Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 22 624
Wyborców 18 022
Obwodów 13
  • Wybory do Rady Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy
  • Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy
  • Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
971 Przedszkole nr 160, ul. Niepołomicka 26 Warszawa stały Tak ul. Agrarna (cała), ul. Babie Lato: (cała), ul. Chełmżyńska : od nr 1 do nr 93 nieparzyste, od nr 2 do nr 84 parzyste, ul. Izdebnicka: (cała), ul. Jedwabnicka: (cała), ul. Józefa Szymańskiego: (cała), ul. Karla: (cała), ul. Koniecpolska: (cała), ul. Lakowa: (cała), ul. Lotosu: (cała), ul. Marsa: od nr 29 do nr 85 numery nieparzyste, ul. Mirska: (cała), ul. Młodnicka: (cała), ul. Niepołomicka: (cała), ul. Podhalańska: cała w granicach Dzielnicy Rembertów, ul. Poświętna: (cała), ul. Rafii: (cała), ul. Szeroka: numery parzyste od 2 do 80, ul. Świetlicka: (cała), ul. Toporowska: (cała), ul. Wał Kościuszkowski: (cała).
972 Państwowy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Strażacka 57/59 Warszawa stały Nie ul. Chełmżyńska: 86 do końca numery parzyste, 95 do końca numery nieparzyste, ul. Gontarska: (cała), ul. Gwarków: od nr 37 do nr 47, ul. Józefa Grzegorza Chłopickiego: cała w granicach Dzielnicy Rembertów, ul. Kołodziejska: (cała), ul. Krobińska: (cała), ul. Matecznik: (cała), ul. Oraczy: (cała), ul. Powroźnicza: (cała), ul. Stelmachów: (cała), ul. Strażacka: od nr 39 do nr 75, ul. Szeroka: od nr 27 do końca numery nieparzyste, od nr 82 do końca numery parzyste, ul. Szkutników: (cała), ul. Traczy: (cała)
973 Szkoła Podstawowa Nr 217, Ignacego Paderewskiego 45 Warszawa stały Nie ul. Czwartaków: od nr 1 do nr 27 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 36 numery parzyste, ul. Drogistów: (cała), ul. Dziewiarska: (cała), ul. Kaletnicza: (cała), ul. Katiuszy: (cała), ul. Kordiana: od nr 1 do nr 37 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 50 numery parzyste, ul. Madziarów: (cała), ul. Magenta: od nr 105 do nr 119, ul. Masztelerska: (cała), ul. Orbity: (cała), ul. I. Paderewskiego od nr 167 do końca oraz od nr 158a do końca, ul. Roty: od nr 1 do nr 27 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 28 numery parzyste, ul. Strażacka: od nr 106 do końca, ul. Szafarzy: od nr 1 do nr 35 numery nieparzyste, od nr 2 do nr 28 numery parzyste, ul. Zawiszaków: (cała), ul. Zdrowotna: (cała), ul. Zecerska: (cała), ul. Zesłańców Polskich: (cała).
974 LI Liceum Ogólnokształcące, ul. Kadrowa 9 Warszawa stały Nie ul. al. Sztandarów: (cała), ul. Buchalteryjna: (cała), ul. Budnicza: (cała), ul. Czapnicza: (cała), ul. Czwartaków: od nr 81 do końca numery nieparzyste, od nr 88 do końca numery parzyste, ul. Jerzego (cała), ul. Kamasznicza: strona parzysta od nr 10 do końca, strona nieparzysta od nr 5 do końca, ul. Kapelusznicza: (cała), ul. Kapitańska: (cała), ul. Licealna: (cała), ul. Listonoszy: (cała), ul. Magenta: od nr 9 do nr 53, ul. Mokry Ług: cała w graniach Dzielnicy Rembertów, ul. Pacholęca: strona parzysta od nr 8 do końca, strona nieparzysta od nr 5 do końca, ul. Pastuszków: (cała), ul. Puszkarzy: (cała), ul. Rękawicznicza: (cała), ul. Solferino: (cała), ul. Szewska: strona parzysta cała, strona nieparzysta od nr 7 do końca.
975 Szkoła Podstawowa Nr 217, Ignacego Paderewskiego 45 Warszawa stały Nie al. gen. A. Chruściela "Montera" od nr 1 do nr 79 (nieparzyste), ul. Czwartaków: od nr 29 do nr 79A (nieparzyste) oraz od nr 38 do 86 (parzyste), ul. Dziewanowska: (cała), ul. Ignacego Paderewskiego od nr 1 do nr 165 (nieparzyste) oraz od nr 2 do nr 156 (parzyste):), ul. Kramarska: (cała), ul. Magenta: od nr 128 do nr 152 i nr 6 (parzyste) oraz, od nr 3 do nr 7, od nr 129 do nr 155 (nieparzyste), ul. Szafarzy: od nr 30 do końca (parzyste), od nr 37 do końca (nieparzyste), ul. Zygmuntów.
976 LI Liceum Ogólnokształcące, Kadrowa 9 Warszawa stały Tak ul. Bombardierów: (cała), ul. Jagodna: (cała), ul. Jasówka: (cała), ul. Kadrowa: (cała), ul. Kamasznicza: nr 3 (nieparzyste), od nr 6 do nr 8 (parzyste), ul. Kanonierska: (cała), ul. Karolówka: (cała), ul. Kordiana: od nr 39 do końca numery nieparzyste, od nr 52 do końca numery parzyste, ul. Notarialna: (cała), ul. Pacholęca: nr 3 (nieparzyste), od nr 2 do nr 6 (parzyste), ul. Pancerna: (cała), ul. Pielgrzymów: (cała), ul. Pilarzy: (cała), ul. Roty od nr 29 do końca (nieparzyste) oraz od nr 30 do końca (parzyste), ul. Strycharska: (cała), ul. Szewska: strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 (nieparzyste), ul. Sztukatorska: (cała), ul. Szyszaków: (cała), ul. Władysława Szeflera "Włada": (cała), ul. Zawodowa: (cała).
977 Przedszkole Nr 376, Admiralska 17 Warszawa stały Tak ul. Admiralska: (cała), ul. Czerwonych Beretów: (cała), ul. Frontowa: (cała).
978 Szkoła Podstawowa nr 376, Ziemskiego "Wachnowskiego" 22 Warszawa stały Nie ul. al. Gen. A. Chruściela "Montera": od nr 81 do końca (nieparzyste), oraz od nr 2 do końca (parzyste), ul. Emilii Gierczak: (cała), ul. Michała Okurzałego: (cała), ul. Pontonierów: (cała), ul. Topograficzna (cała), ul. gen. K. Ziemskiego "Wachnowskiego" (cała.
979 Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, Plutonowych 10 Warszawa stały Tak ul. Buławy: (cała), ul. Cyrulików: od nr 99 do końca, ul. Kominiarska: (cała), ul. Konwisarska: od nr 47 do końca (nieparzyste) oraz , od nr 46 do końca (parzyste), ul. Liryczna: (cała), ul. Markietanki: (cała), ul. Plutonowych: (cała), ul. Posłańców: (cała), ul. Przewłocka: (cała), ul. Rasztowska: (cała), ul. Republikańska: (cała), ul. Sobiborska: (cała), ul. Szatkowników: (cała), ul. Ułańska: (cała).
980 Biblioteka Publiczna, ul. Gawędziarzy 8 Warszawa stały Tak ul. Cyrulików od nr 1 do nr 97, Dziewosłęby, ul. Fizyków, ul. Górna, ul. Gawędziarzy, ul. Haubicy, ul. Eskulapów, ul. Konwisarska od nr 1 do nr 45 (nieparzyste (oraz od nr 2 do nr 44 (parzyste), ul. St. Fiszera, ul. Przebieg
981 Dom Kultury Rembertów, al. Komandosów 8 Warszawa stały Tak al. Komandosów, ul. Bellony, ul. E. Bocheńskiego "Dubańca", ul. T. Furgalskiego "Wyrwy", ul. Jaworzniaków, ul. Kuglarska, ul. S. Melaka, ul. M. Niedziałkowskiego, ul. Przedświt, ul. Suflerska, ul. Żołnierska
982 Zespół Szkół nr 76, Dwóch Mieczy 5 Warszawa stały Tak ul. Amałowicza "Tatara" , ul. Arsenalska, ul. Dokerów, ul. Dowódców, ul. Dwóch Mieczy od nr 1 do nr 23 (nieparzyste) oraz od nr 2 do nr 24 (parzyste), ul. L. Żeligowskiego, ul. Grawerska, ul. Klasztorna, ul. Marsa od nr 68 do końca (parzyste) oraz od nr 87 do końca (nieparzyste), ul. Płatnerska od nr 1 do nr 9, ul. Pociskowa
983 Przedszkole nr 158, Dwóch Mieczy 30/36 Warszawa stały Nie ul. N. Barlickiego, ul. B. Gembarzewskiego, ul. Dwóch Mieczy od nr 25 do końca (nieparzyste) oraz od nr 26 do końca (parzyste, ul. Działyńczyków, ul. Fizylierów, ul. Giermków, ul. Grzybowa, ul. Instruktorska, ul. D. Kłuszyńskiej, ul. Księcia Witolda, ul. Łyszkiewicza "Pechowca" , ul. Płatnerska od nr 37 do końca (nieparzyste), ul. Ks. Skrzeszewskieho. ul. Zygmunta III

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Zachodnia granica dzielnicy – północna granica dzielnicy – wschodnia granica dzielnicy – ul. Mokry Ług (wraz z adresami), al. Sztandarów (wraz z adresami)-ul. Szyszaków (bez adresów) – ul. Czwartaków-ul. Kadrowa (bez adresów) – ul. Zdrowotna (wraz z adresami) – ul. I. Paderewskiego (bez adresów) – al. gen. A. Chruściela „Montera” (bez adresów) – wzdłuż linii kolejowej w kierunku zachodnim – ul. Żołnierska (bez adresów) – ul. Rekrucka do zachodniej granicy Dzielnicy. 5 4 665 5 35
0.0000020000Nr 2 ul. Zdrowotna (bez adresów)-ul. I. Paderewskiego (z adresami)-osią al. gen. A. Chruściela "Montera" 9numery nieparzyste)-rondo A. E. Fieldorfa "Nila"-al. Sztandarów (bez adresów)-ul. Szyszaków 9 z adresami)-ul. Czwartków-ul. Kadrowa 9 z adresami). 5 4 277 5 35
0.0000030000Nr 3 Al. Sztandarów 9bez adresów)-rondo A. E. Fieldorfa "Nila"-osią al. gen. A. Chruściela "Montera" 9numery parzyste)-ul. Cyrulików-wschodnia granica dzielnicy w kierunku północnym 6 5 044 5 39
0.0000040000Nr 4 Południowa granica dzielnicy-ul. Rekrucka-ul. Żołnierska (z adresami)-wzdłuż linii kolejowej w kierunku wschodnim-wschodnia granica dzielnicy w kierunku południowym 5 4 036 5 35
Podsumowanie 21 18 022 20 144

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 8 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 8 7 29
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW" KW STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW" 7 7 7 7 28
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA KWW FORUM DLA REMBERTOWA 7 7 8 7 29
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO KWW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO 7 7 8 7 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 4 673 3 130 3 130 66.98% 0.06698
3 078 98.34% 0.09834
Tak
2 4 277 2 968 2 968 69.39% 0.06939
2 948 99.33% 0.09933
Tak
3 5 050 3 425 3 425 67.82% 0.06782
3 357 98.01% 0.09801
Tak
4 4 058 2 653 2 653 65.38% 0.06538
2 607 98.27% 0.09827
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 925 29 24.40% 0.0244
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 163 29 18.04% 0.01804
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW" 2 089 28 17.42% 0.01742
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA 2 286 29 19.07% 0.01907
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO 2 527 29 21.08% 0.02108

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 2 925 29 6 24.40% 0.0244
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 163 29 4 18.04% 0.01804
Tak
23 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW" 2 089 28 4 17.42% 0.01742
Tak
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA 2 286 29 3 19.07% 0.01907
Tak
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO 2 527 29 4 21.08% 0.02108
Tak

Rada Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 PORTASIEWICZ GRZEGORZ 348 11.31% 0.01131
Tak
1 4 2 MUĆKO AGNIESZKA 47 1.53% 0.00153
Nie
1 4 3 JURKOWSKI ADAM 25 0.81% 0.00081
Nie
1 4 4 JURKOWSKA KATARZYNA TERESA 34 1.10% 0.0011
Nie
1 4 5 WASZCZUK SYLWIA 28 0.91% 0.00091
Nie
1 4 6 WIĘCŁAW MICHAŁ 10 0.32% 0.00032
Nie
1 4 7 DŁUGOŁĘCKI PAWEŁ 42 1.36% 0.00136
Nie
1 10 1 WOSZTYL ARTUR 259 8.41% 0.00841
Tak
1 10 2 MELAK ZENON 101 3.28% 0.00328
Nie
1 10 3 SZMURŁO SZYMON 44 1.43% 0.00143
Nie
1 10 4 PIOTRAK KRYSTYNA WIESŁAWA 36 1.17% 0.00117
Nie
1 10 5 ZADROZIŃSKI ANDRZEJ JANUSZ 47 1.53% 0.00153
Nie
1 10 6 SOCHACKA AGNIESZKA 25 0.81% 0.00081
Nie
1 10 7 WIŚNIEWSKA KLAUDIA 42 1.36% 0.00136
Nie
1 23 1 KARCZMARZ GRZEGORZ 95 3.09% 0.00309
Tak
1 23 2 KUCZYŃSKI MIKOŁAJ 68 2.21% 0.00221
Nie
1 23 3 WIŚNIEWSKA KAROLINA 82 2.66% 0.00266
Nie
1 23 4 TOMASZEWSKA IWONA 28 0.91% 0.00091
Nie
1 23 5 ŚLĘZAK ŁUKASZ 24 0.78% 0.00078
Nie
1 23 6 MAMIŃSKA ANNA JOANNA 55 1.79% 0.00179
Nie
1 23 7 JADCZAK ZBIGNIEW ARKADIUSZ 56 1.82% 0.00182
Nie
1 24 1 GOLÓNKA MIECZYSŁAW 192 6.24% 0.00624
Nie
1 24 2 JARZĘCKI MAREK KRZYSZTOF 316 10.27% 0.01027
Tak
1 24 3 WRÓBEL HENRYK 83 2.70% 0.0027
Nie
1 24 4 SZCZERKOWSKA ALEKSANDRA 53 1.72% 0.00172
Nie
1 24 5 KIEŁCZEWSKA ANNA 28 0.91% 0.00091
Nie
1 24 6 ZAPARTY BOŻENA MARIA 19 0.62% 0.00062
Nie
1 24 7 KUŚ ROBERT STANISŁAW 110 3.57% 0.00357
Nie
1 25 1 MELAK JÓZEF 236 7.67% 0.00767
Tak
1 25 2 POLAK URSZULA 97 3.15% 0.00315
Nie
1 25 3 SZCZEPAŃSKI DARIUSZ 115 3.74% 0.00374
Nie
1 25 4 KARAUDA ANGELIKA 33 1.07% 0.00107
Nie
1 25 5 POLKOWSKI LESZEK PIOTR 167 5.43% 0.00543
Nie
1 25 6 MIELNIK MICHAŁ ŁUKASZ 51 1.66% 0.00166
Nie
1 25 7 PAZUREK ANNA 82 2.66% 0.00266
Nie
2 4 1 PIOTROWSKI ARKADIUSZ 465 15.77% 0.01577
Tak
2 4 2 ZIĘTEK Marcin Łukasz 164 5.56% 0.00556
Tak
2 4 3 KUROWSKA Edyta Matylda 53 1.80% 0.0018
Nie
2 4 4 PROCHOWICZ Diana 55 1.87% 0.00187
Nie
2 4 5 KOZŁOWSKI Norbert Janusz 18 0.61% 0.00061
Nie
2 4 6 PRUCHNO-SZELĄGOWSKA Emilia Katarzyna 22 0.75% 0.00075
Nie
2 4 7 BACZKOWSKI Zbigniew 39 1.32% 0.00132
Nie
2 10 1 WOJCIECHOWSKA-BOREK EWA 187 6.34% 0.00634
Tak
2 10 2 FIGAT MACIEJ TADEUSZ 137 4.65% 0.00465
Nie
2 10 3 SIEWKO ADAM PAWEŁ 50 1.70% 0.0017
Nie
2 10 4 ROSA MARIA JÓZEFA 27 0.92% 0.00092
Nie
2 10 5 LEWANDOWSKA KATARZYNA 33 1.12% 0.00112
Nie
2 10 6 GRABOWSKI MAREK ADAM 15 0.51% 0.00051
Nie
2 10 7 MAJSZYK KRZYSZTOF MARIAN 13 0.44% 0.00044
Nie
2 23 1 KĄDEJA AGNIESZKA 346 11.74% 0.01174
Tak
2 23 2 JABŁOŃSKA ELŻBIETA WŁADYSŁAWA 37 1.26% 0.00126
Nie
2 23 3 ROSIŃSKA IWONA 58 1.97% 0.00197
Nie
2 23 4 POKWAP PIOTR ANDRZEJ 109 3.70% 0.0037
Nie
2 23 5 JUDYCKI MACIEJ JÓZEF 52 1.76% 0.00176
Nie
2 23 6 KAWĘCKA ADELA 11 0.37% 0.00037
Nie
2 23 7 OSIŃSKI KRZYSZTOF STANISŁAW 120 4.07% 0.00407
Nie
2 24 1 SZACHERSKI Robert Włodzimierz 201 6.82% 0.00682
Nie
2 24 2 MICHOŃ Magdalena Karolina 61 2.07% 0.00207
Nie
2 24 3 GRABOWSKI Norbert Stanisław 22 0.75% 0.00075
Nie
2 24 4 STEFAŃCZUK Agnieszka 22 0.75% 0.00075
Nie
2 24 5 KARPIŃSKI Robert Cezary 33 1.12% 0.00112
Nie
2 24 6 SZUBIŃSKA Anna 6 0.20% 0.0002
Nie
2 24 7 KRASOWSKI Krzysztof 52 1.76% 0.00176
Nie
2 25 1 PŁONKA MARCIN RYSZARD 252 8.55% 0.00855
Tak
2 25 2 TWARDOWSKI ROBERT 112 3.80% 0.0038
Nie
2 25 3 NOWAKOWSKI MACIEJ PRZEMYSŁAW 74 2.51% 0.00251
Nie
2 25 4 MYŚLIŃSKA JOANNA MONIKA 28 0.95% 0.00095
Nie
2 25 5 BIELEC KAROLINA 21 0.71% 0.00071
Nie
2 25 6 KROKOWSKA AGNIESZKA ALEKSANDRA 35 1.19% 0.00119
Nie
2 25 7 KARBOWSKA JADWIGA 18 0.61% 0.00061
Nie
3 4 1 IWANICKI MACIEJ ANDRZEJ 363 10.81% 0.01081
Tak
3 4 2 LIS TOMASZ WIESŁAW 136 4.05% 0.00405
Nie
3 4 3 GÓRCZYŃSKI MIROSŁAW 208 6.20% 0.0062
Tak
3 4 4 FILIPOWICZ EWA MARIA 123 3.66% 0.00366
Nie
3 4 5 MAŚLAK ZDZISŁAW 16 0.48% 0.00048
Nie
3 4 6 OLSZEWSKA LIDIA MAŁGORZATA 122 3.63% 0.00363
Nie
3 4 7 SMOLIŃSKA IWONA 31 0.92% 0.00092
Nie
3 4 8 STRUMSKI KONSTANTY JAROSŁAW 57 1.70% 0.0017
Nie
3 10 1 ŁUGOWSKI ANDRZEJ FRANCISZEK 212 6.32% 0.00632
Tak
3 10 2 PABIAN MARCIN DOMINIK 84 2.50% 0.0025
Nie
3 10 3 LEWANDOWSKA HALINA STANISŁAWA 70 2.09% 0.00209
Nie
3 10 4 MAURER MAGDALENA MARIA 58 1.73% 0.00173
Nie
3 10 5 PATYNOWSKI GRZEGORZ RAFAŁ 49 1.46% 0.00146
Nie
3 10 6 SŁAWIŃSKI ANDRZEJ 20 0.60% 0.0006
Nie
3 10 7 JĘDRZEJECKA URSZULA 20 0.60% 0.0006
Nie
3 10 8 LAMPA HENRYK JAN 10 0.30% 0.0003
Nie
3 23 1 ZYGA MICHAŁ ANTONI 229 6.82% 0.00682
Tak
3 23 2 OCHENDUSZKA CZESŁAW ROMAN 147 4.38% 0.00438
Nie
3 23 3 STRZELCZYK AGNIESZKA JOANNA 78 2.32% 0.00232
Nie
3 23 4 NOWICKI JERZY 28 0.83% 0.00083
Nie
3 23 5 SZOPNY BEATA STANISŁAWA 34 1.01% 0.00101
Nie
3 23 6 BUDEK KATARZYNA KRYSTYNA 39 1.16% 0.00116
Nie
3 23 7 MOŚCICKA GRAŻYNA JOLANTA 17 0.51% 0.00051
Nie
3 24 1 KOWALCZUK STANISŁAW WACŁAW 213 6.34% 0.00634
Tak
3 24 2 PIÓRKOWSKI LESZEK 157 4.68% 0.00468
Nie
3 24 3 PLISZKA IWONA MARYLA 13 0.39% 0.00039
Nie
3 24 4 SAGANOWSKA MAGDALENA MARIA 47 1.40% 0.0014
Nie
3 24 5 SOSIŃSKI ANDRZEJ TOMASZ 34 1.01% 0.00101
Nie
3 24 6 SOSZKA STEFAN ZDZISŁAW 82 2.44% 0.00244
Nie
3 24 7 SZELĄG MAŁGORZATA ANTONINA 78 2.32% 0.00232
Nie
3 24 8 SUCHECKA URSZULA 19 0.57% 0.00057
Nie
3 25 1 KOWALSKA IZABELA HELENA 185 5.51% 0.00551
Tak
3 25 2 STARUCH KAMIL 160 4.77% 0.00477
Nie
3 25 3 NYCZ URSZULA KRYSTYNA 50 1.49% 0.00149
Nie
3 25 4 ZBROŃSKI ROBERT ROMAN 36 1.07% 0.00107
Nie
3 25 5 BIELEC ARTUR NORBERT 59 1.76% 0.00176
Nie
3 25 6 CZYŻEWSKI FILIP KRYSPIN 11 0.33% 0.00033
Nie
3 25 7 ŚWIDERSKA MARTA KATARZYNA 33 0.98% 0.00098
Nie
3 25 8 BĄCZKOWSKA HENRIETTE GABRIELE 29 0.86% 0.00086
Nie
4 4 1 KARPOWICZ MAREK 297 11.39% 0.01139
Tak
4 4 2 KAIM WIESŁAWA ANNA 36 1.38% 0.00138
Nie
4 4 3 GÓRSKA ANNA JADWIGA 74 2.84% 0.00284
Nie
4 4 4 TYBOROWSKI RYSZARD IRENEUSZ 29 1.11% 0.00111
Nie
4 4 5 GAŁĄZKA STANISŁAW TOMASZ 11 0.42% 0.00042
Nie
4 4 6 MASZEK MAŁGORZATA MARIA 28 1.07% 0.00107
Nie
4 4 7 KWIECIEŃ PIOTR 44 1.69% 0.00169
Nie
4 10 1 AUGUSTYNOWICZ-FIGAT BARBARA 204 7.83% 0.00783
Nie
4 10 2 BIELAWSKI SYLWESTER ADAM 77 2.95% 0.00295
Nie
4 10 3 CHOIŃSKI STANISŁAW 56 2.15% 0.00215
Nie
4 10 4 ZAWIŚLAK ANDRZEJ ANTONI 231 8.86% 0.00886
Tak
4 10 5 BIAŁECKI CEZARY 11 0.42% 0.00042
Nie
4 10 6 LEOŃCZYK URSZULA MARIA 12 0.46% 0.00046
Nie
4 10 7 PAWŁOWSKA BARBARA TERESA 33 1.27% 0.00127
Nie
4 23 1 SAMOCIUK JADWIGA 86 3.30% 0.0033
Nie
4 23 2 POGORZELSKI ALFRED JACEK 113 4.33% 0.00433
Tak
4 23 3 OSIK KRZYSZTOF BERNARD 97 3.72% 0.00372
Nie
4 23 4 ZIĘBICKA MIROSŁAWA 9 0.35% 0.00035
Nie
4 23 5 HAT EWA IZABELLA 44 1.69% 0.00169
Nie
4 23 6 TREMBIŃSKI ARTUR ANDRZEJ 13 0.50% 0.0005
Nie
4 23 7 KNAP MONIKA AGNIESZKA 14 0.54% 0.00054
Nie
4 24 1 ŚLUSARCZYK JUSTYNA URSZULA 143 5.49% 0.00549
Nie
4 24 2 BURTNIAK BARBARA 149 5.72% 0.00572
Tak
4 24 3 KĄCA MICHAŁ MAREK 22 0.84% 0.00084
Nie
4 24 4 MOLĘGOWSKI ROBERT JAN 21 0.81% 0.00081
Nie
4 24 5 BOGACKI SZYMON 46 1.76% 0.00176
Nie
4 24 6 ŚLIWKA MIROSŁAWA BARBARA 53 2.03% 0.00203
Nie
4 24 7 POPŁAWSKI GRZEGORZ MAREK 11 0.42% 0.00042
Nie
4 25 1 KACZYŃSKI MICHAŁ 273 10.47% 0.01047
Tak
4 25 2 MURASZKO DOMINIK 60 2.30% 0.0023
Nie
4 25 3 MICHALSKA MARZENA EWA 99 3.80% 0.0038
Nie
4 25 4 POŁAWSKI TOMASZ ALBERT 72 2.76% 0.00276
Nie
4 25 5 CYBULSKA AGNIESZKA EWA 30 1.15% 0.00115
Nie
4 25 6 PRZYBYSZ KAMILA MAŁGORZATA 30 1.15% 0.00115
Nie
4 25 7 OGNIK ALEKSANDRA MARIA 79 3.03% 0.00303
Nie
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 22 624 18 022 13