Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Obwód nr 37

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Zespół Edukacyjny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Zawada-Szkolna 24 Zielona Góra
Typ obwodu stały
Dostępny dla osób niepełnosprawnych Tak
Granice Jany, Krępa-Agrestowa, Krępa-Dolna, Krępa-Dzika, Krępa-Kasztanowa, Krępa-Krótka, Krępa-Leśna, Krępa-Lipowa, Krępa-Łąkowa, Krępa-Młyńska, Krępa-Odrzańska, Krępa-Piękna, Krępa-Podgórna, Krępa-Poziomkowa, Krępa-Porzeczkowa, Krępa-Sportowa, Krępa-Szkolna, Krępa-Truskawkowa, Krępa Mała, Stożne, Zawada-Agrestowa, Zawada-Akacjowa, Zawada-Brzozowa, Zawada-Chmielna, Zawada-Cmentarna, Zawada-Kościelna, Zawada-Kożuchowska, Zawada-Kręta, Zawada-Krótka, Zawada-Kwiatowa, Zawada-Leśna, Zawada-Lipowa, Zawada-Łąkowa, Zawada-Morwowa, Zawada-Nowa, Zawada-Orzechowa, Zawada-Osiedlowa, Zawada-Papiernicza, Zawada-Słoneczna, Zawada-Sosnowa, Zawada-Sportowa, Zawada-Stolarska, Zawada-Strażacka, Zawada-Szkolna, Zawada-Torfowa, Zawada-Truskawkowa, Zawada-Winna, Zawada-Wiśniowa, Zawada-Wrzosowa, Zawada-Zielonogórska
Liczba mieszkańców 2757
Liczba wyborców 2239
Okręgi wyborcze
Wybory Okręg nr
Rady Miasta Zielona Góra 3
Sejmiku Województwa Lubuskiego 4

Protokoły

  • Wybory Sejmiku Województwa Lubuskiego) - Okręg nr 4
  • Wybory Rady Miasta Zielona Góra) - Okręg nr 3
  • Wybory Prezydenta Miasta Zielona Góra
1 Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 2256
2 Liczba otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą ds. przeprowadzenia głosowania kart do głosowania, ustalona po ich przeliczeniu przed rozpoczęciem głosowania 2029
3 Liczba kart niewykorzystanych 985
4 Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje o wydaniu karty bez potwierdzenia podpisem w spisie) 1044
5 Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie aktów pełnomocnictwa otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą ds. przeprowadzenia głosowania) 0
6 Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
7 Liczba otrzymanych kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym 0
7a Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
7b Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
7c Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było koperty na karty do głosowania 0
7d Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których znajdowała się niezaklejona koperta na karty do głosowania 0
7e Liczba kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym wrzuconych do urny 0
8 Liczba kart wyjętych z urny 1044
8a w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym 0
9 Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania) 0
10 Liczba kart ważnych 1044
11 Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 36
11a w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów 26
11b w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 10
11c w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska skreślonego kandydata 0
12 Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów (z kart ważnych) 1008
14 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy sumą liczb z pkt. 3 i 4 a liczbą z pkt. 2; jeżeli różnica nie występuje, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
15 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy liczbą z pkt. 8 pomniejszoną o liczbę z pkt. 8a a liczbą z pkt. 4, a także o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy liczbą z pkt. 8a a liczbą z pkt. 7e; jeżeli różnice nie występują, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
16 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie wystąpienia kart nieważnych (pkt. 9); jeżeli liczba w pkt. 9 wynosi 0, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
17 W trakcie głosowania wydano następujące zarządzenia; jeżeli nie wydano, wpisać „brak zarządzeń”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
18 Adnotacja o wniesieniu uwag przez mężów zaufania z wymienieniem konkretnych zarzutów **); jeżeli nie ma, wpisać odpowiednio „brak zarzutów” lub „brak mężów zaufania w obwodzie”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
19 Adnotacja o wniesieniu uwag przez członków obwodowej komisji wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania z wymienieniem konkretnych zarzutów **); jeżeli nie ma, wpisać „brak zarzutów”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
20 Inne uwagi; jeżeli nie ma, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.

Lista nr 1 - KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 harezzzlak wioleta elzzzbietaHARĘŹLAK Wioleta Elżbieta 55 Zielona Góra 163 0.01617
16.17
2 sikora krzysztof ryszardSIKORA Krzysztof Ryszard 39 Zielona Góra 17 0.00169
1.69
3 gryko lidiaGRYKO Lidia 64 Zielona Góra 32 0.00317
3.17
4 lewicki slzawomirLEWICKI Sławomir 52 Zielona Góra 3 0.0003
0.30
5 malzoszyc edyta kazimieraMAŁOSZYC Edyta Kazimiera 49 Zielona Góra 2 0.0002
0.20
6 razczka dariusz piotrRĄCZKA Dariusz Piotr 43 Zielona Góra 13 0.00129
1.29
7 rusak jan januszRUSAK Jan Janusz 65 Zielona Góra 18 0.00179
1.79
8 kubicki robert szczezsnyKUBICKI Robert Szczęsny 51 Zielona Góra 18 0.00179
1.79
Razem 266
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 266

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY PSL

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 fiedorowicz czeslzawFIEDOROWICZ Czesław 60 Zielona Góra 60 0.00595
5.95
2 myszliwiec stanislzawMYŚLIWIEC Stanisław 57 Dąbrowa 14 0.00139
1.39
3 grupa bronislzawa reginaGRUPA Bronisława Regina 71 Sulechów 0 0
0.00
4 okopienz stanislzawOKOPIEŃ Stanisław 69 Trzebiechów 3 0.0003
0.30
5 lzagoda anna mariaŁAGODA Anna Maria 50 Zielona Góra 2 0.0002
0.20
6 wrozblewska brygidaWRÓBLEWSKA Brygida 78 Kargowa 4 0.0004
0.40
7 janik tomasz krzysztofJANIK Tomasz Krzysztof 54 Żary 0 0
0.00
8 kubicki jaroslzaw piotrKUBICKI Jarosław Piotr 32 Zielona Góra 6 0.0006
0.60
Razem 89
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 89

Lista nr 3 - KW PARTIA ZIELONI

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 zzzelech kajetanŻELECH Kajetan 29 Zielona Góra 2 0.0002
0.20
2 makowska magdalena urszulaMAKOWSKA Magdalena Urszula 38 Świebodzin 2 0.0002
0.20
3 czechowski pawelz adrianCZECHOWSKI Paweł Adrian 41 Zielona Góra 1 0.0001
0.10
4 aniszko anna izabelaANIŚKO Anna Izabela 49 Ośno Lubuskie 1 0.0001
0.10
5 szpak jaroslzawSZPAK Jarosław 53 Zielona Góra 0 0
0.00
6 drewniak ewaDREWNIAK Ewa 49 Kostrzyn nad Odrą 1 0.0001
0.10
7 salik wlzadyslzawSALIK Władysław 73 Zielona Góra 0 0
0.00
Razem 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 7

Lista nr 4 - KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 polak elzzzbieta annaPOLAK Elżbieta Anna 59 Zielona Góra 184 0.01825
18.25
2 mrozek aleksandraMROZEK Aleksandra 64 Zielona Góra 30 0.00298
2.98
3 ciemnoczolzowski sebastian sylwesterCIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian Sylwester 42 Zabór 21 0.00208
2.08
4 pajazk tadeuszPAJĄK Tadeusz 58 Sulechów 3 0.0003
0.30
5 makarska alicjaMAKARSKA Alicja 61 Zielona Góra 8 0.00079
0.79
6 szymanzski krzysztof sewerynSZYMAŃSKI Krzysztof Seweryn 68 Zielona Góra 11 0.00109
1.09
7 walencik miroslzaw janWALENCIK Mirosław Jan 57 Nowogród Bobrzański 0 0
0.00
8 marchewka mariuszMARCHEWKA Mariusz 33 Zielona Góra 13 0.00129
1.29
Razem 270
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 270

Lista nr 5 - KKW SLD LEWICA RAZEM

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 wontor tomasz pawelzWONTOR Tomasz Paweł 48 Zielona Góra 30 0.00298
2.98
2 burda bogumilzaBURDA Bogumiła 60 Zagórze 5 0.0005
0.50
3 rzezznik jerzyRZEŹNIK Jerzy 57 Zielona Góra 3 0.0003
0.30
4 sybis-jezzz aneta ninaSYBIS-JEŻ Aneta Nina 46 Babimost 0 0
0.00
5 cyganzski zbigniew wlzadyslzawCYGAŃSKI Zbigniew Władysław 68 Radowice 1 0.0001
0.10
6 boharewicz agnieszka annaBOHAREWICZ Agnieszka Anna 29 Sulechów 0 0
0.00
7 sobolewska joanna henrykaSOBOLEWSKA Joanna Henryka 37 Nowogród Bobrzański 3 0.0003
0.30
8 fedorowicz teresaFEDOROWICZ Teresa 65 Zabór 3 0.0003
0.30
Razem 45
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 45

Lista nr 6 - KW RAZEM

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 ruszkowska adriannaRUSZKOWSKA Adrianna 41 Zielona Góra 7 0.00069
0.69
2 kaczmar krzysztofKACZMAR Krzysztof 48 Sulechów 0 0
0.00
3 piotrowicz emilia agnieszkaPIOTROWICZ Emilia Agnieszka 47 Zielona Góra 0 0
0.00
4 pacholczyk slzawomirPACHOLCZYK Sławomir 57 Gorzów Wielkopolski 0 0
0.00
5 szmytkowska anna mariaSZMYTKOWSKA Anna Maria 23 Gorzów Wielkopolski 0 0
0.00
6 galantowicz milzosz zbigniewGALANTOWICZ Miłosz Zbigniew 48 Zielona Góra 0 0
0.00
7 nowakowski adamNOWAKOWSKI Adam 58 Zielona Góra 1 0.0001
0.10
Razem 8
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 8

Lista nr 7 - KW RUCH NARODOWY RP

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 dajworska aldona zainaDAJWORSKA Aldona Zaina 48 Zielona Góra 4 0.0004
0.40
2 pachnik-lzodzinzska beata zofiaPACHNIK-ŁODZIŃSKA Beata Zofia 51 Zielona Góra 8 0.00079
0.79
3 ostrowski krzysztofOSTROWSKI Krzysztof 36 Łagów 4 0.0004
0.40
4 klimczak kamil przemyslzawKLIMCZAK Kamil Przemysław 23 Żary 3 0.0003
0.30
5 masternak agnieszka janinaMASTERNAK Agnieszka Janina 43 Zielona Góra 0 0
0.00
6 kucharski artur jerzyKUCHARSKI Artur Jerzy 45 Zielona Góra 3 0.0003
0.30
Razem 22
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 22

Lista nr 8 - KWW KUKIZ'15

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 kowalski slzawomirKOWALSKI Sławomir 45 Zielona Góra 20 0.00198
1.98
2 kuna anna teresaKUNA Anna Teresa 57 Sulechów 9 0.00089
0.89
3 razzny grzegorz jerzyRAŹNY Grzegorz Jerzy 39 Buków 4 0.0004
0.40
4 piwecki jozzef stefanPIWECKI Józef Stefan 47 Babimost 1 0.0001
0.10
5 bock adrianna beataBOCK Adrianna Beata 27 Babimost 3 0.0003
0.30
Razem 37
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 37

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 koszcik zbigniewKOŚCIK Zbigniew 52 Zielona Góra 161 0.01597
15.97
2 lzatwinzski kazimierzŁATWIŃSKI Kazimierz 60 Zielona Góra 42 0.00417
4.17
3 toronz-fozrmanek barbara violettaTOROŃ-FÓRMANEK Barbara Violetta 54 Czerwieńsk 8 0.00079
0.79
4 badach-rogowski roman wieslzawBADACH-ROGOWSKI Roman Wiesław 52 Zielona Góra 9 0.00089
0.89
5 drozd wlzadyslzawDROZD Władysław 78 Zielona Góra 9 0.00089
0.89
6 kapusta bozzzenaKAPUSTA Bożena 53 Nowogród Bobrzański 11 0.00109
1.09
7 czerwinzska grazzzyna teresaCZERWIŃSKA Grażyna Teresa 50 Babimost 12 0.00119
1.19
8 kozakiewicz ryszard aleksanderKOZAKIEWICZ Ryszard Aleksander 64 Sulechów 12 0.00119
1.19
Razem 264
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 264
1 Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 2256
1a w tym umieszczonych w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 2256
1b w tym umieszczonych w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
2 Liczba otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą ds. przeprowadzenia głosowania kart do głosowania, ustalona po ich przeliczeniu przed rozpoczęciem głosowania 2075
3 Liczba kart niewykorzystanych 1032
4 Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje o wydaniu karty bez potwierdzenia podpisem w spisie) 1043
4a w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 1043
4b w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5 Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie aktów pełnomocnictwa otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą ds. przeprowadzenia głosowania) 0
6 Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
7 Liczba otrzymanych kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym 0
7a Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
7b Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
7c Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było koperty na karty do głosowania 0
7d Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których znajdowała się niezaklejona koperta na karty do głosowania 0
7e Liczba kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym wrzuconych do urny 0
8 Liczba kart wyjętych z urny 1043
8a w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym 0
9 Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania) 0
10 Liczba kart ważnych 1043
11 Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 31
11a w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów 3
11b w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 28
11c w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska skreślonego kandydata 0
12 Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów (z kart ważnych) 1012
14 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy sumą liczb z pkt. 3 i 4 a liczbą z pkt. 2; jeżeli różnica nie występuje, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
15 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy liczbą z pkt. 8 pomniejszoną o liczbę z pkt. 8a a liczbą z pkt. 4, a także o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy liczbą z pkt. 8a a liczbą z pkt. 7e; jeżeli różnice nie występują, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
16 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie wystąpienia kart nieważnych (pkt. 9); jeżeli liczba w pkt. 9 wynosi 0, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
17 W trakcie głosowania wydano następujące zarządzenia; jeżeli nie wydano, wpisać „brak zarządzeń”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
18 Adnotacja o wniesieniu uwag przez mężów zaufania z wymienieniem konkretnych zarzutów **); jeżeli nie ma, wpisać odpowiednio „brak zarzutów” lub „brak mężów zaufania w obwodzie”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
19 Adnotacja o wniesieniu uwag przez członków obwodowej komisji wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania z wymienieniem konkretnych zarzutów **); jeżeli nie ma, wpisać „brak zarzutów”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
20 Inne uwagi; jeżeli nie ma, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.

Lista nr 4 - KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 rosik mariusz leszekROSIK Mariusz Leszek 59 Zielona Góra 72 0.00711
7.11
2 furtak tomasz adamFURTAK Tomasz Adam 54 Zielona Góra 17 0.00168
1.68
3 legutowski dariusz jacekLEGUTOWSKI Dariusz Jacek 49 Zielona Góra 2 0.0002
0.20
4 jablzonka miroslzawa teresaJABŁONKA Mirosława Teresa 60 Zielona Góra 2 0.0002
0.20
5 wolzczynzski krzysztof zygmuntWOŁCZYŃSKI Krzysztof Zygmunt 53 Zielona Góra 3 0.0003
0.30
6 kasinzska ewaKASIŃSKA Ewa 58 Zielona Góra 21 0.00208
2.08
7 doszel anna katarzynaDOSZEL Anna Katarzyna 48 Zielona Góra 131 0.01294
12.94
Razem 248
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 248

Lista nr 5 - KKW SLD LEWICA RAZEM

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 oziemkowska jadwiga elzzzbietaOZIEMKOWSKA Jadwiga Elżbieta 68 Zielona Góra 179 0.01769
17.69
2 ambrozzzewicz-sawczuk antoninaAMBROŻEWICZ-SAWCZUK Antonina 71 Zielona Góra 5 0.00049
0.49
3 biernacki jaroslzaw jozzefBIERNACKI Jarosław Józef 55 Zielona Góra 5 0.00049
0.49
4 persowska renataPERSOWSKA Renata 52 Zielona Góra 3 0.0003
0.30
5 husak bogumilza mariaHUSAK Bogumiła Maria 58 Zielona Góra 5 0.00049
0.49
6 olszak andrzej wlzadyslzawOLSZAK Andrzej Władysław 31 Zielona Góra 2 0.0002
0.20
7 bogucewicz ireneuszBOGUCEWICZ Ireneusz 62 Zielona Góra 6 0.00059
0.59
Razem 205
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 205

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 budniak marek jozzefBUDNIAK Marek Józef 60 Zielona Góra 139 0.01374
13.74
2 natkanzski piotr stefanNATKAŃSKI Piotr Stefan 29 Zielona Góra 44 0.00435
4.35
3 bojar dorota danutaBOJAR Dorota Danuta 53 Zielona Góra 9 0.00089
0.89
4 wysocka hanna franciszkaWYSOCKA Hanna Franciszka 60 Zielona Góra 14 0.00138
1.38
5 plaszczyk edwardPLASZCZYK Edward 63 Zielona Góra 4 0.0004
0.40
6 wesseli-lzazczak krystynaWESSELI-ŁĄCZAK Krystyna 62 Zielona Góra 2 0.0002
0.20
7 nijaki jakubNIJAKI Jakub 33 Zielona Góra 22 0.00217
2.17
Razem 234
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 234

Lista nr 11 - KW RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 pilichowski sebastianPILICHOWSKI Sebastian 29 Zielona Góra 25 0.00247
2.47
2 motyka ilona mariaMOTYKA Ilona Maria 62 Zielona Góra 15 0.00148
1.48
3 kuczer jaroslzaw krzysztofKUCZER Jarosław Krzysztof 41 Zielona Góra 5 0.00049
0.49
4 aleksandrowicz katarzyna joannaALEKSANDROWICZ Katarzyna Joanna 47 Zielona Góra 4 0.0004
0.40
5 gruszka bartlzomiej jerzyGRUSZKA Bartłomiej Jerzy 42 Zielona Góra 4 0.0004
0.40
6 sobicka-kupczyk beata jolantaSOBICKA-KUPCZYK Beata Jolanta 56 Zielona Góra 0 0
0.00
Razem 53
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 53

Lista nr 12 - KWW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 sroczynzski tomasz pawelzSROCZYŃSKI Tomasz Paweł 39 Zielona Góra 82 0.0081
8.10
2 kuchta wieslzawKUCHTA Wiesław 50 Zielona Góra 14 0.00138
1.38
3 kozakiewicz agnieszka elzzzbietaKOZAKIEWICZ Agnieszka Elżbieta 43 Zielona Góra 15 0.00148
1.48
4 januszewska elzzzbieta mariannaJANUSZEWSKA Elżbieta Marianna 58 Zielona Góra 99 0.00978
9.78
5 baranowska klaudia barbaraBARANOWSKA Klaudia Barbara 37 Zielona Góra 6 0.00059
0.59
6 jankowski robert ryszardJANKOWSKI Robert Ryszard 42 Zielona Góra 1 0.0001
0.10
7 zalewski mariuszZALEWSKI Mariusz 62 Zielona Góra 55 0.00543
5.43
Razem 272
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 272
1 Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 2256
1a w tym umieszczonych w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 2256
1b w tym umieszczonych w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
2 Liczba otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą ds. przeprowadzenia głosowania kart do głosowania, ustalona po ich przeliczeniu przed rozpoczęciem głosowania 2074
3 Liczba kart niewykorzystanych 1032
4 Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje o wydaniu karty bez potwierdzenia podpisem w spisie) 1042
4a w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 1042
4b w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5 Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie aktów pełnomocnictwa otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą ds. przeprowadzenia głosowania) 0
6 Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
7 Liczba otrzymanych kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym 0
7a Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
7b Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
7c Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było koperty na karty do głosowania 0
7d Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których znajdowała się niezaklejona koperta na karty do głosowania 0
7e Liczba kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym wrzuconych do urny 0
8 Liczba kart wyjętych z urny 1042
8a w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym 0
9 Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania) 0
10 Liczba kart ważnych 1042
11 Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 8
11a w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów 6
11b w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 2
11c w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska skreślonego kandydata 0
12 Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów (z kart ważnych) 1034
14 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy sumą liczb z pkt. 3 i 4 a liczbą z pkt. 2; jeżeli różnica nie występuje, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
15 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy liczbą z pkt. 8 pomniejszoną o liczbę z pkt. 8a a liczbą z pkt. 4, a także o przypuszczalnej przyczynie różnicy pomiędzy liczbą z pkt. 8a a liczbą z pkt. 7e; jeżeli różnice nie występują, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
16 Uwagi o przypuszczalnej przyczynie wystąpienia kart nieważnych (pkt. 9); jeżeli liczba w pkt. 9 wynosi 0, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
17 W trakcie głosowania wydano następujące zarządzenia; jeżeli nie wydano, wpisać „brak zarządzeń”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
18 Adnotacja o wniesieniu uwag przez mężów zaufania z wymienieniem konkretnych zarzutów **); jeżeli nie ma, wpisać odpowiednio „brak zarzutów” lub „brak mężów zaufania w obwodzie”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
19 Adnotacja o wniesieniu uwag przez członków obwodowej komisji wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania z wymienieniem konkretnych zarzutów **); jeżeli nie ma, wpisać „brak zarzutów”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.
20 Inne uwagi; jeżeli nie ma, wpisać „brak uwag”: Treść, ze względu na możliwość wystąpienia danych osobowych, będzie dostępna w skanie protokołu po ich zanonimizowaniu.

Kandydaci

Nr Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów % głosów
1 barczak piotrBARCZAK Piotr 45 wyższe Zielona Góra 232 0.02244
22.44
2 kotylak slzawomir rafalzKOTYLAK Sławomir Rafał 42 wyższe Zielona Góra 40 0.00387
3.87
3 kubicki janusz krzysztofKUBICKI Janusz Krzysztof 48 wyższe Zielona Góra 625 0.06044
60.44
4 kucharska-dziedzic anita agnieszkaKUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka 46 wyższe Zielona Góra 83 0.00803
8.03
5 nesterowicz tomasz krzysztofNESTEROWICZ Tomasz Krzysztof 45 wyższe Zielona Góra 54 0.00522
5.22