Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 45 459
Wyborców 36 437
Obwodów 21
  • Wybory do Rady Miasta Wejherowa
  • Wybory Prezydenta Miasta Wejherowa
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Ofiar Piaśnicy 22 Wejherowo stały Tak Ulice : I Brygady Pancernej WP (od nr 34 do końca), Akacjowa, Architektów, Budowlanych, Geodetów, Graniczna, Gulgowskiego, Księdza Heyki, Inżynierska, Karnowskiego, Lipowa, Mostowa, Nad Kanałem, Podmiejska, Przemysłowa, Rogali, Stolarska, Tartaczna, Techników, Wierzbowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Nanicka 22 Wejherowo stały Tak Ulice : Broniewskiego, Derdowskiego, Dolna, Jana z Kolna, Jasna, Kolejowa, Kołłątaja, Krasińskiego, Lelewela, Majkowskiego, Nadbrzeże Redy, Nanicka (małe domy mieszkalne od nr 1 do końca oraz blok nr 16), Narutowicza, Niska, Ofiar Piaśnicy, Okrężna, Pułaskiego, Słoneczna, Słowackiego, Traugutta, Żeromskiego.
3 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Nanicka 22 Wejherowo stały Tak Ulice : Kusocińskiego, Nadrzeczna, Nanicka (bloki nr 4, 6, 8, 10, 12, 14), Ogrody Nanickie, Rejtana, Wczasowa, Zwycięstwa.
4 Szkoła Społeczna Nr 1, ul. Obrońców Wybrzeża 1 Wejherowo stały Nie Ulice : Chełmońskiego, Chopina, Gołębia, Jagalskiego, Jaskółcza, Kąpino Dolne, Kochanowskiego, Kossaka, Krucza, Łabędzia, Nowowiejskiego, Obrońców Helu, Obrońców Wybrzeża, Panek, Partyzantów, Pruszkowskiego, Słowicza, Staromłyńska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego.
5 Szkoła Podstawowa Nr 11, Os. Kaszubskie 27 Wejherowo stały Nie Ulice : Borowiacka, Iwaszkiewicza, Kociewska, Kropidłowskiej, Ludowa, Osiedle Kaszubskie (od nr 1 do nr 12), Pomorska, Prusa, Weteranów.
6 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kaszubska 14 Wejherowo stały Tak Ulice: I Brygady Pancernej WP-od nr 1 do nr 32, Kaszubska, Osiedle Kaszubskie (od nr 13 do końca).
7 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały Nie Ulice: Asnyka, Baczyńskiego, Bolduana, Brzechwy, Franciszka Fenikowskiego (od nr 1 do nr 10), Gdańska (od nr 120 do końca), Grottgera, Konopnickiej, Leśmiana, Maszopów, Mokwy, Morska, Necla, Norwida, Rybacka, Księdza Skargi, Stefczyka (numery nieparzyste od nr 1 do nr 39 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 32), Szyprów, Tuwima.
8 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały Nie Ulice: Ceynowy, Chmielewskiego, Kazimierza Dzięcielskiego, Drzeżdżona, Gdańska (od nr 33 do nr 119a), Mestwina, Patoka, Pokoju, Reja, Staffa, Stefczyka (numery nieparzyste od nr 41 do końca oraz numery parzyste od numeru 34 do końca), Otylii Szczukowskiej, Świętopełka, Trepczyka, Waśkowskiego.
9 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały Nie Ulice : I Morskiego Pułku Strzelców, Bema, Stefana Czarnieckiego, Franciszka Fenikowskiego (od nr 11 do końca), Gdańska (od nr 1 do nr 32), Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Jaśminowa, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej.
10 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Śmiechowska 36 Wejherowo stały Tak Ulice : Boczna, Brzozowa, Czeladnicza, Kamienna, Kasprowicza, Krasickiego, Leśna, Matejki, Nowa, Obrońców Westerplatte, Odrębna, Ofiar Grudnia 1970, Paderewskiego, Poprzeczna, Roszczynialskiego (od nr 52 do końca), Rzemieślnicza, Sędzickiego, Sikorskiego (numery nieparzyste od nr 49 do końca oraz numery parzyste od nr 80 do końca), Dżenet Skibniewskiej, Środkowa, Wąska, Wschodnia.
11 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Śmiechowska 36 Wejherowo stały Tak Ulice : 12 Marca (numery nieparzyste od nr 147 do nr 179 oraz numery parzyste od nr 148 do nr 204 - od przejazdu kolejowego do ul. Wniebowstąpienia), Cicha, Pułkownika Dąbka, Gniewowska, Krótka, Krzyżowa, Myśliwska, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Roszczynialskiego (od nr 1 do nr 51), Sikorskiego (numery nieparzyste od nr 1 do nr 47 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 78), Śmiechowska, Torowa, Wysoka.
12 Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej, ul. Zamkowa 2A Wejherowo stały Tak Ulice : 12 Marca (numery nieparzyste od nr 181 do końca oraz numery parzyste od nr 206 do końca-od ul. Wniebowstąpienia do Placu Jakuba Wejhera), Judyckiego, Klasztorna, Ojców Reformatów, Osiedle Staszica, Przebendowskiego, Pucka, Rzeźnicka, Wałowa (od nr 24 do końca), Wniebowstąpienia, Zamkowa.
13 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ul. Parkowa 2A/20 Wejherowo stały Tak Ulice : 1 Maja, Abrahama, Dąbrowskiego, Kościelna, Kościuszki, Krzywa, Łąkowa, Marynarki Wojennej, Mickiewicza, Parkowa, Plac Jakuba Wejhera, Północna, Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 215 do nr 235 oraz numery parzyste od nr 252 do nr 296), Srebrny Potok, Świętej Anny, Świętego Jacka, Świętego Jana, Wałowa (od nr 1 do nr 23), Wybickiego.
14 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Sobieskiego 300 Wejherowo stały Nie Ulice : 3 Maja, 10 Lutego, Kalwaryjska, Kopernika, Sienkiewicza, Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 237 do nr 251 oraz numery parzyste od nr 300 do nr 326), Sportowa, Strzelecka, Wzgórze Wolności.
15 Szkoła Podstawowa Nr 9, Os. 1000 Lecia PP 15 Wejherowo stały Tak Ulice : Dworcowa, Inwalidów Wojennych, Kwiatowa, Osiedle 1000 Lecia PP, Plac Józefa Piłsudskiego, Sobieskiego (numery parzyste od nr 346 do końca), Spacerowa, Transportowa, Zachodnia.
16 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, ul. Bukowa 1/20 Wejherowo stały Nie Ulice : Bukowa, Generała Hallera, Harcerska, Osiedle Przyjaźni, Przyjaźni, Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 255 do końca oraz numery parzyste od nr 328 do nr 344).
17 Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1, ul. Sobieskiego 279 Wejherowo stały Tak Ulice : Drzewiarza, Kotłowskiego, Krofeya, Łęgowskiego, Modra, Mostnika, Rogaczewskiego, Słowińców, Spokojna, Sucharskiego, Szczęśliwa, Urocza, Wejherowska, Zielna, Złota.
18 Areszt Śledczy, Sobieskiego 302 Wejherowo areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy
19 Szpital Specjalistyczny, Jagalskiego 10 Wejherowo szpital Nie Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie
20 Dom Pomocy Społecznej, Św. Jacka 14 Wejherowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej z Ośrodkiem Dziennego Pobytu dla Dzieci
21 Dom Pomocy Społecznej, Przebendowskiego 1 Wejherowo dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej przy ul. Przebendowskiego 1

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 I Brygady Pancernej WP (od Bolszewa do przystanku SKM Wejherowo-Nanice), Akacjowa, Architektów, Broniewskiego, Budowlanych, Chełmońskiego, Chopina, Derdowskiego, Dolna, Geodetów, Gołębia, Graniczna, Gulgowskiego, Księdza Heyki, Inżynierska, Jagalskiego, Jana z Kolna, Jaskółcza, Jasna, Karnowskiego, Kąpino Dolne, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołłątaja, Kossaka, Krasińskiego, Krucza, Kusocińskiego, Lelewela, Lipowa, Łabędzia, Majkowskiego, Mostowa, Nabrzeże Redy, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Nanicka, Narutowicza, Niska, Nowowiejskiego, Obrońców Helu, Obrońców Wybrzeża, Ofiar Piaśnicy, Ogrody Nanickie, Okrężna, Panek, Partyzantów, Podmiejska, Pruszkowskiego, Przemysłowa, Pułaskiego, Rejtana, Rogali, Słoneczna, Słowackiego, Słowicza, Staromłyńska, Stolarska, Tartaczna, Techników, Traugutta, Wczasowa, Wierzbowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwycięstwa, Żeromskiego. 5 9 048 4 28
0.0000020000Nr 2 I Brygady Pancernej WP (od przystanku SKM Wejherowo-Nanice do ul. Gdańskiej), I Morskiego Pułku Strzelców, Asnyka, Baczyńskiego, Bema, Bolduana, Borowiacka, Brzechwy, Ceynowy, Chmielewskiego, Stefana Czarnieckiego, Kazimierza Dzięcielskiego, Drzeżdżona, Franciszka Fenikowskiego, Gdańska, Grottgera, Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Iwaszkiewicza, Jaśminowa, Kaszubska, Kociewska, Konopnickiej, Kropidłowskiej, Leśmiana, Ludowa, Maszopów, Mestwina, Mokwy, Morska, Necla, Norwida, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej, Osiedle Kaszubskie, Patoka, Pokoju, Pomorska, Prusa, Reja, Rybacka, Księdza Skargi, Staffa, Stefczyka, Otylii Szczukowskiej, Szyprów, Świętopełka, Trepczyka, Tuwima, Waśkowskiego, Weteranów. 6 10 902 4 31
0.0000030000Nr 3 1 Maja, 12 Marca, Abrahama, Boczna, Brzozowa, Cicha, Czeladnicza, Pułkownika Dąbka, Dąbrowskiego, Gniewowska, Judyckiego, Kamienna, Kasprowicza, Klasztorna, Krasickiego, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Krzywa, Krzyżowa, Leśna, Łąkowa, Marynarki Wojennej, Matejki, Mickiewicza, Myśliwska, Nowa, Obrońców Westerplatte, Odrębna, Ofiar Grudnia 1970, Ojców Reformatów, Osiedla Staszica, Paderewskiego, Parkowa, Plac Jakuba Wejhera, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przebendowskiego, Pucka, Roszczynialskiego, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Sędzickiego, Sikorskiego, Dżanet Skibniewskiej, Sobieskiego (od Placu Jakuba Wejhera do ulicy 3 Maja), Srebrny Potok, Śmiechowska, Środkowa, Świętej Anny, Świętego Jacka, Świętego Jana, Torowa, Wałowa, Wąska, Wniebowstąpienia, Wschodnia, Wybickiego, Wysoka, Zamkowa. 5 8 337 4 28
0.0000040000Nr 4 3 Maja, 10 Lutego, Bukowa, Drzewiarza, Dworcowa, Generała Hallera, Harcerska, Inwalidów Wojennych, Kalwaryjska, Kopernika, Kotłowskiego, Krofeya, Kwiatowa, Łęgowskiego, Modra, Mostnika, Osiedle 1000 Lecia PP, Osiedle Przyjaźni, Plac Józefa Piłsudskiego, Przyjaźni, Rogaczewskiego, Sienkiewicza, Słowińców, Sobieskiego (od ul. 3 Maja do końca), Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Strzelecka, Sucharskiego, Szczęśliwa, Transportowa, Urocza, Wejherowska, Wzgórze Wolności, Zachodnia, Zielna, Złota. 5 8 150 4 28
Podsumowanie 21 36 437 16 115

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 7 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 7 7 29
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA” KWW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA” 7 8 7 7 29
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA KWW DLA WEJHEROWA 7 7 7 7 28

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 SZLAS Rafał Bogusław 44 średnie KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Wejherowo
3 SZCZYGIEŁ Arkadiusz Wiesław 40 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA Wejherowo
1 HILDEBRANDT Krzysztof Mikołaj 64 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA” Wejherowo
2 PONKA Tomir Gerard 42 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Wejherowo

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 9 095 5 133 5 133 56.44% 0.05644
5 018 97.76% 0.09776
Tak
2 10 957 6 200 6 200 56.58% 0.05658
6 056 97.68% 0.09768
Tak
3 8 349 4 553 4 553 54.53% 0.05453
4 374 96.07% 0.09607
Tak
4 7 932 4 260 4 260 53.71% 0.05371
4 116 96.62% 0.09662
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 146 29 26.30% 0.0263
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 857 29 19.71% 0.01971
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA” 7 720 29 39.46% 0.03946
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA 2 841 28 14.52% 0.01452

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 146 29 5 26.30% 0.0263
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 857 29 4 19.71% 0.01971
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA” 7 720 29 10 39.46% 0.03946
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA 2 841 28 2 14.52% 0.01452
Tak

Rada Miasta Wejherowa - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SZLAS Rafał Bogusław 734 14.63% 0.01463
Tak
1 4 2 NOWOCIŃSKI Maciej Mariusz 137 2.73% 0.00273
Nie
1 4 3 STACHOWIAK Joanna Maria 174 3.47% 0.00347
Nie
1 4 4 CZOSKA Szymon Piotr 63 1.26% 0.00126
Nie
1 4 5 BIAŁK Grażyna Teresa 89 1.77% 0.00177
Nie
1 4 6 DURAJEWSKA Angelika Małgorzata 14 0.28% 0.00028
Nie
1 4 7 KRAWIEC Mariusz Stanisław 71 1.41% 0.00141
Nie
1 10 1 DREWA Marcin Paweł 554 11.04% 0.01104
Tak
1 10 2 JANKOWSKI Dariusz Antoni 63 1.26% 0.00126
Nie
1 10 3 ŁUKOWICZ Mirosława Teresa 84 1.67% 0.00167
Nie
1 10 4 TALAGA Marek 59 1.18% 0.00118
Nie
1 10 5 PONKA Jowita Krystyna 62 1.24% 0.00124
Nie
1 10 6 DZIEKAŃSKA Krystyna Teofila 59 1.18% 0.00118
Nie
1 10 7 GINEJT Krzysztof Robert 21 0.42% 0.00042
Nie
1 12 1 HILDEBRANDT Krzysztof Mikołaj 1 032 20.57% 0.02057
Tak
1 12 2 FORMELA Paweł Grzegorz 572 11.40% 0.0114
Tak
1 12 3 GAJEWSKI Krzysztof Stanisław 123 2.45% 0.00245
Nie
1 12 4 MALINOWSKA Teresa 77 1.53% 0.00153
Nie
1 12 5 FREY Bartłomiej Michał 131 2.61% 0.00261
Nie
1 12 6 CHYLAK Elżbieta Irena 93 1.85% 0.00185
Nie
1 12 7 CHODUBSKA Dorota Janina 136 2.71% 0.00271
Tak
1 13 1 SZCZYGIEŁ Arkadiusz Wiesław 343 6.84% 0.00684
Nie
1 13 2 BŁAWAT Piotr Dariusz 38 0.76% 0.00076
Nie
1 13 3 DĘBIEC Marta Maria 48 0.96% 0.00096
Nie
1 13 4 SKOWROŃSKI Grzegorz Dariusz 163 3.25% 0.00325
Nie
1 13 5 SZULTK Robert Andrzej 18 0.36% 0.00036
Nie
1 13 6 KLEJDYSZ Aleksandra 10 0.20% 0.0002
Nie
1 13 7 MUSIAŁEK Anna Angelika 50 1.00% 0.001
Nie
2 4 1 GAFKA Jacek Kazimierz 770 12.71% 0.01271
Tak
2 4 2 WOŹNIAK Bartłomiej 241 3.98% 0.00398
Nie
2 4 3 NOWOCIŃSKA Katarzyna Anna 127 2.10% 0.0021
Nie
2 4 4 DRAUSAL Katarzyna Anna 102 1.68% 0.00168
Nie
2 4 5 HIERASIMCZYK Erwin Jan 28 0.46% 0.00046
Nie
2 4 6 SZLAS Aleksandra Helena 186 3.07% 0.00307
Nie
2 4 7 WICKI Krzysztof Kazimierz 48 0.79% 0.00079
Nie
2 4 8 ADEREK Artur Andrzej 57 0.94% 0.00094
Nie
2 10 1 PONKA Tomir Gerard 601 9.92% 0.00992
Tak
2 10 2 WESOŁKA Andrzej Stanisław 248 4.10% 0.0041
Nie
2 10 3 SZWEDA Violeta Alina 91 1.50% 0.0015
Nie
2 10 4 FISCH Małgorzata Maria 24 0.40% 0.0004
Nie
2 10 5 MEJER Sylwia Maria 74 1.22% 0.00122
Nie
2 10 6 RESZKE Jakub Szymon 52 0.86% 0.00086
Nie
2 10 7 RESCHKE Łukasz Karol 16 0.26% 0.00026
Nie
2 10 8 WICZKOWSKI Zdzisław Franciszek 72 1.19% 0.00119
Nie
2 12 1 RUTKIEWICZ Beata Katarzyna 492 8.12% 0.00812
Tak
2 12 2 KANCZKOWSKI Henryk Leon 316 5.22% 0.00522
Nie
2 12 3 JAROSZ Henryk 241 3.98% 0.00398
Nie
2 12 4 KUKOWSKI Czesław Józef 464 7.66% 0.00766
Tak
2 12 5 ŚCIŚLAK Dorota Joanna 89 1.47% 0.00147
Nie
2 12 6 KIERZNIKOWICZ Jarosław Florian 110 1.82% 0.00182
Nie
2 12 7 SIKORA Izabela Ewa 173 2.86% 0.00286
Nie
2 12 8 ŁUPINA Mariusz Janusz 611 10.09% 0.01009
Tak
2 13 1 WASIAKOWSKI Wojciech Paweł 309 5.10% 0.0051
Tak
2 13 2 CIERZNIEWSKI Artur Jan 283 4.67% 0.00467
Nie
2 13 3 LIS Maria Barbara 50 0.83% 0.00083
Nie
2 13 4 MRZYGŁOCKI Tomasz Paweł 73 1.21% 0.00121
Nie
2 13 5 BŁAWAT Dorota Stanisława 28 0.46% 0.00046
Nie
2 13 6 WOJEWSKA Magdalena 27 0.45% 0.00045
Nie
2 13 7 MIELEWCZYK Monika 53 0.88% 0.00088
Nie
3 4 1 BUDNIK Marek Stanisław 611 13.97% 0.01397
Tak
3 4 2 DAWSZEWSKI Piotr 93 2.13% 0.00213
Nie
3 4 3 SZCZODROWSKA Izabela Hanna 182 4.16% 0.00416
Nie
3 4 4 ROPEL Grażyna Anna 93 2.13% 0.00213
Nie
3 4 5 GAFKA Lucyna Małgorzata 62 1.42% 0.00142
Nie
3 4 6 HALMANN Anna Maria 32 0.73% 0.00073
Nie
3 4 7 SKOWRONEK Marcin Rafał 118 2.70% 0.0027
Nie
3 10 1 RESZKE Piotr Brunon 405 9.26% 0.00926
Tak
3 10 2 LOEWNAU Katarzyna 72 1.65% 0.00165
Nie
3 10 3 SYCHOWSKI Franciszek Andrzej 169 3.86% 0.00386
Nie
3 10 4 FRANKOWSKI Zenon Jacek 52 1.19% 0.00119
Nie
3 10 5 SZMIDKE Aleksandra Krystyna 39 0.89% 0.00089
Nie
3 10 6 KRZEBIETKA Urszula Maria 25 0.57% 0.00057
Nie
3 10 7 KUCZKOWSKA Anna Kamila 30 0.69% 0.00069
Nie
3 12 1 KOZŁOWSKI Wojciech Andrzej 332 7.59% 0.00759
Tak
3 12 2 BOCHIŃSKI Piotr Witold 340 7.77% 0.00777
Tak
3 12 3 DYMARCZYK Beata Eugenia 77 1.76% 0.00176
Nie
3 12 4 CZOSKA Marta 117 2.67% 0.00267
Nie
3 12 5 MAKURAT Mateusz MIchał 295 6.74% 0.00674
Nie
3 12 6 SKIBA Sonia Halina 145 3.32% 0.00332
Nie
3 12 7 NALEPKA Ryszard Dariusz 101 2.31% 0.00231
Nie
3 13 1 SKOWROŃSKA Teresa Agnieszka 536 12.25% 0.01225
Tak
3 13 2 SCHMIDT Mateusz Jakub 159 3.64% 0.00364
Nie
3 13 3 THIEL Paweł Przemysław 170 3.89% 0.00389
Nie
3 13 4 OSTOJSKA Grażyna Teresa 19 0.43% 0.00043
Nie
3 13 5 SZLAGOWSKI Krzysztof Eugeniusz 15 0.34% 0.00034
Nie
3 13 6 SZYPELT Wiesława Anna 12 0.27% 0.00027
Nie
3 13 7 PIONK Joanna Małgorzata 73 1.67% 0.00167
Nie
4 4 1 GROTH Tomasz Jacek 454 11.03% 0.01103
Tak
4 4 2 KANDZORA Ryszard Andrzej 244 5.93% 0.00593
Tak
4 4 3 POTRYKUS Katarzyna Elżbieta 182 4.42% 0.00442
Nie
4 4 4 KRAUZE Szymon Andrzej 66 1.60% 0.0016
Nie
4 4 5 CZARNECKA Joanna Krystyna 50 1.21% 0.00121
Nie
4 4 6 SKRZYPKOWSKA Romualda Wioletta 53 1.29% 0.00129
Nie
4 4 7 GOSZ Bogusław Zdzisław 65 1.58% 0.00158
Nie
4 10 1 DREWA Jacek Piotr 259 6.29% 0.00629
Nie
4 10 2 SZCZYPIOR Leszek Wojciech 309 7.51% 0.00751
Tak
4 10 3 LADEMANN Mirosław Piotr 191 4.64% 0.00464
Nie
4 10 4 RYBAKOWSKI Grzegorz Antoni 143 3.47% 0.00347
Nie
4 10 5 NOSKE Monika Maria 35 0.85% 0.00085
Nie
4 10 6 MILEWSKA Mariola Natalia 30 0.73% 0.00073
Nie
4 10 7 WALKUSZ Patrycja Magdalena 18 0.44% 0.00044
Nie
4 12 1 KRASZKIEWICZ Arkadiusz Marek 591 14.36% 0.01436
Tak
4 12 2 TOMASZEWSKA Olga Irena 226 5.49% 0.00549
Nie
4 12 3 KREFT Dariusz Stanisław 378 9.18% 0.00918
Tak
4 12 4 OSTROWSKA Justyna Anna 190 4.62% 0.00462
Nie
4 12 5 WŁODARCZAK Iweta Anna 167 4.06% 0.00406
Nie
4 12 6 JEŻOWSKI Radosław Bartłomiej 45 1.09% 0.00109
Nie
4 12 7 KUKUCZKA Marek Jerzy 56 1.36% 0.00136
Nie
4 13 1 WILLMA Tomasz Józef 130 3.16% 0.00316
Nie
4 13 2 SZCZYGIEŁ Daniel Mariusz 112 2.72% 0.00272
Nie
4 13 3 ŚWIERZB Agata Katarzyna 50 1.21% 0.00121
Nie
4 13 4 ŻYWICKA Aleksandra Dorota 20 0.49% 0.00049
Nie
4 13 5 WOJEWSKA Danuta Irena 27 0.66% 0.00066
Nie
4 13 6 CISKOWSKI Adam Robert 16 0.39% 0.00039
Nie
4 13 7 CZERWIONKE Janina Marta 9 0.22% 0.00022
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 HILDEBRANDT Krzysztof Mikołaj 64 wyższe Wejherowo, 11 140 55.70 Tak
2 PONKA Tomir Gerard 42 wyższe Wejherowo, 2 218 11.09 Nie
3 SZCZYGIEŁ Arkadiusz Wiesław 40 wyższe Wejherowo, 2 992 14.96 Nie
4 SZLAS Rafał Bogusław 44 średnie Wejherowo, 3 649 18.25 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Ofiar Piaśnicy 22 Wejherowo stały 2 147 1 134 1 134 52.82% 0.05282
1 124 99.12%
2 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Nanicka 22 Wejherowo stały 2 218 1 321 1 321 59.56% 0.05956
1 312 99.32%
3 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Nanicka 22 Wejherowo stały 2 201 1 323 1 323 60.11% 0.06011
1 316 99.47%
4 Szkoła Społeczna Nr 1, ul. Obrońców Wybrzeża 1 Wejherowo stały 2 272 1 362 1 362 59.95% 0.05995
1 357 99.63%
5 Szkoła Podstawowa Nr 11, Os. Kaszubskie 27 Wejherowo stały 2 209 1 250 1 250 56.59% 0.05659
1 242 99.36%
6 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kaszubska 14 Wejherowo stały 2 424 1 403 1 403 57.88% 0.05788
1 391 99.14%
7 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały 2 226 1 347 1 347 60.51% 0.06051
1 336 99.18%
8 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały 2 150 1 237 1 237 57.53% 0.05753
1 233 99.68%
9 Szkoła Podstawowa Nr 5, Gdańska 30 Wejherowo stały 1 948 948 948 48.67% 0.04867
946 99.79%
10 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Śmiechowska 36 Wejherowo stały 2 269 1 246 1 246 54.91% 0.05491
1 240 99.52%
11 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Śmiechowska 36 Wejherowo stały 2 273 1 300 1 300 57.19% 0.05719
1 294 99.54%
12 Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej, ul. Zamkowa 2A Wejherowo stały 1 938 1 001 1 001 51.65% 0.05165
985 98.40%
13 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ul. Parkowa 2A/20 Wejherowo stały 1 748 944 944 54.00% 0.054
937 99.26%
14 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Sobieskiego 300 Wejherowo stały 1 802 865 865 48.00% 0.048
856 98.96%
15 Szkoła Podstawowa Nr 9, Os. 1000 Lecia PP 15 Wejherowo stały 2 321 1 254 1 254 54.03% 0.05403
1 241 98.96%
16 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, ul. Bukowa 1/20 Wejherowo stały 2 236 1 282 1 282 57.33% 0.05733
1 270 99.06%
17 Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1, ul. Sobieskiego 279 Wejherowo stały 1 556 866 866 55.66% 0.05566
857 98.96%
18 Areszt Śledczy, Sobieskiego 302 Wejherowo areszt Śledczy 17 7 7 41.18% 0.04118
6 85.71%
19 Szpital Specjalistyczny, Jagalskiego 10 Wejherowo szpital 257 7 7 2.72% 0.00272
7 100.00%
20 Dom Pomocy Społecznej, Św. Jacka 14 Wejherowo dom pomocy społecznej 69 41 41 59.42% 0.05942
39 95.12%
21 Dom Pomocy Społecznej, Przebendowskiego 1 Wejherowo dom pomocy społecznej 52 10 10 19.23% 0.01923
10 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 45 459 36 437 21 1