Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
 • Wybory Samorządowe
  Rzeczypospolitej Polskiej

  2018

 • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 319 216
Wyborców 263 789
Obwodów 206
 • Wybory do Rady Miasta Lublin
 • Wybory Prezydenta Miasta Lublin
 • Wyniki głosowania do rady miasta
 • Wyniki wyborów do rady miasta
 • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
 • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole nr 15, ul. Bohaterów Monte Cassino 7 Lublin stały Nie ULICE: Batalionów Chłopskich w całości, Blachnickiego w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 40, Botaniczna w całości, Brzozowskiego w całości, Cisowa str. nieparzysta w całości, Czarnieckiego w całości, Czeremchowa str. nieparzysta w całości, Danielskiego w całości, Dzieci Zamojszczyzny w całości, Gen. Zajączka str. parzysta w całości, Głogowa w całości, Grabowa w całości, Jasińskiego w całości, Jaśminowa str. parzysta od 2 do 14, Kilińskiego w całości, Klonowa w całości, Kryniczna w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 53 do nr 83, Podchorążych w całości, Potok w całości, al. Róż w całości, Skoczylasa w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 55 do nr 73 i str. parzysta od nr 28 do nr 78, Westerplatte w całości, Zakładowa w całości.
2 Przedszkole nr 25, al. Warszawska 37a Lublin stały Nie ULICE: Batorego w całości, Bukietowa w całości, Chodkiewicza w całości, Dwernickiego w całości, Gen. Zajączka str. nieparzysta w całości, Harcerska w całości, Jagiellońska w całości, Korfantego w całości, Leszczynowa w całości, Ligonia w całości, Lompy w całości, Miernicza w całości, Osadowa w całości, Plater Emilii w całości, Początkowa w całości, Powstańców Śląskich w całości, al. Sikorskiego str. parzysta w całości, Sobieskiego w całości, Spadowa w całości, Strzelecka w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Wiązowa w całości, Żołnierska w całości, Żółkiewskiego w całości.
3 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”, ul. Kolorowa 3 Lublin stały Tak ULICE: Bajkowa w całości, Baśniowa w całości, Bratnia w całości, Cisowa str. parzysta w całości, Czeremchowa str. parzysta w całości, Fortunna w całości, Kolorowa w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51, Przygodna w całości, Samotna w całości, Sąsiedzka w całości, Serdeczna w całości, Sielankowa w całości, Skrajna w całości, al. Warszawska str. parzysta od nr 2 do nr 26.
4 Przedszkole nr 43, ul. Skautów 11a Lublin stały Nie ULICE: Popiełuszki str. nieparzysta od nr 23 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca, Skautów w całości.
5 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja, al. Jana Długosza 8 Lublin stały Tak ULICE: Boczna Lubomelskiej w całości, Czechowska str. parzysta od nr 14 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca, Ćwiklińskiej w całości, al. Długosza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Leszczyńskiego w całości, Lubomelska str. parzysta w całości, Ogródkowa w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Przy Stawie w całości, Snopkowska w całości.
6 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi, ul. Zuchów 1 Lublin stały Tak ULICE: Legionowa str. parzysta w całości, Popiełuszki str. parzysta od nr 32 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 25 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Szarych Szeregów w całości, Zuchów w całości.
7 Bursa Szkolna nr 1, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 7 Lublin stały Nie ULICE: al. Długosza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Dubois w całości, Głowackiego w całości, Junoszy w całości, Księżycowa w całości, Legionowa str. nieparzysta w całości, Lelka-Sowy w całości, Norwida w całości, Poniatowskiego w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 7 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Rayskiego w całości.
8 Przedszkole nr 65, ul. Mariana Langiewicza 3a Lublin stały Nie ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 37 do końca, Godebskiego str. nieparzysta nr 1, al. Kraśnicka nr 2, Al. Racławickie str. parzysta od nr 28 do końca, Spadochroniarzy str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 15 do końca.
9 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Al. Racławickie 26 Lublin stały Nie ULICE: Godebskiego str. parzysta nr 2, Łopacińskiego str. nieparzysta w całości, Pagi w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 18 do nr 26, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13.
10 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta, ul. Czwartaków 11 Lublin stały Tak ULICE: Czwartaków w całości, Godebskiego str. nieparzysta od nr 3 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Spadochroniarzy str. parzysta od nr 6 do końca, Weteranów str. parzysta od nr 30 do końca, Wysockiego w całości.
11 Bursa Szkolna nr 3, ul. Weteranów 3 Lublin stały Nie ULICE: Akademicka str. nieparzysta w całości, Beliniaków w całości, Bema w całości, Głęboka str. nieparzysta od nr 31 do nr 35, Godebskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 9 do nr 13 i str. parzysta od nr 10 do nr 14, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 5 do nr 13 i str. parzysta od nr 6 do nr 12, Weteranów str. parzysta od nr 2 do nr 28.
12 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego, ul. Sieroca 17 Lublin stały Nie ULICE: Biernackiego str. nieparzysta w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Fijałkowskiego w całości, Gębali w całości, Hirszfelda w całości, Jaczewskiego w całości, Kleniewskich w całości, Obywatelska w całości, Połaniecka w całości, Północna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Sapiehy w całości, Sieroca w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 2 do nr 22, Szwedzka w całości.
13 IV Liceum Ogólnokszatałcące im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Szkolna 4 Lublin stały Nie ULICE: Czwartek str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 65 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Podzamcze str. parzysta od nr 8 do końca, Szkolna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Unicka str. nieparzysta w całości.
14 Polski Związek Motorowy, ul. Bolesława Prusa 8 Lublin stały Nie ULICE: Biernackiego str. parzysta w całości, Browarna w całości, Ciasna w całości, Lubartowska str. parzysta od nr 22 do nr 32, Północna str. parzysta od nr 2 do nr 38, Probostwo w całości, Prusa w całości.
15 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, ul. Szkolna 6 Lublin stały Nie ULICE: Cerkiewna w całości, Czwartek str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Lubartowska str. nieparzysta od nr 43 do nr 63, Nadstawna w całości, Nowy Plac Targowy w całości, Podzamcze str. parzysta od nr 2 do nr 6, Ruska w całości, Szkolna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Słowikowskiego w całości, Targowa w całości, al. Tysiąclecia str. parzysta w całości, Wysoka w całości.
16 Urząd Miasta Lublin, ul. Wieniawska 14 Lublin stały Tak ULICE: Bieczyńskiego w całości, Czysta w całości, de Tramecourta w całości, Ewangelicka str. parzysta w całości, Gawareckich w całości, Jasna w całości, Karskiego w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 47 do końca, Krótka w całości, Lubomelska str. nieparzysta w całości, Spokojna str. parzysta w całości, Wieniawska w całości.
17 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, ul. Ogrodowa 16 Lublin stały Tak ULICE: 3 Maja str. parzysta w całości, Chmielna w całości, Cicha w całości, Czechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Dolna 3 Maja str. parzysta w całości, Ewangelicka str. nieparzysta w całości, Żołnierzy Niepodległej w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 37 do nr 45, Ogrodowa w całości, Spokojna str. nieparzysta w całości.
18 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny, ul. Niecała 1 Lublin stały Nie ULICE: 3 Maja str. nieparzysta w całości, Bajkowskiego w całości, Dolna 3 Maja str. nieparzysta w całości, Karmelicka w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 1 do nr 35, Niecała w całości, Plac Litewski w całości, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 1, Radziwiłłowska w całości, Staszica w całości, Szewska w całości, Świętoduska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości, Wodopojna str. parzysta w całości, Zielona w całości.
19 Instytut Informatyki UMCS, ul. Akademicka 9 Lublin stały Tak ULICE: Akademicka str. parzysta w całości, Łopacińskiego str. parzysta w całości, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Raabego w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 10 do nr 16, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, Uniwersytecka str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
20 V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Lipowa 7 Lublin stały Nie ULICE: Chopina str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Grottgera w całości, Hipoteczna w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 70 do końca, Lipowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Ofiar Katynia w całości, Okopowa str. nieparzysta od nr 9 do końca, Al. Racławickie str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sądowa w całości, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Uniwersytecka str. parzysta od nr 6 do końca, Żwirki i Wigury w całości.
21 Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 Lublin stały Tak ULICE: Chopina str. parzysta od nr 2 do nr 20, Zesłańców Sybiru w całości, Kapucyńska str. nieparzysta w całości, Karłowicza w całości, Kołłątaja w całości, Konopnicka str. nieparzysta w całości, Kościuszki w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 40 do nr 68, Narutowicza str. nieparzysta od nr 17 do nr 47, Okopowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Orla w całości, Peowiaków w całości, Plac Czechowicza w całości, Solna w całości.
22 Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, ul. Bernardyńska 14a Lublin stały Tak ULICE: Bernardyńska str. parzysta w całości, Farbiarska str. nieparzysta w całości, Gilasa w całości, Kapucyńska str. parzysta w całości, Kozia w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 2 do nr 38, Królewska str. nieparzysta w całości, Miedziana w całości, Narutowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 5, Plac Wolności str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta nr 2, Prymasa Wyszyńskiego str. nieparzysta w całości, Przechodnia w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Stolarska w całości, Wróblewskiego w całości, Zamojska str. parzysta w całości, Żmigród w całości.
23 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”, ul. Lipowa 25 Lublin stały Tak ULICE: Biała w całości, Chmielarczyka w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Konopnicka str. parzysta w całości, Krucza w całości, Lipowa str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Narutowicza str. nieparzysta od nr 49 do nr 69, Okopowa str. parzysta od nr 18 do końca, Rowerowa str. nieparzysta w całości, Sztajna w całości.
24 Wojewódzki Ośrodek Kultury, ul. Dolna Panny Marii 3 Lublin stały Nie ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 34, Górna w całości, Graniczna str. parzysta w całości, Mościckiego w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 2 do nr 36, Plac Kochanowskiego w całości, Rusałka str. nieparzysta od nr 19 do końca, Szerwentke w całości.
25 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, Plac Wolności 4 Lublin stały Nie ULICE: Bernardyńska str. nieparzysta w całości, Boczna Rusałki w całości, Bulwarowa w całości, Dolna Panny Marii str. parzysta od nr 2 do nr 6, Miła w całości, Plac Wolności str. nieparzysta nr 3 i str. parzysta nr 4, Rusałka str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Wesoła w całości, Zamojska str. nieparzysta w całości.
26 Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 32a Lublin stały Nie ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gminna w całości, Graniczna str. nieparzysta w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 38 do nr 60, al. Piłsudskiego str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rusałka str. parzysta od nr 26 do końca, Środkowa w całości, Wschodnia w całości.
27 DOM Spółka z o. o. Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami, ul. Głęboka 17 Lublin stały Nie ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Narutowicza str. nieparzysta od nr 71 do końca, Rowerowa str. parzysta w całości, Wiercieńskiego w całości.
28 Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Plażowa 9 Lublin stały Nie ULICE: Muzyczna w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narutowicza str. parzysta od nr 62 do końca, Ochotnicza w całości, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plażowa w całości, Strażacka w całości, Szczerbowskiego w całości.
29 „ADE-EM” Centrum Sp. z o. o., ul. Lubartowska 27 - 29 Lublin stały Nie ULICE: Cyrulicza w całości, Furmańska w całości, Kowalska str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 27 do nr 41 i str. parzysta od nr 6 do nr 20, Plac Zamkowy w całości, al. Tysiąclecia str. nieparzysta w całości, Wodopojna str. nieparzysta w całości, Zamkowa w całości.
30 Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Grodzka 12 Lublin stały Nie ULICE: Bramowa str. parzysta w całości, Grodzka str. parzysta w całości, Kowalska str. nieparzysta w całości, Ku Farze w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Noworybna w całości, Olejna w całości, Rybna w całości, Rynek w całości, Szambelańska w całości, Świętoduska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
31 Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, ul. Podwale 11 Lublin stały Tak ULICE: al. Unii Lubelskiej w całości, Archidiakońska w całości, Bramowa str. nieparzysta w całości, Dominikańska w całości, Farbiarska str. parzysta w całości, Grodzka str. nieparzysta w całości, Gruella w całości, Jezuicka w całości, Kąpielowa w całości, Królewska str. parzysta w całości, Misjonarska w całości, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 3 i str. parzysta nr 4, Podwale w całości, Prymasa Wyszyńskiego str. parzysta w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Złota w całości.
32 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka, ul. Bronowicka 21 Lublin stały Tak ULICE: Biłgorajska w całości, Boczna Łęczyńskiej w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Ceglana w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do końca, Firlejowska w całości, Hrubieszowska w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Mieszczańska str. nieparzysta w całości, Parkowa w całości, Placowa w całości, Podlaska w całości, Polna w całości, Przymieszczańska w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Szklana w całości, Zgodna w całości, Żytnia w całości.
33 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1 Lublin stały Tak ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 18, Gromadzka w całości, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 22, Przecznica w całości, Rozdroże w całości, Wrońska w całości, Zaułek w całości.
34 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1 Lublin stały Tak ULICE: Majdanek w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Pogodna str. parzysta od nr 24 do nr 28, Rolna w całości, Rudlickiego w całości.
35 Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE, ul. Krańcowa 106 Lublin stały Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 20 do nr 28, Jastrzębia w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 106 do końca, Lotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 10, Pogodna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Puchacza w całości, Sowia w całości.
36 Administracja Osiedla „POGODNA”, ul. Zimowa 5 Lublin stały Nie ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Grabskiego str. parzysta od nr 12 do końca, Jesienna w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 111 do końca, Pogodna str. parzysta od nr 30 do nr 34, Zimowa w całości.
37 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19 Lublin stały Nie ULICE: Grabskiego str. parzysta od nr 6 do nr 10, Krańcowa str. nieparzysta nr 109, Pogodna str. nieparzysta od nr 9 do nr 19 i str. parzysta od nr 36 do nr 48, Sokola w całości.
38 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19 Lublin stały Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 30 do nr 44, Grabskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4, Krańcowa str. nieparzysta nr 107, Łabędzia w całości.
39 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Słowicza 5 Lublin stały Tak ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 9 do nr 15 i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 46 do nr 68, Gilowa w całości, Grabskiego str. nieparzysta w całości, Jaskółcza w całości, Ordonówny str. parzysta w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Rolna Osada w całości, Słowicza w całości, Szczygla w całości, Walentynowicz str. parzysta w całości, al. Witosa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 6 do nr 26.
40 Dom Pomocy Społecznej „Betania”, al. Kraśnicka 223 Lublin stały Tak ULICE: Jacyny-Onyszkiewicza w całości, Jawłowskiego w całości, Klepackiego w całości, Kołaczkowskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 219 do końca, Krwawicza w całości, Lazurowa w całości, Laskowa w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 27 do końca, Liszkowskiego w całości, Piątkowskiego w całości, Piechoty w całości, Raszyńska w całości, Skubiszewskiego w całości, Stelmasiaka w całości, Szczepańskiego w całości, Ślaskiego w całości, Tarninowa w całości, Turczynowicza w całości, Wośki w całości.
41 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a Lublin stały Tak ULICE: Abelarda w całości, Filona w całości, Heloizy w całości, Izoldy w całości, Julii w całości, Juliusza Cezara w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta w całości, Hamleta w całości, Kleopatry w całości, Laury w całości, Nataszy w całości, Ofelii w całości, Oniegina w całości, Orlanda w całości, Otella w całości, Parysa str. parzysta od nr 34 do końca, Poloniusza w całości, Romea w całości, Tatiany w całości, Wojciechowska str. parzysta od nr 66 do końca.
42 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a Lublin stały Tak ULICE: Aksini w całości, Beatrycze w całości, Boryny w całości, Cyda w całości, Ditty w całości, Guliwera w całości, Judyma w całości, Kmicica w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 135 do nr 217, Parysa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 32, Rzemieślnicza w całości, Szwejka w całości, Tristana w całości, Wertera w całości, Wokulskiego w całości, Zagłoby w całości.
43 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy SZEROKIE, ul. Nałęczowska 94 Lublin stały Nie ULICE: Bliska w całości, Biskupińska w całości, Dąbrówki w całości, Główna str. nieparzysta od nr 47 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gnieźnieńska w całości, Krystaliczna w całości, Leszka w całości, Litwiniukowej w całości, Łużyczan w całości, Milczan w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 165 do końca i str. parzysta od nr 42 do końca, Polan w całości, Promienista w całości, Przejrzysta w całości, Pszowian w całości, Słowian w całości, Słupian w całości, Stroma w całości, Św. Wojciecha w całości, Światowida w całości, Świetlista w całości, Urodzajna w całości, Wandy w całości, Wiślan w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 15 do końca, Wygon w całości, Zakątek w całości, Ziemowita w całości.
44 Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia”, ul. Lędzian 49 Lublin stały Tak ULICE: Bażantowa w całości, Bobrzan w całości, Bużan w całości, Dąbrowicka w całości, Goplan w całości, Jaśminowa str. nieparzysta od nr 31 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Lędzian w całości, Lubuszan w całości, Morawian w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 85 do nr 163, Opolan w całości, Połabian w całości, Siewierzan w całości, Sławin w całości, Sobótki w całości, Strumykowa w całości, Szerokie w całości, Ślężan w całości, Wądolna w całości, Wołynian w całości, Zagonowa w całości.
45 Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38 Lublin stały Tak ULICE: Bohaterów Monte Cassino str. parzysta od nr 42 do końca, Cieszkowskiego w całości, Farmaceutyczna w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 25 do nr 65, Magierskiego w całości, Morelowa w całości, Morwowa w całości, Nałęczowska str. parzysta od nr 2 do nr 40, Powstania Styczniowego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Przyjacielska w całości, Skromna w całości, Śnieżyńskiego w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Zana str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
46 Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38 Lublin stały Tak ULICE: Barszczewskiego w całości, Błońskiego w całości, Bogdanowicza w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 43 do końca, Borelowskiego w całości, Brzóski w całości, Czarkowskiego w całości, Dubieckiego w całości, Frankowskiego w całości, Hauke-Bosaka w całości, Jankowskiego w całości, Jeziorańskiego w całości, Krajewskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 67 do nr 133, Kruka w całości, Molickiego w całości, Parady w całości, Paśnikowskiego w całości, Powstania Styczniowego str. parzysta od nr 16 do końca, Pustowójtówny w całości, Rogińskiego w całości, Romanowskiego w całości, Ruckiego w całości, Toczyskiego w całości, Żulińskiego w całości.
47 Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego 7 Lublin stały Tak ULICE: Balladyny str. nieparzysta w całości, Irydiona w całości, Krasińskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 4 do nr 74, Namysłowskiego w całości, Struga w całości, Zana str. nieparzysta od nr 9 do nr 15.
48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ, al. Kraśnicka 100 Lublin stały Tak ULICE: Konstantynów w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 76 do nr 112, Pielęgniarek w całości, Szpitalna w całości, Szwoleżerów w całości, Ułanów str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Zwycięska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
49 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego, ul. Balladyny 22 Lublin stały Tak ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 12 do końca, Skierki w całości, Wileńska str. nieparzysta od nr 17 do końca, Zana str. parzysta od nr 8 do nr 18.
50 Przedszkole Integracyjne nr 39, ul. Balladyny 14 Lublin stały Tak ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 2 do nr 10, Wileńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 15.
51 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza, ul. Wajdeloty 1 Lublin stały Tak ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Świtezianka w całości, Wajdeloty str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Wileńska str. parzysta od nr 2 do nr 6.
52 XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego, ul. Wajdeloty 12 Lublin stały Tak ULICE: Wajdeloty str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Wileńska str. parzysta od nr 8 do końca, Zana str. parzysta od nr 20 do nr 28.
53 LSM DOM KULTURY, ul. Konrada Wallenroda 4a Lublin stały Nie ULICE: Filaretów str. nieparzysta w całości, Rymwida w całości, Wallenroda w całości, Zana str. parzysta od nr 30 do nr 38.
54 Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka, ul. Grażyny 10 Lublin stały Nie ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Nowogródzka w całości, Pana Tadeusza w całości.
55 Przedszkole nr 47, ul. Mieszka I nr 3 Lublin stały Tak ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Filaretów str. parzysta w całości, Głęboka str. parzysta od nr 34 do końca, Hryniewieckiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Leszka Czarnego w całości, Mieszka I w całości, Piastowska w całości, Urmowskiego w całości.
56 Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”, ul. Bolesława Chrobrego 18 Lublin stały Tak ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Bolesława Śmiałego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 56 do końca, Jaworowskiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Lasockiego w całości, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 21 do końca, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca, Wyczółkowskiego w całości.
57 Zespół Przedszkolny nr 1, ul. Zachodnia 7 Lublin stały Nie ULICE: Boczna Siewnej str. parzysta w całości, Chmielewskiego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 25 do nr 33 i str. parzysta od nr 38 do nr 54, Głęboka str. parzysta od nr 10 do nr 32, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Pszenna str. parzysta w całości, Siewna str. nieparzysta w całości, Słoneczna str. parzysta od nr 10 do końca, Sowińskiego str. parzysta od nr 14 do końca, Zachodnia w całości, Żniwna str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta w całości.
58 Przedszkole Niepubliczne Akademia Poziomkowa w Lublinie, ul. Siewna 20 Lublin stały Nie ULICE: Boczna Siewnej str. nieparzysta w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 1 do nr 23 i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Głęboka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Letnia w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Poprzeczna w całości, Pszenna str. nieparzysta w całości, Siewna str. parzysta w całości, Słoneczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Żniwna str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
59 Przedszkole nr 48, ul. Leonarda 15 Lublin stały Nie ULICE: Krasińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6, Leonarda w całości, Zana str. nieparzysta od nr 17 do nr 19.
60 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13 Lublin stały Nie ULICE: Skrzetuskiego str. parzysta od nr 6 do końca, Pana Wołodyjowskiego w całości.
61 Przedszkole nr 46, ul. Pana Wołodyjowskiego 1 Lublin stały Tak ULICE: Juranda w całości, Skrzetuskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Zana str. nieparzysta od nr 21 do nr 29.
62 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13 Lublin stały Tak ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta w całości, Kaliska w całości, Pana Balcera str. nieparzysta nr 1, Zana str. nieparzysta od nr 31 do nr 43, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości.
63 Przedszkole nr 49, ul. Pana Balcera 11 Lublin stały Nie ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 15 do końca, Pana Balcera str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości, Skrzatów w całości, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 5 do końca.
64 Przedszkole nr 57, ul. Ignacego Rzeckiego 12 Lublin stały Nie ULICE: Emancypantek w całości, Faraona w całości, Ochockiego w całości, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Rzeckiego w całości.
65 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Ignacego Rzeckiego 10 Lublin stały Tak ULICE: Brzeskiej w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 65 do nr 119, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Zana str. nieparzysta od nr 45 do końca.
66 Politechnika Lubelska Wydział Mechaniczny, ul. Nadbystrzycka 36 Lublin stały Tak ULICE: Kredowa w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 49 do nr 63 i str. parzysta od nr 10 do nr 120, Nowomiejska str. parzysta w całości, Pielgrzymia w całości, Wapienna w całości, Wigilijna w całości, Zakole w całości, Zana str. parzysta od nr 40 do końca.
67 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29 Lublin stały Nie ULICE: Betonowa w całości, Ciepła w całości, Cukrownicza w całości, Dzierżawna str. nieparzysta w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Lubelskiego Lipca 80’ w całości, Piekarska w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Radzikowska w całości, Spółdzielcza w całości, Włościańska w całości.
68 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29 Lublin stały Nie ULICE: Dzierżawna str. parzysta w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
69 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego, al. Józefa Piłsudskiego 26 Lublin stały Nie ULICE: 1 Maja str. nieparzysta od nr 1 do nr 33 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Czerniejowska w całości, Fabryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Kościelna nr 1 i str. parzysta w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Plac Bychawski w całości, Słupkowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Al. Zygmuntowskie w całości.
70 „AD-BUD” Sp. z o. o., ul. Gazowa 7/9 Lublin stały Nie ULICE: 1 Maja str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Dworcowa w całości, Gazowa w całości, Kawia w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Młyńska w całości, Nadłączna w całości, Plac Dworcowy w całości, Stadionowa w całości, Pocztowa w całości, Widok w całości.
71 Przedszkole nr 85, ul. Onyksowa 8 Lublin stały Tak ULICE: Berylowa w całości, Granitowa w całości, Jantarowa str. parzysta w całości, Kryształowa w całości, Onyksowa w całości, Węglinek str. parzysta od nr 82 do końca.
72 Przedszkole Niepubliczne „Koralik”, ul. Koralowa 19 Lublin stały Tak ULICE: Bełżycka w całości, Cyrkoniowa w całości, Czapla w całości, Folwarczna w całości, Gawronia w całości, Gęsia w całości, Gołębia w całości, Granatowa w całości, Jantarowa str. nieparzysta w całości, Jaspisowa w całości, Jemiołuszki w całości, Kacza w całości, Kogucia w całości, Koralowa w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 148 do końca, Kwarcowa w całości, Lisia w całości, Łanowa w całości, Orna w całości, Pasterska w całości, Perlicza w całości, Rysia w całości, Sielska w całości, Sołecka w całości, Sójki w całości, Strusia w całości, Szpacza w całości, Uprawna w całości, Węglinek str. parzysta od nr 2 do nr 80 i str. nieparzysta w całości, Wróbla w całości.
73 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14 Lublin stały Tak ULICE: Bydgoska w całości, Kielecka w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 114 do nr 146, Łukowska str. nieparzysta od nr 53 do końca i str. parzysta od nr 32 do końca, Małopolska w całości, Mazowiecka w całości, Opolska w całości, Owcza w całości, Roztocze str. nieparzysta w całości, Sandomierska w całości, Szczecińska w całości, Śląska w całości, Warmińska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 82 do końca.
74 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14 Lublin stały Tak ULICE: Białostocka w całości, Bieszczadzka w całości, Gdańska w całości, Kaszubska w całości, Kujawska w całości, Kurpiowska w całości, Łomżyńska w całości, Łowicka w całości, Łukowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Mazurska w całości, Olsztyńska w całości, Orkana str. parzysta od nr 2 do nr 6, Podhalańska w całości, Pomorska w całości, Poznańska w całości, Radomska w całości, Roztocze str. parzysta w całości, Rzeszowska w całości, Urzędowska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53 i str. parzysta od nr 2 do nr 80, Wrocławska w całości, Zwycięska str. parzysta w całości.
75 Administracja Osiedla „BŁONIE”, ul. Dragonów 2 Lublin stały Nie ULICE: Hetmańska w całości, Husarska w całości, Ułanów str. parzysta od nr 12 do końca, Zwycięska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
76 Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Szaserów 13 - 15 Lublin stały Tak ULICE: Dragonów w całości, Kawaleryjska w całości, Rycerska w całości, Szaserów w całości.
77 Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Rycerska 9 Lublin stały Nie ULICA: Herbowa w całości
78 Przedszkole nr 69, ul. Dziewanny 19 Lublin stały Nie ULICE: Armii Krajowej w całości, Dziewanny w całości, Ruciana w całości, Stokrotki str. parzysta w całości
79 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Biedronki 13 Lublin stały Nie ULICE: Kaczeńcowa w całości, Orkana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca.
80 Zespół Szkół nr 10, ul. Biedronki 13 Lublin stały Nie ULICE: Biedronki w całości, Tatarakowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Wiklinowa w całości.
81 Przedszkole nr 31, ul. Tymiankowa 60 Lublin stały Nie ULICE: Bociania w całości, Tatarakowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Tymiankowa w całości.
82 Przedszkole nr 72, ul. Różana 9 Lublin stały Nie ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Stokrotki str. nieparzysta w całości.
83 Dom Kultury „Ruta”, ul. Różana 8 Lublin stały Nie ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jutrzenki str. nieparzysta w całości, Sasankowa w całości.
84 Spółdzielnia Mieszkaniowa „CZUBY”, ul. Watykańska 6 Lublin stały Tak ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 9 do końca, Jutrzenki str. parzysta w całości, Matki Teresy z Kalkuty w całości, Watykańska w całości.
85 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, ul. Radości 13 Lublin stały Tak ULICE: Fantastyczna w całości, al. Marzeń w całości, Sympatyczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca.
86 Przedszkole nr 77, ul. Radości 8 Lublin stały Nie ULICE: Gościnna w całości, Radości str. parzysta w całości, Romantyczna str. nieparzysta w całości, Sympatyczna str. parzysta od nr 2 do nr 8.
87 Przedszkole nr 73, ul. Uśmiechu 5 Lublin stały Tak ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 121 do nr 149 i str. parzysta od nr 122 do nr 144, Przedwiośnie w całości, Przytulna w całości, Radości str. nieparzysta w całości, Romantyczna str. parzysta w całości, Szczęśliwa w całości, Uśmiechu w całości.
88 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Agatowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 7 do końca.
89 Niepubliczne Przedszkole Językowe „BURSZTYNEK”, ul. Bursztynowa 3a Lublin stały Nie ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Nefrytowa w całości.
90 Administracja Osiedla „PORĘBA”, ul. Perłowa 8/70 Lublin stały Nie ULICE: Perłowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Turkusowa w całości.
91 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Ametystowa w całości, Brylantowa w całości, Bursztynowa str. nieparzysta od nr 9 do nr 13, Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195M, Opalowa w całości, Szafirowa str. parzysta od nr 8 do końca.
92 Przedszkole Nr 63, ul. Szmaragdowa 22 Lublin stały Nie ULICA: Szmaragdowa w całości.
93 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Bursztynowa str. parzysta od nr 16 do końca, Rubinowa w całości.
94 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 15 do końca, Topazowa w całości.
95 Przedszkole nr 81, ul. Wyżynna 10 Lublin stały Tak ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195U i 195W, Na Stoku w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości.
96 Administracja SM „WĘGLINEK”, ul. Wyżynna 19/1 Lublin stały Nie ULICE: Turniowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 11 do nr 43.
97 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori, ul. Nadbystrzycka 162 Lublin stały Tak ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 151 do nr 195F i nr 195Z i str. parzysta od nr 146 do końca, Szczytowa w całości, Wąwozowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9.
98 Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. Sebastiana Fabiana Klonowica, al. Warszawska 94 Lublin stały Tak ULICE: Agronomiczna w całości, Deszczowa w całości, Gajowa w całości, Główna str. nieparzysta od nr 1 do nr 45 i str. parzysta od nr 2 do nr 34, Gojawiczyńskiej w całości, Jabłoniowa w całości, Jodłowa w całości, Kmieca w całości, Liliowa w całości, Mgielna w całości, Modrzejewskiej w całości, Motylowa w całości, Olszynowa w całości, Osikowa w całości, Platanowa w całości, Sempołowskiej w całości, Skalista w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Słonecznikowa w całości, Tulipanowa w całości, Świerkowa str. parzysta w całości, Urocza w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 75 do nr 107 i str. parzysta od nr 80 do końca, Wiosenna w całości, Wodna w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 73 i str. parzysta od nr 2 do nr 20.
99 Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”, ul. Zbożowa 22a Lublin stały Tak ULICE: Araszkiewicza w całości, Chabrowa w całości, Ciepielewskiego w całości, Dzbenin w całości, Fiołkowa w całości, Gruszkowa w całości, Irysowa w całości, Jaworskiego w całości, Jemiołowa w całości, Kameliowa w całości, Kąkolowa w całości, Kleinera w całości, Kłosowa w całości, Korzenna w całości, Kwiatów Polnych w całości, Lawendowa w całości, Lisa w całości, Macierzanki w całości, Mieczykowa w całości, Papiewskiej w całości, Rozmarynowa w całości, Serwaczyńskiego w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 27 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Szafranowa w całości, Świerkowa str. nieparzysta w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 109 do końca, Zapolskiej w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 75 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Zielna w całości, Ziółkowskiego w całości.
100 Przedszkole Prywatne „CHATKA PUCHATKA 2”, ul. Bogdanówka 9 Lublin stały Tak ULICE: Bartnicza w całości, Bogdanówka w całości, Bohaterów Września w całości, Kasztelańska w całości, Limbowa w całości, Poligonowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Relaksowa w całości, Sendlerowej w całości, Tarasowa str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 7 do końca, Wędrowna w całości, Zielone Wzgórze w całości.
101 Przedszkole Prywatne „CHATKA PUCHATKA”, ul. Kaskadowa 11 Lublin stały Tak ULICE: Altanowa w całości, Ducha w całości, Kaskadowa w całości, Mineralna w całości, Nowickiego w całości, Pergolowa w całości, Poligonowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Północna str. nieparzysta od nr 123 do końca, Sławinek w całości, Skryta w całości, Tarasowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Willowa w całości, Zdrojowa w całości.
102 Administracja Osiedla im. Karola Szymanowskiego, ul. Harnasie 11 Lublin stały Nie ULICE: Baletowa w całości, Barcickiego w całości, Bołbotta w całości, Dereckiego w całości, Gołębiewskiego w całości, Halickiego w całości, Harnasie str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Koncertowa str. nieparzysta od nr 21 do nr 25 i str. parzysta od nr 4 do końca, Króla Rogera w całości, Melomanów w całości, Noskowskiego w całości, Operowa w całości, Raginisa w całości, Staczyńskiego w całości, Zelwerowicza w całości.
103 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „CHOINY”, ul. Gorczańska 2 Lublin stały Nie ULICE: Beskidzka w całości, Bursaki str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Ceramiczna w całości, Choiny str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości, Dłotlice w całości, Do Dysa w całości, Drukarska w całości, Garncarska w całości, Gorczańska w całości, Izerska w całości, Jurajska w całości, Karkonoska w całości, Karpacka w całości, Kupiecka w całości, Kwietniowa w całości, Nasutowska w całości, Pienińska w całości, Rapackiego w całości, Sądecka w całości, Sierpniowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 44 do końca, Stefczyka w całości, Sudecka w całości, Świętokrzyska w całości, Transportowa w całości, Związkowa str. nieparzysta w całości, Żywiecka w całości.
104 Przedszkole nr 37, ul. Zakopiańska 3 Lublin stały Nie ULICE: Harnasie str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 27 do końca, Zakopiańska w całości.
105 Przedszkole nr 76, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 12 Lublin stały Nie ULICE: Choiny str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Paderewskiego w całości.
106 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5 Lublin stały Tak ULICE: Leszetyckiego w całości, Szpinalskiego w całości.
107 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5 Lublin stały Tak ULICE: Sztompki w całości, Szwajcarska w całości, Śliwińskiego w całości, Tatrzańska w całości.
108 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2 Lublin stały Tak ULICE: Koncertowa str. nieparzysta nr 19, Paryska w całości, Poturzyńska w całości, Symfoniczna w całości, Żelazowej Woli str. nieparzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.
109 Przedszkole nr 75, ul. Żelazowej Woli 24 Lublin stały Tak ULICE: al. Kompozytorów Polskich w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 11 do nr 17, Żelazowej Woli str. parzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
110 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Ireny Kosmowskiej 3 Lublin stały Nie ULICE: Arnsztajnowej w całości, Dudzińskiego w całości, Iglatowskiego w całości, Koncertowa str. parzysta nr 2, Kosmowskiej str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kurantowa w całości, Leśmiana w całości, Partyzantów w całości, Skołuby w całości, Solarza w całości, Czaplińskiego w całości.
111 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka, ul. Smyczkowa 3 Lublin stały Nie ULICE: Kaprysowa w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Legendy w całości, Skrzypcowa w całości.
112 Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie, ul. Smyczkowa 2 Lublin stały Nie ULICE: Braci Wieniawskich w całości, Smyczkowa w całości.
113 Przedszkole nr 2, ul. Lawinowa 7 Lublin stały Tak ULICE: Górska w całości, Kameralna w całości, Lawinowa w całości.
114 Przedszkole Specjalne nr 11, ul. Młodej Polski 30 Lublin stały Tak ULICE: Bursaki str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Chodźki str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Czapskiego w całości, Fieldorfa w całości, Kisielewskiego w całości, Mackiewicza w całości, Młodej Polski w całości, Pileckiego w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 24 do nr 42, Techniczna w całości, Związkowa str. parzysta w całości.
115 Dzielnicowy Dom Kultury SM „CZECHÓW”, ul. Jana Kiepury 5a Lublin stały Tak ULICE: Kiepury str. parzysta w całości, Kosmowskiej str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta nr 2, Północna str. nieparzysta od nr 83 do nr 121 i str. parzysta od nr 64 do końca, Rogowskiego w całości.
116 Przedszkole nr 56, ul. Kurantowa 3 Lublin stały Tak ULICE: Chęcińskiego w całości, Kiepury str. nieparzysta w całości, Prząśniczki w całości.
117 Przedszkole nr 58, ul. Radzyńska 16 Lublin stały Tak ULICE: Lipińskiego w całości, Północna str. nieparzysta od nr 57 do nr 81 i str. parzysta od nr 40 do nr 62, al. Solidarności w całości.
118 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5 Lublin stały Tak ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Radzyńska w całości.
119 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5 Lublin stały Tak ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 10.
120 Specjalistyka Czechów Sp. z o. o., al. Kompozytorów Polskich 8a Lublin stały Tak ULICE: Nowowiejskiego w całości, Oratoryjna w całości, Północna str. nieparzysta od nr 17 do nr 55.
121 Spółdzielnia Mieszkaniowa „RUDNIK”, ul. Nowowiejskiego 6 Lublin stały Nie ULICE: Milenijna w całości, Organowa w całości, Szeligowskiego w całości.
122 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65 Lublin stały Tak ULICE: Bluszczowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Cynamonowa w całości, Daliowa w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta w całości, Goździkowa w całości, Hałasa w całości, Jałowcowa w całości, Kerstena w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Laurowa w całości, Łokuciewskich w całości, Majerankowa w całości, Malwowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Papierkowskiego w całości, Pelczarskiej w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 89 do końca, Szewczyk w całości, Zgorzelskiego w całości, Ziemiańska w całości, Zwolskiego w całości.
123 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Wólce, ul. Turystyczna 132 Lublin stały Nie ULICE: Grodzickiego w całości, Lipeckiego w całości, Łysakowska w całości, Naftowa w całości, Pliszczyńska w całości, Torowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 50 do końca, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości.
124 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65 Lublin stały Tak ULICE: Bielskiego w całości, Bluszczowa str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Cyprysowa w całości, Czumy w całości, Jagodowa str. nieparzysta w całości, Jamrożka w całości, Sekutowicza w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 65 do nr 87, Strzembosza w całości, Strzeszewskiego w całości.
125 Budynek parafii rzymsko-katolickiej p. w. św. Antoniego Padewskiego, ul. Kasztanowa 1 Lublin stały Nie ULICE: Brzozowa w całości, Czernicowa w całości, Daktylowa w całości, Dereniowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 41 do końca, Forsycjowa w całości, Jeżynowa w całości, Kasztanowa str. parzysta w całości, Kminkowa w całości, Lubczykowa w całości, Migdałowa w całości, Modrzewiowa w całości, Nagietkowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Pistacjowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca, Sekwojowa w całości, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Torowa str. parzysta od nr 2 do nr 48, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowa w całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości.
126 Urząd Miasta Lublin-Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie, ul. Magnoliowa 2 Lublin stały Tak ULICE: Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Magnoliowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mariańska w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do nr 63, Węglarza w całości.
127 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza, ul. Hiacyntowa 69 Lublin stały Tak ULICE: Agrestowa w całości, al. Andersa w całości, Aroniowa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Budrysów w całości, Cedrowa w całości, Dolińskiego str. parzysta w całości, Dymowskiego w całości, Fałata w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa str. parzysta w całości, Kalinowa w całości, Łubinowa w całości, Magnoliowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 20 , PCK w całości, Petrykiewicza w całości, Porzeczkowa w całości, Rezedowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Storczykowa w całości, Szymanowskiego w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Unicka str. parzysta od nr 2 do nr 4, Walecznych str. parzysta od nr 6 do końca, Wiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 69, Wiktoryn w całości, Zagrobskiej w całości.
128 Niepubliczne Przedszkole „Krasnal 2”, ul. Owocowa 6 Lublin stały Nie ULICE: Barwinkowa w całości, Bratkowa w całości, Dworska w całości, Jarzębinowa w całości, Jaworowa w całości, Koryznowej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Malinowa w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Ponikwoda w całości, Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przejazd w całości, Przelot w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości, Śliwkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 11 do końca, Wiejska str. parzysta w całości, Wielka w całości, Wiśniowa w całości, Zakręt w całości.
129 Zakład Obsługi Nieruchomości „ADMINA” Sp. z o. o., ul. Marii Koryznowej 2c Lublin stały Tak ULICE: Koryznowej str. parzysta od nr 2 do nr 6, Malczewskiego w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Walecznych str. nieparzysta nr 9, Wiejska str. nieparzysta od nr 71 do końca.
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich, ul. Kazimierza Tumidajskiego 6a Lublin stały Nie ULICE: Koryznowej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Niepodległości str. parzysta od nr 26 do końca, Trześniowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Tumidajskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6.
131 Przedszkole nr 59, ul. Niepodległości 12a Lublin stały Nie ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 14 do nr 24, Tumidajskiego str. parzysta od nr 8 do nr 16.
132 Administracja Osiedla „NIEPODLEGŁOŚCI”, ul. Kazimierza Tumidajskiego 24 Lublin stały Tak ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 2 do nr 12, Tumidajskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 18 do końca.
133 NZOZ „MELISA”, ul. Niepodległości 9 Lublin stały Nie ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Krokusowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Świdnicka str. nieparzysta od nr 9 do końca, Winogronowa w całości, Wrzosowa w całości, Zawilcowa w całości
134 RSM MOTOR, ul. Ignacego Daszyńskiego 4 Lublin stały Tak ULICE: Daszyńskiego w całości, Kasztanowa str. nieparzysta w całości.
135 Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie, ul. Lwowska 28 Lublin stały Nie ULICE: Dolińskiego str. nieparzysta w całości, Kuronia w całości, Lwowska str. parzysta nr 12 i od nr 22 do końca, Unicka str. parzysta od nr 6 do końca, Walecznych str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
136 Przedszkole nr 13, ul. Stefana Okrzei 9 Lublin stały Nie ULICA: Okrzei w całości.
137 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA, ul. Franciszka Kleeberga 12a Lublin stały Nie ULICE: Kleeberga str. parzysta w całości, Rückemana w całości, Wołyńska w całości.
138 Przedszkole nr 50, ul. Podzamcze 7a Lublin stały Nie ULICE: Białkowska Góra w całości, Działkowa w całości, Floriańska w całości, Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 14 do nr 44, Lwowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10 i od nr 14 do nr 20, Niska w całości, Podzamcze str. nieparzysta w całości, Sienna w całości.
139 Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Lwowska 11 Lublin stały Tak ULICE: Dembowskiego w całości, Kalinowszczyzna str. parzysta od nr 8 do nr 12, Krzemieniecka w całości, Lwowska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
140 Przedszkole nr 52, ul. Józefa Kustronia 10 Lublin stały Nie ULICE: Kiwerskiego w całości, Kustronia w całości.
141 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70 Lublin stały Nie ULICE: Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Kleeberga str. nieparzysta w całości, Okólna w całości, Słomiany Rynek w całości, Tatarska w całości, Towarowa w całości.
142 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1 Lublin stały Nie ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Gospodarcza str. nieparzysta od nr 25 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Graffa w całości, Kresowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 69 do końca i str. parzysta od nr 76 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta nr 1, Montażowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Motorowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Odlewnicza str. parzysta nr 2, Turystyczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Zimna w całości.
143 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Przyjaźni 12 Lublin stały Tak ULICE: Łęczyńska str. parzysta od nr 60 do nr 74, Przyjaźni str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14.
144 Klub Osiedlowy „PRZYJAŹNI”, ul. Przyjaźni 13 Lublin stały Nie ULICA: Przyjaźni str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
145 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1 Lublin stały Nie ULICE: Łęczyńska str. nieparzysta od nr 63 do nr 67, Odlewnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 4 do końca.
146 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY, ul. Gospodarcza 32 Lublin stały Tak ULICE: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 19 do nr 23 i str. parzysta od nr 28 do nr 32, Kresowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 3 do nr 5, Montażowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Motorowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
147 Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie, ul. Gospodarcza 18 Lublin stały Tak ULICA: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 10 do nr 26.
148 Przedszkole nr 44, ul. Maszynowa 6 Lublin stały Nie ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 2 do nr 12, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 57 do nr 61.
149 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Maszynowa 2 Lublin stały Nie ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 14 do nr 24, Maszynowa w całości.
150 Filia DDK „Bronowice” Pracownia Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28a Lublin stały Tak ULICE: Gospodarcza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Hutnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Krzemionki w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 41 do nr 55, Mieszczańska str. parzysta w całości.
151 Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o. o., ul. Projektowa 5 Lublin stały Tak ULICE: Blacharska w całości, Frezerów w całości, Konstruktorów w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 7 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narzędziowa w całości, Projektowa w całości, Resorowa w całości, Ślusarska w całości, Tokarska w całości.
152 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego, ul. Jana Kasprowicza 112 Lublin stały Tak ULICE: Biskupie w całości, Bławatkowa w całości, Dojazdowa w całości, Dziubińskiej w całości, Grygowej str. parzysta od nr 2 do nr 22 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Hajdowska w całości, Jakubowicka w całości, Jarmarczna w całości, Kasprowicza w całości, Kijańska w całości, Łagiewnicka w całości, Łuszczowska w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Metalurgiczna w całości, Turystyczna str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Tyszowiecka w całości, Zadębie w całości, Zawieprzycka w całości.
153 Przedszkole nr 84, ul. Zygmunta Augusta 28 Lublin stały Tak ULICE: Banacha w całości, Braci Krausse w całości, Chemiczna str. nieparzysta od nr 17 do końca, Dobrzańskiego w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 70 do nr 94, Felin w całości, Grenadierów w całości, Grygowej str. parzysta od nr 24 do końca i str. nieparzysta od nr 11 do końca, Hessa w całości, Moritza w całości, Ordonówny str. nieparzysta w całości, Pancerniaków w całości, Plewińskiego w całości, Rataja w całości, Spiessa w całości, Vetterów w całości, Walentynowicz str. nieparzysta w całości.
154 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11 Lublin stały Tak ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta w całości, Krępiecka w całości, Królowej Jadwigi w całości, Władysława Jagiełły str. parzysta od nr 20 do końca, al. Witosa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca.
155 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11 Lublin stały Tak ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Władysława Jagiełły str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Wylotowa w całości.
156 Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 Lublin stały Tak ULICE: Józefa Franczaka „Lalka” str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 35 do końca, Kazimierza Jagiellończyka w całości, Królowej Bony w całości, Władysława Warneńczyka w całości, Zygmunta Augusta w całości, Zygmunta Starego w całości.
157 Rodzinny Ogród Działkowy „Słonecznik”, ul. Rąblowska 13 Lublin stały Nie ULICE: Janowska w całości, Koło w całości, Lipska w całości, Parczewska w całości, Pod Gajem w całości, Rąblowska w całości, Stary Gaj w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 2 do nr 8.
158 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów, ul. Krężnicka 156 Lublin stały Tak ULICE: Bór w całości, Bryńskiego w całości, Cienista w całości, Grzybowa w całości, al. Stanisława Jasińskiego w całości, Krężnicka w całości, Ku Słońcu w całości, Kukułcza w całości, Letniskowa w całości, Łąkowa w całości, Marzanny w całości, Modra w całości, Mrówcza w całości, Nad Zalewem w całości, Niezapominajki w całości, Nizinna w całości, Osmolicka w całości, Pasieczna w całości, Poranna w całości, Prawiednicka w całości, Pszczela w całości, Ptasia w całości, Rosy w całości, Roślinna w całości, Sarnia w całości, Świeża w całości, Tęczowa w całości, Zagajnikowa w całości, Ziołowa w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
159 Żłobek nr 8, ul. Nałkowskich 102 Lublin stały Nie ULICE: Budowlana str. parzysta od nr 52 do końca, Ciepłownicza w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Inżynierska w całości, Medalionów w całości, Nałkowskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 97 i str. parzysta od nr 2 do nr 94, Przy Bocznicy w całości, Romera str. parzysta od nr 2 do nr 4, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Smoluchowskiego str. nieparzysta w całości, Wrotkowska w całości.
160 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały Tak ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 119 do końca i str. parzysta od nr 124 do nr 248, Romera str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 32 do końca, Wojtyłów w całości.
161 Przedszkole nr 78, ul. Jana Samsonowicza 9 Lublin stały Nie ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 99 do nr 109 i str. parzysta od nr 96 do nr 108, Romera str. parzysta od nr 6 do nr 26, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 5 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
162 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały Tak ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 111 do nr 117 i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Romera str. parzysta od nr 28 do nr 30, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 19 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 16.
163 Przedszkole nr 66, ul. Jana Samsonowicza 33a Lublin stały Nie ULICA: Samsonowicza str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca.
164 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały Tak ULICE: Budowlana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 50, Czekanowskiego w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Domeyki w całości, Energetyków w całości, Granata w całości, Olechnowicza w całości, Olszewskiego w całości, Wapowskiego w całości, Węglowa w całości, Wolińskiego w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 53 do końca.
165 Przedszkole nr 87, ul. Jacka Woronieckiego 11 Lublin stały Tak ULICE: Fulmana w całości, Nałkowskich str. parzysta od nr 250 do końca, Rodakiewicza w całości, Słomkowskiego w całości, Uhorczaka w całości, Woronieckiego w całości, Zalewskiego w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 10 do nr 14.
166 PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji, ul. Nowy Świat 31a Lublin stały Nie ULICE: Herberta str. nieparzysta od nr 13 do końca, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Smoluchowskiego str. parzysta w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
167 Budynek dotychczasowego Domu Kultury Kolejarza, ul. Władysława Kunickiego 35 Lublin stały Nie ULICE: Chłodna w całości, Chrostowskiej w całości, Dąbrowska w całości, Garbarska str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Kunickiego str. nieparzysta od nr 17 do nr 49 i str. parzysta od nr 28 do nr 114, Leśna str. nieparzysta w całości, Łazienkowska w całości, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Pawia str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Piaskowa w całości, Pochyła w całości, Próżna w całości, Skośna w całości, Słodowa w całości, Śliska w całości, Wojenna str. parzysta nr 2, Zaciszna w całości.
168 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie, ul. Wyścigowa 31 Lublin stały Tak ULICE: Czeska w całości, Kotlarska w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 51 do nr 85, Kwiatowa w całości, Leśna str. parzysta w całości, Nowy Rynek w całości, Oboźna w całości, Piękna w całości, Spacerowa w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Wyścigowa str. nieparzysta w całości.
169 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Władysława Kunickiego 116 Lublin stały Nie ULICE: Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Koźmiana w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Kraszewskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Kunickiego str. nieparzysta od nr 87 do nr 105 i str. parzysta od nr 116 do nr 154, Matejki str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 31 do nr 53, Mireckiego w całości, Morsztynów w całości, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Orzechowskiego w całości, Pruszyńskiego w całości, Reymonta w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Stanisławskiej w całości, Szańcowa w całości, Ściegiennego w całości, Wyścigowa str. parzysta w całości, Zabłockiego w całości, Żeromskiego w całości.
170 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36 Lublin stały Nie ULICE: Bagatela w całości, Biernata z Lublina w całości, Chełmońskiego w całości, Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca, Kononowicza w całości, Kopernika w całości, Kraszewskiego str. parzysta od nr 38 do końca, Kunickiego str. nieparzysta od nr 107 do nr 143, Matejki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Morcinka w całości, Przybylskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Pułaskiego w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 88, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 27.
171 Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980, ul. Róży Wiatrów 9 Lublin stały Nie ULICE: Błękitna w całości, Herberta str. parzysta od nr 16 do końca, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Róży Wiatrów w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 41 do nr 51.
172 Żłobek nr 6, ul. Zbigniewa Herberta 12 Lublin stały Tak ULICE: Herberta str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Przybylskiego str. parzysta od nr 20 do końca, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 29 do nr 39.
173 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24 Lublin stały Nie ULICE: Boya-Żeleńskiego w całości, Brata Alberta w całości, Głuska str. parzysta od nr 2 do nr 14, Jezierskiego w całości, Klukowskiego w całości, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 26 do końca, Kuncewiczowej w całości, Kunickiego str. parzysta od nr 156 do końca, Maczka w całości, Makuszyńskiego w całości, Mickiewicza str. parzysta od nr 22 do nr 32, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 43 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Oczki w całości, Orzeszkowej w całości, Reja str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rejtana w całości, Sterna w całości, Szaniawskiego w całości, Tuwima w całości, Wadowskiego w całości, Wałowa w całości, Wita Stwosza w całości, Zegadłowicza w całości.
174 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36 Lublin stały Nie ULICE: Bandtkich w całości, Dziesiąta w całości, Jachowicza w całości, Korzeniowskiego w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 145 do nr 181, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Mochnackiego w całości, Moniuszki w całości, Pawłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 56, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Śniadeckiego w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 90 do nr 108, Traugutta w całości, Wyspiańskiego w całości, Zemborzycka str. parzysta od nr 2 do nr 42.
175 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ, ul. Abramowicka 2 Lublin stały Tak ULICE: Broniewskiego w całości, Fredry w całości, Gałczyńskiego w całości, Korczaka w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 183 do końca, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Pawłowa str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 58 do końca, Reja str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Sienkiewicza w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83, Staffa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 82, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 46.
176 Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Zemborzycka 82 Lublin stały Nie ULICE: Brodowskiego w całości, Czartoryskiej w całości, Daniłowskiego w całości, Glińskiego w całości, Gralewskiego w całości, Kniaźnina w całości, Lema w całości, Łobodowskiego w całości, Makowa str. nieparzysta w całości, Południowa w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 52 do końca i str. nieparzysta od nr 85 do końca, Stachury w całości, Staffa str. parzysta od nr 84 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Zemborzycka str. parzysta od nr 44 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 16 do końca.
177 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienienia od Alkoholu i Współuzależnienia, ul. Abramowicka 4b Lublin stały Nie ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Brezy w całości, Dygasińskiego w całości, Gierymskiego w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Iwaszkiewicza w całości, Jastruna w całości, Kolberga w całości, Konarskiego w całości, Kwiecińskiego w całości, Michałowskiego w całości, Nasienna w całości, Orłowskiego w całości, Pocka w całości, Porazińskiej w całości, Sieroszewskiego w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 50, Szelburg-Zarembiny w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 124 do nr 130, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 48 do końca.
178 Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego, ul. Długa 6 Lublin stały Nie ULICE: Akacjowa w całości, Bukowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Czereśniowa w całości, Długa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Dobra w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Elektryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Fabryczna str. nieparzysta od nr 11 do końca, Garbarska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kościelna str. nieparzysta od nr 3 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 9 do końca, Pawia str. parzysta od nr 76 do końca, Równa w całości, Smolna w całości, Startowa w całości, Topolowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Wirowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca.
179 Przedszkole nr 7, ul. Elektryczna 12 Lublin stały Nie ULICE: Długa str. nieparzysta od nr 13 do nr 85, Garbarska str. nieparzysta od nr 3 do nr 17, Kamienna w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 24 do nr 62, Kręta w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 53 do nr 73 i str. parzysta od nr 44 do nr 74, Przesmyk w całości, Rozstajna w całości, Sosnowa w całości, Stalowa w całości, Sucha w całości, Wspólna w całości, Źródlana w całości, Żelazna str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 88.
180 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51 Lublin stały Tak ULICE: Bukowa str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Długa str. parzysta od nr 60 do nr 84, Krańcowa str. parzysta od nr 64 do nr 80, Olchowa w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 75 do końca
181 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51 Lublin stały Tak ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Elektryczna str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta nr 2, Krańcowa str. parzysta od nr 82 do nr 104, Lotnicza str. parzysta od nr 12 do końca, Topolowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Wierzbowa w całości.
182 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2 Lublin stały Tak ULICE: Asnyka w całości, Bogusławskiego w całości, Długa str. nieparzysta od nr 87 do końca i str. parzysta od nr 86 do końca, Grochowskiego w całości, Krasickiego w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 1 do nr 47 i str. parzysta od nr 2 do nr 86, Kossaka w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 13 do nr 89, Robotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 24, Przerwy-Tetmajera str. nieparzysta w całości, Wilcza str. parzysta od nr 2 do nr 66, Żelazna str. parzysta od nr 90 do końca i str. nieparzysta od nr 107 do końca, Żurawia w całości.
183 Kolegium Pracowników Służb Społecznych, ul. Sulisławicka 7 Lublin stały Tak ULICE: Cmentarna w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 47 do końca, Dulęby w całości, Józefa Franczaka „Lalka” str. nieparzysta od nr 1 do nr 33, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 49 do końca i str. parzysta od nr 88 do końca, Krańcowa str. nieparzysta od nr 91 do nr 105, Niemcewicza w całości, Przerwy-Tetmajera str. parzysta w całości, Skalskiego w całości, Sulisławicka w całości, Urbanowicza w całości, Wilcza str. parzysta od nr 68 do końca, Żmichowskiej w całości.
184 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24 Lublin stały Nie ULICE: 11 Listopada w całości, Cholewy w całości, Dmowskiego w całości, Głuska str. parzysta od nr 16 do nr 18, Grunwaldzka w całości, Hallera w całości, Hubalczyków w całości, Kutrzeby w całości, Kwiatkowskiego w całości, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Mikołajczyka w całości, Obrońców Lublina w całości, Okulickiego w całości, Orląt Lwowskich w całości, Pajdowskiego w całości, Piskora w całości, Powstańców Warszawy w całości, Raczkiewicza w całości, Raczyńskiego w całości, Robotnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Roweckiego w całości, Skrzynicka w całości, Sokolniki w całości, Sybiraków w całości, Wilcza str. nieparzysta w całości, Wyzwolenia w całości.
185 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE, ul. Abramowicka 122 Lublin stały Tak ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Barwna w całości, Klonowica w całości, Makowa str. parzysta w całości, Odległa w całości, Podleśna w całości, Powojowa w całości, Sadowa w całości, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Szymonowica w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 132 do końca, Wólczańska w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 19 do końca.
186 Warsztat Terapii Zajęciowej Misericordia, ul. Głuska 138 Lublin stały Tak ULICE: Dominowska w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Grabowskiego w całości, Handlowa w całości, Masarska w całości, Miętowa w całości, Miodowa w całości, Nektarowa w całości, Parafialna w całości, Plebańska w całości, Podkomorska w całości, Przepiórcza w całości, Sachsów w całości, Sieciecha w całości, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Szklarniana w całości, Wojewodzińska w całości, Wygodna w całości, Zdrowa w całości, Zorza w całości.
187 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: Klinika Okulistyki Ogólnej, Klinika Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego, Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry, ul. Chmielna 1 Lublin szpital Nie ULICA: Chmielna 1
188 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie, ul. Stanisława Staszica 11 Lublin szpital Nie ULICA: Staszica 11, 16
189 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji, II Klinika Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej, ul. Głuska 1 Lublin szpital Nie ULICA: Głuska 1
190 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Mieczysława Biernackiego 9 Lublin szpital Nie ULICA: Biernackiego 9
191 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Zbigniewa Herberta 21 Lublin szpital Nie ULICA: Herberta 21
192 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Lubartowska 81 Lublin szpital Nie ULICA: Lubartowska 81
193 SP Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Kazimierza Jaczewskiego 8 Lublin szpital Nie ULICA: Jaczewskiego 8
194 Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. Kazimierza Jaczewskiego 7 Lublin szpital Nie ULICA: Jaczewskiego 7
195 Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki, ul. Kazimierza Jaczewskiego 2 Lublin szpital Nie ULICA: Jaczewskiego 2
196 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie, al. Racławickie 23 Lublin szpital Nie ULICA: al. Racławickie 23
197 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ, al. Kraśnicka 100 Lublin szpital Nie ULICA: al. Kraśnicka 100
198 SP Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie, ul. Grenadierów 3 Lublin szpital Nie ULICA: Grenadierów 3
199 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ w Lublinie, ul. Abramowicka 2 Lublin szpital Nie ULICA: Abramowicka 2
200 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Ametystowa 22
201 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie, ul. Kosmonautów 78 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Kosmonautów 78
202 Dom Pomocy Społecznej „Kalina”, ul. Kalinowszczyzna 84 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Kalinowszczyzna 84
203 Dom Pomocy Społecznej „Betania”, al. Kraśnicka 223 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: al. Kraśnicka 223
204 Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Bartosza Głowackiego 26 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Głowackiego 26
205 Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej, ul. Archidiakońska 7 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Archidiakońska 7
206 Areszt Śledczy w Lublinie, ul. Południowa 5 Lublin areszt Śledczy Nie ULICA: Południowa 5

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Bronowice, Sławinek, Stare Miasto, Śródmieście, Wieniawa 5 46 166 6 38
0.0000020000Nr 2 Konstantynów, Rury, Szerokie, Węglin Północny, Za Cukrownią 5 39 546 6 38
0.0000030000Nr 3 Czuby Południowe, Czuby Północne, Węglin Południowy 5 42 671 6 38
0.0000040000Nr 4 Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin 5 41 986 6 40
0.0000050000Nr 5 Felin, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Ponikwoda, Tatary 6 46 282 6 44
0.0000060000Nr 6 Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce 5 47 138 6 37
Podsumowanie 31 263 789 36 235

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 8 7 43
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI KWW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI 7 7 7 7 8 7 43
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA” KWW „MY Z LUBLINA” 5 5 5 7 6 5 33
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE KWW KUKIZ - WOLNOŚĆ - LUBELSCY PATRIOCI 7 7 7 7 8 6 42
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI KWW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI 5 5 5 5 6 5 31
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK KWW KRZYSZTOF ŻUK 7 7 7 7 8 7 43

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
6 ŻUK Krzysztof Jan 61 wyższe ekonomiczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Lublin
2 KOWALSKI Marian Janusz 54 podstawowe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA” Lublin
1 DŁUGOSZ Magdalena Anna 37 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI Lublin
4 KUNC Joanna 42 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI Świdnik
3 KULESZA Jakub 27 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE Puławy
5 TUŁAJEW Sylwester Karol 36 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Lublin

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 45 804 22 976 22 955 50.12% 0.05012
22 588 98.40% 0.0984
Tak
2 39 773 22 631 22 603 56.83% 0.05683
22 279 98.57% 0.09857
Tak
3 42 912 25 615 25 585 59.62% 0.05962
25 266 98.75% 0.09875
Tak
4 42 339 24 942 24 922 58.86% 0.05886
24 588 98.66% 0.09866
Tak
5 46 523 23 933 23 851 51.27% 0.05127
23 505 98.55% 0.09855
Tak
6 46 277 24 328 24 315 52.54% 0.05254
23 937 98.45% 0.09845
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 51 196 43 36.01% 0.03601
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI 4 391 43 3.09% 0.00309
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA” 2 193 33 1.54% 0.00154
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE 6 286 42 4.42% 0.00442
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI 641 31 0.45% 0.00045
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK 77 456 43 54.48% 0.05448

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 51 196 43 12 36.01% 0.03601
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI 4 391 43 0 3.09% 0.00309
Nie
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA” 2 193 33 0 1.54% 0.00154
Nie
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE 6 286 42 0 4.42% 0.00442
Nie
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI 641 31 0 0.45% 0.00045
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK 77 456 43 19 54.48% 0.05448
Tak

Rada Miasta Lublin - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 PITUCHA Tomasz Zbigniew 4 033 17.85% 0.01785
Tak
1 10 2 KOWALEWSKI Marcin Janusz 1 127 4.99% 0.00499
Nie
1 10 3 SIECZKA Michał 437 1.93% 0.00193
Nie
1 10 4 BOCHNIARZ-TYRA Edyta Róża 652 2.89% 0.00289
Nie
1 10 5 BAŁABAN Agnieszka 303 1.34% 0.00134
Nie
1 10 6 NOWAK Anna 358 1.58% 0.00158
Nie
1 10 7 JAKÓBCZYK Marcin Paweł 1 152 5.10% 0.0051
Tak
1 13 1 DŁUGOSZ Magdalena Anna 460 2.04% 0.00204
Nie
1 13 2 LAUFER Paweł 41 0.18% 0.00018
Nie
1 13 3 RADLIŃSKA Izabela Grażyna 62 0.27% 0.00027
Nie
1 13 4 RYBOŁOWICZ Marek 35 0.15% 0.00015
Nie
1 13 5 KURKIEWICZ Hanna Maria 23 0.10% 0.0001
Nie
1 13 6 POLAK Krzysztof Jan 75 0.33% 0.00033
Nie
1 13 7 DĘBSKI Tymoteusz Marcin 97 0.43% 0.00043
Nie
1 14 1 ANDRZEJEWSKI Jerzy Grzegorz 137 0.61% 0.00061
Nie
1 14 2 SADOWSKI Jarosław Roman 58 0.26% 0.00026
Nie
1 14 3 NAUMIUK Helena Anna 56 0.25% 0.00025
Nie
1 14 4 KALISZ-ŚREDNICKA Agata Karolina 35 0.15% 0.00015
Nie
1 14 5 WIŚNIEWSKI Grzegorz Antoni 50 0.22% 0.00022
Nie
1 15 1 MILEWSKI Ryszard Witold 479 2.12% 0.00212
Nie
1 15 2 JARZYNA Piotr Andrzej 118 0.52% 0.00052
Nie
1 15 3 POŁEĆ Izabela 151 0.67% 0.00067
Nie
1 15 4 MACIEJEWSKI Mikołaj Maciej 77 0.34% 0.00034
Nie
1 15 5 PSZCZOŁA Karolina Joanna 114 0.50% 0.0005
Nie
1 15 6 MIKOŁAJCZYK Joanna 43 0.19% 0.00019
Nie
1 15 7 ŻYTOMSKI Marcin Piotr 136 0.60% 0.0006
Nie
1 16 1 LIPIŃSKA Agnieszka Anna 83 0.37% 0.00037
Nie
1 16 2 KARSKI Jakub Hubert 25 0.11% 0.00011
Nie
1 16 3 MALISZEWSKA Agnieszka 19 0.08% 8.0E-5
Nie
1 16 4 MAKAREWICZ Łukasz 7 0.03% 3.0E-5
Nie
1 16 5 JURKO Daniel 15 0.07% 7.0E-5
Nie
1 17 1 ZABOROWSKA Maja Barbara 4 754 21.05% 0.02105
Tak
1 17 2 NOWAK Marcin Andrzej 2 397 10.61% 0.01061
Tak
1 17 3 JURKOWSKI Zbigniew Wiktor 2 496 11.05% 0.01105
Tak
1 17 4 BOLIBOK Elżbieta Agnieszka 683 3.02% 0.00302
Nie
1 17 5 RYSS Maria Anna 705 3.12% 0.00312
Nie
1 17 6 WILCZEK Ewa Joanna 468 2.07% 0.00207
Nie
1 17 7 ŻELAZOWSKI Krzysztof Witold 627 2.78% 0.00278
Nie
2 10 1 SUCHANOWSKA Małgorzata Teresa 3 001 13.47% 0.01347
Tak
2 10 2 DROZD Zdzisław 1 659 7.45% 0.00745
Tak
2 10 3 WÓJTOWICZ Marek 1 649 7.40% 0.0074
Nie
2 10 4 JANICKI Sławomir Wacław 336 1.51% 0.00151
Nie
2 10 5 POLSKA Zofia Cecylia 515 2.31% 0.00231
Nie
2 10 6 ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria 361 1.62% 0.00162
Nie
2 10 7 ŁOŚ Ewa Teresa 373 1.67% 0.00167
Nie
2 13 1 PIETRASIEWICZ Szymon Eliasz 312 1.40% 0.0014
Nie
2 13 2 KOZICKA-GRADZIUK Monika Beata 84 0.38% 0.00038
Nie
2 13 3 NOWICKI Grzegorz Jerzy 54 0.24% 0.00024
Nie
2 13 4 ANDRZEJUK Krystyna Eugenia 37 0.17% 0.00017
Nie
2 13 5 WĘGROWSKI Łukasz Piotr 67 0.30% 0.0003
Nie
2 13 6 KIERUZALSKA Justyna Milena 44 0.20% 0.0002
Nie
2 13 7 STOPYRA Cezary Marcin 48 0.22% 0.00022
Nie
2 14 1 LIPKA Dorota 210 0.94% 0.00094
Nie
2 14 2 KACZMARZEWSKA Agnieszka Monika 51 0.23% 0.00023
Nie
2 14 3 KUKIEŁKA Tomasz Piotr 65 0.29% 0.00029
Nie
2 14 4 MICHAJŁOW Grzegorz Piotr 13 0.06% 6.0E-5
Nie
2 14 5 KUREK Jan 33 0.15% 0.00015
Nie
2 15 1 SZCZYGIEŁ-MITRUS Magdalena Elżbieta 481 2.16% 0.00216
Nie
2 15 2 KLOC Czesław 222 1.00% 0.001
Nie
2 15 3 RODAK Michał 113 0.51% 0.00051
Nie
2 15 4 FRYGA Przemysław Dawid 56 0.25% 0.00025
Nie
2 15 5 GAJAK Joanna Magdalena 62 0.28% 0.00028
Nie
2 15 6 PIETROSIŃSKI Marcin Jakub 33 0.15% 0.00015
Nie
2 15 7 ROLA Anna 82 0.37% 0.00037
Nie
2 16 1 OKOŃ Łukasz Sławomir 74 0.33% 0.00033
Nie
2 16 2 MICHAŁOWSKI Tomasz Marek 17 0.08% 8.0E-5
Nie
2 16 3 PYZIK Jakub Wojciech 8 0.04% 4.0E-5
Nie
2 16 4 MAKAREWICZ Alicja Elżbieta 17 0.08% 8.0E-5
Nie
2 16 5 JURKO Grażyna Bożena 11 0.05% 5.0E-5
Nie
2 17 1 KIEROŃSKI Stanisław Henryk 3 234 14.52% 0.01452
Tak
2 17 2 ORZECHOWSKA Monika 3 901 17.51% 0.01751
Tak
2 17 3 NIEZGODA Marceli Mateusz 1 537 6.90% 0.0069
Nie
2 17 4 KWIATKOWSKA Monika 1 850 8.30% 0.0083
Tak
2 17 5 KAŹMIERCZAK Józef Tomasz 629 2.82% 0.00282
Nie
2 17 6 GUTEK Marcin 416 1.87% 0.00187
Nie
2 17 7 KASPRZAK-CHACHAJ Lidia Agnieszka 624 2.80% 0.0028
Nie
3 10 1 SKRZETUSKI Radosław Wojciech 2 725 10.79% 0.01079
Tak
3 10 2 JEZIOR Dariusz Andrzej 1 911 7.56% 0.00756
Nie
3 10 3 ŁAWNICZAK Zbigniew Ryszard 2 493 9.87% 0.00987
Tak
3 10 4 BOCZKOWSKA Elżbieta Halina 306 1.21% 0.00121
Nie
3 10 5 OLSZAŃSKA Marianna Jadwiga 348 1.38% 0.00138
Nie
3 10 6 FIGARSKI Jacek 268 1.06% 0.00106
Nie
3 10 7 PIETRZYK Monika 477 1.89% 0.00189
Nie
3 13 1 WIŚNIEWSKI Krzysztof Łukasz 431 1.71% 0.00171
Nie
3 13 2 JURKOWSKA Barbara Agnieszka 80 0.32% 0.00032
Nie
3 13 3 PAWŁOWSKI Sławomir Stanisław 55 0.22% 0.00022
Nie
3 13 4 SKIBA Paulina 88 0.35% 0.00035
Nie
3 13 5 FIUTA Łukasz Rafał 65 0.26% 0.00026
Nie
3 13 6 SKOMOROWSKA Ewelina Barbara 35 0.14% 0.00014
Nie
3 13 7 DRELICH Katarzyna Agnieszka 80 0.32% 0.00032
Nie
3 14 1 SKÓRSKA Beata Elżbieta 110 0.44% 0.00044
Nie
3 14 2 WOLIŃSKI Łukasz 61 0.24% 0.00024
Nie
3 14 3 KUREK Hanna Janina 28 0.11% 0.00011
Nie
3 14 4 LIPKA Grzegorz Jerzy 47 0.19% 0.00019
Nie
3 14 5 MROZIK Krzysztof Tomasz 43 0.17% 0.00017
Nie
3 15 1 BŁASZCZAK Michał Mateusz 580 2.30% 0.0023
Nie
3 15 2 KOPRUKOWNIAK Hanna Justyna 93 0.37% 0.00037
Nie
3 15 3 MITUŁA Andrzej Krzysztof 101 0.40% 0.0004
Nie
3 15 4 MIECZAN Mariusz Piotr 54 0.21% 0.00021
Nie
3 15 5 MAZEK Dorota Maria 60 0.24% 0.00024
Nie
3 15 6 KOSTRZEWA Dorota 80 0.32% 0.00032
Nie
3 15 7 GOŁĘBIOWSKI Albert 95 0.38% 0.00038
Nie
3 16 1 GUŁKOWSKA Ewa 33 0.13% 0.00013
Nie
3 16 2 SZYMAŃSKI Kamil 19 0.08% 8.0E-5
Nie
3 16 3 HUK Sylwester Michał 9 0.04% 4.0E-5
Nie
3 16 4 KOBELARZ Ewa Janina 5 0.02% 2.0E-5
Nie
3 16 5 KWIATKOWSKA Izabela Anna 12 0.05% 5.0E-5
Nie
3 17 1 PAKUŁA Jarosław Andrzej 4 806 19.02% 0.01902
Tak
3 17 2 SADOWSKI Dariusz 1 895 7.50% 0.0075
Tak
3 17 3 MADEJEK Jan 1 300 5.15% 0.00515
Nie
3 17 4 RYFKA Anna Marta 3 778 14.95% 0.01495
Tak
3 17 5 SZCZEPAŃSKI Arkadiusz 1 068 4.23% 0.00423
Nie
3 17 6 DOROSZUK-MAJ Marzena Wioletta 224 0.89% 0.00089
Nie
3 17 7 GLIJER Anna Elżbieta 1 403 5.55% 0.00555
Nie
4 10 1 BREŚ Piotr Paweł 3 653 14.86% 0.01486
Tak
4 10 2 BRZOZOWSKI Stanisław Józef 1 175 4.78% 0.00478
Tak
4 10 3 PRUS Ryszard Leszek 667 2.71% 0.00271
Nie
4 10 4 JAŚKOWSKA Anna Renata 784 3.19% 0.00319
Nie
4 10 5 BIELAWSKA Elżbieta 458 1.86% 0.00186
Nie
4 10 6 KOPER Jakub Antoni 506 2.06% 0.00206
Nie
4 10 7 KĘDZIERSKA Magdalena 870 3.54% 0.00354
Nie
4 13 1 ZARĘBSKA-DENYSIUK Paulina Dorota 277 1.13% 0.00113
Nie
4 13 2 FILIPOWICZ Andrzej Stefan 217 0.88% 0.00088
Nie
4 13 3 SKWARZYŃSKA-PIŁAT Maria Józefa 22 0.09% 9.0E-5
Nie
4 13 4 SKRZYPEK Marcin Wiesław 82 0.33% 0.00033
Nie
4 13 5 KRUSZEWSKA Ewelina 57 0.23% 0.00023
Nie
4 13 6 ŚLIWIŃSKI Jacek Andrzej 46 0.19% 0.00019
Nie
4 13 7 JANUŚ Łukasz Piotr 18 0.07% 7.0E-5
Nie
4 14 1 LACHOWICZ Daniel Krzysztof 109 0.44% 0.00044
Nie
4 14 2 KOWALSKI Marian Janusz 254 1.03% 0.00103
Nie
4 14 3 SMOLIŃSKI Adam 43 0.17% 0.00017
Nie
4 14 4 KORNIAK Joanna Maria 21 0.09% 9.0E-5
Nie
4 14 5 MARCINIAK Bożenna Zofia 23 0.09% 9.0E-5
Nie
4 14 6 BOROWICZ Andrzej Dariusz 32 0.13% 0.00013
Nie
4 14 7 DZIDUCH Iwona 36 0.15% 0.00015
Nie
4 15 1 DEPTUŁA Tomasz 553 2.25% 0.00225
Nie
4 15 2 WRÓBEL Andrzej Piotr 165 0.67% 0.00067
Nie
4 15 3 MULAK Karolina Monika 124 0.50% 0.0005
Nie
4 15 4 POLICZKIEWICZ Aleksandra 64 0.26% 0.00026
Nie
4 15 5 GWIAZDOWSKA-STAŃCZAK Sylwia Maria 43 0.17% 0.00017
Nie
4 15 6 MAZUREK-PŁECHA Irmina Urszula 41 0.17% 0.00017
Nie
4 15 7 STARCZEWSKI Dominik Samuel 174 0.71% 0.00071
Nie
4 16 1 NIEWIŃSKA Elżbieta Urszula 38 0.15% 0.00015
Nie
4 16 2 SZABELSKI Kamil 7 0.03% 3.0E-5
Nie
4 16 3 WILKOŁAZKA Alina Anna 14 0.06% 6.0E-5
Nie
4 16 4 BIEŻYCA Maciej Wojciech 5 0.02% 2.0E-5
Nie
4 16 5 LITKOWSKI Mieczysław 3 0.01% 1.0E-5
Nie
4 17 1 KRAWCZYK Michał Mateusz 5 555 22.59% 0.02259
Tak
4 17 2 BANACH Mariusz Janusz 2 755 11.20% 0.0112
Tak
4 17 3 MACH Jadwiga 2 085 8.48% 0.00848
Tak
4 17 4 STASIAK Celina Waleria 643 2.62% 0.00262
Nie
4 17 5 WALICKA Krystyna Barbara 525 2.14% 0.00214
Nie
4 17 6 BUBICZ Marcin Karol 1 658 6.74% 0.00674
Nie
4 17 7 LUBAŚ Grzegorz 786 3.20% 0.0032
Nie
5 10 1 DEREWENDA Robert 2 860 12.17% 0.01217
Tak
5 10 2 BUDZYŃSKA Justyna Marta 1 693 7.20% 0.0072
Nie
5 10 3 BIELAK Eugeniusz 1 914 8.14% 0.00814
Tak
5 10 4 BRODOWSKA Krystyna 973 4.14% 0.00414
Nie
5 10 5 SKRZYPCZAK Piotr Józef 949 4.04% 0.00404
Nie
5 10 6 WÓJCIK Joanna 288 1.23% 0.00123
Nie
5 10 7 KAHLAN Jerzy 56 0.24% 0.00024
Nie
5 10 8 KOSTECKI Dawid Cyprian 235 1.00% 0.001
Nie
5 13 1 SZEWCZYK Krzysztof 137 0.58% 0.00058
Nie
5 13 2 WĘGRZYN Barbara 68 0.29% 0.00029
Nie
5 13 3 SKIBA Jacek Grzegorz 139 0.59% 0.00059
Nie
5 13 4 KWIECIŃSKA-GOŹDZIK Iwona Maria 49 0.21% 0.00021
Nie
5 13 5 MARCINIAK Sebastian Bernard 65 0.28% 0.00028
Nie
5 13 6 DOLECKA Anna Jadwiga 60 0.26% 0.00026
Nie
5 13 7 PAWELEC Włodzimierz 95 0.40% 0.0004
Nie
5 13 8 KOWALCZYK Zbigniew Julian 66 0.28% 0.00028
Nie
5 14 1 SKUBISZ Krystian Paweł 109 0.46% 0.00046
Nie
5 14 2 PIĄTEK Konrad 102 0.43% 0.00043
Nie
5 14 3 DUL Grzegorz Tadeusz 32 0.14% 0.00014
Nie
5 14 4 KRZYŻANOWSKA Agnieszka Zofia 64 0.27% 0.00027
Nie
5 14 5 SAMOJŁOWICZ Anna Katarzyna 31 0.13% 0.00013
Nie
5 14 6 MROZIK Stanisława 28 0.12% 0.00012
Nie
5 15 1 STEFAŃSKA Kinga Ilona 447 1.90% 0.0019
Nie
5 15 2 PASIECZNY Adam Sylwester 134 0.57% 0.00057
Nie
5 15 3 ZARAJCZYK Izabela Małgorzata 58 0.25% 0.00025
Nie
5 15 4 KUŚMIRSKI Michał Łukasz 82 0.35% 0.00035
Nie
5 15 5 ZARYCHTA Jolanta Marta 54 0.23% 0.00023
Nie
5 15 6 KRÓLIKOWSKI Piotr Dawid 46 0.20% 0.0002
Nie
5 15 7 DOBIECKI Mateusz 29 0.12% 0.00012
Nie
5 15 8 MAKSYM Paweł 62 0.26% 0.00026
Nie
5 16 1 MAŃKO Olga Marta 32 0.14% 0.00014
Nie
5 16 2 WILCZYŃSKI Henryk Michał 54 0.23% 0.00023
Nie
5 16 3 OSTASZEWSKA Olga Maria 13 0.06% 6.0E-5
Nie
5 16 4 WNUCZEK Albert Oskar 12 0.05% 5.0E-5
Nie
5 16 5 WOŹNIAK Bartosz Marek 10 0.04% 4.0E-5
Nie
5 16 6 SZYMCZYK Monika Anna 12 0.05% 5.0E-5
Nie
5 17 1 ŻUK Krzysztof Jan 4 716 20.06% 0.02006
Tak
5 17 2 WCISŁO Marta Anna 4 060 17.27% 0.01727
Tak
5 17 3 MARGUL Bartosz 1 529 6.50% 0.0065
Tak
5 17 4 OSIŃSKI Adam Bogdan 761 3.24% 0.00324
Tak
5 17 5 TARGOŃSKI Zbigniew Piotr 456 1.94% 0.00194
Nie
5 17 6 STASIAK Mieczysław Antoni 235 1.00% 0.001
Nie
5 17 7 ŁUKASIAK Grażyna Ewa 134 0.57% 0.00057
Nie
5 17 8 KAMIŃSKA Magdalena 556 2.37% 0.00237
Nie
6 10 1 POPIEL Piotr Michał 4 710 19.68% 0.01968
Tak
6 10 2 GAWRYSZCZAK Piotr Zbigniew 1 620 6.77% 0.00677
Tak
6 10 3 SZCZEPANOWSKI Andrzej Jan 600 2.51% 0.00251
Nie
6 10 4 DADOS Krystyna Celina 950 3.97% 0.00397
Nie
6 10 5 BARANOWSKA Dorota 682 2.85% 0.00285
Nie
6 10 6 SAWICKA Agnieszka 464 1.94% 0.00194
Nie
6 10 7 STACHYRA Jacek Wojciech 605 2.53% 0.00253
Nie
6 13 1 FURMANIAK Szymon 285 1.19% 0.00119
Nie
6 13 2 KOGUCIUK Karolina Agata 89 0.37% 0.00037
Nie
6 13 3 UNIŁOWSKI Filip 51 0.21% 0.00021
Nie
6 13 4 PIETRASZKO Irmina Wanda 52 0.22% 0.00022
Nie
6 13 5 GRUNWALD Arkadiusz Daniel 37 0.15% 0.00015
Nie
6 13 6 KOZŁOWSKA Barbara Urszula 41 0.17% 0.00017
Nie
6 13 7 SAMOLEJ Michał Tomasz 165 0.69% 0.00069
Nie
6 14 1 KNAP Jakub Krzysztof 123 0.51% 0.00051
Nie
6 14 2 ŚMIECH-LACHOWICZ Karolina Barbara 48 0.20% 0.0002
Nie
6 14 3 KOWALSKA Agata Antonina 76 0.32% 0.00032
Nie
6 14 4 KANIA Tadeusz 45 0.19% 0.00019
Nie
6 14 5 MARCINIAK Janusz Piotr 20 0.08% 8.0E-5
Nie
6 15 1 TYLUS Małgorzata Aneta 485 2.03% 0.00203
Nie
6 15 2 BUTRYŃSKI Paweł Maciej 129 0.54% 0.00054
Nie
6 15 4 ROMANOWSKA Małgorzata 70 0.29% 0.00029
Nie
6 15 5 FLISIAK Monika 53 0.22% 0.00022
Nie
6 15 6 MALISZCZAK Paulina 35 0.15% 0.00015
Nie
6 15 7 KASPEREK Krzysztof Grzegorz 168 0.70% 0.0007
Nie
6 16 1 KUSAK Dariusz Sławomir 23 0.10% 0.0001
Nie
6 16 2 KOZŁOWSKI Zbigniew Sławomir 17 0.07% 7.0E-5
Nie
6 16 3 ODZIOBA Sylwia Anna 11 0.05% 5.0E-5
Nie
6 16 4 MAREK Piotr 19 0.08% 8.0E-5
Nie
6 16 5 WNUCZEK Anna Edyta 17 0.07% 7.0E-5
Nie
6 17 1 STEPANIUK-KUŚMIERZAK Beata Elżbieta 4 582 19.14% 0.01914
Tak
6 17 2 DANIEWSKI Leszek Kazimierz 3 772 15.76% 0.01576
Tak
6 17 3 KOŁODZIEJCZYK Marek Waldemar 476 1.99% 0.00199
Nie
6 17 4 DADOS Elżbieta Jolanta 1 862 7.78% 0.00778
Tak
6 17 5 CHODUŃ Piotr Wojciech 707 2.95% 0.00295
Nie
6 17 6 KRZYŻANOWSKA Aleksandra 583 2.44% 0.00244
Nie
6 17 7 ZYGLEWSKI Waldemar Mirosław 225 0.94% 0.00094
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 DŁUGOSZ Magdalena Anna 37 wyższe Lublin, 2 143 1.49 Nie
2 KOWALSKI Marian Janusz 54 podstawowe Lublin, 1 929 1.34 Nie
3 KULESZA Jakub 27 wyższe Puławy, 4 290 2.99 Nie
4 KUNC Joanna 42 wyższe Świdnik, 532 0.37 Nie
5 TUŁAJEW Sylwester Karol 36 wyższe Lublin, 45 202 31.48 Nie
6 ŻUK Krzysztof Jan 61 wyższe ekonomiczne Lublin, 89 488 62.32 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole nr 15, ul. Bohaterów Monte Cassino 7 Lublin stały 1 641 1 001 1 001 61.00% 0.061
999 99.80%
2 Przedszkole nr 25, al. Warszawska 37a Lublin stały 2 084 1 228 1 228 58.93% 0.05893
1 223 99.59%
3 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”, ul. Kolorowa 3 Lublin stały 1 907 1 184 1 184 62.09% 0.06209
1 177 99.41%
4 Przedszkole nr 43, ul. Skautów 11a Lublin stały 1 175 625 625 53.19% 0.05319
621 99.36%
5 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja, al. Jana Długosza 8 Lublin stały 1 426 813 812 56.94% 0.05694
806 99.26%
6 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi, ul. Zuchów 1 Lublin stały 1 977 1 118 1 118 56.55% 0.05655
1 110 99.28%
7 Bursa Szkolna nr 1, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 7 Lublin stały 1 897 1 099 1 099 57.93% 0.05793
1 094 99.55%
8 Przedszkole nr 65, ul. Mariana Langiewicza 3a Lublin stały 1 508 824 824 54.64% 0.05464
821 99.64%
9 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Al. Racławickie 26 Lublin stały 654 337 337 51.53% 0.05153
335 99.41%
10 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta, ul. Czwartaków 11 Lublin stały 604 360 360 59.60% 0.0596
357 99.17%
11 Bursa Szkolna nr 3, ul. Weteranów 3 Lublin stały 523 303 303 57.93% 0.05793
300 99.01%
12 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego, ul. Sieroca 17 Lublin stały 1 467 782 782 53.31% 0.05331
778 99.49%
13 IV Liceum Ogólnokszatałcące im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Szkolna 4 Lublin stały 1 383 534 534 38.61% 0.03861
531 99.44%
14 Polski Związek Motorowy, ul. Bolesława Prusa 8 Lublin stały 1 149 496 496 43.17% 0.04317
495 99.80%
15 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, ul. Szkolna 6 Lublin stały 692 211 211 30.49% 0.03049
211 100.00%
16 Urząd Miasta Lublin, ul. Wieniawska 14 Lublin stały 670 326 326 48.66% 0.04866
326 100.00%
17 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, ul. Ogrodowa 16 Lublin stały 1 012 530 530 52.37% 0.05237
528 99.62%
18 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny, ul. Niecała 1 Lublin stały 959 460 460 47.97% 0.04797
460 100.00%
19 Instytut Informatyki UMCS, ul. Akademicka 9 Lublin stały 532 301 301 56.58% 0.05658
300 99.67%
20 V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Lipowa 7 Lublin stały 596 284 284 47.65% 0.04765
284 100.00%
21 Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 Lublin stały 1 344 648 647 48.14% 0.04814
647 100.00%
22 Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, ul. Bernardyńska 14a Lublin stały 717 283 283 39.47% 0.03947
283 100.00%
23 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”, ul. Lipowa 25 Lublin stały 1 232 666 665 53.98% 0.05398
663 99.70%
24 Wojewódzki Ośrodek Kultury, ul. Dolna Panny Marii 3 Lublin stały 790 313 313 39.62% 0.03962
312 99.68%
25 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, Plac Wolności 4 Lublin stały 636 239 239 37.58% 0.03758
237 99.16%
26 Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 32a Lublin stały 833 443 443 53.18% 0.05318
438 98.87%
27 DOM Spółka z o. o. Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami, ul. Głęboka 17 Lublin stały 668 368 367 54.94% 0.05494
366 99.73%
28 Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Plażowa 9 Lublin stały 1 037 569 569 54.87% 0.05487
564 99.12%
29 „ADE-EM” Centrum Sp. z o. o., ul. Lubartowska 27 - 29 Lublin stały 806 266 266 33.00% 0.033
265 99.62%
30 Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Grodzka 12 Lublin stały 564 168 168 29.79% 0.02979
167 99.40%
31 Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, ul. Podwale 11 Lublin stały 390 199 199 51.03% 0.05103
198 99.50%
32 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka, ul. Bronowicka 21 Lublin stały 1 740 632 631 36.26% 0.03626
629 99.68%
33 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1 Lublin stały 962 411 411 42.72% 0.04272
409 99.51%
34 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1 Lublin stały 1 424 718 717 50.35% 0.05035
715 99.72%
35 Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE, ul. Krańcowa 106 Lublin stały 1 843 880 880 47.75% 0.04775
877 99.66%
36 Administracja Osiedla „POGODNA”, ul. Zimowa 5 Lublin stały 1 778 1 023 1 023 57.54% 0.05754
1 015 99.22%
37 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19 Lublin stały 1 900 913 913 48.05% 0.04805
910 99.67%
38 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19 Lublin stały 1 219 569 569 46.68% 0.04668
568 99.82%
39 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Słowicza 5 Lublin stały 1 006 609 609 60.54% 0.06054
608 99.84%
40 Dom Pomocy Społecznej „Betania”, al. Kraśnicka 223 Lublin stały 705 510 510 72.34% 0.07234
508 99.61%
41 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a Lublin stały 785 508 506 64.46% 0.06446
504 99.60%
42 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a Lublin stały 1 480 829 829 56.01% 0.05601
825 99.52%
43 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy SZEROKIE, ul. Nałęczowska 94 Lublin stały 1 318 829 829 62.90% 0.0629
809 97.59%
44 Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia”, ul. Lędzian 49 Lublin stały 1 334 886 885 66.34% 0.06634
879 99.32%
45 Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38 Lublin stały 966 604 604 62.53% 0.06253
601 99.50%
46 Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38 Lublin stały 1 688 990 990 58.65% 0.05865
990 100.00%
47 Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego 7 Lublin stały 1 955 1 249 1 249 63.89% 0.06389
1 238 99.12%
48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ, al. Kraśnicka 100 Lublin stały 2 021 1 156 1 155 57.15% 0.05715
1 153 99.83%
49 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego, ul. Balladyny 22 Lublin stały 1 677 918 918 54.74% 0.05474
910 99.13%
50 Przedszkole Integracyjne nr 39, ul. Balladyny 14 Lublin stały 943 536 535 56.73% 0.05673
531 99.25%
51 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza, ul. Wajdeloty 1 Lublin stały 845 524 524 62.01% 0.06201
522 99.62%
52 XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego, ul. Wajdeloty 12 Lublin stały 949 576 576 60.70% 0.0607
575 99.83%
53 LSM DOM KULTURY, ul. Konrada Wallenroda 4a Lublin stały 1 190 686 686 57.65% 0.05765
682 99.42%
54 Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka, ul. Grażyny 10 Lublin stały 900 545 545 60.56% 0.06056
539 98.90%
55 Przedszkole nr 47, ul. Mieszka I nr 3 Lublin stały 1 128 642 637 56.47% 0.05647
633 99.37%
56 Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”, ul. Bolesława Chrobrego 18 Lublin stały 1 501 884 884 58.89% 0.05889
883 99.89%
57 Zespół Przedszkolny nr 1, ul. Zachodnia 7 Lublin stały 1 421 764 764 53.76% 0.05376
762 99.74%
58 Przedszkole Niepubliczne Akademia Poziomkowa w Lublinie, ul. Siewna 20 Lublin stały 1 373 725 725 52.80% 0.0528
721 99.45%
59 Przedszkole nr 48, ul. Leonarda 15 Lublin stały 946 542 542 57.29% 0.05729
539 99.45%
60 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13 Lublin stały 1 085 657 657 60.55% 0.06055
656 99.85%
61 Przedszkole nr 46, ul. Pana Wołodyjowskiego 1 Lublin stały 1 169 702 702 60.05% 0.06005
700 99.72%
62 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13 Lublin stały 1 954 1 092 1 084 55.48% 0.05548
1 082 99.82%
63 Przedszkole nr 49, ul. Pana Balcera 11 Lublin stały 1 711 1 061 1 060 61.95% 0.06195
1 052 99.25%
64 Przedszkole nr 57, ul. Ignacego Rzeckiego 12 Lublin stały 1 850 1 095 1 095 59.19% 0.05919
1 092 99.73%
65 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Ignacego Rzeckiego 10 Lublin stały 1 738 1 017 1 017 58.52% 0.05852
1 014 99.71%
66 Politechnika Lubelska Wydział Mechaniczny, ul. Nadbystrzycka 36 Lublin stały 1 852 971 971 52.43% 0.05243
968 99.69%
67 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29 Lublin stały 695 296 295 42.45% 0.04245
295 100.00%
68 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29 Lublin stały 668 236 236 35.33% 0.03533
235 99.58%
69 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego, al. Józefa Piłsudskiego 26 Lublin stały 652 233 233 35.74% 0.03574
233 100.00%
70 „AD-BUD” Sp. z o. o., ul. Gazowa 7/9 Lublin stały 760 238 238 31.32% 0.03132
236 99.16%
71 Przedszkole nr 85, ul. Onyksowa 8 Lublin stały 2 025 1 336 1 336 65.98% 0.06598
1 328 99.40%
72 Przedszkole Niepubliczne „Koralik”, ul. Koralowa 19 Lublin stały 2 251 1 376 1 375 61.08% 0.06108
1 373 99.85%
73 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14 Lublin stały 999 655 655 65.57% 0.06557
653 99.69%
74 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14 Lublin stały 1 822 1 231 1 228 67.40% 0.0674
1 226 99.84%
75 Administracja Osiedla „BŁONIE”, ul. Dragonów 2 Lublin stały 1 641 973 966 58.87% 0.05887
965 99.90%
76 Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Szaserów 13 - 15 Lublin stały 2 076 1 202 1 202 57.90% 0.0579
1 200 99.83%
77 Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Rycerska 9 Lublin stały 1 758 1 021 1 013 57.62% 0.05762
1 011 99.80%
78 Przedszkole nr 69, ul. Dziewanny 19 Lublin stały 2 093 1 250 1 248 59.63% 0.05963
1 243 99.60%
79 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Biedronki 13 Lublin stały 857 546 546 63.71% 0.06371
540 98.90%
80 Zespół Szkół nr 10, ul. Biedronki 13 Lublin stały 1 617 937 936 57.88% 0.05788
932 99.57%
81 Przedszkole nr 31, ul. Tymiankowa 60 Lublin stały 1 775 981 980 55.21% 0.05521
979 99.90%
82 Przedszkole nr 72, ul. Różana 9 Lublin stały 1 940 1 059 1 058 54.54% 0.05454
1 053 99.53%
83 Dom Kultury „Ruta”, ul. Różana 8 Lublin stały 975 552 552 56.62% 0.05662
548 99.28%
84 Spółdzielnia Mieszkaniowa „CZUBY”, ul. Watykańska 6 Lublin stały 1 584 969 967 61.05% 0.06105
963 99.59%
85 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, ul. Radości 13 Lublin stały 1 883 1 055 1 055 56.03% 0.05603
1 045 99.05%
86 Przedszkole nr 77, ul. Radości 8 Lublin stały 2 017 1 138 1 136 56.32% 0.05632
1 132 99.65%
87 Przedszkole nr 73, ul. Uśmiechu 5 Lublin stały 1 699 1 050 1 050 61.80% 0.0618
1 046 99.62%
88 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały 1 384 915 914 66.04% 0.06604
912 99.78%
89 Niepubliczne Przedszkole Językowe „BURSZTYNEK”, ul. Bursztynowa 3a Lublin stały 1 129 636 633 56.07% 0.05607
630 99.53%
90 Administracja Osiedla „PORĘBA”, ul. Perłowa 8/70 Lublin stały 1 755 1 109 1 108 63.13% 0.06313
1 104 99.64%
91 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22 Lublin stały 947 546 546 57.66% 0.05766
544 99.63%
92 Przedszkole Nr 63, ul. Szmaragdowa 22 Lublin stały 1 836 1 060 1 058 57.63% 0.05763
1 055 99.72%
93 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały 966 590 589 60.97% 0.06097
586 99.49%
94 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały 1 375 885 882 64.15% 0.06415
881 99.89%
95 Przedszkole nr 81, ul. Wyżynna 10 Lublin stały 1 986 1 078 1 077 54.23% 0.05423
1 068 99.16%
96 Administracja SM „WĘGLINEK”, ul. Wyżynna 19/1 Lublin stały 1 307 732 720 55.09% 0.05509
718 99.72%
97 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori, ul. Nadbystrzycka 162 Lublin stały 1 158 695 695 60.02% 0.06002
694 99.86%
98 Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. Sebastiana Fabiana Klonowica, al. Warszawska 94 Lublin stały 2 377 1 314 1 313 55.24% 0.05524
1 308 99.62%
99 Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”, ul. Zbożowa 22a Lublin stały 2 367 1 497 1 498 63.29% 0.06329
1 490 99.47%
100 Przedszkole Prywatne „CHATKA PUCHATKA 2”, ul. Bogdanówka 9 Lublin stały 2 279 1 457 1 448 63.54% 0.06354
1 444 99.72%
101 Przedszkole Prywatne „CHATKA PUCHATKA”, ul. Kaskadowa 11 Lublin stały 2 174 1 290 1 290 59.34% 0.05934
1 279 99.15%
102 Administracja Osiedla im. Karola Szymanowskiego, ul. Harnasie 11 Lublin stały 2 263 1 362 1 362 60.19% 0.06019
1 359 99.78%
103 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „CHOINY”, ul. Gorczańska 2 Lublin stały 1 943 1 332 1 329 68.40% 0.0684
1 320 99.32%
104 Przedszkole nr 37, ul. Zakopiańska 3 Lublin stały 1 602 899 898 56.05% 0.05605
894 99.55%
105 Przedszkole nr 76, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 12 Lublin stały 1 495 865 865 57.86% 0.05786
860 99.42%
106 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5 Lublin stały 1 437 853 853 59.36% 0.05936
850 99.65%
107 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5 Lublin stały 1 463 827 827 56.53% 0.05653
826 99.88%
108 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2 Lublin stały 1 779 1 040 1 039 58.40% 0.0584
1 031 99.23%
109 Przedszkole nr 75, ul. Żelazowej Woli 24 Lublin stały 1 803 1 090 1 087 60.29% 0.06029
1 081 99.45%
110 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Ireny Kosmowskiej 3 Lublin stały 2 063 1 185 1 185 57.44% 0.05744
1 180 99.58%
111 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka, ul. Smyczkowa 3 Lublin stały 1 973 1 149 1 148 58.19% 0.05819
1 143 99.56%
112 Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie, ul. Smyczkowa 2 Lublin stały 1 728 969 965 55.84% 0.05584
959 99.38%
113 Przedszkole nr 2, ul. Lawinowa 7 Lublin stały 1 509 871 871 57.72% 0.05772
869 99.77%
114 Przedszkole Specjalne nr 11, ul. Młodej Polski 30 Lublin stały 1 881 1 122 1 122 59.65% 0.05965
1 118 99.64%
115 Dzielnicowy Dom Kultury SM „CZECHÓW”, ul. Jana Kiepury 5a Lublin stały 1 477 809 809 54.77% 0.05477
808 99.88%
116 Przedszkole nr 56, ul. Kurantowa 3 Lublin stały 1 416 806 806 56.92% 0.05692
799 99.13%
117 Przedszkole nr 58, ul. Radzyńska 16 Lublin stały 1 606 842 841 52.37% 0.05237
836 99.41%
118 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5 Lublin stały 1 470 866 866 58.91% 0.05891
864 99.77%
119 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5 Lublin stały 1 611 896 896 55.62% 0.05562
889 99.22%
120 Specjalistyka Czechów Sp. z o. o., al. Kompozytorów Polskich 8a Lublin stały 1 275 737 737 57.80% 0.0578
736 99.86%
121 Spółdzielnia Mieszkaniowa „RUDNIK”, ul. Nowowiejskiego 6 Lublin stały 1 348 863 863 64.02% 0.06402
858 99.42%
122 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65 Lublin stały 1 491 884 884 59.29% 0.05929
880 99.55%
123 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Wólce, ul. Turystyczna 132 Lublin stały 494 215 215 43.52% 0.04352
215 100.00%
124 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65 Lublin stały 2 138 1 384 1 384 64.73% 0.06473
1 378 99.57%
125 Budynek parafii rzymsko-katolickiej p. w. św. Antoniego Padewskiego, ul. Kasztanowa 1 Lublin stały 1 194 666 667 55.86% 0.05586
663 99.40%
126 Urząd Miasta Lublin-Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie, ul. Magnoliowa 2 Lublin stały 1 347 690 694 51.52% 0.05152
693 99.86%
127 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza, ul. Hiacyntowa 69 Lublin stały 1 761 1 021 1 021 57.98% 0.05798
1 019 99.80%
128 Niepubliczne Przedszkole „Krasnal 2”, ul. Owocowa 6 Lublin stały 1 912 1 151 1 151 60.20% 0.0602
1 142 99.22%
129 Zakład Obsługi Nieruchomości „ADMINA” Sp. z o. o., ul. Marii Koryznowej 2c Lublin stały 1 087 539 539 49.59% 0.04959
535 99.26%
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich, ul. Kazimierza Tumidajskiego 6a Lublin stały 1 408 800 800 56.82% 0.05682
792 99.00%
131 Przedszkole nr 59, ul. Niepodległości 12a Lublin stały 1 462 819 814 55.68% 0.05568
811 99.63%
132 Administracja Osiedla „NIEPODLEGŁOŚCI”, ul. Kazimierza Tumidajskiego 24 Lublin stały 1 282 754 754 58.81% 0.05881
752 99.73%
133 NZOZ „MELISA”, ul. Niepodległości 9 Lublin stały 2 151 1 246 1 246 57.93% 0.05793
1 241 99.60%
134 RSM MOTOR, ul. Ignacego Daszyńskiego 4 Lublin stały 1 762 1 007 1 006 57.09% 0.05709
1 004 99.80%
135 Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie, ul. Lwowska 28 Lublin stały 1 787 858 858 48.01% 0.04801
855 99.65%
136 Przedszkole nr 13, ul. Stefana Okrzei 9 Lublin stały 1 447 738 738 51.00% 0.051
734 99.46%
137 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA, ul. Franciszka Kleeberga 12a Lublin stały 1 696 950 950 56.01% 0.05601
946 99.58%
138 Przedszkole nr 50, ul. Podzamcze 7a Lublin stały 1 514 676 676 44.65% 0.04465
669 98.96%
139 Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Lwowska 11 Lublin stały 1 375 772 772 56.15% 0.05615
767 99.35%
140 Przedszkole nr 52, ul. Józefa Kustronia 10 Lublin stały 1 078 602 601 55.75% 0.05575
597 99.33%
141 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70 Lublin stały 846 480 480 56.74% 0.05674
479 99.79%
142 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1 Lublin stały 1 125 394 393 34.93% 0.03493
385 97.96%
143 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Przyjaźni 12 Lublin stały 1 011 483 483 47.77% 0.04777
479 99.17%
144 Klub Osiedlowy „PRZYJAŹNI”, ul. Przyjaźni 13 Lublin stały 1 077 556 556 51.62% 0.05162
556 100.00%
145 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1 Lublin stały 1 159 466 463 39.95% 0.03995
457 98.70%
146 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY, ul. Gospodarcza 32 Lublin stały 1 050 468 468 44.57% 0.04457
464 99.15%
147 Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie, ul. Gospodarcza 18 Lublin stały 882 356 356 40.36% 0.04036
354 99.44%
148 Przedszkole nr 44, ul. Maszynowa 6 Lublin stały 1 187 478 477 40.19% 0.04019
471 98.74%
149 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Maszynowa 2 Lublin stały 949 401 401 42.26% 0.04226
399 99.50%
150 Filia DDK „Bronowice” Pracownia Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28a Lublin stały 804 323 318 39.55% 0.03955
314 98.74%
151 Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o. o., ul. Projektowa 5 Lublin stały 542 254 254 46.86% 0.04686
252 99.21%
152 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego, ul. Jana Kasprowicza 112 Lublin stały 1 840 592 591 32.12% 0.03212
585 98.98%
153 Przedszkole nr 84, ul. Zygmunta Augusta 28 Lublin stały 326 139 139 42.64% 0.04264
136 97.84%
154 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11 Lublin stały 1 912 1 026 1 026 53.66% 0.05366
1 021 99.51%
155 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11 Lublin stały 926 508 508 54.86% 0.05486
506 99.61%
156 Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 Lublin stały 2 310 1 156 1 156 50.04% 0.05004
1 150 99.48%
157 Rodzinny Ogród Działkowy „Słonecznik”, ul. Rąblowska 13 Lublin stały 783 362 362 46.23% 0.04623
362 100.00%
158 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów, ul. Krężnicka 156 Lublin stały 1 670 865 865 51.80% 0.0518
856 98.96%
159 Żłobek nr 8, ul. Nałkowskich 102 Lublin stały 2 016 1 210 1 203 59.67% 0.05967
1 197 99.50%
160 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały 1 825 959 958 52.49% 0.05249
952 99.37%
161 Przedszkole nr 78, ul. Jana Samsonowicza 9 Lublin stały 1 944 1 149 1 149 59.10% 0.0591
1 144 99.56%
162 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały 1 891 993 993 52.51% 0.05251
990 99.70%
163 Przedszkole nr 66, ul. Jana Samsonowicza 33a Lublin stały 1 520 742 742 48.82% 0.04882
738 99.46%
164 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały 815 475 475 58.28% 0.05828
472 99.37%
165 Przedszkole nr 87, ul. Jacka Woronieckiego 11 Lublin stały 1 693 1 077 1 075 63.50% 0.0635
1 069 99.44%
166 PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji, ul. Nowy Świat 31a Lublin stały 1 436 764 764 53.20% 0.0532
761 99.61%
167 Budynek dotychczasowego Domu Kultury Kolejarza, ul. Władysława Kunickiego 35 Lublin stały 1 738 685 683 39.30% 0.0393
677 99.12%
168 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie, ul. Wyścigowa 31 Lublin stały 858 395 395 46.04% 0.04604
395 100.00%
169 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Władysława Kunickiego 116 Lublin stały 2 198 1 194 1 194 54.32% 0.05432
1 191 99.75%
170 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36 Lublin stały 2 336 1 388 1 388 59.42% 0.05942
1 380 99.42%
171 Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980, ul. Róży Wiatrów 9 Lublin stały 1 628 888 885 54.36% 0.05436
880 99.44%
172 Żłobek nr 6, ul. Zbigniewa Herberta 12 Lublin stały 1 311 696 696 53.09% 0.05309
693 99.57%
173 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24 Lublin stały 1 484 820 820 55.26% 0.05526
819 99.88%
174 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36 Lublin stały 1 105 596 596 53.94% 0.05394
591 99.16%
175 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ, ul. Abramowicka 2 Lublin stały 2 028 1 025 1 025 50.54% 0.05054
1 022 99.71%
176 Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Zemborzycka 82 Lublin stały 444 230 230 51.80% 0.0518
229 99.57%
177 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienienia od Alkoholu i Współuzależnienia, ul. Abramowicka 4b Lublin stały 1 318 807 807 61.23% 0.06123
807 100.00%
178 Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego, ul. Długa 6 Lublin stały 1 345 649 647 48.10% 0.0481
639 98.76%
179 Przedszkole nr 7, ul. Elektryczna 12 Lublin stały 1 521 541 541 35.57% 0.03557
540 99.82%
180 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51 Lublin stały 1 444 895 897 62.12% 0.06212
890 99.22%
181 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51 Lublin stały 1 438 718 716 49.79% 0.04979
714 99.72%
182 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2 Lublin stały 1 764 957 957 54.25% 0.05425
955 99.79%
183 Kolegium Pracowników Służb Społecznych, ul. Sulisławicka 7 Lublin stały 1 895 937 937 49.45% 0.04945
932 99.47%
184 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24 Lublin stały 1 057 538 538 50.90% 0.0509
532 98.88%
185 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE, ul. Abramowicka 122 Lublin stały 1 336 660 660 49.40% 0.0494
656 99.39%
186 Warsztat Terapii Zajęciowej Misericordia, ul. Głuska 138 Lublin stały 1 700 901 901 53.00% 0.053
893 99.11%
187 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: Klinika Okulistyki Ogólnej, Klinika Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego, Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry, ul. Chmielna 1 Lublin szpital 53 4 4 7.55% 0.00755
4 100.00%
188 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie, ul. Stanisława Staszica 11 Lublin szpital 89 17 17 19.10% 0.0191
17 100.00%
189 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji, II Klinika Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej, ul. Głuska 1 Lublin szpital 60 7 7 11.67% 0.01167
7 100.00%
190 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Mieczysława Biernackiego 9 Lublin szpital 134 18 18 13.43% 0.01343
18 100.00%
191 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Zbigniewa Herberta 21 Lublin szpital 115 14 14 12.17% 0.01217
14 100.00%
192 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Lubartowska 81 Lublin szpital 11 3 3 27.27% 0.02727
3 100.00%
193 SP Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Kazimierza Jaczewskiego 8 Lublin szpital 241 87 89 36.93% 0.03693
89 100.00%
194 Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. Kazimierza Jaczewskiego 7 Lublin szpital 261 17 17 6.51% 0.00651
17 100.00%
195 Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki, ul. Kazimierza Jaczewskiego 2 Lublin szpital 33 14 14 42.42% 0.04242
14 100.00%
196 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie, al. Racławickie 23 Lublin szpital 63 26 26 41.27% 0.04127
26 100.00%
197 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ, al. Kraśnicka 100 Lublin szpital 393 63 62 15.78% 0.01578
60 96.77%
198 SP Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie, ul. Grenadierów 3 Lublin szpital 83 24 24 28.92% 0.02892
23 95.83%
199 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ w Lublinie, ul. Abramowicka 2 Lublin szpital 229 35 35 15.28% 0.01528
35 100.00%
200 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22 Lublin dom pomocy społecznej 57 38 37 64.91% 0.06491
36 97.30%
201 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie, ul. Kosmonautów 78 Lublin dom pomocy społecznej 86 48 48 55.81% 0.05581
44 91.67%
202 Dom Pomocy Społecznej „Kalina”, ul. Kalinowszczyzna 84 Lublin dom pomocy społecznej 108 57 57 52.78% 0.05278
57 100.00%
203 Dom Pomocy Społecznej „Betania”, al. Kraśnicka 223 Lublin dom pomocy społecznej 121 66 65 53.72% 0.05372
60 92.31%
204 Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Bartosza Głowackiego 26 Lublin dom pomocy społecznej 109 24 24 22.02% 0.02202
23 95.83%
205 Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej, ul. Archidiakońska 7 Lublin dom pomocy społecznej 65 36 36 55.38% 0.05538
23 63.89%
206 Areszt Śledczy w Lublinie, ul. Południowa 5 Lublin areszt Śledczy 246 116 116 47.15% 0.04715
113 97.41%
 • Statystyka list kandydatów
 • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Lublin - ogółem 1 31 6 319 216 263 789 206 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 36 1
Ogółem 72 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 235 105 45% 130 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 6 2 33% 4 67%
Ogółem 235 105 45% 130 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 47 47 46
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 44 40 45
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 22 9 41% 13 59%
30-39 69 30 43% 39 57%
40-59 93 43 46% 50 54%
60+ 51 23 45% 28 55%
Ogółem 235 105 45% 130 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 2 1 50% 1 50%
40-59 2 1 50% 1 50%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 6 2 33% 4 67%