Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KWW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
Typ komitetu Komitet wyborczy wyborców
Adres Al. Solidarności 75 / 18, 00-090 Warszawa
Pełnomocnik wyborczy Mateusz Grzegorz Hebda
Pełnomocnik finansowy Linus Lewandowski
Adres strony www
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Prezydent m.st. Warszawy

Numer Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie
11 ŚPIEWAK Jan Dawid 31 Warszawa

Rada m.st. Warszawy

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 2 9 5 55.56 4 44.44 1
Okręg nr 3 9 5 55.56 4 44.44 1
Okręg nr 4 7 4 57.14 3 42.86 1
Okręg nr 5 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 6 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 7 10 5 50.00 5 50.00 1
Okręg nr 8 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 9 10 5 50.00 5 50.00 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 35 33 36 52 20
Okręg nr 2 34 32 38 54 20
Okręg nr 3 39 41 37 67 19
Okręg nr 4 36 32 40 71 22
Okręg nr 5 40 47 33 74 18
Okręg nr 6 35 31 38 45 23
Okręg nr 7 38 36 40 74 22
Okręg nr 8 46 53 40 62 34
Okręg nr 9 36 36 35 46 28

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów
Zarejestrowane listy do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 9 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Ogółem 78 40 51% 38 49%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów
Średnia wieku kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów na wójta
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 18 10 56% 8 44%
30-39 36 20 56% 16 44%
40-59 17 6 35% 11 65%
60+ 6 4 67% 2 33%
Ogółem 77 40 52% 37 48%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 1 0 0% 1 100%

Wybory do Rady m.st. Warszawy

Lista nr 18 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 szpiewak jan dawidŚPIEWAK Jan Dawid 31 Warszawa 5 049 0.00539
5.39% Nie
2 sobczak zofia barbaraSOBCZAK Zofia Barbara 27 Warszawa 288 0.00031
0.31% Nie
3 kujawski michalzKUJAWSKI Michał 29 Warszawa 34 4.0E-5
0.04% Nie
4 mysinzska elzzzbieta martaMYSIŃSKA Elżbieta Marta 33 Warszawa 56 6.0E-5
0.06% Nie
6 marczyk agata helenaMARCZYK Agata Helena 20 Warszawa 36 4.0E-5
0.04% Nie
7 sarniak filip jakubSARNIAK Filip Jakub 36 Warszawa 30 3.0E-5
0.03% Nie
8 bazk krzysztofBĄK Krzysztof 48 Warszawa 45 5.0E-5
0.05% Nie
9 wicha joanna beataWICHA Joanna Beata 52 Warszawa 247 0.00026
0.26% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 gospodarczyk hanna dobrawaGOSPODARCZYK Hanna Dobrawa 32 Warszawa 1 935 0.00189
1.89% Nie
2 okrasa cezary damianOKRASA Cezary Damian 33 Warszawa 411 0.0004
0.40% Nie
3 stanzczuk kinga barbaraSTAŃCZUK Kinga Barbara 30 Warszawa 235 0.00023
0.23% Nie
4 zarozd marcin grzegorzZARÓD Marcin Grzegorz 34 Warszawa 80 8.0E-5
0.08% Nie
5 domanzska inga mariaDOMAŃSKA Inga Maria 35 Warszawa 277 0.00027
0.27% Nie
6 kmicik marcin wlzodzimierzKMICIK Marcin Włodzimierz 54 Warszawa 45 4.0E-5
0.04% Nie
7 halbersztat annaHALBERSZTAT Anna 39 Warszawa 109 0.00011
0.11% Nie
8 gastolz martaGASTOŁ Marta 20 Warszawa 103 0.0001
0.10% Nie
9 szajer michalz pawelzSZAJER Michał Paweł 29 Warszawa 109 0.00011
0.11% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 piechna-wiezckiewicz paulina krystynaPIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 34 Warszawa 3 220 0.00294
2.94% Nie
2 liszka sebastian romanLISZKA Sebastian Roman 37 Warszawa 229 0.00021
0.21% Nie
3 lechowska inga annaLECHOWSKA Inga Anna 45 Warszawa 281 0.00026
0.26% Nie
4 andrzejewski tomasz pawelzANDRZEJEWSKI Tomasz Paweł 30 Warszawa 149 0.00014
0.14% Nie
5 falenciak-pabijan barbara iwonaFALENCIAK-PABIJAN Barbara Iwona 67 Warszawa 87 8.0E-5
0.08% Nie
6 kadelski leszek aleksanderKADELSKI Leszek Aleksander 40 Warszawa 38 3.0E-5
0.03% Nie
7 kamler marika krystynaKAMLER Marika Krystyna 19 Warszawa 116 0.00011
0.11% Nie
8 brzezinzski bartosz maciejBRZEZIŃSKI Bartosz Maciej 41 Warszawa 142 0.00013
0.13% Nie
9 samolinzska weronikaSAMOLIŃSKA Weronika 37 Warszawa 306 0.00028
0.28% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 perkowski karol konradPERKOWSKI Karol Konrad 25 Warszawa 1 574 0.00237
2.37% Nie
2 bialzolzezcka dorota barbaraBIAŁOŁĘCKA Dorota Barbara 34 Warszawa 393 0.00059
0.59% Nie
3 samolinzska justynaSAMOLIŃSKA Justyna 30 Warszawa 254 0.00038
0.38% Nie
4 lewandowska katarzynaLEWANDOWSKA Katarzyna 30 Warszawa 320 0.00048
0.48% Nie
5 rudzki wieslzaw wincentyRUDZKI Wiesław Wincenty 71 Warszawa 84 0.00013
0.13% Nie
6 basiaga karol robertBASIAGA Karol Robert 22 Warszawa 47 7.0E-5
0.07% Nie
7 romanowska agata annaROMANOWSKA Agata Anna 34 Warszawa 426 0.00064
0.64% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 5 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 kolzeczek aleksandraKOŁECZEK Aleksandra 31 Warszawa 1 967 0.00206
2.06% Nie
2 kuc dominikKUC Dominik 18 Warszawa 713 0.00075
0.75% Nie
3 supinzska-modzelewska jolanta mariaSUPIŃSKA-MODZELEWSKA Jolanta Maria 74 Warszawa 186 0.00019
0.19% Nie
4 lewandowski linusLEWANDOWSKI Linus 25 Warszawa 192 0.0002
0.20% Nie
5 rawinzska malzgorzataRAWIŃSKA Małgorzata 50 Warszawa 179 0.00019
0.19% Nie
6 sochacki michalzSOCHACKI Michał 41 Warszawa 143 0.00015
0.15% Nie
7 nowak katarzynaNOWAK Katarzyna 32 Warszawa 202 0.00021
0.21% Nie
8 tuszynzski sebastian januszTUSZYŃSKI Sebastian Janusz 45 Warszawa 151 0.00016
0.16% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 6 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 wiszlicz-wezgorowski konrad wojciechWIŚLICZ-WĘGOROWSKI Konrad Wojciech 32 Warszawa 1 095 0.00131
1.31% Nie
2 nowak agnieszkaNOWAK Agnieszka 33 Warszawa 1 143 0.00137
1.37% Nie
3 osypowicz michalzOSYPOWICZ Michał 45 Warszawa 216 0.00026
0.26% Nie
4 wiechowska zuzanna jadwigaWIECHOWSKA Zuzanna Jadwiga 27 Warszawa 153 0.00018
0.18% Nie
5 truszcinzski lzukasz boguslzawTRUŚCIŃSKI Łukasz Bogusław 35 Warszawa 110 0.00013
0.13% Nie
6 marczynzska-goldstein ewa aleksandraMARCZYŃSKA-GOLDSTEIN Ewa Aleksandra 39 Warszawa 125 0.00015
0.15% Nie
7 tysler marcin piotrTYSLER Marcin Piotr 40 Warszawa 76 9.0E-5
0.09% Nie
8 grabowska agata juliaGRABOWSKA Agata Julia 23 Warszawa 281 0.00034
0.34% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 7 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 borowski-monkiewicz maciej olafBOROWSKI-MONKIEWICZ Maciej Olaf 33 Warszawa 1 210 0.00109
1.09% Nie
2 piekarska magdalena joannaPIEKARSKA Magdalena Joanna 22 Warszawa 685 0.00062
0.62% Nie
3 drozda lzukaszDROZDA Łukasz 27 Warszawa 236 0.00021
0.21% Nie
4 wolnik magdalena klaudiaWOLNIK Magdalena Klaudia 29 Warszawa 112 0.0001
0.10% Nie
5 rawski tomaszRAWSKI Tomasz 33 Warszawa 134 0.00012
0.12% Nie
6 mazurek miroslzawa wieslzawaMAZUREK Mirosława Wiesława 74 Warszawa 84 8.0E-5
0.08% Nie
7 wezgorowski boguslzawWĘGOROWSKI Bogusław 65 Warszawa 26 2.0E-5
0.02% Nie
8 taperek marta magdalenaTAPEREK Marta Magdalena 28 Warszawa 94 8.0E-5
0.08% Nie
9 wujcik radoslzaw krzysztofWUJCIK Radosław Krzysztof 38 Warszawa 46 4.0E-5
0.04% Nie
10 borowska-kazimiruk sylwiaBOROWSKA-KAZIMIRUK Sylwia 27 Warszawa 126 0.00011
0.11% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 8 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 misztela dagmara dorotaMISZTELA Dagmara Dorota 53 Warszawa 2 451 0.00245
2.45% Nie
2 mazgajska joanna iwonaMAZGAJSKA Joanna Iwona 49 Warszawa 489 0.00049
0.49% Nie
3 morawska gabriela mariaMORAWSKA Gabriela Maria 45 Warszawa 350 0.00035
0.35% Nie
4 urban mateusz jozzefURBAN Mateusz Józef 37 Warszawa 158 0.00016
0.16% Nie
5 mentel dawidMENTEL Dawid 34 Warszawa 160 0.00016
0.16% Nie
6 krawczak dariusz andrzejKRAWCZAK Dariusz Andrzej 49 Warszawa 131 0.00013
0.13% Nie
7 lzukowska janinaŁUKOWSKA Janina 62 Warszawa 142 0.00014
0.14% Nie
8 ostolski adam edwardOSTOLSKI Adam Edward 39 Warszawa 180 0.00018
0.18% Nie

Lista nr 18 [ Okręg nr 9 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 drath justyna annaDRATH Justyna Anna 37 Warszawa 1 950 0.00174
1.74% Nie
2 podedworny luiza annaPODEDWORNY Luiza Anna 39 Warszawa 328 0.00029
0.29% Nie
3 kasparek justyna helenaKASPAREK Justyna Helena 32 Warszawa 242 0.00022
0.22% Nie
4 daszkowski michalz witoldDASZKOWSKI Michał Witold 46 Warszawa 167 0.00015
0.15% Nie
5 komadowska katarzynaKOMADOWSKA Katarzyna 31 Warszawa 180 0.00016
0.16% Nie
6 dazbrowski artur pawelzDĄBROWSKI Artur Paweł 31 Warszawa 346 0.00031
0.31% Nie
7 wojtowicz malzgorzata olgaWOJTOWICZ Małgorzata Olga 38 Warszawa 200 0.00018
0.18% Nie
8 sobczak jakub piotrSOBCZAK Jakub Piotr 28 Warszawa 146 0.00013
0.13% Nie
9 modzelewski michalz marianMODZELEWSKI Michał Marian 32 Warszawa 87 8.0E-5
0.08% Nie
10 bezdzinzski filip rafalzBĘDZIŃSKI Filip Rafał 37 Warszawa 120 0.00011
0.11% Nie

Wybory na Prezydenta m.st. Warszawy

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1. szpiewak jan dawidŚPIEWAK Jan Dawid 31 wyższe Warszawa 26 689 2.99