Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 46 156
Wyborców 36 809
Obwodów 21
  • Wybory do Rady Miejskiej Rumi
  • Wybory Burmistrza Miasta Rumi
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 Rumia stały Nie Apolinarego Formeli, Bema, Bławatkowa, Bolesława Prusa, Bratkowa, Broniewskiego, Cypriana Kamila Norwida, Daliowa, Franciszka Fenikowskiego, Gerberowa, Goździkowa, Ignacego Krasickiego, Irysowa, Jeziorna, Kilińskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwaliowa, Kostki Napierskiego, Kościuszki, Krokusowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Makowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Partyzantów, Storczykowa, Torfowa, Wiejska, Wisławy Szymborskiej, Wróblewskiego, Wyspiańskiego, Żurawia
2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Rewalidacyjno-Wychowawczych, ul. Sabata 12 Rumia stały Tak Kombatantów, Leśna, Nizinna, Podgórna, Podgórska, Sabata, Sobieskiego (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Kombatantów), Szkolna, Śląska, Towarowa (od ul. Sobieskiego do ul. Wyżynnej), Wałowa, Wodna, Zakole
3 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 (sala gimnastyczna), ul. Grunwaldzka 57 Rumia stały Nie Aleksandra Fredry, Artura Grottgera, Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Długa, Dolna, Gabrieli Zapolskiej, Herberta, Hetmańska, Husarska, Jacka Malczewskiego, Juliusza Kossaka, Kasprowicza, Królowej Jadwigi, Krzywe Koło, Ksawerego Dunikowskiego, Migały, Nałkowskiej, Owsiana, Pszeniczna, Reja, Sędzickiego, Wita Stwosza, Zbożowa, Żytnia
4 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Świętojańska 11 Rumia stały Tak 3 Maja, Bydgoska, Elbląska, Grudziądzka, Harcmistrza Pawła Wyszeckiego, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Warszawskiej do ul. Gdańskiej), Janowska, Kielecka, Krakowska, Lubelska, Łódzka, Łużycka, Oliwska, Olsztyńska, Radomska, Słupska, Stanisława Ormińskiego, Świętojańska, Wileńska
5 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, ul. Starowiejska 4 Rumia stały Tak Generała Józefa Hallera, Gen. Stanisława Maczka, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego), Krzywa, Matejki, Paderewskiego, Starowiejska (od ul. Matejki do Dworca PKP), Torowa, Wejhera, Wybickiego
6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 Rumia stały Nie A. Asnyka, Bolesława Chrobrego, Krótka, Ks. Bernarda Sychty, Ks. Leona Heykego, Kwiatowa, Marzanny, Poprzeczna, Roszczynialskiego, Równa, Sienkiewicza, Słoneczna, Starowiejska (od ul. Matejki do ul. Ceynowy), Stolarska, Ślusarska, Wąska, Żeromskiego, Żwirki i Wigury (od ul. Ceynowy do ul. Grunwaldzkiej)
7 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Stefana Batorego 29 Rumia stały Tak Chabrowa, Chmielna, Czesława Janczarskiego, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Kamienna, Kornela Makuszyńskiego, Leśniczówka Zagórze, Łąkowa, Młyńska, Podmokła, Rycerska, Skośna, Stefana Batorego, Świętego Józefa, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Źródlana
8 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Rodziewiczówny 10 Rumia stały Nie Bohaterów Kaszubskich, Czechowa, Czesława Miłosza, Derdowskiego, Generała Andersa, Helska, Jaworskiego, Kusocińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Generała Józefa Hallera do ul. Targowej), Marynarska, Mickiewicza, Pucka, Pułaskiego, Rodziewiczówny, Sopocka, Szczecińska, Targowa
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 Rumia stały Tak Działkowców, Filtrowa, Gdańska Nr: 29, 29A, 30, 32, 34, 34A, 34B, 34C, 36, 36A, 36B, 38, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Gdańskiej do granicy z Gdynią), Mazowiecka, Pomorska Nr: 1, 1A, 1B, 1C, 3, 7, Stoczniowców, Szkutników, Żeglarzy
10 "ISKIERKA" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 Rumia stały Nie Dokerów, Gdańska (od torów PKP do ul. Henryka Dąbrowskiego), Kolejowa, Obrońców Westerplatte, Portowa
11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8A Rumia stały Tak Chylońska, Gdańska Nr: 22, 24, Katowicka, Kujawska, Oksywska, Pomorska Nr: 5, 9, 15, 17, 17C, 17D, 17E, 19, 21, 23, 25
12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 Rumia stały Tak Agrestowa, Akacjowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Chełmińska, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Jagodowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kazimierska, Klonowa, Leszczynowa, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mściwoja II, Porzeczkowa, Poziomkowa, Północna, Rajska, Spółdzielcza, Subisława, Świętopełka, Truskawkowa, Wiązowa
13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 Rumia stały Tak Fabryczna, Grabarska, Górnicza, Granitowa, Gryfa Pomorskiego, Hutnicza, Jantarowa, Ludowa, Marmurowa, Metalowców, Na Stoku, Okrętowa, Polna, Robotnicza, Rybaków, Rymarska, Sobieskiego (od ul. Kombatantów do granicy z Gdynią), Stalowa, Szyprów, Tkacka, Włókiennicza, Żwirowa
14 Przedszkole Niepubliczne "JANOWIACZEK", ul. Pomorska 27 Rumia stały Nie Gdańska Nr: 26, 28, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, Pomorska Nr: 29, 31
15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Kościelna 6 Rumia stały Nie Chopina, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do ul. Starowiejskiej), Fiołkowa, Jana z Kolna, Juliusza Słowackiego, Kościelna, Lecha Bądkowskiego, Lipowa, Mostowa, Ogrodowa, Plac Kaszubski, Plac Wolności, Przyrzeczna, Różana (od ul. Partyzantów do granicy z Kosakowem), Skłodowskiej-Curie, Śniadeckich, Waryńskiego, Warzywna, Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego
16 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala gimnastyczna), ul. Świętojańska 11 Rumia stały Nie Gnieźnieńska, Opolska, Poznańska, Toruńska, Wrocławska
17 CARITAS Archidiecezji Gdańskiej-Centrum im. Św. s. Faustyny, ul. Księdza Lucjana Gierosa 8A Rumia stały Tak Abrahama, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Warszawskiej), Kochanowskiego, Księdza Lucjana Gierosa, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od torów PKP do ul. Generała Józefa Hallera), Morska, NMP Wspomożenia Wiernych, Objazdowa, Suwalska, Warszawska
18 Szkoła Podstawowa Nr 1 (wejście od ul. Świętopełka), Kościelna 6 Rumia stały Tak 1 Maja, Elizy Orzeszkowej, Józefa Mackiewicza, Majkowskiego, Marii Konopnickiej, Okrzei, Różana (od ul. Kosynierów do ul. Partyzantów), Tuwima, Tysiąclecia (od ul. Kosynierów do ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego)
19 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2, Grunwaldzka 57 Rumia stały Tak Admiralska, Biała, Białowieska, Borowa, Bosmańska, Cegielniana, Gajowa, Głogowa, Gniewowska, Górska, Grunwaldzka, Harcerska, Hodowlana, Jachtowa, Jaśminowa, Kapitańska, Komandorska, Korczaka, Mazurska, Parkowa, Piaskowa, Płk. Dąbka, Przemysłowa, Sadowa, Skarpowa, Strzelecka, Tatrzańska, Towarowa (od ul. Wyżynnej do ul. Zbychowskiej), Wysoka, Wyżynna, Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zbychowska
20 Szkoła Podstawowa Nr 6, Sienkiewicza 30 Rumia stały Nie Ceynowy, Cicha, Generała Sikorskiego, Ignacego Hepki, Jana Trepczyka, Kopernika, Kosynierów, Lotników, Okrężna, Saperów, Spadochroniarzy, Staszica, Stefana Bieszka, Sztabowa, Tysiąclecia (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Kosynierów), Żwirki i Wigury (od ul. Kosynierów do ul. Ceynowy)
21 Szkoła Podstawowa Nr 8, Rodziewiczówny 10 Rumia stały Nie Bolesława Krzywoustego, Cedrowa, Częstochowska, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do granicy z Kosakowem), Dębowa, Gdyńska, Grabowa, Gruszkowa, Hetmana Czarnieckiego, Jałowcowa, Jana Kazimierza, Jarzębinowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Bony, Leszka Białego, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Targowej do ul. Dębogórskiej), Mieszka I, Orzechowa, Przemysława II, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 A. Asnyka, Abrahama, Bohaterów Kaszubskich, Bolesława Chrobrego, Czechowa, Czesława Miłosza, Derdowskiego, Generała Andersa, Generała Józefa Hallera, Gen. Stanisława Maczka, Gnieźnieńska, Helska, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Warszawskiej), Jaworskiego, Kochanowskiego, Krótka, Krzywa, Ks. Bernarda Sychty, Księdza Lucjana Gierosa, Ks. Leona Heykego, Kusocińskiego, Kwiatowa, Marynarska, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od torów PKP do ul. Targowej), Marzanny, Matejki, Mickiewicza, Morska, NMP Wspomożenia Wiernych, Objazdowa, Opolska, Paderewskiego, Poprzeczna, Poznańska, Pucka, Pułaskiego, Rodziewiczówny, Roszczynialskiego, Równa, Sienkiewicza, Słoneczna, Sopocka, Starowiejska, Stolarska, Suwalska, Szczecińska, Ślusarska, Targowa, Torowa, Toruńska, Warszawska, Wąska, Wejhera, Wrocławska, Wybickiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury (od ul. Ceynowy do ul. Grunwaldzkiej). 5 8 398 5 34
0.0000020000Nr 2 3 Maja, Bydgoska, Bolesława Krzywoustego, Cedrowa, Chylońska, Częstochowska, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do granicy z Kosakowem), Dębowa, Dokerów, Działkowców, Elbląska, Filtrowa, Gdańska, Gdyńska, Grabowa, Grudziądzka, Gruszkowa, Harcmistrza Pawła Wyszeckiego, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Warszawskiej do granicy z Gdynią), Hetmana Czarnieckiego, Jałowcowa, Jana Kazimierza, Janowska, Jarzębinowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Katowicka, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kolejowa, Krakowska, Królowej Bony, Kujawska, Leszka Białego, Lubelska, Łódzka, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Targowej do ul. Dębogórskiej), Mazowiecka, Mieszka I, Obrońców Westerplatte, Oksywska, Oliwska, Olsztyńska, Orzechowa, Pomorska, Portowa, Przemysława II, Radomska, Słupska, Sosnowa, Stanisława Ormińskiego, Stoczniowców, Szkutników, Świętojańska, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wileńska, Wiśniowa, Władysława IV, Władysława Łokietka, Władysława Jagiełły, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Żeglarzy 6 11 435 4 31
0.0000030000Nr 3 1 Maja, Agrestowa, Akacjowa, Apolinarego Formeli, Bema, Bławatkowa, Bolesława Prusa, Borówkowa, Bratkowa, Broniewskiego, Brzozowa, Bukowa, Ceynowy, Chełmińska, Chopina, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Cypriana Kamila Norwida, Cyprysowa, Daliowa, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do ul. Starowiejskiej), Elizy Orzeszkowej, Fiołkowa, Franciszka Fenikowskiego, Generała Sikorskiego, Gerberowa, Goździkowa, Ignacego Hepki, Ignacego Krasickiego, Irysowa, Jagodowa, Jana Trepczyka, Jana z Kolna, Jaworowa, Jeziorna, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Mackiewicza, Juliusza Słowackiego, Kazimierska, Kilińskiego, Klonowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwaliowa, Kopernika, Kostki Napierskiego, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Krokusowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lecha Bądkowskiego, Leszczynowa, Lipowa, Lotników, Majkowskiego, Makowa, Malinowa, Marii Konopnickiej, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Mściwoja II, Nagietkowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Partyzantów, Plac Kaszubski, Plac Wolności, Porzeczkowa, Poziomkowa, Północna, Przyrzeczna, Rajska, Różana, Saperów, Skłodowskiej-Curie, Spadochroniarzy, Spółdzielcza, Staszica, Stefana Bieszka, Storczykowa, Subisława, Sztabowa, Śniadeckich, Świętopełka, Torfowa, Truskawkowa, Tuwima, Tysiąclecia, Waryńskiego, Warzywna, Wiązowa, Wiejska, Wisławy Szymborskiej, Wróblewskiego, Wyspiańskiego, Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury (od ul. Kosynierów do ul. Ceynowy) 5 8 496 5 33
0.0000040000Nr 4 Admiralska, Aleksandra Fredry, Artura Grottgera, Biała, Białowieska, Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Borowa, Bosmańska, Cegielniana, Chabrowa, Chełmońskiego, Chmielna, Chodkiewicza, Czesława Janczarskiego, Długa, Dolna, Fabryczna, Gabrieli Zapolskiej, Gajowa, Garbarska, Głogowa, Gniewowska, Górnicza, Górska, Granitowa, Grunwaldzka, Gryfa Pomorskiego, Harcerska, Herberta, Hetmańska, Hodowlana, Husarska, Hutnicza, Jachtowa, Jacka Malczewskiego, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Jantarowa, Jaśminowa, Juliusza Kossaka, Kamienna, Kapitańska, Kasprowicza, Komandorska, Kombatantów, Korczaka, Kornela Makuszyńskiego, Królowej Jadwigi, Krzywe Koło, Ksawerego Dunikowskiego, Leśna, Leśniczówka Zagórze, Ludowa, Łąkowa, Marmurowa, Mazurska, Metalowców, Migały, Młyńska, Nałkowskiej, Na Stoku, Nizinna, Okrętowa, Owsiana, Parkowa, Piaskowa, Płk. Dąbka, Podgórna, Podgórska, Podmokła, Polna, Przemysłowa, Pszeniczna, Reja, Robotnicza, Rybaków, Rycerska, Rymarska, Sabata, Sadowa, Sędzickiego, Skarpowa, Skośna, Sobieskiego, Stalowa, Stefana Batorego, Strzelecka, Szkolna, Szyprów, Śląska, Świętego Józefa, Tatrzańska, Tkacka, Towarowa, Wałowa, Wita Stwosza, Włókiennicza, Wodna, Wysoka, Wyżynna, Zakole, Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Zbychowska, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Żwirowa, Żytnia, Źródlana 5 8 480 4 28
Podsumowanie 21 36 809 18 126

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 28
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI KWW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI 7 8 7 7 29
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI KWW MONIKA BARAN POROZUMIENIE DLA RUMI 6 5 11
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ KWW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ 7 8 7 7 29
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA KWW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA 7 8 7 7 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 KIERSZNIKIEWICZ Leszek Andrzej 48 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ Rumia
2 FORMELLA Bogdan Jan 50 średnie-techniczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA Rumia
1 BARAN Monika Maria 30 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI Porozumienie Jarosława Gowina Porozumienie Jarosława Gowina Rumia
4 PASIECZNY Michał Grzegorz 41 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI Platforma Obywatelska RP Rumia
5 SOCHA Mateusz Jan 29 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Rumia

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 8 451 5 027 5 027 59.48% 0.05948
4 865 96.78% 0.09678
Tak
2 11 489 6 924 6 924 60.27% 0.06027
6 758 97.60% 0.0976
Tak
3 8 493 4 946 4 946 58.24% 0.05824
4 846 97.98% 0.09798
Tak
4 8 485 4 764 4 764 56.15% 0.05615
4 640 97.40% 0.0974
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 287 28 20.31% 0.02031
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI 11 323 29 53.64% 0.05364
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI 330 11 1.56% 0.00156
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ 2 835 29 13.43% 0.01343
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA 2 334 29 11.06% 0.01106

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 287 28 4 20.31% 0.02031
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI 11 323 29 14 53.64% 0.05364
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI 330 11 0 1.56% 0.00156
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ 2 835 29 2 13.43% 0.01343
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA 2 334 29 1 11.06% 0.01106
Tak

Rada Miejska Rumi - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 KRYŻA Michał 634 13.03% 0.01303
Tak
1 10 2 JANOWSKA Natalia Anna 220 4.52% 0.00452
Nie
1 10 3 POLTROK Paweł Sebastian 65 1.34% 0.00134
Nie
1 10 4 IDZIAK-CIESIELSKA Marzena Maria 80 1.64% 0.00164
Nie
1 10 5 STANKOWSKI Zbigniew 37 0.76% 0.00076
Nie
1 10 6 ZAWADZKI Marek 77 1.58% 0.00158
Nie
1 10 7 RONOWICZ-KOZIARSKA Hanna 49 1.01% 0.00101
Nie
1 12 1 WOŹNIAK Krzysztof 606 12.46% 0.01246
Tak
1 12 2 RYDZEWSKA Karolina 508 10.44% 0.01044
Tak
1 12 3 FUCHS Marcin 269 5.53% 0.00553
Nie
1 12 4 OKRÓJ Anna Genowefa 309 6.35% 0.00635
Tak
1 12 5 LIPIŃSKA Justyna 280 5.76% 0.00576
Nie
1 12 6 PIOTROWSKI Mariusz 290 5.96% 0.00596
Nie
1 12 7 KACZMAREK Marcin Adrian 291 5.98% 0.00598
Tak
1 13 1 BARAN Monika Maria 145 2.98% 0.00298
Nie
1 13 2 TOMKIEWICZ Aleksandra Lidia 14 0.29% 0.00029
Nie
1 13 3 LESZCZYŃSKA Katarzyna Ewa 20 0.41% 0.00041
Nie
1 13 4 CHYŁA Patryk 11 0.23% 0.00023
Nie
1 13 5 MARMUROWICZ Krzysztof Marian 6 0.12% 0.00012
Nie
1 13 6 PERKOWSKI Adam Jan 15 0.31% 0.00031
Nie
1 14 1 CHMIELEWSKI Józef 115 2.36% 0.00236
Nie
1 14 2 DZIABAS Piotr Józef 46 0.95% 0.00095
Nie
1 14 3 PIĄTKOWSKA-FULARCZYK Magdalena Katarzyna 32 0.66% 0.00066
Nie
1 14 4 JANTA Monika Agnieszka 36 0.74% 0.00074
Nie
1 14 5 RATAJCZAK Małgorzata Maria 38 0.78% 0.00078
Nie
1 14 6 WOŹNIAK Monika Irena 23 0.47% 0.00047
Nie
1 14 7 KIERSZNIKIEWICZ Bartosz Piotr 137 2.82% 0.00282
Nie
1 15 1 WALKIEWICZ Sylwia Elżbieta 229 4.71% 0.00471
Nie
1 15 2 KOWALIK Michał Bolesław 99 2.03% 0.00203
Nie
1 15 3 KAPICKA Daria Anna 32 0.66% 0.00066
Nie
1 15 4 ROMAN Wojciech Grzegorz 21 0.43% 0.00043
Nie
1 15 5 FLISIKOWSKA Elżbieta Maria 37 0.76% 0.00076
Nie
1 15 6 BRZEZIŃSKI Tadeusz Jan 17 0.35% 0.00035
Nie
1 15 7 MIOTK Karolina Katarzyna 77 1.58% 0.00158
Nie
2 10 1 SOCHA Mateusz Jan 823 12.18% 0.01218
Tak
2 10 2 JASIŃSKI Michał 148 2.19% 0.00219
Nie
2 10 3 KĄCICKI Maciej Witold 36 0.53% 0.00053
Nie
2 10 4 ROMANOWSKA Marta 80 1.18% 0.00118
Nie
2 10 5 WAWRZYŃCZYK Paweł Ryszard 69 1.02% 0.00102
Nie
2 10 6 GRUSZKA Katarzyna Bożena 24 0.36% 0.00036
Nie
2 10 7 BANACH Bożena Maria 35 0.52% 0.00052
Nie
2 12 1 SINICKI Ariel Tomasz 2 085 30.85% 0.03085
Tak
2 12 2 BARTELKE Piotr Łucjan 490 7.25% 0.00725
Tak
2 12 3 SZYPUŁA Lucyna 329 4.87% 0.00487
Tak
2 12 4 MATYSIAK-DRĄG Halina Grażyna 104 1.54% 0.00154
Nie
2 12 5 KAWA Hanna 173 2.56% 0.00256
Nie
2 12 6 HADAM Daniel Grzegorz 231 3.42% 0.00342
Nie
2 12 7 SAMULSKA Emilia Kamila 111 1.64% 0.00164
Nie
2 12 8 MROWICKA Magdalena Małgorzata 274 4.05% 0.00405
Tak
2 14 1 KIERSZNIKIEWICZ Leszek Andrzej 542 8.02% 0.00802
Tak
2 14 2 PIĄTKOWSKI Tadeusz 167 2.47% 0.00247
Nie
2 14 3 LENDAS Agnieszka 86 1.27% 0.00127
Nie
2 14 4 RACHWALD Zbigniew Maciej 110 1.63% 0.00163
Nie
2 14 5 ŁUCZAK Roman Józef 104 1.54% 0.00154
Nie
2 14 6 PRUS Michał Krzysztof 33 0.49% 0.00049
Nie
2 14 7 CHMIELEWSKA Justyna Joanna 42 0.62% 0.00062
Nie
2 14 8 KONKEL Marta Wiesława 69 1.02% 0.00102
Nie
2 15 1 KUCZMARSKI Dariusz Stanisław 117 1.73% 0.00173
Nie
2 15 2 WAŚKOWSKA Elżbieta Maria 88 1.30% 0.0013
Nie
2 15 3 EGWUATU Godwin 145 2.15% 0.00215
Nie
2 15 4 BLOK Kamil Ryszard 76 1.12% 0.00112
Nie
2 15 5 JÓŹWIAK Andrzej Franciszek 43 0.64% 0.00064
Nie
2 15 6 NAGABA Krystian Zbigniew 12 0.18% 0.00018
Nie
2 15 7 SOSNOWSKA Danuta Ludwika 39 0.58% 0.00058
Nie
2 15 8 LEMISZEWSKA Monika 73 1.08% 0.00108
Nie
3 10 1 JASIŃSKA Barbara Łucja 368 7.59% 0.00759
Tak
3 10 2 SEMMERLING Jan Alojzy 179 3.69% 0.00369
Nie
3 10 3 WOJCIECHOWSKI Paweł 160 3.30% 0.0033
Nie
3 10 4 WOSZCZYK Jadwiga 74 1.53% 0.00153
Nie
3 10 5 RUTKOWSKI Alfred Marek 58 1.20% 0.0012
Nie
3 10 6 KIERZNIKIEWICZ Jerzy 64 1.32% 0.00132
Nie
3 10 7 TREDER Danuta Maria 31 0.64% 0.00064
Nie
3 12 1 PASIECZNY Michał Grzegorz 1 123 23.17% 0.02317
Tak
3 12 2 GRZESZCZYK Leszek Andrzej 287 5.92% 0.00592
Tak
3 12 3 JAŁOCHA Teresa Mirela 170 3.51% 0.00351
Nie
3 12 4 HEBEL Teresa Maria 293 6.05% 0.00605
Tak
3 12 5 BAREŁA-PALCZEWSKA Liliana Małgorzata 281 5.80% 0.0058
Nie
3 12 6 BRZOZOWSKI Krzysztof Jan 150 3.10% 0.0031
Nie
3 12 7 CHODNICKI Marek 154 3.18% 0.00318
Nie
3 13 1 SZYDŁAK Jarosław Zbigniew 62 1.28% 0.00128
Nie
3 13 2 BORSIK Karolina Grażyna 8 0.17% 0.00017
Nie
3 13 3 BARAN Hanna Maria 21 0.43% 0.00043
Nie
3 13 4 LESZCZYŃSKI Mateusz Krzysztof 9 0.19% 0.00019
Nie
3 13 5 RĘBISZ Szymon Stanisław 19 0.39% 0.00039
Nie
3 14 1 GRINHOLC Henryk Franciszek 438 9.04% 0.00904
Tak
3 14 2 BRYŁKA Barbara 127 2.62% 0.00262
Nie
3 14 3 PAWŁOWSKA Sylwia Maria 82 1.69% 0.00169
Nie
3 14 4 GESSE Witold Artur 62 1.28% 0.00128
Nie
3 14 5 WICKI Adrian Mateusz 59 1.22% 0.00122
Nie
3 14 6 MERECKI Bartosz 21 0.43% 0.00043
Nie
3 14 7 DOBRZENIECKA Jolanta 70 1.44% 0.00144
Nie
3 15 1 KRUPSKA Jolanta 166 3.43% 0.00343
Nie
3 15 2 KŁECZEK Tomasz Jan 72 1.49% 0.00149
Nie
3 15 3 DORSZ Celina Wiesława 136 2.81% 0.00281
Nie
3 15 4 ŚWINIARSKI Mariusz 50 1.03% 0.00103
Nie
3 15 5 LANDOWSKA Agnieszka Monika 18 0.37% 0.00037
Nie
3 15 6 BARTKOWIAK Łukasz Jacek 23 0.47% 0.00047
Nie
3 15 7 SŁOWIKOWSKI Rafał 11 0.23% 0.00023
Nie
4 10 1 MOSA Florian Konrad 469 10.11% 0.01011
Tak
4 10 2 KLEIN-SZALKOWSKA Joanna Małgorzata 105 2.26% 0.00226
Nie
4 10 3 CISKOWSKI Jakub Bartosz 90 1.94% 0.00194
Nie
4 10 4 LEWIŃSKA Marta Maria 48 1.03% 0.00103
Nie
4 10 5 BLOCK Jan Leon 95 2.05% 0.00205
Nie
4 10 6 ZDROJEWSKA Grażyna Teresa 129 2.78% 0.00278
Nie
4 10 7 BANACH Karolina Jadwiga 40 0.86% 0.00086
Nie
4 12 1 URBANIAK-DZIENISZ Tomasz 431 9.29% 0.00929
Tak
4 12 2 ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka 512 11.03% 0.01103
Tak
4 12 3 BOCHNIAK Maria Regina 530 11.42% 0.01142
Tak
4 12 4 GRZENIA Mieczysław Grzegorz 226 4.87% 0.00487
Nie
4 12 5 KREFT Ewa Katarzyna 357 7.69% 0.00769
Nie
4 12 6 ELŻANOWSKI Czesław Stanisław 132 2.84% 0.00284
Nie
4 12 7 GAJ Michał Czesław 327 7.05% 0.00705
Nie
4 14 1 FRONTCZAK Małgorzata Bożena 91 1.96% 0.00196
Nie
4 14 2 SIKORSKI Andrzej 111 2.39% 0.00239
Nie
4 14 3 KOLCZYŃSKI Przemysław Marek 65 1.40% 0.0014
Nie
4 14 4 KĄKOL Jerzy Zbigniew 47 1.01% 0.00101
Nie
4 14 5 DAGGA Arkadiusz Michał 7 0.15% 0.00015
Nie
4 14 6 MALOTKA Agnieszka 34 0.73% 0.00073
Nie
4 14 7 BEKISZ Hanna 41 0.88% 0.00088
Nie
4 15 1 FORMELLA Bogdan Jan 458 9.87% 0.00987
Tak
4 15 2 MUSZYŃSKI Jarosław Romuald 143 3.08% 0.00308
Nie
4 15 3 WIEWIÓRKA Maciej 57 1.23% 0.00123
Nie
4 15 4 KASSEM Ewa Anna 16 0.34% 0.00034
Nie
4 15 5 DZIDKOWSKA Iwona Katarzyna 24 0.52% 0.00052
Nie
4 15 6 GRUBBA Anna Dorota 38 0.82% 0.00082
Nie
4 15 7 HALLMANN Elżbieta Jadwiga 17 0.37% 0.00037
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BARAN Monika Maria 30 wyższe Rumia, Porozumienie Jarosława Gowina 533 2.48 Nie
2 FORMELLA Bogdan Jan 50 średnie-techniczne Rumia, 2 486 11.55 Nie
3 KIERSZNIKIEWICZ Leszek Andrzej 48 wyższe Rumia, 2 079 9.66 Nie
4 PASIECZNY Michał Grzegorz 41 wyższe Rumia, 13 491 62.68 Tak
5 SOCHA Mateusz Jan 29 wyższe Rumia, 2 936 13.64 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 Rumia stały 1 912 1 134 1 134 59.31% 0.05931
1 127 99.38%
2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Rewalidacyjno-Wychowawczych, ul. Sabata 12 Rumia stały 1 557 738 738 47.40% 0.0474
730 98.92%
3 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 (sala gimnastyczna), ul. Grunwaldzka 57 Rumia stały 1 645 871 871 52.95% 0.05295
868 99.66%
4 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Świętojańska 11 Rumia stały 1 891 1 152 1 152 60.92% 0.06092
1 143 99.22%
5 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, ul. Starowiejska 4 Rumia stały 1 575 911 911 57.84% 0.05784
905 99.34%
6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 Rumia stały 1 642 1 058 1 058 64.43% 0.06443
1 056 99.81%
7 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Stefana Batorego 29 Rumia stały 1 716 1 068 1 068 62.24% 0.06224
1 062 99.44%
8 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Rodziewiczówny 10 Rumia stały 1 849 1 078 1 078 58.30% 0.0583
1 075 99.72%
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 Rumia stały 1 894 1 132 1 132 59.77% 0.05977
1 127 99.56%
10 "ISKIERKA" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 Rumia stały 1 900 1 153 1 153 60.68% 0.06068
1 145 99.31%
11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8A Rumia stały 1 817 1 062 1 062 58.45% 0.05845
1 055 99.34%
12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 Rumia stały 1 839 1 137 1 137 61.83% 0.06183
1 130 99.38%
13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 Rumia stały 1 767 1 096 1 096 62.03% 0.06203
1 091 99.54%
14 Przedszkole Niepubliczne "JANOWIACZEK", ul. Pomorska 27 Rumia stały 1 669 1 000 1 000 59.92% 0.05992
997 99.70%
15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Kościelna 6 Rumia stały 1 530 852 852 55.69% 0.05569
849 99.65%
16 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala gimnastyczna), ul. Świętojańska 11 Rumia stały 1 814 1 095 1 095 60.36% 0.06036
1 085 99.09%
17 CARITAS Archidiecezji Gdańskiej-Centrum im. Św. s. Faustyny, ul. Księdza Lucjana Gierosa 8A Rumia stały 1 571 847 847 53.91% 0.05391
839 99.06%
18 Szkoła Podstawowa Nr 1 (wejście od ul. Świętopełka), Kościelna 6 Rumia stały 1 525 840 840 55.08% 0.05508
838 99.76%
19 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2, Grunwaldzka 57 Rumia stały 1 800 1 020 1 020 56.67% 0.05667
1 011 99.12%
20 Szkoła Podstawowa Nr 6, Sienkiewicza 30 Rumia stały 1 687 1 000 1 000 59.28% 0.05928
993 99.30%
21 Szkoła Podstawowa Nr 8, Rodziewiczówny 10 Rumia stały 2 318 1 403 1 403 60.53% 0.06053
1 399 99.71%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 46 156 36 809 21 1