Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 154 412
Wyborców 127 822
Obwodów 141
  • Wybory do Rady Powiatu Inowrocławskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto inowroclzawMiasto Inowrocław 49 4 23 28 207
gmina dazbrowa biskupiaGmina Dąbrowa Biskupia 7 15 15 50 50
gmina gniewkowoGmina Gniewkowo 15 15 15 60 60
gmina inowroclzawGmina Inowrocław 11 15 15 50 50
gmina janikowoGmina Janikowo 10 15 15 33 33
gmina kruszwicaGmina Kruszwica 22 15 15 46 46
gmina pakoszczGmina Pakość 11 15 15 65 65
gmina rojewoGmina Rojewo 6 15 15 33 33
gmina zlzotniki kujawskieGmina Złotniki Kujawskie 10 15 15 37 37

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 FILIA NR 4 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, ul. POPRZECZNA 29 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Cmentarna, Jana Kasprowicza, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, ks. Romana Zientarskiego, Metalowców, Młyńska od nr. 9 do końca, Orłowska, plac Jana Kasprowicza, Plebanka, Poprzeczna, Przypadek, Składowa, Towarowa.
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, ul. TORUŃSKA 46 - 48 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Bartka Nowaka, Dojazdowa, Henryka Czamana, hm. Marcina Strachanowskiego, Izydora Sobeckiego, Kazimierza Burzyńskiego, Lotnicza, Obwodowa, Piotra Bartoszcze, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Przy Stadionie, Radosna, Rodu Czaplów, Rtm. Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Stanisława Łuczaka, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Szczęśliwa, Szybowcowa, Zamknięta.
3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, ul. TORUŃSKA 46 - 48 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Andrzeja Rakoczego, Dedala, Droga do Lotniska, Ikara, Józefa Dankowskiego, Młyńska od nr. 1 do 8, Okrężek, Osiedle Okrężek, Tadeusza Śliwaka, Toruńska od nr. 46 do końca.
4 PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", ul. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 41 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Błonie, Jacewska od nr. 43 do końca, Jana Jaskólskiego, Jerzego Wróblewskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Śniadeckich, Tadeusza Kaźmierskiego, Zygmunta Kurka.
5 KLUB "KOPERNIK" KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W INOWROCŁAWIU, ul. TORUŃSKA 60 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulica: JÓZEFA CHOCISZEWSKIEGO.
6 ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY, ul. ŚW. DUCHA 90 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Andrzeja Brończyka, Bursztynowa, Długa od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 14 (parzyste), Działowa, Glinki, Jacewska od nr. 1 do 42, Kruszańska, Rogowa, Św. Ducha od nr. 33 do 123 (nieparzyste), nr. 34 oraz od nr. 124 do końca, Zielona.
7 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KASPROWICZA, ul. 3 MAJA 11/13 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Biskupa Antoniego Laubitza, Jana Kilińskiego, Kościelna od nr. 8 do końca, 3 Maja, Najświętszej Marii Panny, Szkolna, Średnia, Św. Ducha od nr. 1 do 32, Tadeusz Kościuszki, Toruńska od nr. 1 do 45, Wałowa od nr. 1 do 19.
8 KUJAWSKIE CENTRUM KULTURY, ul. KASZTELAŃSKA 22 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Andrzeja od nr 2 do końca (parzyste), Górnicza od nr 2 do końca (parzyste), Kasztelańska od nr 30 do końca, Krótka, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Poznańska od nr 1 do 55 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 46 (parzyste), Rybnicka, Rzeźnicka, Szymborska od nr 1 do 9 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 32 (parzyste), Wałowa od nr 20 do końca.
9 BIBLIOTEKA MIEJSKA IM. JANA KASPROWICZA, ul. JANA KILIŃSKIEGO 16 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Farna, Henryka Fryderyka Hoyera, Ignacego Jana Paderewskiego, Kasztelańska od nr. 1 do 29, Kościelna od nr. 1 do 7, Kręta, Królowej Jadwigi, ks. Bogdana Gordona, ks. Bolesława Jaśkowskiego, Kurowa, Łączna, plac Klasztorny, Podgórna, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 1 do 13, Przesmyk, Rynek, Solankowa od nr. 1 do 13 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 10 (parzyste), Stanisława Staszica od nr. 1 do końca (nieparzyste), nr 18 oraz od nr. 38 do 44 (parzyste), Staropoznańska od nr. 1 do 10, Studzienna od nr. 1 do 11, nr. 13 i 15 oraz od nr. 17 do końca, 6 Stycznia, Szeroka, św. Mikołaja, Świętokrzyska od nr. 1 do 19 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 38 (parzyste), Wodna, Zofiówka nr 1.
10 PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ i MIESZKANIOWEJ SP. Z O. O. ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33, ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: al. Okrężna od nr. 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 62 (parzyste), Dubienka, gen. Władysława Sikorskiego od nr. 31 do końca (nieparzyste), ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 23 do końca (nieparzyste), Łucjana Grabskiego.
11 PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O. O, ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Dworcowa od nr. 1 do 5 (nieparzyste), od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 43 do końca (nieparzyste), Krucza, Kruśliwiecka, Magazynowa od nr. 1 do 75 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 100 (parzyste), Osiedle Bydgoskie, Pakoska, Równinna, Szklarska, Szosa Bydgoska.
12 PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", ul. ŚW. DUCHA 86 Inowrocław stały Nie OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Mieszka I, Św. Ducha od nr. 68 do 88 (parzyste).
13 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, ul. ŚW. DUCHA 90 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Bolesława Krzywoustego od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 20 (parzyste), Św. Ducha 90.
14 ADMINISTRACJA OSIEDLA PIASTOWSKIEGO KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, ul. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 23 Inowrocław stały Nie OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Dąbrówki, Długa od nr. 16 do 52 (parzyste), Lipowa od nr. 43 do końca (nieparzyste), Św. Ducha od nr. 92 do 122 (parzyste), Władysława Hermana.
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Władysława Łokietka od nr. 29 do końca.
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ul: Władysława Łokietka od nr. 9 do 28.
17 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "POD TĘCZĄ", ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 2 Inowrocław stały Nie OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Marulewska od nr. 1 do 33 (nieparzyste), Stefana Czarnieckiego od nr. 1 do końca (nieparzyste), Władysława Jagiełły od nr. 1 do końca (nieparzyste).
18 DRUKARNIA POZKAL SPÓŁKA Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. CEGIELNA 10/12 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Andrzeja od nr. 1 do końca (nieparzyste), Cegielna, Św. Ducha od nr. 36 do 66 (parzyste), Władysława Łokietka od nr. 1 do 8.
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, ul. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE SOLNO, obejmujące ulice: Aleksandra Fredry, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Bukowa, Czesława Janczarskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Górnicza od nr. 1 do końca (nieparzyste), Gronowa, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Józefa Aleksandrowicza, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kornela Makuszyńskiego, Malinowa, Mariana Biskupa, Marii Kownackiej, Marulewska od nr 2 do 30 (parzyste), Miechowicka od nr 42 do końca, Morelowa, Orzechowa, Poznańska od nr 57 do 61 (nieparzyste), Różana, Solna, Stanisława Sroczyńskiego, Stefana Batorego, Stefana Knasta, Sylwestra Ranusa, Szymborska od nr. 11 do 201 (nieparzyste) oraz od nr 34 do 170 (parzyste), Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Wiśniowa, Zenona Kopcia.
20 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, ul. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE SOLNO, obejmujące ulice: Adama Znanieckiego, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Krzywoustego od nr. 22 do końca (parzyste), Brzozowa, Długa od nr. 54 do końca (parzyste), Edwarda Ponińskiego, Jagielońska, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kątna, Konwaliowa, ks. Dobromira Ziarniaka, Leona Czarlińskiego, Lipowa od nr. 1 do 41 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Marulewska od nr. 32 do końca (parzyste) oraz od nr. 35 do końca (nieparzyste), Milenijna, Niezapominajki, Papuszy, Stefana Czarnieckiego od nr. 2 do końca (parzyste), Tulipanowa, Wierzbowa, Władysława Jagiełły od nr. 2 do końca (parzyste), Wrzosowa.
21 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JANA KASPROWICZA, ul. STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO 119 Inowrocław stały Nie OSIEDLA: MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Andrzeja Dybalskiego, Budowlana od nr. 1 do 43, Cicha od nr. 1 do końca (nieparzyste), Kolejowa, Kujawska, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Poznańska od nr. 185 do 243 (nieparzyste) oraz od nr. 202 do 224 (parzyste), Spółdzielców, Stanisława Przybyszewskiego, Staropoznańska od nr. 11 do 25, Szymborska od nr. 172 do końca (parzyste) oraz od nr. 203 do końca (nieparzyste), Transportowca, Wiejska, Wielkopolska, Wiktora Spornego od nr. 1 do 52, Władysława Reymonta.
22 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 IM. JANA PAWŁA II, ul. POZNAŃSKA 345 Inowrocław stały Nie OSIEDLA: MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Chabrowa, Dyngusowa, Fiołkowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Kwiatowa, Makowa, Mątewska, Modrakowa, Mostowa, Piękna, Pokojowa, Polna, Poznańska od nr. 245 do końca (nieparzyste), Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Słoneczna, Spokojna, Wiktora Spornego od nr. 53 do końca.
23 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, ul. CHEMICZNA 9 Inowrocław stały Tak OSIEDLA: MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Bagienna, Chemiczna, Daniela Rakowicza, Deszczowa, Fabryczna, Jana Karola Maćkowskiego, Kamienna, Mikorzyńska, Nizinna, Notecka, Objazdowa, Popowicka, Poznańska od nr. 226 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rąbińska od nr. 206 do końca, Rolna, Skryta, Sodowa, Staropoznańska od nr. 26 do końca, Torowa, Wapienna.
24 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO, ul. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Ignacego Daszyńskiego od nr. 23 do końca, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Wilkońskiego od nr. 35 do końca.
25 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO, ul. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Armii Krajowej, Harcerstwa Polskiego, Marii Konopnickiej od nr. 24 do końca.
26 KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA, ul. ALEJE MIKOŁAJA KOPERNIKA 7 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Aleje Mikołaja Kopernika, Dworcowa od nr. 7 do 41 (nieparzyste), gen. Władysława Sikorskiego od nr. 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Grodzka, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 1 do 21 (nieparzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 14 do 46, Stanisława Staszica od nr. 2 do 16 (parzyste) oraz od nr. 20 do 36 (parzyste).
27 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARKA KOTAŃSKIEGO, ul. SOLANKOWA 21 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Henryka Sienkiewicza od nr. 1 do 50, Ignacego Daszyńskiego od nr. 1 do 22, Marii Konopnickiej od nr. 1 do 23, Prezydenta Franklina Roosevelta, Solankowa od nr. 12 do końca (parzyste) oraz od nr. 15 do końca (nieparzyste), Studzienna od nr. 12 do 16 (parzyste), Świętokrzyska od nr. 21 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 40 do końca (parzyste), Ustronie, Zofiówka od nr. 2 do końca.
28 FILIA NR 1 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, ul. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 32 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Henryka Sienkiewicza od nr. 51 do końca, al. Okrężna od nr. 37 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 64 do końca (parzyste), al. Powstańców, Boczna, Magazynowa od nr. 77 do końca (nieparzyste) oraz od nr 102 do końca (parzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 47 do końca, Przy Stawku, Zygmunta Wilkońskiego od nr. 1 do 34.
29 SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 4 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: gen. Franciszka Kleeberga od nr. 1 do 7, nr 9 oraz od nr. 11 do końca, Wojska Polskiego od nr. 1 do 9.
30 SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 4 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Józefa Krzymińskiego, plac Bad Oeynhausen, gen. Franciszka Kleeberga od nr. 8 do 10 (parzyste).
31 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 8 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 1 do 26, Czarna Droga, Prymasa Józefa Glempa, Stanisława Staszica od nr. 46 do końca (parzyste), Zapadłe.
32 PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", ul. WOJSKA POLSKIEGO 13a Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Wojska Polskiego od nr. 11 do 35 (nieparzyste).
33 ZAKŁAD ROBÓT PUBLICZNYCH, ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 15 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Poszwińskiego, Batkowska, Bluszczowa, Bł. Jerzego Popiełuszki, Bogdana Snarskiego, Chmielna, Franciszka Becińskiego, Grochowa, Jakuba Jasińskiego, Jęczmienna, Józefa Ulatowskiego, Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niemojewskich, Orląt Lwowskich, Pszeniczna, Rąbińska od nr. 1 do 205, Rzepakowa, Słonecznikowa, Stanisława Waszaka, Szparagowa, Warsztatowa, Witolda Kocikowskiego, Wojska Polskiego od nr. 10 do 46 (parzyste), Zielna, Żytnia.
34 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 24 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 27 do 42, Gwarków.
35 BUDYNEK ADMINISTRACYJNY, ul. POZNAŃSKA 185 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, al. Niepodległości od nr. 43 do 59, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Miechowicka od nr. 1 do 41, Mikołaja Reja, Poznańska od nr. 48 do 200 (parzyste) oraz od nr. 63 do 183 (nieparzyste), Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Zenona Kosidowskiego.
36 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 24 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Justyny Wichlińskiej, ks. Władysława Demskiego, płk. Witolda Roszkowskiego, ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Stanisława Wachowiaka.
37 PRZEDSZKOLE NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI "SŁONECZKO", ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 11 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Janusza Kusocińskiego.
38 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. SZARYCH SZEREGÓW 1 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Szarych Szeregów nr. 1 do 11.
39 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. SZARYCH SZEREGÓW 1 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Szarych Szeregów od nr. 12 do końca.
40 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Emilii Plater, Jana Molla, Stanisława Kiełbasiewicza.
41 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Ludwika Błażka, Wojska Polskiego od nr. 37 do 47 (nieparzyste).
42 PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", ul. IWANA ALEJNIKA 13 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Iwana Alejnika.
43 WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY STOWARZYSZENIU POMOCY UPOŚLEDZONYM UMYSŁOWO, ul. EMILII PLATER 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Genowefy Jaworskiej, Henryka Arctowskiego, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Pawła Cymsa, Wojska Polskiego od nr. 48 do końca.
44 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 60 do 92, Jana z Ludziska, Klemensa Janickiego, Wspólna.
45 WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY STOWARZYSZENIU POMOCY UPOŚLEDZONYM UMYSŁOWO, ul. EMILII PLATER 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 93 do końca, al. 800 - lecia Inowrocławia, Bolesława Leśmiana, Budowlana od nr. 44 do końca, Cicha od nr. 2 do końca (parzyste), Gustawa Zielińskiego, Leona Czaplickiego, Polskich Saperów, 59 Pułku Piechoty, Romana Dmowskiego.
46 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W INOWROCŁAWIU, MACIEJA WIERZBIŃSKIEGO 49 Inowrocław dom pomocy społecznej Nie WIERZBIŃSKIEGO 49
47 SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY IM. DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU, POZNAŃSKA 97 Inowrocław szpital Nie POZNAŃSKA 97
48 ZAKŁAD KARNY W INOWROCŁAWIU, PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 46 Inowrocław zakład karny Nie PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 46
49 Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak", ul. Zygmunta Wilkońskiego 23, ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 23 Inowrocław szpital Nie ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 23
1 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Długa 48 Dąbrowa Biskupia stały Tak Sołectwa: Dąbrowa Biskupia, Nowy Dwór, Przybysław
2 Szkoła Podstawowa, 7 Pieranie stały Tak Sołectwa: Konary-Dziewa, Pieranie, Radojewice
3 Świetlica Wiejska, 30 Mleczkowo stały Tak Sołectwa: Chlewiska, Chróstowo, Mleczkowo
4 Szkoła Podstawowa, 1 Ośniszczewko stały Nie Sołectwa: Ośniszczewko, Stanomin, Wola Stanomińska, Zagajewice, Zagajewiczki
5 Szkoła Podstawowa, 1 Ośniszczewko stały Nie Sołectwa: Brudnia, Ośniszczewo, Wonorze
6 Szkoła Podstawowa, 38 Parchanie stały Nie Sołectwa: Modliborzyce, Parchanie, Parchanki
7 Dom Pomocy Społecznej, 9 Parchanie dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 Samorządowe Przedszkole, ul. St. Moniuszki 2 Gniewkowo stały Nie miasto GNIEWKOWO-część, ulica: 700 - lecia
2 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Dworcowa 17 Gniewkowo stały Tak miasto GNIEWKOWO-część, ulica: dr Jana Dreckiego
3 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Dworcowa 11 Gniewkowo stały Nie miasto GNIEWKOWO-część, ulice: Dworcowa, Gerharda Pająkowskiego, Zielona
4 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Toruńska 40 Gniewkowo stały Tak miasto GNIEWKOWO-część, ulice: Agnieszki Osieckiej, Cegielna, generała Józefa Hallera, Generała Władysława Sikorskiego, Jana Kasprowicza, Jęczmienna, Jodłowa, Krótka, Marii Konopnickiej, Michałowo, Sosnowa, Świerkowa, Toruńska, Wojska Polskiego, Zajezierna, Żytnia
5 Łącznica Kulturalna, ul. Dworcowa 5 Gniewkowo stały Tak miasto GNIEWKOWO-część, ulice: 17 Stycznia od nr 1 do nr 15, nr 17 i nr 19, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Ogrodowa, Piasta, Przemysłowa, Walcerzewice sołectwa: Godzięba, Kaczkowo
6 Branżowa Szkoła I Stopnia, ul. Powstańców Wielkopolskich 5 Gniewkowo stały Tak miasto GNIEWKOWO-część, ulice: 17 Stycznia od nr 20 do nr 46, nr 16 i nr 18, Cicha, Cmentarna, Działkowców, Fryderyka Chopina, Inowrocławska, Kwiatowa, Parkowa, Powstańców Wielkopolskich, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Usługowa
7 Muzeum Regionalne, ul. Podgórna 2 Gniewkowo stały Tak miasto GNIEWKOWO-część, ulice: Ignacego Jana Paderewskiego, Kątna, Kościelna, Króla Jana III Sobieskiego, Księstwa Gniewkowskiego, Nowa, Podgórna, Rynek, Spokojna, Średnia, Św. Mikołaja, Wałowa, Zamkowa
8 Szkoła Podstawowa, 19 Wierzchosławice stały Nie sołectwo: Wierzchosławice
9 Szkoła Podstawowa, 36 Szadłowice stały Nie sołectwa: Skalmierowice, Szadłowice, Więcławice
10 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, 19 Gąski stały Nie sołectwa: Gąski, Szpital, Wierzbiczany
11 Świetlica wiejska, 24a Ostrowo stały Nie sołectwa: Bąbolin, Ostrowo, Wielowieś
12 Świetlica wiejska, 24a Suchatówka stały Tak sołectwa: Perkowo, Suchatówka, Zajezierze
13 Szkoła Podstawowa, 40 Kijewo stały Nie sołectwa: Kawęczyn, Kijewo, Markowo, Żyrosławice
14 Szkoła Podstawowa, 51 Murzynno stały Tak sołectwa: Klepary, Lipie, Murzynko, Murzynno
15 Dom Pomocy Społecznej, 1 Warzyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Warzynie
1 Szkoła Podstawowa w Tupadłach, 95 Tupadły stały Nie sołectwa: Batkowo, Tupadły
2 Świetlica w Orłowie, 128 Orłowo stały Tak sołectwa: Czyste, Orłowo, Kłopot, Latkowo
3 Świetlica w Sławęcinku, 101 Sławęcinek stały Tak sołectwa: Cieślin, Gnojno, Sławęcinek
4 Budynek komunalny pn. "Dom Kultury w Górze", 44 Góra stały Tak sołectwa: Góra, Łąkocin
5 Świetlica w Jacewie, ul. Świerkowa 40 Jacewo stały Tak Sołectwo: Jacewo
6 Świetlica w Jaksicach, Dworcowa 10 Jaksice stały Nie sołectwa: Jaksice, Pławin, Radłówek
7 Świetlica w Komaszycach, 13 Komaszyce stały Nie sołectwa: Komaszyce, Trzaski
8 Świetlica w Kruszy Podlotowej, 30 Krusza Podlotowa stały Tak Sołectwa: Krusza Duchowna Krusza Zamkowa, Piotrkowice, Żalinowo
9 Budynek komunalny pn. "Dom Kultury i Rekreacji w Łojewie", 34A Łojewo stały Tak Sołectwo: Łojewo
10 Szkoła Podstawowa w Turzanach, 6 Turzany stały Nie sołectwa: Marcinkowo, Olszewice, Słońsko
11 Świetlica w Miechowicach, 34 Miechowice stały Nie Sołectwo: Miechowice, Sikorowo
1 SZKOŁA PODSTAWOWA, ul. SZKOLNA 1 Janikowo stały Tak miasto JANIKOWO-część, ulice: 1 Maja, Cicha, Gen. Stanisława Taczaka, Jana z Ludziska, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Rybacka, Sieczkowicka, Szkolna, Topolowa, Ustronie, Wałowa, Wiejska
2 MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY, ul. PRZEMYSŁOWA 26 Janikowo stały Tak miasto JANIKOWO-ulice: ŁĄCZNA, PRZEMYSŁOWA, PRZYJEZIERNA, WĘDKARSKA, ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO
3 GIMNAZJUM, ul. GŁÓWNA 6 Janikowo stały Tak miasto JANIKOWO-ulice: GŁÓWNA od 1 do 29, MIŁA, MŁODZIEŻOWA, PÓŁNOCNA, SŁONECZNA od 1 do 5, WEWNĘTRZNA
4 PRZEDSZKOLE, ul. SŁONECZNA 31 Janikowo stały Nie miasto JANIKOWO-ulice: KLONOWA, KWIATOWA, SŁONECZNA 6 - 105, SPACEROWA, WIŚNIOWA, ZACHODNIA, ZACISZE
5 Dzienny Dom "Senior +", ul. DWORCOWA 1 Janikowo stały Nie miasto JANIKOWO-ulice: DWORCOWA, GŁÓWNA numery nieparzyste od 31 do 35A/2, OGRODOWA od 2 do 16
6 SZKOŁA PODSTAWOWA, ul. BISKUPA MICHAŁA KOZALA 3 Janikowo stały Tak miasto JANIKOWO-ulice: BISKUPA MICHAŁA KOZALA, BOLESŁAWA PRUSA, GŁÓWNA 37 i 39, KASPROWICZA , OGRODOWA 18 i 20, SPORTOWA, STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO
7 SZKOŁA PODSTAWOWA, 3 Broniewice stały Nie sołectwa: BRONIEWICE, DOBIESZEWICE, WIERZEJEWICE
8 SZKOŁA PODSTAWOWA, ul. SZKOLNA 10 Kołodziejewo stały Tak sołectwa: DĘBOWO, GŁOGÓWIEC, KOŁODZIEJEWO, TRLĄG
9 SZKOŁA PODSTAWOWA, 10 Ludzisko stały Tak sołectwa: GÓRY, KOŁUDA MAŁA, KOŁUDA WIELKA, LUDZISKO, SIELEC
10 Dom Pomocy Społecznej, 78 Ludzisko dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
1 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRUSZWICY, ul. KASPROWICZA 7 Kruszwica stały Tak miasto KRUSZWICA-ulice: ALEJA DWORCOWA, DROGA MŁYŃSKA, KASPROWICZA, KMDR ZBIGNIEWA PRZYBYSZEWSKIEGO, LIPOWA, NIEPODLEGŁOŚCI: od nr 22 do końca, OSIEDLE ROBOTNICZE, ZIEMOWITA
2 ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KRUSZWICY, ul. RYNEK 22 Kruszwica stały Tak miasto KRUSZWICA-ulice: MICKIEWICZA, PIASTA, PODZAMCZE, POPIELA, POZNAŃSKA, RYBACKA, RYNEK, SPORTOWA, STARY RYNEK, ZAMKOWA, ŻEGLARSKA
3 ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH NR 1 W KRUSZWICY PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1, ul. KOLEGIACKA 13 Kruszwica stały Nie miasto KRUSZWICA-ulice: CMENTARNA, DZIAŁKOWA, FOLWARCZNA, KOLEGIACKA, KUJAWSKA NR 1, MIESZKA I, PCK, WIEJSKA: DO NR 43, WSPÓLNA
4 ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH NR 1 W KRUSZWICY, ul. KUJAWSKA 22 Kruszwica stały Nie miasto KRUSZWICA-ulice: ALEJA HONOROWYCH DAWCÓW KRWI, CICHA, KRUCZA, KUJAWSKA OD NR 31 do końca, SPOKOJNA, UKOŚNA, WIEJSKA; OD NR 44 DO KOŃCA, ZACISZE, ZAKĄTEK
5 DOM SOCJALNO-KULTURALNY W KRUSZWICY, ul. NADGOPLAŃSKA 8 Kruszwica stały Tak miasto KRUSZWICA-ulice: BIWAKOWA, GRODZKA, KOŚCIUSZKI, KUJAWSKA: PARZYSTE: OD NR 2 DO NR 18, NADGOPLAŃSKA, OGRODOWA, PLAŻOWA, POLNA, PROMIENNA, SŁONECZNA, SPACEROWA, SZOSA RADZIEJOWSKA, SZOSA TRYSZCZYŃSKA
6 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RACICACH, 16 Racice stały Nie sołectwa: LACHMIROWICE, RACICE
7 SZKOŁA PODSTAWOWA w CHEŁMCACH, 50 Chełmce stały Tak sołectwa: CHEŁMCE, CHEŁMICZKI
8 REMIZA OSP W WITOWICACH, 27 Witowice stały Tak sołectwa: KARSK, KOBYLNICA
9 ŚWIETLICA WIEJSKA W JANOCINIE, 19 Janocin stały Nie sołectwa: KICKO, RUSINOWO
10 SZKOŁA PODSTAWOWA W POLANOWICACH, 27 Polanowice stały Nie sołectwa: POLANOWICE, SOKOLNIKI
11 SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI WAPOWSKIEJ, 42 Bachorce stały Nie sołectwa: BACHORCE, PIECKI
12 ŚWIETLICA WIEJSKA W SUKOWACH, 93 Sukowy stały Tak sołectwa : CHROSNO, SUKOWY
13 ŚWIETLICA WIEJSKA W SZARLEJU, Szarlej stały Tak sołectwo SZARLEJ
14 ŚWIETLICA WIEJSKA W OSTROWIE, 41 Ostrowo stały Tak sołectwa: OSTROWO, POPOWO, ZŁOTOWO
15 SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI WAPOWSKIEJ, 6 Wola Wapowska stały Tak sołectwa: PAPROS, PIASKI, WOLA WAPOWSKA, WRÓBLE
16 SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁAWSKU WIELKIM, 77 Sławsk Wielki stały Tak sołectwa: SŁAWSK WIELKI, JANOWICE
17 ŚWIETLICA WIEJSKA W KOBYLNIKACH, 26A Kobylniki stały Tak sołectwo KOBYLNIKI
18 ŚWIETLICA WIEJSKA W RZEPOWIE, Rzepowo stały Nie sołectwo RZEPOWO
19 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W KRUSZWICY, ul. KUJAWSKA 20 Kruszwica stały Tak sołectwo GRODZTWO
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRUSZWICY, ul. KASPROWICZA 7 Kruszwica stały Tak MIASTO KRUSZWICA-ULICE: GOPLAŃSKA, KRASZEWSKIEGO, NIEPODLEGŁOŚCI: OD NR 1 DO 21A, PODGÓRNA, PORTOWA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, WODNA
21 ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH NR 1 W KRUSZWICY, ul. KUJAWSKA 22 Kruszwica stały Nie MIASTO KRUSZWICA: ULICE: KUJAWSKA: NIEPARZYSTE: OD 3 DO NR 19 ORAZ OD NR 20 DO NR 29
22 ŚWIETLICA WIEJSKA W GOCANOWIE, 10 Gocanowo stały Nie SOŁECTWO: GOCANOWO, GOCANÓWKO, TARNOWO
1 Klub "JUBILAT", ul. Mogileńska 21A Pakość stały Nie miasto Pakość, ul. Mogileńska
2 Ośrodek Kultury i Turystyki, ul. Św. Jana 12 Pakość stały Tak miasto Pakość-ulice: Baltazara Hankiewicza, Jankowska, Krótka, Kwiatowa, Leona Leszczyńskiego, Mikołaja, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Radłowska, Różana, Słoneczna
3 Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Inowrocławska 14 Pakość stały Tak miasto Pakość-ulice: Fabryczna, Inowrocławska, Nadnotecka, Rynek, Skwer Armii Krajowej, Śluza, Topolowa, sołectwa: Łącko Rybitwy
4 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 44 Pakość stały Nie miasto Pakość-ulice: Lipowa, Łazienkowa, Szeroka, Szkolna, Św. Jana, Żabia
5 Szkoła Podstawowa, ul. Błonie 2 Pakość stały Nie sołectwo: Ludkowo-Mielno-Wojdal
6 Szkoła Podstawowa, ul. Błonie 2 Pakość stały Nie sołectwa: Jankowo, Ludwiniec
7 Centrum Informacji Turystycznej, Barcińska 11 Pakość stały Tak miasto Pakość-ulice: Barcińska, Błonie, Cmentarna, Dworcowa, , Działyńskich, Grobla, Jana Kasprowicza, Jana Krzyżanowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ks. Józefa Kurzawskiego, Ks. Wojciecha Kęsickiego, marsz. Józefa Piłsudskiego, Mieleńska, Ogrodowa, Osiedle 600 - lecia, Pałucka, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Szenica
8 Zespół Placówek Oświatowych, 14 Kościelec stały Tak sołectwa: Dziarnowo , Gorzany-Giebnia-Węgierce, Kościelec
9 Świetlica wiejska, Rycerzewo stały Nie sołectwa: Rycerzewko, Rycerzewo
10 Świetlica wiejska, Wielowieś stały Tak sołectwo Wielowieś
11 Świetlica wiejska, 30 Radłowo stały Tak sołectwo Radłowo
1 Hala Sportowa Rojewo 111, 111 Rojewo stały Tak SOŁECTWO ROJEWO.
2 SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA MARIANA SKRZYPCZAKA Rojewice 19, 19 Rojewice stały Tak SOŁECTWA: GLINNO WIELKIE, ROJEWICE, OSIEK WIELKI.
3 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA ROJEWO-FILIA LISZKOWO Liszkowo 82A, 82A Liszkowo stały Nie SOŁECTWA: LISZKOWO, WYBRANOWO, ŻELECHLIN.
4 ŚWIETLICA WIEJSKA Płonkowo 29, 29 Płonkowo stały Tak SOŁECTWA: Dąbie, Dobiesławice, Jurancice, Mierogoniewice, Płonkowo, Płonkówko.
5 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA ROJEWO-FILIA ŚCIBORZE Ściborze 7A, 7A Ściborze stały Nie SOŁECTWA: TOPOLA, ŚCIBORZE.
6 SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA MARIANA SKRZYPCZAKA Rojewice 19, 19 Rojewice stały Tak SOŁECTWA: Jaszczółtowo, Liszkowice.
1 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA URBAŃSKIEGO, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 3 Złotniki Kujawskie stały Tak sołectwo ZŁOTNIKI KUJAWSKIE-część, wieś ZŁOTNIKI KUJAWSKIE ulice: BOCZNA, DWORCOWA, JĘCZMIENNA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KUBUSIA PUCHATKA, KWIATOWA, MAGAZYNOWA, NOWA, OGRODOWA, PARKOWA, PODGÓRNA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, SEZAMKOWA, SZKOLNA, SZOSA BYDGOSKA 26 - 40 parzyste, od 41A do końca, ŚREDNIA, USTRONIE, WIEJSKA, WIOSENNA, ZACISZE, ZŁOTNICKA
2 ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, PAKOSKA 33 Tuczno stały Tak sołectwa: TUCZNO, TUCZNO-WIEŚ
3 ŚWIETLICA WIEJSKA, 25 A Gniewkówiec stały Tak sołectwa: DOBROGOŚCICE, GNIEWKÓWIEC, TUPADŁY
4 ŚWIETLICA WIEJSKA, 37 Rucewo stały Nie sołectwa: RUCEWO, TARKOWO GÓRNE
5 ŚWIETLICA WIEJSKA, 33/10 Jordanowo stały Tak sołectwa: DŹWIERZCHNO, JORDANOWO, LESZCZE
6 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH, 33 Lisewo Kościelne stały Nie sołectwo LISEWO KOŚCIELNE, RUCEWKO
7 ŚWIETLICA WIEJSKA, 17/1 Niszczewice stały Nie sołectwo NISZCZEWICE, BRONIEWO
8 ŚWIETLICA WIEJSKA, 6 Palczyn stały Nie sołectwa: DĄBRÓWKA KUJAWSKA, PALCZYN, PĘCHOWO
9 BIURO DZIERŻAWCY GRUNTÓW KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA (poprzednia nazwa AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH SKARBU PAŃSTWA), 24 Będzitowo stały Nie sołectwo BĘDZITOWO
10 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA URBAŃSKIEGO, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 3 Złotniki Kujawskie stały Tak sołectwa: KRĘŻOŁY, MIERZWIN, ZŁOTNIKI KUJAWSKIE-część, wieś ZŁOTNIKI KUJAWSKIE ulice: AKACJOWA, BRZOZOWA, JESIONOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, LIPOWA, MODRZEWIOWA. MORELOWA, POLANKA, SŁONECZNA, STRAŻACKA, SZOSA BYDGOSKA 1 - 25, 27 - 39A nieparzyste, TOPOLOWA, WIERZBOWA, WIŚNIOWA.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Inowrocław, część-OSIEDLE STARE MIASTO, obejmujące ulice: al. Okrężna od nr. 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 62 (parzyste), Andrzeja Brończyka, Andrzeja od nr. 2 do końca (parzyste), Andrzeja Rakoczego, Bartka Nowaka, Biskupa Antoniego Laubitza, Błonie, Bursztynowa, Cmentarna, Dedala, Długa od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 14 (parzyste), Dojazdowa, Droga do Lotniska, Dubienka, Dworcowa od nr. 1 do 5 (nieparzyste), od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 43 do końca (nieparzyste), Działowa, Farna, gen. Władysława Sikorskiego od nr. 31 do końca (nieparzyste), Glinki, Górnicza od nr. 2 do końca (parzyste), Henryka Czamana, Henryka Fryderyka Hoyera, hm. Marcina Strachanowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Ikara, Izydora Sobeckiego, Jacewska, Jana Jaskólskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jerzego Wróblewskiego, Józefa Chociszewskiego, Józefa Dankowskiego, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Kasztelańska, Kazimierza Burzyńskiego, Kościelna, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruszańska, Kruśliwiecka, ks. Bogdana Gordona, ks. Bolesława Jaśkowskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 23 do końca (nieparzyste), ks. Romana Zientarskiego, Kurowa, Lotnicza, Łączna, Łucjana Grabskiego, Magazynowa od nr. 1 do 75 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 100 (parzyste), 3 Maja, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Marii Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Młyńska, Najświętszej Marii Panny, Obwodowa, Okrężek, Orłowska, Osiedle Bydgoskie, Osiedle Okrężek, Pakoska, Piotra Bartoszcze, plac Jana Kasprowicza, plac Klasztorny, Plebanka, Podgórna, Poprzeczna, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Poznańska od nr. 1 do 55 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 46 (parzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 1 do 13, Przesmyk, Przy Stadionie, Przypadek, Radosna, Rodu Czaplów, Rogowa, Równinna, Rtm. Witolda Pileckiego, Rybnicka, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Składowa, Solankowa od nr. 1 do 13 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 10 (parzyste), Stanisława Łuczaka, Stanisława Staszica od nr. 1 do końca (nieparzyste), nr 18 oraz od nr. 38 do 44 (parzyste), Staropoznańska od nr. 1 do 10, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Studzienna od nr. 1 do 11, nr. 13 i 15 oraz od nr. 17 do końca, 6 Stycznia, Szczęśliwa, Szeroka, Szklarska, Szkolna, Szosa Bydgoska, Szybowcowa, Szymborska od nr. 1 do 9 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 32 (parzyste), Śniadeckich, Średnia, Św. Ducha od nr. 1 do końca (nieparzyste), od nr. 2 do 34 (parzyste) oraz od nr. 124 do końca (parzyste), św. Mikołaja, Świętokrzyska od nr. 1 do 19 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 38 (parzyste), Tadeusza Kaźmierskiego, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Śliwaka, Toruńska, Towarowa, Wałowa, Wodna, Zamknięta, Zielona, Zofiówka nr 1, Zygmunta Kurka. 3 13 853 5 25
0.0000020000Nr 2 Miasto Inowrocław, część-OSIEDLA: PIASTOWSKIE, SOLNO, MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Adama Znanieckiego, Aleksandra Fredry, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Andrzeja Dybalskiego, Andrzeja od nr. 1 do końca (nieparzyste), Bagienna, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlana od nr. 1 do 43, Bukowa, Cegielna, Chabrowa, Chemiczna, Cicha od nr. 1 do końca (nieparzyste), Czesława Janczarskiego, Daniela Rakowicza, Dąbrówki, Deszczowa, Długa od nr. 16 do końca (parzyste), Dyngusowa, Edwarda Ponińskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Górnicza od nr. 1 do końca (nieparzyste), Gronowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Aleksandrowicza, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kątna, Kolejowa, Konwaliowa, Kornela Makuszyńskiego, ks. Dobromira Ziarniaka, Kujawska, Kwiatowa, Leona Czarlińskiego, Lipowa, Makowa, Malinowa, Mariana Biskupa, Marii Kownackiej, Marulewska, Mątewska, Miechowicka od nr. 42 do końca, Mieszka I, Mikorzyńska, Milenijna, Modrakowa, Morelowa, Mostowa, Niezapominajki, Nizinna, Notecka, Nowa, Objazdowa, Ogrodowa, Orzechowa, Papuszy, Piękna, Pogodna, Pokojowa, Polna, Popowicka, Poznańska od nr. 57 do 61 (nieparzyste), od nr. 185 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 202 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rąbińska od nr. 206 do końca, Rolna, Różana, Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Skryta, Słoneczna, Sodowa, Solna, Spokojna, Spółdzielców, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Sroczyńskiego, Staropoznańska od nr. 11 do końca, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Knasta, Sylwestra Ranusa, Szymborska od nr. 11 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 34 do końca (parzyste), Św. Ducha od nr. 36 do 122 (parzyste), Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Torowa, Transportowca, Tulipanowa, Wapienna, Wiejska, Wielkopolska, Wierzbowa, Wiktora Spornego, Wiśniowa, Władysława Hermana, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Wrzosowa, Zenona Kopcia. 3 16 073 5 23
0.0000030000Nr 3 Miasto Inowrocław, część OSIEDLE UZDROWISKOWE obejmujące ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Adama Poszwińskiego, al. Henryka Sienkiewicza, al. Niepodległości, al. Okrężna od nr. 37 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 64 do końca (parzyste), al. Powstańców, Aleje Mikołaja Kopernika, al. 800 - lecia Inowrocławia, Armii Krajowej, Batkowska, Bluszczowa, Bł. Jerzego Popiełuszki, Boczna, Bogdana Snarskiego, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Budowlana od nr. 44 do końca, Chmielna, Cicha od nr. 2 do końca (parzyste), Cypriana Kamila Norwida, Czarna Droga, Czesława Miłosza, Dworcowa od nr. 7 do 41 (nieparzyste), Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Franciszka Becińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego od nr. 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Genowefy Jaworskiej, Grochowa, Grodzka, Gustawa Zielińskiego, Gwarków, Harcerstwa Polskiego, Henryka Arctowskiego, Ignacego Daszyńskiego, Iwana Alejnika, Jakuba Jasińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Molla, Jana z Ludziska, Janusza Kusocińskiego, Jęczmienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Krzymińskiego, Józefa Ulatowskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Justyny Wichlińskiej, Klemensa Janickiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 1 do 21 (nieparzyste), ks. Władysława Demskiego, Leona Czaplickiego, Ludwika Błażka, Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Magazynowa od nr. 77 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 102 do końca (parzyste), Maksymiliana Gruszczyńskiego, Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Miechowicka od nr. 1 do 41, Mikołaja Reja, Niemojewskich, Orląt Lwowskich, plac Bad Oeynhausen, Pawła Cymsa, płk. Witolda Roszkowskiego, Polskich Saperów, Poznańska od nr. 48 do 200 (parzyste) oraz od nr. 63 do 183 (nieparzyste), ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Prezydenta Franklina Roosevelta, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 14 do końca, Prymasa Józefa Glempa, Przy Stawku, Pszeniczna, 59 Pułku Piechoty, Rąbińska od nr. 1 do 205, Romana Dmowskiego, Rzepakowa, Słonecznikowa, Solankowa od nr. 12 do końca (parzyste) oraz od nr. 15 do końca (nieparzyste), Stanisława Staszica od nr. 2 do 16 (parzyste), od nr. 20 do 36 (parzyste) oraz od nr. 46 do końca (parzyste), Stanisława Kiełbasiewicza, Stanisława Waszaka, Stanisława Wachowiaka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Studzienna od nr. 12 do 16 (parzyste), Szarych Szeregów, Szparagowa, Świętokrzyska od nr. 21 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 40 do końca (parzyste), Tadeusza Boya Żeleńskiego, Ustronie, Warsztatowa, Witolda Kocikowskiego, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Wspólna, Zapadłe, Zenona Kosidowskiego, Zielna, Zofiówka od nr. 2 do końca, Zygmunta Wilkońskiego, Żytnia 6 28 052 5 39
0.0000040000Nr 4 gmina KRUSZWICA 3 15 490 4 20
0.0000050000Nr 5 gminy: JANIKOWO, PAKOŚĆ 4 18 516 5 28
0.0000060000Nr 6 gminy: GNIEWKOWO, DĄBROWA BISKUPIA, ROJEWO 4 19 091 4 23
0.0000070000Nr 7 gminy: INOWROCŁAW, ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 4 16 747 5 28
Podsumowanie 27 127 822 33 186

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 5 5 8 5 6 6 6 41
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 4 8 5 6 5 6 39
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 4 8 5 6 6 6 40
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 5 7 5 6 6 6 40
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY KWW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY 5 5 8 4 4 26

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 13 854 6 017 6 013 43.40% 0.0434
5 698 94.76% 0.09476
Tak
2 16 094 8 347 8 330 51.76% 0.05176
7 962 95.58% 0.09558
Tak
3 28 080 15 051 15 035 53.54% 0.05354
14 364 95.54% 0.09554
Tak
4 15 493 7 936 7 934 51.21% 0.05121
7 416 93.47% 0.09347
Tak
5 18 517 10 383 10 377 56.04% 0.05604
9 573 92.25% 0.09225
Tak
6 19 106 9 788 9 787 51.22% 0.05122
9 038 92.35% 0.09235
Tak
7 16 741 8 544 8 539 51.01% 0.05101
7 942 93.01% 0.09301
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 14 486 41 23.37% 0.02337
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 989 39 24.18% 0.02418
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 8 308 40 13.40% 0.0134
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 770 40 27.05% 0.02705
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY 7 440 26 12.00% 0.012

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 14 486 41 5 23.37% 0.02337
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 989 39 9 24.18% 0.02418
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 8 308 40 2 13.40% 0.0134
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 16 770 40 8 27.05% 0.02705
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY 7 440 26 3 12.00% 0.012
Tak

Rada Powiatu Inowrocławskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 KOZIOROWSKI Jan 289 5.07% 0.00507
Nie
1 2 2 SZYMA Danuta Maria 194 3.40% 0.0034
Nie
1 2 3 KARÓLEWSKI Paweł 67 1.18% 0.00118
Nie
1 2 4 SZCZEPANIAK Danuta 49 0.86% 0.00086
Nie
1 2 5 NAWROT Jadwiga Władysława 58 1.02% 0.00102
Nie
1 4 1 GERUS Marek Mieszko 703 12.34% 0.01234
Tak
1 4 2 KRÓLEWICZ Mirosław 131 2.30% 0.0023
Nie
1 4 3 DRAJER Iwona Anna 172 3.02% 0.00302
Nie
1 4 4 DZWIGOŁ Leszek 65 1.14% 0.00114
Nie
1 4 5 KAISER Magdalena Maria 212 3.72% 0.00372
Nie
1 5 1 NAUMANN Jerzy 242 4.25% 0.00425
Nie
1 5 2 OLSZAK Małgorzata 83 1.46% 0.00146
Nie
1 5 3 PACZKOWSKI Marek 75 1.32% 0.00132
Nie
1 5 4 CZECHOWSKA Halina 64 1.12% 0.00112
Nie
1 5 5 BUDNER Jerzy 143 2.51% 0.00251
Nie
1 10 1 MIKOŁAJCZAK Edmund 1 080 18.95% 0.01895
Tak
1 10 2 FATZ Grażyna 116 2.04% 0.00204
Nie
1 10 3 KANIEWSKA Magdalena 138 2.42% 0.00242
Nie
1 10 4 KWIATKOWSKI Mirosław Władysław 95 1.67% 0.00167
Nie
1 10 5 POMERNACKI Michał Jan 131 2.30% 0.0023
Nie
1 13 1 WITKOWSKA Ewa Małgorzata 919 16.13% 0.01613
Tak
1 13 2 PASZKIEWICZ Wiesława Anna 308 5.41% 0.00541
Nie
1 13 3 BŁASZAK Wojciech Leon 198 3.47% 0.00347
Nie
1 13 4 KRUSZYŃSKA Justyna 98 1.72% 0.00172
Nie
1 13 5 SOBCZAK Eugeniusz 68 1.19% 0.00119
Nie
2 2 1 CZARNOLEWSKI Piotr Mirosław 400 5.02% 0.00502
Nie
2 2 2 SIKORSKA Janina Bogusława 106 1.33% 0.00133
Nie
2 2 3 JÓŹWIAK Maciej 107 1.34% 0.00134
Nie
2 2 4 MICHALSKA Halina Anna 79 0.99% 0.00099
Nie
2 2 5 KADŁUBOWSKA Grażyna Teresa 54 0.68% 0.00068
Nie
2 4 1 PROCEK Henryk 1 995 25.06% 0.02506
Tak
2 4 2 MRÓWCZYŃSKA Jolanta Jadwiga 899 11.29% 0.01129
Tak
2 4 3 JAŚTAK Michał 170 2.14% 0.00214
Nie
2 4 4 LIPIŃSKA-ANKIEL Maria 131 1.65% 0.00165
Nie
2 5 1 LIGOCKI Henryk Marian 319 4.01% 0.00401
Nie
2 5 2 USZYŃSKA Agnieszka 114 1.43% 0.00143
Nie
2 5 3 GŁON Zbigniew 29 0.36% 0.00036
Nie
2 5 4 KAWECKA Krystyna Józefa 158 1.98% 0.00198
Nie
2 10 1 SENDOR Daniel Krzysztof 1 082 13.59% 0.01359
Tak
2 10 2 TOKARSKI Andrzej 314 3.94% 0.00394
Nie
2 10 3 KUCZYŃSKA Agata Maria 274 3.44% 0.00344
Nie
2 10 4 CYMS Rafał Janusz 172 2.16% 0.00216
Nie
2 10 5 DOKŁADNA Renata Angelika 143 1.80% 0.0018
Nie
2 13 1 STRACHANOWSKI Piotr Stanisław 858 10.78% 0.01078
Nie
2 13 2 SPAJER Grzegorz 124 1.56% 0.00156
Nie
2 13 3 WILBIK Renata Elżbieta 179 2.25% 0.00225
Nie
2 13 4 BOSIACKI Jarosław Marek 105 1.32% 0.00132
Nie
2 13 5 ROBAK Magdalena 150 1.88% 0.00188
Nie
3 2 1 MAJEWSKI Tadeusz Jan 674 4.69% 0.00469
Nie
3 2 2 KUCZMA-URBANEK Katarzyna Maria 314 2.19% 0.00219
Nie
3 2 3 JÓŹWIAK Piotr Leszek 175 1.22% 0.00122
Nie
3 2 4 MARKOWSKI Mariusz 182 1.27% 0.00127
Nie
3 2 5 SZELIGA Małgorzata Katarzyna 140 0.97% 0.00097
Nie
3 2 6 SKONIECZNA Mariola Teresa 48 0.33% 0.00033
Nie
3 2 7 ZYBAŁA Danuta Maria 79 0.55% 0.00055
Nie
3 2 8 ŁASZKIEWICZ Rafał Wacław 101 0.70% 0.0007
Nie
3 4 1 PAWŁOWSKA Wiesława Maria 1 852 12.89% 0.01289
Tak
3 4 2 SKROBACKI Andrzej Maciej 364 2.53% 0.00253
Tak
3 4 3 MIELCAREK Alicja Elżbieta 310 2.16% 0.00216
Nie
3 4 4 HARENDA Joanna 284 1.98% 0.00198
Nie
3 4 5 RADZIMSKI Łukasz Jerzy 310 2.16% 0.00216
Nie
3 4 6 ŚLESIŃSKI Bartłomiej Jan 71 0.49% 0.00049
Nie
3 4 7 KOPEĆ Jan 210 1.46% 0.00146
Nie
3 4 8 NIESTRATA Jerzy 291 2.03% 0.00203
Nie
3 5 1 FIGAS Włodzimierz Michał 1 079 7.51% 0.00751
Tak
3 5 2 PIETRZAK Marcin 111 0.77% 0.00077
Nie
3 5 3 FOREMSKA Anna 142 0.99% 0.00099
Nie
3 5 4 ŁAPIŃSKI Waldemar Jacek 48 0.33% 0.00033
Nie
3 5 5 SKOCZYLAS Magdalena 178 1.24% 0.00124
Nie
3 5 6 BAESEL Anna 79 0.55% 0.00055
Nie
3 5 7 KŁOS Krzysztof 94 0.65% 0.00065
Nie
3 5 8 STANEK Iwona Maria 217 1.51% 0.00151
Nie
3 10 1 NOWICKI Gustaw Krzysztof 1 288 8.97% 0.00897
Tak
3 10 2 ROSZAK Grzegorz Michał 1 051 7.32% 0.00732
Nie
3 10 3 KURKOWIAK Edward 220 1.53% 0.00153
Nie
3 10 4 KARASZEWSKA Anna Maria 301 2.10% 0.0021
Nie
3 10 5 HERCHEL Piotr Adam 85 0.59% 0.00059
Nie
3 10 6 ŻUCHOWSKA Beata 155 1.08% 0.00108
Nie
3 10 7 POMERNACKA Katarzyna 176 1.23% 0.00123
Nie
3 13 1 NIJAK Jacek 2 506 17.45% 0.01745
Tak
3 13 2 PRZYBYLIŃSKA Alicja Maria 293 2.04% 0.00204
Tak
3 13 3 CABAJ Robert Józef 108 0.75% 0.00075
Nie
3 13 4 LEGUMINA Karol Szymon 181 1.26% 0.00126
Nie
3 13 5 CHĘSY Andrzej 251 1.75% 0.00175
Nie
3 13 6 PAWLAK Wojciech Marek 70 0.49% 0.00049
Nie
3 13 7 NOWAKOWSKA Irena Maria 117 0.81% 0.00081
Nie
3 13 8 RYDZIK Hanna Jadwiga 209 1.46% 0.00146
Nie
4 2 1 SIERADZKI Andrzej Mikołaj 1 060 14.29% 0.01429
Tak
4 2 2 STANNY Jerzy Michał 280 3.78% 0.00378
Nie
4 2 3 KOCHAŃSKA Marlena Jadwiga 146 1.97% 0.00197
Nie
4 2 4 KWIATKOWSKA Agata 117 1.58% 0.00158
Nie
4 2 5 ŻAK Franciszek 763 10.29% 0.01029
Nie
4 4 1 GROBELSKI Ryszard Zdzisław 402 5.42% 0.00542
Nie
4 4 2 ZALESIAK Jacek 696 9.39% 0.00939
Tak
4 4 3 STĘPIEŃ Agnieszka 86 1.16% 0.00116
Nie
4 4 4 BYKOWSKA Emilia 54 0.73% 0.00073
Nie
4 4 5 STRĘK Marek Józef 175 2.36% 0.00236
Nie
4 5 1 JANECZEK Stefan 466 6.28% 0.00628
Nie
4 5 2 BUDZIŃSKA Elżbieta Maria 311 4.19% 0.00419
Nie
4 5 3 KOWALSKI Waldemar 105 1.42% 0.00142
Nie
4 5 4 JUSKOWIAK Karolina 155 2.09% 0.00209
Nie
4 5 5 FOGT Rafał 147 1.98% 0.00198
Nie
4 10 1 KOŚCIŃSKI Marek 625 8.43% 0.00843
Nie
4 10 2 KRAJNIAK Bartosz 854 11.52% 0.01152
Tak
4 10 3 WRZESIEŃ-CIBA Magdalena 289 3.90% 0.0039
Nie
4 10 4 WEKWEJT Anna Maria 176 2.37% 0.00237
Nie
4 10 5 BOGDANOWICZ Halina Maria 509 6.86% 0.00686
Nie
5 2 1 JAGODZIŃSKI Ryszard Paweł 1 256 13.12% 0.01312
Tak
5 2 2 ANTONIEWICZ Andrzej Grzegorz 1 005 10.50% 0.0105
Nie
5 2 3 MAJDZIŃSKA Urszula 82 0.86% 0.00086
Nie
5 2 4 MAJOREK Teresa 85 0.89% 0.00089
Nie
5 2 5 NIEZNALSKA Iwona 125 1.31% 0.00131
Nie
5 2 6 DERNOGA Ryszard Stanisław 525 5.48% 0.00548
Nie
5 4 1 WOJTYSIAK Maciej 403 4.21% 0.00421
Nie
5 4 2 KLIMASZEWSKI Wojciech Robert 631 6.59% 0.00659
Tak
5 4 3 PŁUCIENNIK Grzegorz 597 6.24% 0.00624
Nie
5 4 4 PYRZYŃSKA Katarzyna 181 1.89% 0.00189
Nie
5 4 5 BONDER Roksana Magdalena 42 0.44% 0.00044
Nie
5 4 6 KOTYŃSKA Justyna 545 5.69% 0.00569
Nie
5 5 1 SZUBARGA Marek Waldemar 816 8.52% 0.00852
Tak
5 5 2 OSET Wioletta 125 1.31% 0.00131
Nie
5 5 3 CZERWIŃSKA Mirosława Maria 115 1.20% 0.0012
Nie
5 5 4 KOZŁOWSKA Małgorzata 95 0.99% 0.00099
Nie
5 5 5 RADZIKOWSKI Andrzej 243 2.54% 0.00254
Nie
5 5 6 NADOLSKI Michał 228 2.38% 0.00238
Nie
5 10 1 KNOP Marek 730 7.63% 0.00763
Tak
5 10 2 SZLYFARSKA Mariola 574 6.00% 0.006
Nie
5 10 3 BASIŃSKI Sławomir 152 1.59% 0.00159
Nie
5 10 4 DOMŻALSKA Anna Michalina 168 1.75% 0.00175
Nie
5 10 5 KOSIADA Tomasz 280 2.92% 0.00292
Nie
5 10 6 MODRZEJEWSKA-PACIOREK Patrycja 223 2.33% 0.00233
Nie
5 13 1 KAWKA Bogusław Teofil 184 1.92% 0.00192
Nie
5 13 2 KAWKA Barbara 42 0.44% 0.00044
Nie
5 13 3 SZKATULSKA Renata 43 0.45% 0.00045
Nie
5 13 4 BUZAŁA Mateusz 78 0.81% 0.00081
Nie
6 2 1 KUCOL Mirosława Kazimiera 800 8.85% 0.00885
Tak
6 2 2 MARCINIAK Longin Włodzimierz 1 062 11.75% 0.01175
Tak
6 2 3 PĘCZKOWSKA Bogumiła Teresa 748 8.28% 0.00828
Nie
6 2 4 SZADKOWSKA Anna Aleksandra 397 4.39% 0.00439
Nie
6 2 5 CZAJKOWSKI Piotr 294 3.25% 0.00325
Nie
6 2 6 LUBER Piotr Jan 195 2.16% 0.00216
Nie
6 4 1 SIENKIEWICZ Leszek 660 7.30% 0.0073
Tak
6 4 2 BRYLEW Andrzej Olek 348 3.85% 0.00385
Nie
6 4 3 JAWORSKI Sławomir 171 1.89% 0.00189
Nie
6 4 4 OLSZEWSKA Elżbieta Maria 235 2.60% 0.0026
Nie
6 4 5 ĆWIKLIŃSKA Ewa Halina 164 1.81% 0.00181
Nie
6 5 1 TYBUREK Maciej 688 7.61% 0.00761
Nie
6 5 2 BASIŃSKA Magdalena 107 1.18% 0.00118
Nie
6 5 3 BRYLEW Miłosz Dawid 45 0.50% 0.0005
Nie
6 5 4 WARDEŃSKA Teresa Kazimiera 151 1.67% 0.00167
Nie
6 5 5 TOMCZAK Dariusz 172 1.90% 0.0019
Nie
6 5 6 BIELAK Halina 90 1.00% 0.001
Nie
6 10 1 ROGALSKI Dawid Henryk 1 091 12.07% 0.01207
Tak
6 10 2 ŁOPATYŃSKA Franciszka Urszula 387 4.28% 0.00428
Nie
6 10 3 IWIŃSKI Mirosław 379 4.19% 0.00419
Nie
6 10 4 KOPCZYŃSKA Monika 189 2.09% 0.00209
Nie
6 10 5 NOWICKA-PRUSAK Sabina Elżbieta 89 0.98% 0.00098
Nie
6 10 6 WIECZOREK Roman Jan 576 6.37% 0.00637
Nie
7 2 1 KRYSZAK Feliks Tadeusz 989 12.45% 0.01245
Tak
7 2 2 ZABRZYŃSKI Jan Tomasz 369 4.65% 0.00465
Nie
7 2 3 ORCZYKOWSKA Teresa Maria 223 2.81% 0.00281
Nie
7 2 4 SZCZEPAŃSKA Iwona 198 2.49% 0.00249
Nie
7 2 5 WAWRZYNOWICZ Grażyna Maria 80 1.01% 0.00101
Nie
7 2 6 KARÓLEWSKI Marek Wojciech 571 7.19% 0.00719
Nie
7 4 1 ROSA Jacek Michał 745 9.38% 0.00938
Tak
7 4 2 SOWIŃSKA Krystyna Janina 303 3.82% 0.00382
Nie
7 4 3 PILACHOWSKI Łukasz 124 1.56% 0.00156
Nie
7 4 4 MARKIEWICZ Katarzyna 87 1.10% 0.0011
Nie
7 4 5 KŁOS Agnieszka 136 1.71% 0.00171
Nie
7 4 6 KWAŚNIK Paweł 34 0.43% 0.00043
Nie
7 5 1 GAWRON-FIEDOROW Krystyna Danuta 783 9.86% 0.00986
Nie
7 5 2 OCZACHOWSKI Dariusz 69 0.87% 0.00087
Nie
7 5 3 GRALIK Ewa 59 0.74% 0.00074
Nie
7 5 4 GRZESIK Zbigniew Zdzisław 56 0.71% 0.00071
Nie
7 5 5 KUGLARZ Jolanta Agnieszka 73 0.92% 0.00092
Nie
7 5 6 ZIELAZNY Roman Jan 34 0.43% 0.00043
Nie
7 10 1 SZCZYGIEŁ Mieczysław Piotr 676 8.51% 0.00851
Tak
7 10 2 WOŹNIAK Piotr 600 7.55% 0.00755
Tak
7 10 3 MOLENDA Agnieszka 526 6.62% 0.00662
Nie
7 10 4 ŁUKASIEWICZ Sławomir 267 3.36% 0.00336
Nie
7 10 5 POMYKAŁA Mirosława Maria 119 1.50% 0.0015
Nie
7 10 6 ŚWITAJ Danuta Teresa 470 5.92% 0.00592
Nie
7 13 1 ROBAK Krzysztof Ryszard 171 2.15% 0.00215
Nie
7 13 2 SECHAWER Beata Anna 67 0.84% 0.00084
Nie
7 13 3 MALINOWSKA Monika Zdzisława 69 0.87% 0.00087
Nie
7 13 4 LESZCZYŃSKI Bartosz 44 0.55% 0.00055
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Inowrocławski - ogółem 10 170 131 154 412 127 822 141 4 4 1
Gminy ogółem 9 143 124 154 412 127 822 141 4 4 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 4 68 487 57 978 49 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 8 120 120 85 925 69 844 92 4 4 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 33 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 28 1
Ogółem 61 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 186 88 47% 98 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 207 93 45% 114 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 374 138 37% 236 63%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 13 0 0% 13 100%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 12 2 17% 10 83%
Ogółem 767 319 42% 448 58%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 53 53 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 48 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 48 50
Średnia wieku kandydatów na wójta 54 54
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 52 44 53
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 44 20 45% 24 55%
30-39 143 62 43% 81 57%
40-59 377 163 43% 214 57%
60+ 203 74 36% 129 64%
Ogółem 767 319 42% 448 58%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 18 3 17% 15 83%
60+ 9 0 0% 9 100%
Ogółem 30 3 10% 27 90%