Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 188 040
Wyborców 154 865
Obwodów 94
  • Wybory do Rady Miasta Kielce
  • Wybory Prezydenta Miasta Kielce
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Gimnazjum nr 3, ul. Marszałkowska 40 Kielce stały Nie ULICA: Kasztanowa, Klonowa od nr 20 do nr 38 (parzyste) i od nr 19 do nr 49 (nieparzyste), Ludwika Zamenhofa, Marszałkowska od nr 2 do nr 34 (parzyste) i od nr 37 do nr 59 (nieparzyste), Miodowa, Modrzewiowa, Piesza, Topolowa od nr 25 (parzyste i nieparzyste do końca), Turystyczna od nr 7 (nieparzyste do końca), Wiśniowa, Wojewódzka numer 2 i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste)
2 Przedszkole Samorządowe nr 6, ul. Bukowa 8 Kielce stały Nie Ulice: Bukowa, Jesionowa (wszystkie parzyste), Marszałkowska od nr 36 do nr 78 (parzyste), Stara, Studzienna, Szydłówek Dolny, Turystyczna od nr 1 do nr 5 (nieparzyste), Warszawska od nr 91 do nr 117 (nieparzyste).
3 Przedszkole Samorządowe nr 1, ul. Cypriana Kamila Norwida 5 Kielce stały Nie Ulice: Cypriana Kamila Norwida, Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 5 (parzyste i nieparzyste), Stanisława Wyspiańskiego, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Warszawska od nr 102 do nr 110 (parzyste).
4 Przedszkole Samorządowe nr 32, ul. Jana Kasprowicza 5 Kielce stały Nie Ulice: Jana Kasprowicza, Leopolda Staffa
5 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leopolda Staffa 7 Kielce stały Nie ULICA: Biskupa Wincentego Kadłubka, Józefa Szermentowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Marii Konopnickiej od nr 6 (parzyste i nieparzyste do końca), Mikołaja Reja, Studencka
6 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce stały Tak ULICA: Aleksandry Dobrowolskiej, Domaniówka od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 3A (nieparzyste), Elizy Orzeszkowej od nr 2 do nr 22 (parzyste), Gabrieli Zapolskiej od nr 22 (parzyste i nieparzyste do końca), Masłowska od nr 1 do nr 5 (parzyste i nieparzyste), Szydłówek Górny, Warszawska od nr 112 do nr 148 (parzyste)
7 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11, ul. Jasna 20/22 Kielce stały Tak Ulice: 1 Maja od nr 54 do nr 106A (parzyste) i od nr 51 do nr 75 (nieparzyste), Czarnowska (wszystkie parzyste), Głęboczka, Jasna, Kąpielowa, Krzywa, Mostowa, Przemysława Gosiewskiego, Robotnicza numer 49 i od nr 1 do nr 10A (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 7, Sabinówek, Składowa, Stefana Okrzei, Stolarska, Zagnańska od nr 1 do nr 63 (parzyste i nieparzyste) i od nr 64 do nr 86 (parzyste), Żelazna od nr 1 do nr 25 (parzyste i nieparzyste).
8 Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27, ul. Marszłkowska 11A Kielce stały Tak ULICA: Dębowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa (wszystkie nieparzyste), Klonowa od nr 1 do nr 18 (parzyste i nieparzyste), Marszałkowska od nr 7 do nr 35 (nieparzyste), Nowowiejska od nr 7 (nieparzyste do końca), Przelot, Topolowa od nr 1 do nr 24 (parzyste i nieparzyste), Wierzbowa, Wiosenna od nr 6 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Wojewódzka od nr 4 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca)
9 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Targowa 3 Kielce stały Nie ULICA: Nowowiejska (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 5 (nieparzyste), Przecznica, Świętokrzyska od nr 1 do nr 20 (parzyste i nieparzyste), Targowa, Warszawska od nr 48 do nr 100 (parzyste) i od nr 39 do nr 89 (nieparzyste)
10 Przedszkole Samorządowe nr 16, ul. Nowy Świat 34 Kielce stały Nie ULICA: Dąbrowska, Marszałkowska od nr 1 do nr 5 (nieparzyste), Nowy Świat, Pocieszka od nr 2 do nr 8 (parzyste) i (wszystkie nieparzyste), Przechodnia, Wiosenna od nr 2 do nr 4 (parzyste)
11 Zespół Szkół Elektrycznych, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Kielce stały Tak RONDO: Prezydenta Kazimierza Sabbata; ALEJA: Tysiąclecia Państwa Polskiego, IX Wieków Kielc (wszystkie nieparzyste), Solidarności (wszystkie nieparzyste); ULICA: Generała Tadeusza Kościuszki od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 23 (nieparzyste do końca), Lotnicza, Niska, Pocieszka od nr 10 (parzyste do końca), Polna, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Radiowa, Starodomaszowska, Szpitalna, Warszawska od nr 2 do nr 46 (parzyste) i od nr 1 do nr 37 (nieparzyste)
12 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wspólna 17 Kielce stały Nie PLAC: Artystów, Niepodległości; RONDO: Jerzego Giedroycia; SKWER: Jana Bularskiego; ULICA: Henryka Sienkiewicza od nr 29 (nieparzyste do końca), Ignacego Paderewskiego od nr 2 do nr 26/28 (parzyste) i od nr 1 do nr 35 (nieparzyste), Księdza Stanisława Staszica, Planty od nr 19 (parzyste i nieparzyste do końca), Równa, Solna, Wspólna, Złota, Żelazna od nr 26 (parzyste i nieparzyste do końca), Żytnia
13 Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, ul. Stefana Okrzei 8 Kielce stały Tak ALEJA: IX Wieków Kielc od nr 2 do nr 10 (parzyste); PLAC: Konstytucji 3 Maja, Rynek od nr 1 do nr 5 (parzyste i nieparzyste) i od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca); RONDO: Gustawa Herlinga-Grudzińskiego; SKWER: Ireny Sendlerowej; ULICA: Cicha, Czarnowska (wszystkie nieparzyste), Henryka Sienkiewicza od nr 28 (parzyste do końca), Ignacego Paderewskiego od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 37 (nieparzyste do końca), Kozia, Leśna, Mojżesza Pelca, Orla, Panoramiczna, Piotrkowska, Planty od nr 1 do nr 18 (parzyste i nieparzyste), Silniczna.
14 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Generała Tadeusza Kościuszki 5 Kielce stały Nie ALEJA: IX Wieków Kielc od nr 12 (parzyste do końca); PLAC: Najświętszej Maryi Panny, Rynek od nr 6 do nr 12 (parzyste i nieparzyste), Świętego Wojciecha, Wolności (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numerów od 3 do 6, Zamkowy; SKWER: Stefana Żeromskiego; ULICA: Adama Mickiewicza, Bodzentyńska od nr 2 do nr 40 (parzyste) i (wszystkie nieparzyste), Czerwonego Krzyża, Duża, Ewangelicka (wszystkie nieparzyste), Generała Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 21 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 28 (parzyste), Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 27 (parzyste i nieparzyste), Hipoteczna, Jana i Jędrzeja Śniadeckich od nr 2 do nr 6 (parzyste), Jana Pawła II (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Juliusza Słowackiego od nr 2 do nr 10A (parzyste) i od nr 1 do nr 5 (nieparzyste), Kapitulna, Mała, Niecała, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Seminaryjska od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Świętego Leonarda, Wesoła (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 45 (nieparzyste), Zamkowa
15 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego, ul. Zagórska 14 Kielce stały Tak PLAC: Stanisława Moniuszki, Wolności od nr 3 do nr 6 (parzyste i nieparzyste); ULICA: Astronautów, Bodzentyńska od nr 42 (parzyste do końca), Ewangelicka (wszystkie parzyste), Jana i Jędrzeja Śniadeckich od nr 1 do nr 11 (nieparzyste), Jarońskich, Księdza Mikołaja Kopernika, Seminaryjska od nr 11 (nieparzyste do końca), Stefana Żeromskiego od nr 2 do nr 24B (parzyste) i od nr 1 do nr 19 (nieparzyste), Winnicka, Wojciecha Bartosa Głowackiego, Zagórska od nr 2 do nr 32 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste), Zdrojowa, Zygmunta Wróblewskiego, Źródłowa (wszystkie parzyste)
16 Dom Kultury "Zameczek", ul. Juliusza Słowackiego 23 Kielce stały Tak SKWER: Harcerski im. Szarych Szeregów; ULICA: Jana i Jędrzeja Śniadeckich od nr 8 (parzyste do końca) i od nr 13 (nieparzyste do końca), Juliusza Słowackiego od nr 12 (parzyste do końca) i od nr 7 (nieparzyste do końca), Krakowska od nr 2 do nr 30 (parzyste), Ogrodowa, Owocowa, Prosta od nr 2 do nr 20 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste), Sadowa, Seminaryjska od nr 2 do nr 12A (parzyste), Spacerowa, Stefana Żeromskiego od nr 26 (parzyste do końca), Wesoła od nr 47 (nieparzyste do końca), Wojska Polskiego od nr 1 do nr 45 (nieparzyste), Zacisze, Żabia
17 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Prosta 27A Kielce stały Nie ULICA: Generała Józefa Bema, Kosynierów, Nowa, Prosta od nr 22 do nr 58 (parzyste) i od nr 17 do nr 43 (nieparzyste), Seminaryjska od nr 14 (parzyste do końca), Stefana Żeromskiego od nr 21 (nieparzyste do końca), Tarnowska od nr 2 do nr 58 (parzyste), Wojska Polskiego od nr 47 do nr 77 (nieparzyste)
18 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" 49 Kielce stały Nie RONDO: Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych; ULICA: Batalionów Chłopskich od nr 208 (parzyste do końca) i od nr 177 (nieparzyste do końca), Malików od nr 120 (parzyste do końca) i od nr 135 (nieparzyste do końca), Miedziana, Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego „Wilka”, Skrajna od nr 78 (parzyste do końca) i od nr 57 (nieparzyste do końca)
19 Targi Kielce S. A., ul. Zakładowa 1 Kielce stały Tak RONDO: Majora Ignacego Skowrona, Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, Stanisława Mikołajczyka; ULICA: 1 Maja od nr 224A (parzyste do końca) i od nr 169 (nieparzyste do końca), Batalionów Chłopskich od nr 2 do nr 206 (parzyste) i od nr 1 do nr 175 (nieparzyste), Bolesława Markowskiego, Gruchawka, Hubalczyków od nr 22 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Iglasta, Kaczowa, Kazimierza Smolaka, Kongresowa, Lisia, Lubiczna, Łazy, Łódzka (wszystkie parzyste) i od nr 159 (nieparzyste do końca), Piaseczny Dół, Przęsłowa, Transportowców, Wystawowa, Zakładowa, Zastawie, Żelaznogórska, Żołnierzy Wyklętych
20 Przedszkole Samorządowe nr 2, ul. Górnicza 64 Kielce stały Tak ULICA: 1 Maja od nr 202 do nr 224 (parzyste) i od nr 103 do nr 167 (nieparzyste), Częstochowska, Długa, Górnicza, Graniczna, Helenówek od nr 26 (parzyste do końca) i od nr 29 (nieparzyste do końca), Hubalczyków od nr 2 do nr 20 (parzyste), Krótka, Łódzka od nr 1 do nr 157 (nieparzyste), Majora Jana Piwnika „Ponurego” od nr 1 do nr 49 (parzyste i nieparzyste), Marii Skłodowskiej – Curie, Oficerska, Poprzeczna, Przejazd, Przemysłowa od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 41 (nieparzyste do końca), Skrajna od nr 2 do nr 76B (parzyste) i od nr 1 do nr 55 (nieparzyste), Sokola, Sowia, Szklana, Ślichowicka, Średnia, Towarowa, Wróbla (wszystkie nieparzyste), Wygoda, Żurawia
21 Urząd Miasta, ul. Strycharska 6 Kielce stały Tak Ulice: 1 Maja od nr 146 do nr 200 (parzyste), Generała Romualda Traugutta, Gliniana, Helenówek od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 27 (nieparzyste), Karola Olszewskiego, Krucza, Majora Jana Piwnika „Ponurego” od nr 50 (parzyste i nieparzyste do końca), Pawia, Przemysłowa od nr 2 do nr 28A (parzyste) i od nr 1 do nr 39 (nieparzyste), Przygodna, Robotnicza numer 7 oraz od nr 11 (parzyste i nieparzyste do końca) z wyłączeniem numeru 49, Samuela Bogumiła Lindego, Skrzetlewska, Strycharska, Szczygla, Świętej Weroniki, Tartaczna, Wronia, Wróbla (wszystkie parzyste).
22 Przedszkole Samorządowe nr 18, ul. Malików 3 Kielce stały Nie ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa od nr 17 (nieparzyste do końca). ULICA: Białogońska, Jarząbek, Jędrusiów, Machnowicka, Malików od nr 2 do nr 118 (parzyste) i od nr 1 do nr 133 (nieparzyste), Piekoszowska od nr 142 (parzyste i nieparzyste do końca), Pradło, Stawki, Wygon.
23 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały Tak ULICA: Fałdowa, Kolejarzy, Kredowa, Tektoniczna, Triasowa.
24 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały Tak ULICA: Dewońska od nr 11 (parzyste i nieparzyste do końca), Edmunda Massalskiego od nr 22 (parzyste do końca), Jurajska, Kazimierza Kaznowskiego.
25 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały Tak ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa od nr 24 (parzyste do końca). ULICA: Edmunda Massalskiego od nr 11 (nieparzyste do końca) Hercyńska, Karbońska, Mariana Raciborskiego.
26 Klub „Domatorek”, ul. Edmunda Massalskiego 4 Kielce stały Tak ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa od nr 12 do nr 14 (parzyste). RONDO: Majora Franciszka Jaskulskiego „Zagończyka”. ULICA: Dewońska od nr 1 do nr 10 (parzyste i nieparzyste), Edmunda Massalskiego od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), Króla Kazimierza Wielkiego od nr 28 (parzyste do końca) i od nr 21 (nieparzyste do końca), Sylwestra Kowalczewskiego od nr 11 (nieparzyste do końca).
27 Przedszkole Samorządowe nr 34, Aleja Jerzego Szajnowicza – Iwanowa 15 Kielce stały Tak ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa od nr 8 do nr 10 (parzyste) oraz od nr 16 do nr 22 (parzyste) i od nr 7 do nr 15 (nieparzyste). RONDO: Pułkownika Jana Zientarskiego. ULICA: Grunwaldzka od nr 57 (nieparzyste do końca), Gwarków numer 2, Króla Kazimierza Wielkiego od nr 2 do nr 26 (parzyste) i od nr 1 do nr 19 (nieparzyste), Permska, Piekoszowska od nr 102 do nr 140A (parzyste) i od nr 95 do nr 141 (nieparzyste), Starowiejska, Sylurska, Sylwestra Kowalczewskiego od nr 1 do nr 9 (nieparzyste).
28 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 25 Kielce stały Nie ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa od nr 1 do nr 6 (parzyste i nieparzyste). ULICA: Biskupa Adama Naruszewicza od nr 25 (nieparzyste do końca), Edwarda Meissnera od nr 21 (parzyste i nieparzyste do końca), Jerzego Bogumiła Puscha, Króla Władysława Jagiełły od nr 6 (parzyste do końca), Praussów, Sylwestra Kowalczewskiego (wszystkie parzyste).
29 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 16 Kielce stały Tak RONDO: Pułkownika Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”. ULICA: Biskupa Adama Naruszewicza (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 23 (nieparzyste), Działkowa, Edwarda Meissnera od nr 1 do nr 20 (parzyste i nieparzyste), Grunwaldzka od nr 30 (parzyste do końca), Hilarego Mali, Króla Bolesława Chrobrego od nr 1 do nr 35 (nieparzyste), Króla Władysława Jagiełły od nr 2 do nr 4 (parzyste) i (wszystkie nieparzyste), Króla Władysława Łokietka, Księżniczki Dąbrówki, Piastowska, Piekoszowska od nr 66 do nr 100 (parzyste) i od nr 57 do nr 93 (nieparzyste), Rzepichy.
30 III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Jagiellońska 4 Kielce stały Tak ULICA: 1 Maja od nr 108 do nr 144 (parzyste) i od nr 77 do nr 101 (nieparzyste), Herbska, Hoża, Jagiellońska od nr 1 do nr 18 (parzyste i nieparzyste), Księdza Grzegorza Piramowicza, Miła, Młoda (wszystkie parzyste), Niewachlowska, Oskara Kolberga, Podwalna, Romualda Mielczarskiego od nr 151 (nieparzyste do końca), Zamość.
31 Przedszkole Samorządowe nr 29, ul. Tytusa Chałubińskiego 32 Kielce stały Nie ULICA: Grochowa (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 29 (nieparzyste), Jagiellońska od nr 20 do nr 32 (parzyste) i od nr 19 do nr 45 (nieparzyste), Łąkowa od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca), Młoda (wszystkie nieparzyste), Piekoszowska od nr 2 do nr 16 (parzyste), Romualda Mielczarskiego od nr 10 (parzyste do końca) z wyłączeniem numerów 32A i 32B oraz od nr 117 do nr 149 (nieparzyste), Tytusa Chałubińskiego.
32 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Króla Bolesława Chrobrego 105 Kielce stały Nie ULICA: Jagiellońska od nr 34 do nr 52 (parzyste), Króla Bolesława Chrobrego od nr 20 (parzyste do końca) i od nr 37 (nieparzyste do końca), Księcia Mieszka I od nr 22 (parzyste do końca) i od nr 19 (nieparzyste do końca), Lecha od nr 10 (parzyste do końca) i od nr 11A (nieparzyste do końca).
33 Przedszkole Samorządowe nr 26, ul. Piekoszowska 42 Kielce stały Nie RONDO: Pamięci Męczeństwa Kresowian. ULICA: Grochowa od nr 31 (nieparzyste do końca), Jagiellońska od nr 54 do nr 58 (parzyste) i od nr 47 do nr 57 (nieparzyste), Króla Bolesława Chrobrego od nr 2 do nr 18 (parzyste), Księcia Mieszka I od nr 2 do nr 20 (parzyste) i od nr 1 do nr 17 (nieparzyste), Lecha od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 11 (nieparzyste), Piekoszowska od nr 18 do nr 64 (parzyste) i od nr 53 do nr 55 (nieparzyste).
34 ENERIS Surowce S. A.-Kielce, ul. Zagnańska 232A Kielce stały Tak ULICA: Magazynowa, Osiedle Sieje, Peryferyjna, Piaski Małe, Piaski nad Rzeką, Piwowarska, Sieje, Stare Sieje, Wincentego Witosa od nr 61 (parzyste i nieparzyste do końca), Zagnańska od nr 88 (parzyste do końca) i od nr 65 (nieparzyste do końca).
35 Przedszkole Samorządowe nr 35, ul. Władysława Orkana 13 Kielce stały Nie RONDO: Geodetów. ULICA: Aleksandra Janowskiego, Beskidzka, Bieszczadzka, Franciszka Loefflera, Jana Samsonowicza, Jeleniowska, Karkonoska, Karpacka, Klonowa numer 121, Pienińska, Sudecka, Tatrzańska, Warszawska od nr 181 do nr 205 (nieparzyste), Władysława Orkana od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 34 (parzyste do końca).
36 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Warszawska 340 Kielce stały Nie ULICA: Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Barczańska, Franciszka Smuglewicza, Generała Władysława Sikorskiego (wszystkie nieparzyste), Heleny Modrzejewskiej, Jacka Malczewskiego, Jana Kiepury, Jana Styki, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego, Józefa Elsnera, Juliana Fałata, Karczunek, Karola Kurpińskiego, Ludomira Różyckiego, Ludwika Solskiego, Mikołaja Gomółki, Olgi Boznańskiej, Północna, Radomska, Rafała Hadziewicza, Starogórska, Stefana Jaracza, Szybowcowa, Warszawska od nr 224 (parzyste do końca) i od nr 207 (nieparzyste do końca), Wincentego Witosa od nr 1 do nr 60 (parzyste i nieparzyste), Wincentego z Kielc, Wita Stwosza, Władysława Maleckiego, Wojciecha Bogusławskiego, Wojciecha Kossaka, Wojciecha Żywnego, Zygmunta Noskowskiego.
37 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały Nie ULICA: Klonowa od nr 40 (parzyste do końca) z wyłączeniem numeru 60 i od nr 51 (nieparzyste do końca) z wyłączeniem numeru 121, Marszałkowska od nr 80 (parzyste do końca) i od nr 61 do nr 79 (nieparzyste), Turystyczna (wszystkie parzyste).
38 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały Nie ULICA: Andrzeja Struga numer 1 i od nr 2 do nr 6 (parzyste), Klonowa numer 60, Marszałkowska od nr 81 (nieparzyste do końca), Władysława Orkana od nr 12 do nr 32 (parzyste) i (wszystkie nieparzyste).
39 V LO im. Ks. Piotra Ściegiennego, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały Nie ULICA: Andrzeja Struga od nr 8 (parzyste do końca) i od nr 3 (nieparzyste do końca), Warszawska od nr 119 do nr 179 (nieparzyste), Zofii Nałkowskiej.
40 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce stały Tak RONDO: Cichociemnych-Spadochroniarzy Armii Krajowej. ULICA: Domaniówka od nr 8 (parzyste do końca) i od nr 5 (nieparzyste do końca), Florentyny Malskiej od nr 2 do nr 4 (parzyste), Gabrieli Zapolskiej od nr 1 do nr 21 (parzyste i nieparzyste), Masłowska od nr 6 (parzyste i nieparzyste do końca), Mieczysławy Ćwiklińskiej, Warszawska od nr 150 do nr 186 (parzyste).
41 Przedszkole Samorządowe nr 42, ul. Elizy Orzeszkowej 26 Kielce stały Tak ULICA: Bęczkowska, Elizy Orzeszkowej od nr 24 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Emilii Znojkiewiczowej, Florentyny Malskiej od nr 6 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Folwarczna, Marii Krzyżanowskiej, Świętego Pawła, Wschodnia, Wysoka.
42 Przedszkole Samorządowe nr 40, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30 Kielce stały Tak ULICA: Marszałka Józefa Piłsudskiego numery: 24, 24A, 24B oraz od nr 14 do nr 18 (parzyste), Orląt Lwowskich od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 17 (nieparzyste), Osiedle Na Stoku numery: 67 i 68 oraz od nr 71 do nr 84 (parzyste i nieparzyste), Walerego Przyborowskiego, Warszawska od nr 188 do nr 214 (parzyste).
43 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszała Józefa Piłsudskiego 42 Kielce stały Nie ULICA: Generała Władysława Sikorskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste), Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 26 do nr 32 (parzyste) i od nr 36 do nr 40 (parzyste), Orląt Lwowskich od nr 8 do nr 26 (parzyste) i od nr 19 do nr 25 (nieparzyste), Osiedle Na Stoku numery: 69 i 70 oraz od nr 52 A do nr 66 (parzyste i nieparzyste), Warszawska od nr 216 do nr 222 (parzyste).
44 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Kielce stały Nie ULICA: Generała Władysława Sikorskiego od nr 16 do nr 28 (parzyste), Ignacego Daszyńskiego numer 22, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 42 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Orląt Lwowskich od nr 28 do nr 46 (parzyste) i od 27 (nieparzyste do końca), Osiedle Na Stoku numery: 1 i 52 oraz od nr 35B do nr 51J (parzyste i nieparzyste) i od nr 85 do nr 95 (parzyste i nieparzyste).
45 Przedszkole Samorządowe nr 19, Osiedle Na Stoku 98 Kielce stały Tak ULICA: Generała Władysława Sikorskiego od nr 30 (parzyste do końca), Orląt Lwowskich od nr 48 (parzyste do końca), Osiedle Na Stoku od nr 2 do nr 35A (parzyste i nieparzyste) i od nr 96 (parzyste i nieparzyste do końca).
46 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce stały Nie SKWER: Świętej Jadwigi Królowej. ULICA: Biskupa Mieczysława Jaworskiego, Ignacego Daszyńskiego od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 35 (nieparzyste do końca), Jana Nowaka – Jeziorańskiego numer 53, Marszałka Józefa Piłsudskiego numery: 20 i 22 oraz od nr 2 do nr 12 (parzyste).
47 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce stały Nie ULICA: Ignacego Daszyńskiego od nr 24 do nr 28 (parzyste) i od nr 13 do nr 33 (nieparzyste), Jana Nowaka – Jeziorańskiego od nr 1 do nr 97 (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numerów: 53 i 67, Marszałka Józefa Piłsudskiego numer 34.
48 Klub Seniora, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 75 Kielce stały Tak ULICA: Ignacego Daszyńskiego od nr 2 do nr 20 (parzyste) i od nr 1 do nr 11 (nieparzyste), Jana Nowaka – Jeziorańskiego numer 67 oraz od nr 98 (parzyste i nieparzyste do końca).
49 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Leszczyńska 8 Kielce stały Nie ALEJA: Solidarności od nr 2 do nr 12B (parzyste). ULICA: Ceglana, Domaszowska od nr 52 do nr 72 (parzyste) i od nr 37 do nr 43 (nieparzyste), Leszczyńska od nr 2 do nr 26 (parzyste) i od nr 1 do nr 35 (nieparzyste), Piaskowa, Romualda, Sandomierska od nr 1 do nr 79 (nieparzyste), Wiejska (wszystkie nieparzyste).
50 Przedszkole Samorządowe nr 33, ul. Romualda 6 Kielce stały Nie ALEJA: Solidarności od nr 14 (parzyste do końca). ULICA: Daleka, Domaszowska od nr 74 do nr 106 (parzyste) i od nr 45 do nr 111 (nieparzyste), Górna, Legnicka numer 28 oraz od nr 2 do nr 12 (parzyste) i (wszystkie nieparzyste), Leszczyńska od nr 28 do nr 62 (parzyste) i od nr 37 do nr 67 (nieparzyste), Sandomierska od nr 81 do nr 129 (nieparzyste), Śląska od nr 2 do nr 10 (parzyste) i (wszystkie nieparzyste), Świerczyńska, Wiejska (wszystkie parzyste), Zbożowa.
51 Przedszkole Samorządowe nr 30, ul. Wielkopolska 15 Kielce stały Nie ULICA: Ciekocka, Dobrzyńska, Domaszowska od nr 108 (parzyste do końca) i od nr 113 (nieparzyste do końca), Edwarda Taylora, Gustawa Morcinka od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 45A (nieparzyste do końca), Legnicka od nr 14 (parzyste do końca) z wyłączeniem numeru 28, Leszczyńska od nr 64 (parzyste do końca) i od nr 69 (nieparzyste do końca), Poleska, Radlińska (wszystkie nieparzyste), Rolna, Sandomierska od nr 131 do nr 207 (nieparzyste), Śląska od nr 12 (parzyste do końca), Świętokrzyska od nr 21 (parzyste i nieparzyste do końca), Uniwersytecka, Wielkopolska, Zwierzyniecka, Żniwna.
52 Klub Seniora, ul. Świętego Stanisława Kostki 4A Kielce stały Tak SKWER: 50 - lecia KSM. ULICA: Księdza Stanisława Konarskiego od nr 1 do nr 13 (parzyste i nieparzyste), Małopolska (wszystkie parzyste), Mazurska od nr 2 do nr 36 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste), Pomorska od nr 2 do nr 78 (parzyste) i od nr 1 do nr 65 (nieparzyste), Sandomierska od nr 2 do nr 130 (parzyste), Świętego Stanisława Kostki, Tadeusza Szymona Włoszka, Tomasza Zielińskiego (wszystkie nieparzyste), Zagórska od nr 17 do nr 33 (nieparzyste), Źródłowa (wszystkie nieparzyste).
53 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Kujawska 18 Kielce stały Tak ULICA: Księdza Stanisława Konarskiego od nr 14 (parzyste i nieparzyste do końca), Kujawska (wszystkie parzyste), Ludwiki Wawrzyńskiej od nr 2 do nr 36 (parzyste), Małopolska (wszystkie nieparzyste), Mazurska od nr 38 do nr 56 (parzyste) i od nr 45 do nr 79 (nieparzyste), Pomorska od nr 80 do nr 122 (parzyste) i od nr 67 do nr 109 (nieparzyste), Sandomierska od nr 132 do nr 166 (parzyste), Szczecińska od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Tomasza Zielińskiego (wszystkie parzyste), Zagórska od nr 35 do nr 55 (nieparzyste).
54 Przedszkole Samorządowe nr 4, ul. Kujawska 21 Kielce stały Nie ULICA: Kujawska (wszystkie nieparzyste), Ludwiki Wawrzyńskiej od nr 38 do nr 62 (parzyste) i od nr 1 do nr 21 (nieparzyste), Mazurska od nr 58 do nr 70 (parzyste), Spółdzielcza, Szczecińska od nr 9 do nr 19 (nieparzyste), Zagórska od nr 57 do nr 69 (nieparzyste).
55 Przedszkole Samorządowe nr 24, ul. Fryderyka Chopina 3 Kielce stały Nie ULICA: Bohaterów Warszawy (wszystkie nieparzyste), Fryderyka Chopina (wszystkie nieparzyste), Zagórska od nr 34 do nr 38 (parzyste).
56 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Karola Szymanowskiego 5 Kielce stały Nie ULICA: Fryderyka Chopina (wszystkie parzyste), Karola Szymanowskiego, Mieczysława Karłowicza, Szczecińska od nr 21 (nieparzyste do końca), Zagórska od nr 40 do nr 114 (parzyste).
57 Dom Działkowca, ul. Głogowa 6 Kielce stały Nie ULICA: Cedzyńska, Cisowa, Głogowa, Jodłowa, Ludwiki Wawrzyńskiej od nr 64 (parzyste do końca) i od nr 23 (nieparzyste do końca), Łysogórska, Mazurska od nr 72 (parzyste do końca) i od nr 81 (nieparzyste do końca), Mąchocka, Napękowska (wszystkie parzyste), Niestachowska, Pomorska od nr 124 (parzyste do końca) i od nr 111 (nieparzyste do końca), Prochownia, Prosta od nr 170 (parzyste do końca) i od nr 107 (nieparzyste do końca), Radostowa, Sandomierska od nr 168 do nr 248 (parzyste), Szczecińska (wszystkie parzyste), Zagórska od nr 116 (parzyste do końca) i od nr 71 (nieparzyste do końca), Zbigniewa Herberta.
58 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o. o., ul. Sandomierska 249 Kielce stały Tak ULICA: Cedro Mazur, Cmentarna, Gustawa Morcinka od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 45 (nieparzyste), Jarzynowa, Lubrzanka, Napękowska (wszystkie nieparzyste), Otrocz, Powstania Styczniowego, Radlińska (wszystkie parzyste), Sandomierska od nr 250 (parzyste do końca) i od nr 209 (nieparzyste do końca), Sybiraków, Warkocz, Warzywna, Wikaryjska, Wydryńska, Zielna.
59 Miejski Zarząd Dróg, ul. Jadwigi Prendowskiej 7 Kielce stały Tak ULICA: Bohaterów Warszawy (wszystkie parzyste), Dymińska od nr 40 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Jadwigi Prendowskiej (wszystkie parzyste) z wyłączeniem numeru 2, Jana Chryzostoma Paska od nr 1 do nr 13 (parzyste i nieparzyste), Jana Kochanowskiego od nr 12 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Ignacego Jana Skorupki, Maksymiliana Strasza, Malinowa, Morelowa, Prosta od nr 60 do nr 168 (parzyste) i od nr 45 do nr 105 (nieparzyste), Tarnowska od nr 60 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Wapiennikowa od nr 41 (nieparzyste do końca), Wojska Polskiego od nr 76 do nr 108 (parzyste) i od nr 79 do nr 91 (nieparzyste).
60 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Barwinek 33 Kielce stały Tak ULICA: Barwinek od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca) z wyłączeniem numerów: 29 i 31, Bolesława Prusa (wszystkie nieparzyste), Emilii Plater, Jana Kochanowskiego od nr 2 do nr 10 (parzyste), Jana Matejki, Księdza Piotra Ściegiennego od nr 81 do nr 109 (nieparzyste), Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 32 do nr 82 (parzyste) i od nr 35 do nr 99 (nieparzyste), Skalista od nr 1 do nr 10 (parzyste i nieparzyste), Starowapiennikowa, Wapiennikowa numery: 21 i 39 F i wszystkie parzyste.
61 Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Barwinek 31 Kielce stały Tak ALEJA: Księdza Jerzego Popiełuszki. ULICA: Agrestowa, Barwinek numer 29 oraz od nr 2 do nr 9D (parzyste i nieparzyste), Brzoskwiniowa, Podgórska.
62 Przedszkole Samorządowe nr 39, ul. Barwinek 31 Kielce stały Nie PLAC: Świętego Stanisława Biskupa. ULICA: Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Barwinek numery: 1 i 31 oraz od nr 10 do nr 12 (parzyste i nieparzyste), Bolesława Prusa (wszystkie parzyste), Duńska, Jędrzejowska, Juliana Tuwima, Księdza Piotra Ściegiennego od nr 111 do nr 199 (nieparzyste), Litewska, Łotewska, Norweska, Pińczowska, Podlasie, Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 84 (parzyste do końca) i od nr 101 (nieparzyste do końca), Szwedzka od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Włoszczowska, Wrzosowa od nr 2 do nr 42 (parzyste) z wyłączeniem numerów: 22, 24 i 40 oraz od nr 1 do nr 21 (nieparzyste).
63 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Jana Karskiego 26 Kielce stały Nie RONDO: Czwartaków. ULICA: Bąkowa, Brzechowska, Brzozowa, Cedrowa, Dereniowa, Dobra, Dzielna, Generała Józefa Hauke – Bosaka, Grenadierów, Jałowcowa, Jana Karskiego, Łukowa, Narciarska, Oboźna, Ojca Kolumbina Tomaszewskiego, Orzechowa, Pod Telegrafem, Rakowska, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Sosnowa, Świerkowa, Świętojańska, Tujowa, Wojska Polskiego od nr 110 (parzyste do końca) i od nr 93 (nieparzyste do końca), Wrzosowa numery: 22, 24 i 40 oraz od nr 44 (parzyste do końca) i od nr 23 (nieparzyste do końca).
64 Przedszkole Samorządowe nr 36, ul. Tujowa 2 Kielce stały Tak ULICA: Admirała Józefa Unruga, Berberysowa, Bitwy nad Bzurą, Chabrowa, Czołgistów, Daleszycka, Domki, Generała Bolesława Szareckiego, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Stanisława Maczka, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Generała Tadeusza Klimeckiego, Generała Władysława Andersa, Helska, Jaśminowa, Kapitana Władysława Raginisa, Klecka, Kocka, Kutnowska, Łopianowa, Majora Henryka Sucharskiego, Modlińska, Monte Cassino, Nad Wizną, Narwicka, Oksywska, Poligonowa, Pułkownika Józefa Teligi, Pułkownika Stanisława Dąbka, Rozmarynowa, Rumiankowa, Saperów, Stefana Starzyńskiego, Studziankowska, Tobrucka, Ułańska.
65 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Dobromyśl 44 Kielce stały Tak ULICA: Aleksandrówka od nr 46 (parzyste i nieparzyste do końca), Bobrowa, Dobromyśl, Grobla, Janowska, Młyńska, Nałęczów, Natalii Machałowej, Pietraszki, Siedmiu Źródeł, Władysława Dzikowskiego.
66 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce stały Nie ULICA: Alabastrowa, Barytowa, Bernardyńska od nr 2 do nr 28Z (parzyste) i od nr 1 do nr 69 (nieparzyste), Bursztynowa, Chłopska (wszystkie nieparzyste), Cynkowa, Czernidło, Diamentowa, Dolomitowa, Fosforytowa od nr 10 (parzyste i nieparzyste do końca), Grabinów, Gromadzka, Krakowska od nr 102 do nr 176 (parzyste) i od nr 155 do nr 231 (nieparzyste), Kryształowa, Krzemionkowa, Mineralna, Mokra, Ołowiana, Pallotyńska, Świętej Barbary od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca).
67 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zimna 16 Kielce stały Tak PLAC: Karczówka – Klasztor. ULICA: Armii Krajowej, Bernardyńska od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 71 (nieparzyste do końca), Ciepła, Gwarków (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 2, Jagiellońska od nr 72 do nr 76A (parzyste) i od nr 103 do nr 107 (nieparzyste), Jana Kamińskiego, Karczówkowska od nr 20 (parzyste do końca) i od nr 15 (nieparzyste do końca), Krakowska od nr 52 do nr 62 (parzyste), Podklasztorna od nr 32 do nr 77 (parzyste i nieparzyste), Południowa, Prezydenta Stefana Artwińskiego (wszystkie nieparzyste), Romualda Mielczarskiego od nr 1 do nr 71 B (nieparzyste), Słoneczna numer 21A oraz od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Szkolna od nr 37 (parzyste i nieparzyste do końca), Zimna.
68 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce stały Nie ULICA: Fosforytowa od nr 1 do nr 9 (parzyste i nieparzyste), Galenowa, Gipsowa, Kalcytowa, Kruszcowa, Malachitowa, Pirytowa, Świętej Barbary od nr 1 do nr 12 (parzyste i nieparzyste).
69 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Jagiellońska 90 Kielce stały Tak ULICA: Borowa, Gajowa, Grzybowa, Jagiellońska od nr 78 (parzyste do końca) i od nr 109 (nieparzyste do końca), Jagodowa, Krakowska od nr 64 do nr 100 (parzyste) i od nr 51 do nr 153 (nieparzyste), Księdza Hugona Kołłątaja, Podklasztorna od nr 78 (parzyste do końca) od nr 79 (nieparzyste do końca), Podleśna, Stokowa.
70 Wojewódzki Szpital Zespolony, Świętokrzyskie Centrum Neurologii, Wejście Główne Nr 1, ul. Grunwaldzka 45 Kielce stały Tak ULICA: Grunwaldzka od nr 22 do nr 28 (parzyste) i od nr 41 do nr 55 (nieparzyste), Jagiellońska od nr 60 do nr 70 (parzyste), Piekoszowska od nr 35 do nr 51 (nieparzyste), Podklasztorna od nr 1 do nr 31 (parzyste i nieparzyste), Prezydenta Stefana Artwińskiego (wszystkie parzyste).
71 Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Urzędnicza 16 Kielce stały Tak ULICA: Grunwaldzka od nr 2 do nr 20 (parzyste) i od nr 1 do nr 39 (nieparzyste), Jagiellońska od nr 59 do nr 77 (nieparzyste), Łąkowa od nr 1 do nr 12 (parzyste i nieparzyste), Marii Opielińskiej, Maślana, Mleczna, Owsiana, Piekoszowska od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Romualda Mielczarskiego numery: 32A i 32B oraz od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 79 do nr 115 (nieparzyste), Różana od nr 1 do nr 13 (parzyste i nieparzyste), Sienna, Szkolna od nr 1 do nr 30 (parzyste i nieparzyste), Urzędnicza (wszystkie parzyste).
72 Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna, ul. Szkolna 29 Kielce stały Tak ULICA: Jagiellońska od nr 79 do nr 101 (nieparzyste), Romualda Mielczarskiego od nr 73 do nr 77 (nieparzyste), Różana od nr 14 (parzyste i nieparzyste do końca), Słoneczna (wszystkie parzyste) i od nr 11 (nieparzyste do końca) z wyłączeniem numeru 21A, Szkolna od nr 31 do nr 36A (parzyste i nieparzyste), Urzędnicza (wszystkie nieparzyste).
73 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Żytnia 1 Kielce stały Nie ULICA: Chęcińska od nr 1 do nr 26K (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numerów: 5, 19 i 23, Karczówkowska od nr 2 do nr 18 (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste), Parkowa, Zapomniana.
74 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Karczówkowska 8 Kielce stały Tak ULICA: Biskupa Czesława Kaczmarka, Chęcińska numery: 5, 19 i 23 oraz od nr 27 (parzyste i nieparzyste do końca), Krakowska od nr 32 do nr 50 (parzyste).
75 Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP Mobilne Centrum Informacji Zawodowej, ul. Zenobiusza Klembowskiego 3 Kielce stały Tak ULICA: Będzińska, Bobrzańska, Charsznicka, Chorzowska, Garbarska od nr 2 do nr 26 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste), Krakowska od nr 360 (parzyste do końca), Księdza Antoniego Żrałka, Laskowa, Olkuska, Sędziszowska, Sławkowska, Stacyjna, Tarasowa, Trzuskawicka, Ustronie, Wodna, Wolbromska, Zagrabowicka, Zalesie od nr 2 do nr 90A (parzyste) i od nr 1 do nr 59 (nieparzyste), Zenobiusza Klembowskiego.
76 Dom Kultury "Białogon", ul. Pańska 1A Kielce stały Nie SKWER: Brzezinki. ULICA: 1905 Roku, Aleksandra Fredry, Aleksandrówka od nr 1 do nr 45 (parzyste i nieparzyste), Braterska, Browarna, Bruszniowa, Chłopska (wszystkie parzyste), Dyrekcji Głównej Górniczej, Fabryczna, Giserska, Hutnicza, Jaskółcza, Karola Henryka Kadena, Kolonia, Końcowa, Krakowska od nr 178 do nr 306 (parzyste) i od nr 233 do nr 299 (nieparzyste), Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego – Lubeckiego, Kuźników, Leona Skibińskiego, Łopuszniańska, Pańska od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 51 (nieparzyste), Przegony, Ślazy, Za Walcownią, Zalesie od nr 114 (parzyste do końca) i od nr 89A (nieparzyste do końca), Zgórska
77 Szkoła Podstawowa nr 20, Aleja Górników Staszicowskich 22A Kielce stały Tak ALEJA: Górników Staszicowskich. ULICA: Bocznica, Garbarska od nr 28 (parzyste do końca) i od nr 45 (nieparzyste do końca), Giętówka, Jeziorko, Józefa Zaorskiego, Krakowska od nr 308 do nr 358 (parzyste) i od nr 301 (nieparzyste do końca), Mechaników, Na Ługach, Pańska od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 53 (nieparzyste do końca), Patrol, Piotra Michałowskiego, Plażowa, Ptasia, Skowronki, Ślusarska, Wąsosz, Wójtostwo, Za Torem, Zalesie od nr 92 do nr 112C (parzyste) i od nr 61 do nr 89 (nieparzyste).
78 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hotel Maraton, ul. Leszka Drogosza 1 Kielce stały Tak ALEJA: Legionów od nr 32 (parzyste do końca), Na Stadion (wszystkie parzyste). SKWER: Edmunda Niziurskiego. ULICA: Artylerzystów, Biesak, Boczna, Chłodna, Dolna, Dzika, Granitowa, Janusza Kusocińskiego, Kamienna, Krakowska od nr 23 do nr 49 (nieparzyste), Kwarcytowa, Leszka Drogosza, Marmurowa, Niwy Lisowskie, Okólnik, Okrężna, Osobna, Pakosz, Rybna, Rzeczna, Sucha, Zagonowa, Zagrodowa, Zakręt, Zamknięta, Zaścianek, Żwirowa.
79 I LO im. Stefana Żeromskiego, ul. Księdza Piotra Ściegiennego 15 Kielce stały Nie ALEJA: Legionów od nr 2 do nr 30 (parzyste). PLAC: Marszałka Józefa Piłsudskiego. RONDO: Generała Antoniego Hedy-Szarego. SKWER: Pamięci Ofiar Katynia. ULICA: Dymińska od nr 2 do nr 38 (parzyste), Generała Mariana Langiewicza, Jadwigi Prendowskiej numer 2 i (wszystkie nieparzyste), Jana Chryzostoma Paska od nr 14 (parzyste i nieparzyste do końca), Jana Kochanowskiego od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Jana Pawła II od nr 11 (nieparzyste do końca), Konstantego Miodowicza, Krakowska od nr 1 do nr 21 (nieparzyste), Księdza Piotra Ściegiennego od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do nr 79 (nieparzyste), Majora Jurija Gagarina, Mała Zgoda, Podhalańska, Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Pułkownika Mariana Sołtysiaka „Barabasza”, Skalista od nr 11 (parzyste i nieparzyste do końca), Spokojna, Wapiennikowa od nr 1 do nr 37 (nieparzyste) z wyłączeniem numeru 21, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 74 (parzyste), Zakopiańska, Zgoda.
80 Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 12 Kielce stały Tak ALEJA: Na Stadion (wszystkie nieparzyste). ULICA: Hetmana Jana Karola Chodkiewicza od nr 34 (parzyste do końca), Hetmana Jana Tarnowskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Husarska od nr 23 (nieparzyste do końca), Janczarska, Króla Jana III Sobieskiego od nr 12 (parzyste do końca) i od nr 49 (nieparzyste do końca), Króla Stefana Batorego od nr 34 (parzyste do końca) i od nr 25 (nieparzyste do końca), Księdza Augustyna Kordeckiego od nr 15 (parzyste i nieparzyste do końca), Lisowczyków od nr 48 (parzyste i nieparzyste do końca), Lubelska, Miechowska, Obrzeżna od nr 1 do nr 110 (parzyste i nieparzyste), Pancerna, Petyhorska od nr 11 (parzyste i nieparzyste do końca), Rajtarska od nr 36 (parzyste do końca) i od nr 51 (nieparzyste do końca), Rzeszowska (wszystkie parzyste), Wojciecha Szczepaniaka od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca), Wybraniecka od nr 40 (parzyste do końca) i od nr 25 (nieparzyste do końca).
81 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Adolfa Dygasińskiego 6 Kielce stały Tak ALEJA: Legionów (wszystkie nieparzyste). ULICA: Adolfa Dygasińskiego, Buska, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza od nr 2 do nr 32 (parzyste) i (wszystkie nieparzyste), Husarska (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 21 (nieparzyste), Iłżecka, Konecka, Króla Jana III Sobieskiego od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 47 (nieparzyste), Króla Stefana Batorego od nr 2 do nr 32 (parzyste) i od nr 1 do nr 23 (nieparzyste), Księdza Augustyna Kordeckiego od nr 1 do nr 14 (parzyste i nieparzyste), Księdza Piotra Ściegiennego od nr 14 do nr 130 (parzyste), Kwarciana, Lisowczyków od nr 1 do nr 47 (parzyste i nieparzyste), Łagowska, Mahometańska, Obrońców Westerplatte, Obrzeżna od nr 111 (parzyste i nieparzyste do końca), Opatowska, Opoczyńska, Petyhorska od nr 1 do nr 10 (parzyste i nieparzyste), Rajtarska od nr 2 do nr 34 (parzyste) i od nr 1 do nr 49 (nieparzyste), Rzeszowska (wszystkie nieparzyste), Szwedzka od nr 12 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Szwoleżerów, Świętego Rafała Kalinowskiego, Tatarska, Wiślicka, Wojciecha Szczepaniaka od nr 1 do nr 12 (parzyste i nieparzyste), Wybraniecka od nr 2 do nr 38 (parzyste) i od nr 1 do nr 23 (nieparzyste), Zamojska, Zygmunta Kwasa.
82 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Posłowicka 98 Kielce stały Nie ULICA: Leśniówka, Nastole, Posłowicka.
83 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Łanowa 68 Kielce stały Tak ULICA: Do Modrzewia, Kalinowa, Księdza Piotra Ściegiennego od nr 132 (parzyste do końca) i od nr 201 (nieparzyste do końca), Łanowa, Przyłogi, Skibowa, Sukowska, Weterynaryjna.
84 Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny, ul. Prosta 30 Kielce szpital Nie Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny
85 Dom Pomocy Społecznej im. Florentyny Malskiej, ul. Tarnowska 10 Kielce dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. Florentyny Malskiej
86 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta, ul. Stefana Żeromskiego 4/6 Kielce dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
87 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW, ul. Ogrodowa 11 Kielce szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
88 Areszt Śledczy, ul. Zagnańska 155 Kielce areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy
89 Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o. o., ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25 Kielce szpital Nie Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o. o.
90 Dom Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich, ul. Króla Jana III Sobieskiego 30 Kielce dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich
91 Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Grunwaldzka 45 Kielce szpital Nie Wojewódzki Szpital Zespolony
92 Świętokrzyskie Centrum Onkologii, ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3 Kielce szpital Nie Świętokrzyskie Centrum Onkologii, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
93 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 76 Kielce dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
94 Dom Pomocy Społecznej im. prof. Antoniego Kępińskiego, ul. Jagiellońska 76 Kielce dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. prof. Antoniego Kępińskiego

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 ALEJA: IX Wieków Kielc, Solidarności (wszystkie nieparzyste), Tysiąclecia Państwa Polskiego. PLAC: Artystów, Konstytucji 3 Maja, Najświętszej Maryi Panny, Niepodległości, Rynek, Stanisława Moniuszki, Świętego Wojciecha, Wolności, Zamkowy. RONDO: Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Jerzego Giedroycia, Prezydenta Kazimierza Sabbata. SKWER: Harcerski im. Szarych Szeregów, Ireny Sendlerowej, Jana Bularskiego, Stefana Żeromskiego. ULICA: 1 Maja od nr 54 do nr 106A (parzyste) i od nr 51 do nr 75 (nieparzyste), Adama Mickiewicza, Aleksandry Dobrowolskiej, Astronautów, Biskupa Wincentego Kadłubka, Bodzentyńska, Bukowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Czarnowska, Czerwonego Krzyża, Dąbrowska, Dębowa, Domaniówka od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 3A (nieparzyste), Duża, Elizy Orzeszkowej od nr 2 do nr 22 (parzyste), Ewangelicka, Gabrieli Zapolskiej od nr 22 (parzyste i nieparzyste do końca), Generała Józefa Bema, Generała Tadeusza Kościuszki, Głęboczka, Henryka Sienkiewicza, Hipoteczna, Ignacego Paderewskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Jarońskich, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Józefa Szermentowskiego, Juliusza Słowackiego, Kapitulna, Kasztanowa, Kąpielowa, Klonowa od nr 2 do nr 38 (parzyste) i od nr 1 do nr 49 (nieparzyste), Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kozia, Krakowska od nr 2 do nr 30 (parzyste), Krzywa, Księdza Mikołaja Kopernika, Księdza Stanisława Staszica, Leopolda Staffa, Leśna, Lotnicza, Ludwika Zamenhofa, Mała, Marii Konopnickiej, Marszałkowska od nr 2 do nr 78 (parzyste) i od nr 1 do nr 59 (nieparzyste), Masłowska od nr 1 do nr 5 (parzyste i nieparzyste), Mikołaja Reja, Miodowa, Modrzewiowa, Mojżesza Pelca, Mostowa, Niecała, Niska, Nowa, Nowowiejska, Nowy Świat, Ogrodowa, Orla, Owocowa, Panoramiczna, Piesza, Piotrkowska, Planty, Pocieszka, Polna, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Prosta od nr 2 do nr 58 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste), Przechodnia, Przecznica, Przelot, Przemysława Gosiewskiego, Radiowa, Robotnicza numer 49 i od nr 1 do nr 10A (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 7, Równa, Sabinówek, Sadowa, Seminaryjska, Silniczna, Składowa, Solna, Spacerowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stara, Starodomaszowska, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Stolarska, Studencka, Studzienna, Szpitalna, Szydłówek Dolny, Szydłówek Górny, Świętego Leonarda, Świętokrzyska od nr 1 do nr 20 (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 15, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Targowa, Tarnowska od nr 2 do nr 58 (parzyste), Topolowa, Turystyczna (wszystkie nieparzyste), Warszawska od nr 2 od nr 148 (parzyste) i od nr 1 do nr 117 (nieparzyste), Wesoła, Wierzbowa, Winnicka, Wiosenna, Wiśniowa, Wojciecha Bartosa Głowackiego, Wojewódzka, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 77 (nieparzyste), Wspólna, Zacisze, Zagnańska od nr 1 do nr 63 (parzyste i nieparzyste) i od nr 64 do nr 86 (parzyste), Zagórska od nr 2 do nr 32 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste), Zamkowa, Zdrojowa, Złota, Zygmunta Wróblewskiego, Źródłowa (wszystkie parzyste), Żabia, Żelazna, Żytnia. 5 29 146 9 62
0.0000020000Nr 2 ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa. RONDO: Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, Majora Franciszka Jaskulskiego „Zagończyka”, Majora Ignacego Skowrona, Pamięci Męczeństwa Kresowian, Pułkownika Jana Zientarskiego, Pułkownika Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”, Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, Stanisława Mikołajczyka. ULICA: 1 Maja od nr 108 (parzyste do końca) i od nr 77 (nieparzyste do końca), Batalionów Chłopskich, Białogońska, Biskupa Adama Naruszewicza, Bolesława Markowskiego, Częstochowska, Dewońska, Długa, Działkowa, Edmunda Massalskiego, Edwarda Meissnera, Fałdowa, Generała Romualda Traugutta, Gliniana, Górnicza, Graniczna, Grochowa, Gruchawka, Grunwaldzka od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 57 (nieparzyste do końca), Gwarków numer 2, Helenówek, Herbska, Hercyńska, Hilarego Mali, Hoża, Hubalczyków, Iglasta, Jagiellońska od nr 2 do nr 58 (parzyste) i od nr 1 do nr 57 (nieparzyste), Jarząbek, Jerzego Bogumiła Puscha, Jędrusiów, Jurajska, Kaczowa, Karbońska, Karola Olszewskiego, Kazimierza Kaznowskiego, Kazimierza Smolaka, Kolejarzy, Kongresowa, Kredowa, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Władysława Jagiełły, Króla Władysława Łokietka, Krótka, Krucza, Księcia Mieszka I, Księdza Grzegorza Piramowicza, Księżniczki Dąbrówki, Lecha, Lisia, Lubiczna, Łazy, Łąkowa od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca), Łódzka, Machnowicka, Majora Jana Piwnika „Ponurego”, Malików, Mariana Raciborskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Miedziana, Miła, Młoda, Niewachlowska, Oficerska, Oskara Kolberga, Pawia, Permska, Piaseczny Dół, Piastowska, Piekoszowska (wszystkie parzyste) i od nr 53 (nieparzyste do końca), Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego „Wilka”, Podwalna, Poprzeczna, Pradło, Praussów, Przejazd, Przemysłowa, Przęsłowa, Przygodna, Robotnicza numer 7 i od nr 11 (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 49, Romualda Mielczarskiego od nr 117 (nieparzyste do końca) i od nr 10 (parzyste do końca) z wyłączeniem numerów 32A i 32B, Rzepichy, Samuela Bogumiła Lindego, Skrajna, Skrzetlewska, Sokola, Sowia, Starowiejska, Stawki, Strycharska, Sylurska, Sylwestra Kowalczewskiego, Szczygla, Szklana, Ślichowicka, Średnia, Świętej Weroniki, Tartaczna, Tektoniczna, Towarowa, Transportowców, Triasowa, Tytusa Chałubińskiego, Wronia, Wróbla, Wygoda, Wygon, Wystawowa, Zakładowa, Zamość, Zastawie, Żelaznogórska, Żurawia, Żołnierzy Wyklętych. 5 31 407 11 73
0.0000030000Nr 3 RONDO: Cichociemnych-Spadochroniarzy Armii Krajowej, Geodetów. SKWER: Świętej Jadwigi Królowej. ULICA: Aleksandra Gierymskiego, Aleksandra Janowskiego, Andrzeja Struga, Artura Grottgera, Barczańska, Beskidzka, Bęczkowska, Bieszczadzka, Biskupa Mieczysława Jaworskiego, Domaniówka od nr 8 (parzyste do końca) i od nr 5 (nieparzyste do końca), Elizy Orzeszkowej od nr 24 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Emilii Znojkiewiczowej, Florentyny Malskiej, Folwarczna, Franciszka Loefflera, Franciszka Smuglewicza, Gabrieli Zapolskiej od nr 1 do nr 21 (parzyste i nieparzyste), Generała Władysława Sikorskiego, Heleny Modrzejewskiej, Ignacego Daszyńskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kiepury, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jana Samsonowicza, Jana Styki, Jeleniowska, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego, Józefa Elsnera, Juliana Fałata, Karczunek, Karkonoska, Karola Kurpińskiego, Karpacka, Klonowa od nr 40 (parzyste do końca) i od nr 51 (nieparzyste do końca), Ludomira Różyckiego, Ludwika Solskiego, Magazynowa, Marii Krzyżanowskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Marszałkowska od nr 80 (parzyste do końca) i od nr 61 (nieparzyste do końca), Masłowska od nr 6 (parzyste i nieparzyste do końca), Mieczysławy Ćwiklińskiej, Mikołaja Gomółki, Olgi Boznańskiej, Orląt Lwowskich, Osiedle Na Stoku, Osiedle Sieje, Peryferyjna, Piaski Małe, Piaski Nad Rzeką, Pienińska, Piwowarska, Północna, Radomska, Rafała Hadziewicza, Sieje, Stare Sieje, Starogórska, Stefana Jaracza, Sudecka, Szybowcowa, Świętego Pawła, Tatrzańska, Turystyczna (parzyste), Walerego Przyborowskiego, Warszawska od nr 150 (parzyste do końca) i od nr 119 (nieparzyste do końca), Wincentego Witosa, Wincentego z Kielc, Wita Stwosza, Władysława Maleckiego, Władysława Orkana, Wojciecha Bogusławskiego, Wojciecha Kossaka, Wojciecha Żywnego, Wschodnia, Wysoka, Zagnańska od nr 88 (parzyste do końca) i od nr 65 (nieparzyste do końca), Zofii Nałkowskiej, Zygmunta Noskowskiego. 5 31 298 9 63
0.0000040000Nr 4 ALEJA: Księdza Jerzego Popiełuszki, Solidarności (wszystkie parzyste). PLAC: Świętego Stanisława Biskupa. RONDO: Czwartaków. SKWER: 50 - lecia KSM. ULICA: Admirała Józefa Unruga, Agrestowa, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Barwinek, Bąkowa, Berberysowa, Bitwy nad Bzurą, Bohaterów Warszawy, Bolesława Prusa, Brzechowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cedro Mazur, Cedrowa, Cedzyńska, Ceglana, Chabrowa, Ciekocka, Cisowa, Cmentarna, Czołgistów, Daleka, Daleszycka, Dereniowa, Dobra, Dobrzyńska, Domaszowska, Domki, Duńska, Dymińska od nr 40 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Dzielna, Edwarda Taylora, Emilii Plater, Fryderyka Chopina, Generała Bolesława Szareckiego, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Józefa Hauke-Bosaka, Generała Stanisława Maczka, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Generała Tadeusza Klimeckiego, Generała Władysława Andersa, Głogowa, Górna, Grenadierów, Gustawa Morcinka, Helska, Jadwigi Prendowskiej (wszystkie parzyste) z wyłączeniem numeru 2, Jałowcowa, Jana Chryzostoma Paska od nr 1 do nr 13, Jana Karskiego, Jana Kochanowskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jana Matejki, Jarzynowa, Jaśminowa, Jędrzejowska, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kapitana Władysława Raginisa, Karola Szymanowskiego, Klecka, Kocka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Ignacego Jana Skorupki, Księdza Piotra Ściegiennego od nr 81 do nr 199 (nieparzyste), Księdza Stanisława Konarskiego, Kujawska, Kutnowska, Legnicka, Leszczyńska, Litewska, Lubrzanka, Ludwiki Wawrzyńskiej, Łopianowa, Łotewska, Łukowa, Łysogórska, Majora Henryka Sucharskiego, Maksymiliana Strasza, Malinowa, Małopolska, Mazurska, Mąchocka, Mieczysława Karłowicza, Modlińska, Monte Cassino, Morelowa, Nad Wizną, Napękowska, Narciarska, Narwicka, Niestachowska, Norweska, Oboźna, Ojca Kolumbina Tomaszewskiego, Oksywska, Orzechowa, Otrocz, Piaskowa, Pińczowska, Pod Telegrafem, Podgórska, Podlasie, Poleska, Poligonowa, Pomorska, Powstania Styczniowego, Prochownia, Prosta od nr 60 (parzyste do końca) i od nr 45 (nieparzyste do końca), Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 35 (nieparzyste do końca), Pułkownika Józefa Teligi, Pułkownika Stanisława Dąbka, Radlińska, Radostowa, Rakowska, Rolna, Romualda, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rozmarynowa, Rumiankowa, Sandomierska, Saperów, Skalista od nr 1 do nr 10 (parzyste i nieparzyste), Sosnowa, Spółdzielcza, Starowapiennikowa, Stefana Starzyńskiego, Studziankowska, Sybiraków, Szczecińska, Szwedzka od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Śląska, Świerczyńska, Świerkowa, Świętego Stanisława Kostki, Świętojańska, Świętokrzyska numer 15 i od nr 21 (parzyste i nieparzyste do końca), Tadeusza Szymona Włoszka, Tarnowska od nr 60 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Tobrucka, Tomasza Zielińskiego, Tujowa, Ułańska, Uniwersytecka, Wapiennikowa (wszystkie parzyste), numery: 21 i 39F i od nr 41 (nieparzyste), Warkocz, Warzywna, Wiejska, Wielkopolska, Wikaryjska, Włoszczowska, Wojska Polskiego nr 76 (parzyste do końca) i od nr 79 (nieparzyste do końca), Wrzosowa, Wydryńska, Zagórska od nr 34 (parzyste do końca) i od nr 17 (nieparzyste do końca), Zbigniewa Herberta, Zbożowa, Zielna, Zwierzyniecka, Źródłowa (wszystkie nieparzyste), Żniwna. 5 30 925 10 68
0.0000050000Nr 5 ALEJA: Górników Staszicowskich, Legionów, Na Stadion. PLAC: Karczówka-Klasztor, Marszałka Józefa Piłsudskiego. Rondo: Generała Antoniego Hedy-Szarego. SKWER: Brzezinki, Edmunda Niziurskiego, Pamięci Ofiar Katynia. ULICA: 1905 Roku, Adolfa Dygasińskiego, Alabastrowa, Aleksandra Fredry, Aleksandrówka, Armii Krajowej, Artylerzystów, Barytowa, Bernardyńska, Będzińska, Biesak, Biskupa Czesława Kaczmarka, Bobrowa, Bobrzańska, Boczna, Bocznica, Borowa, Braterska, Browarna, Bruszniowa, Bursztynowa, Buska, Charsznicka, Chęcińska, Chłodna, Chłopska, Chorzowska, Ciepła, Cynkowa, Czernidło, Diamentowa, Do Modrzewia, Dobromyśl, Dolna, Dolomitowa, Dymińska od nr 2 do nr 38 (parzyste), Dyrekcji Głównej Górniczej, Dzika, Fabryczna, Fosforytowa, Gajowa, Galenowa, Garbarska, Generała Mariana Langiewicza, Giętówka, Gipsowa, Giserska, Grabinów, Granitowa, Grobla, Gromadzka, Grunwaldzka od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 55 (nieparzyste), Grzybowa, Gwarków (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 2, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Tarnowskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Husarska, Hutnicza, Iłżecka, Jadwigi Prendowskiej (wszystkie nieparzyste) i numer 2, Jagiellońska od nr 60 (parzyste) i od nr 59 (nieparzyste), Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska od nr 14 (parzyste i nieparzyste), Jana Kamińskiego, Jana Kochanowskiego od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Jana Pawła II od nr 11 (nieparzyste do końca), Janczarska, Janowska, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jeziorko, Józefa Zaorskiego, Kalcytowa, Kalinowa, Kamienna, Karczówkowska, Karola Henryka Kadena, Kolonia, Konecka, Konstantego Miodowicza, Końcowa, Krakowska od nr 32 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Króla Jana III Sobieskiego, Króla Stefana Batorego, Kruszcowa, Kryształowa, Krzemionkowa, Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego, Księdza Antoniego Żrałka, Księdza Augustyna Kordeckiego, Księdza Hugona Kołłątaja, Księdza Piotra Ściegiennego (wszystkie parzyste) i od nr 1 do 79 (nieparzyste) oraz od nr 201 (nieparzyste), Kuźników, Kwarciana, Kwarcytowa, Laskowa, Leona Skibińskiego, Leszka Drogosza, Leśniówka, Lisowczyków, Lubelska, Łagowska, Łanowa, Łąkowa od nr 1 do nr 12 (parzyste i nieparzyste), Łopuszniańska, Mahometańska, Majora Jurija Gagarina, Malachitowa, Mała Zgoda, Marii Opielińskiej, Marmurowa, Maślana, Mechaników, Miechowska, Mineralna, Mleczna, Młyńska, Mokra, Na Ługach, Nałęczów, Nastole, Natalii Machałowej, Niwy Lisowskie, Obrońców Westerplatte, Obrzeżna, Okólnik, Okrężna, Olkuska, Ołowiana, Opatowska, Opoczyńska, Osobna, Owsiana, Pakosz, Pallotyńska, Pancerna, Pańska, Parkowa, Patrol, Petyhorska, Piekoszowska od nr 1 do nr 51 (nieparzyste), Pietraszki, Piotra Michałowskiego, Pirytowa, Plażowa, Podhalańska, Podklasztorna, Podleśna, Południowa, Posłowicka, Prezydenta Stefana Artwińskiego, Przegony, Przyłogi, Ptasia, Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Pułkownika Mariana Sołtysiaka „Barabasza”, Rajtarska, Romualda Mielczarskiego od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 115 (nieparzyste) oraz numery 32A i 32B, Różana, Rybna, Rzeczna, Rzeszowska, Sędziszowska, Siedmiu Źródeł, Sienna, Skalista od nr 11 (parzyste i nieparzyste do końca), Skibowa, Skowronki, Sławkowska, Słoneczna, Spokojna, Stacyjna, Stokowa, Sucha, Sukowska, Szkolna, Szwedzka od nr 12 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Szwoleżerów, Ślazy, Ślusarska, Świętego Rafała Kalinowskiego, Świętej Barbary, Tarasowa, Tatarska, Trzuskawicka, Urzędnicza, Ustronie, Wapiennikowa od nr 1 do nr 37 (nieparzyste) z wyłączeniem numeru 21, Wąsosz, Weterynaryjna, Wiślicka, Władysława Dzikowskiego, Wodna, Wojciecha Szczepaniaka, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 74 (parzyste), Wolbromska, Wójtostwo, Wybraniecka, Za Torem, Za Walcownią, Zagonowa, Zagrabowicka, Zagrodowa, Zakopiańska, Zakręt, Zalesie, Zamknięta, Zamojska, Zapomniana, Zaścianek, Zenobiusza Klembowskiego, Zgoda, Zgórska, Zimna, Zygmunta Kwasa, Żwirowa. 5 32 089 10 66
Podsumowanie 25 154 865 49 332

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 7 7 7 7 7 35
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 7 7 7 7 35
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 7 7 7 5 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 7 7 7 35
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY KWW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY 6 7 7 7 7 34
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI 7 7 7 7 7 35
16 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA FORUM 5 5 5 15
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHROBRY KWW CHROBRY 5 5

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 JELONEK Arkadiusz Cezary 54 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY Kielce
1 ADAMCZYK Krzysztof 49 Wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Kielce
6 LUBAWSKI Wojciech Jerzy 64 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI Kielce
3 GIERADA Artur Daniel 39 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Kielce
7 WENTA Bogdan Brunon 56 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY Bilcza
2 CHŁODNICKI Marcin 40 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Kielce
5 LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof 47 średnie zawodowe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE Kielce

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 29 428 16 165 16 150 54.88% 0.05488
15 680 97.09% 0.09709
Tak
2 31 452 17 536 17 521 55.71% 0.05571
17 047 97.29% 0.09729
Tak
3 31 055 18 235 18 202 58.61% 0.05861
17 775 97.65% 0.09765
Tak
4 31 078 18 207 18 203 58.57% 0.05857
17 703 97.25% 0.09725
Tak
5 32 085 18 120 18 119 56.47% 0.05647
17 601 97.14% 0.09714
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 1 761 35 2.05% 0.00205
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 200 35 7.23% 0.00723
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 505 35 18.07% 0.01807
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 6 444 33 7.51% 0.00751
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 462 35 4.03% 0.00403
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 4 525 35 5.27% 0.00527
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 960 35 27.92% 0.02792
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY 17 078 34 19.90% 0.0199
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI 6 068 35 7.07% 0.00707
16 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH 452 15 0.53% 0.00053
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHROBRY 351 5 0.41% 0.00041

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 1 761 35 0 2.05% 0.00205
Nie
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 6 200 35 0 7.23% 0.00723
Nie
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 15 505 35 6 18.07% 0.01807
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 6 444 33 1 7.51% 0.00751
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 3 462 35 0 4.03% 0.00403
Nie
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 4 525 35 0 5.27% 0.00527
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 960 35 11 27.92% 0.02792
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY 17 078 34 7 19.90% 0.0199
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI 6 068 35 0 7.07% 0.00707
Nie
16 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH 452 15 0 0.53% 0.00053
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHROBRY 351 5 0 0.41% 0.00041
Nie

Rada Miasta Kielce - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 JELONEK Arkadiusz Cezary 121 0.77% 0.00077
Nie
1 1 2 SIKORA Julita Monika 47 0.30% 0.0003
Nie
1 1 3 BOSZCZYK Dawid Łukasz 33 0.21% 0.00021
Nie
1 1 4 NOWAKOWSKA Beata Jolanta 43 0.27% 0.00027
Nie
1 1 5 JURCZYK Marcin Paweł 23 0.15% 0.00015
Nie
1 1 6 ZARZECKA Alicja Ewa 45 0.29% 0.00029
Nie
1 1 7 DURNAŚ Andrzej Adam 36 0.23% 0.00023
Nie
1 2 1 ŚWIERCZ Łukasz 607 3.87% 0.00387
Nie
1 2 2 JAKACKA-GREEN Barbara Bożena 90 0.57% 0.00057
Nie
1 2 3 MISIEK Irena Barbara 54 0.34% 0.00034
Nie
1 2 4 JAKUBCZYK Tomasz Jan 71 0.45% 0.00045
Nie
1 2 5 STARZYK Beata Elżbieta 41 0.26% 0.00026
Nie
1 2 6 STRACHOWSKA Małgorzata Joanna 29 0.18% 0.00018
Nie
1 2 7 CIUPA Ziemowit Przemysław 85 0.54% 0.00054
Nie
1 4 1 WOJDA Agata Ewa 2 881 18.37% 0.01837
Tak
1 4 2 KOWALCZYK Monika Beata 246 1.57% 0.00157
Nie
1 4 3 CZECH-KRUCZEK Katarzyna Maria 294 1.88% 0.00188
Tak
1 4 4 PAKULSKI Wojciech Jerzy 118 0.75% 0.00075
Nie
1 4 5 NOWAK Tomasz Tadeusz 164 1.05% 0.00105
Nie
1 4 6 WERPACHOWSKA Maria Zofia 85 0.54% 0.00054
Nie
1 4 7 ZIELIŃSKI Leszek Zenon 82 0.52% 0.00052
Nie
1 5 1 MARENIN Małgorzata Diana 542 3.46% 0.00346
Nie
1 5 2 PĘKALA Artur Piotr 265 1.69% 0.00169
Nie
1 5 3 MASTALERZ Tatiana Klaudia 65 0.41% 0.00041
Nie
1 5 4 BOŚ Andrzej Tomasz 35 0.22% 0.00022
Nie
1 5 5 CZERNIC Anna Jadwiga 35 0.22% 0.00022
Nie
1 5 6 WALO Marek Jerzy 48 0.31% 0.00031
Nie
1 5 7 MARZEC Agnieszka Joanna 72 0.46% 0.00046
Nie
1 8 1 OETTINGEN Urszula Marta 250 1.59% 0.00159
Nie
1 8 2 MŁYNARCZYK Rafał 122 0.78% 0.00078
Nie
1 8 3 WRÓBEL Renata 61 0.39% 0.00039
Nie
1 8 4 BYSZEWSKI Marcin 46 0.29% 0.00029
Nie
1 8 5 PIÓRO Emilia Agnieszka 64 0.41% 0.00041
Nie
1 8 6 BERNAT Henryk 30 0.19% 0.00019
Nie
1 8 7 BOROWIEC Tomasz 106 0.68% 0.00068
Nie
1 9 1 OGONOWSKA-JAROŃ Emilia Anna 417 2.66% 0.00266
Nie
1 9 2 KUŚMIERSKI Konrad Marcin 93 0.59% 0.00059
Nie
1 9 3 SKOWERSKA Zofia Elżbieta 55 0.35% 0.00035
Nie
1 9 4 MAJOR Michał Wojciech 65 0.41% 0.00041
Nie
1 9 5 PACZKOWSKA Urszula Joanna 29 0.18% 0.00018
Nie
1 9 6 MACHNICKA Ewa Justyna 48 0.31% 0.00031
Nie
1 9 7 KRÓL Paweł 105 0.67% 0.00067
Nie
1 10 1 KISIEL Piotr Michał 1 523 9.71% 0.00971
Tak
1 10 2 KARYŚ Jarosław Daniel 1 465 9.34% 0.00934
Tak
1 10 3 MAZUR Dariusz Przemysław 334 2.13% 0.00213
Nie
1 10 4 HERMANOWSKA Elżbieta Maria 401 2.56% 0.00256
Nie
1 10 5 BARGA-WIĘCŁAWSKA Jadwiga Anna 70 0.45% 0.00045
Nie
1 10 6 GŁOWACKA Anna Maria 257 1.64% 0.00164
Nie
1 10 7 CHAŁACIŃSKI Kamil Jakub 212 1.35% 0.00135
Nie
1 14 1 LITWIN Joanna Maria 1 402 8.94% 0.00894
Tak
1 14 2 WIĘCH Konrad 278 1.77% 0.00177
Nie
1 14 3 KUCHARCZYK Patryk Grzegorz 216 1.38% 0.00138
Nie
1 14 4 SZOSTAK Katarzyna Magdalena 239 1.52% 0.00152
Nie
1 14 5 CZECH Weronika Ewa 134 0.85% 0.00085
Nie
1 14 6 WALAS Marcin Piotr 243 1.55% 0.00155
Nie
1 15 1 BURZAWA Władysław 649 4.14% 0.00414
Nie
1 15 2 BRACICHOWICZ Tomasz Andrzej 70 0.45% 0.00045
Nie
1 15 3 GROMSKA Anna Ewa 135 0.86% 0.00086
Nie
1 15 4 OSTERCZY Leszek Marian 147 0.94% 0.00094
Nie
1 15 5 KOWALCZYK Justyna Monika 38 0.24% 0.00024
Nie
1 15 6 SZTORC Przemysław Tomasz 23 0.15% 0.00015
Nie
1 15 7 SAYOR Ewa Jadwiga 96 0.61% 0.00061
Nie
2 1 1 SIKORA Hubert Adam 134 0.79% 0.00079
Nie
2 1 2 STĘPIEŃ Justyna Anna 87 0.51% 0.00051
Nie
2 1 3 FILIKS Antoni 21 0.12% 0.00012
Nie
2 1 4 JANOSIK-BIELSKA Angelika Patrycja 40 0.23% 0.00023
Nie
2 1 5 JELONEK Tomasz 44 0.26% 0.00026
Nie
2 1 6 OLEKSIAK Weronika Patrycja 28 0.16% 0.00016
Nie
2 1 7 KRUK Józef 28 0.16% 0.00016
Nie
2 2 1 ADAMCZYK Krzysztof 738 4.33% 0.00433
Nie
2 2 2 DZIEWIĘCKA Jolanta Joanna 97 0.57% 0.00057
Nie
2 2 3 ŚLUSARCZYK Przemysław Sławomir 151 0.89% 0.00089
Nie
2 2 4 FIJAŁKOWSKI Marek Stanisław 91 0.53% 0.00053
Nie
2 2 5 MAZUR Beata 82 0.48% 0.00048
Nie
2 2 6 KROGULEC Dariusz Piotr 289 1.70% 0.0017
Nie
2 2 7 BŁOŃSKA Małgorzata Katarzyna 43 0.25% 0.00025
Nie
2 4 1 WILCZYŃSKI Karol Stanisław 1 255 7.36% 0.00736
Tak
2 4 2 KOPACZ Piotr Jan 289 1.70% 0.0017
Nie
2 4 3 CYLARA Patryk Jarosław 467 2.74% 0.00274
Nie
2 4 4 CZEKAJ Ewelina 323 1.89% 0.00189
Nie
2 4 5 PARLAK Mirosława Ewa 141 0.83% 0.00083
Nie
2 4 6 KOZIEJ Bartosz Krzysztof 79 0.46% 0.00046
Nie
2 4 7 ROMANIEC-CLARK Inez Joanna 293 1.72% 0.00172
Nie
2 5 1 MAGDZIARZ IBRAHIM-EL-NUR Oleg Nadir 316 1.85% 0.00185
Nie
2 5 2 ORDYSIŃSKI Andrzej 153 0.90% 0.0009
Nie
2 5 3 MARENIN Magdalena Monika 135 0.79% 0.00079
Nie
2 5 4 GRZEGORCZYK Daniel 189 1.11% 0.00111
Nie
2 5 5 SZUŁKIEWICZ Patrycja 23 0.13% 0.00013
Nie
2 5 6 BARDZKI Tomasz 26 0.15% 0.00015
Nie
2 5 7 PARANDYK Edyta Maria 122 0.72% 0.00072
Nie
2 8 1 RYK Jan 328 1.92% 0.00192
Nie
2 8 2 MRÓZ Grzegorz Piotr 151 0.89% 0.00089
Nie
2 8 3 SOLA Michał 69 0.40% 0.0004
Nie
2 8 4 DZIEDZIC Albert Augustyn 42 0.25% 0.00025
Nie
2 8 5 SUSKA Aleksandra Wioletta 67 0.39% 0.00039
Nie
2 8 6 STOCHMAL Janina Barbara 29 0.17% 0.00017
Nie
2 8 7 SYNOWIEC Teresa 63 0.37% 0.00037
Nie
2 9 1 KASZA Krzysztof Wiesław 330 1.94% 0.00194
Nie
2 9 2 PIOTROWSKI Michał Franciszek 169 0.99% 0.00099
Nie
2 9 3 WZOREK Jakub Wojciech 105 0.62% 0.00062
Nie
2 9 4 PERCZAK Ewa 68 0.40% 0.0004
Nie
2 9 5 BASIAK Czesława 21 0.12% 0.00012
Nie
2 9 6 PAWLIKOWSKA-WIJAS Ewelina Edyta 49 0.29% 0.00029
Nie
2 9 7 GRUDZIŃSKI Adrian Ireneusz 179 1.05% 0.00105
Nie
2 10 1 STĘPNIEWSKI Marcin 2 215 12.99% 0.01299
Tak
2 10 2 KOZIOR Tadeusz Krzysztof 936 5.49% 0.00549
Tak
2 10 3 SŁONIEWSKA Monika 621 3.64% 0.00364
Tak
2 10 4 SŁAPEK Barbara 401 2.35% 0.00235
Nie
2 10 5 CICHOSZ Jolanta Ewa 116 0.68% 0.00068
Nie
2 10 6 KOTYZA Ewa Grażyna 386 2.26% 0.00226
Nie
2 10 7 ZBROSZCZYK-RYLSKI Leszek Piotr 275 1.61% 0.00161
Nie
2 14 1 BUKOWSKI Jarosław Marian 1 131 6.63% 0.00663
Tak
2 14 2 ŻMUDZIŃSKA Anna 483 2.83% 0.00283
Nie
2 14 3 JURASIK Sylwia Marzena 567 3.33% 0.00333
Nie
2 14 4 NOWACKA Augustyna Krzysztofa 156 0.92% 0.00092
Nie
2 14 5 SZCZEPAŃSKI Piotr Wojciech 78 0.46% 0.00046
Nie
2 14 6 BUGLEWICZ Ksenia Maria 106 0.62% 0.00062
Nie
2 14 7 GACEK Dariusz Paweł 608 3.57% 0.00357
Nie
2 15 1 SIEJKA Robert 508 2.98% 0.00298
Nie
2 15 2 JEDYNAK Patrycja 222 1.30% 0.0013
Nie
2 15 3 GIL Rafał Jan 94 0.55% 0.00055
Nie
2 15 4 WYPYCH Małgorzata 47 0.28% 0.00028
Nie
2 15 5 OSTROWSKI Wojciech Jacek 32 0.19% 0.00019
Nie
2 15 6 OGONOWSKA Wiktoria 21 0.12% 0.00012
Nie
2 15 7 ZAPAŁA Regina Barbara 257 1.51% 0.00151
Nie
2 16 1 BUGAJSKA Marianna Barbara 28 0.16% 0.00016
Nie
2 16 2 KORUS Dorota Małgorzata 7 0.04% 4.0E-5
Nie
2 16 3 WILKOSZ Andrzej Emil 29 0.17% 0.00017
Nie
2 16 4 TOMCZYK Leon 9 0.05% 5.0E-5
Nie
2 16 5 JASKULSKA-FERT Maria 9 0.05% 5.0E-5
Nie
2 17 1 KUROWSKI Dawid Stefan 259 1.52% 0.00152
Nie
2 17 2 ARCZEWSKI Marek Jan 59 0.35% 0.00035
Nie
2 17 3 CUDZIŁO Przemysław Szczepan 4 0.02% 2.0E-5
Nie
2 17 4 KRUSZYŃSKA Anna Katarzyna 13 0.08% 8.0E-5
Nie
2 17 5 PIECHOTA Agnieszka Ewa 16 0.09% 9.0E-5
Nie
3 1 1 PISARCZYK Agnieszka Beata 123 0.69% 0.00069
Nie
3 1 2 STEFAŃCZYK Krzysztof Robert 28 0.16% 0.00016
Nie
3 1 3 JAROS Agnieszka Monika 78 0.44% 0.00044
Nie
3 1 4 SIKORA Piotr Janusz 25 0.14% 0.00014
Nie
3 1 5 ZAJĄC Agnieszka 77 0.43% 0.00043
Nie
3 1 6 ADAMCZYK Tadeusz Marian 34 0.19% 0.00019
Nie
3 1 7 DURNAŚ Grażyna Teresa 25 0.14% 0.00014
Nie
3 2 1 ŚWIERCZ Marcin 442 2.49% 0.00249
Nie
3 2 2 SYSKA Anna Maria 77 0.43% 0.00043
Nie
3 2 3 GARBUZIK Paweł 201 1.13% 0.00113
Nie
3 2 4 MARWICKI Krzysztof Sebastian 213 1.20% 0.0012
Nie
3 2 5 JAKUBOWSKA Barbara 52 0.29% 0.00029
Nie
3 2 6 RAK Kinga Barbara 23 0.13% 0.00013
Nie
3 2 7 PIÓRO Daniel Ryszard 126 0.71% 0.00071
Nie
3 4 1 ZAPAŁA Katarzyna 2 069 11.64% 0.01164
Tak
3 4 2 JAROS Izabella Hanna 326 1.83% 0.00183
Nie
3 4 3 JUSZYŃSKI Jakub Czesław 137 0.77% 0.00077
Nie
3 4 4 PIKUS Sylwia Danuta 67 0.38% 0.00038
Nie
3 4 5 MICHALSKI Paweł Seweryn 62 0.35% 0.00035
Nie
3 4 6 NOWAK Łukasz Leszek 52 0.29% 0.00029
Nie
3 4 7 JAKUBOWSKI Milot 112 0.63% 0.00063
Nie
3 5 1 GRZELA Joanna 1 253 7.05% 0.00705
Nie
3 5 2 ZIELONKA-SZWACH Alina 47 0.26% 0.00026
Nie
3 5 3 KOSECKA Halina 107 0.60% 0.0006
Nie
3 5 4 ZGRZEBNICKI Marek 34 0.19% 0.00019
Nie
3 5 5 PAWŁOWSKA Agata Dominika 57 0.32% 0.00032
Nie
3 5 6 URBAŃSKI Piotr Jarosław 34 0.19% 0.00019
Nie
3 5 7 ZWOLAŃSKI Igor Lech 78 0.44% 0.00044
Nie
3 8 1 MARKIEWICZ Marcin 300 1.69% 0.00169
Nie
3 8 2 BOŚ Tomasz 84 0.47% 0.00047
Nie
3 8 3 TYMOSZUK Ewelina Irena 32 0.18% 0.00018
Nie
3 8 4 MOŃ Paweł Jarosław 25 0.14% 0.00014
Nie
3 8 5 BUJAK Grzegorz Józef 53 0.30% 0.0003
Nie
3 8 6 MAJCHER Agnieszka Elżbieta 89 0.50% 0.0005
Nie
3 8 7 LENCKOWSKA Anna Magdalena 55 0.31% 0.00031
Nie
3 9 1 LEWICKI Dawid Marian 569 3.20% 0.0032
Nie
3 9 2 GŁUSZEK Cezary Włodzimierz 104 0.59% 0.00059
Nie
3 9 3 STACHURSKI Michał Adam 100 0.56% 0.00056
Nie
3 9 4 GŁODKOWSKA Katarzyna Edyta 38 0.21% 0.00021
Nie
3 9 5 DEEP Magdalena Maria 45 0.25% 0.00025
Nie
3 9 6 KASZA Paulina Anna 38 0.21% 0.00021
Nie
3 9 7 KUBECZKO Wojciech Witold 51 0.29% 0.00029
Nie
3 10 1 KISIEL Dariusz Jerzy 2 082 11.71% 0.01171
Tak
3 10 2 SABAT Jacek Tadeusz 911 5.13% 0.00513
Nie
3 10 3 KUBIK Marian 1 030 5.79% 0.00579
Tak
3 10 4 KWIECIEŃ Piotr Szymon 310 1.74% 0.00174
Nie
3 10 5 KLUSEK-GĘBSKA Aleksandra Urszula 378 2.13% 0.00213
Nie
3 10 6 ŁUKASZYK Urszula Anna 360 2.03% 0.00203
Nie
3 10 7 STUDNIAREK Beata Urszula 201 1.13% 0.00113
Nie
3 14 1 SUCHAŃSKI Kamil Jerzy 2 687 15.12% 0.01512
Tak
3 14 2 KIBORTT Anna Maria 380 2.14% 0.00214
Tak
3 14 3 RĘBOSZ Karol Grzegorz 139 0.78% 0.00078
Nie
3 14 4 ŁYŻWA Krzysztof Mariusz 59 0.33% 0.00033
Nie
3 14 5 CIESIELSKA Agnieszka Katarzyna 147 0.83% 0.00083
Nie
3 14 6 STACHURSKI Kacper Wojciech 237 1.33% 0.00133
Nie
3 14 7 STACHURA Ewa Zofia 261 1.47% 0.00147
Nie
3 15 1 GIERADA Jan 550 3.09% 0.00309
Nie
3 15 2 CEDRO-KACZMARCZYK Sylwia Aleksandra 125 0.70% 0.0007
Nie
3 15 3 WIERZBICKI Mariusz Jacek 11 0.06% 6.0E-5
Nie
3 15 4 ZALEWSKI Jacek Mirosław 69 0.39% 0.00039
Nie
3 15 5 KOZERA Magdalena Katarzyna 59 0.33% 0.00033
Nie
3 15 6 PAĆ Izabela 52 0.29% 0.00029
Nie
3 15 7 BURZAWA Piotr Władysław 185 1.04% 0.00104
Nie
4 1 1 PAWLIK-KIRKIEWICZ Magdalena Kinga 84 0.47% 0.00047
Nie
4 1 2 PIECABA Mateusz Mieczysław 23 0.13% 0.00013
Nie
4 1 3 KRAWCZYK Dominika Ewelina 44 0.25% 0.00025
Nie
4 1 4 KASIŃSKI Wojciech Janusz 25 0.14% 0.00014
Nie
4 1 5 SKALSKA Natalia Marta 58 0.33% 0.00033
Nie
4 1 6 SIKORA Marlena Magdalena 48 0.27% 0.00027
Nie
4 1 7 KOBIERSKI Krzysztof Igor 30 0.17% 0.00017
Nie
4 2 1 WOŁOWIEC Jacek Marian 667 3.77% 0.00377
Nie
4 2 2 WITEK Iwona Elżbieta 69 0.39% 0.00039
Nie
4 2 3 OSTROWSKI Sebastian Jerzy 151 0.85% 0.00085
Nie
4 2 4 PERCZAK-BUDA Agnieszka Małgorzata 77 0.43% 0.00043
Nie
4 2 5 ROGALA Waldemar Sławomir 55 0.31% 0.00031
Nie
4 2 6 GRYGA Magdalena Anna 44 0.25% 0.00025
Nie
4 2 7 KOT Tomasz Zenon 84 0.47% 0.00047
Nie
4 4 1 KUBIEC Arkadiusz Jacek 1 437 8.12% 0.00812
Tak
4 4 2 MYŚLIŃSKA Anna Elżbieta 653 3.69% 0.00369
Nie
4 4 3 RUMAS Henryk Wojciech 62 0.35% 0.00035
Nie
4 4 4 SZKONTER Grażyna 62 0.35% 0.00035
Nie
4 4 5 DURAZIŃSKI Łukasz 63 0.36% 0.00036
Nie
4 4 6 ŻUKOWSKA Emilia Beata 141 0.80% 0.0008
Nie
4 4 7 PIASECKI Michał Andrzej 220 1.24% 0.00124
Nie
4 5 1 CHŁODNICKI Marcin 1 601 9.04% 0.00904
Tak
4 5 2 MOZER-BARAN Maria Anna 44 0.25% 0.00025
Nie
4 5 3 ŚWIECA Marek Waldemar 58 0.33% 0.00033
Nie
4 5 4 ŁUCAK Janina 77 0.43% 0.00043
Nie
4 5 5 PASEK Marcin Tomasz 41 0.23% 0.00023
Nie
4 5 6 SIECZKA Bożena 130 0.73% 0.00073
Nie
4 5 7 SKOWRON Monika Kamila 68 0.38% 0.00038
Nie
4 8 1 KOCHANEK Anna Beata 365 2.06% 0.00206
Nie
4 8 2 STANISŁAWSKI Krzysztof Ryszard 69 0.39% 0.00039
Nie
4 8 3 BORUŃ Grażyna Kamila 59 0.33% 0.00033
Nie
4 8 4 KRAKOWIAK Arkadiusz Jerzy 34 0.19% 0.00019
Nie
4 8 5 MOŃSKA-GLIWIŃSKA Ewelina Konstancja 39 0.22% 0.00022
Nie
4 8 6 KACZOR Grzegorz Dominik 35 0.20% 0.0002
Nie
4 8 7 WTULICH Robert 56 0.32% 0.00032
Nie
4 9 1 MACHNICKI Mateusz Michał 723 4.08% 0.00408
Nie
4 9 2 CHABA Krzysztof Aleksander 184 1.04% 0.00104
Nie
4 9 3 JAROSZEWSKI Paweł Łukasz 79 0.45% 0.00045
Nie
4 9 4 PĘCAK Monika Agnieszka 37 0.21% 0.00021
Nie
4 9 5 PIOTROWSKA Katarzyna 46 0.26% 0.00026
Nie
4 9 6 JAROŃ Arkadiusz Stanisław 63 0.36% 0.00036
Nie
4 9 7 CZARNECKA Edyta Elżbieta 61 0.34% 0.00034
Nie
4 10 1 ŁAKOMIEC Zdzisław Leszek 1 869 10.56% 0.01056
Tak
4 10 2 KOZA Wiesław Ryszard 1 339 7.56% 0.00756
Tak
4 10 3 PRZYBYLSKI Daniel Krzysztof 305 1.72% 0.00172
Nie
4 10 4 WRÓBLEWSKA Bogumiła Marta 346 1.95% 0.00195
Nie
4 10 5 LASKOWSKA Joanna Tekla 236 1.33% 0.00133
Nie
4 10 6 SIUDA Jolanta 302 1.71% 0.00171
Nie
4 10 7 ŚLUSARCZYK Maksymilian Krzysztof 256 1.45% 0.00145
Nie
4 14 1 PORĘBSKI Tomasz Michał 1 139 6.43% 0.00643
Nie
4 14 2 KWIETNIAK Katarzyna Aleksandra 1 640 9.26% 0.00926
Tak
4 14 3 ŁUCZAK Dariusz 144 0.81% 0.00081
Nie
4 14 4 ROKOSZ Bogusław 177 1.00% 0.001
Nie
4 14 5 JOŃCZYK Dorota Wiktoria 119 0.67% 0.00067
Nie
4 14 6 PERZ Karina Magdalena 82 0.46% 0.00046
Nie
4 14 7 OLESIŃSKI Tomasz 251 1.42% 0.00142
Nie
4 15 1 BOGUCKI Tomasz Jan 669 3.78% 0.00378
Nie
4 15 2 OLSZEWSKI Mariusz Jacek 379 2.14% 0.00214
Nie
4 15 3 BOREK Krzysztof 159 0.90% 0.0009
Nie
4 15 4 MISZTAL-KĄTNIK Małgorzata Ewa 115 0.65% 0.00065
Nie
4 15 5 WITKOWSKA Lidia Bożena 58 0.33% 0.00033
Nie
4 15 6 KIJEWSKA Iwona Katarzyna 39 0.22% 0.00022
Nie
4 15 7 TAŹBIERSKA Jolanta Zofia 28 0.16% 0.00016
Nie
4 16 1 STANIEC Dariusz Zdzisław 37 0.21% 0.00021
Nie
4 16 2 SOBAŚ Mirosław Andrzej 14 0.08% 8.0E-5
Nie
4 16 3 ADAMCZAK-ŁYPACZ Aniceta Maria 11 0.06% 6.0E-5
Nie
4 16 4 NOWAK Stanisław Bogdan 11 0.06% 6.0E-5
Nie
4 16 5 NOWAK Bożena Aleksandra 12 0.07% 7.0E-5
Nie
5 1 1 PIECABA Piotr Kazimierz 81 0.46% 0.00046
Nie
5 1 2 OLEKSIAK Milena Karolina 57 0.32% 0.00032
Nie
5 1 3 KRZEMIŃSKI Maciej Mateusz 43 0.24% 0.00024
Nie
5 1 4 PAWLIK Helena Maria 21 0.12% 0.00012
Nie
5 1 5 KRAWCZYK Piotr 54 0.31% 0.00031
Nie
5 1 6 KUBISZ Mirosława Alina 26 0.15% 0.00015
Nie
5 1 7 ŁANKIEWICZ Piotr 47 0.27% 0.00027
Nie
5 2 1 KĘDZIORA Dawid Zdzisław 521 2.96% 0.00296
Nie
5 2 2 GRABOWSKA Iwona Marzena 66 0.37% 0.00037
Nie
5 2 3 KĘPCZYK Karolina Anna 204 1.16% 0.00116
Nie
5 2 4 DOMINICZAK Piotr Arkadiusz 237 1.35% 0.00135
Nie
5 2 5 HAŁATKIEWICZ Tomasz Jan 22 0.12% 0.00012
Nie
5 2 6 WRONA Marek Maciej 275 1.56% 0.00156
Nie
5 2 7 TOMASZEWSKA Aneta Mariola 126 0.72% 0.00072
Nie
5 4 1 KOWALSKI Marek Tytus 852 4.84% 0.00484
Nie
5 4 2 BRAUN Michał Jerzy 1 623 9.22% 0.00922
Tak
5 4 3 RYCERSKA Izabela Sławomira 173 0.98% 0.00098
Nie
5 4 4 PETRUS Andrzej Zdzisław 125 0.71% 0.00071
Nie
5 4 5 WAŁDON Paweł 67 0.38% 0.00038
Nie
5 4 6 SURDYK Beata 81 0.46% 0.00046
Nie
5 4 7 WOJDA Kamila 404 2.30% 0.0023
Nie
5 5 1 CHMIEL Przemysław Piotr 480 2.73% 0.00273
Nie
5 5 2 RUSIN Andrzej Jan 40 0.23% 0.00023
Nie
5 5 3 MODRZEJEWSKI Marek Stefan 82 0.47% 0.00047
Nie
5 5 4 CHŁODNICKA-OPOKA Sylwia Maria 120 0.68% 0.00068
Nie
5 5 5 SZULAR Sonia Patrycja 67 0.38% 0.00038
Nie
5 8 1 WASILEWSKI Łukasz Piotr 400 2.27% 0.00227
Nie
5 8 2 CIEŚLA Justyna Anna 80 0.45% 0.00045
Nie
5 8 3 WAWRZYCKI Bartosz Jerzy 56 0.32% 0.00032
Nie
5 8 4 JAROŃSKA Teresa 52 0.30% 0.0003
Nie
5 8 5 ANTOSZ Katarzyna Natalia 29 0.16% 0.00016
Nie
5 8 6 WILCZYŃSKA Małgorzata Wanda 67 0.38% 0.00038
Nie
5 8 7 FIT Konrad 55 0.31% 0.00031
Nie
5 9 1 PAJĄK Krzysztof 269 1.53% 0.00153
Nie
5 9 2 RUSIN Izabela Honorata 87 0.49% 0.00049
Nie
5 9 3 GAD Michał Piotr 48 0.27% 0.00027
Nie
5 9 4 WYSOCKA Magdalena Łucja 52 0.30% 0.0003
Nie
5 9 5 LEWICKI Daniel Marian 131 0.74% 0.00074
Nie
5 9 6 KUC-STĘPIEŃ Honorata Helena 21 0.12% 0.00012
Nie
5 9 7 PAWLIK Seweryn Piotr 46 0.26% 0.00026
Nie
5 10 1 NOWORYCKA-GNIATKOWSKA Marianna Anna 2 190 12.44% 0.01244
Tak
5 10 2 ŚLIPIKOWSKI Arkadiusz Stanisław 1 284 7.30% 0.0073
Tak
5 10 3 ŻARNOWIEC Paulina Maria 193 1.10% 0.0011
Nie
5 10 4 STAROSZ Lidia 263 1.49% 0.00149
Nie
5 10 5 KULESZYŃSKI Józef Wacław 350 1.99% 0.00199
Nie
5 10 6 LUDWINEK Marcin Wiktor 163 0.93% 0.00093
Nie
5 10 7 JANIAK Alicja 380 2.16% 0.00216
Nie
5 14 1 WINIARSKA Joanna Małgorzata 2 122 12.06% 0.01206
Tak
5 14 2 DREZNO Kamila Maria 203 1.15% 0.00115
Nie
5 14 3 MAŁKOWSKI Zbigniew 245 1.39% 0.00139
Nie
5 14 4 KUCHARSKA Alicja Katarzyna 220 1.25% 0.00125
Nie
5 14 5 MATWIEJEW Waldemar Rafał 164 0.93% 0.00093
Nie
5 14 6 KOŚCIELECKA Katarzyna Barbara 71 0.40% 0.0004
Nie
5 14 7 BURSZTEIN Maciej Arkadiusz 950 5.40% 0.0054
Tak
5 15 1 BOROWIEC Witold 564 3.20% 0.0032
Nie
5 15 2 STANIAK Marek 247 1.40% 0.0014
Nie
5 15 3 TŁUCZYŃSKI Andrzej Włodzimierz 129 0.73% 0.00073
Nie
5 15 4 WÓJCIK Beata Agnieszka 98 0.56% 0.00056
Nie
5 15 5 MASTALERZ Wioletta Iwona 29 0.16% 0.00016
Nie
5 15 6 BOCHENEK Bogusława Irena 36 0.20% 0.0002
Nie
5 15 7 BURZAWA Michał Władysław 128 0.73% 0.00073
Nie
5 16 1 BARYCKI Stanisław Jerzy 219 1.24% 0.00124
Nie
5 16 2 KOSIŃSKI Janusz Marian 14 0.08% 8.0E-5
Nie
5 16 3 KRÓLIKOWSKA Beata Anna 13 0.07% 7.0E-5
Nie
5 16 4 GRZYBOWSKI Karol Zygmunt 14 0.08% 8.0E-5
Nie
5 16 5 ŻMUDA Lidia 25 0.14% 0.00014
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ADAMCZYK Krzysztof 49 Wyższe Kielce, 3 899 4.46 Nie
2 CHŁODNICKI Marcin 40 wyższe Kielce, 3 609 4.12 Nie
3 GIERADA Artur Daniel 39 Wyższe Kielce, 6 503 7.43 Nie
4 JELONEK Arkadiusz Cezary 54 Wyższe Kielce, 1 001 1.14 Nie
5 LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof 47 średnie zawodowe Kielce, 14 016 16.02 Nie
6 LUBAWSKI Wojciech Jerzy 64 Wyższe Kielce, 25 552 29.20 Druga tura
7 WENTA Bogdan Brunon 56 Wyższe Bilcza, 32 913 37.62 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Gimnazjum nr 3, ul. Marszałkowska 40 Kielce stały 2 350 1 258 1 259 53.57% 0.05357
1 254 99.60%
2 Przedszkole Samorządowe nr 6, ul. Bukowa 8 Kielce stały 2 140 1 052 1 051 49.11% 0.04911
1 035 98.48%
3 Przedszkole Samorządowe nr 1, ul. Cypriana Kamila Norwida 5 Kielce stały 1 850 1 094 1 094 59.14% 0.05914
1 083 98.99%
4 Przedszkole Samorządowe nr 32, ul. Jana Kasprowicza 5 Kielce stały 1 052 644 644 61.22% 0.06122
639 99.22%
5 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leopolda Staffa 7 Kielce stały 1 775 1 070 1 073 60.45% 0.06045
1 067 99.44%
6 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce stały 1 154 704 704 61.01% 0.06101
703 99.86%
7 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11, ul. Jasna 20/22 Kielce stały 1 104 609 609 55.16% 0.05516
606 99.51%
8 Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27, ul. Marszłkowska 11A Kielce stały 2 155 1 248 1 248 57.91% 0.05791
1 245 99.76%
9 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Targowa 3 Kielce stały 2 309 1 339 1 336 57.86% 0.05786
1 326 99.25%
10 Przedszkole Samorządowe nr 16, ul. Nowy Świat 34 Kielce stały 1 615 846 847 52.45% 0.05245
842 99.41%
11 Zespół Szkół Elektrycznych, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Kielce stały 1 633 905 903 55.30% 0.0553
892 98.78%
12 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wspólna 17 Kielce stały 1 854 1 052 1 051 56.69% 0.05669
1 041 99.05%
13 Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, ul. Stefana Okrzei 8 Kielce stały 1 342 609 609 45.38% 0.04538
606 99.51%
14 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Generała Tadeusza Kościuszki 5 Kielce stały 1 756 808 808 46.01% 0.04601
805 99.63%
15 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego, ul. Zagórska 14 Kielce stały 1 561 859 856 54.84% 0.05484
852 99.53%
16 Dom Kultury "Zameczek", ul. Juliusza Słowackiego 23 Kielce stały 1 698 975 975 57.42% 0.05742
972 99.69%
17 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Prosta 27A Kielce stały 1 745 990 990 56.73% 0.05673
990 100.00%
18 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" 49 Kielce stały 1 853 881 879 47.44% 0.04744
873 99.32%
19 Targi Kielce S. A., ul. Zakładowa 1 Kielce stały 1 750 799 801 45.77% 0.04577
798 99.63%
20 Przedszkole Samorządowe nr 2, ul. Górnicza 64 Kielce stały 2 198 1 257 1 257 57.19% 0.05719
1 240 98.65%
21 Urząd Miasta, ul. Strycharska 6 Kielce stały 2 161 1 194 1 146 53.03% 0.05303
1 141 99.56%
22 Przedszkole Samorządowe nr 18, ul. Malików 3 Kielce stały 1 656 835 828 50.00% 0.05
823 99.40%
23 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały 1 647 1 146 1 143 69.40% 0.0694
1 138 99.56%
24 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały 1 891 1 230 1 227 64.89% 0.06489
1 223 99.67%
25 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały 1 662 1 062 1 061 63.84% 0.06384
1 057 99.62%
26 Klub „Domatorek”, ul. Edmunda Massalskiego 4 Kielce stały 2 254 1 353 1 353 60.03% 0.06003
1 351 99.85%
27 Przedszkole Samorządowe nr 34, Aleja Jerzego Szajnowicza – Iwanowa 15 Kielce stały 1 532 984 984 64.23% 0.06423
977 99.29%
28 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 25 Kielce stały 2 324 1 393 1 392 59.90% 0.0599
1 386 99.57%
29 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 16 Kielce stały 2 151 1 310 1 309 60.86% 0.06086
1 297 99.08%
30 III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Jagiellońska 4 Kielce stały 2 023 997 997 49.28% 0.04928
981 98.40%
31 Przedszkole Samorządowe nr 29, ul. Tytusa Chałubińskiego 32 Kielce stały 2 006 940 939 46.81% 0.04681
924 98.40%
32 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Króla Bolesława Chrobrego 105 Kielce stały 2 167 1 092 1 092 50.39% 0.05039
1 084 99.27%
33 Przedszkole Samorządowe nr 26, ul. Piekoszowska 42 Kielce stały 2 177 1 066 1 066 48.97% 0.04897
1 058 99.25%
34 ENERIS Surowce S. A.-Kielce, ul. Zagnańska 232A Kielce stały 1 224 725 725 59.23% 0.05923
719 99.17%
35 Przedszkole Samorządowe nr 35, ul. Władysława Orkana 13 Kielce stały 2 375 1 472 1 472 61.98% 0.06198
1 465 99.52%
36 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Warszawska 340 Kielce stały 2 193 1 378 1 378 62.84% 0.06284
1 372 99.56%
37 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały 2 133 1 258 1 250 58.60% 0.0586
1 239 99.12%
38 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały 2 125 1 239 1 236 58.16% 0.05816
1 228 99.35%
39 V LO im. Ks. Piotra Ściegiennego, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały 1 966 1 137 1 136 57.78% 0.05778
1 125 99.03%
40 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce stały 1 276 801 799 62.62% 0.06262
796 99.62%
41 Przedszkole Samorządowe nr 42, ul. Elizy Orzeszkowej 26 Kielce stały 1 737 1 011 1 009 58.09% 0.05809
1 003 99.41%
42 Przedszkole Samorządowe nr 40, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30 Kielce stały 2 211 1 282 1 242 56.17% 0.05617
1 233 99.28%
43 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszała Józefa Piłsudskiego 42 Kielce stały 2 322 1 328 1 328 57.19% 0.05719
1 319 99.32%
44 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Kielce stały 2 404 1 411 1 407 58.53% 0.05853
1 394 99.08%
45 Przedszkole Samorządowe nr 19, Osiedle Na Stoku 98 Kielce stały 2 162 1 307 1 307 60.45% 0.06045
1 299 99.39%
46 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce stały 2 143 1 286 1 286 60.01% 0.06001
1 279 99.46%
47 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce stały 2 363 1 327 1 327 56.16% 0.05616
1 321 99.55%
48 Klub Seniora, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 75 Kielce stały 2 274 1 216 1 214 53.39% 0.05339
1 206 99.34%
49 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Leszczyńska 8 Kielce stały 1 530 938 938 61.31% 0.06131
926 98.72%
50 Przedszkole Samorządowe nr 33, ul. Romualda 6 Kielce stały 1 573 944 944 60.01% 0.06001
936 99.15%
51 Przedszkole Samorządowe nr 30, ul. Wielkopolska 15 Kielce stały 2 149 1 315 1 315 61.19% 0.06119
1 303 99.09%
52 Klub Seniora, ul. Świętego Stanisława Kostki 4A Kielce stały 2 072 1 195 1 195 57.67% 0.05767
1 183 99.00%
53 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Kujawska 18 Kielce stały 1 952 1 129 1 131 57.94% 0.05794
1 122 99.20%
54 Przedszkole Samorządowe nr 4, ul. Kujawska 21 Kielce stały 1 795 989 989 55.10% 0.0551
977 98.79%
55 Przedszkole Samorządowe nr 24, ul. Fryderyka Chopina 3 Kielce stały 1 690 938 936 55.38% 0.05538
930 99.36%
56 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Karola Szymanowskiego 5 Kielce stały 1 908 1 056 1 053 55.19% 0.05519
1 040 98.77%
57 Dom Działkowca, ul. Głogowa 6 Kielce stały 2 260 1 427 1 423 62.96% 0.06296
1 408 98.95%
58 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o. o., ul. Sandomierska 249 Kielce stały 1 409 795 795 56.42% 0.05642
786 98.87%
59 Miejski Zarząd Dróg, ul. Jadwigi Prendowskiej 7 Kielce stały 2 133 1 226 1 226 57.48% 0.05748
1 215 99.10%
60 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Barwinek 33 Kielce stały 2 266 1 354 1 355 59.80% 0.0598
1 345 99.26%
61 Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Barwinek 31 Kielce stały 2 019 1 147 1 147 56.81% 0.05681
1 137 99.13%
62 Przedszkole Samorządowe nr 39, ul. Barwinek 31 Kielce stały 2 150 1 270 1 270 59.07% 0.05907
1 260 99.21%
63 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Jana Karskiego 26 Kielce stały 2 040 1 233 1 233 60.44% 0.06044
1 223 99.19%
64 Przedszkole Samorządowe nr 36, ul. Tujowa 2 Kielce stały 2 132 1 250 1 249 58.58% 0.05858
1 242 99.44%
65 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Dobromyśl 44 Kielce stały 572 322 322 56.29% 0.05629
321 99.69%
66 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce stały 1 710 1 065 1 065 62.28% 0.06228
1 056 99.15%
67 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zimna 16 Kielce stały 1 958 1 142 1 137 58.07% 0.05807
1 131 99.47%
68 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce stały 1 888 1 155 1 154 61.12% 0.06112
1 147 99.39%
69 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Jagiellońska 90 Kielce stały 1 247 785 785 62.95% 0.06295
781 99.49%
70 Wojewódzki Szpital Zespolony, Świętokrzyskie Centrum Neurologii, Wejście Główne Nr 1, ul. Grunwaldzka 45 Kielce stały 2 103 933 932 44.32% 0.04432
922 98.93%
71 Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Urzędnicza 16 Kielce stały 1 747 922 919 52.60% 0.0526
913 99.35%
72 Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna, ul. Szkolna 29 Kielce stały 2 223 1 235 1 233 55.47% 0.05547
1 219 98.86%
73 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Żytnia 1 Kielce stały 1 996 1 170 1 168 58.52% 0.05852
1 158 99.14%
74 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Karczówkowska 8 Kielce stały 1 733 995 995 57.41% 0.05741
990 99.50%
75 Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP Mobilne Centrum Informacji Zawodowej, ul. Zenobiusza Klembowskiego 3 Kielce stały 1 448 769 767 52.97% 0.05297
757 98.70%
76 Dom Kultury "Białogon", ul. Pańska 1A Kielce stały 2 345 1 304 1 303 55.57% 0.05557
1 289 98.93%
77 Szkoła Podstawowa nr 20, Aleja Górników Staszicowskich 22A Kielce stały 879 486 486 55.29% 0.05529
485 99.79%
78 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hotel Maraton, ul. Leszka Drogosza 1 Kielce stały 1 349 738 738 54.71% 0.05471
729 98.78%
79 I LO im. Stefana Żeromskiego, ul. Księdza Piotra Ściegiennego 15 Kielce stały 2 113 1 238 1 241 58.73% 0.05873
1 233 99.36%
80 Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 12 Kielce stały 1 843 1 187 1 186 64.35% 0.06435
1 182 99.66%
81 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Adolfa Dygasińskiego 6 Kielce stały 2 120 1 299 1 301 61.37% 0.06137
1 292 99.31%
82 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Posłowicka 98 Kielce stały 800 456 456 57.00% 0.057
452 99.12%
83 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Łanowa 68 Kielce stały 1 420 796 796 56.06% 0.05606
790 99.25%
84 Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny, ul. Prosta 30 Kielce szpital 70 22 22 31.43% 0.03143
22 100.00%
85 Dom Pomocy Społecznej im. Florentyny Malskiej, ul. Tarnowska 10 Kielce dom pomocy społecznej 87 42 42 48.28% 0.04828
42 100.00%
86 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta, ul. Stefana Żeromskiego 4/6 Kielce dom pomocy społecznej 60 22 22 36.67% 0.03667
21 95.45%
87 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW, ul. Ogrodowa 11 Kielce szpital 30 11 11 36.67% 0.03667
10 90.91%
88 Areszt Śledczy, ul. Zagnańska 155 Kielce areszt Śledczy 147 57 56 38.10% 0.0381
54 96.43%
89 Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o. o., ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25 Kielce szpital 88 26 26 29.55% 0.02955
26 100.00%
90 Dom Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich, ul. Króla Jana III Sobieskiego 30 Kielce dom pomocy społecznej 64 23 23 35.94% 0.03594
22 95.65%
91 Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Grunwaldzka 45 Kielce szpital 329 53 52 15.81% 0.01581
52 100.00%
92 Świętokrzyskie Centrum Onkologii, ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3 Kielce szpital 22 4 4 18.18% 0.01818
4 100.00%
93 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 76 Kielce dom pomocy społecznej 122 37 37 30.33% 0.03033
34 91.89%
94 Dom Pomocy Społecznej im. prof. Antoniego Kępińskiego, ul. Jagiellońska 76 Kielce dom pomocy społecznej 54 20 20 37.04% 0.03704
19 95.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 LUBAWSKI Wojciech Jerzy 64 Wyższe Kielce, 31114 38.75 Nie
2 WENTA Bogdan Brunon 56 Wyższe Bilcza, 49178 61.25 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych LUBAWSKI Wojciech Jerzy Głosów ważnych oddanych na kandydatów WENTA Bogdan Brunon
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Gimnazjum nr 3, ul. Marszałkowska 40 Kielce 1158 453 39.12% 0.03912
60.88% 705
2 Przedszkole Samorządowe nr 6, ul. Bukowa 8 Kielce 926 392 42.33% 0.04233
57.67% 534
3 Przedszkole Samorządowe nr 1, ul. Cypriana Kamila Norwida 5 Kielce 973 411 42.24% 0.04224
57.76% 562
4 Przedszkole Samorządowe nr 32, ul. Jana Kasprowicza 5 Kielce 574 253 44.08% 0.04408
55.92% 321
5 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leopolda Staffa 7 Kielce 988 411 41.60% 0.0416
58.40% 577
6 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce 640 228 35.63% 0.03563
64.38% 412
7 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11, ul. Jasna 20/22 Kielce 547 172 31.44% 0.03144
68.56% 375
8 Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27, ul. Marszłkowska 11A Kielce 1132 451 39.84% 0.03984
60.16% 681
9 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Targowa 3 Kielce 1195 471 39.41% 0.03941
60.59% 724
10 Przedszkole Samorządowe nr 16, ul. Nowy Świat 34 Kielce 763 385 50.46% 0.05046
49.54% 378
11 Zespół Szkół Elektrycznych, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Kielce 825 327 39.64% 0.03964
60.36% 498
12 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wspólna 17 Kielce 936 296 31.62% 0.03162
68.38% 640
13 Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, ul. Stefana Okrzei 8 Kielce 527 199 37.76% 0.03776
62.24% 328
14 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Generała Tadeusza Kościuszki 5 Kielce 768 300 39.06% 0.03906
60.94% 468
15 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego, ul. Zagórska 14 Kielce 813 247 30.38% 0.03038
69.62% 566
16 Dom Kultury "Zameczek", ul. Juliusza Słowackiego 23 Kielce 881 289 32.80% 0.0328
67.20% 592
17 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Prosta 27A Kielce 922 295 32.00% 0.032
68.00% 627
18 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" 49 Kielce 800 425 53.13% 0.05313
46.88% 375
19 Targi Kielce S. A., ul. Zakładowa 1 Kielce 712 334 46.91% 0.04691
53.09% 378
20 Przedszkole Samorządowe nr 2, ul. Górnicza 64 Kielce 1097 401 36.55% 0.03655
63.45% 696
21 Urząd Miasta, ul. Strycharska 6 Kielce 1083 466 43.03% 0.04303
56.97% 617
22 Przedszkole Samorządowe nr 18, ul. Malików 3 Kielce 800 481 60.13% 0.06013
39.88% 319
23 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce 1060 290 27.36% 0.02736
72.64% 770
24 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce 1130 322 28.50% 0.0285
71.50% 808
25 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce 963 274 28.45% 0.02845
71.55% 689
26 Klub „Domatorek”, ul. Edmunda Massalskiego 4 Kielce 1250 451 36.08% 0.03608
63.92% 799
27 Przedszkole Samorządowe nr 34, Aleja Jerzego Szajnowicza – Iwanowa 15 Kielce 900 309 34.33% 0.03433
65.67% 591
28 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 25 Kielce 1238 445 35.95% 0.03595
64.05% 793
29 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 16 Kielce 1185 503 42.45% 0.04245
57.55% 682
30 III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Jagiellońska 4 Kielce 913 392 42.94% 0.04294
57.06% 521
31 Przedszkole Samorządowe nr 29, ul. Tytusa Chałubińskiego 32 Kielce 853 353 41.38% 0.04138
58.62% 500
32 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Króla Bolesława Chrobrego 105 Kielce 976 444 45.49% 0.04549
54.51% 532
33 Przedszkole Samorządowe nr 26, ul. Piekoszowska 42 Kielce 966 434 44.93% 0.04493
55.07% 532
34 ENERIS Surowce S. A.-Kielce, ul. Zagnańska 232A Kielce 660 247 37.42% 0.03742
62.58% 413
35 Przedszkole Samorządowe nr 35, ul. Władysława Orkana 13 Kielce 1375 475 34.55% 0.03455
65.45% 900
36 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Warszawska 340 Kielce 1242 434 34.94% 0.03494
65.06% 808
37 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce 1159 459 39.60% 0.0396
60.40% 700
38 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce 1105 427 38.64% 0.03864
61.36% 678
39 V LO im. Ks. Piotra Ściegiennego, ul. Marszałkowska 96 Kielce 1028 382 37.16% 0.03716
62.84% 646
40 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce 725 258 35.59% 0.03559
64.41% 467
41 Przedszkole Samorządowe nr 42, ul. Elizy Orzeszkowej 26 Kielce 921 387 42.02% 0.04202
57.98% 534
42 Przedszkole Samorządowe nr 40, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30 Kielce 1166 449 38.51% 0.03851
61.49% 717
43 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszała Józefa Piłsudskiego 42 Kielce 1157 438 37.86% 0.03786
62.14% 719
44 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Kielce 1227 441 35.94% 0.03594
64.06% 786
45 Przedszkole Samorządowe nr 19, Osiedle Na Stoku 98 Kielce 1182 483 40.86% 0.04086
59.14% 699
46 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce 1153 490 42.50% 0.0425
57.50% 663
47 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce 1177 467 39.68% 0.03968
60.32% 710
48 Klub Seniora, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 75 Kielce 1115 448 40.18% 0.04018
59.82% 667
49 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Leszczyńska 8 Kielce 859 338 39.35% 0.03935
60.65% 521
50 Przedszkole Samorządowe nr 33, ul. Romualda 6 Kielce 882 328 37.19% 0.03719
62.81% 554
51 Przedszkole Samorządowe nr 30, ul. Wielkopolska 15 Kielce 1277 440 34.46% 0.03446
65.54% 837
52 Klub Seniora, ul. Świętego Stanisława Kostki 4A Kielce 1097 445 40.57% 0.04057
59.43% 652
53 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Kujawska 18 Kielce 1020 411 40.29% 0.04029
59.71% 609
54 Przedszkole Samorządowe nr 4, ul. Kujawska 21 Kielce 862 332 38.52% 0.03852
61.48% 530
55 Przedszkole Samorządowe nr 24, ul. Fryderyka Chopina 3 Kielce 825 328 39.76% 0.03976
60.24% 497
56 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Karola Szymanowskiego 5 Kielce 1017 437 42.97% 0.04297
57.03% 580
57 Dom Działkowca, ul. Głogowa 6 Kielce 1312 527 40.17% 0.04017
59.83% 785
58 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o. o., ul. Sandomierska 249 Kielce 738 352 47.70% 0.0477
52.30% 386
59 Miejski Zarząd Dróg, ul. Jadwigi Prendowskiej 7 Kielce 1136 391 34.42% 0.03442
65.58% 745
60 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Barwinek 33 Kielce 1240 446 35.97% 0.03597
64.03% 794
61 Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Barwinek 31 Kielce 1049 441 42.04% 0.04204
57.96% 608
62 Przedszkole Samorządowe nr 39, ul. Barwinek 31 Kielce 1158 466 40.24% 0.04024
59.76% 692
63 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Jana Karskiego 26 Kielce 1166 404 34.65% 0.03465
65.35% 762
64 Przedszkole Samorządowe nr 36, ul. Tujowa 2 Kielce 1179 493 41.82% 0.04182
58.18% 686
65 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Dobromyśl 44 Kielce 299 137 45.82% 0.04582
54.18% 162
66 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce 982 340 34.62% 0.03462
65.38% 642
67 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zimna 16 Kielce 1068 439 41.10% 0.0411
58.90% 629
68 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce 1074 389 36.22% 0.03622
63.78% 685
69 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Jagiellońska 90 Kielce 725 244 33.66% 0.03366
66.34% 481
70 Wojewódzki Szpital Zespolony, Świętokrzyskie Centrum Neurologii, Wejście Główne Nr 1, ul. Grunwaldzka 45 Kielce 805 378 46.96% 0.04696
53.04% 427
71 Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Urzędnicza 16 Kielce 821 325 39.59% 0.03959
60.41% 496
72 Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna, ul. Szkolna 29 Kielce 1154 501 43.41% 0.04341
56.59% 653
73 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Żytnia 1 Kielce 1036 397 38.32% 0.03832
61.68% 639
74 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Karczówkowska 8 Kielce 893 352 39.42% 0.03942
60.58% 541
75 Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP Mobilne Centrum Informacji Zawodowej, ul. Zenobiusza Klembowskiego 3 Kielce 672 220 32.74% 0.03274
67.26% 452
76 Dom Kultury "Białogon", ul. Pańska 1A Kielce 1187 586 49.37% 0.04937
50.63% 601
77 Szkoła Podstawowa nr 20, Aleja Górników Staszicowskich 22A Kielce 380 162 42.63% 0.04263
57.37% 218
78 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hotel Maraton, ul. Leszka Drogosza 1 Kielce 650 227 34.92% 0.03492
65.08% 423
79 I LO im. Stefana Żeromskiego, ul. Księdza Piotra Ściegiennego 15 Kielce 1156 344 29.76% 0.02976
70.24% 812
80 Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 12 Kielce 1073 387 36.07% 0.03607
63.93% 686
81 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Adolfa Dygasińskiego 6 Kielce 1197 364 30.41% 0.03041
69.59% 833
82 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Posłowicka 98 Kielce 401 145 36.16% 0.03616
63.84% 256
83 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Łanowa 68 Kielce 722 246 34.07% 0.03407
65.93% 476
84 Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny, ul. Prosta 30 Kielce 12 5 41.67% 0.04167
58.33% 7
85 Dom Pomocy Społecznej im. Florentyny Malskiej, ul. Tarnowska 10 Kielce 51 39 76.47% 0.07647
23.53% 12
86 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta, ul. Stefana Żeromskiego 4/6 Kielce 23 18 78.26% 0.07826
21.74% 5
87 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW, ul. Ogrodowa 11 Kielce 8 6 75.00% 0.075
25.00% 2
88 Areszt Śledczy, ul. Zagnańska 155 Kielce 41 9 21.95% 0.02195
78.05% 32
89 Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o. o., ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25 Kielce 23 8 34.78% 0.03478
65.22% 15
90 Dom Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich, ul. Króla Jana III Sobieskiego 30 Kielce 27 19 70.37% 0.07037
29.63% 8
91 Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Grunwaldzka 45 Kielce 47 22 46.81% 0.04681
53.19% 25
92 Świętokrzyskie Centrum Onkologii, ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3 Kielce 5 4 80.00% 0.08
20.00% 1
93 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 76 Kielce 37 22 59.46% 0.05946
40.54% 15
94 Dom Pomocy Społecznej im. prof. Antoniego Kępińskiego, ul. Jagiellońska 76 Kielce 20 11 55.00% 0.055
45.00% 9

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Gimnazjum nr 3, ul. Marszałkowska 40 Kielce stały 2359 1167 1167 49.47% 0.04947
1158 99.23%
2 Przedszkole Samorządowe nr 6, ul. Bukowa 8 Kielce stały 2144 937 937 43.70% 0.0437
926 98.83%
3 Przedszkole Samorządowe nr 1, ul. Cypriana Kamila Norwida 5 Kielce stały 1890 980 980 51.85% 0.05185
973 99.29%
4 Przedszkole Samorządowe nr 32, ul. Jana Kasprowicza 5 Kielce stały 1056 581 581 55.02% 0.05502
574 98.80%
5 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Leopolda Staffa 7 Kielce stały 1775 992 992 55.89% 0.05589
988 99.60%
6 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce stały 1150 645 644 56.00% 0.056
640 99.38%
7 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11, ul. Jasna 20/22 Kielce stały 1115 552 552 49.51% 0.04951
547 99.09%
8 Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27, ul. Marszłkowska 11A Kielce stały 2162 1136 1136 52.54% 0.05254
1132 99.65%
9 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Targowa 3 Kielce stały 2306 1203 1203 52.17% 0.05217
1195 99.33%
10 Przedszkole Samorządowe nr 16, ul. Nowy Świat 34 Kielce stały 1619 769 769 47.50% 0.0475
763 99.22%
11 Zespół Szkół Elektrycznych, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Kielce stały 1633 833 830 50.83% 0.05083
825 99.40%
12 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wspólna 17 Kielce stały 1856 945 945 50.92% 0.05092
936 99.05%
13 Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, ul. Stefana Okrzei 8 Kielce stały 1354 536 536 39.59% 0.03959
527 98.32%
14 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Generała Tadeusza Kościuszki 5 Kielce stały 1756 770 770 43.85% 0.04385
768 99.74%
15 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego, ul. Zagórska 14 Kielce stały 1565 821 821 52.46% 0.05246
813 99.03%
16 Dom Kultury "Zameczek", ul. Juliusza Słowackiego 23 Kielce stały 1701 886 886 52.09% 0.05209
881 99.44%
17 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Prosta 27A Kielce stały 1700 928 928 54.59% 0.05459
922 99.35%
18 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" 49 Kielce stały 1867 812 810 43.39% 0.04339
800 98.77%
19 Targi Kielce S. A., ul. Zakładowa 1 Kielce stały 1787 718 718 40.18% 0.04018
712 99.16%
20 Przedszkole Samorządowe nr 2, ul. Górnicza 64 Kielce stały 2190 1109 1109 50.64% 0.05064
1097 98.92%
21 Urząd Miasta, ul. Strycharska 6 Kielce stały 2162 1105 1093 50.56% 0.05056
1083 99.09%
22 Przedszkole Samorządowe nr 18, ul. Malików 3 Kielce stały 1665 802 802 48.17% 0.04817
800 99.75%
23 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały 1649 1068 1068 64.77% 0.06477
1060 99.25%
24 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały 1912 1141 1141 59.68% 0.05968
1130 99.04%
25 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Jurajska 7 Kielce stały 1658 967 967 58.32% 0.05832
963 99.59%
26 Klub „Domatorek”, ul. Edmunda Massalskiego 4 Kielce stały 2256 1262 1262 55.94% 0.05594
1250 99.05%
27 Przedszkole Samorządowe nr 34, Aleja Jerzego Szajnowicza – Iwanowa 15 Kielce stały 1551 920 914 58.93% 0.05893
900 98.47%
28 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 25 Kielce stały 2322 1248 1246 53.66% 0.05366
1238 99.36%
29 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Biskupa Adama Naruszewicza 16 Kielce stały 2151 1203 1203 55.93% 0.05593
1185 98.50%
30 III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Jagiellońska 4 Kielce stały 1980 934 924 46.67% 0.04667
913 98.81%
31 Przedszkole Samorządowe nr 29, ul. Tytusa Chałubińskiego 32 Kielce stały 2021 856 856 42.36% 0.04236
853 99.65%
32 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Króla Bolesława Chrobrego 105 Kielce stały 2194 981 980 44.67% 0.04467
976 99.59%
33 Przedszkole Samorządowe nr 26, ul. Piekoszowska 42 Kielce stały 2186 975 975 44.60% 0.0446
966 99.08%
34 ENERIS Surowce S. A.-Kielce, ul. Zagnańska 232A Kielce stały 1227 663 663 54.03% 0.05403
660 99.55%
35 Przedszkole Samorządowe nr 35, ul. Władysława Orkana 13 Kielce stały 2377 1391 1392 58.56% 0.05856
1375 98.78%
36 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Warszawska 340 Kielce stały 2161 1254 1254 58.03% 0.05803
1242 99.04%
37 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały 2100 1172 1170 55.71% 0.05571
1159 99.06%
38 Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały 2127 1121 1113 52.33% 0.05233
1105 99.28%
39 V LO im. Ks. Piotra Ściegiennego, ul. Marszałkowska 96 Kielce stały 1965 1038 1037 52.77% 0.05277
1028 99.13%
40 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Marii Krzyżanowskiej 8 Kielce stały 1277 730 730 57.17% 0.05717
725 99.32%
41 Przedszkole Samorządowe nr 42, ul. Elizy Orzeszkowej 26 Kielce stały 1738 927 927 53.34% 0.05334
921 99.35%
42 Przedszkole Samorządowe nr 40, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30 Kielce stały 2204 1181 1181 53.58% 0.05358
1166 98.73%
43 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszała Józefa Piłsudskiego 42 Kielce stały 2271 1172 1172 51.61% 0.05161
1157 98.72%
44 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42 Kielce stały 2398 1238 1237 51.58% 0.05158
1227 99.19%
45 Przedszkole Samorządowe nr 19, Osiedle Na Stoku 98 Kielce stały 2171 1191 1191 54.86% 0.05486
1182 99.24%
46 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce stały 2144 1156 1156 53.92% 0.05392
1153 99.74%
47 Dawny budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 Kielce stały 2322 1189 1187 51.12% 0.05112
1177 99.16%
48 Klub Seniora, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 75 Kielce stały 2221 1118 1118 50.34% 0.05034
1115 99.73%
49 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Leszczyńska 8 Kielce stały 1539 863 863 56.08% 0.05608
859 99.54%
50 Przedszkole Samorządowe nr 33, ul. Romualda 6 Kielce stały 1544 888 888 57.51% 0.05751
882 99.32%
51 Przedszkole Samorządowe nr 30, ul. Wielkopolska 15 Kielce stały 2156 1286 1285 59.60% 0.0596
1277 99.38%
52 Klub Seniora, ul. Świętego Stanisława Kostki 4A Kielce stały 2075 1108 1108 53.40% 0.0534
1097 99.01%
53 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Kujawska 18 Kielce stały 1954 1022 1026 52.51% 0.05251
1020 99.42%
54 Przedszkole Samorządowe nr 4, ul. Kujawska 21 Kielce stały 1793 878 876 48.86% 0.04886
862 98.40%
55 Przedszkole Samorządowe nr 24, ul. Fryderyka Chopina 3 Kielce stały 1693 831 831 49.08% 0.04908
825 99.28%
56 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Karola Szymanowskiego 5 Kielce stały 1858 1026 1026 55.22% 0.05522
1017 99.12%
57 Dom Działkowca, ul. Głogowa 6 Kielce stały 2250 1314 1314 58.40% 0.0584
1312 99.85%
58 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o. o., ul. Sandomierska 249 Kielce stały 1414 748 748 52.90% 0.0529
738 98.66%
59 Miejski Zarząd Dróg, ul. Jadwigi Prendowskiej 7 Kielce stały 2198 1146 1146 52.14% 0.05214
1136 99.13%
60 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Barwinek 33 Kielce stały 2269 1243 1244 54.83% 0.05483
1240 99.68%
61 Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Barwinek 31 Kielce stały 2023 1057 1057 52.25% 0.05225
1049 99.24%
62 Przedszkole Samorządowe nr 39, ul. Barwinek 31 Kielce stały 2154 1168 1167 54.18% 0.05418
1158 99.23%
63 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Jana Karskiego 26 Kielce stały 1991 1181 1182 59.37% 0.05937
1166 98.65%
64 Przedszkole Samorządowe nr 36, ul. Tujowa 2 Kielce stały 2135 1198 1188 55.64% 0.05564
1179 99.24%
65 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Dobromyśl 44 Kielce stały 578 300 300 51.90% 0.0519
299 99.67%
66 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce stały 1712 993 993 58.00% 0.058
982 98.89%
67 Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zimna 16 Kielce stały 1996 1074 1073 53.76% 0.05376
1068 99.53%
68 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Krzemionkowa 1 Kielce stały 1884 1080 1079 57.27% 0.05727
1074 99.54%
69 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Jagiellońska 90 Kielce stały 1252 728 727 58.07% 0.05807
725 99.72%
70 Wojewódzki Szpital Zespolony, Świętokrzyskie Centrum Neurologii, Wejście Główne Nr 1, ul. Grunwaldzka 45 Kielce stały 2109 809 809 38.36% 0.03836
805 99.51%
71 Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Urzędnicza 16 Kielce stały 1750 825 825 47.14% 0.04714
821 99.52%
72 Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna, ul. Szkolna 29 Kielce stały 2154 1166 1166 54.13% 0.05413
1154 98.97%
73 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Żytnia 1 Kielce stały 1996 1049 1049 52.56% 0.05256
1036 98.76%
74 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Karczówkowska 8 Kielce stały 1735 901 901 51.93% 0.05193
893 99.11%
75 Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP Mobilne Centrum Informacji Zawodowej, ul. Zenobiusza Klembowskiego 3 Kielce stały 1451 674 674 46.45% 0.04645
672 99.70%
76 Dom Kultury "Białogon", ul. Pańska 1A Kielce stały 2299 1189 1189 51.72% 0.05172
1187 99.83%
77 Szkoła Podstawowa nr 20, Aleja Górników Staszicowskich 22A Kielce stały 881 391 388 44.04% 0.04404
380 97.94%
78 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hotel Maraton, ul. Leszka Drogosza 1 Kielce stały 1339 665 665 49.66% 0.04966
650 97.74%
79 I LO im. Stefana Żeromskiego, ul. Księdza Piotra Ściegiennego 15 Kielce stały 2118 1162 1161 54.82% 0.05482
1156 99.57%
80 Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 12 Kielce stały 1846 1080 1080 58.50% 0.0585
1073 99.35%
81 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Adolfa Dygasińskiego 6 Kielce stały 2113 1206 1206 57.08% 0.05708
1197 99.25%
82 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Posłowicka 98 Kielce stały 803 411 411 51.18% 0.05118
401 97.57%
83 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Łanowa 68 Kielce stały 1426 727 727 50.98% 0.05098
722 99.31%
84 Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny, ul. Prosta 30 Kielce szpital 17 12 12 70.59% 0.07059
12 100.00%
85 Dom Pomocy Społecznej im. Florentyny Malskiej, ul. Tarnowska 10 Kielce dom pomocy społecznej 92 56 56 60.87% 0.06087
51 91.07%
86 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta, ul. Stefana Żeromskiego 4/6 Kielce dom pomocy społecznej 62 23 23 37.10% 0.0371
23 100.00%
87 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW, ul. Ogrodowa 11 Kielce szpital 21 8 8 38.10% 0.0381
8 100.00%
88 Areszt Śledczy, ul. Zagnańska 155 Kielce areszt Śledczy 133 42 42 31.58% 0.03158
41 97.62%
89 Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o. o., ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25 Kielce szpital 39 24 24 61.54% 0.06154
23 95.83%
90 Dom Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich, ul. Króla Jana III Sobieskiego 30 Kielce dom pomocy społecznej 68 29 29 42.65% 0.04265
27 93.10%
91 Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Grunwaldzka 45 Kielce szpital 189 47 47 24.87% 0.02487
47 100.00%
92 Świętokrzyskie Centrum Onkologii, ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3 Kielce szpital 18 5 5 27.78% 0.02778
5 100.00%
93 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 76 Kielce dom pomocy społecznej 125 38 38 30.40% 0.0304
37 97.37%
94 Dom Pomocy Społecznej im. prof. Antoniego Kępińskiego, ul. Jagiellońska 76 Kielce dom pomocy społecznej 55 20 20 36.36% 0.03636
20 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Kielce - ogółem 1 25 5 188 040 154 865 94 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 49 1
Ogółem 98 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 332 158 48% 174 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 7 0 0% 7 100%
Ogółem 332 158 48% 174 52%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 45 45 44
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 50 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 40 16 40% 24 60%
30-39 88 40 45% 48 55%
40-59 146 75 51% 71 49%
60+ 58 27 47% 31 53%
Ogółem 332 158 48% 174 52%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 5 0 0% 5 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 7 0 0% 7 100%