Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 58 400
Wyborców 49 012
Obwodów 37
  • Wybory do Rady Dzielnicy Praga-Północ
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
361 Budynek szkoły, ul. Jagiellońska 61 Praga-Północ stały Nie ul. W. Gersona: cała, ul. Golędzinowska: cała, ul. Jagiellońska: strona nieparzysta od nr 47 do nr 79, strona parzysta 70, 76, ul: Modlińska: 4, ul. S. Witkiewicza: cała
362 Zespół Szkół nr 73, ul. W. Burdzińskiego 4 Praga-Północ stały Tak ul. K. Darwina: 9a, 11, 12, 13, 15a, 18, ul. K. Linneusza: 5, 7, 8, 10, ul. J. Nusbauma-Hilarowicza: 4
363 Zespół Szkół nr 73, ul. W. Burdzińskiego 4 Praga-Północ stały Tak ul. W. Burdzińskiego: cała, ul. K. Darwina: 1a, 3a, 4, 5, 7, 8, ul. K. Linneusza: 1, 3, ul. J. Nusbauma-Hilarowicza: 7
364 Gimnazjum nr 30, ul. J. Szanajcy 17/19 Praga-Północ stały Nie ul. K. Linneusza: 9, 11, ul. J. Młota: cała, ul. S. Starzyńskiego: cała, ul. J. Szanajcy: 11, 16, 16a, 18, 18a, 20, 20a
365 Zespół Szkół nr 14, ul. J. Szanajcy 5 Praga-Północ stały Nie ul. W. Skoczylasa: 8, 10/12, 10a, 13, 15, ul. Jagiellońska: 56, 58, 60, ul. J. Szanajcy: 3, 6, 8, 10, 12, 14
366 Zespół Szkół nr 14, ul. J. Szanajcy 5 Praga-Północ stały Nie pl. gen. J Hallera: strona nieparzysta, ul. Jagiellońska: 62, 64
367 Gimnazjum nr 30, ul. J. Szanajcy 17/19 Praga-Północ stały Nie ul. B. Sawinkowa: cała, ul. K. Szymanowskiego: strona nieparzysta
368 Szkoła Muzyczna nr 2, ul. Namysłowska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Namysłowska: 2, 2a, 3, 5a, 6, 6a, 6c, 7, ul. K. Szymanowskiego: strona parzysta
369 Filia Szkoły Podstawowej Nr 258, ul. Namysłowska 1 Praga-Północ stały Tak ul. B. Brechta: 12, 13, 13a, 14, 14a, 15, 17, 17a, ul. Namysłowska: 9, 10, 11, 11a, 13, 19, ul. Ratuszowa: 17/19
370 Szkoła Podstawowa nr 127, ul. Kowieńska 12/20 Praga-Północ stały Nie ul. Bródnowska: cała, ul. Kamienna: cała, ul. Letnia: cała , ul. , 11 Listopada: strona parzysta od nr 44 do nr 66, ul. Stolarska: cała
371 Szkoła Podstawowa nr 127, Kowieńska 12/20 Praga-Północ stały Tak ul. Kowieńska: strona nieparzysta, ul. Lęborska: cała, ul. Stalowa: nr 58, strona nieparzysta od nr 41 do nr 73, ul. Strzelecka: strona parzysta od nr 38 do nr 48, ul. Szwedzka: strona nieparzysta od nr 11, strona parzysta cała, ul. Środkowa: 30, 32
372 LXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. Kowelska 1 Praga-Północ stały Nie ul. Konopacka: 20, ul. Kowieńska: strona parzysta, ul Kowelska cała, ul. 11 Listopada: strona parzysta od nr 34 do nr 42, ul. Strzelecka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 33, ul. Środkowa: strona nieparzysta od nr 17 do nr 27
373 Filia Szkoły Podstawowej nr 258, ul. Namysłowska 1 Praga-Północ stały Tak ul. Konopacka: strona nieparzysta od nr 15 do nr 21, ul. 11 Listopada: 13, 15, 18a, 20, 24, 26, 28, ul. Stalowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 17/19
374 LXXVI Liceum Ogólnokształcące, ul. Kowelska 1 Praga-Północ stały Nie ul. Konopacka: 12, 16, ul. Stalowa: strona nieparzysta od nr 21 do nr 37, ul. Strzelecka: strona parzysta od nr 2 do nr 28, ul. Środkowa: 7, 11, 12, 13, 13a, 14, 16, 18
375 Szkoła Podstawowa nr 258, ul. B. Brechta 8 Praga-Północ stały Nie ul. B. Brechta: 5, 8, 9, pl. gen. J. Hallera: strona parzysta, ul. Jagiellońska: 50, 52, 54, ul. Skoczylasa: 9
376 Zespół Szkół nr 11, ul. Ratuszowa 13 Praga-Północ stały Nie ul. Świętych Cyryla i Metodego: cała, ul. J. Groszkowskiego: cała, ul. Jagiellońska: strona parzysta od nr 42 do nr 46, ul. Kameralna: cała, ul. Ratuszowa: strona nieparzysta od nr 5 do nr 13 i 10, 12, al. "Solidarności": 52, ul. Targowa: strona nieparzysta od nr 81 do nr 83c
377 Zespół Szkół nr 11, ul. Ratuszowa 13 Praga-Północ stały Nie ul. Inżynierska: strona nieparzysta, ul. 11 Listopada: strona parzysta od nr 4 do nr 14, ul. Targowa: strona parzysta od nr 78 do nr 86, ul. Wileńska: strona nieparzysta od nr 3 do nr 13
378 Sala Konferencyjna PKP PLK S. A., ul. Targowa 74 Praga-Północ stały Nie ul. Inżynierska: strona parzysta, ul. Konopacka: 3/5, 7, ul. Mała: strona parzysta , ul. Wileńska: 2/4, 6, 6a, 10, 12, strona nieparzysta od nr 19 do nr 37/39b, ul. Zaokopowa: cała
379 Szkoła Podstawowa nr 127, ul. Kowieńska 12/20 Praga-Północ stały Nie ul. Konopacka: 6, 8, ul. Mała: strona nieparzysta, ul. Stalowa: strona parzysta od nr 2 do nr 28/30, ul. Środkowa: 1, 2/4, 3, 3a, 6, 6a, 8, ul. Wileńska: 43
380 Przedszkole nr 171, ul. Równa 2 Praga-Północ stały Nie ul. Czynszowa: cała, ul. Równa: cała, ul. Stalowa: strona parzysta od nr 34 do nr 54, ul. Szwedzka: strona nieparzysta do nr 9, ul. Wileńska: 14, 16, 18, 45, 47, 59, 61, 63, 65, 67, 69
381 A. O. M. nr 3 Z. G. N., ul. Tarchomińska 14 Praga-Północ stały Tak ul. Białostocka: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. Targowa: 70
382 Szkoła Podstawowa nr 395, ul. J. Sierakowskiego 9 Praga-Północ stały Nie ul. Blaszana: cała, ul. J. Jasińskiego: cała, ul. ks. I. Kłopotowskiego: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 20, ul. Olszowa: cała, ul. Panieńska: cała, ul. J. Sierakowskiego: cała
383 Zakład Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Jagiellońska 23 Praga-Północ stały Nie ul. Floriańska: cała, ul. Jagiellońska: 25, 26, 27, 28, 30, 32, 38, ul. ks. I. Kłopotowskiego: 30, 31, 33, 38, ul. S. Okrzei: strona nieparzysta, al. "Solidarności": 49, 53, ul. Targowa: 59, 61, 63, 67, 69/71, 71, 71a
384 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7 Praga-Północ stały Tak ul. Jagiellońska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. Kępna: cała, ul. Krowia : cała, ul. K. Marcinkowskiego: cała, ul. S. Okrzei: strona parzysta , ul. Sprzeczna: cała, ul. Targowa: strona nieparzysta od nr 15 do nr 21, ul. Wrzesińska: cała, ul. Zamoyskiego cała
385 Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7 Praga-Północ stały Tak ul. Jagiellońska: strona parzysta od nr 2 do nr 22, ul. Targowa: strona nieparzysta od nr 25 do nr 49/51
386 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Markowska: strona parzysta, ul. Ząbkowska: 28, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 38A, 40
387 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, ul. Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Kijowska: 11, al. Tysiąclecia: cała
388 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, ul. Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Kawęczyńska: 2, 4, 4a, 4b, 9, 15, 16, 18, 20, 22, ul. T. Korsaka: cała, ul. Wiosenna: cała
389 Zespół Szkół Specjalnych nr 97, Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Folwarczna: cała, ul. Nieporęcka: cała, ul. Radzymińska: 2, 8, 16, 29, 29a, 31, 31a, 33, 35, 37, 47, 53, 55/57, 59, 59a. 61, 63. ul. Tarchomińska: cała, ul. Ząbkowska: 39, 39a, 41, 41a, 50, 50a, 54
390 Zespół Szkół Specjalnych nr 79, ul. Tarchomińska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Białostocka: 36, 45, 46, 48, 51, 53, 55, 57, ul. Radzymińska: strona parzysta od nr 32 do nr 78, ul. Wołomińska: 19
391 Szkoła Podstawowa nr 354, ul. Otwocka 3 Praga-Północ stały Tak ul. Grodzieńska: cała, ul. Łochowska: 10, 12, 13, 15, 17, 1/29, 31, 34, 33/35, 36, 37, 38, 38a, 38b, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45a, 47, ul. Łomżyńska: 6, 8, 15/25, 18, 20, 22/24, 26, 28, 30, ul. Otwocka: 7, 9
392 Szkoła Podstawowa nr 354, ul. Otwocka 3 Praga-Północ stały Tak ul. Grajewska: cała, ul. Jadowska: cała, ul. Kawęczyńska: 53, 63, 65, 67, 69, 73, ul. Łochowska: 52, 53, 53a, 54, 58, 61, ul. Łomżyńska: 27, 29, 31, 36, 44, ul. Michałowska: cała, ul. Otwocka: 8, 10, 12, 16. ul. Siedlecka: 37, 37a, 37b, 39, 41, 45, 47, 56, 60, 62 ul. Wołomińska: 5, 11, 15, 17, 17a, 12/18, 22, 24, 54, 56, ul. Zachariasza: cała
393 Szkoła Muzyczna, ul. Kawęczyńska 23/25 Praga-Północ stały Nie ul. Kawęczyńska: 23/25, 24, 26, 28, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 64, ul. Siedlecka: 12/14, 1/15, 16/24, 17b, 21, 23, 25, 26, 27, 27a, 28, 29, 30, 32, 34
394 Szkoła Podstawowa nr 73, ul. Białostocka 10/18 Praga-Północ stały Tak ul. Markowska: strona nieparzysta, ul. Targowa: strona parzysta od nr 62 do nr 68, ul. Ząbkowska strona nieparzysta od nr 3 do nr 23/25
395 Szkoła Podstawowa nr 73, Białostocka 10/18 Praga-Północ stały Tak ul. Białostocka: strona parzysta od nr 4 do nr 24, ul. Brzeska: 13, 14, 14a, 15/17, 17a, 18, 19, 20, 21, 24, 29/31, ul. Ząbkowska: strona parzysta od nr 2 do nr 22/24/26
396 Dom Dziennego Pobytu OPS, ul. Brzeska 4 Praga-Północ stały Nie ul. Brzeska: 2, 2a, 4, 5, 6, 7, 9, 11, ul. Kijowska: do nr 10/12, ul. Mackiewicza: cała, ul. Targowa: strona parzysta 20a i od nr 22 do nr 56
1130 Szpital Praski pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego sp. z o. o, al. "Solidarności" 6 Warszawa szpital Nie Warszawa

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Wschodnia granica dzielnicy-al. Solidarności-ul. Szwedzka-ul. Stalowa-ul. Inżynierska-ul. Borysa Sawinkowa-pl. Gen. J. Hallera (numery nieparzyste)-ul. Jagiellońska-ul. S. Starzyńskiego-zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy. 8 16 688 8 75
0.0000020000Nr 2 Zachodnia granica dzielnicy-ul. S. Starzyńskiego-ul. Jagiellońska-pl. Gen. J. Hallera (numery parzyste)-ul. Borysa Sawinkowa-ul. Inżynierska-ul. Stalowa-ul. Szwedzka-na południe do ul. Grodzieńskiej-ul. Grodzieńska-ul. Białostocka-ul. Targowa (wraz z numerem 70)-południowa granica dzielnicy 8 16 939 8 78
0.0000030000Nr 3 Południowa granica dzielnicy-ul. Targowa (bez numeru 70)-ul. Białostocka-ul. Grodzieńska i dalej na północ do al. Solidarności-al. Solidarności-wschodnia granica dzielnicy 7 15 385 8 67
Podsumowanie 23 49 012 24 220

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 10 7 26
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 10 10 9 29
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 10 8 26
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 10 9 29
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY MIESZKAŃCÓW PRAGA KWW RSM PRAGA 9 10 8 27
24 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE DLA PRAGI KW DLA PRAGI 9 8 8 25
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM PRAGĘ KWW KOCHAM PRAGĘ 10 10 9 29
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 10 10 9 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 16 745 10 098 10 098 60.30% 0.0603
9 853 97.57% 0.09757
Tak
2 16 898 10 029 10 029 59.35% 0.05935
9 715 96.87% 0.09687
Tak
3 15 974 8 653 8 653 54.17% 0.05417
8 402 97.10% 0.0971
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 291 26 26.07% 0.02607
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 504 29 8.95% 0.00895
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 949 26 3.39% 0.00339
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 970 29 28.49% 0.02849
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY MIESZKAŃCÓW PRAGA 1 083 27 3.87% 0.00387
24 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE DLA PRAGI 1 908 25 6.82% 0.00682
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM PRAGĘ 4 155 29 14.86% 0.01486
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 2 110 29 7.54% 0.00754

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 291 26 7 26.07% 0.02607
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 504 29 2 8.95% 0.00895
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 949 26 0 3.39% 0.00339
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 970 29 9 28.49% 0.02849
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY MIESZKAŃCÓW PRAGA 1 083 27 0 3.87% 0.00387
Nie
24 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE DLA PRAGI 1 908 25 0 6.82% 0.00682
Nie
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM PRAGĘ 4 155 29 4 14.86% 0.01486
Tak
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 2 110 29 1 7.54% 0.00754
Tak

Rada Dzielnicy Praga-Północ m. st.Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KOWALSKA-KOBUS Elżbieta Teresa 1 452 14.74% 0.01474
Tak
1 4 2 DĄBROWSKI Marcin Dominik 368 3.73% 0.00373
Tak
1 4 3 HOCH Jacek Andrzej 52 0.53% 0.00053
Nie
1 4 4 GOŁAWSKI Marcin Patryk 53 0.54% 0.00054
Nie
1 4 5 ANDRYSIAK Elżbieta Barbara 123 1.25% 0.00125
Nie
1 4 6 MICHALSKI Piotr 107 1.09% 0.00109
Nie
1 4 7 ORZECHOWSKA Kinga Anna 202 2.05% 0.00205
Nie
1 4 8 DZIKOWSKA Hanna Józefa 60 0.61% 0.00061
Nie
1 4 9 KUCHARSKI Dariusz Zbigniew 111 1.13% 0.00113
Nie
1 5 1 TONDERA Ireneusz Jerzy 448 4.55% 0.00455
Tak
1 5 2 GLIŃSKI Cezary Eugeniusz 62 0.63% 0.00063
Nie
1 5 3 KOWALIK-PERYKASZA Ewa Marta 29 0.29% 0.00029
Nie
1 5 4 CECUDA Dariusz Włodzimierz 3 0.03% 3.0E-5
Nie
1 5 5 WIŚNIEWSKI Stanisław 137 1.39% 0.00139
Nie
1 5 6 URBAŃSKA Agnieszka Alicja 24 0.24% 0.00024
Nie
1 5 7 JAWORSKA-MALICKA Wanda Helena 14 0.14% 0.00014
Nie
1 5 8 STELMACH Małgorzata Ewa 43 0.44% 0.00044
Nie
1 5 9 DYMIŃSKI Tomasz Konrad 13 0.13% 0.00013
Nie
1 5 10 JURCZYŃSKA Anna Teresa 101 1.03% 0.00103
Nie
1 8 1 MALITEK Aleksandra Dorota 84 0.85% 0.00085
Nie
1 8 2 KWIATKOWSKI Łukasz 41 0.42% 0.00042
Nie
1 8 3 LISIECKI Michał 142 1.44% 0.00144
Nie
1 8 4 WODROWSKA Sandra 9 0.09% 9.0E-5
Nie
1 8 5 KOTUS Bartosz Jan 14 0.14% 0.00014
Nie
1 8 6 KOZŁOWSKA Bożena Krystyna 13 0.13% 0.00013
Nie
1 8 7 STANKIEWICZ Karolina Monika 18 0.18% 0.00018
Nie
1 8 8 JABŁOŃSKI Łukasz 33 0.33% 0.00033
Nie
1 10 1 SZYSZKO Karol 1 254 12.73% 0.01273
Tak
1 10 2 SZYMAŃCZUK Grażyna Stanisława 290 2.94% 0.00294
Tak
1 10 3 SKUPIŃSKI Paweł Wojciech 171 1.74% 0.00174
Nie
1 10 4 KOBYLIŃSKI Ernest Jerzy 240 2.44% 0.00244
Tak
1 10 5 STAWOWSKA-KLIZA Jolanta 107 1.09% 0.00109
Nie
1 10 6 PAROL Ewa Magdalena 72 0.73% 0.00073
Nie
1 10 7 KAZANECKA Iwona 226 2.29% 0.00229
Nie
1 10 8 PODGÓRSKA Klaudia Katarzyna 56 0.57% 0.00057
Nie
1 10 9 ZACHARCZENKO Andrzej Jan 30 0.30% 0.0003
Nie
1 10 10 GOŁASZEWSKA Anna 173 1.76% 0.00176
Nie
1 23 1 KĘDZIERSKI Ryszard 76 0.77% 0.00077
Nie
1 23 2 URBANEK Katarzyna Ewelina 38 0.39% 0.00039
Nie
1 23 3 JAWOROWSKA Magdalena 37 0.38% 0.00038
Nie
1 23 4 GOŹDZIUK-MIGACZEW Małgorzata 23 0.23% 0.00023
Nie
1 23 5 GALBARCZYK Sylwia Aneta 35 0.36% 0.00036
Nie
1 23 6 KOWALEWSKI Hubert Łukasz 7 0.07% 7.0E-5
Nie
1 23 7 KUTYŃSKA-NIDECKA Anna 25 0.25% 0.00025
Nie
1 23 8 CENDROWSKI Piotr Artur 5 0.05% 5.0E-5
Nie
1 23 9 MAŃK Paulina Joanna 25 0.25% 0.00025
Nie
1 24 1 STRYCZYŃSKI Piotr 324 3.29% 0.00329
Nie
1 24 2 KRAJEWSKA Karolina Joanna 153 1.55% 0.00155
Nie
1 24 3 TOMASZEWSKA Anna 92 0.93% 0.00093
Nie
1 24 4 POGOŃSKA Elżbieta Zuzanna 21 0.21% 0.00021
Nie
1 24 5 JANKIEWICZ Adam 12 0.12% 0.00012
Nie
1 24 6 SKUPIEŃSKI Piotr Mieczysław 18 0.18% 0.00018
Nie
1 24 7 BARANOWSKI Radosław Adam 12 0.12% 0.00012
Nie
1 24 8 SZWEDOWICZ Agata Małgorzata 20 0.20% 0.0002
Nie
1 24 9 RAWSKI Jakub Jan 52 0.53% 0.00053
Nie
1 25 1 CIEPIEŃKO Kamil Janusz 843 8.56% 0.00856
Tak
1 25 2 AMBROZIAK Krystyna Elżbieta 190 1.93% 0.00193
Nie
1 25 3 SOWA Andrzej Adam 373 3.79% 0.00379
Tak
1 25 4 SKUZA Joanna 86 0.87% 0.00087
Nie
1 25 5 ŚMIETANKO Tomasz 56 0.57% 0.00057
Nie
1 25 6 SUSKA Karolina 88 0.89% 0.00089
Nie
1 25 7 CIELECKI Piotr Wojciech 50 0.51% 0.00051
Nie
1 25 8 PYRZAKOWSKA Katarzyna Ewa 41 0.42% 0.00042
Nie
1 25 9 DĄBROWSKA Małgorzata Zofia 62 0.63% 0.00063
Nie
1 25 10 WOLKE Dariusz 63 0.64% 0.00064
Nie
1 26 1 PIETRUSZYŃSKI Piotr Marcin 316 3.21% 0.00321
Nie
1 26 2 BIEJAT Magdalena Agnieszka 147 1.49% 0.00149
Nie
1 26 3 OWCZARSKA Tamara 66 0.67% 0.00067
Nie
1 26 4 CHROBOCZEK Maciej Krzysztof 7 0.07% 7.0E-5
Nie
1 26 5 ARCIUCH Barbara 34 0.35% 0.00035
Nie
1 26 6 MATEŃKO Maciej Adam 8 0.08% 8.0E-5
Nie
1 26 7 GUTOWSKA Renata 17 0.17% 0.00017
Nie
1 26 8 KAWKA-OSIK Grzegorz Jakub 8 0.08% 8.0E-5
Nie
1 26 9 TWARDOWSKA Monika Danuta 23 0.23% 0.00023
Nie
1 26 10 IMIELA Jan 25 0.25% 0.00025
Nie
2 4 1 SONDIJ Patrycja Hanna 1 267 13.04% 0.01304
Tak
2 4 2 KWAŚNIEWSKA Barbara 583 6.00% 0.006
Tak
2 4 3 TRYBOCKI Wojciech Zbigniew 147 1.51% 0.00151
Nie
2 4 4 TRUSZKIEWICZ Marcin Stanisław 110 1.13% 0.00113
Nie
2 4 5 LASKOWSKI Jędrzej Leonard 97 1.00% 0.001
Nie
2 4 6 ŁOZIŃSKA Agnieszka Ewa 179 1.84% 0.00184
Tak
2 4 7 ŁOJEK Krystyna Teresa 58 0.60% 0.0006
Nie
2 4 8 KOPEĆ Danuta 122 1.26% 0.00126
Nie
2 4 9 LESZCZYŃSKA Lila 122 1.26% 0.00126
Nie
2 4 10 GANZKE Mariusz Robert 98 1.01% 0.00101
Nie
2 5 1 CHOLEWIŃSKI Adam Krzysztof 326 3.36% 0.00336
Nie
2 5 2 SMOLIŃSKA Małgorzata Elżbieta 124 1.28% 0.00128
Nie
2 5 3 ZACHAR Agnieszka Teresa 52 0.54% 0.00054
Nie
2 5 4 SZMIGIEL Samuel Roman 25 0.26% 0.00026
Nie
2 5 5 BRZEZIŃSKI Marek Michał 13 0.13% 0.00013
Nie
2 5 6 JANKOWSKA Maria 28 0.29% 0.00029
Nie
2 5 7 MAGDZIARZ Łukasz Stanisław 48 0.49% 0.00049
Nie
2 5 8 SZAJKOWSKI Maciej Antoni 14 0.14% 0.00014
Nie
2 5 9 SZYMANIAK Jan Szymon 16 0.16% 0.00016
Nie
2 5 10 TONDERA Maria Barbara 115 1.18% 0.00118
Nie
2 8 1 GERBERT-CZARNIECKA Delfina Wilhelmina 106 1.09% 0.00109
Nie
2 8 2 WOJDAT Małgorzata Barbara 23 0.24% 0.00024
Nie
2 8 3 LEWANDOWSKI Krzysztof Marek 67 0.69% 0.00069
Nie
2 8 4 STANKIEWICZ Małgorzata 27 0.28% 0.00028
Nie
2 8 5 TOMASZEWSKI Dariusz Andrzej 18 0.19% 0.00019
Nie
2 8 6 DŁUGOSZ Patryk Mikołaj 24 0.25% 0.00025
Nie
2 8 7 SKOTAREK Andrzej Edward 5 0.05% 5.0E-5
Nie
2 8 8 OLEKSIAK Piotr 18 0.19% 0.00019
Nie
2 8 9 KURENDA Bartosz Marcin 9 0.09% 9.0E-5
Nie
2 8 10 SMOLAK Katarzyna 33 0.34% 0.00034
Nie
2 10 1 WIJAS Sebastian Franciszek 895 9.21% 0.00921
Tak
2 10 2 MIODUSZEWSKA Teresa 481 4.95% 0.00495
Tak
2 10 3 PROKOP Mirosław Bogumił 251 2.58% 0.00258
Nie
2 10 4 GRZEGORZEWSKA Małgorzata Anna 349 3.59% 0.00359
Tak
2 10 5 NIEWCZAS Adam 142 1.46% 0.00146
Nie
2 10 6 KAMIŃSKI Rafał 149 1.53% 0.00153
Nie
2 10 7 RYNKOWICZ Andrzej Ernest 55 0.57% 0.00057
Nie
2 10 8 WAWRO Anna Olga 49 0.50% 0.0005
Nie
2 10 9 KARPIŃSKA Alicja Agata 121 1.25% 0.00125
Nie
2 10 10 KĘDZIERSKI Mateusz Aleksander 247 2.54% 0.00254
Nie
2 23 1 JARA Adriana Łucja 303 3.12% 0.00312
Nie
2 23 2 MIGACZEW Hubert Inocenty 59 0.61% 0.00061
Nie
2 23 3 MOLĘDA Maciej Paweł 28 0.29% 0.00029
Nie
2 23 4 WACŁAWIAK Magdalena 23 0.24% 0.00024
Nie
2 23 5 RDZANEK Ilona 9 0.09% 9.0E-5
Nie
2 23 6 PAWŁOWICZ Mateusz 9 0.09% 9.0E-5
Nie
2 23 7 PIETRASZKO Anna Karolina 8 0.08% 8.0E-5
Nie
2 23 8 NIEMCZURA Agnieszka Maria 14 0.14% 0.00014
Nie
2 23 9 ZIELENIEWSKI Wojciech Marek 7 0.07% 7.0E-5
Nie
2 23 10 CZERNIK Michał Mariusz 8 0.08% 8.0E-5
Nie
2 24 1 KALNOJ-ZIAJKOWSKA Ewa Maria 225 2.32% 0.00232
Nie
2 24 2 WĄSIK Anna Elżbieta 128 1.32% 0.00132
Nie
2 24 3 KOWNAS Wojciech Stanisław 41 0.42% 0.00042
Nie
2 24 4 JAROSIŃSKI Marek 41 0.42% 0.00042
Nie
2 24 5 ŻEROMSKI Tadeusz Rimvydas 9 0.09% 9.0E-5
Nie
2 24 6 HARASIMOWICZ Michał Dariusz 27 0.28% 0.00028
Nie
2 24 7 RUDAŚ Artur 18 0.19% 0.00019
Nie
2 24 8 WIECZOREK-TRZECIAK Olga Maria 86 0.89% 0.00089
Nie
2 25 1 WACHOWICZ Jacek 644 6.63% 0.00663
Tak
2 25 2 ŁUBOWSKA Dorota Elżbieta 78 0.80% 0.0008
Nie
2 25 3 KAIM Justyna Magdalena 103 1.06% 0.00106
Nie
2 25 4 MIKULSKI Bartosz Antoni 39 0.40% 0.0004
Nie
2 25 5 PIĄTEK Marta Ksawera 86 0.89% 0.00089
Nie
2 25 6 ZALEWSKA Małgorzata Ewa 84 0.86% 0.00086
Nie
2 25 7 OLEJNICKA-OLIWA Anna 30 0.31% 0.00031
Nie
2 25 8 KOMOSA Daniela 136 1.40% 0.0014
Nie
2 25 9 PERGÓŁ Eryk Przemysław 19 0.20% 0.0002
Nie
2 25 10 KOWALCZYK Mieczysław 36 0.37% 0.00037
Nie
2 26 1 WALKIEWICZ Grzegorz 450 4.63% 0.00463
Tak
2 26 2 GUGAŁA Magdalena 113 1.16% 0.00116
Nie
2 26 3 LESIAK Karol Gustaw 30 0.31% 0.00031
Nie
2 26 4 SADOWSKA-SOBCZYK Małgorzata Maria 31 0.32% 0.00032
Nie
2 26 5 KOTOWSKI Marcin 27 0.28% 0.00028
Nie
2 26 6 HEYNEMANN Cyntia Jadwiga 15 0.15% 0.00015
Nie
2 26 7 ACHINGER Piotr Tytus 8 0.08% 8.0E-5
Nie
2 26 8 TRZASKAŁA Ewa Danuta 43 0.44% 0.00044
Nie
2 26 9 MARYL Maciej Andrzej 12 0.12% 0.00012
Nie
2 26 10 GRZELAK Zuzanna Bożenna 75 0.77% 0.00077
Nie
3 4 1 CIECHOMSKA Małgorzata Karolina 1 081 12.87% 0.01287
Tak
3 4 2 STĘPIEŃ Krzysztof Bogdan 192 2.29% 0.00229
Nie
3 4 3 URBAŃSKA Katarzyna Beata 211 2.51% 0.00251
Tak
3 4 4 KOWALSKA Dorota 148 1.76% 0.00176
Nie
3 4 5 CICHOCKI Dariusz Edward 110 1.31% 0.00131
Nie
3 4 6 BŁASZCZYK Halina 93 1.11% 0.00111
Nie
3 4 7 JAKUBOWSKI Dariusz Tomasz 145 1.73% 0.00173
Nie
3 5 1 BOROWSKI Mariusz 701 8.34% 0.00834
Tak
3 5 2 PARFIEŃCZYK Paulina Justyna 50 0.60% 0.0006
Nie
3 5 3 SZKLENNIK Lidia Elżbieta 18 0.21% 0.00021
Nie
3 5 4 SZYMANIAK Jacek Zbigniew 17 0.20% 0.0002
Nie
3 5 5 BĄK Krzysztof Ignacy 17 0.20% 0.0002
Nie
3 5 6 SOSIŃSKA Katarzyna Zofia 19 0.23% 0.00023
Nie
3 5 7 GARBOWSKA Irena 5 0.06% 6.0E-5
Nie
3 5 8 PAWŁOWSKA Ewa Danuta 28 0.33% 0.00033
Nie
3 5 9 STROMECKI Tadeusz Seweryn 14 0.17% 0.00017
Nie
3 8 1 DŁUGOSZ Piotr Artur 108 1.29% 0.00129
Nie
3 8 2 MIODUSZEWSKI Kazimierz 30 0.36% 0.00036
Nie
3 8 3 STACHURSKA-AMDOUNI Magdalena Anna 8 0.10% 0.0001
Nie
3 8 4 CZARNIECKI Stanisław Wawrzyniec 21 0.25% 0.00025
Nie
3 8 5 GNIADEK Monika Anna 36 0.43% 0.00043
Nie
3 8 6 KWIATKOWSKA Alina Barbara 24 0.29% 0.00029
Nie
3 8 7 KURENDA Marcin Ryszard 13 0.15% 0.00015
Nie
3 8 8 KARCZEWSKI Dariusz 25 0.30% 0.0003
Nie
3 10 1 KAZANECKI Robert Marian 852 10.14% 0.01014
Tak
3 10 2 NASTULA Wojciech Witold 430 5.12% 0.00512
Tak
3 10 3 NOWAKOWSKI Janusz 227 2.70% 0.0027
Nie
3 10 4 BIAŁAS Grzegorz Sławomir 162 1.93% 0.00193
Nie
3 10 5 KOWNACKA Katarzyna Sylwia 258 3.07% 0.00307
Nie
3 10 6 BATKO Wiesława Cecylia 73 0.87% 0.00087
Nie
3 10 7 BUDA Krystyna 115 1.37% 0.00137
Nie
3 10 8 SOBOL Henryka Marta 81 0.96% 0.00096
Nie
3 10 9 JARZĘBSKA Hanna Jolanta 414 4.93% 0.00493
Tak
3 23 1 BIELECKI Marek 161 1.92% 0.00192
Nie
3 23 2 KMOCH Urszula 36 0.43% 0.00043
Nie
3 23 3 SZELIGA Grzegorz 30 0.36% 0.00036
Nie
3 23 4 MACIAK Iwona 39 0.46% 0.00046
Nie
3 23 5 NIEMCZURA Tomasz Adam 6 0.07% 7.0E-5
Nie
3 23 6 GAJOWNICZEK-KOTUNIAK Dominika Agnieszka 29 0.35% 0.00035
Nie
3 23 7 MOLSKI Wojciech 10 0.12% 0.00012
Nie
3 23 8 ANIOŁ Żaneta Stanisława 33 0.39% 0.00039
Nie
3 24 1 MICHALSKI Krzysztof Piotr 367 4.37% 0.00437
Nie
3 24 2 ŁUCZYŃSKA Judyta 40 0.48% 0.00048
Nie
3 24 3 LIS Wanda Hanna 36 0.43% 0.00043
Nie
3 24 4 SZELEWA-KROPIWNICKI Maciej Bartosz 16 0.19% 0.00019
Nie
3 24 5 DMITRUK Paulina Maria 38 0.45% 0.00045
Nie
3 24 6 DZIEWULSKI Bartłomiej 19 0.23% 0.00023
Nie
3 24 7 JAROSIEWICZ Aleksandra 26 0.31% 0.00031
Nie
3 24 8 LISIECKA Katarzyna 87 1.04% 0.00104
Nie
3 25 1 DOMAŃSKA Barbara Irena 272 3.24% 0.00324
Tak
3 25 2 KLIMKIEWICZ Andrzej 160 1.90% 0.0019
Nie
3 25 3 OKRASA Michał Marcin 197 2.34% 0.00234
Nie
3 25 4 GRAJDA Anna 191 2.27% 0.00227
Nie
3 25 5 BURCEWICZ Ireneusz Jakub 34 0.40% 0.0004
Nie
3 25 6 GRĄDZKI Sławomir Piotr 42 0.50% 0.0005
Nie
3 25 7 PIETRZAK Weronika Honorata 63 0.75% 0.00075
Nie
3 25 8 KAIM Katarzyna 39 0.46% 0.00046
Nie
3 25 9 PRASEK Grażyna 50 0.60% 0.0006
Nie
3 26 1 MARKOWSKA Małgorzata Halina 430 5.12% 0.00512
Nie
3 26 2 POGORZELSKA Barbara Agnieszka 59 0.70% 0.0007
Nie
3 26 3 KAMIŃSKI Paweł 30 0.36% 0.00036
Nie
3 26 4 ŁABUŚ Włodzimierz Henryk 21 0.25% 0.00025
Nie
3 26 5 PIETRUSZYŃSKA Celina 27 0.32% 0.00032
Nie
3 26 6 DUCZKOWSKA Elżbieta Renata 29 0.35% 0.00035
Nie
3 26 7 RAKOWSKI Jerzy Jan 12 0.14% 0.00014
Nie
3 26 8 KRAWCZYK Waldemar Antoni 7 0.08% 8.0E-5
Nie
3 26 9 BORKOWSKI Maciej 40 0.48% 0.00048
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 23 3 58 400 49 012 37