Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 204 932
Wyborców 157 414
Obwodów 105
  • Wybory do Rady Powiatu Wejherowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina miasto redaGmina Miasto Reda 9 4 21 9 55
miasto rumiaMiasto Rumia 21 4 21 18 126
gmina miasta wejherowaGmina Miasta Wejherowa 21 4 21 16 115
gmina choczewoGmina Choczewo 6 15 15 39 39
gmina gniewinoGmina Gniewino 7 15 15 32 32
gmina liniaGmina Linia 4 15 15 39 39
gmina luzinoGmina Luzino 7 15 15 28 28
gmina lzezczyceGmina Łęczyce 9 15 15 45 45
gmina szemudGmina Szemud 7 15 15 34 34
gmina wejherowoGmina Wejherowo 14 3 21 9 74

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gniewowska 33 Reda stały Tak Gniewowska, Jara, Kamienna, Krajobrazowa, Krótka, Leśna, Marii Konopnickiej, Na Skarpie, Objazdowa, Elizy Orzeszkowej, Piaskowa, Podgórna, Słoneczna, Spacerowa, Tarasowa, Zbychowska, Żwirowa
2 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. A. Zawadzkiego 10 Reda stały Tak Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Floriana Ceynowy, Franciszka Fenikowskiego, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Szkolna, Św. Wojciecha, Aleksandra Zawadzkiego
3 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. A. Zawadzkiego 10 Reda stały Nie Bosmańska, Garncarska, Cypriana Kamila Norwida od nr 2 do nr 22 parzyste, od nr 29 do końca, Marynarska, Młyńska, Morska, Obwodowa, Osadnicza
4 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. H. Derdowskiego 3 Reda stały Tak Cechowa, Drogowców, Gdańska, Łososiowa, Ogrodowa, Ogrodników, Owocowa, Ks. Janusza Pasierba, Ks. Albina Potrackiego, Rzeczna, Rzemieślnicza, Jana III Sobieskiego, Królowej Marysieńki, Torowa, Warzywnicza, Wejherowska, Zbożowa, Zielarzy, Zielna
5 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Łąkowa 36/38 Reda stały Nie Bociania, Bursztynowa, Głogowa, Jantarowa, Krucza, Łąkowa od nr 31 do końca, Mostowa, Nasienna, Olimpijska, Rolnicza, Słowikowa, Sportowa, Św. Józefa, Tenisowa, Wodociągowa, Źródlana, Żurawia
6 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Łąkowa 36/38 Reda stały Nie 1 Maja, Aleja Jana Pawła II, Pawła Bielawy, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Ks. Józefa Poniatowskiego, Łąkowa od nr 1 do nr 30, Cypriana Kamila Norwida od nr 7 do nr 19 nieparzyste, Spokojna
7 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Rekowska 36 Reda stały Tak Al. Lipowa od nr 1 do nr 23 nieparzyste, od nr 24A do końca, Błękitna, Biwakowa, Dębowe Zacisze, Długa, Drużynowa, Gawędy, Górna, Graniczna, Harcerska, Korzenna, Kościelna, Letnia, Miła, Miodowa, Okrężna, Obozowa, Podleśna, Pogodna, Prosta, Pucka od nr 62 do końca, Radosna, Rajdowa, Rekowska, Skautów, Sosnowa, Storczykowa, Ks. Tadeusza Semmerlinga, Tęczowa, Wczasowa, Wesoła, Widokowa, Wodniaków, Zacisze, Zuchów
8 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Brzozowa 30 Reda stały Nie Azaliowa, Al. Lipowa od nr 2 do nr 24 parzyste, Grażyny Bacewicz, Bezowa, Bratkowa, Brzozowa, Chmielna, Cisowa, Cyprysowa, Chabrowa, Fryderyka Chopina, Fiołkowa, Gajowa, Henryka Mikołaja Góreckiego, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jęczmienna, Jodłowa, Mieczysława Karłowicza, Kasztanowa, Wojciecha Kilara, Klonowa, Konwaliowa, Krokusowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Witolda Lutosławskiego, Łopianowa, Łubinowa, Czesława Miłosza, Miętowa, Stanisława Moniuszki, 12 - Go Marca, Feliksa Nowowiejskiego, Owsiana, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Polna od nr 15 do końca, Pszenna, Rumiankowa, Różana, Karola Szymanowskiego, Adama Świerzyńskiego, Szafranowa, Tatarakowa, Trzcinowa, Wiejska, Wiklinowa, Wierzbowa, Henryka Wieniawskiego, Wspólna, Żytnia
9 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Brzozowa 30 Reda stały Tak Akacjowa, Bukowa, Dębowa, Kazimierska, Leszczynowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nowa, Olchowa, Parkowa, Płk. St. Dąbka, Polna od nr 1 do nr 7, Poprzeczna, Przemysłowa, Pucka od nr 1 do nr 61, Spółdzielcza, Stolarska, Świerkowa, Topolowa, Torfowa, Usługowa, Willowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Józefa Wybickiego
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 Rumia stały Nie Apolinarego Formeli, Bema, Bławatkowa, Bolesława Prusa, Bratkowa, Broniewskiego, Cypriana Kamila Norwida, Daliowa, Franciszka Fenikowskiego, Gerberowa, Goździkowa, Ignacego Krasickiego, Irysowa, Jeziorna, Kilińskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwaliowa, Kostki Napierskiego, Kościuszki, Krokusowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Makowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Partyzantów, Storczykowa, Torfowa, Wiejska, Wisławy Szymborskiej, Wróblewskiego, Wyspiańskiego, Żurawia
2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Rewalidacyjno-Wychowawczych, ul. Sabata 12 Rumia stały Tak Kombatantów, Leśna, Nizinna, Podgórna, Podgórska, Sabata, Sobieskiego (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Kombatantów), Szkolna, Śląska, Towarowa (od ul. Sobieskiego do ul. Wyżynnej), Wałowa, Wodna, Zakole
3 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 (sala gimnastyczna), ul. Grunwaldzka 57 Rumia stały Nie Aleksandra Fredry, Artura Grottgera, Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Długa, Dolna, Gabrieli Zapolskiej, Herberta, Hetmańska, Husarska, Jacka Malczewskiego, Juliusza Kossaka, Kasprowicza, Królowej Jadwigi, Krzywe Koło, Ksawerego Dunikowskiego, Migały, Nałkowskiej, Owsiana, Pszeniczna, Reja, Sędzickiego, Wita Stwosza, Zbożowa, Żytnia
4 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Świętojańska 11 Rumia stały Tak 3 Maja, Bydgoska, Elbląska, Grudziądzka, Harcmistrza Pawła Wyszeckiego, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Warszawskiej do ul. Gdańskiej), Janowska, Kielecka, Krakowska, Lubelska, Łódzka, Łużycka, Oliwska, Olsztyńska, Radomska, Słupska, Stanisława Ormińskiego, Świętojańska, Wileńska
5 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, ul. Starowiejska 4 Rumia stały Tak Generała Józefa Hallera, Gen. Stanisława Maczka, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego), Krzywa, Matejki, Paderewskiego, Starowiejska (od ul. Matejki do Dworca PKP), Torowa, Wejhera, Wybickiego
6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 Rumia stały Nie A. Asnyka, Bolesława Chrobrego, Krótka, Ks. Bernarda Sychty, Ks. Leona Heykego, Kwiatowa, Marzanny, Poprzeczna, Roszczynialskiego, Równa, Sienkiewicza, Słoneczna, Starowiejska (od ul. Matejki do ul. Ceynowy), Stolarska, Ślusarska, Wąska, Żeromskiego, Żwirki i Wigury (od ul. Ceynowy do ul. Grunwaldzkiej)
7 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Stefana Batorego 29 Rumia stały Tak Chabrowa, Chmielna, Czesława Janczarskiego, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Kamienna, Kornela Makuszyńskiego, Leśniczówka Zagórze, Łąkowa, Młyńska, Podmokła, Rycerska, Skośna, Stefana Batorego, Świętego Józefa, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Źródlana
8 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Rodziewiczówny 10 Rumia stały Nie Bohaterów Kaszubskich, Czechowa, Czesława Miłosza, Derdowskiego, Generała Andersa, Helska, Jaworskiego, Kusocińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Generała Józefa Hallera do ul. Targowej), Marynarska, Mickiewicza, Pucka, Pułaskiego, Rodziewiczówny, Sopocka, Szczecińska, Targowa
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 Rumia stały Tak Działkowców, Filtrowa, Gdańska Nr: 29, 29A, 30, 32, 34, 34A, 34B, 34C, 36, 36A, 36B, 38, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Gdańskiej do granicy z Gdynią), Mazowiecka, Pomorska Nr: 1, 1A, 1B, 1C, 3, 7, Stoczniowców, Szkutników, Żeglarzy
10 "ISKIERKA" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 Rumia stały Nie Dokerów, Gdańska (od torów PKP do ul. Henryka Dąbrowskiego), Kolejowa, Obrońców Westerplatte, Portowa
11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8A Rumia stały Tak Chylońska, Gdańska Nr: 22, 24, Katowicka, Kujawska, Oksywska, Pomorska Nr: 5, 9, 15, 17, 17C, 17D, 17E, 19, 21, 23, 25
12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 Rumia stały Tak Agrestowa, Akacjowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Chełmińska, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Jagodowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kazimierska, Klonowa, Leszczynowa, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mściwoja II, Porzeczkowa, Poziomkowa, Północna, Rajska, Spółdzielcza, Subisława, Świętopełka, Truskawkowa, Wiązowa
13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 Rumia stały Tak Fabryczna, Grabarska, Górnicza, Granitowa, Gryfa Pomorskiego, Hutnicza, Jantarowa, Ludowa, Marmurowa, Metalowców, Na Stoku, Okrętowa, Polna, Robotnicza, Rybaków, Rymarska, Sobieskiego (od ul. Kombatantów do granicy z Gdynią), Stalowa, Szyprów, Tkacka, Włókiennicza, Żwirowa
14 Przedszkole Niepubliczne "JANOWIACZEK", ul. Pomorska 27 Rumia stały Nie Gdańska Nr: 26, 28, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, Pomorska Nr: 29, 31
15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Kościelna 6 Rumia stały Nie Chopina, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do ul. Starowiejskiej), Fiołkowa, Jana z Kolna, Juliusza Słowackiego, Kościelna, Lecha Bądkowskiego, Lipowa, Mostowa, Ogrodowa, Plac Kaszubski, Plac Wolności, Przyrzeczna, Różana (od ul. Partyzantów do granicy z Kosakowem), Skłodowskiej-Curie, Śniadeckich, Waryńskiego, Warzywna, Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego
16 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala gimnastyczna), ul. Świętojańska 11 Rumia stały Nie Gnieźnieńska, Opolska, Poznańska, Toruńska, Wrocławska
17 CARITAS Archidiecezji Gdańskiej-Centrum im. Św. s. Faustyny, ul. Księdza Lucjana Gierosa 8A Rumia stały Tak Abrahama, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Warszawskiej), Kochanowskiego, Księdza Lucjana Gierosa, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od torów PKP do ul. Generała Józefa Hallera), Morska, NMP Wspomożenia Wiernych, Objazdowa, Suwalska, Warszawska
18 Szkoła Podstawowa Nr 1 (wejście od ul. Świętopełka), Kościelna 6 Rumia stały Tak 1 Maja, Elizy Orzeszkowej, Józefa Mackiewicza, Majkowskiego, Marii Konopnickiej, Okrzei, Różana (od ul. Kosynierów do ul. Partyzantów), Tuwima, Tysiąclecia (od ul. Kosynierów do ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego)
19 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2, Grunwaldzka 57 Rumia stały Tak Admiralska, Biała, Białowieska, Borowa, Bosmańska, Cegielniana, Gajowa, Głogowa, Gniewowska, Górska, Grunwaldzka, Harcerska, Hodowlana, Jachtowa, Jaśminowa, Kapitańska, Komandorska, Korczaka, Mazurska, Parkowa, Piaskowa, Płk. Dąbka, Przemysłowa, Sadowa, Skarpowa, Strzelecka, Tatrzańska, Towarowa (od ul. Wyżynnej do ul. Zbychowskiej), Wysoka, Wyżynna, Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zbychowska
20 Szkoła Podstawowa Nr 6, Sienkiewicza 30 Rumia stały Nie Ceynowy, Cicha, Generała Sikorskiego, Ignacego Hepki, Jana Trepczyka, Kopernika, Kosynierów, Lotników, Okrężna, Saperów, Spadochroniarzy, Staszica, Stefana Bieszka, Sztabowa, Tysiąclecia (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Kosynierów), Żwirki i Wigury (od ul. Kosynierów do ul. Ceynowy)
21 Szkoła Podstawowa Nr 8, Rodziewiczówny 10 Rumia stały Nie Bolesława Krzywoustego, Cedrowa, Częstochowska, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do granicy z Kosakowem), Dębowa, Gdyńska, Grabowa, Gruszkowa, Hetmana Czarnieckiego, Jałowcowa, Jana Kazimierza, Jarzębinowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Bony, Leszka Białego, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Targowej do ul. Dębogórskiej), Mieszka I, Orzechowa, Przemysława II, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego
1 Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Ofiar Piaśnicy 22 Wejherowo stały Tak Ulice : I Brygady Pancernej WP (od nr 34 do końca), Akacjowa, Architektów, Budowlanych, Geodetów, Graniczna, Gulgowskiego, Księdza Heyki, Inżynierska, Karnowskiego, Lipowa, Mostowa, Nad Kanałem, Podmiejska, Przemysłowa, Rogali, Stolarska, Tartaczna, Techników, Wierzbowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Nanicka 22 Wejherowo stały Tak Ulice : Broniewskiego, Derdowskiego, Dolna, Jana z Kolna, Jasna, Kolejowa, Kołłątaja, Krasińskiego, Lelewela, Majkowskiego, Nadbrzeże Redy, Nanicka (małe domy mieszkalne od nr 1 do końca oraz blok nr 16), Narutowicza, Niska, Ofiar Piaśnicy, Okrężna, Pułaskiego, Słoneczna, Słowackiego, Traugutta, Żeromskiego.
3 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Nanicka 22 Wejherowo stały Tak Ulice : Kusocińskiego, Nadrzeczna, Nanicka (bloki nr 4, 6, 8, 10, 12, 14), Ogrody Nanickie, Rejtana, Wczasowa, Zwycięstwa.
4 Szkoła Społeczna Nr 1, ul. Obrońców Wybrzeża 1 Wejherowo stały Nie Ulice : Chełmońskiego, Chopina, Gołębia, Jagalskiego, Jaskółcza, Kąpino Dolne, Kochanowskiego, Kossaka, Krucza, Łabędzia, Nowowiejskiego, Obrońców Helu, Obrońców Wybrzeża, Panek, Partyzantów, Pruszkowskiego, Słowicza, Staromłyńska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego.
5 Szkoła Podstawowa Nr 11, Os. Kaszubskie 27 Wejherowo stały Nie Ulice : Borowiacka, Iwaszkiewicza, Kociewska, Kropidłowskiej, Ludowa, Osiedle Kaszubskie (od nr 1 do nr 12), Pomorska, Prusa, Weteranów.
6 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kaszubska 14 Wejherowo stały Tak Ulice: I Brygady Pancernej WP-od nr 1 do nr 32, Kaszubska, Osiedle Kaszubskie (od nr 13 do końca).
7 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały Nie Ulice: Asnyka, Baczyńskiego, Bolduana, Brzechwy, Franciszka Fenikowskiego (od nr 1 do nr 10), Gdańska (od nr 120 do końca), Grottgera, Konopnickiej, Leśmiana, Maszopów, Mokwy, Morska, Necla, Norwida, Rybacka, Księdza Skargi, Stefczyka (numery nieparzyste od nr 1 do nr 39 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 32), Szyprów, Tuwima.
8 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały Nie Ulice: Ceynowy, Chmielewskiego, Kazimierza Dzięcielskiego, Drzeżdżona, Gdańska (od nr 33 do nr 119a), Mestwina, Patoka, Pokoju, Reja, Staffa, Stefczyka (numery nieparzyste od nr 41 do końca oraz numery parzyste od numeru 34 do końca), Otylii Szczukowskiej, Świętopełka, Trepczyka, Waśkowskiego.
9 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały Nie Ulice : I Morskiego Pułku Strzelców, Bema, Stefana Czarnieckiego, Franciszka Fenikowskiego (od nr 11 do końca), Gdańska (od nr 1 do nr 32), Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Jaśminowa, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej.
10 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Śmiechowska 36 Wejherowo stały Tak Ulice : Boczna, Brzozowa, Czeladnicza, Kamienna, Kasprowicza, Krasickiego, Leśna, Matejki, Nowa, Obrońców Westerplatte, Odrębna, Ofiar Grudnia 1970, Paderewskiego, Poprzeczna, Roszczynialskiego (od nr 52 do końca), Rzemieślnicza, Sędzickiego, Sikorskiego (numery nieparzyste od nr 49 do końca oraz numery parzyste od nr 80 do końca), Dżenet Skibniewskiej, Środkowa, Wąska, Wschodnia.
11 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Śmiechowska 36 Wejherowo stały Tak Ulice : 12 Marca (numery nieparzyste od nr 147 do nr 179 oraz numery parzyste od nr 148 do nr 204 - od przejazdu kolejowego do ul. Wniebowstąpienia), Cicha, Pułkownika Dąbka, Gniewowska, Krótka, Krzyżowa, Myśliwska, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Roszczynialskiego (od nr 1 do nr 51), Sikorskiego (numery nieparzyste od nr 1 do nr 47 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 78), Śmiechowska, Torowa, Wysoka.
12 Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej, ul. Zamkowa 2A Wejherowo stały Tak Ulice : 12 Marca (numery nieparzyste od nr 181 do końca oraz numery parzyste od nr 206 do końca-od ul. Wniebowstąpienia do Placu Jakuba Wejhera), Judyckiego, Klasztorna, Ojców Reformatów, Osiedle Staszica, Przebendowskiego, Pucka, Rzeźnicka, Wałowa (od nr 24 do końca), Wniebowstąpienia, Zamkowa.
13 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ul. Parkowa 2A/20 Wejherowo stały Tak Ulice : 1 Maja, Abrahama, Dąbrowskiego, Kościelna, Kościuszki, Krzywa, Łąkowa, Marynarki Wojennej, Mickiewicza, Parkowa, Plac Jakuba Wejhera, Północna, Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 215 do nr 235 oraz numery parzyste od nr 252 do nr 296), Srebrny Potok, Świętej Anny, Świętego Jacka, Świętego Jana, Wałowa (od nr 1 do nr 23), Wybickiego.
14 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Sobieskiego 300 Wejherowo stały Nie Ulice : 3 Maja, 10 Lutego, Kalwaryjska, Kopernika, Sienkiewicza, Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 237 do nr 251 oraz numery parzyste od nr 300 do nr 326), Sportowa, Strzelecka, Wzgórze Wolności.
15 Szkoła Podstawowa Nr 9, Os. 1000 Lecia PP 15 Wejherowo stały Tak Ulice : Dworcowa, Inwalidów Wojennych, Kwiatowa, Osiedle 1000 Lecia PP, Plac Józefa Piłsudskiego, Sobieskiego (numery parzyste od nr 346 do końca), Spacerowa, Transportowa, Zachodnia.
16 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, ul. Bukowa 1/20 Wejherowo stały Nie Ulice : Bukowa, Generała Hallera, Harcerska, Osiedle Przyjaźni, Przyjaźni, Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 255 do końca oraz numery parzyste od nr 328 do nr 344).
17 Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1, ul. Sobieskiego 279 Wejherowo stały Tak Ulice : Drzewiarza, Kotłowskiego, Krofeya, Łęgowskiego, Modra, Mostnika, Rogaczewskiego, Słowińców, Spokojna, Sucharskiego, Szczęśliwa, Urocza, Wejherowska, Zielna, Złota.
18 Areszt Śledczy, Sobieskiego 302 Wejherowo areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy
19 Szpital Specjalistyczny, Jagalskiego 10 Wejherowo szpital Nie Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie
20 Dom Pomocy Społecznej, Św. Jacka 14 Wejherowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej z Ośrodkiem Dziennego Pobytu dla Dzieci
21 Dom Pomocy Społecznej, Przebendowskiego 1 Wejherowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej przy ul. Przebendowskiego 1
1 Zespół Szkół Stołówka szkolna, ul. Szkolna 2 Choczewo stały Tak Choczewo: ul. Bałtycka, ul. Pucka ul. Wojska Polskiego, ul. Piaskowa, ul. Krótka, ul. Piwna, ul. Szkolna, ul. Jeziorna, ul. Olchowa, ul. Wierzbowa, ul. Leszczynowa, ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Bukowa, ul. Pierwszych Osadników, ul. Kowalewskiego, ul. Osada Leśna, ul. Kusocińskiego, ul. Kościuszki, ul. Różana, ul. Ogrodowa, ul. Łąkowa, ul. Łowiecka, ul. Mickiewicza, ul. Konopnickiej, ul. Prusa, ul. Matejki, ul. Reymonta, ul. Chmielna, ul. Lisia, ul. Świerkowa i Łętówko
2 Zespół Szkół, ul. Szkolna 2 Choczewo stały Tak Sołectwo Kierzkowo: Kierzkowo (Błachówko, Jabłonowice, Karczemka Kierzkowska), Osieki Lęborskie Sołectwo Starbienino: Lublewko, Lublewo Lęborskie, Starbienino Sołectwo Kopalino: Kopalino, Lubiatowo (Szklana Huta) Sołectwo Choczewko: Choczewko, Kurowo
3 Świetlica, 2 Łętowo stały Nie Sołectwo Łętowo: Gardkowice, Karczemka Gardkowska, Łętowo, Sołectwo Słajkowo: Przebendowo (Przebendówko), Słajkowo, Żelazno
4 Sala gimnastyczna byłej szkoły, 19b Zwartowo stały Nie Sołectwo Borkowo i część Sołectwa Zwartówko: Borkowo Lęborskie (Borkówko), Zwartowo Sołectwo Gościęcino część Sołectwa Zwartówko: Gościęcino, Zwarcienko, Zwartówko
5 Szkoła Podstawowa, 11 Ciekocino stały Tak Sołectwo Jackowo i Sołectwo Słajszewo: Biebrowo, Jackowo, Słajszewo (Słajszewko) Sołectwo Ciekocino: Ciekocino, Ciekocinko
6 Budynek byłej szkoły, ul. Cisowa 6 Sasino stały Nie Sołectwo Sasino: Sasino (Białka, Osetnik, Krzesiniec, Sasiniec, Zielonka)
1 Samorządowy Zespół Szkół, ul. Szkolna 1 Gniewino stały Tak Gniewino, Strzebielinko, Strzebielinek.
2 Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteka, ul. Sportowa 1 Gniewino stały Tak Bychowo, Gniewinko, Mierzyno, Perlino, Toliszczek.
3 Samorządowy Zespół Szkół, ul. Księdza Galasa 1 Kostkowo stały Tak Chynowie, Dąbrówka, Dębina Jęczewo, Kostkowo, Lisewo, Łęczyn Dolny, Mierzynko, Płaczewo, Salino, Salinko, Słuszewo, Tadzino.
4 Świetlica Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Strażacka 20 Nadole stały Nie Czymanowo, Nadole, Opalino
5 Dom Sołecki, ul. Dębowa 7 Rybno stały Nie Rybienko, Rybno
6 Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku, 15 Strzebielinek dom pomocy społecznej Nie Strzebielinek nr 15
7 Dom Seniora "Leśne Wrota" w Kostkowie, ul. Wejherowska 77 Kostkowo dom pomocy społecznej Nie Kostkowo, ul. Wejherowska 77
1 Szkoła Podstawowa w Lini ul. Szkolna 1 84 - 223 Linia, Szkolna 1 Linia stały Nie Sołectwo Linia
2 Szkoła Podstawowa w Lini ul. Szkolna 1 84 - 223 Linia, Szkolna 1 Linia stały Tak Sołectwo Tłuczewo, Sołectwo Osiek, Sołectwo Kobylasz-Potęgowo, Sołectwo Zakrzewo Sołectwo Kętrzyno
3 Szkoła Podstawowa w Strzepczu ul. Hieronima Derdowskiego 3 84 - 223 Linia, Hieronima Derdowskiego 3 Strzepcz stały Tak Sołectwo Strzepcz, Sołectwo Miłoszewo, Sołectwo Pobłocie, Sołectwo Smażyno, Sołectwo Lewino, Sołectwo Lewinko.
4 Szkoła Podstawowa w Niepoczołowicach ul. Szkolna 1 84 - 223 Linia, Szkolna 1 Niepoczołowice stały Nie Sołectwo Niepoczołowice
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Luzinie (nowa część szkoły), ul. Szkolna 13 Luzino stały Nie Sołectwo Luzino ul.: Abrahama, Brzozowa, Chopina, Chrobrego, Kaszubska, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Ks. Machalewskiego, Konopnickiej, Ks. Gończa, Ks. Rzepczyńskiego, Ks. Sychty, Kwiatowa, Lawendowa, Leona Roppla, Łąkowa, Okólna, Ogrodowa, Podgórna, Pomorska, Remusa, Robotnicza, Rotmistrza Pileckiego, Rybacka, Rzeczna, Słoneczna, Sobieskiego, Stolema, Szkolna, Wejhera, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Luzinie (stara część szkoły), ul. Szkolna 13 Luzino stały Nie Sołectwo Luzino ul.: 10 Marca, 3 Maja, Bankowa, Bądkowskiego, Biała, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, Długa, Dolna, Fiołkowa, Gen. Hallera, Gen. Sikorskiego, Grabskiego, Grodzka, Jana Waraksy, Jasna, Jaśminowa, Koralowa, Krokusowa, Krótka, Krzywa, Kryształowa, Ks. Wryczy, Kuczewska, Łączna, Miła, Mjr. Hubala, Miętowa, Młyńska, Narcyzowa, Ofiar Grudnia 1970, Ofiar Stutthofu, Okrężna, Pawła Miotk, Perłowa, Piaskowa, Piękna, Poprzeczna, Por. Bernarda Michałki, Robakowska, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, , Starowiejska, Strażacka, Szafirowa, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Wiejska, Wolna, Wspólna, Zacisze, Zakątna, Zbigniewa Herberta, Zgody, Żeromskiego, Złota, Żołnierzy Niezłomnych.
3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Luzinie, ul. Mickiewicza 22 Luzino stały Tak Sołectwo Luzino: ul. Akacjowa, Asnyka, Borowikowa, Borówkowa, Bukowa, Cedrowa, Ceynowy, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Czesława Miłosza, Derdowskiego, Dębowa, Dobra, Drzewiarza, Gen. Dąbrowskiego, Gen. Fieldorfa, Gen. Pułaskiego, Grabowa, Graniczna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaworowa, Jodłowa, Jana Pawła II, Kamienna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Ks. Jastaka, Ks. Sumińskiego, Ks. Jana Twardowskiego, Kurkowa, Kusocińskiego, Leszczynowa, Letnia, Lęborska, Lipowa, Majkowskiego, Mjr. Sucharskiego, Malinowa, Mickiewicza, Modrzewiowa, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obrońców Westerplatte, Olchowa, Olimpijska, Oliwkowa, Orzechowa, Osiedlowa, Owocowa, Paraszyńska, Partyzantów, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Północna, Prosta, Przemysłowa, Przyleśna, Przy Torze, płk. Dąbka, Siostry Faustyny, Słowackiego, Solidarności, Sosnowa, Spacerowa, Spółdzielców, Strzebielińska, Świerkowa, Tartaczna, Truskawkowa, Wąska, Wejherowska, Wielki Las, Wierzbowa, Wilczka, Władysława Markowskiego, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Żurawinowa.
4 Szkoła Podstawowa w Wyszecinie, ul. Szkolna 2 Wyszecino stały Tak Sołectwa: Barłomino, Tępcz, Wyszecino
5 Szkoła Podstawowa w Sychowie, Szkolna 4 Sychowo stały Tak Sołectwa: Dąbrówka, Milwino, Robakowo, Sychowo
6 Szkoła Podstawowa w Kębłowie (budynek szkoły), ul. Wiejska 49 Kębłowo stały Nie Sołectwo Kębłowo ul.: 11 Listopada, Abrahama, Akacjowa, Baczyńskiego, Barokowa, Borówkowa, Brzechwy, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Charwatyńska, Chłopska, Dębowa, Diamentowa, Doktora Jagalskiego, Fiołkowa, Gen. Andersa, Gen. Fieldorfa, Gospodarska, Graniczna, Herberta, Heweliusza, Jagodowa, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kopernika, Kościuszki, Krokusowa, Krótka, Ks. Twardowskiego, Lazurowa, Leśna Polana, Lema, Leszczynowa, Leśnicza, Lęborska, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Mjr. Szendzielarza, Makowa, Mickiewicza, Miętowa, Miłosza, Modrzewiowa, Morska, Narcyzowa, Norwida, Obr. Helu, Okrężna, Orzechowa, Orzeszkowej, Perłowa, Przyleśna, Pszczelarska, Reja, Reymonta, Rolnicza, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Solidarności, Spokojna, Staffa, Strażacka, Szafirowa, Śliwkowa, Świerkowa, Uczniowska, Wejherowska, Wiejska, Witosa, Wiśniowa, Wolności, Wrzosowa, Wspólna, Zagrodowa, Zamkowa. Zbożowa, Zielona, Żurawinowa.
7 Szkoła Podstawowa w Kębłowie (budynek sali gimnastycznej), ul. Wiejska 49 Kębłowo stały Tak Sołectwo Kębłowo ul.: 10 Lutego, 3 Maja, Broniewskiego, Cedrowa, Daglezjowa, Chopina, Chrobrego, Gen. Bema, Gen. Hallera, Gdańska, Grabowa, Gryczana, Hetmańska, Husarska, Świętej Jadwigi, Kasztelańska, Klonowa, Kochanowskiego, Komandorska, Konopnickiej, Krasickiego, Krucza, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Ludowa, Ogrodowa, Olchowa, Ks. Popiełuszki, Piastowska, Polna, Północna, Prosta, Prusa, Pszeniczna, Rzepakowa, Siewna, Sobieskiego, Sosnowa, Starowiejska, Topolowa, Waszyngtona, Wejhera, Wierzbowa, Wybickiego, Zakątna, Zamenhoffa, Żurawia, Żwirki i Wigury oraz Sołectwa: Kochanowo, Zelewo, Zielnowo.
1 Szkoła Podstawowa w Bożympolu Wielkim ul. Szkolna 1, 84 - 214 Bożepole Wielkie, Szkolna 1 Bożepole Wielkie stały Nie Sołectwo Bożepole Małe, Sołectwo Chmieleniec, część sołectwa Bożepole Wielkie: miejscowość Bożepole Wielkie: ul. Chmieleniecka, ul. Działkowa, ul. Kwiatowa, ul. Lęborska, ul. Łąkowa, ul. Przemysłowa, ul. Szczecińska, ul. Zielona
2 Szkoła Podstawowa w Bożympolu Wielkim, ul. Szkolna 1, 84 - 214 Bożepole Wielkie, Szkolna 1 Bożepole Wielkie stały Tak część sołectwa Bożepole Wielkie: miejscowość Bożepole Wielkie: ul. Osiedlowa, ul. Akacjowa, ul. Dębowa, ul. Długa, ul. Jasna, ul. Miła, Ogrodowa, ul. Pawła Gackowskiego, ul. Rzemieślnicza, ul. Sadowa, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, Sportowa, ul. Szkolna, ul. Topolowa, ul. Widok
3 Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Lęborskim nr 14d, 84 - 213 Brzeźno Lęborskie, 14d Brzeźno Lęborskie stały Nie Sołectwo Brzeźno Lęborskie: miejscowości: Brzeźno Lęborskie, Pużyce, Świchowo, Świchówko, Sołectwo Kisewo, Sołectwo Strzelęcino
4 Świetlica wiejska Kaczkowo nr 18A, 84 - 218 Łęczyce, 18A Kaczkowo stały Nie Sołectwo Chrzanowo: miejscowości: Chrzanowo, Witków, Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska, Sołectwo Kaczkowo, Sołectwo Świetlino, Sołectwo Wysokie
5 Szkoła Podstawowa w Łęczycach, ul. Topolowa 1, 84 - 218 Łęczyce, Topolowa 1 Łęczyce stały Tak Sołectwo Łęczyce: miejscowości: Godętowo, Łęczyce, Węgornia, Wielistowo, osada Niedarzyno
6 Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie, ul. Długa 21, 84 - 218 Łęczyce, Długa 21 Rozłazino stały Tak Sołectwo Rozłazino, miejscowości: Dąbrówka Wielka, Jeżewo, Redystowo, Rozłazino
7 Świetlica wiejska Nawcz nr 34, 84 - 218 Łęczyce, 34 Nawcz stały Tak Sołectwo Dzięcielec, Sołectwo Nawcz, Sołectwo Łówcz Górny
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie-Osiedlu, ul. M. C. Skłodowskiej 1, 84 - 220 Strzebielino, M. C. Skłodowskiej 1 Strzebielino-Osiedle stały Tak część Sołectwa Strzebielino-Osiedle: miejscowość: Strzebielino-Osiedle: ul. 1 Maja, ul. Dworcowa, ul. Gdańska, ul. Handlowa, ul. Kaszubska, ul. Kolejarzy, ul. Konopnickiej, ul. Kostrzewy, ul. Kościuszki, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Mickiewicza, ul. Nowa, ul. Osiedlowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Słowackiego, ul. Sportowa, ul. Stoczniowców, ul. Szkolna, ul. Wybickiego, ul. Żeromskiego, miejscowość: Paraszyno
9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie-Osiedlu, ul. M. C. Skłodowskiej 1, 84 - 220 Strzebielino, M. C. Skłodowskiej 1 Strzebielino-Osiedle stały Nie część Sołectwa Strzebielino-Osiedle: miejscowość: Strzebielino-Osiedle: ul. Bolesława Prusa, ul. Ignacego Kraszewskiego, ul. Jana Pawła II, ul. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Krótka, ul. Leopolda Staffa, ul. M. C. Skłodowskiej, ul. Mikołaja Reja, ul. Ogrodowa, ul. Okrężna, ul. Piotra Skargi, ul. Reymonta, ul. Sienkiewicza od nr 1 do nr 13, ul. Siewna, ul. Wejherowska, ul. Zielna, Sołectwo Strzebielino, Sołectwo Łęczyn
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie Szemud, ul. Szkolna 4, ul. Szkolna 4 Szemud stały Tak Grabowiec, Szemud (okręgi wyborcze nr 6 i 7), Przetoczyno
2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie Kielno, ul. Szkolna 4, ul. Szkolna 4 Kielno stały Nie Kielno, Kieleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Rębiska, Warzno
3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie Łebno, ul. Szkolna 1, ul. Szkolna 1 Łebno stały Nie Będargowo, Łebno, Łebieńska Huta, Zęblewo
4 Szkoła Podstawowa w Bojanie Bojano, ul. Wybickiego 38, ul. Józefa Wybickiego 38 Bojano stały Tak Bojano (okręgi wyborcze nr 13, 14 i 15)
5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie Kielno, ul. Szkolna 4, ul. Szkolna 4 Kielno stały Nie Dobrzewino, Karczemki
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie Szemud, ul. Szkolna 4, ul. Szkolna 4 Szemud stały Tak Częstkowo, Donimierz, Głazica, Jeleńska Huta, Kamień, Szemudzka Huta
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koleczkowie Koleczkowo, ul. Wejherowska 24, ul. Wejherowska 24 Koleczkowo stały Nie Koleczkowo
1 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie, ul. Szkolna 13 Bolszewo stały Tak Bolszewo ulice: Czeladnicza, Dębowa, Dobra, Glińskiego, Główna, Kamienna, Klonowa, Kochanowskiego, Ks. Stanisława Konarskiego, Łąkowa, Malinowa, Miła, Nad Jazem, Nadrzeczna, Osada Miga, Piaskowa, Południowa, Słoneczna, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Wejherowska, Wodna, Wspólna, Zamostna numery 2, 2a, 2b, 2c, 4, 4b, Zielona
2 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie, ul. Szkolna 13 Bolszewo stały Tak Bolszewo ulice: Akacjowa, Bagienna, Bzowa, Cicha, Czereśniowa, Hodowców, Jana, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kanałowa, Kardynała S. Wyszyńskiego, Kasztanowa, Kaszubska, Krasickiego, Kręta, Kwiatowa, Laurowa, Morelowa, Narutowicza, Nowa, Ogrodnicza, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Północna, Różana, Rzeźnicka, Stolarska, Śliwkowa, Torowa, Traugutta, Turkowa, Waryńskiego, Wesoła, Wiśniowa, Władysława, Włoska, Zachodnia
3 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie, ul. Leśna 35 Bolszewo stały Tak Bolszewo ulice: Asnyka, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Długa, Mickiewicza, Orzeszkowej, Perłowa, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Słowackiego, Spokojna, Zamostna bez numerów 2, 2a, 2b, 2c, 4, 4b, Żeromskiego.
4 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie, ul. Leśna 35 Bolszewo stały Tak Bolszewo ulice: Aleksandra Labudy, Antoniego Albeckiego, Błękitna, Brzozowa, Bukowa, Chłopska, Cisowa, Cylkowskiego, Czesława Miłosza, Goździkowa, Grabowa, Graniczna, Harcerska, Jagiellonów, Jagodowa, Jana Trepczyka, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Junacka, Kalinowa, Kamila Norwida, Krótka, Krucza, Krzywa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieszków, Modrzewiowa, Myśliwska, Okrężna, Olchowa, Piastów, Robotnicza, Rybna, Sosnowa, Strażacka, Św. Huberta, Tęczowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Żurawia
5 Dworek Drzewiarza w Gościcinie, ul. Drzewiarza 2 Gościcino stały Tak Gościcino ulice: Bajkowa, Bursztynowa, Chłopska, Cicha, Dożynkowa, Drzewiarza numery parzyste od 2 do 4 i numery nieparzyste od 1 do 5, Fabryczna, Granitowa, Grzybowa, Jana Pawla II, Jęczmienna, Koralowa, Kosmiczna, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Łąkowa, Łubinowa, Mikołaja, Miodowa, Nadrzeczna, Okrężna, Osiedlowa, Owsiana, Piękna, Platynowa, Podgórna, Pogodna, Polarna, Prosta, Pszeniczna, Sielankowa, Siewna, Słoneczna numery parzyste od 2 do 104 i numery nieparzyste od 1 do 71, Spokojna, Srebrna, Stroma, Szafirowa, Szczęśliwa, Torowa, Urocza, Wąska, Zaciszna, Zbożowa, Zielona, Zielony Dwór, Żniwna, Żytnia.
6 Budynek remizy OSP w Gościcinie, ul. Drzewiarza 22 Gościcino stały Nie Gościcino ulice: Astronomiczna, Błękitna, Bracka, Bukowa, Drzewiarza numery parzyste od 6 do 50 i numery nieparzyste od 7 do 41, Dworska, Fiołkowa, Gwiezdna, Hetmańska, Irysowa, Jagiellońska, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztelańska, Kazimierza Grubby, Konwaliowa, Kwiatowa, Lazurowa, Łukowa, Narcyzowa, Orbitalna, Orzechowa, Planetarna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Robakowska, Satelitarna, Słoneczna numery parzyste od 106 do 144 i numery nieparzyste od 73 do 93, Stokrotek, Stolarska, Strażacka, Szlachecka, Świerkowa, Turkusowa, Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Ziemska, Żurawia, Żwirowa
7 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie, ul. Wejherowska 22 Gościcino stały Nie Gościcino ulice: Akacjowa, Aleja Jarzębinowa, Antoniego Groth, Astrowa, Augustyna Guntera, Borówkowa, Brzozowa, Bzowa, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Gościnna, Górna, Grabowa, Graniczna, Gruntowa, Gruszkowa, Handlowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Klimka, Klonowa, Kochanowska, Konopnickiej, Kopernika, Krótka, Lawendowa, Leszczynowa, Letnia, Lęborska, Lipowa, Majkowskiego, Malinowa, Mickiewicza, Mieczysława Gafki, Na Stoku, Na Wzgórzu, Olchowa, Polna, Przemysłowa, Równa, Różana, Rumiankowa, Sosnowa, Sójkowa, Storczykowa, Szeroka, Śliwkowa, Topolowa, Wejherowska, Wichrowe Wzgórze, Wiejska, Wierzbowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wójta Edwarda Łakomego, Żródlana
8 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Orlu, ul. Nadrzeczna 19 Orle stały Nie Orle
9 Świetlica wiejska przy remizie OSP w Kniewie, ul. Aleja Lipowa 14 Kniewo stały Nie Góra, Kniewo, Warszkowo, Zamostne
10 Świetlica wiejska w Zbychowie, ul. Spacerowa 3 Zbychowo stały Nie Gniewowo, Reszki, Zbychowo
11 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze Wejherowskim, ul. Szkolna 1 Nowy Dwór Wejherowski stały Nie Bieszkowice, Łężyce, Nowy Dwór Wejherowski
12 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gowinie, ul. Wejherowska 60 Gowino stały Tak Gowino, Pętkowice
13 Świetlica wiejska w Ustarbowie, ul. Lipowa 25 Ustarbowo stały Tak Sopieszyno, Ustarbowo
14 Świetlica wiejska w Kąpinie, 0 Kąpino stały Nie Kąpino

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 miasto: Reda 3 18 467 4 20
0.0000020000Nr 2 miasto: Rumia 7 36 809 4 32
0.0000030000Nr 3 miasto: Wejherowo 6 36 437 4 31
0.0000040000Nr 4 gminy: Choczewo, Łęczyce, Linia 3 17 889 4 20
0.0000050000Nr 5 gminy: Luzino, Szemud 5 24 155 4 26
0.0000060000Nr 6 gminy: Gniewino, Wejherowo 5 23 657 4 28
Podsumowanie 29 157 414 24 157

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 5 7 5 5 7 34
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 9 8 5 7 7 41
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 9 8 5 7 7 41
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS KWW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS 5 9 8 5 7 7 41

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 18 487 9 828 9 820 53.12% 0.05312
9 506 96.80% 0.0968
Tak
2 36 916 21 682 21 603 58.52% 0.05852
20 968 97.06% 0.09706
Tak
3 36 400 20 288 20 124 55.29% 0.05529
19 395 96.38% 0.09638
Tak
4 17 900 10 374 10 369 57.93% 0.05793
9 557 92.17% 0.09217
Tak
5 24 158 13 663 13 652 56.51% 0.05651
12 909 94.56% 0.09456
Tak
6 23 655 12 731 12 719 53.77% 0.05377
11 940 93.88% 0.09388
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 073 34 4.83% 0.00483
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 28 551 41 33.88% 0.03388
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 20 968 41 24.88% 0.02488
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS 30 683 41 36.41% 0.03641

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 4 073 34 0 4.83% 0.00483
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 28 551 41 9 33.88% 0.03388
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 20 968 41 8 24.88% 0.02488
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS 30 683 41 12 36.41% 0.03641
Tak

Rada Powiatu Wejherowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 DUDA-SZEWCZUK Marietta Joanna 109 1.15% 0.00115
Nie
1 2 2 KORCZYŃSKI Michał Andrzej 58 0.61% 0.00061
Nie
1 2 3 CELIŃSKA-SPODAR Beata 118 1.24% 0.00124
Nie
1 2 4 LESNER Paweł Stefan 141 1.48% 0.00148
Nie
1 2 5 CHORĄŻEWSKA Milena 45 0.47% 0.00047
Nie
1 4 1 CONRADI Jerzy Józef 1 737 18.27% 0.01827
Tak
1 4 2 GRZESZCZUK Halina 1 283 13.50% 0.0135
Nie
1 4 3 SEMMERLING Bogusława Janina 305 3.21% 0.00321
Nie
1 4 4 MELCER Ireneusz Tadeusz 252 2.65% 0.00265
Nie
1 4 5 GELLERT Michał 260 2.74% 0.00274
Nie
1 10 1 ZEGZUŁA Ludwik 733 7.71% 0.00771
Tak
1 10 2 PLOTZKE Kazimierz Julian 607 6.39% 0.00639
Nie
1 10 3 MAŁYSZKO Genowefa Zofia 256 2.69% 0.00269
Nie
1 10 4 ŚLEDŹ Andrzej Tadeusz 138 1.45% 0.00145
Nie
1 10 5 JACKIEWICZ Magdalena Anna 474 4.99% 0.00499
Nie
1 11 1 KAMIŃSKI Marek Wojciech 1 245 13.10% 0.0131
Tak
1 11 2 ŁADANAJ Urszula 405 4.26% 0.00426
Nie
1 11 3 HEBEL Joanna Anna 389 4.09% 0.00409
Nie
1 11 4 PACZKOWSKI Maciej Dominik 454 4.78% 0.00478
Nie
1 11 5 NOWICKA Iwona Grażyna 497 5.23% 0.00523
Nie
2 2 1 WALENTOWSKA Aleksandra Genowefa 139 0.66% 0.00066
Nie
2 2 2 BOGDAŃSKA Anna Małgorzata 47 0.22% 0.00022
Nie
2 2 3 LESNER Tomasz Paweł 81 0.39% 0.00039
Nie
2 2 4 MATEJKO Marian 65 0.31% 0.00031
Nie
2 2 5 SZATKOWSKA Joanna Katarzyna 61 0.29% 0.00029
Nie
2 4 1 KRÓL Jolanta 2 491 11.88% 0.01188
Tak
2 4 2 BACH Ludwik Adam 1 094 5.22% 0.00522
Nie
2 4 3 WINCZEWSKI Leszek Andrzej 1 349 6.43% 0.00643
Tak
2 4 4 OGLĘCKA Lucyna Olga 837 3.99% 0.00399
Nie
2 4 5 GRINHOLC Grzegorz Wojciech 1 616 7.71% 0.00771
Tak
2 4 6 AWSIUKIEWICZ Beata Teresa 591 2.82% 0.00282
Nie
2 4 7 HEBEL Łukasz 474 2.26% 0.00226
Nie
2 4 8 KOY Aleksander Grzegorz 476 2.27% 0.00227
Nie
2 4 9 PASIECZNA Ewa Izabela 2 026 9.66% 0.00966
Tak
2 10 1 RECLAF Witold Grzegorz 2 323 11.08% 0.01108
Tak
2 10 2 SŁOWIKOWSKA Łucja Danuta 1 129 5.38% 0.00538
Tak
2 10 3 JANUSZEWSKI Andrzej 663 3.16% 0.00316
Nie
2 10 4 MOZA-DALECKA Wanda Krystyna 171 0.82% 0.00082
Nie
2 10 5 JURKIEWICZ Tomasz 283 1.35% 0.00135
Nie
2 10 6 PAPKE Mirosława Maria 180 0.86% 0.00086
Nie
2 10 7 GRUCZA Arkadiusz Tadeusz 283 1.35% 0.00135
Nie
2 10 8 SEREMA Wiesława Jadwiga 111 0.53% 0.00053
Nie
2 10 9 ZABŁOCKI Janusz 292 1.39% 0.00139
Nie
2 11 1 JAMRÓZ-SZADAJ Anna Aleksandra 1 257 5.99% 0.00599
Tak
2 11 2 SAWICKI Robert 640 3.05% 0.00305
Nie
2 11 3 GRZESIAK Renata Władysława 225 1.07% 0.00107
Nie
2 11 4 KAMIŃSKA Maria Danuta 559 2.67% 0.00267
Nie
2 11 5 JANUSZEWSKA Katarzyna 220 1.05% 0.00105
Nie
2 11 6 ŻUREK Joanna Wiesława 561 2.68% 0.00268
Nie
2 11 7 STAWIASZ Jacek Wojciech 163 0.78% 0.00078
Nie
2 11 8 KUBINA Aleksander Krystian 159 0.76% 0.00076
Nie
2 11 9 MROCZKOWSKI Marek Radosław 402 1.92% 0.00192
Nie
3 2 1 CZAJKOWSKI Wojciech Mieczysław 107 0.55% 0.00055
Nie
3 2 2 BEDNARSKA Bożena Elżbieta 69 0.36% 0.00036
Nie
3 2 3 RYSZOWSKA Anna Bernadeta 58 0.30% 0.0003
Nie
3 2 4 LEGUTKO Tadeusz Henryk 50 0.26% 0.00026
Nie
3 2 5 SZEMBORSKA Małgorzata Maria 46 0.24% 0.00024
Nie
3 2 6 NACZK Kazimierz 63 0.32% 0.00032
Nie
3 2 7 KRÓL Zbigniew 56 0.29% 0.00029
Nie
3 4 1 RESZKE Józef Franciszek 1 655 8.53% 0.00853
Tak
3 4 2 BUDNIK Jerzy Feliks 1 424 7.34% 0.00734
Nie
3 4 3 GACA Mirosława Maria 228 1.18% 0.00118
Nie
3 4 4 GROTH Damian Dariusz 324 1.67% 0.00167
Nie
3 4 5 KĘDZIERSKA Beata Małgorzata 279 1.44% 0.00144
Nie
3 4 6 HIERASIMCZYK Daniel Jan 132 0.68% 0.00068
Nie
3 4 7 SIROCKA Katarzyna Iwona 228 1.18% 0.00118
Nie
3 4 8 GREDECKI Andrzej 436 2.25% 0.00225
Nie
3 10 1 RYBAKOWSKI Wojciech Janusz 1 595 8.22% 0.00822
Tak
3 10 2 GASZTA Grzegorz Marek 1 223 6.31% 0.00631
Nie
3 10 3 KLAMROWSKI Maciej Andrzej 436 2.25% 0.00225
Nie
3 10 4 ROCŁAWSKA Ewa 334 1.72% 0.00172
Nie
3 10 5 WĘSIERSKA Jolanta Teresa 280 1.44% 0.00144
Nie
3 10 6 RESZKE Filip Stanisław 349 1.80% 0.0018
Nie
3 10 7 JEŻEWSKA-LITWIN Anna Jolanta 100 0.52% 0.00052
Nie
3 10 8 GILLMEISTER Edward Józef 90 0.46% 0.00046
Nie
3 11 1 LISIUS Gabriela Ewa 6 032 31.10% 0.0311
Tak
3 11 2 THIEL Jacek Wojciech 1 144 5.90% 0.0059
Tak
3 11 3 TOKŁOWICZ Bogdan Ludwik 594 3.06% 0.00306
Tak
3 11 4 DAMASZKE Tomasz Arkadiusz 545 2.81% 0.00281
Tak
3 11 5 PODOLSKA Wioleta Ewa 426 2.20% 0.0022
Nie
3 11 6 CZESZEJKO Elżbieta Bernadeta 274 1.41% 0.00141
Nie
3 11 7 GÓRALCZYK Krystyna Jolanta 297 1.53% 0.00153
Nie
3 11 8 OSTASZEWSKI Mateusz Ryszard 521 2.69% 0.00269
Nie
4 2 1 GODLEWSKI Wojciech 654 6.84% 0.00684
Nie
4 2 2 BOJANOWSKI Marian Franciszek 314 3.29% 0.00329
Nie
4 2 3 GÓRNISIEWICZ Marzena Danuta 82 0.86% 0.00086
Nie
4 2 4 KĘDZIOR Halina 87 0.91% 0.00091
Nie
4 2 5 WALKUSZ Jerzy Leon 57 0.60% 0.0006
Nie
4 4 1 JASIŃSKI Piotr Aleksander 587 6.14% 0.00614
Nie
4 4 2 SEWERYN Wacław Józef 397 4.15% 0.00415
Nie
4 4 3 SOROKO Kamila Magdalena 327 3.42% 0.00342
Nie
4 4 4 BULCZAK-WASZKINEL Aleksandra Agnieszka 179 1.87% 0.00187
Nie
4 4 5 WOJCIECHOWSKI Radosław Zygmunt 247 2.58% 0.00258
Nie
4 10 1 JAKUBOWSKA Anna Teresa 1 064 11.13% 0.01113
Tak
4 10 2 LANGER Marcin Wojciech 277 2.90% 0.0029
Nie
4 10 3 WÓJCIK Wioletta Katarzyna 262 2.74% 0.00274
Nie
4 10 4 KIELAN Paweł 151 1.58% 0.00158
Nie
4 10 5 BOBROWSKI Witold Andrzej 490 5.13% 0.00513
Nie
4 11 1 DALEKA Ewa 944 9.88% 0.00988
Tak
4 11 2 MILEWCZYK Danuta 893 9.34% 0.00934
Nie
4 11 3 WILCZYŃSKA Barbara 310 3.24% 0.00324
Nie
4 11 4 BIGUS Stanisław 858 8.98% 0.00898
Nie
4 11 5 SOBOŃ Andrzej Jan 1 377 14.41% 0.01441
Tak
5 2 1 JAROSZEK Albin Maksymilian 358 2.77% 0.00277
Nie
5 2 2 LESNER Bronisława 55 0.43% 0.00043
Nie
5 2 3 STENKA Dorota Wiesława 206 1.60% 0.0016
Nie
5 2 4 KROLL Tomasz Franciszek 66 0.51% 0.00051
Nie
5 2 5 GRZĄDKOWSKI Janusz Włodzimierz 104 0.81% 0.00081
Nie
5 4 1 SIEWERT Andrzej 1 074 8.32% 0.00832
Nie
5 4 2 PELCER Piotr 1 123 8.70% 0.0087
Tak
5 4 3 GRUBA Elwira Magdalena 233 1.80% 0.0018
Nie
5 4 4 POTRYKUS Krystyna Maria 263 2.04% 0.00204
Nie
5 4 5 KOWALEWSKI Leszek Marek 214 1.66% 0.00166
Nie
5 4 6 SZARYŃSKA-DRELISZAK Wioletta 157 1.22% 0.00122
Nie
5 4 7 PANEK Joanna Iwona 733 5.68% 0.00568
Nie
5 10 1 BOBER Krzysztof Paweł 1 419 10.99% 0.01099
Tak
5 10 2 SŁOWI Genowefa 1 157 8.96% 0.00896
Tak
5 10 3 KOWALEWSKI Andrzej Łukasz 342 2.65% 0.00265
Nie
5 10 4 SKIELNIK Jerzy Wojciech 290 2.25% 0.00225
Nie
5 10 5 HEBEL Kamila Maria 199 1.54% 0.00154
Nie
5 10 6 RESZKE Sabina 124 0.96% 0.00096
Nie
5 10 7 TOMYS Ryszard Stanisław 302 2.34% 0.00234
Nie
5 11 1 BISTROŃ Kazimierz Jan 1 488 11.53% 0.01153
Tak
5 11 2 HIRSCH Władysław Wojciech 757 5.86% 0.00586
Tak
5 11 3 MIERZEJEWSKA Małgorzata Teresa 663 5.14% 0.00514
Nie
5 11 4 SIKORA Iwona Maria 710 5.50% 0.0055
Nie
5 11 5 PIĄTEK Karol Henryk 362 2.80% 0.0028
Nie
5 11 6 BELGRAU Stanisław 374 2.90% 0.0029
Nie
5 11 7 POBŁOCKA Aneta Maria 136 1.05% 0.00105
Nie
6 2 1 KOŁODZIEJSKA Zenia 160 1.34% 0.00134
Nie
6 2 2 PTACH Romuald Adam 208 1.74% 0.00174
Nie
6 2 3 LEWANDOWSKI Roman Jerzy 208 1.74% 0.00174
Nie
6 2 4 GRABE Małgorzata Teresa 49 0.41% 0.00041
Nie
6 2 5 SOKOŁOWSKA Lucyna Bożena 49 0.41% 0.00041
Nie
6 2 6 MISZKA Bogdan Stanisław 54 0.45% 0.00045
Nie
6 2 7 SZMYTKA Gracjan 49 0.41% 0.00041
Nie
6 4 1 RYTCZAK Dariusz Tomasz 1 173 9.82% 0.00982
Tak
6 4 2 BAGNECKI Jacek Piotr 541 4.53% 0.00453
Nie
6 4 3 SKWARŁO Alicja Małgorzata 879 7.36% 0.00736
Tak
6 4 4 BACH Mirosław Antoni 295 2.47% 0.00247
Nie
6 4 5 KRYSZEWSKA Krystyna Renata 162 1.36% 0.00136
Nie
6 4 6 FOGT Renata Urszula 75 0.63% 0.00063
Nie
6 4 7 GRUBBA Kazimierz 395 3.31% 0.00331
Nie
6 10 1 SKULSKI Marcin Jerzy 901 7.55% 0.00755
Tak
6 10 2 ŻOŁĄDŹ Krzysztof Aleksander 327 2.74% 0.00274
Nie
6 10 3 LESNER Alicja Gertruda 401 3.36% 0.00336
Nie
6 10 4 TEMPSKA Wanda Maria 176 1.47% 0.00147
Nie
6 10 5 JAWORSKI Karol Artur 174 1.46% 0.00146
Nie
6 10 6 GOŁOWACZ Jerzy Stanisław 106 0.89% 0.00089
Nie
6 10 7 DAMPS Beata Katarzyna 756 6.33% 0.00633
Nie
6 11 1 BUJAK Tomasz Tadeusz 1 174 9.83% 0.00983
Tak
6 11 2 TREDER Zygmunt Antoni 1 071 8.97% 0.00897
Tak
6 11 3 DANISZEWSKI Janusz Benedykt 374 3.13% 0.00313
Nie
6 11 4 DĘBKOWSKA Krystyna 446 3.74% 0.00374
Nie
6 11 5 DAMPC Monika Maria 626 5.24% 0.00524
Nie
6 11 6 MALINOWSKI Arkadiusz Tomasz 335 2.81% 0.00281
Nie
6 11 7 WITZLING Janina Maria 776 6.50% 0.0065
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Wejherowski - ogółem 11 203 111 204 932 157 414 105 7 2 1
Gminy ogółem 10 174 105 204 932 157 414 105 7 2 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 4 84 15 140 591 109 868 65 1 2 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 64 341 47 546 40 6 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 24 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 52 4
Ogółem 76 5

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 157 72 46% 85 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 370 169 46% 201 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 217 63 29% 154 71%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 15 1 7% 14 93%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 7 1 14% 6 86%
Ogółem 744 304 41% 440 59%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 51 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 46 45
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 48 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 50 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 45 30 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 67 22 33% 45 67%
30-39 172 73 42% 99 58%
40-59 340 148 44% 192 56%
60+ 165 61 37% 104 63%
Ogółem 744 304 41% 440 59%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 5 1 20% 4 80%
40-59 13 1 8% 12 92%
60+ 7 0 0% 7 100%
Ogółem 26 2 8% 24 92%