Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 130 652
Wyborców 106 694
Obwodów 76
  • Wybory do Rady Miasta Zielona Góra
  • Wybory Prezydenta Miasta Zielona Góra
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Edukacyjny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Spawaczy 3d Zielona Góra stały Tak Afrodyty, Apolla, Aresa, Artemidy, Ateny, Stefana Batorego numery nieparzyste od nr 69 i parzyste od nr 118, Demeter, Dionizosa, Heliosa, Heraklesa, Hermesa, Hery, Melpomeny, Nike, Posejdona, Tomasza Sobkowiaka, Jana Zamoyskiego, Zeusa
2 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 22, ul. Energetyków 2 Zielona Góra stały Tak Chemiczna, Naftowa, Objazdowa, Osadnicza, Zimna, Zjednoczenia od nr 12
3 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 22, ul. Energetyków 2 Zielona Góra stały Nie Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków, Anny Jagiellonki, Lotników
4 Miejskie Przedszkole nr 22, ul. Porzeczkowa 34 Zielona Góra stały Nie Działkowa, Foluszowa, Kręta od nr 6, Mała, Olchowa, Porzeczkowa, Różana, Wrzosowa, Zacisze
5 Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa, ul. Prosta 39 Zielona Góra stały Nie Agrestowa, Bananowa, Figowa
6 Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa, ul. Prosta 39 Zielona Góra stały Nie Ananasowa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dworkowa, Grabowa, Jesionowa, Kokosowa, Leśna, Magnacka, Migdałowa, Modrzewiowa, Prosta, Szlachecka, Świerkowa, Zaściankowa
7 Zespół Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25a Zielona Góra stały Tak Bułgarska, Ceramiczna, Xawerego Dunikowskiego, Fajansowa, Hiszpańska, Hoffmana, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Porcelanowa, Słowacka
8 Zespół Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25a Zielona Góra stały Tak Francuska
9 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Francuska 10 Zielona Góra stały Tak Budziszyńska od nr 10, Kraljevska
10 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Francuska 10 Zielona Góra stały Tak Braci Gierymskich, Budziszyńska do nr 9, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka, Jacka Malczewskiego, Piotra Michałowskiego, Leona Wyczółkowskiego
11 Miejskie Przedszkole nr 37, ul. Węgierska 9 Zielona Góra stały Nie Węgierska
12 Miejskie Przedszkole nr 21, ul. Rydza-Śmigłego 5 Zielona Góra stały Nie Rydza-Śmigłego, Żołnierzy 2 Armii
13 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101 Zielona Góra stały Tak Aleja Wojska Polskiego od numeru 10, Kręta do nr 5, Wiejska
14 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101 Zielona Góra stały Tak Stefana Wyszyńskiego od nr 29 do nr 165
15 Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Łużyckie, ul. Krośnieńska 17c Zielona Góra stały Nie Dąbrówki, Krośnieńska, Miodowa, Św. Trójcy
16 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik", ul. Długa 5 Zielona Góra stały Tak 1 Maja, Długa, Marii Konopnickiej, Stanisława Moniuszki od nr 12, Owocowa, Wesoła
17 Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Studzianki 8 Zielona Góra stały Nie Armii Krajowej, Morwowa, Leopolda Okulickiego, Studzianki, Szarych Szeregów
18 Miejskie Przedszkole nr 10, ul. Monte Cassino 21a Zielona Góra stały Nie Łużycka do nr 26, Monte Cassino, Majora Henryka Sucharskiego
19 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 17 Zielona Góra stały Nie Stefana Wyszyńskiego od numeru 1 do numeru 25
20 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 17 Zielona Góra stały Nie Powstańców Warszawy, Wiśniowa
21 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętych Cyryla i Metodego 9 Zielona Góra stały Tak Świętych Cyryla i Metodego, Anieli Krzywoń, Witebska, Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" od nr 57
22 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętych Cyryla i Metodego 9 Zielona Góra stały Tak Festiwalowa, Ptasia od nr 33
23 Miejskie Przedszkole nr 8, ul. Witebska 1 Zielona Góra stały Nie Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" do nr 56
24 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Zachodnia 63 Zielona Góra stały Nie Zbyszka Godlewskiego, Łużycka od nr 28, Pionierów Zielonej Góry, Unii Europejskiej, Zachodnia
25 Zespół Szkół Specjalnych Nr 1, ul. Piastowska 9 Zielona Góra stały Tak Piastowska, Ptasia do nr 32, Wypoczynek
26 Zespół Szkół Specjalnych Nr 1, ul. Piastowska 9 Zielona Góra stały Tak Fabryczna, Jasna, Ogrodowa
27 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Kilińskiego 7 Zielona Góra stały Tak Jaskółcza numery nieparzyste do nr 15 D i parzyste do nr 34, Jana Kilińskiego, Ignacego Krasickiego, Ks. Kazimierza Michalskiego, Czesława Niemena
28 Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Promyk", ul. Bartosza Głowackiego 8a Zielona Góra stały Tak Bociania, Botaniczna do nr 22, Brzozowa, Czyżykowa, Bartosza Głowackiego, Jaskółcza numery nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 36, Jeżykowa, Tadeusza Kościuszki, Kożuchowska numery nieparzyste do nr 29 i parzyste do nr 10, Kukułcza, Łabędzia, Orla, Pawia, Piwna, Józefa Poniatowskiego, Sokola, Sowia, Żurawia.
29 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka", ul. Botaniczna 50 Zielona Góra stały Nie Botaniczna od nr 23, Kosynierów, Maciejowicka, Generała Madalińskiego, Nasza, Połaniecka, Racławicka, Szczekocińska do nr 14, Tatrzańska, Jerzego Waszczyka
30 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7 Zielona Góra stały Tak Henryka Arctowskiego, Boczna, Bolka i Lolka, Calineczki, Aleksandra Czekanowskiego, Jana Czerskiego, Ignacego Domeyki, Dożynkowa, Kazimierza Funka, Janusza Groszkowskiego, Jana Heweliusza, Leopolda Infelda, Jasia i Małgosi, Jędrzychowska, Roberta Kocha, Oskara Kolberga, Kopciuszka, Krasnoludków, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Ignacego Łukasiewicza, Misia Uszatka, Gabriela Narutowicza, Alfreda Nobla, Karola Olszewskiego, Pinokia, Piotrusia Pana, Plonowa, Wacława Sierpińskiego, Siewna, Pawła Strzeleckiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Urodzajna, Warzywna, Wierzbowa, Zygmunta Wróblewskiego, Zbożowa, Zielna, Złotej Rybki
31 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7 Zielona Góra stały Tak Agatowa, Ametystowa, Bratkowa, Brylantowa, Budowlana, Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Kasztanowa, Kąpielowa, Kiełpińska, Koralowa, Liliowa, Makowa, Mokra, Nagietkowa, Nowojędrzychowska, Perłowa, Rubinowa, Słowicza, Stolarska, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Urocza, Wronia
32 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7 Zielona Góra stały Tak Azaliowa, Daliowa, Fiołkowa, Goździkowa, Irysowa, Jaśminowa, Kaczeńcowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krokusowa, Lawendowa, Leszczynowa, Mieczykowa, Rezedowa, Rumiankowa, Sasankowa, Słonecznikowa, Stokrotkowa, Storczykowa, Tulipanowa, Zawilcowa
33 Zespół Edukacyjny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13 Zielona Góra stały Tak Augustowska, Bałtycka, Bosmańska, Fregatowa, Giżycka, Graniczna, Helska, Kapitańska, Kętrzyńska, Kolejowa numery parzyste od nr 2 do nr 8, Mrągowska, Okrężna numery nieparzyste od nr 1 do nr 3a, Olsztyńska, Osiedle Kaszubskie, Pucka, Róży Wiatrów, Rybacka, Sopocka, Studzienna numery 9a, 15, 16, 17 i 18, Suwalska, Szantowa, Sztormowa, Trójmiejska, Żeglarska
34 Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Przylep - 8 Maja 6 Zielona Góra stały Tak Przylep - 8 Maja, Przylep-Akacjowa, Przylep-Berlińska, Przylep-Czereśniowa, Przylep-Działkowa, Przylep-Gronowa, Przylep-Leszczynowa, Przylep-Lotnicza, Przylep-Morelowa, Przylep-Orzechowa, Przylep-Osiedlowa, Przylep-Pilotów, Przylep-Podgórna, Przylep-Robotnicza, Przylep-Sadowa, Przylep-Skokowa, Przylep-Solidarności, Przylep-Sosnowa, Przylep-Spokojna, Przylep-Strażacka, Przylep-Szybowcowa, Przylep-Światowa, Przylep-Turystyczna, Przylep-Warszawska, Przylep-Winna, Przylep-Wiśniowa, Przylep-Zakładowa
35 Zespół Edukacyjny nr 6 Gimnazjum nr 14, ul. Przylep - 8 Maja 6 Zielona Góra stały Tak Przylep-Brzozowa, Przylep-Dojazdowa, Przylep-Handlowa, Przylep-Hetmańska, Przylep-Husarska, Przylep-Józefa Piłsudskiego, Przylep-Kokosowa, Przylep-Kolejowa, Przylep-Kolista, Przylep-Kosowa, Przylep-Lawendowa, Przylep-Leśna, Przylep-Łąkowa, Przylep-Malinowa, Przylep-Ogrodnicza, Przylep-Polna, Przylep-Potokowa, Przylep-Rycerska, Przylep-Strumykowa, Przylep-Szewska, Przylep-Zielona, Przylep-Źródlana
36 Świetlica, ul. Łężyca-Odrzańska 16 Zielona Góra stały Nie Łężyca-Agrestowa, Łężyca-Apartamentowa, Łężyca-Architektów, Łężyca-Aroniowa, Łężyca-Boczna, Łężyca-Borówkowa, Łężyca-Bratkowa, Łężyca-Budowlanych, Łężyca-Ceglana, Łężyca-Chabrowa , Łężyca-Ciesielska, Łężyca-Czeremchowa, Łężyca-Dębowa, Łężyca-Dolna, Łężyca-Drobiowa, Łężyca-Geodetów, Łężyca-Geologów, Łężyca-Inwestycyjna, Łężyca-Inżynierska, Łężyca-Irysowa, Łężyca-Jagodowa, Łężyca-Konwaliowa, Łężyca-Kościelna, Łężyca-Krańcowa, Łężyca-Krokusowa, Łężyca-Krótka, Łężyca-Kwiatowa, Łężyca-Lawendowa, Łężyca-Leśna, Łężyca-Liliowa, Łężyca-Maciejkowa, Łężyca-Makowa, Łężyca-Malinowa, Łężyca-Morwowa, Łężyca-Murarska, Łężyca-Odrzańska, Łężyca-Piaskowa, Łężyca-Polna, Łężyca-Porzeczkowa, Łężyca-Poziomkowa, Łężyca-Projektantów, Łężyca-Prosta, Łężyca-Różana, Łężyca-Sasankowa, Łężyca-Skrajna, Łężyca-Sosnowa, Łężyca-Spacerowa, Łężyca-Spokojna, Łężyca-Sportowa, Łężyca-Stokrotkowa, Łężyca-Tulipanowa, Łężyca-Urbanistów, Łężyca-Ustronna, Łężyca-Willowa, Łężyca-Zawilcowa
37 Zespół Edukacyjny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Zawada-Szkolna 24 Zielona Góra stały Tak Jany, Krępa-Agrestowa, Krępa-Dolna, Krępa-Dzika, Krępa-Kasztanowa, Krępa-Krótka, Krępa-Leśna, Krępa-Lipowa, Krępa-Łąkowa, Krępa-Młyńska, Krępa-Odrzańska, Krępa-Piękna, Krępa-Podgórna, Krępa-Poziomkowa, Krępa-Porzeczkowa, Krępa-Sportowa, Krępa-Szkolna, Krępa-Truskawkowa, Krępa Mała, Stożne, Zawada-Agrestowa, Zawada-Akacjowa, Zawada-Brzozowa, Zawada-Chmielna, Zawada-Cmentarna, Zawada-Kościelna, Zawada-Kożuchowska, Zawada-Kręta, Zawada-Krótka, Zawada-Kwiatowa, Zawada-Leśna, Zawada-Lipowa, Zawada-Łąkowa, Zawada-Morwowa, Zawada-Nowa, Zawada-Orzechowa, Zawada-Osiedlowa, Zawada-Papiernicza, Zawada-Słoneczna, Zawada-Sosnowa, Zawada-Sportowa, Zawada-Stolarska, Zawada-Strażacka, Zawada-Szkolna, Zawada-Torfowa, Zawada-Truskawkowa, Zawada-Winna, Zawada-Wiśniowa, Zawada-Wrzosowa, Zawada-Zielonogórska
38 Zespół Edukacyjny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Stary Kisielin-Szkolna 14 Zielona Góra stały Nie Kolejowa bez nr 2; 4; 6; 8, Okrężna bez nr 1; 1a; 3; 3a, Stary Kisielin-Akacjowa, Stary Kisielin-Dojazdowa, Stary Kisielin-Dworcowa, Stary Kisielin-Grzybowa, Stary Kisielin-Jesienna, Stary Kisielin-Jeździecka, Stary Kisielin-Lawendowa, Stary Kisielin-Leśna, Stary Kisielin-Liliowa, Stary Kisielin-Logistyczna, Stary Kisielin-Łąkowa, Stary Kisielin-Makowa, Stary Kisielin-Malinowa, Stary Kisielin-Pionierów Lub. , Stary Kisielin-Pocztowa, Stary Kisielin-Polna, Stary Kisielin-Porzeczkowa, Stary Kisielin-Przedszkolna, Stary Kisielin-Przemysłowa, Stary Kisielin-Różana, Stary Kisielin-Sadowa, Stary Kisielin-Słoneczna, Stary Kisielin-Szkolna, Stary Kisielin-Św. Floriana, Stary Kisielin-Urocza, Stary Kisielin-Wiosenna, Stary Kisielin-Wrzosowa, Stary Kisielin-Zagajnikowa, Stary Kisielin-Zakole, Stary Kisielin-Zatorze, Stary Kisielin-Zielona, Studzienna bez nr 9a; 15; 16; 17; 18
39 Świetlica, ul. Nowy Kisielin-Odrzańska 64 Zielona Góra stały Nie Nowy Kisielin-A. Syrkiewicza, Nowy Kisielin-A. Wysockiego, Nowy Kisielin-Brzozowa, Nowy Kisielin-Bukowa, Nowy Kisielin-Cedrowa, Nowy Kisielin-Cisowa, Nowy Kisielin-Dębowa, Nowy Kisielin-Dolna, Nowy Kisielin-Grabowa, Nowy Kisielin-Grysowa, Nowy Kisielin-Innowacyjna, Nowy Kisielin-Jesionowa, Nowy Kisielin-Kasztanowa, Nowy Kisielin-Klonowa, Nowy Kisielin-Kolejowa, Nowy Kisielin-Kościelna, Nowy Kisielin-Krótka, Nowy Kisielin-Leśna, Nowy Kisielin-Łąkowa, Nowy Kisielin-Modrzewiowa, Nowy Kisielin-Naukowa, Nowy Kisielin-Nowa, Nowy Kisielin-Odrzańska, Nowy Kisielin-Pałacowa, Nowy Kisielin-Piaskowa, Nowy Kisielin-Podgórna, Nowy Kisielin-Polna, Nowy Kisielin-Rozwojowa, Nowy Kisielin-Sosnowa, Nowy Kisielin-Spokojna, Nowy Kisielin-Strumykowa, Nowy Kisielin-Świerkowa, Nowy Kisielin-Technologiczna, Nowy Kisielin-Topolowa, Nowy Kisielin-Ukryta, Nowy Kisielin-Źródlana
40 Świetlica, ul. Racula-Głogowska 64 Zielona Góra stały Nie Racula - 11 Listopada, Racula-Ciepła, Racula-Czereśniowa, Racula-Dębowa, Racula-Drzonkowska, Racula-Dzieci Wrzesińskich, Racula-Głogowska, Racula-Grabowa, Racula-Groszkowa, Racula-Heleny Modrzejewskiej, Racula-Hortensji, Racula-Im. Rodła, Racula-Ireny Kosmowskiej, Racula-Jabłonowa, Racula-Jakuba Bojka, Racula-Janusza Korczaka, Racula-Jaśminowa, Racula-Jędrzeja Cierniaka, Racula-Kalinowa, Racula-Kamieniecka, Racula-Karola Lipińskiego, Racula-Klonowa, Racula-Ksawerego Dunikowskiego, Racula-Ku Słońcu, Racula-Leszczynowa, Racula-Leśna, Racula-Liliowa, Racula-Litewska, Racula-Lucjana Rydla, Racula-Lwowska, Racula-M. Gierymskiego, Racula-Macieja Rataja, Racula-Mariana Załuckiego, Racula-Michała Anioła, Racula-Mieczysława Karłowicza, Racula-Międzylesie, Racula-Mirty, Racula-Modrzewiowa, Racula-Myśliwska, Racula-Oliwkowa, Racula-Podleśna, Racula-Podolska, Racula-Polna, Racula-Porzeczkowa, Racula-Profesorska, Racula-Ruciana, Racula-Saperska, Racula-St. Wyspiańskiego, Racula-Stanisława Witkiewicza, Racula-Studencka, Racula-Szparagowa, Racula-Śliwowa, Racula-Św. Mikołaja, Racula-Świerkowa, Racula-Widokowa, Racula-Wiejska, Racula-Wierzbowa, Racula-Wiktorii Dzierżkowej, Racula-Wincentego Witosa, Racula-Wołyńska, Racula-Wspólna, Racula-Z. i I. Solarzów, Racula-Zakole, Racula-Zbarska, Racula-Zielna
41 Zespół Edukacyjny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Drzonków-Szkolna 2 Zielona Góra stały Nie Drzonków-Agrestowa, Drzonków-Akacjowa, Drzonków-Bażantowa, Drzonków-Boczna, Drzonków-Brzozowa, Drzonków-Bukowa, Drzonków-Cisowa, Drzonków-Czyżykowa, Drzonków-Dębowa, Drzonków-Działkowa, Drzonków-E. Romera, Drzonków-Gajowa, Drzonków-Grzybowa, Drzonków-Jastrzębia, Drzonków-Jeździecka, Drzonków-Kasztanowa, Drzonków-Kalinowa, Drzonków-Kąpielowa, Drzonków-Klonowa, Drzonków-Kościelna, Drzonków-Krótka, Drzonków-Krucza, Drzonków-Kwiatowa, Drzonków-Leśna, Drzonków-Lipowa, Drzonków-Lisia, Drzonków-Łąkowa, Drzonków-Miła, Drzonków-Modrzewiowa, Drzonków-Niedźwiedzia, Drzonków-Olimpijska, Drzonków-Orla, Drzonków-Ośrodkowa, Drzonków-Pięciobojowa, Drzonków-Podgórna, Drzonków-Pogodna, Drzonków-Przełajowa, Drzonków-Przyjazna, Drzonków-Przyjemna, Drzonków-Przytulna, Drzonków-Radosna, Drzonków-Rajcowska, Drzonków-Rajska, Drzonków-Rajtarowa, Drzonków-Rebusowa, Drzonków-Regentowa, Drzonków-Regimentowa, Drzonków-Rekreacyjna, Drzonków-Rotowa, Drzonków-Rybałtowa, Drzonków-Rycerska, Drzonków-Rydwanowa, Drzonków-Sarnia, Drzonków-Słoneczna, Drzonków-Sosnowa, Drzonków-Sowia, Drzonków-Staromłyńska, Drzonków-Strumykowa, Drzonków-Strzelecka, Drzonków-Szermiercza, Drzonków-Szkolna, Drzonków-Świerkowa, Drzonków-Wierzbowa, Drzonków-Wiewiórcza, Drzonków-Wilcza, Drzonków-Wrzosowa, Drzonków-Zamkowa, Drzonków-Zmienna, Kiełpin
42 Zespół Edukacyjny nr 4 Gimnazjum nr 13, ul. Drzonków-Szkolna 2 Zielona Góra stały Nie Barcikowice, Jarogniewice, Ługowo, Marzęcin, Sucha, Zatonie-Chabrowa, Zatonie-Dębowa, Zatonie-Fiołkowa, Zatonie-Irysowa, Zatonie-Jaśminowa, Zatonie-Jęczmienna, Zatonie-Konwaliowa, Zatonie-Kościelna, Zatonie-Księżnej Doroty, Zatonie-Kwiatowa, Zatonie-Leśna, Zatonie-Liliowa, Zatonie-Lipowa, Zatonie-Łubinowa, Zatonie-Makowa, Zatonie-Malownicza, Zatonie-Młyńska, Zatonie-Nagietkowa, Zatonie-Parkowa, Zatonie-Pszczela, Zatonie-Pszenna, Zatonie-Różana, Zatonie-Sasankowa, Zatonie-Słoneczna, Zatonie-Słonecznikowa, Zatonie-Stokrotkowa, Zatonie-Strumykowa, Zatonie-Świerkowa, Zatonie-Świętojańska, Zatonie-Zawilcowa, Zatonie-Zielonogórska, Zatonie-Zimna Woda
43 Zespół Edukacyjny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Ochla-Szkolna 1 Zielona Góra stały Tak Jeleniów, Ochla - 3 Maja, Ochla-Agrestowa, Ochla-Akacjowa, Ochla-Alfreda Smoczyka, Ochla-Bażantowa, Ochla-Bernda Mixdorfa, Ochla-Bociania, Ochla-Brzozowa, Ochla-Bukowa, Ochla-Chabrowa, Ochla-Czeremchowa, Ochla-Czereśniowa, Ochla-Daktylowa, Ochla-Deszczowa, Ochla-Dębowa, Ochla-Dębowa Polana, Ochla-Działkowa, Ochla-Dzika, Ochla-Feliksa Stamma, Ochla-Folklorystyczna, Ochla-Franciszka Gaudy'ego, Ochla-Górna, Ochla-Grzybowa, Ochla-Henryka Łasaka, Ochla-Henryka Sienkiewicza, Ochla-Jagodowa, Ochla-Janusza Korczaka, Ochla-Janusza Kusocińskiego, Ochla-Jaśminowa, Ochla-Jelenia, Ochla-J. I. Kraszewskiego, Ochla-Juliana Tuwima, Ochla-Kaktusowa, Ochla-Kalinowa, Ochla-Kasztanowa, Ochla-Klimatyczna, Ochla-Klonowa, Ochla-Kornela Makuszyńskiego, Ochla-Kożuchowska, Ochla-Kręta, Ochla-Krótka, Ochla-Ks. Wł. Terlikowskiego, Ochla-Kwiatowa, Ochla-Leśna, Ochla-Lipowa, Ochla-Lisia, Ochla-Łąkowa, Ochla-Makowa, Ochla-Malinowa, Ochla-Marii Konopnickiej, Ochla-Młyńska, Ochla-Morelowa, Ochla-Muzealna, Ochla-Niedźwiedzia, Ochla-Oazowa, Ochla-Ogrodnicza, Ochla-Olchowa, Ochla-Osiedle Dworskie, Ochla-Osiedlowa, Ochla-Palmowa, Ochla-Pl. B. Błyskoszowej, Ochla-Polna, Ochla-Porannej Rosy, Ochla-Porzeczkowa, Ochla-Poziomkowa, Ochla-Prosta, Ochla-Przyleśna, Ochla-Pustynna, Ochla-Sadowa, Ochla-Sarnia, Ochla-Słoneczna, Ochla-Sokola, Ochla-Sosnowa, Ochla-Sportowa, Ochla-Stepowa, Ochla-Stroma, Ochla-Strumykowa, Ochla-Strzelecka, Ochla-Szczęśliwa, Ochla-Szkolna, Ochla-Św. Huberta, Ochla-Św. Jadwigi Śląskiej, Ochla-Tenisowa, Ochla-Topolowa, Ochla-Truskawkowa, Ochla-Wierzbowa, Ochla-Wilcza, Ochla-Winogronowa, Ochla-Wiśniowa, Ochla-Wł. i St. Grabowskich, Ochla-Wrzosowa, Ochla-Wspólna, Ochla-Zacisze, Ochla-Zawilcowa, Ochla-Zielonogórska, Ochla-Żagańska, Ochla-Żurawia
44 Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Spawaczy 3d Zielona Góra stały Tak Zygmunta Krasińskiego, Mechaników, Rusałki, Franciszka Rzeźniczaka, Technologów, Źródlana numery nieparzyste od nr 19 i parzyste od nr 76
45 Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Spawaczy 3d Zielona Góra stały Tak Konstruktorów, Spawaczy, Trasa Północna
46 Zespół Edukacyjny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Truskawkowa 12 Zielona Góra stały Nie Amarantowa, Beżowa, Biała, Błękitna, Błotna, Bordowa, Borówkowa, Brązowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Dębowa, Michała Drzymały, Fioletowa, Gorzowska, Grafitowa, Granatowa, Grzybowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesienna, Jeżynowa, Jodłowa, Karminowa, Kolorowa, Kostrzyńska, Kremowa, Krępowska, Lazurowa, Łężycka, Mahoniowa, Malinowa, Międzyrzecka, Modra, Niebieska, Oliwkowa, Orzechowa, Pastelowa, Pistacjowa, Platynowa, Pomarańczowa, Popielata, Poziomkowa, Poznańska, Purpurowa, Różowa, Seledynowa, Siwa, Słubicka, Sosnowa, Srebrna, Szkarłatna, Szpakowa, Świebodzińska, Tęczowa, Truskawkowa, Waniliowa, Złota, Żółta, Żurawinowa
47 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna, ul. Urszuli 22 Zielona Góra stały Tak Amelii, Dolina Luizy, Potokowa, Ruczajowa, Towarowa, Urszuli, Winogradu, Zdrojowa, Źródlana numery nieparzyste do nr 17 i parzyste do nr 74
48 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna, ul. Urszuli 22 Zielona Góra stały Tak Strumykowa, Sulechowska
49 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Stanisława Wyspiańskiego 23 Zielona Góra stały Nie Dolna, Marii Skłodowskiej-Curie, Sportowa, Zakręt
50 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Stefana Batorego 70a Zielona Góra stały Tak Stefana Batorego numery nieparzyste do nr 67 i parzyste do nr 116, Harcerska, Jana z Kolna, Generała Mariana Langiewicza, Ludowa, Obywatelska, Rajska, Romualda Traugutta
51 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Dzika 6 Zielona Góra stały Tak Generała Józefa Bema, Billewiczówny, Cicha, Zygmunta Czubińskiego, Dolina Zielona, Dzika, Ketlinga, Kmicica, Hugo Kołłątaja, Plac Korczakowców, Podbipięty, Skrzetuskiego, Stanisława Staszica, Szwajcarska, Ustronna, Wołodyjowskiego, Stanisława Wyspiańskiego numery nieparzyste od nr 17 parzyste od nr 38, Zagłoby, Żabia
52 Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, ul. Ludwika Zamenhofa 1 Zielona Góra stały Tak Klementowskich, Tadeusza Konicza, Ludwika Waryńskiego, Wazów od nr 45, Ludwika Zamenhofa
53 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 2, ul. Profesora Zygmunta Szafrana 2 Zielona Góra stały Nie Akademicka, Gajowa, Kościuszkowców, Miła, Podgórna od nr 45, Profesora Zygmunta Szafrana, Szosa Kisielińska
54 Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13 Zielona Góra stały Tak Osiedle Pomorskie od nr 1A do nr 6E, Osiedle Śląskie nr 1A do nr 2D
55 Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13 Zielona Góra stały Tak Osiedle Pomorskie od nr 7A
56 Dzienny Dom "Senior-WIGOR", ul. Osiedle Pomorskie 28 Zielona Góra stały Tak Dereszowa, Jeździecka, Karowa, Kucykowa, Osiedle Śląskie od nr 3 A, Polanka, Przewalskiego, Przyleśna, Raculka, Rumakowa, Stajenna, Strzemienna, Tarpanowa, Wyścigowa, Zielony Las
57 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO, ul. Władysława IV 1 Zielona Góra stały Nie Władysława Jagiełły, Niecała, Wileńska, Władysława IV
58 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zielonogórska 5 Zielona Góra stały Nie Chmielna, Górna, Gronowa, Kombatantów, Letnia, Lubuska, Osiedlowa, Przecznica, Zielonogórska
59 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Św. Kingi 1 Zielona Góra stały Nie Braniborska, Glinianki, Lwowska, Władysława Łokietka, Nad Łąkami, Piaskowa, Piękna, Henryka Siemiradzkiego, Sorbska, Św. Kingi, Tkacka
60 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Św. Kingi 1 Zielona Góra stały Nie Ceglana, Krótka, Plac majora Adama Lazarowicza, Podgórna do nr 44, Grzegorza Zarugiewicza, Zyty
61 Miejskie Przedszkole nr 6, ul. Stanisława Wyspiańskiego 16 Zielona Góra stały Nie Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Mieszka I, Plac Kolejarza, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Spokojna, Wazów do nr 44, Stanisława Wyspiańskiego nieparzyste do nr 15 parzyste do nr 36
62 Miejskie Przedszkole nr 34, ul. Bohaterów Westerplatte 11a Zielona Góra stały Tak Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego do nr 9, Bohaterów Westerplatte, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Jana Keplera, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Lipowa, Spółdzielcza
63 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Lisia 37 Zielona Góra stały Nie Lisia
64 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Lisia 37 Zielona Góra stały Nie Boduena, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Jelenia, Krakusa, Krucza, Łąkowa, Młyńska, Piesza, Przy Gazowni, Rymarska, Składowa, Słoneczna, Świętojańska, Wandy od nr 40, Węglowa, Zamkowa, Zjednoczenia do nr 11
65 Miejskie Przedszkole nr 17, ul. dr Pieniężnego 22 Zielona Góra stały Nie Aleja Niepodległości, Bankowa, Kazimierza Wielkiego, Kupiecka, dr Pieniężnego, Plac Bohaterów, Plac Makusynów, Plac Jana Matejki, Pod Topolami, Ułańska
66 Uniwersytet Zielonogórski Rektorat, ul. Licealna 9 Zielona Góra stały Tak 30 Maja 1960 r. , Aleja Konstytucji 3 Maja, Ciesielska, Drzewna, Artura Grottgera, Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Kościelna, Krawiecka, Licealna, Kazimierza Lisowskiego, Mariacka, Masarska, Adama Mickiewicza, Plac ks. biskupa Wilhelma Pluty, Plac Pocztowy, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Słowiański, Pod Filarami, Generała Władysława Sikorskiego do nr 10, Piotra Skargi, Generała Józefa Sowińskiego do nr 16, Stary Rynek, Św. Jadwigi, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Stefana Żeromskiego
67 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik", ul. Długa 5 Zielona Góra stały Tak Jedności, Stanisława Moniuszki do nr 11, Polna, Reja, Jana Sobieskiego, Wandy do nr 39
68 Społeczne Gimnazjum "Szkoła Myślenia Twórczego" i Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego", ul. Generała Józefa Sowińskiego 27 Zielona Góra stały Nie Generała Jakuba Jasińskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Przemysłowa, Henryka Sienkiewicza, Generała Władysława Sikorskiego od nr 11, Generała Józefa Sowińskiego od nr 17, Średnia, Kaspra Twardowskiego, Tylna, Zielona
69 Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Leopolda Staffa 10 Zielona Góra stały Nie Aleja Juliusza Słowackiego, Partyzantów, Władysława Reymonta, Skrajna, Stroma, Andrzeja Struga, Juliana Tuwima, Wąska, Wrocławska
70 Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Leopolda Staffa 10 Zielona Góra stały Nie Morelowa, Leopolda Staffa
71 III Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelecka 9 Zielona Góra stały Nie Aliny, Balladyny, Beniowskiego, Chochlika, Stanisława Cynarskiego, Dantyszka, Derwida, Fantazego, Filona, Geodetów, Goplany, Grabca, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza, Hawryłowicza, Horsztyńskiego, Mieczysława Karłowicza, Kirkora, Kordiana, Krzemieniecka, Laury, Lecha, Lechitów, Lilii Wenedy, Mazepy, Nowa, Władysława Orkana, Pułkownika Witolda Pileckiego, Salomei, Skierki, Strzelecka, Wacława, Wodna
72 Miejskie Przedszkole nr 13, ul. Jęczmienna 1 Zielona Góra stały Nie Browarna, Ekologiczna, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jęczmienna, Konopna, Kożuchowska numery nieparzyste od nr 31 parzyste od nr 12, Krzywa, Tadeusza Olbrychta, Osiedle Robotnicze, Osiedle Wygoda, Parkowa, Emilii Plater, Podwójna, Przyrodnicza, Pszenna, Rolnicza, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Szczekocińska od nr 15, Winna, Zawiszy Czarnego, Żytnia
73 Dom Pomocy Społecznej w Zielonej Górze, ul. Aleja Juliusza Słowackiego 29 Zielona Góra dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej, ul. Aleja Juliusza Słowackiego 29
74 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów im. Jana Lembasa w Zielonej Górze, ul. Lubuska 11 Zielona Góra dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów im. Jana Lembasa, ul. Lubuska 11
75 Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze, ul. Zyty 26 Zielona Góra szpital Nie Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego, ul. Zyty 26
76 Areszt Śledczy w Zielonej Górze, ul. Łużycka 2 Zielona Góra areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy, ul. Łużycka 2

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Afrodyty, Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego od numeru 10, Ananasowa, Apolla, Aresa, Artemidy, Ateny, Bananowa, Stefana Batorego numery nieparzyste od nr 69 i parzyste od nr 118, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Bułgarska, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego, Chemiczna, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dąbrówki, Dekoracyjna, Demeter, Dionizosa, Xawerego Dunikowskiego, Dworkowa, Działkowa, Elektronowa, Energetyków, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska, Grabowa, Heliosa, Heraklesa, Hermesa, Hery, Hiszpańska, Hoffmana, Anny Jagiellonki, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Juliusza Kossaka, Kraljevska, Kręta, Krośnieńska, Leśna, Lotników, Magnacka, Jacka Malczewskiego, Mała, Melpomeny, Piotra Michałowskiego, Migdałowa, Miodowa, Modrzewiowa, Naftowa, Nike, Objazdowa, Olchowa, Osadnicza, Porcelanowa, Porzeczkowa, Posejdona, Prosta, Różana, Rydza-Śmigłego, Słowacka, Tomasza Sobkowiaka, Szlachecka, Św. Trójcy, Świerkowa, Węgierska, Wiejska, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Stefana Wyszyńskiego od nr 29 do nr 165, Zacisze, Jana Zamoyskiego, Zaściankowa, Zeusa, Zimna, Zjednoczenia od nr 12, Żołnierzy 2 Armii 5 21 353 5 34
0.0000020000Nr 2 1 Maja, Armii Krajowej, Bociania, Botaniczna, Brzozowa, Świętych Cyryla i Metodego, Czyżykowa, Długa, Fabryczna, Festiwalowa, Bartosza Głowackiego, Zbyszka Godlewskiego, Jaskółcza, Jana Kilińskiego, Jasna, Jeżykowa, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Tadeusza Kościuszki, Kożuchowska numery nieparzyste do nr 29 i parzyste do nr 10, Ignacego Krasickiego, Anieli Krzywoń, Kukułcza, Łabędzia, Łużycka, Maciejowicka, Generała Madalińskiego, Ks. Kazimierza Michalskiego, Stanisława Moniuszki od nr 12, Monte Cassino, Morwowa, Nasza, Czesława Niemena, Ogrodowa, Leopolda Okulickiego, Orla, Owocowa, Pawia, Piastowska, Pionierów Zielonej Góry, Piwna, Józefa Poniatowskiego, Połaniecka, Powstańców Warszawy, Ptasia, Racławicka, Sokola, Sowia, Studzianki, Majora Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szczekocińska do nr 14, Tatrzańska, Unii Europejskiej, Jerzego Waszczyka, Wesoła, Wiśniowa, Witebska, Wypoczynek, Stefana Wyszyńskiego od numeru 1 do numeru 25, Zachodnia, Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”, Żurawia 5 20 304 5 34
0.0000030000Nr 3 Dzielnica Nowe Miasto, Agatowa, Ametystowa, Henryka Arctowskiego, Augustowska, Azaliowa, Bałtycka, Boczna, Bolka i Lolka, Bosmańska, Bratkowa, Brylantowa, Budowlana, Bursztynowa, Calineczki, Chabrowa, Aleksandra Czekanowskiego, Jana Czerskiego, Daliowa, Diamentowa, Ignacego Domeyki, Dożynkowa, Fiołkowa, Fregatowa, Kazimierza Funka, Giżycka, Goździkowa, Graniczna, Janusza Groszkowskiego, Helska, Jana Heweliusza, Leopolda Infelda, Irysowa, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Jędrzychowska, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kapitańska, Kasztanowa, Kąpielowa, Kętrzyńska, Kiełpińska, Roberta Kocha, Oskara Kolberga, Kolejowa, Konwaliowa, Kopciuszka, Koralowa, Krasnoludków, Krokusowa, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Lawendowa, Leszczynowa, Liliowa, Ignacego Łukasiewicza, Makowa, Mieczykowa, Misia Uszatka, Mokra, Mrągowska, Nagietkowa, Gabriela Narutowicza, Alfreda Nobla, Nowojędrzychowska, Okrężna, Karola Olszewskiego, Olsztyńska, Osiedle Kaszubskie, Perłowa, Pinokia, Piotrusia Pana, Plonowa, Pucka, Rezedowa, Róży Wiatrów, Rubinowa, Rumiankowa, Rybacka, Sasankowa, Wacława Sierpińskiego, Siewna, Słonecznikowa, Słowicza, Sopocka, Stokrotkowa, Stolarska, Storczykowa, Pawła Strzeleckiego, Studzienna, Suwalska, Szafirowa, Szantowa, Szmaragdowa, Sztormowa, Trójmiejska, Tulipanowa, Turkusowa, Urocza, Jędrzeja Śniadeckiego, Urodzajna, Warzywna, Wierzbowa, Wronia, Zygmunta Wróblewskiego, Zawilcowa, Zbożowa, Zielna, Złotej Rybki, Żeglarska 5 20 886 5 34
0.0000040000Nr 4 Akademicka, Amarantowa, Amelii, Stefana Batorego numery nieparzyste do nr 67 i parzyste do nr 116, Generała Józefa Bema, Beżowa, Biała, Billewiczówny, Błękitna, Błotna, Bordowa, Borówkowa, Brązowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Cicha, Zygmunta Czubińskiego, Dereszowa, Dębowa, Dolina Luizy, Dolina Zielona, Dolna, Michała Drzymały, Dzika, Fioletowa, Gajowa, Gorzowska, Grafitowa, Granatowa, Grzybowa, Harcerska, Władysława Jagiełły, Jana z Kolna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesienna, Jeździecka, Jeżynowa, Jodłowa, Karminowa, Karowa, Ketlinga, Klementowskich, Kmicica, Kolorowa, Hugo Kołłątaja, Tadeusza Konicza, Konstruktorów, Kostrzyńska, Kościuszkowców, Zygmunta Krasińskiego, Kremowa, Krępowska, Kucykowa, Generała Mariana Langiewicza, Lazurowa, Ludowa, Łężycka, Mahoniowa, Malinowa, Mechaników, Międzyrzecka, Miła, Modra, Niebieska, Niecała, Obywatelska, Oliwkowa, Orzechowa, Osiedle Pomorskie, Osiedle Śląskie, Pastelowa, Pistacjowa, Plac Korczakowców, Platynowa, Podbipięty, Podgórna od nr 45, Polanka, Pomarańczowa, Popielata, Potokowa, Poziomkowa, Poznańska, Przewalskiego, Przyleśna, Purpurowa, Raculka, Rajska, Różowa, Ruczajowa, Rumakowa, Rusałki, Franciszka Rzeźniczaka, Seledynowa, Siwa, Marii Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słubicka, Sosnowa, Spawaczy, Sportowa, Srebrna, Stajenna, Stanisława Staszica, Strumykowa, Strzemienna, Sulechowska, Profesora Zygmunta Szafrana, Szkarłatna, Szosa Kisielińska, Szpakowa, Szwajcarska, Świebodzińska, Tarpanowa, Technologów, Tęczowa, Towarowa, Trasa Północna, Romualda Traugutta, Truskawkowa, Urszuli, Ustronna, Waniliowa, Ludwika Waryńskiego, Wazów od nr 45, Winogradu, Wileńska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Stanisława Wyspiańskiego numery nieparzyste od nr 17 parzyste od nr 38, Wyścigowa, Zagłoby, Zakręt, Ludwika Zamenhofa, Zdrojowa, Zielony Las, Złota, Źródlana, Żabia, Żółta, Żurawinowa 5 22 956 5 34
0.0000050000Nr 5 30 Maja 1960 r. , Akacjowa, Aleja Juliusza Słowackiego, Aleja Konstytucji 3 Maja, Aleja Niepodległości, Aleja Wojska Polskiego do numeru 9, Aliny, Balladyny, Bankowa, Beniowskiego, Boduena, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Chrobrego, Braniborska, Browarna, Ceglana, Chmielna, Chochlika, Fryderyka Chopina, Ciesielska, Stanisława Cynarskiego, Dantyszka, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Derwida, Drzewna, Dworcowa, Ekologiczna, Fantazego, Filona, Geodetów, Glinianki, Goplany, Górna, Grabca, Artura Grottgera, Gronowa, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza, Hawryłowicza, Horsztyńskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Generała Jakuba Jasińskiego, Jedności, Jelenia, Jęczmienna, Mieczysława Karłowicza, Jana Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Jana Keplera, Kirkora, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kombatantów, Konopna, Mikołaja Kopernika, Kordiana, Kościelna, Kożuchowska numery nieparzyste od nr 31 i parzyste od nr 12, Krakusa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krawiecka, Krótka, Krucza, Krzemieniecka, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Kupiecka, Laury, Lecha, Lechitów, Letnia, Licealna, Lilii Wenedy, Lipowa, Lisia, Kazimierza Lisowskiego, Lubuska, Lwowska, Łąkowa, Władysława Łokietka, Mariacka, Masarska, Mazepy, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Młyńska, Stanisława Moniuszki do nr 11, Morelowa, Nad Łąkami, Nowa, Tadeusza Olbrychta, Władysława Orkana, Osiedle Robotnicze, Osiedle Wygoda, Osiedlowa, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Piękna, dr Pieniężnego, Piesza, Pułkownika Witolda Pileckiego, Plac Bohaterów, Plac Kolejarza, Plac ks. biskupa Wilhelma Pluty, Plac Makusynów, Plac majora Adama Lazarowicza, Plac Jana Matejki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Pocztowy, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Słowiański, Emilii Plater, Pod Filarami, Pod Topolami, Podgórna do nr 44, Polna, Podwójna, Przecznica, Przemysłowa, Przy Gazowni, Przyrodnicza, Pszenna, Reja, Władysława Reymonta, Rolnicza, Rymarska, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Salomei, Henryka Siemiradzkiego, Henryka Sienkiewicza, Generała Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi, Skierki, Składowa, Skrajna, Słoneczna, Jana Sobieskiego, Sorbska, Generała Józefa Sowińskiego, Spokojna, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Stary Rynek, Stroma, Andrzeja Struga, Strzelecka, Św. Jadwigi, Św. Kingi, Świętojańska, Szczekocińska od nr 15, Średnia, Tkacka, Juliana Tuwima, Kaspra Twardowskiego, Tylna, Ułańska, Wacława, Wandy, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Wazów do nr 44, Wąska, Węglowa, Winna, Wodna, Wrocławska, Stanisława Wyspiańskiego nieparzyste do nr 15 parzyste do nr 36, Zamkowa, Grzegorza Zarugiewicza, Zawiszy Czarnego, Zielona, Zielonogórska, Zjednoczenia do nr 11, Zyty, Stefana Żeromskiego, Żytnia 5 21 195 5 34
Podsumowanie 25 106 694 25 170

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
11 KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA KW RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA 6 6 6 6 6 30
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI KWW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI 7 7 7 7 7 35

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 KUBICKI Janusz Krzysztof 48 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI Zielona Góra
2 KOTYLAK Sławomir Rafał 42 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Zielona Góra
5 NESTEROWICZ Tomasz Krzysztof 45 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Zielona Góra
4 KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 46 wyższe KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA Zielona Góra
1 BARCZAK Piotr 45 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Zielona Góra

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 21 417 12 571 12 529 58.50% 0.0585
12 330 98.41% 0.09841
Tak
2 20 190 11 220 11 198 55.46% 0.05546
10 961 97.88% 0.09788
Tak
3 20 908 12 027 11 947 57.14% 0.05714
11 752 98.37% 0.09837
Tak
4 22 975 13 305 13 291 57.85% 0.05785
13 085 98.45% 0.09845
Tak
5 21 222 10 759 10 750 50.65% 0.05065
10 473 97.42% 0.09742
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 401 35 24.57% 0.02457
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 5 519 35 9.42% 0.00942
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 830 35 21.89% 0.02189
11 KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA 4 990 30 8.52% 0.00852
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI 20 861 35 35.60% 0.0356

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 401 35 7 24.57% 0.02457
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 5 519 35 1 9.42% 0.00942
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 830 35 5 21.89% 0.02189
Tak
11 KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA 4 990 30 1 8.52% 0.00852
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI 20 861 35 11 35.60% 0.0356
Tak

Rada Miasta Zielona Góra - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 PABIEROWSKI Marcin Bogusław 1 775 14.40% 0.0144
Tak
1 4 2 KOPIJ Marlena Barbara 337 2.73% 0.00273
Nie
1 4 3 LEHMAN Tomasz Maciej 189 1.53% 0.00153
Nie
1 4 4 KORNALEWICZ Robert Michał 128 1.04% 0.00104
Nie
1 4 5 DRYGAS Jolanta Gabriela 108 0.88% 0.00088
Nie
1 4 6 REWERS Janusz Andrzej 455 3.69% 0.00369
Tak
1 4 7 MAGDZIAREK Krystyna Maria 266 2.16% 0.00216
Nie
1 5 1 WYSOCKI Cezary Jacek 461 3.74% 0.00374
Nie
1 5 2 ABRAHAMOWICZ Monika Urszula 147 1.19% 0.00119
Nie
1 5 3 KĘSY Marcin 101 0.82% 0.00082
Nie
1 5 4 NABEL Stefania Janina 43 0.35% 0.00035
Nie
1 5 5 KALETA Paweł Gilbert 59 0.48% 0.00048
Nie
1 5 6 DUNAS Joanna 60 0.49% 0.00049
Nie
1 5 7 FREJMAN Dariusz Stanisław 141 1.14% 0.00114
Nie
1 10 1 BARCZAK Piotr 1 735 14.07% 0.01407
Tak
1 10 2 MAĆKOWIAK Grzegorz Przemysław 391 3.17% 0.00317
Nie
1 10 3 ZELISKO Mirosław Marek 305 2.47% 0.00247
Nie
1 10 4 FABIŚ Danuta 194 1.57% 0.00157
Nie
1 10 5 SOCZEWKO Arkadiusz Tadeusz 21 0.17% 0.00017
Nie
1 10 6 TRACZYK Anna Beata 38 0.31% 0.00031
Nie
1 10 7 JĘDRZEJCZAK-SIŁKA Alicja Janina 71 0.58% 0.00058
Nie
1 11 1 KOTLAREK Dawid Maciej 286 2.32% 0.00232
Nie
1 11 2 LAMCHA Aneta Marlena 83 0.67% 0.00067
Nie
1 11 3 RATAJCZAK Tomasz 177 1.44% 0.00144
Nie
1 11 4 CZYŻ Anna Maria 102 0.83% 0.00083
Nie
1 11 5 KOZANOWSKI Józef 56 0.45% 0.00045
Nie
1 11 6 LISIECKA Daria Teresa 128 1.04% 0.00104
Nie
1 12 1 BOCHEŃSKI Andrzej Zbigniew 793 6.43% 0.00643
Tak
1 12 2 GÓRSKI Robert Grzegorz 2 348 19.04% 0.01904
Tak
1 12 3 KAWICKI Kamil Krzysztof 599 4.86% 0.00486
Nie
1 12 4 KWIATEK Anna 319 2.59% 0.00259
Nie
1 12 5 HABICH Ewa Danuta 177 1.44% 0.00144
Nie
1 12 6 PROKOPYSZYN Katarzyna Helena 154 1.25% 0.00125
Nie
1 12 7 DĄBROWSKI Arkadiusz Jan 83 0.67% 0.00067
Nie
2 4 1 URBANIAK Adam Maciej 1 819 16.60% 0.0166
Tak
2 4 2 KAMIŃSKI Marek Waldemar 441 4.02% 0.00402
Nie
2 4 3 TOJZA Beata Dorota 183 1.67% 0.00167
Nie
2 4 4 SMYKAŁ Elżbieta Ewa 182 1.66% 0.00166
Nie
2 4 5 GNIAZDOWSKA Marzanna 61 0.56% 0.00056
Nie
2 4 6 OLEKSIŃSKI Bartłomiej Tomasz 41 0.37% 0.00037
Nie
2 4 7 BURZYŃSKA Danuta Maria 84 0.77% 0.00077
Nie
2 5 1 NESTEROWICZ Tomasz Krzysztof 1 031 9.41% 0.00941
Tak
2 5 2 DROBEK Anna Agnieszka 64 0.58% 0.00058
Nie
2 5 3 BARTKOWIAK Zbigniew 100 0.91% 0.00091
Nie
2 5 4 LIK Anna Maria 21 0.19% 0.00019
Nie
2 5 5 NOWAKOWSKI Patryk Andrzej 44 0.40% 0.0004
Nie
2 5 6 KIEĆ Bruno Aleksander 35 0.32% 0.00032
Nie
2 5 7 MATUSZAK Sylwia 146 1.33% 0.00133
Nie
2 10 1 RONOWICZ Bożena 1 187 10.83% 0.01083
Tak
2 10 2 NIEDZIELSKI Dariusz Władysław 530 4.84% 0.00484
Nie
2 10 3 MŁYŃSKI Janusz 190 1.73% 0.00173
Nie
2 10 4 GRUDZIŃSKA Elżbieta Mirosława 99 0.90% 0.0009
Nie
2 10 5 ŚWIDKIEWICZ Robert Piotr 64 0.58% 0.00058
Nie
2 10 6 NAJBAR Danuta Franciszka 55 0.50% 0.0005
Nie
2 10 7 DUCIEWICZ Anna 141 1.29% 0.00129
Nie
2 11 1 LIPIEC Grzegorz Jan 601 5.48% 0.00548
Nie
2 11 2 TURZAŃSKA-ZENKNER Małgorzata Izabela 72 0.66% 0.00066
Nie
2 11 3 BURCHARDT Andrzej Damian 56 0.51% 0.00051
Nie
2 11 4 CZYŻ Aleksandra Krystyna 74 0.68% 0.00068
Nie
2 11 5 KUBIAK Kacper Edward 55 0.50% 0.0005
Nie
2 11 6 KAŹMIERSKA Elżbieta Małgorzata 53 0.48% 0.00048
Nie
2 12 1 WYSOCKI Paweł Bogdan 1 369 12.49% 0.01249
Tak
2 12 2 HRYNIEWICZ Grzegorz Tomasz 1 144 10.44% 0.01044
Tak
2 12 3 SAPA Robert Daniel 278 2.54% 0.00254
Nie
2 12 4 KRAŚKO Izabela Katarzyna 79 0.72% 0.00072
Nie
2 12 5 KLUKOWSKA Agnieszka Anna 98 0.89% 0.00089
Nie
2 12 6 URBANIAK Anna Magdalena 81 0.74% 0.00074
Nie
2 12 7 BOBEK Magdalena 483 4.41% 0.00441
Nie
3 4 1 ROSIK Mariusz Leszek 1 852 15.76% 0.01576
Tak
3 4 2 FURTAK Tomasz Adam 239 2.03% 0.00203
Nie
3 4 3 LEGUTOWSKI Dariusz Jacek 520 4.42% 0.00442
Tak
3 4 4 JABŁONKA Mirosława Teresa 338 2.88% 0.00288
Nie
3 4 5 WOŁCZYŃSKI Krzysztof Zygmunt 239 2.03% 0.00203
Nie
3 4 6 KASIŃSKA Ewa 110 0.94% 0.00094
Nie
3 4 7 DOSZEL Anna Katarzyna 226 1.92% 0.00192
Nie
3 5 1 OZIEMKOWSKA Jadwiga Elżbieta 337 2.87% 0.00287
Nie
3 5 2 AMBROŻEWICZ-SAWCZUK Antonina 114 0.97% 0.00097
Nie
3 5 3 BIERNACKI Jarosław Józef 81 0.69% 0.00069
Nie
3 5 4 PERSOWSKA Renata 34 0.29% 0.00029
Nie
3 5 5 HUSAK Bogumiła Maria 77 0.66% 0.00066
Nie
3 5 6 OLSZAK Andrzej Władysław 47 0.40% 0.0004
Nie
3 5 7 BOGUCEWICZ Ireneusz 56 0.48% 0.00048
Nie
3 10 1 BUDNIAK Marek Józef 904 7.69% 0.00769
Tak
3 10 2 NATKAŃSKI Piotr Stefan 437 3.72% 0.00372
Nie
3 10 3 BOJAR Dorota Danuta 335 2.85% 0.00285
Nie
3 10 4 WYSOCKA Hanna Franciszka 252 2.14% 0.00214
Nie
3 10 5 PLASZCZYK Edward 50 0.43% 0.00043
Nie
3 10 6 WESSELI-ŁĄCZAK Krystyna 38 0.32% 0.00032
Nie
3 10 7 NIJAKI Jakub 195 1.66% 0.00166
Nie
3 11 1 PILICHOWSKI Sebastian 325 2.77% 0.00277
Nie
3 11 2 MOTYKA Ilona Maria 116 0.99% 0.00099
Nie
3 11 3 KUCZER Jarosław Krzysztof 68 0.58% 0.00058
Nie
3 11 4 ALEKSANDROWICZ Katarzyna Joanna 78 0.66% 0.00066
Nie
3 11 5 GRUSZKA Bartłomiej Jerzy 119 1.01% 0.00101
Nie
3 11 6 SOBICKA-KUPCZYK Beata Jolanta 66 0.56% 0.00056
Nie
3 12 1 SROCZYŃSKI Tomasz Paweł 1 807 15.38% 0.01538
Tak
3 12 2 KUCHTA Wiesław 797 6.78% 0.00678
Tak
3 12 3 KOZAKIEWICZ Agnieszka Elżbieta 528 4.49% 0.00449
Nie
3 12 4 JANUSZEWSKA Elżbieta Marianna 153 1.30% 0.0013
Nie
3 12 5 BARANOWSKA Klaudia Barbara 574 4.88% 0.00488
Nie
3 12 6 JANKOWSKI Robert Ryszard 220 1.87% 0.00187
Nie
3 12 7 ZALEWSKI Mariusz 420 3.57% 0.00357
Nie
4 4 1 KOTYLAK Sławomir Rafał 1 458 11.14% 0.01114
Tak
4 4 2 MALON Joanna 303 2.32% 0.00232
Nie
4 4 3 GRYNCEWICZ Grzegorz Adam 176 1.35% 0.00135
Nie
4 4 4 FIAŁKOWSKA Aleksandra Agnieszka 139 1.06% 0.00106
Nie
4 4 5 JAROSZ Paweł Marian 114 0.87% 0.00087
Nie
4 4 6 JÓZEFOWSKA-TOMIAK Danuta Marianna 41 0.31% 0.00031
Nie
4 4 7 STACINO-ŁUCZYŃSKA Krystyna 99 0.76% 0.00076
Nie
4 5 1 MARKIEWICZ Edward 624 4.77% 0.00477
Nie
4 5 2 KUKULSKA Barbara Katarzyna 195 1.49% 0.00149
Nie
4 5 3 KOŁOWIECKI Grzegorz Krzysztof 40 0.31% 0.00031
Nie
4 5 4 TEODORCZYK Renata Katarzyna 70 0.53% 0.00053
Nie
4 5 5 BOCHO-KOKOT Jadwiga Izabella 104 0.79% 0.00079
Nie
4 5 6 RAK Józef 68 0.52% 0.00052
Nie
4 5 7 TEICHERT Jerzy Romuald 110 0.84% 0.00084
Nie
4 10 1 BUDZIŃSKI Jacek Wojciech 1 616 12.35% 0.01235
Tak
4 10 2 JASKÓLSKA Grażyna 227 1.73% 0.00173
Nie
4 10 3 TYBURA Arkadiusz 435 3.32% 0.00332
Nie
4 10 4 JASZCZYŃSKI Rafał Łukasz 360 2.75% 0.00275
Nie
4 10 5 DZIADOSZ Marta Mariola 83 0.63% 0.00063
Nie
4 10 6 SZABLEWSKI Andrzej Janusz 101 0.77% 0.00077
Nie
4 10 7 BRODZIK Marta 221 1.69% 0.00169
Nie
4 11 1 LIDDANE Joanna Katarzyna 656 5.01% 0.00501
Nie
4 11 2 HRESZCZYK Adam Piotr 118 0.90% 0.0009
Nie
4 11 3 RADKIEWICZ-MALINOWSKA Edyta 93 0.71% 0.00071
Nie
4 11 4 CEGLIŃSKI Kazimierz Wiesław 36 0.28% 0.00028
Nie
4 11 5 KRAŚKO Anna Romana 110 0.84% 0.00084
Nie
4 11 6 DZIUBEK Marcin Tomasz 96 0.73% 0.00073
Nie
4 12 1 KUBICKI Janusz Krzysztof 2 162 16.52% 0.01652
Tak
4 12 2 GRYKO Filip Grzegorz 1 493 11.41% 0.01141
Tak
4 12 3 NAWROCKA-MICHALCZAK Karolina 136 1.04% 0.00104
Nie
4 12 4 LANGNER Barbara Elżbieta 166 1.27% 0.00127
Nie
4 12 5 CZESZYK Filip 262 2.00% 0.002
Nie
4 12 6 JASZCZYSZYN Ewa Izabela 86 0.66% 0.00066
Nie
4 12 7 BINEK Zbigniew Bartosz 1 087 8.31% 0.00831
Tak
5 4 1 ŻYWIEŃ Andrzej Dariusz 864 8.25% 0.00825
Nie
5 4 2 MACHALICA Krzysztof Edward 881 8.41% 0.00841
Tak
5 4 3 KUCHARSKA-BARCZYK Kazimiera Bronisława 203 1.94% 0.00194
Nie
5 4 4 NOWICKA Hanna Maria 242 2.31% 0.00231
Nie
5 4 5 WALICKA-KOTLARSKA Aleksandra 79 0.75% 0.00075
Nie
5 4 6 SERGUN Zdzisław Jarosław 62 0.59% 0.00059
Nie
5 4 7 SIKORSKI Mateusz Stefan 147 1.40% 0.0014
Nie
5 5 1 BRODZIK Radosław Robert 703 6.71% 0.00671
Nie
5 5 2 FIJAŁKOWSKA Katarzyna Dorota 78 0.74% 0.00074
Nie
5 5 3 CIELECKI Sebastian Łukasz 152 1.45% 0.00145
Nie
5 5 4 CIESIELSKA-RAU Renata Ewa 31 0.30% 0.0003
Nie
5 5 5 BUŁŁO Przemysław Andrzej 29 0.28% 0.00028
Nie
5 5 6 CZARCZYŃSKA Ewelina Agnieszka 44 0.42% 0.00042
Nie
5 5 7 BARANOWSKI Sławomir 72 0.69% 0.00069
Nie
5 10 1 SZYMKOWIAK Eleonora Maria 1 147 10.95% 0.01095
Tak
5 10 2 NARUSZEWICZ Tomasz Jacek 671 6.41% 0.00641
Nie
5 10 3 TEREK Andrzej 258 2.46% 0.00246
Nie
5 10 4 KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Grzegorz 149 1.42% 0.00142
Nie
5 10 5 STACHOWSKA Magdalena Franciszka 98 0.94% 0.00094
Nie
5 10 6 KONOPACKA Zofia 102 0.97% 0.00097
Nie
5 10 7 STOBRAWA Mateusz 130 1.24% 0.00124
Nie
5 11 1 KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 1 121 10.70% 0.0107
Tak
5 11 2 ZALEWSKI Paweł 128 1.22% 0.00122
Nie
5 11 3 TOKARSKA Wiesława Marianna 52 0.50% 0.0005
Nie
5 11 4 MAZIARZ Adam Zbigniew 19 0.18% 0.00018
Nie
5 11 5 FRASZEWSKA Maria Jolanta 27 0.26% 0.00026
Nie
5 11 6 PLUCIŃSKI Roman 19 0.18% 0.00018
Nie
5 12 1 BRACHMAŃSKI Andrzej Marian 940 8.98% 0.00898
Tak
5 12 2 KONDRAD Emilia 596 5.69% 0.00569
Nie
5 12 3 MOCNY Paweł Andrzej 388 3.70% 0.0037
Nie
5 12 4 PORYCKI Łukasz 93 0.89% 0.00089
Nie
5 12 5 HAŁADYN-BIEL Dorota 77 0.74% 0.00074
Nie
5 12 6 KORCZ-DZIADOSZ Jadwiga 105 1.00% 0.001
Nie
5 12 7 KASZA Rafał Mariusz 766 7.31% 0.00731
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BARCZAK Piotr 45 wyższe Zielona Góra, 10 645 17.92 Nie
2 KOTYLAK Sławomir Rafał 42 wyższe Zielona Góra, 3 336 5.61 Nie
3 KUBICKI Janusz Krzysztof 48 wyższe Zielona Góra, 34 579 58.20 Tak
4 KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 46 wyższe Zielona Góra, 6 235 10.49 Nie
5 NESTEROWICZ Tomasz Krzysztof 45 wyższe Zielona Góra, 4 620 7.78 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Edukacyjny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Spawaczy 3d Zielona Góra stały 1 752 837 801 45.72% 0.04572
793 99.00%
2 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 22, ul. Energetyków 2 Zielona Góra stały 1 282 646 646 50.39% 0.05039
642 99.38%
3 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 22, ul. Energetyków 2 Zielona Góra stały 1 156 601 601 51.99% 0.05199
597 99.33%
4 Miejskie Przedszkole nr 22, ul. Porzeczkowa 34 Zielona Góra stały 1 141 654 652 57.14% 0.05714
650 99.69%
5 Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa, ul. Prosta 39 Zielona Góra stały 1 549 954 954 61.59% 0.06159
944 98.95%
6 Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa, ul. Prosta 39 Zielona Góra stały 1 545 1 033 1 033 66.86% 0.06686
1 021 98.84%
7 Zespół Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25a Zielona Góra stały 1 348 894 894 66.32% 0.06632
892 99.78%
8 Zespół Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25a Zielona Góra stały 1 130 695 695 61.50% 0.0615
690 99.28%
9 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Francuska 10 Zielona Góra stały 1 637 953 953 58.22% 0.05822
947 99.37%
10 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Francuska 10 Zielona Góra stały 1 515 1 015 1 012 66.80% 0.0668
1 006 99.41%
11 Miejskie Przedszkole nr 37, ul. Węgierska 9 Zielona Góra stały 1 646 978 977 59.36% 0.05936
969 99.18%
12 Miejskie Przedszkole nr 21, ul. Rydza-Śmigłego 5 Zielona Góra stały 1 734 982 982 56.63% 0.05663
974 99.19%
13 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101 Zielona Góra stały 1 309 757 757 57.83% 0.05783
752 99.34%
14 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101 Zielona Góra stały 1 366 855 855 62.59% 0.06259
850 99.42%
15 Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Łużyckie, ul. Krośnieńska 17c Zielona Góra stały 1 307 721 722 55.24% 0.05524
714 98.89%
16 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik", ul. Długa 5 Zielona Góra stały 1 651 933 932 56.45% 0.05645
924 99.14%
17 Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Studzianki 8 Zielona Góra stały 1 253 737 737 58.82% 0.05882
730 99.05%
18 Miejskie Przedszkole nr 10, ul. Monte Cassino 21a Zielona Góra stały 1 366 765 765 56.00% 0.056
760 99.35%
19 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 17 Zielona Góra stały 1 400 710 709 50.64% 0.05064
705 99.44%
20 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 17 Zielona Góra stały 1 311 732 730 55.68% 0.05568
727 99.59%
21 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętych Cyryla i Metodego 9 Zielona Góra stały 1 607 849 847 52.71% 0.05271
840 99.17%
22 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętych Cyryla i Metodego 9 Zielona Góra stały 1 489 752 752 50.50% 0.0505
745 99.07%
23 Miejskie Przedszkole nr 8, ul. Witebska 1 Zielona Góra stały 1 736 1 062 1 062 61.18% 0.06118
1 058 99.62%
24 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Zachodnia 63 Zielona Góra stały 1 546 1 025 1 025 66.30% 0.0663
1 022 99.71%
25 Zespół Szkół Specjalnych Nr 1, ul. Piastowska 9 Zielona Góra stały 1 378 685 685 49.71% 0.04971
679 99.12%
26 Zespół Szkół Specjalnych Nr 1, ul. Piastowska 9 Zielona Góra stały 1 252 614 614 49.04% 0.04904
609 99.19%
27 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Kilińskiego 7 Zielona Góra stały 1 328 696 696 52.41% 0.05241
692 99.43%
28 Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Promyk", ul. Bartosza Głowackiego 8a Zielona Góra stały 1 614 914 919 56.94% 0.05694
915 99.56%
29 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka", ul. Botaniczna 50 Zielona Góra stały 1 212 723 722 59.57% 0.05957
720 99.72%
30 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7 Zielona Góra stały 1 474 903 903 61.26% 0.06126
898 99.45%
31 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7 Zielona Góra stały 1 269 861 861 67.85% 0.06785
856 99.42%
32 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7 Zielona Góra stały 1 264 805 805 63.69% 0.06369
800 99.38%
33 Zespół Edukacyjny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13 Zielona Góra stały 680 434 434 63.82% 0.06382
433 99.77%
34 Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Przylep - 8 Maja 6 Zielona Góra stały 1 702 897 899 52.82% 0.05282
894 99.44%
35 Zespół Edukacyjny nr 6 Gimnazjum nr 14, ul. Przylep - 8 Maja 6 Zielona Góra stały 807 436 436 54.03% 0.05403
434 99.54%
36 Świetlica, ul. Łężyca-Odrzańska 16 Zielona Góra stały 1 959 1 157 1 161 59.26% 0.05926
1 158 99.74%
37 Zespół Edukacyjny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Zawada-Szkolna 24 Zielona Góra stały 2 256 1 042 1 042 46.19% 0.04619
1 034 99.23%
38 Zespół Edukacyjny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Stary Kisielin-Szkolna 14 Zielona Góra stały 1 450 872 872 60.14% 0.06014
863 98.97%
39 Świetlica, ul. Nowy Kisielin-Odrzańska 64 Zielona Góra stały 1 048 556 556 53.05% 0.05305
552 99.28%
40 Świetlica, ul. Racula-Głogowska 64 Zielona Góra stały 2 076 1 290 1 287 61.99% 0.06199
1 277 99.22%
41 Zespół Edukacyjny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Drzonków-Szkolna 2 Zielona Góra stały 1 500 983 982 65.47% 0.06547
975 99.29%
42 Zespół Edukacyjny nr 4 Gimnazjum nr 13, ul. Drzonków-Szkolna 2 Zielona Góra stały 1 550 704 704 45.42% 0.04542
703 99.86%
43 Zespół Edukacyjny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Ochla-Szkolna 1 Zielona Góra stały 1 873 1 087 1 067 56.97% 0.05697
1 063 99.63%
44 Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Spawaczy 3d Zielona Góra stały 1 998 1 216 1 216 60.86% 0.06086
1 212 99.67%
45 Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Spawaczy 3d Zielona Góra stały 1 537 906 906 58.95% 0.05895
898 99.12%
46 Zespół Edukacyjny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Truskawkowa 12 Zielona Góra stały 2 000 1 290 1 279 63.95% 0.06395
1 271 99.37%
47 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna, ul. Urszuli 22 Zielona Góra stały 1 982 1 141 1 143 57.67% 0.05767
1 137 99.48%
48 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna, ul. Urszuli 22 Zielona Góra stały 1 576 941 941 59.71% 0.05971
938 99.68%
49 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Stanisława Wyspiańskiego 23 Zielona Góra stały 1 444 769 769 53.25% 0.05325
763 99.22%
50 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Stefana Batorego 70a Zielona Góra stały 1 906 1 114 1 113 58.39% 0.05839
1 108 99.55%
51 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Dzika 6 Zielona Góra stały 1 709 1 034 1 034 60.50% 0.0605
1 029 99.52%
52 Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, ul. Ludwika Zamenhofa 1 Zielona Góra stały 1 434 699 699 48.74% 0.04874
692 99.00%
53 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 2, ul. Profesora Zygmunta Szafrana 2 Zielona Góra stały 1 196 672 672 56.19% 0.05619
665 98.96%
54 Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13 Zielona Góra stały 1 579 889 889 56.30% 0.0563
882 99.21%
55 Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13 Zielona Góra stały 1 871 1 058 1 070 57.19% 0.05719
1 062 99.25%
56 Dzienny Dom "Senior-WIGOR", ul. Osiedle Pomorskie 28 Zielona Góra stały 1 615 972 968 59.94% 0.05994
964 99.59%
57 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO, ul. Władysława IV 1 Zielona Góra stały 1 128 602 604 53.55% 0.05355
596 98.68%
58 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zielonogórska 5 Zielona Góra stały 1 521 898 898 59.04% 0.05904
892 99.33%
59 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Św. Kingi 1 Zielona Góra stały 1 082 694 681 62.94% 0.06294
676 99.27%
60 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Św. Kingi 1 Zielona Góra stały 1 030 551 551 53.50% 0.0535
548 99.46%
61 Miejskie Przedszkole nr 6, ul. Stanisława Wyspiańskiego 16 Zielona Góra stały 1 585 779 784 49.46% 0.04946
782 99.74%
62 Miejskie Przedszkole nr 34, ul. Bohaterów Westerplatte 11a Zielona Góra stały 1 537 795 795 51.72% 0.05172
786 98.87%
63 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Lisia 37 Zielona Góra stały 1 168 618 617 52.83% 0.05283
613 99.35%
64 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Lisia 37 Zielona Góra stały 1 010 397 397 39.31% 0.03931
394 99.24%
65 Miejskie Przedszkole nr 17, ul. dr Pieniężnego 22 Zielona Góra stały 1 196 520 523 43.73% 0.04373
518 99.04%
66 Uniwersytet Zielonogórski Rektorat, ul. Licealna 9 Zielona Góra stały 1 108 482 482 43.50% 0.0435
479 99.38%
67 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik", ul. Długa 5 Zielona Góra stały 1 146 515 511 44.59% 0.04459
506 99.02%
68 Społeczne Gimnazjum "Szkoła Myślenia Twórczego" i Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego", ul. Generała Józefa Sowińskiego 27 Zielona Góra stały 1 422 541 541 38.05% 0.03805
530 97.97%
69 Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Leopolda Staffa 10 Zielona Góra stały 1 572 831 830 52.80% 0.0528
826 99.52%
70 Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Leopolda Staffa 10 Zielona Góra stały 1 526 840 848 55.57% 0.05557
843 99.41%
71 III Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelecka 9 Zielona Góra stały 1 777 1 081 1 085 61.06% 0.06106
1 078 99.35%
72 Miejskie Przedszkole nr 13, ul. Jęczmienna 1 Zielona Góra stały 1 823 1 068 1 077 59.08% 0.05908
1 072 99.54%
73 Dom Pomocy Społecznej w Zielonej Górze, ul. Aleja Juliusza Słowackiego 29 Zielona Góra dom pomocy społecznej 64 29 29 45.31% 0.04531
25 86.21%
74 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów im. Jana Lembasa w Zielonej Górze, ul. Lubuska 11 Zielona Góra dom pomocy społecznej 150 50 50 33.33% 0.03333
48 96.00%
75 Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze, ul. Zyty 26 Zielona Góra szpital 505 56 56 11.09% 0.01109
56 100.00%
76 Areszt Śledczy w Zielonej Górze, ul. Łużycka 2 Zielona Góra areszt Śledczy 47 20 20 42.55% 0.04255
19 95.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Zielona Góra - ogółem 1 25 5 130 652 106 694 76 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 25 1
Ogółem 50 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 170 80 47% 90 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 1 20% 4 80%
Ogółem 170 80 47% 90 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 49 52 47
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 46 46 46
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 6 2 33% 4 67%
30-39 39 16 41% 23 59%
40-59 83 34 41% 49 59%
60+ 42 28 67% 14 33%
Ogółem 170 80 47% 90 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 5 1 20% 4 80%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 5 1 20% 4 80%