Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 128 569
Wyborców 107 846
Obwodów 63
  • Wybory do Rady Dzielnicy Wola m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
261 Zespół Szkół nr 32, ul. Ożarowska 71 Wola stały Nie ul. E. Dahlbergha: cała, ul. Dalibora: cała, ul. Dobrogniewa: cała, ul. Kozielska: 4, ul. Obozowa: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104/106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, ul. Przy Lasku: cała
262 Zespół Szkół nr 32, ul. Ożarowska 71 Wola stały Nie ul. Bolecha: cała, ul. W. Majakowskiego: cała, ul. Obozowa: 56, 60, 61, 62, 63/65, 67, 69, 71, 73, 75, ul. Ożarowska: 2/32, 59, 61, al. Prymasa Tysiąclecia: 102A, 151, 153, 155, ul. O. Johann: cała
263 Szkoła Podstawowa nr 225, ul. Brożka 15 Wola stały Tak ul. J. Brożka: 26, ul. Górczewska: 100, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116A, 116B, 118, 120, 120A, 122, 122A, 122B, ul. Księcia Janusza: 15, 17, 19/31, 23, 33, 35, 37, 39, 41/43, 45/47, 47B, ul. Łacińska: cała, ul. Romańska: cała, ul. Traktorzystki: cała, ul. Ulrychowska: 24, 26, 30, 31, 32, 34
264 Szkoła Podstawowa nr 388, ul. Deotymy 25/33 Wola stały Tak ul. Andrychowska: cała, ul. Astronomów: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, ul. J. Brożka: 1A, 2A, 2B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, ul. Górczewska: 88, 88A, 90, 90A, 92, 94A, 94/96, ul. Księcia Janusza: 8/14, 16/22, 28, 30, 32, 32A, 32B, 32C, 34, 36B, 36C, 36D, 38, 40, 40A, 42, 44, 62, 66, 68, ul. Kaprys: cała, ul. Klecka: cała, ul. Lędzka: cała, ul. D. Siedzikówny „Inki”: 4, 5, 5A, 6, 8, 9, 10, 12, ul. Newelska: cała
265 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 317, ul. Deotymy 37 Wola stały Tak ul. Astronomów: 3, ul. E. Ciołka: 11A, 12, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29/31, 30, 33, ul. Czorsztyńska: 8, 10, 10A, 12, ul. Deotymy: 25/33, 37, 41, 43, 43A, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 58, ul. Koszycka: cała, ul. Magistracka: 25, 27, ul. Ożarowska: 75, 77, 79, ul. F. Raszei: cała, ul. E. Ringelbluma: cała, ul. ks. J. Sitnika: cała
266 Szkoła Podstawowa nr 225, ul. Brożka 15 Wola stały Nie ul. Batalionu AK „Pięść”: cała, ul. M. Bielskiego: cała, ul. E. Ciołka: 2, 4, 4A, 5, 6, 8, ul. Deotymy: 7/9, 11/13, 15/17, 19/21, ul. Górczewska: 80, 82, 84/86, ul. D. Siedzikówny „Inki”: 1, 1A, 3, 3A
267 Szkoła Podstawowa nr 148, ul. Ożarowska 69 Wola stały Nie ul. Czorsztyńska: 2, 2A, 4, ul. A. Bienia: cała, ul. Magistracka: 22, 24, 24A, 26A, 29, 31, ul. Ożarowska: 65/67, 69A, al. Prymasa Tysiąclecia: 137, 139/143, 139A, 145/149
268 Szkoła Podstawowa nr 351, ul. Ożarowska 69 Wola stały Nie ul. Krępowieckiego: 7a, 9, 9b, 10, 11, 11a, ul. J. Olbrachta 58A
269 Szkoła Podstawowa nr 351, ul. Olbrachta 48/56 Wola stały Nie ul. Białowiejska: cała, ul. Górczewska: 155, 163b, 181 ul. Mroczna: cała, ul. Olbrachta 58, 60, 62, ul. Przanowskiego: cała, ul. Szańcowa: cała
270 Przedszkole nr 403, ul. Góralska 1 48/56 Wola stały Nie ul. Góralska: cała, ul. Krępowieckiego: 5, 7, ul. Olbrachta 44, ul. Szczecińskiego: cała, ul. Ulrychowska: 5, 15
271 Przedszkole Nr 273, ul. Jana Olbrachta 28 1 Wola stały Nie ul. Górczewska: 123, 139, 141, ul. Okocimska: cała, ul. Olbrachta: 4, 6, 16, 18, 20, 22, 24, 26
272 LXXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. K. Garbińskiego 1 28 Wola stały Nie ul. Batalionu AK "Parasol": 4, 6, 8, 10, 12, 14, ul. K. Garbińskiego: cała, ul. Krysta: cała, ul. Olbrachta 3, 5, 7, 9
273 Przedszkole Nr 238, ul. Monte Casino 5 Wola stały Nie ul. Batalionu AK Parasol: 3, 3a, ul. Bitwy pod Lenino: cała, ul. Monte Cassino: cała
274 Szkoła Podstawowa nr 238, ul. Redutowa 37 Wola stały Nie ul. Batalionu AK „Zośka”: 3, 7, 11, ul. Pustola: 32, 32A, 32B, 34, 34A, 34B, 36, 36A, 36B, 42, 44, ul. Redutowa: 10, 44, 46, 50, ul. S. Smolki: 9, ul. J. Sowińskiego: 53, 53A, 53B, 53C, 53D, 53E, 53F, 53G
275 Szkoła Podstawowa nr 238, ul. Redutowa 37 Wola stały Nie ul. Batalionu AK Zośka: 2, 4, 4a, 4b, ul. Olbrachta 11a, 13, 13a, 13b, 15, 15a, 15b, ul. Pustola: 30, 30a, 30b, ul. Redutowa: 37, 39, 41, 43, ul. Sowińskiego: 47, 49, 49B, 51, 51A 54, 56, 58, 60
276 Szkoła Podstawowa nr 132, ul. Grabowska 1 Wola stały Tak ul. Grabowska: cała, al. Prymasa Tysiąclecia 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, ul. Wieluńska: cała, ul. Wolska: 96, 105/107, 109, 111, 113, 113A, 115, 115A, 115B, 117, 117A, 117B
277 Przedszkole Nr 253, Antka Rozpylacza 2 1 Wola stały Nie ul. Boznańskiej: cała, ul. Człuchowska: 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 8, 10, 12, 12a, 18, ul. Fort Wola cała, ul. Olbrachta: 17, 17a, 17b, 19, 19a, 21, 23, 23A, 23B, 29, 29a, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49b, 51 51a, 53, 57, 63, 63a, ul. Wincentego Pola: cała, ul. Antka Rozpylacza: cała, ul. Sowińskiego: 57, 66, ul. Strąkowa 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9a, 9b, 10, 10a, 11, 11a, 15, 17, 18, 18A, 19, 20, 20a, 20b, ul. Stroma: cała, ul. Wolska: 172, 186, ul. Znana: cała
278 LXXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. K. Garbińskiego 1 1 Wola stały Nie ul. Elekcyjna : cała, ul. Norwida: cała, ul. Pustola: 5b, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, ul. Szulborska: cała, ul. Wolska: 138/140, 140a
279 Przedszkole Nr 426, ul. Boguszewska 4 Wola stały Tak ul. Boguszewska: cała, ul. Falkowska: cała, ul. Gniewkowska: 31, 50, ul. Grodziska: cała, ul. K. Karlińskiego: cała, ul. Jana Kazimierza: 23, 23A, 29, 31, 33A, 41, 45, 47, 47A, 49, 51, 53, 53A, 57, 57A, 60, 64, 64A, 66 , 68, ul. Mszczonowska: 10, 14, 18, ul. Przyce: cała, ul. J. Sowińskiego 14, 14B, 16D, 16E, 18, 22, 22A, 24, 25, ul. Studzienna: cała, ul. Sztuk Pięknych: cała, ul Symboliczna : cała, ul. S. Worcella: cała
280 Szkoła Podstawowa nr 132, ul. Grabowska 1 Wola stały Nie ul. Armatnia: cała, ul. Berestecka: cała, ul. Gizów: cała, M. Kasprzaka 29B, 31A, 31B, 90, 92, 96, ul. Jana Kazimierza: 7, 9, 11, 11B, 12, 13, 15, 17, 17A, 18A, 19, 21, 21A, 28, 30, 32, 32A, 32B ul. J. K. Ordona: cała, al. Prymasa Tysiąclecia 73, 81A, ul. Władysława Waryńczyka: cała, ul. Wschowska: cała
281 XXXIII Liceum Ogólnokształcące, ul. J. Bema 76 Wola stały Nie ul. J. Bema: 72, 74, 76, 81, 83, 87, 91, ul. Ludwiki: cała, ul. Płocka: 15, 15A, 15B, 15C, 17
282 XXXIII Liceum Ogólnokształcące, Bema 76 Wola stały Nie ul. M. Kasprzaka: 44/52, ul. S. Klonowicza: cała, ul. Płocka: 3, 5, 5B, 7, 7A, 11, ul. Szafarczyka: cała, ul. Wolska: 69, 75, 81, 87, 89, 91
283 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1, ul. Zawiszy 13 Wola stały Tak ul. Banderii: cała, ul. Młynarska 64, 66, ul. Obozowa: 16, 20 ul. J. Ostroroga: cała, ul. Radziwie: cała, ul. św. Stanisława: cała, ul. Wawrzyszewska: cała, ul. Złocienia: cała
284 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1, ul. Zawiszy 13 Wola stały Tak ul. Agawy: 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 16, ul. Gostyńska: cała, ul. Płocka: 45, 47, 53A, 55, 57, 59, ul. Syreny: 44, ul. Zawiszy: cała
285 Szkoła Podstawowa nr 386, ul. Grenady 16 Wola stały Nie ul. Agawy: 1, 3, 5, 7, ul. Grenady: cała, ul. Syreny: 31, 32, 35, 35A, 37, 39, ul. Żytnia: 64A, 64B, 66, 68, 70
286 Szkoła Podstawowa nr 386, ul. Grenady 16 Wola stały Nie ul. J. Długosza: 41, ul. Górczewska: 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, ul. Sokołowska: 20, 22, 24/26, ul. Żytnia: 58, 58A, 60, 63, 73, 75/77, 79, 81, 83
287 Straż Miejska – IV Oddział Terenowy, ul. K. Sołtyka 8/10 Wola stały Tak ul. J. Długosza: 2, 4, 6, 8, 10, 20, 22, ul. Płocka: 46, 48, 50 ul. E. Tyszkiewicza: cała, ul. M. Wierzynka: cała
288 Oddział Przedszkola nr 237, ul. Leonarda 6/8 Wola stały Tak ul. J. Długosza: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, ul. Górczewska: 4, 6, ul. Leonarda: cała, ul. Młynarska: 23, 25, 25A, 25B, 27, 27A, 29, 31, 35, 35A, 37, 37A, 52, 54/56/58, ul. Szlenkierów: cała, ul. Żytnia: 46, 48, 50, 52, 54, 54A, 55, 57, 61
289 Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Płocka 30 Wola stały Nie ul. Młynarska: 26/28, 30, 30A, 32, 34, ul. Płocka: 30, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 51, 53, ul. S. Staszica: cała
290 Szkoła Podstawowa nr 139, ul. Syreny 5/7 Wola stały Nie ul. Górczewska: 21, 23, 25, 27/35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, ul. Rabsztyńska: 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, ul. Sokołowska: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, ul. Wolska: 78/80, 82, 84/86, 90, al. Prymasa Tysiąclecia: 60
291 Szkoła Podstawowa nr 139, ul. Syreny 5/7 Wola stały Nie ul. Płocka: 21, 22A, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 37A, 39, ul. Rabsztyńska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/9, 8, 10/12, ul. Syreny: 3, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 14, 15, 17, 18, 20, ul. Wolska: 58, 64, 66, 68/72
292 Wolskie Centrum Kultury „Działdowska”, ul. Działdowska 6 Wola stały Nie ul. Działdowska: cała, ul. Górczewska: 1, 5/7/9, 11, 15, 15A, 17, 17A, 17B, ul. Młynarska: 7, 9, 11, 13, ul. Płocka: 16, 18, ul. H. Wawelberga: cała, ul. Wolska: 38, 40, 40A, 44, 46/48, 50, 54, 56
293 Zespół Szkół nr 36, ul. M. Kasprzaka 19/21 Wola stały Nie ul. M. Kasprzaka: 24A, ul. Płocka: 2B, 2C, 4, 8, 10, 12, 14, ul. Skierniewicka: 1/7, 9, 11, 13, 15, 17
294 III Liceum Ogólnokształcące, ul. Rogalińska 2 2 Wola stały Nie ul. Giełdowa: cała, ul. Grzybowska: 90, 90A, ul. Hrubieszowska: cała, ul. Jaktorowska: cała, ul. Karolkowa: 49, 50, ul. Rogalińska: cała, ul. Siedmiogrodzka: cała, ul. Skierniewicka: 12, 14, 16/18/20, 19, 21, 34, ul. Towarowa: 35, ul. Wolska: 5/13, 15, 17, 27/29
295 Zespół Szkół im. M. Konarskiego, ul. Okopowa 55A Wola stały Nie ul. M. Anielewicza: 45, 47, 47A, 47B, 47C, 49, ul. Burakowska: cała, ul. Kłopot: 2, 4, ul. Kolska: cała, ul. Młocińska: cała, ul. Okopowa: 45, 47A, 47B, 47C, 55, 55A, 59, ul. Piaskowa: cała, ul. Powązkowska: 14, 24, 26B, 28, 30, 32, ul. Spokojna: cała, ul. Tatarska: cała
296 Szkoła Podstawowa nr 166, ul. Żytnia 40 Wola stały Nie ul. E. Gibalskiego: cała, ul. Karolkowa: 64, 66/74, 69, 71, 78, 78A, 78B, 80/82, 84, ul. Okopowa: 23, 25A, 27, 29, 29A, 29B, 31, 33, 43, ul. Żytnia: 32, 32A, 40, 42
297 Szkoła Podstawowa nr 166, ul. Żytnia 40 Wola stały Nie ul. Kacza: cała, ul. Karolkowa: 59, 59A, 61, 62, 63, ul. Okopowa: 14, 16, 18, 20, 22, ul. Żytnia: 31/33
298 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2, al. Jana Pawła II 69 Wola stały Tak al. Jana Pawła II: 65, 67, 71, 73, ul. Miła: 14, 16, 18, 22, 24, 37, 39, ul. Niska: 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, ul. Smocza: 22A, 24, 26, 30, ul. Stawki: 19, 21, 27
299 Szkoła Podstawowa nr 222, ul. Esperanto 7A Wola stały Tak ul. M. Anielewicza: 18, 18A, 20, 23, 24, 24A, 25, 26, 26A, 26B, 27, 28, 28A, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, ul. Esperanto: 7A, 9, 14, 14A, 16, 16A, 18, 18A, 20, ul. Okopowa 56, ul. Smocza: 17, 19, 21
300 Szkoła Podstawowa nr 389, ul. Smocza 19 Wola stały Tak al. Jana Pawła II: 55, 59, 61, 61A, 63, ul. Miła: 25, 27, 29, ul. Smocza: 16, 20, 20A
301 Szkoła Podstawowa nr 234, ul. Esperanto 5 Wola stały Nie ul. Dzielna: 13, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 52, 72, 74, 78, ul. Esperanto: 5, ul. Nowolipki: 24, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, ul. Pawia: 26, 28, 30, 32, 36, 40, 69, 71, ul. Smocza: 11
302 Zespół Państwowych Szkół Plastycznych, ul. Smocza 6 Wola stały Nie ul. Dzielna: 7B, 9, 9A, 11, 11A, ul. Nowolipki: 14, 18, 19, 19A, 19B, 20, 21, 21A, 21B, 22, 23, 25, 25A, 25B, 27, 27A, 27B, 27D, 29, 29A, ul. Smocza: 1, 3, 4
303 XXX Liceum Ogólnokształcące, ul. Wolność 1/3 Wola stały Tak ul. Dzielna: 21, al. „Solidarności”: 82A, 82B, 84, 84A, 86, 90, 92, 94, 96, 98, ul. Wolność: cała, Skwer kard. S. Wyszyńskiego: cały
304 XXX Liceum Ogólnokształcące, ul. Wolność 1/3 Wola stały Nie ul. J. Bellottiego: cała, ul. Nowolipie: 16, 18A, 18B, 20, 20A, 21, 22A, 23A, 23B, 25, 25A, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 29, 29A, 29B, 31, al. „Solidarności”: 88, ul. Żelazna: 97, 99, 101, 103, ul. Żytnia: 1, 1A, 3/9, 11, 13, 15A, 15B, 15C, 16, 18
305 Zespół Szkół nr 36, ul. M. Kasprzaka 19/21 Wola stały Nie ul. J. Bema: 69, 73/75, ul. Brylowska: cała, ul. Karolkowa: 9, 16, ul. M. Kasprzaka: 1/3, 5, 7, 9, 13/15, 19/21, 23A, 25, ul. Kolejowa: cała, ul. J. Korczaka: cała, ul. S. Krzyżanowskiego: cała, ul. Laskowa: cała, ul. Parafialna: cała, ul. I. Prądzyńskiego: cała, al. Prymasa Tysiąclecia: 34, ul. Przyokopowa: 10/12, ul. Sławińska: cała, ul. Szarych Szeregów: cała, ul. E. Szymańskiego: cała, ul. Towarowa: 7A, ul. Tunelowa: 10BH, ul. E. Zegadłowicza: cała, ul. Zwrotnicza: cała
306 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147, ul. Karolkowa 56 Wola stały Nie ul. Karolkowa: 53, 53A, 55, 56A, 58, 60, ul. Leszno: cała, ul. Okopowa: 5, 7, 7A, al. „Solidarności”: 104, 126
307 Oddział Szkoły Podstawowej nr 221, ul. Żelazna 71 Wola stały Nie ul. Chłodna: 27, 29, 36/46, 41, 48, ul. Krochmalna: 55, 57, ul. Łucka: cała, ul. Ogrodowa: 65, 67, ul. Pańska: 88, 96, 98, 100, 100A, 112, ul. Wronia: cała, ul. Żelazna: 41, 43, 43A, 59, 59A, 61, 65, 67, 69, 69A, 71, 75, 75A
308 Szkoła Podstawowa nr 221, ul. Ogrodowa 42/44 Wola stały Tak ul. Chłodna: 34, ul. Ogrodowa: 16, 26A, 32, 32A, 37, 39/41, 42/44, 43, 48, 49, 49A, 50, 50A, 51, 52/54, 53, 55, 56, al. „Solidarności”: 153, 155, 159, 161, ul. Żelazna: 81, 83/85, 89, 91
309 Szkoła Podstawowa nr 221, ul. Ogrodowa 42/44 Wola stały Nie ul. Biała: cała, ul. Chłodna: 2/18, 20, 22, 22A ul. Grzybowska: 46, ul. Krochmalna: 45/47, 46, al. „Solidarności”: 129/131, 131A, 145, 147, 149, ul. Waliców: 17, 19, 25, ul. Żelazna: 64, 66, 74, 76, 76A, 82/84
310 Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych, ul. Ogrodowa 16 Wola stały Tak ul. Chłodna: 9, ul. Elektoralna: 24, 26, 28, al. Jana Pawła II: 35, ul. Krochmalna: 4/28, 30, 32A, ul. Ogrodowa: 1A, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10/26, 11, 13/29, al. „Solidarności”: 119/125
311 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Grzybowska 35 Wola stały Nie ul. Chłodna: 11, 15, ul. Grzybowska: 47, 47A, 61, 71, 73, ul. Krochmalna: 2, 3, ul. Waliców: 20, ul. Żelazna: 58/62
312 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Grzybowska 35 Wola stały Nie ul. Ciepła: 3, ul. Grzybowska: 30, 35, 39, 43A, ul. I. L. Pereca: cała, ul. Prosta: 2/14, ul. Waliców: 10, 12
313 XL Liceum Ogólnokształcące, ul. Platynowa 1 Wola stały Nie ul. Chmielna: 126, 128, 130, ul. Miedziana: cała, ul. Pańska: 75, 99, ul. Platynowa: cała, ul. Sienna: 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, ul. Srebrna: cała, ul. Twarda: 51/55, 54, 56, 56A, 60, 62, 62A, 64, 66, ul. Żelazna: 27, 29, 31
314 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Miedziana 8 Wola stały Tak ul. Pańska: 55, 57, 61, 65, ul. Sienna: 53A, 55, 57, 57A, 59, 61, 63, 66, 67, 68/70, 72, 72A, 75, 76, ul. Śliska: 54, 56, 58, 60, ul. Twarda: 38/40, 44, ul. Złota: 60, 62, 64/66, 70, ul. Żelazna: 34/38, 40
315 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Miedziana 8 Wola stały Tak ul. Chmielna: 73A, 73B, 73C, 98, 100, 102, 104, 106, 106B, 116/118, 122, ul. Złota: 61, 63, 63A, 65, 65A, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, ul. Żelazna: 16, 22
1122 Dom Pomocy Społecznej "Budowlani", Elekcyjna 6 Dom Pomocy Społecznej "Budowlani" Warszawa dom pomocy społecznej Nie Elekcyjna 6
1123 Dom Pracownika Służby Zdrowia, ul. Elekcyjna 37 ul. Elekcyjna 37 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Elekcyjna 37
1124 Dom Pomocy Społecznej „Syrena”, ul. Syreny 26 ul. Syreny 26 Warszawa dom pomocy społecznej Nie ul. Syreny 26
1125 Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, ul. Płocka 26 ul. Płocka 26 Warszawa szpital Nie ul. Płocka 26
1126 Wojewódzki Szpital Zakaźny, ul. Wolska 37 ul. Wolska 37 Warszawa szpital Nie ul. Wolska 37
1127 Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej SPZOZ, ul. Kasprzaka 17 ul. Kasprzaka 17 Warszawa szpital Nie ul. Kasprzaka 17
1128 Centrum Medyczne „Żelazna” Sp. z o. o., ul. Żelazna 90 ul. Żelazna 90 Warszawa szpital Nie ul. Żelazna 90
1129 Centrum Leczniczo Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy „ATTIS” Sp. z o. o, ul. Górczewska 89 ul. Górczewska 89 Warszawa szpital Nie ul. Górczewska 89

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 północna granica dzielnicy (w kierunku wschodnim do linii kolejowej na wysokości Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego), linia kolejowa (w kierunku południowym-do styku z al. Prymasa Tysiąclecia), al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Górczewska, ul. J. Olbrachta, zachodnia granica dzielnicy (w kierunku północnym do Cmentarza Wojskowego-Powązek) 5 20 209 5 33
0.0000020000Nr 2 ul. J. Olbrachta, ul. Górczewska (w kierunku wschodnim), al. Prymasa Tysiąclecia (w kierunku południowym-numery po stronie nieparzystej i nr: 34, 60 po stronie parzystej), ul. Wolska (w kierunku wschodnim), ul. Płocka (w kierunku południowym), ul. M. Kasprzaka (w kierunku wschodnim), ul. Prosta, ul. Towarowa, południowa granica dzielnicy (w kierunku zachodnim-wzdłuż torów kolejowych), zachodnia granica dzielnicy (w kierunku północnym-do ul. J. Olbrachta) 5 23 201 5 33
0.0000030000Nr 3 ul. J. Ostroroga (cała ulica), ul. K. Sołtyka, ul. Młynarska (cała ulica), ul. Wolska (w kierunku wschodnim), ul. Towarowa, ul. Prosta (w kierunku zachodnim), ul. M. Kasprzaka, ul. Płocka, ul. Wolska (w kierunku zachodnim), al. Prymasa Tysiąclecia (w kierunku północnym-do styku z linią kolejową), linia kolejowa (w kierunku północnym do Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego) 5 22 552 6 38
0.0000040000Nr 4 wschodnia granica dzielnicy (al. Jana Pawła II), al. Solidarności, ul. Leszno (bez adresów), ul. Młynarska (w kierunku północnym-bez adresów), ul. K. Sołtyka, ul. J. Ostroroga (bez adresów), linia kolejowa (w kierunku wschodnim wzdłuż Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego), północna granica dzielnicy (do wschodniej granicy dzielnicy) 5 20 665 6 38
0.0000050000Nr 5 południowa granica dzielnicy (wzdłuż linii kolejowej), ul. Towarowa, ul. Wolska, ul. Młynarska (bez adresów), ul. Leszno (cała ulica), al. Solidarności, wschodnia granica dzielnicy (w kierunku południowym-al. Jana Pawła II) 5 21 219 5 31
Podsumowanie 25 107 846 27 173

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 5 5 15
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 5 5 5 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 7 7 7 7 7 35
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE KWW WOLA MIESZKAŃCÓW - RUCHY MIEJSKIE 7 7 7 7 5 33

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 20 213 12 733 12 733 62.99% 0.06299
12 427 97.60% 0.0976
Tak
2 23 122 15 125 15 125 65.41% 0.06541
14 837 98.10% 0.0981
Tak
3 22 564 14 092 14 092 62.45% 0.06245
13 864 98.38% 0.09838
Tak
4 20 539 12 729 12 729 61.97% 0.06197
12 480 98.04% 0.09804
Tak
5 20 977 13 088 13 088 62.39% 0.06239
12 833 98.05% 0.09805
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 30 412 35 45.77% 0.04577
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 270 15 3.42% 0.00342
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 408 20 3.62% 0.00362
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 18 195 35 27.39% 0.02739
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 4 274 35 6.43% 0.00643
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE 8 882 33 13.37% 0.01337

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 30 412 35 15 45.77% 0.04577
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 270 15 0 3.42% 0.00342
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 408 20 0 3.62% 0.00362
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 18 195 35 8 27.39% 0.02739
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 4 274 35 0 6.43% 0.00643
Nie
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE 8 882 33 2 13.37% 0.01337
Tak

Rada Dzielnicy Wola m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 GIEMZA Kamil Piotr 1 595 12.83% 0.01283
Tak
1 4 2 KĘCIK-STANISZEWSKA Urszula Anna 1 128 9.08% 0.00908
Tak
1 4 3 KRUSZYŃSKI Tomasz Marek 1 405 11.31% 0.01131
Tak
1 4 4 STRZEMIECZNY Bogusław Maciej 139 1.12% 0.00112
Nie
1 4 5 MIODUSZEWSKA Anita 688 5.54% 0.00554
Nie
1 4 6 DEMBE Rafał 153 1.23% 0.00123
Nie
1 4 7 KRUPIŃSKA Bożena 833 6.70% 0.0067
Nie
1 8 1 NAŁĘCZ Jan Wojciech 331 2.66% 0.00266
Nie
1 8 2 TYSZCZUK Iwona Dorota 93 0.75% 0.00075
Nie
1 8 3 LIPSKI Jan Edward 75 0.60% 0.0006
Nie
1 8 4 ROSZKOWSKA Patrycja 111 0.89% 0.00089
Nie
1 8 5 WIELEBA Piotr Ludwik 39 0.31% 0.00031
Nie
1 10 1 WYRZYKOWSKI Maciej Paweł 2 166 17.43% 0.01743
Tak
1 10 2 PROROK Aleksandra 583 4.69% 0.00469
Tak
1 10 3 GAJDA Wioletta Urszula 283 2.28% 0.00228
Nie
1 10 4 JASKULSKA Elżbieta Maria 239 1.92% 0.00192
Nie
1 10 5 KOZŁOWSKI Jan Dariusz 112 0.90% 0.0009
Nie
1 10 6 BURSKI Paweł Michał 232 1.87% 0.00187
Nie
1 10 7 RADZIO Kryspin Arkadiusz 183 1.47% 0.00147
Nie
1 23 1 SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej 271 2.18% 0.00218
Nie
1 23 2 KORZENIOWSKA Ewa 158 1.27% 0.00127
Nie
1 23 3 ZONENBERG Paweł Marek 73 0.59% 0.00059
Nie
1 23 4 GAJDA Paweł 79 0.64% 0.00064
Nie
1 23 5 POŁAWSKI Przemysław 20 0.16% 0.00016
Nie
1 23 6 KORALEWSKA Inga Daria 34 0.27% 0.00027
Nie
1 23 7 BORAK Aleksandra 26 0.21% 0.00021
Nie
1 24 1 BARANEK Janusz Czesław 452 3.64% 0.00364
Nie
1 24 2 MITURSKI Maciej Radosław 122 0.98% 0.00098
Nie
1 24 3 KRAWCZYK Joanna Małgorzata 280 2.25% 0.00225
Nie
1 24 4 KARCZ Agnieszka Maria 190 1.53% 0.00153
Nie
1 24 5 KRASNOSIELSKI Dariusz 40 0.32% 0.00032
Nie
1 24 6 ARASIMOWICZ Jolanta Joanna 96 0.77% 0.00077
Nie
1 24 7 BOROWSKI - DOBROWOLSKI Adam 198 1.59% 0.00159
Nie
2 4 1 TRACZ-ŁAPTASZYŃSKA Joanna 2 303 15.52% 0.01552
Tak
2 4 2 STATKIEWICZ Ewa 795 5.36% 0.00536
Tak
2 4 3 RADOMSKA Sylwia 684 4.61% 0.00461
Nie
2 4 4 WILK Krystian Maciej 2 061 13.89% 0.01389
Tak
2 4 5 KOSKA Łukasz Jan 105 0.71% 0.00071
Nie
2 4 6 MIKULECKI Leszek Tadeusz 118 0.80% 0.0008
Nie
2 4 7 URANOWSKA-MUSZYŃSKA Urszula Małgorzata 794 5.35% 0.00535
Nie
2 5 1 BACKIEL Marek Jan 611 4.12% 0.00412
Nie
2 5 2 WĘCŁAWEK Barbara 112 0.75% 0.00075
Nie
2 5 3 FALĘCKA-PIOTROWICZ Wanda Maria 60 0.40% 0.0004
Nie
2 5 4 SZUCHNIK Katarzyna Marta 68 0.46% 0.00046
Nie
2 5 5 NOWAKOWSKI Bartosz Zygmunt 51 0.34% 0.00034
Nie
2 10 1 PRUSZCZYŃSKA Agata Monika 1 629 10.98% 0.01098
Tak
2 10 2 WIELOPOLSKI Paweł 503 3.39% 0.00339
Nie
2 10 3 SZYDŁOWSKA Joanna 768 5.18% 0.00518
Nie
2 10 4 ADASIAK Barbara Mirosława 138 0.93% 0.00093
Nie
2 10 5 JĘDA Krzysztof Ireneusz 174 1.17% 0.00117
Nie
2 10 6 JASKULSKI Krzysztof 235 1.58% 0.00158
Nie
2 10 7 ŻURAWSKI Piotr 265 1.79% 0.00179
Nie
2 23 1 KOMIAŻYK Grażyna Anna 374 2.52% 0.00252
Nie
2 23 2 WRZEŚNIAK Beata Elżbieta 281 1.89% 0.00189
Nie
2 23 3 RÓŻYCKI Mateusz Jan 72 0.49% 0.00049
Nie
2 23 4 MARCHEWKA Korneliusz Krzysztof 79 0.53% 0.00053
Nie
2 23 5 PORZUCEK Danuta Maria 35 0.24% 0.00024
Nie
2 23 6 ŁĘCKI Jan Jakub 52 0.35% 0.00035
Nie
2 23 7 WISZOMIRSKI Paweł 63 0.42% 0.00042
Nie
2 24 1 KOCISZEWSKI Kamil 916 6.17% 0.00617
Tak
2 24 2 JAŃCZAK Bogumiła Anna 244 1.64% 0.00164
Nie
2 24 3 WRZESZCZYŃSKI Artur Grzegorz 150 1.01% 0.00101
Nie
2 24 4 BARANEK Bożenna Zofia 123 0.83% 0.00083
Nie
2 24 5 PUZYŃSKI Jędrzej Wojciech 65 0.44% 0.00044
Nie
2 24 6 MADEJ Anna Małgorzata 271 1.83% 0.00183
Nie
2 24 7 ŚMIGIELSKI Marcin Konrad 638 4.30% 0.0043
Nie
3 4 1 MATUSIK Adam Paweł 1 611 11.62% 0.01162
Tak
3 4 2 HUSZNO Magdalena Urszula 2 252 16.24% 0.01624
Tak
3 4 3 GRUDZIŃSKI Piotr Tadeusz 317 2.29% 0.00229
Nie
3 4 4 RUDZIAK Anna 625 4.51% 0.00451
Tak
3 4 5 KOZŁOWSKA Aleksandra Marta 428 3.09% 0.00309
Nie
3 4 6 MIESZCZYŃSKI Łukasz Paweł 101 0.73% 0.00073
Nie
3 4 7 SITAREK Albert Paweł 254 1.83% 0.00183
Nie
3 5 1 SADOWSKI Jacek Konrad 257 1.85% 0.00185
Nie
3 5 2 OKOŃ Andrzej Jerzy 53 0.38% 0.00038
Nie
3 5 3 ROJEWSKI Ryszard Michał 250 1.80% 0.0018
Nie
3 5 4 WRÓBLEWSKA Edyta Kinga 113 0.82% 0.00082
Nie
3 5 5 KACZANOWSKA Monika Klaudyna 74 0.53% 0.00053
Nie
3 8 1 MILLER Patryk 239 1.72% 0.00172
Nie
3 8 2 KOWALSKA Weronika Sylwia 181 1.31% 0.00131
Nie
3 8 3 KOŁTUNIAK Tomasz Romuald 42 0.30% 0.0003
Nie
3 8 4 ARENDT-SUCHOJAD Anna Maria 41 0.30% 0.0003
Nie
3 8 5 CZEKALSKI Andrzej Jerzy 77 0.56% 0.00056
Nie
3 10 1 MILOWAŃSKI Piotr 935 6.74% 0.00674
Nie
3 10 2 KUCHTA Paweł 798 5.76% 0.00576
Nie
3 10 3 JANKOWSKI Karol Wojciech 1 081 7.80% 0.0078
Tak
3 10 4 DZWONEK Grażyna 206 1.49% 0.00149
Nie
3 10 5 WAŁACHOWSKA Anna Agnieszka 176 1.27% 0.00127
Nie
3 10 6 DUDEK Janina 113 0.82% 0.00082
Nie
3 10 7 JURKIEWICZ Adrian Krzysztof 179 1.29% 0.00129
Nie
3 23 1 GNATOWSKI Maciej Albin 512 3.69% 0.00369
Nie
3 23 2 KOCEJKO Magdalena 137 0.99% 0.00099
Nie
3 23 3 BOGUSZ Krzysztof 43 0.31% 0.00031
Nie
3 23 4 WIECZOREK Barbara Maria 67 0.48% 0.00048
Nie
3 23 5 MIŁKOWSKI Michał Paweł 25 0.18% 0.00018
Nie
3 23 6 KUCZEWSKA Dorota Olimpia 45 0.32% 0.00032
Nie
3 23 7 CIESIELSKI Artur 20 0.14% 0.00014
Nie
3 24 1 SKUBIDA Aneta Maria 1 551 11.19% 0.01119
Tak
3 24 2 GIL Mateusz Kamil 249 1.80% 0.0018
Nie
3 24 3 MIERNOWSKA-ZAWADA Agata 106 0.76% 0.00076
Nie
3 24 4 SAWERA Konrad Krzysztof 50 0.36% 0.00036
Nie
3 24 5 DROZDOWICZ Agnieszka Maria 115 0.83% 0.00083
Nie
3 24 6 STAREWICZ Paweł Jarosław 49 0.35% 0.00035
Nie
3 24 7 WILIM Iwona Małgorzata 492 3.55% 0.00355
Nie
4 4 1 PUŚCIAN Dariusz Jan 1 635 13.10% 0.0131
Tak
4 4 2 DWORZYŃSKI Michał Patryk 481 3.85% 0.00385
Nie
4 4 3 ZIENKIEWICZ Blanka 857 6.87% 0.00687
Tak
4 4 4 PAWLAK Karol 292 2.34% 0.00234
Nie
4 4 5 CIBOROWSKA Ewa Krystyna 427 3.42% 0.00342
Nie
4 4 6 BARCIKOWSKA-CIESIELSKA Katarzyna Ewa 371 2.97% 0.00297
Nie
4 4 7 KUBICKI Bartłomiej Dariusz 1 525 12.22% 0.01222
Tak
4 5 1 CHEŁMIŃSKI Bohdan Jan 297 2.38% 0.00238
Nie
4 5 2 SZACHNOWSKI Andrzej Tomasz 59 0.47% 0.00047
Nie
4 5 3 WALUSIEWICZ Krystyna 119 0.95% 0.00095
Nie
4 5 4 RYBIŃSKI Romuald Jan 41 0.33% 0.00033
Nie
4 5 5 PECIAK Jolanta Barbara 105 0.84% 0.00084
Nie
4 8 1 ROLSKI Marcin 249 2.00% 0.002
Nie
4 8 2 ROSZKOWSKA Barbara 105 0.84% 0.00084
Nie
4 8 3 KOWALSKI Sebastian 49 0.39% 0.00039
Nie
4 8 4 JĘDRUSIAK Janina 38 0.30% 0.0003
Nie
4 8 5 LIPIŃSKI Piotr 91 0.73% 0.00073
Nie
4 10 1 WYCZÓŁKOWSKI Patryk 1 395 11.18% 0.01118
Tak
4 10 2 LEWANDOWSKI Jarosław Krzysztof 1 000 8.01% 0.00801
Tak
4 10 3 ŁAKOMSKA Żaneta 262 2.10% 0.0021
Nie
4 10 4 ZAKRZEWSKI Waldemar 211 1.69% 0.00169
Nie
4 10 5 KOWALCZYK Elżbieta 211 1.69% 0.00169
Nie
4 10 6 KARPOWICZ Zenon Dariusz 56 0.45% 0.00045
Nie
4 10 7 KUCHARSKA Maria Sabina 413 3.31% 0.00331
Nie
4 23 1 GWIAZDOWSKI Janusz Hipolit 504 4.04% 0.00404
Nie
4 23 2 THIEME Anna Monika 161 1.29% 0.00129
Nie
4 23 3 DOLNIAK Kamil 49 0.39% 0.00039
Nie
4 23 4 SOROKA Tymoteusz Antoni 27 0.22% 0.00022
Nie
4 23 5 KACZOR Krystian Zdzisław 17 0.14% 0.00014
Nie
4 23 6 RAK Małgorzata Elżbieta 51 0.41% 0.00041
Nie
4 23 7 ZARADNA Agnieszka Ewa 132 1.06% 0.00106
Nie
4 24 1 KOWALCZYK Rafał Zygmunt 587 4.70% 0.0047
Nie
4 24 2 GĄSIOROWSKI Dariusz Maria 111 0.89% 0.00089
Nie
4 24 3 MITURSKA Halina 166 1.33% 0.00133
Nie
4 24 4 MANOWSKI Robert Grzegorz 77 0.62% 0.00062
Nie
4 24 5 SAWERA Małgorzata Maria 78 0.63% 0.00063
Nie
4 24 6 WILIM Kamil Krzysztof 39 0.31% 0.00031
Nie
4 24 7 KARAŚ Izabela Maria 192 1.54% 0.00154
Nie
5 4 1 HOFFMAN Marcin Włodzimierz 2 820 21.97% 0.02197
Tak
5 4 2 WIDENKA Ewa Maria 1 615 12.58% 0.01258
Tak
5 4 3 BARTNIK Wojciech Tomasz 467 3.64% 0.00364
Nie
5 4 4 NOWAKOWSKA Anna Monika 837 6.52% 0.00652
Tak
5 4 5 SZYMAŃSKI Eugeniusz 122 0.95% 0.00095
Nie
5 4 6 OŚKA Stanisław 138 1.08% 0.00108
Nie
5 4 7 CHRZANOWSKA Edyta 436 3.40% 0.0034
Nie
5 8 1 PŁOWICZ Marcin Tomasz 317 2.47% 0.00247
Nie
5 8 2 ROLSKA Agnieszka Elżbieta 112 0.87% 0.00087
Nie
5 8 3 RELIGIONI Jarosław Tomasz 40 0.31% 0.00031
Nie
5 8 4 NAŁĘCZ Alicja Maria 114 0.89% 0.00089
Nie
5 8 5 KIEŁKUCKI Maciej 64 0.50% 0.0005
Nie
5 10 1 NOWAK Jan Kazimierz 1 670 13.01% 0.01301
Tak
5 10 2 KALISZEWSKI Piotr 832 6.48% 0.00648
Tak
5 10 3 ZAGÓRNA Anna Helena 444 3.46% 0.00346
Nie
5 10 4 DRZEWIŃSKI Jacek Andrzej 140 1.09% 0.00109
Nie
5 10 5 STĘPCZYŃSKI Robert 159 1.24% 0.00124
Nie
5 10 6 ORZEŁ Halina 183 1.43% 0.00143
Nie
5 10 7 BOCIANOWICZ Agnieszka Hanna 221 1.72% 0.00172
Nie
5 23 1 ZALEWSKI Łukasz Michał 458 3.57% 0.00357
Nie
5 23 2 KRZEMIŃSKI Piotr 82 0.64% 0.00064
Nie
5 23 3 GELO Magdalena Wioletta 108 0.84% 0.00084
Nie
5 23 4 GWIAZDOWSKA Aleksandra 74 0.58% 0.00058
Nie
5 23 5 WĄGRODZKI Gracjan 12 0.09% 9.0E-5
Nie
5 23 6 GWIAZDOWSKI Leszek Wiesław 29 0.23% 0.00023
Nie
5 23 7 ROMANOWSKA Urszula Elżbieta 104 0.81% 0.00081
Nie
5 24 1 KLAJBOR Przemysław Łukasz 400 3.12% 0.00312
Nie
5 24 2 ARASIMOWICZ-ANDRES Monika 314 2.45% 0.00245
Nie
5 24 3 ŚLIWOWSKA Kamila Joanna 288 2.24% 0.00224
Nie
5 24 4 TRZPIL Łukasz Stanisław 62 0.48% 0.00048
Nie
5 24 5 FRĄTCZAK Aleksandra Laura 171 1.33% 0.00133
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 25 5 128 569 107 846 63