Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 113 097
Wyborców 83 229
Obwodów 55
  • Wybory do Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
850 Szkoła Podstawowa nr 356, Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Skarbka z Gór: strona nieparzysta od nr 1 do nr 49, ul. Tajemna: cała
851 Szkoła Podstawowa Nr 118, Leszczynowa 5 Białołęka stały Nie ul. Delfina: cała, ul. Dorodna: cała, ul. Familijna: cała, ul. Gołdapska: cała, ul. Igrzyskowa: cała, ul. Kasztanowa: cała, ul. Klembowska: cała, ul. Konwaliowa: cała, ul. Ku Rzece: cała, ul. Laurowa: cała, ul. Leszczynowa: cała, ul. Masztowa: cała, ul. Mirocińska: cała, ul. Modlińska: od nr 15 do nr 55N, ul. Myśliborska: od nr 1 do nr 83N i od nr 2 do nr 92R P, ul. Piechocka: cała, ul. Płużnicka: cała, ul. Portowa: cała, ul. Przaśna: cała, ul. Szczupacza: cała, ul. Świderska: od nr 1 do nr 99 NP, ul. Zabłocka: cała, ul. Zakątna: cała, ul. Zarzecze: cała, ul. Żerańska: cała, ul. Życzliwa: cała
852 CV Liceum Ogólnokształcące, ul. Van Gogha 1 Białołęka stały Tak ul. Wittiga: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9
853 Szkoła Podstawowa Nr 314, Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Kościeszów: cała, ul. Leliwitów: cała, ul. Modlińska: od nr 57 do nr 195 N, ul. Obrazkowa: cała, ul. Pałuków: cała, ul. Porajów: cała, ul. Szafrańców: cała, ul. Szczęśliwa: cała
854 CV Liceum Ogólnokształcące, ul. Van Gogha 1 Białołęka stały Tak ul. Pabla Picassa: 1, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Płudowska: cała, ul. Romana Maciejewskiego: cała, ul. Świderska: od nr 100 do końca NP
855 CV Liceum Ogólnokształcące, ul. Van Gogha 1 Białołęka stały Tak ul. Gębicka: cała, ul. Pabla Picassa: 13, ul. Vincenta Van Gogha: cała
856 Szkoła Podstawowa Nr 314, ul. Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Nagodziców: cała, ul. Śreniawitów: 8, 10, 12
857 Szkoła Podstawowa Nr 314, ul. Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Śreniawitów : 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7
858 Szkoła Podstawowa Nr 314, Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Józefa Antalla: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11
859 Szkoła Podstawowa nr 31, ul. Kobiałka 49 Białołęka stały Tak ul. Antonia Vivaldiego: cała, ul. Aroniowa: cała, ul. Bobrowa: cała, ul. Calineczki: cała, ul. Cudne Manowce: cała, ul. Cytrusowa: cała, Długorzeczna: cała, ul. Fajna: cała, ul. Jarzębinowa: cała, ul. Jelonka: cała, ul. Kawkowizna: cała, ul. Konturowa: cała, ul. Małego Księcia: cała, ul. Małej Żabki: cała, ul. Mańkowska: cała, ul. Misia Uszatka: cała, ul. Mochtyńska: cała, ul. Olesin: cała, , ul. Ostoja: cała, ul. Ostródzka: od nr 228 i nr 227 NP do końca, ul. Płochocińska: od nr 66 NP do końca, ul. Polnego Wiatru: cała, ul. Poręby: cała, ul. Przejezdna: cała, ul. Rajgrasowa: cała, ul. Sielska: cała, ul. Słodka: cała, ul. Stuletnia: cała, ul. Stumilowy Las: cała, ul. Traszki: cała, ul. Tymotki: cała, ul. Wilkowiecka: cała, ul. Wojdyńska: cała, ul. ul. Złotej Rybki: cała
860 Szkoła Podstawowa nr 231, ul. Juranda ze Spychowa 10 Białołęka stały Tak ul. Annopol: cała, ul. Artyleryjska: cała, ul. Babinicza: cała, ul. Bałtycka: cała, ul. H. Bilewicza: cała, ul. Bogoriów: cała, ul. Daniszewska: cała, ul. Danusi: cała, ul. Dobka z Oleśnicy: cała, ul. Dziwna: cała, ul. Eskimoska: cała, ul. Faradaya Michała: cała, ul. Gryfitów: cała, , ul. Hajduczka: cała, ul. Mariana Hemara: cała, ul. Inowłodzka: cała ul. ul. Kamykowa: cała, ul. Ketlinga: cała, ul. Kominkowa: cała, ul. Kopijników: cała, ul. Księcia Jaremy: cała, Kuszników: cała, ul. Lapońska: cała, ul. Maćka z Bogdańca: cała, ul. Małego Rycerza: cała, ul. Małopolska: cała, ul. Małych Dębów: cała, ul. św. Marii Magdaleny: cała, ul. Mikołaja z Długolasu: cała, ul. Ojca Aniceta: cała, ul. Odlewnicza: cała, ul. Oleńki: cała, ul. Piasta Kołodzieja: cała, ul. Pisankowa: cała, ul. Płochocińska: od 25 do 65 N P, ul. Pośrednia : cała, ul. Proletariatczyków: cała, ul. Przyjazna: cała, ul. Przy Kanale: cała, ul. Przykoszarowa: ul. Reniferowa: cała, ul. Rzędziana: cała, ul. Staropolska: cała, ul. Stębarska: cała, ul. Szlachecka: cała, ul. Toporczyków: cała, ul. Twórcza: cała, ul. Warzelnicza: cała, ul. Wenecka: cała, ul. Wielkiego Dębu: cała, ul. Wierzbiny: cała, ul. Wiśniowy Sad: cała, ul. Pawła Włodkowica: cała, ul. Współczesna: cała, ul. Zapłotek: cała, ul. Zasieki: cała, ul. Zbożowa: cała, ul. Zbyszka z Bogdańca: cała, ul. Zdziarska: cała , ul. Zmyślona: cała
861 Szkoła Podstawowa Nr 356, ul. Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Astrowa: cała, ul. Geodezyjna: cała, ul. Geometryczna: cała, ul. Jasiniec: cała, ul. Kartograficzna: cała, ul. Konik Polny: cała, ul. Magiczna: cała, ul. Małej Brzozy: cała, ul. Podwójna: cała, ul. Przy Trasie: cała
862 Szkoła Podstawowa Nr 118, ul. Leszczynowa 5 Białołęka stały Nie ul. Aleksandra Fleminga: od nr 1 do nr 20C NP ul. Druciana: cała, ul. Ekspresowa: cała, ul. Elektronowa: cała, ul. Huczna: cała, ul. Jana Kowalczyka: cała, ul. M. Kątskiego: cała, ul. Krzyżówki: cała, ul. Liczydło: cała, ul. Łopianowa: cała, ul. Marcelińska: cała, ul. Mestwina: cała, ul. Modlińska: od nr 6 do nr 96 P, ul. Morelowa: cała, ul. Nastawnicza: cała, ul. Płochocińska: od nr 1 do nr 24 N P, ul. Soczewkowa: cała, ul. Spedycyjna: cała, ul. Tarasowa: cała, ul. Wartka: cała, ul. Żubowiecka: cała
863 Szkoła Podstawowa Nr 112, ul. Zaułek 34 Białołęka stały Tak ul. Atrakcyjna: cała, ul. V. Belliniego: cała, ul. L. Berensona: od nr 2 do końca P, ul. A. Corellego: cała, ul. Dudka: cała, ul. Kawki: cała, ul. Kąty Grodziskie: cała, ul. Kumaka: cała, ul. Pszeniczna: cała, ul. Przyrodnicza: cała, ul. G. Pucciniego: cała, ul. G. Rossiniego: cała, ul. D. Scarlattiego: cała, ul. G. Verdiego: cała, ul. Spichrzowa: cała, ul. Stogi: cała, ul. Zaskrońca: cała
864 Szkoła Podstawowa Nr 314, ul. Porajów 3 Białołęka stały Nie ul. Atutowa: strona nieparzysta od 1 nr do nr 13A, ul. Wojciecha Świętosławskiego: cała
865 Szkoła Podstawowa Nr 344, Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Myśliborska: od nr 85 i od nr 94 do końca NP
866 Przedszkole nr 65, Pancera 3 Białołęka stały Nie ul. Feliksa Pancera: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
867 Przedszkole nr 65, ul. Pancera 3 Białołęka stały Nie ul. Ćmielowska: cała, ul. Feliksa Pancera: 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 22, ul. Światowida: od nr 1 do nr 49B i od nr 2 do nr 56 NP
868 Szkoła Podstawowa Nr 344, Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Erazma z Zakroczymia: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12
869 Szkoła Podstawowa Nr 344, Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Christa Botewa: od nr 1 do nr 4H, ul. Erazma z Zakroczymia: 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21
870 Szkoła Podstawowa Nr 355, Ceramiczna 11 Białołęka stały Tak ul. Christa Botewa: 10 i 10a, ul. Ceramiczna: cała, ul. S. Jagmina: cała, ul. Kaflowa: cała, ul. Kącik: cała, ul. Majolikowa: cała, ul. Pani na Wiśniewie: cała, ul. Produkcyjna: cała, ul. Talarowa: cała
871 Szkoła Podstawowa nr 257, ul. Podróżnicza 11 Białołęka stały Nie ul. 15 Sierpnia: cała, ul. Braci Zawadzkich: cała, ul. Czarnocińska: cała, ul. Drogowa: cała, ul. Drożdżowa: cała, ul. Duninów: cała, ul. Dziatwy: cała, ul. Aleksandra Fleminga: od nr 21 do końca N P, ul. Fortel: cała, ul. Klasyków: cała, ul. Kobierzycka: cała, ul. Kołacińska: cała, ul. Krokwi: cała, ul. Lucynowska: cała, ul. Marchołta: cała, ul. Modlińska: od nr 98 do nr 210 P, ul. Oczeretu: cała, ul. Pasieki: cała, ul. Podróżnicza: cała, ul. Połączona: cała, ul. Powałów: cała, ul. Pszczela: cała, ul. Pułaskiego Kazimierza: cała, ul. Rozewska: cała, ul. Samowarowa: cała, ul. Sąsiedzka: cała, ul. Skuterowa: cała, ul. Srebrnogórska: cała, ul. Szałasa Kazimierza: cała, ul. Szałwiowa: cała, ul. Szynowa: cała, ul. Uczniowska: cała, ul. Uniwersału: cała, ul. Wczele: cała, ul. Weteranów: cała, ul. Wiklinowa: cała, ul. Żywiczna: cała
872 Szkoła Podstawowa Nr 367, ul. Przytulna 3 Białołęka stały Nie ul. Braniewska: cała, ul. Brzezińska: cała, ul. Chlubna: od nr 70 do końca N P, ul. Dwusieczna: cała, ul. Henrykowska: cała, ul. Jabłoni: cała, ul. M. Jeżowskiego: cała, ul. Kłosowa: cała, ul. Lidzbarska: od nr 22 do końca N P, ul. Łazanowicka: cała, ul. Łuczywo: cała, ul. Józefa Mehoffera: od nr 132 do końca P i od nr 125 do końca N, ul. Myśliwska: cała, ul. Na Przełaj: cała, ul. Piwoniowa: cała, ul. Polnych Kwiatów: od nr 31 do końca N P, ul. Przytulna: cała, ul. Raciborska: cała, ul. Samosiejki: cała, ul. Starego Dębu: cała, ul. Szamotulska: cała, ul. Ślepa: cała, ul. Tapetowa: cała, ul. Wadowicka: cała, ul. Widna: cała, ul. Wyganowska: cała, ul. Zagrodecka: cała, ul. Zielony Zagajnik: cała
873 Szkoła Podstawowa nr 110, ul. Bohaterów 41 Białołęka stały Nie ul. Basetli: cała, ul. , Błonie: cała, ul. Cichy Zakątek: cała, ul. Cieślewskich: cała, ul. Ciupagi: cała, ul. Czołowa: od nr 36 do końca N i P, ul. Epopei: cała, ul. Gaik: cała, ul. Gitarowa: cała, ul. Inna: cała, ul. Wiktorii Kaweckiej: cała, ul. Lucyny Messal: cała, ul. Łazy: cała, ul. Majorki: cała, ul. Młyńska: cała, ul. Poli Negri: cała, ul. Nowiny: cała, ul. Odłogi: cała, ul. Ogrody Przyjaciół: cała, ul. Operowa: cała, ul. Osieki: cała, ul. Romana Palestera: cała, ul. Perkusyjna: cała, ul. Zygmunta Stojowskiego: cała, ul. Strunowa: cała, ul. Śpiewaków: cała, ul. W. Tetmajera: cała, ul. Waligóry: cała, ul. Warmińska: cała, ul. Werandowa: cała, ul. Wiolonczeli: cała, ul. Zegarynki: cała, ul. Żyrardowska: cała
874 Szkoła Podstawowa nr 110, ul. Bohaterów 41 Białołęka stały Nie ul. Ambaras: cała, ul. Arkony: cała, ul. Bohaterów: cała (bez nr 46/48), ul. Brzozowy Zagajnik: cała, ul. Cytadeli: cała, ul. Dylewska: cała, ul. Dynamiczna: cała, ul. Forsycji: cała, ul. Guńki: cała, ul. Insurekcji: cała, ul. Kazuńska: cała, ul. Kosobudzka: cała, ul. Koziołka: cała, Jerzego Kukuczki: cała, ul. ul. Lidzbarska: od nr 1 do nr 21NP, ul. Mazurska: cała, ul. Ołówkowa: cała, ul. Ornecka: od nr 101 do końca NP ul. Parowozowa: cała, ul. Pionierów: cała, ul. Piskląt: cała, ul. Pocztowa: cała, ul. Polnych Kwiatów: od nr 1 do nr 30 N i P, ul. Przeździecka: cała, ul. Sadkowska: cała, ul. Sarenki: cała, ul. Sianokosów: cała, ul. Spadkowa: cała, ul. Szamocin: cała, ul. Uzdowska: cała, ul. Wałuszewska: cała, ul. Wykrot: cała, ul. Ziołowa: cała
875 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Marywilska 44C Białołęka stały Tak ul. Borecka: cała, ul. Bruszewska: cała, ul. Celtów: cała, ul. Czołowa: od 1 do 34Z N P, ul. Jeżowa: cała, ul. Kaczorowa: cała, ul. Kupiecka: cała, ul. Lemiesz: cała, ul. Łosia: cała, ul. Morwowa: cała, ul. Ornecka: od 1 do 100A NP, ul. Płytowa: cała, ul. Pruszyńskich: cała, ul. Rybacka: cała, ul. Smugowa: cała, ul. Szklarniowa: cała, ul. Wikingów: cała, ul. Zakręcona: cała, ul. Złotych Dębów: cała, ul. Zyndrama z Maszkowic: cała
876 Szkoła Podstawowa Nr 342, Strumykowa 21A Białołęka stały Tak ul. A. Ciołkosza: cała, ul. Łącząca: cała, ul. gen. M. R. Štefanika: cała
877 Szkoła Podstawowa Nr 342, ul. Strumykowa 21A Białołęka stały Tak ul. Książkowa: cała
878 Szkoła Podstawowa Nr 342, ul. Strumykowa 21A Białołęka stały Tak ul. Antoniego Pajdaka: cała, ul. Światowida: od nr 51 N i od nr 58 P do końca
879 Szkoła Podstawowa Nr 366, ul. Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Grzymalitów: cała, ul. Odkryta: od nr 1 do nr 39N
880 Szkoła Podstawowa Nr 366, Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Dróżka: cała, ul. Strumykowa: cała
881 Filia Szkoły Podstawowej nr 154, Sprawna 35a Białołęka stały Tak ul. Animuszu: cała, ul. Chlebowa: cała, ul. Chlubna: od nr 1 do nr 69P i N, ul. Ciechanowska: cała, ul. Czajki: cała, ul. Czystej Wody: cała, Deseniowa: cała, ul. Dębinki: cała, ul. Dębowa: cała, ul. Gerberowa: cała, ul. Gladioli: cała, ul. Główna: cała, ul. M. Jeżowskiego: cała, ul. Jana Husa: cała, ul. Kępa Tarchomińska: cała, ul. Kibiców: cała, ul. Kośby: cała, ul. Kwietniowa: cała. ul. Landwarowska: cała, ul. Lubczyka: cała, ul. Łanowa: cała, ul. Ławnicza: cała, ul. Łączna: cała, ul. Marmurowa: cała, ul. Mielnicka: cała, ul. Mławska: cała, ul. Modlińska: od nr 347 do końca N, ul. Modlińska: od nr 338 do końca P, ul. Obrębowa: cała, ul. Platanowa: cała, ul. W. Poboga-Malinowskiego: cała, ul. Przylesie: cała, ul. Przyrzecze: cała, ul. Pstra: cała, ul. Ruciańska: cała, ul. rtm. Z. Dunin-Wąsowicza: cała, ul. Skierdowska: cała, ul. Sortowa: cała, ul. Stasinek: cała, ul. Szawelska: cała, ul. Świerkowa: cała, ul. Wąska: cała, ul. Wieliszewska: cała, ul. Zawiślańska: cała, ul. Zielonych Traw: cała, ul. Żółta: cała
882 Filia Szkoły Podstawowej Nr 342, ul. Topolowa 15 Białołęka stały Tak ul. Bieszczadzka: cała, ul. Boczańska: cała, ul. Czarodzieja: cała, ul. Czterolistnej Koniczynki: cała, ul. Fletniowa: cała, ul. Geograficzna: cała, ul. Grudowska: cała, ul. Kabrioletu: cała, ul. Karnicka: cała, ul. K. Kiersnowskiego: cała, ul. Łąkowa: cała, ul. Józefa Mehoffera: od nr 71 do nr 117 N i od nr 72 do nr 122 P , ul. Modlińska: od nr 225 do nr 345N i ul. Modlińska: od nr 212 do nr 336 P, ul. Orchowiecka: cała, ul. Papieska: cała, ul. Parcelacyjna: cała, ul. Podgórna: cała, ul. Podkładowa: cała, ul. Połoniny: cała, ul. Semaforowa: cała, ul. Stągiewna: cała, ul. Strzybnicka: cała, ul. Jana Żiżki: cała
883 Szkoła Podstawowa nr 154, Leśnej Polanki 63/65 Białołęka stały Tak ul. Aluzyjna: od nr 1 do nr 20NP, ul. S. Barei: cała, ul. Dzierzgońska: cała, ul. Marcina z Wrocimowic: cała, ul. H. Ordonówny: od nr 1 do nr 11N, ul. Sprawna: od nr 1 do nr 17N i od nr 2 do nr 16D strona parzysta, ul. Plac Światowida: cała, ul. Tłuchowska: cała, ul. M. Trąby: cała, ul. Zamknięta: cała, ul. Zbytki: cała
884 Szkoła Podstawowa Nr 366, ul. Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Odkryta: parzyste od nr 42 do końca
885 Filia Szkoły Podstawowej nr 154, ul. Sprawna 35a Białołęka stały Tak ul. Aluzyjna: od nr 21 do końca PN
886 Szkoła Podstawowa Nr 257, ul. Podróżnicza 11 Białołęka stały Nie ul. Anecińska: cała, ul. Bramka: cała, ul. Dołowa: cała, ul. Kalendarzowa: cała, ul. Maluchów: cała, ul. Modlińska: od nr 199 do nr 223D, ul. Okienko: cała, ul. Pomorska: cała, ul. Przemian: cała, ul. Szczerbca: cała, ul. Ścieżka: cała, ul. Zręby: cała ul. Żużlowa: cała
887 Szkoła Podstawowa nr 231, ul. Juranda ze Spychowa 10 Białołęka stały Tak ul. Białołęcka: cała, ul. Bohuna: cała, ul. Brzeziny: cała, ul. Dzikiego Wina: cała, ul. Echa Leśne: cała, ul. Juranda ze Spychowa: cała, ul. Łuczników: cała, ul. Mirabelki: cała, ul. Nad Rzeczką: cała, ul. Nurmiego Paavo: cała, ul. Ogniskowa: cała, ul. Opłotki: cała, ul. Ostródzka: od nr 50 do nr 226P i od nr 53 do nr 225N, ul. Owoców Leśnych: cała, ul. Porannej Rosy: cała, ul. Porzeczkowa: cała, ul. Przydrożna: cała, ul. Sygnetowa: cała, ul. Śliwkowa: cała, ul. Truskawkowa: cała
888 Szkoła Podstawowa Nr 356, Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Głębocka: cała
889 Szkoła Podstawowa Nr 356, Głębocka 66 Białołęka stały Tak ul. Derby: cała, ul. Jesiennych Liści: cała, ul. Skarbka z Gór: parzyste do nr 128B, ul. Starej Gruszy: cała, ul. Szumiących Traw: cała
890 Szkoła Podstawowa Nr 366, ul. Strumykowa 21 Białołęka stały Tak ul. Odkryta: nieparzyste od nr 41 do końca
891 Szkoła Podstawowa nr 154, ul. Leśnej Polanki 63/65 Białołęka stały Tak ul. Pasłęcka: cała
892 Szkoła Podstawowa Nr 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka stały Tak ul. Kamińskiego: cała, Milenijna: cała
893 Szkoła Podstawowa Nr 154, ul. Leśnej Polanki 63/65 Białołęka stały Tak ul. Anilinowa, ul. E. Barszczewskiej: cała, ul. Czeremchowa: cała, ul. M. Ćwiklińskiej: cała, ul. Dionizosa: cała, ul. Dzikiej Kaczki: cała, ul. Gozdawitów: cała, ul. Kaliny: cała, ul. Leśnej Polanki: cała, ul. Oczary: cała, ul. Hanki Ordonówny: od nr 19 do końca N, ul. Osiedle: cała, ul. Płaska: cała, ul. Pochyła: cała, ul. Poetów: cała, ul. Prząśniczek: cała, ul. Rozłączona: cała, ul. Sprawna: od nr 19 do końca N i od nr 18 do końca P, ul. Szafirków: cała, ul. Topolowa: cała, ul. Ugorek: cała, ul. Wilczej Łąki: cała, ul. Winorosli: cała, ul. M. Wyrzykowskiego: cała, ul. Zagaje: cała
894 Szkoła Podstawowa Nr 112, Zaułek 34 Białołęka stały Tak ul. Berensona Leona: od nr 5N do końca, ul. Skarbka z Gór: strona parzysta od nr 132 do końca
895 Szkoła Podstawowa Nr 31, Kobiałka 49 Białołęka stały Tak ul. Cudna: cała, ul. Flisaków: cała, ul. Frachtowa: cała, ul. Kobiałka: cała, ul. Leśny Potok: cała, ul. Międzyrzecze: cała, ul. Ruskowy Bród: cała, ul. Wspaniała: cała, ul. Zamożna: cała, ul. Złotokwiatu: cała, ul. Żeglugi Wiślanej: cała
896 Szkoła Podstawowa Nr 368, Ostródzka 175 Białołęka stały Tak ul. Skarbka z Gór: strona nieparzysta od nr 51A do końca
897 Szkoła Podstawowa Nr 366, Strumykowa 21 Warszawa stały Tak ul. Nowodworska: cała, ul. Odkryta: od nr 2 do nr 40 strona parzysta
898 Filia Szkoły Podstawowej Nr 342, Topolowa 15 Warszawa stały Tak ul. Ceglana: cała, ul. Chęcińska: cała, ul. Dyliżansowa: cała, ul. J. Mehoffera: od nr 1 do nr 70D PN, ul. Osuchowska: cała, ul. Pomianowska: cała, ul. Szydłowiecka: cała
899 Szkoła Podstawowa Nr 112, Zaułek 34 Warszawa stały Tak ul. S. Chudoby: cała, ul. Gościnna: cała, ul. Internetowa: cała, ul. Kniei: cała, ul. Kroczewska: cała, ul. Lewandów: cała, ul. Oknicka: cała, ul. Okrągła: cała, ul. Podłużna: cała, ul. Pszczółki Mai: cała, ul. Rodowa: cała, ul. Sieczna: cała, ul. Słonecznego Poranka: cała, ul. Suchocińska: cała, ul. Wyszkowska: cała, ul. Zaułek: cała
900 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 21, Marywilska 44 Warszawa stały Tak ul. Marywilska: cała, ul. Miętowa: cała, ul. Sygnałowa: cała, ul. Wyspiarska: cała
1146 Zakład Karny, Ciupagi 1B Warszawa zakład karny Nie Ciupagi 1B
1147 Areszt Śledczy, Ciupagi 1 Warszawa areszt Śledczy Nie Ciupagi 1
1148 Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o. o., Mehoffera 72/74 Warszawa dom pomocy społecznej Nie Mehoffera 72/74
1149 Dom Pomocy Społecznej ''Pod Brzozami", Bohaterów 46/48 Warszawa dom pomocy społecznej Nie Bohaterów 46/48

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Zachodnią granicą dzielnicy od Trasy Toruńskiej do wlotu ulicy J. Mehoffera – wzdłuż ulicy J. Mehoffera do ulicy Świderskiej (bez adresów przy ulicy J. Mehoffera) – wzdłuż ulicy Świderskiej do ulicy W. Świętosławskiego (z adresami przy ulicy Świderskiej) – wzdłuż ulicy W. Świętosławskiego do ulicy Światowida (z adresami przy ulicy W. Świętosławskiego) – wzdłuż ulicy Światowida do ulicy Modlińskiej (bez adresów przy ulicy Światowida) – wzdłuż ulicy Modlińskiej do ulicy Klasyków (z adresami po stronie parzystej ulicy Modlińskiej) – wzdłuż ulicy Klasyków do wiaduktu nad torami kolejowymi (z adresami przy ulicy Klasyków)-wiaduktem nad torami kolejowymi do ulicy Czołowej – wzdłuż ulicy Czołowej do ulicy Marywilskiej (bez adresów przy ulicy Czołowej) – wzdłuż ulicy Marywilskiej do południowej granicy dzielnicy (z adresami przy ulicy Marywilskiej) – południową granicą dzielnicy do zachodniej granicy dzielnicy. 5 18 077 4 28
0.0000020000Nr 2 Wzdłuż ulicy Światowida od ul. Modlińskiej do ulicy W. Świętosławskiego (z adresami przy ulicy Światowida) – wzdłuż ulicy W. Świętosławskiego do ulicy Świderskiej (bez adresów przy ulicy W. Świętosławskiego) – wzdłuż ulicy Świderskiej do ulicy J. Mehoffera (bez adresów przy ulicy Świderskiej) – wzdłuż ulicy J. Mehoffera do ul. Książkowej (z adresami przy ul. J. Mehoffera)-wzdłuż ul. Książkowej do ul. Strumykowej (bez adresów przy ulicy Książkowej) – wzdłuż ulicy Strumykowej do ulicy Dróżka (bez adresów przy ulicy Strumykowej)-wzdłuż ulicy Dróżka do ulicy Leśnej Polanki (bez adresów przy ulicy Dróżka) – wzdłuż ulicy Leśnej Polanki do ulicy Poetów (z adresami przy ulicy Leśnej Polanki) – wzdłuż ulicy Poetów do ulicy Tłuchowskiej (z adresami przy ulicy Poetów)-wzdłuż ulicy Tłuchowskiej do ulicy Sprawnej (bez adresów przy ulicy Tłuchowskiej) –wzdłuż ulicy Sprawnej do ulicy Aluzyjnej – ulicą Aluzyjną do ulicy Modlińskiej (bez adresów przy ulicy Aluzyjnej) – wzdłuż ulicy Modlińskiej do ul. Prząśniczek (z adresami przy ulicy Modlińskiej) – wzdłuż ulicy Prząśniczek do ulicy Animuszu (z adresami przy ulicy Prząśniczek) – wzdłuż ulicy Animuszu do ulicy Przylesie (bez adresów przy ulicy Animuszu) – wzdłuż ulicy Przylesie do ulicy Czajki (bez adresów przy ulicy Przylesie) – wzdłuż ulicy Czajki do ulicy Czystej Wody (bez adresów przy ulicy Czajki) – wzdłuż ulicy Czystej Wody do ulicy Deseniowej (bez adresów przy ulicy Czystej Wody)-wzdłuż ulicy Deseniowej do linii kolejowej (bez adresów przy ulicy Deseniowej) – linią kolejową na południe do wiaduktu nad torami kolejowymi przy ulicy Klasyków – wiaduktem nad torami kolejowymi do ulicy Klasyków – wzdłuż ulicy Klasyków do ulicy Modlińskiej (bez adresów przy ulicy Klasyków) – wzdłuż ulicy Modlińskiej do ulicy Światowida (z adresami po stronie nieparzystej przy ulicy Modlińskiej). 5 17 798 4 28
0.0000030000Nr 3 Zachodnią granicą dzielnicy od wlotu ulicy J. Mehoffera na północ do wlotu ulicy Aluzyjnej-wzdłuż ul. Aluzyjnej do ulicy Sprawnej (z adresami przy ul. Aluzyjnej)-wzdłuż ul. Sprawnej do ul. Tłuchowskiej-wzdłuż ul. Tłuchowskiej do ul. Poetów (z adresami przy ul. Tłuchowskiej)-wzdłuż ulicy Poetów do ul. Leśnej Polanki (bez adresów przy ul. Poetów)-wzdłuż ul. Leśnej Polanki do ulicy Dróżka (bez adresów przy ul. Leśnej Polanki) – wzdłuż ulicy Dróżka do ulicy Strumykowej (z adresami przy ulicy Dróżka) – wzdłuż ulicy Strumykowej do ulicy Książkowej (z adresami przy ulicy Strumykowej) – wzdłuż ulicy Książkowej do ulicy J. Mehoffera (z adresami przy ulicy Książkowej) – wzdłuż ulicy J. Mehoffera do zachodniej granicy dzielnicy (bez adresów przy ulicy J. Mehoffera). 5 17 273 4 28
0.0000040000Nr 4 Zachodnią granicą dzielnicy od wlotu ul. Aluzyjnej do północnej granicy dzielnicy-północną granicą dzielnicy do wschodniej granicy dzielnicy-wschodnią granicą dzielnicy do ul. Zdziarskiej-wzdłuż ul. Zdziarskiej do ul. G. Verdiego (z adresami przy ul. Zdziarskiej)-wzdłuż ul. G. Verdiego do ul. V. Belliniego (bez adresów przy ul. G. Verdiego)-wzdłuż ul. V. Belliniego do Rzeki Długiej (bez adresów przy ul. V. Belliniego)-wzdłuż Rzeki Długiej do ul. Zdziarskiej-wzdłuż ulicy Zdziarskiej do ul. Ostródzkiej (z adresami przy ul. Zdziarskiej)-wzdłuż ul. Ostródzkiej do ul. Berensona (z adresami przy ul. Ostródzkiej)-wzdłuż ul. Berensona do Rowu Brzezińskiego (bez adresów przy ul. Berensona)-wzdłuż Rowu Brzezińskiego do Rowu z Lewandowa-wzdłuż Rowu z Lewandowa do południowej granicy dzielnicy-południową granicą dzielnicy do ul. Marywilskiej-wzdłuż ul. Marywilskiej do ul. Czołowej (bez adresów przy ul. Marywilskiej)-wzdłuż ul. Czołowej do wiaduktu nad linią kolejową przy ul. Klasyków (z adresami przy ul. Czołowej)-linią kolejową na północ do wlotu ul. Deseniowej-wzdłuż ul. Deseniowej do ul. Czystej Wody (z adresami przy ul. Deseniowej)-wzdłuż ul. Czystej Wody do ul. Czajki (z adresami przy ul. Czystej Wody)-wzdłuż ul. Czajki do ul. Przylesie (z adresami przy ul. Czajki)-wzdłuż ul. Przylesie do ul. Animuszu (z adresami przy ul. Przylesie)-wzdłuż ul. Animuszu do ul. Prząśniczek (z adresami przy ul. Animuszu)-wzdłuż ul. Prząśniczek do ul. Modlińskiej (bez adresów przy ul. Prząśniczek)-wzdłuż ul. Modlińskiej do ul. Aluzyjnej (bez adresów przy ul. Modlińskiej)-wzdłuż ul. Aluzyjnej do zachodniej granicy dzielnicy (bez adresów przy ul. Aluzyjnej). 5 16 354 4 28
0.0000050000Nr 5 Wschodnią granicą dzielnicy od ulicy Zdziarskiej do południowej granicy dzielnicy-południową granicą dzielnicy do Rowu z Lewandowa-wzdłuż Rowu z Lewandowa do Rowu Brzezińskiego-wzdłuż Rowu Brzezińskiego do ul. Berensona-wzdłuż ul. Berensona do ul. Ostródzkiej (z adresami przy ul. Berensona)-wzdłuż ul. Ostródzkiej do ul. Zdziarskiej (bez adresów przy ul. Ostródzkiej)-wzdłuż ul. Zdziarskiej do Rzeki Długiej (bez adresów przy ul. Zdziarskiej)-wzdłuż Rzeki Długiej do wlotu ul. V. Belliniego-wzdłuż ul. V. Belliniego do ul. G. Verdiego (z adresami przy ul. V. Belliniego)-wzdłuż ul. G. Verdiego do ul. Zdziarskiej (z adresami przy ul. G. Verdiego)-wzdłuż ul. Zdziarskiej do wschodniej granicy dzielnicy (bez adresów przy ul. Zdziarskiej). 5 13 727 4 28
Podsumowanie 25 83 229 20 140

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
23 KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI KW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI 7 7 7 7 7 35
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI KW STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI 7 7 7 7 7 35

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 18 294 12 308 12 308 67.28% 0.06728
12 104 98.34% 0.09834
Tak
2 18 043 12 449 12 449 69.00% 0.069
12 232 98.26% 0.09826
Tak
3 17 595 12 057 12 057 68.53% 0.06853
11 895 98.66% 0.09866
Tak
4 15 381 10 891 10 891 70.81% 0.07081
10 732 98.54% 0.09854
Tak
5 13 978 9 329 9 329 66.74% 0.06674
9 184 98.45% 0.09845
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 20 986 35 37.38% 0.03738
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 498 35 20.48% 0.02048
23 KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI 10 853 35 19.33% 0.01933
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI 12 810 35 22.82% 0.02282

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 20 986 35 11 37.38% 0.03738
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 498 35 5 20.48% 0.02048
Tak
23 KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI 10 853 35 4 19.33% 0.01933
Tak
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI 12 810 35 5 22.82% 0.02282
Tak

Rada Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KOZIOŁ Michał Roman 1 106 9.14% 0.00914
Tak
1 4 2 SMOCZYŃSKI Piotr Jerzy 1 109 9.16% 0.00916
Tak
1 4 3 ŁĄCKA Ilona Joanna 706 5.83% 0.00583
Nie
1 4 4 LEWANDOWSKA Joanna Grażyna 408 3.37% 0.00337
Nie
1 4 5 KĘDZIOR Jacek Ireneusz 93 0.77% 0.00077
Nie
1 4 6 ŁAZARCZYK Wojciech Edward 59 0.49% 0.00049
Nie
1 4 7 NOWAK Diana Zofia 466 3.85% 0.00385
Nie
1 10 1 OSTROWSKI Dariusz 1 322 10.92% 0.01092
Tak
1 10 2 CZAJKOWSKI Artur Ireneusz 335 2.77% 0.00277
Nie
1 10 3 SEKUŁA Maria Elżbieta 289 2.39% 0.00239
Nie
1 10 4 ZATORSKA Monika Maria 200 1.65% 0.00165
Nie
1 10 5 CHAMERA Anna Iza 83 0.69% 0.00069
Nie
1 10 6 SUSKA Zofia Dorota 423 3.49% 0.00349
Nie
1 10 7 GRABIAS Sławomir Edward 195 1.61% 0.00161
Nie
1 23 1 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 704 5.82% 0.00582
Nie
1 23 2 WNUSZYŃSKA Lucyna 753 6.22% 0.00622
Tak
1 23 3 KOŁAKOWSKA Edyta Anna 359 2.97% 0.00297
Nie
1 23 4 STROMECKI Marcin 132 1.09% 0.00109
Nie
1 23 5 STANISZEWSKA Marta 130 1.07% 0.00107
Nie
1 23 6 KOMORSKA Krystyna Janina 176 1.45% 0.00145
Nie
1 23 7 WASEK Tomasz Jerzy 92 0.76% 0.00076
Nie
1 24 1 KOROWAJ Marcin 1 310 10.82% 0.01082
Tak
1 24 2 DRAGAN-BABRAJ Anna Agnieszka 972 8.03% 0.00803
Nie
1 24 3 SENKO Mateusz Maciej 415 3.43% 0.00343
Nie
1 24 4 PŁODOWSKI Konrad Zbigniew 25 0.21% 0.00021
Nie
1 24 5 KAJMA Konrad Piotr 23 0.19% 0.00019
Nie
1 24 6 WTORKOWSKA Honorata 51 0.42% 0.00042
Nie
1 24 7 LIPIŃSKA Justyna 168 1.39% 0.00139
Nie
2 4 1 TYBURC Paweł Konrad 1 904 15.57% 0.01557
Tak
2 4 2 ŚWITALSKA Elżbieta Barbara 1 472 12.03% 0.01203
Tak
2 4 3 ŁABUZ Dariusz Józef 151 1.23% 0.00123
Nie
2 4 4 SZULGOWICZ Anna Małgorzata 523 4.28% 0.00428
Nie
2 4 5 MIKUŁOWSKI Kazimierz Jerzy 110 0.90% 0.0009
Nie
2 4 6 AFELTOWICZ Agnieszka Zenobia 229 1.87% 0.00187
Nie
2 4 7 GORCZYŃSKI Dariusz Robert 316 2.58% 0.00258
Nie
2 10 1 WANAT Katarzyna Elżbieta 1 029 8.41% 0.00841
Nie
2 10 2 ORACZ Piotr 1 036 8.47% 0.00847
Tak
2 10 3 PŁATEK Dariusz Andrzej 225 1.84% 0.00184
Nie
2 10 4 COWEN Elżbieta Barbara 67 0.55% 0.00055
Nie
2 10 5 SOKOŁOWSKA Katarzyna Agata 244 1.99% 0.00199
Nie
2 10 6 NIEZABITOWSKI Andrzej 130 1.06% 0.00106
Nie
2 10 7 LIGĘZA Dariusz Jacek 161 1.32% 0.00132
Nie
2 23 1 WIELGOŁASKI Artur Marek 548 4.48% 0.00448
Nie
2 23 2 KNAP Piotr 605 4.95% 0.00495
Tak
2 23 3 FOLTYN Ilona 538 4.40% 0.0044
Nie
2 23 4 STETTNER Ewa Anna 126 1.03% 0.00103
Nie
2 23 5 ROZBICKI Piotr Bogusław 157 1.28% 0.00128
Nie
2 23 6 KURT Renata Monika 145 1.19% 0.00119
Nie
2 23 7 GULATOWSKI Tomasz Leszek 204 1.67% 0.00167
Nie
2 24 1 MACKIEWICZ Jan Sławomir 653 5.34% 0.00534
Tak
2 24 2 TUMASZ Wojciech 524 4.28% 0.00428
Nie
2 24 3 ADAMOWICZ Agnieszka Renata 331 2.71% 0.00271
Nie
2 24 4 WNUKOWSKA Aleksandra Elżbieta 484 3.96% 0.00396
Nie
2 24 5 PAGEL Edyta 120 0.98% 0.00098
Nie
2 24 6 NITEK Krzysztof Piotr 49 0.40% 0.0004
Nie
2 24 7 DZIEWIT Marlena 151 1.23% 0.00123
Nie
3 4 1 MAJCHRZAK Anna 2 763 23.23% 0.02323
Tak
3 4 2 KAMIŃSKI Waldemar 502 4.22% 0.00422
Tak
3 4 3 DĄBROWA Bartosz Jan 745 6.26% 0.00626
Tak
3 4 4 DZIEWULAK Andrzej 255 2.14% 0.00214
Nie
3 4 5 GROMADZKI Maciej Jan 73 0.61% 0.00061
Nie
3 4 6 GETLER-GRUCHALSKA Ewa Elżbieta 179 1.50% 0.0015
Nie
3 4 7 SOLAREK Kinga Sylwia 500 4.20% 0.0042
Nie
3 10 1 OPRAWSKI Łukasz Henryk 985 8.28% 0.00828
Tak
3 10 2 BANASZEK Krzysztof Jan 250 2.10% 0.0021
Nie
3 10 3 KLIMIUK Bożena 268 2.25% 0.00225
Nie
3 10 4 SMAKULSKA Eulalia 89 0.75% 0.00075
Nie
3 10 5 SZYMAŃSKA Anna Maria 289 2.43% 0.00243
Nie
3 10 6 PAC Paweł Tomasz 101 0.85% 0.00085
Nie
3 10 7 WYBRANOWSKI Zbigniew Andrzej 120 1.01% 0.00101
Nie
3 23 1 KUŁAK Maciej Tadeusz 432 3.63% 0.00363
Nie
3 23 2 SZTYGOWSKA Anna Alicja 331 2.78% 0.00278
Nie
3 23 3 SOKOŁOWSKI Dariusz Krzysztof 139 1.17% 0.00117
Nie
3 23 4 SZCZYPIŃSKA Iwona Anna 127 1.07% 0.00107
Nie
3 23 5 ŁUCZAK Barbara Maria 112 0.94% 0.00094
Nie
3 23 6 WOŚ Paulina 194 1.63% 0.00163
Nie
3 23 7 WŁOCH Grzegorz Paweł 224 1.88% 0.00188
Nie
3 24 1 CIESZKOWSKI Piotr 1 042 8.76% 0.00876
Tak
3 24 2 GAJEWSKA Ewa 613 5.15% 0.00515
Nie
3 24 3 BABRAJ Piotr Tadeusz 598 5.03% 0.00503
Nie
3 24 4 MAZUREK Kinga Lidia 413 3.47% 0.00347
Nie
3 24 5 CHYLIŃSKI Andrzej Jan 126 1.06% 0.00106
Nie
3 24 6 ADAMCZEWSKA Izabella Małgorzata 153 1.29% 0.00129
Nie
3 24 7 STACIWA Dariusz Oskar 272 2.29% 0.00229
Nie
4 4 1 ROSZAK Waldemar Jan 1 960 18.26% 0.01826
Tak
4 4 2 LUBBE Joanna Zofia 627 5.84% 0.00584
Tak
4 4 3 EBING Rafał Janusz 185 1.72% 0.00172
Nie
4 4 4 KALINOWSKI Andrzej 202 1.88% 0.00188
Nie
4 4 5 FIDURA Daniela Teresa 165 1.54% 0.00154
Nie
4 4 6 MAJ Wiesława Grażyna 143 1.33% 0.00133
Nie
4 4 7 SOBICZEWSKA Izabela Maria 482 4.49% 0.00449
Nie
4 10 1 GOZDEK Piotr Paweł 1 134 10.57% 0.01057
Tak
4 10 2 ZAWADOWSKA-KITTEL Elżbieta Jadwiga 146 1.36% 0.00136
Nie
4 10 3 DĄBROWSKI Daniel 169 1.57% 0.00157
Nie
4 10 4 KLIMCZAK-SOWA Róża 97 0.90% 0.0009
Nie
4 10 5 KACZYŃSKI Krzysztof 160 1.49% 0.00149
Nie
4 10 6 JANISZEWSKA Iwona Renata 262 2.44% 0.00244
Nie
4 10 7 KOPERSKI Adrian 245 2.28% 0.00228
Nie
4 23 1 PELC Filip Tadeusz 1 258 11.72% 0.01172
Tak
4 23 2 JAKUBIAK Wojciech Bogumił 306 2.85% 0.00285
Nie
4 23 3 GMITRZUK-ZIĘTARSKA Elwira Elżbieta 93 0.87% 0.00087
Nie
4 23 4 STASZEWSKI Robert Wojciech 199 1.85% 0.00185
Nie
4 23 5 LUBBE Hanna Wiktoria 105 0.98% 0.00098
Nie
4 23 6 BUKOWSKA-BĄCZEK Anna Maria 114 1.06% 0.00106
Nie
4 23 7 SIKORSKI Marcin Paweł 217 2.02% 0.00202
Nie
4 24 1 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1 039 9.68% 0.00968
Tak
4 24 2 KRÓL Patryk Stanisław 305 2.84% 0.00284
Nie
4 24 3 RYBARCZYK Dominika Maria 378 3.52% 0.00352
Nie
4 24 4 ZABYLSKI Jacek Wojciech 34 0.32% 0.00032
Nie
4 24 5 ŁUNIEWSKA-STĘPNIAK Ewa Agata 341 3.18% 0.00318
Nie
4 24 6 SKRZECZ Paweł Ludwik 127 1.18% 0.00118
Nie
4 24 7 SZCZEPAŃSKA-DUDA Monika Iwona 239 2.23% 0.00223
Nie
5 4 1 JAWORSKI Piotr Marcin 1 481 16.13% 0.01613
Tak
5 4 2 STRZAŁKOWSKI Arkadiusz Marcin 466 5.07% 0.00507
Nie
5 4 3 MYŚLIŃSKA Anna Dorota 841 9.16% 0.00916
Tak
5 4 4 ŁANIEWSKA Elżbieta 190 2.07% 0.00207
Nie
5 4 5 TKACZYK Małgorzata Anna 246 2.68% 0.00268
Nie
5 4 6 ŚWITAKOWSKA Anna Kamila 147 1.60% 0.0016
Nie
5 4 7 KUCICKI Krzysztof Mariusz 182 1.98% 0.00198
Nie
5 10 1 DĘBOWCZYK Marek 658 7.16% 0.00716
Tak
5 10 2 KRAUZE Władysława 242 2.64% 0.00264
Nie
5 10 3 PIETRASIK Dorota 181 1.97% 0.00197
Nie
5 10 4 TURKIEWICZ Dariusz Andrzej 78 0.85% 0.00085
Nie
5 10 5 BIŃCZYCKI Stefan 45 0.49% 0.00049
Nie
5 10 6 JONASZ Grzegorz 49 0.53% 0.00053
Nie
5 10 7 WOLSKA Iwona Joanna 191 2.08% 0.00208
Nie
5 23 1 PODDĘBNIAK Jacek Ryszard 561 6.11% 0.00611
Nie
5 23 2 KRAWCZYK Grzegorz Tomasz 129 1.40% 0.0014
Nie
5 23 3 ŚWIDWA Paweł Rafał 191 2.08% 0.00208
Nie
5 23 4 KUTHAN-KUDERA Anna Maria 295 3.21% 0.00321
Nie
5 23 5 VASSALLO Monika 179 1.95% 0.00195
Nie
5 23 6 GRZYBOWSKA Elżbieta Krystyna 146 1.59% 0.00159
Nie
5 23 7 JAWORSKI Michał Paweł 832 9.06% 0.00906
Tak
5 24 1 ZALESKA Danuta 1 010 11.00% 0.011
Tak
5 24 2 TKACZUK Anna Danuta 285 3.10% 0.0031
Nie
5 24 3 ZIMNICKI Robert Artur 73 0.79% 0.00079
Nie
5 24 4 LISIECKI Tomasz Seweryn 61 0.66% 0.00066
Nie
5 24 5 SKRZECZ Sebastian Piotr 140 1.52% 0.00152
Nie
5 24 6 JAWORSKI Franciszek Józef 110 1.20% 0.0012
Nie
5 24 7 CIESZKOWSKA Magda Maria 175 1.91% 0.00191
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 25 5 113 097 83 229 55