Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 116 123
Wyborców 96 437
Obwodów 44
  • Wybory do Rady Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
901 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego, ul. Samarytanka 11A Targówek stały Nie ul. Amarantowa: cała, ul. mjr. M. Bernaciaka ”Orlika”: cała, ul. Błotna: cała, ul. Chojnowska: cała, ul. Drapińska: cała, ul. K. Drewnowskiego: cała, ul. Fantazyjna: cała, ul. Fioletowa: cała, ul. Gilarska: od nr 1 do nr 67, 67A, ul. Gilarska: od nr 68, ul. Z. Jórskiego: cała, ul. Karkonoska: cała, ul. Karkonoszy: cała, ul. Karminowa: cała, ul. Koniczynowa: cała, ul. Leśniewska: cała, ul. Władysława Łokietka: cała, ul. Mrozowska: cała, ul. Pastelowa: cała, ul. Pomocnicza: cała, ul. Poranna: cała, ul. Radzymińska: nr 156 oraz nieparzyste od nr 135 do nr 197, ul. M. Reichera: cała, ul. Samarytanka: cała, ul. Seledynowa: cała, ul. Uranowa: cała
902 Dom Kultury "Zacisze" w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, ul. Blokowa 1 Targówek stały Nie ul. Agnieszki: cała, ul. Antygony: cała, ul. Błażeja: cała, ul. Benedykta: cała, ul. Bogumińska: cała, ul. Czarna Droga: cała, ul. Czerwonej Jarzębiny: cała, ul. Dyngus: cała, ul. Dominiki: cała, ul. Don Kichota: cała, ul. Ewy: cała, ul. Figara: cała, ul. Fausta: cała, ul. Gdyńska: cała, ul. Gerwazego: cała, ul. Gliwicka: cała, ul. Guliwera: cała, ul. Gustawa: cała, ul. Heloizy: cała, ul. Ireny: cała, ul. Irminy: cała, ul. Izoldy: cała, ul. Kingi: cała, ul. Kleopatry: cała, ul. Króla Artura: cała, ul. Lecha: cała, ul. Litawora: cała, ul. Lotnika: cała, ul. Lwa: cała, ul. Matyldy: cała, ul. Miedzianogórska: cała, ul. Mleczna: cała ul. Nad Potokiem: cała, ul. Nad Strugą: cała, ul. Odysa: cała, ul. Ogrodnicza: cała, ul. Oktawii: cała, ul. Panny: cała, ul. Porannej Bryzy: cała, ul. Penelopy: cała, ul. Protazego: cała, ul. Przy Wodzie: cała, ul. Rolanda: cała, ul. Rajmunda: cała, ul. Rafaela: cała, ul. Safony: cała, ul. Sawy: cała, ul. Sowizdrzała: cała, ul. Strzelca: cała, ul. Starozaciszańska: cała, ul. Tristana: cała, ul. Tymiankowa: cała, ul. Uroczysko: cała ul. Warsa: cała, ul. Wallenroda: cała, ul. Wieczorowa: cała, ul. Zaciszańska: cała, ul. Zygmuntowska: cała
903 Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227 Targówek stały Nie ul. Blokowa: cała, ul. Bystra: cała, ul. M. Bohuszewiczówny: cała, ul. Bratka: cała, ul. A. Brodowskiego: cała, ul. Chmurna: cała, ul. Codzienna: cała, ul. Czerwińska: cała, ul. Gibraltarska: cała, ul. Gniazdowska: cała, ul. Gołębia: cała, ul. Kanałowa: cała, ul. Kaśki Kariatydy: cała, ul. Knyszyńska: cała, ul. Kolejarska: cała, ul. Kolista: cała, ul. Korzystna: cała, ul. Kościerska: cała, ul. H. Krahelskiej: cała, ul. Lewicpolska: cała, ul. Lisia: cała ul. Ładna: cała, ul. Łasińska: cała, ul. I. Łukasiewicza: cała, ul. Moszczenicka: cała, ul. Młodzieńcza: cała, ul. Mroźna: cała, ul. Określona: cała, ul. Pospieszna: cała, ul. Pospolita: cała, ul. Radzymińska: nieparzyste od nr 203 do nr 277, 295, ul. Regatowa: cała, ul. Roślinna: cała, ul. Rozwadowska: cała, ul. Rusiecka: cała, ul. Samotna: cała, ul. Senna: cała, ul. gen. L. Skierskiego: cała, ul. Skrzypcowa: cała, ul. Sucha: cała, ul. Śmieszna: cała, ul. Wieniecka: cała, ul. Wiewiórki: cała, ul. Zarębska: cała, ul. Zastępowa: cała, ul. Żarnowiecka: cała
904 Szkoła Podstawowa Nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227 Targówek stały Nie ul. Byszewska: cała, ul. Chałupnicza: cała, ul. Diamentowa: cała, ul. Ks. W. Gurgacza: cała, ul. Klamrowa: cała, ul. Korsarska: cała, ul. Krynoliny: cała, ul. Łany: cała, ul. Łodygowa: cała, ul. Malachitowa: cała, ul. Mechaników: cała, ul. Mosiężna: cała, ul. Nauczycielska: cała ul. Nowosądecka: cała, ul. Perłowa: cała, ul. Potulicka: cała, ul. Płońska: cała, ul. Przewoźników: cała, ul. Pszczyńska: cała, ul. Radzymińska: parzyste od nr 182 do nr 312, ul. Róży Wiatrów: cała, ul. Rzemieślników: cała, ul. Z. Stypułkowskiego: cała, ul. Topazowa: cała, ul. Torfowa: cała, ul. Ustronna: cała, ul. Uznamska: cała, ul. Wilków Morskich: cała, ul. Wolińska: cała, ul. Wschodnia: cała, ul. Wyspowa: cała, ul. Ziemiańska: cała
905 Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Tadeusza Gajcego, ul. Mieszka I 7 Targówek stały Tak ul. P. Bardowskiego: cała, ul. Beczkowa: cała, ul. Birżańska: cała, ul. Boruty: cała, ul. Bukowiecka: od nr 33 do nr 73 ul. Chemiczna: cała, ul. Ciemna: cała, ul. Ciżemki: cała, ul. Dziewanny: cała, ul. Dźwińska: cała, ul. Grobelska: cała, ul. Hutnicza: cała, ul. Janowiecka: cała, ul. Jeleniogórska: cała, ul. Jesiotrowa: cała, ul. Józefowska: cała, ul. Klementowicka: cała, ul. Klukowska: cała, ul. Krzewna: cała, ul. Księżnej Anny: cała, ul. Lniana: cała, ul. Ludwicka: cała, ul. Łubinowa: cała, ul. Matuszewska: cała, ul. Mieszka I: cała, ul. Miłosierna: cała, ul. Montwiłłowska: cała, ul. Naczelnikowska: cała, ul. Nałęcz: cała, ul. Niedotrzymska: cała, ul. Niesulicka: cała, ul. Nieświeska: cała, ul. Ołycka: cała, ul. Palmirska: cała, ul. Pohulanka: cała, ul. Ponarska: cała, ul. Przecławska: cała, ul. Rybieńska: cała, ul. Rzeczna: cała, ul. Sępolińska: cała, ul. Siarczana: cała, ul. Skorpiona: cała, ul. Sterdyńska: cała, ul. Swojska: cała, ul. Szklana: cała, ul. gen. T. Rozwadowskiego: cała, ul. Trojanowska: cała, ul. Utrata: cała, ul. Wierna: cała, ul. Wszeborska: cała, ul. Zabraniecka: cała, ul. Zamkowa: cała, ul. Zgrzebna: cała ul. Księcia Ziemowita: od nr 2 do nr 82, 82A, ul. Żmudzka: cała
906 Szkoła Podstawowa Nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227 Targówek stały Nie ul. Agatowa: cała, ul. Amelińska: cała, ul. Ametystowa: cała, ul. Bajeczna: cała, ul. Bukowiecka: od nr 2 do nr 32 , ul. Hebanowa: cała, ul. Kaktusowa: cała, ul. Konarowa: cała, ul. Koszalińska: cała, ul. Krzesiwa: cała, ul. Lewinowska: cała, ul. Nefrytowa: cała, ul. Rzewińska: cała, ul. Strużańska: cała, ul. Szmaragdowa: cała, ul. Tarnogórska: cała, ul. Tużycka: cała, ul. Wolbromska: cała, ul. Wyborna: cała
907 Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Macieja Aleksego, ul. Samarytanka 11A Targówek stały Nie ul. Sz. Askenazego: cała, ul. Błędowska: cała, ul. T. Korzona od nr 111 do nr 117, ul. Kościeliska: cała, ul. Krośniewicka: cała, ul. Miedza: cała, ul. Niwa cała, ul. Płosa: cała, ul. Remontowa: cała, A. Solińskiego: cała, ul. Spójni: cała, ul. Wojskowa: cała, ul. Żyzna: cała
908 Klub "Nasz Klub" Osiedle Generalska, ul. Zamiejska 1 Targówek stały Nie ul. Deszczowa: cała, ul. Kraśnicka: cała, ul. Promienna: cała, ul. Spytka z Melsztyna: cała, ul. T. Piecyka: cała, ul. Zamiejska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17 , strona parzysta od nr 6 do nr 24
909 Szkoła Podstawowa Nr 377 im. mjr. Henryka Dobrzyńskiego"Hubala", ul. Trocka 4 Targówek stały Nie ul. Bieżuńska: cała, ul. A . Gajkowicza: od nr 1 do nr 15, 17, 19, ul. Janinówka: 14, ul. Mokra: cała, ul. Radzymińska: 126, 128, 140, 150, ul. Rajgrodzka: cała, ul. J. Szczepanika: cała
910 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gościeradowska 18/20 Targówek stały Tak ul. Borzymowska: cała, ul. Chyrowska: cała, ul. Dalanowska: cała, , ul. Kolonijna: cała, ul. Kołowa: cała, ul. T. Korzona: oprócz nr od 111 do nr 117, ul. Lusińska: cała, ul. Motycka: cała, ul. Orańska: cała ul. Orłowska: cała, ul. Stojanowska: cała, ul. Złotopolska: 10, 11, 13, 15
911 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka, ul. Remiszewska 40 Targówek stały Tak ul. Fragment: cała, ul. Handlowa: cała, ul. Janinówka: od nr 1 do nr 47 nieparzyste, ul. Kuflewska: cała, ul. Remiszewska: cała
912 CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana, ul. Olgierda 35/41 Targówek stały Tak ul. Cmentarna: cała, ul. Gościeradowska: cała, ul. Myszkowska: cała, ul. Obwodowa: cała, ul. Olgierda: cała, ul. Podobna: cała, ul. św. Cecylii: cała, ul. ks. P. Skargi: 4, 5, 6, 7, 9, 11, ul. Tykocińska: cała, ul. Wejherowska: cała, ul. św. Wincentego: od nr 38 do nr 84, ul. Złotopolska: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8
913 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 114 im, Jędrzeja Cierniaka, ul. Remiszewska 40 Targówek stały Tak ul. Barkocińska: cała, ul. Goławicka: 3, 4, 5, 7, 9, 11, ul. Gorzykowska: cała, ul. Hodowlana: cała, ul. M. Ossowskiego: cała, ul. Pratulińska: cała, ul. Prałatowska: cała, ul. Święciańska: cała
914 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa Kuli, ul. Oszmiańska 23/25 Targówek stały Tak ul. Biruty: cała, ul. Cynowa: cała, ul. Horodelska: cała, ul. Lidzka: cała, ul. Kuniecka: cała, ul. Oszmiańska: cała, ul. Pińska: cała, ul. Plantowa: cała, ul. Poleska: cała, ul. Pszenna: cała, ul. Praska: cała, ul. II Rejonu AK: cała, ul. Rogowska: cała, ul. Rzeszowska: cała, ul. ks. P. Skargi: od nr 56 do nr 72, ul. Świdnicka: cała, ul. św. Wincentego: od nr 14 do nr 32, ul. Witebska: cała, ul. Węgrowska: cała
915 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa Kuli, ul. Oszmiańska 23/25 Targówek stały Tak ul. Smoleńska: cała, ul. 11 - go Listopada: 70, 70A
916 Klub "Pinokio" Osiedle Targówek, ul. Goławicka 1 Targówek stały Tak ul. Goławicka: 1, ul. H. Junkiewicz: cała, ul. Radzymińska: od nr 93 do nr 113
917 Zespół Szkół nr 41, ul. Bartnicza 2 Targówek stały Nie ul. Bolesławicka: 3A, 10, 10/12, 11, 12, 13, 15, 16A, 17, 18, ul. Julianowska: cała, ul. Krzywińska: cała, ul. Łąkocińska: cała, ul. Majowa: cała, ul. Nieszawska: cała, ul. M. K. Ogińskiego: 9, 13, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 28, 30, ul. Poborzańska: 7, 9, 9B, 15, 20, 21, 23, 27, 37, 39, 41, 43, 43A, 45, 45A, ul. Siedzibna: cała
918 Szkoła Podstawowa Nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8 Targówek stały Tak ul. Bolesławicka: strona nieparzysta od nr 19 do nr 33, 51, 51B, 53, 55, 57, 59 i strona parzysta od nr 20 do nr 24, 28, 30, 30A, 32, 34, 36, 38, 40, 74, 80, ul. Baryczków: cała, ul. Kurpiowska: cała, ul. Myszyniecka: cała, ul. M . K. Ogińskiego: 11, ul. P . Wysockiego: 14, 15, 16, 18, 20, 23
919 Szkoła Podstawowa Nr 298 im. Jana Kasprowicza, ul. Krakusa 2 Targówek stały Nie ul. Bazyliańska: 8, 16A, 18, ul. Goworowska: cała, ul. Krakusa: cała, ul. Liwska: cała, ul. Niemeńska: cała, ul. M. K. Ogińskiego: 24, ul. Rembielińska: 15, 17, 19, ul. Zagraniczna: cała, ul. Żytomierska: cała
920 Dom Kultury "Świt" w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, ul. P. Wysockiego 11 Targówek stały Tak ul. Kiejstuta: cała, ul. W. Syrokomli: 1A, 2, 5, 5D, 7/13, 8, 10, 15/19, 25, 27, 29, 29A, 29B, 31, 31A, 31B, 35, 37B, 39, 39A, 39B, ul. P. Wysockiego: 2, 4, 5, 6A, 6D, 8, 9, 9A, 9B, 11
921 Zespół Szkół Nr 41, ul. Bartnicza 2 Targówek stały Tak ul. Budowlana: cała, ul. Matki Teresy z Kalkuty: cała, ul. św. J. Odrowąża: cała, ul. M. K. Ogińskiego: 1, 1A, 3, 5, 6, 7, 7A, 10, 10A, 10B, 10C, 14, ul. Oliwska: cała, ul. Palestyńska: cała, ul. Pożarowa: 3, 3A, 3B , ul. Staniewicka: cała, ul. W. Syrokomli: 21, 22, 23, 24, 28, 28A, 28B, 28C, 28D, 28E
922 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 275 im. Artura Oppmana, ul. Św. Hieronima 2 Targówek stały Nie ul. Rembielińska: 21A, 23, ul. Skrajna: cała, ul. Słubicka: cała, ul. Suwalska: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, ul. Toruńska: strona parzysta od nr 52 do nr 74
923 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 275 im. Artura Oppmana, ul. Św. Hieronima 2 Targówek stały Nie ul. Bazyliańska: 3, 3A, 5, 7, 12, ul. Jarosławska: cała, ul. św. Hieronima: 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 8, 9, ul. Wybrańska: cała, ul. P. Wysockiego: 22, 24, 26, 27, 32A, 44, 45, 47
924 Szkoła Podstawowa Nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8 Targówek stały Tak ul. Bartnicza: cała, ul. Bolesławicka: 26, 41/43, ul. Nadwiślańska: cała, ul. Poborzańska: 2, 4, 8, 25, 33
925 Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II, ul. Krasiczyńska 4/6 Targówek stały Tak ul. Malborska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 12B, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 16F
926 Szkoła Podstawowa Nr 298 im. Jana Kasprowicza, ul. Krakusa 2 Targówek stały Nie ul. L. Kondratowicza: 4, 4A, 4B, 4C
927 Szkoła Podstawowa Nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8 Targówek stały Tak ul. Rembielińska: 3, 5, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 13, 14, 20, 28, 28A, 28B
928 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4 Targówek stały Tak ul. Balkonowa: cała, ul. Chodecka: 1, 1A, 3A, ul. Rembielińska 2, 4
929 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Św. Wincentego 87 Targówek stały Tak ul. św. Wincentego: 87, 89, ul. S. Bolivara: cała, ul. Chodecka: 2, 6, 8, ul. Żuromińska: strona parzysta od nr 2 do nr 16
930 Przychodnia Rehabilitacyjna dla Dzieci i Młodzieży, ul. Balkonowa 4 Targówek stały Tak ul. Wyszogrodzka: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
931 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4 Targówek stały Nie ul. Wyszogrodzka: 10, 12, 14, 16, ul. Rembielińska 6, 6A, 6B, 8A
932 XLVI LiceumOgólnokształcącez Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego, ul. Żuromińska 4 Targówek stały Nie ul. F. Groëra: cała, ul. L. Kondratowicza: 18, 22, ul. Żuromińska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 19
933 Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II, ul. Krasiczyńska 4/6 Targówek stały Tak ul. Krasiczyńska: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, ul. L. Kondratowicza: 37, 41, 43, 45, ul. Krasiczyńska: 6, 8, 10, ul. W. Tokarza: cała
934 XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego, ul. Żuromińska 4 Targówek stały Nie ul. Na Grobli: cała, ul. św. Wincentego: 92, 110, 112, 114, ul. Zielone Zacisze: cała
935 Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II, ul. Krasiczyńska 4/6 Targówek stały Nie ul. Głębocka: cała (w granicach administracyjnych dzielnicy) ul. L. Kondratowicza: 59, 61, 61A, 61B, 63, 63A, 63B, 63C, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 65F, ul. A. Kowalskiego: cała, ul. Ostródzka strona parzysta do nr 48 i strona nieparzysta do nr 51 , ul. Przy Grodzisku: cała, ul. św. Wincentego: strona parzysta od nr 120 do nr 128G, 130
936 Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Targówek, ul. Łabiszyńska 20 A Targówek stały Tak ul. Łabiszyńska: 21A, 21AF, 23, 23A, 23F, ul. Toruńska: 78, 80, 82, 84
937 Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, ul. Suwalska 29 Targówek stały Nie ul. L. Kondratowicza: 8, 11, 13, 15, 17, 19, ul. Suwalska: 29, 31, 36A, 36B, 36C, 36D, 36E, 38, 40
938 Szkoła Podstawowa Nr 285 im. Jana Marcina Szancera, ul. Turmoncka 20 Targówek stały Tak ul. Chodecka: 16, 18, 21, ul. Krasnobrodzka: 2, 4, 6
939 Szkoła Podstawowa Nr 285 im. Jana Marcina Szancera, ul. Turmoncka 20 Targówek stały Tak ul. Krasnobrodzka: 8, 10, 12, 15, 17, ul. Łojewska: 1, 5, 7, 9
940 Szkoła Podstawowa Nr 285 im. Jana Marcina Szancera, ul. Turmoncka 20 Targówek stały Tak ul. Krasnobrodzka: 13, 19, 19A, 21, ul. Rzepichy: cała
941 Szkoła Podstawowa Nr 379 im. Szarych Szeregów, ul. Turmoncka 2 Targówek stały Nie ul. Łabiszyńska: 15, 17, 18, ul. Osiedlowa: cała, ul. Toruńska: 76, ul. Turmoncka: 2, 9 , ul. Suwalska: 18, ul. Łojewska: 4, 8, 12A, 12C, 14, 16, 20, 22, ul. Suwalska: 21, 22, 23, 24
942 Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, ul. Suwalska 29 Targówek stały Nie ul. Chodecka: 10, 12, 14, 15, ul. L. Kondratowicza: 23A, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 25F, 29, 29A, 31, ul. Łojewska: 10, 13, 15, 26, 28, 28A, ul. Suwalska: 26, 26A, 28, 30, 32, 34, 36, 39
943 Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Targówek, ul. Łabiszyńska 20 A Targówek stały Tak ul. Turmoncka: 8, 10, 12, 14, 15, 15A, 16, 17, 17A, 19, 20, 22
1150 Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o. o, L. Kondratowicza 8 Warszawa szpital Nie Warszawa, ul. L. Kondratowicza 8

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 od ulicy Radzymińskiej – południową granicą dzielnicy Targówek; wschodnią granicą dzielnicy Targówek do Trasy Toruńskiej; północną granicą dzielnicy Targówek do ulicy Głębockiej; ulicą Głębocką (bez ulicy Głębockiej) do ulicy Malborskiej; ulicą Malborską (bez ulicy Malborskiej) do ulicy Przy Grodzisku (bez ulicy Przy Grodzisku); ulica Przy Grodzisku do ulicy Kondratowicza; ulicą Kondratowicza (bez ulicy Kondratowicza) do Kanału Bródnowskiego, od ulicy Kondratowicza wzdłuż kanału Bródnowskiego (bez Kanału Bródnowskiego) do ulicy Drewnowskiego; wzdłuż ulicy Drewnowskiego (z ulicą Drewnowskiego) do ulicy Gilarskiej; wzdłuż ulicy Gilarskiej (z ulicą Gilarską) do ulicy Matki Teresy z Kalkuty; od ulicy Matki Teresy z Kalkuty wzdłuż muru cmentarnego ulicą Św. Wincentego (z numerem 83 i 90 włącznie) do ulicy Samarytanka; ulica Samarytanka do ulicy Korzona; ulicą Korzona (numery od 111 do 117); wzdłuż ulicy Trockiej do ulicy Radzymińskiej (bez ulicy Trockiej); od ulicy Radzymińskiej wzdłuż ulicy Bieżuńskiej (bez ulicy Bieżuńskiej) do linii kolejowej; wzdłuż linii kolejowej do ulicy Naczelnikowskiej (z ulicą Naczelnikowską) do południowej granicy dzielnicy Targówek 5 19 460 6 39
0.0000020000Nr 2 od linii kolejowej ulicą Naczelnikowską; wzdłuż ulicy Plantowej (z ulicą Plantową) do Ronda Żaba; od Ronda Żaba wzdłuż ulicy Odrowąża do ulicy Rzeszowskiej (bez ulicy Odrowąża); wzdłuż ulicy Rzeszowskiej (z ulicą Rzeszowską do ulicy św. Wincentego; ulicą św. Wincentego do ulicy Samarytanka; ulica Samarytanka (bez ulicy Samarytanka) do ulicy Korzona; ulicą Korzona (bez numerów od 111 do 117); wzdłuż ulicy Trockiej (z ulicą Trocką) do ulicy Radzymińskiej; ulicą Bieżuńską do linii kolejowej; wzdłuż linii kolejowej do granicy dzielnicy Targówek. 5 19 574 6 41
0.0000030000Nr 3 od Ronda Żaba wzdłuż zachodniej granicy dzielnicy Targówek do Trasy Toruńskiej; Trasą Toruńską do ulicy Rembielińskiej; ulicą Rembielińską do ulicy Suwalskiej (z ulicą Rembielińską) i (z ulicą Suwalską nr 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15); ulicą Rembielińską do ulicy Poborzańskiej (z ulicą Rembielińską); ulicą Rembielińską do ulicy Budowlanej (bez ulicy Rembielińskiej); ulicą Budowlaną do ulicy Odrowąża (z ulicą Budowlaną); ulicą Odrowąża do Ronda Żaba (z ulicą Odrowąża). 5 17 685 6 38
0.0000040000Nr 4 od ulicy Budowlanej ulicą Rembielińską do ulicy Poborzańskiej (z ulicą Rembielińską); ulicą Rembielińską do ulicy Kondratowicza (z ulicą Rembielińską strona parzysta); ulicą Kondratowicza do Kanału Bródnowskiego (z ulicą Kondratowicza strona parzysta); wzdłuż Kanału Bródnowskiego (z kanałem); ulicą Drewnowskiego (bez ulicy Drewnowskiego) do ulicy Gilarskiej; ulicą Gilarską do ulicy Matki Teresy z Kalkuty; ulicą Matki Teresy z Kalkuty wzdłuż muru cmentarnego do ulicy Rembielińskiej oraz: ulica Kondratowicza nr 41, 43, 45; ulice Malborska (cała); ulica Krasiczyńska (cała); ulica Tokarza (cała). 5 19 283 6 39
0.0000050000Nr 5 od ulicy Rembielińskiej wzdłuż Trasy Toruńskiej do ulicy Głębockiej; ulicą Głębocką do ulicy Przy Grodzisku; ulicą przy Grodzisku do ulicy L. Kondratowicza (strona nieparzysta); ulicą Kondratowicza do ulicy Malborskiej; ulicą Malborską (bez ulicy Malborskiej) do ul. Kowalskiego; ulicą Kowalskiego do ulicy Tokarza; ulicą Tokarza (bez ulicy Tokarza) do ulicy Krasiczyńskiej; ulicą Krasiczyńską (bez ulicy Krasiczyńskiej) do ulicy Kondratowicza; ulicą Kondratowicza strona nieparzysta oprócz numerów 41, 43, 45) do ulicy Rembielińskiej strona parzysta; ulicą Rembielińską do Trasy Toruńskiej (z ulicą Rembielińską strona parzysta) z wyłączeniem ulicy Suwalskiej nr 6, 8, 9, 10, 15) 5 20 435 6 39
Podsumowanie 25 96 437 30 196

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 5 5 6 30
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA" KWW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA" 6 7 7 7 7 34
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 6 5 6 5 27

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 19 475 12 925 12 925 66.37% 0.06637
12 748 98.63% 0.09863
Tak
2 19 569 12 031 12 031 61.48% 0.06148
11 805 98.12% 0.09812
Tak
3 17 673 10 886 10 886 61.60% 0.0616
10 684 98.14% 0.09814
Tak
4 19 388 12 199 12 199 62.92% 0.06292
11 867 97.28% 0.09728
Tak
5 20 087 12 483 12 483 62.14% 0.06214
12 243 98.08% 0.09808
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 23 043 35 38.83% 0.03883
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 424 30 5.77% 0.00577
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 745 35 6.31% 0.00631
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 901 35 30.16% 0.03016
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA" 9 227 34 15.55% 0.01555
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 2 007 27 3.38% 0.00338

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 23 043 35 11 38.83% 0.03883
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 3 424 30 0 5.77% 0.00577
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 745 35 0 6.31% 0.00631
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 17 901 35 10 30.16% 0.03016
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA" 9 227 34 4 15.55% 0.01555
Tak
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 2 007 27 0 3.38% 0.00338
Nie

Rada Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 RUCYK Justyna Katarzyna 1 346 10.56% 0.01056
Tak
1 4 2 GÓRSKA-MANCZENKO Katarzyna Teresa 2 224 17.45% 0.01745
Tak
1 4 3 KUNOWSKI Jędrzej 744 5.84% 0.00584
Tak
1 4 4 SOBÓTKA Hanna Maria 406 3.18% 0.00318
Nie
1 4 5 WYSZOGRODZKI Mateusz 179 1.40% 0.0014
Nie
1 4 6 ZIELIŃSKI Norbert Krzysztof 226 1.77% 0.00177
Nie
1 4 7 KOZIELSKA Dorota Anna 414 3.25% 0.00325
Nie
1 5 1 POCZESNY Zbigniew Michał 873 6.85% 0.00685
Nie
1 5 2 NIEDŹWIECKA Katarzyna Paulina 76 0.60% 0.0006
Nie
1 5 3 PASZTALENIEC Dariusz Jan 13 0.10% 0.0001
Nie
1 5 4 MOLSKA Patrycja Hanna 45 0.35% 0.00035
Nie
1 5 5 HANUSZ Jerzy Maciej 11 0.09% 9.0E-5
Nie
1 5 6 BUCHOLC Bogdan Mieczysław 22 0.17% 0.00017
Nie
1 5 7 KALINOWSKA Honorata 51 0.40% 0.0004
Nie
1 8 1 SAGAŃSKI Zbigniew Jerzy 251 1.97% 0.00197
Nie
1 8 2 WISZNIOWSKI Janusz Witold 43 0.34% 0.00034
Nie
1 8 3 JĘDRZEJEWSKA Agnieszka Anna 105 0.82% 0.00082
Nie
1 8 4 ORACZ Zdzisław 47 0.37% 0.00037
Nie
1 8 5 ZEMBROWSKA Anna Aleksandra 48 0.38% 0.00038
Nie
1 8 6 MODZELEWSKA Aleksandra 73 0.57% 0.00057
Nie
1 8 7 MĘŻYK Marcin Jarosław 63 0.49% 0.00049
Nie
1 10 1 SKŁODOWSKI Marcin 1 770 13.88% 0.01388
Tak
1 10 2 LEWANDOWSKI Łukasz 908 7.12% 0.00712
Tak
1 10 3 WASIKOWSKA Jolanta 262 2.06% 0.00206
Nie
1 10 4 NOWAKOWSKA Elżbieta Bożenna 200 1.57% 0.00157
Nie
1 10 5 DANKO Maciej Mikołaj 267 2.09% 0.00209
Nie
1 10 6 KUTHAN Tomasz 43 0.34% 0.00034
Nie
1 10 7 KORPOWSKA Agnieszka Maria 376 2.95% 0.00295
Nie
1 23 1 GODLEWSKA Agnieszka Ewa 685 5.37% 0.00537
Nie
1 23 2 SAWICKI Hubert Tomasz 188 1.47% 0.00147
Nie
1 23 3 SAŁAJCZYK Teresa 102 0.80% 0.0008
Nie
1 23 4 TRĘBICKI Wiesław Tadeusz 107 0.84% 0.00084
Nie
1 23 5 WELIK Urszula 109 0.86% 0.00086
Nie
1 23 6 DZIKLIŃSKI Radosław Adam 82 0.64% 0.00064
Nie
1 24 1 MONKIEWICZ Dorota Ewa 253 1.98% 0.00198
Nie
1 24 2 ZAJĄC Igor Andrzej 56 0.44% 0.00044
Nie
1 24 3 SZELIGA Beata Joanna 38 0.30% 0.0003
Nie
1 24 4 MICHAŁOWSKI Mariusz Kacper 24 0.19% 0.00019
Nie
1 24 5 PARADZIŃSKA Renata Katarzyna 18 0.14% 0.00014
Nie
2 4 1 SZAJKOWSKI Bartosz Sławomir 1 200 10.17% 0.01017
Tak
2 4 2 HARASIM Witold 831 7.04% 0.00704
Nie
2 4 3 WOJSZCZ Joanna Agnieszka 534 4.52% 0.00452
Nie
2 4 4 KOWALCZYK Tadeusz Stefan 128 1.08% 0.00108
Nie
2 4 5 JUCHNOWICZ Sylwia Barbara 269 2.28% 0.00228
Nie
2 4 6 STRZELCZAK-BATKOWSKA Grażyna 440 3.73% 0.00373
Nie
2 4 7 KILJAŃCZYK Joanna 1 010 8.56% 0.00856
Tak
2 5 1 RUTKOWSKA Monika 397 3.36% 0.00336
Nie
2 5 2 JANKOWSKA Alicja Janina 80 0.68% 0.00068
Nie
2 5 3 SZTOMPKE Michał 143 1.21% 0.00121
Nie
2 5 4 RADOMSKA Katarzyna Agnieszka 74 0.63% 0.00063
Nie
2 5 5 RUTKOWSKI Lech 94 0.80% 0.0008
Nie
2 5 6 ZAŁĘSKI Aleksander Franciszek 27 0.23% 0.00023
Nie
2 5 7 BUDASZEWSKA Urszula Elżbieta 131 1.11% 0.00111
Nie
2 8 1 LEWANDOWSKI Artur Jacek 274 2.32% 0.00232
Nie
2 8 2 SIKORSKA Marta 166 1.41% 0.00141
Nie
2 8 3 KIEŁBASA Marian Janusz 102 0.86% 0.00086
Nie
2 8 4 WESSERLING Malwina Anna 62 0.53% 0.00053
Nie
2 8 5 ŚLIWIŃSKA Monika 56 0.47% 0.00047
Nie
2 8 6 BUKOWSKI Tomasz 29 0.25% 0.00025
Nie
2 8 7 RYMSKI Krzysztof Dominik 51 0.43% 0.00043
Nie
2 10 1 BORCZYŃSKA Marta 1 323 11.21% 0.01121
Tak
2 10 2 KACPERSKA Beata Katarzyna 402 3.41% 0.00341
Nie
2 10 3 GRABOWSKI Andrzej Jerzy 679 5.75% 0.00575
Tak
2 10 4 BUKOWSKI Andrzej Marcin 171 1.45% 0.00145
Nie
2 10 5 DUSZYŃSKI Paweł 142 1.20% 0.0012
Nie
2 10 6 PIECHOCIŃSKI Zygmunt Kazimierz 173 1.47% 0.00147
Nie
2 10 7 CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna 363 3.07% 0.00307
Nie
2 23 1 KWIATKOWSKA Małgorzata Izabela 593 5.02% 0.00502
Tak
2 23 2 ŚLUSARSKI Karol Paweł 265 2.24% 0.00224
Nie
2 23 3 ŚWIERCZEWSKA Dominika Anna 234 1.98% 0.00198
Nie
2 23 4 WITKE Lidia Ewa 370 3.13% 0.00313
Nie
2 23 5 RUCIŃSKI Marek Sławomir 153 1.30% 0.0013
Nie
2 23 6 PIECHOCKI Michał Grzegorz 89 0.75% 0.00075
Nie
2 23 7 MACIEJCZUK Kamil Jan 391 3.31% 0.00331
Nie
2 24 1 RUTKOWSKI Tomasz Dominik 148 1.25% 0.00125
Nie
2 24 2 BELKA Joanna Teresa 60 0.51% 0.00051
Nie
2 24 3 SZELIGA Brajan Henryk 33 0.28% 0.00028
Nie
2 24 4 KRYSZKOWSKA Dorota Natalia 57 0.48% 0.00048
Nie
2 24 5 POLAŃSKI Jakub 26 0.22% 0.00022
Nie
2 24 6 ŁUKASZEWICZ Iga Helena 35 0.30% 0.0003
Nie
3 4 1 MISZEWSKI Krzysztof Marcin 1 266 11.85% 0.01185
Tak
3 4 2 MIŚKIEWICZ Jolanta 1 173 10.98% 0.01098
Tak
3 4 3 KALINOWSKA Katarzyna 425 3.98% 0.00398
Nie
3 4 4 LACH Lilianna Irena 273 2.56% 0.00256
Nie
3 4 5 FURMANIUK Jarosław Adam 291 2.72% 0.00272
Nie
3 4 6 WORONKA Hanna 180 1.68% 0.00168
Nie
3 4 7 SAWICKI Marcin 345 3.23% 0.00323
Nie
3 5 1 CHMIEL Irena Anna 174 1.63% 0.00163
Nie
3 5 2 WACHNIK Sławomir Robert 61 0.57% 0.00057
Nie
3 5 3 LUBOWICKA Jadwiga Marianna 35 0.33% 0.00033
Nie
3 5 4 ROICKI Wiesław Andrzej 19 0.18% 0.00018
Nie
3 5 5 TOMASZEWSKI Krzysztof 66 0.62% 0.00062
Nie
3 8 1 SĘK Anna Elżbieta 301 2.82% 0.00282
Nie
3 8 2 WIECZOREK Bartosz Rafał 251 2.35% 0.00235
Nie
3 8 3 MATYSZCZUK Marta 59 0.55% 0.00055
Nie
3 8 4 WALKIEWICZ Piotr Janusz 30 0.28% 0.00028
Nie
3 8 5 GALAS Grzegorz Maciej 25 0.23% 0.00023
Nie
3 8 6 POSTEK Monika 75 0.70% 0.0007
Nie
3 8 7 RAWICZ Przemysław Piotr 43 0.40% 0.0004
Nie
3 10 1 WASZCZAK Marek Andrzej 1 771 16.58% 0.01658
Tak
3 10 2 GOLEC Grzegorz Piotr 861 8.06% 0.00806
Tak
3 10 3 WADECKA Dorota Halina 272 2.55% 0.00255
Nie
3 10 4 MICKIEWICZ-GAWĘDZKA Maria Jolanta 147 1.38% 0.00138
Nie
3 10 5 JASIOTA Sabina 88 0.82% 0.00082
Nie
3 10 6 WOLNY Grzegorz Józef 233 2.18% 0.00218
Nie
3 10 7 PACHOCKI Patrycjusz 133 1.24% 0.00124
Nie
3 23 1 WINTER Bożena 767 7.18% 0.00718
Tak
3 23 2 BIEŻAŃSKI Marek Jan 122 1.14% 0.00114
Nie
3 23 3 SKWARA Jarosław Paweł 184 1.72% 0.00172
Nie
3 23 4 SMOLIŃSKI Marcin 227 2.12% 0.00212
Nie
3 23 5 MACHNIK Agnieszka Beata 165 1.54% 0.00154
Nie
3 23 6 KUJAWA Marzena Jadwiga 126 1.18% 0.00118
Nie
3 23 7 MARCINIAK Katarzyna Anna 159 1.49% 0.00149
Nie
3 24 1 DUDZIŃSKI Bogdan Marek 131 1.23% 0.00123
Nie
3 24 2 GAŁĄZKA Monika 112 1.05% 0.00105
Nie
3 24 3 SZELIGA Adrian Marek 29 0.27% 0.00027
Nie
3 24 4 BOROWSKA-MONKIEWICZ Sylwia 46 0.43% 0.00043
Nie
3 24 5 OGRODNICZUK Daniel Adam 19 0.18% 0.00018
Nie
4 4 1 JAMIŃSKI Michał Aleksander 1 521 12.82% 0.01282
Tak
4 4 2 ZADROŻNY Marcin 497 4.19% 0.00419
Nie
4 4 3 WYCZÓŁKOWSKA Aneta 1 234 10.40% 0.0104
Tak
4 4 4 LEWANDOWSKI Zbigniew Mirosław 315 2.65% 0.00265
Nie
4 4 5 TOMKOWICZ Krystyna 305 2.57% 0.00257
Nie
4 4 6 STRANIANEK Sebastian Ludowit 81 0.68% 0.00068
Nie
4 4 7 MICHAŁOWSKA Renata Monika 541 4.56% 0.00456
Nie
4 5 1 JAWORSKI Tadeusz 221 1.86% 0.00186
Nie
4 5 2 CIEŚLAK Aleksandra Danuta 141 1.19% 0.00119
Nie
4 5 3 PALKIE Teresa Jolanta 39 0.33% 0.00033
Nie
4 5 4 WOJDA Józef Marian 62 0.52% 0.00052
Nie
4 5 5 JASKULSKI Artur 107 0.90% 0.0009
Nie
4 8 1 ZEMBROWSKI Hubert Zbigniew 280 2.36% 0.00236
Nie
4 8 2 STANISZEWSKA-POBIKROWSKA Patrycja Halina 91 0.77% 0.00077
Nie
4 8 3 JAWOROWSKI Adam 76 0.64% 0.00064
Nie
4 8 4 POSTEK Adam 49 0.41% 0.00041
Nie
4 8 5 GAJEWSKI Witold Wincenty 34 0.29% 0.00029
Nie
4 8 6 TWARDOWSKA Grażyna Danuta 74 0.62% 0.00062
Nie
4 8 7 DROGOSIEWICZ Aleksandra Anna 74 0.62% 0.00062
Nie
4 10 1 MARCZYK Janusz Tadeusz 1 144 9.64% 0.00964
Tak
4 10 2 DĄBROWSKI Andrzej 879 7.41% 0.00741
Tak
4 10 3 PADZIK Teresa 425 3.58% 0.00358
Nie
4 10 4 SZYMAŃSKI Andrzej 242 2.04% 0.00204
Nie
4 10 5 MACIEREWICZ Krystyna 236 1.99% 0.00199
Nie
4 10 6 KAWECKI Michał Krzysztof 270 2.28% 0.00228
Nie
4 10 7 ŁOSIEWICZ Jadwiga Marianna 274 2.31% 0.00231
Nie
4 23 1 ŻARNECKI Jerzy 465 3.92% 0.00392
Tak
4 23 2 MATCZUK Radosław Maciej 93 0.78% 0.00078
Nie
4 23 3 LEWANDOWSKI Krzysztof Jan 191 1.61% 0.00161
Nie
4 23 4 CZEKAJ Beata 457 3.85% 0.00385
Nie
4 23 5 SMOLIŃSKA Aleksandra Marta 408 3.44% 0.00344
Nie
4 23 6 KUZYKA Marta 135 1.14% 0.00114
Nie
4 23 7 ANTONIEWICZ Mariusz Piotr 374 3.15% 0.00315
Nie
4 24 1 WASILEWSKI Waldemar Marian 163 1.37% 0.00137
Nie
4 24 2 PETELSKA-ALTHAMER Julia Matea 194 1.63% 0.00163
Nie
4 24 3 LAMPARSKI Cezary Andrzej 24 0.20% 0.0002
Nie
4 24 4 DUDZIŃSKA Monika Elżbieta 56 0.47% 0.00047
Nie
4 24 5 KOWALCZYK Lech 19 0.16% 0.00016
Nie
4 24 6 SADKOWSKA Monika Emilia 76 0.64% 0.00064
Nie
5 4 1 MROCZEK Joanna 3 147 25.70% 0.0257
Tak
5 4 2 PERKOWSKI Wojciech 245 2.00% 0.002
Nie
5 4 3 PRZYBYŁA-KOWALSKA Christine Maria 310 2.53% 0.00253
Nie
5 4 4 OPRUS Tomasz 92 0.75% 0.00075
Nie
5 4 5 OŁDAK Bożena Barbara 234 1.91% 0.00191
Nie
5 4 6 BILSKI Paweł 175 1.43% 0.00143
Nie
5 4 7 CIASTEK Jadwiga 442 3.61% 0.00361
Tak
5 5 1 SZULAKOWSKI Leszek 147 1.20% 0.0012
Nie
5 5 2 BIGOS Marta Beata 83 0.68% 0.00068
Nie
5 5 3 KACPRZAK Maria Katarzyna 79 0.65% 0.00065
Nie
5 5 4 BEŁC Bartłomiej 8 0.07% 7.0E-5
Nie
5 5 5 KORNET Joanna 54 0.44% 0.00044
Nie
5 5 6 KOZAKIEWICZ Mariusz 91 0.74% 0.00074
Nie
5 8 1 SZYNKIEWICZ Tomasz Paweł 340 2.78% 0.00278
Nie
5 8 2 CIERPUCHA Krystyna Celina 59 0.48% 0.00048
Nie
5 8 3 WOŹNICZKO Kinga Marta 98 0.80% 0.0008
Nie
5 8 4 BIELSKI Krzysztof Marian 58 0.47% 0.00047
Nie
5 8 5 OCHĘDALSKA Aurelia Emilia 32 0.26% 0.00026
Nie
5 8 6 JANKOWSKI Artur Maksymilian 38 0.31% 0.00031
Nie
5 8 7 KRASNODĘBSKI Marcin 288 2.35% 0.00235
Nie
5 10 1 SOSNOWSKA Edyta 1 509 12.33% 0.01233
Tak
5 10 2 WĄSIK Cezary 1 057 8.63% 0.00863
Tak
5 10 3 CICHOCKI Tomasz 787 6.43% 0.00643
Nie
5 10 4 KOT Jadwiga 159 1.30% 0.0013
Nie
5 10 5 KULMA Sławomir Janusz 129 1.05% 0.00105
Nie
5 10 6 CZARNECKA Klaudyna Monika 126 1.03% 0.00103
Nie
5 10 7 RZEPNIAK Mariusz Andrzej 80 0.65% 0.00065
Nie
5 23 1 DUCZMAN Jacek 920 7.51% 0.00751
Tak
5 23 2 WOJCIECHOWSKI Jacek Dariusz 253 2.07% 0.00207
Nie
5 23 3 ANDRZEJKIEWICZ Dariusz Bogdan 104 0.85% 0.00085
Nie
5 23 4 BARYCZKA Zofia Teresa 145 1.18% 0.00118
Nie
5 23 5 PIETRUSZKA Małgorzata Ewa 213 1.74% 0.00174
Nie
5 23 6 MICHALIK Anna 213 1.74% 0.00174
Nie
5 23 7 SZCZEPAŃSKI Marek Krzysztof 138 1.13% 0.00113
Nie
5 24 1 BELKA Tomasz 178 1.45% 0.00145
Nie
5 24 2 MĘDRZYCKI Cezary Adam 39 0.32% 0.00032
Nie
5 24 3 WASILEWSKA Urszula Anna 89 0.73% 0.00073
Nie
5 24 4 KOŁECZEK Elżbieta Ewelina 38 0.31% 0.00031
Nie
5 24 5 SAWCZUK Danuta Bożena 46 0.38% 0.00038
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 25 5 116 123 96 437 44