Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 59 790
Wyborców 49 760
Obwodów 28
  • Wybory do Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego
  • Wybory Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Tomasza Ostrowskiego 14 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Dojazd, Dzieci Polskich od nr 27 do końca i od 32 do końca, Gęsia, Krańcowa, Literacka, Milenijna, Niebrowska od nr 51 do końca i od nr 50 do końca, Nowa, Strefowa, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Ujezdzka, Warszawska od nr 91 do nr 101, Włókiennicza, Zawadzka od nr 1 do 101 i od nr 2 do 106, Żurawia
2 Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ul. Warszawska 119 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Cekanowska, Czarna, Czysta, Dębowa, Dworcowa od nr 1 do 15 i od nr 2 do 20, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gdyńska, gen. Romualda Traugutta, Główna, Grzybowa, Helska, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jasna, Jelenia, Juliana Tuwima, Leśna, Lubocheńska, Łączna, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Okrzei, Piaskowa, Piastowska, Plac Kopernika, Północna, Romanówek, Smolna, Stanisława Narewskiego, Stanisława Staszica, Tamka, Twarda, Ugaj, Warszawska od nr 103 do końca i od nr 110 do końca, Wilanowska, Władysława Łokietka, Wolna, Wspólna, Wysoka, Zajęcza, Zygmunta Sierakowskiego
3 Zespół Przedszkolny Przedszkole Nr 12, ul. Kombatantów 1/3 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Dzieci Polskich od nr 1 do 25 i od nr 2 do 28, Kombatantów, Kwiatowa od nr 21 do końca, Warszawska od nr 83 do 89
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. J. U. Niemcewicza 50/56 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Brukowa, Cegielniana, Ciasna, Cmentarna, Długa, Gen. Grota-Roweckiego, Gliniana, Handlowa, Hugo Kołłątaja, J. U. Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja, Krucza, Nowowiejska od nr 29 do końca i od nr 28 do końca, Poprzeczna, Radosna, Sienna, Smutna, Świeża, Warszawska od nr 2 do 108, Zaułek, Zbocze
5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8, ul. Nadrzeczna 17/25 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Boczna, Dobra, Drewniana, Dworcowa od nr 17 do końca i od nr 22 do końca, Henrykowska, Kamienna, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Koszykowa, Kręta, Ks. J. Popiełuszki, Lipowa, Luboszewska, Nadrzeczna, Podgórna, Rawska, Równa, Sosnowa, Spalska, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Sucha, Szczęśliwa od nr 1 do 127 i od nr 2 do 112, Wapienna, Wrzosowa, Zacisze od nr 29 do końca i od nr 62 do końca, Zakątna, Zgodna, Żelazna
6 Zespół Przedszkolny Przedszkole Nr 3, ul. Kombatantów 5 Tomaszów Mazowiecki stały Nie ks. Ignacego Jana Skorupki, Kwiatowa od nr 1 do 19 i od nr 2 do końca, Niebrowska od nr 1 do 49 i od nr 2 do 48, O. M. Kolbe, Stanisława Dubois, Szarych Szeregów, Warszawska od nr 49 do 81, Walerego Wróblewskiego, Widok
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 Przedszkole nr 11, ul. Farbiarska 51/57 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Bogusława Meca, Chłodna, Ciesielska, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Farbiarska, Gen. J. Hallera, Górna od nr 1 do 23 i od nr 2 do 16, Grunwaldzka od nr 1 do 5 i od nr 2 do 8, Krótka, Krzyżowa od nr 1 do 7 i od nr 2 do 10, ks. Stanisława Grada, Legionów od nr 1 do 19 i od nr 2 do 14, Letnia, Mostowa, Murarska, Obwodowa, Plac Gabriela Narutowicza, Przeskok, Ruda, Rybaki, Rzeźnicza, Siedmiodomki, Spacerowa, Środkowa, Tkacka, Zawadzka od nr 103 do końca i od nr 108 do końca, Zdrojowa, Zgorzelicka od nr 1 do 23 i od nr 2 do 22, Żytnia
8 Powiatowe Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 14 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Borek, Konstantego Koplina, Krzywa, Marii Bohuszewiczówny, Norberta Barlickiego, Piotra Bardowskiego, Rocha Paszkowskiego, Romualda Mielczarskiego, Szeroka, Warszawska od nr 1 do 47
9 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Majowa 1/13 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Bartosza Głowackiego od nr 1 do 7 i od nr 2 do 16, Browarna, Dolna, Jarzębinowa, Jodłowa, Kępa, Ligi Morskiej i Rzecznej, Majowa, Miła, Mireckiego, Modra, Niska, Nowowiejska od nr 1 do 27 i od nr 2 do 26, Orla, Osiedlowa, Prezydenta Ignacego Mościckiego od nr 21 do końca i od nr 26 do końca, Prosta, Szczęśliwa od nr 129 do końca i od nr 114 do końca, Ustronie, Zacisze od nr 1 do 27 i od nr 2 do 60
10 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gminna 5/9 4 Tomaszów Mazowiecki stały Nie 25 Pułku Armii Krajowej, Białobrzeska, Błażeja Stolarskiego, Cisowa, Gminna, inż. Bohdana Apolinariusza Łozińskiego, Kolejowa, Kowalska, Krawiecka, Lisia, Michałowska, Mikołaja Reja, mjra Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Odległa, Okopowa, Opoczyńska, Peryferyjna, Piotra Pliszczyńskiego, płk. Stanisława Hojnowskiego, Podoba, Radomska, Seweryna Dziubałtowskiego, Stefana Kałużyńskiego, Szewska, Ślusarska, Torowa, Wąwalska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego, Wzgórze
11 Miejska Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Plac Tadeusza Kościuszki 18 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do 41 i od nr 2 do 40, Berka Joselewicza, Grunwaldzka od nr 7 do końca i od nr 10 do końca, Jerozolimska, Juliusza Słowackiego od nr 1 do 49 i od nr 2 do 42, Krzyżowa od nr 9 do końca i od nr 12 do końca, Legionów od nr 37 do 55 i od nr 34 do 56, Mała, Piekarska, Plac Tadeusza Kościuszki, Prawa, Wschodnia, Zgorzelicka od nr 25 do końca i od nr 24 do końca
12 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki stały Nie P. O. W. , Polna od nr 1 do 29 i od nr 2 do 34, Prezydenta Ignacego Mościckiego od nr 1 do 19 i od nr 2 do 24, Prof. T. Seweryna, Św. Antoniego od nr 1 do 35 i od nr 2 do 38, Tadeusza Kawki
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Przedszkole nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 12/14 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 43 do końca i od nr 42 do końca, Bezdomna, Bluszczowa, Botaniczna, Bracka, Brzozowa, Dąbrowska od nr 1 do 57 i od nr 2 do 54, Dywanowa, gen. Józefa Bema od nr 1 do 93 i od nr 2 do końca, gen. Józefa Sowińskiego, Górna od nr 25 do końca i od nr 18 do końca, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Sobieskiego, Jeżynowa, Juliusza Słowackiego od nr 51 do końca i od nr 44 do końca, Kanonierów, Kmicica, Konwaliowa, Lawendowa, Legionów od nr 21 do 35 i od nr 16 do 32, Malinowa, Ogrodowa od nr 55 do końca i od nr 58 do końca, Pomorska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Przemysłowa, Przędzalniana, Przyrodnicza od nr 1 do 5 i od nr 2 do 6, Rycerska, Skrzetuskiego, Smugowa od nr 59 do końca i od nr 52 do końca, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Szarotki, Śląska, Ułańska, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona od nr 49 do końca i od nr 50 do końca
14 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Stolarska 21/27 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Bohaterów Getta Warszawskiego, Ciepła, Jana Pawła II od nr 1 do 29 i od nr 2 do 6, Legionów od nr 57 do 87 i od nr 58 do 88, Lewa, Polna nr 31 i od nr 36 do 46, Rolna, Słoneczna, Smugowa od nr 2 do 50, Stolarska, Szkolna od nr 3 do końca i od nr 14 do końca, Żwirki i Wigury
15 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Św. Antoniego 43/45 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego od nr 18 do końca, Bohaterów 14 Brygady, Czołgistów, Niecała, Olgi i Andrzeja Małkowskich, Partyzantów, Św. Antoniego od nr 37 do 75 i od nr 40 do 66, Zapiecek, Szkolna nr 1 i od nr 2 do 12
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wiejska 29/31 Tomaszów Mazowiecki stały Nie Bartosza Głowackiego od nr 9 do końca, Chemików, dra Michała Biernackiego, Hoża, Strzelecka od nr 1 do 19, Techniczna, Wiejska
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jałowcowa 8 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Akacjowa, Bociania, Bukowa, Grabowa, Inżynierska, Jałowcowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Mazowiecka od nr 7 do końca i od nr 4 do końca, Morelowa, Nadpiliczna, Nowy Port, P. C. K. , Parkowa, Piękna, Świerkowa, Topolowa, Willowa, Zagajnikowa
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Juliusza Słowackiego 32/42 Tomaszów Mazowiecki stały Tak 11 - go Listopada, Doktora Jana Serafina Rodego, dr. Karola Benniego, dr. Seweryna Sterlinga, Legionów od nr 89 do 113 i od nr 90 do 126, Ogrodowa od nr 1 do 53 i od nr 2 do 56, Synów Pułku, Smugowa od nr 1 do 57
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leona Witolda Maya 11/13 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Graniczna, Jana Pawła II od nr 31 do 37 i od nr 8 do 30, Leona Witolda May'a, Ludwika Zamenhofa, Pogodna, Polna od nr 33 do końca i od nr 48 do końca
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Przedszkole nr 20, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 6A Tomaszów Mazowiecki stały Tak gen. Władysława Sikorskiego, Św. Antoniego od nr 77 do 87 i od nr 68 do 104, Wandy Panfil
21 Obiekt sportowy Kręgielnia, ul. Strzelecka 24/26 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Batalionów Chłopskich, ks. Piotra Ściegiennego, Łąkowa, Mazowiecka od nr 1 do 5 i od nr 2 do 2c, Strzelecka od nr 21 do końca i od nr 2 do końca, Św. Antoniego od nr 89 do końca i od nr 106 do końca, Wodna
22 Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Ludwikowska 113/115 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Adama, Aliny, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Bogumiła, Celiny, Cezarego, Damazego, Danuty, Edwarda, Elżbiety, Flory, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Ignacego, Ireny, Jadwigi, Jana, Jerzego, Joanny, Jolanty, Kamila, Katarzyny, Kopalna, Kwarcowa, Lecha, Lucyny, Ludwikowska, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Modrzewskiego, Na Skarpie, Natalii, Nikodema, Odkrywkowa, Olgi, Pauliny, Pawła, Renaty, Robotnicza, Romana, Sabiny, Smardzewicka, Stefana, Sypka, Szklarska, Szymanówek, Teresy, Tomasza, Utrata, Wacława, Ziemowita, Źródlana, Żwirowa
23 Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, ul. Jana Pawła II 64/66 Tomaszów Mazowiecki stały Tak Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrowska od nr 59 do końca, Diamentowa, Działkowa, Gajowa, gen. Józefa Bema od nr 95 do końca, Irysowa, Jana Pawła II od nr 39 do końca i od nr 32 do końca, Jaśminowa, Józefowska, Kaktusowa, Kalinowa, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, Legionów od nr 115 do końca i od nr 128 do końca, Liliowa, Ludowa, Nagórzycka, Nefrytowa, Opalowa, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Przyrodnicza od nr 7 do końca i od nr 8 do końca, Pusta, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Sasankowa, Starowiejska, Stokrotki, Szafirowa, Szmaragdowa, Tulipanowa, Turkusowa, Wierzbowa, Wola Wiaderna, Zielona od nr 1 do 47 i od nr 2 do 48, Zwierzyniecka
24 Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o. o., Jana Pawła II 35 Tomaszów Mazowiecki szpital Nie Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o. o.
25 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Polna 56 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 1
26 Dom Pomocy Społecznej Nr 1 - filia, Farbiarska 27/29 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 1 - filia
27 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Jana Pawła II 37 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 2
28 Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Spółka z o. o., Jana Pawła II 35 Tomaszów Mazowiecki II szpital Nie Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki II Sp. z o. o.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 11 - go Listopada, Adama, Agatowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 43 do końca i od nr 42 do końca, Aliny, Ametystowa, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Batalionów Chłopskich, Bezdomna, Bluszczowa, Bogumiła, Bohaterów Getta Warszawskiego, Botaniczna, Bracka, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Celiny, Cezarego, Ciepła, Damazego, Danuty, Dąbrowska, Diamentowa, Doktora Jana Serafina Rodego, dr. Karola Benniego, dr. Seweryna Sterlinga, Dywanowa, Działkowa, Edwarda, Elżbiety, Flory, Frycza Modrzewskiego, Gajowa, gen. Józefa Bema, gen. Józefa Sowińskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Górna od nr 25 do końca i od nr 18 do końca, Graniczna, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Hetmańska, Husarska, Ignacego, Ireny, Irysowa, Jadwigi, Jagodowa, Jana, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Pawła II, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jerzego, Jeżynowa, Joanny, Jolanty, Józefowska, Juliusza Słowackiego od nr 51 do końca i od nr 44 do końca, Kaktusowa, Kalinowa, Kamila, Kanonierów, Katarzyny, Kmicica, Konwaliowa, Kopalna, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, ks. Piotra Ściegiennego, Kwarcowa, Lawendowa, Lecha, Legionów od nr 21 do 35, od nr 57 do końca i od nr 16 do 32, od nr 58 do końca, Leona Witolda May'a, Lewa, Liliowa, Lucyny, Ludowa, Ludwika Zamenhofa, Ludwikowska, Łąkowa, Mazowiecka od nr 1 do 5 i od nr 2 do 2c, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Malinowa, Na Skarpie, Nagórzycka, Natalii, Nefrytowa, Nikodema, Odkrywkowa, Ogrodowa, Olgi, Opalowa, Pauliny, Pawła, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Pogodna, Polna od nr 31 do końca i od nr 36 do końca, Pomorska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Przemysłowa, Przędzalniana, Przyrodnicza, Pusta, Renaty, Robotnicza, Rolna, Romana, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Rycerska, Sabiny, Sasankowa, Skrzetuskiego, Słoneczna, Smardzewicka, Smugowa, Stanisława Żółkiewskiego, Starowiejska, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana, Stokrotki, Stolarska, Strzelecka od nr 21 do końca i od nr 2 do końca, Synów Pułku, Sypka, Szafirowa, Szarotki, Szklarska, Szkolna od nr 3 do końca i od nr 14 do końca, Szmaragdowa, Szymanówek, Śląska, Św. Antoniego od nr 77 do końca i od nr 68 do końca, Teresy, Tomasza, Tulipanowa, Turkusowa, Ułańska, Utrata, Wacława, Wandy Panfil, Wierzbowa, Wodna, Wola Wiaderna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona, Ziemowita, Zwierzyniecka, Źródlana, Żwirki i Wigury, Żwirowa. 8 18 092 6 53
0.0000020000Nr 2 25 Pułku Armii Krajowej, Adama Mickiewicza, Białobrzeska, Błażeja Stolarskiego, Boczna, Bolesława Chrobrego, Borek, Brukowa, Cegielniana, Cekanowska, Ciasna, Cisowa, Cmentarna, Czarna, Czysta, Dębowa, Długa, Dobra, Dojazd, Drewniana, Dworcowa, Dzieci Polskich, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gdyńska, Gen. Grota-Roweckiego, gen. Romualda Traugutta, Gęsia, Gliniana, Główna, Gminna, Grzybowa, Handlowa, Helska, Henrykowska, Hugo Kołłątaja, inż. Bohdana Apolinariusza Łozińskiego, J. U. Niemcewicza, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jasna, Jelenia, Juliana Tuwima, Kamienna, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Konstantego Koplina, Konstytucji 3 Maja, Koszykowa, Kowalska, Krańcowa, Krawiecka, Kręta, Krucza, Krzywa, ks. Ignacego Jana Skorupki, Ks. J. Popiełuszki, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lisia, Literacka, Lubocheńska, Luboszewska, Łączna, Marii Bohuszewiczówny, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Michałowska, Mikołaja Reja, Milenijna, mjra Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Niebrowska, Norberta Barlickiego, Nowa, Nowowiejska od nr 29 do końca i od nr 28 do końca, O. M. Kolbe, Odległa, Okopowa, Okrzei, Opoczyńska, Peryferyjna, Piaskowa, Piastowska, Piotra Bardowskiego, Piotra Pliszczyńskiego, Plac Kopernika, płk. Stanisława Hojnowskiego, Podgórna, Podoba, Poprzeczna, Północna, Radomska, Radosna, Rawska, Rocha Paszkowskiego, Romanówek, Romualda Mielczarskiego, Równa, Seweryna Dziubałtowskiego, Sienna, Smolna, Smutna, Sosnowa, Spalska, Spokojna, Stanisława Dubois, Stanisława Narewskiego, Stanisława Staszica, Stefana Kałużyńskiego, Stefana Żeromskiego, Strefowa, Sucha, Szarych Szeregów, Szczęśliwa od nr 1 do 127 i od nr 2 do 112, Szeroka, Szewska, Ślusarska, Świeża, Tamka, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Torowa, Twarda, Ugaj, Ujezdzka, Walerego Wróblewskiego, Wapienna, Warszawska, Władysława Łokietka, Wąwalska, Widok, Wilanowska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego, Włókiennicza, Wolna, Wrzosowa, Wspólna, Wysoka, Wzgórze, Zacisze od nr 29 do końca i od nr 62 do końca, Zajęcza, Zakątna, Zaułek, Zawadzka od nr 1 do 101 i od nr 2 do 106, Zbocze, Zgodna, Zygmunta Sierakowskiego, Żelazna, Żurawia. 8 16 687 5 50
0.0000030000Nr 3 Akacjowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do 41 i od nr 2 do 40, Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego, Berka Joselewicza, Bociania, Bogusława Meca, Bohaterów 14 Brygady, Browarna, Bukowa, Chemików, Chłodna, Ciesielska, Czołgistów, Dolna, dra Michała Biernackiego, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Farbiarska, Gen. J. Hallera, Górna od nr 1 do 23 i od nr 2 do 16, Grabowa, Grunwaldzka, Hoża, Inżynierska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jerozolimska, Jodłowa, Juliusza Słowackiego od nr 1 do 49 i od nr 2 do 42, Kasztanowa, Kępa, Krótka, Krzyżowa, ks. Stanisława Grada, Legionów od nr 1 do 19 i od nr 37 do nr 55 i od nr 2 do 14 i od nr 34 do nr 56, Leszczynowa, Letnia, Ligi Morskiej i Rzecznej, Majowa, Mała, Mazowiecka od nr 7 do końca i od nr 4 do końca, Miła, Mireckiego, Modra, Morelowa, Mostowa, Murarska, Nadpiliczna, Niecała, Niska, Nowowiejska od nr 1 do 27 i od nr 2 do 26, Nowy Port, Obwodowa, Olgi i Andrzeja Małkowskich, Orla, Osiedlowa, P. C. K. , P. O. W. , Parkowa, Partyzantów, Piekarska, Piękna, Plac Gabriela Narutowicza, Plac Tadeusza Kościuszki, Polna od nr 1 do 29 i od nr 2 do 34, Prawa, Prezydenta Ignacego Mościckiego, Prof. T. Seweryna, Prosta, Przeskok, Ruda, Rybaki, Rzeźnicza, Siedmiodomki, Spacerowa, Strzelecka od nr 1 do 19, Szczęśliwa od nr 129 o końca i od nr 114 do końca, Szkolna nr 1 i od nr 2 do 12, Środkowa, Św. Antoniego od nr 1 do nr 75 i od nr 2 do nr 66, Świerkowa, Tadeusza Kawki, Techniczna, Tkacka, Topolowa, Ustronie, Wiejska, Willowa, Wschodnia, Zacisze od nr 1 do 27 i od nr 2 do 60, Zagajnikowa, Zapiecek, Zawadzka od nr 103 do końca i od nr 108 do końca, Zdrojowa, Zgorzelicka, Żytnia. 7 14 981 6 51
Podsumowanie 23 49 760 17 154

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 10 9 29
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 10 9 27
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 10 9 29
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW'18 KWW NOWA JAKOŚĆ'18 5 6 11
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO KWW MARCINA WITKO 10 10 9 29
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM KWW WSZYSCY RAZEM 10 10 9 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 KUCHARSKI Sylwester Wojciech 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM Tomaszów Mazowiecki
3 WITKO Marcin 47 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO Prawo i Sprawiedliwość Tomaszów Mazowiecki
1 KLATKA Barbara Ewa 53 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Tomaszów Mazowiecki

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 943 9 907 9 907 55.21% 0.05521
9 635 97.25% 0.09725
Tak
2 16 717 8 548 8 548 51.13% 0.05113
8 263 96.67% 0.09667
Tak
3 14 985 7 273 7 273 48.54% 0.04854
6 971 95.85% 0.09585
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 597 29 26.53% 0.02653
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 886 27 7.58% 0.00758
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 311 29 17.33% 0.01733
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW'18 263 11 1.06% 0.00106
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO 9 378 29 37.71% 0.03771
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM 2 434 29 9.79% 0.00979

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 597 29 7 26.53% 0.02653
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 886 27 0 7.58% 0.00758
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 311 29 4 17.33% 0.01733
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW'18 263 11 0 1.06% 0.00106
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO 9 378 29 10 37.71% 0.03771
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM 2 434 29 2 9.79% 0.00979
Tak

Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KUCHARSKI Piotr 920 9.55% 0.00955
Tak
1 4 2 SMYK Maria Magdalena 209 2.17% 0.00217
Nie
1 4 3 WALASIK Agnieszka Maria 342 3.55% 0.00355
Tak
1 4 4 LESIAK Zofia Wiesława 166 1.72% 0.00172
Nie
1 4 5 WODZIŃSKI Andrzej Adam 558 5.79% 0.00579
Tak
1 4 6 NAGRODZKA Ewa Edyta 98 1.02% 0.00102
Nie
1 4 7 CZECHOWSKI Tomasz Michał 68 0.71% 0.00071
Nie
1 4 8 MAJ Krzysztof Edward 31 0.32% 0.00032
Nie
1 4 9 TKACZYK-BUTRYM Dorota 47 0.49% 0.00049
Nie
1 4 10 SKORUPIŃSKI Marcin Bartłomiej 247 2.56% 0.00256
Nie
1 5 1 KASZUBA Cezary Adam 220 2.28% 0.00228
Nie
1 5 2 BŁOŃSKI Andrzej Marek 62 0.64% 0.00064
Nie
1 5 3 MACIEJCZYK Czesław Piotr 20 0.21% 0.00021
Nie
1 5 4 ŚWIRTA Elżbieta Barbara 73 0.76% 0.00076
Nie
1 5 5 WOJTASIK Piotr 33 0.34% 0.00034
Nie
1 5 6 ZALEWSKA Izabela Wioletta 31 0.32% 0.00032
Nie
1 5 7 BORKOWSKI Wiesław Józef 31 0.32% 0.00032
Nie
1 5 8 FRANCZAK Aneta 64 0.66% 0.00066
Nie
1 10 1 KAMIŃSKI Zbigniew Franciszek 518 5.38% 0.00538
Tak
1 10 2 WOSKOWSKA Anna 179 1.86% 0.00186
Nie
1 10 3 ROSPĘDOWSKI Grzegorz Janusz 145 1.50% 0.0015
Nie
1 10 4 MATYJEK Sebastian Konrad 114 1.18% 0.00118
Nie
1 10 5 SZMID Bogumiła 47 0.49% 0.00049
Nie
1 10 6 EISENTRAUT Grażyna Maria 62 0.64% 0.00064
Nie
1 10 7 PAWŁOWSKI Tadeusz Michał 112 1.16% 0.00116
Nie
1 10 8 WODZINOWSKI Dariusz Ireneusz 46 0.48% 0.00048
Nie
1 10 9 PANEK Martynika Lilianna 56 0.58% 0.00058
Nie
1 10 10 KRUK Krzysztof Tadeusz 212 2.20% 0.0022
Nie
1 16 1 SZCZĘSNA Monika Patrycja 33 0.34% 0.00034
Nie
1 16 2 TOKARSKI Jacek Tomasz 14 0.15% 0.00015
Nie
1 16 3 GOS Elżbieta 16 0.17% 0.00017
Nie
1 16 4 WÓJCIAK Rafał 19 0.20% 0.0002
Nie
1 16 5 KLIMEK Mariola Agnieszka 18 0.19% 0.00019
Nie
1 17 1 WITKO Marcin 1 991 20.66% 0.02066
Tak
1 17 2 GAJEK Ewelina 148 1.54% 0.00154
Nie
1 17 3 STAŃCZYK Beata 342 3.55% 0.00355
Tak
1 17 4 PIETRZYK Kazimierz Andrzej 219 2.27% 0.00227
Nie
1 17 5 SEREDYN Urszula Maria 470 4.88% 0.00488
Tak
1 17 6 FLAMHOLC Iwona 84 0.87% 0.00087
Nie
1 17 7 KOWALCZYK Jerzy Jacek 120 1.25% 0.00125
Nie
1 17 8 GALICKI Adam Jerzy 147 1.53% 0.00153
Nie
1 17 9 SKŁADOWSKI Bartłomiej 96 1.00% 0.001
Nie
1 17 10 BOROWSKI Konrad Waldemar 317 3.29% 0.00329
Tak
1 18 1 KUCHARSKI Sylwester Wojciech 520 5.40% 0.0054
Nie
1 18 2 ALBRECHT-GESZCZ Aneta Katarzyna 65 0.67% 0.00067
Nie
1 18 3 RADZYŃSKA Jadwiga 26 0.27% 0.00027
Nie
1 18 4 JASKUŁA Wojciech 28 0.29% 0.00029
Nie
1 18 5 BURCHARD Agnieszka Anna 34 0.35% 0.00035
Nie
1 18 6 CYMERMAN Paweł 31 0.32% 0.00032
Nie
1 18 7 SZUSTAKOWSKI Krzysztof 14 0.15% 0.00015
Nie
1 18 8 SŁOWIŃSKI Jerzy Włodzimierz 41 0.43% 0.00043
Nie
1 18 9 SZARLEJ Włodzimierz Franciszek 76 0.79% 0.00079
Nie
1 18 10 KOŻUCHOWSKA Ewa Maria 55 0.57% 0.00057
Nie
2 4 1 KLATKA Barbara Ewa 1 276 15.44% 0.01544
Tak
2 4 2 GRZELCZAK Łukasz Hubert 95 1.15% 0.00115
Nie
2 4 3 TRZONEK Tomasz Marcin 167 2.02% 0.00202
Nie
2 4 4 KOBALCZYK Marta Grażyna 94 1.14% 0.00114
Nie
2 4 5 PAJĄK Marian Józef 36 0.44% 0.00044
Nie
2 4 6 KUCHARSKI Michał 172 2.08% 0.00208
Tak
2 4 7 REK Magdalena Katarzyna 59 0.71% 0.00071
Nie
2 4 8 DOLIŃCZYK Beata Maria 27 0.33% 0.00033
Nie
2 4 9 KOŁODZIEJCZYK Konrad Łukasz 63 0.76% 0.00076
Nie
2 4 10 SMOLAREK Bogdan Jerzy 127 1.54% 0.00154
Nie
2 5 1 KUMEK Tomasz 223 2.70% 0.0027
Nie
2 5 2 DĘBIEC Zbigniew Jan 185 2.24% 0.00224
Nie
2 5 3 MATUSZEWSKA Sabina Wiesława 89 1.08% 0.00108
Nie
2 5 4 WĘGLIŃSKI Antoni 48 0.58% 0.00058
Nie
2 5 5 BERNAT Jarosław 18 0.22% 0.00022
Nie
2 5 6 WOŹNIAK Katarzyna Maria 32 0.39% 0.00039
Nie
2 5 7 KACZMARCZYK Anna Elżbieta 22 0.27% 0.00027
Nie
2 5 8 PASZKOWSKI Artur Lech 9 0.11% 0.00011
Nie
2 5 9 GŁOWACKA Marta 21 0.25% 0.00025
Nie
2 5 10 SALSKI Andrzej Wiesław 25 0.30% 0.0003
Nie
2 10 1 KRZYSZTOFIK Piotr 438 5.30% 0.0053
Tak
2 10 2 BARTSCH-CIELEBON Katarzyna Anna 151 1.83% 0.00183
Nie
2 10 3 SZMIDT Jolanta Teresa 146 1.77% 0.00177
Nie
2 10 4 MARJAŃSKA Bogusława 94 1.14% 0.00114
Nie
2 10 5 MICHALECKI Michał Andrzej 70 0.85% 0.00085
Nie
2 10 6 KOWALSKI Marek Jan 61 0.74% 0.00074
Nie
2 10 7 PIETRZYK Maria Emilia 61 0.74% 0.00074
Nie
2 10 8 BUCZYŃSKI Marian 44 0.53% 0.00053
Nie
2 10 9 LECHOWICZ Arkadiusz Stanisław 82 0.99% 0.00099
Nie
2 10 10 KARP Joanna 138 1.67% 0.00167
Nie
2 17 1 SZYMAŃSKA Zofia Aleksandra 588 7.12% 0.00712
Tak
2 17 2 KUCHTA Krzysztof Jan 486 5.88% 0.00588
Tak
2 17 3 WAWRO Tomasz Leszek 406 4.91% 0.00491
Tak
2 17 4 KUBIAK Marek Andrzej 306 3.70% 0.0037
Nie
2 17 5 SKRZYPCZYK Marek 204 2.47% 0.00247
Nie
2 17 6 GRABEK Monika 116 1.40% 0.0014
Nie
2 17 7 DZIUBAŁTOWSKI Krzysztof 402 4.87% 0.00487
Nie
2 17 8 PUCHALSKA Alicja Maria 88 1.06% 0.00106
Nie
2 17 9 SZUSTOROWSKA Jolanta Barbara 92 1.11% 0.00111
Nie
2 17 10 BATORSKI Jarosław Marek 755 9.14% 0.00914
Tak
2 18 1 KRAWCZYK Cezary Jarosław 217 2.63% 0.00263
Tak
2 18 2 DWORCZAK Henryk 72 0.87% 0.00087
Nie
2 18 3 BATORSKA Izabela Beata 49 0.59% 0.00059
Nie
2 18 4 ADAMCZYK Weronika Dagmara 46 0.56% 0.00056
Nie
2 18 5 PAWLIK Tomasz Artur 58 0.70% 0.0007
Nie
2 18 6 SIERPIŃSKA Grażyna Elżbieta 39 0.47% 0.00047
Nie
2 18 7 JAKÓBCZAK Alicja Ewa 19 0.23% 0.00023
Nie
2 18 8 ŁYSAKOWSKI Tomasz Wiktor 37 0.45% 0.00045
Nie
2 18 9 KOWALCZYK Beata Magdalena 17 0.21% 0.00021
Nie
2 18 10 CZECHOWICZ Michał 193 2.34% 0.00234
Nie
3 4 1 WITCZAK Adrian 852 12.22% 0.01222
Tak
3 4 2 KOSZARNA Sylwia Anna 196 2.81% 0.00281
Nie
3 4 3 JODŁOWSKI Michał 286 4.10% 0.0041
Tak
3 4 4 RYBARCZYK-KWIECIEŃ Natalia Agata 73 1.05% 0.00105
Nie
3 4 5 KOWALIK Krzysztof Tomasz 76 1.09% 0.00109
Nie
3 4 6 KRASOŃ Lidia Anna 114 1.64% 0.00164
Nie
3 4 7 SIELICKA Barbara Anna 74 1.06% 0.00106
Nie
3 4 8 SKŁADOWSKI Kacper Filip 52 0.75% 0.00075
Nie
3 4 9 BALICKI Robert Krzysztof 72 1.03% 0.00103
Nie
3 5 1 BARAŃSKI Andrzej 322 4.62% 0.00462
Nie
3 5 2 GÓRECKI Jan Mirosław 36 0.52% 0.00052
Nie
3 5 3 GAŁEK Julita Ewa 44 0.63% 0.00063
Nie
3 5 4 WITEK Izabela Maria 33 0.47% 0.00047
Nie
3 5 5 NAWROCKI Adam 67 0.96% 0.00096
Nie
3 5 6 MOKROGULSKA Daria Magdalena 43 0.62% 0.00062
Nie
3 5 7 MAŁEK Hieronim 33 0.47% 0.00047
Nie
3 5 8 DZBANEK Arkadiusz 27 0.39% 0.00039
Nie
3 5 9 FRANCZAK Beata 75 1.08% 0.00108
Nie
3 10 1 POPŁAWSKA Marzanna Stanisława 604 8.66% 0.00866
Tak
3 10 2 TARKA Dorota Emilia 213 3.06% 0.00306
Nie
3 10 3 ŚWIDZIŃSKI Bartłomiej Kamil 137 1.97% 0.00197
Nie
3 10 4 BAZLER Anna Lucjana 67 0.96% 0.00096
Nie
3 10 5 PIEPRZYCKI Mariusz 72 1.03% 0.00103
Nie
3 10 6 MUSIAŁ Janina 139 1.99% 0.00199
Nie
3 10 7 BARTNIK Wojciech Bolesław 38 0.55% 0.00055
Nie
3 10 8 JÓZEFOWICZ Sławomir 42 0.60% 0.0006
Nie
3 10 9 GOŹDZIK Barbara Bożena 223 3.20% 0.0032
Tak
3 16 1 WITCZAK Anna Izabela 30 0.43% 0.00043
Nie
3 16 2 WĘGRZYNOWSKI Rafał Waldemar 60 0.86% 0.00086
Nie
3 16 3 WÓJCIK Andrzej Tadeusz 30 0.43% 0.00043
Nie
3 16 4 KWARCIANA Sandra 10 0.14% 0.00014
Nie
3 16 5 PRZYBYSZ Marta Ewa 18 0.26% 0.00026
Nie
3 16 6 ŚWINOGA Krzysztof Ryszard 15 0.22% 0.00022
Nie
3 17 1 PRZEDBORA Elżbieta Anna 603 8.65% 0.00865
Tak
3 17 2 PIERŚCIŃSKI Krzysztof Władysław 269 3.86% 0.00386
Nie
3 17 3 STORCZYK Małgorzata Katarzyna 66 0.95% 0.00095
Nie
3 17 4 RYBAK Marcin 374 5.37% 0.00537
Tak
3 17 5 MADZIO Edward 100 1.43% 0.00143
Nie
3 17 6 DRZEWOSKA Agnieszka Beata 147 2.11% 0.00211
Nie
3 17 7 MATYSZEWSKI Jacek 239 3.43% 0.00343
Nie
3 17 8 MARKIEWICZ Bożena Alicja 39 0.56% 0.00056
Nie
3 17 9 SYGITOWICZ Mikołaj Marek 164 2.35% 0.00235
Nie
3 18 1 BARAN Kazimierz 500 7.17% 0.00717
Tak
3 18 2 MROWIŃSKI Przemysław Piotr 23 0.33% 0.00033
Nie
3 18 3 BOROWSKI Piotr Maciej 75 1.08% 0.00108
Nie
3 18 4 GASYNA Monika Sylwia 37 0.53% 0.00053
Nie
3 18 5 JANAS-PAWŁOWSKA Ilona Małgorzata 31 0.44% 0.00044
Nie
3 18 6 FLEJTERSKI Artur Grzegorz 27 0.39% 0.00039
Nie
3 18 7 ANDRYŚKIEWICZ Agnieszka Małgorzata 58 0.83% 0.00083
Nie
3 18 8 KRZYSZTOFIK Anna Bogumiła 18 0.26% 0.00026
Nie
3 18 9 SZULC Grzegorz Jan 28 0.40% 0.0004
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KLATKA Barbara Ewa 53 wyższe Tomaszów Mazowiecki, 5 630 22.18 Nie
2 KUCHARSKI Sylwester Wojciech 45 wyższe Tomaszów Mazowiecki, 3 122 12.30 Nie
3 WITKO Marcin 47 wyższe Tomaszów Mazowiecki, 16 626 65.51 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Tomasza Ostrowskiego 14 Tomaszów Mazowiecki stały 2 145 1 150 1 150 53.61% 0.05361
1 137 98.87%
2 Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ul. Warszawska 119 Tomaszów Mazowiecki stały 1 943 936 936 48.17% 0.04817
911 97.33%
3 Zespół Przedszkolny Przedszkole Nr 12, ul. Kombatantów 1/3 Tomaszów Mazowiecki stały 2 119 1 128 1 128 53.23% 0.05323
1 109 98.32%
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. J. U. Niemcewicza 50/56 Tomaszów Mazowiecki stały 1 975 861 861 43.59% 0.04359
853 99.07%
5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8, ul. Nadrzeczna 17/25 Tomaszów Mazowiecki stały 2 187 1 058 1 058 48.38% 0.04838
1 045 98.77%
6 Zespół Przedszkolny Przedszkole Nr 3, ul. Kombatantów 5 Tomaszów Mazowiecki stały 2 018 1 090 1 090 54.01% 0.05401
1 078 98.90%
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 Przedszkole nr 11, ul. Farbiarska 51/57 Tomaszów Mazowiecki stały 2 042 938 938 45.94% 0.04594
931 99.25%
8 Powiatowe Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 14 Tomaszów Mazowiecki stały 2 111 1 090 1 090 51.63% 0.05163
1 077 98.81%
9 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Majowa 1/13 Tomaszów Mazowiecki stały 2 197 1 119 1 119 50.93% 0.05093
1 108 99.02%
10 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gminna 5/9 4 Tomaszów Mazowiecki stały 2 219 1 231 1 231 55.48% 0.05548
1 208 98.13%
11 Miejska Biblioteka Publiczna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Plac Tadeusza Kościuszki 18 Tomaszów Mazowiecki stały 2 033 779 779 38.32% 0.03832
770 98.84%
12 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki stały 2 093 968 968 46.25% 0.04625
953 98.45%
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Przedszkole nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 12/14 Tomaszów Mazowiecki stały 2 072 1 149 1 149 55.45% 0.05545
1 131 98.43%
14 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Stolarska 21/27 Tomaszów Mazowiecki stały 2 257 1 196 1 196 52.99% 0.05299
1 183 98.91%
15 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Św. Antoniego 43/45 Tomaszów Mazowiecki stały 2 246 1 138 1 138 50.67% 0.05067
1 124 98.77%
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wiejska 29/31 Tomaszów Mazowiecki stały 2 158 1 186 1 186 54.96% 0.05496
1 169 98.57%
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jałowcowa 8 Tomaszów Mazowiecki stały 2 149 1 102 1 102 51.28% 0.05128
1 093 99.18%
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Juliusza Słowackiego 32/42 Tomaszów Mazowiecki stały 2 347 1 308 1 308 55.73% 0.05573
1 289 98.55%
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leona Witolda Maya 11/13 Tomaszów Mazowiecki stały 1 995 1 131 1 131 56.69% 0.05669
1 120 99.03%
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Przedszkole nr 20, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 6A Tomaszów Mazowiecki stały 2 275 1 341 1 341 58.95% 0.05895
1 334 99.48%
21 Obiekt sportowy Kręgielnia, ul. Strzelecka 24/26 Tomaszów Mazowiecki stały 2 140 1 170 1 170 54.67% 0.05467
1 164 99.49%
22 Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Ludwikowska 113/115 Tomaszów Mazowiecki stały 2 273 1 247 1 247 54.86% 0.05486
1 225 98.24%
23 Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, ul. Jana Pawła II 64/66 Tomaszów Mazowiecki stały 2 248 1 264 1 264 56.23% 0.05623
1 246 98.58%
24 Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o. o., Jana Pawła II 35 Tomaszów Mazowiecki szpital 140 31 31 22.14% 0.02214
31 100.00%
25 Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Polna 56 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej 71 26 26 36.62% 0.03662
20 76.92%
26 Dom Pomocy Społecznej Nr 1 - filia, Farbiarska 27/29 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej 67 38 38 56.72% 0.05672
31 81.58%
27 Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Jana Pawła II 37 Tomaszów Mazowiecki dom pomocy społecznej 109 39 39 35.78% 0.03578
38 97.44%
28 Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Spółka z o. o., Jana Pawła II 35 Tomaszów Mazowiecki II szpital 16 0 0 00.00% 0
0 00.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 23 3 59 790 49 760 28 1