Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 8 580
Wyborców 6 991
Obwodów 10
  • Wybory do Rady Miejskiej w Mrozach
  • Wybory Burmistrza Mrozów
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Remiza OSP w Lipinach, 37 Lipiny stały Tak Sołectwa: Borki, Dębowce, Lipiny
2 Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, ul. Szkolna 8 Jeruzal stały Tak Sołectwa: Jeruzal, Łukówiec, Płomieniec
3 Budynek administracyjny przy remizie OSP w Małej Wsi, 79A Mała Wieś stały Nie Sołectwa: Kołacz, Kuflew, Mała Wieś
4 Świetlica wiejska w Dąbrowie, 87 Dąbrowa stały Nie Sołectwa: Dąbrowa, Sokolnik
5 Remiza OSP w Guzewie, 105 Guzew stały Nie Sołectwa: Guzew, Lubomin, Natolin, Trojanów
6 Zespół Szkół w Mrozach, Licealna 3 Mrozy stały Tak Sołectwa: Rudka, Wola Rafałowska. Mrozy ulice: Bajkowa, Długa, Familijna, Jaśminowa, Kopalniana, Krótka, Krzywa, Kubusia Puchatka, Mała, Nadrzeczna parzyste: od 22 do 28, wszystkie od 39 do 79, Okólna, Okrężna, Piaskowa, Prosta, Przechodnia, Spokojna, Wrzosowa, Zachodnia, Żwirowa. Mrozy ulice: Akacjowa, Górna, Graniczna, Jana Kochanowskiego, Klonowa, Licealna, Nadrzeczna wszystkie: od 1 do 21, nieparzyste: od 23 do 37, Olszowa, Sportowa, Spółdzielcza, Tartaczna, Wolska, Zwycięstwa
7 Szkoła Podstawowa w Grodzisku, Mazowiecka 86 Grodzisk stały Tak Sołectwa: Choszcze, Porzewnica, Skruda, Topór. Sołectwa: Gójszcz, Grodzisk
8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (hol główny), Szkolna 2 Mrozy stały Tak Mrozy ulice: Bolesława Prusa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Niedźwiadka, Pogodna, Pokoju wszystkie od 41 do 199, Semanowizna, Sosnowa, Tulipanowa, Urocza, Zdrojowa. Mrozy ulice : 200 - lecia Mrozów, Armii Krajowej, Jana Kilińskiego parzyste od 2 do 20, wszystkie od 21 do 62, Kolejowa, Leśna, Ogrodowa, Osiedlowa, Pokoju wszystkie od 3 do 40, Sadowa, Szkolna, Wesoła, Willowa parzyste od 2 do 36, Wolności, Wspólna wszystkie od 3 do 13
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (sala gimnastyczna), Szkolna 2 Mrozy stały Nie Mrozy ulice: Adama Mickiewicza wszystkie od 6 do 59, nieparzyste od 61 do 81, Boczna nieparzyste od 1 do 9, Jana Kilińskiego nieparzyste: od 3 do 13, Mikołaja Kopernika, Księżycowa, Polna, Słoneczna, św. Teresy, Wąska, Willowa nieparzyste: od 1 do 55, Wojska Polskiego. Mrozy ulice: Dobra, 3 Maja, Alternatywy, Adama Mickiewicza parzyste od 60 do 82, wszystkie od 83 do 177, Boczna wszystkie od 12 do końca, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cyprysowa, Letnia, Nowa, Wspólna wszystkie od 35 do 59, Złota. Sołectwa: Kruki, Wola Paprotnia
10 Mazowiecki Szpital im. dr. Teodora Dunina w Rudce Sp. z o. o., al. Teodora Dunina 1 Rudka szpital Nie Mazowiecki Szpital im. dr. Teodora Dunina w Rudce Sp. z o. o. przy al. Teodora Dunina 1, 05 - 320 Mrozy – odrębny obwód głosowania dla pacjentów szpitala w Rudce

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Borki, Dębowce, Lipiny 1 483 2 2
0.0000020000Nr 2 Jeruzal, Łukówiec, Płomieniec 1 596 2 2
0.0000030000Nr 3 Kołacz, Kuflew, Mała Wieś 1 510 2 2
0.0000040000Nr 4 Dąbrowa, Sokolnik 1 468 3 3
0.0000050000Nr 5 Guzew, Lubomin, Natolin, Trojanów 1 410 2 2
0.0000060000Nr 6 Rudka, Wola Rafałowska 1 573 2 2
0.0000070000Nr 7 Choszcze, Porzewnica, Skruda, Topór 1 262 3 3
0.0000080000Nr 8 Gójszcz, Grodzisk 1 634 4 4
0.0000090000Nr 9 Mrozy ulice: Bajkowa, Długa, Familijna, Jaśminowa, Kopalniana, Krótka, Krzywa, Kubusia Puchatka, Mała, Nadrzeczna parzyste od 22 do 28, wszystkie od 39 do 79, Okólna, Okrężna, Piaskowa, Prosta, Przechodnia, Spokojna, Wrzosowa, Zachodnia, Żwirowa 1 504 1 1
0.0000100000Nr 10 Mrozy ulice: Akacjowa, Górna, Graniczna, Jana Kochanowskiego, Klonowa, Licealna, Nadrzeczna wszystkie od 1 - 21, nieparzyste od 23 do 37, Olszowa, Sportowa, Spółdzielcza, Tartaczna, Wolska, Zwycięstwa 1 494 3 3
0.0000110000Nr 11 Mrozy ulice: Bolesława Prusa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Niedźwiadka, Pogodna, Pokoju wszystkie od 41 do 199, Semanowizna, Sosnowa, Tulipanowa, Urocza, Zdrojowa 1 437 2 2
0.0000120000Nr 12 Mrozy ulice : 200 - Lecia Mrozów, Armii Krajowej, Jana Kilińskiego parzyste od 2 do 20, wszystkie od 21 - 62, Kolejowa, Leśna, Ogrodowa, Osiedlowa, Pokoju wszystkie od 3 do 40, Sadowa, Szkolna, Wesoła, Willowa parzyste od 2 do 36, Wolności, Wspólna wszystkie od 3 do 13 1 532 2 2
0.0000130000Nr 13 Mrozy ulice: Adama Mickiewicza wszystkie od 6 do 59, nieparzyste od 61 do 81, Boczna nieparzyste od 1 do 9, Jana Kilińskiego nieparzyste od 3 do 13, Mikołaja Kopernika, Księżycowa, Polna, Słoneczna, św. Teresy, Wąska, Willowa nieparzyste od 1 do 55, Wojska Polskiego 1 430 2 2
0.0000140000Nr 14 Mrozy ulice: Dobra, 3 Maja, Alternatywy, Adama Mickiewicza parzyste od 60 do 82, wszystkie od 83 do 177, Boczna wszystkie od 12 do końca, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cyprysowa, Letnia, Nowa, Wspólna wszystkie od 35 do 59, Złota 1 385 2 2
0.0000150000Nr 15 Kruki, Wola Paprotnia 1 273 3 3
Podsumowanie 15 6 991 35 35

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 1 1 1 1 1 5
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MROZY KWW NASZA GMINA MROZY 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 LASKOWSKI Krzysztof Piotr 41 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MROZY Mrozy
1 JASZCZUK Dariusz 57 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Grodzisk
3 RÓŻYCKI Sylwester 57 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Mrozy

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 483 194 194 40.17% 0.04017
187 96.39% 0.09639
Tak
2 596 271 271 45.47% 0.04547
267 98.52% 0.09852
Tak
3 510 224 224 43.92% 0.04392
217 96.88% 0.09688
Tak
4 468 196 196 41.88% 0.04188
191 97.45% 0.09745
Tak
5 410 208 208 50.73% 0.05073
204 98.08% 0.09808
Tak
6 435 235 235 54.02% 0.05402
228 97.02% 0.09702
Tak
7 262 125 125 47.71% 0.04771
122 97.60% 0.0976
Tak
8 634 329 329 51.89% 0.05189
322 97.87% 0.09787
Tak
9 Bez głosowania Nie
10 494 343 343 69.43% 0.06943
332 96.79% 0.09679
Tak
11 437 282 282 64.53% 0.06453
265 93.97% 0.09397
Tak
12 532 329 329 61.84% 0.06184
328 99.70% 0.0997
Tak
13 430 279 279 64.88% 0.06488
263 94.27% 0.09427
Tak
14 385 218 218 56.62% 0.05662
209 95.87% 0.09587
Tak
15 273 152 152 55.68% 0.05568
146 96.05% 0.09605
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 435 5 13.26% 0.01326
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 622 9 18.96% 0.01896
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM 1 373 11 41.85% 0.04185
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MROZY 851 9 25.94% 0.02594

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 435 5 2 13.26% 0.01326
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 622 9 1 18.96% 0.01896
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM 1 373 11 10 41.85% 0.04185
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MROZY 851 9 2 25.94% 0.02594

Rada Miejska w Mrozach - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 16 16 KULESZA Mirosław 95 50.80% 0.0508
Tak
1 17 17 MICHALSKI Jan 92 49.20% 0.0492
Nie
2 2 2 ŚWIĄTEK Adam Andrzej 164 61.42% 0.06142
Tak
2 17 17 POLANKIEWICZ Grzegorz 103 38.58% 0.03858
Nie
3 10 10 PIWOWARCZYK Zdzisław Adam 109 50.23% 0.05023
Tak
3 16 16 SĘKTAS Kazimierz Henryk 108 49.77% 0.04977
Nie
4 2 2 GAŁĄZKA Agnieszka Anna 70 36.65% 0.03665
Nie
4 10 10 ARASZKIEWICZ Zdzisław Marian 46 24.08% 0.02408
Nie
4 16 16 OSIŃSKA Henryka 75 39.27% 0.03927
Tak
5 2 2 SĘKTAS Jarosław Marcin 103 50.49% 0.05049
Tak
5 10 10 SĘKTAS Zdzisław 101 49.51% 0.04951
Nie
6 10 10 TROJANOWSKA Ewa 100 43.86% 0.04386
Nie
6 17 17 SZELĄG Mariusz 128 56.14% 0.05614
Tak
7 2 2 ABRAMOWSKA Bożena Stanisława 18 14.75% 0.01475
Nie
7 10 10 TKACZYK Mieczysław 7 5.74% 0.00574
Nie
7 16 16 RUTKA Waldemar Marian 97 79.51% 0.07951
Tak
8 2 2 WITON Monika 80 24.84% 0.02484
Nie
8 10 10 MARKOWICZ Zofia Teresa 31 9.63% 0.00963
Nie
8 16 16 STANDZIAK Tadeusz 88 27.33% 0.02733
Nie
8 17 17 WAŃKO Wojciech 123 38.20% 0.0382
Tak
9 16 16 SEKULAR Mirosława Joanna Bez głosowania Tak
10 10 10 SEKULAR Ewa Danuta 89 26.81% 0.02681
Nie
10 16 16 RUDKA Marek Karol 167 50.30% 0.0503
Tak
10 17 17 FRĄCZ Andrzej Zbigniew 76 22.89% 0.02289
Nie
11 16 16 ZAWADZKI Mariusz 168 63.40% 0.0634
Tak
11 17 17 LASKOWSKI Krzysztof Piotr 97 36.60% 0.0366
Nie
12 16 16 BRODA Jan 221 67.38% 0.06738
Tak
12 17 17 PATEZA Leon Marcin 107 32.62% 0.03262
Nie
13 10 10 RATUSKI Rafał 99 37.64% 0.03764
Nie
13 16 16 SKORYS Halina Maria 164 62.36% 0.06236
Tak
14 16 16 KAZIMIERSKI Mateusz 117 55.98% 0.05598
Tak
14 17 17 LEWANDOWSKA Anna 92 44.02% 0.04402
Nie
15 10 10 KALINOWSKI Edward 40 27.40% 0.0274
Nie
15 16 16 RUDNIK Anna 73 50.00% 0.05
Tak
15 17 17 PODGÓRSKI Leszek 33 22.60% 0.0226
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 JASZCZUK Dariusz 57 wyższe Grodzisk, 2 633 71.92 Tak
2 LASKOWSKI Krzysztof Piotr 41 średnie Mrozy, 401 10.95 Nie
3 RÓŻYCKI Sylwester 57 wyższe Mrozy, 627 17.13 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Remiza OSP w Lipinach, 37 Lipiny stały 483 194 194 40.17% 0.04017
190 97.94%
2 Szkoła Podstawowa w Jeruzalu, ul. Szkolna 8 Jeruzal stały 596 270 270 45.30% 0.0453
269 99.63%
3 Budynek administracyjny przy remizie OSP w Małej Wsi, 79A Mała Wieś stały 510 223 223 43.73% 0.04373
221 99.10%
4 Świetlica wiejska w Dąbrowie, 87 Dąbrowa stały 468 196 196 41.88% 0.04188
193 98.47%
5 Remiza OSP w Guzewie, 105 Guzew stały 410 208 208 50.73% 0.05073
203 97.60%
6 Zespół Szkół w Mrozach, Licealna 3 Mrozy stały 1 423 886 886 62.26% 0.06226
878 99.10%
7 Szkoła Podstawowa w Grodzisku, Mazowiecka 86 Grodzisk stały 896 455 455 50.78% 0.05078
451 99.12%
8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (hol główny), Szkolna 2 Mrozy stały 969 611 611 63.05% 0.06305
607 99.35%
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (sala gimnastyczna), Szkolna 2 Mrozy stały 1 088 648 648 59.56% 0.05956
641 98.92%
10 Mazowiecki Szpital im. dr. Teodora Dunina w Rudce Sp. z o. o., al. Teodora Dunina 1 Rudka szpital 16 8 8 50.00% 0.05
8 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 8 580 6 991 10 1