Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KWW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
Typ komitetu Komitet wyborczy wyborców
Adres ul. Wejhera 10, 84-252 Orle
Pełnomocnik wyborczy Jacek Wojciech Thiel
Pełnomocnik finansowy Anna Maria Dąbrowicz
Adres strony www http://wspolnypowiatgabrielililisius.pl
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Powiatu Wejherowskiego

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 5 3 60.00 2 40.00 1
Okręg nr 2 9 5 55.56 4 44.44 1
Okręg nr 3 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 4 5 3 60.00 2 40.00 1
Okręg nr 5 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 6 7 3 42.86 4 57.14 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 47 48 47 68 25
Okręg nr 2 49 47 52 76 30
Okręg nr 3 53 58 48 72 27
Okręg nr 4 56 57 55 67 44
Okręg nr 5 48 43 52 58 36
Okręg nr 6 56 52 59 69 33

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 6 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 3 1
Ogółem 9 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 41 21 51% 20 49%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 23 10 43% 13 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 13 4 31% 9 69%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 1 0 0% 1 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Ogółem 78 35 45% 43 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 51 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 41 40 42
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 51 45 53
Średnia wieku kandydatów na wójta 63 63
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 9 4 44% 5 56%
30-39 13 8 62% 5 38%
40-59 39 17 44% 22 56%
60+ 16 6 38% 10 63%
Ogółem 77 35 45% 42 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 1 0 0% 1 100%

Wybory do Rady Powiatu Wejherowskiego

Lista nr 11 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 kaminzski marek wojciechKAMIŃSKI Marek Wojciech 68 Reda 1 245 0.0131
13.10% Tak
2 lzadanaj urszulaŁADANAJ Urszula 45 Reda 405 0.00426
4.26% Nie
3 hebel joanna annaHEBEL Joanna Anna 42 Reda 389 0.00409
4.09% Nie
4 paczkowski maciej dominikPACZKOWSKI Maciej Dominik 25 Reda 454 0.00478
4.78% Nie
5 nowicka iwona grazzzynaNOWICKA Iwona Grażyna 55 Reda 497 0.00523
5.23% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 jamrozz-szadaj anna aleksandraJAMRÓZ-SZADAJ Anna Aleksandra 30 Rumia 1 257 0.00599
5.99% Tak
2 sawicki robertSAWICKI Robert 41 Rumia 640 0.00305
3.05% Nie
3 grzesiak renata wlzadyslzawaGRZESIAK Renata Władysława 67 Rumia 225 0.00107
1.07% Nie
4 kaminzska maria danutaKAMIŃSKA Maria Danuta 54 Rumia 559 0.00267
2.67% Nie
5 januszewska katarzynaJANUSZEWSKA Katarzyna 30 Rumia 220 0.00105
1.05% Nie
6 zzzurek joanna wieslzawaŻUREK Joanna Wiesława 51 Rumia 561 0.00268
2.68% Nie
7 stawiasz jacek wojciechSTAWIASZ Jacek Wojciech 41 Rumia 163 0.00078
0.78% Nie
8 kubina aleksander krystianKUBINA Aleksander Krystian 76 Rumia 159 0.00076
0.76% Nie
9 mroczkowski marek radoslzawMROCZKOWSKI Marek Radosław 47 Rumia 402 0.00192
1.92% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 lisius gabriela ewaLISIUS Gabriela Ewa 57 Wejherowo 6 032 0.0311
31.10% Tak
2 thiel jacek wojciechTHIEL Jacek Wojciech 44 Wejherowo 1 144 0.0059
5.90% Tak
3 toklzowicz bogdan ludwikTOKŁOWICZ Bogdan Ludwik 72 Wejherowo 594 0.00306
3.06% Tak
4 damaszke tomasz arkadiuszDAMASZKE Tomasz Arkadiusz 48 Kąpino 545 0.00281
2.81% Tak
5 podolska wioleta ewaPODOLSKA Wioleta Ewa 49 Wejherowo 426 0.0022
2.20% Nie
6 czeszejko elzzzbieta bernadetaCZESZEJKO Elżbieta Bernadeta 60 Wejherowo 274 0.00141
1.41% Nie
7 gozralczyk krystyna jolantaGÓRALCZYK Krystyna Jolanta 63 Wejherowo 297 0.00153
1.53% Nie
8 ostaszewski mateusz ryszardOSTASZEWSKI Mateusz Ryszard 27 Wejherowo 521 0.00269
2.69% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 daleka ewaDALEKA Ewa 59 Łęczyce 944 0.00988
9.88% Tak
2 milewczyk danutaMILEWCZYK Danuta 44 Strzebielino Osiedle 893 0.00934
9.34% Nie
3 wilczynzska barbaraWILCZYŃSKA Barbara 67 Łęczyce 310 0.00324
3.24% Nie
4 bigus stanislzawBIGUS Stanisław 56 Strzepcz 858 0.00898
8.98% Nie
5 sobonz andrzej janSOBOŃ Andrzej Jan 53 Kopalino 1 377 0.01441
14.41% Tak

Lista nr 11 [ Okręg nr 5 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 bistronz kazimierz janBISTROŃ Kazimierz Jan 55 Luzino 1 488 0.01153
11.53% Tak
2 hirsch wlzadyslzaw wojciechHIRSCH Władysław Wojciech 57 Kielno 757 0.00586
5.86% Tak
3 mierzejewska malzgorzata teresaMIERZEJEWSKA Małgorzata Teresa 39 Bojano 663 0.00514
5.14% Nie
4 sikora iwona mariaSIKORA Iwona Maria 52 Głazica 710 0.0055
5.50% Nie
5 piaztek karol henrykPIĄTEK Karol Henryk 36 Luzino 362 0.0028
2.80% Nie
6 belgrau stanislzawBELGRAU Stanisław 58 Łebno 374 0.0029
2.90% Nie
7 poblzocka aneta mariaPOBŁOCKA Aneta Maria 37 Kębłowo 136 0.00105
1.05% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 6 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 bujak tomasz tadeuszBUJAK Tomasz Tadeusz 50 Gowino 1 174 0.00983
9.83% Tak
2 treder zygmunt antoniTREDER Zygmunt Antoni 61 Gniewino 1 071 0.00897
8.97% Tak
3 daniszewski janusz benedyktDANISZEWSKI Janusz Benedykt 69 Bolszewo 374 0.00313
3.13% Nie
4 dezbkowska krystynaDĘBKOWSKA Krystyna 64 Orle 446 0.00374
3.74% Nie
5 dampc monika mariaDAMPC Monika Maria 33 Góra 626 0.00524
5.24% Nie
6 malinowski arkadiusz tomaszMALINOWSKI Arkadiusz Tomasz 54 Wejherowo 335 0.00281
2.81% Nie
7 witzling janina mariaWITZLING Janina Maria 57 Bolszewo 776 0.0065
6.50% Nie