Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 102 560
Wyborców 88 280
Obwodów 48
  • Wybory do Rady Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1, ul. Stawki 10 Śródmieście stały Tak Al. Jana Pawła II: 78, 80, ul. Dzika: 4A, 6, 13, 15, 17, 19/23, ul. Stawki: strona parzysta od nr 2 do nr 8, ul. Z. Słomińskiego: 5, 7, 15, 17, 19.
2 Zespół Szkół Poligraficznych, ul. Stawki 14 Śródmieście stały Nie ul. Inflancka: 5, 11, 15, 19, ul. Pokorna: cała
3 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Niska 5 Śródmieście stały Nie Al. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 66 do nr 74, ul. Karmelicka: strona nieparzysta od nr 17A do nr 27, ul. M. Edelmana: 17A, 18, 22, ul. Miła: 6, 8, 15, 17, 19, ul. M. Anielewicza: 10, 10A, 12, ul. Niska: strona parzysta od nr 8 do nr 12 i nr 11.
4 Szkoła Podstawowa nr 32, ul. M. Edelmana 2 Śródmieście stały Tak ul. gen. W. Andersa: 21, 21A, 21B, ul. Karmelicka: 26, 30, ul. L. Zamenhofa: 10, 10A, 12, 13, ul. M. Edelmana: strona parzysta od nr 2 do nr 12 i nr 9, ul. Miła: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. M. Anielewicza: 2, 4, ul. Nalewki: cała, ul. Niska: 3, 3A, 5, ul. S. Dubois: strona parzysta od nr 8 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 7, ul. Stawki: 1, 3, 3A, 5/7.
5 CPS-Ośrodek Wsparcia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Gen. W. Andersa 6/8 Śródmieście stały Tak ul. Bonifraterska: strona nieparzysta od nr 3/11 do nr 17, ul. Franciszkańska: 18, ul. gen. W. Andersa: strona parzysta od nr 6 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 37, ul. M. Edelmana: 5, ul. S. Dubois: 2, 4, ul. Świętojerska: 24, ul. Wałowa: cała.
6 Centrum Pomocy Społecznej Dział Wsparcia Społecznego, ul. Świętojerska 12A Śródmieście stały Tak ul. Bonifraterska: strona parzysta od nr 6 do nr 16, ul. Ciasna: cała, ul. Franciszkańska: od nr 3 do nr 14A, ul. Konwiktorska: cała, ul. Koźla: 1, 3, ul. Międzyparkowa: cała, ul. Nowiniarska: cała, ul. Sapieżyńska: cała bez nr 3, ul. Świętojerska: 4/10, 12, 16, ul. Z. Słomińskiego: 1, 2, 4
7 Centrum Pomocy Społecznej, ul. Konwiktorska 3/5 Śródmieście stały Tak ul. Boleść: cała, ul. Franciszkańska: 1, ul. Freta: cała, ul. Kościelna: cała, ul. Koźla: strona parzysta od nr 2/4 do nr 24/26, ul. Mostowa: cała, ul. Piesza: cała, ul. Przyrynek: cała, ul. Rajców: cała, ul. Rybaki: cała, ul. Rynek Nowego Miasta: cała, ul. Stara: cała, ul. Wenedów: cała, ul. Zakroczymska: cała
8 Zespół Szkół Specjalych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka, ul. Długa 9 Śródmieście stały Nie Al. „Solidarności”: strona parzysta od nr 58 do nr 68, ul. Długa: cała, ul. J. Kilińskiego: cała, ul. Kapitulna: cała, ul. Kapucyńska: cała, ul. L. Schillera: cała, ul. Miodowa: 12, 14, 16, 17/19, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 26, ul. Podwale: cała, ul. Świętojerska: 5/7, 9.
9 Pałac Ślubów, Pl. Zamkowy 6 Śródmieście stały Nie ul. Brzozowa: cała, ul. Bugaj: cała, ul. Celna: cała, ul. Dziekania: cała, ul. Jezuicka: cała, ul. Kanonia: cała, ul. Krzywe Koło: cała, ul. Nowomiejska: cała, ul. Piekarska: cała, ul. Piwna: cała, Pl. Zamkowy: cały, ul. Rycerska: cała, ul. Rynek Starego Miasta: cały, ul. Szeroki Dunaj: cała, ul. Świętojańska: cała, ul. Wąski Dunaj: cała
10 Szkoła Podstawowa nr 210, ul. Karmelicka 13 Śródmieście stały Nie Al. Jana Pawła II: 64, ul. Dzielna: 1, 2, 3A, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 12, ul. Gen. W. Andersa: 13, 15, ul. Karmelicka: 11, 12, 13, 15, 16, ul. L. Zamenhofa: 1, 4, 5, 7, 8, ul. M. Anielewicza: strona nieparzysta: od nr 3/5 do nr 17, ul. Nowolipki: strona parzysta: od nr 2 do nr 12A, ul. Pawia: 4
11 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Nowolipie 8 Śródmieście stały Tak Al. „Solidarności”: strona parzysta od nr 72 do nr 82, ul. Gen. W. Andersa: 1, ul. Karmelicka: od nr 1 do nr 4B, ul. Nowolipie: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17B i nr: 2B, 10, 12, 12A, 14, 14A, ul. Nowolipki: strona nieparzysta od nr 9 do nr 17B.
12 Zespół Szkół Specjalnych nr 85, ul. Elektoralna 12/14 Śródmieście stały Tak Al. „Solidarności”: strona nieparzysta od nr 81 do nr 115, Al. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 32 do nr 38, ul. Elektoralna: strona parzysta od nr 8/10 do nr 16/22 i nr: 2, 4/6, 5/7, 9, 11, 13, 13A, 15, 17, 17A, 17C, 19, 19A, 19B, 21, 23, ul. Marszałkowska: 115, ul. Orla: strona nieparzysta od nr 3 do nr 11 i strona parzysta od nr 4 do nr 8, Pl. Bankowy: cały, Pl. Mirowski: cały, ul. Ptasia: 2, 4, 6, ul. Zimna: cała.
13 Szkoła Podstawowa nr 220, Al. Jana Pawła II 26A Śródmieście stały Nie Al. Jana Pawła II: 26, 26A, ul. Graniczna: cała, ul. Grzybowska: strona parzysta od nr 2 do nr 24, ul. Marszałkowska: 111A, Pl. Żelaznej Bramy: cały, ul. Przechodnia: cała.
14 Szkoła Podstawowa nr 75, ul. Niecała 14 Śródmieście stały Tak Al. ”Solidarności”: 71, 75, 77, ul. A. Fredry: cała, ul. A. Corazziego: cała, ul. Bielańska: cała, ul. Daniłowiczowska: cała, ul. Moliera 5, ul. Niecała: cała, Pl. Teatralny: cały, ul. Senatorska: 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 38, 40, ul. T. Gamerskiego: cała, ul. Wierzbowa: cała.
15 Przedszkole nr 7, ul. Sowia 4 Śródmieście stały Nie ul. Bednarska: cała, ul. Białoskórnicza: cała, ul. Boczna: cała, ul. Dobra: 87, 89, 89A, ul. Garbarska: cała, ul. Karowa: strona parzysta od nr 14/16 do nr 20, ul. Kozia: cała, ul. Krakowskie Przedmieście: strona nieparzysta od nr 19 do nr 87/89 i strona parzysta od nr 42/44 do nr 68, ul. Królewska: 2, ul. Krzywopoboczna: cała, ul. Mariensztat: cała, ul. Miodowa: 1, 3, ul. Moliera: 2, 8, ul. Nowy Zjazd: cała, ul. Senatorska: 5, 7, 8, 9, 10, 12, 17/19, ul. Sowia: cała, ul. Trębacka: cała.
16 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące, ul. E. Konopczyńskiego 4 Śródmieście stały Nie ul. Cicha: cała, ul. Dynasy: cała, ul. E. Konopczyńskiego: cała, ul. J. Bartoszewicza: cała, ul. Karowa: 31, ul. Krakowskie Przedmieście: strona parzysta od nr 6 do nr 34, ul. M. Kopernika: strona parzysta od nr 28 do nr 36/40, ul. Nowy Świat: 72, ul. Oboźna: 7, 8, 9, 11, ul. Sewerynów: cała, ul. Tamka: strona parzysta od nr 30 do nr 40, ul. Topiel: strona nieparzysta od nr 11 do nr 29.
17 Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Drewniana 8 Śródmieście stały Tak ul. Browarna: 4, 6, ul. Dobra: 26, 27, 29, 31, 53, 54, 72, ul. Drewniana: cała, ul. Elektryczna: cała, ul. Leszczyńska: cała, ul. Lipowa: cała, ul. Oboźna: 1, 3, ul. Radna: cała, ul. Tamka: strona parzysta od nr 4 do nr 22/24, ul. Topiel: 6, ul. Wiślana: cała, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie: 43, 45, ul. Zajęcza: cała
18 Centrum Pomocy Społecznej Dział Wsparcia Społecznego, ul. Twarda 1 Śródmieście stały Tak Al. Jana Pawła II: 18, 20, ul. Bagno: cała, ul. E. Plater: 36, ul. Grzybowska: 3, 5, 9, ul. Królewska: 43, 45, 47, Pl. Grzybowski: 2, 6, 7, 10, 12/16, ul. Próżna: cała, ul. Świętokrzyska: 30, 32, 36, ul. Twarda: 1, 2, 4, 6, 8/12, 14, ul. Zielna: cała.
19 CLVII Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętokrzyska 18A Śródmieście stały Tak ul. Jasna: 17, 24, 26, ul. Krakowskie Przedmieście: 3, 5, 7, ul. Kredytowa: cała, ul. Królewska: 23, ul. Marszałkowska: 136, 138, 140, ul. Mazowiecka: cała, ul. Nowy Świat: 67, 69, Pl. J. H. Dąbrowskiego: cały, Pl. S. Małachowskiego: cały, ul. R. Traugutta: cała, ul. Szkolna: cała, ul. Świętokrzyska: strona parzysta od nr 14 do nr 18A, ul. T. Czackiego: cała.
20 Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 Śródmieście stały Nie ul. Chmielna: strona parzysta: od nr 24 do nr 34, ul. E. Plater: strona nieparzysta od nr 47 do nr 55, ul. G. P. Boduena: cała, ul. H. Sienkiewicza: cała, ul. Jasna: 6, 7, 8, 10, 14/16, ul. Pańska: 3, 5, 7, Pl. Defilad: cały, Pl. Powstańców Warszawy: cały, ul. Sienna: 41, 43, 43A, 45, ul. S. Moniuszki: cała, ul. Szpitalna: 5, ul. Śliska: 3, 10, ul. Świętokrzyska: 31/33, 35, ul. Zgoda: cała, ul. Złota: 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 44.
21 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30 Śródmieście stały Nie Al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 21 do nr 33 i nr 42, ul. Bracka: 23, ul. Chmielna: strona nieparzysta od nr 21 do nr 35, ul. Krucza: 41/43, 47A, 51, ul. Marszałkowska: 84/92, ul. Nowogrodzka: 10, 12, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 23, 25, ul. Widok: cała, ul. Żurawia: strona parzysta od nr 16 do nr 26A.
22 IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Hoża 88 Śródmieście stały Tak Al. Jerozolimskie: strona nieparzysta od nr 45 do nr 63, ul. E. Plater: 7, 9/11, 13, 15, 20, 25, 27, 29, 30, ul. Hoża: 58/60, 62, 63/67, 64, 66/68, 69, 70, 72, 74, 86, 88, ul. J. Pankiewicza: cała, ul. Koszykowa: 70, ul. Nowogrodzka: strona parzysta od nr 38 do nr 56 i nr: 49, 51, ul. Poznańska: 21, 23, 37, 38, ul. Św. Barbary: cała, ul. T. Chałubińskiego: 4, ul. Wilcza: 70, 72, 73, 75, ul. Wspólna: strona nieparzysta od nr 57 do nr 73.
23 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wilcza 53 Śródmieście stały Tak ul. E. Plater: strona parzysta od nr 8 do nr 14, ul. Hoża: strona nieparzysta od nr 43/49 do nr 61, ul. Koszykowa: 60/62, ul. Piękna: 43, 47, 52, 54, 56, 58, 64A, 66, 68A, ul. Poznańska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 15, ul. Wilcza: 51, 54, 54A, 55/63, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66/68, 69, 71.
24 Szkoła Podstawowa nr 203, ul. ks. I. Skorupki 8 Śródmieście stały Nie ul. Hoża: strona nieparzysta od nr 19 do nr 41 i nr: 34, 36, 38, 40, 42, 50, 52, 54, ul. Krucza: strona nieparzysta od nr 15 do nr 29/31, ul. Ks. I. Skorupki: cała, ul. Marszałkowska: strona nieparzysta od nr 53 do nr 87 i nr: 66, 68/70, 72, ul. Piękna: 31/37, 44, 46, ul. Poznańska: strona parzysta od nr 6/8 do nr 24, ul. Wilcza: strona parzysta od nr 22 do nr 32 i nr: 35/41, 42, 43, 44, 46, ul. Wspólna: strona nieparzysta od nr 25 do nr 41 i nr: 50, 50A, 51, 52/54, 53, 54A, ul. Żurawia: 45.
25 Szkoła Podstawowa nr 211, ul. Nowy Świat 21A Śródmieście stały Tak Al. Jerozolimskie: strona parzysta od nr 28 do nr 32, ul. Bracka: strona parzysta od nr 18 do nr 22, ul. Chmielna: 1/3, 2, 4, 5, 5/7, 6, 7, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, ul. K. K. Baczyńskiego: cała, ul. Nowy Świat: strona nieparzysta od nr 19 do nr 63, ul. Szpitalna: strona parzysta od nr 4 do nr 8A, ul. Warecka: cała, ul. W. Górskiego: cała.
26 XVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Smolna 30 Śródmieście stały Nie ul. Foksal: strona parzysta od nr 2/4 do nr 16 i nr: 1, 3/5, 11, 13, 15, 17A, 17B, 19, 21, ul. K. I. Gałczyńskiego: cała, ul. M. Kopernika: 3, 4, 5, 5/9, 6, 8/18, 11, 13, 15, 23, 25, ul. Nowy Świat: strona parzysta od nr 18/20 do nr 66, ul. Okólnik: cała, ul. Ordynacka: cała, ul. Smolna: 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 30, 32, 34, 36, 38, ul. Szczygla: cała, ul. Tamka: strona nieparzysta od nr 29 do nr 49.
27 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Z. Herberta 12B Śródmieście stały Nie ul. Czerwonego Krzyża: cała, ul. Dobra: strona nieparzysta od nr 3 do nr 19 i strona parzysta od nr 4 do nr 22/24, ul. J. Smulikowskiego: cała, ul. Solec: 46, 52, 54, 56, 58/60, 62, 66, 101, 103, 109, 109A, 111, 113, 115, ul. S. Jaracza: cała, ul. Tamka: strona nieparzysta od nr 1A do nr 19/23, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie: 31/33, 37A, 39, ul. Z. Herberta: 12A, 12B, 14, 16.
28 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Górnośląska 45 Śródmieście stały Nie Al. Na Skarpie: cała, Al. Jerozolimskie: 11/19, Al. Ujazdowskie: strona parzysta od nr 8 do nr 26, ul. Bracka: 3, 5, 6/8, 11/13, ul. F. Nulla: cała, ul. Frascati: cała, ul. Górnośląska: 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24, 33, 35, 37, 39, 41, 43, ul. J. Matejki: cała, ul. Jazdów: cała, ul. J. Hoene-Wrońskiego: cała, ul. Krucza: 38/42, 46, ul. Książęca: cała, ul. M. Konopnickiej: cała, ul. Myśliwiecka: strona parzysta od nr 8 do nr 18 i nr 11, ul. Nowogrodzka: 4, 6, 6A, 7, 7/9, 8, ul. Nowy Świat: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11/13 i nr: 2, 4, ul. P. Maszyńskiego: cała, Pl. Trzech Krzyży: 3, 4/6, 18, ul. Profesorska: cała, ul. Rozbrat: 9, ul. Wiejska: strona parzysta od nr 2 do nr 20 i strona nieparzysta od nr 7 do nr 19, ul. Wspólna: strona parzysta od nr 2 do nr 6, ul. Żurawia: 1A, 2, 3/5/7, 4, 6/12.
29 Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa, ul. Solec 71 Śródmieście stały Tak Al. 3 Maja: cała, ul. I. Potockiego: cała, ul. Ludna: 4, ul. Solec: 24, 28, 30, 30A, 36, 38, 79, 79A, 83, 85, ul. Św. Franciszka Salezego: cała, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie: 17, 19, 21.
30 Przedszkole nr 5, ul. Okrąg 6B Śródmieście stały Nie ul. Czerniakowska: 180, 231, ul. Ludna: 1B, 3, 3A, 5, 5A, 7, 9, 10, 11, 12, ul. M. Orłowicza: cała, ul. Okrąg: strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. Solec: 18, 20A, 61, 61B, 63A, ul. Wilanowska: cała, ul. Z. Herberta: strona parzysta od nr 4 do nr 6C.
31 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Myśliwiecka 6 Śródmieście stały Nie ul. C. Śniegockiej: 2, 10, 13, 13A, 15, ul. Czerniakowska: 209, ul. Fabryczna: 21, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 28/30, 32, ul. F. K. Dmochowskiego: cała, ul. F. S. Jezierskiego: cała, ul. Górnośląska: 8, 10, 25, 27, 29, 29A, ul. Koźmińska: strona nieparzysta od nr 1B do nr 17, ul. Miechowska: cała, ul. Myśliwiecka: 6A, 6B, ul. Przemysłowa: cała, ul. Rozbrat: strona parzysta od nr 6 do nr 34/36, ul. Szara: cała.
32 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Fabryczna 19 Śródmieście stały Nie ul. A. Idźkowskiego: cała, ul. C. Śniegockiej: 3, 5, 7, 8, 9, ul. Czerniakowska: 174, 176, 178, 178A, 201, 201A, 203, 203A, 205, ul. Fabryczna: 2, 4, 4A, 8, 9, 14, 16/22, 19, ul. Górnośląska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17/19 i nr: 2, 4, 4A, ul. Koźmińska: strona parzysta od nr 12 do nr 20A, ul. Zagórna: cała.
33 LXVII Liceum Ogólnokształcące, ul. Hoża 11/15 Śródmieście stały Nie Al. Ujazdowskie: 33/35, 37, 39, 47, ul. Hoża: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, ul. Krucza: strona nieparzysta od nr 3 do nr 13 i nr: 6/14, 16/22, ul. Marszałkowska: strona parzysta od nr 56 do nr 62, ul. Mokotowska: strona parzysta od nr 40 do nr 64 i strona nieparzysta od nr 49A do nr 73, ul. Piękna: strona parzysta od nr 16 do nr 28A, ul. Wilcza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 33 i strona parzysta od nr 2/4 do nr 20.
34 Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, ul. Nowowiejska 15/19 Śródmieście stały Tak Al. Niepodległości: strona parzysta od nr 210 do nr 222, ul. Filtrowa: 3A, 7, 9, ul. J. i J. Śniadeckich: cała, ul. Koszykowa: strona nieparzysta od nr 47 do nr 75, ul. L. Kaczyńskiego: 28, 30, ul. Lekarska: cała, ul. L. Waryńskiego: 3, 9, ul. Lwowska: cała, ul. Nowowiejska: 5, 10, 10A, 12/18, 22, 24, Pl. Konstytucji: 3, 5, ul. Polna: strona parzysta: od nr 40 do nr 54, ul. S. Noakowskiego: cała.
35 Szkoła Podstwowa nr 48, ul. S. Sempołowskiej 4 Śródmieście stały Nie Al. Wyzwolenia: strona nieparzysta od nr 3/5 do nr 15, ul. Jaworzyńska: cała, ul. L. Kaczyńskiego: 4, 6, 12, ul. L. Waryńskiego: 26, 28, ul. Marszałkowska: strona nieparzysta od nr 27/35 do nr 45/49 i nr: 28, 28A, ul. Mokotowska: 3, 5, 7, 8, 9, 13, 15, 15A, 17, ul. Nowowiejska: 1/3, 4, 6, Pl. Na Rozdrożu: cały, Pl. Zbawiciela: 2, 5, ul. S. Sempołowskiej: cała.
36 Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy-Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego, ul. Koszykowa 26/28 Śródmieście stały Nie Al. Przyjaciół: cała, Al. Róż: cała, Al. Wyzwolenia: strona parzysta: od nr 2 do nr 18, Al. Ujazdowskie: 13, ul. F. Chopina: cała, ul. Koszykowa: 1, 3, 8, 10, 14, 20, 24, 28, 30, 31, 33, 35, ul. Marszałkowska: 34/50, ul. Mokotowska: strona parzysta od nr 12 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 19 do nr 45, ul. Natolińska: 2, 3, ul. Piękna: 1B, 3, 7/9, 11, 11A, 11B, 15, 19, Pl. Konstytucji: 2, 4, 6, ul. Służewska: 2, ul. Św. Teresy: cała.
37 Technikum Kinematograficzno-Komputerowe, ul. Polna 7 Śródmieście stały Nie ul. L. Waryńskiego: strona parzysta od nr 6 do nr 12, ul. Marszałkowska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 21/25, ul. Oleandrów: cała, ul. Polna: 3, 3A, 5, 7, 7/9, 10/14, 18/20, 22, 24, 30, 30A, 30B, ul. T. Boya-Żeleńskiego: strona parzysta od nr 2 do nr 6.
38 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Klonowa 16 Śródmieście stały Nie Al. J. Ch. Szucha: cała, ul. Bagatela: cała, ul. Flory: cała, ul. Klonowa: cała, ul. L. Kaczyńskiego: 7, 9, ul. Litewska: cała, ul. M. Bacciarellego: cała, ul. Marszałkowska: strona parzysta od nr 2 do nr 24/26, ul. Spacerowa: strona parzysta od nr 10 do nr 20A.
39 Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, ul. Szwoleżerów 5 Śródmieście stały Tak ul. 29 Listopada: strona nieparzysta od nr 3 do nr 5 i strona parzysta od nr 10A do nr 18A, ul. A. Suligowskiego: cała, ul. Agrykola: cała, Al. Ujazdowskie: 4, ul. A. Sulkiewicza: cała, ul. Belwederska: strona parzysta od nr 26/30 do nr 52, ul. Czerniakowska: strona nieparzysta od nr 139 do nr 159 i nr: 124, 126A, 128, 136, ul. Dragonów: cała, ul. Kręta: cała, ul. Lądowa: cała, ul. Łazienkowska: cała, ul. Nowosielecka: strona parzysta od nr 12 do nr 22, ul. Parkowa: cała, ul. Szwoleżerów: cała.
1100 Dom Pomocy Społecznej Wójtowska, Wójtowska 13 Śródmiescie dom pomocy społecznej Nie ul. Wójtowska: 13
1101 Ośrodek Działalności Leczniczej Caritas Archidiecezji Warszawskiej, ul. Krakowskie Przedmieście 62 Śródmiescie dom pomocy społecznej Nie ul. Krakowskie Przedmieście: 62
1102 Dom Pomocy Społecznej im. św. F. Salezego, ul. Solec 36A Śródmieście dom pomocy społecznej Nie ul. Solec: 36a
1103 Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej, ul. Karowa 2 Śródmieście szpital Nie ul. Karowa: 2
1104 Szpital Specjalistyczny "Inflancka" im. Krysi Niżyńskiej "Zakurzonej"-SPZOZ, ul. Inflancka 6 Śródmieście szpital Nie ul. Inflancka: : 6
1105 Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrynej Opieki Zdrowotnej, ul. Nowowiejska 27 Śródmieście szpital Nie ul. Nowowiejska: 27
1106 Szpital "Solec" Sp. z. o. o., ul. Solec 93 Śródmiescie szpital Nie ul. Solec: 93
1107 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego CMKP, ul. Czerniakowska 231 Śródmiescie szpital Nie ul. Czerniakowska: 231
1108 Dom Geriatryczno-Rehabilitacyjny Bonifratrów ZOZ Konwentu Binifratrów p. w. św. Ryszarda Pampuri, ul. Sapieżyńska 3 Śródmieście dom pomocy społecznej Nie ul. Sapieżyńska: 3

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 południowa granica dzielnicy : ul. Czerniakowska – ul. Nowosielecka – ul. Podchorążych – ul. Gagarina – ul. Spacerowa – ul. Klonowa – ul. Boya-Żeleńskiego – ul. S. Batorego – zachodnia granica dzielnicy od Al. Niepodległości do ul. Koszykowej – ul. Koszykowa – ul. Marszałkowska – ul. Wilcza – ul. Krucza – ul. Hoża – Al. Ujazdowskie – ul. L. Kaczyńskiego – wschodnia granica dzielnicy (nurt rzeki Wisły) 5 17 648 7 44
0.0000020000Nr 2 wschodnia granica dzielnicy od mostu Świętokrzyskiego do mostu Łazienkowskiego – (nurt rzeki Wisły) – ul. L. Kaczyńskiego – al. Ujazdowskie – południowa pierzeja Placu Trzech Krzyży –ul. Hoża – ul. Krucza – al. Jerozolimskie – ul. Bracka – ul. Szpitalna – wschodnia pierzeja pl. Powstańców Warszawy – ul. Świętokrzyska – ul. Kopernika – ul. Tamka 5 18 569 7 46
0.0000030000Nr 3 zachodnia granica dzielnicy od ul. Koszykowej do ul. Grzybowskiej – ul. Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – ul. Grzybowska – ul. Królewska – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Nowy Świat – ul. Świętokrzyska – zachodnia pierzeja pl. Powstańców Warszawy – ul. Szpitalna – ul. Bracka – al. Jerozolimskie – ul. Krucza – ul. Wilcza – ul. Marszałkowska – ul. Koszykowa 5 16 476 7 48
0.0000040000Nr 4 zachodnia granica dzielnicy – al. Jana Pawła II od ul. Grzybowskiej do ul. Anielewicza – ul. Anielewicza – ul. gen. Władysława Andersa – al. Solidarności – ul. Miodowa – ul. Senatorska – południowa pierzeja pl. Zamkowego – ul. Krakowskie Przedmieście – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – wschodnia granica dzielnicy (nurt rzeki Wisły) do mostu Świętokrzyskiego – ul. Tamka – ul. Kopernika – ul. Świętokrzyska – ul. Nowy Świat – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Królewska – ul. Grzybowska 5 17 394 7 45
0.0000050000Nr 5 zachodnia granica dzielnicy – al. Jana Pawła II od ul. Anielewicza – północna granica dzielnicy – wschodnia granica dzielnicy (nurt rzeki Wisły) do mostu Śląsko-Dąbrowskiego – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Senatorska – ul. Miodowa – al. Solidarności – ul. gen. Władysława Andersa – ul. Anielewicza 5 18 193 7 47
Podsumowanie 25 88 280 35 230

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 7 7 7 7 7 35
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 7 7 7 35
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 5 7 5 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE KWW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 6 6 6 5 5 28
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 7 7 7 7 33

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 465 10 974 10 974 62.83% 0.06283
10 647 97.02% 0.09702
Tak
2 18 307 11 690 11 690 63.86% 0.06386
11 419 97.68% 0.09768
Tak
3 16 689 10 222 10 222 61.25% 0.06125
9 946 97.30% 0.0973
Tak
4 17 574 10 858 10 858 61.78% 0.06178
10 576 97.40% 0.0974
Tak
5 18 330 11 579 11 579 63.17% 0.06317
11 272 97.35% 0.09735
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 4 550 35 8.45% 0.00845
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 22 773 35 42.28% 0.04228
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 893 35 5.37% 0.00537
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 940 29 3.60% 0.0036
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 305 35 26.56% 0.02656
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 3 882 28 7.21% 0.00721
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 3 517 33 6.53% 0.00653

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 4 550 35 0 8.45% 0.00845
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 22 773 35 15 42.28% 0.04228
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 893 35 0 5.37% 0.00537
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 940 29 0 3.60% 0.0036
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 305 35 10 26.56% 0.02656
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE 3 882 28 0 7.21% 0.00721
Nie
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 3 517 33 0 6.53% 0.00653
Nie

Rada Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 SULIGA Andrzej Paweł 233 2.19% 0.00219
Nie
1 1 2 GEBERT Szymon Bolesław 52 0.49% 0.00049
Nie
1 1 3 PAŁCZYŃSKA Irmina Małgorzata 63 0.59% 0.00059
Nie
1 1 4 CZERWIŃSKA Agnieszka 113 1.06% 0.00106
Nie
1 1 5 MATAJEK Tomasz Adam 32 0.30% 0.0003
Nie
1 1 6 POMIANKOWSKA Anna Maria 67 0.63% 0.00063
Nie
1 1 7 HRYNIEWICZ Jan Zygmunt 97 0.91% 0.00091
Nie
1 4 1 ROLNIK Marcin Bronisław 1 516 14.24% 0.01424
Tak
1 4 2 MAGDZIŃSKA Katarzyna Anna 1 099 10.32% 0.01032
Tak
1 4 3 TUSIŃSKI Karol Stanisław 139 1.31% 0.00131
Nie
1 4 4 NIEMCZYK Piotr Franciszek 417 3.92% 0.00392
Nie
1 4 5 JĘDRZEJCZYK Tomasz 149 1.40% 0.0014
Nie
1 4 6 KRZYMOWSKA Magdalena Anna 346 3.25% 0.00325
Nie
1 4 7 WIŚNIEWSKA Katarzyna Joanna 758 7.12% 0.00712
Tak
1 5 1 JASTRZĘBSKA Elżbieta Maria 480 4.51% 0.00451
Nie
1 5 2 KRAŚKO Tadeusz 128 1.20% 0.0012
Nie
1 5 3 MACIEJEWSKA Barbara 54 0.51% 0.00051
Nie
1 5 4 GAWROŃSKI Wiesław Piotr 23 0.22% 0.00022
Nie
1 5 5 GRABOWSKA Wanda Józefa 23 0.22% 0.00022
Nie
1 5 6 DUDEK Jan Andrzej 24 0.23% 0.00023
Nie
1 5 7 ŁOTYS Alicja Maria 61 0.57% 0.00057
Nie
1 8 1 ZABOROŚ Rafał Marek 198 1.86% 0.00186
Nie
1 8 2 BUŁATEWICZ Anna 53 0.50% 0.0005
Nie
1 8 3 MAJ Monika Jolanta 84 0.79% 0.00079
Nie
1 8 4 KOŁTUN Michał Paweł 30 0.28% 0.00028
Nie
1 8 5 TOKARSKI Łukasz Mariusz 66 0.62% 0.00062
Nie
1 10 1 PALCZEWSKI Patryk 1 399 13.14% 0.01314
Tak
1 10 2 ŁOPIŃSKA Helena 452 4.25% 0.00425
Tak
1 10 3 BANDZO-ANTKOWIAK Małgorzata Hanna 142 1.33% 0.00133
Nie
1 10 4 OZDARSKA Marta 147 1.38% 0.00138
Nie
1 10 5 MAZUR Łukasz Henryk 146 1.37% 0.00137
Nie
1 10 6 POKORSKI Paweł Wiktor 95 0.89% 0.00089
Nie
1 10 7 BOGUTA Krzysztof Jerzy 288 2.70% 0.0027
Nie
1 23 1 PRUSZYŃSKA Anna Teresa 678 6.37% 0.00637
Nie
1 23 2 PAJA Borys Michał 49 0.46% 0.00046
Nie
1 23 3 FOLTA Anna 141 1.32% 0.00132
Nie
1 23 4 POPKOWSKI Mirosław Stefan 20 0.19% 0.00019
Nie
1 23 5 STRZELECKA-PACIOREK Katarzyna Weronika 60 0.56% 0.00056
Nie
1 23 6 PIONNIER Aleksander Karol 16 0.15% 0.00015
Nie
1 24 1 GOZDOWSKI Piotr 353 3.32% 0.00332
Nie
1 24 2 HOŁOWEŃKO Elżbieta Maria 154 1.45% 0.00145
Nie
1 24 3 PATALAS Agata Monika 77 0.72% 0.00072
Nie
1 24 4 NIEDZIŃSKI Błażej Jakub 28 0.26% 0.00026
Nie
1 24 5 DYJEWSKA Katarzyna Anna 97 0.91% 0.00091
Nie
2 1 1 SULIGA Paweł Kazimierz 333 2.92% 0.00292
Nie
2 1 2 DYBOWSKI Krzysztof Tadeusz 189 1.66% 0.00166
Nie
2 1 3 JUŹWIN Anna Teresa 190 1.66% 0.00166
Nie
2 1 4 GODLEWSKA Anna Katarzyna 117 1.02% 0.00102
Nie
2 1 5 WOJTAŚ Piotr 88 0.77% 0.00077
Nie
2 1 6 BATOROWSKA Anna Maria 71 0.62% 0.00062
Nie
2 1 7 ORCZYKOWSKI Maciej Edward 80 0.70% 0.0007
Nie
2 4 1 ŁAGA Daniel Mieczysław 2 135 18.70% 0.0187
Tak
2 4 2 RUDKE Danuta 864 7.57% 0.00757
Tak
2 4 3 SALACH Piotr Jan 442 3.87% 0.00387
Nie
2 4 4 HEBDA Aleksander Leonard 358 3.14% 0.00314
Nie
2 4 5 KALISZEK Piotr 203 1.78% 0.00178
Nie
2 4 6 JANNASZ-BANASIEWICZ Anna Marta 495 4.33% 0.00433
Tak
2 4 7 PASYNIUK-ROGÓLSKA Anna 488 4.27% 0.00427
Nie
2 5 1 WUDKIEWICZ-MADEJCZYK Emilia Aleksandra 269 2.36% 0.00236
Nie
2 5 2 BOROWSKI Adam 128 1.12% 0.00112
Nie
2 5 3 KOŁODZIEJSKA Dominika Agata 59 0.52% 0.00052
Nie
2 5 4 JASTRZĘBSKA Magdalena Maria 45 0.39% 0.00039
Nie
2 5 5 SOLECKI Janusz 16 0.14% 0.00014
Nie
2 5 6 GOSK Piotr Rafał 17 0.15% 0.00015
Nie
2 5 7 MINAŁTO Leszek Benedykt 18 0.16% 0.00016
Nie
2 8 1 ZABOREK Artur Zenon 179 1.57% 0.00157
Nie
2 8 2 PLEWICKI Ziemowit Bogdan 42 0.37% 0.00037
Nie
2 8 3 NUŻYŃSKA Jolanta Teresa 51 0.45% 0.00045
Nie
2 8 4 ORNOCH Irena 27 0.24% 0.00024
Nie
2 8 5 KNOP Hubert Albert 23 0.20% 0.0002
Nie
2 10 1 CHOJNOWSKI Wojciech Maciej 1 213 10.62% 0.01062
Tak
2 10 2 RUSIECKI Mariusz Robert 474 4.15% 0.00415
Tak
2 10 3 SZYMAŃSKI Michał Adam 362 3.17% 0.00317
Nie
2 10 4 SZOSTAKOWSKI Janusz Wojciech 433 3.79% 0.00379
Nie
2 10 5 KOLASIŃSKA Monika Donata 169 1.48% 0.00148
Nie
2 10 6 ZIÓŁKOWSKA Alicja 128 1.12% 0.00112
Nie
2 10 7 STRÓŻYK Katarzyna 218 1.91% 0.00191
Nie
2 23 1 PAJA Mikołaj Igor 426 3.73% 0.00373
Nie
2 23 2 BOROWSKA Olimpia Anastazja 183 1.60% 0.0016
Nie
2 23 3 GRONKIEWICZ Kacper Tomasz 39 0.34% 0.00034
Nie
2 23 4 SAPIASKA Aleksandra Grażyna 33 0.29% 0.00029
Nie
2 23 5 PYŁAT Michał Kazimierz 17 0.15% 0.00015
Nie
2 23 6 BASAK Marta Klara 66 0.58% 0.00058
Nie
2 24 1 KORZEŃ Sylwester Bogusław 310 2.71% 0.00271
Nie
2 24 2 CIEŚLAK Alicja Maria 155 1.36% 0.00136
Nie
2 24 3 KOZIOŁ Krystyna Agnieszka 46 0.40% 0.0004
Nie
2 24 4 KUZAK Piotr 41 0.36% 0.00036
Nie
2 24 5 ZIELENIEWSKA Justyna 49 0.43% 0.00043
Nie
2 24 6 JAWORSKA-SURMA Aleksandra Wiesława 57 0.50% 0.0005
Nie
2 24 7 MATCZAK Marek 73 0.64% 0.00064
Nie
3 1 1 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 546 5.49% 0.00549
Nie
3 1 2 LASKUS Krzysztof 125 1.26% 0.00126
Nie
3 1 3 DĄBROWSKA Barbara 69 0.69% 0.00069
Nie
3 1 4 KOLK Ernest Mikołaj 22 0.22% 0.00022
Nie
3 1 5 ROKICIŃSKI Andrzej Jacek 64 0.64% 0.00064
Nie
3 1 6 KURZĄTKOWSKA Wacława Elżbieta 48 0.48% 0.00048
Nie
3 1 7 KLEM Radosław 37 0.37% 0.00037
Nie
3 4 1 URZĘDOWSKI Rafał Jan 1 576 15.85% 0.01585
Tak
3 4 2 KAŁUSKA-BOLEK Anna Zofia 549 5.52% 0.00552
Tak
3 4 3 DE LATOUR Marzanna Zofia 534 5.37% 0.00537
Nie
3 4 4 ŻEBROWSKA Małgorzata 788 7.92% 0.00792
Tak
3 4 5 TYFEL-ŁĄCZKOWSKI Wojciech Władysław 47 0.47% 0.00047
Nie
3 4 6 GRABOŚ Wojciech 105 1.06% 0.00106
Nie
3 4 7 FAFIUS Aleksandra Barbara 231 2.32% 0.00232
Nie
3 5 1 MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław 251 2.52% 0.00252
Nie
3 5 2 KOSEL Brygida Gertruda 67 0.67% 0.00067
Nie
3 5 3 WINIARCZYK Andrzej 30 0.30% 0.0003
Nie
3 5 4 PAĆKOWSKA Marzanna Justyna 35 0.35% 0.00035
Nie
3 5 5 ŚNIECIŃSKA Mariola Dorota 30 0.30% 0.0003
Nie
3 5 6 JASTRZĘBSKI Maciej Tomasz 30 0.30% 0.0003
Nie
3 5 7 HOCHLEWICZ Tomasz 24 0.24% 0.00024
Nie
3 8 1 MAJ Anna Małgorzata 227 2.28% 0.00228
Nie
3 8 2 LIPKA Jerzy Bartłomiej 25 0.25% 0.00025
Nie
3 8 3 LIPKA Piotr 39 0.39% 0.00039
Nie
3 8 4 WOJDA Violetta Magdalena 19 0.19% 0.00019
Nie
3 8 5 POSTEK Marek Krzysztof 21 0.21% 0.00021
Nie
3 8 6 MILCZAREK Małgorzata 34 0.34% 0.00034
Nie
3 8 7 KRUPA Zbigniew Janusz 34 0.34% 0.00034
Nie
3 10 1 WOŹNIAK Tomasz Piotr 1 617 16.26% 0.01626
Tak
3 10 2 NOWAK Alicja Florentyna 415 4.17% 0.00417
Tak
3 10 3 ANDRZEJEWSKI Robert Andrzej 276 2.77% 0.00277
Nie
3 10 4 SKWARSKI Adam Andrzej 75 0.75% 0.00075
Nie
3 10 5 KOZAK-RASZKOWSKI Paweł Franciszek 55 0.55% 0.00055
Nie
3 10 6 WOLSKA Ewa Maria 259 2.60% 0.0026
Nie
3 10 7 KOŚCIUCH-MANANDHAR Ewa Maria 186 1.87% 0.00187
Nie
3 23 1 JASIŃSKA Sabina Marta 485 4.88% 0.00488
Nie
3 23 2 PAWLAK Przemysław Marcin 65 0.65% 0.00065
Nie
3 23 3 POPKOWSKA Maria Swietłana 28 0.28% 0.00028
Nie
3 23 4 ZAPALSKI Marek 19 0.19% 0.00019
Nie
3 23 5 SOCHACKA Sonia 58 0.58% 0.00058
Nie
3 23 6 KAROLEWSKI Robert 27 0.27% 0.00027
Nie
3 24 1 AMSTERDAMSKA Anna Maria 396 3.98% 0.00398
Nie
3 24 2 BUGRYN-ŻURAWSKA Małgorzata Halina 102 1.03% 0.00103
Nie
3 24 3 BIELECKI Łukasz Patryk 152 1.53% 0.00153
Nie
3 24 4 TOMCZAK-BABIRECKA Hanna Maria 22 0.22% 0.00022
Nie
3 24 5 TARWACKI Mateusz Filip 27 0.27% 0.00027
Nie
3 24 6 SZÓSTAKOWSKI Marcin 28 0.28% 0.00028
Nie
3 24 7 BOBROWSKA Teresa 47 0.47% 0.00047
Nie
4 1 1 KOBUS Małgorzata 216 2.04% 0.00204
Nie
4 1 2 RZYSKO Sławomir Wojciech 88 0.83% 0.00083
Nie
4 1 3 GŁOGOSZ Emilia Małgorzata 95 0.90% 0.0009
Nie
4 1 4 KRAWCZYŃSKI Piotr Wacław 45 0.43% 0.00043
Nie
4 1 5 DOLATA Agnieszka Izabela 115 1.09% 0.00109
Nie
4 1 6 STEMPKOWSKI Michał 44 0.42% 0.00042
Nie
4 1 7 NIEMIRSKA Urszula 167 1.58% 0.00158
Nie
4 4 1 GIERZYŃSKA-KIERWIŃSKA Agnieszka Maria 2 272 21.48% 0.02148
Tak
4 4 2 FERENS Aleksander Rafał 697 6.59% 0.00659
Tak
4 4 3 KASPRZAK Elżbieta Małgorzata 593 5.61% 0.00561
Tak
4 4 4 NIKLEWSKA Anna Maria 319 3.02% 0.00302
Nie
4 4 5 PIASECKA Joanna 350 3.31% 0.00331
Nie
4 4 6 STELMASZAK Piotr Walenty 122 1.15% 0.00115
Nie
4 4 7 CZECHOWICZ Kacper Aleksander 270 2.55% 0.00255
Nie
4 5 1 GÓRECKI Janusz Jerzy 213 2.01% 0.00201
Nie
4 5 2 TREGER Kazimierz Marcin 48 0.45% 0.00045
Nie
4 5 3 PSTRĄGOWSKA Ewa Maria 93 0.88% 0.00088
Nie
4 5 4 BEDNARSKI Jerzy 22 0.21% 0.00021
Nie
4 5 5 MUZAL Janusz Rajmund 20 0.19% 0.00019
Nie
4 5 6 MONIUSZKO Grażyna Zofia 45 0.43% 0.00043
Nie
4 5 7 TUREK Anna Izabella 52 0.49% 0.00049
Nie
4 8 1 SKABA Piotr Filip 179 1.69% 0.00169
Nie
4 8 2 LIPKA Maciej 69 0.65% 0.00065
Nie
4 8 3 ZABOROŚ Gabriela Małgorzata 52 0.49% 0.00049
Nie
4 8 4 DĄBROWSKI Patryk Goran 44 0.42% 0.00042
Nie
4 8 5 WOJDA Adriana Gualeza 40 0.38% 0.00038
Nie
4 10 1 PUŁAWSKI Paweł Robert 1 040 9.83% 0.00983
Tak
4 10 2 KRAWCZAK Marcin Maciej 556 5.26% 0.00526
Nie
4 10 3 SOIN Agnieszka Anna 747 7.06% 0.00706
Tak
4 10 4 RESZCZYŃSKA Katarzyna Małgorzata 241 2.28% 0.00228
Nie
4 10 5 WIŚNIEWSKI Patryk Wojciech 116 1.10% 0.0011
Nie
4 10 6 SZYMAŃSKA Maria Elżbieta 166 1.57% 0.00157
Nie
4 10 7 WŁAST-MATUSZAK Remigiusz 76 0.72% 0.00072
Nie
4 23 1 GOŁĄBEK Bartłomiej Szczepan 351 3.32% 0.00332
Nie
4 23 2 WĘDZIKOWSKA Izabela 254 2.40% 0.0024
Nie
4 23 3 JASIŃSKI Dawid Martin 47 0.44% 0.00044
Nie
4 23 4 PAWLAK Ewa Małgorzata 56 0.53% 0.00053
Nie
4 23 5 DRÓŻDŻ Jakub Michał 45 0.43% 0.00043
Nie
4 24 1 SPYCHALSKI Hubert Krzysztof 305 2.88% 0.00288
Nie
4 24 2 CIEŚLAK Bożena 132 1.25% 0.00125
Nie
4 24 3 GNIADEK Dariusz 22 0.21% 0.00021
Nie
4 24 4 BOSZKO Mirosław Henryk 12 0.11% 0.00011
Nie
4 24 5 JASZCZYŃSKA Sonia Małgorzata 54 0.51% 0.00051
Nie
4 24 6 SZABLEWSKA Beata 42 0.40% 0.0004
Nie
4 24 7 KRUSZEWSKI Paweł 44 0.42% 0.00042
Nie
5 1 1 SAS Michał Andrzej 658 5.84% 0.00584
Nie
5 1 2 ŁUSZCZKI Przemysław Krzysztof 144 1.28% 0.00128
Nie
5 1 3 BRZOZOWSKA-JASIŃSKA Blanka Anna 82 0.73% 0.00073
Nie
5 1 4 SOBCZYŃSKA Iwona Małgorzata 107 0.95% 0.00095
Nie
5 1 5 MACIEJEWICZ Jarema Michał 29 0.26% 0.00026
Nie
5 1 6 ŁAPIŃSKA Anna Natalia 71 0.63% 0.00063
Nie
5 1 7 ZAJKOWSKI Jakub 53 0.47% 0.00047
Nie
5 4 1 ROGÓLSKI Grzegorz Andrzej 1 457 12.93% 0.01293
Tak
5 4 2 TYSZKA Bartłomiej Marcin 934 8.29% 0.00829
Tak
5 4 3 MARSZAŁEK Klaudia Magdalena 535 4.75% 0.00475
Nie
5 4 4 WIELOWIEYSKA Anna Maria 1 376 12.21% 0.01221
Tak
5 4 5 MUSIAŁ Ewa Stanisława 277 2.46% 0.00246
Nie
5 4 6 DAJBOR Rafał Stanisław 46 0.41% 0.00041
Nie
5 4 7 JABŁOŃSKI Dariusz 286 2.54% 0.00254
Nie
5 5 1 CHOCIANOWICKI Marek Michał 278 2.47% 0.00247
Nie
5 5 2 ZAJDEL Marta Elżbieta 160 1.42% 0.00142
Nie
5 5 3 PLONKOWSKI Włodzimierz Jerzy 19 0.17% 0.00017
Nie
5 5 4 ANTCZAK Mariusz 36 0.32% 0.00032
Nie
5 5 5 GÓRECKA Jolanta Romana 32 0.28% 0.00028
Nie
5 5 6 GIERA Leszek 18 0.16% 0.00016
Nie
5 5 7 CIESIELSKA Marzena Renata 45 0.40% 0.0004
Nie
5 8 1 ARTMAN Marcin Jerzy 171 1.52% 0.00152
Nie
5 8 2 SKRZYPCZAK Katarzyna 80 0.71% 0.00071
Nie
5 8 3 PACZOWSKI Grzegorz Julian 57 0.51% 0.00051
Nie
5 8 4 ZABOREK Izabela Anna 25 0.22% 0.00022
Nie
5 8 5 NUŻYŃSKI Adam Edward 12 0.11% 0.00011
Nie
5 8 6 MILLER-POSTEK Małgorzata 15 0.13% 0.00013
Nie
5 8 7 MAJ Leonia Małgorzata 44 0.39% 0.00039
Nie
5 10 1 WARSICKI Łukasz 1 371 12.16% 0.01216
Tak
5 10 2 SUCHECKI Krystian Dominik 691 6.13% 0.00613
Tak
5 10 3 KOZIŃSKA-KORCZAK Jadwiga Beata 272 2.41% 0.00241
Nie
5 10 4 GOMUŁKA Adam Grzegorz 111 0.98% 0.00098
Nie
5 10 5 KIREJCZYK Bożena 96 0.85% 0.00085
Nie
5 10 6 WIŃSKA Iwona 131 1.16% 0.00116
Nie
5 10 7 GARBOWICZ Andrzej Adam 142 1.26% 0.00126
Nie
5 23 1 CHLEWICKI Marcin Michał 401 3.56% 0.00356
Nie
5 23 2 MATUSIAK Łucja Aleksandra 212 1.88% 0.00188
Nie
5 23 3 ZAPALSKI Władysław 17 0.15% 0.00015
Nie
5 23 4 PRUSZYŃSKI Stanisław Daniel 25 0.22% 0.00022
Nie
5 23 5 PAJA Teresa Maria 64 0.57% 0.00057
Nie
5 24 1 SZYMSKA Marta 373 3.31% 0.00331
Nie
5 24 2 RÓŻAŃSKA Jaśmina Magdalena 132 1.17% 0.00117
Nie
5 24 3 CZERNICKI Aleks Bartłomiej 26 0.23% 0.00023
Nie
5 24 4 AMSTERDAMSKI Jerzy 43 0.38% 0.00038
Nie
5 24 5 SAŁEK-DRZYMAŁA Małgorzata Beata 36 0.32% 0.00032
Nie
5 24 6 KŁOS Henryk Piotr 20 0.18% 0.00018
Nie
5 24 7 LIŚKIEWICZ Monika Joanna 62 0.55% 0.00055
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 25 5 102 560 88 280 48