Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 140 955
Wyborców 112 078
Obwodów 65
  • Wybory do Rady Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
571 Szkoła Podstawowa nr 303, ul. Koncertowa 4 Ursynów stały Nie ul. Koński Jar: cała, ul. Nutki: cała, ul. Paszkiewicza: cała, ul. Zaolziańska: cała, ul. Zaorskiego: cała, ul. Zawadowskiego: cała
572 Szkoła Podstawowa nr 303, ul. Koncertowa 8 Ursynów stały Nie ul. Beli Bartoka: 6, 8; ul. Elegijna: cała, ul. Koncertowa: cała, ul. Symfonii: cała
573 Przedszkole nr 126, ul. Wokalna 1 Ursynów stały Nie ul. Anyżkowa: cała, ul. Arbuzowa: strona parzysta od nr 94 do nr 116, ul. Arkadowa: cała, ul. Chłapowskiego: cała, ul. Fosa: cała, ul. Jastrzębowskiego 24, ul. Nowoursynowska: strona parzysta od nr 172 do nr 180B, strona nieparzysta od nr 161 do nr 177, ul. Okaryny: cała, ul. Przy Grobli: strona nieparzysta, ul. Renety: cała, al. Jana Rodowicza "Anody": cała, ul. Andrzeja Romockiego "Morro": 15, 17 i strona parzysta od nr 18 do nr 24
574 Przedszkole nr 283, ul. Puszczyka 6 Ursynów stały Nie ul. Romera: strona parzysta od nr 10 do nr 14, ul. W. Surowieckiego: cała
575 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Puszczyka 6 Ursynów stały Nie ul. Puszczyka: cała
576 Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Puszczyka 6 Ursynów stały Nie ul. Wiolinowa: cała, al. Komisji Edukacji Narodowej: 103, 105
577 Szkoła Podstawowa nr 313, ul. Jana Cybisa 1 Ursynów stały Nie al. Komisji Edukacji Narodowej: 101, ul. Pasaż Ursynowski: 11 ul. Pięciolinii: cała, ul. E. Romera 8, 8A
578 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. Wokalna 1 Ursynów stały Nie ul. Beli Bartoka: 11, al. Komisji Edukacji Narodowej: strona parzysta od nr 84 do nr 98, ul. Stokłosy: cała
579 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. Wokalna 1 Ursynów stały Nie ul. Wokalna: cała, ul. Zamiany: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18
580 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. A. Romockiego "Morro" 10 Ursynów stały Nie ul. Nowoursynowska: strona parzysta od nr 164 do nr 166, ul. Zamiany: nr 5 i strona parzysta od nr 4 do nr 12, ul. Andrzeja Romockiego "Morro": 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 16
581 Szkoła Podstawowa nr 313, ul. Jana Cybisa 1 Ursynów stały Nie ul. Barwna: 8, ul. J. Cybisa: cała, ul. A. Janowskiego: cała, ul. Romera: 19
582 Przedszkole nr 55, ul. Jana Cybisa 1 Ursynów stały Nie ul. H. Arctowskiego: cała, ul. X. Dunikowskiego: cała, ul. T. Makowskiego: cała
583 Liceum Ogólnokształcące nr LXX, ul. Edwarda Dembowskiego 1 Ursynów stały Nie ul. Dzwonnicza: cała ul. S. Herbsta: cała, al. Komisji Edukacji Narodowej: 93, 95, 97, 99 ul. Pasaż Ursynowski: 7, 9, ul. E. Romera: 4, ul. O. Sosnowskiego: cała
584 Liceum Ogólnokształcące nr LXX, ul. Edwarda Dembowskiego 1 Ursynów stały Nie ul. E. Dembowskiego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, strona parzysta od nr 2 do nr 16, al. Komisji Edukacji Narodowej: 81, 83, 85, ul. Pasaż Ursynowski: 3
585 Szkoła Podstawowa nr 322, ul. Edwarda Dembowskiego 9 Ursynów stały Nie ul. E. Dembowskiego: strona nieparzysta od nr 11 do nr 23, ul. Pasaż Ursynowski: 1, 5, ul. K. Kardasia "Orkana": cała
586 Przedszkole nr 385, ul. A. Romockiego "Morro" 10 Ursynów stały Nie ul. G. Bacewiczówny: cała, ul. A. Romockiego "Morro": od nr 1 do nr 6
587 Szkoła Podstawowa nr 319, ul. A. Romockiego "Morro" 10 Ursynów stały Nie ul. W. Lachmana: cała
588 Szkoła Podstawowa nr 322, ul. Edwarda Dembowskiego 9 Ursynów stały Nie ul. Albatrosów: cała, ul. Bekasów: cała, ul. Bociania: cała, ul. Czapli: cała, ul. Grzywaczy: cała, ul. Gżegżółki: cała, ul. Jastrzębia: cała, ul. Kraski: cała, ul. Kukułki: cała, ul. Lelka: cała, ul. Łukaszczyka: cała, ul. Makolągwy: strona parzysta od nr 12 do końca, strona nieparzysta od nr 23 do końca, ul. Mysikrólika: cała, ul. Perkoza: cała, ul. W. Pileckiego: strona nieparzysta od nr 61 do nr 91, ul. W. K. Roentgena: strona parzysta cała, ul. Puławska: strona nieparzysta od nr 359 do nr 425, ul. Pustułeczki: strona parzysta od nr 20 do końca, strona nieparzysta od nr 33 do końca, ul. Rybitwy: cała, ul. Sójki: cała, ul. św. Maksymiliana Kolbego: cała, ul. Zięby: cała, ul. Zimorodka: cała
589 Liceum Ogólnokształcące Nr LXIII, ul. Ludwika Hirszfelda 11 Ursynów stały Nie ul. Alternatywy: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, ul. Makolągwy: strona parzysta od nr 2 do nr 10, strona nieparzysta od nr 1 do nr 21, ul. RTM. W. Pileckiego: strona nieparzysta od nr 107 do nr 111, ul. F. Płaskowickiej: 44, 46, ul. Pustułeczki: strona parzysta od nr 2 do 18D, strona nieparzysta od nr 1 do 31, ul. W. K. Roentgena: nieparzysta od 23 do końca, ul. Rolna: 23, 23A, 25, 25A, 25B, 25C
590 Szkoła Podstawowa nr 310, ul. Hawajska 7 Ursynów stały Nie ul. R. Amundsena: cała, ul. B. Dybowskiego: cała, ul. Hawajska: strona nieparzysta od nr 13 do nr 21, ul. E. Malinowskiego: cała, ul. rtm. W. Pileckiego: 130, 130A, 132
591 Szkoła Podstawowa nr 310, ul. Hawajska 7 Ursynów stały Tak ul. Marca Polo: cała, ul. J. Miklaszewskiego: cała
592 Przedszkole nr 366, ul. Hawajska 7 Ursynów stały Nie ul. Hawajska: od nr 1 do nr 12, strona parzysta od nr 14 do nr 20
593 Przedszkole nr 352, ul. Leonida Teligi 3 Ursynów stały Nie ul. Cynamonowa: strona nieparzysta od nr 41 do nr 47, ul. Polinezyjska: cała
594 Szkoła Podstawowa nr 318, ul. Leonida Teligi 3 Ursynów stały Nie ul. F. Magellana: cała, ul. P. E. Strzeleckiego: cała, ul. L. Teligi: cała
595 Szkoła Podstawowa nr 343, ul. Stefana Kopcińskiego 7 Ursynów stały Tak ul. J. Ciszewskiego: 5, 7, 7A, ul. Nugat: strona parzysta cała, ul. R. Gutta: cała, ul. Z. S. Kiedacza: cała, ul. S. Kopcińskiego: cała, ul. C. Przybylskiego: cała
596 Szkoła Podstawowa nr 343, ul. Stefana Kopcińskiego 7 Ursynów stały Tak ul. Arachidowa: cała, ul. Bulwarowa: cała, ul. Imbirowa: cała, ul. Kokosowa: strona nieparzysta i nr 40, ul. Letniskowa: cała, ul. Modelowa: cała, ul. Nowoursynowska: strona parzysta od nr 102 do 162J, strona nieparzysta od nr 139 do nr 153B, ul. Nugat: strona nieparzysta, ul. Panoramiczna: cała, ul. Pistacjowa: cała, ul. Reprezentacyjna: cała, ul. J. Rosoła: 58, ul. Urwisko: cała, ul. Wrzosowisko: cała
597 Liceum Ogólnokształcące nr LXIII, ul. Ludwika Hirszfelda 11 Ursynów stały Nie ul. Dereniowa: strona nieparzysta, ul. I. Gandhi: strona nieparzysta od nr 9 do nr 27A, ul. L. Hirszfelda: cała
598 Szkoła Podstawowa 323, ul. Edwarda Warchałowskiego 4 Ursynów stały Tak ul. Dereniowa: strona parzysta od nr 2 do nr 12, ul. M. Szczuki: cała, ul. E. Warchałowskiego: cała
599 Szkoła Podstawowa 323, ul. Edwarda Warchałowskiego 4 Ursynów stały Tak al. Komisji Edukacji Narodowej: strona nieparzysta od nr 51 do nr 61, ul. Wojciecha Kilara: cała
600 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Tak ul. Benedykta Polaka: cała, al. Komisji Edukacji Narodowej: 52, 54, 56
601 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Tak ul. Rodziny Ulmów: cała
602 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Nie ul. J. Rosoła: 61A, 61B, 61C, ul. S. Szolc-Rogozińskiego: cała
603 Liceum nr CLVIII, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 Ursynów stały Nie ul. Cynamonowa: strona parzysta cała, strona nieparzysta od nr 1 do nr 39, ul. M. Grzegorzewskiej: cała
604 Przedszkole nr 282, ul. Na Uboczu 7 Ursynów stały Nie ul. S. Kazury: od nr 13 do końca, ul. rtm. W. Pileckiego: strona parzysta od nr 104 do nr 116
605 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie ul. S. Kazury: od nr 1 do nr 12, ul. Stryjeńskich: 21
606 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie ul. Na Uboczu: cała, ul. Stryjeńskich 17, 19, 19F
607 Przedszkole nr 395, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie ul. Belgradzka: strona parzysta od nr 44 do nr 52, ul. Braci Wagów: cała, ul. Meander: strona nieparzysta
608 Przedszkole nr 395, ul. Na Uboczu 9 Ursynów stały Nie al. Komisji Edukacji Narodowej: 47, 49, ul. Meander: strona parzysta od nr 2 do nr 22
609 Przedszkole nr 286, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie al. Komisji Edukacji Narodowej: 46, 48, 50, ul. F. M. Lanciego: cała, ul. Migdałowa: strona parzysta
610 Szkoła Podstawowa nr 330, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie ul. Lasek Brzozowy: cała
611 Szkoła Podstawowa nr 330, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie ul. Belgradzka: strona parzysta od nr 4 do nr 12, ul. Mandarynki: cała, ul. Migdałowa: strona nieparzysta
612 Szkoła Podstawowa nr 330, ul. Mandarynki 1 Ursynów stały Nie ul. Z. Gęsickiego "Juno": cała, ul. Nowoursynowska: strona nieparzysta od nr 111 do nr 137H i nr 92/100, ul. Pachnąca: cała, ul. Z. Pawlaczyka: cała, ul. B. Pietraszewicza "Lota": cała, ul. M. Sengera "Cichego": cała, ul. Sotta "Sokoła": cała
613 Przedszkole nr 267, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. Jaworowa: cała, ul. Jedwabna: cała, ul. Kabacki Zakątek: cała, ul. Moczydłowska: cała, ul. Perkalowa: cała, ul. Stryjeńskich: strona nieparzysta od nr 1 do nr 15E, ul. Wełniana: cała, ul. Ziemska: cała
614 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. W. Małcużyńskiego: cała, ul. Małej Łąki: cała
615 Szkoła Podstawowa nr 336, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. Przy Bażantarni: 11, 13, ul. J. Żabińskiego: cała
616 Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów stały Nie ul. Belgradzka: strona parzysta od nr 14 do nr 22, al. Komisji Edukacji Narodowej: 36, 36A, ul. H. Raabego: cała
617 Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów stały Tak ul. Belgradzka : 3, ul. E. Lokajskiego: cała, ul. Nowoursynowska: strona nieparzysta od nr 85 do nr 109 D, ul. Przy Bażantarni: 3 i strona parzysta od nr 2 do nr 8D, ul. Rosoła: 19, 21 i strona parzysta od nr 20 do nr 44A
618 Przedszkole nr 267, ul. Witolda Małcużyńskiego 4 Ursynów stały Nie ul. płk. Zoltana Balo: cała, ul. Boglarczyków: cała, ul. Karola Borsuka: cała, ul. Plakatowa: cała, ul. Pala Telekiego: cała, ul. Stryjeńskich: strona parzysta od nr 6 do 10, ul. Villardczyków: cała, ul. Wąwozowa: strona parzysta od nr 22 do nr 36
619 Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów stały Tak ul. K. Bronikowskiego: strona nieparzysta, ul. K. Jeżewskiego: strona nieparzysta od nr 5 do 11 A, ul. M. Wańkowicza: strona parzysta od nr 2 do nr 6, ul. Wąwozowa: 6, 8
620 Przedszkole nr 400, ul. Eugeniusza Lokajskiego 2 Ursynów stały Nie ul. K. Bronikowskiego: strona parzysta, ul. S. Dembego: od nr 17 do końca, ul. K. Jeżewskiego nr 3, 3A, 3B, ul. J. Rosoła: strona nieparzysta od nr 7 do nr 17, ul. Wąwozowa 2, 4
621 Szkoła Podstawowa nr 16 budynek A, ul. Wilczy Dół 4 Ursynów stały Tak ul. Batystowa: cała, ul. Ekologiczna: strona nieparzysta od nr 11 do nr 17, strona parzysta od nr 14 do nr 28, ul. Elegancka: cała, ul. Kretonowa: cała, ul. Nowoczesna: cała, ul. Pod Strzechą: cała, ul. Rybałtów: cała, ul. Ustronie: cała, ul. Wąwozowa: strona nieparzysta od nr 31 do nr 35, ul. Wilczy Dół: cała
622 Szkoła Podstawowa nr 16 budynek A, ul. Wilczy Dół 4 Ursynów stały Tak ul. Cichej Wody: cała, ul. Ekologiczna: 1, strona parzysta od nr 4 do nr 8, ul. Lisi Jar: cała, ul. R. Mielczarskiego: cała, ul. Pod Lipą: cała, ul. Wąwozowa: strona nieparzysta od nr 17 do nr 29, ul. Za Łąkami: cała
623 Szkoła Podstawowa Nr 16 budynek A, ul. Wilczy Dół 4 Ursynów stały Tak al. Komisji Edukacji Narodowej: 1, ul. Kabacki Dukt: cała, ul. Na Przyzbie: cała, ul. Polnej Róży: cała
624 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Jerzego Zaruby 2 Ursynów stały Tak ul. S. Dembego 9, ul. Sępa-Szarzyńskiego: cała, ul. Wąwozowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, ul. J. Zaruby: cała
625 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Jerzego Zaruby 2 Ursynów stały Tak ul. S. Dembego: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 14, ul. Gąsek: strona nieparzysta (bez nr 5, 5 A, 5 B, 57, 79 i 81), ul. J. Iwanowa-Szajnowicza: cała; ul. Kabacka: cała, ul. Kulisiewicza: cala, ul. Kuny: cała, ul. Nowoursynowska: od nr 2 do nr 82, ul. Relaksowa: cala, ul. Rosola: strona parzysta od nr 2 do nr 16E, ul. Rzekotki: cała
626 Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Sarabandy 16/22 Ursynów stały Nie ul. Achillesa: cała, ul. Baletowa: strona nieparzysta od nr 49 do końca, ul. Bażancia cała, ul. Buszycka: cała, ul. Chóralna: cała, ul. Cymbalistów: cała, ul. Dawidowska: cała, ul. Drumli: strona nieparzysta, ul. Dumki: cała, ul. Gogolińska: cała, ul. Indycza: cała, ul. Jagielska: strona nieparzysta i strona parzysta od nr 2 do 38, ul. Jaskółcza: cała, ul. Kapeli: strona nieparzysta od nr 15 do końca, ul. Karczunkowska: cała, ul. Karmazynowa: cała, ul. Katarynki: cała, ul. Klarnecistów: strona nieparzysta od nr 1 do nr 15 oraz nr 2 i nr 2A, ul. Kogucia: cała, ul. Kolbaczewska: cała, ul. Kórnicka: cała, ul. Kurantów: cała, ul. Kuropatwy: strona parzysta, ul. Maślaków: cała, ul. Muchomora: cała, ul. Nawłocka: cała, ul. Opieńki: nr 3, ul. Orfeusza: cała, ul. Papuzia: cała, ul. Perlicza: cała, ul. Podolszyńska: cała, ul. Pozytywki: cała, ul. Prawdziwka: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 498 do nr 562 i strona nieparzysta od nr 591 do nr 621, ul. Rydzowa: nr 1, ul. Sarabandy: strona nieparzysta cała i strona parzysta od nr 2 do nr 60, ul. Solistów: cała, ul. Synogarlicy: cała, ul. Trombity: cała, ul. Turkawki: cała
627 Szkoła Podstawowa nr 384, ul. Kajakowa 10 Ursynów stały Tak ul. Baletowa: strona parzysta od nr 60 do końca, ul. Bogatki: cała, ul. Dzierzby: cała, ul. Dźwiękowa: cała, ul. Fanfarowa: cała, ul. Garłaczy: od nr 6 do końca, ul. Gawota: cała, ul. Hołubcowa: strona nieparzysta od nr 1 do nr 51D i strona parzysta od nr 2 do nr 36, ul. Kajakowa: cała, ul. Karnawał: strona nieparzysta cała, ul. Kobuza: cała, ul. Kormoranów: cała, ul. Krzesanego: cała, ul. Kujawiaka 35, ul. Kurkowa: cała, ul. Leśna: cała, ul. Ludwinowska: strona parzysta cała, ul. Maryli: strona parzysta cała, ul. Modraszki: cała, ul. Organistów: cała, ul. Piecuszka: cała, ul. Puchaczy: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 346 do nr 392 i strona nieparzysta od nr 443 do nr 515, ul. Rajskich Ptaków: strona nieparzysta cała i strona parzysta od nr 2 do nr 52, ul. Raniuszka: cała, ul. Rataja: cała, ul. Słonki: od nr 26 do nr 67, ul. Sztajerka: cała, ul. Transportowców: strona parzysta od nr 18 do końca i strona nieparzysta od nr 7 do końca, ul. Trele: cała, ul. Wędrowców: cała, ul. Złoty Róg: cała, ul. Żołny: strona nieparzysta od nr 63 do końca
628 Szkoła Podstawowa nr 100, ul. Taneczna 54/58 Ursynów stały Nie ul. Białej Wody: cała, ul. Białogońska: cała, ul. Białozora: cała, ul. Bokserska: strona nieparzysta, ul. Cyrhli: cała, ul. Czempińska: cała, ul. Czerwonych Wierchów: cała, ul. Flamenco: cała, ul. Fokstrota: 5, 25, ul. Giewont: cała, ul. Goryczkowa: cała, ul. Gromowładna: cała, Gruchacza: cała, ul. Harendy: cała, ul. Hołubcowa: strona parzysta od nr 50 do nr 72 i strona nieparzysta od nr 65 do nr 75, ul. Ibisa: cała, ul. Jarząbków: cała, ul. Jerzyka: cała, ul. Kadryla: cała, ul. Kanarkowa: cała, ul. Karnawał: strona parzysta cała, ul. Kądziołeczki: cała, ul. Kolibrów: cała, ul. Kondracka: cała, ul. Korowodu: cała, ul. Krasnowolska: cała; ul. Lambady: cała, ul. M. Lalewicza: cała, ul. Liptowska: cała, ul. Litworowa: cała, ul. Magury: cała, ul. Mazura: cała, ul. Z. Mączeńskiego: cała, ul. Menueta: cała, Oberka: cała, ul. Olczyska: cała, ul. Ornak: cała, ul. Pięciu Stawów: cała, ul. Pląsy: cała, ul. Poleczki: od nr 11 do nr 22D, ul. Poloneza: cała, ul. Puchalska: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 270 do nr 344 i strona nieparzysta: od nr 427 do nr 441, ul. Pyszniańska: cała, ul. Rajskich Ptaków: strona parzysta od nr 56 do końca, ul. Roztoki: cała, ul. Rumby: cała, ul. Rysy: cała, ul. Samby: cała, ul. Samsonowska: cała, ul. Taneczna: od nr 18 do nr 96, ul. Tango: cała, ul. Tramblanki: cała, ul. Uhrocie: cała, ul. Walczyka: cała, ul. Waksmundzka: cała, ul. Wantule: cała, ul. Wodzirejów: cała, ul. Wyczółki: od nr 1 do nr 25A, ul Zatorze: cała, ul. Żołny: strona parzysta cała i strona nieparzysta od nr 11 do nr 61
629 Miejsce Aktywizacji Lokalnej, ul. Kłobucka 14 Ursynów stały Tak ul. Galopu: cała, ul. Jurajska: cała, ul. Kłobucka: cała, ul. Łączyny: cała, ul. Mortkowicza: cała, ul. Osmańska: cała, ul. Pieskowa Skała: cała, ul. Piruet: cała, ul. Poleczki: od nr 23 do nr 72, ul. Polki: cała, ul. Półksiężyca: cała, ul. Puławska: 266, ul. Salsy: cała, ul. Taborowa; cała, ul. Tyrolska: cała, ul. Wyczółki: od nr 29 od nr 123, ul. Złoty Potok: cała.
630 Przedszkole nr 412, ul. Pala Telekiego 8 Ursynów stały Tak al. Komisji Edukacji Narodowej: strona nieparzysta od nr 9 do nr 21 i strona parzysta od nr 18 do nr 26, ul. M. Wańkowicza: strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 A, ul. Wąwozowa nr 18 i nr 20
631 Szkoła Podstawowa nr 384, ul. Kajakowa 10 Ursynów stały Nie ul. 6 Sierpnia: cała, ul. Akustyczna: cała, ul. Baletowa: strona parzysta od początku do nr 58 i strona nieparzysta od początku do nr 4A, ul. Czterech Wiatrów: cała, ul. Czysta: cała, ul. Drumli: strona parzysta cała, ul. Drzemlika: cała, ul. Farbiarska: od początku do nr 96, ul. Gajdy: cała, ul. Garłaczy: od nr 1 do nr 5, ul. Głęboka: cała, ul. Głuszca: cała, ul. Jagielska: strona parzysta od nr 40 do końca, ul. Jemiołuszki: cała, ul. Jeziorki: cała, ul. Kapeli: strona parzysta cała i od nr 1 do nr 9 strona nieparzysta, ul. Klarnecistów: strona parzysta od nr 14 do końca i strona nieparzysta od nr 23 do końca, ul. Klubowa: cała, ul. Kobzy: cała, ul. A. Kostki Napierskiego: cała, ul. Kotylion: cała, ul. Ludwinowska: strona nieparzysta cała, ul. Łagiewnicka: cała, ul. Ługi: cała, ul. Marabuta: cała, ul. Maryli: strona nieparzysta cała, ul. Muzyczna: cała, ul. Pelikanów: cała, ul. Puławska: strona parzysta od nr 394 do nr 496 i strona nieparzysta od nr 517 do nr 589, ul. Puzonistów: cała, ul. M. Rejewskiego: cała, ul. Sarabandy: strona parzysta od nr 74 do końca, ul. Słonki od nr 1 do nr 24, ul. Sporna: od nr 1 do nr 32, ul. Szumiąca: cała, ul. Transportowców: strona nieparzysta od nr 1 do nr 5C i strona parzysta od nr 2 do nr 16A, ul. Tukana: cała
632 Szkoła Podstawowa nr 323, ul. Ludwika Hirszfelda 11 Ursynów stały Nie ul. Alternatywy nr 4 i 6; ul. I. Gandhi nr 35, ul. Polskie Drogi: cała.
1138 Instytut Hematologii i Transfuzjologii, Indiry Gandhi 14 Ursynów szpital Nie Instytut Hematologii i Transfuzjologii
1139 Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Wilhelma Konrada Roentgena 5 Ursynów szpital Nie Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
1140 Areszt Śledczy Warszawa-Służewiec, Kłobucka 5 Ursynów areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy Warszawa-Służewiec

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-ul. Puławska – ul. Romera – główna aleja parku im. Jana Pawła II do al. Komisji Edukacji Narodowej – al. Komisji Edukacji Narodowej-ul. Ciszewskiego – ul. Pileckiego – przedłużenie ul. Pileckiego na południe do lasu Kabackiego – granica Lasu Kabackiego – ul. Nowoursynowska – ul. Rydzowa-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy 5 24 316 6 40
0.0000020000Nr 2 północna granica dzielnicy od Al. Komisji Edukacji Narodowej-wschodnia granica dzielnicy – ul. Ciszewskiego – ul. Rosoła – ul. Gandhi – Al. Komisji Edukacji Narodowej – główna aleja parku im. Jana Pawła II-ul. Romera – ul. Puławska do północnej granicy dzielnicy 5 22 080 6 40
0.0000030000Nr 3 ul. Ciszewskiego – Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Belgradzka – ul. Stryjeńskich-ul. Stryjeńskich do ul. Małej Łąki-na zachód od ul. Moczydłowskiej-ul. Ziemska-ul. Rolna-ul. Żołny – na północ do ul. Pileckiego – ul. Pileckiego 5 20 950 6 42
0.0000040000Nr 4 Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Gandhi – ul. Rosoła – ul. Ciszewskiego – wschodnia granica dzielnicy – wlot ul. Nowoursynowskiej w ul. Rosoła – ul. Rosoła – ul. Jeżewskiego 5 21 670 6 41
0.0000050000Nr 5 wschodnia granica dzielnicy – ul. Rydzowa – ul. Nowoursynowska – granica Lasu Kabackiego do ul. Perkalowej – na północ do ul. Żołny –ul. Rolna-ul. Ziemska do ul. Moczydłowskiej-na wschód do ul. Stryjeńskich wlot ul. Małej Łąki-ul. Stryjeńskich-ul. Belgradzka-Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Jeżewskiego – ul. Rosoła – ul. Nowoursynowska 5 23 062 6 41
Podsumowanie 25 112 078 30 204

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 5 5 7 6 6 29
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW KWW NASZ URSYNÓW OTWARTY URSYNÓW 7 7 7 7 7 35
25 KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI KW PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI 7 7 7 7 7 35

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 23 931 17 006 17 006 71.06% 0.07106
16 793 98.75% 0.09875
Tak
2 22 328 15 742 15 742 70.50% 0.0705
15 551 98.79% 0.09879
Tak
3 21 045 15 032 15 032 71.43% 0.07143
14 856 98.83% 0.09883
Tak
4 21 804 15 714 15 714 72.07% 0.07207
15 543 98.91% 0.09891
Tak
5 23 266 17 652 17 652 75.87% 0.07587
17 482 99.04% 0.09904
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 34 469 35 42.97% 0.04297
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 425 35 3.02% 0.00302
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 977 35 17.42% 0.01742
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 3 483 29 4.34% 0.00434
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW 11 912 35 14.85% 0.01485
25 KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI 13 959 35 17.40% 0.0174

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 34 469 35 13 42.97% 0.04297
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 425 35 0 3.02% 0.00302
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 977 35 5 17.42% 0.01742
Tak
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA 3 483 29 0 4.34% 0.00434
Nie
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW 11 912 35 3 14.85% 0.01485
Tak
25 KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI 13 959 35 4 17.40% 0.0174
Tak

Rada Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 MATEJKA Michał Patryk 2 402 14.30% 0.0143
Tak
1 4 2 GÓRNA Olga 1 862 11.09% 0.01109
Tak
1 4 3 TRZECIAKOWSKI Andrzej Zbigniew 547 3.26% 0.00326
Nie
1 4 4 KWIATKOWSKI Marek 487 2.90% 0.0029
Nie
1 4 5 ŁAGOWSKA Małgorzata Maria 844 5.03% 0.00503
Nie
1 4 6 KRZEMKOWSKI Kamil 132 0.79% 0.00079
Nie
1 4 7 SZYMAŃSKA Małgorzata Ewa 883 5.26% 0.00526
Tak
1 8 1 ŁUCZYŃSKI Lech Marek 321 1.91% 0.00191
Nie
1 8 2 SZYPERSKI Bartłomiej Sebastian 32 0.19% 0.00019
Nie
1 8 3 WÓJCIK Jacek Robert 46 0.27% 0.00027
Nie
1 8 4 HEMERLING - KOWALCZYK Małgorzata Maria 47 0.28% 0.00028
Nie
1 8 5 MAŁECKA Katarzyna 51 0.30% 0.0003
Nie
1 8 6 ZIÓŁEK Tomasz 45 0.27% 0.00027
Nie
1 8 7 KRAWCZYK Agnieszka Ewa 73 0.43% 0.00043
Nie
1 10 1 ŚWIĄTKOWSKI Piotr Krzysztof 1 790 10.66% 0.01066
Tak
1 10 2 JASKÓŁOWSKA Iwona Maria 296 1.76% 0.00176
Nie
1 10 3 DZIK Ireneusz Marek 207 1.23% 0.00123
Nie
1 10 4 CHMIEL Marcin Paweł 121 0.72% 0.00072
Nie
1 10 5 KUCZYŃSKA Irena 130 0.77% 0.00077
Nie
1 10 6 WILCZYŃSKA-BĄCZYK Iwona Grażyna 63 0.38% 0.00038
Nie
1 10 7 ŁASKA Grażyna Joanna 275 1.64% 0.00164
Nie
1 23 1 FRĄCZAK Maciej 433 2.58% 0.00258
Nie
1 23 2 HOROSZKIEWICZ Anna Maria 174 1.04% 0.00104
Nie
1 23 3 RELUGA Aneta Helena 35 0.21% 0.00021
Nie
1 23 4 WÓJCIK Magdalena Anna 60 0.36% 0.00036
Nie
1 23 5 KARPIŃSKI Artur Piotr 66 0.39% 0.00039
Nie
1 24 1 NOWOCIEŃ Paweł Stanisław 787 4.69% 0.00469
Nie
1 24 2 SYDRYCH-STOLAREK Kinga Dorota 631 3.76% 0.00376
Nie
1 24 3 LENARCZYK Leszek 906 5.40% 0.0054
Tak
1 24 4 JAGIEŁŁO-TACIK Małgorzata Alina 203 1.21% 0.00121
Nie
1 24 5 WIŚNIEWSKA Ewa Monika 262 1.56% 0.00156
Nie
1 24 6 ROWIŃSKA-SYNÓWKA Ewa Krystyna 139 0.83% 0.00083
Nie
1 24 7 MACHAJ Piotr Grzegorz 139 0.83% 0.00083
Nie
1 25 1 WAJSZCZUK Piotr Andrzej 450 2.68% 0.00268
Nie
1 25 2 CIOŁKO Łukasz 955 5.69% 0.00569
Nie
1 25 3 LENARCZYK Michał Stanisław 331 1.97% 0.00197
Nie
1 25 4 PIOTROWSKA Elżbieta Ewa 134 0.80% 0.0008
Nie
1 25 5 MOLAK Ewa Katarzyna 261 1.55% 0.00155
Nie
1 25 6 KOKOSIŃSKA Olga Patrycja 116 0.69% 0.00069
Nie
1 25 7 MAZUR Dominik Karol 57 0.34% 0.00034
Nie
2 4 1 ZDRODOWSKA Karolina 3 564 22.92% 0.02292
Tak
2 4 2 KRASOWSKI Tomasz Wojciech 625 4.02% 0.00402
Nie
2 4 3 ROGOZIŃSKA Magdalena Grażyna 777 5.00% 0.005
Tak
2 4 4 KON Witold Wojciech 111 0.71% 0.00071
Nie
2 4 5 WUTTKE-MISZCZAK Irena Małgorzata 221 1.42% 0.00142
Nie
2 4 6 KLUSEK Wiesław Józef 157 1.01% 0.00101
Nie
2 4 7 SOBOTA Jan 333 2.14% 0.00214
Nie
2 8 1 REUTT-OSIŃSKA Wanda Barbara 168 1.08% 0.00108
Nie
2 8 2 WERESZCZYŃSKI Andrzej Jan 91 0.59% 0.00059
Nie
2 8 3 SAMEREK Andrzej Zygmunt 50 0.32% 0.00032
Nie
2 8 4 STACHOWICZ Stanisław Marian 29 0.19% 0.00019
Nie
2 8 5 DĄBROWSKA Iwona Agnieszka 58 0.37% 0.00037
Nie
2 8 6 BRYCZKOWSKI Piotr Zbigniew 31 0.20% 0.0002
Nie
2 8 7 PISKOREK Beata Jolanta 52 0.33% 0.00033
Nie
2 10 1 SZADOWIAK Marcin Stefan 1 611 10.36% 0.01036
Tak
2 10 2 KRYSZTOFIAK Wojciech Stefan 356 2.29% 0.00229
Nie
2 10 3 ROGUSKI Jakub 254 1.63% 0.00163
Nie
2 10 4 JAŚKOWSKA Dorota Beata 288 1.85% 0.00185
Nie
2 10 5 BRZOZOWSKA - LIPCZYŃSKA Jadwiga Małgorzata 111 0.71% 0.00071
Nie
2 10 6 MIECZNIKOWSKA Barbara 122 0.78% 0.00078
Nie
2 10 7 ZABŁOCKI Andrzej Maciej 280 1.80% 0.0018
Nie
2 23 1 WŁADYKA Katarzyna Anna 434 2.79% 0.00279
Nie
2 23 2 GOMUŁKA Agnieszka Maria 98 0.63% 0.00063
Nie
2 23 3 PIBER Piotr Tadeusz 55 0.35% 0.00035
Nie
2 23 4 DĄBROWSKA-SZULC Ewa Stanisława 72 0.46% 0.00046
Nie
2 23 5 WŁADYKA Jan Marian 13 0.08% 8.0E-5
Nie
2 24 1 ŻUBER WIGURSKA Klaudia Joanna 911 5.86% 0.00586
Nie
2 24 2 LENARCZYK Paweł 1 523 9.79% 0.00979
Tak
2 24 3 MAJDROWICZ Ewa Maria 101 0.65% 0.00065
Nie
2 24 4 GUZIAŁ Andrzej 286 1.84% 0.00184
Nie
2 24 5 RYCHCIK Piotr 175 1.13% 0.00113
Nie
2 24 6 GRODZKA Iwonna Anna 67 0.43% 0.00043
Nie
2 24 7 CIARA Piotr Adam 316 2.03% 0.00203
Nie
2 25 1 ZENKA Michał Dariusz 593 3.81% 0.00381
Nie
2 25 2 ZAWADZKI Bartosz Kamil 625 4.02% 0.00402
Tak
2 25 3 ANTOSIUK Piotr 230 1.48% 0.00148
Nie
2 25 4 JACZEWSKA Michalina Anna 268 1.72% 0.00172
Nie
2 25 5 CYGAŃSKA Ewa Halina 313 2.01% 0.00201
Nie
2 25 6 BŁASZCZYK Beata Małgorzata 125 0.80% 0.0008
Nie
2 25 7 KILIJAŃCZYK Mirosław Robert 57 0.37% 0.00037
Nie
3 4 1 ZIĘCIAK Ryszard Wawrzyniec 1 946 13.10% 0.0131
Tak
3 4 2 KUPIECKA Halina Maria 1 155 7.77% 0.00777
Tak
3 4 3 POLARCZYK Anna Wiesława 618 4.16% 0.00416
Nie
3 4 4 KARCZEWSKI Piotr 1 239 8.34% 0.00834
Tak
3 4 5 BONISŁAWSKA Wiesława Regina 236 1.59% 0.00159
Nie
3 4 6 KULIK Piotr 252 1.70% 0.0017
Nie
3 4 7 WÓJTOWICZ Grażyna 686 4.62% 0.00462
Nie
3 8 1 MAGDZIARZ Grażyna Elżbieta 183 1.23% 0.00123
Nie
3 8 2 RYBIEC Andrzej Cezary 42 0.28% 0.00028
Nie
3 8 3 JASTRZĘBSKA Barbara 41 0.28% 0.00028
Nie
3 8 4 WAWRZYŃCZYK Jan Kazimierz 41 0.28% 0.00028
Nie
3 8 5 HABECKI Jarosław Marek 23 0.15% 0.00015
Nie
3 8 6 ZARĘBSKA - SŁOMKA Anna Justyna 41 0.28% 0.00028
Nie
3 8 7 RADZIEJEWSKI Paweł 79 0.53% 0.00053
Nie
3 10 1 POLAK Katarzyna Maria 1 563 10.52% 0.01052
Tak
3 10 2 RYLSKA Barbara 475 3.20% 0.0032
Nie
3 10 3 JAŚKOWSKA Kinga Dominika 127 0.85% 0.00085
Nie
3 10 4 MALEWSKI Jan Tadeusz 184 1.24% 0.00124
Nie
3 10 5 NAPIÓRKOWSKA Iwona 135 0.91% 0.00091
Nie
3 10 6 SKARBEK Leonard Michał 136 0.92% 0.00092
Nie
3 10 7 BRZOZOWSKI - OLEKSIAK Andrzej Marcin 225 1.51% 0.00151
Nie
3 23 1 NOWAK Beata Barbara 357 2.40% 0.0024
Nie
3 23 2 PODLEWSKI Bartosz Roman 81 0.55% 0.00055
Nie
3 23 3 TYMIŃSKA Ada Patrycja 51 0.34% 0.00034
Nie
3 23 4 MURAWSKA Agnieszka 54 0.36% 0.00036
Nie
3 23 5 ZIELIŃSKI Grzegorz 32 0.22% 0.00022
Nie
3 23 6 PODLEWSKA Zuzanna Ida 61 0.41% 0.00041
Nie
3 23 7 BAZYLAK Jakub Andrzej 54 0.36% 0.00036
Nie
3 24 1 GUZIAŁ Piotr Andrzej 699 4.71% 0.00471
Nie
3 24 2 KOSICKA Halina Antonina 110 0.74% 0.00074
Nie
3 24 3 SCHNITZER Krzysztof Aleksander 131 0.88% 0.00088
Nie
3 24 4 SZOSTAK Michał Tomasz 112 0.75% 0.00075
Nie
3 24 5 OLBORSKA Małgorzata Joanna 82 0.55% 0.00055
Nie
3 24 6 ZIMIŃSKA Małgorzata 165 1.11% 0.00111
Nie
3 24 7 MIENIEWSKI Daniel 61 0.41% 0.00041
Nie
3 25 1 ANTOSIUK Maciej Krzysztof 1 843 12.41% 0.01241
Tak
3 25 2 MACKIEWICZ Maciej Jan 652 4.39% 0.00439
Nie
3 25 3 MIGUT Sylwia 233 1.57% 0.00157
Nie
3 25 4 KAMIŃSKA Natalia Marta 198 1.33% 0.00133
Nie
3 25 5 ORZEŁ Jacek 126 0.85% 0.00085
Nie
3 25 6 NOWAK Elżbieta Stefania 68 0.46% 0.00046
Nie
3 25 7 PIEŃKOSZ Piotr 259 1.74% 0.00174
Nie
4 4 1 SIERADZ Tomasz 2 843 18.29% 0.01829
Tak
4 4 2 MIODUSZEWSKA Karolina Anna 2 234 14.37% 0.01437
Tak
4 4 3 OŹDZIŃSKI Kamil 170 1.09% 0.00109
Nie
4 4 4 GAIK Katarzyna Grażyna 556 3.58% 0.00358
Nie
4 4 5 DĘBIEC Radosław Jan 186 1.20% 0.0012
Nie
4 4 6 NIEMCZYK Bartłomiej Łukasz 255 1.64% 0.00164
Nie
4 4 7 KIETLIŃSKA Mariola Elżbieta 499 3.21% 0.00321
Nie
4 8 1 KLONOWSKI Piotr Roman 151 0.97% 0.00097
Nie
4 8 2 KUCZYŃSKI Jakub 61 0.39% 0.00039
Nie
4 8 3 KAMIŃSKI Remigiusz Michał 36 0.23% 0.00023
Nie
4 8 4 WÓJCIK Ewa 72 0.46% 0.00046
Nie
4 8 5 SZALA Aleksandra Katarzyna 44 0.28% 0.00028
Nie
4 8 6 ŻURAWSKI Konrad Mateusz 46 0.30% 0.0003
Nie
4 8 7 NGUYEN Thanh Thuy 72 0.46% 0.00046
Nie
4 10 1 ROJEWSKI Mateusz Konrad 1 448 9.32% 0.00932
Tak
4 10 2 MRÓZ Wojciech Sławomir 256 1.65% 0.00165
Nie
4 10 3 PERET Ewa 270 1.74% 0.00174
Nie
4 10 4 STADNICKA Monika Barbara 212 1.36% 0.00136
Nie
4 10 5 WIŚNIEWSKA Alicja Jolanta 207 1.33% 0.00133
Nie
4 10 6 RUCIŃSKA Wanda Maria 111 0.71% 0.00071
Nie
4 10 7 KRECZMAŃSKI Sławomir Mateusz 125 0.80% 0.0008
Nie
4 23 1 KRAWCZYK Marta Ewelina 409 2.63% 0.00263
Nie
4 23 2 STĘPNIEWSKI Wojciech Konrad 47 0.30% 0.0003
Nie
4 23 3 URBAŃSKA Beata Anna 94 0.60% 0.0006
Nie
4 23 4 PIWOWARCZYK Cezary Paweł 36 0.23% 0.00023
Nie
4 23 5 KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna 56 0.36% 0.00036
Nie
4 23 6 KUŚMIRSKI Jan Krzysztof 56 0.36% 0.00036
Nie
4 24 1 SKUBISZEWSKI Piotr Paweł 1 687 10.85% 0.01085
Tak
4 24 2 GŁOWACZ Daniel Franciszek 118 0.76% 0.00076
Nie
4 24 3 ZIÓŁKOWSKA Marta Joanna 253 1.63% 0.00163
Nie
4 24 4 GĄSOWSKI Piotr Hubert 113 0.73% 0.00073
Nie
4 24 5 KARNOWSKA-WERNER Maria Helena 97 0.62% 0.00062
Nie
4 24 6 STEFAŃSKA Ewa Grażyna 126 0.81% 0.00081
Nie
4 24 7 ZAJĄC Tomasz Grzegorz 253 1.63% 0.00163
Nie
4 25 1 POMIANOWSKI Antoni 969 6.23% 0.00623
Tak
4 25 2 SZYMAŃSKA Goretta Agnieszka 889 5.72% 0.00572
Nie
4 25 3 GÓRA Krzysztof Michał 77 0.50% 0.0005
Nie
4 25 4 TUKENDORF Barbara Alina 59 0.38% 0.00038
Nie
4 25 5 STAWROWSKA Daria 120 0.77% 0.00077
Nie
4 25 6 AMBROZIAK Jacek Zbigniew 52 0.33% 0.00033
Nie
4 25 7 WALUS Mariusz 178 1.15% 0.00115
Nie
5 4 1 KRAJEWSKA Sylwia 4 450 25.45% 0.02545
Tak
5 4 2 MALESA Krystian Jerzy 2 352 13.45% 0.01345
Tak
5 4 3 PAJĄK-CZECH Agnieszka Magdalena 372 2.13% 0.00213
Nie
5 4 4 DĘBSKI Włodzimierz Bohdan 196 1.12% 0.00112
Nie
5 4 5 TOMASZEWSKI Marek Jacek 226 1.29% 0.00129
Nie
5 4 6 WÓJCIK Małgorzata Bożena 333 1.90% 0.0019
Nie
5 4 7 WOJCIECHOWSKI Robert Marcin 720 4.12% 0.00412
Tak
5 8 1 GRYBSKI Krzysztof Piotr 164 0.94% 0.00094
Nie
5 8 2 ADAMCZYK Katarzyna Elżbieta 43 0.25% 0.00025
Nie
5 8 3 PHAM NGUYEN Thanh Trung 62 0.35% 0.00035
Nie
5 8 4 JANICKA Katarzyna Aneta 28 0.16% 0.00016
Nie
5 8 5 ŚWIECKI Przemysław 16 0.09% 9.0E-5
Nie
5 8 6 KUNICKA Milena Kinga 30 0.17% 0.00017
Nie
5 8 7 WOJCIECHOWSKI Adam 56 0.32% 0.00032
Nie
5 10 1 RADZIWIŁŁ Karol Roman 1 710 9.78% 0.00978
Tak
5 10 2 LEW-STAROWICZ Anna 362 2.07% 0.00207
Nie
5 10 3 FIDO Krzysztof 74 0.42% 0.00042
Nie
5 10 4 TUTAK Agnieszka 102 0.58% 0.00058
Nie
5 10 5 ANDRUSIEWICZ Czesław Mirosław 73 0.42% 0.00042
Nie
5 10 6 POLAK Teresa Maria 133 0.76% 0.00076
Nie
5 10 7 BOBROWSKI Wojciech 145 0.83% 0.00083
Nie
5 23 1 WIŚNIEWSKA-ZALESKA Agata Wanda 446 2.55% 0.00255
Nie
5 23 2 KASPRZAK Maciej Artur 45 0.26% 0.00026
Nie
5 23 3 KOWALSKA Zuzanna Ewa 52 0.30% 0.0003
Nie
5 23 4 CZARNECKI Jeremi Tadeusz 51 0.29% 0.00029
Nie
5 23 5 ŻEBRUŃ Alicja Anna 40 0.23% 0.00023
Nie
5 23 6 NADRATOWSKI Krzysztof Jakub 21 0.12% 0.00012
Nie
5 24 1 HOLDENMAJER Cezary Tadeusz 430 2.46% 0.00246
Nie
5 24 2 KRÓLIKOWSKI Lech Wojciech 273 1.56% 0.00156
Nie
5 24 3 JASIK Angelika Izabela 224 1.28% 0.00128
Nie
5 24 4 PORĘBSKI Tadeusz 175 1.00% 0.001
Nie
5 24 5 MAKAREWICZ Dorota 138 0.79% 0.00079
Nie
5 24 6 PŁASKOCIŃSKI Jarosław Sebastian 47 0.27% 0.00027
Nie
5 24 7 KIK-GŁOWACZ Agnieszka Natalia 172 0.98% 0.00098
Nie
5 25 1 ORZEŁ Kamil 2 271 12.99% 0.01299
Tak
5 25 2 BŁASZCZYK Łukasz 687 3.93% 0.00393
Nie
5 25 3 DĄBAL Bartłomiej Piotr 115 0.66% 0.00066
Nie
5 25 4 POMIANOWSKA Maria Antonina 187 1.07% 0.00107
Nie
5 25 5 KARAŚ-TĘCZA Melania Joanna 165 0.94% 0.00094
Nie
5 25 6 PIEŃKOSZ Aleksandra 110 0.63% 0.00063
Nie
5 25 7 REJNIAK Bernard 186 1.06% 0.00106
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 25 5 140 955 112 078 65