Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 114 595
Wyborców 93 774
Obwodów 78
  • Wybory do Rady Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto tomaszozw mazowieckiMiasto Tomaszów Mazowiecki 28 3 23 17 154
gmina bezdkozwGmina Będków 3 15 15 32 32
gmina budziszewiceGmina Budziszewice 3 15 15 20 20
gmina czerniewiceGmina Czerniewice 4 15 15 64 64
gmina inowlzozdzGmina Inowłódz 4 15 15 22 22
gmina lubochniaGmina Lubochnia 7 15 15 44 44
gmina rokicinyGmina Rokiciny 4 15 15 39 39
gmina rzeczycaGmina Rzeczyca 4 15 15 37 37
gmina tomaszozw mazowieckiGmina Tomaszów Mazowiecki 9 15 15 38 38
gmina ujazdGmina Ujazd 8 15 15 26 26
gmina zzzelechlinekGmina Żelechlinek 4 15 15 28 28

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Tomasza Ostrowskiego 14 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Dojazd, Dzieci Polskich od nr 27 do końca i od 32 do końca, Gęsia, Krańcowa, Literacka, Milenijna, Niebrowska od nr 51 do końca i od nr 50 do końca, Nowa, Strefowa, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Ujezdzka, Warszawska od nr 91 do nr 101, Włókiennicza, Zawadzka od nr 1 do 101 i od nr 2 do 106, Żurawia
2 Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ul. Warszawska 119 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Cekanowska, Czarna, Czysta, Dębowa, Dworcowa od nr 1 do 15 i od nr 2 do 20, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gdyńska, gen. Romualda Traugutta, Główna, Grzybowa, Helska, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jasna, Jelenia, Juliana Tuwima, Leśna, Lubocheńska, Łączna, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Okrzei, Piaskowa, Piastowska, Plac Kopernika, Północna, Romanówek, Smolna, Stanisława Narewskiego, Stanisława Staszica, Tamka, Twarda, Ugaj, Warszawska od nr 103 do końca i od nr 110 do końca, Wilanowska, Władysława Łokietka, Wolna, Wspólna, Wysoka, Zajęcza, Zygmunta Sierakowskiego
3 Zespół Przedszkolny Przedszkole Nr 12, ul. Kombatantów 1/3 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Dzieci Polskich od nr 1 do 25 i od nr 2 do 28, Kombatantów, Kwiatowa od nr 21 do końca, Warszawska od nr 83 do 89
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. J. U. Niemcewicza 50/56 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Brukowa, Cegielniana, Ciasna, Cmentarna, Długa, Gen. Grota-Roweckiego, Gliniana, Handlowa, Hugo Kołłątaja, J. U. Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja, Krucza, Nowowiejska od nr 29 do końca i od nr 28 do końca, Poprzeczna, Radosna, Sienna, Smutna, Świeża, Warszawska od nr 2 do 108, Zaułek, Zbocze
5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8, ul. Nadrzeczna 17/25 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Boczna, Dobra, Drewniana, Dworcowa od nr 17 do końca i od nr 22 do końca, Henrykowska, Kamienna, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Koszykowa, Kręta, Ks. J. Popiełuszki, Lipowa, Luboszewska, Nadrzeczna, Podgórna, Rawska, Równa, Sosnowa, Spalska, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Sucha, Szczęśliwa od nr 1 do 127 i od nr 2 do 112, Wapienna, Wrzosowa, Zacisze od nr 29 do końca i od nr 62 do końca, Zakątna, Zgodna, Żelazna
6 Zespół Przedszkolny Przedszkole Nr 3, ul. Kombatantów 5 Tomaszów Mazowiecki stały Nie ks. Ignacego Jana Skorupki, Kwiatowa od nr 1 do 19 i od nr 2 do końca, Niebrowska od nr 1 do 49 i od nr 2 do 48, O. M. Kolbe, Stanisława Dubois, Szarych Szeregów, Warszawska od nr 49 do 81, Walerego Wróblewskiego, Widok
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 Przedszkole nr 11, ul. Farbiarska 51/57 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Bogusława Meca, Chłodna, Ciesielska, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Farbiarska, Gen. J. Hallera, Górna od nr 1 do 23 i od nr 2 do 16, Grunwaldzka od nr 1 do 5 i od nr 2 do 8, Krótka, Krzyżowa od nr 1 do 7 i od nr 2 do 10, ks. Stanisława Grada, Legionów od nr 1 do 19 i od nr 2 do 14, Letnia, Mostowa, Murarska, Obwodowa, Plac Gabriela Narutowicza, Przeskok, Ruda, Rybaki, Rzeźnicza, Siedmiodomki, Spacerowa, Środkowa, Tkacka, Zawadzka od nr 103 do końca i od nr 108 do końca, Zdrojowa, Zgorzelicka od nr 1 do 23 i od nr 2 do 22, Żytnia
8 Powiatowe Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 14 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Borek, Konstantego Koplina, Krzywa, Marii Bohuszewiczówny, Norberta Barlickiego, Piotra Bardowskiego, Rocha Paszkowskiego, Romualda Mielczarskiego, Szeroka, Warszawska od nr 1 do 47
9 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Majowa 1/13 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Bartosza Głowackiego od nr 1 do 7 i od nr 2 do 16, Browarna, Dolna, Jarzębinowa, Jodłowa, Kępa, Ligi Morskiej i Rzecznej, Majowa, Miła, Mireckiego, Modra, Niska, Nowowiejska od nr 1 do 27 i od nr 2 do 26, Orla, Osiedlowa, Prezydenta Ignacego Mościckiego od nr 21 do końca i od nr 26 do końca, Prosta, Szczęśliwa od nr 129 do końca i od nr 114 do końca, Ustronie, Zacisze od nr 1 do 27 i od nr 2 do 60
10 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gminna 5/9 4 Tomaszów Mazowiecki stały Nie 25 Pułku Armii Krajowej, Białobrzeska, Błażeja Stolarskiego, Cisowa, Gminna, inż. Bohdana Apolinariusza Łozińskiego, Kolejowa, Kowalska, Krawiecka, Lisia, Michałowska, Mikołaja Reja, mjra Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Odległa, Okopowa, Opoczyńska, Peryferyjna, Piotra Pliszczyńskiego, płk. Stanisława Hojnowskiego, Podoba, Radomska, Seweryna Dziubałtowskiego, Stefana Kałużyńskiego, Szewska, Ślusarska, Torowa, Wąwalska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego, Wzgórze
11 Miejska Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Plac Tadeusza Kościuszki 18 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do 41 i od nr 2 do 40, Berka Joselewicza, Grunwaldzka od nr 7 do końca i od nr 10 do końca, Jerozolimska, Juliusza Słowackiego od nr 1 do 49 i od nr 2 do 42, Krzyżowa od nr 9 do końca i od nr 12 do końca, Legionów od nr 37 do 55 i od nr 34 do 56, Mała, Piekarska, Plac Tadeusza Kościuszki, Prawa, Wschodnia, Zgorzelicka od nr 25 do końca i od nr 24 do końca
12 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki stały Nie P. O. W. , Polna od nr 1 do 29 i od nr 2 do 34, Prezydenta Ignacego Mościckiego od nr 1 do 19 i od nr 2 do 24, Prof. T. Seweryna, Św. Antoniego od nr 1 do 35 i od nr 2 do 38, Tadeusza Kawki
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Przedszkole nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 12/14 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 43 do końca i od nr 42 do końca, Bezdomna, Bluszczowa, Botaniczna, Bracka, Brzozowa, Dąbrowska od nr 1 do 57 i od nr 2 do 54, Dywanowa, gen. Józefa Bema od nr 1 do 93 i od nr 2 do końca, gen. Józefa Sowińskiego, Górna od nr 25 do końca i od nr 18 do końca, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Sobieskiego, Jeżynowa, Juliusza Słowackiego od nr 51 do końca i od nr 44 do końca, Kanonierów, Kmicica, Konwaliowa, Lawendowa, Legionów od nr 21 do 35 i od nr 16 do 32, Malinowa, Ogrodowa od nr 55 do końca i od nr 58 do końca, Pomorska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Przemysłowa, Przędzalniana, Przyrodnicza od nr 1 do 5 i od nr 2 do 6, Rycerska, Skrzetuskiego, Smugowa od nr 59 do końca i od nr 52 do końca, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Szarotki, Śląska, Ułańska, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona od nr 49 do końca i od nr 50 do końca
14 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Stolarska 21/27 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Bohaterów Getta Warszawskiego, Ciepła, Jana Pawła II od nr 1 do 29 i od nr 2 do 6, Legionów od nr 57 do 87 i od nr 58 do 88, Lewa, Polna nr 31 i od nr 36 do 46, Rolna, Słoneczna, Smugowa od nr 2 do 50, Stolarska, Szkolna od nr 3 do końca i od nr 14 do końca, Żwirki i Wigury
15 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Św. Antoniego 43/45 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego od nr 18 do końca, Bohaterów 14 Brygady, Czołgistów, Niecała, Olgi i Andrzeja Małkowskich, Partyzantów, Św. Antoniego od nr 37 do 75 i od nr 40 do 66, Zapiecek, Szkolna nr 1 i od nr 2 do 12
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wiejska 29/31 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Bartosza Głowackiego od nr 9 do końca, Chemików, dra Michała Biernackiego, Hoża, Strzelecka od nr 1 do 19, Techniczna, Wiejska
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jałowcowa 8 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Akacjowa, Bociania, Bukowa, Grabowa, Inżynierska, Jałowcowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Mazowiecka od nr 7 do końca i od nr 4 do końca, Morelowa, Nadpiliczna, Nowy Port, P. C. K. , Parkowa, Piękna, Świerkowa, Topolowa, Willowa, Zagajnikowa
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Juliusza Słowackiego 32/42 Tomaszów Mazowiecki stały Tak 11 - go Listopada, Doktora Jana Serafina Rodego, dr. Karola Benniego, dr. Seweryna Sterlinga, Legionów od nr 89 do 113 i od nr 90 do 126, Ogrodowa od nr 1 do 53 i od nr 2 do 56, Synów Pułku, Smugowa od nr 1 do 57
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leona Witolda Maya 11/13 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Graniczna, Jana Pawła II od nr 31 do 37 i od nr 8 do 30, Leona Witolda May'a, Ludwika Zamenhofa, Pogodna, Polna od nr 33 do końca i od nr 48 do końca
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Przedszkole nr 20, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 6A Tomaszów Mazowiecki stały Tak gen. Władysława Sikorskiego, Św. Antoniego od nr 77 do 87 i od nr 68 do 104, Wandy Panfil
21 Obiekt sportowy Kręgielnia, ul. Strzelecka 24/26 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Batalionów Chłopskich, ks. Piotra Ściegiennego, Łąkowa, Mazowiecka od nr 1 do 5 i od nr 2 do 2c, Strzelecka od nr 21 do końca i od nr 2 do końca, Św. Antoniego od nr 89 do końca i od nr 106 do końca, Wodna
22 Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Ludwikowska 113/115 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Adama, Aliny, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Bogumiła, Celiny, Cezarego, Damazego, Danuty, Edwarda, Elżbiety, Flory, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Ignacego, Ireny, Jadwigi, Jana, Jerzego, Joanny, Jolanty, Kamila, Katarzyny, Kopalna, Kwarcowa, Lecha, Lucyny, Ludwikowska, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Modrzewskiego, Na Skarpie, Natalii, Nikodema, Odkrywkowa, Olgi, Pauliny, Pawła, Renaty, Robotnicza, Romana, Sabiny, Smardzewicka, Stefana, Sypka, Szklarska, Szymanówek, Teresy, Tomasza, Utrata, Wacława, Ziemowita, Źródlana, Żwirowa
23 Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, ul. Jana Pawła II 64/66 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrowska od nr 59 do końca, Diamentowa, Działkowa, Gajowa, gen. Józefa Bema od nr 95 do końca, Irysowa, Jana Pawła II od nr 39 do końca i od nr 32 do końca, Jaśminowa, Józefowska, Kaktusowa, Kalinowa, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, Legionów od nr 115 do końca i od nr 128 do końca, Liliowa, Ludowa, Nagórzycka, Nefrytowa, Opalowa, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Przyrodnicza od nr 7 do końca i od nr 8 do końca, Pusta, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Sasankowa, Starowiejska, Stokrotki, Szafirowa, Szmaragdowa, Tulipanowa, Turkusowa, Wierzbowa, Wola Wiaderna, Zielona od nr 1 do 47 i od nr 2 do 48, Zwierzyniecka
24 Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o. o., Jana Pawła II 35 Tomaszów Mazowiecki szpital Nie Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o. o.
25 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Polna 56 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 1
26 Dom Pomocy Społecznej Nr 1 - filia, Farbiarska 27/29 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 1 - filia
27 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Jana Pawła II 37 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 2
28 Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Spółka z o. o., Jana Pawła II 35 Tomaszów Mazowiecki II szpital Nie Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki II Sp. z o. o.
1 Szkoła Podstawowa w Będkowie, Reymonta 11 Będków stały Nie Będków: ul. Parkowa, ul. Reymonta , ul. Warszawska, Będków-Kolonia, Będków: Pl. Wspinków z Będkowa, ul. Południowa, Rynek Kościuszki, ul. Krakowska, ul. Krzywa, ul. Ujazdowska , Będków: ul. Brzozowa, ul. Kwiatowa, ul. Sadowa, ul. Słoneczna, ul. Spacerowa , Rosocha, Kalinów, Rzeczków
2 Szkoła Podstawowa w Będkowie, Reymonta 11 Będków stały Nie Brzustów, Nowiny, Prażki , Teodorów, Remiszewice, Sługocice, Zacharz
3 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rudniku, 10 Rudnik stały Tak Gutków, Wykno, Magdalenka, Rudnik, Ceniawy, Ewcin, Drzazgowa Wola, Łaknarz
1 Sala posiedzeń przy Urzędzie Gminy w Budziszewicach, ul. Jana Chryzostoma Paska 66a Budziszewice stały Tak Adamów, Antolin, Budziszewice, Helenów, Nowy Józefów, Teodorów
2 Punkt Przedszkolny, 13 Rękawiec stały Nie Nepomucenów, Nowy Rękawiec, Agnopol, Rękawiec, Walentynów, Józefów Stary, Mierzno, Nowe Mierzno
3 Świetlica wiejska, 68 Węgrzynowice stały Tak Zalesie, Węgrzynowice-Modrzewie, Węgrzynowice
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czerniewicach, ul. Mazowiecka 88 Czerniewice stały Nie sołectwa: Annów, Czerniewice-wieś, Gaj, Mała Wola, Wielka Wola.
2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu, 45 Lipie stały Tak sołectwa: Chociw, Krzemienica, Lipie, Nowa Strzemeszna, Strzemeszna, Strzemeszna Pierwsza, Wale.
3 Świetlica Środowiskowa w Podkonicach Dużych, 13A Podkonice Duże stały Tak sołectwa: Chociwek, Podkonice Duże, Podkonice Miejskie, Podkońska Wola, Stanisławów Lipski, Turobów, Wólka Jagielczyńska, Zubki Duże, Zubki Małe.
4 Ochotnicza Straż Pożarna w Czerniewicach, ul. Mazowiecka 39 Czerniewice stały Nie sołectwa: Annopol Duży, Czerniewice-osiedle, Dąbrówka, Lechów, Nowe Studzianki, Paulinów, Stanisławów Studziński, Studzianki, Teodozjów.
1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Inowłodzu, ul. Spalska 5 Inowłódz stały Tak Inowłódz, Teofilów, Liciążna, Zakościele, Żądłowice
2 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w Królowej Woli, 77 Królowa Wola stały Tak Królowa Wola, Poświętne
3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzustowie, 1 Brzustów stały Nie Brzustów, Dąbrowa
4 Terenowa Stacja Przyrodnicza Uniwersytetu Łódzkiego w Spale, ul. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego 14 Spała stały Nie Spała, Konewka
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubochni (wejście od ul. Łódzkiej), ul. Łódzka 19 Lubochnia stały Tak Sołectwo Lubochnia; Sołectwo Lubochenek (m. Lubochenek, m. Kierz, m. Rzekietka); Sołectwo Małecz
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubochni ul. Łódzka Nr 19 (wejście od ul. Zapłotniej), ul. Łódzka 19 Lubochnia stały Tak Sołectwo Brenica; Sołectwo Lubochnia Górki (m. Lubochnia Górki, m. Chrzemce, m. Jakubów, m. Kruszewiec)
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku, 48A Glinnik stały Tak Sołectwo Glinnik (m. Glinnik, m. Cygan) Sołectwo Dąbrowa; Sołectwo Marianka; Sołectwo Nowy Glinnik
4 Świetlica wiejska w Nowym Jasieniu, 9a Nowy Jasień stały Nie Sołectwo Jasień; Sołectwo Kochanów; Sołectwo Nowy Jasień (m. Albertów, m. Nowy Jasień, m. Szczurek)
5 Świetlica środowiskowa w Tarnowskiej Woli, 5 Tarnowska Wola stały Tak Sołectwo Dębniak; Sołectwo Tarnowska Wola
6 Świetlica Nowy Glinnik-Osiedle, 3A Nowy Glinnik-Osiedle stały Nie Sołectwo Luboszewy; Sołectwo Nowy Glinnik-Osiedle
7 Urząd Gminy Lubochnia w Lubochni Dworskiej, ul. Tomaszowska 9 Lubochnia Dworska stały Nie Sołectwo Henryków; Sołectwo Lubochnia Dworska; Sołectwo Emilianów (m. Emilianów, m. Czółna); Sołectwo Nowy Olszowiec; Sołectwo Olszowiec
1 Urząd Gminy w Rokicinach, ul. Tomaszowska 9 Rokiciny-Kolonia stały Tak Sołectwa: Rokiciny-Kolonia, Łaznowska Wola I, Łaznowska Wola II, Cisów, Rokiciny, Stefanów
2 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie, 65 Łaznów stały Tak Sołectwa: Popielawy, Łaznów, Kolonia Łaznów, Michałów
3 Gminne Przedszkole w Rokicinach Oddział Przedszkolny w Jankowie, 6 Janków Trzeci stały Nie Sołectwa: Janków, Maksymilianów, Jankówek, Wilkucice Małe, Łaznówek, Eminów, Wilkucice Duże, Albertów
4 Świetlica Wiejska w Nowych Chrustach, ul. Główna 19 Nowe Chrusty stały Nie Sołectwa: Nowe Chrusty, Stare Chrusty, Mikołajów, Pogorzałe Ługi
1 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Filia w Sadykierzu, 51 Sadykierz stały Nie BARTOSZÓWKA, WIECHNOWICE, GUSTAWÓW, KANICE, STANISŁAWÓW, BRZOZÓW, SADYKIERZ: 45 - 45A, 52 - 112 SADYKIERZ: 1 - 44A, 46 - 51A, 113 - 121
2 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Filia w Luboczy, 3 Lubocz stały Nie BOBROWIEC, KAWĘCZYN, ROSZKOWA WOLA, JEZIORZEC, BRZEG, LUBOCZ
3 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, ul. J. Kitowicza 4 Rzeczyca stały Tak RZECZYCA ULICE : AKACJOWA, IGNACEGO MOŚCICKIEGO, MOKRA, POLNA, SPÓŁDZIELCÓW, TOMASZOWSKA, ZACHODNIA, RZECZYCA ULICE: HUBALA, JĘDRZEJA KITOWICZA, KRÓTKA, KWIATOWA, LEŚNA, NISKA, OBWODOWA, SŁONECZNA, RZECZYCA ULICE: DŁUGA, GRANICZNA, ŁĄKOWA, RZECZYCA ULICE: GÓRNA, MAZOWIECKA, NOWA, PIASKOWA, ZACISZE
4 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, ul. J. Kitowicza 4 Rzeczyca stały Tak RZECZYCA ULICE: LIPOWA, PARKOWA, WIŚNIOWA, ZAKĄTNA, ZIELONA; GLINA, ZAWADY, BRZEZINY, GROTOWICE, ŁĘG
1 Dom Ludowy w Komorowie, ul. Biblioteczna 1 Komorów stały Tak Cekanów, Komorów, Zaborów Pierwszy, Zaborów Drugi.
2 Gminna Biblioteka Publiczna w Smardzewicach Filia w Wiadernie, 89 Wiaderno stały Nie Wiaderno, Jadwigów, Dąbrowa, Kolonia Zawada
3 Dom ludowy w Zawadzie, 257/259 Zawada stały Tak Niebrów, Łazisko, Zawada
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach (szkoła), ul. Główna 10 Smardzewice stały Tak Smardzewice ulice: Aleja inż. Bohdana Łozińskiego, Główna numery parzyste od nr 2 do nr 40 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 129, prof. Jakuba Tomanka, Wesoła, Białogórska, Jeneralska, Królowa Droga, Łąkowa, Osiedle Przystopniowe, Ogrodowa, Piliczna, prof. Seweryna Dziubałtowskiego, Stoczek, Źródlana
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach (przedszkole), ul. Główna 10 Smardzewice stały Tak Karolinów, Tresta, Swolszewice Małe, Smardzewice ulice: Brzozowa, Bursztynowa, Diamentowa, Główna numery parzyste od nr 42 do końca oraz numery nieparzyste od nr 131 do końca, Jałowcowa, Jeżynowa, Klonowa, Koralowa, Kryształowa, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Orzechowa, Perłowa, Polna, Pogodna, Południowa, Posła Józefa Ostrowskiego, Rubinowa, Sosnowa, Słoneczna, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wodna, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Zacisze, Zagajnikowa, Zielona, Złota, Zielone Wzgórze
6 Dom Ludowy w Twardej, ul. Południowa 7 Twarda stały Nie Twarda
7 Dom Ludowy w Ciebłowicach Dużych, 132a Ciebłowice Duże stały Nie Ciebłowice Duże, Ciebłowice Małe
8 Dom ludowy w Wąwale, ul. Wesoła 1/5 Wąwał stały Nie Wąwał, Sługocice
9 Szkoła Podstawowa w Chorzęcinie, 75 Chorzęcin stały Tak Świńsko, Łagiewniki, Chorzęcin, Godaszewice, Kwiatkówka.
1 Gminna Hala Sportowa, ul. Rokicińska 6 Ujazd stały Tak Sołectwo Ujazd, ulice: Przedmieście, Wolborska, Leśna, Zagajnikowa, Zachodnia, Rokicińska, Polna, Cmentarna, Północna, Kościelna, Plac Wolności, Łąkowa, Brzozowa; Mącznik, Sołectwo Ujazd, ulice: 11 Listopada, Słoneczna, Zgodna, Marii Kuncewiczowej, Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej, Władysława Reymonta, Marii Curie-Skłodowskiej, Henryka Sienkiewicza, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Pawła II, Fryderyka Chopina, Mikołaja Kopernika
2 Przedszkole Samorządowe w Ujeździe, ul. Kościelna 24 Ujazd stały Nie Sołectwo Ujazd, ulice: Tomaszowska, Plac Kościuszki, Mostowa, Parkowa, Antolin, Wodna, Pasikonika; Sołectwo: Sangrodz
3 Świetlica Wiejska w Olszowej, 11A Olszowa stały Nie Sołectwa: Helenów, Olszowa, Wólka Krzykowska, Sołectwa: Maksymów, Bielina, Dębniak
4 Świetlica Wiejska w Bukowie, 6 Buków stały Nie Sołectwa: Buków, Ciosny, Lipianki, Sołectwa: Bronisławów, Łominy, Józefin, Stasiolas
5 Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe, 43 Osiedle Niewiadów stały Tak Sołectwa: Niewiadów, Osiedle Niewiadów bloki Nr: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, Sołectwo Osiedle Niewiadów bloki Nr: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
6 Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe, 43 Osiedle Niewiadów stały Nie Sołectwo Osiedle Niewiadów, bloki Nr: 18, 19, 20, 21, Sołectwo: Osiedle Niewiadów bloki Nr 22, 23, 24, 25, 26
7 Świetlica Wiejska w Skrzynkach, 69 Skrzynki stały Tak Sołectwa: Przesiadłów, Ojrzanów, Sołectwo: Skrzynki
8 Świetlica Wiejska w Zaosiu, 34a Zaosie stały Tak Sołectwa: Wykno, Zaosie
1 Gminny Dom Kultury w Żelechlinku (parter), ul. Plac Tysiąclecia 2 Żelechlinek stały Tak Żelechlinek, Żelechlin.
2 Gminny Dom Kultury w Żelechlinku (I piętro), ul. Plac Tysiąclecia 2 Żelechlinek stały Nie Czechowice, Sokołówka, Karolinów, Stanisławów, Bukowiec, Staropole, Lesisko.
3 Świetlica Wiejska w Radwance, 1 Radwanka stały Tak Czerwonka, Radwanka, Łochów, Teklin.
4 Dom Ludowy w Naropnej, 1 Naropna stały Nie Feliksów, Józefin, Kopiec, Naropna, Gutkowice, Dzielnica.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Ulice: 11 - go Listopada, Adama, Agatowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 43 do końca i od nr 42 do końca, Aliny, Ametystowa, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Batalionów Chłopskich, Bezdomna, Bluszczowa, Bogumiła, Bohaterów Getta Warszawskiego, Botaniczna, Bracka, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Celiny, Cezarego, Ciepła, Damazego, Danuty, Dąbrowska, Diamentowa, Doktora Jana Serafina Rodego, dr. Karola Benniego, dr. Seweryna Sterlinga, Dywanowa, Działkowa, Edwarda, Elżbiety, Flory, Frycza Modrzewskiego, Gajowa, gen. Józefa Bema, gen. Józefa Sowińskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Górna od nr 25 do końca i od nr 18 do końca, Graniczna, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Hetmańska, Husarska, Ignacego, Ireny, Irysowa, Jadwigi, Jagodowa, Jana, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Pawła II, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jerzego, Jeżynowa, Joanny, Jolanty, Józefowska, Juliusza Słowackiego od nr 51 do końca i od nr 44 do końca, Kaktusowa, Kalinowa, Kamila, Kanonierów, Katarzyny, Kmicica, Konwaliowa, Kopalna, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, ks. Piotra Ściegiennego, Kwarcowa, Lawendowa, Lecha, Legionów od nr 21 do nr 35, od nr 57 do końca i od nr 16 do nr 32, od nr 58 do końca, Leona Witolda May'a, Lewa, Liliowa, Lucyny, Ludowa, Ludwika Zamenhofa, Ludwikowska, Łąkowa, Mazowiecka od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 2c, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Malinowa, Na Skarpie, Nagórzycka, Natalii, Nefrytowa, Nikodema, Odkrywkowa, Ogrodowa, Olgi, Opalowa, Pauliny, Pawła, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Pogodna, Polna od nr 31 do końca i od nr 36 do końca, Pomorska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Przemysłowa, Przędzalniana, Przyrodnicza, Pusta, Renaty, Robotnicza, Rolna, Romana, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Rycerska, Sabiny, Sasankowa, Skrzetuskiego, Słoneczna, Smardzewicka, Smugowa, Stanisława Żółkiewskiego, Starowiejska, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana, Stokrotki, Stolarska, Strzelecka od nr 21 do końca i od nr 2 do końca, Synów Pułku, Sypka, Szafirowa, Szarotki, Szklarska, Szkolna od nr 3 do końca i od nr 14 do końca, Szmaragdowa, Szymanówek, Śląska, Św. Antoniego od nr 77 do końca i od nr 68 do końca, Teresy, Tomasza, Tulipanowa, Turkusowa, Ułańska, Utrata, Wacława, Wandy Panfil, Wierzbowa, Wodna, Wola Wiaderna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona, Ziemowita, Zwierzyniecka, Źródlana, Żwirki i Wigury, Żwirowa 4 18 092 5 30
0.0000020000Nr 2 25 Pułku Armii Krajowej, Adama Mickiewicza, Białobrzeska, Błażeja Stolarskiego, Boczna, Bolesława Chrobrego, Borek, Brukowa, Cegielniana, Cekanowska, Ciasna, Cisowa, Cmentarna, Czarna, Czysta, Dębowa, Długa, Dobra, Dojazd, Drewniana, Dworcowa, Dzieci Polskich, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gdyńska, Gen. Grota-Roweckiego, gen. Romualda Traugutta, Gęsia, Gliniana, Główna, Gminna, Grzybowa, Handlowa, Helska, Henrykowska, Hugo Kołłątaja, inż. Bohdana Apolinariusza Łozińskiego, J. U. Niemcewicza, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jasna, Jelenia, Juliana Tuwima, Kamienna, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Konstantego Koplina, Konstytucji 3 Maja, Koszykowa, Kowalska, Krańcowa, Krawiecka, Kręta, Krucza, Krzywa, ks. Ignacego Jana Skorupki, Ks. J. Popiełuszki, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lisia, Literacka, Lubocheńska, Luboszewska, Łączna, Marii Bohuszewiczówny, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Michałowska, Mikołaja Reja, Milenijna, mjra Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Niebrowska, Norberta Barlickiego, Nowa, Nowowiejska od nr 29 do końca i od nr 28 do końca, O. M. Kolbe, Odległa, Okopowa, Okrzei, Opoczyńska, Peryferyjna, Piaskowa, Piastowska, Piotra Bardowskiego, Piotra Pliszczyńskiego, Plac Kopernika, płk. Stanisława Hojnowskiego, Podgórna, Podoba, Poprzeczna, Północna, Radomska, Radosna, Rawska, Rocha Paszkowskiego, Romanówek, Romualda Mielczarskiego, Równa, Seweryna Dziubałtowskiego, Sienna, Smolna, Smutna, Sosnowa, Spalska, Spokojna, Stanisława Dubois, Stanisława Narewskiego, Stanisława Staszica, Stefana Kałużyńskiego, Stefana Żeromskiego, Strefowa, Sucha, Szarych Szeregów, Szczęśliwa od nr 1 do nr 127 i od nr 2 do nr 112, Szeroka, Szewska, Ślusarska, Świeża, Tamka, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Torowa, Twarda, Ugaj, Ujezdzka, Walerego Wróblewskiego, Wapienna, Warszawska, Władysława Łokietka, Wąwalska, Widok, Wilanowska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego, Włókiennicza, Wolna, Wrzosowa, Wspólna, Wysoka, Wzgórze, Zacisze od nr 29 do końca i od nr 62 do końca, Zajęcza, Zakątna, Zaułek, Zawadzka od nr 1 do nr 101 i od nr 2 do nr 106, Zbocze, Zgodna, Zygmunta Sierakowskiego, Żelazna, Żurawia 4 16 687 5 30
0.0000030000Nr 3 Akacjowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 40, Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego, Berka Joselewicza, Bociania, Bogusława Meca, Bohaterów 14 Brygady, Browarna, Bukowa, Chemików, Chłodna, Ciesielska, Czołgistów, Dolna, dra Michała Biernackiego, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Farbiarska, Gen. J. Hallera, Górna od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 16, Grabowa, Grunwaldzka, Hoża, Inżynierska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jerozolimska, Jodłowa, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 42, Kasztanowa, Kępa, Krótka, Krzyżowa, ks. Stanisława Grada, Legionów od nr 1 do nr 19 i od nr 37 do nr 55 i od nr 2 do nr 14 i od nr 34 do nr 56, Leszczynowa, Letnia, Ligi Morskiej i Rzecznej, Majowa, Mała, Mazowiecka od nr 7 do końca i od nr 4 do końca, Miła, Mireckiego, Modra, Morelowa, Mostowa, Murarska, Nadpiliczna, Niecała, Niska, Nowowiejska od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 26, Nowy Port, Obwodowa, Olgi i Andrzeja Małkowskich, Orla, Osiedlowa, P. C. K. , P. O. W, Parkowa, Partyzantów, Piekarska, Piękna, Plac Gabriela Narutowicza, Plac Tadeusza Kościuszki, Polna od nr 1 do nr 29 i od nr 2 do nr 34, Prawa, Prezydenta Ignacego Mościckiego, Prof. T. Seweryna, Prosta, Przeskok, Ruda, Rybaki, Rzeźnicza, Siedmiodomki, Spacerowa, Strzelecka od nr 1 do nr 19, Szczęśliwa od nr 129 do końca i od nr 114 do końca, Szkolna nr 1 i od nr 2 do nr 12, Środkowa, Św. Antoniego od nr 1 do nr 75 i od nr 2 do nr 66, Świerkowa, Tadeusza Kawki, Techniczna, Tkacka, Topolowa, Ustronie, Wiejska, Willowa, Wschodnia, Zacisze od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 60, Zagajnikowa, Zapiecek, Zawadzka od nr 103 do końca i od nr 108 do końca, Zdrojowa, Zgorzelicka, Żytnia 4 14 981 5 30
0.0000040000Nr 4 Gminy: Będków, Rokiciny, Ujazd 3 13 987 5 25
0.0000050000Nr 5 Gminy: Tomaszów Mazowiecki, Inowłódz, Rzeczyca 4 15 901 5 30
0.0000060000Nr 6 Gminy: Budziszewice, Lubochnia, Czerniewice, Żelechlinek 4 14 126 5 30
Podsumowanie 23 93 774 30 175

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 6 6 5 6 6 35
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 6 6 5 6 6 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 6 6 5 6 6 35
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO KWW MARCINA WITKO 6 6 6 5 6 6 35
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM KWW WSZYSCY RAZEM 6 6 6 5 6 6 35

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 18 044 9 931 9 931 55.04% 0.05504
9 600 96.67% 0.09667
Tak
2 16 717 8 550 8 540 51.09% 0.05109
8 128 95.18% 0.09518
Tak
3 14 985 7 273 7 270 48.52% 0.04852
6 935 95.39% 0.09539
Tak
4 13 998 7 960 7 957 56.84% 0.05684
7 495 94.19% 0.09419
Tak
5 15 913 9 138 9 095 57.15% 0.05715
8 632 94.91% 0.09491
Tak
6 14 130 9 583 9 582 67.81% 0.06781
9 004 93.97% 0.09397
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 8 647 35 17.37% 0.01737
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 303 35 22.70% 0.0227
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 212 35 26.53% 0.02653
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO 9 961 35 20.00% 0.02
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM 6 671 35 13.40% 0.0134

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 8 647 35 4 17.37% 0.01737
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 11 303 35 5 22.70% 0.0227
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 13 212 35 7 26.53% 0.02653
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO 9 961 35 5 20.00% 0.02
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM 6 671 35 2 13.40% 0.0134
Tak

Rada Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 DOMAŃSKI Mirosław 312 3.25% 0.00325
Nie
1 2 2 KOWALCZYK Bożena Irena 85 0.89% 0.00089
Nie
1 2 3 OLCZYK Jakub 103 1.07% 0.00107
Nie
1 2 4 WOJCIECHOWSKI Stanisław 59 0.61% 0.00061
Nie
1 2 5 SOBCZAK Ewa Maria 84 0.88% 0.00088
Nie
1 2 6 DROZDOWSKA Bogumiła Aniela 108 1.13% 0.00113
Nie
1 4 1 ŻEGOTA Sławomir Jacek 1 520 15.83% 0.01583
Tak
1 4 2 ZDONEK Tomasz Robert 1 031 10.74% 0.01074
Tak
1 4 3 SZCZUKOCKA Beata Maria 293 3.05% 0.00305
Nie
1 4 4 CIACH Jolanta 211 2.20% 0.0022
Nie
1 4 5 PIERZCHAŁA Ewa Małgorzata 119 1.24% 0.00124
Nie
1 4 6 REMISZ Piotr Krzysztof 210 2.19% 0.00219
Nie
1 10 1 KOCIUBIŃSKI Marek Franciszek 554 5.77% 0.00577
Tak
1 10 2 FELIŃSKI Jarosław 417 4.34% 0.00434
Nie
1 10 3 KOTYNIA Aneta Karolina 208 2.17% 0.00217
Nie
1 10 4 IGNASIAK Dorota 186 1.94% 0.00194
Nie
1 10 5 KARKOCHA Paweł 168 1.75% 0.00175
Nie
1 10 6 STAŃCZAK-ŚWIDERSKA Ewa Mariola 230 2.40% 0.0024
Nie
1 14 1 WENDROWSKI Waldemar Paweł 554 5.77% 0.00577
Nie
1 14 2 KIELISZEK Anna 360 3.75% 0.00375
Nie
1 14 3 OGÓREK Leszek Zbigniew 635 6.61% 0.00661
Nie
1 14 4 WILCZEK-KOPACZ Honorata Aleksandra 213 2.22% 0.00222
Nie
1 14 5 ŚLIWIŃSKA Izabela Beata 200 2.08% 0.00208
Nie
1 14 6 BISKUP Krzysztof Jarosław 780 8.13% 0.00813
Tak
1 15 1 CHOJNACKI Jakub Szymon 541 5.64% 0.00564
Nie
1 15 2 KARDA Wiesława Aniela 31 0.32% 0.00032
Nie
1 15 3 TOMCZYK Urszula 58 0.60% 0.0006
Nie
1 15 4 KOSZEL Wiktor 98 1.02% 0.00102
Nie
1 15 5 KOŁODZIEJCZYK Zofia Teresa 48 0.50% 0.0005
Nie
1 15 6 WYSMYK Jacek 184 1.92% 0.00192
Nie
2 2 1 GAWRON Iwona Wiesława 248 3.05% 0.00305
Nie
2 2 2 GOŹDZIK Ryszard 164 2.02% 0.00202
Nie
2 2 3 BINIEK Agnieszka Zuzanna 92 1.13% 0.00113
Nie
2 2 4 GLAPIŃSKI Marek Piotr 42 0.52% 0.00052
Nie
2 2 5 JARZYŃSKI Tomasz Sławomir 52 0.64% 0.00064
Nie
2 2 6 RUSEK Grażyna 69 0.85% 0.00085
Nie
2 4 1 HES Bogna Joanna 983 12.09% 0.01209
Tak
2 4 2 KOWALEWSKI Jacek Jan 424 5.22% 0.00522
Nie
2 4 3 KRAWCZYK Marek 387 4.76% 0.00476
Nie
2 4 4 ŚWIECH Marzena Teresa 140 1.72% 0.00172
Nie
2 4 5 SZYMAŃSKI Sławomir 97 1.19% 0.00119
Nie
2 4 6 SAKTURA Monika Anna 186 2.29% 0.00229
Nie
2 10 1 PARDEJ Krzysztof 568 6.99% 0.00699
Nie
2 10 2 MISIAK Krzysztof 498 6.13% 0.00613
Nie
2 10 3 RURARZ Krystyna Elżbieta 123 1.51% 0.00151
Nie
2 10 4 KUKLIŃSKI Mirosław 806 9.92% 0.00992
Tak
2 10 5 PANEK Bożena Lucyna 66 0.81% 0.00081
Nie
2 10 6 BOBIŃSKA Krystyna 136 1.67% 0.00167
Nie
2 14 1 BĄK Wacława Helena 1 069 13.15% 0.01315
Tak
2 14 2 BANASIAK Mirosław 365 4.49% 0.00449
Tak
2 14 3 MADZIO Kamilla Maria 224 2.76% 0.00276
Nie
2 14 4 WILCZYŃSKA Elżbieta Małgorzata 223 2.74% 0.00274
Nie
2 14 5 DZIUBAŁTOWSKI Janusz 216 2.66% 0.00266
Nie
2 14 6 MICHALAK Szymon Ryszard 251 3.09% 0.00309
Nie
2 15 1 KARWAS Stanisław 336 4.13% 0.00413
Nie
2 15 2 DĘBIEC Barbara Ewa 144 1.77% 0.00177
Nie
2 15 3 HABIERA-CZAPLIŃSKA Dorota Ryszarda 55 0.68% 0.00068
Nie
2 15 4 RADZIMIERSKA Ewa Maria 62 0.76% 0.00076
Nie
2 15 5 MOKROGULSKI Mariusz Tomasz 36 0.44% 0.00044
Nie
2 15 6 WOŹNIAK Hubert Mirosław 66 0.81% 0.00081
Nie
3 2 1 KOŚCISTA Barbara Elżbieta 186 2.68% 0.00268
Nie
3 2 2 DĘBIEC Cezary Tomasz 81 1.17% 0.00117
Nie
3 2 3 KAŹMIERCZYK Aneta 27 0.39% 0.00039
Nie
3 2 4 WASILEWSKA Anna Agata 34 0.49% 0.00049
Nie
3 2 5 KMITA Krzysztof 39 0.56% 0.00056
Nie
3 2 6 NOWAK Sebastian Sławomir 40 0.58% 0.00058
Nie
3 4 1 ŁUCZAK Paweł Przemysław 653 9.42% 0.00942
Tak
3 4 2 PARADA Marek 524 7.56% 0.00756
Tak
3 4 3 WAŁACH Małgorzata Dorota 497 7.17% 0.00717
Nie
3 4 4 JABŁOŃSKI Paweł 243 3.50% 0.0035
Nie
3 4 5 SMOLAREK Anna Małgorzata 156 2.25% 0.00225
Nie
3 4 6 MENKE Katarzyna Monika 186 2.68% 0.00268
Nie
3 10 1 WĘGRZYNOWSKI Mariusz Tomasz 1 199 17.29% 0.01729
Tak
3 10 2 KACZMAREK Ewa Bożena 339 4.89% 0.00489
Nie
3 10 3 LUDWICZAK Monika 86 1.24% 0.00124
Nie
3 10 4 BŁOŃSKI Sławomir Paweł 61 0.88% 0.00088
Nie
3 10 5 FRĄCKOWIAK Sylwia Lidia 122 1.76% 0.00176
Nie
3 10 6 ZDONEK Marcin 211 3.04% 0.00304
Nie
3 14 1 STRZĘPEK Mariusz Edward 500 7.21% 0.00721
Tak
3 14 2 STAŃDO Stanisław Władysław 228 3.29% 0.00329
Nie
3 14 3 SUDAK Iwona Bogumiła 225 3.24% 0.00324
Nie
3 14 4 CHILIŃSKA Maria Jolanta 226 3.26% 0.00326
Nie
3 14 5 PIOTROWSKA Iwona Izabela 167 2.41% 0.00241
Nie
3 14 6 JUDA Ryszard 217 3.13% 0.00313
Nie
3 15 1 BORYSOWSKI Konrad Piotr 321 4.63% 0.00463
Nie
3 15 2 BŁAŻEJEWSKA-WOJTASZCZYK Lidia 75 1.08% 0.00108
Nie
3 15 3 TOMCZYK Leszek 146 2.11% 0.00211
Nie
3 15 4 KOT Sylwia Joanna 56 0.81% 0.00081
Nie
3 15 5 PIETRAS Ewa Bernarda 54 0.78% 0.00078
Nie
3 15 6 OSOJCA Jarosław 36 0.52% 0.00052
Nie
4 2 1 MATERA Wiesław Jan 594 7.93% 0.00793
Nie
4 2 2 KAWNIK Adam Marian 274 3.66% 0.00366
Nie
4 2 3 SZKLAREK Elżbieta 200 2.67% 0.00267
Nie
4 2 4 SOBKIEWICZ Danuta Teresa 239 3.19% 0.00319
Nie
4 2 5 PIWOWARSKI Paweł Franciszek 608 8.11% 0.00811
Tak
4 4 1 URBAŃCZYK Bartosz Mariusz 598 7.98% 0.00798
Nie
4 4 2 BANASZEK Arkadiusz 139 1.85% 0.00185
Nie
4 4 3 PONIATOWSKA Ewa Justyna 206 2.75% 0.00275
Nie
4 4 4 RUDNIAK Justyna Anna 94 1.25% 0.00125
Nie
4 4 5 GAJEWSKI Wiktor Igor 73 0.97% 0.00097
Nie
4 10 1 WOJCIECHOWSKA Martyna Olga 1 122 14.97% 0.01497
Tak
4 10 2 DRZAŻDŻEWSKI Dawid Adam 191 2.55% 0.00255
Nie
4 10 3 BALCEREK Jan Feliks 770 10.27% 0.01027
Tak
4 10 4 DZIEDZIC Monika Agnieszka 366 4.88% 0.00488
Nie
4 10 5 CERAZY Łukasz Jan 254 3.39% 0.00339
Nie
4 14 1 MAGIERA Henryk 83 1.11% 0.00111
Nie
4 14 2 ALEKSANDROWICZ Sławomir Józef 189 2.52% 0.00252
Nie
4 14 3 SAPAŁA Szymon 353 4.71% 0.00471
Nie
4 14 4 SOŁTYSIAK Anita Dominika 93 1.24% 0.00124
Nie
4 14 5 GRAD Barbara Jolanta 34 0.45% 0.00045
Nie
4 15 1 STAROŃ Łukasz 113 1.51% 0.00151
Nie
4 15 2 OLKIEWICZ Paweł Bogdan 692 9.23% 0.00923
Nie
4 15 3 MILCZAREK Marcin 44 0.59% 0.00059
Nie
4 15 4 KOTYNIA Renata Katarzyna 42 0.56% 0.00056
Nie
4 15 5 BŁAŻEJEWSKA Magdalena Aleksandra 124 1.65% 0.00165
Nie
5 2 1 KRÓL Edmund Grzegorz 879 10.18% 0.01018
Tak
5 2 2 SOBOLEWSKI Marcin Stanisław 153 1.77% 0.00177
Nie
5 2 3 AMRÓZ Marcin 283 3.28% 0.00328
Nie
5 2 4 GLICNER Monika 107 1.24% 0.00124
Nie
5 2 5 GOSTYŃSKA Janina Zofia 215 2.49% 0.00249
Nie
5 2 6 DOMAGAŁA Marzanna 113 1.31% 0.00131
Nie
5 4 1 SZYMAŃSKA Urszula Bożena 485 5.62% 0.00562
Nie
5 4 2 ŚWIECH Arkadiusz Grzegorz 360 4.17% 0.00417
Nie
5 4 3 WEPRZĘDZ Marek Tomasz 96 1.11% 0.00111
Nie
5 4 4 PORCZYK Stanisław Wojciech 90 1.04% 0.00104
Nie
5 4 5 MAJ Izabela Agnieszka 160 1.85% 0.00185
Nie
5 4 6 MOCHOLA Małgorzata Izabela 222 2.57% 0.00257
Nie
5 10 1 IWANICKI Adam Stanisław 887 10.28% 0.01028
Tak
5 10 2 OSTROWSKA Karina Małgorzata 263 3.05% 0.00305
Nie
5 10 3 JUSTYNA Włodzimierz 395 4.58% 0.00458
Nie
5 10 4 GOŁASZEWSKA Zofia Halina 339 3.93% 0.00393
Nie
5 10 5 WILCZYŃSKA-DZIUBEK Malwina Anna 70 0.81% 0.00081
Nie
5 10 6 KARP Adam Jan 311 3.60% 0.0036
Nie
5 14 1 GLIMASIŃSKI Grzegorz Józef 646 7.48% 0.00748
Tak
5 14 2 DZIUBAŁTOSKA Anna Bogusława 335 3.88% 0.00388
Nie
5 14 3 ZAKRZEWSKI Jacek 346 4.01% 0.00401
Nie
5 14 4 DZIERŻEK Łukasz 139 1.61% 0.00161
Nie
5 14 5 PAWLIK Agnieszka 43 0.50% 0.0005
Nie
5 14 6 KOBUS-OSTROWSKA Dorota Maria 30 0.35% 0.00035
Nie
5 15 1 KARWAT Leon Eugeniusz 1 056 12.23% 0.01223
Tak
5 15 2 CHOJNACKI Zenon Stanisław 173 2.00% 0.002
Nie
5 15 3 SZEWCZYK Sławomir 259 3.00% 0.003
Nie
5 15 4 RATAJSKA Katarzyna Anna 47 0.54% 0.00054
Nie
5 15 5 CHOJNACKA Kazimiera Bogusława 32 0.37% 0.00037
Nie
5 15 6 PIECHNA Agnieszka Monika 98 1.14% 0.00114
Nie
6 2 1 KOWALCZYK Dariusz Anatol 1 295 14.38% 0.01438
Tak
6 2 2 KOZIARSKI Bogumił 784 8.71% 0.00871
Tak
6 2 3 PIETRZYK Edward Stefan 474 5.26% 0.00526
Nie
6 2 4 SUSIK Grażyna Elżbieta 298 3.31% 0.00331
Nie
6 2 5 STAŃDO Izabela Kamila 162 1.80% 0.0018
Nie
6 2 6 SKUZA Magdalena 144 1.60% 0.0016
Nie
6 4 1 JASTRZĘBSKI Paweł 425 4.72% 0.00472
Nie
6 4 2 JÓŹWIK Andrzej 259 2.88% 0.00288
Nie
6 4 3 KRZEŚNIEWSKA Marta Katarzyna 103 1.14% 0.00114
Nie
6 4 4 JAGIEŁŁO Wiesława Lucyna 87 0.97% 0.00097
Nie
6 4 5 REDLICKA Anna Beata 24 0.27% 0.00027
Nie
6 4 6 WOJCIECHOWSKI Mirosław Szczepan 22 0.24% 0.00024
Nie
6 10 1 ŁOJSZCZYK Elżbieta Mariona 596 6.62% 0.00662
Nie
6 10 2 SOWIK Teodora Barbara 690 7.66% 0.00766
Tak
6 10 3 KOWALCZYK Andrzej 316 3.51% 0.00351
Nie
6 10 4 BOŻYK Marzena 104 1.16% 0.00116
Nie
6 10 5 STAŃDO Dariusz Tomasz 356 3.95% 0.00395
Nie
6 10 6 KOTYNIA Hubert Dominik 204 2.27% 0.00227
Nie
6 14 1 GOSKA Szczepan Waldemar 490 5.44% 0.00544
Nie
6 14 2 JANOCHA Monika Paulina 154 1.71% 0.00171
Nie
6 14 3 PASIK-URBAŃSKA Paula Marta 127 1.41% 0.00141
Nie
6 14 4 SZYDŁOWSKI Zbigniew 95 1.06% 0.00106
Nie
6 14 5 BALDISZAK Małgorzata Barbara 85 0.94% 0.00094
Nie
6 14 6 KOŁODZIEJSKI Łukasz 66 0.73% 0.00073
Nie
6 15 1 KAGANKIEWICZ Piotr Waldemar 1 021 11.34% 0.01134
Tak
6 15 2 NOWAK Ludmiła Magdalena 50 0.56% 0.00056
Nie
6 15 3 PRZYŁĘCKA Katarzyna 19 0.21% 0.00021
Nie
6 15 4 PAKUŁA Roman 290 3.22% 0.00322
Nie
6 15 5 MATYJASZCZYK Adam Edward 27 0.30% 0.0003
Nie
6 15 6 PECYNA Maria 237 2.63% 0.00263
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Tomaszowski - ogółem 12 196 159 114 595 93 774 78 10 1
Gminy ogółem 11 173 153 114 595 93 774 78 10 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 3 59 790 49 760 28 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 10 150 150 54 805 44 014 50 10 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 30 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 17 1
Ogółem 47 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 175 85 49% 90 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 154 69 45% 85 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 350 131 37% 219 63%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 23 2 9% 21 91%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Ogółem 679 285 42% 394 58%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 49 48 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 47 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 52 52 52
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 51 21 41% 30 59%
30-39 131 59 45% 72 55%
40-59 356 158 44% 198 56%
60+ 141 47 33% 94 67%
Ogółem 679 285 42% 394 58%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 20 3 15% 17 85%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 26 3 12% 23 88%