Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 162 038
Wyborców 133 858
Obwodów 75
  • Wybory do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej
  • Wybory Prezydenta Miasta Bielska-Białej
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Mazańcowicka 34 Bielsko-Biała stały Nie OSIEDLE „KOMOROWICE ŚLĄSKIE” – ulice: Akademicka, Aktorów, Albatrosów, Astronomów, Biblioteczna, Biedronki, Botaniczna, Burzliwa, Centralna, Chochołowska, Czeladnicza, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr nieparzyste od 1 do 67, Hajduczka, Harfowa, Husarska, Katowicka, Konwojowa, Królewska, Książęca, Kustosza, Kwietniowa, Lekarska, Mazańcowicka nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca, Michała Grażyńskiego nr nieparzyste od 125 do końca, parzyste od 126 do końca, Michała Wołodyjowskiego, Miłosna, Mistrzowska, Młodej Polski, Ogrodników, Opłotek, Orna, Papierowa, Pedagogiczna, Piechurów nr parzyste od 16 do końca, nr nieparzyste od 61 do końca, Poligonowa nr parzyste od 2 do 166 i nr nieparzyste od 1 do 165, Ponętna, Produkcyjna, Szarych Szeregów, Szlachecka, Terenowa, Uczniowska, Warszawska nr parzyste od 112 do końca, nr nieparzyste od 199 do końca, Węglowa, Ziołowa, Złocista, Żołnierska.
2 "AQUA" S. A. Oczyszczalnia Ścieków, ul. Bestwińska 63 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ – ulice: Aleksandra Fredry, Barkowska nr nieparzyste od 1 do 175A, nr parzyste od 2 do 178, Bestwińska wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 17 do końca, Borowików, Bystra nr parzyste od 2 do 116, nr nieparzyste od 1 do 151, Chłopska, Cybernetyków, Dragonów, Dumna, Dusznicka nr parzyste od 56 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Finałowa, Gliwicka, Groszkowa, Gwardzistów, Ignacego Daszyńskiego nr parzyste od 100 do końca, Jasna Rola, Jęczmienna, Kaletnicza, Kirasjerów, Koniczynki, Kromparecka, Lansjerów, Maślaków, Muchomorów, Na Fermie, Napędowa, Rakietowa, Samotna, Sejmowa, Szwoleżerów, Światowida, Świtezianki, Trawiasta, Ułanów, Władysława Syrokomli wszystkie nr nieparzyste, Za Kuźnią, Żeglarska, Żeńców.
3 Przedszkole Nr 40, ul. Komorowicka 338 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ – ulice: Bestwińska nr nieparzyste od 1 do 15, Drobna, Ignacego Daszyńskiego nr nieparzyste od 91 do końca, Inżynierska, Komorowicka nr parzyste od 302 do końca, nr nieparzyste od 245 do końca, Marii Rodziewiczówny, Mazańcowicka nr parzyste od 2 do 8, Młynówka, Olimpijska nr nieparzyste od 31 do końca, Serenady, Stażystów, Śliska.
4 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Czereśniowa 20 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ – ulice: Architektów wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 67 do końca, Bagażowa, Barkowska nr parzyste od 180 do końca, nr nieparzyste od 177 do 251e, Bliźniacza, Boczna, Braterska, Budrysów, Cegielniana nr nieparzyste od 53 do końca, Ceramiczna wszystkie nr nieparzyste, Czarna, Czereśniowa, Czorsztyńska, Dusznicka nr nieparzyste od 1 do 61, nr parzyste od 2 do 54, Fizylierów, Garncarska, Gładka, Groblowa, Hałcnowska nr parzyste od 2 do 164, nr nieparzyste od 1 do 159, Ignacego Daszyńskiego nr nieparzyste od 1 do 89, nr parzyste od 2 do 98, Jacka Odrowąża, Kamieniarzy, Komorowicka nr nieparzyste od 127 do 243, nr parzyste od 182 do 300, Laurowa, Mazańcowicka nr nieparzyste od 1 do 7, Na Stawach, Niepodległości nr 54, Olimpijska nr nieparzyste od 1 do 29b, wszystkie nr parzyste, Ostowa, pl. Józefa Niemczyka, Przeciętna nr nieparzyste od 91 do końca, nr parzyste od 90 do końca, Przyległa, Romańska, Rondo, Rybacka, Samodzielna, Siostrzana, Syreny, św. Jana Chrzciciela, Taksówkarzy, Wajdeloty, Wąska, Wernyhory, Władysława Syrokomli wszystkie nr parzyste, Żabiniec.
5 Dom Kultury w Hałcnowie, ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk 1 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „HAŁCNÓW” – ulice: 13 Zakrętów, Agronomówka, Architektów nr nieparzyste od 1 do 65, Barkowska nr nieparzyste od 253 do końca, Bystra nr parzyste od 118 do końca, nr nieparzyste od 153 do końca, Chemików, Elektryków, Fizyków, Grenady, Hałcnowska nr parzyste od 166 do końca, nr nieparzyste od 161 do końca, Helska, Iliady, Janowicka wszystkie nr nieparzyste, Józefa Braka, Kaszubska, Kolonia, Krasnoludków, ks. Pawła Skiby, Księży Las nr nieparzyste od 1 do 59, wszystkie nr parzyste, Macierzanki, Marglowa, Mariana Czecza, Marii Dąbrowskiej, Marynarska, Miejska, Murarzy, Muzealna, Obca, Odysei, Ojcowska, Oksywska, Pod Dębem, Pod Kasztanem, Pucka, Rodzinna, Romantyczna, Serdeczna nr parzyste od 2 do 28, Skrzatów, Spartakusa, Tysiąclecia, Walecznych, Wincentego Witosa nr nieparzyste od 1 do 55, Wyzwolenia nr nieparzyste od 201 do 291, nr parzyste od 150 do 324, Wyżynna, Żurawinowa, Żywa.
6 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wyzwolenia 343 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „HAŁCNÓW’’ – ulice: Deszczowa, Do Lasu, Głośna, Jakuba Jasińskiego, Jana Brzechwy, Jana Kubika, Janowicka wszystkie nr parzyste, Jowisza, Krzemionki, Księżycowa, Leonida Teligi, Leszka Czarnego, mjr. Henryka Sucharskiego, Nad Słonicą, Nowy Świat, Okręgowa, Pisarska, Porąbki, Przyjaźni, Serdeczna wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 30 do końca, Siostry Małgorzaty Szewczyk, Suchy Potok, Taternicza, Wawelska, Wyzwolenia nr nieparzyste od 293 do końca, nr parzyste od 326 do końca, Zagrody, Zalotników, Zbyszka z Bogdańca.
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wincentego Witosa 96 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „HAŁCNÓW’’ – ulice: Ametystowa, Bzowa, Cedrowa, Chryzantemowa, Czeremchowa, Czerwona nr parzyste od 110 do końca, nr nieparzyste od 151 do końca, Jakuba Bojki, Jarzębinowa, Kaczeńców, Kępna, Krańcowa nr nieparzysty 167, Kryształowa, Księży Las nr nieparzyste od 61 do końca, Lawendowa, Macieja Rataja, Magnolii, Marii i Bolesława Wysłouchów, Niepodległości nr 121, Oliwkowa, Orchidei, Pasażerska, Pawła Bobka, Saska, Stanisława Mikołajczyka, Szlak, Wacława Sieroszewskiego, Wincentego Witosa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 57 do końca, Władysława Kiernika, Wysoka, Wyzwolenia nr parzyste od 80 do 148, nr nieparzyste od 111 do 199, Zakole.
8 Przedszkole Nr 5, ul. Montażowa 5 Bielsko-Biała stały Nie OSIEDLE „BIAŁA PÓŁNOC’’ – ulice: Anieli Krzywoń, Bazaltowa, Bluszczowa, Bławatków, Bukietowa, Bursztynowa, Cegielniana wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 51, Ceramiczna wszystkie nr parzyste, Czerwona nr nieparzyste od 1 do 149, nr parzyste od 2 do 108, dr. Henryka Jordana, dr. Tytusa Chałubińskiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr nieparzyste od 69 do końca, nr parzyste od 60 do końca, Fiołków, gen. Józefa Chłopickiego, Irysów, Jana Dekerta, Jesienna, Józefa Sowińskiego, Karola Krausa, Kokosowa, Komorowicka nr parzyste od 110 do 180, nr nieparzyste od 51 do 125, Konwaliowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwietna, Łubinowa, Maków, mjr. Hubala, Montażowa, Narcyzów, Niezapominajek, Palmowa, Piwonii, Przebiśniegów, Przeciętna nr parzyste od 2 do 88, nr nieparzyste od 1 do 89, Sasankowa, Stokrotek, Towarowa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 17 do końca, Tulipanów, Wyzwolenia nr nieparzyste od 101 do 109, Zawilców, Żwirowa.
9 Zespół Szkół Budowlanych im. Generała Stanisława Maczka, ul. Budowlanych 4 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „DOLNE PRZEDMIEŚCIE’’ – ulice: 3 Maja nr nieparzyste od 27 do końca, nr parzyste od 14 do końca, Adama Mickiewicza nr nieparzyste od 31 do końca, nr parzyste od 38 do końca, Andrzeja Struga, Budowlanych, Czechowicka nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 23, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr parzyste od 2 do 58, Gazownicza, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Jasna, Juliusza Słowackiego nr parzyste od 28d do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Karola Korna, Kosynierów, Kresowa, Lipowa, Michała Grażyńskiego nr parzyste od 2 do 124, nr nieparzyste od 1 do 123, Mostowa wszystkie nr bez nr parzystego 2, Nad Białą, Piastowska nr nieparzyste od 1 do 21, nr parzyste od 2 do 20, Podwale, Przechód Dworcowy, Romualda Traugutta, Stanisława Dubois, Stanisława Konarskiego, Starobielska wszystkie nr parzyste bez nr 20, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Teodora Sixta wszystkie nr parzyste, Trakcyjna, Urzędnicza, Wałowa, Warszawska nr parzyste od 2 do 110, nr nieparzyste od 1 do 89, Wiktora Przybyły, Zygmunta Krasińskiego nr nieparzyste od 35 do końca, nr parzyste od 34 do końca.
10 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Listopadowa 70 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „DOLNE PRZEDMIEŚCIE’’ – ulice: 3 Maja nr nieparzyste od 17 do 25, Adama Asnyka nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 9, Adama Mickiewicza nr nieparzyste od 25 do 29, nr parzyste od 26 do 36, Bronisława Czecha, Drukarzy, Fryderyka Chopina, Grunwaldzka nr parzyste od 2 do 18, Jarosława Dąbrowskiego wszystkie nr parzyste, Juliusza Słowackiego nr nieparzyste od 21 do 27b, nr parzyste od 26 do 28c, kpt. Henryka Boryczki, Listopadowa nr parzyste od 46 do 118, Pawła Stalmacha, Piastowska nr parzyste od 20a do 32, nr nieparzyste od 23 do 31, Starobielska wszystkie nr nieparzyste, Teodora Sixta wszystkie nr nieparzyste, Zygmunta Krasińskiego nr nieparzyste od 25 do 33, nr parzyste od 26 do 32, Zygmunta Lubertowicza.
11 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „BIAŁA KRAKOWSKA’’ – ulice: Adolfa Dygasińskiego, Bohaterów Westerplatte nr nieparzyste od 53 do końca, nr parzyste od 50 do końca, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida nr nieparzyste od 1 do 29, wszystkie nr parzyste, Heleny Modrzejewskiej, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste od 31 do końca, nr parzyste od 34 do końca, Krakowska nr nieparzyste od 31 do 161, Liliowa, Lucjana Rydla, Ludwika Solskiego, Lwowska nr parzyste od 28 do końca, Łąkowa, Marzeń, Maturzystów, Osiedlowa, Piekarska nr nieparzyste od 93 do końca, nr parzyste od 90 do końca, Rzemieślnicza, Stanisława Przybyszewskiego wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 2 do 10, Stefana Jaracza, Tadeusza Romanowicza nr nieparzyste od 21do końca, nr parzyste od 18 do końca, Waleriana Łukasińskiego nr nieparzyste od 45 do końca, nr parzyste od 40 do końca, Wapienna nr nieparzyste od 21 do końca, wszystkie nr parzyste, Wincentego Pola, Wiślana, Wschodnia, Wyzwolenia nr parzyste od 52 do 78.
12 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „BIAŁA KRAKOWSKA’’ – ulice: Bohaterów Westerplatte nr nieparzyste od 1 do 51, nr parzyste od 2 do 48, Cypriana Kamila Norwida nr nieparzyste od 31 do końca, Edwarda Dembowskiego, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste od 1 do 29, nr parzyste od 2 do 32, Krakowska nr nieparzyste od 1 do 29, nr parzyste od 2 do 126, Lipnicka nr nieparzyste od 15 do 63, nr parzysty 82, Lwowska nr parzyste od 2 do 26, Metalowców, Ogrodowa, Petra Michala Bohuna, płk. Stanisława Dąbka, Południowa, Sportowców, Starostów Lipnickich, Stroma, Śląska, Tadeusza Romanowicza nr nieparzyste od 1 do 19, nr parzyste od 2 do 16, Tatrzańska, Tkaczy, Topolowa, Waleriana Łukasińskiego nr nieparzyste od 1 do 43, nr parzyste od 2 do 38, Wapienna nr nieparzyste od 1 do 19, Włókiennicza, Żywiecka nr nieparzyste od 1 do 3.
13 Sala Klubu Sportowego GWARDIA, ul. Jaskrowa 13 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ – ulice: 1 Dywizji Pancernej, Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 460 do końca, nr nieparzyste od 461 do końca, Dworska, Działkowców, Folwarczna, Harnasiów wszystkie nr parzyste, Hoża, Jana Sobieskiego nr parzyste od 428 do końca, Jaskrowa, Kominiarska, ks. Józefa Londzina, Lajkonika, Laury, Lubiana, Międzyrzecka nr parzyste od 180 do końca, nr nieparzyste od 81A do końca, Oleandrów, Opalowa, Relaksowa, Rudawka nr parzyste od 2 do 84, nr nieparzyste od 1 do 83, Sabały, Stanisława Mielnickiego, Strażacka, Szyprów, Świt, Wypoczynkowa, Zwierzyniecka.
14 Siedziba Rady Osiedla "Wapienica", ul. Cieszyńska 388 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ – ulice: Alabastrowa, Augustowska, Cieszyńska nr parzyste od 306 do końca, Darniowa, Diamentowa, Dworcowa, Dziewanny, Dzwonkowa, Filona, Gminna, Harnasiów wszystkie nr nieparzyste, Jana Sobieskiego nr nieparzyste od 427 do końca, Jantarowa, Józefa Bożka, Jurija Gagarina, Krakusa, Krzywa, Ludowa, Mazurska, Międzyrzecka nr parzyste od 2 do 178, nr nieparzyste od 1 do 81, Nowiny, Oskara Kolberga, Perłowa, Pomarańczowa, Poranna, Północna, Prądnicza, Przesmyk, Przy Torach, Rubinowa, Rusałki, Słomiana, Suwalska, Swojska, Szafirowa, św. Pawła, Tadeusza Regera, Topazowa, Twórcza, Zagajnik, Zakątna, Zapłocie Duże nr parzyste od 252 do końca, nr nieparzyste od 251 do końca, Zniczowa.
15 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, ul. Cieszyńska 393 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ – ulice: Antyczna wszystkie nr nieparzyste, Balladyny, Celtycka, Cieszyńska nr nieparzyste od 333 do końca, Czujna, Danusi, Handlowa, Hanki, Horeszków, Jacka Soplicy, Jagienki nr parzyste od 2 do 30, nr nieparzyste od 1 do 27, Jankiela, Jaworzańska nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 93, Kameliowa, Kazimierza Kopczyńskiego, Kmicica, Leśników wszystkie nr nieparzyste, Lodowa, Marzanny, Palenica, Pieczarkowa, Piekiełko, Pierwiosnków, Potok wszystkie nr parzyste, Słowiańska, Smutna, Szewska, Sztabowa, Średnia nr nieparzyste od 1 do 31, Światopełka nr parzyste od 2 do 38, nr nieparzyste od 1 do 31, Tylna, Wapienicka, Wierzbowa, Zagłoby.
16 Biuro Nadleśnictwa, ul. Kopytko 13 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „WAPIENICA’’ – ulice: Agawy, Antyczna wszystkie nr parzyste, Biwakowa, Błatnia, Dębowiec, Gerwazego, Ignacego Bieńka, Jagienki nr parzyste od 32 do końca, nr nieparzyste od 29 do końca, Jaworzańska nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 95 do końca, Juranda, Kaskadowa, Kaszyska, Klasyków, Kminkowa, Koperkowa, Kopytko, Leśników wszystkie nr parzyste, Łowiecka wszystkie nr parzyste, Miętowa, Potok wszystkie nr nieparzyste, Rumiankowa, Słodka, Smocza, Starej Baśni, Storczyków, Szałwii, Szczera, Średnia nr nieparzyste od 33 do końca, Światopełka nr parzyste od 40 do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Świetlista, Tadeusza, Tartaczna, Telimeny, Tymiankowa, Wielkiego Księcia Witolda, Wojskiego, Zapora, Zosi, Zwrotna.
17 Siedziba Rady Osiedla " Polskich Skrzydeł", ul. Ikara 2 Bielsko-Biała stały Nie „OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ’’ – ulice: Cieszyńska nr parzyste od 240 do 304, Czesława Tańskiego, Ikara, Spółdzielców nr parzyste od 70 do końca, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Skrzydlewskiego, Szybowcowa, Trzech Diamentów.
18 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA WOJSKA POLSKIEGO’’ – ulice: Cichociemnych wszystkie nr nieparzyste, Józefa Rymera wszystkie nr bez nr nieparzystego 9, Saperów nr parzysty 24, Spółdzielców nr parzyste od 50 do 68, nr nieparzyste od 41 do końca.
19 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA WOJSKA POLSKIEGO’’ – ulice: Cichociemnych wszystkie nr parzyste, Cieszyńska nr parzyste od 152 do 238, Czwartaków, Józefa Rymera nr nieparzysty 9, Podchorążych, Saperów wszystkie nr bez nr parzystego 24, Spółdzielców nr parzyste od 28 do 48c, nr nieparzyste od 21 do 39, Stawowa.
20 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Kazimierza Brodzińskiego 3 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA KOPERNIKA’’ – ulice: Akacjowa, Cieszyńska nr parzyste od 126 do 150, Jagodowa, Jesionowa nr parzyste od 2 do 12, wszystkie nr nieparzyste, Kazimierza Brodzińskiego nr nieparzyste od 1 do 7, Spółdzielców nr nieparzyste od 9 do 19, Wiśniowa nr parzyste od 8 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Wodna nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 53.
21 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Bratków 6 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA KOPERNIKA’’ – ulice: Bratków, Bukowa, Cieszyńska nr parzyste od 116 do 124, Franciszka Karpińskiego, Jesionowa nr parzyste od 14 do końca, Kazimierza Brodzińskiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 9 do końca, Kąkolowa, Kłosowa, Korzenna, Kwiatowa, Łanowa, Piastowska nr parzyste od 122 do końca, Pszenna, Spółdzielców nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 7, Strzelecka, Wiśniowa nr parzyste od 2 do 6, Wodna nr parzyste od 28 do 96, nr nieparzyste od 55 do 97, Zielna.
22 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Piastowska 86 Bielsko-Biała stały Nie „OSIEDLE PIASTOWSKIE’’ – ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 280 do 348, nr nieparzyste od 279 do 345, Dębowa, Emilii Plater nr nieparzyste od 19 do końca, Jana Sobieskiego nr parzyste od 90 do 98, nr nieparzyste od 93 do 153, Kasztanowa, Księcia Przemysława, Piastowska nr parzyste od 54 do 120, Piastów Śląskich, Pod Grodziskiem nr parzyste od 16 do 18 i od 24 do 36, Stanisława Żółkiewskiego nr parzyste od 14 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca.
23 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Macierzy Szkolnej, ul. Adama Asnyka 30 Bielsko-Biała stały Nie „OSIEDLE MIESZKA I’’ – ulice: Adama Asnyka nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 11 do końca, Bolesława Krzywoustego, Sierpniowa wszystkie nr nieparzyste, Listopadowa nr nieparzyste od 79 do 117, Mieczysława Karłowicza nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Mieszka I, Piastowska nr parzyste od 34 do 52, Pod Grodziskiem nr parzyste od 38 do końca, Spokojna, Tarninowa, Wita Stwosza nr parzyste od 12 do 36, nr nieparzyste od 21 do 45a.
24 Siedziba Rady Osiedla "Stare Bielsko", ul. Jana Sobieskiego 307A Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „STARE BIELSKO”-ulice: Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 332 do 458, nr nieparzyste od 357 do 459, Chocimska, Ciżemki, Dożynkowa, Dumki, Ekologiczna, Francuska nr parzyste od 52 do końca, nr nieparzyste od 51 do końca, Grawerska, Gwarków, Hodowców wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 39 do końca, Hutnicza, Iglasta, Jana Długosza, Jana Sobieskiego nr parzyste od 246 do 426, nr nieparzyste od 247 do 425, Kijowska, Komandorska, Kupiecka, Obfita, Praska, Rezedowa, Rudawka nr parzyste od 86 do końca, nr nieparzyste od 85 do końca, Rześka, Szklana, Szynszyli, św. Jadwigi Śląskiej, św. Kingi, Wiedeńska wszystkie nr nieparzyste, Wincentego Kadłubka, Zapłocie Duże nr parzyste od 66 do 250, nr nieparzyste od 69 do 249, Zapłocie Małe nr parzyste od 64 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Zbaraska, Zdrowa, Żniwna.
25 Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zapłocie Duże 1 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „STARE BIELSKO” – ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 400 do końca, nr nieparzyste od 413 do końca, Berestecka, Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 220 do 330, nr nieparzyste od 151 do 355, Cygańska, Dniestrzańska, Drohobycka, Dymarek, Francuska nr parzyste od 2 do 50, nr nieparzyste od 1 do 49, Gruntowa, Hodowców nr nieparzyste od 1 do 37, Jana Sobieskiego nr parzyste od 110 do 244, nr nieparzyste od 155 do 245, Jedwabnicza, Juhasów wszystkie nr nieparzyste, Kamieniec Podolski, Kamieniołom, Klubowa, Kołodziejska, Kotlarska, ks. Bronisława Jakubowskiego, ks. Mateusza Opolskiego, Łamana, Malowany Dworek, Marysieńki, Mechaników, Mglista, Muzyczna, Nad Potokiem nr parzyste od 2 do 98, nr nieparzyste od 1 do 71, Okrętowa, Olecka, Otwarta, Pawła Wapiennika, Piesza, Piracka, Pod Grodziskiem nr parzyste od 2 do 14 i od 20 do 22, wszystkie nr nieparzyste, Podhajecka, Poligonowa nr parzyste od 228 do końca, nr nieparzyste od 229 do końca, Portowa, Rafowa, Rejsowa, Stoczniowa, św. Stanisława, Tarnopolska, Twarda, Wakacyjna, Wał Szwedzki, Wędrowców, Wiedeńska wszystkie nr parzyste, Wodna nr parzyste od 98 do końca, nr nieparzyste od 99 do końca, Wołyńska, Zapłocie Duże nr parzyste od 2 do 64, nr nieparzyste od 1 do 67, Zapłocie Małe nr parzyste od 2 do 62, nr nieparzyste od 1 do 61, Zawiła, Zduńska, Zgrabna, Zimowa, Złoczowska, Zuchów, Zwady, Żytomierska.
26 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, ul. Filarowa 52 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „STARE BIELSKO” – ulice: Błotna, Bohaterów Monte Cassino nr nieparzyste od 1 do 149, Czechowicka nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Filarowa, Gorczańska, Juhasów wszystkie nr parzyste, Sierpniowa wszystkie nr parzyste, Kolumnowa, Kozia, Krecia, Listopadowa nr parzyste od 120 do końca, nr nieparzyste od 119 do końca, Mroczna, Muszlowa, Nad Potokiem nr parzyste od 102 do końca, nr nieparzyste od 73 do końca, Okrężna, Owcza, Pienińska, Polarna, Sarni Potok, Sarni Stok, Starobielska nr parzysty 20, Warszawska nr nieparzyste od 91 do 197, Wita Stwosza nr parzyste od 38 do końca, Żółwiowa.
27 NZOZ Przychodnia "Trójka" S. C., ul. Stanisława Staszica 1 Bielsko-Biała stały Tak OSIEDLE „BIAŁA WSCHÓD” – ulice: 11 Listopada nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Cyniarska, gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Giuseppe Garibaldiego, Głęboka, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, Komorowicka nr parzyste od 2 do 108, nr nieparzyste od 1 do 49, Konfederatów Barskich, Krótka, ks. Stanisława Stojałowskiego nr nieparzyste od 3 do końca, Legionów, Lwowska nr nieparzyste 47 i 59, Łukowa, Michaiła Lermontowa, Nadbrzeżna, Piekarska nr parzyste od 2 do 88, nr nieparzyste od 1 do 91, pl. Wojska Polskiego, pl. Wolności, Ratuszowa, Rzeźnicza, Stanisława Staszica, Szkolna, Targowa, Teodora Tomasza Jeża, Tokarska, Towarowa nr parzyste od 2 do 28, nr nieparzyste od 1 do 15, Towarzystwa Szkoły Ludowej, Władysława Jagiełły, Wyzwolenia nr parzyste od 2 do 50, nr nieparzyste od 1 do 99.
28 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Emilii Plater 3 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” – ulice: Bohaterów Getta, Cieszyńska nr parzyste od 86 do 114, Emili Plater wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 17, Graniczna, Grodzka, Grunwaldzka nr parzyste od 42 do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Harcerska, hetm. Jana Zamoyskiego wszystkie nr nieparzyste, Jana Sobieskiego nr parzyste od 74 do 88, nr nieparzyste od 81 do 91, Konstantego Damrota, Marii Konopnickiej wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, Michała Drzymały wszystkie nr nieparzyste, Piastowska nr nieparzyste od 63 do końca, pl. Zwycięstwa nr nieparzysty 1, Stanisława Żółkiewskiego nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 7, Wacława Grodeckiego.
29 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” – ulice: 3 Pułku Strzelców Podhalańskich, Adama Próchnika, Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr parzyste od 8 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca, Antoniego Osuchowskiego, Bartosza Głowackiego, gen. Józefa Hallera, Grunwaldzka nr parzyste od 20 do 40a, nr nieparzyste od 1 do 31, hetm. Jana Zamoyskiego wszystkie nr parzyste, Jana Sobieskiego nr parzyste od 10 do 72, Juliusza Kossaka, Listopadowa nr parzyste od 2 do 40, nr nieparzyste od 1 do 69, Mieczysława Karłowicza nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 11, Mała, Myśliwska, Piastowska nr nieparzyste od 33 do 61, pl. Marcina Lutra wszystkie nr bez nr parzystego 14, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego wszystkie nr bez nr nieparzystego 21, Wita Stwosza nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 19.
30 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Jana Sobieskiego 15 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” – ulice: Browarna nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 13a, Cieszyńska nr parzyste od 12 do 84, Czysta, Jana Sobieskiego nr nieparzyste od 7 do 79, Kazimierza Pułaskiego, ks. Piotra Skargi, Marii Konopnickiej nr nieparzyste od 1 do 13, Michała Drzymały wszystkie nr parzyste, Mikołaja Kopernika nr nieparzysty 1, pl. Zwycięstwa nr 2 i 3, Solna.
31 Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Julisza Słowackiego 24 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „ŚRÓDMIEŚCIE BIELSKO” – ulice: 11 Listopada nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 11, 3 Maja nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 15, Adama Mickiewicza nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23, Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr parzyste od 2 do 6, nr nieparzyste od 1 do 7, Cechowa, Celna, Cieszyńska nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 17, gen. Władysława Sikorskiego wszystkie nr nieparzyste, Henryka Sienkiewicza, Jana Sobieskiego nr parzyste od 2 do 8 i nr nieparzyste od 1 do 5, Jarosława Dąbrowskiego wszystkie nr nieparzyste, Józefa Pankiewicza, Juliusza Słowackiego nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 19 bez nr 15a, Kącik, Kościelna, Kręta, ks. Stanisława Stojałowskiego nr parzyste od 2 do 8a, nr nieparzysty 1, Ludwika Waryńskiego, Ludwika Zamenhofa, Mostowa nr parzysty 2, Nad Niprem, Norberta Barlickiego, Piwowarska, pl. Bolesława Chrobrego, pl. Esperanto, pl. Fabryczny, pl. Franciszka Smolki, pl. Marcina Lutra nr 14, pl. św. Mikołaja, pl. Rynek, Podcienie, Przechód, Przechód Schodowy, Schodowa, św. Trójcy, Władysława Orkana, Wzgórze wszystkie nr bez nr 18, Zamkowa nr 8, Zaułek, Zygmunta Krasińskiego nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23.
32 Dom Kultury " Włókniarzy", ul. 1 Maja 12 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „ŚRÓDMIEŚCIE BIELSKO” – ulice: 1 Maja wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 25, Bohaterów Warszawy, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Hugona Kołłątaja, Inwalidów, Karola Miarki, kpt. Aleksandra Kunickiego, Partyzantów nr nieparzyste od 3 do 37, pl. Żwirki i Wigury, Powstańców Śląskich, Przekop, Sukiennicza, Thomasa W. Wilsona, Wzgórze nr parzysty 18, Zamkowa wszystkie nr bez nr parzystego 8.
33 Urząd Miejski w Bielsku-Białej, plac Ratuszowy 6 Bielsko-Biała stały Tak OSIEDLE „BIAŁA ŚRÓDMIEŚCIE” – ulice: Kierowa wszystkie nr parzyste, ks. Stanisława Stojałowskiego nr parzyste od 10 do końca, pl. Opatrzności Bożej, pl. Ratuszowy, Romana Dmowskiego, Stefanii Sempołowskiej nr nieparzysty 1, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 4 do 18, nr nieparzyste od 1 do 9.
34 Zespół Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca, ul. Akademii Umiejętności 1 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA GRUNWALDZKIEGO” – ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 17, Astrów, Cicha, Cmentarna, Dawna, Dworkowa, Gabrieli Zapolskiej, Helmuta Kajzara, Jana Kiepury, Jana Lechonia, Joachima Lelewela nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 9, Juliana Tuwima nr parzyste od 4 do 18, nr nieparzyste od 1 do 63b, Kazimierza Wierzyńskiego, Kierowa wszystkie nr nieparzyste, Kryniczna, Lipnicka nr parzyste od 2 do 112a bez nr 82, nr nieparzyste od 1 do 13, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieczysława Stanclika, Stefana Kisielewskiego, Stefanii Sempołowskiej nr parzyste od 2 do 52, nr nieparzyste od 3 do 45, Tadeusza Rychlińskiego wszystkie nr nieparzyste, Wesoła, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 20 do 44, nr nieparzyste od 11 do 29d, Władysława Łokietka, Wojciecha Bogusławskiego nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 13, Zielona, Żywiecka nr parzyste od 16 do 42, nr nieparzyste od 5 do 49 bez nr 15.
35 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Milusińskich 6 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA GRUNWALDZKIEGO” – ulice: Antoniego Czechowa, Energetyków, Jana Karola Chodkiewicza, Józefa Bema, Juliana Tuwima nr parzysty 2, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr parzysty 2, nr nieparzyste od 1 do 17, Księcia Józefa Poniatowskiego nr nieparzyste od 19 do końca, Milusińskich, Młodości, PCK, Radosna, Tadeusza Rychlińskiego wszystkie nr parzyste, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 46 do końca, nr nieparzyste od 31 do końca, Xawerego Dunikowskiego nr parzyste od 2 do 16, nr nieparzyste od 1 do 51, Żywiecka nr parzyste od 44 do 88.
36 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ „OSIEDLA SŁONECZNEGO” – ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 2 do 26, Braci Gierymskich, Cieszyńska nr nieparzyste od 111 do 141, Jacka Malczewskiego, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Mikołaja Reja wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 56 do końca, Zofii Kossak-Szczuckiej.
37 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ „OSIEDLA SŁONECZNEGO” – ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 28 do 30, nr nieparzyste od 1 do 37, Cieszyńska nr nieparzyste od 81 do 109, Henryka Siemiradzkiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 17 do końca, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja nr nieparzyste od 1 do 13, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 18 do 54, Skośna nr nieparzyste od 9 do końca, Zacisze, Zgody.
38 Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki, ul. Józefa Lompy 11 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA SŁONECZNEGO” – ulice: Artura Grottgera, Browarna nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Cieszyńska nr nieparzyste od 19 do 79, gen. Władysława Sikorskiego wszystkie nr parzyste, Henryka Siemiradzkiego nr nieparzyste od 1 do 15, Józefa Lompy, Juliana Fałata, NMP Królowej Polski, Partyzantów nr parzyste od 2 do 40, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 2 do 16, Sikornik, Skośna wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 7, Stefana Czarnieckiego, św. Anny, Tadeusza Rejtana, Zdrojowa.
39 Przedszkole nr 38, ul. Grażyny 19 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „BIELSKO POŁUDNIE”– ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 32 do końca, nr nieparzyste od 39 do końca, Chlebowa, Emila Zegadłowicza, Franciszka Kamińskiego, Grażyny, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 42 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Kamienicka wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, Karpacka nr parzyste od 10 do 80, nr nieparzyste od 47 do 53, Kolista nr parzyste od 2 do 12, Kornela Ujejskiego, Oświęcimska, Poprzeczna, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr nieparzyste od 11 do końca, Robotnicza, Widok nr parzyste od 2 do 4.
40 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Partyzantów 55 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „BIELSKO POŁUDNIE” – ulice: 1 Maja nr nieparzyste od 27 do końca, Ignacego Łukasiewicza, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 2 do 40, Kamienicka nr nieparzyste od 1 do 13, Karpacka nr parzyste od 2 do 8, Młyńska, Parkowa, Partyzantów nr parzyste od 42 do 84, nr nieparzyste od 39 do 61, Piotra Czajkowskiego, pl. Adama Mickiewicza, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr nieparzyste od 1 do 9a, Stefana Batorego, Widok nr parzyste od 6 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Władysława Stanisława Reymonta, Żywieckie Przedmieście.
41 Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica, ul. Maksyma Gorkiego 7 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” – ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 28 do 58, nr nieparzyste od 19 do 57, Ignacego Krasickiego wszystkie nr nieparzyste, Joachima Lelewela nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 21 do końca, Maksyma Gorkiego, Teofila Aleksandra Lenartowicza nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 13, Włodzimierza Majakowskiego, Wojciecha Bogusławskiego nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Żywiecka nr nieparzyste od 51 do 89.
42 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jerzego Kukuczki, ul. Teofila Lenartowicza 17 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” – ulice: Joachima Lelewela nr nieparzyste od 11 do 19, Juliana Tuwima nr parzyste od 20 do 64, Jutrzenki nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 9, Karowa, Teofila Aleksandra Lenartowicza nr parzyste od 14 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca.
43 Przedszkole Integracyjne Nr 2, ul. Łagodna 16 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” – ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 60 do 66, nr nieparzyste od 59 do 67, Bolesława Prusa nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 15, Ignacego Krasickiego wszystkie nr parzyste, Jutrzenki nr parzyste od 24 do końca, Łagodna nr nieparzyste od 1 do 17, Żywiecka nr nieparzyste od 91 do 97.
44 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Łagodna 26 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” – ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste 68 i od 76c do końca, nr nieparzyste od 69 do końca, Dobra nr nieparzyste od 23 do końca, Łagodna nr parzyste od 8 do 48, Majowa nr parzyste od 12 do końca, Osadnicza nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 3 do 9, Wiejska nr parzyste od 2 do 6, nr nieparzyste od 1 do 5.
45 Przedszkole Nr 50, ul. Łagodna 27a Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” – ulice: Jutrzenki nr nieparzyste od 31 do końca, Łagodna nr nieparzyste od 19 do 47, Podgórze nr parzyste od 16 do 20.
46 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” – ulice: Jutrzenki nr parzyste od 12 do 22, nr nieparzyste od 11 do 29, Liściasta nr 44, Łagodna nr nieparzyste od 49 do 55, Podgórze nr parzyste od 2 do 14 i od 22 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Złotych Kłosów nr parzyste od 22 do 52, nr nieparzyste od 23 do końca.
47 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY” – ulice: Jakuba Glasnera, Jana Grabowskiego, Juliana Tuwima nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 65 do końca, Kazimiery Alberti, Łagodna nr nieparzyste od 57 do końca, Mariana Langiewicza nr nieparzyste od 1 do 11, Siewna, Urodzajna, Złotych Kłosów nr parzyste od 52a do końca.
48 Miejski Dom Kultury, ul. Podgórna 29 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „LIPNIK” – ulice: Admiralska, Czajek, Czyżyków, Danielowa, Do Niwki, Fregaty, Grabowa, Jachtowa, Jastrzębia, Kaperska, Kapitańska, Krakowska nr nieparzyste od 163 do końca, nr parzyste od 128 do końca, Krańcowa nr nieparzyste od 1 do 165, Krzyżowa, Limbowa, Lipnicka nr nieparzyste od 65 do końca, Łosiowa, Miedziana, Nad Jarem, Plastyków, Platynowa, Podgórna, Polna wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 258 do końca, Przelotna, Ptasia, Reksia, Reniferów, Rycerska, Sikorek, Sokola, Spacerowa, Stanisława Przybyszewskiego nr parzyste od 12 do końca, Szczygłów, św. Franciszka, Świerkowa, Wiązowa, Wiosenna, Wróblowicka wszystkie nr nieparzyste.
49 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły, ul. Lipnicka 226 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „LIPNIK”-ulice: Babiego Lata, Bosmańska, Chełmska, Dolnośląska, Gdańska, Górnośląska, Hetmańska, Jana Kazimierza, Kaliska, Kasztelańska wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 2 do 46, Korabia, ks. Stanisława Brzóski nr nieparzyste od 1 do 157, nr parzyste od 2 do 150, Kujawska, Legnicka, Leśna, Lipnicka nr parzyste od 112d do końca, Lubelska, Małopolska, Odrzańska, Opolska, Orawska, Piotrkowska, Polna nr parzyste od 2 do 256, Pomorska, Senatorska, Siedlecka, Sieradzka, Skowronków, Słupska, Tarnowska, Toruńska, Warmińska, Wielkopolska, Władysława IV, Władysława Żeleńskiego, Wróblowicka wszystkie nr parzyste, Wspólna nr nieparzyste od 1 do 5, nr parzyste od 2 do 4, Zamojska, Złote Łany, Żuławska.
50 Przedszkole Nr 24, ul. Stefanii Sempołowskiej 52 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „LESZCZYNY” – ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 70 do 76b, Błękitna, Bolesława Prusa nr parzyste od 10 do 28, nr nieparzyste od 17 do 39, gen. Bora-Komorowskiego, Jana Kasprowicza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr parzyste od 2a do końca, nr nieparzyste od 19 do końca, Księcia Józefa Poniatowskiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 17, Leszczyńska, Łagodna nr parzyste od 2 do 6, Majowa nr parzyste od 2 do 10, Orzechowa, Partyzantów nr nieparzysty 117, Piękna, Piotra Bardowskiego, Składowa, Stefanii Sempołowskiej nr parzyste od 54 do końca, nr nieparzyste od 47 do końca, Straconki nr parzyste od 2 do 4, nr nieparzyste od 1 do 5, Tadeusza Kościuszki, Xawerego Dunikowskiego nr parzyste od 18 do końca, nr nieparzyste od 53 do końca, Żywiecka nr parzyste od 90 do 130, nr nieparzyste od 99 do 115.
51 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Straconki 25 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „LESZCZYNY” – ulice: Bacówka, Barska, Beskidzka, Bolesława Prusa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 41 do końca, Dobra wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 9 do 21, Dojazdowa wszystkie nr nieparzyste, Góralska nr parzyste od 10 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Górska nr nieparzyste od 5 do 9c, Juliana Ursyna Niemcewicza, Konna, Łagodna nr parzyste od 50 do końca, Miernicza nr parzyste od 2 do 122, nr nieparzyste od 1 do 41, Nowa, Osadnicza nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 15 do 23, Pod Stokiem, Sąsiedzka nr parzysty 2, nr nieparzyste od 1 do 3, Skromna wszystkie nr nieparzyste, Straconki nr parzyste od 6 do 16 i od 68 do 118, nr nieparzyste od 7 do 25 i od 65 do 117, Szczęśliwa, Ukryta, Wiejska nr parzyste od 8 do końca, nr nieparzyste od 7 do końca, Złotych Kłosów nr parzyste od 8 do 20 i nr nieparzyste od 1 do 21, Zygmunta III Wazy, Źródlana nr nieparzyste od 13 do końca, Żurawia, Żywiecka nr parzyste od 132 do 156, nr nieparzyste od 117 do 129.
52 Przedszkole Nr 6, ul. Góralska 4 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „LESZCZYNY” – ulice: Basztowa, Bolesława Śmiałego, Bracka, Chmurna, Dobra nr nieparzyste od 1 do 7, Dojazdowa wszystkie nr parzyste, Góralska nr parzyste od 2 do 8, Górska nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 3a i od 11 do 17, Jaśminowa, Jeździecka, Koszykowa, Kukułek, Letnia, Łęgowa, Mariana Langiewicza nr parzyste od 2 do 18, Miernicza nr parzyste od 124 do 128, nr nieparzyste od 43 do 49, Miodowa, Morska, Osadnicza nr nieparzyste od 25 do końca, Pawia, Płaska, Sąsiedzka nr parzyste od 4 do końca, nr nieparzyste od 5 do końca, Sielska, Skromna wszystkie nr parzyste, Straconki nr parzyste od 18 do 66 i od 120 do końca, nr nieparzyste od 27 do 63 i od 119 do końca, Turystyczna, Wczasowa nr nieparzyste od 1 do 115, Złotych Kłosów nr parzyste od 2 do 6, Żubrów, Żywiecka nr parzyste od 158 do 220, nr nieparzyste od 131 do 175, Źródlana wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 11.
53 Miejski Dom Kultury, ul. Żywiecka 302 Bielsko-Biała stały Tak OSIEDLE „MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE” – ulice: Bajki, Chmielna, Ciesielska, Cyprysowa, Dolna, gen. Stanisława Maczka, Glebowa, Grochowa, Grodowa, Gruszowa, Hebanowa, Jaglana, Jałowcowa, Jana Christiana Andersena, Kolejowa, Kosmiczna, Krowoderska, ks. Jana Kusia, Lechicka, Mahoniowa, Malinowa, Mazowiecka, Mokra, Monterska, Morelowa, Narciarska, Nasypowa, Niska, Nizinna, Okopowa, Olszynowa, Owocowa, Paproci, Pasieczna, Pasterska, Piaskowa, Podhalańska, Prosta, Przemysłowa, Przędzalnicza, Rolna, Sielanka, Skwerowa, Słowików, Sokolska, Sportowa, Stalowa, Stolarska, Strumienna, Śnieżna, Tkacka, Turniowa, Urocza, Warzywna, Wczasowa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 117 do końca, Wiklinowa, Zajęcza, Żywiecka nr parzyste od 222 do końca, nr nieparzyste od 177 do końca.
54 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza, ul. Złoty Potok 7 Bielsko-Biała stały Nie OSIEDLE „STRACONKA” – ulice: Aleksandra Waszkowskiego, Anyżowa, Bażantów, Biegunowa, Bierna, Błońska, Bobowa, Borsucza, Cynkowa, Czupel, Dereniowa, Dolinowa, Drewniana, Drozdów, Goryczkowa, Górska nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 19 do końca, Groniczek, Jeleniowa, Kamienna, Kasztelańska nr parzyste od 48 do końca, Konarowa, ks. Stanisława Brzóski nr parzyste od 152 do końca, nr nieparzyste od 159 do końca, Lisia, Łupkowa, Małej Straconki, Mariana Langiewicza nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Matecznik, Matowa, Miernicza nr parzyste od 132 do końca, nr nieparzyste od 51 do końca, Pikowa, Pliszek, Przepiórek, Rajdowa, Roślinna, Równikowa, Rybna, Saneczkowa, Skibowa, Sodowa, Sowia, Stefana Bobrowskiego, Wilcza, Wspólna nr parzyste od 6 do końca, nr nieparzyste od 7 do końca, Zawodzie, Złoty Potok, Zwrotnikowa, Żabia.
55 Siedziba Rady Osiedla " Aleksandrowice", ul. Wrzosowa 20 Bielsko-Biała stały Nie OSIEDLE „ALEKSANDROWICE” – ulice: Adama Bunscha, Agrestowa, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 187 do 255, Antenowa, Babiogórska wszystkie nr parzyste, Begonii, Cieszyńska nr nieparzyste od 143 do 331, Cisowa, Elizy Orzeszkowej nr parzyste od 2 do 64, nieparzyste od 1 do 37, Gajowa, Hiacyntów, Jedności, Jodłowa, Józefa Mireckiego, Juliusza Osterwy, Klonowa, Lotnicza, Malwowa, Modrzewiowa, Nasienna, Olszowa, Poziomkowa, Smolna, Sosnowa, Szarotki, św. Maksymiliana Kolbego, Wałachowej, Wrzosowa, Zwardońska wszystkie nr parzyste.
56 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ „OSIEDLA BESKIDZKIEGO” – ulice: Elizy Orzeszkowej nr nieparzyste od 85 do 87, Goleszowska nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 11 do końca, Skoczowska nr nieparzyste od 5 do końca, Sternicza nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Suska.
57 Przedszkole Nr 55, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA BESKIDZKIEGO” – ulice: Andrychowska, Babiogórska nr nieparzyste od 61 do końca, Elizy Orzeszkowej nr nieparzyste od 39 do 83, Goleszowska nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 9, Wadowicka.
58 Środowiskowe Centrum Pomocy Dom Dziennego Pobytu, ul. Sternicza 8a Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA BESKIDZKIEGO” – ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 147 do 185, Babiogórska nr nieparzyste od 1 do 59, Skoczowska wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 3, Sternicza nr parzyste od 2 do 28, nr nieparzyste od 1 do 23.
59 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA KARPACKIEGO” – ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 82 do 126, Bartnicza, Filomatów, Karpacka nr nieparzyste od 1 do 45, Kolista nr nieparzyste od 1 do 17, Morskie Oko nr parzyste od 2 do 22, nr nieparzyste od 1 do 25, Pięciu Stawów, Roztoki nr nieparzysty 7, Żyzna.
60 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA KARPACKIEGO” – ulice: Doliny Miętusiej nr parzyste od 12 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Roztoki wszystkie nr bez nr nieparzystego 7.
61 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ „OSIEDLA KARPACKIEGO” – ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 2 do 80, nr nieparzyste od 51 do 119, Doliny Miętusiej nr parzyste od 2 do 10, Drużyny, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 2 do 18, gen. Kazimierza Sosnkowskiego nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 19, gen. Mariusza Zaruskiego, Giewont, Klemensa Matusiaka, Kolista nr nieparzyste od 19 do 49, Kowalska nr parzyste od 34 do końca, Morskie Oko nr parzyste od 24 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Partyzantów nr parzyste od 98 do 102, Zajazdowa, Zbożowa.
62 Siedziba Rady Osiedla " Kamienica", ul. Karpacka 119 Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „KAMIENICA” – ulice: Altanowa, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 121 do 145, Barwna, Bazarowa, Cała, Działowa wszystkie nr parzyste, Elizy Orzeszkowej nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 89 do końca, gen. Andrzeja Galicy, gen. Franciszka Latinika, gen. Kazimierza Sosnkowskiego nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 21 do końca, gen. Stanisława Szeptyckiego, Janisława Grondysa, Karpacka nr parzyste od 82 do 156, nr nieparzyste od 55 do 151, Kolista nr parzyste od 14 do 96, nr nieparzyste od 51 do 101, Kowalska nr nieparzyste od 39 do końca, Krzemienna, Niwna, płk. Karola Zagórskiego, por. Jana Łyska, Rajska, rotmistrza Witolda Pileckiego, Stefana Starzyńskiego, Złota, Zwardońska wszystkie nr nieparzyste.
63 ZIAD Bielsko-Biała S. A., al. Armii Krajowej 220 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „KAMIENICA” – ulice: Aleja Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 250, nr nieparzyste od 1 do 81, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 1 do 49, Azaliowa, Bednarska, Bliska, Blokowa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 21 do końca, Bobrowa, Bociania, Borowa, Brzoskwiniowa, Chłodna, Czapli, Daleka, Daliowa, Falista nr parzyste od 2 do 58, nr nieparzyste od 1 do 61, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 20 do 74, nr nieparzyste od 1 do 75, Gerberów, Gęsia, Gilów, Głogowska, Gościnna nr parzyste od 2 do 36, nr nieparzyste od 1 do 25, Goździków, Górna, Kacza, Karbowa nr parzyste od 2 do 38, Kolibrów, Koralowa, Kormoranów, Kowalska nr parzyste od 2 do 32, nr nieparzyste od 1 do 33, Krogulcza, Krucza, Margaretek, Młodzieżowa nr parzyste od 26 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Motyli, Nagietek, Partyzantów nr parzyste od 86 do 96 i od 104 do 148, nr nieparzyste od 61a do 165 bez nr 117, Puszczyków, Szara, św. Andrzeja Boboli nr nieparzyste od 1 do 45, Zbigniewa Cybulskiego.
64 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 23, ul. Karpacka 127 Bielsko-Biała stały Tak CZEŚĆ OSIEDLA „KAMIENICA” – ulice: Adama Staszki, Antoniego Nikla, Borówkowa, Działowa wszystkie nr nieparzyste, Falista nr parzyste od 60 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Franciszka Wojnara, gen. Leopolda Okulickiego, gen. Tadeusza Kutrzeby, gen. Wacława Przeździeckiego, Gościnna nr parzyste od 38 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Jana Szajtera, Jazowa, Jeżynowa, Karbowa nr parzyste od 40 do końca, nr nieparzyste od 37 do końca, Karpacka nr parzyste od 158 do końca, nr nieparzyste od 153 do końca, Kolista nr parzyste od 98 do końca, nr nieparzyste od 103 do końca, Lechosława Marszałka, Łowiecka wszystkie nr nieparzyste, Łuczników, Macierzy Szkolnej, Owsiana, Porzeczkowa, Ruciana, Rysia, Sierpowa, Skarpowa, Uroczysko, Władysława Nehrebeckiego.
65 Dom Kultury " Mikuszowice Śląskie", ul. Olszówka 20 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE”– ulice: Aleja Armii Krajowej nr parzyste od 252 do końca, nr nieparzyste od 83 do końca bez nr 101, Andrzeja Małkowskiego, Bałtycka, Cygański Las, Długa nr nieparzyste od 59 do końca, Edwarda Zajączka, Elżbiety Lohman, Gotycka, Grotowa, Grzybowa, Halna, Jaworowa, Junacka, Kaktusowa, Karbowa nr nieparzyste od 1 do 35, Karola Ambrożego, Krokusowa, Laskowa nr parzyste od 68 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Ładna, Łączna, Miła, Młodzieżowa nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23, Olszówka nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 29 do końca, Podleśna, Równa, Różana, Rzeczna nr nieparzysty 1, Sarnia, Skalna, Skrajna, Sporna, Stefanki, św. Andrzeja Boboli wszystkie nr parzyste bez nr 10, Władysława Cieśli, Wspaniała, Zygmunta Drobniewicza, Żołędziowa.
66 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Pocztowa 28a Bielsko-Biała stały Nie CZĘŚĆ OSIEDLA „MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE” – ulice: Blokowa nr nieparzyste od 1 do 19, Bystrzańska nr parzyste od 2 do 64, nr nieparzyste od 1 do 25, Ciasna, Cienista, Czołgistów wszystkie nr nieparzyste, Derkaczy, Długa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 57, Dzięciołów, Fabryczna, Filatelistów, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 88 do końca, nr nieparzyste od 77 do końca, Głucha, Hufcowa, Jemiołowa, Kalinowa, Kąpielowa, Kolorowa, Kozielska, Laskowa nr parzyste od 2 do 66A, nr nieparzyste od 1 do 13, Lniana, Olszówka nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 27a, Partyzantów nr parzyste od 150 do końca, nr nieparzyste od 167 do końca, Pocztowa nr parzyste od 2 do 28b bez nr 14a, nr nieparzyste od 1 do 21, Pokoju, Przełom, Przyjemna, Pszczela, Rzeczna wszystkie nr bez numeru nieparzystego 1, Sadowa, Srebrna wszystkie nr nieparzyste, Startowa, Sucha, Szeroka wszystkie nr nieparzyste, św. Andrzeja Boboli nr nieparzyste od 47 do końca, Tenisowa, Trzmielów, Ustronie nr parzyste od 2 do 4, nr nieparzyste od 1 do 3, Wierchowa, Wolska, Zamknięta, Żelazna.
67 Akademia Techniczno-Humanistyczna, ul. Willowa 2 - Budynek B - 27 Bielsko-Biała stały Tak CZĘŚĆ OSIEDLA „MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE” – ulice: Argentyna, Bystrzańska nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Chabrowa, Czołgistów wszystkie nr parzyste, Gołębia, Górnicza, Ignacego Domeyki, Jabłeczna, Jaskółcza, Kurkowa, Modra, Ochota wszystkie nr parzyste, Orla, Piwna, Pocztowa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 23 do końca, Pogodna, Promienna, Przedwiośnie, Srebrna wszystkie nr parzyste, Szeroka wszystkie nr parzyste, Szpaków, Tęczowa, Ustronie nr parzyste od 6 do końca, nr nieparzyste od 5 do końca, Willowa, Zakładowa, Zimorodków, Zorzy.
68 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych, Żywiecka 15 Bielsko-Biała dom pomocy społecznej Nie ulice: Żywiecka 15
69 Oddział Zewnętrzy w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie, Juliusza Słowackiego 15a Bielsko-Biała areszt Śledczy Nie ulice: Juliusza Słowackiego 15a
70 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Stanisła Wyspiańskiego 21 Bielsko-Biała szpital Nie ulice: Stanisława Wyspiańskiego 21
71 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Wyzwolenia 18 Bielsko-Biała szpital Nie ulice: Wyzwolenia 18
72 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, ul. Emilii Plater 17 Bielsko-Biała szpital Nie ulice: Emilii Plater 17
73 Szpital Wojewódzki, al. Armii Krajowej 101 Bielsko-Biała szpital Nie al. Armii Krajowej 101
74 Dom Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela", Pocztowa 14a Bielsko-Biała dom pomocy społecznej Nie ulice: Pocztowa 14a
75 Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Olszówka 102 Bielsko-Biała szpital Nie ulice: Olszówka 102

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Hałcnów, Biała Północ Dolne Przedmieście, Biała Krakowska 5 26 158 7 44
0.0000020000Nr 2 Stare Bielsko, Piastowskie, Mieszka I, Polskich Skrzydeł, Wojska Polskiego, Kopernika, Wapienica 5 27 532 7 46
0.0000030000Nr 3 Górne Przedmieście, Słoneczne, Bielsko Południe, Biała Śródmieście , Śródmieście Bielsko, Grunwaldzkie, Biała Wschód 5 26 448 7 47
0.0000040000Nr 4 Lipnik, Złote Łany, Leszczyny, Straconka, Mikuszowice Krakowskie 5 26 861 7 46
0.0000050000Nr 5 Beskidzkie, Karpackie, Aleksandrowice, Kamienica, Mikuszowice Śląskie 5 26 859 7 46
Podsumowanie 25 133 858 35 229

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 5 7 5 5 27
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 6 6 6 6 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB” KWW OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB 7 7 7 7 7 35
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ KWW MONIKA SOCHA 6 7 6 7 7 33
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA KWW JACKA KRYWULTA 7 7 7 7 7 35

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 KLIMASZEWSKI Jarosław Jan 48 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Bielsko-Biała
1 DRABEK Przemysław Mieczysław 39 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Bielsko-Biała
5 SOCHA Monika Ewa 33 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ Bielsko-Biała
4 OKRZESIK Janusz Władysław 54 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB” Bielsko-Biała
6 WRONA Ryszard 69 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Bielsko-Biała
2 JACHNIK Jerzy Witold 68 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Bielsko-Biała

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 26 206 14 048 14 045 53.59% 0.05359
13 719 97.68% 0.09768
Tak
2 27 615 15 146 15 097 54.67% 0.05467
14 761 97.77% 0.09777
Tak
3 26 273 13 198 13 171 50.13% 0.05013
12 833 97.43% 0.09743
Tak
4 26 924 15 461 15 432 57.32% 0.05732
15 158 98.22% 0.09822
Tak
5 26 586 15 397 15 387 57.88% 0.05788
15 144 98.42% 0.09842
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 094 35 26.66% 0.02666
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 717 27 2.40% 0.0024
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 276 29 3.18% 0.00318
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 22 336 35 31.19% 0.03119
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB” 12 042 35 16.81% 0.01681
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ 403 33 0.56% 0.00056
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA 13 747 35 19.20% 0.0192

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 094 35 7 26.66% 0.02666
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 717 27 0 2.40% 0.0024
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 276 29 0 3.18% 0.00318
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 22 336 35 10 31.19% 0.03119
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB” 12 042 35 4 16.81% 0.01681
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ 403 33 0 0.56% 0.00056
Nie
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA 13 747 35 4 19.20% 0.0192
Tak

Rada Miejska w Bielsku-Białej - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 SZABLA Urszula Jadwiga 1 312 9.56% 0.00956
Tak
1 4 2 KÓZKA Marek Damian 537 3.91% 0.00391
Nie
1 4 3 BURCHART Bogumiła Maria 190 1.38% 0.00138
Nie
1 4 4 PAWIŃSKI Dominik Paweł 207 1.51% 0.00151
Nie
1 4 5 KRUCZEK Urszula Małgorzata 137 1.00% 0.001
Nie
1 4 6 KISZKA Krzysztof Józef 132 0.96% 0.00096
Nie
1 4 7 HAJEK Beata Jolanta 153 1.12% 0.00112
Nie
1 5 1 GRZYBOWSKI Maciej Krzysztof 154 1.12% 0.00112
Nie
1 5 2 PODSTAWEK Barbara 49 0.36% 0.00036
Nie
1 5 3 CYPEL Andrzej 14 0.10% 0.0001
Nie
1 5 4 TANISTRA Maria Jolanta 24 0.17% 0.00017
Nie
1 5 5 MIKRUT Adam Henryk 15 0.11% 0.00011
Nie
1 8 1 MYNARSKI Marek Franciszek 168 1.22% 0.00122
Nie
1 8 2 RUDNICKI Dawid Józef 55 0.40% 0.0004
Nie
1 8 3 SADOWSKI Grzegorz Paweł 74 0.54% 0.00054
Nie
1 8 4 BĄKOWSKA Natalia Maria 48 0.35% 0.00035
Nie
1 8 5 KORELIN Magdalena Maria 22 0.16% 0.00016
Nie
1 10 1 DRABEK Przemysław Mieczysław 2 668 19.45% 0.01945
Tak
1 10 2 SZAFARCZYK Bronisław Jerzy 663 4.83% 0.00483
Tak
1 10 3 MARCINKIEWICZ Barbara Anna 206 1.50% 0.0015
Nie
1 10 4 KOŁEK Edward Piotr 389 2.84% 0.00284
Nie
1 10 5 SADOWSKA Agnieszka Maria 100 0.73% 0.00073
Nie
1 10 6 OSTROWSKA Katarzyna Jolanta 97 0.71% 0.00071
Nie
1 10 7 KLUSKA Paweł 189 1.38% 0.00138
Nie
1 18 1 WAWAK Tomasz Marcin 922 6.72% 0.00672
Tak
1 18 2 SZYMECZEK Mariusz Przemysław 562 4.10% 0.0041
Nie
1 18 3 KUFEL Anita Krystyna 196 1.43% 0.00143
Nie
1 18 4 WAWRZUTA Grzegorz Jan 132 0.96% 0.00096
Nie
1 18 5 WYLON-PLEŚNIAK Danuta Helena 48 0.35% 0.00035
Nie
1 18 6 WYBRANIEC Agnieszka Zdzisława 97 0.71% 0.00071
Nie
1 18 7 KACZMAREK Marcin 178 1.30% 0.0013
Nie
1 19 1 KŁOS Andrzej Janusz 20 0.15% 0.00015
Nie
1 19 2 PODEJMA-JANICKA Agnieszka Alina 8 0.06% 6.0E-5
Nie
1 19 3 PIECHA Jacek Marek 6 0.04% 4.0E-5
Nie
1 19 4 MĄKA Agnieszka Stefania 17 0.12% 0.00012
Nie
1 19 5 KLONOWSKI Jacek Tadeusz 1 0.01% 1.0E-5
Nie
1 19 6 SULIGA Maria Elżbieta 7 0.05% 5.0E-5
Nie
1 20 1 MARKOWSKI Karol Krzysztof 2 510 18.30% 0.0183
Tak
1 20 2 WIECZOREK Leszek Marian 340 2.48% 0.00248
Nie
1 20 3 ZUBER Renata Maria 600 4.37% 0.00437
Nie
1 20 4 DUDZIK Stanisław Rudolf 194 1.41% 0.00141
Nie
1 20 5 TOMALA Barbara Małgorzata 119 0.87% 0.00087
Nie
1 20 6 CHODOROWSKI Ryszard 60 0.44% 0.00044
Nie
1 20 7 PIĘTA Marta Magdalena 99 0.72% 0.00072
Nie
2 4 1 JAZOWY Krzysztof Jan 1 933 13.10% 0.0131
Tak
2 4 2 ROSIŃSKA Elżbieta Małgorzata 849 5.75% 0.00575
Nie
2 4 3 MICHASIÓW Dariusz Stanisław 1 076 7.29% 0.00729
Tak
2 4 4 JEZIERSKA-LISTOWSKA Jolanta 164 1.11% 0.00111
Nie
2 4 5 WÓJCIK Ryszard Tadeusz 101 0.68% 0.00068
Nie
2 4 6 WANAT Mateusz Tomasz 46 0.31% 0.00031
Nie
2 4 7 DURAJ Agnieszka Janina 318 2.15% 0.00215
Nie
2 5 1 DYBEK Tadeusz Stefan 142 0.96% 0.00096
Nie
2 5 2 RYŚ Beata 78 0.53% 0.00053
Nie
2 5 3 KOWALSKI Andrzej 37 0.25% 0.00025
Nie
2 5 4 GŁUCHACKA Agnieszka Ewa 19 0.13% 0.00013
Nie
2 5 5 PŁASKA Stanisław Wacław 11 0.07% 7.0E-5
Nie
2 8 1 JACHNIK Janusz Andrzej 326 2.21% 0.00221
Nie
2 8 2 GRZEGORZEK Bożena 98 0.66% 0.00066
Nie
2 8 3 KANIA Kazimierz Grzegorz 74 0.50% 0.0005
Nie
2 8 4 WASZUT Jolanta Maria 17 0.12% 0.00012
Nie
2 8 5 MACHALICA Stanisław Władysław 41 0.28% 0.00028
Nie
2 8 6 SZCZUGIEL Bożena Maria 30 0.20% 0.0002
Nie
2 10 1 ŁOŚ Konrad Tomasz 3 314 22.45% 0.02245
Tak
2 10 2 RYSZKA Piotr Józef 969 6.56% 0.00656
Tak
2 10 3 TARGOSZ-KLINOWSKA Barbara 136 0.92% 0.00092
Nie
2 10 4 KIELIBA Adam Szczepan 47 0.32% 0.00032
Nie
2 10 5 KIRAGA Zofia 131 0.89% 0.00089
Nie
2 10 6 HASLETTE Agnieszka Maria 48 0.33% 0.00033
Nie
2 10 7 KUK Cecylia Maria 63 0.43% 0.00043
Nie
2 18 1 KILIAN Alina Ewa 628 4.25% 0.00425
Nie
2 18 2 STAROWICZ Łukasz 261 1.77% 0.00177
Nie
2 18 3 LACHOWSKI Marek Zbigniew 573 3.88% 0.00388
Nie
2 18 4 FOLEK Czesław Józef 221 1.50% 0.0015
Nie
2 18 5 GACZYŃSKA Monika Joanna 133 0.90% 0.0009
Nie
2 18 6 PISKRZYŃSKA Katarzyna 79 0.54% 0.00054
Nie
2 18 7 KUDŁA Mariusz Wacław 84 0.57% 0.00057
Nie
2 19 1 POLLAK Rajmund Henryk 33 0.22% 0.00022
Nie
2 19 2 GUSZPIL Tomasz Dawid 9 0.06% 6.0E-5
Nie
2 19 3 CZYŻ Kazimiera 8 0.05% 5.0E-5
Nie
2 19 4 SZCZYGIEŁ Michał Andrzej 9 0.06% 6.0E-5
Nie
2 19 5 HURNOWICZ Amira Halina 8 0.05% 5.0E-5
Nie
2 19 6 OLEŃKIEWICZ Zbigniew Antoni 3 0.02% 2.0E-5
Nie
2 19 7 CUPEK Klaudia Lidia 19 0.13% 0.00013
Nie
2 20 1 RUŚNIAK Adam Robert 918 6.22% 0.00622
Tak
2 20 2 CZERNIK Łukasz Artur 415 2.81% 0.00281
Nie
2 20 3 KOCHOWSKI Piotr Józef 645 4.37% 0.00437
Nie
2 20 4 SUSAŁKO Marzena Magdalena 270 1.83% 0.00183
Nie
2 20 5 MALINOWSKI Czesław 123 0.83% 0.00083
Nie
2 20 6 LEŃCZUK Eugenia Maria 118 0.80% 0.0008
Nie
2 20 7 KOŹMIN Jolanta Ewa 136 0.92% 0.00092
Nie
3 4 1 KAMIŃSKI Przemysław Tomasz 1 709 13.32% 0.01332
Tak
3 4 2 GRUSZKA Renata 514 4.01% 0.00401
Nie
3 4 3 WYSOCKI Waldemar Mirosław 314 2.45% 0.00245
Nie
3 4 4 SZYMANEK-PŁASKA Ewa Hanna 313 2.44% 0.00244
Nie
3 4 5 HARLENDER Kamila 135 1.05% 0.00105
Nie
3 4 6 KOS Mateusz 105 0.82% 0.00082
Nie
3 4 7 CECERSKI Piotr Bogusław 153 1.19% 0.00119
Nie
3 5 1 NIEMCZYK Grzegorz 212 1.65% 0.00165
Nie
3 5 2 GRZYBOWSKA Anna 149 1.16% 0.00116
Nie
3 5 3 KWIECIEŃ Bogdan Marek 19 0.15% 0.00015
Nie
3 5 4 LENERT Janina Maria 24 0.19% 0.00019
Nie
3 5 5 JABŁOŃSKI Zdzisław Edward 35 0.27% 0.00027
Nie
3 5 6 JURCZYK Urszula Maria 36 0.28% 0.00028
Nie
3 5 7 ŁUSZCZYN Włodzimierz Władysław 18 0.14% 0.00014
Nie
3 8 1 KUBIK Jerzy Roman 197 1.54% 0.00154
Nie
3 8 2 BANAŚ Joanna Maria 123 0.96% 0.00096
Nie
3 8 3 KOPYCKA Izabela Anna 34 0.26% 0.00026
Nie
3 8 4 POLAK Gracjan Zbigniew 44 0.34% 0.00034
Nie
3 8 5 POLAŃSKI Andrzej Grzegorz 25 0.19% 0.00019
Nie
3 8 6 TARGOWSKA Justyna Agnieszka 37 0.29% 0.00029
Nie
3 10 1 GACEK Andrzej Jacek 1 618 12.61% 0.01261
Tak
3 10 2 LITWIN Marcin Karol 718 5.59% 0.00559
Tak
3 10 3 KOTKOWSKA Bożena Teresa 417 3.25% 0.00325
Nie
3 10 4 GUZDEK Michał 291 2.27% 0.00227
Nie
3 10 5 MRZYK-SYLWESTRZAK Aleksandra Joanna 91 0.71% 0.00071
Nie
3 10 6 BRACHACZEK Sławomiła 43 0.34% 0.00034
Nie
3 10 7 CAPUTA Leszek Józef 502 3.91% 0.00391
Nie
3 18 1 ZARĘBSKA Małgorzata Marta 1 190 9.27% 0.00927
Tak
3 18 2 BIŁKA Stanisław Władysław 173 1.35% 0.00135
Nie
3 18 3 KOPYTKO Jakub Jan 207 1.61% 0.00161
Nie
3 18 4 RAKOWSKA Iwona Maria 155 1.21% 0.00121
Nie
3 18 5 KWIATKOWSKI Mirosław Tadeusz 56 0.44% 0.00044
Nie
3 18 6 MAREK Agnieszka Beata 132 1.03% 0.00103
Nie
3 18 7 BIENIECKI Kazimierz Józef 152 1.18% 0.00118
Nie
3 19 1 DĄMBROWSKA Modesta 21 0.16% 0.00016
Nie
3 19 2 MAZUR Mariusz Tomasz 4 0.03% 3.0E-5
Nie
3 19 3 KOLONKO Marek Andrzej 4 0.03% 3.0E-5
Nie
3 19 4 KOMOR Bożena Bogusława 27 0.21% 0.00021
Nie
3 19 5 PRZEGALIŃSKA-SZEWCZULAK Daria Magdalena 5 0.04% 4.0E-5
Nie
3 19 6 SMOLANA Piotr Wincent 8 0.06% 6.0E-5
Nie
3 20 1 KRYWULT Jacek Edward 2 196 17.11% 0.01711
Tak
3 20 2 BALICKA Katarzyna Maria 175 1.36% 0.00136
Nie
3 20 3 BATYCKI Ryszard Roman 167 1.30% 0.0013
Nie
3 20 4 PORĘBSKA-PUSZYŃSKA Alina Amalia 33 0.26% 0.00026
Nie
3 20 5 BIESOK Grzegorz Tomasz 42 0.33% 0.00033
Nie
3 20 6 SIKORA Grzegorz Stanisław 99 0.77% 0.00077
Nie
3 20 7 MARKOWSKA Grażyna Beata 111 0.86% 0.00086
Nie
4 4 1 GORGOŃ-KOMOR Agnieszka Aleksandra 2 173 14.34% 0.01434
Tak
4 4 2 WYKRĘT Adam 639 4.22% 0.00422
Nie
4 4 3 PAJOR Paweł 474 3.13% 0.00313
Nie
4 4 4 SZCZEPAŃCZYK-CHROBAK Magdalena Ewa 192 1.27% 0.00127
Nie
4 4 5 MARTINEK Grzegorz Roman 31 0.20% 0.0002
Nie
4 4 6 BĄK Katarzyna Małgorzata 166 1.10% 0.0011
Nie
4 4 7 KAPELA Magdalena Bogusława 233 1.54% 0.00154
Nie
4 5 1 BOROWIEC Justyna 247 1.63% 0.00163
Nie
4 5 2 DZIRBA Tadeusz 24 0.16% 0.00016
Nie
4 5 3 CADER Renata Jadwiga 30 0.20% 0.0002
Nie
4 5 4 ZIMNY Mariusz Włodzimierz 27 0.18% 0.00018
Nie
4 5 5 BLOCHER Małgorzata 19 0.13% 0.00013
Nie
4 8 1 ZASTAWNY Sławomira Barbara 168 1.11% 0.00111
Nie
4 8 2 SŁOWIK Jadwiga 67 0.44% 0.00044
Nie
4 8 3 SZATKOWSKI Paweł Leszek 71 0.47% 0.00047
Nie
4 8 4 MYSIARA Bartłomiej 31 0.20% 0.0002
Nie
4 8 5 BOREJSZA-POLAŃSKA Joanna Katarzyna 23 0.15% 0.00015
Nie
4 8 6 KUPILAS Tomasz Krzysztof 35 0.23% 0.00023
Nie
4 10 1 PRYGA Maksymilian Tadeusz 2 705 17.85% 0.01785
Tak
4 10 2 MICHALSKI Adam Józef 417 2.75% 0.00275
Nie
4 10 3 NALEPA Grażyna Maria 472 3.11% 0.00311
Nie
4 10 4 PAWICKI Piotr Michał 482 3.18% 0.00318
Nie
4 10 5 WALUŚ Barbara Maria 585 3.86% 0.00386
Tak
4 10 6 DĘBOWSKI Wojciech Kazimierz 79 0.52% 0.00052
Nie
4 10 7 OCHWAT Ewa Małgorzata 105 0.69% 0.00069
Nie
4 18 1 OKRZESIK Janusz Władysław 1 496 9.87% 0.00987
Tak
4 18 2 ŁYCZKO Agnieszka Teresa 737 4.86% 0.00486
Nie
4 18 3 WALUŚ Roman Maciej 166 1.10% 0.0011
Nie
4 18 4 WAWAK Józefa 682 4.50% 0.0045
Nie
4 18 5 WISŁA Paweł Ludwik 133 0.88% 0.00088
Nie
4 18 6 SZYPUŁA Iwona Maria 108 0.71% 0.00071
Nie
4 18 7 KRYWULT Danuta Małgorzata 111 0.73% 0.00073
Nie
4 19 1 SOCHA Monika Ewa 62 0.41% 0.00041
Nie
4 19 2 HUPAŁOWSKI-DĄBROWA Adam Rafał 7 0.05% 5.0E-5
Nie
4 19 3 GŁOWACKA Aleksandra Zofia 6 0.04% 4.0E-5
Nie
4 19 4 HETNAŁ Roman Rudolf 8 0.05% 5.0E-5
Nie
4 19 5 CHMIELARZ Zygmunt 2 0.01% 1.0E-5
Nie
4 19 6 OLEJARCZYK Bogumiła Anna 0 0.00% 0
Nie
4 19 7 WRONA Renata Ewa 8 0.05% 5.0E-5
Nie
4 20 1 WOJTASIK Szczepan Jan 835 5.51% 0.00551
Tak
4 20 2 AWIERUSZKO-PTASZKIEWICZ Irena Danuta 187 1.23% 0.00123
Nie
4 20 3 CZAPLA Kazimierz Jan 278 1.83% 0.00183
Nie
4 20 4 HETNAŁ Ireneusz 146 0.96% 0.00096
Nie
4 20 5 KĄDZIELNIK Anna Halina 110 0.73% 0.00073
Nie
4 20 6 REDKOWSKA Barbara Maria 75 0.49% 0.00049
Nie
4 20 7 KRYWULT Marek Zenon 506 3.34% 0.00334
Nie
5 4 1 KLIMASZEWSKI Jarosław Jan 2 769 18.28% 0.01828
Tak
5 4 2 PIEGZIK-IZYDORCZYK Dorota Maria 650 4.29% 0.00429
Nie
5 4 3 ADAMIEC Katarzyna Aleksandra 215 1.42% 0.00142
Nie
5 4 4 RYPLEWICZ Rafał Paweł 733 4.84% 0.00484
Tak
5 4 5 LISTOWSKI Andrzej Wojciech 227 1.50% 0.0015
Nie
5 4 6 BABIŃSKI Leszek Jacek 53 0.35% 0.00035
Nie
5 4 7 BARDEL Lucyna 141 0.93% 0.00093
Nie
5 5 1 WRONA Ryszard 201 1.33% 0.00133
Nie
5 5 2 LASKOWSKA Izabela Maria 73 0.48% 0.00048
Nie
5 5 3 DUSZYK Jan Jerzy 31 0.20% 0.0002
Nie
5 5 4 CENDROWSKA Renata Maria 14 0.09% 9.0E-5
Nie
5 5 5 GORZELA Sławomir Piotr 15 0.10% 0.0001
Nie
5 8 1 FOLTYN Bronisław Edward 253 1.67% 0.00167
Nie
5 8 2 SIKORA Zbigniew Marian 42 0.28% 0.00028
Nie
5 8 3 SZAREK Marcin Cezary 64 0.42% 0.00042
Nie
5 8 4 RUDNICKA Zofia 34 0.22% 0.00022
Nie
5 8 5 WEIGT Ryszarda Józefa 11 0.07% 7.0E-5
Nie
5 8 6 KUBICA Elżbieta 64 0.42% 0.00042
Nie
5 10 1 BUZEK Janusz Jan 1 809 11.95% 0.01195
Tak
5 10 2 MATYJA Roman Bogdan 1 686 11.13% 0.01113
Tak
5 10 3 WOŹNIAK Aleksandra Maria 659 4.35% 0.00435
Nie
5 10 4 ROCZON Krzysztof Mateusz 42 0.28% 0.00028
Nie
5 10 5 LIPOWCZAN Beata Agnieszka 371 2.45% 0.00245
Nie
5 10 6 RYSZKA Stanisław 145 0.96% 0.00096
Nie
5 10 7 KUCYPERA Ewa Natalia 79 0.52% 0.00052
Nie
5 18 1 BAUER Jerzy Antoni 902 5.96% 0.00596
Tak
5 18 2 KAWKA Daniel Łukasz 415 2.74% 0.00274
Nie
5 18 3 KANIK Paweł Andrzej 334 2.21% 0.00221
Nie
5 18 4 FIDYT Katarzyna Agnieszka 203 1.34% 0.00134
Nie
5 18 5 KUBICA Sebastian Patryk 297 1.96% 0.00196
Nie
5 18 6 MOCZEK-DZIĄĆKO Aneta Maria 130 0.86% 0.00086
Nie
5 18 7 REISCH-KLOSE Jolanta Ewa 149 0.98% 0.00098
Nie
5 19 1 SZEWCZULAK Tomasz 52 0.34% 0.00034
Nie
5 19 2 FABISZEWSKA Roksana Julia 8 0.05% 5.0E-5
Nie
5 19 3 ZARÓWNY Jacek Ireneusz 1 0.01% 1.0E-5
Nie
5 19 4 MAZUR Celina Maria 7 0.05% 5.0E-5
Nie
5 19 5 BARCIK Bogumiła Ewa 4 0.03% 3.0E-5
Nie
5 19 6 BOJDYS Dariusz Mateusz 6 0.04% 4.0E-5
Nie
5 19 7 MIODOŃSKA-ORECKA Aleksandra 15 0.10% 0.0001
Nie
5 20 1 LISIŃSKI Marcin 899 5.94% 0.00594
Nie
5 20 2 JUSZCZYK Henryk Antoni 545 3.60% 0.0036
Nie
5 20 3 BALICKA Joanna Elżbieta 154 1.02% 0.00102
Nie
5 20 4 BALON Jerzy 115 0.76% 0.00076
Nie
5 20 5 KRUCZEK Antoni Józef 228 1.51% 0.00151
Nie
5 20 6 NOWAK Agnieszka 100 0.66% 0.00066
Nie
5 20 7 PISOWADZKA Halina Elżbieta 199 1.31% 0.00131
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DRABEK Przemysław Mieczysław 39 wyższe Bielsko-Biała, 23 783 32.70 Druga tura
2 JACHNIK Jerzy Witold 68 wyższe Bielsko-Biała, 1 825 2.51 Nie
3 KLIMASZEWSKI Jarosław Jan 48 wyższe Bielsko-Biała, 28 999 39.87 Druga tura
4 OKRZESIK Janusz Władysław 54 wyższe Bielsko-Biała, 16 713 22.98 Nie
5 SOCHA Monika Ewa 33 średnie Bielsko-Biała, 666 0.92 Nie
6 WRONA Ryszard 69 wyższe Bielsko-Biała, 745 1.02 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Mazańcowicka 34 Bielsko-Biała stały 1 975 1 079 1 079 54.63% 0.05463
1 066 98.80%
2 "AQUA" S. A. Oczyszczalnia Ścieków, ul. Bestwińska 63 Bielsko-Biała stały 2 287 1 283 1 274 55.71% 0.05571
1 270 99.69%
3 Przedszkole Nr 40, ul. Komorowicka 338 Bielsko-Biała stały 2 129 1 105 1 104 51.86% 0.05186
1 096 99.28%
4 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Czereśniowa 20 Bielsko-Biała stały 2 197 1 263 1 273 57.94% 0.05794
1 262 99.14%
5 Dom Kultury w Hałcnowie, ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk 1 Bielsko-Biała stały 2 343 1 322 1 321 56.38% 0.05638
1 313 99.39%
6 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wyzwolenia 343 Bielsko-Biała stały 2 285 1 261 1 261 55.19% 0.05519
1 257 99.68%
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wincentego Witosa 96 Bielsko-Biała stały 2 214 1 159 1 146 51.76% 0.05176
1 136 99.13%
8 Przedszkole Nr 5, ul. Montażowa 5 Bielsko-Biała stały 2 232 1 280 1 277 57.21% 0.05721
1 265 99.06%
9 Zespół Szkół Budowlanych im. Generała Stanisława Maczka, ul. Budowlanych 4 Bielsko-Biała stały 1 745 790 788 45.16% 0.04516
786 99.75%
10 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Listopadowa 70 Bielsko-Biała stały 1 650 860 859 52.06% 0.05206
855 99.53%
11 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała stały 2 645 1 431 1 431 54.10% 0.0541
1 420 99.23%
12 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała stały 2 504 1 220 1 216 48.56% 0.04856
1 211 99.59%
13 Sala Klubu Sportowego GWARDIA, ul. Jaskrowa 13 Bielsko-Biała stały 2 151 920 920 42.77% 0.04277
912 99.13%
14 Siedziba Rady Osiedla "Wapienica", ul. Cieszyńska 388 Bielsko-Biała stały 2 204 1 198 1 196 54.26% 0.05426
1 190 99.50%
15 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, ul. Cieszyńska 393 Bielsko-Biała stały 2 090 1 159 1 159 55.45% 0.05545
1 147 98.96%
16 Biuro Nadleśnictwa, ul. Kopytko 13 Bielsko-Biała stały 2 321 1 378 1 378 59.37% 0.05937
1 366 99.13%
17 Siedziba Rady Osiedla " Polskich Skrzydeł", ul. Ikara 2 Bielsko-Biała stały 2 561 1 531 1 530 59.74% 0.05974
1 522 99.48%
18 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała stały 1 935 1 067 1 063 54.94% 0.05494
1 062 99.91%
19 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała stały 2 100 1 142 1 141 54.33% 0.05433
1 136 99.56%
20 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Kazimierza Brodzińskiego 3 Bielsko-Biała stały 1 859 874 873 46.96% 0.04696
862 98.74%
21 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Bratków 6 Bielsko-Biała stały 2 050 1 120 1 120 54.63% 0.05463
1 114 99.46%
22 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Piastowska 86 Bielsko-Biała stały 1 828 959 957 52.35% 0.05235
947 98.96%
23 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Macierzy Szkolnej, ul. Adama Asnyka 30 Bielsko-Biała stały 1 279 692 689 53.87% 0.05387
684 99.27%
24 Siedziba Rady Osiedla "Stare Bielsko", ul. Jana Sobieskiego 307A Bielsko-Biała stały 1 761 1 094 1 094 62.12% 0.06212
1 087 99.36%
25 Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zapłocie Duże 1 Bielsko-Biała stały 1 847 1 091 1 088 58.91% 0.05891
1 084 99.63%
26 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, ul. Filarowa 52 Bielsko-Biała stały 1 629 920 920 56.48% 0.05648
915 99.46%
27 NZOZ Przychodnia "Trójka" S. C., ul. Stanisława Staszica 1 Bielsko-Biała stały 2 566 1 005 1 004 39.13% 0.03913
995 99.10%
28 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Emilii Plater 3 Bielsko-Biała stały 1 937 1 071 1 071 55.29% 0.05529
1 068 99.72%
29 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Bielsko-Biała stały 1 863 924 921 49.44% 0.04944
917 99.57%
30 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Jana Sobieskiego 15 Bielsko-Biała stały 1 766 815 819 46.38% 0.04638
814 99.39%
31 Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Julisza Słowackiego 24 Bielsko-Biała stały 1 865 772 772 41.39% 0.04139
768 99.48%
32 Dom Kultury " Włókniarzy", ul. 1 Maja 12 Bielsko-Biała stały 1 600 859 858 53.63% 0.05363
855 99.65%
33 Urząd Miejski w Bielsku-Białej, plac Ratuszowy 6 Bielsko-Biała stały 2 048 1 212 1 208 58.98% 0.05898
1 205 99.75%
34 Zespół Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca, ul. Akademii Umiejętności 1 Bielsko-Biała stały 1 696 903 897 52.89% 0.05289
891 99.33%
35 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Milusińskich 6 Bielsko-Biała stały 1 736 940 936 53.92% 0.05392
930 99.36%
36 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała stały 1 724 1 096 1 090 63.23% 0.06323
1 085 99.54%
37 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała stały 1 692 875 874 51.65% 0.05165
869 99.43%
38 Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki, ul. Józefa Lompy 11 Bielsko-Biała stały 1 600 769 769 48.06% 0.04806
760 98.83%
39 Przedszkole nr 38, ul. Grażyny 19 Bielsko-Biała stały 1 972 982 982 49.80% 0.0498
972 98.98%
40 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Partyzantów 55 Bielsko-Biała stały 1 826 854 853 46.71% 0.04671
845 99.06%
41 Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica, ul. Maksyma Gorkiego 7 Bielsko-Biała stały 1 730 918 917 53.01% 0.05301
911 99.35%
42 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jerzego Kukuczki, ul. Teofila Lenartowicza 17 Bielsko-Biała stały 1 538 859 852 55.40% 0.0554
845 99.18%
43 Przedszkole Integracyjne Nr 2, ul. Łagodna 16 Bielsko-Biała stały 1 546 879 879 56.86% 0.05686
869 98.86%
44 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Łagodna 26 Bielsko-Biała stały 1 702 1 015 1 015 59.64% 0.05964
1 006 99.11%
45 Przedszkole Nr 50, ul. Łagodna 27a Bielsko-Biała stały 1 682 930 930 55.29% 0.05529
927 99.68%
46 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała stały 1 532 829 829 54.11% 0.05411
827 99.76%
47 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała stały 2 326 1 340 1 337 57.48% 0.05748
1 333 99.70%
48 Miejski Dom Kultury, ul. Podgórna 29 Bielsko-Biała stały 2 552 1 483 1 485 58.19% 0.05819
1 484 99.93%
49 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły, ul. Lipnicka 226 Bielsko-Biała stały 2 393 1 482 1 482 61.93% 0.06193
1 468 99.06%
50 Przedszkole Nr 24, ul. Stefanii Sempołowskiej 52 Bielsko-Biała stały 1 463 734 737 50.38% 0.05038
733 99.46%
51 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Straconki 25 Bielsko-Biała stały 1 687 932 932 55.25% 0.05525
929 99.68%
52 Przedszkole Nr 6, ul. Góralska 4 Bielsko-Biała stały 1 756 1 011 1 010 57.52% 0.05752
1 006 99.60%
53 Miejski Dom Kultury, ul. Żywiecka 302 Bielsko-Biała stały 2 287 1 326 1 326 57.98% 0.05798
1 321 99.62%
54 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza, ul. Złoty Potok 7 Bielsko-Biała stały 2 730 1 719 1 720 63.00% 0.063
1 704 99.07%
55 Siedziba Rady Osiedla " Aleksandrowice", ul. Wrzosowa 20 Bielsko-Biała stały 1 490 922 919 61.68% 0.06168
916 99.67%
56 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała stały 2 125 1 236 1 236 58.16% 0.05816
1 232 99.68%
57 Przedszkole Nr 55, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała stały 1 909 1 093 1 093 57.26% 0.05726
1 088 99.54%
58 Środowiskowe Centrum Pomocy Dom Dziennego Pobytu, ul. Sternicza 8a Bielsko-Biała stały 2 092 1 093 1 091 52.15% 0.05215
1 083 99.27%
59 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały 2 454 1 409 1 409 57.42% 0.05742
1 403 99.57%
60 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały 2 420 1 369 1 368 56.53% 0.05653
1 365 99.78%
61 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały 2 844 1 638 1 633 57.42% 0.05742
1 626 99.57%
62 Siedziba Rady Osiedla " Kamienica", ul. Karpacka 119 Bielsko-Biała stały 1 559 988 988 63.37% 0.06337
982 99.39%
63 ZIAD Bielsko-Biała S. A., al. Armii Krajowej 220 Bielsko-Biała stały 1 747 1 016 1 016 58.16% 0.05816
1 011 99.51%
64 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 23, ul. Karpacka 127 Bielsko-Biała stały 1 550 1 064 1 064 68.65% 0.06865
1 062 99.81%
65 Dom Kultury " Mikuszowice Śląskie", ul. Olszówka 20 Bielsko-Biała stały 2 121 1 157 1 156 54.50% 0.0545
1 148 99.31%
66 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Pocztowa 28a Bielsko-Biała stały 2 106 1 190 1 192 56.60% 0.0566
1 185 99.41%
67 Akademia Techniczno-Humanistyczna, ul. Willowa 2 - Budynek B - 27 Bielsko-Biała stały 1 884 1 079 1 074 57.01% 0.05701
1 071 99.72%
68 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych, Żywiecka 15 Bielsko-Biała dom pomocy społecznej 51 29 29 56.86% 0.05686
24 82.76%
69 Oddział Zewnętrzy w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie, Juliusza Słowackiego 15a Bielsko-Biała areszt Śledczy 90 45 45 50.00% 0.05
45 100.00%
70 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Stanisła Wyspiańskiego 21 Bielsko-Biała szpital 79 29 29 36.71% 0.03671
29 100.00%
71 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Wyzwolenia 18 Bielsko-Biała szpital 129 15 15 11.63% 0.01163
15 100.00%
72 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, ul. Emilii Plater 17 Bielsko-Biała szpital 33 2 2 6.06% 0.00606
2 100.00%
73 Szpital Wojewódzki, al. Armii Krajowej 101 Bielsko-Biała szpital 197 91 90 45.69% 0.04569
89 98.89%
74 Dom Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela", Pocztowa 14a Bielsko-Biała dom pomocy społecznej 88 54 54 61.36% 0.06136
53 98.15%
75 Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Olszówka 102 Bielsko-Biała szpital 0 0 0 00.00% 0
0 00.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DRABEK Przemysław Mieczysław 39 wyższe Bielsko-Biała, 29962 44.50 Nie
2 KLIMASZEWSKI Jarosław Jan 48 wyższe Bielsko-Biała, 37366 55.50 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych KLIMASZEWSKI Jarosław Jan Głosów ważnych oddanych na kandydatów DRABEK Przemysław Mieczysław
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Mazańcowicka 34 Bielsko-Biała 976 497 50.92% 0.05092
49.08% 479
2 "AQUA" S. A. Oczyszczalnia Ścieków, ul. Bestwińska 63 Bielsko-Biała 1211 516 42.61% 0.04261
57.39% 695
3 Przedszkole Nr 40, ul. Komorowicka 338 Bielsko-Biała 1001 450 44.96% 0.04496
55.04% 551
4 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Czereśniowa 20 Bielsko-Biała 1134 572 50.44% 0.05044
49.56% 562
5 Dom Kultury w Hałcnowie, ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk 1 Bielsko-Biała 1196 536 44.82% 0.04482
55.18% 660
6 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wyzwolenia 343 Bielsko-Biała 1105 507 45.88% 0.04588
54.12% 598
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wincentego Witosa 96 Bielsko-Biała 1035 473 45.70% 0.0457
54.30% 562
8 Przedszkole Nr 5, ul. Montażowa 5 Bielsko-Biała 1165 579 49.70% 0.0497
50.30% 586
9 Zespół Szkół Budowlanych im. Generała Stanisława Maczka, ul. Budowlanych 4 Bielsko-Biała 709 395 55.71% 0.05571
44.29% 314
10 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Listopadowa 70 Bielsko-Biała 820 484 59.02% 0.05902
40.98% 336
11 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała 1297 704 54.28% 0.05428
45.72% 593
12 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała 1122 594 52.94% 0.05294
47.06% 528
13 Sala Klubu Sportowego GWARDIA, ul. Jaskrowa 13 Bielsko-Biała 885 478 54.01% 0.05401
45.99% 407
14 Siedziba Rady Osiedla "Wapienica", ul. Cieszyńska 388 Bielsko-Biała 1084 598 55.17% 0.05517
44.83% 486
15 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, ul. Cieszyńska 393 Bielsko-Biała 1059 528 49.86% 0.04986
50.14% 531
16 Biuro Nadleśnictwa, ul. Kopytko 13 Bielsko-Biała 1268 832 65.62% 0.06562
34.38% 436
17 Siedziba Rady Osiedla " Polskich Skrzydeł", ul. Ikara 2 Bielsko-Biała 1446 860 59.47% 0.05947
40.53% 586
18 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała 985 549 55.74% 0.05574
44.26% 436
19 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała 1091 579 53.07% 0.05307
46.93% 512
20 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Kazimierza Brodzińskiego 3 Bielsko-Biała 816 451 55.27% 0.05527
44.73% 365
21 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Bratków 6 Bielsko-Biała 1072 641 59.79% 0.05979
40.21% 431
22 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Piastowska 86 Bielsko-Biała 869 482 55.47% 0.05547
44.53% 387
23 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Macierzy Szkolnej, ul. Adama Asnyka 30 Bielsko-Biała 624 372 59.62% 0.05962
40.38% 252
24 Siedziba Rady Osiedla "Stare Bielsko", ul. Jana Sobieskiego 307A Bielsko-Biała 1001 610 60.94% 0.06094
39.06% 391
25 Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zapłocie Duże 1 Bielsko-Biała 1026 612 59.65% 0.05965
40.35% 414
26 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, ul. Filarowa 52 Bielsko-Biała 778 417 53.60% 0.0536
46.40% 361
27 NZOZ Przychodnia "Trójka" S. C., ul. Stanisława Staszica 1 Bielsko-Biała 929 474 51.02% 0.05102
48.98% 455
28 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Emilii Plater 3 Bielsko-Biała 1016 658 64.76% 0.06476
35.24% 358
29 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Bielsko-Biała 845 512 60.59% 0.06059
39.41% 333
30 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Jana Sobieskiego 15 Bielsko-Biała 772 397 51.42% 0.05142
48.58% 375
31 Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Julisza Słowackiego 24 Bielsko-Biała 699 384 54.94% 0.05494
45.06% 315
32 Dom Kultury " Włókniarzy", ul. 1 Maja 12 Bielsko-Biała 774 453 58.53% 0.05853
41.47% 321
33 Urząd Miejski w Bielsku-Białej, plac Ratuszowy 6 Bielsko-Biała 1155 586 50.74% 0.05074
49.26% 569
34 Zespół Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca, ul. Akademii Umiejętności 1 Bielsko-Biała 837 528 63.08% 0.06308
36.92% 309
35 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Milusińskich 6 Bielsko-Biała 849 471 55.48% 0.05548
44.52% 378
36 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała 991 551 55.60% 0.0556
44.40% 440
37 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała 789 455 57.67% 0.05767
42.33% 334
38 Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki, ul. Józefa Lompy 11 Bielsko-Biała 698 425 60.89% 0.06089
39.11% 273
39 Przedszkole nr 38, ul. Grażyny 19 Bielsko-Biała 849 523 61.60% 0.0616
38.40% 326
40 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Partyzantów 55 Bielsko-Biała 783 443 56.58% 0.05658
43.42% 340
41 Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica, ul. Maksyma Gorkiego 7 Bielsko-Biała 836 461 55.14% 0.05514
44.86% 375
42 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jerzego Kukuczki, ul. Teofila Lenartowicza 17 Bielsko-Biała 770 432 56.10% 0.0561
43.90% 338
43 Przedszkole Integracyjne Nr 2, ul. Łagodna 16 Bielsko-Biała 780 388 49.74% 0.04974
50.26% 392
44 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Łagodna 26 Bielsko-Biała 942 531 56.37% 0.05637
43.63% 411
45 Przedszkole Nr 50, ul. Łagodna 27a Bielsko-Biała 841 414 49.23% 0.04923
50.77% 427
46 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała 768 399 51.95% 0.05195
48.05% 369
47 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała 1249 707 56.61% 0.05661
43.39% 542
48 Miejski Dom Kultury, ul. Podgórna 29 Bielsko-Biała 1364 632 46.33% 0.04633
53.67% 732
49 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły, ul. Lipnicka 226 Bielsko-Biała 1385 782 56.46% 0.05646
43.54% 603
50 Przedszkole Nr 24, ul. Stefanii Sempołowskiej 52 Bielsko-Biała 699 406 58.08% 0.05808
41.92% 293
51 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Straconki 25 Bielsko-Biała 902 497 55.10% 0.0551
44.90% 405
52 Przedszkole Nr 6, ul. Góralska 4 Bielsko-Biała 963 526 54.62% 0.05462
45.38% 437
53 Miejski Dom Kultury, ul. Żywiecka 302 Bielsko-Biała 1215 679 55.88% 0.05588
44.12% 536
54 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza, ul. Złoty Potok 7 Bielsko-Biała 1600 863 53.94% 0.05394
46.06% 737
55 Siedziba Rady Osiedla " Aleksandrowice", ul. Wrzosowa 20 Bielsko-Biała 854 525 61.48% 0.06148
38.52% 329
56 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała 1148 643 56.01% 0.05601
43.99% 505
57 Przedszkole Nr 55, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała 987 569 57.65% 0.05765
42.35% 418
58 Środowiskowe Centrum Pomocy Dom Dziennego Pobytu, ul. Sternicza 8a Bielsko-Biała 1006 541 53.78% 0.05378
46.22% 465
59 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała 1307 731 55.93% 0.05593
44.07% 576
60 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała 1266 668 52.76% 0.05276
47.24% 598
61 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała 1523 867 56.93% 0.05693
43.07% 656
62 Siedziba Rady Osiedla " Kamienica", ul. Karpacka 119 Bielsko-Biała 891 584 65.54% 0.06554
34.46% 307
63 ZIAD Bielsko-Biała S. A., al. Armii Krajowej 220 Bielsko-Biała 962 652 67.78% 0.06778
32.22% 310
64 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 23, ul. Karpacka 127 Bielsko-Biała 975 662 67.90% 0.0679
32.10% 313
65 Dom Kultury " Mikuszowice Śląskie", ul. Olszówka 20 Bielsko-Biała 1057 673 63.67% 0.06367
36.33% 384
66 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Pocztowa 28a Bielsko-Biała 1108 681 61.46% 0.06146
38.54% 427
67 Akademia Techniczno-Humanistyczna, ul. Willowa 2 - Budynek B - 27 Bielsko-Biała 978 577 59.00% 0.059
41.00% 401
68 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych, Żywiecka 15 Bielsko-Biała 24 1 4.17% 0.00417
95.83% 23
69 Oddział Zewnętrzy w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie, Juliusza Słowackiego 15a Bielsko-Biała 35 24 68.57% 0.06857
31.43% 11
70 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Stanisła Wyspiańskiego 21 Bielsko-Biała 12 9 75.00% 0.075
25.00% 3
71 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Wyzwolenia 18 Bielsko-Biała 8 5 62.50% 0.0625
37.50% 3
72 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, ul. Emilii Plater 17 Bielsko-Biała 5 3 60.00% 0.06
40.00% 2
73 Szpital Wojewódzki, al. Armii Krajowej 101 Bielsko-Biała 47 22 46.81% 0.04681
53.19% 25
74 Dom Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela", Pocztowa 14a Bielsko-Biała 58 36 62.07% 0.06207
37.93% 22
75 Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Olszówka 102 Bielsko-Biała 2 0 00.00% 0
100.00% 2

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Mazańcowicka 34 Bielsko-Biała stały 1978 979 979 49.49% 0.04949
976 99.69%
2 "AQUA" S. A. Oczyszczalnia Ścieków, ul. Bestwińska 63 Bielsko-Biała stały 2290 1218 1218 53.19% 0.05319
1211 99.43%
3 Przedszkole Nr 40, ul. Komorowicka 338 Bielsko-Biała stały 2131 1010 1009 47.35% 0.04735
1001 99.21%
4 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Czereśniowa 20 Bielsko-Biała stały 2146 1132 1143 53.26% 0.05326
1134 99.21%
5 Dom Kultury w Hałcnowie, ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk 1 Bielsko-Biała stały 2344 1199 1199 51.15% 0.05115
1196 99.75%
6 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wyzwolenia 343 Bielsko-Biała stały 2282 1109 1109 48.60% 0.0486
1105 99.64%
7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wincentego Witosa 96 Bielsko-Biała stały 2207 1043 1043 47.26% 0.04726
1035 99.23%
8 Przedszkole Nr 5, ul. Montażowa 5 Bielsko-Biała stały 2229 1168 1167 52.36% 0.05236
1165 99.83%
9 Zespół Szkół Budowlanych im. Generała Stanisława Maczka, ul. Budowlanych 4 Bielsko-Biała stały 1750 713 713 40.74% 0.04074
709 99.44%
10 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Listopadowa 70 Bielsko-Biała stały 1650 825 826 50.06% 0.05006
820 99.27%
11 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała stały 2646 1306 1306 49.36% 0.04936
1297 99.31%
12 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30 Bielsko-Biała stały 2510 1136 1134 45.18% 0.04518
1122 98.94%
13 Sala Klubu Sportowego GWARDIA, ul. Jaskrowa 13 Bielsko-Biała stały 2130 889 890 41.78% 0.04178
885 99.44%
14 Siedziba Rady Osiedla "Wapienica", ul. Cieszyńska 388 Bielsko-Biała stały 2201 1091 1091 49.57% 0.04957
1084 99.36%
15 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, ul. Cieszyńska 393 Bielsko-Biała stały 2077 1063 1062 51.13% 0.05113
1059 99.72%
16 Biuro Nadleśnictwa, ul. Kopytko 13 Bielsko-Biała stały 2329 1282 1280 54.96% 0.05496
1268 99.06%
17 Siedziba Rady Osiedla " Polskich Skrzydeł", ul. Ikara 2 Bielsko-Biała stały 2564 1451 1451 56.59% 0.05659
1446 99.66%
18 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała stały 1937 989 989 51.06% 0.05106
985 99.60%
19 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Józefa Rymera 2 Bielsko-Biała stały 2101 1100 1100 52.36% 0.05236
1091 99.18%
20 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Kazimierza Brodzińskiego 3 Bielsko-Biała stały 1854 818 818 44.12% 0.04412
816 99.76%
21 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Bratków 6 Bielsko-Biała stały 2049 1078 1077 52.56% 0.05256
1072 99.54%
22 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Piastowska 86 Bielsko-Biała stały 1830 875 875 47.81% 0.04781
869 99.31%
23 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Macierzy Szkolnej, ul. Adama Asnyka 30 Bielsko-Biała stały 1273 631 631 49.57% 0.04957
624 98.89%
24 Siedziba Rady Osiedla "Stare Bielsko", ul. Jana Sobieskiego 307A Bielsko-Biała stały 1764 1008 1008 57.14% 0.05714
1001 99.31%
25 Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zapłocie Duże 1 Bielsko-Biała stały 1833 1031 1031 56.25% 0.05625
1026 99.52%
26 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, ul. Filarowa 52 Bielsko-Biała stały 1633 783 785 48.07% 0.04807
778 99.11%
27 NZOZ Przychodnia "Trójka" S. C., ul. Stanisława Staszica 1 Bielsko-Biała stały 2572 937 936 36.39% 0.03639
929 99.25%
28 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Emilii Plater 3 Bielsko-Biała stały 1925 1021 1021 53.04% 0.05304
1016 99.51%
29 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 Bielsko-Biała stały 1868 848 848 45.40% 0.0454
845 99.65%
30 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Jana Sobieskiego 15 Bielsko-Biała stały 1766 776 776 43.94% 0.04394
772 99.48%
31 Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Julisza Słowackiego 24 Bielsko-Biała stały 1868 705 705 37.74% 0.03774
699 99.15%
32 Dom Kultury " Włókniarzy", ul. 1 Maja 12 Bielsko-Biała stały 1593 777 777 48.78% 0.04878
774 99.61%
33 Urząd Miejski w Bielsku-Białej, plac Ratuszowy 6 Bielsko-Biała stały 2044 1162 1161 56.80% 0.0568
1155 99.48%
34 Zespół Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca, ul. Akademii Umiejętności 1 Bielsko-Biała stały 1694 840 838 49.47% 0.04947
837 99.88%
35 Środowiskowe Centrum Pomocy Klub Samopomocy, ul. Milusińskich 6 Bielsko-Biała stały 1725 859 859 49.80% 0.0498
849 98.84%
36 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała stały 1725 994 994 57.62% 0.05762
991 99.70%
37 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19 Bielsko-Biała stały 1689 792 792 46.89% 0.04689
789 99.62%
38 Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki, ul. Józefa Lompy 11 Bielsko-Biała stały 1598 700 700 43.80% 0.0438
698 99.71%
39 Przedszkole nr 38, ul. Grażyny 19 Bielsko-Biała stały 1974 858 858 43.47% 0.04347
849 98.95%
40 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Partyzantów 55 Bielsko-Biała stały 1806 787 787 43.58% 0.04358
783 99.49%
41 Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica, ul. Maksyma Gorkiego 7 Bielsko-Biała stały 1707 842 842 49.33% 0.04933
836 99.29%
42 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jerzego Kukuczki, ul. Teofila Lenartowicza 17 Bielsko-Biała stały 1536 778 775 50.46% 0.05046
770 99.35%
43 Przedszkole Integracyjne Nr 2, ul. Łagodna 16 Bielsko-Biała stały 1547 781 780 50.42% 0.05042
780 100.00%
44 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Łagodna 26 Bielsko-Biała stały 1680 949 944 56.19% 0.05619
942 99.79%
45 Przedszkole Nr 50, ul. Łagodna 27a Bielsko-Biała stały 1678 851 851 50.72% 0.05072
841 98.82%
46 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała stały 1532 768 768 50.13% 0.05013
768 100.00%
47 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13 Bielsko-Biała stały 2327 1253 1256 53.98% 0.05398
1249 99.44%
48 Miejski Dom Kultury, ul. Podgórna 29 Bielsko-Biała stały 2531 1367 1369 54.09% 0.05409
1364 99.63%
49 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły, ul. Lipnicka 226 Bielsko-Biała stały 2387 1399 1398 58.57% 0.05857
1385 99.07%
50 Przedszkole Nr 24, ul. Stefanii Sempołowskiej 52 Bielsko-Biała stały 1448 697 699 48.27% 0.04827
699 100.00%
51 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Straconki 25 Bielsko-Biała stały 1691 910 907 53.64% 0.05364
902 99.45%
52 Przedszkole Nr 6, ul. Góralska 4 Bielsko-Biała stały 1754 967 965 55.02% 0.05502
963 99.79%
53 Miejski Dom Kultury, ul. Żywiecka 302 Bielsko-Biała stały 2283 1227 1227 53.75% 0.05375
1215 99.02%
54 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza, ul. Złoty Potok 7 Bielsko-Biała stały 2747 1605 1606 58.46% 0.05846
1600 99.63%
55 Siedziba Rady Osiedla " Aleksandrowice", ul. Wrzosowa 20 Bielsko-Biała stały 1494 862 861 57.63% 0.05763
854 99.19%
56 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała stały 2134 1159 1158 54.26% 0.05426
1148 99.14%
57 Przedszkole Nr 55, ul. Sternicza 4 Bielsko-Biała stały 1911 991 991 51.86% 0.05186
987 99.60%
58 Środowiskowe Centrum Pomocy Dom Dziennego Pobytu, ul. Sternicza 8a Bielsko-Biała stały 2086 1014 1015 48.66% 0.04866
1006 99.11%
59 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały 2455 1316 1316 53.60% 0.0536
1307 99.32%
60 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały 2417 1270 1269 52.50% 0.0525
1266 99.76%
61 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5 Bielsko-Biała stały 2844 1527 1527 53.69% 0.05369
1523 99.74%
62 Siedziba Rady Osiedla " Kamienica", ul. Karpacka 119 Bielsko-Biała stały 1565 898 898 57.38% 0.05738
891 99.22%
63 ZIAD Bielsko-Biała S. A., al. Armii Krajowej 220 Bielsko-Biała stały 1741 967 967 55.54% 0.05554
962 99.48%
64 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 23, ul. Karpacka 127 Bielsko-Biała stały 1578 981 981 62.17% 0.06217
975 99.39%
65 Dom Kultury " Mikuszowice Śląskie", ul. Olszówka 20 Bielsko-Biała stały 2114 1067 1067 50.47% 0.05047
1057 99.06%
66 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Pocztowa 28a Bielsko-Biała stały 2097 1111 1113 53.08% 0.05308
1108 99.55%
67 Akademia Techniczno-Humanistyczna, ul. Willowa 2 - Budynek B - 27 Bielsko-Biała stały 1887 989 989 52.41% 0.05241
978 98.89%
68 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych, Żywiecka 15 Bielsko-Biała dom pomocy społecznej 52 25 25 48.08% 0.04808
24 96.00%
69 Oddział Zewnętrzy w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie, Juliusza Słowackiego 15a Bielsko-Biała areszt Śledczy 73 36 36 49.32% 0.04932
35 97.22%
70 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Stanisła Wyspiańskiego 21 Bielsko-Biała szpital 36 12 12 33.33% 0.03333
12 100.00%
71 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, Wyzwolenia 18 Bielsko-Biała szpital 8 8 8 100.00% 0.1
8 100.00%
72 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, ul. Emilii Plater 17 Bielsko-Biała szpital 30 5 5 16.67% 0.01667
5 100.00%
73 Szpital Wojewódzki, al. Armii Krajowej 101 Bielsko-Biała szpital 152 47 47 30.92% 0.03092
47 100.00%
74 Dom Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela", Pocztowa 14a Bielsko-Biała dom pomocy społecznej 87 61 61 70.11% 0.07011
58 95.08%
75 Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Olszówka 102 Bielsko-Biała szpital 18 2 2 11.11% 0.01111
2 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Bielsko-Biała - ogółem 1 25 5 162 038 133 858 75 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 35 1
Ogółem 70 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 229 107 47% 122 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 6 1 17% 5 83%
Ogółem 229 107 47% 122 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 51 50 51
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 53 33 56
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 16 8 50% 8 50%
30-39 46 18 39% 28 61%
40-59 93 48 52% 45 48%
60+ 74 33 45% 41 55%
Ogółem 229 107 47% 122 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 1 50% 1 50%
40-59 2 0 0% 2 100%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 6 1 17% 5 83%