Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 68 487
Wyborców 57 978
Obwodów 49
  • Wybory do Rady Miejskiej Inowrocławia
  • Wybory Prezydenta Miasta Inowrocławia
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 FILIA NR 4 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, ul. POPRZECZNA 29 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Cmentarna, Jana Kasprowicza, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, ks. Romana Zientarskiego, Metalowców, Młyńska od nr. 9 do końca, Orłowska, plac Jana Kasprowicza, Plebanka, Poprzeczna, Przypadek, Składowa, Towarowa.
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, ul. TORUŃSKA 46 - 48 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Bartka Nowaka, Dojazdowa, Henryka Czamana, hm. Marcina Strachanowskiego, Izydora Sobeckiego, Kazimierza Burzyńskiego, Lotnicza, Obwodowa, Piotra Bartoszcze, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Przy Stadionie, Radosna, Rodu Czaplów, Rtm. Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Stanisława Łuczaka, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Szczęśliwa, Szybowcowa, Zamknięta.
3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, ul. TORUŃSKA 46 - 48 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Andrzeja Rakoczego, Dedala, Droga do Lotniska, Ikara, Józefa Dankowskiego, Młyńska od nr. 1 do 8, Okrężek, Osiedle Okrężek, Tadeusza Śliwaka, Toruńska od nr. 46 do końca.
4 PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", ul. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 41 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Błonie, Jacewska od nr. 43 do końca, Jana Jaskólskiego, Jerzego Wróblewskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Śniadeckich, Tadeusza Kaźmierskiego, Zygmunta Kurka.
5 KLUB "KOPERNIK" KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W INOWROCŁAWIU, ul. TORUŃSKA 60 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulica: JÓZEFA CHOCISZEWSKIEGO.
6 ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY, ul. ŚW. DUCHA 90 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Andrzeja Brończyka, Bursztynowa, Długa od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 14 (parzyste), Działowa, Glinki, Jacewska od nr. 1 do 42, Kruszańska, Rogowa, Św. Ducha od nr. 33 do 123 (nieparzyste), nr. 34 oraz od nr. 124 do końca, Zielona.
7 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KASPROWICZA, ul. 3 MAJA 11/13 Inowrocław stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Biskupa Antoniego Laubitza, Jana Kilińskiego, Kościelna od nr. 8 do końca, 3 Maja, Najświętszej Marii Panny, Szkolna, Średnia, Św. Ducha od nr. 1 do 32, Tadeusz Kościuszki, Toruńska od nr. 1 do 45, Wałowa od nr. 1 do 19.
8 KUJAWSKIE CENTRUM KULTURY, ul. KASZTELAŃSKA 22 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Andrzeja od nr 2 do końca (parzyste), Górnicza od nr 2 do końca (parzyste), Kasztelańska od nr 30 do końca, Krótka, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Poznańska od nr 1 do 55 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 46 (parzyste), Rybnicka, Rzeźnicka, Szymborska od nr 1 do 9 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 32 (parzyste), Wałowa od nr 20 do końca.
9 BIBLIOTEKA MIEJSKA IM. JANA KASPROWICZA, ul. JANA KILIŃSKIEGO 16 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Farna, Henryka Fryderyka Hoyera, Ignacego Jana Paderewskiego, Kasztelańska od nr. 1 do 29, Kościelna od nr. 1 do 7, Kręta, Królowej Jadwigi, ks. Bogdana Gordona, ks. Bolesława Jaśkowskiego, Kurowa, Łączna, plac Klasztorny, Podgórna, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 1 do 13, Przesmyk, Rynek, Solankowa od nr. 1 do 13 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 10 (parzyste), Stanisława Staszica od nr. 1 do końca (nieparzyste), nr 18 oraz od nr. 38 do 44 (parzyste), Staropoznańska od nr. 1 do 10, Studzienna od nr. 1 do 11, nr. 13 i 15 oraz od nr. 17 do końca, 6 Stycznia, Szeroka, św. Mikołaja, Świętokrzyska od nr. 1 do 19 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 38 (parzyste), Wodna, Zofiówka nr 1.
10 PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ i MIESZKANIOWEJ SP. Z O. O. ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33, ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: al. Okrężna od nr. 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 62 (parzyste), Dubienka, gen. Władysława Sikorskiego od nr. 31 do końca (nieparzyste), ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 23 do końca (nieparzyste), Łucjana Grabskiego.
11 PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O. O, ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33 Inowrocław stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część, ulice: Dworcowa od nr. 1 do 5 (nieparzyste), od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 43 do końca (nieparzyste), Krucza, Kruśliwiecka, Magazynowa od nr. 1 do 75 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 100 (parzyste), Osiedle Bydgoskie, Pakoska, Równinna, Szklarska, Szosa Bydgoska.
12 PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", ul. ŚW. DUCHA 86 Inowrocław stały Nie OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Mieszka I, Św. Ducha od nr. 68 do 88 (parzyste).
13 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, ul. ŚW. DUCHA 90 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Bolesława Krzywoustego od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 20 (parzyste), Św. Ducha 90.
14 ADMINISTRACJA OSIEDLA PIASTOWSKIEGO KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, ul. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 23 Inowrocław stały Nie OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Dąbrówki, Długa od nr. 16 do 52 (parzyste), Lipowa od nr. 43 do końca (nieparzyste), Św. Ducha od nr. 92 do 122 (parzyste), Władysława Hermana.
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Władysława Łokietka od nr. 29 do końca.
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ul: Władysława Łokietka od nr. 9 do 28.
17 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "POD TĘCZĄ", ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 2 Inowrocław stały Nie OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Marulewska od nr. 1 do 33 (nieparzyste), Stefana Czarnieckiego od nr. 1 do końca (nieparzyste), Władysława Jagiełły od nr. 1 do końca (nieparzyste).
18 DRUKARNIA POZKAL SPÓŁKA Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. CEGIELNA 10/12 Inowrocław stały Tak OSIEDLE PIASTOWSKIE-część, ulice: Andrzeja od nr. 1 do końca (nieparzyste), Cegielna, Św. Ducha od nr. 36 do 66 (parzyste), Władysława Łokietka od nr. 1 do 8.
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, ul. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE SOLNO, obejmujące ulice: Aleksandra Fredry, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Bukowa, Czesława Janczarskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Górnicza od nr. 1 do końca (nieparzyste), Gronowa, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Józefa Aleksandrowicza, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kornela Makuszyńskiego, Malinowa, Mariana Biskupa, Marii Kownackiej, Marulewska od nr 2 do 30 (parzyste), Miechowicka od nr 42 do końca, Morelowa, Orzechowa, Poznańska od nr 57 do 61 (nieparzyste), Różana, Solna, Stanisława Sroczyńskiego, Stefana Batorego, Stefana Knasta, Sylwestra Ranusa, Szymborska od nr. 11 do 201 (nieparzyste) oraz od nr 34 do 170 (parzyste), Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Wiśniowa, Zenona Kopcia.
20 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, ul. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE SOLNO, obejmujące ulice: Adama Znanieckiego, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Krzywoustego od nr. 22 do końca (parzyste), Brzozowa, Długa od nr. 54 do końca (parzyste), Edwarda Ponińskiego, Jagielońska, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kątna, Konwaliowa, ks. Dobromira Ziarniaka, Leona Czarlińskiego, Lipowa od nr. 1 do 41 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Marulewska od nr. 32 do końca (parzyste) oraz od nr. 35 do końca (nieparzyste), Milenijna, Niezapominajki, Papuszy, Stefana Czarnieckiego od nr. 2 do końca (parzyste), Tulipanowa, Wierzbowa, Władysława Jagiełły od nr. 2 do końca (parzyste), Wrzosowa.
21 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JANA KASPROWICZA, ul. STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO 119 Inowrocław stały Nie OSIEDLA: MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Andrzeja Dybalskiego, Budowlana od nr. 1 do 43, Cicha od nr. 1 do końca (nieparzyste), Kolejowa, Kujawska, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Poznańska od nr. 185 do 243 (nieparzyste) oraz od nr. 202 do 224 (parzyste), Spółdzielców, Stanisława Przybyszewskiego, Staropoznańska od nr. 11 do 25, Szymborska od nr. 172 do końca (parzyste) oraz od nr. 203 do końca (nieparzyste), Transportowca, Wiejska, Wielkopolska, Wiktora Spornego od nr. 1 do 52, Władysława Reymonta.
22 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 IM. JANA PAWŁA II, ul. POZNAŃSKA 345 Inowrocław stały Nie OSIEDLA: MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Chabrowa, Dyngusowa, Fiołkowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Kwiatowa, Makowa, Mątewska, Modrakowa, Mostowa, Piękna, Pokojowa, Polna, Poznańska od nr. 245 do końca (nieparzyste), Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Słoneczna, Spokojna, Wiktora Spornego od nr. 53 do końca.
23 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, ul. CHEMICZNA 9 Inowrocław stały Tak OSIEDLA: MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Bagienna, Chemiczna, Daniela Rakowicza, Deszczowa, Fabryczna, Jana Karola Maćkowskiego, Kamienna, Mikorzyńska, Nizinna, Notecka, Objazdowa, Popowicka, Poznańska od nr. 226 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rąbińska od nr. 206 do końca, Rolna, Skryta, Sodowa, Staropoznańska od nr. 26 do końca, Torowa, Wapienna.
24 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO, ul. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Ignacego Daszyńskiego od nr. 23 do końca, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Wilkońskiego od nr. 35 do końca.
25 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO, ul. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Armii Krajowej, Harcerstwa Polskiego, Marii Konopnickiej od nr. 24 do końca.
26 KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA, ul. ALEJE MIKOŁAJA KOPERNIKA 7 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Aleje Mikołaja Kopernika, Dworcowa od nr. 7 do 41 (nieparzyste), gen. Władysława Sikorskiego od nr. 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Grodzka, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 1 do 21 (nieparzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 14 do 46, Stanisława Staszica od nr. 2 do 16 (parzyste) oraz od nr. 20 do 36 (parzyste).
27 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARKA KOTAŃSKIEGO, ul. SOLANKOWA 21 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Henryka Sienkiewicza od nr. 1 do 50, Ignacego Daszyńskiego od nr. 1 do 22, Marii Konopnickiej od nr. 1 do 23, Prezydenta Franklina Roosevelta, Solankowa od nr. 12 do końca (parzyste) oraz od nr. 15 do końca (nieparzyste), Studzienna od nr. 12 do 16 (parzyste), Świętokrzyska od nr. 21 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 40 do końca (parzyste), Ustronie, Zofiówka od nr. 2 do końca.
28 FILIA NR 1 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, ul. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 32 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Henryka Sienkiewicza od nr. 51 do końca, al. Okrężna od nr. 37 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 64 do końca (parzyste), al. Powstańców, Boczna, Magazynowa od nr. 77 do końca (nieparzyste) oraz od nr 102 do końca (parzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 47 do końca, Przy Stawku, Zygmunta Wilkońskiego od nr. 1 do 34.
29 SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 4 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: gen. Franciszka Kleeberga od nr. 1 do 7, nr 9 oraz od nr. 11 do końca, Wojska Polskiego od nr. 1 do 9.
30 SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 4 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Józefa Krzymińskiego, plac Bad Oeynhausen, gen. Franciszka Kleeberga od nr. 8 do 10 (parzyste).
31 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 8 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 1 do 26, Czarna Droga, Prymasa Józefa Glempa, Stanisława Staszica od nr. 46 do końca (parzyste), Zapadłe.
32 PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", ul. WOJSKA POLSKIEGO 13a Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Wojska Polskiego od nr. 11 do 35 (nieparzyste).
33 ZAKŁAD ROBÓT PUBLICZNYCH, ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 15 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Poszwińskiego, Batkowska, Bluszczowa, Bł. Jerzego Popiełuszki, Bogdana Snarskiego, Chmielna, Franciszka Becińskiego, Grochowa, Jakuba Jasińskiego, Jęczmienna, Józefa Ulatowskiego, Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niemojewskich, Orląt Lwowskich, Pszeniczna, Rąbińska od nr. 1 do 205, Rzepakowa, Słonecznikowa, Stanisława Waszaka, Szparagowa, Warsztatowa, Witolda Kocikowskiego, Wojska Polskiego od nr. 10 do 46 (parzyste), Zielna, Żytnia.
34 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 24 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 27 do 42, Gwarków.
35 BUDYNEK ADMINISTRACYJNY, ul. POZNAŃSKA 185 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, al. Niepodległości od nr. 43 do 59, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Miechowicka od nr. 1 do 41, Mikołaja Reja, Poznańska od nr. 48 do 200 (parzyste) oraz od nr. 63 do 183 (nieparzyste), Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Zenona Kosidowskiego.
36 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 24 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Justyny Wichlińskiej, ks. Władysława Demskiego, płk. Witolda Roszkowskiego, ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Stanisława Wachowiaka.
37 PRZEDSZKOLE NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI "SŁONECZKO", ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 11 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Janusza Kusocińskiego.
38 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. SZARYCH SZEREGÓW 1 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Szarych Szeregów nr. 1 do 11.
39 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. SZARYCH SZEREGÓW 1 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Szarych Szeregów od nr. 12 do końca.
40 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Emilii Plater, Jana Molla, Stanisława Kiełbasiewicza.
41 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Ludwika Błażka, Wojska Polskiego od nr. 37 do 47 (nieparzyste).
42 PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", ul. IWANA ALEJNIKA 13 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulica: Iwana Alejnika.
43 WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY STOWARZYSZENIU POMOCY UPOŚLEDZONYM UMYSŁOWO, ul. EMILII PLATER 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Genowefy Jaworskiej, Henryka Arctowskiego, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Pawła Cymsa, Wojska Polskiego od nr. 48 do końca.
44 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały Nie OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 60 do 92, Jana z Ludziska, Klemensa Janickiego, Wspólna.
45 WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY STOWARZYSZENIU POMOCY UPOŚLEDZONYM UMYSŁOWO, ul. EMILII PLATER 3 Inowrocław stały Tak OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: al. Niepodległości od nr. 93 do końca, al. 800 - lecia Inowrocławia, Bolesława Leśmiana, Budowlana od nr. 44 do końca, Cicha od nr. 2 do końca (parzyste), Gustawa Zielińskiego, Leona Czaplickiego, Polskich Saperów, 59 Pułku Piechoty, Romana Dmowskiego.
46 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W INOWROCŁAWIU, MACIEJA WIERZBIŃSKIEGO 49 Inowrocław dom pomocy społecznej Nie WIERZBIŃSKIEGO 49
47 SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY IM. DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU, POZNAŃSKA 97 Inowrocław szpital Nie POZNAŃSKA 97
48 ZAKŁAD KARNY W INOWROCŁAWIU, PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 46 Inowrocław zakład karny Nie PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 46
49 Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak", ul. Zygmunta Wilkońskiego 23, ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 23 Inowrocław szpital Nie ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 23

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 OSIEDLE STARE MIASTO, ulice: al. Okrężna od nr 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 62 (parzyste), Andrzeja Brończyka, Andrzeja od nr 2 do końca (parzyste), Andrzeja Rakoczego, Bartka Nowaka, Biskupa Antoniego Laubitza, Błonie, Bursztynowa, Cmentarna, Dedala, Długa od nr 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr 2 do 14 (parzyste), Dojazdowa, Droga do Lotniska, Dubienka, Dworcowa od nr 1 do 5 (nieparzyste), od nr 2 do końca (parzyste) oraz od nr 43 do końca (nieparzyste), Działowa, Farna, gen. Władysława Sikorskiego od nr 31 do końca (nieparzyste), Glinki, Górnicza od nr 2 do końca (parzyste), Henryka Czamana, Henryka Fryderyka Hoyera, hm. Marcina Strachanowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Ikara, Izydora Sobeckiego, Jacewska, Jana Jaskólskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jerzego Wróblewskiego, Józefa Chociszewskiego, Józefa Dankowskiego, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Kasztelańska, Kazimierza Burzyńskiego, Kościelna, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruszańska, Kruśliwiecka, ks. Bogdana Gordona, ks. Bolesława Jaśkowskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr 2 do końca (parzyste) oraz od nr 23 do końca (nieparzyste), ks. Romana Zientarskiego, Kurowa, Lotnicza, Łączna, Łucjana Grabskiego, Magazynowa od nr 1 do 75 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 100 (parzyste), 3 Maja, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Marii Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Młyńska, Najświętszej Marii Panny, Obwodowa, Okrężek, Orłowska, Osiedle Bydgoskie, Osiedle Okrężek, Pakoska, Piotra Bartoszcze, plac Jana Kasprowicza, plac Klasztorny, Plebanka, Podgórna, Poprzeczna, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Poznańska od nr 1 do 55 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 46 (parzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 1 do 13, Przesmyk, Przy Stadionie, Przypadek, Radosna, Rodu Czaplów, Rogowa, Równinna, Rtm. Witolda Pileckiego, Rybnicka, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Składowa, Solankowa od nr 1 do 13 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 10 (parzyste), Stanisława Łuczaka, Stanisława Staszica od nr 1 do końca (nieparzyste), nr 18 oraz od nr 38 do 44 (parzyste), Staropoznańska od nr 1 do 10, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Studzienna od nr 1 do 11, nr 13 i 15 oraz od nr 17 do końca, 6 Stycznia, Szczęśliwa, Szeroka, Szklarska, Szkolna, Szosa Bydgoska, Szybowcowa, Szymborska od nr 1 do 9 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 32 (parzyste), Śniadeckich, Średnia, Św. Ducha od nr 1 do końca (nieparzyste), od nr 2 do 34 (parzyste) oraz od nr 124 do końca (parzyste), św. Mikołaja, Świętokrzyska od nr 1 do 19 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 38 (parzyste), Tadeusza Kaźmierskiego, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Śliwaka, Toruńska, Towarowa, Wałowa, Wodna, Zamknięta, Zielona, Zofiówka nr 1, Zygmunta Kurka. 6 13 853 7 53
0.0000020000Nr 2 OSIEDLA: PIASTOWSKIE, SOLNO, MĄTWY I SZYMBORZE, ulice: Adama Znanieckiego, Aleksandra Fredry, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Andrzeja Dybalskiego, Andrzeja od nr 1 do końca (nieparzyste), Bagienna, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlana od nr 1 do 43, Bukowa, Cegielna, Chabrowa, Chemiczna, Cicha od nr 1 do końca (nieparzyste), Czesława Janczarskiego, Daniela Rakowicza, Dąbrówki, Deszczowa, Długa od nr 16 do końca (parzyste), Dyngusowa, Edwarda Ponińskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Górnicza od nr 1 do końca (nieparzyste), Gronowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Aleksandrowicza, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kątna, Kolejowa, Konwaliowa, Kornela Makuszyńskiego, ks. Dobromira Ziarniaka, Kujawska, Kwiatowa, Leona Czarlińskiego, Lipowa, Makowa, Malinowa, Mariana Biskupa, Marii Kownackiej, Marulewska, Mątewska, Miechowicka od nr 42 do końca, Mieszka I, Mikorzyńska, Milenijna, Modrakowa, Morelowa, Mostowa, Niezapominajki, Nizinna, Notecka, Nowa, Objazdowa, Ogrodowa, Orzechowa, Papuszy, Piękna, Pogodna, Pokojowa, Polna, Popowicka, Poznańska od nr 57 do 61 (nieparzyste), od nr 185 do końca (nieparzyste) oraz od nr 202 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rąbińska od nr 206 do końca, Rolna, Różana, Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Skryta, Słoneczna, Sodowa, Solna, Spokojna, Spółdzielców, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Sroczyńskiego, Staropoznańska od nr 11 do końca, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Knasta, Sylwestra Ranusa, Szymborska od nr 11 do końca (nieparzyste) oraz od nr 34 do końca (parzyste), Św. Ducha od nr 36 do 122 (parzyste), Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Torowa, Transportowca, Tulipanowa, Wapienna, Wiejska, Wielkopolska, Wierzbowa, Wiktora Spornego, Wiśniowa, Władysława Hermana, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Wrzosowa, Zenona Kopcia. 6 16 073 7 54
0.0000030000Nr 3 OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Poszwińskiego, al. Henryka Sienkiewicza, al. Niepodległości od nr 1 do 26, al. Okrężna od nr 37 do końca (nieparzyste) oraz od nr 64 do końca (parzyste), al. Powstańców, Aleje Mikołaja Kopernika, Armii Krajowej, Batkowska, Bluszczowa, Bł. Jerzego Popiełuszki, Boczna, Bogdana Snarskiego, Chmielna, Czarna Droga, Dworcowa od nr 7 do 41 (nieparzyste), Franciszka Becińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr 2 do końca (parzyste), Grochowa, Grodzka, Harcerstwa Polskiego, Ignacego Daszyńskiego, Jakuba Jasińskiego, Jęczmienna, Józefa Krzymińskiego, Józefa Ulatowskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr 1 do 21 (nieparzyste), Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Magazynowa od nr 77 do końca (nieparzyste) oraz od nr 102 do końca (parzyste), Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niemojewskich, Orląt Lwowskich, plac Bad Oeynhausen, Prezydenta Franklina Roosevelta, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 14 do końca, Prymasa Józefa Glempa, Przy Stawku, Pszeniczna, Rąbińska od nr 1 do 205, Rzepakowa, Słonecznikowa, Solankowa od nr 12 do końca (parzyste) oraz od nr 15 do końca (nieparzyste), Stanisława Staszica od nr 2 do 16 (parzyste), od nr 20 do 36 (parzyste) oraz od nr 46 do końca (parzyste), Stanisława Waszaka, Studzienna od nr 12 do 16 (parzyste), Szparagowa, Świętokrzyska od nr 21 do końca (nieparzyste) oraz od nr 40 do końca (parzyste), Ustronie, Warsztatowa, Witolda Kocikowskiego, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego od nr 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 46 (parzyste), Zapadłe, Zielna, Zofiówka od nr 2 do końca, Zygmunta Wilkońskiego, Żytnia. 5 12 684 7 47
0.0000040000Nr 4 OSIEDLE UZDROWISKOWE-część, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, al. Niepodległości od nr 27 do końca, al. 800 - lecia Inowrocławia, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Budowlana od nr 44 do końca, Cicha od nr 2 do końca (parzyste), Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Genowefy Jaworskiej, Gustawa Zielińskiego, Gwarków, Henryka Arctowskiego, Iwana Alejnika, Jana Kochanowskiego, Jana Molla, Jana z Ludziska, Janusza Kusocińskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Justyny Wichlińskiej, Klemensa Janickiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Władysława Demskiego, Leona Czaplickiego, Ludwika Błażka, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Miechowicka od nr 1 do 41, Mikołaja Reja, Pawła Cymsa, płk. Witolda Roszkowskiego, Polskich Saperów, Poznańska od nr 48 do 200 (parzyste) oraz od nr 63 do 183 (nieparzyste), ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, 59 Pułku Piechoty, Romana Dmowskiego, Stanisława Kiełbasiewicza, Stanisława Wachowiaka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Szarych Szeregów, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Wojska Polskiego od nr 37 do 47 (nieparzyste) oraz od nr 48 do końca, Wspólna, Zenona Kosidowskiego. 6 15 368 7 53
Podsumowanie 23 57 978 28 207

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 8 7 8 31
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 8 7 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 8 7 8 31
14 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TRENERÓW I ZAWODNIKÓW KS „NOTEĆ MĄTWY” TRADYCJA - PRZYSZŁOŚĆ KW STOWARZYSZENIE TRADYCJA-PRZYSZŁOŚĆ 6 6 5 6 23
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY KWW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY 8 8 7 8 31
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECH 2018 KWW OLECH 2018 7 8 7 8 30
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA RADZIKOWSKIEGO INOWROCŁAW NA TAK KWW JANUSZA RADZIKOWSKIEGO INOWROCŁAW NA TAK 8 8 7 7 30

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 RADZIKOWSKI Janusz 55 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA RADZIKOWSKIEGO INOWROCŁAW NA TAK Inowrocław
3 OLECH Jacek Andrzej 61 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECH 2018 Inowrocław
5 STACHOWIAK Ireneusz 40 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Solidarna Polska Inowrocław
2 LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena 59 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Inowrocław
1 BREJZA Ryszard Franciszek 60 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY Platforma Obywatelska RP Inowrocław

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 13 854 6 015 6 015 43.42% 0.04342
5 729 95.25% 0.09525
Tak
2 16 094 8 337 8 337 51.80% 0.0518
7 999 95.95% 0.09595
Tak
3 12 692 6 488 6 488 51.12% 0.05112
6 201 95.58% 0.09558
Tak
4 15 388 8 544 8 544 55.52% 0.05552
8 234 96.37% 0.09637
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 971 31 24.75% 0.02475
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 547 31 9.04% 0.00904
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 046 31 25.02% 0.02502
14 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TRENERÓW I ZAWODNIKÓW KS „NOTEĆ MĄTWY” TRADYCJA - PRZYSZŁOŚĆ 483 23 1.72% 0.00172
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY 8 055 31 28.60% 0.0286
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECH 2018 1 005 30 3.57% 0.00357
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA RADZIKOWSKIEGO INOWROCŁAW NA TAK 2 056 30 7.30% 0.0073

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 971 31 7 24.75% 0.02475
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 2 547 31 0 9.04% 0.00904
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 046 31 7 25.02% 0.02502
Tak
14 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE TRENERÓW I ZAWODNIKÓW KS „NOTEĆ MĄTWY” TRADYCJA - PRZYSZŁOŚĆ 483 23 0 1.72% 0.00172
Nie
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RYSZARDA BREJZY 8 055 31 9 28.60% 0.0286
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECH 2018 1 005 30 0 3.57% 0.00357
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA RADZIKOWSKIEGO INOWROCŁAW NA TAK 2 056 30 0 7.30% 0.0073
Nie

Rada Miejska Inowrocławia - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 BĘTKOWSKI Jacek 277 4.84% 0.00484
Tak
1 4 2 BIAŁECKA Irena Maria 170 2.97% 0.00297
Nie
1 4 3 STACHOWIAK Jerzy 208 3.63% 0.00363
Nie
1 4 4 OSIŃSKA-MEZER Marzenna Teresa 94 1.64% 0.00164
Nie
1 4 5 GEDOWSKI Mirosław Cezary 79 1.38% 0.00138
Nie
1 4 6 BAUZA Wojciech 92 1.61% 0.00161
Nie
1 4 7 PISKOR Justyna 82 1.43% 0.00143
Nie
1 4 8 KRYSIAK Adam 120 2.09% 0.00209
Nie
1 5 1 LUDWISIAK - KAWECKA Anna Magdalena 211 3.68% 0.00368
Nie
1 5 2 CHAJZLER Magdalena Maria 50 0.87% 0.00087
Nie
1 5 3 RUDNICKI Karol 33 0.58% 0.00058
Nie
1 5 4 SMARZYŃSKI Wojciech Janusz 12 0.21% 0.00021
Nie
1 5 5 MALBORSKA Katarzyna 29 0.51% 0.00051
Nie
1 5 6 JAWORSKA - SKRZYPCZAK Katarzyna Iwona 20 0.35% 0.00035
Nie
1 5 7 JAWORSKI Wojciech 14 0.24% 0.00024
Nie
1 5 8 ŻUK Jan Lech 24 0.42% 0.00042
Nie
1 10 1 BASIŃSKI Maciej 771 13.46% 0.01346
Tak
1 10 2 OLSZEWSKI Grzegorz 185 3.23% 0.00323
Tak
1 10 3 MIKOŁAJCZYK-CABAŃSKA Anna Salomea 159 2.78% 0.00278
Nie
1 10 4 BARTOSZKIEWICZ Sławomir 74 1.29% 0.00129
Nie
1 10 5 MEDYCKA Beata 60 1.05% 0.00105
Nie
1 10 6 LEWANDOWSKI Igor Dobromir 55 0.96% 0.00096
Nie
1 10 7 MAJERSKA Paulina 65 1.13% 0.00113
Nie
1 10 8 RUTKOWSKI Paweł Piotr 68 1.19% 0.00119
Nie
1 14 1 ŁASZKIEWICZ Krzysztof Aleksander 72 1.26% 0.00126
Nie
1 14 2 SZMYD Barbara Jadwiga 14 0.24% 0.00024
Nie
1 14 3 JASKULSKA Dagmara Karolina 17 0.30% 0.0003
Nie
1 14 4 PRZYBYLSKA Krystyna Anna 10 0.17% 0.00017
Nie
1 14 5 GAWRYSZAK Tadeusz 9 0.16% 0.00016
Nie
1 14 6 SĘKOWSKI Adam Kamil 10 0.17% 0.00017
Nie
1 15 1 KACZMAREK Grzegorz 864 15.08% 0.01508
Tak
1 15 2 STOLARSKA Lidia 497 8.68% 0.00868
Tak
1 15 3 KWIATKOWSKI Waldemar 209 3.65% 0.00365
Tak
1 15 4 MIZURA Agnieszka Maria 81 1.41% 0.00141
Nie
1 15 5 NAWROCKI Paweł 53 0.93% 0.00093
Nie
1 15 6 ŚWIECH Dariusz Adam 49 0.86% 0.00086
Nie
1 15 7 CISZEWSKA Elżbieta 96 1.68% 0.00168
Nie
1 15 8 PRABUCKI Andrzej 144 2.51% 0.00251
Nie
1 16 1 BORZĘCKA Mirosława 57 0.99% 0.00099
Nie
1 16 2 MAJEWSKI Jakub Maciej 31 0.54% 0.00054
Nie
1 16 3 BEDNAREK Karol 18 0.31% 0.00031
Nie
1 16 4 KOWALSKA Eliza 9 0.16% 0.00016
Nie
1 16 5 UNIEWSKI Włodzimierz 17 0.30% 0.0003
Nie
1 16 6 BANASZAK Dorota Franciszka 9 0.16% 0.00016
Nie
1 16 7 WEGNER Beata 20 0.35% 0.00035
Nie
1 17 1 RYCHWICKI Robert Jan 228 3.98% 0.00398
Nie
1 17 2 KOWALKOWSKI Mirosław 42 0.73% 0.00073
Nie
1 17 3 BŁASZAK Wanda 37 0.65% 0.00065
Nie
1 17 4 MAJER Elżbieta Maria 27 0.47% 0.00047
Nie
1 17 5 FRĄTCZAK Arkadiusz 25 0.44% 0.00044
Nie
1 17 6 MARCINIAK Sebastian Michał 28 0.49% 0.00049
Nie
1 17 7 PIŃSKA Sylwia 25 0.44% 0.00044
Nie
1 17 8 MAKOWIECKA Małgorzata Irena 79 1.38% 0.00138
Nie
2 4 1 KAŹMIERCZAK Patryk Piotr 684 8.55% 0.00855
Tak
2 4 2 ŻUKOWSKA Maria Łucja 418 5.23% 0.00523
Tak
2 4 3 GAWROŃSKI Michał 268 3.35% 0.00335
Nie
2 4 4 BERDYCH Mirosława 310 3.88% 0.00388
Nie
2 4 5 KORÓLCZYK Jerzy Jan 49 0.61% 0.00061
Nie
2 4 6 RĘKAS-FABROWSKA Aleksandra Lucyna 66 0.83% 0.00083
Nie
2 4 7 FIJAŁKOWSKI Stanisław 33 0.41% 0.00041
Nie
2 4 8 OKOŃSKI Krzysztof 73 0.91% 0.00091
Nie
2 5 1 ROSIŃSKI Ryszard 260 3.25% 0.00325
Nie
2 5 2 WNUK Krzysztof Karol 246 3.08% 0.00308
Nie
2 5 3 HOŁODNIAK Agnieszka 46 0.58% 0.00058
Nie
2 5 4 POPIELARSKI Jacek 23 0.29% 0.00029
Nie
2 5 5 WESOŁEK Anna Maria 24 0.30% 0.0003
Nie
2 5 6 KUĆMIERZ Ryszard Piotr 13 0.16% 0.00016
Nie
2 5 7 ŻELAZNA Kamila 29 0.36% 0.00036
Nie
2 5 8 KAWECKI Maciej 53 0.66% 0.00066
Nie
2 10 1 TARCZEWSKI Jacek Andrzej 804 10.05% 0.01005
Tak
2 10 2 POLAK Damian Czesław 355 4.44% 0.00444
Tak
2 10 3 SŁABIŃSKI Marek 335 4.19% 0.00419
Nie
2 10 4 KALISKA Anna Maria 208 2.60% 0.0026
Nie
2 10 5 BIAŁĘCKI Andrzej Janusz 24 0.30% 0.0003
Nie
2 10 6 LESZCZYŃSKI Marek Jan 79 0.99% 0.00099
Nie
2 10 7 KURKOWIAK Elżbieta 70 0.88% 0.00088
Nie
2 10 8 MEDYCKA Natalia Agnieszka 74 0.93% 0.00093
Nie
2 14 1 FILIPIAK Marek Edmund 60 0.75% 0.00075
Nie
2 14 2 SAWICKI Maciej 10 0.13% 0.00013
Nie
2 14 3 BANASZEWSKA Danuta 14 0.18% 0.00018
Nie
2 14 4 JANKOWSKI Cezary Piotr 16 0.20% 0.0002
Nie
2 14 5 SZCZEPANIAK Paulina Zofia 8 0.10% 0.0001
Nie
2 14 6 NOWAK Magdalena 20 0.25% 0.00025
Nie
2 15 1 BREJZA Ryszard Franciszek 1 571 19.64% 0.01964
Tak
2 15 2 MRÓWCZYŃSKI Jarosław Jan 219 2.74% 0.00274
Nie
2 15 3 PIŃSKI Grzegorz 223 2.79% 0.00279
Tak
2 15 4 DZIUBICH Kazimierz 45 0.56% 0.00056
Nie
2 15 5 ŁUCZAK Agnieszka 79 0.99% 0.00099
Nie
2 15 6 ŁUKASZEWSKA Justyna 30 0.38% 0.00038
Nie
2 15 7 KOWALSKA Zuzanna Michalina 58 0.73% 0.00073
Nie
2 15 8 WALTER Rafał Sebastian 217 2.71% 0.00271
Nie
2 16 1 DOMBEK Jarosław Kazimierz 81 1.01% 0.00101
Nie
2 16 2 KAWCZYŃSKA Sylwia Maria 67 0.84% 0.00084
Nie
2 16 3 MICHALSKI Mirosław Grzegorz 14 0.18% 0.00018
Nie
2 16 4 WŁODOWSKA Wiktoria Izabela 7 0.09% 9.0E-5
Nie
2 16 5 SĄDEL Jan Kazimierz 65 0.81% 0.00081
Nie
2 16 6 WEGNER Irena 4 0.05% 5.0E-5
Nie
2 16 7 BACIA Grzegorz Szymon 21 0.26% 0.00026
Nie
2 16 8 GORZELAŃCZYK Monika Anna 7 0.09% 9.0E-5
Nie
2 17 1 LEWANDOWSKI Rafał Piotr 299 3.74% 0.00374
Nie
2 17 2 MATKOWSKI Tomasz 196 2.45% 0.00245
Nie
2 17 3 KARÓLEWSKA Anna 64 0.80% 0.0008
Nie
2 17 4 WĘGIEREK Krzysztof Leszek 6 0.08% 8.0E-5
Nie
2 17 5 JAWORSKA Anna Maria 14 0.18% 0.00018
Nie
2 17 6 STELTMANN Monika Jolanta 19 0.24% 0.00024
Nie
2 17 7 RACZKOWSKA Jadwiga Teresa 7 0.09% 9.0E-5
Nie
2 17 8 JÓŹWIAK Beata Mariola 14 0.18% 0.00018
Nie
3 4 1 ZYGORA Zbigniew Stanisław 904 14.58% 0.01458
Tak
3 4 2 KOPEĆ Jarosław Artur 204 3.29% 0.00329
Tak
3 4 3 JASKULSKA Danuta Barbara 201 3.24% 0.00324
Nie
3 4 4 ZAMIARA Józef 56 0.90% 0.0009
Nie
3 4 5 DARGACZ Andrzej Roman 91 1.47% 0.00147
Nie
3 4 6 BARTCZAK Anna 109 1.76% 0.00176
Nie
3 4 7 ŁUCZAK Katarzyna Anna 147 2.37% 0.00237
Nie
3 5 1 KIERAJ Andrzej Ludwik 357 5.76% 0.00576
Nie
3 5 2 MIKOŁAJCZAK Małgorzata 91 1.47% 0.00147
Nie
3 5 3 JESSA Przemysław Janusz 80 1.29% 0.00129
Nie
3 5 4 GRALAK Grażyna Stanisława 44 0.71% 0.00071
Nie
3 5 5 MROZOWSKI Dariusz 20 0.32% 0.00032
Nie
3 5 6 SZCZEPAŃSKA Anna Maria 36 0.58% 0.00058
Nie
3 5 7 KUSZ Jerzy Antoni 55 0.89% 0.00089
Nie
3 10 1 STACHOWIAK Ireneusz 950 15.32% 0.01532
Tak
3 10 2 TROJANOWSKA Anna Diana 126 2.03% 0.00203
Nie
3 10 3 SZYMAŃSKI Dobromir Cezary 288 4.64% 0.00464
Nie
3 10 4 BOLIŃSKI Piotr Michał 72 1.16% 0.00116
Nie
3 10 5 KOSMALSKA Anna 27 0.44% 0.00044
Nie
3 10 6 SOKOŁOWSKI Dariusz Jan 28 0.45% 0.00045
Nie
3 10 7 PATYK Anna Maria 65 1.05% 0.00105
Nie
3 14 1 MROZIŃSKI Włodzimierz 53 0.85% 0.00085
Nie
3 14 2 DELUGA Jerzy 15 0.24% 0.00024
Nie
3 14 3 SŁONIEWSKA Magdalena 10 0.16% 0.00016
Nie
3 14 4 GUCWA-WOJTKOWIAK Izabela Krystyna 3 0.05% 5.0E-5
Nie
3 14 5 STACHOROWSKI Włodzimierz Stanisław 8 0.13% 0.00013
Nie
3 15 1 PINIEWSKI Wojciech 858 13.84% 0.01384
Tak
3 15 2 STĘPNIOWSKA Maria 178 2.87% 0.00287
Tak
3 15 3 SIEDLEWSKI Przemysław Wenancjusz 46 0.74% 0.00074
Nie
3 15 4 KOŁODZIEJCZAK Ewa 94 1.52% 0.00152
Nie
3 15 5 KEMPSKA Ewa Mariola 158 2.55% 0.00255
Nie
3 15 6 KUJAWA Bartosz 116 1.87% 0.00187
Nie
3 15 7 PETA Halina 110 1.77% 0.00177
Nie
3 16 1 CICHOMSKI Tomasz Jarosław 44 0.71% 0.00071
Nie
3 16 2 DĄBROWSKA Ewa Stefania 37 0.60% 0.0006
Nie
3 16 3 JARLAK Mikołaj 16 0.26% 0.00026
Nie
3 16 4 LOSIK Joanna 17 0.27% 0.00027
Nie
3 16 5 SCHMIDT Damian 15 0.24% 0.00024
Nie
3 16 6 ŁUCZKA Iwona 44 0.71% 0.00071
Nie
3 16 7 PIERAS Tadeusz Antoni 23 0.37% 0.00037
Nie
3 17 1 RADZIKOWSKI Janusz 285 4.60% 0.0046
Nie
3 17 2 BAGROWSKI Łukasz 40 0.65% 0.00065
Nie
3 17 3 SZYMKOWIAK Marek Krzysztof 8 0.13% 0.00013
Nie
3 17 4 KUKUŁA Daria 23 0.37% 0.00037
Nie
3 17 5 GĘGOTEK Alicja Maria 6 0.10% 0.0001
Nie
3 17 6 OLIWA Dariusz 7 0.11% 0.00011
Nie
3 17 7 POMARAŃSKA Halina Barbara 36 0.58% 0.00058
Nie
4 4 1 ŁOŚKO Magdalena 1 261 15.31% 0.01531
Tak
4 4 2 WĄŚNIEWSKI Waldemar Roman 250 3.04% 0.00304
Tak
4 4 3 WIELEWSKA Krystyna 79 0.96% 0.00096
Nie
4 4 4 PIERAS Stanisław Tadeusz 125 1.52% 0.00152
Nie
4 4 5 KUJAWA Andrzej 206 2.50% 0.0025
Nie
4 4 6 KEMPSKA Ewelina Joanna 75 0.91% 0.00091
Nie
4 4 7 WOJNAROWSKA Urszula 69 0.84% 0.00084
Nie
4 4 8 PODOGRODZKA Ewa Maria 171 2.08% 0.00208
Nie
4 5 1 MOKOS Tomasz Jarosław 287 3.49% 0.00349
Nie
4 5 2 SOBAŃSKA-ZYGMAŃSKA Aleksandra Anna 106 1.29% 0.00129
Nie
4 5 3 PILACHOWSKI Jan 31 0.38% 0.00038
Nie
4 5 4 SPECK Zofia Barbara 29 0.35% 0.00035
Nie
4 5 5 SKOCZYLAS Stanisław 162 1.97% 0.00197
Nie
4 5 6 CZECHOWICZ Irena 19 0.23% 0.00023
Nie
4 5 7 BŁASZAK Zdzisław Tomasz 114 1.38% 0.00138
Nie
4 5 8 KUREK Paweł 29 0.35% 0.00035
Nie
4 10 1 WROŃSKI Marcin 1 196 14.53% 0.01453
Tak
4 10 2 SZOTA Maciej 409 4.97% 0.00497
Tak
4 10 3 GAJ Jan Paweł 187 2.27% 0.00227
Nie
4 10 4 CYBULSKA Natalia Stanisława 38 0.46% 0.00046
Nie
4 10 5 GRUNDKOWSKA Barbara 24 0.29% 0.00029
Nie
4 10 6 GERUS Wojciech Jerzy 66 0.80% 0.0008
Nie
4 10 7 KUBIAK Joanna Natalia 46 0.56% 0.00056
Nie
4 10 8 TOMCZYK Michał 138 1.68% 0.00168
Nie
4 14 1 BISKUP Ryszard Józef 51 0.62% 0.00062
Nie
4 14 2 REDYK Anna 15 0.18% 0.00018
Nie
4 14 3 JAWORSKA Agnieszka Anna 17 0.21% 0.00021
Nie
4 14 4 KOCZOROWSKI Jacek Tomasz 11 0.13% 0.00013
Nie
4 14 5 STRACKIEWICZ Maria 10 0.12% 0.00012
Nie
4 14 6 MROZIŃSKI Piotr Paweł 30 0.36% 0.00036
Nie
4 15 1 MARCINKOWSKI Tomasz 1 047 12.72% 0.01272
Tak
4 15 2 JARDANOWSKA Elżbieta Maria 276 3.35% 0.00335
Tak
4 15 3 NOWAK Zbigniew Jan 139 1.69% 0.00169
Nie
4 15 4 WAWRZYNIAK Zenon Stanisław 90 1.09% 0.00109
Nie
4 15 5 JASNOWSKI Maciej 163 1.98% 0.00198
Nie
4 15 6 DOBECKA Barbara Maria 51 0.62% 0.00062
Nie
4 15 7 PRUS-KALINSKA Izabela 119 1.45% 0.00145
Nie
4 15 8 KUJAWA Sebastian 175 2.13% 0.00213
Nie
4 16 1 OLECH Jacek Andrzej 238 2.89% 0.00289
Nie
4 16 2 WEGNER Łukasz Mikołaj 35 0.43% 0.00043
Nie
4 16 3 BROWIŃSKI Marek Mariusz 48 0.58% 0.00058
Nie
4 16 4 LEWANDOWSKA Kamila Magdalena 7 0.09% 9.0E-5
Nie
4 16 5 CZERWIŃSKI Leszek Marian 16 0.19% 0.00019
Nie
4 16 6 TOMASZEWSKA Ewa Teresa 6 0.07% 7.0E-5
Nie
4 16 7 KRZYKANOWSKI Henryk 15 0.18% 0.00018
Nie
4 16 8 SZOCIŃSKA Daria 17 0.21% 0.00021
Nie
4 17 1 DRELICH Sławomir 192 2.33% 0.00233
Nie
4 17 2 CZAJKOWSKI Remigiusz 111 1.35% 0.00135
Nie
4 17 3 ZIELIŃSKI Maciej 101 1.23% 0.00123
Nie
4 17 4 ZAMCZAŁA Olga Maria 37 0.45% 0.00045
Nie
4 17 5 SOCHAŃSKA Anna Maria 24 0.29% 0.00029
Nie
4 17 6 ROSA Grażyna Maria 35 0.43% 0.00043
Nie
4 17 7 CELANOWICZ Lidia Anita 41 0.50% 0.0005
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BREJZA Ryszard Franciszek 60 Wyższe Inowrocław, Platforma Obywatelska RP 17 016 58.48 Tak
2 LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena 59 Wyższe Inowrocław, 1 251 4.30 Nie
3 OLECH Jacek Andrzej 61 wyższe Inowrocław, 1 647 5.66 Nie
4 RADZIKOWSKI Janusz 55 wyższe Inowrocław, 1 929 6.63 Nie
5 STACHOWIAK Ireneusz 40 wyższe Inowrocław, 7 253 24.93 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 FILIA NR 4 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, ul. POPRZECZNA 29 Inowrocław stały 1 370 669 669 48.83% 0.04883
659 98.51%
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, ul. TORUŃSKA 46 - 48 Inowrocław stały 1 153 660 660 57.24% 0.05724
654 99.09%
3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHA, ul. TORUŃSKA 46 - 48 Inowrocław stały 1 037 399 399 38.48% 0.03848
394 98.75%
4 PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", ul. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 41 Inowrocław stały 1 356 712 712 52.51% 0.05251
704 98.88%
5 KLUB "KOPERNIK" KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W INOWROCŁAWIU, ul. TORUŃSKA 60 Inowrocław stały 1 151 608 608 52.82% 0.05282
602 99.01%
6 ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY, ul. ŚW. DUCHA 90 Inowrocław stały 1 310 605 605 46.18% 0.04618
602 99.50%
7 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KASPROWICZA, ul. 3 MAJA 11/13 Inowrocław stały 1 302 432 432 33.18% 0.03318
422 97.69%
8 KUJAWSKIE CENTRUM KULTURY, ul. KASZTELAŃSKA 22 Inowrocław stały 1 324 513 513 38.75% 0.03875
513 100.00%
9 BIBLIOTEKA MIEJSKA IM. JANA KASPROWICZA, ul. JANA KILIŃSKIEGO 16 Inowrocław stały 1 497 485 485 32.40% 0.0324
480 98.97%
10 PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ i MIESZKANIOWEJ SP. Z O. O. ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33, ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33 Inowrocław stały 1 254 581 581 46.33% 0.04633
576 99.14%
11 PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP. Z O. O, ul. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 33 Inowrocław stały 1 100 354 354 32.18% 0.03218
346 97.74%
12 PRZEDSZKOLE NR 14 "MUZYCZNA KRAINA", ul. ŚW. DUCHA 86 Inowrocław stały 1 303 665 665 51.04% 0.05104
658 98.95%
13 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, ul. ŚW. DUCHA 90 Inowrocław stały 1 453 778 778 53.54% 0.05354
774 99.49%
14 ADMINISTRACJA OSIEDLA PIASTOWSKIEGO KUJAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, ul. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 23 Inowrocław stały 1 774 931 931 52.48% 0.05248
926 99.46%
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3 Inowrocław stały 1 163 571 571 49.10% 0.0491
562 98.42%
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 4 KUJAWSKIEGO PUŁKU ARTYLERII LEKKIEJ, ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 3 Inowrocław stały 1 257 603 603 47.97% 0.04797
590 97.84%
17 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "POD TĘCZĄ", ul. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 2 Inowrocław stały 1 175 612 612 52.09% 0.05209
603 98.53%
18 DRUKARNIA POZKAL SPÓŁKA Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. CEGIELNA 10/12 Inowrocław stały 1 101 510 510 46.32% 0.04632
507 99.41%
19 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, ul. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Inowrocław stały 1 775 1 065 1 065 60.00% 0.06
1 048 98.40%
20 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STEFANA BATOREGO, ul. JANA III SOBIESKIEGO 5/7 Inowrocław stały 1 838 1 067 1 067 58.05% 0.05805
1 061 99.44%
21 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JANA KASPROWICZA, ul. STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO 119 Inowrocław stały 756 409 409 54.10% 0.0541
405 99.02%
22 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 IM. JANA PAWŁA II, ul. POZNAŃSKA 345 Inowrocław stały 1 439 590 590 41.00% 0.041
582 98.64%
23 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, ul. CHEMICZNA 9 Inowrocław stały 1 060 535 535 50.47% 0.05047
528 98.69%
24 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO, ul. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29 Inowrocław stały 1 224 603 603 49.26% 0.04926
602 99.83%
25 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO, ul. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 29 Inowrocław stały 1 355 700 700 51.66% 0.05166
695 99.29%
26 KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA, ul. ALEJE MIKOŁAJA KOPERNIKA 7 Inowrocław stały 1 786 817 817 45.74% 0.04574
811 99.27%
27 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARKA KOTAŃSKIEGO, ul. SOLANKOWA 21 Inowrocław stały 1 047 531 531 50.72% 0.05072
527 99.25%
28 FILIA NR 1 BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ IM. JANA KASPROWICZA, ul. ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 32 Inowrocław stały 1 072 569 569 53.08% 0.05308
564 99.12%
29 SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 4 Inowrocław stały 1 244 713 713 57.32% 0.05732
708 99.30%
30 SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 4 Inowrocław stały 1 250 678 678 54.24% 0.05424
675 99.56%
31 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4, ul. JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO 8 Inowrocław stały 693 381 381 54.98% 0.05498
378 99.21%
32 PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", ul. WOJSKA POLSKIEGO 13a Inowrocław stały 1 226 697 697 56.85% 0.05685
685 98.28%
33 ZAKŁAD ROBÓT PUBLICZNYCH, ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 15 Inowrocław stały 1 476 759 759 51.42% 0.05142
754 99.34%
34 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 24 Inowrocław stały 769 411 411 53.45% 0.05345
408 99.27%
35 BUDYNEK ADMINISTRACYJNY, ul. POZNAŃSKA 185 Inowrocław stały 998 644 644 64.53% 0.06453
638 99.07%
36 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 24 Inowrocław stały 1 119 679 679 60.68% 0.06068
678 99.85%
37 PRZEDSZKOLE NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI "SŁONECZKO", ul. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 11 Inowrocław stały 1 291 713 713 55.23% 0.05523
703 98.60%
38 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. SZARYCH SZEREGÓW 1 Inowrocław stały 1 159 652 652 56.26% 0.05626
640 98.16%
39 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, ul. SZARYCH SZEREGÓW 1 Inowrocław stały 1 159 637 637 54.96% 0.05496
633 99.37%
40 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały 1 334 740 740 55.47% 0.05547
735 99.32%
41 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały 1 132 615 615 54.33% 0.05433
609 99.02%
42 PRZEDSZKOLE NR 20 "KUJAWSKIE DZIECI", ul. IWANA ALEJNIKA 13 Inowrocław stały 1 305 765 765 58.62% 0.05862
761 99.48%
43 WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY STOWARZYSZENIU POMOCY UPOŚLEDZONYM UMYSŁOWO, ul. EMILII PLATER 3 Inowrocław stały 1 902 1 061 1 061 55.78% 0.05578
1 049 98.87%
44 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. DRA JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO, ul. STANISŁAWA KIEŁBASIEWICZA 7 Inowrocław stały 1 440 774 774 53.75% 0.05375
768 99.22%
45 WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY STOWARZYSZENIU POMOCY UPOŚLEDZONYM UMYSŁOWO, ul. EMILII PLATER 3 Inowrocław stały 1 577 829 829 52.57% 0.05257
826 99.64%
46 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W INOWROCŁAWIU, MACIEJA WIERZBIŃSKIEGO 49 Inowrocław dom pomocy społecznej 80 31 31 38.75% 0.03875
27 87.10%
47 SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY IM. DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU, POZNAŃSKA 97 Inowrocław szpital 203 20 20 9.85% 0.00985
20 100.00%
48 ZAKŁAD KARNY W INOWROCŁAWIU, PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 46 Inowrocław zakład karny 145 4 4 2.76% 0.00276
4 100.00%
49 Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak", ul. Zygmunta Wilkońskiego 23, ZYGMUNTA WILKOŃSKIEGO 23 Inowrocław szpital 94 2 2 2.13% 0.00213
2 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 23 4 68 487 57 978 49 1