Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 23 957
Wyborców 18 664
Obwodów 10
  • Wybory do Rady Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1001 Szkoła Podstawowa nr 174, Plac Wojska Polskiego 28 Wesoła stały Tak Plac Wojska Polskiego, ul. Okuniewska: nieparzyste.
1002 Przedszkole nr 262, ul. A. P. Łaguny 3 Grzybowa stały Tak ul. Antoniego Pankracego Łaguny: cała, ul. Błękitna: cała, ul. Borowa: cała, ul. Borowika: cała, ul. Bukowa: cała, ul. Długa: cała, ul. Gajowa: cała, ul. Jagodowa: cała, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza: od nr 2 do nr 8A, ul. Malinowa: cała, ul. Mokra: cała, ul. Nowa: cała, ul. Piastowska: cała, ul. Piękna: cała, ul. Przejazdowa: cała, ul. Równa: cała, ul. Rysia: cała, ul. Słowicza: cała, ul. Sosnowa: cała, ul. Spacerowa: cała, ul. Sportowa: cała, ul. Szeroka: cała, ul. Szosowa: cała, ul. Śliska: cała, ul. Środkowa: cała, ul. Warszawska: cała, ul. Wierzbowa: cała, ul. Wschodnia: cała, ul. Wspólna: cała, ul. Za Dębami: cała, ul. Zagajnikowa: cała
1003 Szkoła Podstawowa nr 171, Armii Krajowej 39 Wesoła stały Tak ul. Akacjowa: cała, ul. Apteczna: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 1 do nr 75, strona parzysta od nr 2 do nr 72, ul. Bartosza Głowackiego: strona parzysta od nr 2 do nr 94, ul. Baśniowa: cała, ul. Boczna: cała, ul. Cicha: cała, ul. Dowcip: cała, ul. Fryderyka Chopina: cała, ul. gen. Władysława Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35A, strona parzysta: od nr 2 do nr 34, ul. Górna: cała, ul. Jana Kilińskiego: cała, ul. Jasna: cała, ul. Jaśminowa: cała, ul. Kasztanowa: cała, ul. Kościelna: cała, ul. ks. Piotra Skargi: cała, ul. Kubusia Puchatka: cała, ul. Kwiatowa: cała, ul. Mała: cała, ul. Marii Konopnickiej: cała, ul. Miła: cała, ul. Ogrodowa: cała, ul. Okuniewska: 6, ul. Pawła Jana Sapiehy: cała, ul. Powstańców Warszawy: cała, ul. Prosta: cała, ul. Przechodnia: cała, ul. Różana: cała, ul. Słoneczna: cała, ul. Spokojna: cała, ul. Spółdzielcza: cała, ul. Stanisława Moniuszki: cała, ul. Stefana Berenta: cała, ul. Szarych Szeregów: cała, ul. Tęczowa: cała, ul. Wąska: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 31, strona parzysta od nr 2 do nr 34, ul. Współczesna: cała, ul. Zakątek: cała
1004 Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy, ul. S. Starzyńskiego 21 Wola Grzybowska stały Tak ul. Aleksandra Kostki Napierskiego: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 77 do końca, strona parzysta od nr 74 do końca, ul. Bartosza Głowackiego: strona nieparzysta nr 27, strona parzysta od nr 94B do końca, ul. Ciasna: cała, ul. gen. Władysława Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 37 do końca, strona parzysta od nr 34A do końca, ul. Jana Karola Chodkiewicza: cała, ul. Józefa Dwernickiego: cała, ul. Leśniczówka: cała, ul. Lipowa: cała, ul. Modrzewiowa: cała, ul. Orla: cała, ul. Parkowa: cała, ul. Stanisława Żółkiewskiego: cała, ul. Stefana Czarnieckiego: cała, ul. Stefana Starzyńskiego: cała, ul. Świerkowa: cała, ul. Wiosenna: cała, ul. Władysława Syrokomli: cała, ul. Wrzosowa: cała.
1005 Szkoła Podstawowa nr 172, ul. Brata Alberta 46 Zielona stały Tak ul. Aleksandra Fredry: cała, ul. Bohaterów z kopalni "Wujek": cała, ul. Brata Alberta: cała, ul. Dobra: cała, ul. Dzielna: cała, ul. Gazowa: cała, ul. Głucha: cała, ul. Ignacego Krasickiego: cała, ul. Jagiellońska: cała, ul. Jana Andrzeja Morsztyna: cała, ul. Jana Kasprowicza: cała, ul. Jana Kochanowskiego: cała, ul. Krótka: cała, ul. Mikołaja Reja: cała, ul. Piaskowa: cała, ul. Podleśna: cała, ul. Polna: cała, ul. Rembertowska: cała, ul. Urocza: cała, ul. Wilanowska: cała, ul. Wiśniowa: cała, ul. Zachodnia: cała, ul. Zaciszna: cała, ul. Zaułek: cała, ul. Żeglarska: cała, ul. Żytnia: cała.
1006 Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy, ul. Władysława Raczkiewicza 33 Groszówka stały Tak ul. 1 Maja: cała, ul. Adama Asnyka: cała, ul. Adama Mickiewicza: cała, ul. Anny Walentynowicz: cała, ul. Bolesława Prusa: cała, ul. Cypriana Godebskiego: cała, ul. Cypriana Kamila Norwida: cała, ul. Dębowa: cała, ul. Dzika: cała, ul. Elizy Orzeszkowej: cała, ul. Franciszka Żwirki: cała, ul. Gabriela Narutowicza: cała, ul. Grabiny: cała, ul. Henryka Sienkiewicza: cała, ul. Jana Matejki: cała, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego: cała, ul. Juliana Tuwima: cała, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza: od nr 10 do końca, ul. Juliusza Słowackiego: cała, ul. Kozia: cała, ul. Letnia: cała, ul. Literatów: cała, ul. Lotnicza: cała, ul. Ludwika Idzikowskiego: cała, ul. Marii Skłodowskiej-Curie: cała, ul. Mikołaja Kopernika: cała, ul. Stanisława Staszica: cała, ul. Stanisława Wigury: cała, ul. Stefana Żeromskiego: cała, ul. Szymona Konarskiego: cała, ul. Tadeusza Kościuszki: cała, ul. Tadeusza Rejtana: cała, ul. Władysława Broniewskiego: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona nieparzysta od nr 33 do nr 83, strona parzysta od nr 36 do nr 78, ul. Władysława Reymonta: cała, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej: cała
1007 Szkoła Podstawowa nr 173, Trakt Brzeski 18 Stara Miłosna stały Tak ul. Agawy: cała, ul. Ametystowa: cała, ul. Bankowa: cała, ul. Borkowska: cała, ul. Brylantowa: cała, ul. Brzoskwiniowa: cała, ul. Bursztynowa: cała, ul. Cedrowa: cała, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 46 do końca, ul. Cisowa: cała, ul. Cyprysowa: cała, ul. Cyrkonii: cała, ul. Czereśniowa: cała, ul. Daglezji: cała, ul. Daków: cała, ul. Diamentowa: strona nieparzysta od nr 13 do końca, strona parzysta od nr 14 do końca, ul. Dolomitowa: cała, ul. Dzikiej Róży: cała, ul. Fabryczna: strona nieparzysta od nr 15 do końca, strona parzysta od nr 8 do końca, ul. Flory: cała, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Grafitowa: cała, ul. Graniczna: cała, ul. Granitowa: cała, ul. Grzybowa: cała, ul. Hebanowa: cała, ul. Hipoteczna: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13B, strona parzysta od nr 2 do nr 162, ul. Jarzębinowa: cała, ul. Jaspisowa: cała, ul. Jaworowa: cała, ul. Jesionowa: cała, ul. Jodłowa: cała, ul. Kalinowa: cała, ul. Kamyk: cała, ul. Kazita: cała, ul. Klonowa: cała, ul. Kruszyny: cała, ul. Krzywa: cała, ul. Leszczynowa: cała, ul. Leśna: cała, ul. Limby: cała, ul. Mahoniowa: cała, ul. Malachitowa: cała, ul. Marmurowa: cała, ul. Morelowa: cała, ul. Nefrytowa: cała, ul. Objazdowa: cała, ul. Olchy: cała, ul. Opalowa: cała, ul. Orzechowa: cała, ul. Perłowa: cała, ul. Piotrusia Pana: cała, ul. Platanów: cała, ul. Przyleśna: cała, ul. Ptasia: cała, ul. Rolna: cała, ul. Sagalli: cała, ul. Sekwoi: cała, ul. Sezamkowa: cała, ul. Szafirowa: cała, ul. Szmaragdowa: cała, ul. św. Antoniego: cała, ul. Teodozji: cała, ul. Topazowa: cała, ul. Torfowa: cała, Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Tramwajowa: cała, ul. Turkusowa: cała, ul. Wawerska: cała, ul. Wiązów: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona parzysta od nr 80 do końca, ul. Wydmowa: cała.
1008 Szkoła Podstawowa nr 353, ul. Cieplarniana 23 Stara Miłosna stały Tak ul. Agatowa: cała, ul. Alabastrowa: cała, ul. Babiego Lata: cała, ul. Biesiadna: cała, ul. Brzozowa: strona nieparzysta, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 2 do nr 44, ul. Diamentowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. Fabryczna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, strona parzysta od nr 2 do nr 6C, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 9 do nr 51, strona parzysta od nr 22 do nr 100, ul. Irydowa: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 15 do nr 17, ul. Jutrzenki: cała, ul. Kamienna: cała, ul. Koralowa: cała, ul. Kryształowa: cała, ul. Majowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 45, strona parzysta od nr 2 do nr 40, ul. Platynowa: cała, ul. Rubinowa: cała, ul. Skalista: cała, ul. Szkolna: cała, ul. Śnieżna: cała, Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 31 do nr 59, strona parzysta od nr 22 do nr 64, ul. Wapienna: cała, ul. Wczasowa: cała, ul. Wita Stwosza: cała, ul. Władysława Raczkiewicza: strona nieparzysta od nr 85 do końca, ul. Zachodu Słońca: cała, ul. Złotej Jesieni: cała.
1009 Szkoła Podstawowa nr 385, Klimatyczna 1 Stara Miłosna stały Tak al. marsz. Józefa Piłsudskiego: strona nieparzysta od nr 1 do końca, ul. Brzozowa: strona parzysta od nr 2 do końca, ul. Ciekawa: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, ul. Dworkowa: strona nieparzysta, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 53 do końca, strona parzysta od nr 102 do nr 158, ul. Husarska: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 31 do końca, strona parzysta od nr 258 do końca, ul. Jeździecka: cała, ul. Kameliowa: cała, ul. Korzeniowa: cała, ul. ks. Józefa Iwaniuka: cała, ul. Łąkowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 47 do końca, strona parzysta od nr 42 do końca, ul. Nizinna: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17G, strona parzysta od nr 2 do nr 10, ul. Polanki: cała, ul. Radosna: cała, ul. Rowowa: cała, ul. Sadowa: cała, ul. Skoczna: cała, ul. Szafranowa: cała, ul. Szklarniowa: cała, ul. Szlachecka numer 2, ul. Topolowa: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 61 do końca, strona parzysta od nr 64A do końca, ul. Ułańska: cała, ul. Wiślana: cała.
1010 Szkoła Podstawowa nr 385, Klimatyczna 1 Stara Miłosna stały Tak al. marsz. Józefa Piłsudskiego: strona parzysta, ul. Astrów: cała, ul. Azaliowa: cała, ul. Brzozowy Lasek: cała, ul. Chabrów: cała, ul. Cienista: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 31 do końca, ul. Cyklamenowa: cała, ul. Dalii: cała, ul. Dąbrowy: cała, ul. Dworkowa: strona parzysta, ul. Dziewanny: cała, ul. Fiołków: cała, ul. Forsycji: cała, ul. Fraszka: cała, ul. Golfowa: cała, ul. Gościniec: strona parzysta od nr 160 do końca, ul. Hiacyntowa: cała, ul. Irgi: cała, ul. Irysów: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 19 do nr 29, strona parzysta od nr 164 do nr 256, ul. Kazimierza Dąbrowskiego: cała, ul. Klimatyczna: cała, ul. Kolendrowa: cała, ul. Konwaliowa: cała, ul. Krokusów: cała, ul. Lawendowa: cała, ul. Leśnych Ziół: cała, ul. Liryczna: cała, ul. Literacka: cała, ul. Łagodna: cała, ul. Macierzanki: cała, ul. Magnolii: cała, ul. Malwy: cała, ul. Marii Rodziewiczówny: cała, ul. Melisy: cała, ul. Paproci: cała, ul. Poezji: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 19 do końca, strona parzysta od nr 12 do końca, ul. Poświaty: cała, ul. Promienna: cała, ul. Rumiankowa: cała, ul. Sarenki: cała, ul. Sasanki: cała, ul. Słonecznej Polany: cała, ul. Stokrotki: cała, ul. Szermiercza: cała, ul. Szlachecka: bez numeru 2, ul. Szosa Lubelska: cała, ul. Śmiała: cała, ul. Tymiankowa: cała, ul. Wiejska: cała, ul. Zadrzewiona: cała, ul. Zakrętowa: cała, ul. Zapiecek: cała, ul. Zdrojowa: cała, ul. Źródlana: cała.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 ul. Okuniewska: strona nieparzysta, Plac Wojska Polskiego: cały, ul. Akacjowa: cała, ul. Apteczna: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 1 do nr 75, strona parzysta od nr 2 do nr 72, ul. Baśniowa: cała, ul. S. Berenta: cała, ul. Boczna: cała, ul. F. Chopina: cała, ul. Cicha: cała, ul. Dowcip: cała, ul. B. Głowackiego: strona parzysta od nr 2 do nr 94, ul. Górna: cała, ul. Jasna: cała, ul. Jaśminowa: cała, ul. Kasztanowa: cała, ul. J. Kilińskiego: cała, ul. M. Konopnickiej: cała, ul. Kościelna: cała, ul. Kubusia Puchatka: cała, ul. Kwiatowa: cała, ul. Mała: cała, ul. Miła: cała, ul. S. Moniuszki: cała, ul. Ogrodowa: cała, ul. Okuniewska: 6, ul. Powstańców Warszawy: cała, ul. 1 Praskiego Pułku: strona nieparzysta od nr 1 do nr 31, strona parzysta od nr 2 do nr 34, ul. Przechodnia: cała, ul. Prosta: cała, ul. Różana: cała, ul. P. J. Sapiehy: cała, ul. gen. W. Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35A, strona parzysta od nr 2 do nr 34, ul. ks. P. Skargi: cała, ul. Słoneczna: cała, ul. Spokojna: cała, ul. Spółdzielcza: cała, ul. Szarych Szeregów: cała, ul. Tęczowa: cała, ul. Wąska: cała, ul. Współczesna: cała, ul. Zakątek: cała, ul. Armii Krajowej: strona nieparzysta od nr 77 do końca, strona parzysta od nr 74 do końca, ul. J. K. Chodkiewicza: cała, ul. Ciasna: cała, ul. S. Czarnieckiego: cała, ul. J. Dwernickiego: cała, ul. B. Głowackiego: 27, strona parzysta od nr 94B do końca, ul. Leśniczówka: cała, ul. Lipowa: cała, ul. Modrzewiowa: cała, ul. A. Kostki Napierskiego: cała, ul. Orla: cała, ul. Parkowa: cała, ul. gen. W. Sikorskiego: strona nieparzysta od nr 37 do końca, strona parzysta od nr 34A do końca, ul. S. Starzyńskiego: cała, ul. W. Syrokomli: cała, ul. Świerkowa: cała, ul. Wiosenna: cała, ul. Wrzosowa: cała, ul. S. Żółkiewskiego: cała 5 4 464 4 28
0.0000020000Nr 2 ul. Błękitna: cała, ul. Borowa: cała, ul. Borowika: cała, ul. Bukowa: cała, ul. Długa: cała, ul. Gajowa: cała, ul. Jagodowa: cała, ul. A. P. Łaguny: cała, ul. Malinowa: cała, ul. Mokra: cała, ul. J. U. Niemcewicza: od nr 2 do nr 8A, ul. Nowa: cała, ul. Piastowska: cała, ul. Piękna: cała, ul. Przejazdowa: cała, ul. Równa: cała, ul. Rysia: cała, ul. Słowicza: cała, ul. Sosnowa: cała, ul. Spacerowa: cała, ul. Sportowa: cała, ul. Szeroka: cała, ul. Szosowa: cała, ul. Śliska: cała, ul. Środkowa: cała, ul. Warszawska: cała, ul. Wierzbowa: cała, ul. Wschodnia: cała, ul. Wspólna: cała, ul. Za Dębami: cała, ul. Zagajnikowa: cała, ul. Brata Alberta: cała, ul. Dobra: cała, ul. Dzielna: cała, ul. A. Fredry: cała, ul. Gazowa: cała, ul. Głucha: cała, ul. Jagiellońska: cała, ul. J. Kasprowicza: cała, ul. J. Kochanowskiego: cała, ul. I. Krasickiego: cała, ul. Krótka: cała, ul. J. A. Morsztyna: cała, ul. Piaskowa: cała, ul. Podleśna: cała, ul. Polna: cała, ul. W. Pstrowskiego: cała, ul. M. Reja: cała, ul. Rembertowska: cała, ul. Urocza: cała, ul. Wilanowska: cała, ul. Wiśniowa: cała, ul. Zachodnia: cała, ul. Zaciszna: cała, ul. Zaułek: cała, ul. Żeglarska: cała, ul. Żytnia: cała, ul. A. Asnyka: cała, ul. W. Broniewskiego: cała, ul. Dębowa: cała, ul. Dzika: cała, ul. C. Godebskiego: cała, ul. Grabiny: cała, ul. L. Idzikowskiego: cała, ul. S. Konarskiego: cała, ul. M. Kopernika: cała, ul. T. Kościuszki: cała, ul. Kozia: cała, ul. J. I. Kraszewskiego: cała, ul. Letnia: cała, ul. Literatów: cała, ul. Lotnicza: cała, ul. 1. Maja: cała, ul. J. Matejki: cała, ul. A. Mickiewicza: cała, ul. G. Narutowicza: cała, ul. J. U. Niemcewicza: od nr 10 do końca, ul. C. K. Norwida: cała, ul. E. Orzeszkowej: cała, ul. 1 Praskiego Pułku: strona nieparzysta od nr 33 do nr 83, strona parzysta od nr 36 do nr 78, ul. B. Prusa: cała, ul. T. Rejtana: cała, ul. W. Reymonta: cała, ul. H. Sawickiej: cała, ul. H. Sienkiewicza: cała, ul. M. Skłodowskiej-Curie: cała, ul. J. Słowackiego: cała, ul. S. Staszica: cała, ul. J. Tuwima: cała, ul. S. Wigury: cała, ul. S. Wrońskiego: cała, ul. S. Żeromskiego: cała, ul. F. Żwirki: cała 6 5 303 4 30
0.0000030000Nr 3 ul. Agawy: cała, ul. Ametystowa: cała, ul. Bankowa: cała, ul. Borkowska: cała, ul. Brzoskwiniowa: cała, ul. Cedrowa: cała, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 46 do końca, ul. Cisowa: cała, ul. Cyprysowa: cała, ul. Czereśniowa: cała, ul. Daglezji: cała, ul. Daków: cała, ul. Diamentowa: strona parzysta od nr 44 do końca, strona nieparzysta od nr 37 do końca, ul. Dzikiej Róży: cała, ul. Fabryczna: strona parzysta od nr 20 do końca, strona nieparzysta od nr 35 do końca, ul. Flory: cała, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Grafitowa: cała, ul. Graniczna: cała, ul. Grzybowa: cała, ul. Hebanowa: cała, ul. Hipoteczna: cała, ul. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 2 do nr 162 strona nieparzysta od nr 1 do nr 13B, ul. Jarzębinowa: cała, ul. Jaspisowa: cała, ul. Jaworowa: cała, ul. Jesionowa: cała, ul. Jodłowa: cała, ul. Kalinowa: cała, ul. Kazita: cała, ul. Klonowa: cała, ul. Kruszyny: cała, ul. Krzywa: cała, ul. Leszczynowa: cała, ul. Leśna: cała, ul. Limby: cała, ul. Mahoniowa: cała, ul. Malachitowa: cała, ul. Marmurowa: cała, ul. Morelowa: cała, ul. Objazdowa: cała, ul. Olchy: cała, ul. Opalowa: cała, ul. Orzechowa: cała, ul. Piotrusia Pana: cała, ul. Perłowa: cała, ul. Platanów: cała, ul. 1. Praskiego Pułku: strona parzysta od nr 80 do końca, ul. Przyleśna: cała, ul. Ptasia: cała, ul. Rolna: cała, ul. Sagalli: cała, ul. Sekwoi: cała, ul. Sezamkowa: cała, ul. Szafirowa: cała, ul. Szmaragdowa: cała, ul. św. Antoniego: cała, ul. Teodozji: cała, ul. Topazowa: cała, ul. Torfowa: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, strona parzysta od nr 2 do nr 20, ul. Tramwajowa: cała, ul. Turkusowa: cała, ul. Wawerska: cała, ul. Wiązów: cała, ul. Wydmowa: cała, ul. Agatowa: cała, ul. Alabastrowa: cała, : cała, ul. Babiego Lata: cała, ul. Biesiadna: cała, ul. Brylantowa: cała, ul. Brzozowa: strona nieparzysta od nr 1 do końca, ul. Bursztynowa: cała, ul. Cieplarniana: strona parzysta od nr 2 do nr 44, ul. Cyrkonii: cała, ul. Diamentowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35, strona parzysta od nr 2 do nr 42, ul. Dolomitowa: cała, ul. Fabryczna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 33, strona parzysta od nr 2 do nr 18, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 9 do nr 51, strona parzysta od nr 22 do nr 100, , ul. Granitowa: cała, ul. Irydowa: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 15 do nr 17, ul. Jutrzenki: cała, ul. Kamienna: cała, ul. Kamyk: cała, ul. Koralowa: cała, ul. Kryształowa: cała, ul. Majowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 45, strona parzysta od nr 2 do nr 40, ul. Nefrytowa: cała, ul. Platynowa: cała, ul. 1. Praskiego Pułku: strona nieparzysta od nr 85 do końca, ul. Rubinowa: cała, ul. Skalista: cała, ul. Szkolna: cała, ul. Śnieżna: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 31 do nr 59, strona parzysta od nr 22 do nr 64, ul. Wapienna: cała, ul. Wczasowa: cała, ul. Wita Stwosza: cała, ul. Zachodu Słońca: cała, ul. Złotej Jesieni: cała 5 4 451 4 28
0.0000040000Nr 4 al. marsz. J. Piłsudskiego: strona nieparzysta od nr 1 do końca, ul. Brzozowa: strona parzysta od nr 2 do końca, ul. Ciekawa: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, ul. Dworkowa: strona nieparzysta, ul. Gościniec: strona nieparzysta od nr 53 do końca, strona parzysta od nr 102 do nr 158, ul. Husarska: cała, ul. Jana Pawła II: strona nieparzysta od nr 19 do końca, strona parzysta od 260 do końca ul. Jeździecka: cała, ul. Kameliowa: cała, ul. Klimatyczna: cała, ul. Korzeniowa: cała, ul. ks. J. Iwaniuka: cała, ul. Łąkowa: cała, ul. Mazowiecka: strona nieparzysta od nr 47 do nr końca, strona parzysta od nr 42 do końca, ul. Nizinna: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 1 do nr 25, strona parzysta od nr 2 do nr 28, ul. Polanki: cała, ul. Radosna: cała, ul. Rowowa: cała, ul. Sadowa: cała, ul. Skoczna: cała, ul. Szafranowa: cała, ul. Szklarniowa: cała, ul. Szlachecka numer 2, ul. Topolowa: cała, ul. Trakt Brzeski: strona nieparzysta od nr 61 do końca, strona parzysta od nr 64A do końca, ul. Ułańska: cała, ul. Wiejska: cała, ul. Wiślana: cała, ul. Zadrzewiona: cała, ul. Zdrojowa: cała, ul. Źródlana: cała, al. marsz. J. Piłsudskiego: strona parzysta, ul. Astrów: cała, ul. Azaliowa: cała, ul. Brzozowy Lasek: cała, ul. Chabrów: cała, ul. Cienista: cała, ul. Cieplarniana: strona nieparzysta od nr 31 do końca, ul. Cyklamenowa: cała, ul. Dalii: cała, ul. prof. K. Dąbrowskiego: cała, ul. Dąbrowy: cała, ul. Dworkowa: strona parzysta, ul. Dziewanny: cała, ul. Fiołków: cała, ul. Forsycji: cała, ul. Fraszka: cała, ul. Golfowa: cała, ul. Gościniec: strona parzysta od nr 160 do końca, ul. Hiacyntowa: cała, ul. Irysów: cała, ul. Jana Pawła II: strona parzysta od nr 164 do 258, ul. Kolendrowa: cała, ul. Konwaliowa: cała, ul. Krokusów: cała, ul. Lawendowa: cała, ul. Leśnych Ziół: cała, ul. Liryczna: cała, ul. Literacka: cała, ul. Łagodna: cała, ul. Macierzanki: cała, ul. Magnolii: cała, ul. Malwy: cała, ul. Melisy: cała, ul. Paproci: cała, ul. Poezji: cała, ul. Pogodna: strona nieparzysta od nr 27 do końca, strona parzysta od nr 30 do końca, ul. Poświaty: cała, ul. Promienna: cała, ul. M. Rodziewiczówny: cała, ul. Rumiankowa: cała, ul. Sarenki: cała, ul. Sasanki: cała, ul. Słonecznej Polany: cała, ul. Stokrotki: cała, ul. Szermiercza: cała, ul. Szlachecka: bez numeru 2, ul. Szosa Lubelska: cała, ul. Śmiała: cała, ul. Tymiankowa: cała, ul. Zakrętowa: cała, ul. Zapiecek: cała 5 4 446 4 27
Podsumowanie 21 18 664 16 113

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 7 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 6 7 6 26
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK WESOŁA 2018 KWW TAK WESOŁA 2018 7 8 7 7 29
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE KWW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE 7 8 7 7 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 4 459 3 151 3 151 70.67% 0.07067
3 100 98.38% 0.09838
Tak
2 5 313 3 644 3 644 68.59% 0.06859
3 596 98.68% 0.09868
Tak
3 4 465 3 266 3 266 73.15% 0.07315
3 239 99.17% 0.09917
Tak
4 4 442 3 301 3 301 74.31% 0.07431
3 255 98.61% 0.09861
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 999 29 37.90% 0.0379
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 216 26 24.38% 0.02438
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK WESOŁA 2018 2 319 29 17.58% 0.01758
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE 2 656 29 20.14% 0.02014

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 4 999 29 8 37.90% 0.0379
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 216 26 5 24.38% 0.02438
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK WESOŁA 2018 2 319 29 4 17.58% 0.01758
Tak
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI DLA WESOŁEJ - RUCHY MIEJSKIE 2 656 29 4 20.14% 0.02014
Tak

Rada Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KŁOS Edward 424 13.68% 0.01368
Tak
1 4 2 BABUŚKA Marian Stanisław 228 7.35% 0.00735
Nie
1 4 3 KSIĘŻOPOLSKA Anna 63 2.03% 0.00203
Nie
1 4 4 DOBROWOLSKA Beata Małgorzata 111 3.58% 0.00358
Nie
1 4 5 OLĘDZKI Krzysztof 24 0.77% 0.00077
Nie
1 4 6 RAWICKI Ryszard Antoni 35 1.13% 0.00113
Nie
1 4 7 WEBER Grażyna 298 9.61% 0.00961
Tak
1 10 1 NOWOSIELSKA Elżbieta 330 10.65% 0.01065
Tak
1 10 2 BAŃBURSKI Tomasz 151 4.87% 0.00487
Nie
1 10 3 KICZYŃSKI Paweł 119 3.84% 0.00384
Nie
1 10 4 BOGDAŃSKI Michał 20 0.65% 0.00065
Nie
1 10 5 SIWKO Stanisław Michał 13 0.42% 0.00042
Nie
1 10 6 MACIĄŻEK Aleksandra Zofia 157 5.06% 0.00506
Nie
1 10 7 WIECHA Joanna Grażyna 19 0.61% 0.00061
Nie
1 23 1 SŁOWIKOWSKI Stefan 209 6.74% 0.00674
Tak
1 23 2 URBAŃSKI Jerzy Arkadiusz 49 1.58% 0.00158
Nie
1 23 3 ROLA Jadwiga 19 0.61% 0.00061
Nie
1 23 4 CHLEBIŃSKA Barbara Teresa 12 0.39% 0.00039
Nie
1 23 5 CEGIEŁKA Wiesław Marian 55 1.77% 0.00177
Nie
1 23 6 SKOLIMOWSKA Ewa Bogumiła 42 1.35% 0.00135
Nie
1 23 7 MINCHBERG Małgorzata 49 1.58% 0.00158
Nie
1 24 1 GORZELIŃSKA Joanna 331 10.68% 0.01068
Tak
1 24 2 STEFAŃSKA-BIAŁEK Karina Helena 43 1.39% 0.00139
Nie
1 24 3 DOMINIAK Tomasz Stefan 74 2.39% 0.00239
Nie
1 24 4 KOZIELEWICZ Donata Wanda 67 2.16% 0.00216
Nie
1 24 5 SKAŁA Magdalena 99 3.19% 0.00319
Nie
1 24 6 KRAWZ Robert Adam 21 0.68% 0.00068
Nie
1 24 7 STRUZIK Tomasz Artur 38 1.23% 0.00123
Nie
2 4 1 PARADOWSKA Aleksandra Monika 414 11.51% 0.01151
Tak
2 4 2 ZDZIEBORSKI Janusz Zygmunt 148 4.12% 0.00412
Nie
2 4 3 KERSCHKE Iwona Małgorzata 113 3.14% 0.00314
Nie
2 4 4 BOŻEK-RACZYŃSKA Agata 121 3.36% 0.00336
Nie
2 4 5 RUSNARCZYK Przemysław Łukasz 264 7.34% 0.00734
Tak
2 4 6 GONTARCZYK Arkadiusz Stanisław 28 0.78% 0.00078
Nie
2 4 7 BOCHEŃCZYK Stanisław Jerzy 55 1.53% 0.00153
Nie
2 4 8 BORYS Bożena Maria 125 3.48% 0.00348
Nie
2 10 1 ZAREMBA Małgorzata 549 15.27% 0.01527
Tak
2 10 2 SZYSZKO Krystyna Zofia 163 4.53% 0.00453
Nie
2 10 3 SKWARSKI Waldemar Zdzisław 51 1.42% 0.00142
Nie
2 10 4 BOMBIK Ryszard Krzysztof 214 5.95% 0.00595
Tak
2 10 5 BEDNAREK Antoni 32 0.89% 0.00089
Nie
2 10 6 KOZIELEC Justyna Hanna 59 1.64% 0.00164
Nie
2 23 1 WINIARSKI Leszek Stanisław 242 6.73% 0.00673
Tak
2 23 2 KOSIŃSKA Agnieszka Monika 93 2.59% 0.00259
Nie
2 23 3 GOS Marcin Grzegorz 78 2.17% 0.00217
Nie
2 23 4 KALISZ Marzena 24 0.67% 0.00067
Nie
2 23 5 GROCHOWSKI Mirosław 32 0.89% 0.00089
Nie
2 23 6 ZIELIŃSKA Katarzyna Małgorzata 15 0.42% 0.00042
Nie
2 23 7 WOJCIECHOWSKI Oskar Jarosław 50 1.39% 0.00139
Nie
2 23 8 ŞCURA Victor 17 0.47% 0.00047
Nie
2 24 1 BANY Grażyna 233 6.48% 0.00648
Tak
2 24 2 BAL Iwona Grażyna 84 2.34% 0.00234
Nie
2 24 3 DETYNIECKI Mateusz 17 0.47% 0.00047
Nie
2 24 4 ZIÓŁKOWSKI Dariusz Wiesław 18 0.50% 0.0005
Nie
2 24 5 KUPIEC Barbara 134 3.73% 0.00373
Nie
2 24 6 KOMINEK Izabela Wioletta 42 1.17% 0.00117
Nie
2 24 7 MAZUR Andrzej Józef 27 0.75% 0.00075
Nie
2 24 8 MARKOWSKA Katarzyna Anna 154 4.28% 0.00428
Nie
3 4 1 MAHOR Marian 393 12.13% 0.01213
Tak
3 4 2 ZAKRZEWSKA Katarzyna Anna 208 6.42% 0.00642
Tak
3 4 3 PIASECKA Monika 81 2.50% 0.0025
Nie
3 4 4 WALCZUK Ewa Anna 128 3.95% 0.00395
Nie
3 4 5 PIŁCZYŃSKI Jan Zbigniew 79 2.44% 0.00244
Nie
3 4 6 BIELECKI Marek Krzysztof 58 1.79% 0.00179
Nie
3 4 7 KOZŁOWSKA Anna Agnieszka 179 5.53% 0.00553
Nie
3 10 1 KAZANECKA Ewa 201 6.21% 0.00621
Nie
3 10 2 SZYSZKO Maria 261 8.06% 0.00806
Tak
3 10 3 TUSIŃSKI Andrzej 36 1.11% 0.00111
Nie
3 10 4 KRAWCZYK Krzysztof 38 1.17% 0.00117
Nie
3 10 5 GAŃKO Sylwester Roman 28 0.86% 0.00086
Nie
3 10 6 GOŁOŚ-GNILKA Kamila Karolina 9 0.28% 0.00028
Nie
3 10 7 KORCZYŃSKI Dawid Mariusz 126 3.89% 0.00389
Nie
3 23 1 KACPRZAK Krzysztof Edward 292 9.02% 0.00902
Tak
3 23 2 ZIELIŃSKI Hubert 261 8.06% 0.00806
Nie
3 23 3 OLESIŃSKA Natalia Ewa 10 0.31% 0.00031
Nie
3 23 4 GRESZTA Ewa Dorota 46 1.42% 0.00142
Nie
3 23 5 CIEĆWIERZ Adam Andrzej 32 0.99% 0.00099
Nie
3 23 6 PAWLINA Zygmunt Jan 31 0.96% 0.00096
Nie
3 23 7 BĄBIK Hanna Barbara 154 4.75% 0.00475
Nie
3 24 1 JĘDRZEJEWSKA-PYRZANOWSKA Magdalena 205 6.33% 0.00633
Tak
3 24 2 JANECZEK Paulina 144 4.45% 0.00445
Nie
3 24 3 SŁUSZNIAK-MARCINIAK Katarzyna Maria 81 2.50% 0.0025
Nie
3 24 4 URBAN Przemysław Ireneusz 39 1.20% 0.0012
Nie
3 24 5 DŹWIGAŁA Dariusz Bogusław 66 2.04% 0.00204
Nie
3 24 6 MACIĄG Joanna 36 1.11% 0.00111
Nie
3 24 7 JESIONKIEWICZ Przemysław 17 0.52% 0.00052
Nie
4 4 1 JĘDRZEJEWSKI Marcin Grzegorz 691 21.23% 0.02123
Tak
4 4 2 TUCHOLSKA Ewa Magdalena 267 8.20% 0.0082
Tak
4 4 3 SURAWSKA Maria 114 3.50% 0.0035
Nie
4 4 4 BIELECKA Małgorzata 65 2.00% 0.002
Nie
4 4 5 CIUPAK Arkadiusz Jerzy 133 4.09% 0.00409
Nie
4 4 6 ZAKRZEWSKI Bernard Roch 33 1.01% 0.00101
Nie
4 4 7 FELIŃSKI Adam 119 3.66% 0.00366
Nie
4 10 1 JASIŃSKI Mateusz Bogusław 210 6.45% 0.00645
Nie
4 10 2 KĘZIK Anna 219 6.73% 0.00673
Tak
4 10 3 IDZIKOWSKI Piotr Karol 61 1.87% 0.00187
Nie
4 10 4 WOŹNIAKOWSKA Dorota 33 1.01% 0.00101
Nie
4 10 5 LINDE Justyna 32 0.98% 0.00098
Nie
4 10 6 OŁDZIEJ Mieczysław 85 2.61% 0.00261
Nie
4 23 1 JANUSZEWSKA-MIŚKÓW Joanna Maria 71 2.18% 0.00218
Nie
4 23 2 MASTALSKI Wojciech Zdzisław 139 4.27% 0.00427
Tak
4 23 3 WROŃSKA Dorota Agnieszka 72 2.21% 0.00221
Nie
4 23 4 RESIAK Piotr Tomasz 40 1.23% 0.00123
Nie
4 23 5 MIŁASZEWSKA Olga 32 0.98% 0.00098
Nie
4 23 6 GRZEGOREK Krzysztof 38 1.17% 0.00117
Nie
4 23 7 PURCHALAK Karolina Anna 115 3.53% 0.00353
Nie
4 24 1 PIÓRKOWSKA Karolina Anna 330 10.14% 0.01014
Tak
4 24 2 BADUREK Łukasz Mariusz 87 2.67% 0.00267
Nie
4 24 3 KWIECIEŃ Urszula 60 1.84% 0.00184
Nie
4 24 4 JASIK Magdalena Monika 64 1.97% 0.00197
Nie
4 24 5 GRABIŃSKI Michał Jakub 31 0.95% 0.00095
Nie
4 24 6 KONOPKO-KOWALSKA Joanna Helena 39 1.20% 0.0012
Nie
4 24 7 MIKOŁAJCZUK Tomasz Marcin 75 2.30% 0.0023
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 23 957 18 664 10