Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI
Typ komitetu Komitet wyborczy organizacji i stowarzyszeń
Adres ul.Ceramiczna 37 / 25, 03-126 Warszawa
Pełnomocnik wyborczy Piotr Basiński
Pełnomocnik finansowy Artur Marek Wielgołaski
Adres strony www
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 7 4 57.14 3 42.86 1
Okręg nr 2 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 3 7 4 57.14 3 42.86 1
Okręg nr 4 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 5 7 3 42.86 4 57.14 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 39 43 33 62 26
Okręg nr 2 46 50 43 59 35
Okręg nr 3 45 45 43 80 26
Okręg nr 4 49 57 43 63 28
Okręg nr 5 43 45 41 59 32

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 5 1
Ogółem 5 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 35 17 49% 18 51%
Ogółem 35 17 49% 18 51%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 45 48 41
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 3 1 33% 2 67%
30-39 12 6 50% 6 50%
40-59 15 6 40% 9 60%
60+ 5 4 80% 1 20%
Ogółem 35 17 49% 18 51%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 0 0 0% 0 0%

Wybory do Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Lista nr 23 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 adamkiewicz marcin piotrADAMKIEWICZ Marcin Piotr 36 Warszawa 704 0.00582
5.82% Nie
2 wnuszynzska lucynaWNUSZYŃSKA Lucyna 34 Warszawa 753 0.00622
6.22% Tak
3 kolzakowska edyta annaKOŁAKOWSKA Edyta Anna 35 Warszawa 359 0.00297
2.97% Nie
4 stromecki marcinSTROMECKI Marcin 26 Warszawa 132 0.00109
1.09% Nie
5 staniszewska martaSTANISZEWSKA Marta 39 Warszawa 130 0.00107
1.07% Nie
6 komorska krystyna janinaKOMORSKA Krystyna Janina 62 Warszawa 176 0.00145
1.45% Nie
7 wasek tomasz jerzyWASEK Tomasz Jerzy 37 Warszawa 92 0.00076
0.76% Nie

Lista nr 23 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 wielgolzaski artur marekWIELGOŁASKI Artur Marek 38 Warszawa 548 0.00448
4.48% Nie
2 knap piotrKNAP Piotr 35 Warszawa 605 0.00495
4.95% Tak
3 foltyn ilonaFOLTYN Ilona 41 Warszawa 538 0.0044
4.40% Nie
4 stettner ewa annaSTETTNER Ewa Anna 59 Warszawa 126 0.00103
1.03% Nie
5 rozbicki piotr boguslzawROZBICKI Piotr Bogusław 59 Warszawa 157 0.00128
1.28% Nie
6 kurt renata monikaKURT Renata Monika 50 Warszawa 145 0.00119
1.19% Nie
7 gulatowski tomasz leszekGULATOWSKI Tomasz Leszek 39 Warszawa 204 0.00167
1.67% Nie

Lista nr 23 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 kulzak maciej tadeuszKUŁAK Maciej Tadeusz 40 Warszawa 432 0.00363
3.63% Nie
2 sztygowska anna alicjaSZTYGOWSKA Anna Alicja 31 Warszawa 331 0.00278
2.78% Nie
3 sokolzowski dariusz krzysztofSOKOŁOWSKI Dariusz Krzysztof 46 Warszawa 139 0.00117
1.17% Nie
4 szczypinzska iwona annaSZCZYPIŃSKA Iwona Anna 43 Warszawa 127 0.00107
1.07% Nie
5 lzuczak barbara mariaŁUCZAK Barbara Maria 80 Warszawa 112 0.00094
0.94% Nie
6 wosz paulinaWOŚ Paulina 26 Warszawa 194 0.00163
1.63% Nie
7 wlzoch grzegorz pawelzWŁOCH Grzegorz Paweł 43 Warszawa 224 0.00188
1.88% Nie

Lista nr 23 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 pelc filip tadeuszPELC Filip Tadeusz 28 Warszawa 1 258 0.01172
11.72% Tak
2 jakubiak wojciech bogumilzJAKUBIAK Wojciech Bogumił 49 Warszawa 306 0.00285
2.85% Nie
3 gmitrzuk-zieztarska elwira elzzzbietaGMITRZUK-ZIĘTARSKA Elwira Elżbieta 62 Warszawa 93 0.00087
0.87% Nie
4 staszewski robert wojciechSTASZEWSKI Robert Wojciech 49 Warszawa 199 0.00185
1.85% Nie
5 lubbe hanna wiktoriaLUBBE Hanna Wiktoria 63 Warszawa 105 0.00098
0.98% Nie
6 bukowska-bazczek anna mariaBUKOWSKA-BĄCZEK Anna Maria 44 Warszawa 114 0.00106
1.06% Nie
7 sikorski marcin pawelzSIKORSKI Marcin Paweł 45 Warszawa 217 0.00202
2.02% Nie

Lista nr 23 [ Okręg nr 5 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 poddezbniak jacek ryszardPODDĘBNIAK Jacek Ryszard 47 Warszawa 561 0.00611
6.11% Nie
2 krawczyk grzegorz tomaszKRAWCZYK Grzegorz Tomasz 44 Warszawa 129 0.0014
1.40% Nie
3 szwidwa pawelz rafalzŚWIDWA Paweł Rafał 41 Warszawa 191 0.00208
2.08% Nie
4 kuthan-kudera anna mariaKUTHAN-KUDERA Anna Maria 37 Warszawa 295 0.00321
3.21% Nie
5 vassallo monikaVASSALLO Monika 39 Warszawa 179 0.00195
1.95% Nie
6 grzybowska elzzzbieta krystynaGRZYBOWSKA Elżbieta Krystyna 59 Warszawa 146 0.00159
1.59% Nie
7 jaworski michalz pawelzJAWORSKI Michał Paweł 32 Warszawa 832 0.00906
9.06% Tak