Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 37 758
Wyborców 26 752
Obwodów 19
  • Wybory do Rady Dzielnicy Wilanów m. st Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
552 Przedszkole nr 427, Radosna 11 Warszawa stały Tak ul. Goplańska: strona nieparzysta od ulicy Resorowej do końca, strona parzysta od granicy Dzielnicy Wilanów do końca, ul. Nałęczowska 47, ul. Niemirowska 1, ul. Resorowa: strona nieparzysta, ul. Jana III Sobieskiego: strona parzysta od nr 2 do granicy Dzielnicy Wilanów
553 Przedszkole nr 56, Gubinowska 28/30 Warszawa stały Tak ul. Goplańska: strona nieparzysta od nr 25 do ulicy Resorowej, ul. Gubinowska: cała, ul. Stanisława Jana Jabłonowskiego: strona nieparzysta, ul. Stanisława Lentza: strona parzysta od nr 14 do końca, ul. Pastewna: cała, ul. Radosna: cała, ul. Resorowa: strona parzysta, ul. Wandy Rutkiewicz: cała
554 Szkoła Podstawowa nr 300, Gubinowska 28/30 Warszawa stały Tak ul. Kosiarzy: strona nieparzysta od nr 11 do końca, strona parzysta od nr 20 do końca, ul. Królewicza Aleksandra: cała, ul. Królewicza Jakuba: strona nieparzysta od nr 1 do nr 35, strona parzysta od nr 2 do nr 30, ul. Królowej Marysieńki: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, strona parzysta od nr 2 do nr 32A, ul. Jakuba Kubickiego: cała, ul. Stanisława Lentza: strona nieparzysta, ul. Marconich: cała, ul. Obornicka: strona nieparzysta od nr 21 do końca, strona parzysta od nr 26 do końca, ul. Petyhorska: strona nieparzysta od nr 29 do końca , strona parzysta od nr 16 do końca, ul. Rumiana: strona nieparzysta od 1 do 39A, parzysta od 2 do 58 ul. Urodzajna: cała, ul. Wiertnicza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 95, ul. Wiktorii Wiedeńskiej: cała, Aleja Wilanowska: strona parzysta od nr 2 do ulicy Jana III Sobieskiego
555 Zespół Szkół Nr 79, Wiertnicza 26 Warszawa stały Tak ul. Augustówka: strona parzysta od nr 2 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Biedronki: cała, ul Stefana Cendrowskiego: cała, ul. Chorągwi Pancernej: cała, ul. Husarii: cała, ul. Janczarów: cala, ul. Kolegiacka: cała, ul. Kosiarzy: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, strona parzysta od nr 2 do nr 18, ul. Stanisław Kostki Potockiego: cała, ul. Łowcza 1, 2, 2A, 3, 5, ul. Łucznicza: cała, ul. Obornicka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 19A, strona parzysta od nr 2 do nr 24, ul. Ostra: cała, ul. Petyhorska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Piechoty Łanowej: cała, ul. Przedatki: cała, ul Przyczółkowa: strona parzysta od nr 356 do końca, ul. Rotmistrzowska: cała, ul. Sielanki: cała, Skwer Prymasowski: cała, ul. Trójpolowa: od rzeki Wilanówki do końca, ul. Zygmunta Vogla: strona nieparzysta od nr 1 do rzeki Wilanówki bez nr 23, ul. Wiertnicza: strona parzysta, ul. Zawodzie strona nieparzysta od nr 1 do granicy Dzielnicy Wilanów
556 Przedszkole nr 416, syta 123 Warszawa stały Tak ul. Bruzdowa: strona nieparzysta od nr 101 do końca, strona parzysta od nr 88 do końca, ul. Cicha Dolina: cała, ul. Dostatnia: cała, ul. Glebowa: cała, ul. Hektarowa: cała, ul. Jara: cała, ul. Nad Wilanówką: cała, ul. Siedliskowa: cała, ul. Syta: od ulicy Zygmunta Vogla do końca, ul. Trójpolowa: od nr 1 do rzeki Wilanówki, ul. Tuzinowa: od nr 1 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Zygmunta Vogla: strona nieparzysta od rzeki Wilanówki do końca, ul. Wał Zawadowski: od ulicy Zaściankowej do granicy dzielnicy Wilanów, ul. Zaściankowa: strona parzysta, strona nieparzysta od ul. Zygmunta Vogla do końca
557 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, Przyczółkowa 27 Warszawa stały Tak ul. Bazyliowa: cała, ul. Dobrodzieja: cała, ul. Estragonowa: cała, ul Gronowa: cała, ul. Latoszki: cała, ul. Lawendy: cała, ul. Łęgowa: cała, ul. Kardamonowa: cała, ul Marii Eleonory : cała, ul. Poranek: cała, ul. Prętowa: od rzeki Wilanówki do końca, ul. Przyczółkowa: strona parzysta od nr 2 do ulicy Pałacowej, ul. Rosochata: cała, ul. Rosy: cała, ul. Ruczaj: strona nieparzysta od nr 1 do nr 93, strona parzysta od nr 2 do nr 70, ul. Rukoli: cała, ul. Starodawna: cała, ul. Strumień: cała, ul. Waflowa: cała, ul. Wiechy: cała, ul. Zakamarek: cała, ul. Zastruże: cała
558 Urząd Dzielnicy Wilanów, Franciszka Klimczaka 4 Warszawa stały Tak ul. Herbu Leliwa: cała, Herbu Pogoń: cała, ul. Krzysztofa Kieślowskiego: od nr 1 do ulicy Franciszka Klimczaka, ul. Franciszka Klimczaka: strona parzysta od nr 2 do nr 10G, ul. Oś Królewska od 1 do ul. Sarmackiej, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od ul. Franciszka Klimczaka do końca, ul. Rycerstwa Polskiego: cała, ul. Sarmacka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7J, Aleja Wilanowska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9A
559 Szkoła Podstawowa nr 169, Uprawna 9/17 Warszawa stały Tak ul. Biwakowa: cała, ul. Brodzik: cała, ul. Czarna: cała, ul. Europejska: cała, ul. Gwiazda: cała ul. Koralowa; cała, ul. Leżakowa: cała, ul. Młocarni: cała, ul Murawy: cała, ul. Namioty: cała, ul. Niedzielna: cała, ul. Odpoczynek: cała, ul. Przyczółkowa: strona parzysta od ulicy Pałacowej do nr 354, ul. Ruczaj: strona nieparzysta od nr 95 do końca, strona parzysta od nr 72 do końca, ul. Uprawna: cała, ul. Zygmunta Vogla: nr 23, strona parzysta od nr 2 do rzeki Wilanówki, ul. Wycieczka: cała, ul. Wyprawa: cała
560 Instytut Papieża Jana Pawła II, Prymasa Augusta Hlonda 1 Warszawa stały Tak ul. Adama Branickiego: strona parzysta od nr 2 do 8, ul. Aleksandra Gieysztora: cała, ul. Herbu Szreniawa: od początku do ul. Sarmackiej, ul. Kazachska: cała, ul. Krzysztofa Kieślowskiego od ul Franciszka Klimczaka do końca. ul. Franciszka Klimczaka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od ulicy Adama Branickiego do ulicy Franciszka Klimczaka, ul. Sarmacka: strona nieparzysta od nr 9 do nr 17
561 Szpital Medicover, Aleja Rzeczypospolitej 5 Warszawa stały Tak ul. Adama Branickiego: strona nieparzysta, ul. Herbu Janina: cała, ul. Herbu Korczak: cała, ul. Karuzela: cała, ul. Marcepanowa: cała ul. Pałacowa: strona parzysta, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od ulicy Pałacowej do ulicy Adama Branickiego, Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do ulicy Adama Branickiego, ul. Sarmacka: strona parzysta od nr 24 do końca, strona nieparzysta od nr 19 do końca, ul Wiedeńska: na północ od ul. Pałacowej
562 Instytut Papieża Jana Pawła II, Prymasa Augusta Hlonda 1 Warszawa stały Tak ul. Franciszka Klimczaka: strona parzysta od nr 12 do końca, ul. Oś Królewska: strona nieparzysta od ul. Sarmackiej do końca, Aleja Rzeczypospolitej: strona parzysta od ul. Franciszka Klimczaka do ulicy Oś Królewska, ul. Sarmacka: strona parzysta od 10 do 14C
563 Centrum Kultury Wilanów, Zygmunta Vogla 62 Warszawa stały Tak ul. Bogata: cała, ul. Bruzdowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 99A, strona parzysta od nr 2 do nr 86, ul. Calowa: cała, ul. Grabalówki: cała, ul. Gratyny: cała, ul. Gwarna: cała, ul. Hoserów: cała, ul. Komfortowa: cała ul. Władysława Lercha: cała, ul. Łokciowa: cała, ul. Metryczna: cała, ul. Niewinna: cała, ul. Obok Sadu: cała, ul. Okrzeszyńska: cała, ul. Olęderska: cała, ul. Prętowa: od nr 1 do rzeki Wilanówki, ul. Przestronna: cała, ul. Sady Zawadowskie: cała, ul. Satynowa: cała, ul. Sągi: cała, ul. Sążnista: cała, ul. Syta: od nr 1 do do ulicy Zygmunta Vogla, ul Zygmunta Vogla: strona parzysta od rzeki Wilanówki do końca, ul. Wał Zawadowski: od nr 1 do ulicy Zaściankowej, ul. Włóki: cała, ul. Zaściankowa: strona nieparzysta od nr 1 do ulicy Zygmunta Vogla
564 Szkoła Podstawowa nr 300, Gubinowska 28/30 Warszawa stały Tak ul. Goplańska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 23, ul. Stanisława Jana Jabłonowskiego: strona parzysta, ul. Królewicza Jakuba: strona nieparzysta od nr 37 do końca, strona parzysta od nr 32 do końca, ul. Królowej Marysieńki: strona nieparzysta od nr 19 do końca, strona parzysta od nr 34 do końca, ul. Stanisława Lentza: strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. Łowcza; strona nieparzysta od nr 7 do końca, strona parzysta od nr 4 do końca, ul Rumiana: strona nieparzysta od nr 41 do końca, strona parzysta od nr 60 do końca, ul. Wiertnicza: strona nieparzysta od nr 97 do granicy Dzielnicy Wilanów
565 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Przyczółkowa 27 Warszawa stały Tak ul. Andrutowa: cała, ul. Czekoladowa: cała, ul. Łukasza Drewny: cała, ul. Gąsek: nr 5, 5A, 5B, 57, 79 i 81 i strona parzysta, ul. Historyczna: cała, ul. Stefana Korbońskiego: cała, ul. Karmelowa: cała, ul. Kremowa: cała, ul. Ku Skarpie: cała, ul. Kwitnącej Łąki: cała, ul. Limonki: cała, ul. Nowoursynowska: nr 84, ul. Opieńki: cała bez numeru 3, ul. Pałacowa: strona nieparzysta, ul. Ponczowa: cała, Potułkały: cała, ul. Przekorna: cała, ul. Przyczółkowa: strona nieparzysta od nr 1 do ul. Pałacowej, ul. Ptysiowa: cała, ul. Rydzowa cała bez numeru 1 i 1A, , ul. Ulubiona: cała, Waniliowa: cała, ul. Wiedeńska: na południe od ul. Pałacowej, ul. Zapłocie: cała
566 Przedszkole nr 424, Prymasa Augusta Hlonda 20J Warszawa stały Tak ul. J. B. Flatta: cała, ul. Prymasa Augusta Hlonda: strona parzysta, ul. Orszady: strona nieparzysta od nr 41 do końca, strona parzysta od nr 42 do końca, ul. Pamiętna: cała
567 Przedszkole nr 420, Św. Urszuli Ledóchowskiej 8 Warszawa stały Tak Adama Branickiego: strona parzysta od 14 do końca, ul. Adama Worobczuka: cała, Prymasa Augusta Hlonda: strona nieparzysta, Kokosowa: strona parzysta od nr 2 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Orszady: strona nieparzysta od nr 1 do nr 39, strona parzysta od nr 2 do nr 40, Aleja Rzeczypospolitej: strona nieparzysta od ul. Adama Branickiego do ul. Prymasa Augusta Hlonda, ul. Sejmu Czteroletniego: cała, Św. Urszuli Ledóchowskiej: cała
568 Szkoła Podstawowa nr 358, Św. Urszuli Ledóchowskiej 10 Warszawa stały Tak ul. Adama Branickiego: nr 10 i nr 12, ul. Herbu Szreniawa: od ul. Sarmackiej do końca, ul. Franciszka Klimczaka: strona nieparzysta od nr 9 do końca, Aleja Rzeczypospolitej: strona parzysta od ul Adama Branickiego do ul. Franciszka Klimczaka, ul. Sarmacka: strona parzysta od nr 16 do nr 22A, ul. abp. Józefa Teodorowicza: cała
569 Biblioteka Publiczna, Aleja Rzeczypospolitej 14 Warszawa stały Tak ul. Oś Królewska: strona parzysta od ul. Sarmackiej do końca, Aleja Rzeczypospolitej: strona parzysta od ul. Oś Królewska do końca, ul. Sarmacka: strona parzysta od nr 2 do nr 8, Aleja Wilanowska: strona nieparzysta od nr 11 do Aleii Rzeczyposolitej
570 Szkoła Podstawowa nr 358, Św. Urszuli Ledóchowskiej 10 Warszawa stały Tak ul. Aksamitki: cała, ul. Arbuzowa: strona nieparzysta od nr 1 do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Dyniowa: cała, ul. Mango: cała, ul. Melonowa: cała, ul. Mieczykowa: cała, ul. Paprotki: cała, ul. Pigwy: cala, Aleja Rzeczypospolitej: strona nieparzysta od ul. Prymasa Augusta Hlonda do końca, ul. Rzodkiewki: cała, ul. Aleja Wilanowska: strona nieparzysta od Aleii Rzeczypospolitej do granicy Dzielnicy Wilanów, ul. Winogronowa; cała, ul. Zdrowa: cała

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-rzeka Wilanówka-ul. Zygmunta Vogla-ul. Przyczółkowa-Aleja Wilanowska 5 7 248 6 37
0.0000020000Nr 2 północna granica dzielnicy-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy-ul. Adama Branickiego w linii prostej do zachodniej granicy dzielnicy-ul. Adama Branickiego-ul. Zygmunta Vogla-rzeka Wilanówka 6 7 742 7 50
0.0000030000Nr 3 zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-Aleja Rzeczypospolitej-ul. Franciszka Klimczaka-ul. Sarmacka-ul. Adama Branickiego-ul. Adama Branickiego w linii prostej do zachodniej granicy dzielnicy 5 5 838 6 39
0.0000040000Nr 4 Aleja Wilanowska-ul. Przyczółkowa-ul. Adama Branickiego-ul. Sarmacka-ul. Franciszka Klimczaka-Aleja Rzeczypospolitej 5 5 924 6 40
Podsumowanie 21 26 752 25 166

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 5 6 6 7 24
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 7 7 29
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 6 5 5 21
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 7 7 29
23 KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW KW POZYTYWNY WILANÓW 7 8 7 7 29
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW KW STOWARZYSZENIA MM WILANÓW 6 8 7 7 28
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LAKE PARK WILANÓW KWW LAKE PARK WILANÓW 6 6

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 7 267 5 220 5 220 71.83% 0.07183
5 180 99.23% 0.09923
Tak
2 7 777 5 812 5 812 74.73% 0.07473
5 743 98.81% 0.09881
Tak
3 5 903 4 560 4 560 77.25% 0.07725
4 528 99.30% 0.0993
Tak
4 5 998 4 658 4 658 77.66% 0.07766
4 630 99.40% 0.0994
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 660 24 3.29% 0.00329
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 059 29 45.11% 0.04511
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 433 21 2.16% 0.00216
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 133 29 15.60% 0.0156
23 KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW 2 284 29 11.37% 0.01137
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW 4 372 28 21.77% 0.02177
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LAKE PARK WILANÓW 140 6 0.70% 0.0007

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 660 24 0 3.29% 0.00329
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 059 29 13 45.11% 0.04511
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 433 21 0 2.16% 0.00216
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 133 29 2 15.60% 0.0156
Tak
23 KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW 2 284 29 1 11.37% 0.01137
Tak
24 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW 4 372 28 5 21.77% 0.02177
Tak
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LAKE PARK WILANÓW 140 6 0 0.70% 0.0007
Nie

Rada Dzielnicy Wilanów m.st.Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 PAWŁOWSKI Andrzej Jerzy 69 1.33% 0.00133
Nie
1 1 2 KONOPKA Marta 50 0.97% 0.00097
Nie
1 1 3 ZIELIŃSKI Hubert Jerzy 11 0.21% 0.00021
Nie
1 1 4 ŻMIJEWSKA Joanna 30 0.58% 0.00058
Nie
1 1 5 GĄSOWSKI Leszek Tadeusz 15 0.29% 0.00029
Nie
1 4 1 KRZYŻANOWSKI Rafał 1 193 23.03% 0.02303
Tak
1 4 2 PUCHALSKI Marcin Tomasz 406 7.84% 0.00784
Tak
1 4 3 MIKUCKI Piotr 323 6.24% 0.00624
Tak
1 4 4 SADOWSKA Ewa 497 9.59% 0.00959
Tak
1 4 5 OKRASZEWSKI Maciej Andrzej 27 0.52% 0.00052
Nie
1 4 6 RUŻYCKA-KWIATKOWSKA Natalia Wanda 54 1.04% 0.00104
Nie
1 4 7 KOZIK Katarzyna Antonina 137 2.64% 0.00264
Nie
1 8 1 RACZKO Jakub 44 0.85% 0.00085
Nie
1 8 2 GOŹDZIEWICZ Katarzyna 14 0.27% 0.00027
Nie
1 8 3 KISIEL Dominika Anna 12 0.23% 0.00023
Nie
1 8 4 MICKIEWICZ Anna Maria 8 0.15% 0.00015
Nie
1 8 5 OŁDAKOWSKI Kamil Marcin 27 0.52% 0.00052
Nie
1 10 1 KULKA Paweł Piotr 550 10.62% 0.01062
Tak
1 10 2 BOREWICZ Jacek Radosław 99 1.91% 0.00191
Nie
1 10 3 BIENIEK Adam 194 3.75% 0.00375
Nie
1 10 4 SŁOWIK Tomasz Andrzej 39 0.75% 0.00075
Nie
1 10 5 SACZUK Anna Maria 123 2.37% 0.00237
Nie
1 10 6 KOŁOMYJSKA-MARANDA Agnieszka 98 1.89% 0.00189
Nie
1 10 7 KIERZKOWSKA Anna Barbara 66 1.27% 0.00127
Nie
1 23 1 MICHALCZYK Agnieszka Dagmara 180 3.47% 0.00347
Nie
1 23 2 JASIŃSKI Bertrand Jakub 110 2.12% 0.00212
Nie
1 23 3 BOGUCKA Dagmara Barbara 58 1.12% 0.00112
Nie
1 23 4 OVERWETER Beata Jadwiga 21 0.41% 0.00041
Nie
1 23 5 DAŁEK Stanisław Jerzy 10 0.19% 0.00019
Nie
1 23 6 ZAMOYSKI Marcin Lesław 25 0.48% 0.00048
Nie
1 23 7 KRZEMIŃSKI Mariusz Tadeusz 210 4.05% 0.00405
Nie
1 24 1 KINASTOWSKA Joanna Ewa 148 2.86% 0.00286
Nie
1 24 2 WIŚNIEWSKA Elżbieta 138 2.66% 0.00266
Nie
1 24 3 JAGODZIŃSKI Michał 56 1.08% 0.00108
Nie
1 24 4 KOPER Katarzyna Ewa 22 0.42% 0.00042
Nie
1 24 5 PIOTROWSKI Andrzej Kazimierz 11 0.21% 0.00021
Nie
1 24 6 MACKIEWICZ Marcin 105 2.03% 0.00203
Nie
2 1 1 CUDNIK Anna Paulina 158 2.75% 0.00275
Nie
2 1 2 GRZEGORCZYK Tadeusz 26 0.45% 0.00045
Nie
2 1 3 WERBANOWSKA Maria Dorota 11 0.19% 0.00019
Nie
2 1 4 CIBICKA-KRUPIŃSKA Grażyna Małgorzata 14 0.24% 0.00024
Nie
2 1 5 SZELENBAUM Adam Piotr 26 0.45% 0.00045
Nie
2 1 6 MYSZKOWSKI Witold 15 0.26% 0.00026
Nie
2 4 1 KRÓLICKI Przemysław 904 15.74% 0.01574
Tak
2 4 2 ZYGAŃSKA Danuta Aleksandra 651 11.34% 0.01134
Tak
2 4 3 LASKOWSKA Bożena Halina 339 5.90% 0.0059
Tak
2 4 4 RYBARCZYK Wiesława 191 3.33% 0.00333
Nie
2 4 5 WITKOWSKI Grzegorz Ireneusz 66 1.15% 0.00115
Nie
2 4 6 WŁODARSKA - SĘK Urszula 441 7.68% 0.00768
Tak
2 4 7 DĄBROWSKI Andrzej Maria 48 0.84% 0.00084
Nie
2 4 8 KOMOROWSKI Bartosz Piotr 185 3.22% 0.00322
Nie
2 8 1 JANAS Marcin Rafał 78 1.36% 0.00136
Nie
2 8 2 PAWŁOWSKA Anna Małgorzata 27 0.47% 0.00047
Nie
2 8 3 KĘSKA Leszek Janusz 3 0.05% 5.0E-5
Nie
2 8 4 WASZEWSKA Magdalena Ewelina 6 0.10% 0.0001
Nie
2 8 5 OŁDAKOWSKA Magdalena 8 0.14% 0.00014
Nie
2 8 6 PRZYBYŁA Andrzej Ireneusz 5 0.09% 9.0E-5
Nie
2 10 1 DREWNIAK Anna 548 9.54% 0.00954
Tak
2 10 2 SZUBIŃSKA-PISZCZEK Joanna 256 4.46% 0.00446
Nie
2 10 3 KOBUSZ Jarosław Marek 73 1.27% 0.00127
Nie
2 10 4 KOWALCZYK Magdalena Danuta 58 1.01% 0.00101
Nie
2 10 5 SMALCERZ Marcin Lech 54 0.94% 0.00094
Nie
2 10 6 GAŁCZYŃSKI Adam Jan 81 1.41% 0.00141
Nie
2 10 7 ZYMER Filip Marek 15 0.26% 0.00026
Nie
2 10 8 NAKONECZNY Monika Katarzyna 36 0.63% 0.00063
Nie
2 23 1 KOŁODZIEJCZAK Dariusz Kazimierz 169 2.94% 0.00294
Nie
2 23 2 GÓRSKA Karolina Magdalena 139 2.42% 0.00242
Nie
2 23 3 KWIECIEŃ Piotr 38 0.66% 0.00066
Nie
2 23 4 DĘBOWSKI Tomasz 14 0.24% 0.00024
Nie
2 23 5 HERMANOWSKA Sylwia 32 0.56% 0.00056
Nie
2 23 6 PRACKI Kasjan Łukasz 6 0.10% 0.0001
Nie
2 23 7 NAUMAN Paweł Janusz 29 0.50% 0.0005
Nie
2 23 8 ŚLĄZAK Elwira 47 0.82% 0.00082
Nie
2 24 1 RADZIKOWSKA Katarzyna Maria 351 6.11% 0.00611
Tak
2 24 2 PRZYGODZKI Przemysław 103 1.79% 0.00179
Nie
2 24 3 KULESZYŃSKI Grzegorz Jan 110 1.92% 0.00192
Nie
2 24 4 WIEWIÓRA Jacek 68 1.18% 0.00118
Nie
2 24 5 WASILEWSKI Stanisław Filip 20 0.35% 0.00035
Nie
2 24 6 SUCHOCKA Natalia Anna 37 0.64% 0.00064
Nie
2 24 7 SŁAWIŃSKI Tomasz Paweł 58 1.01% 0.00101
Nie
2 24 8 SYDOR Joanna Maria 59 1.03% 0.00103
Nie
2 25 1 TRZEWIK Sławomir Paweł 82 1.43% 0.00143
Nie
2 25 2 MATYJASIAK Paulina 17 0.30% 0.0003
Nie
2 25 3 RYBARCZYK Małgorzata Anna 11 0.19% 0.00019
Nie
2 25 4 TRZEWIK Magdalena 3 0.05% 5.0E-5
Nie
2 25 5 MOCZULSKI Mariusz Tomasz 2 0.03% 3.0E-5
Nie
2 25 6 RYBARCZYK Paweł Jan 25 0.44% 0.00044
Nie
3 1 1 KONOPKA Krzysztof Łukasz 100 2.21% 0.00221
Nie
3 1 2 CIEPIENIAK Marek 9 0.20% 0.0002
Nie
3 1 3 SZMIGIELSKI Emilian 10 0.22% 0.00022
Nie
3 1 4 WOŹNIAK Małgorzata Elżbieta 13 0.29% 0.00029
Nie
3 1 5 ZIELIŃSKA Marta 18 0.40% 0.0004
Nie
3 1 6 WERBANOWSKA-KARCZ Justyna Anna 5 0.11% 0.00011
Nie
3 4 1 KRÓLAK Hubert Henryk 843 18.62% 0.01862
Tak
3 4 2 ŚWIDERSKA Anna 506 11.17% 0.01117
Tak
3 4 3 OSTROWSKI Klaudiusz 61 1.35% 0.00135
Nie
3 4 4 WODZEŃSKA Agnieszka 124 2.74% 0.00274
Nie
3 4 5 SZELĄG Dominik Jan 34 0.75% 0.00075
Nie
3 4 6 DELAKOWICZ Katarzyna Bronisława 69 1.52% 0.00152
Nie
3 4 7 GRUDZIŃSKA Magdalena 148 3.27% 0.00327
Tak
3 8 1 RACZKO Jarosław Łukasz 59 1.30% 0.0013
Nie
3 8 2 REK Radomir Ludwik 5 0.11% 0.00011
Nie
3 8 3 SANKOWSKA Małgorzata Krystyna 28 0.62% 0.00062
Nie
3 8 4 GRABCZUK Kamil Jerzy 12 0.27% 0.00027
Nie
3 8 5 ŚMIERZYŃSKA Dorota 2 0.04% 4.0E-5
Nie
3 10 1 BILIŃSKI Piotr 227 5.01% 0.00501
Nie
3 10 2 JANKOWSKI Marcin Arkadiusz 45 0.99% 0.00099
Nie
3 10 3 GAWROŃSKI Grzegorz 33 0.73% 0.00073
Nie
3 10 4 STASZKIEWICZ Regina Anna 50 1.10% 0.0011
Nie
3 10 5 LIS Łukasz Jan 20 0.44% 0.00044
Nie
3 10 6 POPOŃCZYK Maria Helena 21 0.46% 0.00046
Nie
3 10 7 NOWAK-TORCZYŃSKA Stanisława Magdalena 32 0.71% 0.00071
Nie
3 23 1 STAFIEJ Krzysztof Tadeusz 227 5.01% 0.00501
Nie
3 23 2 SZTUCZYŃSKA Jolanta Stanisława 71 1.57% 0.00157
Nie
3 23 3 DAŁEK Małgorzata Maria 57 1.26% 0.00126
Nie
3 23 4 SIBILSKA Patrycja Kinga 53 1.17% 0.00117
Nie
3 23 5 CIBOREK Piotr Andrzej 22 0.49% 0.00049
Nie
3 23 6 MISA Marcin Michał 18 0.40% 0.0004
Nie
3 23 7 WIŚNIOWSKA Klaudia Ewa 42 0.93% 0.00093
Nie
3 24 1 WACHOWSKA Sylwia 498 11.00% 0.011
Tak
3 24 2 WAWRZENIECKA Anna 308 6.80% 0.0068
Nie
3 24 3 JEŻ Joanna 132 2.92% 0.00292
Nie
3 24 4 BRODOWSKI Mirosław 142 3.14% 0.00314
Nie
3 24 5 GROMADZKA Weronika Ewa 95 2.10% 0.0021
Nie
3 24 6 GOLENIAK Andrzej Tadeusz 55 1.21% 0.00121
Nie
3 24 7 ORZEŁ Stanisław Adam 334 7.38% 0.00738
Tak
4 1 1 RYTEL Sylwia Agnieszka 39 0.84% 0.00084
Nie
4 1 2 SZMIGIELSKA-BUCZYŃSKA Danuta Aniela 10 0.22% 0.00022
Nie
4 1 3 KOWALSKA Natalia Maria 4 0.09% 9.0E-5
Nie
4 1 4 BASTJAN Michał Jan 2 0.04% 4.0E-5
Nie
4 1 5 KIEŁTYKA Krzysztof Jan 5 0.11% 0.00011
Nie
4 1 6 RAWSKI Hubert Krzysztof 3 0.06% 6.0E-5
Nie
4 1 7 KORZENIOWSKA Olga Zofia 17 0.37% 0.00037
Nie
4 4 1 CZARNECKI Paweł Józef 744 16.07% 0.01607
Tak
4 4 2 SKOLIMOWSKA Olga Maria 426 9.20% 0.0092
Tak
4 4 3 JAKUBIEC Tomasz Paweł 144 3.11% 0.00311
Nie
4 4 4 GÓRNICKI Mateusz Michał 184 3.97% 0.00397
Nie
4 4 5 KOSY Katarzyna Sonia 67 1.45% 0.00145
Nie
4 4 6 GENCZELEWSKI Łukasz Krzysztof 47 1.02% 0.00102
Nie
4 4 7 MACIĄG Iwona 200 4.32% 0.00432
Nie
4 8 1 DĄBROWSKI Zbigniew 52 1.12% 0.00112
Nie
4 8 2 KOCHAŃSKI Paweł Konrad 9 0.19% 0.00019
Nie
4 8 3 RACZKO Katarzyna Violetta 15 0.32% 0.00032
Nie
4 8 4 WASZEWSKI Marcin Paweł 11 0.24% 0.00024
Nie
4 8 5 WRONKA Grażyna Irena 8 0.17% 0.00017
Nie
4 10 1 WILCZYŃSKI Maciej Arkadiusz 229 4.95% 0.00495
Nie
4 10 2 DEMBOWSKA Ilona Kornelia 68 1.47% 0.00147
Nie
4 10 3 MARANDA Marcin Krzysztof 11 0.24% 0.00024
Nie
4 10 4 LATEK Matylda 25 0.54% 0.00054
Nie
4 10 5 GÓRSKI Łukasz 16 0.35% 0.00035
Nie
4 10 6 JASKUŁOWSKA Ludmiła 37 0.80% 0.0008
Nie
4 10 7 MAZURKIEWICZ Wojciech Zdzisław 29 0.63% 0.00063
Nie
4 23 1 KOPEĆ Izabela Barbara 266 5.75% 0.00575
Tak
4 23 2 SKWAREK Michał Maciej 82 1.77% 0.00177
Nie
4 23 3 ZIELIŃSKI Wojciech 35 0.76% 0.00076
Nie
4 23 4 SIKORSKI Maciej Krzysztof 80 1.73% 0.00173
Nie
4 23 5 WIOSNA Anna 109 2.35% 0.00235
Nie
4 23 6 KRECZMAR Jan Mateusz 20 0.43% 0.00043
Nie
4 23 7 SADOWSKA Agnieszka Martyna 114 2.46% 0.00246
Nie
4 24 1 KUSZŁEJKO Tomasz 427 9.22% 0.00922
Tak
4 24 2 GABRIEL Małgorzata Anna 489 10.56% 0.01056
Tak
4 24 3 SIEJKA Aneta Sylwia 316 6.83% 0.00683
Nie
4 24 4 TARGIŃSKI Tomasz Maciej 103 2.22% 0.00222
Nie
4 24 5 KOŻUCHOWSKA Ewa Bernadeta 62 1.34% 0.00134
Nie
4 24 6 STEFAŃSKA Anna Krystyna 54 1.17% 0.00117
Nie
4 24 7 KOSTRZEWSKI Dariusz Edward 71 1.53% 0.00153
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 37 758 26 752 19