesława Śmiałego: cała; ul. Henryka I Brodatego: cała; ul. Henryka IV Probusa: cała; ul. Kazimierza Jagiellończyka: cała; ul. Kazimierza Odnowiciela: cała; ul. Kazimierza Sprawiedliwego: cała; ul. Konotopska: cała; ul. Koronacyjna: cała; ul. Stanisława Leszczyńskiego: cała; ul. Leszka Białego: cała; ul. Leszka Czarnego: cała; ul. Piechoty Wybranieckiej: cała; ul. Przejazdowa: cała; ul. Wincentego Kadłubka: cała; ul. Władysława Laskonogiego: cała; ul. Zielonej Gęsi: cała; ul. Zygmunta Augusta: cała
701 ZS Nr 42, Dzieci Warszawy 42 Ursus stały Nie ul. Dzieci Warszawy: cała; (bez nr 29, 31)
702 "Acherówka", W. Sławka 2 Ursus stały Tak ul. Jacka i Agatki: cała; ul. Kolorowa: 1, 2, 3, 4, 6; ul. Obrońców Helu: od nr 3 do nr 7; ul. Tomcia Palucha: 2, 2A, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19B, 19C, 21A, 21E, 21G; ul. Walerego Sławka: 11, 13, 15; ul. Skoroszewska: 12, 12E, 12F; ul. Gen. Franciszka Sławoja Składkowskiego: cała; ul. Ryżowa: 48

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Zachodnia granica dzielnicy, ul. Królów Polskich, ul. Magnacka, ul. Zaczarowanej Dorożki, ul. Władysława Hermana, ul. Warszawska, ul. Mariana Keniga, ul. Zagłoby (bez nr. 1, 3, 5, 7), ul. Orląt Lwowskich, trakcja kolejowa 5 8 858 5 33
0.0000020000Nr 2 Zachodnia granica dzielnicy, północna granica dzielnicy, wschodnia granica dzielnicy, trakcja kolejowa-ul. Zagłoby nr. nieparzyste od 1 do 7, ul. Mariana Keniga ul. Władysława Hermana, ul. Zaczarowanej Dorożki, ul. Magnacka, ul. Warszawska 5 9 198 5 34
0.0000030000Nr 3 Wschodnia granica dzielnicy, południowa granica dzielnicy, ul. Starodęby, ul. Skoroszewska nr nieparzyste, ul. Skoroszewska 2 i 4, ul. Władysława Hassa, ul. Tomcia Palucha, ul. Jacka i Agatki, ul. Bernarda Wapowskiego, ul. Kazimierza Pużaka, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, trakcja kolejowa. 7 12 924 5 40
0.0000040000Nr 4 Wschodnia strona ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, ul. Kazimierza Pużaka, ul. Bernarda Wapowskiego, ul. Jacka i Agatki, ul. Tomcia Palucha, ul. Skoroszewska numery parzyste, ul. Skoroszewska: 5, 5A, 5C, ul. Starodęby, południowa granica dzielnicy, zachodnia granica dzielnicy, trakcja kolejowa. 6 12 041 5 37
Podsumowanie 23 43 021 20 144

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 8 8 30
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 9 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 9 8 31
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 6 5 5 21
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE KW - STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE 7 7 9 8 31

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 8 852 5 766 5 766 65.14% 0.06514
5 675 98.42% 0.09842
Tak
2 9 162 6 109 6 109 66.68% 0.06668
5 984 97.95% 0.09795
Tak
3 12 848 8 732 8 732 67.96% 0.06796
8 611 98.61% 0.09861
Tak
4 12 006 8 061 8 061 67.14% 0.06714
7 939 98.49% 0.09849
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 922 30 31.63% 0.03163
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 853 31 6.57% 0.00657
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 746 31 27.46% 0.02746
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 879 21 3.12% 0.00312
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE 8 809 31 31.23% 0.03123

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 922 30 8 31.63% 0.03163
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 853 31 0 6.57% 0.00657
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 746 31 7 27.46% 0.02746
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 879 21 0 3.12% 0.00312
Nie
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE 8 809 31 8 31.23% 0.03123
Tak

Rada Dzielnicy Ursus m.st. Warszawa - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 WACHNICKA Aneta 1 016 17.90% 0.0179
Tak
1 4 2 ŻAK Zbigniew Tadeusz 142 2.50% 0.0025
Nie
1 4 3 LESIAK Jacek 151 2.66% 0.00266
Tak
1 4 4 PIETROSIŃSKA Martyna Anna 114 2.01% 0.00201
Nie
1 4 5 LIPSKI Kamil Marek 58 1.02% 0.00102
Nie
1 4 6 TYMIŃSKA Czesława Maria 61 1.07% 0.00107
Nie
1 4 7 WÓJCIK Grzegorz Sylwester 61 1.07% 0.00107
Nie
1 8 1 WŁODARCZYK Rafał Patryk 215 3.79% 0.00379
Nie
1 8 2 ROGACZEWSKI MATEUSZ 50 0.88% 0.00088
Nie
1 8 3 SZOSTEK Alicja Krystyna 44 0.78% 0.00078
Nie
1 8 4 BROCZEK Waldemar Jerzy 20 0.35% 0.00035
Nie
1 8 5 HEJDUK Barbara Dorota 15 0.26% 0.00026
Nie
1 8 6 SZCZYPIŃSKI Sławomir 16 0.28% 0.00028
Nie
1 8 7 DEJNEKO Teresa Jadwiga 13 0.23% 0.00023
Nie
1 10 1 PUCHALSKI Grzegorz Ryszard 694 12.23% 0.01223
Tak
1 10 2 MUCHA Marek 564 9.94% 0.00994
Tak
1 10 3 FIREK Włodzimierz Stanisław 121 2.13% 0.00213
Nie
1 10 4 ŚLEDZIEWSKA Katarzyna 178 3.14% 0.00314
Nie
1 10 5 LISZEWSKA Urszula 224 3.95% 0.00395
Nie
1 10 6 STĘPIEŃ Dariusz 113 1.99% 0.00199
Nie
1 10 7 KRASOŃ Ewa 133 2.34% 0.00234
Nie
1 23 1 BENDYK Mikołaj 59 1.04% 0.00104
Nie
1 23 2 KUBLIK - BIEDERMANN Anna 34 0.60% 0.0006
Nie
1 23 3 ŁUKASIEWICZ Paweł Andrzej 10 0.18% 0.00018
Nie
1 23 4 PAWLACZYK Anna Danuta 19 0.33% 0.00033
Nie
1 23 5 MACERSZMIDT Adam Piotr 4 0.07% 7.0E-5
Nie
1 24 1 KOPCIŃSKA Wanda 552 9.73% 0.00973
Tak
1 24 2 KRAŚNIEWICZ Dariusz Jan 383 6.75% 0.00675
Nie
1 24 3 WINEK Katarzyna 239 4.21% 0.00421
Nie
1 24 4 DOMŻALSKI Jerzy Wojciech 162 2.85% 0.00285
Nie
1 24 5 FIKS Artur Marek 52 0.92% 0.00092
Nie
1 24 6 ORACKA Jolanta Maria 54 0.95% 0.00095
Nie
1 24 7 SMOLIŃSKI Paweł Bohdan 104 1.83% 0.00183
Nie
2 4 1 JAKACZYŃSKI Maciej Rafał 586 9.79% 0.00979
Tak
2 4 2 CHMIELEWSKA Małgorzata 563 9.41% 0.00941
Nie
2 4 3 GÓRSKI Artur 131 2.19% 0.00219
Nie
2 4 4 STEFANOVICIUTE Alina 63 1.05% 0.00105
Nie
2 4 5 DOWNAROWICZ Małgorzata 156 2.61% 0.00261
Nie
2 4 6 ŚNIOCH Grzegorz Krzysztof 9 0.15% 0.00015
Nie
2 4 7 LAWERA Kacper Sebastian 58 0.97% 0.00097
Nie
2 8 1 DĄBEK Jolanta Małgorzata 123 2.06% 0.00206
Nie
2 8 2 PIOTROWSKA Klaudia Maria 25 0.42% 0.00042
Nie
2 8 3 KARCZEWSKI Maciej 48 0.80% 0.0008
Nie
2 8 4 PAPIERNIK Patryk Dominik 49 0.82% 0.00082
Nie
2 8 5 KOŚCIELNY Tomasz Jerzy 22 0.37% 0.00037
Nie
2 8 6 BUSZ Artur Jarosław 22 0.37% 0.00037
Nie
2 8 7 GĄSIOROWSKA Magdalena 67 1.12% 0.00112
Nie
2 10 1 JASIŃSKI Stanisław 668 11.16% 0.01116
Tak
2 10 2 GÓRSKI Krzysztof Marek 284 4.75% 0.00475
Nie
2 10 3 JÓŹWIK Genowefa 219 3.66% 0.00366
Nie
2 10 4 GOŚCICKA Zofia 70 1.17% 0.00117
Nie
2 10 5 MAZURKIEWICZ Jan 108 1.80% 0.0018
Nie
2 10 6 MĄDRY Damian Sebastian 99 1.65% 0.00165
Nie
2 10 7 BODYCH Urszula Łucja 485 8.10% 0.0081
Tak
2 23 1 DOLIŃSKI Mirosław Janusz 63 1.05% 0.00105
Nie
2 23 2 BUTKIEWICZ Agnieszka 41 0.69% 0.00069
Nie
2 23 3 SIKORSKI Michał Jan 18 0.30% 0.0003
Nie
2 23 4 GOŁĘBIOWSKA Magdalena Maria 25 0.42% 0.00042
Nie
2 23 5 BIAŁCZAK Grzegorz Krystian 6 0.10% 0.0001
Nie
2 23 6 KMIECICKA Anna Maria 14 0.23% 0.00023
Nie
2 24 1 CHMIELEWSKI Adam 451 7.54% 0.00754
Tak
2 24 2 JARZĘBAK Irena Anna 280 4.68% 0.00468
Nie
2 24 3 BARTOSIŃSKI Grzegorz Leszek 340 5.68% 0.00568
Nie
2 24 4 KLEPACKA Anna Maria 236 3.94% 0.00394
Nie
2 24 5 CZARNECKI Jan 155 2.59% 0.00259
Nie
2 24 6 RYCHLIŃSKI Sebastian Łukasz 93 1.55% 0.00155
Nie
2 24 7 KAŁUŻNA Anna 407 6.80% 0.0068
Tak
3 4 1 MARKOWSKI Kazimierz Szczepan 871 10.11% 0.01011
Tak
3 4 2 MISZKIEWICZ Maria Małgorzata 491 5.70% 0.0057
Tak
3 4 3 PROKOP Tomasz 302 3.51% 0.00351
Nie
3 4 4 KACPRZYK Dawid 664 7.71% 0.00771
Tak
3 4 5 SADOWSKI Adam Feliks 73 0.85% 0.00085
Nie
3 4 6 KASPRZAK Beata 195 2.26% 0.00226
Nie
3 4 7 FALISZEWSKI Robert Rafał 365 4.24% 0.00424
Nie
3 4 8 OBARZANEK Karolina 169 1.96% 0.00196
Nie
3 8 1 SZUPLEWSKI Waldemar Piotr 288 3.34% 0.00334
Nie
3 8 2 WOJCIECHOWSKI Mikołaj Igor 45 0.52% 0.00052
Nie
3 8 3 TACIKOWSKA Magdalena Paulina 81 0.94% 0.00094
Nie
3 8 4 HAPONIUK Barbara 69 0.80% 0.0008
Nie
3 8 5 DYSZKIEWICZ Dariusz 13 0.15% 0.00015
Nie
3 8 6 WIDAWSKA Monika 44 0.51% 0.00051
Nie
3 8 7 CHRUPEK Zuzanna Emilia 24 0.28% 0.00028
Nie
3 8 8 ŁAPO Weronika 14 0.16% 0.00016
Nie
3 8 9 NEJMANOWSKI Dariusz Tadeusz 48 0.56% 0.00056
Nie
3 10 1 NEJMAN Łukasz Krzysztof 581 6.75% 0.00675
Tak
3 10 2 ROGAL Ryszard Leon 439 5.10% 0.0051
Nie
3 10 3 PIOTROWSKA Emilia 230 2.67% 0.00267
Nie
3 10 4 KRZEMIEŃ Justyna 159 1.85% 0.00185
Nie
3 10 5 WIELOCH Marcin Jacek 49 0.57% 0.00057
Nie
3 10 6 PAWLAK-SMOLEŃ Milena Magdalena 28 0.33% 0.00033
Nie
3 10 7 ANDRZEJEWSKA Teresa 47 0.55% 0.00055
Nie
3 10 8 GOŁĄB Danuta Małgorzata 104 1.21% 0.00121
Nie
3 10 9 KOZŁOWSKI Tomasz 154 1.79% 0.00179
Nie
3 23 1 SZMAGAJ Michał Maria 154 1.79% 0.00179
Nie
3 23 2 BUTKIEWICZ Kamil Janusz 14 0.16% 0.00016
Nie
3 23 3 SIKORSKA - LEWANDOWSKA Zuzanna Anna 43 0.50% 0.0005
Nie
3 23 4 NOSOWSKA Dagmara Agnieszka 44 0.51% 0.00051
Nie
3 23 5 LEWANDOWSKI Marcin 23 0.27% 0.00027
Nie
3 24 1 KRZEMIEŃ Wiesław 1 251 14.53% 0.01453
Tak
3 24 2 LEWANDOWSKA Anna Hanna 440 5.11% 0.00511
Tak
3 24 3 ADAMUS Piotr Igor 250 2.90% 0.0029
Tak
3 24 4 SKORUPSKI Wojciech Jacek 140 1.63% 0.00163
Nie
3 24 5 KOPACZ Wioletta Joanna 82 0.95% 0.00095
Nie
3 24 6 PIĘTA Mariusz Marcin 71 0.82% 0.00082
Nie
3 24 7 GAJEWSKA Agnieszka 157 1.82% 0.00182
Nie
3 24 8 CEGIEŁKA Krzysztof 229 2.66% 0.00266
Nie
3 24 9 GROMEK Izabela 166 1.93% 0.00193
Nie
4 4 1 PASTOR Dariusz 1 108 13.96% 0.01396
Tak
4 4 2 JAGUŚCIK Marianna Teresa 529 6.66% 0.00666
Tak
4 4 3 WOLSKI Piotr 209 2.63% 0.00263
Nie
4 4 4 KOWALCZYK Anna Krystyna 383 4.82% 0.00482
Nie
4 4 5 SADOWSKA Wanda Teresa 208 2.62% 0.00262
Nie
4 4 6 SZYMUL Marek Jerzy 39 0.49% 0.00049
Nie
4 4 7 ROSIŃSKI Tadeusz 56 0.71% 0.00071
Nie
4 4 8 POPIEL Witold 91 1.15% 0.00115
Nie
4 8 1 WYSOCKI Paweł Teofil 170 2.14% 0.00214
Nie
4 8 2 KARCZEWSKA Monika 64 0.81% 0.00081
Nie
4 8 3 CHRUPEK Dariusz Sylwester 32 0.40% 0.0004
Nie
4 8 4 CHYLIŃSKA Agnieszka 106 1.34% 0.00134
Nie
4 8 5 ZEMAN Szymon Piotr 29 0.37% 0.00037
Nie
4 8 6 WINIARSKA Karolina Helena 16 0.20% 0.0002
Nie
4 8 7 NEZDROPA Maciej 16 0.20% 0.0002
Nie
4 8 8 MANDLA-TUCHOLSKA Gabriela Zofia 65 0.82% 0.00082
Nie
4 10 1 GRYLAK Dariusz Sławomir 1 018 12.82% 0.01282
Tak
4 10 2 HORN Katarzyna Urszula 240 3.02% 0.00302
Nie
4 10 3 OSIŃSKI Michał Krzysztof 262 3.30% 0.0033
Tak
4 10 4 SMERECZYŃSKI Paweł Roman 107 1.35% 0.00135
Nie
4 10 5 CHODOROWICZ Grażyna Renata 98 1.23% 0.00123
Nie
4 10 6 WAŚKIEWICZ Bożena Ewa 96 1.21% 0.00121
Nie
4 10 7 ARAK Zbigniew 57 0.72% 0.00072
Nie
4 10 8 NERSEWICZ Bartłomiej Paweł 117 1.47% 0.00147
Nie
4 23 1 BĄKOWSKI Karol Olaf 104 1.31% 0.00131
Nie
4 23 2 GRONOWSKI Łukasz Krzysztof 83 1.05% 0.00105
Nie
4 23 3 BIAŁCZAK Karolina 54 0.68% 0.00068
Nie
4 23 4 MALESZEWSKI Jakub 25 0.31% 0.00031
Nie
4 23 5 KRAUS Anna Izabela 42 0.53% 0.00053
Nie
4 24 1 DILIS Paweł Piotr 786 9.90% 0.0099
Tak
4 24 2 STERNIK Kazimierz 677 8.53% 0.00853
Tak
4 24 3 DĄBROWSKI Tomasz Zbigniew 252 3.17% 0.00317
Nie
4 24 4 OLEJARCZYK Iwona Bogumiła 206 2.59% 0.00259
Nie
4 24 5 WIKALIŃSKA Barbara Krystyna 149 1.88% 0.00188
Nie
4 24 6 STANISZEWSKI Bolesław 101 1.27% 0.00127
Nie
4 24 7 IWANIUKOWICZ Bożena 117 1.47% 0.00147
Nie
4 24 8 KOŁACZEK Agnieszka Elżbieta 227 2.86% 0.00286
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 23 4 56 217 43 021 22