Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 150 327
Wyborców 118 560
Obwodów 104
  • Wybory do Rady Powiatu Mińskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto minzsk mazowieckiMiasto Mińsk Mazowiecki 22 3 21 12 97
gmina ceglzozwGmina Cegłów 7 15 15 23 23
gmina dezbe wielkieGmina Dębe Wielkie 6 15 15 18 18
gmina dobreGmina Dobre 5 15 15 44 44
gmina halinozwGmina Halinów 10 15 15 20 20
gmina jakubozwGmina Jakubów 4 15 15 24 24
gmina kalzuszynGmina Kałuszyn 5 15 15 29 29
gmina latowiczGmina Latowicz 4 15 15 31 31
gmina minzsk mazowieckiGmina Mińsk Mazowiecki 11 15 15 35 35
gmina mrozyGmina Mrozy 10 15 15 35 35
gmina siennicaGmina Siennica 6 15 15 44 44
gmina stanislzawozwGmina Stanisławów 5 15 15 60 60
miasto sulejozwekMiasto Sulejówek 9 15 15 45 45

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego, ul. Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki stały Nie ARYNOWSKA, BAGNISTA, BRATNIA, CIENISTA, EMILII PLATER, GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, KRESOWA, KRÓLEWIECKA, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI, KWIATOWA, MAJOWA, MAŁOPOLSKA, MARCINA BORELOWSKIEGO, MAZURSKA, MIESZKA I, NOWY ŚWIAT od 35 do końca numery nieparzyste i od 66 do końca numery parzyste, PIASTA, POR. WŁADYSŁAWA KLIMASZEWSKIEGO, POR. LUDWIKA WOLAŃSKIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKA od 47 do końca numery nieparzyste i od 48 do końca numery parzyste, WSPÓLNA, ZIEMOWITA, ZYGMUNTOWSKA
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Budowlana 2 Mińsk Mazowiecki stały Nie BOCZNA od 11 do końca numery nieparzyste i od 18 do końca numery parzyste, BOHATERÓW MONTE CASSINO, CHABROWA, DĘBOWA, FELIKSA RAWSKIEGO, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GRABOWA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANKA PARUZELA JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JASNA, KARPATCZYKÓW, KOŁOWA, LEŚNA, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, SŁONECZNA, SZCZECIŃSKA od 23 do końca numery nieparzyste i od 12 do końca numery parzyste, ZUZANNY MAŁASZCZYCKIEJ
3 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego, ul. Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki stały Nie ELIZY ORZESZKOWEJ od 23 do końca numery nieparzyste i od 34 do końca numery parzyste, HENRYKA SIENKIEWICZA, JAGIELLOŃSKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO od 1 do 19 numery nieparzyste i od 2 do 2C numery parzyste, KARPACKA, KASZUBSKA, LITEWSKA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, NOWY ŚWIAT od 1 do 33 numery nieparzyste i od 2 do 64 numery parzyste, POMORSKA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SUDECKA, ŚLĄSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA od 1 do 45 numery nieparzyste i od 2 do 46 numery parzyste, TARGOWA, TATRZAŃSKA, UROCZA, WARSZAWSKA od 1 do 81 numery nieparzyste, WARSZAWSKIE PRZEDMIEŚCIE, WIELKOPOLSKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ZACISZE
4 Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym Nr 4 im. Urszuli Smoczyńskiej, ul. Juliana Tuwima 2 Mińsk Mazowiecki stały Tak 11 LISTOPADA od 1 do końca numery nieparzyste i od 6 do końca numery parzyste, BOCZNA od 1 do 9A numery nieparzyste i od 2 do 16 numery parzyste, BUDOWLANA od 1 do końca numery nieparzyste, od 6 do końca numery parzyste, GDAŃSKA, GNIEŹNIEŃSKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO od 21 do końca numery nieparzyste i od 4 do końca numery parzyste, JULIANA TUWIMA, KRÓTKA, MAJĄTKOWA, OLSZTYŃSKA, SZCZECIŃSKA od 1 do 21 numery nieparzyste i od 2 do 10 numery parzyste, TORUŃSKA
5 Miejski Dom Kultury, ul. Warszawska 173 Mińsk Mazowiecki stały Nie 11 LISTOPADA od 2 do 4 numery parzyste; BANKOWA, TOPOLOWA, WARSZAWSKA od 83 do 173 numery nieparzyste
6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Budowlana 2 Mińsk Mazowiecki stały Tak ANDRZEJA STRUGA, BOLESŁAWA CHROBREGO od 1 do końca numery nieparzyste, BUDOWLANA od 2 do 4E numery parzyste, DR. JANA HUBERTA, FRANCISZKA ŻWIRKI, JANA III SOBIESKIEGO, KAZIMIERZA III WIELKIEGO, KOŚCIELNA, MALINOWA, MIKOŁAJA REJA, PARKOWA, PRZEMYSŁOWA, STANISŁAWA WIGURY, STEFANA BATOREGO, STEFANA CZARNIECKIEGO, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WARSZAWSKA od 175 do 263 numery nieparzyste, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ŻWIROWA od 1 do końca granicy miasta numery nieparzyste i od 2 do 26 numery parzyste, JULIANA GROBELNEGO, OGRODOWA
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Mikołaja Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki stały Tak JANA PAWŁA II od 1 do 19 numery nieparzyste i od 2 do 16 numery parzyste, ELIZY ORZESZKOWEJ od 1 do 21B numery nieparzyste i od 2 do 32 numery parzyste, GRANICZNA od 1 do 13 numery nieparzyste i od 2 do 18 numery nieparzyste, RÓŻANA, STANISŁAWOWSKA, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 32/34 do 48 numery parzyste, STEFANA OKRZEI od 31 do końca numery nieparzyste, i od 18 do końca numery parzyste, TARTACZNA od 1 do 25 numery nieparzyste i od 2 do 32 numery parzyste, WARSZAWSKA od 2 do 90 numery parzyste, WIŚNIOWA, ZACHODNIA
8 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej, ul. Piękna 7A Mińsk Mazowiecki stały Tak 1 MAJA, ADAMA ASNYKA, BOLESŁAWA PRUSA, ELWIRO MICHAŁA ANDRIOLLEGO, FLORENCJA, GEN. JÓZEFA BEMA, GRANICZNA od 15 do końca numery nieparzyste i od 20 do końca numery parzyste, GRZYBOWA, JANA HEWELIUSZA, JERZEGO SKARŻYŃSKIEGO, KOLEJOWA, LICEALNA, MICHALINY SZCZEPANKOWSKIEJ, PIĘKNA, POLOWA, SIEDLECKA, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 27 do końca numery nieparzyste i od 50 do końca numery parzyste , SZARYCH SZEREGÓW, SZCZEPANA REDY, TARTACZNA od 27 do końca numery nieparzyste, od 34 do końca numery parzyste, WENECKA, ZIELONA, ZOFII KALINOWSKIEJ, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, PLAC DWORCOWY
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Mikołaja Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki stały Tak JANA PAWŁA II od 21 do końca numery nieparzyste i od 18 do końca numery parzyste, MIKOŁAJA KOPERNIKA, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 21 do 25 numery nieparzyste i od 30 do 30A numery parzyste, STEFANA OKRZEI od 21 do 29 numery nieparzyste i od 14 do 16 numery parzyste
10 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Zygmunta Kazikowskiego 18 Mińsk Mazowiecki stały Tak BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO od 15 do końca numery nieparzyste i od 14 do końca numery parzyste, MAŁA, SPÓŁDZIELCZA od 11 do końca numery nieparzyste i od 12 do końca numery parzyste, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 1 do 19A numery nieparzyste i od 2 do 28 numery parzyste, STEFANA OKRZEI od 1 do 19 numery nieparzyste i od 2 do 12B numery parzyste, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, ZAWISZY, ZYGMUNTA KAZIKOWSKIEGO 1 do 25 numery nieparzyste i od 2 do 24 numery parzyste
11 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Józefa Piłsudskiego 1a Mińsk Mazowiecki stały Tak BULWARNA, JÓZEFA MIRECKIEGO od 1 do 13A numery nieparzyste i od 2 do 18 numery parzyste, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO od 1 do 13 numery nieparzyste i od 2 do 12A numery parzyste, KONSTYTUCJI 3 MAJA, NADRZECZNA, PLAC JANA KILIŃSKIEGO, RODZINY SAŻYŃSKICH, ROMUALDA TRAUGUTTA, SPÓŁDZIELCZA od 1 do 9 numery nieparzyste i od 2 do 10A numery parzyste, WARSZAWSKA od 92 do 178A numery parzyste, ZGODA, ZYGMUNTA KAZIKOWSKIEGO od 27 do końca numery nieparzyste i od 26 do końca numery parzyste
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Dąbrówki 10 Mińsk Mazowiecki stały Tak ADAMA MICKIEWICZA, DĄBRÓWKI od 1 do 25 numery nieparzyste i od 2 do 18 numery parzyste, JANA DŁUGOSZA, JANA MATEJKI, MIODOWA, PLAC STARY RYNEK, WARSZAWSKA od 180 do 238 numery parzyste
13 Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Warszawska 250/81 Mińsk Mazowiecki stały Nie 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH, BOLESŁAWA CHROBREGO od nr 2 do końca numery parzyste, WARSZAWSKA od 265 do końca numery nieparzyste i od 240 do końca numery parzyste, ŻWIROWA od 28 do końca numery parzyste
14 Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Warszawska 250/81 Mińsk Mazowiecki stały Nie DĄBRÓWKI od 27 do końca numery nieparzyste, HIPOLITA KONOPKI, JANA ŁUPIŃSKIEGO, JAŚMINOWA, JÓZEFA SYLWESTROWICZA, MARII GROCHOWSKIEJ, PŁK. ZYGMUNTA CHMIELEŃSKIEGO, PPŁK. MARIANA SKRZYNECKIEGO, RODZINY ŁUBIEŃSKICH, SĘDOMIERSKA
15 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 PLM Warszawa 1 Mińsk Mazowiecki stały Nie 1 PLM WARSZAWA od 1 do 1D numery nieparzyste, BŁONIE, SZKOLNA
16 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 PLM Warszawa 1 Mińsk Mazowiecki stały Nie 1 PLM WARSZAWA od 3 do 3A numery nieparzyste, BRACI ŚNIADECKICH od 1 do 7 numery nieparzyste i od 2 do 20 numery parzyste, CICHA
17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych, ul. Siennicka 17 Mińsk Mazowiecki stały Tak 1 PLM WARSZAWA od 2 do 14 numery parzyste, GÓRKI, JÓZEFA MIRECKIEGO od 15 do 17 numery nieparzyste i 20 numer parzysty, SIENNICKA od 1 do 27 numery nieparzyste i od 2 do 18A numery parzyste, SZPITALNA od 1 do 27 numery nieparzyste i od 2 do 22A numery parzyste
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Dąbrówki 10 Mińsk Mazowiecki stały Nie 1 PLM WARSZAWA od 5 do końca numery nieparzyste, od 16 do końca numery parzyste, 30 LIPCA, ARMII KRAJOWEJ, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BRACI ŚNIADECKICH od 9 do końca numery nieparzyste, od 22 do końca numery parzyste, DĄBRÓWKI od 20 do końca numery parzyste, DOLNA, GABRIELA NARUTOWICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JULIANA GRZESZAKA, SZPITALNA od 29 do końca numery nieparzyste i od 24 do końca numery parzyste, KOSMICZNA, WINCENTEGO WITOSA, KRÓLOWEJ JADWIGI, OBWODU ARMII KRAJOWEJ "MEWA-KAMIEŃ", MARIANA BENKI, MIECZYSŁAWA ŁUGOWSKIEGO, OSKARA KOLBERGA, STANISŁAWA MIŃSKIEGO
19 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki stały Nie AURELIUSZA CHRÓŚCIELEWSKIEGO, CHOCHOŁOWSKA, GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO od 43 do końca numery nieparzyste, od 10 do końca numery parzyste, GEN. STANISŁAWA MACZKA, KOŁBIELSKA, MLECZARSKA, OSIEDLOWA, SOSNOWA, SPOKOJNA, TADEUSZA SMOLEŃSKIEGO, WESOŁA, WIEJSKA, WIERZBOWA, WRZOSOWA, ZIELNA
20 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1 Mińsk Mazowiecki stały Tak GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO od 1 do 41D numery nieparzyste i od 2 do 8F numery parzyste, LETNISKOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MARIANA LANGIEWICZA, MIŁA, MROZOWSKA, PIASKOWA, SPORTOWA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STANKOWIZNA, WIDOK, KONSTANTEGO RUDZKIEGO, DŹWIGOWA, ZBIGNIEWA MIROSZA
21 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych, ul. Siennicka 17 Mińsk Mazowiecki stały Tak AKACJOWA, FRYDERYKA CHOPINA, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, JÓZEFA CHŁOPICKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KASZTANOWA, KLONOWA, LUDOWA, MAZOWIECKA, SIENNICKA od 29 do końca numery nieparzyste i od 20 do końca numery parzyste, SPACEROWA, STANISŁAWA MONIUSZKI, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
22 SP ZOZ w Mińsku Mazowieckim, Szpitalna 37 Mińsk Mazowiecki szpital Nie Obwód odrębny dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim
1 Urząd Gminy Cegłów, ul. Tadeusza Kościuszki 4 Cegłów stały Tak Cegłów ulice : Partyzantów, Piaskowa. Cegłów ulice : Akacjowa, Brzozowa, Graniczna, Jaśminowa, Jodłowa, Klonowa, Leśna, Władysława Łokietka, Młyńska, Ogrodowa (nr 14, 16, od nr 18 do końca), Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Willowa Cegłów ulice : Cisie, Tadeusza Kościuszki, Mariawicka, Adama Mickiewicza, Ogrodowa (nr 1 - 13, 15, 17) Elizy Orzeszkowej, Juliusza Słowackiego, Wiosenna.
2 Gminna Biblioteka Publiczna-Kulturoteka w Cegłowie, Józefa Piłsudskiego 22 Cegłów stały Tak Cegłów, ulice: Chabrowa, Henryka Dobrzyckiego, Nowa, Józefa Piłsudskiego, Poprzeczna, Stanisława Rżysko, Jana III Sobieskiego, Sportowa, Widok, Wrzosowa, Zacisze. Cegłów, ulice: Adama Asnyka, Plac im. Aleksandra Czeczyna, Aleksandra Fredry, Plac Anny Jagiellonki, ks. Feliksa Katuszewskiego, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Kolonia, Marii Konopnickiej, Mazowiecka, Wojciecha Oczko, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Zygmunta III Wazy. Sołectwa : Pełczanka , Rudnik, Skwarne, Woźbin
3 Dom Ludowy w Kiczkach, 72 Kiczki Pierwsze stały Nie Kiczki Pierwsze, Kiczki Drugie
4 Wioska Kulinarna w Podcierniu, 85 Podciernie stały Tak Podciernie, Podskwarne, Huta Kuflewska, Wola Stanisławowska
5 Świetlica Wiejska w Posiadałach, 78 Posiadały stały Tak Posiadały, Piaseczno, Rososz, Skupie
6 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieni, 64 Mienia stały Tak Mienia, Tyborów, Wiciejów, Wólka Wiciejowska
7 Dom Pomocy Społecznej im. Św Józefa w Mieni, 94 Mienia dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej im. Św Józefa w Mieni
1 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A, ul. Warszawska 78 A Dębe Wielkie stały Tak Aleksandrówka, Choszczówka Dębska, Choszczówka Rudzka, Choszczówka Stojecka, Górki
2 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A, ul. Warszawska 78A Dębe Wielkie stały Tak Cięciwa, Cezarów, Dębe Wielkie Wschód, Kobierne, Olesin, Ostrów-Kania 1 - 9A i 21 - 42, Ostrów-Kania 10
3 Szkoła Podstawowa w Cygance ul. Szkolna 21, ul. Szkolna 21 Cyganka stały Nie Cyganka, Gorzanka, Kąty Goździejewskie Pierwsze, Kąty Goździejewskie Drugie, Poręby, Rysie, Walercin
4 Szkoła Podstawowa w Rudzie ul. Szkolna 7, ul. Szkolna 7 Ruda stały Nie Bykowizna, Choszczak, Celinów, Chrośla Północ, Chrośla Południe, Jędrzejnik, Ruda, Teresław.
5 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A, ul. Warszawska 78 A Dębe Wielkie stały Tak Dębe Wielkie Centrum, Ostrów-Kania 11 - 20 A
6 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A, ul. Warszawska 78 A Dębe Wielkie stały Tak Dębe Wielkie Południe
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem, ul. Szkolna 3 Dobre stały Tak Sołectwo Dobre I z ulicami: Szkolna, Kilińskiego od nr 1 do nr 5, Wincentego Witosa, Rynek, Kościuszki, Gen. Jana Skrzyneckiego, Polna, Głowackiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Zdrojówki , Lawendowa Sołectwo Dobre III z ulicami: Jana Dobrzynieckiego, Jana Kilińskiego od nr 6 do końca ulicy, Prosta, Sportowa, Armii Krajowej, Słoneczna, Lazurowa, Krótka. Poręby Nowe, Poręby Stare
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem, ul. Szkolna 3 Dobre stały Nie Sołectwo Dobre III z ulicami: Henryka Sienkiewicza, Kopernika, Stanisława Moniuszki, Władysława Reymonta, Adama Mickiewicza. Sołectwo Dobre II z ulicami: Józefa Poniatowskiego, Konstantego Laszczki, Przemysłowa, Targowa. Czarnogłów, Duchów, Pokrzywnik, Wólka Czarnogłowska
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem, Szkolna 3 Dobre stały Nie Kąty Borucza, Wólka Kokosia, Brzozowica, Głęboczyca, Rynia, Antonina, Kobylanka, Rąbierz Kolonia, Rudno, Walentów
4 Szkoła Podstawowa w Dropiu, 31 Drop stały Tak Makówiec Mały, Makówiec Duży, Marcelin, Nowa Wieś, Sąchocin, Sołki, Świdrów, Czarnocin, Drop, Jaczewek, Joanin, Modecin, Radoszyna, Ruda Pniewnik, Wólka Kobylańska
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienku, 40A Rudzienko stały Tak Rudzienko, Grabniak, Adamów, Mlęcin, Gęsianka, Osęczyzna, Rakówiec, Wólka Mlęcka
1 budynek Gimnazjum w Halinowie, parter, ul. Okuniewska 115 Halinów stały Tak Halinów: ul. 3 Maja, ul. Bema 2 - 58, ul. Cicha, ul. Graniczna, ul. Józefa Piłsudskiego 1 - 10, ul. Kolejowa, ul. Konopnickiej, ul. Krótka, ul. Kubusia Puchatka, ul. Malinowa, ul. Mała, ul. Okrzei, ul. Okuniewska 3 - 51, 54 - 84 parzyste, ul. Parkowa, ul. Partyzancka, ul. Polna, ul. Powstania Styczniowego 1 - 21 nieparzyste, 2 - 30 parzyste, ul. Przygraniczna, ul. Słoneczna, ul. Starej Baśni, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Szkolna, ul. Warszawska, ul. Wschodnia, ul. Zielona
2 budynek Gimnazjum w Halinowie, parter, ul. Okuniewska 115 Halinów stały Tak Halinów: ul. Baśniowa, ul. Bema 60 - 88, ul. Jana Pawła II, ul. Józefa Piłsudskiego 12 - 38 B parzyste, 11 - 31 nieparzyste, ul. Kilińskiego, ul. Kościuszki, ul. Nad Stawami, ul. Okuniewska 53 - 85 nieparzyste, 86 - 122 parzyste, ul. Olszowa, ul. Pogodna, ul. Powstania Styczniowego od 23 do końca nieparzyste, od 32 do końca, ul. Północna, ul. Słowackiego Halinów: ul. Bema od 90 do końca, ul. Dąbrowskiego, ul. Fryderyka Chopina, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Józefa Piłsudskiego od 40 do końca parzyste, od 33 do końca nieparzyste, ul. Mickiewicza, ul. Mikołaja Reja, ul. Okuniewska 87 - 115 nieparzyste, od 124 do końca, ul. Prusa, ul. Pułaskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Spółdzielcza, ul. Zachodnia
3 budynek Gimnazjum w Halinowie, I piętro, ul. Okuniewska 115 Halinów stały Tak Hipolitów, Nowy Konik, Stary Konik
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okuniewie, ul. Szkolna 4 Okuniew stały Tak Okuniew
5 budynek oddany w zarząd Sołectwa Michałów, 74 Michałów stały Nie Michałów, Zagórze
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu, ul. Mostowa 61 Cisie stały Nie Cisie, Desno, Żwirówka
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach 3, 3 Brzeziny stały Tak Brzeziny, Wielgolas Brzeziński, Wielgolas Duchnowski
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie, Okuniewska 115 Halinów stały Nie Grabina, Józefin, Królewskie Brzeziny
9 Długa Szlachecka, ul. Popiełuszki 53 Długa Szlachecka stały Nie Budziska, Długa Szlachecka
10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie, ul. Okuniewska 115 Halinów stały Nie Długa Kościelna, Chobot, Kazimierów, Krzewina, Mrowiska
1 Urząd Gminy Jakubów, Mińska 15 Jakubów stały Tak Aleksandrów, Antonina, Brzozówka, Budy Kumińskie, Góry, Izabelin, Jakubów, Józefin, Łaziska, Moczydła, Przedewsie, Rządza, Szczytnik, Tymoteuszew
2 Szkoła Podstawowa w Jędrzejowie Nowym, 30 Jędrzejów Nowy stały Tak Jędrzejów Nowy, Jędrzejów Stary
3 Szkoła Podstawowa w Mistowie, Szkolna 3 Mistów stały Nie Anielinek, Leontyna. Ludwinów, Mistów, Wola Polska
4 Szkoła Podstawowa w Wiśniewie, 45A Wiśniew stały Nie Kamionka, Nart, Strzebula, Turek, Wiśniew
1 Dom Kultury w Kałuszynie, Warszawska 45 Kałuszyn stały Tak ulice: 1 - go Maja, Bohaterów Września 1939, Martyrologii, Odrodzenia, Ppłk. Stanisława Truszkowskiego, Św. Jana Pawła II, Warszawska, Mostowa, Narty, Zawoda, Chopina, Kościelna, Krauzego, Mickiewicza, Osiedlowa, Plac Kilińskiego, Trzcianka, Żeromskiego
2 Dom Kultury w Kałuszynie, Warszawska 45 Kałuszyn stały Tak ulica: Brzozowa, Dębowa, Jutrzenki, Klonowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Pocztowa, Podleśna, Polna, Różana, Sadowa, Świerkowa, Wiśniowa, Kopernika, Zamojska, Akacjowa, Barlickiego, Reja, Robotnicza, Nowa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia
3 Szkoła Podstawowa w Kałuszynie, Pocztowa 4 Kałuszyn stały Nie wsie: Falbogi, Milew, Mroczki, Olszewice, Patok, Szymony, Leonów, Ryczołek, Przytoka, Budy Przytockie, Kazimierzów, Marianka, Wąsy, Wity
4 Szkoła Filialna w Chrościcach, 2A Chrościce stały Nie wsie: Abramy, Szembory, Chrościce, Kluki, Wólka Kałuska, Garczyn Duży, Garczyn Mały, Zimnowoda, Żebrówka
5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołębiówce, 43 Gołębiówka stały Tak wsie: Gołębiówka, Marysin, Nowe Groszki, Stare Groszki, Piotrowina, Sinołęka
1 Zespół Szkół w Latowiczu, Rynek 24 Latowicz stały Tak Dąbrówka, Latowicz I, Latowicz II, Latowicz III;
2 Szkoła Filialna w Dębem Małym Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie, 68 Dębe Małe stały Nie Budziska, Chyżyny, Dębe Małe, Gołełąki;
3 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie, Szkolna 11 Wielgolas stały Nie Borówek, Budy Wielgoleskie, Kamionka, Transbór, Wielgolas;
4 Zespół Szkół w Latowiczu, Rynek 24 Latowicz stały Tak Generałowo, Oleksianka, Redzyńskie, Stawek, Strachomin, Waliska, Wężyczyn
1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzózem, ul. Szkolna 20 Brzóze stały Tak Brzóze, Borek Miński, Żuków
2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach, ul. Południowa 20 Stojadła stały Tak Stojadła
3 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu, ul. Kołbielska 34 Zamienie stały Tak Grabina, Grębiszew, Iłówiec, Józefów, Kluki, Maliszew, Wólka Iłówiecka, Zamienie, Podrudzie, Gamratka
4 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie, 1A Cielechowizna stały Tak Cielechowizna/Prusy, Chochół/Tartak, Gliniak, Marianka, Mikanów, Huta Mińska
5 Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyszki w Janowie, ul. Strażacka 18 Janów stały Tak Janów/Ignaców, Anielew, Budy Janowskie, Dziękowizna, Osiny/Kolonia Janów
6 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce, ul. Mazowiecka 154 Stara Niedziałka stały Tak Stara Niedziałka, Niedziałka Druga, Karolina
7 Remiza OSP w Królewcu, ul. Wspólna 116 Królewiec stały Nie Arynów, Dłużka, Królewiec, Wólka Mińska
8 Świetlica w Barczącej, ul. Prosta 1 Barcząca stały Nie Barcząca, Budy Barcząckie, Chmielew, Stare Zakole, Zakole-Wiktorowo
9 Publiczne Przedszkole w Nowych Osinach, ul. Piękna 21 Nowe Osiny stały Tak Nowe Osiny, Kolonia Karolina
10 Świetlica w Targówce, ul. Mazowiecka 39 Targówka stały Nie Targówka
11 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Veni Vidi Vici, Rozwojowa 79 Grębiszew dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Veni Vidi Vici
1 Remiza OSP w Lipinach, 37 Lipiny stały Tak Sołectwa: Borki, Dębowce, Lipiny
2 Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, ul. Szkolna 8 Jeruzal stały Tak Sołectwa: Jeruzal, Łukówiec, Płomieniec
3 Budynek administracyjny przy remizie OSP w Małej Wsi, 79A Mała Wieś stały Nie Sołectwa: Kołacz, Kuflew, Mała Wieś
4 Świetlica wiejska w Dąbrowie, 87 Dąbrowa stały Nie Sołectwa: Dąbrowa, Sokolnik
5 Remiza OSP w Guzewie, 105 Guzew stały Nie Sołectwa: Guzew, Lubomin, Natolin, Trojanów
6 Zespół Szkół w Mrozach, Licealna 3 Mrozy stały Tak Sołectwa: Rudka, Wola Rafałowska. Mrozy ulice: Bajkowa, Długa, Familijna, Jaśminowa, Kopalniana, Krótka, Krzywa, Kubusia Puchatka, Mała, Nadrzeczna parzyste: od 22 do 28, wszystkie od 39 do 79, Okólna, Okrężna, Piaskowa, Prosta, Przechodnia, Spokojna, Wrzosowa, Zachodnia, Żwirowa. Mrozy ulice: Akacjowa, Górna, Graniczna, Jana Kochanowskiego, Klonowa, Licealna, Nadrzeczna wszystkie: od 1 do 21, nieparzyste: od 23 do 37, Olszowa, Sportowa, Spółdzielcza, Tartaczna, Wolska, Zwycięstwa
7 Szkoła Podstawowa w Grodzisku, Mazowiecka 86 Grodzisk stały Tak Sołectwa: Choszcze, Porzewnica, Skruda, Topór. Sołectwa: Gójszcz, Grodzisk
8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (hol główny), Szkolna 2 Mrozy stały Tak Mrozy ulice: Bolesława Prusa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Niedźwiadka, Pogodna, Pokoju wszystkie od 41 do 199, Semanowizna, Sosnowa, Tulipanowa, Urocza, Zdrojowa. Mrozy ulice : 200 - lecia Mrozów, Armii Krajowej, Jana Kilińskiego parzyste od 2 do 20, wszystkie od 21 do 62, Kolejowa, Leśna, Ogrodowa, Osiedlowa, Pokoju wszystkie od 3 do 40, Sadowa, Szkolna, Wesoła, Willowa parzyste od 2 do 36, Wolności, Wspólna wszystkie od 3 do 13
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (sala gimnastyczna), Szkolna 2 Mrozy stały Nie Mrozy ulice: Adama Mickiewicza wszystkie od 6 do 59, nieparzyste od 61 do 81, Boczna nieparzyste od 1 do 9, Jana Kilińskiego nieparzyste: od 3 do 13, Mikołaja Kopernika, Księżycowa, Polna, Słoneczna, św. Teresy, Wąska, Willowa nieparzyste: od 1 do 55, Wojska Polskiego. Mrozy ulice: Dobra, 3 Maja, Alternatywy, Adama Mickiewicza parzyste od 60 do 82, wszystkie od 83 do 177, Boczna wszystkie od 12 do końca, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cyprysowa, Letnia, Nowa, Wspólna wszystkie od 35 do 59, Złota. Sołectwa: Kruki, Wola Paprotnia
10 Mazowiecki Szpital im. dr. Teodora Dunina w Rudce Sp. z o. o., al. Teodora Dunina 1 Rudka szpital Nie Mazowiecki Szpital im. dr. Teodora Dunina w Rudce Sp. z o. o. przy al. Teodora Dunina 1, 05 - 320 Mrozy – odrębny obwód głosowania dla pacjentów szpitala w Rudce
1 Zespół Szkół im. H i K. Gnoińskich w Siennicy, ul. Mińska 38 Siennica stały Tak Siennica I, Siennica II
2 Remiza OSP w Łękawicy, 56 Łękawica stały Nie Boża Wola, Budy Łękawickie, Krzywica, Łękawica, Strugi Krzywickie, Swoboda, Wojciechówka-Julianów
3 Ochotnicza Straż Pożarna w Wólce Dłużewskiej, 15 Wólka Dłużewska stały Nie Bestwiny, Dłużew, Drożdżówka, Dzielnik, Kąty, Kulki-Ptaki, Lasomin, Majdan, Nowy Starogród, Starogród, Wólka Dłużewska
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siennicy, ul. Latowicka 16 Siennica stały Tak Borówek, Chełst, Dąbrowa, Gągolina, Kośminy, Nowe Zalesie, Nowodwór, Siennica III, Zalesie, Żaków
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Podstawowych w Nowej Pogorzeli, ul. Pałacowa 17 Nowa Pogorzel stały Nie Grzebowilk, Nowa Pogorzel, Pogorzel
6 Zespół Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych „Możesz więcej” w Nowym Zglechowie, 27 Nowy Zglechów stały Tak Nowodzielnik, Nowy Zglechów, Siodło, Świętochy, Zglechów, Żakówek
1 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie, ul. Szkolna 4a Stanisławów stały Tak Stanisławów
2 Szkoła Podstawowa w Pustelniku, ul. Szkolna 16 Pustelnik stały Tak Cisówka, Ciopan, Choiny, Goździówka, Łęka, Pustelnik, Wólka Wybraniecka, Zawiesiuchy
3 Szkoła Podstawowa w Ładzyniu, Szkolna 4 Ładzyń stały Nie Borek Czarniński, Czarna, Ładzyń, Szymankowszczyzna, Wólka Konstancja
4 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie, ul. Szkolna 4a Stanisławów stały Tak Legacz, Mały Stanisławów, Ołdakowizna, Papiernia, Prądzewo-Kopaczewo, Retków, Rządza, Suchowizna, Wólka Piecząca, Zalesie
5 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie, Szkolna 4 Stanisławów stały Nie Kolonie Stanisławów, Lubomin, Porąb, Sokóle, Wólka Czarnińska
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Idzikowskiego 2a Sulejówek stały Tak 11 Listopada nr. nieparzyste od 141 do końca i nr. parzyste od 130 do końca, Aleja Piłsudskiego nr. nieparzyste od 35 do końca i nr. parzyste od 12 do końca, Bp. Krasickiego nr. nieparzyste od 75 do końca i nr. parzyste 38 do końca, Broniewskiego, Czereśniowa, Czynu Społecznego nr. nieparzyste od 223 do końca i nr. parzyste od 208 do końca, Drobiarska, Dworcowa nr. nieparzyste od 109 do końca, Gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grottgera, Gwarna, Hotelowa, Idzikowskiego nr. nieparzyste od 11 do końca i nr. parzyste od 12 do końca, Jana III Sobieskiego nr. nieparzyste od 133 do końca i nr. parzyste od 94 do końca, Jasna, Kasprowicza nr. nieparzyste od 29 do końca i nr. parzyste od 36 do końca, Kasztanowa, Kolbego, Konwaliowa, Królewska, Krzywa, Leszczynowa, Malinowa, Mariańska, Matejki, Mieszka I, Miodowa, Moraczewskiego, Muzyczna, Orla, Paderewskiego nr. nieparzyste od 79 do końca, Piaskowa nr. nieparzyste od 1 do końca, Piękna, Podleśna, Poziomkowa, Puszkina, Rataja, Różana, Rzemieślnicza, Sasankowa, Sosnowa, Szklarniowa nr. nieparzyste od 17 do końca i nr. parzyste od 32 do końca, Świętojańska, Trakt Brzeski nr. parzyste od 52 do końca, Truskawkowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wodociągowa, Wrzosowa, Wspólna, Żeromskiego nr. nieparzyste od 77 do końca i nr. parzyste od 64 do końca, Żwirowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Idzikowskiego 2a Sulejówek stały Tak 11 Listopada nr. nieparzyste od 97 do 139 i nr. parzyste od 86 do 128, Aleja Piłsudskiego nr. nieparzyste od 11 do 33, Bogusławskiego nr. nieparzyste od 21 do końca i nr. parzyste od 6 do końca, Bp. Krasickiego nr. nieparzyste od 15 do 41 i nr. parzyste od 14 do 36, Dojazdowa, Dworcowa nr. nieparzyste od 73 do 107, Harcerska, Idzikowskiego bloki nr. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A i nr. nieparzyste od 1A do 7B, Jana III Sobieskiego nr. parzyste od 80 do 92, Kasprowicza nr. nieparzyste od 1 do 27 i nr. parzyste od 2 do 34, Kwiatowa, Legionów, Moniuszki nr. nieparzyste od 9 do końca i nr. parzyste od 16 do końca, Niepodległości nr. nieparzyste od 55 do końca i nr. parzyste od 52 do końca, Oleandrów, Osiedlowa, Paderewskiego nr. nieparzyste od 35 do 77 i nr. parzyste od 68 do 100, Piaskowa nr. parzyste od 2 do końca, Pierwszej Kadrowej, Prusa, Żeromskiego nr. parzyste od 2 do 32.
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Okuniewska 2 Sulejówek stały Tak 15 Sierpnia, Akacjowa, Aleja Piłsudskiego nr. nieparzyste od 1 do 9 i nr. parzyste od 2 do 10, Brzozowa, Dąbrówki, Dębowa, Fredry, Gdańska, Jodłowa, Kołłątaja, Kombatantów, Kormoranów, Krasińskiego nr. parzyste od 2 do końca, Krucza, Lipowa, Ludowa, Niemcewicza, Ogińskiego, Okuniewska, Piastowska, Plac Czarnieckiego bloki nr. 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 60, 61, 80, 81, 82, Plater, Pocztowa, Poligonowa, Poniatowskiego, Poprzeczna, Przechodnia, Ptasia, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Topolowa, Wiejska, Wrońskiego, Zaciszna, Zawiszy.
4 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Głowackiego 47 Sulejówek stały Nie 3 Maja nr. nieparzyste od 1 do 79 i nr. parzyste od 2 do 100, Armii Krajowej nr. nieparzyste od 1 do 87, Baryłki, Bema nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste 2E i 2H, Cieplaka, Dąbrowskiego nr. nieparzyste od 1 do 21 i nr. parzyste od 2 do 20, Głowackiego nr. nieparzyste od 1 do 27 i nr. parzyste od 2 do 38, Jagiellońska, Konarskiego nr. nieparzyste od 1 do 7 i nr. parzyste od 2 do 12, Krasińskiego nr. nieparzyste od 1 do końca, Krótka, Łukasińskiego nr. parzyste od 2 do 20, Małachowskiego, Niecała, Niemojewskiego nr. nieparzyste od 1 do 69 i nr. parzyste od 2 do 68A, Nowa nr. nieparzyste od 1 do 5 i nr. parzyste od 2 do 10, Orzeszkowej, Przybyszewskiego nr. nieparzyste od 1 do 7 i nr. parzyste od 2 do 12, Rejtana, Sejmowa nr. nieparzyste od 1 do 19 i nr. parzyste od 2 do 20, Spacerowa, Staszica, Szekspira nr. nieparzyste od 1 do 9A i nr. parzyste od 2 do 14, Szosowa nr. nieparzyste od 1 do końca i nr. parzyste od 2 do 30A, Świętochowskiego nr. nieparzyste od 1 do 71B i nr. parzyste od 2 do 76, Tuwima nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste od 2 do 10, Wyspiańskiego.
5 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Głowackiego 47 Sulejówek stały Nie 3 Maja nr. nieparzyste od 81 do końca i nr. parzyste od 102 do końca, Armii Krajowej nr. nieparzyste od 89 do końca i nr. parzyste od 96 do końca, Chopina nr. nieparzyste od 43 do końca i nr. parzyste od 42 do końca, Długa, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Klonowa, Leśna, Łomżyńska, Łukasińskiego nr. nieparzyste od 1 do 25, Mazowiecka, Miła, Mińska nr. nieparzyste od 1 do końca i nr. parzyste od 2 do 16, Niemojewskiego nr. nieparzyste od 71 do końca i nr. parzyste od 70 do końca, Nowa nr nieparzyste 7 i nr. parzyste od 12 do końca, Partyzantów, Pogodna, Sejmowa nr. nieparzyste od 21 do końca i nr. parzyste od 22 do końca, Słowackiego nr. nieparzyste od 53 do końca i nr. parzyste od 50 do końca, Szosowa nr. parzyste od 32 do końca, Świerkowa, Świętochowskiego nr. nieparzyste od 73 do końca i nr. parzyste od 78 do końca, Torfowa, Tramwajowa, Wąska nr. nieparzyste od 1 do 11A i nr. parzyste od 2 do 12, Wierzbowa, Zielona.
6 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Narutowicza 10 Sulejówek stały Tak 15 Września, Armii Krajowej nr. parzyste od 42 do 94, Bydgoska, Chełmska, Chopina nr. nieparzyste od 13 do 41 i nr. parzyste od 8 do 40, Cicha, Dąbrowskiego nr. nieparzyste od 23 do końca i nr. parzyste od 22 do końca, Grabińska, Grunwaldzka, Helska, Kielecka, Koszalińska, Krakowska, Kraszewskiego nr. nieparzyste od 15 do końca i nr. parzyste od 40 do końca, Lubelska, Łukasińskiego nr. nieparzyste od 27 do końca i nr. parzyste od 22 do końca, Magnoliowa, Magnuszewska, Mickiewicza nr. nieparzyste od 5 do końca i nr. parzyste od 6 do końca, Miedziana, Mińska nr. parzyste od 18 do końca, Narutowicza nr. nieparzyste od 29 do końca i nr. parzyste od 28 do końca, Norwida, Olsztyńska, Opolska, Płocka, Polna, Południowa, Poznańska, Przybyszewskiego nr. nieparzyste od 9 do końca, Sandomierska, Sienkiewicza, Słowackiego nr. nieparzyste od 7 do 51A i nr. parzyste od 10 do 48, Solskiego, Stalowa, Szczecińska, Szekspira nr. nieparzyste od 11 do końca i nr. parzyste od 16 do końca, Tetmajera nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 16 do końca, Tuwima nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 12 do końca, Warecka, Wąska nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 14 do końca, Wilsona nr. parzyste od 2 do końca, Wrocławska, Wyzwolenia, Zamojska, Żelazna.
7 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Narutowicza 10 Sulejówek stały Tak Armii Krajowej nr. parzyste od 2 do 40, Bema nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 2 do końca bez 2E i 2H, Chopina nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste od 2 do 6, Głowackiego nr. nieparzyste od 29 do końca i nr. parzyste od 40 do końca, Hallera, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konarskiego nr. nieparzyste od 9 do końca, Konopnickiej, Kopernika, Kraszewskiego nr. nieparzyste od 1 do 13 i nr. parzyste od 2 do 38, Księdza Ignacego Skorupki, Mickiewicza nr. nieparzyste od 1 do 3 i nr. parzyste od 2 do 4, Nałkowskiej, Narutowicza nr. nieparzyste od 1 do 27 i nr. parzyste od 2 do 26, Przybyszewskiego nr. parzyste od 14 do końca, Słowackiego nr. nieparzyste od 1 do 5 i nr. parzyste od 2 do 8, Szaserów, Tetmajera nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste od 2 do 14, Wilsona nr. nieparzyste od 1 do końca, Zelwerowicza.
8 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Paderewskiego 29 Sulejówek stały Nie Andersa, Asfaltowa, Bagno, Brzezińska, Czynu Społecznego nr. nieparzyste od 1 do 221 i nr. parzyste od 2 do 202, Dąbka, Dobrzańskiego, Dzika, Francuska, Graniczna, Grudzińskiego, Jaśminowa, Kleeberga, Kolejowa, Ks. Popiełuszki, Kutrzeby, Lema, Łąkowa, Maczka, Maków Polnych, Małego Księcia, Ogrodnicza, Okrzei, Olszyny, Przejazd nr. nieparzyste od 1 do końca, Sielankowa, Sosabowskiego, Starych Dębów, Sucharskiego, Szczęśliwa, Szklarniowa nr. nieparzyste od 1 do 15 i nr. parzyste od 2 do 30, Tęczowa, Trakt Brzeski nr. parzyste od 2 do 50, Traugutta, Wenecka.
9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Paderewskiego 29 Sulejówek stały Nie 11 Listopada nr. nieparzyste od 1 do 95 i nr. parzyste od 2 do 84, Baczyńskiego, Batorego, Bp. Krasickiego nr. nieparzyste od 43 do 73, Bogusławskiego nr. nieparzyste od 1 do 19A i nr. parzyste od 2 do 4, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Dworcowa nr. nieparzyste od 1 do 71, Dzielna, Grabskiego, Iwaszkiewicza, Jana III Sobieskiego nr. nieparzyste od 1 do 131A i nr. parzyste od 2 do 78, Jedności, Kalinowa, Kardynała Wyszyńskiego, Kossaka, Kościuszki, Ks. Korysia, Ks. Twardowskiego, Łączna, Młodości, Mokra, Moniuszki nr. nieparzyste od 1 do 7B i nr. parzyste od 2 do 14A, Mysia, Niepodległości nr. nieparzyste od 1 do 53 i nr. parzyste od 2 do 50, Okulickiego, Paca, Paderewskiego nr. nieparzyste od 1 do 33 i nr. parzyste od 2 do 66, Prosta, Przejazd nr. parzyste od 2 do końca, Przybosia, Rtm. Pileckiego, Sikorskiego, Spokojna, Starzyńskiego, Szkolna, Szymanowskiego, Żeromskiego nr. nieparzyste od 1 do 75 i nr. parzyste od 34 do 62, Żurawska.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto: Mińsk Mazowiecki 7 30 768 4 36
0.0000020000Nr 2 Miasto: Sulejówek 3 15 425 4 20
0.0000030000Nr 3 Gmina: Dębe Wielkie, Halinów 5 19 808 4 27
0.0000040000Nr 4 Gmina: Mińsk Mazowiecki, Stanisławów 4 17 104 4 24
0.0000050000Nr 5 Gmina: Dobre, Jakubów, Kałuszyn 3 13 564 4 20
0.0000060000Nr 6 Gmina: Cegłów, Latowicz, Mrozy, Siennica 5 21 891 4 28
Podsumowanie 27 118 560 24 155

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 5 7 6 5 7 39
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 9 5 6 6 5 7 38
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 5 7 6 5 7 39
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT KWW TWÓJ POWIAT 9 5 7 6 5 7 39

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 30 809 18 064 18 058 58.61% 0.05861
17 525 97.05% 0.09705
Tak
2 15 381 9 500 9 507 61.81% 0.06181
9 198 96.75% 0.09675
Tak
3 19 816 10 144 10 144 51.19% 0.05119
9 764 96.25% 0.09625
Tak
4 17 091 9 664 9 653 56.48% 0.05648
9 180 95.10% 0.0951
Tak
5 13 553 7 892 7 886 58.19% 0.05819
7 346 93.15% 0.09315
Tak
6 21 814 11 813 11 822 54.19% 0.05419
11 204 94.77% 0.09477
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 21 141 39 32.92% 0.03292
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 5 962 38 9.28% 0.00928
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 425 39 36.48% 0.03648
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT 13 689 39 21.32% 0.02132

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 21 141 39 10 32.92% 0.03292
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 5 962 38 0 9.28% 0.00928
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 23 425 39 11 36.48% 0.03648
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT 13 689 39 6 21.32% 0.02132
Tak

Rada Powiatu Mińskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KRUSIEWICZ Mirosław 2 111 12.05% 0.01205
Tak
1 4 2 CICHOŃ Alicja Emilia 1 241 7.08% 0.00708
Tak
1 4 3 WYSZOGRODZKI Grzegorz 819 4.67% 0.00467
Nie
1 4 4 SAMOCIUK Mirosław Janusz 920 5.25% 0.00525
Nie
1 4 5 ALBRECHCIŃSKA Barbara 314 1.79% 0.00179
Nie
1 4 6 SMUGA Robert 1 186 6.77% 0.00677
Tak
1 4 7 ANDRZEJEWSKA Elżbieta Maria 209 1.19% 0.00119
Nie
1 4 8 SZCZERBA Ewa 324 1.85% 0.00185
Nie
1 4 9 CELEJ Leszek 991 5.65% 0.00565
Tak
1 8 1 GĄGOL Jakub 293 1.67% 0.00167
Nie
1 8 2 GRUBA Tomasz 121 0.69% 0.00069
Nie
1 8 3 REDUCH Izabela 103 0.59% 0.00059
Nie
1 8 4 WOJTCZYK Łukasz 311 1.77% 0.00177
Nie
1 8 5 PISZCZEK Robert 132 0.75% 0.00075
Nie
1 8 6 SIERHEJ Karolina 48 0.27% 0.00027
Nie
1 8 7 ROMANYSZYN Lena Katarzyna 29 0.17% 0.00017
Nie
1 8 8 KOKOSZKA Paulina 89 0.51% 0.00051
Nie
1 8 9 MATWIEJ Damian 150 0.86% 0.00086
Nie
1 10 1 CZYŻEWSKA Anna Halina 2 325 13.27% 0.01327
Tak
1 10 2 STĘPIEŃ Piotr Ryszard 931 5.31% 0.00531
Tak
1 10 3 GĄSIOR Dariusz 595 3.40% 0.0034
Nie
1 10 4 WIECZOREK Elżbieta Zofia 323 1.84% 0.00184
Nie
1 10 5 SITKIEWICZ Damian Emil 140 0.80% 0.0008
Nie
1 10 6 DMOWSKA Bożena Aniela 428 2.44% 0.00244
Nie
1 10 7 KRÓLAK Paweł Dariusz 326 1.86% 0.00186
Nie
1 10 8 MARKIEWICZ Łukasz Krzysztof 145 0.83% 0.00083
Nie
1 10 9 BRYZEK-MUSZYŃSKA Edyta Danuta 213 1.22% 0.00122
Nie
1 15 1 GRZESIAK Zbigniew 923 5.27% 0.00527
Tak
1 15 2 TARCZYŃSKI Zdzisław 464 2.65% 0.00265
Nie
1 15 3 TRĘDA Mirosława 164 0.94% 0.00094
Nie
1 15 4 KOWSZUN Justyna Katarzyna 80 0.46% 0.00046
Nie
1 15 5 SKIBA Zdzisław 89 0.51% 0.00051
Nie
1 15 6 BREWCZYŃSKA Edyta 194 1.11% 0.00111
Nie
1 15 7 MROCZEK Antoni Piotr 151 0.86% 0.00086
Nie
1 15 8 NALEWKA Kamil 233 1.33% 0.00133
Nie
1 15 9 ROMBEL Małgorzata 410 2.34% 0.00234
Nie
2 4 1 KIKOLSKI Witold Stefan 1 790 19.46% 0.01946
Tak
2 4 2 GRUZIŃSKA Grażyna Irena 651 7.08% 0.00708
Nie
2 4 3 FALUTA Anna 323 3.51% 0.00351
Nie
2 4 4 ADUSZKIEWICZ Elżbieta Maria 296 3.22% 0.00322
Nie
2 4 5 MARKOWSKI Wojciech Tadeusz 198 2.15% 0.00215
Nie
2 8 1 WILEWSKI Piotr 266 2.89% 0.00289
Nie
2 8 2 STEFANIUK Beata 176 1.91% 0.00191
Nie
2 8 3 ZABŁOCKA-GASEK Agnieszka Katarzyna 78 0.85% 0.00085
Nie
2 8 4 PEŁKA Dariusz 75 0.82% 0.00082
Nie
2 8 5 DĘBSKA Alina 118 1.28% 0.00128
Nie
2 10 1 BOGUCKI Łukasz Piotr 2 095 22.78% 0.02278
Tak
2 10 2 MORAWSKA Hanna 401 4.36% 0.00436
Nie
2 10 3 WASIELKIEWICZ Elżbieta 598 6.50% 0.0065
Tak
2 10 4 MATUSZEWSKI Michał Jerzy 485 5.27% 0.00527
Nie
2 10 5 SAKOWSKA Adriana 209 2.27% 0.00227
Nie
2 15 1 ORZECHOWSKI Mirosław 586 6.37% 0.00637
Nie
2 15 2 PAZIO Zbigniew Marian 341 3.71% 0.00371
Nie
2 15 3 WŁODARSKA Barbara Zuzanna 151 1.64% 0.00164
Nie
2 15 4 TURLEJ Angielika Edyta 139 1.51% 0.00151
Nie
2 15 5 NIEDŹWIEDZKA Beata 222 2.41% 0.00241
Nie
3 4 1 GRUBEK Robert Henryk 1 607 16.46% 0.01646
Tak
3 4 2 GAŃKO Katarzyna Bogusława 435 4.46% 0.00446
Tak
3 4 3 DOBOSIEWICZ Dorota 238 2.44% 0.00244
Nie
3 4 4 TROJANOWSKA Janina Franciszka 62 0.63% 0.00063
Nie
3 4 5 GÓRNIK Krzysztof 257 2.63% 0.00263
Nie
3 4 6 RUPNIEWSKA Monika Agata 269 2.76% 0.00276
Nie
3 4 7 ROMANOWSKI Bogdan 211 2.16% 0.00216
Nie
3 8 1 MIELCARZ Łukasz 228 2.34% 0.00234
Nie
3 8 2 WOŚ Katarzyna 387 3.96% 0.00396
Nie
3 8 3 LEWANDOWSKA Ada Wiktoria 152 1.56% 0.00156
Nie
3 8 4 MIELCARZ Marcin Paweł 32 0.33% 0.00033
Nie
3 8 5 DOBOSIEWICZ Jolanta Agnieszka 84 0.86% 0.00086
Nie
3 8 6 LIPIŃSKI Andrzej 65 0.67% 0.00067
Nie
3 10 1 WIECZOREK Piotr Daniel 1 309 13.41% 0.01341
Tak
3 10 2 GOŹDZIEWSKA Katarzyna Maria 855 8.76% 0.00876
Tak
3 10 3 RUCIŃSKA Ewa 569 5.83% 0.00583
Nie
3 10 4 WODNICKA Hanna Zofia 269 2.76% 0.00276
Nie
3 10 5 JANCZAREK Henryka Wiktoria 184 1.88% 0.00188
Nie
3 10 6 LUDWINIAK Adam 510 5.22% 0.00522
Nie
3 10 7 GAŃKO Grzegorz 537 5.50% 0.0055
Nie
3 15 1 PIASECKI Ireneusz 565 5.79% 0.00579
Tak
3 15 2 REK Krzysztof 329 3.37% 0.00337
Nie
3 15 3 GAŃKO Ewa 242 2.48% 0.00248
Nie
3 15 4 MIROS Dorota 128 1.31% 0.00131
Nie
3 15 5 KASANJI-MILONGO Justin 60 0.61% 0.00061
Nie
3 15 6 BAKUŁA Alicja Teresa 103 1.05% 0.00105
Nie
3 15 7 MUCHA Sebastian 77 0.79% 0.00079
Nie
4 4 1 ZDANOWICZ Leonard 696 7.58% 0.00758
Tak
4 4 2 PUCELAK Zbigniew 525 5.72% 0.00572
Nie
4 4 3 PYRZANOWSKA Beata 312 3.40% 0.0034
Nie
4 4 4 KUĆ Teresa Wanda 161 1.75% 0.00175
Nie
4 4 5 PIWEK Robert 101 1.10% 0.0011
Nie
4 4 6 WITOWSKA Mariola Hanna 108 1.18% 0.00118
Nie
4 8 1 SULEWSKI Adam 608 6.62% 0.00662
Nie
4 8 2 KESLER Jacek 88 0.96% 0.00096
Nie
4 8 3 CYRAN Elżbieta 120 1.31% 0.00131
Nie
4 8 4 ZAWADA Wojciech 163 1.78% 0.00178
Nie
4 8 5 PACYGA-GLANOWSKA Urszula 124 1.35% 0.00135
Nie
4 8 6 WĄSOWSKA Beata 96 1.05% 0.00105
Nie
4 10 1 PŁOCHOCKI Krzysztof 1 361 14.83% 0.01483
Tak
4 10 2 PUSTOŁA Piotr 966 10.52% 0.01052
Tak
4 10 3 KAIM Katarzyna 191 2.08% 0.00208
Nie
4 10 4 MICHALAK Teresa 271 2.95% 0.00295
Nie
4 10 5 WASILEWSKA Karolina 295 3.21% 0.00321
Nie
4 10 6 MIELCARZ Piotr Arkadiusz 151 1.64% 0.00164
Nie
4 15 1 TARCZYŃSKI Antoni Jan 1 995 21.73% 0.02173
Tak
4 15 2 PRUS Kazimierz 258 2.81% 0.00281
Nie
4 15 3 JANICKA Joanna 57 0.62% 0.00062
Nie
4 15 4 WIECZOREK Janusz Jacek 142 1.55% 0.00155
Nie
4 15 5 SŁOWIK Anna 281 3.06% 0.00306
Nie
4 15 6 PRZYBYSZ Anna Jadwiga 110 1.20% 0.0012
Nie
5 4 1 RASTAWICKI Wojciech 724 9.86% 0.00986
Tak
5 4 2 BASTJAN Martyna Monika 231 3.14% 0.00314
Nie
5 4 3 WOCIAL Jan 294 4.00% 0.004
Nie
5 4 4 PLESZCZYŃSKA-SOBIEPANEK Barbara Elżbieta 142 1.93% 0.00193
Nie
5 4 5 PRZYBYŁKO Dariusz 321 4.37% 0.00437
Nie
5 8 1 CHMIELEWSKI Piotr 981 13.35% 0.01335
Nie
5 8 2 MICHALCZUK Anna 64 0.87% 0.00087
Nie
5 8 3 KOŚCIESZA Emil 57 0.78% 0.00078
Nie
5 8 4 DZWONKOWSKA Małgorzata 36 0.49% 0.00049
Nie
5 8 5 JANKOWSKI Jacek 25 0.34% 0.00034
Nie
5 10 1 KRASUSKI Andrzej 842 11.46% 0.01146
Tak
5 10 2 MROCZEK Waldemar Janusz 731 9.95% 0.00995
Nie
5 10 3 KOWALCZYK Karolina 156 2.12% 0.00212
Nie
5 10 4 ŚLEDZIEWSKA Małgorzata 249 3.39% 0.00339
Nie
5 10 5 ZIELIŃSKA Katarzyna 473 6.44% 0.00644
Nie
5 15 1 PACHNIK Marek Jerzy 923 12.56% 0.01256
Tak
5 15 2 GOŹLIŃSKI Marcin 236 3.21% 0.00321
Nie
5 15 3 DOMAŃSKA Lidia 415 5.65% 0.00565
Nie
5 15 4 ZAPERTA Barbara Danuta 130 1.77% 0.00177
Nie
5 15 5 BARTNICKI Wincenty Jan 316 4.30% 0.0043
Nie
6 4 1 ZIELIŃSKI Grzegorz 897 8.01% 0.00801
Nie
6 4 2 WÓJCIK Teodora 444 3.96% 0.00396
Nie
6 4 3 PIENIAK Andrzej Robert 970 8.66% 0.00866
Tak
6 4 4 KORZEŃ Wojciech 197 1.76% 0.00176
Nie
6 4 5 SZUBA Barbara Eugenia 115 1.03% 0.00103
Nie
6 4 6 LEGAT Marta 149 1.33% 0.00133
Nie
6 4 7 PIŁATKOWSKI Zbigniew 302 2.70% 0.0027
Nie
6 8 1 ROMANYSZYN Tomasz 123 1.10% 0.0011
Nie
6 8 2 SABAK Lilla 200 1.79% 0.00179
Nie
6 8 3 HAWRYLUK Urszula Maria 66 0.59% 0.00059
Nie
6 8 4 KOWALSKA Mariola Elżbieta 30 0.27% 0.00027
Nie
6 8 5 PILICH Jacek 140 1.25% 0.00125
Nie
6 8 6 ŻUKOWSKA Agnieszka 65 0.58% 0.00058
Nie
6 8 7 SIERHEJ Konrad 39 0.35% 0.00035
Nie
6 10 1 WIELGOS Norbert 881 7.86% 0.00786
Nie
6 10 2 WALAS Beata 889 7.93% 0.00793
Tak
6 10 3 WRÓBLEWSKI Janusz Franciszek 501 4.47% 0.00447
Nie
6 10 4 ANUSZ-GASZEWSKA Edyta Lucyna 937 8.36% 0.00836
Tak
6 10 5 HARDEJ Bożena 433 3.86% 0.00386
Nie
6 10 6 UŚCIŃSKA Anna Helena 176 1.57% 0.00157
Nie
6 10 7 JACKOWSKI Robert 475 4.24% 0.00424
Nie
6 15 1 JUSZCZAK Wojciech 918 8.19% 0.00819
Tak
6 15 2 KSIĘŻOPOLSKI Henryk Józef 776 6.93% 0.00693
Tak
6 15 3 GRZEGRZUŁKA Arkadiusz 488 4.36% 0.00436
Nie
6 15 4 CHOLEWIŃSKA-MICHALCZYK Justyna 228 2.03% 0.00203
Nie
6 15 5 WALAS Beata 188 1.68% 0.00168
Nie
6 15 6 KANIA Paweł Artur 397 3.54% 0.00354
Nie
6 15 7 PAPIŃSKA Joanna 180 1.61% 0.00161
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Miński - ogółem 14 228 189 150 327 118 560 104 8 5
Gminy ogółem 13 201 183 150 327 118 560 104 8 5
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 3 39 021 30 768 22 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 12 180 180 111 306 87 792 82 8 4 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 24 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 12 1
Ogółem 36 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 155 77 50% 78 50%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 97 43 44% 54 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 408 129 32% 279 68%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 19 3 16% 16 84%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 10 0 0% 10 100%
Ogółem 660 249 38% 411 62%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 48 47 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 47 47 48
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 49 50 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 45 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 46 46
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 57 17 30% 40 70%
30-39 142 57 40% 85 60%
40-59 314 114 36% 200 64%
60+ 147 61 42% 86 59%
Ogółem 660 249 38% 411 62%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 5 0 0% 5 100%
40-59 19 3 16% 16 84%
60+ 4 0 0% 4 100%
Ogółem 29 3 10% 26 90%