Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 200 608
Wyborców 165 484
Obwodów 114
  • Wybory do Rady Miejskiej w Radomiu
  • Wybory Prezydenta Miasta Radomia
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta, ul. Traugutta 52a Radom, Śródmieście stały Tak Żeromskiego od Nr 12 do Nr 36 (strona parzysta), pl. Konstytucji 3 Maja, Traugutta od Nr 42 do końca (strona parzysta), Piłsudskiego od Nr 1 do końca (strona nieparzysta).
2 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego, ul. Traugutta 44 Radom, Śródmieście stały Nie Traugutta od Nr 37 do Nr 59 (strona nieparzysta) i od Nr 28 do Nr 40 (strona parzysta), Kopernika, Narutowicza od Nr 2 do Nr 18 (strona parzysta), Piłsudskiego od Nr 2 do końca (strona parzysta) Sienkiewicza od Nr 2 do Nr 6 (strona parzysta), Moniuszki od Nr 1 do Nr 7 A (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 10 (strona parzysta), Mickiewicza od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta)
3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego, ul. Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście stały Nie Sienkiewicza od Nr 1 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 8 do końca (strona parzysta), Moniuszki od Nr 12 do końca (strona parzysta) i do Nr 9 do końca (strona nieparzysta), Żeromskiego od Nr 38/40 do Nr 56 (strona parzysta), Mickiewicza od Nr 2 do końca (strona parzysta) i od Nr 21 do końca (strona nieparzysta), Hoppena, Wyszyńskiego, 25 Czerwca od Nr 19 do Nr 31 (strona nieparzysta), Prusa.
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Śródmieście stały Nie Koszarowa, Dzika, Grochowa, Inżynierska, Tybla, Rzemieślnicza, Warzywna, Mireckiego, Wolność od Nr 5 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 6 do końca (strona parzysta), Reja od Nr 2 do końca (strona parzysta), Wernera od Nr 1 do Nr 21 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 10 (strona parzysta) do rzeki Mlecznej
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. J. Poniatowskiego, ul. Henryka Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście stały Nie Słowackiego od Nr 2 do Nr 28 (strona parzysta), Zacisze, B. Prażmowskiego od Nr 17 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 14 do końca (strona parzysta), Bydgoska, 25 Czerwca od Nr 1 do Nr 17 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 40B (strona parzysta).
6 RTBS "Administrator" Spółka z o. o., ul. Waryńskiego 16A Radom, Śródmieście stały Nie Traugutta od Nr 1 do Nr 35 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 26 (strona parzysta), Waryńskiego, B. Prażmowskiego od Nr 1 do Nr 15 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 12 (strona parzysta).
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Stare Miasto stały Nie Reja od Nr 1 do końca (strona nieparzysta), Szewska, Rwańska, Grodzka, Mała, Rynek, Esterki, Brudna, Szpitalna, Szwarlikowska, Żytnia, Wolność od Nr 1 do Nr 3 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 4 (strona parzysta)
8 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, ul. Żeromskiego 10 Radom, Śródmieście stały Nie Wałowa, Żeromskiego od Nr 2 do Nr 10 (strona parzysta), Traugutta od Nr 61 do końca (strona nieparzysta), Bernardyńska, Lekarska, Tochtermana, Podwalna, Przyborowskiego, Kanałowa, Bóżniczna, Anielewicza, Krakowska, Narutowicza od Nr 20 do końca (strona parzysta)
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 z Oddziałami Sportowymi, ul. Staromiejska 11 Radom, Stare Miasto stały Nie Limanowskiego od Nr 26/30 do Nr 48 (strona parzysta), Okulickiego od Nr 1 do Nr 35 (strona nieparzysta), Piotrówka, Przechodnia, św. Wacława, Asnyka, Piwna, św. Floriana, Zgodna, Bednarska, Fredry, Staromiejska, pl. Stare Miasto.
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Adama Mickiewicza, ul. Jaracza 8 Radom, Planty stały Tak Planty od Nr 1 do Nr 7 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 16 (strona parzysta), Broni, Dowkontta, Poniatowskiego, Bogusławskiego, Solskiego, Jaracza.
11 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego, ul. Kościuszki 7 Radom, Planty stały Tak Osterwy, Narutowicza 1 , 1a, 1b, Kościuszki.
12 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Wydział Sztuki, ul. Malczewskiego 22 Radom, Śródmieście stały Tak Struga od Nr 2 do Nr 12 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 7 (strona nieparzysta), Malczewskiego, Zegara Słonecznego
13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście stały Tak 11 Listopada od Nr 56 do Nr 62 (strona parzysta) i od Nr 79/81 do Nr 89 (strona nieparzysta), Sportowa, Struga od Nr 55 do Nr 67 (strona nieparzysta), Czecha, Marusarzówny, Warskiego, dr. Jordana, Podchorążych, Okopowa, Mielczarskiego, ks. Ściegiennego, Wojciechowskiego, Stefczyka, gen. Zajączka, Ropelewskiego.
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście stały Tak Żwirki i Wigury od ul. Kusocińskiego do końca, 11 Listopada od Nr 30 do Nr 54 (strona parzysta) i od Nr 39 do Nr 69/77 (strona nieparzysta), gen. Jasińskiego, gen. Sowińskiego, gen. Bema od Nr 10 do końca i od Nr 17 do końca (strona parzysta i nieparzysta).
15 Przedszkole Publiczne Nr 2, ul. Jasińskiego 4 Radom, Śródmieście stały Nie Żwirki i Wigury od ul. Struga do ul. Kusocińskiego (strona parzysta i nieparzysta), Kusocińskiego od Nr 18 do końca (strona parzysta) i od Nr 25 do końca (strona nieparzysta), gen. Bema od Nr 2 do Nr 8 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 15 (strona nieparzysta), gen. Prądzyńskiego.
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Miła 18 Radom, Śródmieście stały Tak Miła, Kusocińskiego od Nr 11 do Nr 23 (strona nieparzysta) i od Nr 14 do Nr 16 (strona parzysta), Czysta, Struga od Nr 9 do Nr 53 (strona nieparzysta).
17 II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej, ul. Kusocińskiego 8 Radom, Śródmieście stały Tak Chrobrego od Nr 2 do Nr 34 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta).
18 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica, ul. 11 - go Listopada 27 Radom, Śródmieście stały Tak 11 Listopada od Nr 2 do Nr 28 (strona parzysta), 11 Listopada od Nr 1 do Nr 37 (strona Nieparzysta), Starowolska.
19 Przedszkole Publiczne Nr 15, ul. Kusocińskiego 10a Radom, Śródmieście stały Nie Warszawska od Nr 2 do Nr 8 (strona parzysta), Kusocińskiego od Nr 1 do Nr 9 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 12 (strona parzysta).
20 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście stały Tak Żeromskiego od Nr 1 do Nr 33 (strona nieparzysta), Witolda, Wąska, Kilińskiego od Nr 1 do Nr 17 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 12 (strona parzysta), pl. Jagielloński, marsz. Focha od Nr 1 do końca (strona nieparzysta), Stańczyka.
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście stały Tak Struga od Nr 14 do Nr 34 (strona parzysta), Betonowa, Staszica od Nr 2 do Nr 22/24 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta), Niedziałkowskiego od Nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 20 do końca (strona parzysta), rtm. Witolda Pileckiego.
22 Przedszkole Publiczne Nr. 4 im. Juliana Tuwima, ul. Kilińskiego 23 Radom, Śródmieście stały Tak Żeromskiego od Nr 35 do Nr 73 (strona nieparzysta), Kilińskiego od Nr 19 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 14 do końca (strona parzysta), marsz. Focha od Nr 2 do końca (strona parzysta), Niedziałkowskiego od Nr 2 do Nr 18 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 13 (strona nieparzysta), Kelles-Krauza od Nr 1 do Nr 17 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 22b (strona parzysta), Staszica od Nr 26 do końca (strona parzysta) i od Nr 21 do końca (strona nieparzysta), gen. Fieldorfa.
23 XIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Polskich Noblistów, ul. 25 Czerwca 79 Radom, Śródmieście stały Tak 25 Czerwca od Nr 47 do Nr 81 (strona nieparzysta), Kelles-Krauza od Nr 19 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 24 do końca (strona parzysta), Partyzantów, Wysoka, Wilcza, Struga od Nr 36 do Nr 50 (strona parzysta).
24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście stały Nie 25 Czerwca od Nr 56 do Nr 68a i 68b (strona parzysta), Młynarska, Batorego, Zbrowskiego od Nr 1 do Nr 35 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 28 (strona parzysta), Żeromskiego od Nr 75 do Nr 109 (strona nieparzysta) , Kolberga od Nr 13 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 14 do końca (strona parzysta).
25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście stały Nie Kolberga od Nr 1 do Nr 11 (strona nieparzysta), od Nr 2 do Nr 12 (strona parzysta), Grzybowska od ul. Kolberga do Potoku (Nr 38 i 21), Sienna od Nr 2 do Nr 42 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 31 (strona nieparzysta), Żeromskiego od Nr 111 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 96 do końca (strona parzysta), Szklana od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 8 (strona parzysta).
26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście stały Tak Żeromskiego od Nr 74 do Nr 94 (strona parzysta), 25 Czerwca od Nr 50 do Nr 54 (strona parzysta), Nowogrodzka od Nr 19 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 24 do końca (strona parzysta), Czachowskiego.
27 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście stały Tak 25 Czerwca Nr 42 do Nr 48 (strona parzysta) i od Nr 33 do Nr 45 (strona nieparzysta), Słowackiego od Nr 1 do Nr 55 (strona nieparzysta), Nowogrodzka od Nr 1 do Nr 17 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 22 (strona parzysta), Żeromskiego od Nr 58 do Nr 72 (strona parzysta), Dzierzkowska, Curie Skłodowskiej.
28 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów stały Tak Paderewskiego od nr 1 do nr 13 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 26 (strona parzysta), mjr. Piwnika Ponurego, Terenowa, Michałowska.
29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Powstańców Śląskich 4 Radom, Gołębiów stały Nie Powstańców Śląskich, Gołębiowska, Obrońców Warszawy, Orląt Lwowskich.
30 Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Zientarskiego 3 Radom, Śródmieście stały Tak Kotarbińskiego, płk. Zientarskiego, 11 Listopada od Nr 64 do 102 (strona parzysta) i od Nr 91 do Nr 121 (strona nieparzysta), Struga od Nr 69 do końca (strona nieparzysta), Zbrowskiego od Nr 67 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 78 do końca (strona parzysta).
31 Przedszkole Publiczne Nr 24 im. Janusza Korczaka, ul. Powstańców Śląskich 9 Radom, Gołębiów stały Tak gen. Andersa, ks. Skorupki, Kozienicka od Nr 2 do Nr 70 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 77 (strona nieparzysta), Gryczana, Twarda, Towarowa, Magazynowa, Daleka 166.
32 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sadkowska 19 Radom, Gołębiów stały Tak Sadkowska, 11 Listopada od Nr 104 do końca (strona parzysta) i od Nr 123 do końca (strona nieparzysta).
33 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Gołębiów stały Tak Olsztyńska od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 26 D (strona parzysta), Szklana od Nr 10 do końca (strona parzysta) i od Nr 21 do końca (strona nieparzysta), Sienna od Nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 44 do końca (strona parzysta)
34 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 27, ul. Sadkowska 16 Radom, Gołębiów stały Nie Olsztyńska od Nr 28 do końca (strona parzysta) i od Nr 21 do końca (strona nieparzysta)
35 Wodociągi Miejskie Sp. z o. o., ul. Filtrowa 4 Radom, Śródmieście stały Tak 25 Czerwca od Nr 70 do końca (strona parzysta) i od Nr 83 do końca (strona nieparzysta), Filtrowa, Wodna, Struga od Nr 52 do Nr 64 (strona parzysta), Fałata, Siemiradzkiego, Zbrowskiego od Nr 37 do Nr 65 (strona nieparzysta) i od Nr 30 do Nr 76 (strona parzysta).
36 Przedszkole Publiczne Nr. 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Śródmieście stały Tak Grzybowska od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 36 (strona parzysta), Struga od Nr 66 do 86 (strona parzysta) i od Nr 90 do końca (strona parzysta), Katowicka, Lindego.
37 Dom Pomocy Społecznej "Nad Potokiem" im. Bohdany "Danuty" Kijewskiej, ul. Struga 88 Radom, Śródmieście stały Tak Dom Pomocy Społecznej "Nad Potokiem"
38 Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, ul. Tarnobrzeska 8 Radom, Gołębiów stały Nie Marii Fołtyn, Lesiowska, Północna, Holszańskiej, Kozienicka od Nr 79 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 72 do końca (strona parzysta), Beneta, Zwolińskiego, Cygańska, Kędzierskiego, Królikowskiego, Podleśna, Bakalarza, Glogiera, Wiśniewskiego, Gackiego, Botaniczna, Egiejmana, Beina, Pacyńska, Makowa, Łagodzińskiego, Krzywickiego, Koralowa, Hempla, Gierymskich, Bełżeckiego, Nowacia, Poduchowna, Małopolska, Hermanowicz, Chmielińskiego, Fiedlera, Rewolińskiego, Zamenhofa, Esperanto, Żółkiewskiego od ul. Zbrowskiego do końca, Dąbkowskiego, Dobrowolskiego, dr. Golby, Grechuty, Grodzińskiej, Kalinowskiego, Lema, Prackiego, Rachwał, Rodziny Graboszów, Szlachecka, Wojdana.
39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Edmunda Bakalarza, ul. Energetyków 10 Radom, Stara Wola Gołębiowska stały Nie Nowa Wola Gołębiowska, Stara Wola Gołębiowska, Energetyków, Potkańskiego, Gajl.
40 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice stały Nie Janowiecka, Kaszubska, Kochanowskiego, Metalowa, Nałęczowska, Okrzei, Pomorska, Puławska, Smolna, Szczecińska, Średnia od Nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 38 do końca (strona parzysta), Zwoleńska, Odrodzenia od Nr 1 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 64 (strona parzysta).
41 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice stały Nie Białostocka, Piotrkowska, Kaliska, Lubelska, Lotnicza, Małęczyńska, Poranna, Chorzowska, Wrocławska, os. Sadków, Komunalna od Nr 45 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 52 do końca (strona parzysta), Długojowska od Nr 41 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 46 do końca (strona parzysta), al. Wojska Polskiego od ul. Odrodzenia do końca.
42 Przedszkole Publiczne Nr 9 im. Ewy Szelburg-Zarembiny, ul. Kalińska 4 Radom, Glinice stały Tak Słowackiego od Nr 57 do Nr 119 (strona nieparzysta) , Odrodzenia od Nr 66 do Nr 86 (strona parzysta), Ciemna, Jasna, Kalińska, Wróblewskiego, Przelotna, Wesoła, Tadeuszowska, Kościelna, Średnia od Nr 2 do Nr 36 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 31 A (strona nieparzysta), Górna, Giserska, Promyka, Żurawia.
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lotników Polskich, ul. Długojowska 6 Radom, Glinice stały Tak Słowackiego od Nr 121 do Nr 163 (strona nieparzysta), Kwiatowa, Ludwikowska, Miedziana, Długojowska od Nr 1 do 39 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do 44 A (strona parzysta), Ogrodnicza, Skarżyńskiego, Komunalna od Nr 1 do 43 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do 50 A (strona parzysta), Podmiejska, Litewska, Lechicka, Szeregowa, Dzielna, Odechowska, Akacjowa, Gromadzka, Krzyżowa, Hubalczyków, Inspektowa, Odrodzenia od Nr 88 do końca (strona parzysta), al. Wojska Polskiego od ul. Słowackiego do ul. Odrodzenia, Reymonta.
44 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta, ul. Grzecznarowskiego 13 Radom, Ustronie stały Tak Mazowieckiego od Nr 9 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 12 do końca (strona parzysta), Kolejowa, Poznańska, Wileńska, Śląska, Staroopatowska od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 34 (strona parzysta), al. Grzecznarowskiego od torów kolejowych do ul. Staroopatowskiej (Nr 1, 2, 9, 11, 13, 15, 25).
45 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin stały Nie Kwiatkowskiego od Nr 1 do Nr 105 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 98 (strona parzysta), Kośna, Strzelecka, Wrześniowskiego, Fabryczna, Graniczna, Mazowieckiego od Nr 1 do Nr 7 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 10 (strona parzysta), Błotnia od Nr 23, do końca (strona nieparzysta) i od Nr 26 do końca (strona parzysta), Pusta od Nr 1 do Nr 21 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 28 A (strona parzysta), Placowa od Nr 1 do Nr 31 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 26 (strona parzysta), al. Grzecznarowskiego od ul. Staroopatowskiej do ul. Kwiatkowskiego.
46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin stały Nie Jaśminowa, Czeremchowa, Jarzynowa, Trawna, Norwida, Zapolskiej, Owocowa, Makowska, Wschodnia, Klinowa, Inwalidów Wojennych, Niemcewicza, Hoża, Dygasińskiego, Konopnickiej, Złota, Prosta, Dąbrowskiego, Mikołaja z Radomia, Zagłoby, Lubońskiego, Biała od Nr 2 do Nr 110 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 97 (strona nieparzysta), Błotnia od Nr 2 do Nr 24 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 21 (strona nieparzysta), Placowa od Nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 28 do końca (strona parzysta), Pusta od Nr 23 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 30 do końca (strona parzysta), Słowackiego od Nr 30 do Nr 158 (strona parzysta), al. Grzecznarowskiego od ul. Kwiatkowskiego do ul. Słowackiego, Zielińskiego.
47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju, ul. Malenicka 29 Radom, Malenice stały Tak Słowackiego od Nr 165 do Nr 257 G (strona nieparzysta) i od Nr 160 do Nr 272 (strona parzysta), Szara, Płaska, Skaryszewska, Malenicka, Kmicica, Bystra, Potrzebna, Skrzydlata, Oleńki, Błękitna, Rzeckiego, Tęczowa, Poziomkowa, Lawendowa.
48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie stały Tak Gliwicka, Gnieźnieńska, Połabska, Gdańska, Radomskiego, Starachowicka, Wyścigowa od Nr 28 do końca (strona parzysta) i od Nr 29 do końca (strona nieparzysta), Idalińska od Nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 32 do końca (strona parzysta), Jarzębinowa, , Łomżyńska, Kalinowa, Przejazd, Piękna, Willowa, Wiertnicza, Wiosenna, Pogodna, Ku Słońcu, Gołaszewskiego, Iwaszkiewicza.
49 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin stały Tak Świerkowa, Indycza, Bursztynowa, Perłowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Zamknięta, Bluszczowa, Rzeszowska, Śnieżna, Idalińska od Nr 1 do 19 (strona nieparzysta) i od 2 do 30a (strona parzysta), Bliska, Tuwima, Brzechwy, Korczaka, Makuszyńskiego, Nałkowskiej, Elżbiety Jackiewiczowej, Kasprowicza, Gojawiczyńskiej, Gałczyńskiego, Mazowiecka, Laskowa, Wiśniowa, Sadowa, Jagodowa, Ludowa, Równoległa, Biała od Nr 99 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 112 do końca (strona parzysta).
50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie stały Tak Sołtykowska od Nr 39 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 42 do końca (strona parzysta), Słowackiego od Nr 259 i od Nr 274 do końca (strona nieparzysta i parzysta), Paciaka, Skargi, Osińskiego, Mikosa, Derkacz, Bieszczadzka, Bacewicz, Majowa, Stadnickiej, Leszczynowa, Gauze, gen. Grota-Roweckiego, Szeroka Droga, Jastrzębskiego, Rumiankowa, Zbożowa, Wronckiej, Bacha, Banacha od Nr 31 do końca i od Nr 50 do końca (strona parzysta i nieparzysta).
51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka, al. Grzecznarowskiego 15 Radom, Ustronie stały Tak Czarna od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 22 (strona parzysta), Grenadierów, Polskiego Czerwonego Krzyża
52 Przedszkole Publiczne Nr 16, ul. Grenadierów 3 Radom, Ustronie stały Nie Komandosów.
53 Publiczna szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Jerzego Czartoryskiego, ul. Gagarina 19 Radom, Ustronie stały Nie Gagarina.
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie stały Tak Sandomierska od Nr 14 do końca (strona parzysta).
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie stały Tak Sandomierska (cała strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 12 (strona parzysta)
56 Przedszkole Publiczne Nr 10 im. Jana Brzechwy, ul. Osiedlowa 26 Radom, Ustronie stały Tak Osiedlowa (strona nieparzysta), Cymerysa-Kwiatkowskiego od Nr 100 do końca (strona parzysta) i od Nr 107 do końca (strona nieparzysta).
57 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie stały Nie Osiedlowa od Nr 22 do końca (strona parzysta)
58 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie stały Nie Osiedlowa od Nr 2 do Nr 20 (strona parzysta).
59 Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Jana Pawła II 3 Radom, Ustronie stały Nie Jana Pawła II, Cisowa, Wyścigowa od Nr 2 do Nr 10 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 27 (strona nieparzysta).
60 Dom Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, ul. Wyścigowa 16 Radom, Prędocinek stały Tak Czackiego, Wyścigowa od Nr 12 do Nr 26 (strona parzysta), Ostrowiecka od Nr 10 do końca (strona parzysta) i od Nr 7 do końca (strona nieparzysta), Armii Krajowej, Świętego Brata Alberta, Pola.
61 Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich, ul. Św. Brata Alberta 1A Radom, Prędocinek stały Nie Ostrowiecka od Nr 1 do Nr 5 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 8 (strona parzysta), Witkacego, Sołtykowska od N r 1 do Nr 37a (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 40 (strona parzysta), Banacha od Nr 1 do Nr 29 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 48 (strona parzysta), Majątkowa, Braille'a, Galla Anonima, Grzebieniowa, Źródłowa, Studzienna, Rolnicza od Nr 57 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 58 do końca (strona parzysta), Drzymały od Nr 50 do końca (strona parzysta) i od Nr 61 do końca (strona nieparzysta), Milenijna
62 Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych Nr. 2, ul. Lipska 2 Radom, Prędocinek stały Tak Świętokrzyska, Lipska.
63 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek stały Nie Młodzianowska od Nr 83 końca (strona nieparzysta) i od Nr 92 do końca (strona parzysta), Wiejska od Nr 1 do 67 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 68 (strona parzysta), Południowa, Leśna, Wierzbowa, Brzozowa, Zakopiańska, Jodłowa, Ptasia, Mariańskiego, Tatrzańska, Chęcińska, Łączna, Głucha, Chemiczna, Gazowa, Czarna od Nr 21 i od Nr 24 (strona parzysta i nieparzysta) do ul. Gajowej, Orzechowa, Zielna, gen. Eplera, Gajowa, Radostowska, Towarzyska.
64 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek stały Nie Wydmowa, Góralska, Lotna, Otwarta, Bartnicza, Bukietowa, Działkowa, Sierpowa, Jeleniowska, Łysogórska, Altanowa, Gruntowa, Łanowa, Wiejska od Nr 70 do końca (strona parzysta) i od Nr 69 do końca (strona nieparzysta), Krynicka, Opolska, Ciborowska, Czarna od ul. Gajowej do końca (strona parzysta i nieparzysta), Rolnicza od Nr 1 do Nr 55 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 56 (strona parzysta), Drzymały od Nr 1 do Nr 59 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 48 (strona parzysta), Godowska, Wilczyńskiego, Godna, Spacerowa.
65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Wierzbicka 89/93 Radom, Żakowice stały Nie Żakowicka, Wierzbicka od Nr 23 do Nr 103 (strona nieparzysta) i od Nr 26 do Nr 88 (strona parzysta), Limanowskiego od Nr 95 do końca (strona nieparzysta) i od 130 do końca (strona parzysta), Toruńska, Zagonowa, Wjazdowa, Październikowa, Frontowa, Gościnna, Skarbowa, Biegunowa, Kuśnierska, Styczniowa, Grudniowa, Bracka, Osadnicza, Przepustowa, Starowiejska, Tygodniowa, Gospodarcza, Boczna.
66 Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Czarnoleska 15 Radom, Żakowice stały Nie Gębarzewska, Wierzbicka od Nr 90 do końca (strona parzysta) i od Nr 105 do końca (strona nieparzysta), Świętojańska, Czarnoleska od Nr 1 do końca (strona nieparzysta).
67 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr . 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Czarnoleska 10 Radom, Żakowice stały Nie Urszuli, Sycyńska od Nr 1 do Nr 29 L (strona nieparzysta) i od Nr 2 do końca (strona parzysta), Posłów Greckich, Czarnoleska od Nr 2 do końca (strona parzysta)
68 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów stały Tak Sobótki, Barycka, Policka, Gródecka, Konarska.
69 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów stały Tak Łąkowa, Renesansowa, Elegii, Januszowskiego, Pieśni, Padewska, Warsztatowa.
70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice stały Nie Zamoyskiego, Potokowa, Trojańska, Helleńska
71 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice stały Nie Kasandry, Parysa, Sycyńska od Nr 31 do końca (strona nieparzysta)
72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola stały Nie Młyńska, Nasypowa, Starokrakowska, Szydłowiecka od Nr 29 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 32 do końca (strona parzysta), Wiklinowa, Koszykowa, Nadrzeczna, Orna, Zielone Wzgórze.
73 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Jarzyńskiego 3 Radom, Planty stały Nie Cicha od Nr 6 do końca (strona parzysta) i od Nr 1 do końca (strona nieparzysta), Jastrzębia, Chałubińskiego, Jarzyńskiego, Planty od Nr 9 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 18 do końca (strona parzysta), Wicherka
74 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Limanowskiego 26/30 Radom, Śródmieście stały Nie Limanowskiego od Nr 19 do Nr 29 (strona nieparzysta), Narutowicza od Nr 3 do końca (strona nieparzysta), Ks. prof. Sedlaka, Browarna, Słodowa, Krzywa, Młodzianowska od Nr 2 do Nr 10 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 7 (strona nieparzysta), Mariacka od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 18 (strona parzysta). Tytoniowa od Nr 1 do Nr 11 (strona nieparzysta).
75 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Mariacka 25 Radom, Śródmieście stały Tak Broniewskiego, Gdyńska, Torowa, Tartaczna, Tkacka, Marywilska, Pucka, 1905 Roku od Nr 1 do Nr 17 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 28 (strona parzysta), Blaszana, Juliusza, Tytoniowa od Nr 2/6 do końca (strona parzysta) i od Nr 13 do końca (strona nieparzysta), Młodzianowska od Nr 9 do Nr 81 (strona nieparzysta) i od Nr 12 do Nr 90 A (strona parzysta), Mariacka od Nr 20 do końca (strona parzysta) i od Nr 21 do końca (strona nieparzysta), Zakręt, Bławatna, Cicha 2/4
76 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Księdza Łukasika 3 Radom, Śródmieście stały Nie 1905 Roku od Nr 19 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 30 do końca (strona parzysta), Wierzbicka od Nr 1 do Nr 21 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 24a (strona parzysta), Topolowa, Grabowa, Modrzewiowa, Bukowa, Składowa, Jesionowa, Sosnowa, Ks . Łukasika, Kijewskiej.
77 Publiczne Gimnazjum Nr 11 im. Bolesława Prusa, ul. Kujawska 19 Radom, Śródmieście stały Nie Dębowa od Nr 1 do Nr 21 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 30 (strona parzysta), Lustrzana, Jaworowa, Kurpiowska, Ordona, Kujawska, Hutnicza, Obrońców, Łowicka, Mazurska, Limanowskiego od Nr 31 do Nr 61 (strona nieparzysta) i od Nr 50 do Nr 92 (strona parzysta), Chopina
78 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego, ul. hm kpt Stasieckiego 54 54 Radom, Borki stały Tak Maratońska, Pawia, Szczygla.
79 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Hrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki stały Nie gen. Sikorskiego, hm kpt Stasieckiego, Kasztanowa, Batalionów Chłopskich, Kamienna, Zalewowa, Mączna, Podmokła, Bagienna, Dębowa od Nr 23 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 32 do końca (strona parzysta), Limanowskiego od Nr 63 do Nr 93 (strona nieparzysta) i od Nr 94 do nr 128 (strona parzysta)
80 Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Batalionów Chłopskich 18 Radom, Borki stały Tak Kosowska, Sucha.
81 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki stały Nie Czereśniowa, Hodowlana, Kielecka od Nr 129 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 122 do końca (strona parzysta), Owalna, Skrajna, Pasterska, Wośnicka od Nr 44 do końca (strona parzysta) i od Nr 49 do końca (strona nieparzysta), Pośrednia od Nr 1 do Nr 15 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 28 (strona parzysta), Praska, Madrycka, Rzymska, Londyńska, Paryska, Wiedeńska, Samorządowa
82 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki stały Nie Mostowa, Orońska, Kończycka, Kurpińskiego, Michałowskiego, Dworzaka, Modrzejewskiej, Namysłowskiego, Czajkowskiego, Małcużyńskiego, Szydłowiecka od Nr 1 do Nr 27 D (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 30 (strona parzysta), Pianistów, Różyckiego, Ogińskiego, Wieniawskiego, Szymanowskiego, Żeleńskiego, Nowowiejskiego, Elsnera, Joteyki, Sygietyńskiego, Noskowskiego, pl. Zgody, Gawdzickiego, Mosiołka, Wiolinowa
83 Świetlica "Kocur", ul. Wośnicka 32a Radom, Wośniki stały Nie Wośnicka od Nr 1 do Nr 47B (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 42 (strona parzysta), Pośrednia od Nr 30 do końca (strona parzysta) i od Nr 17 do końca (strona nieparzysta), Bulwarowa, Hipoteczna, Wstępna, Ks. Siarczyńskiego.
84 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3, ul. Główna 3 Radom, Zamłynie stały Tak Główna, Okulickiego od Nr 37 do końca (strona nieparzysta), Kielecka od Nr 1 do Nr 35 (strona nieparzysta) i od Nr 8 do Nr 42 (strona parzysta), Gliniana, Przeskok, Sprzeczna, Ciasna, Natolińska, Klonowica, Grottgera, Garbarska od Nr 2 do Nr 18 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 19 (strona nieparzysta), Chmielna, Malinowa, Odrzańska, Rawska, Skórzana, Szeroka
85 Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rejon Drogowy w Radomiu, ul. Wolanowska 61 Radom, Wacyn stały Nie Poprzeczna, Spadzista, Milejowicka, Wolanowska od Nr 1 do Nr 109 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 128 (strona parzysta), Zakrzewska, Kocka, Taczowska, Drzewicka, Kleeberga, Olszynowa, Stroma, Rzędowa, Belska, Gielniowska, Goszczewicka, Klwowska, Przysuska, Potworowska, Koziegórska, Wirowa, Zawilcowa, Borówkowa, Korzeniowa.
86 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie stały Nie Chłopska, Klonowa, Konecka, Kozia, Lipowa, Miodowa, Mylna, Opoczyńska, Robotnicza, Siewna, Śliska, Topiel, Drewniana, Kacza, Przytycka.
87 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kierzkowska 118 Radom, Kierzków stały Nie Kierzkowska, Marglowa, Przerwy-Tetmajera, Chodkiewicza, Zachodnia, Kredowa, Połaniecka, Wolanowska od Nr 130 do końca (strona parzysta) i od Nr 111 do końca (strona nieparzysta), Wapienna, Sławna.
88 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Reja, ul. Krucza 2/10 Radom, Zamłynie stały Tak Bytomska, Kostki-Napierskiego, Racławicka, Krucza, Planowa, Płocka, Garbarska od Nr 20 do Nr 40 (strona parzysta) i od Nr 21 do Nr 49 (strona nieparzysta), Redutowa.
89 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Chrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki stały Nie Kielecka od Nr 84do Nr 120 (strona parzysta) i Nr 83 do 127 (strona nieparzysta), Halinowska, Nizinna, Peryferyjna, Strycharska, Ceramiczna, Senatorska, Genewska, Długa, Poselska, Grunwaldzka, Nobla, Lazurowa, Kolorowa, Zdrojowa, Formierska, Srebrna, Spokojna, Olimpijska, Żywockiego, NSZZ "Solidarność"
90 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie stały Nie Kielecka od Nr 2 do Nr 6 (strona parzysta), Urodzajna, Na Stoku, Szczęśliwa, Sierpniowa, Listopadowa, Czwartaków, Morwowa, Morelowa, Żyzna, Sarnia, Chabrowa, Osiowa, Masztowa, Wieżowa, Krańcowa, Radiowa, Zielona, Nowofolwarczna, Langiewicza, Czarnieckiego od Nr 1 do Nr 27 (strona nieparzysta) i od Nr 2 do Nr 26 (strona parzysta), Malczewskiej, Uniwersytecka, Aleja Róż od ul. Czarnieckiego do ul. Listopadowej, Traktorzystów, Wyborna.
91 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego, ul. Ceglana 14 Radom, Wacyn stały Nie Okulickiego od Nr 2 do końca (strona parzysta), Stolarska, Ciesielska, Kołodziejska, Dobra, Sapowa, Widok, Wacyńska, Ceglana, Warneńska, Sanocka, Polna od Nr 2 do Nr 64 (strona parzysta) i od Nr 1 do Nr 67A (strona nieparzysta), Wrzosowa, Jałowcowa, Spółdzielcza, Wyspiańskiego, Aleja Róż od ul. Zielonej do ul. Czarnieckiego.
92 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Śródmieście stały Tak Wernera od Nr 38 do końca (strona parzysta) i od Nr 45 do końca (strona nieparzysta), Polna od Nr 69 do końca (strona nieparzysta) i od Nr 66 do końca (strona parzysta), Chłodna od Nr 71 do końca (strona nieparzysta) i od nr 62 do końca (strona parzysta), Czarnieckiego od Nr 28 do końca (strona parzysta) i od Nr 29 do końca (strona nieparzysta), Dworska, Zajęcza, Paska, Kapturska, Folwarczna od nr 87 do końca i od Nr 90 do końca, Zwierzyniecka, Borkowskich, Janowska, Modra, Gołębia, Iglasta, Głęboka, Myśliwska, Radosława, Bratnia, Obozowa, Słoneczna, Nadziei, Urocza.
93 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2 Radom, Obozisko stały Tak Gomulickiego, Brandta, Chełmońskiego, Kołłątaja, Mochnackiego, Orzeszkowej, Śniadeckich, Lelewela, Warszawska od Nr 1 do Nr 3 (strona nieparzysta), Rodziny Winczewskich.
94 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr", ul. Parkowa 1 Radom, Obozisko stały Tak Warszawska od Nr 5 do Nr 85 (strona nieparzysta) i od Nr 10 do Nr 88 (strona parzysta), Rybna od Nr 1 i od Nr 2 do rzeki Mlecznej (strona parzysta i nieparzysta), Stodolna, Żywa, Ozdobna, Grójecka, Radosna, Piaskowa, Wietrzna, Żwirowa, Różana, Niska, Torfowa, Solna, Białobrzeska, Kopalniana, Sąsiednia, Parkowa, Tylna, Jesienna, Wójtowska, Nowowolska, Klejowa, Mydlana, Szarych Szeregów, Karczemnego, Lutosławskiego, Karłowicza, Kozłowskiego.
95 Dom Studenta Nr 2 "Walet", ul. Akademicka 3 Radom, Gołębiów stały Tak Akademicka, Pułaskiego, Chrobrego od Nr 36 do końca (strona parzysta) od Nr 21 do końca (strona nieparzysta), Górnicza.
96 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Paderewskiego 36 Radom, Gołębiów stały Tak Paderewskiego od Nr 28 do końca (strona parzysta) i od Nr 15 do końca (strona nieparzysta), gen. Hallera, Witkowskiego.
97 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Rapackiego 4 Radom, Gołębiów stały Nie Szczawińskiego, Mierzejewskiego, Daszyńskiego.
98 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały Nie Janiszewska, Staromłyńska, Puszczańska, Warszawska od Nr 87 do Nr 141 (strona nieparzysta) i od Nr 90 do Nr 156 (strona parzysta), Pac-Pomarnackiego, Sobieskiego od Nr 14 do końca (strona parzysta), Królowej Jadwigi (strona nieparzysta cała), Ks. Ofiary, Cichawy.
99 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Jagiellońskiej, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały Nie Królewska, Jagiellońska
100 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały Nie Sobieskiego od Nr 2 do Nr 12 (strona parzysta) i strona nieparzysta cała, Brzustowska, Żółkiewskiego od ul. Warszawskiej do ul. Zbrowskiego.
101 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów stały Tak Mieszka I, Piastowska od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) Mleczna, Mścisława, dr Perzanowskiej, Jakubczak, Borzym, Hańskiego, Vietha, Aleksandrowicza, Pawlaka, Oleszczuk-Ożarskiej, Cedrowa.
102 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów stały Tak Łokietka, Królowej Jadwigi (strona parzysta), Piastowska od Nr 6 do końca strona parzysta i od Nr 7 do końca strona nieparzysta, Józefowska.
103 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka stały Tak Kudły, Ks. Ziei, Modzelewskiego, Kurdwanów, Ożoga, gen. Christianiego, Kultysa, Niedbalskiego, Klwatecka, Stromiecka, Błędowska, Trzebińskiego, Andersena, Jagienki, Juranda, Kasztelańska, Orkana, Adwentowicza, Grobickiego, Olędzkiego, Romanowskiego, Malawskiego, Legackiego, Mroza, Sznajdra, Grodzickiego, Powały.
104 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola stały Nie Borysowicza, Fundowicza, Kłosowa, Kosynierów, Krychnowicka, Ludwinowska, Odlewnicza, Okrężna, Potkanowska, Stalowa, Stara Żelazna, Stawowa, Tokarska, Wielkopolska, Żelazna, Strunowa, Geodetów, por. Ostrego.
105 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka stały Tak Barlickiego, Chałasińskiego, Czynu Chłopskiego, Gombrowicza, Kąkolowa, Ofiar Firleja, Pentza, Rataja, Relaksowa, Solarza, Stepowa, Warszawska N (143 - do końca), P (158 - do końca), Witosa, Wycecha, Zielonego Sztandaru, Krzewień, Ziemowita.
106 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów stały Tak Rapackiego, Sempołowskiej.
107 Przedszkole Publiczne Nr 13, ul. Garbarska 59/67 Radom, Zamłynie stały Nie Garbarska od nr 51 do końca (strona nieparzysta), i od nr 42 do końca (strona parzysta), Kielecka od nr 44 do 82 (strona parzysta) i od nr 37 do 81 (strona nieparzysta), Pamięci Katynia, Podhalańska.
108 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin stały Tak Długosza, Borowa, Naruszewicza, Syrokomli, Matejki, Janiszpolska, Wodociągowa, Artezyjska, Sarnowicza.
109 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Kaptur stały Tak Niecała, Nowospacerowa, Saska, Klementyny, Chłodna od nr 1 do nr 67/69 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 60 (strona parzysta), Mokra, Kraszewskiego, Luźna, Konopna, Trzcinowa, Zwarta, Pionierów, Budowlanych, Przodowników, Dekarska, Murarska, Letniskowa, Instalatorów, Rybna od rzeki Mlecznej do ul. Czarnieckiego (strona parzysta i nieparzysta), Łamana, Wernera od nr 12 do nr 36 (strona parzysta) i od nr 23 do 43 (strona nieparzysta), Folwarczna od nr 1 do nr 85 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 88 (strona parzysta), Krótka, Gęsia, Wspólna, Równa.
110 Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr T. Chałubińskiego, Lekarska 4 1 Radom szpital Nie Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr. T. Chałubinskiego , ul. Lekarska 4
111 Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym, Krychnowicka 1 Radom szpital Nie Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym, ul. Krychnowicka 1
112 Areszt Śledczy, Wolanowska 120 Radom areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy ul. Wolanowska 120
113 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o., Aleksandrowicza 5 Radom szpital Nie Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o. , ul. Aleksandrowicza 5
114 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego, Witosa 62 Radom oddział zewnętrzny aresztu Śledczego Nie Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego, ul. Witosa 62

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Obszary: Śródmieście, Miasto Kazimierzowskie, Planty, Osiedle XV-lecia 6 35 671 8 61
0.0000020000Nr 2 Obszary: część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku południowym, Prędocinek, Młodzianów, Godów, Malczew, Idalin, Janiszpol, Nowiny Malczewskie. 5 29 822 8 54
0.0000030000Nr 3 Obszary: Południe, Żakowice, Potkanów, Krychnowice, Jeżowa Wola, Pruszaków, Wośniki, Kończyce, Borki, Halinów, Kierzków, Kozia Góra, część Wacyna od ul. Przytyckiej w kierunku południowym, część Zamłynia od ulicy Głównej w kierunku południowym, Stare Miasto. 6 35 827 8 61
0.0000040000Nr 4 Gołębiów II, Obozisko, Kaptur, część Zamłynia od ul. Głównej w kierunku północnym, Wacyn od ulicy Przytyckiej w kierunku północnym, Koniówka, Osiedle Akademickie, Brzustówka, Michałów, Młynek Janiszewski, Józefów, Mleczna, Huta Józefowska, Firlej, Krzewień, Wincentów, Wielogóra, Wólka Klwatecka. 6 34 078 8 61
0.0000050000Nr 5 Obszary: Glinice, Długojów, Długojów Górny, Malenice, Sadków, Dzierzków, część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku północno-wschodnim, Osiedle Nad Potokiem, Gołębiów, Gołębiów I, Rajec Szlachecki, Stara Wola Gołębiowska, Nowa Wola Gołębiowska, Rajec Poduchowny, północna część Idalina, wschodnia część Śródmieścia. 5 30 086 9 61
Podsumowanie 28 165 484 41 298

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 8 7 8 8 7 38
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 8 7 8 8 7 38
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 7 8 8 7 38
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 8 8 7 38
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN KWW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO 8 7 8 8 7 38
16 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE KW BEZPARTYJNI RADOMIANIE 8 7 8 8 7 38
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA KWW RADOMSKA PRAWICA 5 5 5 5 7 27
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO KWW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO 8 7 8 8 7 38
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIEŻUCH MICHAŁ KWW CIEŻUCH MICHAŁ 5 5

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 FAŁEK Ryszard Jan 64 wyższe KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE Radom
1 CZAJKOWSKI Rafał Leszek 44 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO Radom
7 WITKOWSKI Radosław 44 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Radom
2 DUSZYK Adam Benon 45 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Radom
6 SKURKIEWICZ Wojciech 48 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Radom
5 MORDAK Robert Dariusz 54 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Radom
4 HEBDA Dominik Piotr 29 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY Radom

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 35 723 17 612 17 602 49.27% 0.04927
17 064 96.94% 0.09694
Tak
2 29 888 16 147 16 127 53.96% 0.05396
15 671 97.17% 0.09717
Tak
3 35 493 18 711 18 680 52.63% 0.05263
18 164 97.24% 0.09724
Tak
4 34 088 19 059 19 021 55.80% 0.0558
18 574 97.65% 0.09765
Tak
5 30 165 15 971 15 970 52.94% 0.05294
15 528 97.23% 0.09723
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 2 121 38 2.50% 0.0025
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 553 38 4.18% 0.00418
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 953 38 5.83% 0.00583
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 32 023 38 37.67% 0.03767
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN 29 278 38 34.44% 0.03444
16 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE 7 399 38 8.70% 0.0087
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA 1 092 27 1.28% 0.00128
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO 4 324 38 5.09% 0.00509
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIEŻUCH MICHAŁ 258 5 0.30% 0.0003

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 2 121 38 0 2.50% 0.0025
Nie
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 553 38 0 4.18% 0.00418
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 953 38 0 5.83% 0.00583
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 32 023 38 16 37.67% 0.03767
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN 29 278 38 11 34.44% 0.03444
Tak
16 KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE 7 399 38 1 8.70% 0.0087
Tak
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA 1 092 27 0 1.28% 0.00128
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO 4 324 38 0 5.09% 0.00509
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIEŻUCH MICHAŁ 258 5 0 0.30% 0.0003
Nie

Rada Miejska w Radomiu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 HEBDA Dominik Piotr 198 1.16% 0.00116
Nie
1 1 2 STACHURSKI Jerzy Adam 57 0.33% 0.00033
Nie
1 1 3 KOWALIK Grzegorz Piotr 53 0.31% 0.00031
Nie
1 1 4 TKACZYK Dagmara 46 0.27% 0.00027
Nie
1 1 5 WALCZEWSKA Katarzyna 38 0.22% 0.00022
Nie
1 1 6 POŻYCZKA Iwona Elżbieta 34 0.20% 0.0002
Nie
1 1 7 MORAWSKA Dorota 28 0.16% 0.00016
Nie
1 1 8 KWAPIEŃ Mirosław Mariusz 31 0.18% 0.00018
Nie
1 2 1 DUSZYK Adam Benon 395 2.31% 0.00231
Nie
1 2 2 WENDLER Dorota Ewa 25 0.15% 0.00015
Nie
1 2 3 SANDOMIERSKI Zbigniew Jan 25 0.15% 0.00015
Nie
1 2 4 GOŁĄBEK Remigiusz Paweł 167 0.98% 0.00098
Nie
1 2 5 FUS Witold Jan 16 0.09% 9.0E-5
Nie
1 2 6 MINDA Anetta 28 0.16% 0.00016
Nie
1 2 7 LEŚNIEWSKA Paulina Urszula 26 0.15% 0.00015
Nie
1 2 8 GREGOREK Paweł Andrzej 38 0.22% 0.00022
Nie
1 8 1 WRÓBEL Marzena Dorota 566 3.32% 0.00332
Nie
1 8 2 JAKUBOWSKA Monika 142 0.83% 0.00083
Nie
1 8 3 PAWELEC Anna Aldona 67 0.39% 0.00039
Nie
1 8 4 PAWIŃSKI Michał Mikołaj 48 0.28% 0.00028
Nie
1 8 5 JASIŃSKI Daniel Jarosław 46 0.27% 0.00027
Nie
1 8 6 STEFAŃSKI Grzegorz Sylwester 39 0.23% 0.00023
Nie
1 8 7 CHROST Aneta Katarzyna 48 0.28% 0.00028
Nie
1 8 8 WÓJCIK Julita 91 0.53% 0.00053
Nie
1 10 1 STANDOWICZ Artur Edward 1 684 9.87% 0.00987
Tak
1 10 2 FISZER Robert Maciej 779 4.57% 0.00457
Tak
1 10 3 REJCZAK Mirosław Jan 1 297 7.60% 0.0076
Tak
1 10 4 CHŁOPICKI Dariusz Wojciech 389 2.28% 0.00228
Nie
1 10 5 SYTA Grażyna Jolanta 443 2.60% 0.0026
Nie
1 10 6 KIEPIEL Anna 503 2.95% 0.00295
Nie
1 10 7 SZULBORSKA Anna 112 0.66% 0.00066
Nie
1 10 8 GOGACZ Tomasz Wojciech 748 4.38% 0.00438
Nie
1 15 1 ZAWODNIK Jerzy 2 868 16.81% 0.01681
Tak
1 15 2 KOTKOWSKA Wioletta Alicja 1 234 7.23% 0.00723
Tak
1 15 3 UTKOWSKI Robert Stanisław 718 4.21% 0.00421
Tak
1 15 4 RUSZCZYK Dawid Michał 503 2.95% 0.00295
Nie
1 15 5 SOBKOWIAK Elżbieta 204 1.20% 0.0012
Nie
1 15 6 SEMIK Karol Ferdynand 628 3.68% 0.00368
Nie
1 15 7 KWIATKOWSKI Marek Wacław 323 1.89% 0.00189
Nie
1 15 8 ZWOLIŃSKA Iwona Agnieszka 365 2.14% 0.00214
Nie
1 16 1 KOWALIK Jarosław Piotr 380 2.23% 0.00223
Nie
1 16 2 URBAŃCZYK Stanisław Ryszard 91 0.53% 0.00053
Nie
1 16 3 KACZMARSKI Hubert Maksymilian 77 0.45% 0.00045
Nie
1 16 4 KAPLIŃSKA Tatiana Cecylia 120 0.70% 0.0007
Nie
1 16 5 SZUMIATA Tadeusz 74 0.43% 0.00043
Nie
1 16 6 SULICH - PARZONKO Magdalena Ewa 28 0.16% 0.00016
Nie
1 16 7 WRÓBEL Katarzyna Marzena 157 0.92% 0.00092
Nie
1 16 8 KUPISZ Michał Sławomir 276 1.62% 0.00162
Nie
1 17 1 WAŚKIEWICZ Mateusz 130 0.76% 0.00076
Nie
1 17 2 SAMBOR Małgorzata Ewa 50 0.29% 0.00029
Nie
1 17 3 OLEJNIK Waldemar Jan 7 0.04% 4.0E-5
Nie
1 17 4 AUGUŚCIK Maja Izabela 9 0.05% 5.0E-5
Nie
1 17 5 SZCZEPANIK Kamil Tomasz 18 0.11% 0.00011
Nie
1 18 1 WALKIEWICZ Diana Katarzyna 227 1.33% 0.00133
Nie
1 18 2 KUCHARCZYK Katarzyna Ewa 148 0.87% 0.00087
Nie
1 18 3 RUTKOWSKI Daniel 74 0.43% 0.00043
Nie
1 18 4 FRONK Milena Kinga 24 0.14% 0.00014
Nie
1 18 5 STEFAŃSKA Agnieszka Sylwia 39 0.23% 0.00023
Nie
1 18 6 ĆWIEK Dominik 12 0.07% 7.0E-5
Nie
1 18 7 DRABIK Agata Wiktoria 26 0.15% 0.00015
Nie
1 18 8 STĘPIEŃ Piotr Grzegorz 47 0.28% 0.00028
Nie
2 1 1 KOŁTUN Paweł 83 0.53% 0.00053
Nie
2 1 2 NOWOTARSKA Monika 86 0.55% 0.00055
Nie
2 1 3 TOMCZYK Natalia Maria 31 0.20% 0.0002
Nie
2 1 4 IDZIAK Hubert 41 0.26% 0.00026
Nie
2 1 5 WESOŁOWSKA Renata Edyta 30 0.19% 0.00019
Nie
2 1 6 BADOWSKA Karolina Marta 31 0.20% 0.0002
Nie
2 1 7 WYDRA Emil Karol 30 0.19% 0.00019
Nie
2 2 1 STANISZEWSKA Monika Aleksandra 228 1.45% 0.00145
Nie
2 2 2 SOJKA Paweł 49 0.31% 0.00031
Nie
2 2 3 SŁYK Maciej Łukasz 69 0.44% 0.00044
Nie
2 2 4 WARCHOŁ Anna 49 0.31% 0.00031
Nie
2 2 5 CZYŻ Monika 39 0.25% 0.00025
Nie
2 2 6 GŁOWACKI Jan Ambroży 13 0.08% 8.0E-5
Nie
2 2 7 KUSZEWSKI Adam 27 0.17% 0.00017
Nie
2 8 1 KACZKOWSKI Jerzy Krzysztof 283 1.81% 0.00181
Nie
2 8 2 HOŁUJ Agnieszka 358 2.28% 0.00228
Nie
2 8 3 SKRZEK Bartłomiej Andrzej 232 1.48% 0.00148
Nie
2 8 4 KOSIOR Joanna 68 0.43% 0.00043
Nie
2 8 5 SKIPIRZEPA Wojciech 69 0.44% 0.00044
Nie
2 8 6 MIAŁKOWSKA Mariola 53 0.34% 0.00034
Nie
2 8 7 GŁAZ Arkadiusz 83 0.53% 0.00053
Nie
2 10 1 WÓJCIK Dariusz 2 751 17.55% 0.01755
Tak
2 10 2 KOTWICKI Piotr 1 409 8.99% 0.00899
Tak
2 10 3 ŚCIBOR Iwona Elżbieta 267 1.70% 0.0017
Nie
2 10 4 SOBIERAJ Andrzej Kazimierz 362 2.31% 0.00231
Nie
2 10 5 CZERWIŃSKA Ewa Karolina 403 2.57% 0.00257
Tak
2 10 6 TKACZYK-ZYCH Edyta Anna 381 2.43% 0.00243
Nie
2 10 7 NOWAK Andrzej Franciszek 196 1.25% 0.00125
Nie
2 15 1 WITKOWSKI Radosław 3 233 20.63% 0.02063
Tak
2 15 2 ŁUCZYCKI Andrzej 455 2.90% 0.0029
Nie
2 15 3 LASOTA Magdalena Dorota 918 5.86% 0.00586
Tak
2 15 4 CHROBOTOWICZ Robert 467 2.98% 0.00298
Nie
2 15 5 DOMAŃSKA Monika Edyta 130 0.83% 0.00083
Nie
2 15 6 OSTROWSKA Anna Halina 197 1.26% 0.00126
Nie
2 15 7 SKRODZKI Piotr Krzysztof 189 1.21% 0.00121
Nie
2 16 1 DĘBICKI Robert 377 2.41% 0.00241
Nie
2 16 2 FOGIEL Marcin Ziemowit 238 1.52% 0.00152
Nie
2 16 3 OWCZAREK Ireneusz Franciszek 152 0.97% 0.00097
Nie
2 16 4 DĄBRÓWKA Piotr 46 0.29% 0.00029
Nie
2 16 5 FAVORITO Małgorzata 98 0.63% 0.00063
Nie
2 16 6 MAGIERA Barbara Maria 57 0.36% 0.00036
Nie
2 16 7 LIPIŃSKA Ilona Mariola 121 0.77% 0.00077
Nie
2 17 1 JAGIEŁŁO Tobiasz Jarosław 118 0.75% 0.00075
Nie
2 17 2 STOPKA Łukasz 130 0.83% 0.00083
Nie
2 17 3 GREGOREK Barbara Helena 9 0.06% 6.0E-5
Nie
2 17 4 DRYJA Damian Patryk 14 0.09% 9.0E-5
Nie
2 17 5 CIEŚLIK Jolanta Magdalena 16 0.10% 0.0001
Nie
2 18 1 PSZCZOŁA Jan 413 2.64% 0.00264
Nie
2 18 2 CIELECKA Katarzyna 425 2.71% 0.00271
Nie
2 18 3 KRAWCZYK Sławomir Paweł 64 0.41% 0.00041
Nie
2 18 4 GRABUSIŃSKA Emilia 16 0.10% 0.0001
Nie
2 18 5 LIPIŃSKI Herbert Olaf 16 0.10% 0.0001
Nie
2 18 6 JAWORSKA Ewelina 26 0.17% 0.00017
Nie
2 18 7 PASZKIEWICZ Michał 25 0.16% 0.00016
Nie
3 1 1 WOŁOWIEC Hubert Jacek 137 0.75% 0.00075
Nie
3 1 2 NIEMIEC Małgorzata 34 0.19% 0.00019
Nie
3 1 3 KAPUSTA Anna 47 0.26% 0.00026
Nie
3 1 4 SKROK Anna Krystyna 13 0.07% 7.0E-5
Nie
3 1 5 GULIŃSKI Konrad 15 0.08% 8.0E-5
Nie
3 1 6 GAJEWSKA Agnieszka 47 0.26% 0.00026
Nie
3 1 7 ŚWIŚ MARZENA 9 0.05% 5.0E-5
Nie
3 1 8 ŚWIOSTEK JACEK 43 0.24% 0.00024
Nie
3 2 1 STOLARCZYK Agnieszka Barbara 592 3.26% 0.00326
Nie
3 2 2 RYBSKI Tomasz Sławomir 86 0.47% 0.00047
Nie
3 2 3 SZYMAŃSKI Piotr Władysław 35 0.19% 0.00019
Nie
3 2 4 DŁUŻEWSKA-DWORAK Lidia Emilia 287 1.58% 0.00158
Nie
3 2 5 LESIAK-KOWALCZYK Justyna 24 0.13% 0.00013
Nie
3 2 6 ROJEK Tomasz Andrzej 33 0.18% 0.00018
Nie
3 2 7 JOŃCZYK Bogdan Wojciech 26 0.14% 0.00014
Nie
3 2 8 GUZOWSKI Łukasz Michał 23 0.13% 0.00013
Nie
3 8 1 FUNDOWICZ Piotr Stefan 308 1.70% 0.0017
Nie
3 8 2 SKÓRKIEWICZ Marek Jacek 145 0.80% 0.0008
Nie
3 8 3 SZTUKA Paweł Daniel 26 0.14% 0.00014
Nie
3 8 4 PACIOREK Aleksandra Zofia 62 0.34% 0.00034
Nie
3 8 5 SKRZYPEK Patrycja Magdalena 60 0.33% 0.00033
Nie
3 8 6 SKROK Anna Irena 54 0.30% 0.0003
Nie
3 8 7 ŁUCZAKIEWICZ Tomasz 30 0.17% 0.00017
Nie
3 8 8 SŁYK Wojciech Jakub 38 0.21% 0.00021
Nie
3 10 1 PODLEWSKI Łukasz 1 718 9.46% 0.00946
Tak
3 10 2 STASZEWSKI Kazimierz 659 3.63% 0.00363
Tak
3 10 3 KACA Marcin 3 690 20.31% 0.02031
Tak
3 10 4 SKOCZEK Teresa Maria 545 3.00% 0.003
Tak
3 10 5 POKORSKA Barbara Małgorzata 358 1.97% 0.00197
Nie
3 10 6 SZEWCZYK Krzysztof Jerzy 228 1.26% 0.00126
Nie
3 10 7 PLUTA Robert Wojciech 212 1.17% 0.00117
Nie
3 10 8 BYZDRA Justyna Anna 341 1.88% 0.00188
Nie
3 15 1 KALINOWSKA Katarzyna 2 611 14.37% 0.01437
Tak
3 15 2 NESKA Zbigniew Piotr 909 5.00% 0.005
Tak
3 15 3 ŁUCZYCKI Jakub 268 1.48% 0.00148
Nie
3 15 4 PROKOPCZYK-TULIK Agnieszka Ewa 260 1.43% 0.00143
Nie
3 15 5 MALMON-TOMCZYK Anetta 307 1.69% 0.00169
Nie
3 15 6 BARSZCZ Lech Adam 281 1.55% 0.00155
Nie
3 15 7 KACA Marcin Robert 444 2.44% 0.00244
Nie
3 15 8 DĄBROWSKI Marcin 399 2.20% 0.0022
Nie
3 16 1 GIERWATOWSKA Agnieszka 489 2.69% 0.00269
Nie
3 16 2 GAJDA Jarosław Franciszek 352 1.94% 0.00194
Nie
3 16 3 BOJARSKI Rafał 190 1.05% 0.00105
Nie
3 16 4 DUDEK Henryk 67 0.37% 0.00037
Nie
3 16 5 JANICKA Katarzyna 53 0.29% 0.00029
Nie
3 16 6 DYGAS Tomasz Paweł 142 0.78% 0.00078
Nie
3 16 7 CIS Urszula Wanda 63 0.35% 0.00035
Nie
3 16 8 KACPERSKI Wojciech Tadeusz 26 0.14% 0.00014
Nie
3 17 1 ANDUŁA Miłosz 82 0.45% 0.00045
Nie
3 17 2 CIEŚLIK Janusz Michał 32 0.18% 0.00018
Nie
3 17 3 KACA Maksymilian Przemysław 114 0.63% 0.00063
Nie
3 17 4 KOWALCZYK Marta 17 0.09% 9.0E-5
Nie
3 17 5 BĄCZEK Dorota Barbara 5 0.03% 3.0E-5
Nie
3 18 1 CZAJKOWSKI Rafał Leszek 607 3.34% 0.00334
Nie
3 18 2 WÓJCIK Michał Grzegorz 174 0.96% 0.00096
Nie
3 18 3 PIWOWARCZYK Paweł Zdzisław 78 0.43% 0.00043
Nie
3 18 4 NOWAK Beata Elżbieta 74 0.41% 0.00041
Nie
3 18 5 ROGACKI Patryk 50 0.28% 0.00028
Nie
3 18 6 RYBIŃSKA Emilia 112 0.62% 0.00062
Nie
3 18 7 JAROSZEK Martyna Małgorzata 14 0.08% 8.0E-5
Nie
3 18 8 WOJCIECHOWSKA-IWAŃCZUK Alicja Grażyna 19 0.10% 0.0001
Nie
4 1 1 WOŹNIAK Eugeniusz Jacek 236 1.27% 0.00127
Nie
4 1 2 WYDRA Dariusz Michał 116 0.62% 0.00062
Nie
4 1 3 FITUCH Joanna Ewa 50 0.27% 0.00027
Nie
4 1 4 KUPIDURA Artur Adam 39 0.21% 0.00021
Nie
4 1 5 TKACZYK Karolina Ewa 35 0.19% 0.00019
Nie
4 1 6 STACHOWICZ Jacek 18 0.10% 0.0001
Nie
4 1 7 SUŁKOWSKA Martyna Anna 32 0.17% 0.00017
Nie
4 1 8 SZYMCZAK Łukasz 32 0.17% 0.00017
Nie
4 2 1 FERENSZTAJN Krzysztof 319 1.72% 0.00172
Nie
4 2 2 KOSIEC Jacek 121 0.65% 0.00065
Nie
4 2 3 KUNDYS Małgorzata Franciszka 35 0.19% 0.00019
Nie
4 2 4 MAZUREK Maria Janina 41 0.22% 0.00022
Nie
4 2 5 BĄK Jarosław Mirosław 28 0.15% 0.00015
Nie
4 2 6 CHMIELEWSKA Małgorzata Malwina 31 0.17% 0.00017
Nie
4 2 7 PUJANEK Włodzimierz Wincenty 48 0.26% 0.00026
Nie
4 2 8 STRZELEC Monika 36 0.19% 0.00019
Nie
4 8 1 MANIAK Jan 386 2.08% 0.00208
Nie
4 8 2 SOJA Grażyna 117 0.63% 0.00063
Nie
4 8 3 KOŁODZIEJCZYK Piotr 165 0.89% 0.00089
Nie
4 8 4 STASZEWSKA Anastazja Monika 161 0.87% 0.00087
Nie
4 8 5 PAJĄK Aneta 103 0.55% 0.00055
Nie
4 8 6 LITWIN Konrad Aleksander 18 0.10% 0.0001
Nie
4 8 7 GUTOWSKI Jarosław 46 0.25% 0.00025
Nie
4 8 8 KWIATKOWSKI Ryszard 60 0.32% 0.00032
Nie
4 10 1 BOGUSZ Kinga 1 362 7.33% 0.00733
Tak
4 10 2 PACHOLEC Jerzy 749 4.03% 0.00403
Nie
4 10 3 PASTUSZKA - CHROBOTOWICZ Katarzyna 1 142 6.15% 0.00615
Tak
4 10 4 SOŁŚNIA Marek 709 3.82% 0.00382
Nie
4 10 5 STAŃCZYK Aneta Justyna 280 1.51% 0.00151
Nie
4 10 6 CHRZANOWSKI Krzysztof Maciej 122 0.66% 0.00066
Nie
4 10 7 BARTOSIAK Mariusz 301 1.62% 0.00162
Nie
4 10 8 KUŹMIUK Mateusz Jan 1 867 10.05% 0.01005
Tak
4 15 1 TYCZYŃSKI Mateusz Roman 1 959 10.55% 0.01055
Tak
4 15 2 MICHALSKA - WILK Marta Ewelina 1 706 9.18% 0.00918
Tak
4 15 3 RABENDA Jarosław Grzegorz 668 3.60% 0.0036
Nie
4 15 4 PASTUSZKA Paweł Łukasz 351 1.89% 0.00189
Nie
4 15 5 GAWRYŚ Ewa Danuta 120 0.65% 0.00065
Nie
4 15 6 WOJCIESZAK Mateusz 443 2.39% 0.00239
Nie
4 15 7 SZPRENDAŁOWICZ Piotr Jerzy 617 3.32% 0.00332
Nie
4 15 8 SOKOŁOWSKA Jolanta Monika 304 1.64% 0.00164
Nie
4 16 1 WOŹNIAK Kazimierz Grzegorz 1 351 7.27% 0.00727
Tak
4 16 2 SZLEGIER Jacek Robert 112 0.60% 0.0006
Nie
4 16 3 STANDOWICZ Małgorzata Bogumiła 193 1.04% 0.00104
Nie
4 16 4 KOSTKIEWICZ Piotr Artur 125 0.67% 0.00067
Nie
4 16 5 RUTKA Joanna Jolanta 221 1.19% 0.00119
Nie
4 16 6 ROGALA Janusz Paweł 262 1.41% 0.00141
Nie
4 16 7 PARSZEWSKA Alicja Magdalena 64 0.34% 0.00034
Nie
4 16 8 SOBOLEWSKI Jan 148 0.80% 0.0008
Nie
4 17 1 STĄPOR Cezary Józef 71 0.38% 0.00038
Nie
4 17 2 MARECKI Piotr Andrzej 36 0.19% 0.00019
Nie
4 17 3 SZYMAŃSKA Aneta 22 0.12% 0.00012
Nie
4 17 4 ZIĘTEK Piotr Miłosz 16 0.09% 9.0E-5
Nie
4 17 5 KSIĄŻKA Ewa Bożena 11 0.06% 6.0E-5
Nie
4 18 1 GLIŃSKI Karol 441 2.37% 0.00237
Nie
4 18 2 STOBIECKI Jerzy Andrzej 60 0.32% 0.00032
Nie
4 18 3 SOŁŚNIA Dariusz 271 1.46% 0.00146
Nie
4 18 4 WARCHOŁ Mariusz Stanisław 44 0.24% 0.00024
Nie
4 18 5 MAŁYSA Jacek Grzegorz 36 0.19% 0.00019
Nie
4 18 6 JĘDRA Małgorzata Ewa 39 0.21% 0.00021
Nie
4 18 7 RÓŻYCKA Katarzyna Anna 39 0.21% 0.00021
Nie
4 18 8 WASILEWSKA Dorota Natalia 39 0.21% 0.00021
Nie
5 1 1 KOWALIK Rafał Grzegorz 170 1.09% 0.00109
Nie
5 1 2 KWIATKOWSKI Michał Piotr 61 0.39% 0.00039
Nie
5 1 3 BURANDT Berta Teresa 18 0.12% 0.00012
Nie
5 1 4 BOCZYŃSKI Andrzej 40 0.26% 0.00026
Nie
5 1 5 TOMCZYK Joanna 35 0.23% 0.00023
Nie
5 1 6 WALCZAK Aneta 45 0.29% 0.00029
Nie
5 1 7 KARPIŃSKI Jacek Roman 32 0.21% 0.00021
Nie
5 2 1 BAKUŁA Józef 202 1.30% 0.0013
Nie
5 2 2 BEDNARCZYK Bartosz 269 1.73% 0.00173
Nie
5 2 3 DĘBSKA-JANUSZ Barbara Anna 41 0.26% 0.00026
Nie
5 2 4 WLAZŁO Stefan Andrzej 24 0.15% 0.00015
Nie
5 2 5 MACIEJEWSKA Sylwia 26 0.17% 0.00017
Nie
5 2 6 MAŁACZEK Paulina Katarzyna 9 0.06% 6.0E-5
Nie
5 2 7 OKRÓJ Grzegorz Włodzimierz 23 0.15% 0.00015
Nie
5 8 1 SZTUKA Piotr Robert 240 1.55% 0.00155
Nie
5 8 2 PRONOBIS Mariola Urszula 98 0.63% 0.00063
Nie
5 8 3 SKÓRKIEWICZ Jerzy 260 1.67% 0.00167
Nie
5 8 4 DUDEK Bartłomiej 49 0.32% 0.00032
Nie
5 8 5 BARTOSIEWICZ Anna Iwona 73 0.47% 0.00047
Nie
5 8 6 WOLAK Anna Marlena 55 0.35% 0.00035
Nie
5 8 7 POŻYCZKA Leszek 206 1.33% 0.00133
Nie
5 10 1 GUTKOWICZ Karol Adam 1 659 10.68% 0.01068
Tak
5 10 2 BOCHEŃSKI Adam Sławomir 1 645 10.59% 0.01059
Tak
5 10 3 PÓŁBRATEK Małgorzata Danuta 693 4.46% 0.00446
Nie
5 10 4 MIZERSKI Wiesław Mieczysław 364 2.34% 0.00234
Nie
5 10 5 MAJEWSKI Marcin 787 5.07% 0.00507
Tak
5 10 6 URBAŃSKA Agnieszka Anna 526 3.39% 0.00339
Nie
5 10 7 KUNOWSKA Joanna Barbara 342 2.20% 0.0022
Nie
5 15 1 FRYSZTAK Konrad Mirosław 3 038 19.56% 0.01956
Tak
5 15 2 WĘDZONKA Wiesław 569 3.66% 0.00366
Tak
5 15 3 ZAJĄC Małgorzata Jolanta 457 2.94% 0.00294
Nie
5 15 4 KORCZYŃSKI Roman 267 1.72% 0.00172
Nie
5 15 5 SZCZĘSNA Aleksandra Justyna 297 1.91% 0.00191
Nie
5 15 6 BIESIADECKA Patrycja Katarzyna 313 2.02% 0.00202
Nie
5 15 7 TOKARSKI Adam 258 1.66% 0.00166
Nie
5 16 1 FAŁEK Ryszard Jan 598 3.85% 0.00385
Nie
5 16 2 BERNAT Wojciech Szczepan 164 1.06% 0.00106
Nie
5 16 3 KOWALSKI Jakub 105 0.68% 0.00068
Nie
5 16 4 DZIOCHA Magdalena Anna 159 1.02% 0.00102
Nie
5 16 5 KWIECIEŃ Maria Dorota 51 0.33% 0.00033
Nie
5 16 6 KONOPKA Justyna Emilia 64 0.41% 0.00041
Nie
5 16 7 SZEWCZYK Marcin 108 0.70% 0.0007
Nie
5 17 1 AUGUŚCIK Marek 94 0.61% 0.00061
Nie
5 17 2 OLEJNIK Edyta Magdalena 21 0.14% 0.00014
Nie
5 17 3 KUCZYŃSKI Dominik 8 0.05% 5.0E-5
Nie
5 17 4 KACA Marcin Zbigniew 31 0.20% 0.0002
Nie
5 17 5 ANDUŁA Anna Maria 5 0.03% 3.0E-5
Nie
5 17 6 LEWICKI Jacek 6 0.04% 4.0E-5
Nie
5 17 7 JAGIEŁŁO Monika Barbara 20 0.13% 0.00013
Nie
5 18 1 CICHAWA Alicja 195 1.26% 0.00126
Nie
5 18 2 DRACHAL Andrzej 120 0.77% 0.00077
Nie
5 18 3 PAWŁOWSKA Joanna 38 0.24% 0.00024
Nie
5 18 4 SOSNOWSKA Edyta 46 0.30% 0.0003
Nie
5 18 5 KUCHARCZYK Piotr 109 0.70% 0.0007
Nie
5 18 6 STĘPIEŃ Daria Elżbieta 13 0.08% 8.0E-5
Nie
5 18 7 FIGURA Grzegorz 124 0.80% 0.0008
Nie
5 19 1 CIEŻUCH Michał Wojciech 236 1.52% 0.00152
Nie
5 19 2 GREGORCZYK Karolina Weronika 1 0.01% 1.0E-5
Nie
5 19 3 GAWRYJOŁEK Ewelina Magdalena 2 0.01% 1.0E-5
Nie
5 19 4 CIEŻUCH Anna Bogumiła 4 0.03% 3.0E-5
Nie
5 19 5 WARCHOŁ Łukasz Marcin 15 0.10% 0.0001
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CZAJKOWSKI Rafał Leszek 44 wyższe Radom, 4 628 5.34 Nie
2 DUSZYK Adam Benon 45 wyższe Radom, 1 787 2.06 Nie
3 FAŁEK Ryszard Jan 64 wyższe Radom, 2 475 2.85 Nie
4 HEBDA Dominik Piotr 29 wyższe Radom, 862 0.99 Nie
5 MORDAK Robert Dariusz 54 wyższe Radom, 2 504 2.89 Nie
6 SKURKIEWICZ Wojciech 48 wyższe Radom, 35 043 40.40 Druga tura
7 WITKOWSKI Radosław 44 wyższe Radom, 39 445 45.47 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta, ul. Traugutta 52a Radom, Śródmieście stały 884 370 370 41.86% 0.04186
367 99.19%
2 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego, ul. Traugutta 44 Radom, Śródmieście stały 938 421 421 44.88% 0.04488
419 99.52%
3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego, ul. Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście stały 1 143 573 573 50.13% 0.05013
565 98.60%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Śródmieście stały 1 008 509 509 50.50% 0.0505
506 99.41%
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. J. Poniatowskiego, ul. Henryka Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście stały 1 072 474 474 44.22% 0.04422
473 99.79%
6 RTBS "Administrator" Spółka z o. o., ul. Waryńskiego 16A Radom, Śródmieście stały 1 027 500 500 48.69% 0.04869
498 99.60%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Stare Miasto stały 753 338 338 44.89% 0.04489
336 99.41%
8 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, ul. Żeromskiego 10 Radom, Śródmieście stały 715 309 309 43.22% 0.04322
308 99.68%
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 z Oddziałami Sportowymi, ul. Staromiejska 11 Radom, Stare Miasto stały 642 302 302 47.04% 0.04704
300 99.34%
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Adama Mickiewicza, ul. Jaracza 8 Radom, Planty stały 1 832 899 898 49.02% 0.04902
892 99.33%
11 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego, ul. Kościuszki 7 Radom, Planty stały 767 397 397 51.76% 0.05176
392 98.74%
12 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Wydział Sztuki, ul. Malczewskiego 22 Radom, Śródmieście stały 498 182 182 36.55% 0.03655
181 99.45%
13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście stały 1 570 776 777 49.49% 0.04949
774 99.61%
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście stały 1 983 1 070 1 070 53.96% 0.05396
1 058 98.88%
15 Przedszkole Publiczne Nr 2, ul. Jasińskiego 4 Radom, Śródmieście stały 1 135 600 600 52.86% 0.05286
594 99.00%
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Miła 18 Radom, Śródmieście stały 1 745 952 943 54.04% 0.05404
930 98.62%
17 II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej, ul. Kusocińskiego 8 Radom, Śródmieście stały 1 031 523 523 50.73% 0.05073
519 99.24%
18 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica, ul. 11 - go Listopada 27 Radom, Śródmieście stały 1 788 818 818 45.75% 0.04575
810 99.02%
19 Przedszkole Publiczne Nr 15, ul. Kusocińskiego 10a Radom, Śródmieście stały 1 424 680 680 47.75% 0.04775
673 98.97%
20 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście stały 922 339 339 36.77% 0.03677
338 99.71%
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście stały 1 025 478 477 46.54% 0.04654
473 99.16%
22 Przedszkole Publiczne Nr. 4 im. Juliana Tuwima, ul. Kilińskiego 23 Radom, Śródmieście stały 808 381 381 47.15% 0.04715
378 99.21%
23 XIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Polskich Noblistów, ul. 25 Czerwca 79 Radom, Śródmieście stały 1 667 904 903 54.17% 0.05417
900 99.67%
24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście stały 1 640 920 920 56.10% 0.0561
910 98.91%
25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście stały 1 686 883 883 52.37% 0.05237
875 99.09%
26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście stały 1 652 854 859 52.00% 0.052
851 99.07%
27 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście stały 1 373 635 635 46.25% 0.04625
632 99.53%
28 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów stały 2 053 1 182 1 178 57.38% 0.05738
1 170 99.32%
29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Powstańców Śląskich 4 Radom, Gołębiów stały 1 651 971 973 58.93% 0.05893
969 99.59%
30 Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Zientarskiego 3 Radom, Śródmieście stały 1 952 1 086 1 084 55.53% 0.05553
1 078 99.45%
31 Przedszkole Publiczne Nr 24 im. Janusza Korczaka, ul. Powstańców Śląskich 9 Radom, Gołębiów stały 1 811 1 026 1 022 56.43% 0.05643
1 018 99.61%
32 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sadkowska 19 Radom, Gołębiów stały 1 312 727 725 55.26% 0.05526
716 98.76%
33 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Gołębiów stały 2 041 1 114 1 115 54.63% 0.05463
1 104 99.01%
34 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 27, ul. Sadkowska 16 Radom, Gołębiów stały 1 411 683 683 48.41% 0.04841
680 99.56%
35 Wodociągi Miejskie Sp. z o. o., ul. Filtrowa 4 Radom, Śródmieście stały 1 294 548 548 42.35% 0.04235
541 98.72%
36 Przedszkole Publiczne Nr. 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Śródmieście stały 2 008 1 018 1 018 50.70% 0.0507
1 013 99.51%
37 Dom Pomocy Społecznej "Nad Potokiem" im. Bohdany "Danuty" Kijewskiej, ul. Struga 88 Radom, Śródmieście stały 111 49 49 44.14% 0.04414
46 93.88%
38 Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, ul. Tarnobrzeska 8 Radom, Gołębiów stały 2 163 1 175 1 175 54.32% 0.05432
1 171 99.66%
39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Edmunda Bakalarza, ul. Energetyków 10 Radom, Stara Wola Gołębiowska stały 1 351 642 642 47.52% 0.04752
639 99.53%
40 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice stały 1 689 980 980 58.02% 0.05802
972 99.18%
41 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice stały 1 435 764 764 53.24% 0.05324
761 99.61%
42 Przedszkole Publiczne Nr 9 im. Ewy Szelburg-Zarembiny, ul. Kalińska 4 Radom, Glinice stały 1 489 702 702 47.15% 0.04715
691 98.43%
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lotników Polskich, ul. Długojowska 6 Radom, Glinice stały 1 906 1 057 1 056 55.40% 0.0554
1 039 98.39%
44 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta, ul. Grzecznarowskiego 13 Radom, Ustronie stały 1 278 567 567 44.37% 0.04437
561 98.94%
45 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin stały 975 492 489 50.15% 0.05015
484 98.98%
46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin stały 1 915 1 030 1 034 53.99% 0.05399
1 030 99.61%
47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju, ul. Malenicka 29 Radom, Malenice stały 1 981 1 007 1 007 50.83% 0.05083
998 99.11%
48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie stały 2 325 1 307 1 300 55.91% 0.05591
1 291 99.31%
49 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin stały 2 111 1 136 1 132 53.62% 0.05362
1 122 99.12%
50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie stały 2 117 1 110 1 109 52.39% 0.05239
1 104 99.55%
51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka, al. Grzecznarowskiego 15 Radom, Ustronie stały 1 456 847 842 57.83% 0.05783
839 99.64%
52 Przedszkole Publiczne Nr 16, ul. Grenadierów 3 Radom, Ustronie stały 923 481 481 52.11% 0.05211
478 99.38%
53 Publiczna szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Jerzego Czartoryskiego, ul. Gagarina 19 Radom, Ustronie stały 1 634 937 937 57.34% 0.05734
930 99.25%
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie stały 1 260 729 729 57.86% 0.05786
722 99.04%
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie stały 1 609 824 824 51.21% 0.05121
820 99.51%
56 Przedszkole Publiczne Nr 10 im. Jana Brzechwy, ul. Osiedlowa 26 Radom, Ustronie stały 1 499 846 844 56.30% 0.0563
835 98.93%
57 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie stały 1 300 715 713 54.85% 0.05485
709 99.44%
58 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie stały 1 746 887 887 50.80% 0.0508
880 99.21%
59 Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Jana Pawła II 3 Radom, Ustronie stały 1 060 584 582 54.91% 0.05491
576 98.97%
60 Dom Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, ul. Wyścigowa 16 Radom, Prędocinek stały 1 758 985 985 56.03% 0.05603
969 98.38%
61 Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich, ul. Św. Brata Alberta 1A Radom, Prędocinek stały 2 059 1 086 1 076 52.26% 0.05226
1 069 99.35%
62 Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych Nr. 2, ul. Lipska 2 Radom, Prędocinek stały 1 831 1 002 1 002 54.72% 0.05472
989 98.70%
63 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek stały 2 189 1 106 1 106 50.53% 0.05053
1 093 98.82%
64 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek stały 2 224 1 213 1 212 54.50% 0.0545
1 201 99.09%
65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Wierzbicka 89/93 Radom, Żakowice stały 1 581 859 858 54.27% 0.05427
849 98.95%
66 Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Czarnoleska 15 Radom, Żakowice stały 1 744 988 986 56.54% 0.05654
979 99.29%
67 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr . 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Czarnoleska 10 Radom, Żakowice stały 2 005 1 088 1 088 54.26% 0.05426
1 078 99.08%
68 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów stały 1 875 997 997 53.17% 0.05317
985 98.80%
69 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów stały 2 050 1 129 1 127 54.98% 0.05498
1 120 99.38%
70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice stały 1 859 1 018 1 018 54.76% 0.05476
1 013 99.51%
71 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice stały 1 693 844 844 49.85% 0.04985
840 99.53%
72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola stały 1 079 539 539 49.95% 0.04995
538 99.81%
73 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Jarzyńskiego 3 Radom, Planty stały 1 522 866 865 56.83% 0.05683
859 99.31%
74 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Limanowskiego 26/30 Radom, Śródmieście stały 1 235 666 666 53.93% 0.05393
663 99.55%
75 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Mariacka 25 Radom, Śródmieście stały 1 202 585 585 48.67% 0.04867
582 99.49%
76 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Księdza Łukasika 3 Radom, Śródmieście stały 1 214 533 533 43.90% 0.0439
526 98.69%
77 Publiczne Gimnazjum Nr 11 im. Bolesława Prusa, ul. Kujawska 19 Radom, Śródmieście stały 1 399 652 653 46.68% 0.04668
645 98.77%
78 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego, ul. hm kpt Stasieckiego 54 54 Radom, Borki stały 1 679 809 809 48.18% 0.04818
806 99.63%
79 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Hrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki stały 1 842 1 000 1 000 54.29% 0.05429
998 99.80%
80 Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Batalionów Chłopskich 18 Radom, Borki stały 1 538 905 905 58.84% 0.05884
901 99.56%
81 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki stały 1 285 729 729 56.73% 0.05673
729 100.00%
82 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki stały 831 469 468 56.32% 0.05632
467 99.79%
83 Świetlica "Kocur", ul. Wośnicka 32a Radom, Wośniki stały 2 155 1 245 1 245 57.77% 0.05777
1 237 99.36%
84 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3, ul. Główna 3 Radom, Zamłynie stały 2 029 1 048 1 048 51.65% 0.05165
1 041 99.33%
85 Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rejon Drogowy w Radomiu, ul. Wolanowska 61 Radom, Wacyn stały 1 488 789 789 53.02% 0.05302
789 100.00%
86 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie stały 1 236 603 603 48.79% 0.04879
596 98.84%
87 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kierzkowska 118 Radom, Kierzków stały 1 244 669 669 53.78% 0.05378
664 99.25%
88 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Reja, ul. Krucza 2/10 Radom, Zamłynie stały 1 344 657 659 49.03% 0.04903
651 98.79%
89 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Chrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki stały 1 319 729 730 55.34% 0.05534
729 99.86%
90 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie stały 1 929 1 111 1 112 57.65% 0.05765
1 107 99.55%
91 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego, ul. Ceglana 14 Radom, Wacyn stały 1 974 1 065 1 064 53.90% 0.0539
1 058 99.44%
92 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Śródmieście stały 1 317 658 652 49.51% 0.04951
648 99.39%
93 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2 Radom, Obozisko stały 1 227 620 620 50.53% 0.05053
614 99.03%
94 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr", ul. Parkowa 1 Radom, Obozisko stały 1 301 725 724 55.65% 0.05565
720 99.45%
95 Dom Studenta Nr 2 "Walet", ul. Akademicka 3 Radom, Gołębiów stały 1 895 1 111 1 070 56.46% 0.05646
1 063 99.35%
96 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Paderewskiego 36 Radom, Gołębiów stały 1 599 978 974 60.91% 0.06091
969 99.49%
97 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Rapackiego 4 Radom, Gołębiów stały 1 582 891 891 56.32% 0.05632
885 99.33%
98 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały 1 974 1 120 1 119 56.69% 0.05669
1 113 99.46%
99 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Jagiellońskiej, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały 2 047 1 186 1 187 57.99% 0.05799
1 184 99.75%
100 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały 1 761 1 012 1 012 57.47% 0.05747
1 005 99.31%
101 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów stały 2 011 1 157 1 151 57.24% 0.05724
1 148 99.74%
102 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów stały 2 244 1 300 1 299 57.89% 0.05789
1 292 99.46%
103 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka stały 2 112 1 068 1 068 50.57% 0.05057
1 063 99.53%
104 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola stały 1 355 629 625 46.13% 0.04613
621 99.36%
105 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka stały 1 221 649 646 52.91% 0.05291
643 99.54%
106 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów stały 2 255 1 363 1 346 59.69% 0.05969
1 337 99.33%
107 Przedszkole Publiczne Nr 13, ul. Garbarska 59/67 Radom, Zamłynie stały 921 486 485 52.66% 0.05266
482 99.38%
108 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin stały 787 356 356 45.24% 0.04524
352 98.88%
109 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Kaptur stały 1 459 750 750 51.41% 0.05141
748 99.73%
110 Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr T. Chałubińskiego, Lekarska 4 1 Radom szpital 70 42 42 60.00% 0.06
40 95.24%
111 Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym, Krychnowicka 1 Radom szpital 22 5 5 22.73% 0.02273
5 100.00%
112 Areszt Śledczy, Wolanowska 120 Radom areszt Śledczy 93 27 27 29.03% 0.02903
27 100.00%
113 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o., Aleksandrowicza 5 Radom szpital 91 71 71 78.02% 0.07802
69 97.18%
114 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego, Witosa 62 Radom oddział zewnętrzny aresztu Śledczego 7 7 7 100.00% 0.1
6 85.71%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 SKURKIEWICZ Wojciech 48 wyższe Radom, 40013 46.17 Nie
2 WITKOWSKI Radosław 44 wyższe Radom, 46650 53.83 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych SKURKIEWICZ Wojciech Głosów ważnych oddanych na kandydatów WITKOWSKI Radosław
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta, ul. Traugutta 52a Radom, Śródmieście 362 135 37.29% 0.03729
62.71% 227
2 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego, ul. Traugutta 44 Radom, Śródmieście 403 152 37.72% 0.03772
62.28% 251
3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego, ul. Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście 576 250 43.40% 0.0434
56.60% 326
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Śródmieście 510 227 44.51% 0.04451
55.49% 283
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. J. Poniatowskiego, ul. Henryka Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście 475 193 40.63% 0.04063
59.37% 282
6 RTBS "Administrator" Spółka z o. o., ul. Waryńskiego 16A Radom, Śródmieście 504 227 45.04% 0.04504
54.96% 277
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Stare Miasto 351 165 47.01% 0.04701
52.99% 186
8 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, ul. Żeromskiego 10 Radom, Śródmieście 302 115 38.08% 0.03808
61.92% 187
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 z Oddziałami Sportowymi, ul. Staromiejska 11 Radom, Stare Miasto 300 140 46.67% 0.04667
53.33% 160
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Adama Mickiewicza, ul. Jaracza 8 Radom, Planty 881 368 41.77% 0.04177
58.23% 513
11 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego, ul. Kościuszki 7 Radom, Planty 387 166 42.89% 0.04289
57.11% 221
12 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Wydział Sztuki, ul. Malczewskiego 22 Radom, Śródmieście 181 78 43.09% 0.04309
56.91% 103
13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście 770 309 40.13% 0.04013
59.87% 461
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście 1037 399 38.48% 0.03848
61.52% 638
15 Przedszkole Publiczne Nr 2, ul. Jasińskiego 4 Radom, Śródmieście 594 270 45.45% 0.04545
54.55% 324
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Miła 18 Radom, Śródmieście 940 388 41.28% 0.04128
58.72% 552
17 II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej, ul. Kusocińskiego 8 Radom, Śródmieście 537 205 38.18% 0.03818
61.82% 332
18 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica, ul. 11 - go Listopada 27 Radom, Śródmieście 804 358 44.53% 0.04453
55.47% 446
19 Przedszkole Publiczne Nr 15, ul. Kusocińskiego 10a Radom, Śródmieście 710 316 44.51% 0.04451
55.49% 394
20 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście 348 143 41.09% 0.04109
58.91% 205
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście 479 198 41.34% 0.04134
58.66% 281
22 Przedszkole Publiczne Nr. 4 im. Juliana Tuwima, ul. Kilińskiego 23 Radom, Śródmieście 374 160 42.78% 0.04278
57.22% 214
23 XIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Polskich Noblistów, ul. 25 Czerwca 79 Radom, Śródmieście 896 421 46.99% 0.04699
53.01% 475
24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście 877 359 40.94% 0.04094
59.06% 518
25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście 904 371 41.04% 0.04104
58.96% 533
26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście 830 379 45.66% 0.04566
54.34% 451
27 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście 618 223 36.08% 0.03608
63.92% 395
28 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów 1154 464 40.21% 0.04021
59.79% 690
29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Powstańców Śląskich 4 Radom, Gołębiów 962 507 52.70% 0.0527
47.30% 455
30 Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Zientarskiego 3 Radom, Śródmieście 1095 456 41.64% 0.04164
58.36% 639
31 Przedszkole Publiczne Nr 24 im. Janusza Korczaka, ul. Powstańców Śląskich 9 Radom, Gołębiów 1027 463 45.08% 0.04508
54.92% 564
32 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sadkowska 19 Radom, Gołębiów 753 354 47.01% 0.04701
52.99% 399
33 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Gołębiów 1137 480 42.22% 0.04222
57.78% 657
34 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 27, ul. Sadkowska 16 Radom, Gołębiów 691 322 46.60% 0.0466
53.40% 369
35 Wodociągi Miejskie Sp. z o. o., ul. Filtrowa 4 Radom, Śródmieście 564 269 47.70% 0.0477
52.30% 295
36 Przedszkole Publiczne Nr. 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Śródmieście 1022 425 41.59% 0.04159
58.41% 597
37 Dom Pomocy Społecznej "Nad Potokiem" im. Bohdany "Danuty" Kijewskiej, ul. Struga 88 Radom, Śródmieście 48 24 50.00% 0.05
50.00% 24
38 Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, ul. Tarnobrzeska 8 Radom, Gołębiów 1190 564 47.39% 0.04739
52.61% 626
39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Edmunda Bakalarza, ul. Energetyków 10 Radom, Stara Wola Gołębiowska 605 465 76.86% 0.07686
23.14% 140
40 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice 921 405 43.97% 0.04397
56.03% 516
41 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice 776 361 46.52% 0.04652
53.48% 415
42 Przedszkole Publiczne Nr 9 im. Ewy Szelburg-Zarembiny, ul. Kalińska 4 Radom, Glinice 699 350 50.07% 0.05007
49.93% 349
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lotników Polskich, ul. Długojowska 6 Radom, Glinice 1050 575 54.76% 0.05476
45.24% 475
44 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta, ul. Grzecznarowskiego 13 Radom, Ustronie 563 236 41.92% 0.04192
58.08% 327
45 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin 475 201 42.32% 0.04232
57.68% 274
46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin 1030 518 50.29% 0.05029
49.71% 512
47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju, ul. Malenicka 29 Radom, Malenice 990 568 57.37% 0.05737
42.63% 422
48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie 1273 599 47.05% 0.04705
52.95% 674
49 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin 1085 601 55.39% 0.05539
44.61% 484
50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie 1135 674 59.38% 0.05938
40.62% 461
51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka, al. Grzecznarowskiego 15 Radom, Ustronie 829 344 41.50% 0.0415
58.50% 485
52 Przedszkole Publiczne Nr 16, ul. Grenadierów 3 Radom, Ustronie 480 190 39.58% 0.03958
60.42% 290
53 Publiczna szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Jerzego Czartoryskiego, ul. Gagarina 19 Radom, Ustronie 948 372 39.24% 0.03924
60.76% 576
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie 731 278 38.03% 0.03803
61.97% 453
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie 852 341 40.02% 0.04002
59.98% 511
56 Przedszkole Publiczne Nr 10 im. Jana Brzechwy, ul. Osiedlowa 26 Radom, Ustronie 822 356 43.31% 0.04331
56.69% 466
57 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie 723 328 45.37% 0.04537
54.63% 395
58 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie 917 381 41.55% 0.04155
58.45% 536
59 Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Jana Pawła II 3 Radom, Ustronie 573 215 37.52% 0.03752
62.48% 358
60 Dom Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, ul. Wyścigowa 16 Radom, Prędocinek 933 374 40.09% 0.04009
59.91% 559
61 Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich, ul. Św. Brata Alberta 1A Radom, Prędocinek 1115 650 58.30% 0.0583
41.70% 465
62 Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych Nr. 2, ul. Lipska 2 Radom, Prędocinek 998 450 45.09% 0.04509
54.91% 548
63 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek 1093 521 47.67% 0.04767
52.33% 572
64 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek 1227 593 48.33% 0.04833
51.67% 634
65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Wierzbicka 89/93 Radom, Żakowice 856 440 51.40% 0.0514
48.60% 416
66 Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Czarnoleska 15 Radom, Żakowice 967 462 47.78% 0.04778
52.22% 505
67 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr . 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Czarnoleska 10 Radom, Żakowice 1051 508 48.33% 0.04833
51.67% 543
68 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów 984 470 47.76% 0.04776
52.24% 514
69 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów 1104 481 43.57% 0.04357
56.43% 623
70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice 977 493 50.46% 0.05046
49.54% 484
71 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice 832 421 50.60% 0.0506
49.40% 411
72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola 540 341 63.15% 0.06315
36.85% 199
73 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Jarzyńskiego 3 Radom, Planty 835 374 44.79% 0.04479
55.21% 461
74 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Limanowskiego 26/30 Radom, Śródmieście 662 267 40.33% 0.04033
59.67% 395
75 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Mariacka 25 Radom, Śródmieście 583 253 43.40% 0.0434
56.60% 330
76 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Księdza Łukasika 3 Radom, Śródmieście 535 244 45.61% 0.04561
54.39% 291
77 Publiczne Gimnazjum Nr 11 im. Bolesława Prusa, ul. Kujawska 19 Radom, Śródmieście 636 337 52.99% 0.05299
47.01% 299
78 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego, ul. hm kpt Stasieckiego 54 54 Radom, Borki 787 410 52.10% 0.0521
47.90% 377
79 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Hrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki 997 486 48.75% 0.04875
51.25% 511
80 Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Batalionów Chłopskich 18 Radom, Borki 876 357 40.75% 0.04075
59.25% 519
81 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki 737 331 44.91% 0.04491
55.09% 406
82 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki 449 160 35.63% 0.03563
64.37% 289
83 Świetlica "Kocur", ul. Wośnicka 32a Radom, Wośniki 1228 523 42.59% 0.04259
57.41% 705
84 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3, ul. Główna 3 Radom, Zamłynie 1071 459 42.86% 0.04286
57.14% 612
85 Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rejon Drogowy w Radomiu, ul. Wolanowska 61 Radom, Wacyn 777 433 55.73% 0.05573
44.27% 344
86 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie 577 314 54.42% 0.05442
45.58% 263
87 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kierzkowska 118 Radom, Kierzków 664 302 45.48% 0.04548
54.52% 362
88 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Reja, ul. Krucza 2/10 Radom, Zamłynie 703 350 49.79% 0.04979
50.21% 353
89 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Chrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki 711 335 47.12% 0.04712
52.88% 376
90 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie 1112 532 47.84% 0.04784
52.16% 580
91 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego, ul. Ceglana 14 Radom, Wacyn 1063 534 50.24% 0.05024
49.76% 529
92 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Śródmieście 661 365 55.22% 0.05522
44.78% 296
93 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2 Radom, Obozisko 616 251 40.75% 0.04075
59.25% 365
94 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr", ul. Parkowa 1 Radom, Obozisko 722 363 50.28% 0.05028
49.72% 359
95 Dom Studenta Nr 2 "Walet", ul. Akademicka 3 Radom, Gołębiów 1092 478 43.77% 0.04377
56.23% 614
96 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Paderewskiego 36 Radom, Gołębiów 933 381 40.84% 0.04084
59.16% 552
97 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Rapackiego 4 Radom, Gołębiów 906 370 40.84% 0.04084
59.16% 536
98 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów 1124 556 49.47% 0.04947
50.53% 568
99 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Jagiellońskiej, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów 1153 524 45.45% 0.04545
54.55% 629
100 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów 978 450 46.01% 0.04601
53.99% 528
101 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów 1159 542 46.76% 0.04676
53.24% 617
102 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów 1267 577 45.54% 0.04554
54.46% 690
103 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka 1022 516 50.49% 0.05049
49.51% 506
104 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola 625 315 50.40% 0.0504
49.60% 310
105 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka 629 376 59.78% 0.05978
40.22% 253
106 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów 1328 486 36.60% 0.0366
63.40% 842
107 Przedszkole Publiczne Nr 13, ul. Garbarska 59/67 Radom, Zamłynie 486 222 45.68% 0.04568
54.32% 264
108 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin 361 191 52.91% 0.05291
47.09% 170
109 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Kaptur 743 392 52.76% 0.05276
47.24% 351
110 Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr T. Chałubińskiego, Lekarska 4 1 Radom 24 14 58.33% 0.05833
41.67% 10
111 Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym, Krychnowicka 1 Radom 6 5 83.33% 0.08333
16.67% 1
112 Areszt Śledczy, Wolanowska 120 Radom 12 2 16.67% 0.01667
83.33% 10
113 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o., Aleksandrowicza 5 Radom 60 31 51.67% 0.05167
48.33% 29
114 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego, Witosa 62 Radom 6 0 00.00% 0
100.00% 6

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta, ul. Traugutta 52a Radom, Śródmieście stały 881 363 363 41.20% 0.0412
362 99.72%
2 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego, ul. Traugutta 44 Radom, Śródmieście stały 937 404 404 43.12% 0.04312
403 99.75%
3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego, ul. Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście stały 1146 579 579 50.52% 0.05052
576 99.48%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Śródmieście stały 1013 515 515 50.84% 0.05084
510 99.03%
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. J. Poniatowskiego, ul. Henryka Sienkiewicza 30 Radom, Śródmieście stały 1066 476 476 44.65% 0.04465
475 99.79%
6 RTBS "Administrator" Spółka z o. o., ul. Waryńskiego 16A Radom, Śródmieście stały 1034 509 509 49.23% 0.04923
504 99.02%
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego, ul. Tybla 7/11 Radom, Stare Miasto stały 742 351 351 47.30% 0.0473
351 100.00%
8 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, ul. Żeromskiego 10 Radom, Śródmieście stały 713 305 305 42.78% 0.04278
302 99.02%
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 z Oddziałami Sportowymi, ul. Staromiejska 11 Radom, Stare Miasto stały 637 303 303 47.57% 0.04757
300 99.01%
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Adama Mickiewicza, ul. Jaracza 8 Radom, Planty stały 1839 885 885 48.12% 0.04812
881 99.55%
11 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego, ul. Kościuszki 7 Radom, Planty stały 767 387 387 50.46% 0.05046
387 100.00%
12 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Wydział Sztuki, ul. Malczewskiego 22 Radom, Śródmieście stały 494 181 181 36.64% 0.03664
181 100.00%
13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście stały 1560 773 774 49.62% 0.04962
770 99.48%
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej, ul Sowińskiego 1 Radom, Śródmieście stały 1803 1045 1045 57.96% 0.05796
1037 99.23%
15 Przedszkole Publiczne Nr 2, ul. Jasińskiego 4 Radom, Śródmieście stały 1133 599 599 52.87% 0.05287
594 99.17%
16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Miła 18 Radom, Śródmieście stały 1748 947 947 54.18% 0.05418
940 99.26%
17 II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej, ul. Kusocińskiego 8 Radom, Śródmieście stały 1032 539 539 52.23% 0.05223
537 99.63%
18 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica, ul. 11 - go Listopada 27 Radom, Śródmieście stały 1782 805 805 45.17% 0.04517
804 99.88%
19 Przedszkole Publiczne Nr 15, ul. Kusocińskiego 10a Radom, Śródmieście stały 1408 711 711 50.50% 0.0505
710 99.86%
20 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście stały 911 350 350 38.42% 0.03842
348 99.43%
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25 Radom, Śródmieście stały 1025 481 481 46.93% 0.04693
479 99.58%
22 Przedszkole Publiczne Nr. 4 im. Juliana Tuwima, ul. Kilińskiego 23 Radom, Śródmieście stały 807 379 379 46.96% 0.04696
374 98.68%
23 XIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Polskich Noblistów, ul. 25 Czerwca 79 Radom, Śródmieście stały 1669 899 899 53.86% 0.05386
896 99.67%
24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście stały 1639 891 880 53.69% 0.05369
877 99.66%
25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5 Radom, Śródmieście stały 1681 907 907 53.96% 0.05396
904 99.67%
26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście stały 1642 831 831 50.61% 0.05061
830 99.88%
27 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17 Radom, Śródmieście stały 1379 624 620 44.96% 0.04496
618 99.68%
28 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów stały 2031 1155 1154 56.82% 0.05682
1154 100.00%
29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Powstańców Śląskich 4 Radom, Gołębiów stały 1647 968 968 58.77% 0.05877
962 99.38%
30 Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Zientarskiego 3 Radom, Śródmieście stały 1963 1098 1097 55.88% 0.05588
1095 99.82%
31 Przedszkole Publiczne Nr 24 im. Janusza Korczaka, ul. Powstańców Śląskich 9 Radom, Gołębiów stały 1820 1031 1031 56.65% 0.05665
1027 99.61%
32 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sadkowska 19 Radom, Gołębiów stały 1310 757 757 57.79% 0.05779
753 99.47%
33 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Gołębiów stały 2030 1146 1145 56.40% 0.0564
1137 99.30%
34 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 27, ul. Sadkowska 16 Radom, Gołębiów stały 1398 695 694 49.64% 0.04964
691 99.57%
35 Wodociągi Miejskie Sp. z o. o., ul. Filtrowa 4 Radom, Śródmieście stały 1295 567 567 43.78% 0.04378
564 99.47%
36 Przedszkole Publiczne Nr. 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej, ul. Olsztyńska 12 Radom, Śródmieście stały 1999 1026 1026 51.33% 0.05133
1022 99.61%
37 Dom Pomocy Społecznej "Nad Potokiem" im. Bohdany "Danuty" Kijewskiej, ul. Struga 88 Radom, Śródmieście stały 136 50 50 36.76% 0.03676
48 96.00%
38 Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, ul. Tarnobrzeska 8 Radom, Gołębiów stały 2154 1195 1194 55.43% 0.05543
1190 99.66%
39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Edmunda Bakalarza, ul. Energetyków 10 Radom, Stara Wola Gołębiowska stały 1358 609 609 44.85% 0.04485
605 99.34%
40 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice stały 1703 925 925 54.32% 0.05432
921 99.57%
41 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 Radom, Glinice stały 1427 778 778 54.52% 0.05452
776 99.74%
42 Przedszkole Publiczne Nr 9 im. Ewy Szelburg-Zarembiny, ul. Kalińska 4 Radom, Glinice stały 1489 703 703 47.21% 0.04721
699 99.43%
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr. 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lotników Polskich, ul. Długojowska 6 Radom, Glinice stały 1887 1058 1058 56.07% 0.05607
1050 99.24%
44 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta, ul. Grzecznarowskiego 13 Radom, Ustronie stały 1272 566 565 44.42% 0.04442
563 99.65%
45 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin stały 962 477 477 49.58% 0.04958
475 99.58%
46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Biała 6 Radom, Idalin stały 1916 1036 1036 54.07% 0.05407
1030 99.42%
47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju, ul. Malenicka 29 Radom, Malenice stały 1969 998 996 50.58% 0.05058
990 99.40%
48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie stały 2322 1284 1283 55.25% 0.05525
1273 99.22%
49 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin stały 2113 1095 1092 51.68% 0.05168
1085 99.36%
50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49 Radom, Ustronie stały 2115 1139 1140 53.90% 0.0539
1135 99.56%
51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka, al. Grzecznarowskiego 15 Radom, Ustronie stały 1443 837 832 57.66% 0.05766
829 99.64%
52 Przedszkole Publiczne Nr 16, ul. Grenadierów 3 Radom, Ustronie stały 921 488 488 52.99% 0.05299
480 98.36%
53 Publiczna szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Jerzego Czartoryskiego, ul. Gagarina 19 Radom, Ustronie stały 1638 950 950 58.00% 0.058
948 99.79%
54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie stały 1249 736 736 58.93% 0.05893
731 99.32%
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19 Radom, Ustronie stały 1604 856 856 53.37% 0.05337
852 99.53%
56 Przedszkole Publiczne Nr 10 im. Jana Brzechwy, ul. Osiedlowa 26 Radom, Ustronie stały 1499 827 827 55.17% 0.05517
822 99.40%
57 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie stały 1299 726 725 55.81% 0.05581
723 99.72%
58 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedlowa 36 Radom, Ustronie stały 1735 925 925 53.31% 0.05331
917 99.14%
59 Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Jana Pawła II 3 Radom, Ustronie stały 1061 575 574 54.10% 0.0541
573 99.83%
60 Dom Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, ul. Wyścigowa 16 Radom, Prędocinek stały 1738 948 948 54.55% 0.05455
933 98.42%
61 Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich, ul. Św. Brata Alberta 1A Radom, Prędocinek stały 2057 1122 1120 54.45% 0.05445
1115 99.55%
62 Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych Nr. 2, ul. Lipska 2 Radom, Prędocinek stały 1817 1005 1005 55.31% 0.05531
998 99.30%
63 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek stały 2187 1103 1101 50.34% 0.05034
1093 99.27%
64 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gajowa 60 Radom, Prędocinek stały 2232 1234 1233 55.24% 0.05524
1227 99.51%
65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Wierzbicka 89/93 Radom, Żakowice stały 1578 861 861 54.56% 0.05456
856 99.42%
66 Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Czarnoleska 15 Radom, Żakowice stały 1745 971 971 55.64% 0.05564
967 99.59%
67 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr . 17 im. Przyjaciół Dzieci, ul. Czarnoleska 10 Radom, Żakowice stały 2007 1057 1057 52.67% 0.05267
1051 99.43%
68 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów stały 1885 990 989 52.47% 0.05247
984 99.49%
69 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "RAZEM", ul. Sobótki 5 Radom, Młodzianów stały 2038 1109 1111 54.51% 0.05451
1104 99.37%
70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice stały 1853 985 985 53.16% 0.05316
977 99.19%
71 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego, ul. Trojańska 5 Radom, Żakowice stały 1674 833 833 49.76% 0.04976
832 99.88%
72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola stały 1084 545 545 50.28% 0.05028
540 99.08%
73 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Jarzyńskiego 3 Radom, Planty stały 1511 840 840 55.59% 0.05559
835 99.40%
74 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Limanowskiego 26/30 Radom, Śródmieście stały 1235 664 664 53.77% 0.05377
662 99.70%
75 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Mariacka 25 Radom, Śródmieście stały 1201 586 586 48.79% 0.04879
583 99.49%
76 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Księdza Łukasika 3 Radom, Śródmieście stały 1210 537 537 44.38% 0.04438
535 99.63%
77 Publiczne Gimnazjum Nr 11 im. Bolesława Prusa, ul. Kujawska 19 Radom, Śródmieście stały 1404 641 640 45.58% 0.04558
636 99.38%
78 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego, ul. hm kpt Stasieckiego 54 54 Radom, Borki stały 1677 792 792 47.23% 0.04723
787 99.37%
79 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Hrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki stały 1840 1000 1001 54.40% 0.0544
997 99.60%
80 Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Batalionów Chłopskich 18 Radom, Borki stały 1536 883 883 57.49% 0.05749
876 99.21%
81 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki stały 1275 739 739 57.96% 0.05796
737 99.73%
82 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26, ul. Wośnicka 125 Radom, Wośniki stały 826 453 453 54.84% 0.05484
449 99.12%
83 Świetlica "Kocur", ul. Wośnicka 32a Radom, Wośniki stały 2150 1233 1234 57.40% 0.0574
1228 99.51%
84 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3, ul. Główna 3 Radom, Zamłynie stały 2022 1080 1081 53.46% 0.05346
1071 99.07%
85 Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rejon Drogowy w Radomiu, ul. Wolanowska 61 Radom, Wacyn stały 1482 782 782 52.77% 0.05277
777 99.36%
86 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie stały 1234 580 580 47.00% 0.047
577 99.48%
87 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kierzkowska 118 Radom, Kierzków stały 1248 665 665 53.29% 0.05329
664 99.85%
88 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Reja, ul. Krucza 2/10 Radom, Zamłynie stały 1340 706 706 52.69% 0.05269
703 99.58%
89 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Chrystiana Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16 Radom, Borki stały 1312 714 714 54.42% 0.05442
711 99.58%
90 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli, ul. Kielecka 2/6 Radom, Zamłynie stały 1935 1115 1116 57.67% 0.05767
1112 99.64%
91 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego, ul. Ceglana 14 Radom, Wacyn stały 1970 1069 1069 54.26% 0.05426
1063 99.44%
92 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Śródmieście stały 1310 665 665 50.76% 0.05076
661 99.40%
93 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2 Radom, Obozisko stały 1221 616 616 50.45% 0.05045
616 100.00%
94 Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr", ul. Parkowa 1 Radom, Obozisko stały 1299 727 726 55.89% 0.05589
722 99.45%
95 Dom Studenta Nr 2 "Walet", ul. Akademicka 3 Radom, Gołębiów stały 1907 1102 1101 57.73% 0.05773
1092 99.18%
96 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Paderewskiego 36 Radom, Gołębiów stały 1584 938 938 59.22% 0.05922
933 99.47%
97 Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Rapackiego 4 Radom, Gołębiów stały 1584 913 913 57.64% 0.05764
906 99.23%
98 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały 1971 1128 1128 57.23% 0.05723
1124 99.65%
99 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Jagiellońskiej, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały 2054 1162 1162 56.57% 0.05657
1153 99.23%
100 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12 Radom, Michałów stały 1755 983 983 56.01% 0.05601
978 99.49%
101 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów stały 2012 1165 1162 57.75% 0.05775
1159 99.74%
102 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17 Radom, Michałów stały 2248 1279 1278 56.85% 0.05685
1267 99.14%
103 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka stały 2120 1035 1033 48.73% 0.04873
1022 98.94%
104 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128 Radom, Jeżowa Wola stały 1349 627 626 46.40% 0.0464
625 99.84%
105 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Ofiar Firleja 14 Radom, Wólka Klwatecka stały 1221 633 634 51.92% 0.05192
629 99.21%
106 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24 Radom, Gołębiów stały 2258 1333 1334 59.08% 0.05908
1328 99.55%
107 Przedszkole Publiczne Nr 13, ul. Garbarska 59/67 Radom, Zamłynie stały 922 489 489 53.04% 0.05304
486 99.39%
108 Dom Kultury "Idalin", ul. Bluszczowa 4/8 Radom, Idalin stały 790 368 368 46.58% 0.04658
361 98.10%
109 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22 Radom, Kaptur stały 1460 744 744 50.96% 0.05096
743 99.87%
110 Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr T. Chałubińskiego, Lekarska 4 1 Radom szpital 42 24 24 57.14% 0.05714
24 100.00%
111 Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym, Krychnowicka 1 Radom szpital 10 6 6 60.00% 0.06
6 100.00%
112 Areszt Śledczy, Wolanowska 120 Radom areszt Śledczy 89 12 12 13.48% 0.01348
12 100.00%
113 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o., Aleksandrowicza 5 Radom szpital 81 60 60 74.07% 0.07407
60 100.00%
114 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego, Witosa 62 Radom oddział zewnętrzny aresztu Śledczego 6 6 6 100.00% 0.1
6 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Radom - ogółem 1 28 5 200 608 165 484 114 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 41 1
Ogółem 82 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 298 130 44% 168 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 7 0 0% 7 100%
Ogółem 298 130 44% 168 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 44 42 45
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 47 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 42 19 45% 23 55%
30-39 83 39 47% 44 53%
40-59 136 62 46% 74 54%
60+ 37 10 27% 27 73%
Ogółem 298 130 44% 168 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 5 0 0% 5 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 7 0 0% 7 100%