Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Typ komitetu Komitet wyborczy partii politycznej
Adres Nowogrodzka 84/86, 02-018 Warszawa
Pełnomocnik wyborczy Krzysztof Sobolewski
Pełnomocnik finansowy Teresa Schubert
Adres strony www http://www.komitetwyborczy.pis.org.pl
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 7 4 57.14 3 42.86 1
Okręg nr 2 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 3 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 4 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 5 7 3 42.86 4 57.14 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 52 53 49 73 38
Okręg nr 2 48 40 53 65 28
Okręg nr 3 45 53 39 67 26
Okręg nr 4 47 61 36 65 26
Okręg nr 5 54 58 51 71 41

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 5 1
Ogółem 5 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 35 16 46% 19 54%
Ogółem 35 16 46% 19 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 49 53 46
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 4 1 25% 3 75%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 19 8 42% 11 58%
60+ 7 5 71% 2 29%
Ogółem 35 16 46% 19 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 0 0 0% 0 0%

Wybory do Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Lista nr 10 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 ostrowski dariuszOSTROWSKI Dariusz 57 Warszawa 1 322 0.01092
10.92% Tak
2 czajkowski artur ireneuszCZAJKOWSKI Artur Ireneusz 46 Warszawa 335 0.00277
2.77% Nie
3 sekulza maria elzzzbietaSEKUŁA Maria Elżbieta 73 Warszawa 289 0.00239
2.39% Nie
4 zatorska monika mariaZATORSKA Monika Maria 41 Warszawa 200 0.00165
1.65% Nie
5 chamera anna izaCHAMERA Anna Iza 38 Warszawa 83 0.00069
0.69% Nie
6 suska zofia dorotaSUSKA Zofia Dorota 59 Warszawa 423 0.00349
3.49% Nie
7 grabias slzawomir edwardGRABIAS Sławomir Edward 44 Warszawa 195 0.00161
1.61% Nie

Lista nr 10 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 wanat katarzyna elzzzbietaWANAT Katarzyna Elżbieta 28 Warszawa 1 029 0.00841
8.41% Nie
2 oracz piotrORACZ Piotr 40 Warszawa 1 036 0.00847
8.47% Tak
3 plzatek dariusz andrzejPŁATEK Dariusz Andrzej 53 Warszawa 225 0.00184
1.84% Nie
4 cowen elzzzbieta barbaraCOWEN Elżbieta Barbara 47 Warszawa 67 0.00055
0.55% Nie
5 sokolzowska katarzyna agataSOKOŁOWSKA Katarzyna Agata 44 Warszawa 244 0.00199
1.99% Nie
6 niezabitowski andrzejNIEZABITOWSKI Andrzej 65 Warszawa 130 0.00106
1.06% Nie
7 ligezza dariusz jacekLIGĘZA Dariusz Jacek 53 Warszawa 161 0.00132
1.32% Nie

Lista nr 10 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 oprawski lzukasz henrykOPRAWSKI Łukasz Henryk 36 Warszawa 985 0.00828
8.28% Tak
2 banaszek krzysztof janBANASZEK Krzysztof Jan 26 Warszawa 250 0.0021
2.10% Nie
3 klimiuk bozzzenaKLIMIUK Bożena 56 Warszawa 268 0.00225
2.25% Nie
4 smakulska eulaliaSMAKULSKA Eulalia 67 Warszawa 89 0.00075
0.75% Nie
5 szymanzska anna mariaSZYMAŃSKA Anna Maria 34 Warszawa 289 0.00243
2.43% Nie
6 pac pawelz tomaszPAC Paweł Tomasz 30 Warszawa 101 0.00085
0.85% Nie
7 wybranowski zbigniew andrzejWYBRANOWSKI Zbigniew Andrzej 63 Warszawa 120 0.00101
1.01% Nie

Lista nr 10 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 gozdek piotr pawelzGOZDEK Piotr Paweł 33 Warszawa 1 134 0.01057
10.57% Tak
2 zawadowska-kittel elzzzbieta jadwigaZAWADOWSKA-KITTEL Elżbieta Jadwiga 65 Warszawa 146 0.00136
1.36% Nie
3 dazbrowski danielDĄBROWSKI Daniel 26 Warszawa 169 0.00157
1.57% Nie
4 klimczak-sowa rozzzzaKLIMCZAK-SOWA Róża 63 Warszawa 97 0.0009
0.90% Nie
5 kaczynzski krzysztofKACZYŃSKI Krzysztof 54 Warszawa 160 0.00149
1.49% Nie
6 janiszewska iwona renataJANISZEWSKA Iwona Renata 55 Warszawa 262 0.00244
2.44% Nie
7 koperski adrianKOPERSKI Adrian 28 Warszawa 245 0.00228
2.28% Nie

Lista nr 10 [ Okręg nr 5 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 dezbowczyk marekDĘBOWCZYK Marek 41 Warszawa 658 0.00716
7.16% Tak
2 krauze wlzadyslzawaKRAUZE Władysława 71 Warszawa 242 0.00264
2.64% Nie
3 pietrasik dorotaPIETRASIK Dorota 47 Warszawa 181 0.00197
1.97% Nie
4 turkiewicz dariusz andrzejTURKIEWICZ Dariusz Andrzej 55 Warszawa 78 0.00085
0.85% Nie
5 binzczycki stefanBIŃCZYCKI Stefan 58 Warszawa 45 0.00049
0.49% Nie
6 jonasz grzegorzJONASZ Grzegorz 47 Warszawa 49 0.00053
0.53% Nie
7 wolska iwona joannaWOLSKA Iwona Joanna 54 Warszawa 191 0.00208
2.08% Nie