Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 39 021
Wyborców 30 768
Obwodów 22
  • Wybory do Rady Miasta Mińsk Mazowiecki
  • Wybory Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego, ul. Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki stały Nie ARYNOWSKA, BAGNISTA, BRATNIA, CIENISTA, EMILII PLATER, GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, KRESOWA, KRÓLEWIECKA, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI, KWIATOWA, MAJOWA, MAŁOPOLSKA, MARCINA BORELOWSKIEGO, MAZURSKA, MIESZKA I, NOWY ŚWIAT od 35 do końca numery nieparzyste i od 66 do końca numery parzyste, PIASTA, POR. WŁADYSŁAWA KLIMASZEWSKIEGO, POR. LUDWIKA WOLAŃSKIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKA od 47 do końca numery nieparzyste i od 48 do końca numery parzyste, WSPÓLNA, ZIEMOWITA, ZYGMUNTOWSKA
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Budowlana 2 Mińsk Mazowiecki stały Nie BOCZNA od 11 do końca numery nieparzyste i od 18 do końca numery parzyste, BOHATERÓW MONTE CASSINO, CHABROWA, DĘBOWA, FELIKSA RAWSKIEGO, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GRABOWA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANKA PARUZELA JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JASNA, KARPATCZYKÓW, KOŁOWA, LEŚNA, OBROŃCÓW TOBRUKU, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, SŁONECZNA, SZCZECIŃSKA od 23 do końca numery nieparzyste i od 12 do końca numery parzyste, ZUZANNY MAŁASZCZYCKIEJ
3 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego, ul. Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki stały Nie ELIZY ORZESZKOWEJ od 23 do końca numery nieparzyste i od 34 do końca numery parzyste, HENRYKA SIENKIEWICZA, JAGIELLOŃSKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO od 1 do 19 numery nieparzyste i od 2 do 2C numery parzyste, KARPACKA, KASZUBSKA, LITEWSKA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, NOWY ŚWIAT od 1 do 33 numery nieparzyste i od 2 do 64 numery parzyste, POMORSKA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SUDECKA, ŚLĄSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA od 1 do 45 numery nieparzyste i od 2 do 46 numery parzyste, TARGOWA, TATRZAŃSKA, UROCZA, WARSZAWSKA od 1 do 81 numery nieparzyste, WARSZAWSKIE PRZEDMIEŚCIE, WIELKOPOLSKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ZACISZE
4 Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym Nr 4 im. Urszuli Smoczyńskiej, ul. Juliana Tuwima 2 Mińsk Mazowiecki stały Tak 11 LISTOPADA od 1 do końca numery nieparzyste i od 6 do końca numery parzyste, BOCZNA od 1 do 9A numery nieparzyste i od 2 do 16 numery parzyste, BUDOWLANA od 1 do końca numery nieparzyste, od 6 do końca numery parzyste, GDAŃSKA, GNIEŹNIEŃSKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO od 21 do końca numery nieparzyste i od 4 do końca numery parzyste, JULIANA TUWIMA, KRÓTKA, MAJĄTKOWA, OLSZTYŃSKA, SZCZECIŃSKA od 1 do 21 numery nieparzyste i od 2 do 10 numery parzyste, TORUŃSKA
5 Miejski Dom Kultury, ul. Warszawska 173 Mińsk Mazowiecki stały Nie 11 LISTOPADA od 2 do 4 numery parzyste; BANKOWA, TOPOLOWA, WARSZAWSKA od 83 do 173 numery nieparzyste
6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Budowlana 2 Mińsk Mazowiecki stały Tak ANDRZEJA STRUGA, BOLESŁAWA CHROBREGO od 1 do końca numery nieparzyste, BUDOWLANA od 2 do 4E numery parzyste, DR. JANA HUBERTA, FRANCISZKA ŻWIRKI, JANA III SOBIESKIEGO, KAZIMIERZA III WIELKIEGO, KOŚCIELNA, MALINOWA, MIKOŁAJA REJA, PARKOWA, PRZEMYSŁOWA, STANISŁAWA WIGURY, STEFANA BATOREGO, STEFANA CZARNIECKIEGO, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WARSZAWSKA od 175 do 263 numery nieparzyste, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ŻWIROWA od 1 do końca granicy miasta numery nieparzyste i od 2 do 26 numery parzyste, JULIANA GROBELNEGO, OGRODOWA
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Mikołaja Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki stały Tak JANA PAWŁA II od 1 do 19 numery nieparzyste i od 2 do 16 numery parzyste, ELIZY ORZESZKOWEJ od 1 do 21B numery nieparzyste i od 2 do 32 numery parzyste, GRANICZNA od 1 do 13 numery nieparzyste i od 2 do 18 numery nieparzyste, RÓŻANA, STANISŁAWOWSKA, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 32/34 do 48 numery parzyste, STEFANA OKRZEI od 31 do końca numery nieparzyste, i od 18 do końca numery parzyste, TARTACZNA od 1 do 25 numery nieparzyste i od 2 do 32 numery parzyste, WARSZAWSKA od 2 do 90 numery parzyste, WIŚNIOWA, ZACHODNIA
8 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej, ul. Piękna 7A Mińsk Mazowiecki stały Tak 1 MAJA, ADAMA ASNYKA, BOLESŁAWA PRUSA, ELWIRO MICHAŁA ANDRIOLLEGO, FLORENCJA, GEN. JÓZEFA BEMA, GRANICZNA od 15 do końca numery nieparzyste i od 20 do końca numery parzyste, GRZYBOWA, JANA HEWELIUSZA, JERZEGO SKARŻYŃSKIEGO, KOLEJOWA, LICEALNA, MICHALINY SZCZEPANKOWSKIEJ, PIĘKNA, POLOWA, SIEDLECKA, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 27 do końca numery nieparzyste i od 50 do końca numery parzyste , SZARYCH SZEREGÓW, SZCZEPANA REDY, TARTACZNA od 27 do końca numery nieparzyste, od 34 do końca numery parzyste, WENECKA, ZIELONA, ZOFII KALINOWSKIEJ, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, PLAC DWORCOWY
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Mikołaja Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki stały Tak JANA PAWŁA II od 21 do końca numery nieparzyste i od 18 do końca numery parzyste, MIKOŁAJA KOPERNIKA, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 21 do 25 numery nieparzyste i od 30 do 30A numery parzyste, STEFANA OKRZEI od 21 do 29 numery nieparzyste i od 14 do 16 numery parzyste
10 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Zygmunta Kazikowskiego 18 Mińsk Mazowiecki stały Tak BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO od 15 do końca numery nieparzyste i od 14 do końca numery parzyste, MAŁA, SPÓŁDZIELCZA od 11 do końca numery nieparzyste i od 12 do końca numery parzyste, STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO od 1 do 19A numery nieparzyste i od 2 do 28 numery parzyste, STEFANA OKRZEI od 1 do 19 numery nieparzyste i od 2 do 12B numery parzyste, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, ZAWISZY, ZYGMUNTA KAZIKOWSKIEGO 1 do 25 numery nieparzyste i od 2 do 24 numery parzyste
11 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Józefa Piłsudskiego 1a Mińsk Mazowiecki stały Tak BULWARNA, JÓZEFA MIRECKIEGO od 1 do 13A numery nieparzyste i od 2 do 18 numery parzyste, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO od 1 do 13 numery nieparzyste i od 2 do 12A numery parzyste, KONSTYTUCJI 3 MAJA, NADRZECZNA, PLAC JANA KILIŃSKIEGO, RODZINY SAŻYŃSKICH, ROMUALDA TRAUGUTTA, SPÓŁDZIELCZA od 1 do 9 numery nieparzyste i od 2 do 10A numery parzyste, WARSZAWSKA od 92 do 178A numery parzyste, ZGODA, ZYGMUNTA KAZIKOWSKIEGO od 27 do końca numery nieparzyste i od 26 do końca numery parzyste
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Dąbrówki 10 Mińsk Mazowiecki stały Tak ADAMA MICKIEWICZA, DĄBRÓWKI od 1 do 25 numery nieparzyste i od 2 do 18 numery parzyste, JANA DŁUGOSZA, JANA MATEJKI, MIODOWA, PLAC STARY RYNEK, WARSZAWSKA od 180 do 238 numery parzyste
13 Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Warszawska 250/81 Mińsk Mazowiecki stały Nie 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH, BOLESŁAWA CHROBREGO od nr 2 do końca numery parzyste, WARSZAWSKA od 265 do końca numery nieparzyste i od 240 do końca numery parzyste, ŻWIROWA od 28 do końca numery parzyste
14 Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Warszawska 250/81 Mińsk Mazowiecki stały Nie DĄBRÓWKI od 27 do końca numery nieparzyste, HIPOLITA KONOPKI, JANA ŁUPIŃSKIEGO, JAŚMINOWA, JÓZEFA SYLWESTROWICZA, MARII GROCHOWSKIEJ, PŁK. ZYGMUNTA CHMIELEŃSKIEGO, PPŁK. MARIANA SKRZYNECKIEGO, RODZINY ŁUBIEŃSKICH, SĘDOMIERSKA
15 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 PLM Warszawa 1 Mińsk Mazowiecki stały Nie 1 PLM WARSZAWA od 1 do 1D numery nieparzyste, BŁONIE, SZKOLNA
16 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 PLM Warszawa 1 Mińsk Mazowiecki stały Nie 1 PLM WARSZAWA od 3 do 3A numery nieparzyste, BRACI ŚNIADECKICH od 1 do 7 numery nieparzyste i od 2 do 20 numery parzyste, CICHA
17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych, ul. Siennicka 17 Mińsk Mazowiecki stały Tak 1 PLM WARSZAWA od 2 do 14 numery parzyste, GÓRKI, JÓZEFA MIRECKIEGO od 15 do 17 numery nieparzyste i 20 numer parzysty, SIENNICKA od 1 do 27 numery nieparzyste i od 2 do 18A numery parzyste, SZPITALNA od 1 do 27 numery nieparzyste i od 2 do 22A numery parzyste
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Dąbrówki 10 Mińsk Mazowiecki stały Nie 1 PLM WARSZAWA od 5 do końca numery nieparzyste, od 16 do końca numery parzyste, 30 LIPCA, ARMII KRAJOWEJ, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BRACI ŚNIADECKICH od 9 do końca numery nieparzyste, od 22 do końca numery parzyste, DĄBRÓWKI od 20 do końca numery parzyste, DOLNA, GABRIELA NARUTOWICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JULIANA GRZESZAKA, SZPITALNA od 29 do końca numery nieparzyste i od 24 do końca numery parzyste, KOSMICZNA, WINCENTEGO WITOSA, KRÓLOWEJ JADWIGI, OBWODU ARMII KRAJOWEJ "MEWA-KAMIEŃ", MARIANA BENKI, MIECZYSŁAWA ŁUGOWSKIEGO, OSKARA KOLBERGA, STANISŁAWA MIŃSKIEGO
19 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki stały Nie AURELIUSZA CHRÓŚCIELEWSKIEGO, CHOCHOŁOWSKA, GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO od 43 do końca numery nieparzyste, od 10 do końca numery parzyste, GEN. STANISŁAWA MACZKA, KOŁBIELSKA, MLECZARSKA, OSIEDLOWA, SOSNOWA, SPOKOJNA, TADEUSZA SMOLEŃSKIEGO, WESOŁA, WIEJSKA, WIERZBOWA, WRZOSOWA, ZIELNA
20 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1 Mińsk Mazowiecki stały Tak GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO od 1 do 41D numery nieparzyste i od 2 do 8F numery parzyste, LETNISKOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MARIANA LANGIEWICZA, MIŁA, MROZOWSKA, PIASKOWA, SPORTOWA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STANKOWIZNA, WIDOK, KONSTANTEGO RUDZKIEGO, DŹWIGOWA, ZBIGNIEWA MIROSZA
21 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych, ul. Siennicka 17 Mińsk Mazowiecki stały Tak AKACJOWA, FRYDERYKA CHOPINA, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, JÓZEFA CHŁOPICKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KASZTANOWA, KLONOWA, LUDOWA, MAZOWIECKA, SIENNICKA od 29 do końca numery nieparzyste i od 20 do końca numery parzyste, SPACEROWA, STANISŁAWA MONIUSZKI, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
22 SP ZOZ w Mińsku Mazowieckim, Szpitalna 37 Mińsk Mazowiecki szpital Nie Obwód odrębny dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 1 Maja, Adama Asnyka, Akacjowa, Aureliusza Chróścielewskiego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Bulwarna, Chochołowska, Dźwigowa, Elwiro Michała Andriollego, Florencja, Fryderyka Chopina, gen. Józefa Bema, gen. Kazimierza Sosnkowskiego, gen. Stanisława Maczka, Graniczna od 15 do końca numery nieparzyste i od 20 do końca numery parzyste, Grzybowa, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Daszyńskiego, Jana Heweliusza, Jana Pawła II od 21 do końca numery nieparzyste i od 18 do końca numery parzyste, Jerzego Skarżyńskiego, Józefa Chłopickiego, Józefa Mireckiego od 1 do 13A numery nieparzyste i od 2 do 18 numery parzyste, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Kasztanowa, Konstanego Rudzkiego, Klonowa, Kolejowa, Kołbielska, Konstytucji 3 Maja, Letniskowa, Licealna, Lipowa, Ludowa, Łąkowa, Mała, Mariana Langiewicza, Mazowiecka, Michaliny Szczepankowskiej, Mikołaja Kopernika, Miła, Mleczarska, Mrozowska, Nadrzeczna, Osiedlowa, Piaskowa, Piękna, Plac Dworcowy, Plac Jana Kilińskiego, Polowa, Rodziny Sażyńskich, Romualda Traugutta, Siedlecka, Siennicka od 29 do końca numery nieparzyste i od 20 do końca numery parzyste, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stankowizna, Stefana Kardynała Wyszyńskiego od 1 do końca numery nieparzyste i od 2 do 30A i od 50 do końca numery parzyste, Stefana Okrzei od 1 do 29 numery nieparzyste i od 2 do 16 numery parzyste, Szarych Szeregów, Szczepana Redy, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Smoleńskiego, Tartaczna od 27 do końca numery nieparzyste i od 34 do końca numery parzyste, Warszawska od 92 do 178A numery parzyste, Wenecka, Wesoła, Widok, Wiejska, Wierzbowa, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa, Zawiszy, Zbigniewa Mirosza, Zgoda, Zielna, Zielona, Zofii Kalinowskiej, Zofii Nałkowskiej, Zygmunta Kazikowskiego 7 10 839 4 33
0.0000020000Nr 2 11 Listopada, Arynowska, Bagnista, Bankowa, Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Bratnia, Budowlana od 1 do końca numery nieparzyste i od 6 do końca numery parzyste, Chabrowa, Cienista, Dębowa, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Feliksa Rawskiego, Gdańska, gen. Leopolda Okulickiego, gen. Władysława Andersa, gen. Władysława Sikorskiego, Gnieźnieńska, Grabowa, Graniczna od 1 do 13 numery nieparzyste i od 2 do 18 numery parzyste, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Jagiellońska, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II od 1 do 19 numery nieparzyste i od 2 do 16 numery parzyste, Janka Paruzela, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Józefa Chełmońskiego, Juliana Tuwima, Karpacka, Karpatczyków, Kaszubska, Kołowa, Kresowa, Królewiecka, Krótka, ks. Stanisława Brzóski, Kwiatowa, Leśna, Litewska, Majątkowa, Majowa, Małopolska, Marcina Borelowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mazurska, Mieszka I, Nowy Świat, Obrońców Tobruku, Olsztyńska, Piasta, Pomorska, por. Ludwika Wolańskiego, por. Władysława Klimaszewskiego, Powstańców Warszawy, Różana, Słoneczna, Stanisławowska, Stefana Kardynała Wyszyńskiego od 32/34 do 48 numery parzyste, Stefana Okrzei od 31 do końca numery nieparzyste i od 18 do końca numery parzyste, Stefana Żeromskiego, Sudecka, Szczecińska, Śląska, Świętokrzyska, Targowa, Tartaczna od 1 do 25 numery nieparzyste i od 2 do 32 numery parzyste, Tatrzańska, Topolowa, Toruńska, Urocza, Warszawska od 1 do 173 numery nieparzyste i od 2 do 90 numery parzyste, Warszawskie Przemieście, Wielkopolska, Wiśniowa, Władysława Reymonta, Wspólna, Zachodnia, Zacisze, Ziemowita, Zuzanny Małaszczyckiej, Zygmuntowska 7 9 661 4 31
0.0000030000Nr 3 1 PLM Warszawa, 30 Lipca, 7 Pułku Ułanów Lubelskich, Adama Mickiewicza, Andrzeja Struga, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błonie, Bolesława Chrobrego, Braci Śniadeckich, Budowlana od 2 do 4E numery parzyste, Cicha, Dąbrówki, Dolna, dr. Jana Huberta, Franciszka Żwirki, Gabriela Narutowicza, Górki, Hipolita Konopki, Ignacego Paderewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Łupińskiego, Jana Matejki, Jaśminowa, Józefa Mireckiego od 15 do 17 numery nieparzyste i nr 20 parzysty, Józefa Sylwestrowicza, Juliana Grobelnego, Juliana Grzeszaka, Kazimierza III Wielkiego, Kosmiczna, Kościelna, Królowej Jadwigi, Malinowa, Mariana Benki, Mieczysława Ługowskiego, Marii Grochowskiej, Mikołaja Reja, Miodowa, Obwodu Armii Krajowej „Mewa-Kamień”, Ogrodowa, Oskara Kolberga, Parkowa, Plac Stary Rynek, płk. Zygmunta Chmieleńskiego, ppłk. Mariana Skrzyneckiego, Przemysłowa, Rodziny Łubieńskich, Sędomierska, Siennicka od 1 do 27 numery nieparzyste i od 2 do 18A numery parzyste, Stanisława Mińskiego, Stanisława Wigury, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Szkolna, Szpitalna, Walerego Wróblewskiego, Warszawska od 175 do końca numery nieparzyste i od 180 do końca numery parzyste, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Żwirowa 7 10 268 4 33
Podsumowanie 21 30 768 12 97

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 9 9 27
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 6 7 20
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 9 9 27
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŃSKIE FORUM KWW MIŃSKIE FORUM 8 7 8 23

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JAKUBOWSKI Marcin Tomasz 43 wyższe prawnicze KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Mińsk Mazowiecki
2 ŚLUSARCZYK Robert Krystian 44 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Mińsk Mazowiecki

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 10 859 6 303 6 303 58.04% 0.05804
6 172 97.92% 0.09792
Tak
2 9 676 6 030 6 030 62.32% 0.06232
5 891 97.69% 0.09769
Tak
3 10 149 5 718 5 718 56.34% 0.05634
5 572 97.45% 0.09745
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 779 27 38.44% 0.03844
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 614 20 3.48% 0.00348
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 454 27 30.93% 0.03093
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŃSKIE FORUM 4 788 23 27.15% 0.02715

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 779 27 8 38.44% 0.03844
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 614 20 0 3.48% 0.00348
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 454 27 7 30.93% 0.03093
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŃSKIE FORUM 4 788 23 6 27.15% 0.02715
Tak

Rada Miasta Mińsk Mazowiecki - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 JAKUBOWSKI Marcin Tomasz 1 188 19.25% 0.01925
Tak
1 4 2 BUJALSKA Eliza Aleksandra 256 4.15% 0.00415
Tak
1 4 3 PŁOCHOCKI Tomasz Jacek 616 9.98% 0.00998
Tak
1 4 4 ROZPARZYŃSKA Elżbieta Tamara 55 0.89% 0.00089
Nie
1 4 5 BODZIONY Kamil Łukasz 145 2.35% 0.00235
Nie
1 4 6 JACKIEWICZ Olga Jadwiga 68 1.10% 0.0011
Nie
1 4 7 DZIENIO Mariusz Robert 74 1.20% 0.0012
Nie
1 4 8 LUDEK Iga 39 0.63% 0.00063
Nie
1 4 9 ŻYŁA Mariusz 224 3.63% 0.00363
Nie
1 5 1 KARWOWSKI Stefan Jan 85 1.38% 0.00138
Nie
1 5 2 SIENICKA Sylwia 33 0.53% 0.00053
Nie
1 5 3 ŁUKASIAK Arkadiusz Jacek 6 0.10% 0.0001
Nie
1 5 4 FLOROWSKA-UCHMAN Monika 14 0.23% 0.00023
Nie
1 5 5 ZALEWSKI Mariusz Andrzej 13 0.21% 0.00021
Nie
1 5 6 KOSAKOWSKA Sylwia Elwira 21 0.34% 0.00034
Nie
1 5 7 MACIEJEWSKI Jerzy 17 0.28% 0.00028
Nie
1 10 1 JUREK Leon Włodzimierz 566 9.17% 0.00917
Tak
1 10 2 STOLARCZYK Izabela Beata 406 6.58% 0.00658
Tak
1 10 3 MIĄSKO Krzysztof 229 3.71% 0.00371
Tak
1 10 4 BŁASZCZAK Tadeusz Michał 167 2.71% 0.00271
Nie
1 10 5 BARTNICKA Karolina 229 3.71% 0.00371
Nie
1 10 6 KOZAKIEWICZ Agnieszka Izabela 62 1.00% 0.001
Nie
1 10 7 PŁOCHOCKI Michał 192 3.11% 0.00311
Nie
1 10 8 TARCHALSKA Ewa 28 0.45% 0.00045
Nie
1 10 9 SKALSKI Patryk 132 2.14% 0.00214
Nie
1 16 1 OŁDAK Kamil Przemysław 579 9.38% 0.00938
Tak
1 16 2 FRANKIEWICZ Ewelina Magdalena 155 2.51% 0.00251
Nie
1 16 3 KIEŁCZYKOWSKI Jacek 165 2.67% 0.00267
Nie
1 16 4 TKACZ Sławomir Krzysztof 67 1.09% 0.00109
Nie
1 16 5 KŁOSSOWSKA Anna Irena 41 0.66% 0.00066
Nie
1 16 6 WILK Lidia 81 1.31% 0.00131
Nie
1 16 7 SOWA Karol 39 0.63% 0.00063
Nie
1 16 8 PŁOCHOCKI Kamil Grzegorz 180 2.92% 0.00292
Nie
2 4 1 GRYZ Jerzy 919 15.60% 0.0156
Tak
2 4 2 PYRKOSZ Karolina 172 2.92% 0.00292
Nie
2 4 3 SADOCH Janusz 121 2.05% 0.00205
Nie
2 4 4 KOWALSKA Joanna 178 3.02% 0.00302
Tak
2 4 5 MAJ Wojciech Tomasz 51 0.87% 0.00087
Nie
2 4 6 KIELAK Krystyna Wiesława 74 1.26% 0.00126
Nie
2 4 7 WILK Sebastian 169 2.87% 0.00287
Nie
2 4 8 CHOCHOLSKA Agnieszka Beata 133 2.26% 0.00226
Nie
2 4 9 MIRASZEWSKA Danuta 84 1.43% 0.00143
Nie
2 5 1 PERCZYŃSKI Tadeusz 62 1.05% 0.00105
Nie
2 5 2 LUBAŃSKA Monika 40 0.68% 0.00068
Nie
2 5 3 PADZIK Grażyna Ewa 15 0.25% 0.00025
Nie
2 5 4 KULESZA Bogdan Grzegorz 16 0.27% 0.00027
Nie
2 5 5 ZAGÓRSKA Alicja 18 0.31% 0.00031
Nie
2 5 6 PERCZYŃSKI Rafał 13 0.22% 0.00022
Nie
2 10 1 SKRZYŃSKA Monika Małgorzata 663 11.25% 0.01125
Tak
2 10 2 SZYMKIEWICZ Teresa Maria 333 5.65% 0.00565
Tak
2 10 3 CICHOCKI Maciej Bogdan 317 5.38% 0.00538
Nie
2 10 4 IDŹKOWSKA Sylwia Elżbieta 122 2.07% 0.00207
Nie
2 10 5 BAKUŁA Paweł 102 1.73% 0.00173
Nie
2 10 6 SKRZECZYŃSKI Rafał 35 0.59% 0.00059
Nie
2 10 7 OWERKO Liliana Stanisława 78 1.32% 0.00132
Nie
2 10 8 KRÓLAK Michał Wiktor 99 1.68% 0.00168
Nie
2 10 9 CHUDEK Daniel 133 2.26% 0.00226
Nie
2 16 1 KULMA Dariusz 1 250 21.22% 0.02122
Tak
2 16 2 CYRAN Grzegorz 269 4.57% 0.00457
Tak
2 16 3 KRUPA Izabela 113 1.92% 0.00192
Nie
2 16 4 BOGDANOWICZ Emilia 91 1.54% 0.00154
Nie
2 16 5 PILICH Irena 34 0.58% 0.00058
Nie
2 16 6 ONISK Kamil 46 0.78% 0.00078
Nie
2 16 7 LICHOTA Piotr Mateusz 141 2.39% 0.00239
Tak
3 4 1 MRÓZ Jerzy 277 4.97% 0.00497
Tak
3 4 2 REDA Barbara Elżbieta 693 12.44% 0.01244
Tak
3 4 3 GAŁĄZKA Robert 540 9.69% 0.00969
Tak
3 4 4 BOROWIEC Grażyna Maria 112 2.01% 0.00201
Nie
3 4 5 WOJDYGA Piotr Wojciech 157 2.82% 0.00282
Nie
3 4 6 GIERDAL Zofia 134 2.40% 0.0024
Nie
3 4 7 JASIŃSKI Robert Witold 21 0.38% 0.00038
Nie
3 4 8 SOKOŁOWSKA Elżbieta Maria 176 3.16% 0.00316
Nie
3 4 9 ANTOSIEWICZ Paweł 103 1.85% 0.00185
Nie
3 5 1 NUREK Jerzy Tadeusz 137 2.46% 0.00246
Nie
3 5 2 BAGIŃSKA Barbara Anna 29 0.52% 0.00052
Nie
3 5 3 POPEK Andrzej 36 0.65% 0.00065
Nie
3 5 4 SKONECKA-ŁUKASIAK Grażyna 9 0.16% 0.00016
Nie
3 5 5 JANISZEWSKI Wiesław Roman 14 0.25% 0.00025
Nie
3 5 6 GNIADO Małgorzata 17 0.31% 0.00031
Nie
3 5 7 JUDKA Władysław 19 0.34% 0.00034
Nie
3 10 1 SKARŻYŃSKI Daniel Marcin 420 7.54% 0.00754
Tak
3 10 2 ŚLUSARCZYK Robert Krystian 720 12.92% 0.01292
Tak
3 10 3 GÓRECKI Józef 83 1.49% 0.00149
Nie
3 10 4 MARKOWSKA Zofia Hanna 68 1.22% 0.00122
Nie
3 10 5 STELMACH Marta Kinga 79 1.42% 0.00142
Nie
3 10 6 CZYŻEWSKI Roman Leszek 12 0.22% 0.00022
Nie
3 10 7 LIPKA Emilia 45 0.81% 0.00081
Nie
3 10 8 DRÓŻDŻ Marianna Zofia 16 0.29% 0.00029
Nie
3 10 9 SZPETNAR Paweł Mirosław 118 2.12% 0.00212
Nie
3 16 1 LIPIŃSKI Łukasz 334 5.99% 0.00599
Tak
3 16 2 MARKOWSKI Kazimierz 239 4.29% 0.00429
Nie
3 16 3 KULMA Mariusz 285 5.11% 0.00511
Tak
3 16 4 ŁOBODA Bożena Grażyna 202 3.63% 0.00363
Nie
3 16 5 MISZCZAK Renata Maria 144 2.58% 0.00258
Nie
3 16 6 SOĆKO Andrzej Jan 139 2.49% 0.00249
Nie
3 16 7 MALINOWSKA Ewa 43 0.77% 0.00077
Nie
3 16 8 RECZEK Sebastian 151 2.71% 0.00271
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 JAKUBOWSKI Marcin Tomasz 43 wyższe prawnicze Mińsk Mazowiecki, 11 561 64.91 Tak
2 ŚLUSARCZYK Robert Krystian 44 wyższe Mińsk Mazowiecki, 6 249 35.09 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego, ul. Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki stały 1 532 998 998 65.14% 0.06514
985 98.70%
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Budowlana 2 Mińsk Mazowiecki stały 1 490 895 895 60.07% 0.06007
888 99.22%
3 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego, ul. Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki stały 1 509 1 011 1 011 67.00% 0.067
1 002 99.11%
4 Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym Nr 4 im. Urszuli Smoczyńskiej, ul. Juliana Tuwima 2 Mińsk Mazowiecki stały 1 618 968 968 59.83% 0.05983
954 98.55%
5 Miejski Dom Kultury, ul. Warszawska 173 Mińsk Mazowiecki stały 1 785 1 098 1 098 61.51% 0.06151
1 081 98.45%
6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Budowlana 2 Mińsk Mazowiecki stały 1 438 840 840 58.41% 0.05841
829 98.69%
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Mikołaja Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki stały 1 742 1 060 1 060 60.85% 0.06085
1 045 98.58%
8 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej, ul. Piękna 7A Mińsk Mazowiecki stały 1 659 1 012 1 012 61.00% 0.061
1 001 98.91%
9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Mikołaja Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki stały 1 786 1 021 1 021 57.17% 0.05717
1 000 97.94%
10 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Zygmunta Kazikowskiego 18 Mińsk Mazowiecki stały 1 435 867 867 60.42% 0.06042
853 98.39%
11 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Józefa Piłsudskiego 1a Mińsk Mazowiecki stały 1 627 936 936 57.53% 0.05753
924 98.72%
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Dąbrówki 10 Mińsk Mazowiecki stały 1 336 755 755 56.51% 0.05651
749 99.21%
13 Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Warszawska 250/81 Mińsk Mazowiecki stały 1 406 788 788 56.05% 0.05605
778 98.73%
14 Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Warszawska 250/81 Mińsk Mazowiecki stały 1 324 715 715 54.00% 0.054
708 99.02%
15 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 PLM Warszawa 1 Mińsk Mazowiecki stały 1 286 625 625 48.60% 0.0486
618 98.88%
16 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 PLM Warszawa 1 Mińsk Mazowiecki stały 826 515 515 62.35% 0.06235
507 98.45%
17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych, ul. Siennicka 17 Mińsk Mazowiecki stały 1 409 819 819 58.13% 0.05813
813 99.27%
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Dąbrówki 10 Mińsk Mazowiecki stały 1 090 657 657 60.28% 0.06028
650 98.93%
19 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki stały 1 512 845 845 55.89% 0.05589
830 98.22%
20 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1 Mińsk Mazowiecki stały 1 111 641 641 57.70% 0.0577
633 98.75%
21 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych, ul. Siennicka 17 Mińsk Mazowiecki stały 1 729 973 973 56.28% 0.05628
957 98.36%
22 SP ZOZ w Mińsku Mazowieckim, Szpitalna 37 Mińsk Mazowiecki szpital 34 5 5 14.71% 0.01471
5 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 3 39 021 30 768 22 1