Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KWW MARCINA WITKO
Typ komitetu Komitet wyborczy wyborców
Adres ul. Jerozolimska 11 / 15, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Pełnomocnik wyborczy Marta Barbara Goździk
Pełnomocnik finansowy Agnieszka Anna Pacholska
Adres strony www
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 2 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 3 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 4 5 2 40.00 3 60.00 1
Okręg nr 5 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 6 6 3 50.00 3 50.00 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 53 53 53 78 36
Okręg nr 2 53 53 53 67 36
Okręg nr 3 57 53 61 73 49
Okręg nr 4 44 36 49 63 20
Okręg nr 5 39 44 34 45 26
Okręg nr 6 39 34 43 48 27

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 6 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 3 1
Ogółem 9 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 35 17 49% 18 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 29 12 41% 17 59%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Ogółem 65 29 45% 36 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 48 47 49
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 47 49 45
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów na wójta
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 6 2 33% 4 67%
30-39 14 5 36% 9 64%
40-59 34 19 56% 15 44%
60+ 10 3 30% 7 70%
Ogółem 64 29 45% 35 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 1 0 0% 1 100%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 1 0 0% 1 100%

Wybory do Rady Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim

Lista nr 14 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 wendrowski waldemar pawelzWENDROWSKI Waldemar Paweł 50 Tomaszów Mazowiecki 554 0.00577
5.77% Nie
2 kieliszek annaKIELISZEK Anna 78 Tomaszów Mazowiecki 360 0.00375
3.75% Nie
3 ogozrek leszek zbigniewOGÓREK Leszek Zbigniew 60 Tomaszów Mazowiecki 635 0.00661
6.61% Nie
4 wilczek-kopacz honorata aleksandraWILCZEK-KOPACZ Honorata Aleksandra 36 Tomaszów Mazowiecki 213 0.00222
2.22% Nie
5 szliwinzska izabela beataŚLIWIŃSKA Izabela Beata 45 Wąwał 200 0.00208
2.08% Nie
6 biskup krzysztof jaroslzawBISKUP Krzysztof Jarosław 48 Tomaszów Mazowiecki 780 0.00813
8.13% Tak

Lista nr 14 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 bazk waclzawa helenaBĄK Wacława Helena 56 Tomaszów Mazowiecki 1 069 0.01315
13.15% Tak
2 banasiak miroslzawBANASIAK Mirosław 67 Osiedle Niewiadów 365 0.00449
4.49% Tak
3 madzio kamilla mariaMADZIO Kamilla Maria 50 Tomaszów Mazowiecki 224 0.00276
2.76% Nie
4 wilczynzska elzzzbieta malzgorzataWILCZYŃSKA Elżbieta Małgorzata 51 Tomaszów Mazowiecki 223 0.00274
2.74% Nie
5 dziubalztowski januszDZIUBAŁTOWSKI Janusz 55 Tomaszów Mazowiecki 216 0.00266
2.66% Nie
6 michalak szymon ryszardMICHALAK Szymon Ryszard 36 Tomaszów Mazowiecki 251 0.00309
3.09% Nie

Lista nr 14 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 strzezpek mariusz edwardSTRZĘPEK Mariusz Edward 51 Dąbrowa 500 0.00721
7.21% Tak
2 stanzdo stanislzaw wlzadyslzawSTAŃDO Stanisław Władysław 73 Tomaszów Mazowiecki 228 0.00329
3.29% Nie
3 sudak iwona bogumilzaSUDAK Iwona Bogumiła 51 Tomaszów Mazowiecki 225 0.00324
3.24% Nie
4 chilinzska maria jolantaCHILIŃSKA Maria Jolanta 59 Tomaszów Mazowiecki 226 0.00326
3.26% Nie
5 piotrowska iwona izabelaPIOTROWSKA Iwona Izabela 49 Tomaszów Mazowiecki 167 0.00241
2.41% Nie
6 juda ryszardJUDA Ryszard 57 Tomaszów Mazowiecki 217 0.00313
3.13% Nie

Lista nr 14 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 magiera henrykMAGIERA Henryk 59 Tomaszów Mazowiecki 83 0.00111
1.11% Nie
2 aleksandrowicz slzawomir jozzefALEKSANDROWICZ Sławomir Józef 63 Zaosie 189 0.00252
2.52% Nie
3 sapalza szymonSAPAŁA Szymon 24 Łaznów 353 0.00471
4.71% Nie
4 solztysiak anita dominikaSOŁTYSIAK Anita Dominika 20 Dębniak 93 0.00124
1.24% Nie
5 grad barbara jolantaGRAD Barbara Jolanta 52 Tomaszów Mazowiecki 34 0.00045
0.45% Nie

Lista nr 14 [ Okręg nr 5 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 glimasinzski grzegorz jozzefGLIMASIŃSKI Grzegorz Józef 32 Rzeczyca 646 0.00748
7.48% Tak
2 dziubalztoska anna boguslzawaDZIUBAŁTOSKA Anna Bogusława 45 Sługocice 335 0.00388
3.88% Nie
3 zakrzewski jacekZAKRZEWSKI Jacek 42 Rzeczyca 346 0.00401
4.01% Nie
4 dzierzzzek lzukaszDZIERŻEK Łukasz 26 Wiechnowice 139 0.00161
1.61% Nie
5 pawlik agnieszkaPAWLIK Agnieszka 43 Tresta 43 0.0005
0.50% Nie
6 kobus-ostrowska dorota mariaKOBUS-OSTROWSKA Dorota Maria 44 Wiaderno 30 0.00035
0.35% Nie

Lista nr 14 [ Okręg nr 6 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 goska szczepan waldemarGOSKA Szczepan Waldemar 47 Lubochnia-Górki 490 0.00544
5.44% Nie
2 janocha monika paulinaJANOCHA Monika Paulina 30 Wolica 154 0.00171
1.71% Nie
3 pasik-urbanzska paula martaPASIK-URBAŃSKA Paula Marta 27 Budziszewice 127 0.00141
1.41% Nie
4 szydlzowski zbigniewSZYDŁOWSKI Zbigniew 48 Lechów 95 0.00106
1.06% Nie
5 baldiszak malzgorzata barbaraBALDISZAK Małgorzata Barbara 45 Glinnik 85 0.00094
0.94% Nie
6 kolzodziejski lzukaszKOŁODZIEJSKI Łukasz 34 Tomaszów Mazowiecki 66 0.00073
0.73% Nie