Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Typ komitetu Komitet wyborczy wyborców
Adres ul. Tysiąclecia 2, 59-300 Lubin
Pełnomocnik wyborczy Tomasz Dominik Ochocki
Pełnomocnik finansowy Waldemar Drzemicki
Adres strony www http://www.bezpartyjnisamorzadowcy.pl/
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Prezydent m.st. Warszawy

Numer Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie
1 ANTONIK Sławomir Wawrzyniec 59 Warszawa

Rada m.st. Warszawy

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 2 9 5 55.56 4 44.44 1
Okręg nr 3 9 5 55.56 4 44.44 1
Okręg nr 4 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 5 8 5 62.50 3 37.50 1
Okręg nr 6 8 3 37.50 5 62.50 1
Okręg nr 7 10 5 50.00 5 50.00 1
Okręg nr 8 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 9 10 5 50.00 5 50.00 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 39 38 39 68 18
Okręg nr 2 52 48 56 69 33
Okręg nr 3 52 44 61 71 30
Okręg nr 4 52 69 40 71 25
Okręg nr 5 45 52 34 69 25
Okręg nr 6 44 41 45 62 29
Okręg nr 7 50 45 55 68 33
Okręg nr 8 55 52 58 71 35
Okręg nr 9 40 28 53 73 19

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów
Zarejestrowane listy do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 9 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Ogółem 78 39 50% 39 50%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów
Średnia wieku kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów na wójta
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 11 6 55% 5 45%
30-39 17 11 65% 6 35%
40-59 28 11 39% 17 61%
60+ 21 11 52% 10 48%
Ogółem 77 39 51% 38 49%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 1 0 0% 1 100%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 1 0 0% 1 100%

Wybory do Rady m.st. Warszawy

Lista nr 1 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 krzysztofowicz ryszard krzysztofKRZYSZTOFOWICZ Ryszard Krzysztof 68 Warszawa 1 191 0.00127
1.27% Nie
2 bohosiewicz zofia teresaBOHOSIEWICZ Zofia Teresa 21 Warszawa 815 0.00087
0.87% Nie
3 dao minh thuyDAO Minh Thuy 36 Warszawa 534 0.00057
0.57% Nie
4 suliga jeremi janSULIGA Jeremi Jan 18 Warszawa 282 0.0003
0.30% Nie
5 wenclewska marta katarzynaWENCLEWSKA Marta Katarzyna 31 Warszawa 310 0.00033
0.33% Nie
6 wolke arturWOLKE Artur 40 Warszawa 192 0.0002
0.20% Nie
7 czerwinzska teresa grazzzynaCZERWIŃSKA Teresa Grażyna 64 Warszawa 635 0.00068
0.68% Nie
8 salzagan milzosz konradSAŁAGAN Miłosz Konrad 30 Warszawa 276 0.00029
0.29% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 rabczon-mazowiecka mariolaRABCZON-MAZOWIECKA Mariola 46 Warszawa 1 149 0.00112
1.12% Nie
2 gralewicz janGRALEWICZ Jan 64 Warszawa 308 0.0003
0.30% Nie
3 kosim elzzzbieta krystynaKOSIM Elżbieta Krystyna 65 Warszawa 397 0.00039
0.39% Nie
4 marcewicz-szymanzska agata cecyliaMARCEWICZ-SZYMAŃSKA Agata Cecylia 47 Warszawa 242 0.00024
0.24% Nie
5 krawczynzska jadwiga danutaKRAWCZYŃSKA Jadwiga Danuta 48 Warszawa 299 0.00029
0.29% Nie
6 marzecki tadeusz tomaszMARZECKI Tadeusz Tomasz 69 Warszawa 185 0.00018
0.18% Nie
7 kuchno piotr przemyslzawKUCHNO Piotr Przemysław 35 Warszawa 224 0.00022
0.22% Nie
8 barcz mariusz piotrBARCZ Mariusz Piotr 55 Warszawa 220 0.00021
0.21% Nie
9 jeglinzska aleksandra ewaJEGLIŃSKA Aleksandra Ewa 33 Warszawa 553 0.00054
0.54% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 roginzski andrzej wiktorROGIŃSKI Andrzej Wiktor 71 Warszawa 1 345 0.00123
1.23% Nie
2 sobieraj karolinaSOBIERAJ Karolina 33 Warszawa 955 0.00087
0.87% Nie
3 czaplarski jacek wojciechCZAPLARSKI Jacek Wojciech 50 Warszawa 163 0.00015
0.15% Nie
4 biskupska ewaBISKUPSKA Ewa 65 Warszawa 384 0.00035
0.35% Nie
5 majkowski ryszardMAJKOWSKI Ryszard 71 Warszawa 187 0.00017
0.17% Nie
6 rutecka lidiaRUTECKA Lidia 58 Warszawa 273 0.00025
0.25% Nie
7 przybysz adamPRZYBYSZ Adam 51 Warszawa 263 0.00024
0.24% Nie
8 lzuszczki nataliaŁUSZCZKI Natalia 30 Warszawa 155 0.00014
0.14% Nie
9 wrochna anna martaWROCHNA Anna Marta 32 Warszawa 282 0.00026
0.26% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 radulski pawelzRADULSKI Paweł 38 Warszawa 646 0.00097
0.97% Nie
2 kacprzak hanna elzzzbietaKACPRZAK Hanna Elżbieta 68 Warszawa 510 0.00077
0.77% Nie
3 dybowski pawelz szymonDYBOWSKI Paweł Szymon 43 Warszawa 210 0.00032
0.32% Nie
4 taborowicz miroslzawa barbaraTABOROWICZ Mirosława Barbara 71 Warszawa 118 0.00018
0.18% Nie
5 masyk lewi danielMASYK Lewi Daniel 25 Warszawa 79 0.00012
0.12% Nie
6 szandecka elzzzbietaSZANDECKA Elżbieta 66 Warszawa 333 0.0005
0.50% Nie
7 szymanek arkadiusz waldemarSZYMANEK Arkadiusz Waldemar 51 Warszawa 211 0.00032
0.32% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 5 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 bartminzski jacekBARTMIŃSKI Jacek 50 Warszawa 1 150 0.0012
1.20% Nie
2 trykacz malzgorzata mariaTRYKACZ Małgorzata Maria 65 Warszawa 1 253 0.00131
1.31% Nie
3 charczenko wiktoria magdalenaCHARCZENKO Wiktoria Magdalena 40 Warszawa 295 0.00031
0.31% Nie
4 sotek barbara henrykaSOTEK Barbara Henryka 69 Warszawa 204 0.00021
0.21% Nie
5 wasilewski maciejWASILEWSKI Maciej 26 Warszawa 379 0.0004
0.40% Nie
6 szymanzski karolSZYMAŃSKI Karol 25 Warszawa 321 0.00034
0.34% Nie
7 kowalczyk monikaKOWALCZYK Monika 25 Warszawa 687 0.00072
0.72% Nie
8 rajkiewicz wandaRAJKIEWICZ Wanda 60 Warszawa 410 0.00043
0.43% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 6 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 basinzski piotrBASIŃSKI Piotr 36 Warszawa 2 654 0.00317
3.17% Nie
2 kajm katarzynaKAJM Katarzyna 62 Warszawa 840 0.001
1.00% Nie
3 kruk marek franciszekKRUK Marek Franciszek 59 Warszawa 227 0.00027
0.27% Nie
4 porczyk katarzynaPORCZYK Katarzyna 32 Warszawa 389 0.00047
0.47% Nie
5 niebrzegowski pawelz narcyzNIEBRZEGOWSKI Paweł Narcyz 43 WARSZAWA 124 0.00015
0.15% Nie
6 wierzbicka malzgorzataWIERZBICKA Małgorzata 29 WARSZAWA 960 0.00115
1.15% Nie
7 szpiewak radoslzawŚPIEWAK Radosław 39 WARSZAWA 1 040 0.00124
1.24% Nie
8 potentas leszek stanislzawPOTENTAS Leszek Stanisław 46 WARSZAWA 292 0.00035
0.35% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 7 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 antonik slzawomir wawrzyniecANTONIK Sławomir Wawrzyniec 59 Warszawa 2 584 0.00233
2.33% Nie
2 baranzska-wrozblewska anna danutaBARAŃSKA-WRÓBLEWSKA Anna Danuta 55 Warszawa 674 0.00061
0.61% Nie
3 trzcinzski jaroslzaw robertTRZCIŃSKI Jarosław Robert 50 Warszawa 678 0.00061
0.61% Nie
4 biernacka katarzyna wlzadyslzawaBIERNACKA Katarzyna Władysława 52 Warszawa 442 0.0004
0.40% Nie
5 tomaszewski jacek grzegorzTOMASZEWSKI Jacek Grzegorz 51 Warszawa 245 0.00022
0.22% Nie
6 stanzczuk duniaSTAŃCZUK Dunia 36 Warszawa 498 0.00045
0.45% Nie
7 tomaszewska monika sylwiaTOMASZEWSKA Monika Sylwia 46 Warszawa 414 0.00037
0.37% Nie
8 czwik tomaszĆWIK Tomasz 45 Warszawa 236 0.00021
0.21% Nie
9 dazbrowska zzzaneta izabelaDĄBROWSKA Żaneta Izabela 33 Warszawa 390 0.00035
0.35% Nie
10 wojciechowicz witold czeslzawWOJCIECHOWICZ Witold Czesław 68 Warszawa 392 0.00035
0.35% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 8 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 janowski piotrJANOWSKI Piotr 53 Warszawa 1 597 0.0016
1.60% Nie
2 zapolski-downar andrzej miroslzawZAPOLSKI-DOWNAR Andrzej Mirosław 71 Warszawa 250 0.00025
0.25% Nie
3 kolzpa-szymanzska paulina annaKOŁPA-SZYMAŃSKA Paulina Anna 39 Warszawa 553 0.00055
0.55% Nie
4 wolke bartlzomiejWOLKE Bartłomiej 35 Warszawa 175 0.00018
0.18% Nie
5 wajszczuk jolanta dorotaWAJSZCZUK Jolanta Dorota 49 Warszawa 347 0.00035
0.35% Nie
6 jasinzska sylwia mariaJASIŃSKA Sylwia Maria 52 Warszawa 649 0.00065
0.65% Nie
7 kacprzak arkadiusz antoniKACPRZAK Arkadiusz Antoni 70 Warszawa 179 0.00018
0.18% Nie
8 bieniasz-zazbek lucyna zofiaBIENIASZ-ZĄBEK Lucyna Zofia 68 Warszawa 321 0.00032
0.32% Nie

Lista nr 1 [ Okręg nr 9 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 pawelzczyk stanislzaw juliuszPAWEŁCZYK Stanisław Juliusz 73 Warszawa 1 913 0.00171
1.71% Nie
2 stezpniewski marcin arturSTĘPNIEWSKI Marcin Artur 42 Warszawa 526 0.00047
0.47% Nie
3 plizga paulina igaPLIZGA Paulina Iga 29 Warszawa 614 0.00055
0.55% Nie
4 grzegrzozlzka henrykGRZEGRZÓŁKA Henryk 71 Warszawa 836 0.00075
0.75% Nie
5 alchimowicz karolina paulaALCHIMOWICZ Karolina Paula 20 Warszawa 338 0.0003
0.30% Nie
6 zzzylinzski tomasz michalzŻYLIŃSKI Tomasz Michał 29 Warszawa 237 0.00021
0.21% Nie
7 wiener aleksandraWIENER Aleksandra 41 Warszawa 413 0.00037
0.37% Nie
8 blim mariusz januszBLIM Mariusz Janusz 49 Warszawa 239 0.00021
0.21% Nie
9 krezzzzel dominika iwonaKRĘŻEL Dominika Iwona 27 Warszawa 327 0.00029
0.29% Nie
10 gostkowska martyna mariaGOSTKOWSKA Martyna Maria 19 Warszawa 771 0.00069
0.69% Nie

Wybory na Prezydenta m.st. Warszawy

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1. antonik slzawomir wawrzyniecANTONIK Sławomir Wawrzyniec 59 wyższe Warszawa 6 457 0.72