Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 55 860
Wyborców 45 014
Obwodów 28
  • Wybory do Rady Miejskiej w Tczewie
  • Wybory Prezydenta Miasta Tczewa
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Stoczniowców 15A Tczew stały Tak Ulice: Bosmańska, Czatkowska, Chłopska, Dokerów, Flisaków, Kapitańska, Kapitana Mamerta Stankiewicza, Marynarska, Nizinna, Okrętowa, Partyzantów, Pionierów, Portowców, Retmańska, Robotnicza, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Stoczniowców, Szyprów, Wiślana, Za Portem
2 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Południowa 6 Tczew stały Nie Ulice: Elżbiety, Kolejowa, Krucza, Łąkowa, Młyńska, Półwiejska, Prosta, Wierzbowa, Wilcza, Za Dworcem, Żuławska
3 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Obrońców Westerplatte 18 Tczew stały Nie ulica: Jana z Kolna, Kopernika, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Ks. Ściegiennego, Lecha, 1 Maja, Nowa, Obrońców Westerplatte, Plac Marszałka Piłsudskiego, Sambora, Małgorzaty Samborówny, Słowackiego, Strzelecka
4 Forum Inicjatyw Społecznych, ul. Łazienna 5 Tczew stały Tak ulice: Chopina, Dominikańska, Garncarska, Kościelna, Krótka, Ks. Aleksandra Kupczyńskiego, Lipowa, Łazienna, Mestwina, Mickiewicza, Nad Wisłą, Okrzei, Plac Gen. Józefa Hallera, Plac Świętego Grzegorza, Podgórna, Podmurna, Rybacka, Skromna, Stara, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Wodna, Zamkowa, Żeglarska
5 Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4 Tczew stały Nie ulice: Ignacego Paderewskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Kołłątaja, Kręta, Ogrodowa, Stroma, Wąska
6 Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich, ul. Czyżykowska 17 Tczew stały Nie Ulice: Czyżykowska bez Nr 64 - 66 i 69, Generała Dąbrowskiego, Krasińskiego, Matejki, Nadbrzeżna, Parkowa, Pułaskiego, Sienkiewicza, Staszica, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zielona
7 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Marii Konopnickiej 11 Tczew stały Nie ulice: Bałdowska, Bolesława Prusa, Franciszka Fenikowskiego, Generała Bema, Jabłoniowa, Janusza Kusocińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Kasprowicza, ks. Bernarda Sychty, ks. Jana Twardowskiego, Marii Konopnickiej, Sportowa, Stefana Żeromskiego, 30 Stycznia, Szkoły Morskiej, Wincentego Pola, Wisławy Szymborskiej, Wybudowanie
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew stały Tak Ulice: Konarskiego, Nowowiejska, Orkana, Polna, Starowiejska
9 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew stały Nie Ulice: Ceglarska, Czyżykowska Nr 64 - 66 i 69, Kochanowskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Orzeszkowej, Reja, Tetmajera
10 Zajazd Słoneczny, ul. Władysława Reymonta 6 Tczew stały Tak ulice: Adolfa Dygasińskiego, Aleksandra Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Andrzeja Struga, Anny Łajming, Bartosza Głowackiego, Biskupa Konstantyna Dominika, C. Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Forsterów, Gabrieli Zapolskiej, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Juliusza Kraziewicza, Józefa Chełmońskiego, Józefa Czyżewskiego, Karola Borchardta, Konstantego Gałczyńskiego, Ks. Feliksa Bolta, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. J. St. Pasierba, Ks. ppłka Józefa Wryczy, Ks. Władysława Młyńskiego, Lecha Bądkowskiego, Leona Wyczółkowskiego, Leopolda Staffa, płk. Ryszarda Kuklińskiego, por. Józefa Dambka, por. Józefa Gierszewskiego, ppłk. Stanisława Janika, Przemysłowa, Romana Klima, Romana Landowskiego, rotm. Witolda Pileckiego, Spacerowa, St. Ignacego Witkiewicza, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Wiktora Jagalskiego, Wita Stwosza, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta, Wojciecha Kossaka, Zofii Nałkowskiej
11 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka 1 Tczew stały Tak ulica: Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Grunwaldzka, Kazimierza Wielkiego, Księżniczki Dobrawy, Mieszka I, Piaskowa, Piastowska, Plac Patriotów, Poligonowa, Przemysława II, Rycerska, Tczewskich Saperów, Świętopełka, Targowa, Wojska Polskiego (cała)
12 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Gdańska 2 Tczew stały Tak Ulice: Dworcowa, Gazety Tczewskiej, Gdańska, Jana Sobieskiego, Kaszubska, Kozia, Kwiatowa, Malinowska, Mostowa, Nowy Rynek, Południowa, Pomira, Pomorska, Północna, Sadowa, Warsztatowa
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew stały Tak Ulice: Jedności Narodu 1 - 4, 7 - 9, 23, 27 - 32, 34 - 37
14 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew stały Nie Ulice: Chłodna, Jedności Narodu 12 - 14, 18 - 22, Saperska
15 Ośrodek Opiekuńczy, ul. Niepodległości 10 Tczew stały Nie ulica: Aleja Zwycięstwa, Niepodległości, Wyzwolenia
16 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Władysława Jagiełły 8 Tczew stały Tak Ulice: Armii Krajowej Nr 1 - 85 (nieparzysta)
17 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew stały Nie Ulice: Armii Krajowej Nr 2 - 86 (parzysta), Działkowa, Generała Bora-Komorowskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Grota-Roweckiego, Romualda Traugutta
18 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew stały Nie Ulice: Gryfa Pomorskiego, Hanny Hass, Harcerska, Obrońców Tczewa, Władysława Jurgo
19 Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Jodłowa 6 Tczew stały Tak Ulice: Brzozowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa
20 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Topolowa 23 Tczew stały Nie Ulice: Aleja Solidarności, Kasztanowa, Topolowa
21 Przedszkole Niepubliczne "Jarzębinka", ul. Jarzębinowa 4 Tczew stały Nie Ulice: Akacjowa, Jakuba Jasińskiego, Kilińskiego, Suchostrzygi Dworzec, Żwirki
22 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wł. Jagiełły 8 Tczew stały Tak Ulice: Władysława Jagiełły (cała)
23 Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul. Wigury 84 Tczew stały Tak Ulice: Gen. Władysława Sikorskiego, Jagiellońska, Janusza Korczaka, Kazimierza Jagiellończyka, Królowej Bony, Królowej Marysieńki, Lotnicza, Rejtana, Skarszewska, Stefana Batorego, Suchostrzycka, Wigury, Władysława Andersa, Zygmunta Starego
24 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew stały Tak Ulice: Aleja Kociewska, Jana Brzechwy, Jasia i Małgosi, Pinokia, Rokicka, Szewczyka Dratewki
25 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew stały Tak Ulice: Braci Grimm, Christiana Andersena, Czerwonego Kapturka, Kubusia Puchatka, Piotrowo
26 Szpitale Tczewskie S. A., 30 Stycznia 57/58 Tczew szpital Nie
27 Szpitale Tczewskie S. A., Paderewskiego 11 Tczew szpital Nie
28 Szpitale Tczewskie S. A., 1 Maja 2 Tczew szpital Nie

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Ulice: ul. Bosmańska, ul. Czatkowska, ul. Szyprów, ul. Kapitańska, ul. Marynarska, ul. Retmańska, ul. Chłopska, ul. Dokerów, ul. Flisaków, ul. Nizinna, ul. Okrętowa, ul. Partyzantów, ul. Pionierów, ul. Portowców, ul. Robotnicza, ul. Rzemieślnicza, ul. Spółdzielcza, ul. Stoczniowców, ul. Wiślana, ul. Za Portem, ul. Kapitana Mamerta Stankiewicza, ul. Elżbiety, ul. Kolejowa, ul. Krucza, ul. Łąkowa, ul. Młyńska, ul. Półwiejska, ul. Prosta, ul. Wierzbowa, ul. Wilcza, ul. Za Dworcem, ul. Żuławska, ul. Wojska Polskiego Nr 1 - 3 i 32 - 35 (do wiaduktu), ul. Jana z Kolna, ul. Kopernika, ul. Królowej Jadwigi, ul. Lecha, Plac Marszałka Piłsudskiego, ul. Strzelecka, ul. Słowackiego, ul. 1 Maja, ul. Kościuszki, ul. Nowa, ul. Obrońców Westerplatte, ul. Sambora, ul. Małgorzaty Samborówny, ul. Ks. Ściegiennego, ul. Chopina, ul. Dominikańska, ul. Garncarska, Plac Św. Grzegorza, Plac Gen. Józefa Hallera, ul. Podmurna, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Lipowa, ul. Mestwina, ul. Nad Wisłą, ul. Okrzei, ul. Podgórna, ul. Rybacka, ul. Wodna, ul. Zamkowa, ul. Żeglarska, ul. Mickiewicza, ul. Łazienna, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Ks. Aleksandra Kupczyńskiego, ul. Stara, ul. Skromna, ul. Kręta, ul. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Ogrodowa, ul. Kołłątaja, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Stroma, ul. Wąska; 5 8 936 6 42
0.0000020000Nr 2 Ulice: ul. Zielona, ul. Sienkiewicza, ul. Staszica, ul. Krasińskiego, ul. Parkowa, ul. Wybickiego, ul. Wyspiańskiego, ul. Czyżykowska, ul. Nadbrzeżna, ul. Matejki, ul. Generała Dąbrowskiego, ul. Pułaskiego, ul. Szkoły Morskiej, ul. 30 Stycznia, ul. Kasprowicza, ul. Sportowa, ul. Janusza Kusocińskiego, ul. Gen. Bema, ul. Marii Konopnickiej, ul. Bolesława Prusa, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Franciszka Fenikowskiego, ul. Wincentego Pola, ul. Ks. Bernarda Sychty, ul. ks. Jana Twardowskiego, ul. Wybudowanie, ul. Jarosława Iwaszkiewicza, ul. Bałdowska, ul. Jabłoniowa, ul. Wisławy Szymborskiej, ul. Konarskiego, ul. Orkana, ul. Polna, ul. Starowiejska, ul. Nowowiejska, ul. Kochanowskiego, ul. Tetmajera, ul. Orzeszkowej, ul. Ceglarska, ul. Reja, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lecha Bądkowskiego, ul. Biskupa Konstantyna Dominika, ul. Tadeusza Boya – Żeleńskiego, ul. Ks. Feliksa Bolta, ul. Karola Borchardta, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Józefa Czyżewskiego, ul. Adolfa Dygasińskiego, ul. Forsterów, ul. Aleksandra Fredry, ul. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, ul. Konstantego Gałczyńskiego, ul. Bartosza Głowackiego, ul. Józefa Chełmońskiego, ul. Wiktora Jagalskiego, ul. ppłk. Stanisława Janika, ul. Romana Klima, ul. Wojciecha Kossaka, ul. Juliusza Kraziewicza, ul. Czesława Miłosza, ul. Romana Landowskiego, ul. Anny Łajming, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Ks. Władysława Młyńskiego, ul. Zofii Nałkowskiej, ul. C. Kamila Norwida, ul. Ks. J. St. Pasierba, ul. Przemysłowa, ul. Juliana Przybosia, ul. Władysława Reymonta, ul. Leopolda Staffa, ul. Jana Stanisławskiego, ul. Spacerowa, ul. Wita Stwosza, ul. Juliana Tuwima, ul. St. Ignacego Witkiewicza, ul. Leona Wyczółkowskiego, ul. Gabrieli Zapolskiej, ul. por. Józefa Dambka, ul. por. Józefa Gierszewskiego, Ks. ppłka Józefa Wryczy, ul. rotm. Witolda Pileckiego, ul. płka Ryszarda Kuklińskiego, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Andrzeja Struga, ul. Piaskowa, ul. Tczewskich Saperów, Plac Patriotów, ul. Targowa, ul. Grunwaldzka, ul. Fabryczna, ul. Mieszka I, ul. Księżniczki Dobrawy, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Rycerska, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Piastowska, ul. Świętopełka, ul. Przemysława II, ul. Poligonowa; 5 10 570 6 38
0.0000030000Nr 3 Ulice: ul. Gdańska, ul. Południowa, ul. Mostowa, ul. Nowy Rynek, ul. Pomira, ul. Kaszubska, ul. Kozia, ul. Pomorska, ul. Sadowa, ul. Kwiatowa, ul. Malinowska, ul. Jana Sobieskiego, ul. Dworcowa, ul. Północna, ul. Gazety Tczewskiej, ul. Warsztatowa, ul. Jedności Narodu, ul. Chłodna, ul. Saperska, Aleja Zwycięstwa, ul. Niepodległości, ul. Wyzwolenia, ul. Wojska Polskiego od Nr 6 - 31 (od wiaduktu); 5 9 222 5 35
0.0000040000Nr 4 Ulice: ul. Armii Krajowej, ul. Romualda Traugutta, ul. Obrońców Tczewa, ul. Generała Bora-Komorowskiego, ul. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Hanny Hass, ul. Harcerska, ul. Władysława Jurgo, ul. Gryfa Pomorskiego, ul. Działkowa, ul. Generała Grota-Roweckiego, ul. Jodłowa, ul. Jaworowa, ul. Jarzębinowa, ul. Brzozowa, ul. Kasztanowa, ul. Topolowa, Aleja Solidarności, ul. Akacjowa, ul. Żwirki, ul. Jakuba Jasińskiego, ul. Kilińskiego, ul. Suchostrzygi Dworzec, ul. Władysława Jagiełły, ul. Władysława Andersa, ul. Stefana Batorego, ul. Królowej Bony, ul. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Jagiellońska, ul. Lotnicza, ul. Królowej Marysieńki, ul. Janusza Korczaka, ul. Rejtana, ul. Skarszewska, ul. Zygmunta Starego, ul. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Suchostrzycka, ul. Wigury, ul. Christiana Andersena, ul. Jana Brzechwy, ul. Czerwonego Kapturka, ul. Braci Grimm, ul. Jasia i Małgosi, Aleja Kociewska, ul. Piotrowo, ul. Kubusia Puchatka, ul. Pinokia, ul. Szewczyka Dratewki, ul. Rokicka; 8 16 286 5 49
Podsumowanie 23 45 014 22 164

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 5 7 9 28
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 10 31
13 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS KW POROZUMIENIE NA PLUS 7 7 7 10 31
14 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA KW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 7 7 7 10 31
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW KWW ŚWIADOMY TCZEW 7 7 7 10 31
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #TNP KWW #TNP 7 5 12

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CHEŁSTOWSKI Marcin Sebastian 28 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #TNP Tczew
6 URBAN Zbigniew Antoni 49 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW Porozumienie Jarosława Gowina Tczew
5 POBŁOCKI Mirosław Stanisław 56 wyższe KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS Tczew
2 DRZEŻDŻON Wojciech Leszek 48 wyższe KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA Tczew
3 DZWONKOWSKI Tadeusz Adam 56 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Tczew
4 NITZA Iwona Beata 45 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Tczew

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 8 889 3 898 3 898 43.85% 0.04385
3 707 95.10% 0.0951
Tak
2 10 570 5 575 5 575 52.74% 0.05274
5 437 97.52% 0.09752
Tak
3 9 226 4 357 4 357 47.23% 0.04723
4 211 96.65% 0.09665
Tak
4 16 291 8 713 8 713 53.48% 0.05348
8 455 97.04% 0.09704
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 830 28 17.56% 0.01756
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 209 31 23.88% 0.02388
13 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS 7 627 31 34.97% 0.03497
14 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA 3 529 31 16.18% 0.01618
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW 1 388 31 6.36% 0.00636
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #TNP 227 12 1.04% 0.00104

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 3 830 28 4 17.56% 0.01756
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 209 31 6 23.88% 0.02388
Tak
13 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE NA PLUS 7 627 31 10 34.97% 0.03497
Tak
14 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE INICJATYWA SAMORZĄDOWA 3 529 31 3 16.18% 0.01618
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIADOMY TCZEW 1 388 31 0 6.36% 0.00636
Nie
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #TNP 227 12 0 1.04% 0.00104
Nie

Rada Miejska w Tczewie - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 NITZA Iwona Beata 451 12.17% 0.01217
Tak
1 4 2 KOBYLNICKA Aleksandra 62 1.67% 0.00167
Nie
1 4 3 WINNICKI Jarosław 21 0.57% 0.00057
Nie
1 4 4 BIENIEK Andrzej 25 0.67% 0.00067
Nie
1 4 5 DZIAŁDOWSKA Monika Martyna 31 0.84% 0.00084
Nie
1 4 6 DZIĄBA Jerzy Stefan 18 0.49% 0.00049
Nie
1 4 7 WIJAS Adam Jerzy 24 0.65% 0.00065
Nie
1 10 1 CICHON Józef 304 8.20% 0.0082
Tak
1 10 2 ZBLEWSKI Andrzej 150 4.05% 0.00405
Nie
1 10 3 DRASZYŃSKI Robert Mieczysław 42 1.13% 0.00113
Nie
1 10 4 DULNY Bogumiła Janina 100 2.70% 0.0027
Nie
1 10 5 SZAŁAJDA Jarosław 26 0.70% 0.0007
Nie
1 10 6 NIEDŹWIECKA Joanna Agnieszka 95 2.56% 0.00256
Nie
1 10 7 URMANIN Lucyna Danuta 137 3.70% 0.0037
Nie
1 13 1 MISIEWICZ Krzysztof Grzegorz 375 10.12% 0.01012
Tak
1 13 2 CHYLICKA Bożena Anna 310 8.36% 0.00836
Tak
1 13 3 TOMCZAK Katarzyna Maria 46 1.24% 0.00124
Nie
1 13 4 ZAKRZEWSKI Franciszek 53 1.43% 0.00143
Nie
1 13 5 TRUSZKOWSKI Antoni 40 1.08% 0.00108
Nie
1 13 6 MIROTTA Dorota 60 1.62% 0.00162
Nie
1 13 7 ZIÓŁKOWSKI Józef Marcin 253 6.82% 0.00682
Nie
1 14 1 CIESIELSKI Michał Jacek 334 9.01% 0.00901
Tak
1 14 2 PIEPIÓRKA Anita Dorota 182 4.91% 0.00491
Nie
1 14 3 OSOWSKA Katarzyna Maria 62 1.67% 0.00167
Nie
1 14 4 METRYKA Grzegorz Jan 20 0.54% 0.00054
Nie
1 14 5 GIEŁDON Krzysztof 69 1.86% 0.00186
Nie
1 14 6 KLICZEWSKA Mirela 6 0.16% 0.00016
Nie
1 14 7 CZERWIŃSKI Paweł Andrzej 26 0.70% 0.0007
Nie
1 15 1 CZAPIEWSKI Piotr Szczepan 46 1.24% 0.00124
Nie
1 15 2 PAPROT Bartosz 74 2.00% 0.002
Nie
1 15 3 MACIEJEWSKA Anna 35 0.94% 0.00094
Nie
1 15 4 IWANOW Arkadiusz Bronisław 13 0.35% 0.00035
Nie
1 15 5 DILLER Natalia Kamila 10 0.27% 0.00027
Nie
1 15 6 SIEWIERSKA Paulina Ewa 13 0.35% 0.00035
Nie
1 15 7 CZERNIEWSKI Łukasz Marek 59 1.59% 0.00159
Nie
1 16 1 KULAS Aleksandra 41 1.11% 0.00111
Nie
1 16 2 LEMAN-SIENKIEWICZ Barbara Aleksandra 22 0.59% 0.00059
Nie
1 16 3 SZYDLIK Małgorzata 5 0.13% 0.00013
Nie
1 16 4 CHEŁSTOWSKI Marcin Sebastian 43 1.16% 0.00116
Nie
1 16 5 SAWICKI Roman Stanisław 1 0.03% 3.0E-5
Nie
1 16 6 CHEŁSTOWSKI Krzysztof Andrzej 11 0.30% 0.0003
Nie
1 16 7 GRUND Kamila Celina 12 0.32% 0.00032
Nie
2 4 1 GENCA Brygida Małgorzata 365 6.71% 0.00671
Tak
2 4 2 SZULC Marcin 260 4.78% 0.00478
Nie
2 4 3 BONIEK Waldemar Adam 31 0.57% 0.00057
Nie
2 4 4 ZOCH Gabriela 78 1.43% 0.00143
Nie
2 4 5 ORMANIN Marian Mateusz 78 1.43% 0.00143
Nie
2 10 1 DZWONKOWSKI Tadeusz Adam 959 17.64% 0.01764
Tak
2 10 2 ABRAMCZYK Andrzej 77 1.42% 0.00142
Nie
2 10 3 MAZELA Barbara Maria 42 0.77% 0.00077
Nie
2 10 4 BĄK Dorota Maria 49 0.90% 0.0009
Nie
2 10 5 DROZDOWSKA Zofia 72 1.32% 0.00132
Nie
2 10 6 MAGDOŃ Dariusz Piotr 16 0.29% 0.00029
Nie
2 10 7 SARNOWSKI Marian Jan 63 1.16% 0.00116
Nie
2 13 1 AUGUSTYN Mirosław 508 9.34% 0.00934
Nie
2 13 2 MOKWA Kazimierz 715 13.15% 0.01315
Tak
2 13 3 PAWELEC Anna Maria 113 2.08% 0.00208
Nie
2 13 4 WOJCIECHOWSKI Piotr Edmund 92 1.69% 0.00169
Nie
2 13 5 DRELAK Danuta 54 0.99% 0.00099
Nie
2 13 6 GREN Ewa Barbara 26 0.48% 0.00048
Nie
2 13 7 TOBIAŃSKI Tomasz Gerard 556 10.23% 0.01023
Tak
2 14 1 BRZĄDKOWSKI Łukasz Andrzej 408 7.50% 0.0075
Tak
2 14 2 KAFFKA Mirosław Witold 149 2.74% 0.00274
Nie
2 14 3 OLSZEWSKA Alicja Barbara 80 1.47% 0.00147
Nie
2 14 4 BRZOZOWSKI Arkadiusz 123 2.26% 0.00226
Nie
2 14 5 ŻYWICKA Danuta Sabina 104 1.91% 0.00191
Nie
2 14 6 CZARNECKA Marta Barbara 54 0.99% 0.00099
Nie
2 14 7 DIETRICH Rafał Szczepan 60 1.10% 0.0011
Nie
2 15 1 CZERNIEWICZ Łukasz Mirosław 44 0.81% 0.00081
Nie
2 15 2 SARNOWSKI Kamil Marek 47 0.86% 0.00086
Nie
2 15 3 URBAN Alina Anna 40 0.74% 0.00074
Nie
2 15 4 THOMAS Dominika Dorota 22 0.40% 0.0004
Nie
2 15 5 NOWAKOWSKI Andrzej Franciszek 1 0.02% 2.0E-5
Nie
2 15 6 SKOWROŃSKI Michał Stanisław 16 0.29% 0.00029
Nie
2 15 7 SARNOWSKA Barbara Maria 43 0.79% 0.00079
Nie
2 16 1 URBAN Anna Maria 34 0.63% 0.00063
Nie
2 16 2 KUŹNIK-BLUHM Katarzyna Kamila 18 0.33% 0.00033
Nie
2 16 3 LITKA Jarosław Wojciech 7 0.13% 0.00013
Nie
2 16 4 PAKIZER Jonasz Michał 20 0.37% 0.00037
Nie
2 16 5 BEDNAREK Renata 13 0.24% 0.00024
Nie
3 4 1 BORZYSZKOWSKI Wojciech Stefan 344 8.17% 0.00817
Tak
3 4 2 KUCHAREK Mirosława Danuta 144 3.42% 0.00342
Nie
3 4 3 BURCZYK Małgorzata Zofia 94 2.23% 0.00223
Nie
3 4 4 WAJDEMAN Monika Anna 30 0.71% 0.00071
Nie
3 4 5 DOMINIKOWSKI Rajmund Jan 299 7.10% 0.0071
Nie
3 4 6 URBAŃSKI Karol Mariusz 8 0.19% 0.00019
Nie
3 4 7 WĘCŁAW Monika Teresa 45 1.07% 0.00107
Nie
3 10 1 MATYSIAK Mieczysław 416 9.88% 0.00988
Tak
3 10 2 WONS Maria Anna 120 2.85% 0.00285
Nie
3 10 3 WIECZORKOWSKI Michał Stefan 92 2.18% 0.00218
Nie
3 10 4 DROZDOWSKI Zygmunt 117 2.78% 0.00278
Nie
3 10 5 ŚLIWKA Mieczysław 96 2.28% 0.00228
Nie
3 10 6 STUDENÁ Katarzyna 95 2.26% 0.00226
Nie
3 10 7 ZIÓŁEK - RADZISZEWSKA Ewa Danuta 170 4.04% 0.00404
Tak
3 13 1 POBŁOCKI Mirosław Stanisław 701 16.65% 0.01665
Tak
3 13 2 ROCZYŃSKI Czesław Zygmunt 135 3.21% 0.00321
Nie
3 13 3 SKIBEROWSKI Maciej Wacław 199 4.73% 0.00473
Tak
3 13 4 MUELLER Marlena Krystyna 30 0.71% 0.00071
Nie
3 13 5 BIERNACKA Krystyna Maria 57 1.35% 0.00135
Nie
3 13 6 KARNOWSKA Katarzyna Magdalena 64 1.52% 0.00152
Nie
3 13 7 BRUCKI Ryszard Piotr 143 3.40% 0.0034
Nie
3 14 1 BARTOSZEWSKI Jarosław Piotr 138 3.28% 0.00328
Nie
3 14 2 TYROLSKI Grzegorz Franciszek 80 1.90% 0.0019
Nie
3 14 3 MAJ Krzysztof Piotr 52 1.23% 0.00123
Nie
3 14 4 KAMIEŃ Sylwia Katarzyna 52 1.23% 0.00123
Nie
3 14 5 KALISZUK Ewa 36 0.85% 0.00085
Nie
3 14 6 KUSSOWSKA Aleksandra Maria 73 1.73% 0.00173
Nie
3 14 7 KULASZEWSKI Bartosz Jakub 45 1.07% 0.00107
Nie
3 15 1 URBAN Zbigniew Antoni 191 4.54% 0.00454
Nie
3 15 2 WARCZAK - WYCZYŃSKA Dorota Anna 34 0.81% 0.00081
Nie
3 15 3 WASIEK Ewa Bogusława 11 0.26% 0.00026
Nie
3 15 4 MUCHA Jacek 29 0.69% 0.00069
Nie
3 15 5 SZWEDA Roman 46 1.09% 0.00109
Nie
3 15 6 OSNOWSKI Marcin Tomasz 9 0.21% 0.00021
Nie
3 15 7 KRASOWSKA Weronika Zuzanna 16 0.38% 0.00038
Nie
4 4 1 KUCHARSKI Roman Janusz 553 6.54% 0.00654
Tak
4 4 2 KUNISZEWSKI Waldemar Stanisław 145 1.71% 0.00171
Nie
4 4 3 BARCIKOWSKI Rafał Zbysław 89 1.05% 0.00105
Nie
4 4 4 ROSA Janina Teresa 84 0.99% 0.00099
Nie
4 4 5 GRALA Alicja Jolanta 128 1.51% 0.00151
Nie
4 4 6 GRUNDMAN Jacek 58 0.69% 0.00069
Nie
4 4 7 TRUTKOWSKA Anna 17 0.20% 0.0002
Nie
4 4 8 IRZYK Piotr Maciej 20 0.24% 0.00024
Nie
4 4 9 HANDKE-OWSIAK Alicja 328 3.88% 0.00388
Nie
4 10 1 ANTCZAK Piotr Eugeniusz 786 9.30% 0.0093
Tak
4 10 2 BREDAU Jerzy Włodzimierz 69 0.82% 0.00082
Nie
4 10 3 KORDA Wojciech Stanisław 472 5.58% 0.00558
Tak
4 10 4 BIELECKA Agnieszka Maria 110 1.30% 0.0013
Nie
4 10 5 GIEŁDON Dawid Walerian 99 1.17% 0.00117
Nie
4 10 6 KRYKOWSKA Anna Maria 127 1.50% 0.0015
Nie
4 10 7 WIECKI Radosław Wojciech 41 0.48% 0.00048
Nie
4 10 8 GOŁYŃSKA Joanna Maria 59 0.70% 0.0007
Nie
4 10 9 ZYGANOWSKI Sławomir Stanisław 48 0.57% 0.00057
Nie
4 10 10 GOWIN Marcelina Elżbieta 160 1.89% 0.00189
Nie
4 13 1 DREWA Zenon Bronisław 678 8.02% 0.00802
Tak
4 13 2 PIERZYNOWSKA Gertruda Janina 724 8.56% 0.00856
Tak
4 13 3 ICKIEWICZ Kazimierz 637 7.53% 0.00753
Tak
4 13 4 BEJGROWICZ Krzysztof Marian 298 3.52% 0.00352
Nie
4 13 5 ŻURAWSKA Katarzyna Barbara 39 0.46% 0.00046
Nie
4 13 6 CIEŚNIK Krystian Marek 309 3.65% 0.00365
Tak
4 13 7 CHABOWSKA Adriana Maria 70 0.83% 0.00083
Nie
4 13 8 GLUTH Aleksandra Irena 25 0.30% 0.0003
Nie
4 13 9 BYCZKOWSKI Marek 60 0.71% 0.00071
Nie
4 13 10 BOLLIN Michał Marian 257 3.04% 0.00304
Nie
4 14 1 DRZEŻDŻON Wojciech Leszek 343 4.06% 0.00406
Nie
4 14 2 CHAMSKI Witold Jacek 319 3.77% 0.00377
Nie
4 14 3 PORTJANKO Mariusz 141 1.67% 0.00167
Nie
4 14 4 PIECHOWSKI Daniel Włodzimierz 51 0.60% 0.0006
Nie
4 14 5 DRIEWIT Barbara Teresa 33 0.39% 0.00039
Nie
4 14 6 HEROLD Paweł Artur 49 0.58% 0.00058
Nie
4 14 7 JUSTA - GRZESIK Wioleta Katarzyna 28 0.33% 0.00033
Nie
4 14 8 STOJAŁOWSKA Ewa Anna 13 0.15% 0.00015
Nie
4 14 9 RATAJCZAK Magdalena Anna 26 0.31% 0.00031
Nie
4 14 10 KUSSOWSKI Marcin Paweł 373 4.41% 0.00441
Tak
4 15 1 QUELLA Wiesława Anna 176 2.08% 0.00208
Nie
4 15 2 KRUSZYŃSKI Jakub Andrzej 96 1.14% 0.00114
Nie
4 15 3 KOŁEK Agnieszka Karolina 37 0.44% 0.00044
Nie
4 15 4 KULLA Andrzej Artur 47 0.56% 0.00056
Nie
4 15 5 SACZUK Patryk Jacek 39 0.46% 0.00046
Nie
4 15 6 JASKULSKA Paulina Barbara 25 0.30% 0.0003
Nie
4 15 7 WÓJCIK Tomasz Ryszard 53 0.63% 0.00063
Nie
4 15 8 KRÓLIKOWSKA Monika 14 0.17% 0.00017
Nie
4 15 9 GLINKA Grzegorz Piotr 20 0.24% 0.00024
Nie
4 15 10 KLIMCZAK Tomasz 82 0.97% 0.00097
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHEŁSTOWSKI Marcin Sebastian 28 wyższe Tczew, 541 2.42 Nie
2 DRZEŻDŻON Wojciech Leszek 48 wyższe Tczew, 3 052 13.66 Nie
3 DZWONKOWSKI Tadeusz Adam 56 wyższe Tczew, 5 154 23.07 Druga tura
4 NITZA Iwona Beata 45 wyższe Tczew, 2 597 11.62 Nie
5 POBŁOCKI Mirosław Stanisław 56 wyższe Tczew, 9 401 42.07 Druga tura
6 URBAN Zbigniew Antoni 49 wyższe Tczew, 1 600 7.16 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Stoczniowców 15A Tczew stały 2 062 923 923 44.76% 0.04476
914 99.02%
2 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Południowa 6 Tczew stały 1 655 696 696 42.05% 0.04205
691 99.28%
3 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Obrońców Westerplatte 18 Tczew stały 1 804 782 782 43.35% 0.04335
777 99.36%
4 Forum Inicjatyw Społecznych, ul. Łazienna 5 Tczew stały 1 763 714 714 40.50% 0.0405
705 98.74%
5 Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4 Tczew stały 1 453 720 720 49.55% 0.04955
712 98.89%
6 Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich, ul. Czyżykowska 17 Tczew stały 1 593 834 834 52.35% 0.05235
825 98.92%
7 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Marii Konopnickiej 11 Tczew stały 1 773 951 951 53.64% 0.05364
946 99.47%
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew stały 2 230 1 116 1 116 50.04% 0.05004
1 096 98.21%
9 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew stały 1 949 975 975 50.03% 0.05003
967 99.18%
10 Zajazd Słoneczny, ul. Władysława Reymonta 6 Tczew stały 2 094 1 233 1 233 58.88% 0.05888
1 221 99.03%
11 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka 1 Tczew stały 1 477 730 730 49.42% 0.04942
725 99.32%
12 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Gdańska 2 Tczew stały 2 292 930 930 40.58% 0.04058
924 99.35%
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew stały 1 994 1 035 1 035 51.91% 0.05191
1 024 98.94%
14 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew stały 2 238 1 071 1 071 47.86% 0.04786
1 062 99.16%
15 Ośrodek Opiekuńczy, ul. Niepodległości 10 Tczew stały 2 219 1 130 1 130 50.92% 0.05092
1 122 99.29%
16 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Władysława Jagiełły 8 Tczew stały 1 889 1 016 1 016 53.79% 0.05379
1 007 99.11%
17 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew stały 1 338 615 615 45.96% 0.04596
606 98.54%
18 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew stały 1 258 665 665 52.86% 0.05286
658 98.95%
19 Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Jodłowa 6 Tczew stały 1 909 991 991 51.91% 0.05191
984 99.29%
20 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Topolowa 23 Tczew stały 2 066 1 172 1 172 56.73% 0.05673
1 154 98.46%
21 Przedszkole Niepubliczne "Jarzębinka", ul. Jarzębinowa 4 Tczew stały 1 594 783 783 49.12% 0.04912
778 99.36%
22 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wł. Jagiełły 8 Tczew stały 2 125 1 074 1 074 50.54% 0.05054
1 061 98.79%
23 Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul. Wigury 84 Tczew stały 1 523 849 849 55.75% 0.05575
842 99.18%
24 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew stały 1 160 696 696 60.00% 0.06
691 99.28%
25 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew stały 1 429 841 841 58.85% 0.05885
835 99.29%
26 Szpitale Tczewskie S. A., 30 Stycznia 57/58 Tczew szpital 53 4 4 7.55% 0.00755
4 100.00%
27 Szpitale Tczewskie S. A., Paderewskiego 11 Tczew szpital 21 2 2 9.52% 0.00952
2 100.00%
28 Szpitale Tczewskie S. A., 1 Maja 2 Tczew szpital 15 12 12 80.00% 0.08
12 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DZWONKOWSKI Tadeusz Adam 56 wyższe Tczew, 5837 33.16 Nie
2 POBŁOCKI Mirosław Stanisław 56 wyższe Tczew, 11766 66.84 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych POBŁOCKI Mirosław Stanisław Głosów ważnych oddanych na kandydatów DZWONKOWSKI Tadeusz Adam
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Stoczniowców 15A Tczew 673 451 67.01% 0.06701
32.99% 222
2 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Południowa 6 Tczew 531 324 61.02% 0.06102
38.98% 207
3 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Obrońców Westerplatte 18 Tczew 552 361 65.40% 0.0654
34.60% 191
4 Forum Inicjatyw Społecznych, ul. Łazienna 5 Tczew 513 315 61.40% 0.0614
38.60% 198
5 Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4 Tczew 568 392 69.01% 0.06901
30.99% 176
6 Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich, ul. Czyżykowska 17 Tczew 639 423 66.20% 0.0662
33.80% 216
7 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Marii Konopnickiej 11 Tczew 732 515 70.36% 0.07036
29.64% 217
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew 892 573 64.24% 0.06424
35.76% 319
9 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew 781 490 62.74% 0.06274
37.26% 291
10 Zajazd Słoneczny, ul. Władysława Reymonta 6 Tczew 951 699 73.50% 0.0735
26.50% 252
11 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka 1 Tczew 572 368 64.34% 0.06434
35.66% 204
12 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Gdańska 2 Tczew 753 478 63.48% 0.06348
36.52% 275
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew 826 554 67.07% 0.06707
32.93% 272
14 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew 862 587 68.10% 0.0681
31.90% 275
15 Ośrodek Opiekuńczy, ul. Niepodległości 10 Tczew 937 667 71.18% 0.07118
28.82% 270
16 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Władysława Jagiełły 8 Tczew 811 537 66.21% 0.06621
33.79% 274
17 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew 489 317 64.83% 0.06483
35.17% 172
18 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew 534 366 68.54% 0.06854
31.46% 168
19 Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Jodłowa 6 Tczew 804 521 64.80% 0.0648
35.20% 283
20 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Topolowa 23 Tczew 934 633 67.77% 0.06777
32.23% 301
21 Przedszkole Niepubliczne "Jarzębinka", ul. Jarzębinowa 4 Tczew 617 372 60.29% 0.06029
39.71% 245
22 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wł. Jagiełły 8 Tczew 848 552 65.09% 0.06509
34.91% 296
23 Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul. Wigury 84 Tczew 649 444 68.41% 0.06841
31.59% 205
24 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew 495 382 77.17% 0.07717
22.83% 113
25 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew 621 432 69.57% 0.06957
30.43% 189
26 Szpitale Tczewskie S. A., 30 Stycznia 57/58 Tczew 8 4 50.00% 0.05
50.00% 4
27 Szpitale Tczewskie S. A., Paderewskiego 11 Tczew 4 4 100.00% 0.1
00.00% 0
28 Szpitale Tczewskie S. A., 1 Maja 2 Tczew 7 5 71.43% 0.07143
28.57% 2

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Stoczniowców 15A Tczew stały 2069 677 677 32.72% 0.03272
673 99.41%
2 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Południowa 6 Tczew stały 1659 536 536 32.31% 0.03231
531 99.07%
3 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Obrońców Westerplatte 18 Tczew stały 1812 563 563 31.07% 0.03107
552 98.05%
4 Forum Inicjatyw Społecznych, ul. Łazienna 5 Tczew stały 1770 525 525 29.66% 0.02966
513 97.71%
5 Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4 Tczew stały 1456 578 578 39.70% 0.0397
568 98.27%
6 Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich, ul. Czyżykowska 17 Tczew stały 1570 647 647 41.21% 0.04121
639 98.76%
7 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Marii Konopnickiej 11 Tczew stały 1773 741 741 41.79% 0.04179
732 98.79%
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew stały 2242 903 903 40.28% 0.04028
892 98.78%
9 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Czyżykowska 69 Tczew stały 1979 783 783 39.57% 0.03957
781 99.74%
10 Zajazd Słoneczny, ul. Władysława Reymonta 6 Tczew stały 2094 958 958 45.75% 0.04575
951 99.27%
11 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka 1 Tczew stały 1475 579 579 39.25% 0.03925
572 98.79%
12 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Gdańska 2 Tczew stały 2289 757 757 33.07% 0.03307
753 99.47%
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew stały 1991 832 832 41.79% 0.04179
826 99.28%
14 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Saperska 12 Tczew stały 2245 867 867 38.62% 0.03862
862 99.42%
15 Ośrodek Opiekuńczy, ul. Niepodległości 10 Tczew stały 2228 941 941 42.24% 0.04224
937 99.57%
16 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Władysława Jagiełły 8 Tczew stały 1874 814 814 43.44% 0.04344
811 99.63%
17 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew stały 1343 492 492 36.63% 0.03663
489 99.39%
18 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Armii Krajowej 70 Tczew stały 1257 538 538 42.80% 0.0428
534 99.26%
19 Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Jodłowa 6 Tczew stały 1908 810 810 42.45% 0.04245
804 99.26%
20 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Topolowa 23 Tczew stały 2055 949 949 46.18% 0.04618
934 98.42%
21 Przedszkole Niepubliczne "Jarzębinka", ul. Jarzębinowa 4 Tczew stały 1589 625 625 39.33% 0.03933
617 98.72%
22 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wł. Jagiełły 8 Tczew stały 2127 856 856 40.24% 0.04024
848 99.07%
23 Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul. Wigury 84 Tczew stały 1526 655 655 42.92% 0.04292
649 99.08%
24 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew stały 1160 505 505 43.53% 0.04353
495 98.02%
25 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe, ul. Szewczyka Dratewki 3 Tczew stały 1424 623 623 43.75% 0.04375
621 99.68%
26 Szpitale Tczewskie S. A., 30 Stycznia 57/58 Tczew szpital 38 8 8 21.05% 0.02105
8 100.00%
27 Szpitale Tczewskie S. A., Paderewskiego 11 Tczew szpital 22 4 4 18.18% 0.01818
4 100.00%
28 Szpitale Tczewskie S. A., 1 Maja 2 Tczew szpital 13 8 8 61.54% 0.06154
7 87.50%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 23 4 55 860 45 014 28 1