Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
 • Wybory Samorządowe
  Rzeczypospolitej Polskiej

  2018

 • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 181 161
Wyborców 145 883
Obwodów 94
 • Wybory do Rady Miasta Rzeszowa
 • Wybory Prezydenta Miasta Rzeszowa
 • Wyniki głosowania do rady miasta
 • Wyniki wyborów do rady miasta
 • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
 • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bernardyńska 4 Rzeszów stały Nie ulice: Bernardyńska, pl. Biskupów Janów z Rzeszowa, Bożnicza, pl. Cichociemnych, Cieplińskiego (numery nieparzyste), pl. Farny, Gałęzowskiego, Grottgera, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Joselewicza, Konarskiego, Kopernika, Kościuszki (numery parzyste), Kręta, Króla Kazimierza (numery nieparzyste), Matejki, Mickiewicza (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 4), Moniuszki (numery parzyste), pl. Ofiar Getta, Okrzei, Piłsudskiego (numery nieparzyste od 33 do końca i numery parzyste od 32 do 42), Przesmyk, Rynek, Jana III Sobieskiego, Sokoła, Żeromskiego.
2 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Orzeszkowej 8a Rzeszów stały Nie ulice: Asnyka, Bardowskiego, Batorego, pl. Dworcowy, Fredry, Głowackiego, pl. Kilińskiego, Kolejowa, Kopczyńskiego, Łączna, 8 - go Marca, Obszar Kolei, Orzeszkowej, Piłsudskiego (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 30), Plac Wolności, Siemiradzkiego, Styki, Śniadeckich, Świętego Mikołaja, Targowa (numery nieparzyste i numery parzyste od 4 do końca).
3 Zespół Szkół Muzycznych nr 1, ul. Szopena 32 Rzeszów stały Tak ulice: Baldachówka, Długosza, Grodzisko, Kreczmera, Króla Kazimierza (numery parzyste), Króla Leszczyńskiego, Mickiewicza (numery parzyste od 6 do końca), Naruszewicza, Słoneczna, Spytka Ligęzy, Szopena, Szpitalna, Targowa (numery 2, 2a), Tetmajerów, Wierzynka, Wojciecha Kilara, Zamenhoffa, Zamknięta.
4 I Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 15 Rzeszów stały Nie ulice: Dekerta, Fircowskiego, pl. Jerzego Grotowskiego, Jagiellońska (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 18), Kościuszki (numery nieparzyste), ks. Feliksa Dymnickiego, Lisa-Kuli (numery parzyste), Lubomirskich, 3 Maja, Moniuszki (numery nieparzyste), Pod Kasztanami, Polskiego Czerwonego Krzyża, pl. Armii Krajowej, pl. Hugona Kołłątaja, pl. Śreniawitów (numery 2 i 3), Roderyka Alsa, Słowackiego, Zamkowa, Zygmuntowska.
5 Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Pułaskiego 3a Rzeszów stały Nie ulice: Borelowskiego, Cieplińskiego (numery parzyste), Czarnieckiego, ks. Jałowego, ks. Józefa Sondeja, Kasprowicza, Mochnackiego, Piłsudskiego (numery parzyste od 44 do końca), Pułaskiego, Towarnickiego.
6 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Hoffmanowej 13 Rzeszów stały Tak ulice: Chrzanowskiej (numery parzyste od 2 do 8a), Dąbrowskiego (numery parzyste od 2 do 20), Hoffmanowej, Jagiellońska (numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 20 do końca), Kraszewskiego, Langiewicza (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 20), Lisa-Kuli (numery nieparzyste), Łokietka, Poniatowskiego, pl. Śreniawitów (numer 1), 17 Pułku Piechoty, Reformacka, Unii Lubelskiej.
7 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Bulwarowa 3 Rzeszów stały Tak ulice: Bulwarowa, Chodkiewicza, Czackiego, Lenartowicza, Podpromie.
8 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Staszica 16a Rzeszów stały Tak ulice: Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 21 do 63), Dąbrówki, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 11 do końca).
9 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej-Rzeszów Sp. z o. o., ul. Staszica 24 Rzeszów stały Tak ulice: Chrzanowskiej (numery nieparzyste i numery parzyste od 10 do końca), Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 1 do 19), pl. Śreniawitów (numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 4 do końca), Staszica.
10 Zespół Szkół Sportowych, ul. Hetmańska 38 Rzeszów stały Tak ulice: Hetmańska (numery nieparzyste od 1 do 71 i numery parzyste od 2 do 36).
11 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4 Rzeszów stały Tak ulice: Dominikańska, Krzywoustego, Piastów (numery 11 i 13).
12 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4 Rzeszów stały Nie ulice: Chrobrego, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 65 do 89), Hetmańska (numery parzyste od 38 do 52), Piastów (bez numerów 11 i 13), pl. Matki Boskiej Saletyńskiej.
13 Zespół Szkół Energetycznych, ul. W. Pola 1 Rzeszów stały Tak ulice: Chmaja, Dąbrowskiego (numery parzyste od 20a do 62a), M. Curie-Skłodowskiej, Niedzielskiego, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste).
14 IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Dąbrowskiego 82 Rzeszów stały Tak ulice: Batalionów Chłopskich (numery nieparzyste od 1 do 5), Bohaterów Westerplatte, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 91 do końca i numery parzyste od 64 do końca), Żwirki i Wigury.
15 Zespół Szkół Technicznych, ul. Matuszczaka 7 Rzeszów stały Tak ulice: Architektów, Akademicka, Bieszczadzka, Hetmańska (numery nieparzyste od 73 do końca i numery parzyste od 54 do końca), Emilii Plater, Leśna (numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 8), Matuszczaka, Podgórska, Podkarpacka (numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 28), Połonińska, Powstańców Warszawy (numery parzyste od 2 do 20), Poznańska, Rymanowska, Solidarności, Wetlińska (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 20), Wielkopolska, Zawiszy Czarnego (numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 68), Żeglarska, Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty.
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Staroniwska 55 Rzeszów stały Tak ulice: Agrestowa, Balistyczna, Batalionów Chłopskich (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste), Bednarska, Boya-Żeleńskiego, Celownicza, Cukiernicza, Cyprysowa, Drukarska, Energetyczna, Hanasiewicza, Handlowa, Herbaciana, Jagodowa, Jana Wywrockiego, Kaletnicza, Kamieniarska, Koralowa, Kowalska, Krawiecka, Kresowa, Langiewicza (numery nieparzyste od 33 do końca), Magazynowa, Makowa, Malarska, Malinowa, Masarska, Miedziana, Panoramiczna (numery nieparzyste), Piekarska, Porzeczkowa, Potokowa, Przemysłowa, Rolnicza, Rzemieślnicza, Staroniwska, Stolarska, Strzelnicza (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 10), Szewska, Ślusarska, Tkacka, Truskawkowa, Winogronowa, W. Witosa (numery nieparzyste od 1 do 9A-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste), Zielarska, Złota, Żelazna.
17 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1 Rzeszów stały Tak ulice: Bohaterów, Wita Stwosza, Witkacego, Zwolińskiego.
18 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1 Rzeszów stały Tak ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Grabowa, Jaracza, Jaworowa, Jodłowa, Korczaka, Langiewicza (numery parzyste od 22 do końca), Modrzewiowa, Orzechowa, Sosnowa, Spokojna, Srebrna, Winna, Wiśniowa, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 27 do 37b).
19 Przedszkole Publiczne nr 17, ul. Witkacego 5 Rzeszów stały Tak ulice: gen. Chruściela, Malczewskiego, Szarych Szeregów, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 15 do 25b).
20 Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Ptasia 2 Rzeszów stały Tak ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 2 do 26), Jaskółcza, Jastrzębia, Krucza, Łabędzia (bez numeru 9), Orla, Pawia, Ptasia, Skubisza, Słowicza, Sokola, Sowia, Zwierzyniecka, Żurawia.
21 Przedszkole Publiczne nr 12, ul. Kopaczewskiego 1 Rzeszów stały Nie ulice: gen. Boruty-Spiechowicza, Krakowska (numery parzyste od 16a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych do 30a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych).
22 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kopaczewskiego 2 Rzeszów stały Tak ulice: Broniewskiego (numery nieparzyste), gen. Okulickiego (numery nieparzyste), Kopaczewskiego, Sucharskiego (bez numeru 1).
23 Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1 Rzeszów stały Tak ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 28 do końca), Ofiar Katynia (numery parzyste).
24 Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1 Rzeszów stały Tak ulice: Mikołajczyka (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 10), Wyzwolenia (numery nieparzyste)
25 Przedszkole Publiczne nr 22, ul. Ofiar Katynia 11 Rzeszów stały Nie ulice: Mikołajczyka (numery parzyste od 12 do końca), Ofiar Katynia (numery nieparzyste).
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Skrajna 1 Rzeszów stały Nie ulice: Antoniego Gromskiego, Borowa, Daleka, Długa, Dobra, Dworska, Ekologiczna, Gruntowa, Grzybowa, Klimatyczna, Krzewowa, Lipowa, Orna, Owocowa, Polnych Kwiatów, Prusa, Przyjemna, Przytulna, Romana Krogulskiego, Rozległa, Równa, Skrajna, Stara, Staromiejska, Szara, Szeroka, Szumna, Teofila Niecia, Zagajnik, Zaułek, Zbiorcza, Zbocze, Zgodna, Ziołowa, Zmienna, Żywiczna, Żyzna.
27 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Staromiejska 43a Rzeszów stały Nie ulice: Bajkowa, Bałuckiego, Dożynkowa, gen. Maczka, Hoża, Jana Robaka, Kłosowa, Kolorowa, Krótka, ks. Józefa Stafieja, ks. Stanisława Folty, Lubelska (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Lubicz, Młynarska, Morcinka, Nad Przyrwą, Niepokonanych, Opłotki, Partyzantów (numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Prosta, Przeskok, Rzecha (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Sąsiedzka, Siemieńskiego (numery parzyste od 18 do końca), Stogi, Strumykowa, Szczera, Szczęśliwa, Śmiałych, Towarowa, Trembeckiego, Warszawska (numery nieparzyste od 59 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Widok, Wioślarska, Wylotowa, Wyzwolenia (numery parzyste od 2 do 4), Zabłocie, Zapolskiej, Zaścianek, Zbigniewa Górala, Zbożowa, Zbrojna, Żniwna, Żwirowa, Życzliwa.
28 Przedszkole Publiczne nr 16, ul. Kochanowskiego 24 Rzeszów stały Tak ulice: Gołębia, Klonowa, Konopnickiej (numery parzyste), Limanowskiego, Marszałkowska, Różana, Ujejskiego, Warszawska (numery nieparzyste od 1 do 57), Wojciechowskiego.
29 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3 Rzeszów stały Nie ulice: Kochanowskiego (numer 31), Konopnickiej (numery nieparzyste), Sienkiewicza.
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3 Rzeszów stały Tak ulice: Chocimska, Dwernickiego, Karpińskiego, Klonowicza, Kochanowskiego (bez numeru 31), Kosynierów, Piotra Skargi, Żółkiewskiego.
31 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Partyzantów 10a Rzeszów stały Nie ulice: Błękitna, Husarska, Jasna, Lubelska (numery nieparzyste od 1 do 21 i numery parzyste od 2 do 4), Partyzantów (numery nieparzyste 1, 1a i numery parzyste od 2 do 8), Piękna, Podchorążych, Rycerska, Siemieńskiego (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 16), Szwoleżerów, Warszawska (numery parzyste od 2 do 24a).
32 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Lwowska 17 Rzeszów stały Nie ulice: Gajowa, gen. Kazimierza Dworaka, Kurpiowska, Lecha, Lwowska (numery nieparzyste od 1 do 73), Podhalańska, Na Skały, Sadowa, Szczęsnego Morawskiego, Szczytowa, Szkolna, Światowida.
33 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Konfederatów Barskich 43a Rzeszów stały Nie ulice: Bystra, Chłędowskiego, Dolna, Górna, Konfederatów Barskich, ks. Piotra Ściegiennego, Macha, Małopolska, Mazurska, Michałowskiego, Modra, Morgowa (numery nieparzyste od 1 do 81 i numery parzyste od 2 do 36a), Nadbrzeżna, Na Stoku, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Olchowa, Piętaka, Pogodna, Polna, Sieciecha, Spółdzielcza (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 18), Stawowa, Torfowa, Traugutta, Wąwozowa, Wesoła, Witwickiego, Wyżynna, Załęska (numery nieparzyste od 1 do 7a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste od 2 do 8a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
34 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały Tak ulice: Mieszka I, Miodowa, Niepodległości, Nizinna, Słodka, Ułanów, Żołnierzy Września.
35 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały Tak ulice: Czecha, Drzymały, Głęboka, Krakusa, Kusocińskiego, Marusarzówny, Nazimka, Ogińskiego, Olszewskiego, Sabały, Sobótki, Solskiego, Sułkowskiego, Twardowskiego, Wandy, Wawelska.
36 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały Tak ulice: Armii Krajowej (numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 74 do końca), Artylerzystów, Betleja, Czerwcowa, Czołgistów, Grudniowa, Hutników, Jana Niemierskiego, Jesienna, Kwietniowa, Letnia, Lipcowa, Litewska, Lotników, Marynarzy, Paderewskiego (numery nieparzyste od 15 do 21), Południowa, Saperów, Sierpniowa, Stoczniowców, św. Michała Archanioła, Witolda (numery parzyste od 2 do 8), Wiosenna, Wrześniowa, Wytrwałych, Zenitowa, Zimowa, Zwiadowców.
37 Zespół Szkół nr 2, al. Rejtana 3 Rzeszów stały Tak ulice: Dołowa, Kmicica, Kustronia, Lwowska (numery parzyste od 2 do 74a), Monte Cassino, Orląt Lwowskich, pl. Allerhanda Maurycego, Rejtana (numery nieparzyste od 1 do 25), Zagłoby.
38 Uniwersytet Rzeszowski, al. Rejtana 16c Rzeszów stały Tak ulice: Cegielniana, Kopisto (numery parzyste), Litawora, prof. Stanisława Pigonia, Rejtana (numery parzyste od 2 do 16c), Warzywna, Wierzbowa.
39 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, al. Rejtana 30 Rzeszów stały Tak ulice: : Seniora, Świadka.
40 Przedszkole Publiczne nr 38, al. Rejtana 28 Rzeszów stały Nie ulice: ks. Popiełuszki (numery parzyste od 2 do 10), Rejtana (numery parzyste od 18 do końca).
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3 Rzeszów stały Nie ulice: ks. Popiełuszki (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Zdzisława Kozienia.
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3 Rzeszów stały Nie ulice: Kopisto (numery nieparzyste), bpa Pelczara, Podwisłocze (numer 4).
43 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14 Rzeszów stały Nie ulice: Podwisłocze (numery parzyste od 2 do 14 bez numeru 4 i numery parzyste od 30 do 34), Powstańców Warszawy (numery nieparzyste).
44 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14 Rzeszów stały Nie ulice: Podwisłocze (numery nieparzyste i numery parzyste od 36 do końca).
45 Przedszkole Publiczne Nr 9, ul. Podwisłocze 20 Rzeszów stały Nie ulice: Podwisłocze (numery parzyste od 16 do 28).
46 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Jana Olbrachta 120 Rzeszów stały Tak ulice: Anny Jagiellonki, Aleksandra Jagiellończyka, Bolesława Śmiałego, Henryka Pobożnego, Kazimierza Odnowiciela, Królewska, Królowej Bony, Królowej Marysieńki, Książęca, Leszka Czarnego, Jana Olbrachta, Saska, św. Kingi, Witolda (numery nieparzyste od 1 do 21), Władysława Warneńczyka, Władysława IV, Zygmunta I Starego.
47 Przedszkole Publiczne nr 11, ul. Mazurska 19 Rzeszów stały Nie ulice: Bałtycka, Cienista, Kaszubska, Kujawska, Lwowska (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 76 do końca), Marcina Filipa, Mazowiecka, Morgowa (numery nieparzyste od 83 do końca i numery parzyste od 38 do końca), Podlaska, Pomorska, Tatrzańska.
48 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4 Rzeszów stały Nie ulice: Anny i Zygmunta Chłapowskich, Bł. Władysława Findysza, Józefa i Romana Niemaszków, Józefy Jaklińskiej, Jana Wąsacza, Heleny i Tomasza Szajerów, ks. Adama Podgórskiego, ks. bpa Antoniego Betańskiego, ks. Daniela Sulikowskiego, ks. Romana Malinowskiego, Stefanii Michlewskiej, św. Marcina, św. Rocha, św. Walentego, Wojciecha Marka, Zofii Wallis.
49 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4 Rzeszów stały Tak ulice: Braci Aletańskich, Heleny Kulig-Tchórzewskiej, Ignacego Gajdka, Jana Góreckiego, ks. Andrzeja Pasterczyka, ks. Jana Kobaka, Mariana Niedziochy, Na Jaworzu, Ottona i Jana Pileckich, Rodziny Kąkolów, Rodziny Lutaków, Słocińska, Stanisława Gliwy, św. Faustyny, Wieczna, Władysława Stanio.
50 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Powstańców Śląskich 4 Rzeszów stały Tak ulice: Armii Krajowej (numery parzyste od 40 do 72), gen. Józefa Sowińskiego, gen. Zająca, gen. Bema, gen. Skrzyneckiego, Jasińskiego, Karola Karpa, Kombatantów, ks. Ignacego Skorupki, Paderewskiego (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 94 do końca), Powstańców Listopadowych (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 36), Powstańców Styczniowych, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Wieniawskiego (numery nieparzyste od 1 do 59 i numery parzyste od 2 do 58 i 58a do 58d), Witolda (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 10 do końca).
51 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Czajkowskiego 11 Rzeszów stały Tak ulice: Bełzy, Bernackiego, Czajkowskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Goździkowa, Kiepury, Mieczykowa, Niezapominajek, Osterwy, Robotnicza, Siemaszkowej, Smosarskiej, Spacerowa, Stokrotek, Wieniawskiego (numery nieparzyste od 61 do końca i numery parzyste od 58e-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 60 do końca), Zbigniewa Herberta, Zelwerowicza.
52 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Czajkowskiego 11 Rzeszów stały Nie ulice: : Armii Krajowej (numery parzyste od 2 do 38), Forsycji, Frezji, Irysowa, Kaczeńcowa, Konwalii, Krokusowa, Łukasiewicza, Magnolii, Malwowa, Nasturcji, Pelargonii, Piwonii, Powstańców Listopadowych (numery parzyste od 38 do końca), Rumiankowa, Sasanki, Słonecznikowa, Storczykowa, Wrzosowa.
53 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Wieniawskiego 84 Rzeszów stały Tak ulice: Azaliowa, Bławatkowa, Daliowa, Fiołkowa, gen. Władysława Sikorskiego (numery nieparzyste od 1 do 63), Jaśminowa, Kaktusowa, Lawendowa, Marii i Jana Gumińskich, Nagietkowa, Szarotkowa, Tulipanowa, Zawilcowa, Zimowit.
54 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Bł. Karoliny 21 Rzeszów stały Tak ulice: Baligrodzka, Biecka, Bł. Karoliny (numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Brzozowska, Franciszka Kotuli (numery parzyste od 2 do 10), Iwonicka, Korczyńska, Krośnieńska (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 42 do końca), leska, Odrzykońska, Solińska, Wołyńska, Żmigrodzka
55 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Dębicka 170 Rzeszów stały Tak ulice: Arystokracka, Ceramiczna, Dębicka (numery nieparzyste od 1 do 93 i numery parzyste od 2 do 198), Dworzysko, Furtaka, Gorlicka, Inwestycyjna, Jasielska, Krakowska (numery nieparzyste od 27 do końca i numery parzyste od 34 do końca), Ludwika Chmury, Łanowa, Magnacka, Mielecka, Niżańska, Pańska, Ropczycka, Sanocka (numery nieparzyste ode 1 do 15k i numery parzyste od 2 do 26), Strzyżowska (numery nieparzyste od 1 do 47 i numery parzyste od 2 do 22), Szlachecka, Tarnowska (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 6), Technologiczna (numery nieparzyste od 1 do 29 i numery parzyste od 2 do 24), Wadowicka, Zakopiańska
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288 Rzeszów stały Tak ulice: Działowa, Dębicka (numery parzyste od 200 do 612), Jordanówka, Ługowa, Magórska, Oświatowa, Przybyszowska, Stadionowa, Ustrzycka, Usługowa.
57 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288 Rzeszów stały Tak ulice: Błękitne Wzgórze, Bracka, Ciche Wzgórze, Dębicka (numery nieparzyste od 95 do 375), Galicyjska, Janiowe Wzgórze, Krupówka, Leśne Wzgórze, Słoneczny Stok, Świdrówka, Zielone Wzgórze, Złocista.
58 Przedszkole Publiczne nr 28, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5 Rzeszów stały Tak ulice: Obrońców Poczty Gdańskiej (numery nieparzyste), pl. Jana Pawła II, Krakowska (numery 32 i 32a), Prymasa 1000 - lecia, Raginisa, Ślusarczyka, Tarnowska (numery parzyste od numeru 8 do końca), Zajęcza.
59 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały Tak ulice: Maksymiliana Kolbego, Obrońców Poczty Gdańskiej (numery parzyste), Wyzwolenia (numery parzyste od 6 do końca).
60 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały Tak ulice: Starzyńskiego.
61 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały Tak ulice: Brydaka, Iranka Osmeckiego (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste), Synów Pułkul.
62 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Osmeckiego 51 Rzeszów stały Tak ulice: Ciasna, Iranka Osmeckiego (numery nieparzyste od 33 do końca), Miłocińska (numery nieparzyste od 1 do 67 i numery parzyste od 2 do 20), Przy Torze, Wspólna.
63 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kamińskiego 12 Rzeszów stały Tak ulice: Baczyńskiego, Budowlanych, Chłopickiego, Gałczyńskiego, gen. Okulickiego (numery parzyste), Instalatorów, Jagiełły, Królowej Jadwigi, Króla Stanisława Augusta, Kamińskiego, Marka Czarnoty, Nałkowskiej, Reja, Reymonta, Staffa, Syrokomli, Torowa, Tuwima.
64 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Rzeszowie, ul. Legionów 20 Rzeszów stały Tak ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 1 do 11c i numery parzyste od 2 do 14), Legionów, Sportowa (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 4).
65 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Wyspiańskiego 16a Rzeszów stały Nie ulice: Chełmońskiego, Kossaków, Mała, Mokra, Sportowa (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 24), Ziai.
66 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24 Rzeszów stały Tak ulice: Armii Krajowej (numery nieparzyste od 1 do 7), Geodetów, Modrzejewskiej, Norwida, Orkana, Ossolińskich, Paderewskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 92), Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Przybosia, Puszkina, Struga, Szymanowskiego.
67 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24 Rzeszów stały Tak ulice: Cytadeli Warszawskiej, Dobrzańskiego-Hubala, Krzyżanowskiego, Obrońców Helu, Rejtana (numery nieparzyste od 27 do końca)
68 Dom Studencki "FILON", ul. Cicha 4 Rzeszów stały Tak ulice: Cicha, Kępa, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 1 do 11 i numer 2, 2a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Powstańców Warszawy (numery parzyste od 22 do końca).
69 Przedszkole Publiczne nr 43, ul. Cicha 5 Rzeszów stały Nie ulice: Graniczna (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 10), Nowowiejska, Sienna, Tęczowa, Zielna.
70 Żłobek nr 7, ul. Zielona 7 Rzeszów stały Tak ulice: Fabryczna, Gościnna (numery nieparzyste od 1 do 37 i numery parzyste od 2 do 40), Jachowicza, Koło, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 4 do końca), Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste), Piaskowa, Podmiejska, Strażacka (numery nieparzyste od 1 do 19a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste od 2 do 28a), Urocza, Władysława Grabskiego, Zakładowa, Za Strugiem, Zaciszna, Zielona.
71 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Miła 58 Rzeszów stały Tak ulice: Delikatna, gen. Władysława Sikorskiego (numery parzyste od 2 do 170), Graniczna (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Jazowa, Kardynała Karola Wojtyły (numery parzyste od 124 do 160 i od 170 do końca), Ładna, Łagodna, Malownicza (numery nieparzyste od 25 do końca i numery parzyste), Miła (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 52), Przyjazna, Radosna, Skromna, Solidarna, Strażacka (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Sympatyczna
72 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały Nie ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 13 do 25 i od 25b-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Lewakowskiego, Zbyszewskiego (numery parzyste).
73 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały Nie ulice: Solarza (numery parzyste), Zbyszewskiego (numery nieparzyste).
74 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały Nie ulice: Kotuli (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Solarza (numery nieparzyste), Stojałowskiego.
75 Przedszkole Publiczne nr 40, ul. Rataja 14 Rzeszów stały Nie ulice: Pleśniarowicza, Rataja, Wiktora (numery parzyste).
76 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Widokowa 1 Rzeszów stały Tak ulice: Anny German, Bł. Karoliny (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 10), Czesława Niemena, Dukielska, Marka Grechuty, Panoramiczna (numery parzyste), Plenerowa, Krajobrazowa, Strzelnicza (numery parzyste od 10a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 12 do końca), Widokowa, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Sędziszowska, Strzyżowska (numery nieparzyste od 49 do końca i numery parzyste od 24 do końca), Wiktora (numery nieparzyste), W. Witosa (numery nieparzyste od 11 do końca).
77 Przedszkole Publiczne nr 3, ul. Krośnieńska 15a Rzeszów stały Tak ulice: Kościelna, Krośnieńska (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 40), Krynicka, Nowosądecka, Sanocka (numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 28 do końca), św. Jana z Dukli.
78 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Rubinowa 4 Rzeszów stały Tak ulice: Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Ciepłownicza, Cyrkoniowa, Diamentowa, Grafitowa, hr. Alfreda Potockiego, hr. Wandy Tarnowskiej, Jaspisowa, ks. Jana Stączka, Księżycowa, Kwarcowa, Lazurowa, Nefrytowa, Perłowa, Rubinowa, Rzecha (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 28), Spichlerzowa, Spółdzielcza (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste od 20 do końca), Szafirowa, Szmaragdowa, św. Floriana, Turkusowa, Załęska (numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Jana Ziemiańskiego.
79 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5 Rzeszów stały Nie ulice: Beskidzka, Karkonoska, Świętokrzyska, Tadeusza Nalepy, Zawiszy Czarnego (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 70 do końca).
80 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5 Rzeszów stały Nie ulice: Brzegowa, Jarowa, Leśna (numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Nowogrodzka, pl. św. Józefa, Podkarpacka (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Saletyńska, Starowiejska, Wetlińska (numery parzyste od 22 do końca), Zwięczycka.
81 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Kardynała Karola Wojtyły 164 Rzeszów stały Tak ulice: Bajeczna, Baśniowa, Białe Wzgórze, Białogórska, Biesiadna, Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza, Doliny Strugu, gen. Sikorskiego (numery nieparzyste od 65 do końca i numery parzyste od 172 do końca), Familijna, Jana Brzechwy, Jarosława Iwaszkiewicza, Kardynała Karola Wojtyły (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 122 oraz od 162 do 168), Majowa, Malownicza (numery nieparzyste od 1 do 23), Miła (numery parzyste od 54 do końca), Mokra Strona, Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 13 do 33), Marii Kownackiej, Promykowa, Rodzinna, Ruczajowa, Słowiańska, Stokowa, Stroma, Świętojańska, Tyczyńska, Widnokręgowa, Witolda Gombrowicza, Wschodnia, Zastruże, Źródlana.
82 Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości, ul. Miłocińska 75 Rzeszów stały Nie ulice: Anyżkowa, Bazyliowa, Biznesowa, Cynamonowa, Cytrynowa, Imbirowa, Innowacyjna, Jałowcowa, kapitałowa, Laurowa, Miętowa, Migdałowa, Miłocińska (numery nieparzyste od 69 do końca i numery parzyste od 22 do końca), Morelowa, Parkowa, Szafranowa, Technologiczna (numery nieparzyste od 31 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Tymiankowa, Waniliowa.
83 Rzeszowski Dom Kultury Filia Country, ul. Herbowa 3 Rzeszów stały Tak ulice: Alternatywy, Anielska, Aroniowa, Chmielna, Dębinowa, Gościnna (numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 42 do końca), Herbowa, Jana Pawła II, Karmelicka, Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 35 do końca), Legionistów, Lotosowa, Magiczna, Miejska, Papieska, Pogodne Wzgórze, Senatorska, św. Agnieszki, św. Antoniego, Tarnopolska, Ustronna, Wakacyjna, Zakątkowa.
84 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Budziwojska 154 Rzeszów stały Tak ulice: Bł. ks. Kowalskiego, Budziwojska, Góra, Jarzębinowa, Jesionowa, ks. Kazimierza Guzego, Kwiatowa, Laskowa, Liliowa, Młyńska, Nadziei, Podlesie, Podleśna, Porąbki, Poselska, Poziomkowa, Prometeusza, Przylasek, Sportowców, Strzelców, Studzianki, Śnieżna.
85 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek, ul. św. Jakuba 2 Rzeszów stały Tak ulice: Brzoskwiniowa, Dębicka (numery nieparzyste od 377 do końca i numery parzyste od 614 do końca), Gronowa, Kalinowa, Leszczynowa, Pigwowa, por. H. Pisarka, Samorządowa, św. Jakuba, Świętej Rodziny, Żurawinowa
86 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, ul. Lwowska 60, ul. Lwowska 60 Rzeszów szpital Nie Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, ul. Lwowska 60
87 Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie, ul. Rycerska 4, ul. Rycerska 4 Rzeszów szpital Nie Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie, ul. Rycerska 4
88 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie Podkarpackie Centrum Chorób Płuc, ul. Rycerska 2, ul. Rycerska 2 Rzeszów szpital Nie Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie Podkarpackie Centrum Chorób Płuc, ul. Rycerska 2
89 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie, ul. Krakowska 16, ul. Krakowska 16 Rzeszów szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie, ul. Krakowska 16
90 Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Rzeszowie, ul. witolda 6B, Witolda 6B Rzeszów szpital Nie Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Rzeszowie, ul. witolda 6B
91 Dom Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 1, Sucharskiego 1 Rzeszów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 1
92 Filia Domu Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Łabędzia 9, Łabędzia 9 Rzeszów dom pomocy społecznej Nie Filia Domu Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Łabędzia 9
93 Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, Załęska 76 Rzeszów zakład karny Nie Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76
94 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2, Szopena 2 Rzeszów szpital Nie Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Miłocin, Baranówka, Generała Władysława Andersa, Króla Stanisława Augusta, Krakowska-Południe, Franciszka Kotuli, Przybyszówka, Bzianka. 7 39 832 6 48
0.0000020000Nr 2 Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Staromieście, 1000 - Lecia, Załęże, Pobitno, Wilkowyja, Mieszka I, Słocina. 6 34 340 5 37
0.0000030000Nr 3 Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Śródmieście-Południe, Śródmieście-Północ, Pułaskiego, Kmity, Staroniwa, Zwięczyca, Dąbrowskiego, Generała Grota Roweckiego, Piastów. 6 35 620 5 35
0.0000040000Nr 4 Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Budziwój, Biała, Drabinianka, Zalesie, Paderewskiego, Nowe Miasto. 6 36 091 6 43
Podsumowanie 25 145 883 22 163

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 8 8 8 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 6 6 7 27
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 6 7 5 7 25
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 8 8 8 33
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE KW ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA 9 8 8 8 33
13 KOMITET WYBORCZY KONGRES NOWEJ PRAWICY KW NOWA PRAWICA 7 5 12

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 FERENC Tadeusz 78 wyższe KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE SLD Rzeszów
2 BUCZAK Wojciech 63 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Rzeszów
1 BELTER Łukasz Marek 37 wyższe KOMITET WYBORCZY KONGRES NOWEJ PRAWICY Kongres Nowej Prawicy Czarna
5 MASŁOWSKI Maciej Przemysław 34 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Rzeszów
4 KASZUBA Krzysztof 64 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE Rzeszów

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 39 751 22 294 22 267 56.02% 0.05602
21 829 98.03% 0.09803
Tak
2 33 391 18 661 18 649 55.85% 0.05585
18 327 98.27% 0.09827
Tak
3 35 316 18 915 18 894 53.50% 0.0535
18 520 98.02% 0.09802
Tak
4 36 057 20 812 20 758 57.57% 0.05757
20 401 98.28% 0.09828
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 093 33 15.29% 0.01529
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 388 27 5.55% 0.00555
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 1 719 25 2.17% 0.00217
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 26 235 33 33.18% 0.03318
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE 34 391 33 43.49% 0.04349
13 KOMITET WYBORCZY KONGRES NOWEJ PRAWICY 251 12 0.32% 0.00032

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 093 33 4 15.29% 0.01529
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 388 27 0 5.55% 0.00555
Nie
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE 1 719 25 0 2.17% 0.00217
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 26 235 33 9 33.18% 0.03318
Tak
12 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE 34 391 33 12 43.49% 0.04349
Tak
13 KOMITET WYBORCZY KONGRES NOWEJ PRAWICY 251 12 0 0.32% 0.00032
Nie

Rada Miasta Rzeszowa - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KAŹMIERCZAK Jolanta Barbara 2 275 10.42% 0.01042
Tak
1 4 2 MACIEJCZYK Mateusz 790 3.62% 0.00362
Nie
1 4 3 ADAMIEC Justyna Paulina 265 1.21% 0.00121
Nie
1 4 4 GUTKOWSKI Andrzej 424 1.94% 0.00194
Nie
1 4 5 WALCZYK Edyta Anna 89 0.41% 0.00041
Nie
1 4 6 CUPRYŚ Włodzimierz 209 0.96% 0.00096
Nie
1 4 7 HEJDA Grażyna Eulalia 238 1.09% 0.00109
Nie
1 4 8 ZAJDEL Jadwiga Anna 146 0.67% 0.00067
Nie
1 4 9 SOLIŃSKI Tomasz Sebastian 89 0.41% 0.00041
Nie
1 8 1 SKITAŁ Aneta Anna 340 1.56% 0.00156
Nie
1 8 2 JANOWSKA-KURDZIEL Weronika Maria 115 0.53% 0.00053
Nie
1 8 3 HOLDENMAJER Krzysztof Jan 162 0.74% 0.00074
Nie
1 8 4 MOKRZYCKI Artur Ryszard 120 0.55% 0.00055
Nie
1 8 5 PIETRUCHA Aleksander Tomasz 83 0.38% 0.00038
Nie
1 8 6 GIENIEC Katarzyna Dominika 47 0.22% 0.00022
Nie
1 8 7 TURZAŃSKI Mariusz 72 0.33% 0.00033
Nie
1 8 8 CZARNECKI Piotr Łukasz 169 0.77% 0.00077
Nie
1 9 1 PAPUGA Grzegorz Jan 253 1.16% 0.00116
Nie
1 9 2 PROĆ Tomasz Mirosław 32 0.15% 0.00015
Nie
1 9 3 SADOWSKI Damian Tomasz 34 0.16% 0.00016
Nie
1 9 4 WERELUSZ-WOŁCZ Monika Anna 19 0.09% 9.0E-5
Nie
1 9 5 KORNIAK Agnieszka Elżbieta 30 0.14% 0.00014
Nie
1 9 6 PRZYSZLAK Bogusława Krystyna 21 0.10% 0.0001
Nie
1 10 1 KULTYS Robert 2 198 10.07% 0.01007
Tak
1 10 2 KORYL Grzegorz 1 253 5.74% 0.00574
Tak
1 10 3 SOLARZ Danuta 1 167 5.35% 0.00535
Tak
1 10 4 ZAJĄC Michał Wojciech 648 2.97% 0.00297
Nie
1 10 5 SZOSTEK Grażyna 350 1.60% 0.0016
Nie
1 10 6 JANUSZEWSKA-JAHN Romana Anna 84 0.38% 0.00038
Nie
1 10 7 CYPRYŚ Paweł Waldemar 735 3.37% 0.00337
Nie
1 10 8 OLECHOWSKA Dominika 137 0.63% 0.00063
Nie
1 10 9 RAMSKI Janusz Henryk 396 1.81% 0.00181
Nie
1 12 1 KAMIŃSKI Tomasz Artur 2 023 9.27% 0.00927
Tak
1 12 2 CHLEBEK Czesław Jan 481 2.20% 0.0022
Nie
1 12 3 WALAWENDER Witold Piotr 1 805 8.27% 0.00827
Tak
1 12 4 WARCHOŁ Maria 1 289 5.90% 0.0059
Tak
1 12 5 SKWIRUT Kamil Andrzej 595 2.73% 0.00273
Nie
1 12 6 GOCEK Agnieszka 740 3.39% 0.00339
Nie
1 12 7 TADLA Józef Roman 493 2.26% 0.00226
Nie
1 12 8 LEŚNIAK-MOCZUK Krystyna Helena 332 1.52% 0.00152
Nie
1 12 9 KOBIAŁKA Dominika Ewa 932 4.27% 0.00427
Nie
1 13 1 KOTYLAK Piotr Jan 71 0.33% 0.00033
Nie
1 13 2 LECH Paweł Andrzej 15 0.07% 7.0E-5
Nie
1 13 3 ROŻEK Szymon 8 0.04% 4.0E-5
Nie
1 13 4 DRABIK Przemysław Rafał 18 0.08% 8.0E-5
Nie
1 13 5 ZAGAJEWSKA-KAJUTH Sylwia Marta 12 0.05% 5.0E-5
Nie
1 13 6 WYSZYŃSKA Maria Anna 7 0.03% 3.0E-5
Nie
1 13 7 MICHNO Aneta Joanna 18 0.08% 8.0E-5
Nie
2 4 1 ZIEMIŃSKI Wiesław Stanisław 1 030 5.62% 0.00562
Tak
2 4 2 KOTERBA Piotr 378 2.06% 0.00206
Nie
2 4 3 OSTROWSKA-RZEPKO Małgorzata Barbara 188 1.03% 0.00103
Nie
2 4 4 MICKE Andrzej 86 0.47% 0.00047
Nie
2 4 5 BORCZ Dorota Maria 248 1.35% 0.00135
Nie
2 4 6 KUSZ Bożena Barbara 148 0.81% 0.00081
Nie
2 4 7 SŁUPEK Janusz Piotr 151 0.82% 0.00082
Nie
2 4 8 SOWIŃSKI Jacek Damian 63 0.34% 0.00034
Nie
2 8 1 DZIEDZIC Ewa Maria 519 2.83% 0.00283
Nie
2 8 2 KOZIK Dominik Andrzej 145 0.79% 0.00079
Nie
2 8 3 BORYS Marek Piotr 95 0.52% 0.00052
Nie
2 8 4 WOJDYŁO Maria 62 0.34% 0.00034
Nie
2 8 5 SZOSTEK Karol Franciszek 59 0.32% 0.00032
Nie
2 8 6 TURZAŃSKA Marta 82 0.45% 0.00045
Nie
2 9 1 WALAT Wiesław Jan 248 1.35% 0.00135
Nie
2 9 2 SZKUTNIK Krystyna Maria 48 0.26% 0.00026
Nie
2 9 3 WERELUSZ Krzysztof 163 0.89% 0.00089
Nie
2 9 4 PĘKALA Piotr 96 0.52% 0.00052
Nie
2 9 5 BABULA Hubert Henryk 19 0.10% 0.0001
Nie
2 9 6 DZIADOSZ Maria 25 0.14% 0.00014
Nie
2 9 7 GOŁĄBEK Anna Barbara 48 0.26% 0.00026
Nie
2 10 1 JĘCZMIENIONKA Jerzy 2 664 14.54% 0.01454
Tak
2 10 2 SZARAMA Grażyna 847 4.62% 0.00462
Tak
2 10 3 OLECHOWSKI Mariusz Marek 818 4.46% 0.00446
Nie
2 10 4 NAPIÓRKOWSKI Adam Kazimierz 655 3.57% 0.00357
Nie
2 10 5 TERESZKIEWICZ Grażyna Stefania 462 2.52% 0.00252
Nie
2 10 6 DELIKAT Michał Józef 556 3.03% 0.00303
Nie
2 10 7 OSÓBKA-OPOŃ Katarzyna 350 1.91% 0.00191
Nie
2 10 8 ELGASS Miłosz Radosław 171 0.93% 0.00093
Nie
2 12 1 SAK Bogusław Wacław 2 050 11.19% 0.01119
Tak
2 12 2 GOŁĄB Sławomir Jan 1 783 9.73% 0.00973
Tak
2 12 3 HOMICKI Robert Andrzej 655 3.57% 0.00357
Nie
2 12 4 DROZDOWSKA Renata Barbara 745 4.07% 0.00407
Nie
2 12 5 WOLICKI Henryk 1 047 5.71% 0.00571
Tak
2 12 6 KUNYSZ Daniel Konrad 866 4.73% 0.00473
Nie
2 12 7 DEC Janina Krystyna 344 1.88% 0.00188
Nie
2 12 8 BUK Agnieszka Anna 413 2.25% 0.00225
Nie
3 4 1 DERĘGOWSKI Marcin 1 413 7.63% 0.00763
Tak
3 4 2 BACHER Agata Iwona 219 1.18% 0.00118
Nie
3 4 3 JÓZEFEK Jakub Jan 29 0.16% 0.00016
Nie
3 4 4 ĆWIK Agata Anna 241 1.30% 0.0013
Nie
3 4 5 KORYL Zbigniew Marian 149 0.80% 0.0008
Nie
3 4 6 MAŁECKA Magdalena Agata 165 0.89% 0.00089
Nie
3 4 7 FROŃ Małgorzata Maria 98 0.53% 0.00053
Nie
3 4 8 SZEWCZYK Mariusz 185 1.00% 0.001
Nie
3 8 1 NYCZ Ewelina Magdalena 518 2.80% 0.0028
Nie
3 8 2 GIENIEC Jacek 267 1.44% 0.00144
Nie
3 8 3 ZNAMIROWSKA Natalia Joanna 243 1.31% 0.00131
Nie
3 8 4 KOTULA Janina 98 0.53% 0.00053
Nie
3 8 5 DEMIŃSKI Tomasz Rafał 43 0.23% 0.00023
Nie
3 8 6 RUSZAŁA Andrzej 93 0.50% 0.0005
Nie
3 9 1 GĘBAROWSKI Damian Grzegorz 173 0.93% 0.00093
Nie
3 9 2 STEC-RUSIECKA Jolanta Magdalena 59 0.32% 0.00032
Nie
3 9 3 PAKUŁA-SACHARCZUK Anna Zofia 50 0.27% 0.00027
Nie
3 9 4 DAŃCZYSZYN Karolina Jagoda 37 0.20% 0.0002
Nie
3 9 5 PODBIELSKI Dawid Bogdan 18 0.10% 0.0001
Nie
3 10 1 SZUMNY Waldemar Włodzimierz 2 464 13.30% 0.0133
Tak
3 10 2 KOTULA Waldemar Krystian 1 524 8.23% 0.00823
Tak
3 10 3 NESZEW Agnieszka Klaudia 305 1.65% 0.00165
Nie
3 10 4 RUSINEK Stanisław Paweł 333 1.80% 0.0018
Nie
3 10 5 KOWALSKA Izabela Teresa 313 1.69% 0.00169
Nie
3 10 6 BOREK Janusz Piotr 763 4.12% 0.00412
Nie
3 10 7 OLECHOWSKA Anna 165 0.89% 0.00089
Nie
3 10 8 LASOTA Ernest Andrzej 149 0.80% 0.0008
Nie
3 12 1 FIJOŁEK Konrad Rafał 2 112 11.40% 0.0114
Tak
3 12 2 SKIBA Anna Agnieszka 822 4.44% 0.00444
Nie
3 12 3 WYWROCKI Waldemar Ludwik 1 358 7.33% 0.00733
Tak
3 12 4 MICAŁ Janusz Antoni 558 3.01% 0.00301
Nie
3 12 5 USTROBIŃSKI Marek Jerzy 1 405 7.59% 0.00759
Tak
3 12 6 DUDZIŃSKA Krystyna Maria 309 1.67% 0.00167
Nie
3 12 7 RZĄSA Dorota Elżbieta 614 3.32% 0.00332
Nie
3 12 8 WALAWENDER Robert Paweł 1 228 6.63% 0.00663
Nie
4 4 1 DEC Andrzej Julian 1 735 8.50% 0.0085
Tak
4 4 2 MYRDA Kazimierz Stanisław 246 1.21% 0.00121
Nie
4 4 3 WOŹNIAK-KUNICKA Anna Monika 259 1.27% 0.00127
Nie
4 4 4 SZYLAR Tadeusz Jan 239 1.17% 0.00117
Nie
4 4 5 SZLACHCIŃSKA-MORANIEC Blanka Dagmara 58 0.28% 0.00028
Nie
4 4 6 INGLOT Bogusław Józef 86 0.42% 0.00042
Nie
4 4 7 KOLIJEWICZ Nawojka Katarzyna 39 0.19% 0.00019
Nie
4 4 8 STĘPIEŃ Wiesław 115 0.56% 0.00056
Nie
4 8 1 MARUSZAK Maciej Wojciech 460 2.25% 0.00225
Nie
4 8 2 REWAK Adam Marcin 102 0.50% 0.0005
Nie
4 8 3 BROŻYNA Jakub Sebastian 124 0.61% 0.00061
Nie
4 8 4 MYTYCH Magdalena Dorota 79 0.39% 0.00039
Nie
4 8 5 WOJDYŁO Monika Beata 87 0.43% 0.00043
Nie
4 8 6 ZDUŃ Natalia Magdalena 64 0.31% 0.00031
Nie
4 8 7 KACZMAREK Jerzy Ryszard 140 0.69% 0.00069
Nie
4 9 1 MAZUREK Mariusz 171 0.84% 0.00084
Nie
4 9 2 SMUSZ Aleksandra Agnieszka 30 0.15% 0.00015
Nie
4 9 3 KRZEMIENIECKA Natalia Julia 33 0.16% 0.00016
Nie
4 9 4 LISOWICZ Grzegorz Stanisław 16 0.08% 8.0E-5
Nie
4 9 5 POKRYWKA Małgorzata Ewa 28 0.14% 0.00014
Nie
4 9 6 GRABEK Joanna Agnieszka 29 0.14% 0.00014
Nie
4 9 7 DEC Marcin Benedykt 39 0.19% 0.00019
Nie
4 10 1 FIJOŁEK Marcin Piotr 3 413 16.73% 0.01673
Tak
4 10 2 FAC Izabela 566 2.77% 0.00277
Nie
4 10 3 BIAŁOGŁOWSKI Robert Artur 627 3.07% 0.00307
Nie
4 10 4 RÓŻAŃSKA Joanna Agnieszka 254 1.25% 0.00125
Nie
4 10 5 SZPYRKA Mateusz 763 3.74% 0.00374
Tak
4 10 6 POCIASK Łukasz Bartłomiej 535 2.62% 0.00262
Nie
4 10 7 RZEŹNIK Beata Halina 153 0.75% 0.00075
Nie
4 10 8 HOŁOJUCH Mateusz 417 2.04% 0.00204
Nie
4 12 1 FERENC Tadeusz 4 170 20.44% 0.02044
Tak
4 12 2 BUŻ Wiesław 1 165 5.71% 0.00571
Tak
4 12 3 KWAŚNIAK Mirosław Zygmunt 959 4.70% 0.0047
Tak
4 12 4 FIJOŁEK Ewelina 573 2.81% 0.00281
Nie
4 12 5 SIENKO Stanisław 852 4.18% 0.00418
Nie
4 12 6 OŻYŁO Tadeusz Stanisław 747 3.66% 0.00366
Nie
4 12 7 DEPA Ewa 488 2.39% 0.00239
Nie
4 12 8 LASKO Joanna Marta 438 2.15% 0.00215
Nie
4 13 2 NABEL Damian Karol 29 0.14% 0.00014
Nie
4 13 3 GWIZDAŁA Kacper 16 0.08% 8.0E-5
Nie
4 13 4 PIOTROWICZ Katarzyna Renata 8 0.04% 4.0E-5
Nie
4 13 5 PILAWA-KOCUR Agnieszka Danuta 13 0.06% 6.0E-5
Nie
4 13 6 SPERLAN Dagmara Anna 8 0.04% 4.0E-5
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BELTER Łukasz Marek 37 wyższe Czarna, 986 1.23 Nie
2 BUCZAK Wojciech 63 wyższe Rzeszów, 23 100 28.86 Nie
3 FERENC Tadeusz 78 wyższe Rzeszów, 51 029 63.76 Tak
4 KASZUBA Krzysztof 64 wyższe Rzeszów, 2 045 2.56 Nie
5 MASŁOWSKI Maciej Przemysław 34 wyższe Rzeszów, 2 868 3.58 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bernardyńska 4 Rzeszów stały 1 756 788 787 44.82% 0.04482
783 99.49%
2 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Orzeszkowej 8a Rzeszów stały 1 674 767 766 45.76% 0.04576
766 100.00%
3 Zespół Szkół Muzycznych nr 1, ul. Szopena 32 Rzeszów stały 1 527 776 776 50.82% 0.05082
768 98.97%
4 I Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 15 Rzeszów stały 935 484 484 51.76% 0.05176
476 98.35%
5 Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Pułaskiego 3a Rzeszów stały 2 047 1 190 1 189 58.09% 0.05809
1 183 99.50%
6 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Hoffmanowej 13 Rzeszów stały 1 798 860 860 47.83% 0.04783
858 99.77%
7 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Bulwarowa 3 Rzeszów stały 1 151 665 665 57.78% 0.05778
655 98.50%
8 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Staszica 16a Rzeszów stały 1 625 857 857 52.74% 0.05274
852 99.42%
9 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej-Rzeszów Sp. z o. o., ul. Staszica 24 Rzeszów stały 1 303 696 696 53.42% 0.05342
693 99.57%
10 Zespół Szkół Sportowych, ul. Hetmańska 38 Rzeszów stały 1 880 967 969 51.54% 0.05154
966 99.69%
11 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4 Rzeszów stały 1 789 905 905 50.59% 0.05059
902 99.67%
12 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4 Rzeszów stały 1 935 975 975 50.39% 0.05039
969 99.38%
13 Zespół Szkół Energetycznych, ul. W. Pola 1 Rzeszów stały 1 747 850 850 48.65% 0.04865
846 99.53%
14 IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Dąbrowskiego 82 Rzeszów stały 1 193 535 536 44.93% 0.04493
531 99.07%
15 Zespół Szkół Technicznych, ul. Matuszczaka 7 Rzeszów stały 2 118 1 217 1 217 57.46% 0.05746
1 212 99.59%
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Staroniwska 55 Rzeszów stały 2 505 1 485 1 485 59.28% 0.05928
1 472 99.12%
17 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1 Rzeszów stały 1 876 1 099 1 099 58.58% 0.05858
1 089 99.09%
18 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1 Rzeszów stały 1 723 1 018 1 013 58.79% 0.05879
1 007 99.41%
19 Przedszkole Publiczne nr 17, ul. Witkacego 5 Rzeszów stały 1 944 1 160 1 159 59.62% 0.05962
1 148 99.05%
20 Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Ptasia 2 Rzeszów stały 1 423 696 696 48.91% 0.04891
691 99.28%
21 Przedszkole Publiczne nr 12, ul. Kopaczewskiego 1 Rzeszów stały 1 454 776 772 53.09% 0.05309
766 99.22%
22 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kopaczewskiego 2 Rzeszów stały 1 121 478 478 42.64% 0.04264
478 100.00%
23 Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1 Rzeszów stały 1 751 790 788 45.00% 0.045
785 99.62%
24 Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1 Rzeszów stały 1 484 803 803 54.11% 0.05411
797 99.25%
25 Przedszkole Publiczne nr 22, ul. Ofiar Katynia 11 Rzeszów stały 1 484 826 826 55.66% 0.05566
826 100.00%
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Skrajna 1 Rzeszów stały 1 720 1 028 1 028 59.77% 0.05977
1 018 99.03%
27 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Staromiejska 43a Rzeszów stały 1 921 1 112 1 114 57.99% 0.05799
1 106 99.28%
28 Przedszkole Publiczne nr 16, ul. Kochanowskiego 24 Rzeszów stały 1 559 774 774 49.65% 0.04965
774 100.00%
29 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3 Rzeszów stały 1 709 851 851 49.80% 0.0498
838 98.47%
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3 Rzeszów stały 1 736 956 956 55.07% 0.05507
948 99.16%
31 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Partyzantów 10a Rzeszów stały 1 804 951 951 52.72% 0.05272
946 99.47%
32 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Lwowska 17 Rzeszów stały 1 484 759 758 51.08% 0.05108
753 99.34%
33 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Konfederatów Barskich 43a Rzeszów stały 1 603 833 828 51.65% 0.05165
824 99.52%
34 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały 1 653 1 024 1 015 61.40% 0.0614
1 013 99.80%
35 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały 1 602 961 957 59.74% 0.05974
946 98.85%
36 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały 1 457 866 862 59.16% 0.05916
859 99.65%
37 Zespół Szkół nr 2, al. Rejtana 3 Rzeszów stały 1 832 1 019 1 020 55.68% 0.05568
1 013 99.31%
38 Uniwersytet Rzeszowski, al. Rejtana 16c Rzeszów stały 1 209 651 651 53.85% 0.05385
650 99.85%
39 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, al. Rejtana 30 Rzeszów stały 1 462 748 748 51.16% 0.05116
746 99.73%
40 Przedszkole Publiczne nr 38, al. Rejtana 28 Rzeszów stały 1 616 845 846 52.35% 0.05235
839 99.17%
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3 Rzeszów stały 1 302 655 653 50.15% 0.05015
648 99.23%
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3 Rzeszów stały 1 520 853 853 56.12% 0.05612
846 99.18%
43 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14 Rzeszów stały 1 690 916 916 54.20% 0.0542
915 99.89%
44 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14 Rzeszów stały 1 897 978 973 51.29% 0.05129
963 98.97%
45 Przedszkole Publiczne Nr 9, ul. Podwisłocze 20 Rzeszów stały 1 718 951 951 55.36% 0.05536
947 99.58%
46 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Jana Olbrachta 120 Rzeszów stały 2 543 1 500 1 482 58.28% 0.05828
1 477 99.66%
47 Przedszkole Publiczne nr 11, ul. Mazurska 19 Rzeszów stały 2 073 1 264 1 264 60.97% 0.06097
1 255 99.29%
48 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4 Rzeszów stały 1 936 1 173 1 171 60.49% 0.06049
1 159 98.98%
49 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4 Rzeszów stały 1 376 822 826 60.03% 0.06003
817 98.91%
50 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Powstańców Śląskich 4 Rzeszów stały 1 967 1 129 1 130 57.45% 0.05745
1 117 98.85%
51 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Czajkowskiego 11 Rzeszów stały 2 443 1 443 1 440 58.94% 0.05894
1 425 98.96%
52 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Czajkowskiego 11 Rzeszów stały 1 857 1 187 1 187 63.92% 0.06392
1 183 99.66%
53 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Wieniawskiego 84 Rzeszów stały 1 855 1 173 1 175 63.34% 0.06334
1 171 99.66%
54 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Bł. Karoliny 21 Rzeszów stały 1 586 1 058 1 060 66.83% 0.06683
1 052 99.25%
55 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Dębicka 170 Rzeszów stały 2 752 1 562 1 562 56.76% 0.05676
1 553 99.42%
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288 Rzeszów stały 1 655 874 873 52.75% 0.05275
867 99.31%
57 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288 Rzeszów stały 1 362 685 685 50.29% 0.05029
674 98.39%
58 Przedszkole Publiczne nr 28, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5 Rzeszów stały 1 901 1 133 1 133 59.60% 0.0596
1 126 99.38%
59 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały 1 526 851 851 55.77% 0.05577
846 99.41%
60 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały 1 787 959 925 51.76% 0.05176
924 99.89%
61 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały 1 570 913 913 58.15% 0.05815
906 99.23%
62 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Osmeckiego 51 Rzeszów stały 1 335 727 727 54.46% 0.05446
722 99.31%
63 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kamińskiego 12 Rzeszów stały 1 519 834 831 54.71% 0.05471
825 99.28%
64 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Rzeszowie, ul. Legionów 20 Rzeszów stały 1 255 709 706 56.25% 0.05625
702 99.43%
65 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Wyspiańskiego 16a Rzeszów stały 1 405 808 808 57.51% 0.05751
807 99.88%
66 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24 Rzeszów stały 1 678 1 009 1 008 60.07% 0.06007
999 99.11%
67 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24 Rzeszów stały 1 596 905 905 56.70% 0.0567
900 99.45%
68 Dom Studencki "FILON", ul. Cicha 4 Rzeszów stały 1 579 831 832 52.69% 0.05269
831 99.88%
69 Przedszkole Publiczne nr 43, ul. Cicha 5 Rzeszów stały 1 768 1 001 1 000 56.56% 0.05656
994 99.40%
70 Żłobek nr 7, ul. Zielona 7 Rzeszów stały 2 651 1 585 1 584 59.75% 0.05975
1 575 99.43%
71 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Miła 58 Rzeszów stały 2 815 1 685 1 682 59.75% 0.05975
1 656 98.45%
72 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały 1 852 1 047 1 047 56.53% 0.05653
1 040 99.33%
73 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały 1 626 972 972 59.78% 0.05978
962 98.97%
74 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały 1 308 760 758 57.95% 0.05795
754 99.47%
75 Przedszkole Publiczne nr 40, ul. Rataja 14 Rzeszów stały 1 340 772 772 57.61% 0.05761
770 99.74%
76 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Widokowa 1 Rzeszów stały 1 983 1 207 1 205 60.77% 0.06077
1 195 99.17%
77 Przedszkole Publiczne nr 3, ul. Krośnieńska 15a Rzeszów stały 1 859 1 211 1 211 65.14% 0.06514
1 186 97.94%
78 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Rubinowa 4 Rzeszów stały 1 763 941 923 52.35% 0.05235
920 99.67%
79 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5 Rzeszów stały 1 305 714 710 54.41% 0.05441
705 99.30%
80 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5 Rzeszów stały 1 419 886 886 62.44% 0.06244
881 99.44%
81 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Kardynała Karola Wojtyły 164 Rzeszów stały 2 029 1 216 1 215 59.88% 0.05988
1 208 99.42%
82 Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości, ul. Miłocińska 75 Rzeszów stały 734 492 491 66.89% 0.06689
488 99.39%
83 Rzeszowski Dom Kultury Filia Country, ul. Herbowa 3 Rzeszów stały 2 507 1 660 1 661 66.25% 0.06625
1 650 99.34%
84 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Budziwojska 154 Rzeszów stały 2 074 1 168 1 168 56.32% 0.05632
1 165 99.74%
85 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek, ul. św. Jakuba 2 Rzeszów stały 513 300 300 58.48% 0.05848
298 99.33%
86 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, ul. Lwowska 60, ul. Lwowska 60 Rzeszów szpital 174 18 18 10.34% 0.01034
18 100.00%
87 Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie, ul. Rycerska 4, ul. Rycerska 4 Rzeszów szpital 36 8 8 22.22% 0.02222
8 100.00%
88 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie Podkarpackie Centrum Chorób Płuc, ul. Rycerska 2, ul. Rycerska 2 Rzeszów szpital 19 5 5 26.32% 0.02632
5 100.00%
89 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie, ul. Krakowska 16, ul. Krakowska 16 Rzeszów szpital 35 4 4 11.43% 0.01143
4 100.00%
90 Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Rzeszowie, ul. witolda 6B, Witolda 6B Rzeszów szpital 128 3 3 2.34% 0.00234
3 100.00%
91 Dom Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 1, Sucharskiego 1 Rzeszów dom pomocy społecznej 90 36 36 40.00% 0.04
34 94.44%
92 Filia Domu Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Łabędzia 9, Łabędzia 9 Rzeszów dom pomocy społecznej 41 13 13 31.71% 0.03171
11 84.62%
93 Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, Załęska 76 Rzeszów zakład karny 87 28 28 32.18% 0.03218
28 100.00%
94 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2, Szopena 2 Rzeszów szpital 66 21 21 31.82% 0.03182
21 100.00%
 • Statystyka list kandydatów
 • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Rzeszów - ogółem 1 25 4 181 161 145 883 94 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 22 1
Ogółem 44 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 163 72 44% 91 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 0 0% 5 100%
Ogółem 163 72 44% 91 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 46 48 45
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 56 56
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 16 5 31% 11 69%
30-39 43 19 44% 24 56%
40-59 68 32 47% 36 53%
60+ 36 16 44% 20 56%
Ogółem 163 72 44% 91 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 5 0 0% 5 100%