Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 373 647
Wyborców 289 034
Obwodów 203
  • Wybory do Rady Powiatu w Poznaniu
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto lubonzMiasto Luboń 14 4 21 16 105
miasto puszczykowoMiasto Puszczykowo 7 15 15 38 38
miasto i gmina bukMiasto I Gmina Buk 6 15 15 43 43
gmina czerwonakGmina Czerwonak 13 3 21 9 72
gmina dopiewoGmina Dopiewo 13 3 21 8 61
gmina kleszczewoGmina Kleszczewo 3 15 15 30 30
gmina komornikiGmina Komorniki 14 3 21 12 89
gmina kostrzynGmina Kostrzyn 11 15 15 34 34
miasto i gmina kozrnikMiasto I Gmina Kórnik 14 4 21 17 110
gmina mosinaGmina Mosina 22 4 21 16 110
miasto i gmina murowana goszlinaMiasto I Gmina Murowana Goślina 12 15 15 51 51
gmina pobiedziskaGmina Pobiedziska 12 15 15 46 46
gmina rokietnicaGmina Rokietnica 8 15 15 35 35
gmina stezszewGmina Stęszew 8 15 15 34 34
gmina suchy lasGmina Suchy Las 8 15 15 41 41
gmina swarzezdzGmina Swarzędz 24 3 21 15 134
gmina tarnowo podgozrneGmina Tarnowo Podgórne 14 4 21 15 99

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Józefa Poniatowskiego 16 Luboń stały Tak LUBOŃ: 11 LISTOPADA od nr 125 do końca (nieparzyste) i od nr 142 do końca (parzyste), BOCZNA, BURSZTYNOWA, CMENTARNA, GALLA ANONIMA, GRANICZNA, GRUSZKOWA, JANOWA DOLINA, JODŁOWA, KANONIERÓW, KRUCZA, LIPOWA od nr 60 do końca (parzyste) i od nr 63 do końca (nieparzyste), LUDWIKA SOLSKIEGO, MICHAŁA DRZYMAŁY, NIEZŁOMNYCH, NOWINY, PIĘKNA, PLAC EDMUNDA BOJANOWSKIEGO, PRZY AUTOSTRADZIE, PÓŁNOCNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, RÓŻANA, SAMOTNA, SKOWRONKOWA, SOWIA, STUDZIENNA, SZAFIROWA, ŚLIWKOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od nr 81 do końca i od nr 102 do końca, TADEUSZA REJTANA, TOMIAKA, WCZASOWA, WIŚNIOWA, ZIELONA, ZŁOTA
2 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Józefa Poniatowskiego 16 Luboń stały Tak LUBOŃ: 11 LISTOPADA od nr 1 do nr 123 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 140 (parzyste), AGRESTOWA, CZEREMCHOWA, HUGONA KOŁŁĄTAJA od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 29 do końca (nieparzyste), JAWOROWA, JESIENNA, JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, KLONOWA od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste), LESZCZYNOWA, LIPOWA od nr 1 do nr 61 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 58 (parzyste), NAD ŻABINKĄ, OLSZYNOWA, POGODNA, SZKOLNA od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 42 (parzyste), WIOSENNA
3 Szkoła Podstawowa nr 5, Hugona Kołłątaja 1 Luboń stały Tak LUBOŃ: BRZOSKWINIOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, CZEREŚNIOWA, DŁUGA, DĘBOWA, HARCERSKA, HUGONA KOŁŁĄTAJA od nr 1 do nr 27 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste), JANA KASPROWICZA, JAŚMINOWA, KLONOWA od nr 11 do końca (nieparzyste) i od nr 16 do końca (parzyste), LIMBOWA, MARCINA KASPRZAKA, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, MIKOŁAJA REJA, MIODOWA, MORELOWA, ORZECHOWA, OWOCOWA, POPRZECZNA, PRZESMYK, PRZYJAZNA, STANISŁAWA STASZICA, SZKOLNA od nr 25 do końca (nieparzyste) i od nr 44 do końca (parzyste), ŚWIERKOWA, WESTERPLATTE, WOJSKA POLSKIEGO, WRZOSOWA, ZAMKNIĘTA
4 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Żabikowska 40 Luboń stały Tak LUBOŃ: ADAMA MICKIEWICZA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JANA KILIŃSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KORCZAKA, LEŚMIANA, PLAC ZENONA TWARDOWSKIEGO, PRZEJAZD, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od nr 1 do nr 79 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 100 (parzyste), WISŁAWY SZYMBORSKIEJ
5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Żabikowska 40 Luboń stały Tak LUBOŃ: GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO
6 Świetlica SM, ul. Żabikowska 62 Luboń stały Nie LUBOŃ: ŁĄCZNIK, OSIEDLOWA, ŚWIERCZEWSKA, UNIJNA, ŹRÓDLANA, ŻABIKOWSKA od nr 12 do końca (parzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste)
7 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Armii Poznań 27 Luboń stały Nie LUBOŃ: 3 MAJA od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), ALEKSANDRA PUSZKINA, ARMII POZNAŃ od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 42 (parzyste), DĘBIECKA, DOŻYNKOWA, FRYDERYKA CHOPINA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO, JANA IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JANA LEMAŃSKIEGO, KRAŃCOWA, KRÓTKA, KS. NOGALI, NIEPODLEGŁOŚCI, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POŁUDNIOWA, PRZEMYSŁOWA, RIVOLIEGO, RZECZNA, WACŁAWA FAUSTMANNA
8 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Żabikowska 40 Luboń stały Tak LUBOŃ: ANDERSENA, ANDRZEJA MIZERKI, CHUDZICKIEGO, CZESŁAWA MIŁOSZA, FABRYCZNA, JANA BRZECHWY, JANA KOCHANOWSKIEGO, JÓZEFA THOMASA, KAROLA KURPIŃSKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KONARZEWSKIEGO, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, PRUSA, STEFANA OKRZEI, STEFANA ŻEROMSKIEGO, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ZAKĄTEK, ŻABIKOWSKA od nr 11 do nr 37 (nieparzyste)
9 Biblioteka Miejska, ul. Żabikowska 42 Luboń stały Tak LUBOŃ: ALEJA JANA PAWŁA II, WSCHODNIA
10 Liceum Ogólnokształcące, ul. Armii Poznań 27 Luboń stały Nie LUBOŃ: 3 MAJA od nr 22 do końca (parzyste) i od nr 31 do końca (nieparzyste), ADAMA ASNYKA, ARMII POZNAŃ od nr 27 do nr 47 (nieparzyste) i od nr 44 do nr 72 (parzyste), AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO, CICHA, CYRYLA RATAJSKIEGO, DWORCOWA od nr 1 do nr 14 (wszystkie), GABRIELA NARUTOWICZA, JACHTOWA, JANA MATEJKI, JULIANA TUWIMA, KOŚCIELNA, KS. STREICHA, MARII KONOPNICKIEJ, NAD STRUMYKIEM, NAD WARTĄ, PIOTRA SKARGI, PLAC MEDALISTÓW, SPADZISTA, STEFANA BATOREGO, STRUMYKOWA, SŁONECZNA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, ZIEMNIACZANA, ŻEGLARSKA
11 Dzienny Dom "Senior-Wigor", ul. Romana Maya 1b Luboń stały Tak LUBOŃ: ARMII POZNAŃ od nr 49 do końca (nieparzyste) i od nr 74 do końca (parzyste), CHEMIKÓW, DOLNA, FRANCISZKA RATAJCZAKA, KOLONIA PZNF, LEŚNA, ŁĄKOWA, MAGAZYNOWA, PIASKOWA, PIOTRA WAWRZYNIAKA, PODGÓRNA od nr 1 do nr 17 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 24a (parzyste), ROMANA MAYA, SPOKOJNA, STARORZECZNA, STAWNA, WANDY RUTKIEWICZ, WODNA
12 Ośrodek Kultury, ul. Jana III sobieskiego 97 Luboń stały Nie LUBOŃ: AZALIOWA, BLUSZCZOWA, BRATKOWA, CHABROWA, DWORCOWA od nr 39 do końca (wszystkie), FIOŁKOWA, FREZJOWA, GRYCZANA, JANA III SOBIESKIEGO od nr 91a do końca (nieparzyste) i od nr 88a do końca (parzyste), JĘCZMIENNA, KONWALIOWA, KRĘTA, KWIATOWA, LILIOWA, MAKOWA, MALWOWA, MODRAKOWA, NAGIETKOWA, NARCYZOWA, NOWA, OLIWKOWA, OWSIANA, PODGÓRNA 19 i od nr 26 do końca (parzyste), POLNA, PSZENNA, RUMIANKOWA, RYDLA od nr 11 do końca (nieparzyste) i od nr 16 do końca (parzyste), SPORNA, STOLARSKA, SŁONECZNIKOWA, WARZYWNA, WĄSKA, WIEJSKA, WIERZBOWA, ŻYTNIA
13 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. 1 Maja 10 Luboń stały Nie LUBOŃ: 1 MAJA, AKACJOWA, APOLINAREGO KUROWSKIEGO, CYKLAMENOWA, DOJAZDOWA, DWORCOWA od nr 15 do 38 (wszystkie), GRODZKA, GRZYBOWA, JANA III SOBIESKIEGO od nr 21 do nr 91 (nieparzyste) i od nr 20 do nr 88 (parzyste), JURANDA, KALINOWA, KASZTANOWA, KASZTELAŃSKA, ŁĄCZNA, MALINOWA, OGRODOWA, PARKOWA, PLATANOWA, RYDLA od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste), TOPOLOWA
14 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Hugona Kołłątaja 1 Luboń stały Tak LUBOŃ: CZAJCZA, FABIANOWSKA, GÓRNA, JANA III SOBIESKIEGO od nr 1 do nr 19 (wszystkie), KAROLA BUCZKA, KOMORNICKA, KUJAWSKA, MACIEJKOWA, MAŁOPOLSKA, MOKRA, PODLASKA, POMORSKA, POZNAŃSKA, SIOSTRY FAUSTYNY, SKOŚNA, SKROMNA, SZRENIAWSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA, TARGOWA, UROCZA, WIELKOPOLSKA, WIROWSKA, WYSOKA, ŻABIKOWSKA od nr 1 do nr 10 (wszystkie)
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wysoka 1 Puszczykowo stały Tak AZALIOWA, BOCZNA, BRATA JÓZEFA ZAPŁATY, BUKOWA, CHABROWA, CICHA, CZARNIECKIEGO, DĘBOWA, GLINIANA, GOŁĘBIA, GRZYBOWA, HOTELOWA, JAŁOWCOWA, JANASZKA ZYGMUNTA, JAROSŁAWSKA, JAWOROWA, KLASZTORNA, KONWALIOWA, KRAŃCOWA, KRĘTA, KRÓTKA, KRZYWA, LODOWCOWA, MAKOWA, MIĘTOWA, MORENOWA, MYŚLIWSKA, NA SKARPIE, PIĘKNA, POLNA, PRZECZNICA, PRZY MURZE, PSZENICZNA, ROLNA, RUMIANKOWA, SASANKOWA, SOBIESKIEGO, SOWIA, STROMA, STUDZIENNA, TENISOWA, UROCZA, WRZOSOWA, WYSOKA Numery parzyste, ZALESIE, ŻWIROWA, ŻYTNIA
2 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wysoka 1 Puszczykowo stały Tak CIENISTA, DZIAŁKOWA, JASNA, JODŁOWA, KLONOWA, KWIATOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MIODOWA, OWOCOWA, PODLEŚNA, POZNAŃSKA Numery od 1 do 67, PROFESOR IZABELI DĄMBSKIEJ, ROBOCZA, RÓŻANA, RZĄDOWA, WCZASOWA, WIERZBOWA, WIOSENNA, WODZICZKI, WYSOKA Numery nieparzyste, ZIELONA, ŹRÓDLANA
3 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wysoka 1 Puszczykowo stały Tak AKACJOWA, CHROBREGO Numery od 1 do 22, KOPERNIKA Numery parzyste od 50 do 52, Numery od 53 do końca, KOŚCIELNA, KSIĘDZA IGNACEGO POSADZEGO, MAGAZYNOWA, NOWA, OGRODOWA, PIASKOWA Numery od 1 do 20 oraz numery parzyste od 22 do 28, PODGÓRNA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POZNAŃSKA Numery od 68 do końca, RYNEK, SŁONECZNA, SOSNOWA, SPORTOWA, STRAŻACKA, TOPOLOWA, WĄSKA
4 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kasprowicza 1 Puszczykowo stały Tak ANDERSONÓW, BRZOZOWA, CHROBREGO Numery od 23 do końca, CYRYLA RATAJSKIEGO, DWORCOWA Numery parzyste od 2 do 36A, FIEDLERA, GWARNA, JACKOWSKIEGO, KASPROWICZA Numery od 1 do 29, KASZTANOWA, KOPERNIKA Numery od 1 do 49 oraz numer 51, KOSIŃSKIEGO, LANGEGO, LIBELTA, ŁUKASZEWICZA, MARCINKOWSKIEGO, MICKIEWICZA, PARKOWA, PIASKOWA Numery nieparzyste od 21 do 29, Numery od 30 do końca, PIESZA, PRZYSZKOLNA, PUŁASKIEGO, REJA, REYMONTA, SŁOWACKIEGO, SPOKOJNA, ŚWIERKOWA, WAWRZYNIAKA, WIĄZOWA, WYDMOWA, ZACISZE, ZAUŁEK, ŻUPAŃSKIEGO
5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kasprowicza 1 Puszczykowo stały Tak 3 MAJA Numery nieparzyste od 77 do końca oraz numery parzyste: 40, 42A - 42D oraz od 46 do końca, BAŁTYCKA, CZARNA, DWORCOWA Numery od 38 do do końca oraz numery nieparzyste od 29 do 37, GAJOWA, GRANICZNA, GROCHOWA, GRUNWALDZKA, HELSKA, JASTRZĘBIA, KOCHANOWSKIEGO, KOŚCIUSZKI, LEŚNA, MATEJKI, MAZURSKA, MONIUSZKI, ODSKOK, POMORSKA, PRUSA, SOKOŁA, SOLSKIEGO, WSPÓLNA, WYSPIAŃSKIEGO
6 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kasprowicza 1 Puszczykowo stały Tak 3 MAJA Numery od 1 do 38 oraz od 73 do 75 oraz numery nieparzyste od 39 do 71 oraz numery parzyste 42 i 44, BEMA, BERWIŃSKIEGO, DĄBROWSKIEGO, DWORCOWA Numery nieparzyste od 1 do 27, FIOŁKOWA, JASKÓŁCZA, JEŹDZIECKA, KONOPNICKIEJ, KOSYNIERÓW MIŁOSŁAWSKICH, KRASZEWSKIEGO, NADWARCIAŃSKA, NARCYZOWA, NIEPODLEGŁOŚCI, NIEZŁOMNYCH, NIWKA STARA, NIZINNA, NORWIDA, NOWE OSIEDLE, NOWOWIEJSKIEGO, RADOSNA, SŁOWICZA, SZPITALNA, ŚLĄSKA, ŚRODKOWA, TULIPANOWA
7 Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego S. A., Kraszewskiego 11 Puszczykowo szpital Nie Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego S. A.
1 Kino "Wielkopolanin", Pl. Stanisława Reszki 29 Buk stały Tak Akacjowa, Bohaterów Bukowskich, Browarna, Bukowa, Garncarska, Grodziska, Kazimierza Zenktelera, Kosynierów Bukowskich, Kościelna, Kpt. Witolda Wegnera, Lipowa, Łąkowa, Mury, Andrzeja i Władysława Niegolewskich, Niepodległości, Ojca Rafała Chylińskiego, Pl. Przemysława, Pl. Stanisława Reszki, Poprzeczna, Poznańska, Przykop, Ratuszowa, Rzeźnicka, Słoneczna, Smugi, Strumykowa, Strzelecka, Szewska, Topolowa, Tylna, Wąska, Wielkowiejska, Zakładowa, Zdrojowa
2 Hala Sportowa, ul. Szarych Szeregów 10 Buk stały Tak Adama Mickiewicza, Azaliowa, Basztowa, Brzozowa, Dobieżyńska, Dr. Kazimierza Wróblewskiego, Dworcowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Osiedle Przyjaźni, Orzechowa, Otuska, Powstańców Wlkp. , Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sokoła, Sportowa, Stefana Czarnieckiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Św. Rocha, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Wojtczaka
3 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich, ul. Szkolna 12 Buk stały Tak Miasto Buk ulice: Franciszka Górczaka, Józefa Grobelnego, Kolejowa, Osiedle 700 - lecia Miasta, sołectwa: Otusz, Pawłówko-Wiktorowo, w tym wsie: Pawłówko, Wiktorowo, sołectwo Wielka Wieś, sołectwo Wysoczka-Żegowo, w tym wsie: Wygoda, Wysoczka, Żegowo.
4 Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej, ul. Starowiejska 26 Niepruszewo stały Tak sołectwa: Cieśle, Kalwy, Niepruszewo.
5 Strażnica OSP, ul. Bukowska 143 Szewce stały Nie sołectwa: Dakowy Suche, Dobra-Sznyfin (w tym wsie: Dobra, Sznyfin), Szewce (w tym wsie: Szewce, Szewce-Zgoda)
6 Szkoła Podstawowa im. o. Ignacego Cieślaka, ul. Powstańców Wielkopolskich 3 Dobieżyn stały Nie sołectwo Dobieżyn.
1 Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena, ul. Wojska Polskiego 6 Bolechowo-Osiedle stały Nie Teren określony granicami Sołectwa Promnice, Bolechowo, i Bolechowo Osiedle, obejmujący wsie:-Promnice (w tym ulice: Brzozowa, Gajowa, Górna, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Modrzewiowa, Południowa, Północna, Sosnowa, Średnia, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zalesie),-Bolechowo (w tym ulice: Boczna, Kręta, Leśna, Parkowa, Poligonowa, Polna, Poznańska, Szkolna),-Szlachęcin,-Trzaskowo (w tym ulice: Golfowa, Krajobrazowa, Przy Puszczy, Rekreacyjna, Spacerowa, Turniejowa, Turystyczna, Wakacyjna, Wczasowa, Wędrowna, Wycieczkowa, Wypoczynkowa),-Bolechowo-Osiedle (w tym ulice: Ametystowa, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Grabowa, Graniczna, Kolejowa, Kwiatowa, Leśna, Mickiewicza, Modra, Obornicka, Ogrodowa, Olchowa, Opalowa, Owocowa, Poprzeczna, Przemysłowa, Rubinowa, Sadowa, Słowackiego, Szmaragdowa, Turkusowa, Warzywna, Wojska Polskiego, Zagajnikowa, Zielona)
2 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, ul. Poprzeczna 10 Owińska stały Nie Teren określony granicami Sołectwa Bolechówko i Miękowo, obejmujący wsie:-Bolechówko (w tm ulice: Akacjowa, Cisowa, Daglezjowa, Dereniowa, Jodłowa, Kręta, Kwiatowa, Lipowa, Macierzankowa, Magnoliowa, Maków Polnych, Malwowa, Modrakowa, Modrzewiowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Nasturcjowa, Niezapominajkowa, Platanowa, Sosnowa),-Potasze (w tym ulice: Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cedrowa, Czereśniowa, Dębowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kwiatowa, Leszczynowa, Lipowa, Morelowa, Morwowa, Oczarowa, Oliwkowa, Olszynowa, Sosnowa, Wierzbowa, Wiśniowa),-Miękowo (w tym ulice: Baśniowa, Czereśniowa, Dojazd, Górna, Hiacyntowa, Irysowa, Kolejowa, Krokusowa, Leśna, Łąkowa, Majowa, Na Skarpie, Na Zboczu, Narcyzowa, Ogrodowa, Orzechowa, Poznańska, Sasankowa, Słowackiego, Stokrotkowa, Szafirowa, Szarotkowa, Śnieżycowa, Zacisze Zawilcowa),-Annowo (w tym ulice Dożynkowa, Spichrzowa)
3 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, ul. Poprzeczna 10 Owińska stały Nie Teren określony granicami Sołectwa Owińska obejmujący wieś Owińska (w tym ulice: Bydgoska, Cysterek, Dworcowa, Jesionowa, Kolejowa, Krótka, ks. Antoniego Piotrowskiego, Parkowa, Plac Przemysława, Plażowa, Polna, Poprzeczna, Poznańska, Sportowa, Stawowa, Szuwarowa, Świerkowa, Tatarakowa, Zielona).
4 Gminne Przedszkole im. Dzieci z Leszczynowej Górki, Plac Zielony 4 Czerwonak stały Nie Część wsi Czerwonak obejmująca-teren określony granicami jednostki pomocniczej pod nazwą Osiedle Przylesie obejmujący część wsi Czerwonak, tj. Osiedle Przylesie, oraz ulice Gdyńska 122, 124, 124a, 126 i Słoneczna oraz część terenu Sołectwa Czerwonak II obejmująca część północną wsi Czerwonak wyznaczoną granicami sołectwa i ulicą Zieloną, z częścią ulicy Zielonej od numeru 1 do numeru 16 oraz numery nieparzyste od 17 do 43; tj. wieś Czerwonak ulice: Dojazd, Gdyńska od numeru 68 do numeru 121, i od numeru 123 do końca, z wyłączeniem ulicy Gdyńskiej nr 124, 124a i 126, Jagodowa, Jeżynowa, Kręta, Krótka, Malinowa, Morenowa, Nowa, Okrężna, Plac Zielony, Pogodna, Poziomkowa, Stawna, Stroma, Zielona od numeru 1 do numeru 16 oraz numery nieparzyste od 17 do 43
5 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, ul. Rolna 8 Czerwonak stały Nie Część terenu Sołectwa Czerwonak II, obejmująca część wsi Czerwonak na południe od ulicy Zielonej z częścią ulicy Zielonej numery parzyste od numeru 16A do numeru 40 oraz od numeru 45 do końca; tj. wieś Czerwonak ulice: Dolna, Działkowa, Gdyńska numery parzyste od 44 do 52A oraz numery od 53A do 67, Grzybowa, Konwaliowa, Kościelna, Letnia, Łąkowa, Piaskowa, Podgórna, Południowa, Poprzeczna, Rolna, Sosnowa, Spokojna, Sucha, Szyszkowa Świerkowa, Tęczowa, Wiosenna, Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Zielona numery parzyste od numeru 16A do numeru 40 oraz od numeru 45 do końca Źródlana od numeru 1 do numeru 72
6 Gminny Ośrodek Kultury "SOKÓŁ", ul. Gdyńska 47 Czerwonak stały Nie Teren określony granicami sołectwa Czerwonak I, obejmująca część wsi Czerwonak ; tj. ulice: Akacjowa Błękitna, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dziewicza Góra, Gajowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lazurowa, Leśna, Zakątek, Zdroje, Źródlana od numeru 73 do końca, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Gdyńska od numeru 1 do numeru 43, numery nieparzyste od 45 do 53, Jana Pawła II, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Lecha, Makowa, Marysieńki, Mieszka I, Polna, Portowa, Przemysła II, Szkolna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, św. Jadwigi, św. Wojciecha, Zacisze, Zagórze, Zalesie, Żurawia.
7 Klub "Jutrzenka", ul. Nowe Osiedle 2 Kicin stały Tak Teren określony granicami Sołectwa Kicin oraz Kliny, obejmujący wsie:-Kicin (w tym ulice Berberysowa Chabrowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Działkowa, Fabryczna, Fiołkowa, Gwarna, Jałowcowa, Karola Jonschera, Kłosowa, Kościelna, Ks. Ludwika Haasego, Lawendowa, Liliowa, Łanowa, Makowa, Nagietkowa, Nowe Osiedle, Okrężna, Pod Lasem, Poznańska, Prosta, Radosna, Rolna, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Siewna, Sosnowa, Spokojna, Strumykowa, Sucha, Swarzędzka, Szkolna, św. Jakuba, Tulipanowa, Wichrowa, Widok Wiejska, Wodna, Wrzosowa, Zacisze, Zakątek, Zbożowa, Żniwna)-Kliny (w tym ulice: Bażanta, Brzozowa, Cicha, Dzięcioła, Jaskółki, Krucza, Kukułki, Miła, Orła, Poznańska, Przepiórki, Sikorki, Skowronka, Słowika, Sokoła, Sowia, Trakt, Urocza, Zaciszna),-Mielno (w tym ulice: Akacjowa, Brzozowa, Grzybowa, Leśna, Lisia, Łąkowa, Polna, Poznańska, Sarnia),-Dębogóra (w tym ulice: Brzozowa, Czeremchowa, Dąbrówki, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jaworowa, Kalinowa, Karłowicka, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Wiązowa, Wierzbowa).-Ludwikowo
8 Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3 Koziegłowy stały Tak Teren określony granicami sołectwa Koziegłowy, obejmująca część wsi Koziegłowy, w tym ulice: Gdyńska, Generała Taczaka, Kanałowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Piaskowa, Podgórna, Polna, Poznańska od numeru 7 do 13 i od numeru 17 do końca, Rolna, Topolowa.
9 Centrum Kutury i Rekreacji w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3 Koziegłowy stały Tak Teren określony granicami jednostki pomocniczej pod nazwą Osiedle Karolin obejmujący część wsi Koziegłowy, tj ulica Poznańska numery: 14, 14A, 15A, 15B, 15C, 15D, 16A, 16B i 16C.
10 Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3 Koziegłowy stały Tak Część wsi Koziegłowy obejmująca część obszaru jednostki pomocniczej pod nazwą Osiedle Leśne tj. Osiedle Leśne numery 1A, 1B, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 3A, 3B, 3C, 3D, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G 4H, 5, 11, 12A, 12B, 12C, 15A i 15B.
11 Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3 Koziegłowy stały Tak Część wsi Koziegłowy obejmująca część jednostki pomocniczej pod nazwą Osiedle Leśne to jest Osiedle Leśne numery: 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 16, 18A, 18B, 18C, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
12 Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3 Koziegłowy stały Tak Część wsi Koziegłowy obejmująca część jednostki pomocniczej pod nazwą Osiedle Leśne to jest Osiedle Leśne numery: 6A, 6B, 6C, 6D, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 9, 10, 13, 17, 18, 19 oraz ulicę Marszałka Józefa Piłsudskiego od numeru 5 do końca.
13 Zakład Karny w Koziegłowach, Piaskowa 7 Koziegłowy zakład karny Nie Zakład Karny w Koziegłowach
1 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 41 Dąbrowa stały Nie Wieś Dąbrowa
2 Szkoła Podstawowa, ul. Malinowa 41 Dąbrówka stały Tak Wieś Dąbrówka ulice: Akacjowa, Azaliowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Dębowa, Głogowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Limbowa, Lipowa, Magnoliowa, Majątkowa, Malinowa, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Oliwna, Olszynowa, Parkowa, Platanowa, Polna, Poanańska, Różany Zakątek, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wrzosowa.
3 Szkoła Podstawowa, ul. Malinowa 41 Dąbrówka stały Tak Wieś Dąbrówka ulice: Berłowa, Cesarska, Dworska, Fortowa, Fosowa, Gościniec, Herbowa, Jagiellońska, Kolejowa, Komornicka, Koronna, Królewska, Książęca, Olecka, Palisadowa, Pałacowa, Piastowska, Plac Szlaku Bursztynowego, Rycerska, Skarbowa, Widok, Zamkowa, Zbrojowa.
4 Budynek byłego GOK, ul. Szkolna 11 Dopiewiec stały Tak Wieś Dopiewiec
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bukowska 13 Dopiewo stały Nie Wieś Dopiewo ulice: Akacjowa, Bursztynowa, Chabrowa, Deszczowa, Dworcowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konarzewska, Księdza Alfonsa Majcherka, Laserowa, Leśna, Łąkowa, Majowa, Magnacka, Marcowa, Migdałowa, Niecała, Nowa, Pogodna, Polna, Południowa, Powstańców, Poznańska, Rzepakowa, Sokołów, Sportowa, Stawna, Strażacka, Szkolna, Szlachecka, Świętojańska, Trzcielińska, Tysiąclecia, Więckowska, Wiosenna, Wodna, Wysoka, Wyzwolenia, Zacisze, Zimowa.
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bukowska 13 Dopiewo stały Nie Wieś Dopiewo ulice: Aksamitkowa, Bukowska, Hiacyntowa, Jasna, Klonowa, Krótka, Lipowa, Lazurowa, Majowa, Młyńska, Ogrodowa, Piękna, Północna, Różana, Słoneczna, Storczykowa, Wierzbowa, Wiśniowa. Wsie: Podłoziny, Żarnowiec.
7 Świetlica Wiejska-Dom Strażaka, ul. Leśna 17 Palędzie stały Tak Wsie: Gołuski, Palędzie
8 Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne, ul. Poznańska 19 Konarzewo stały Nie Wsie: Glinki, Joanka, Konarzewo, Lisówki, Trzcielin
9 Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 70 Skórzewo stały Tak Wieś Skórzewo ulice: Akacjowa, Aroniowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jaworowa, Jesienna, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Koszykarska, Krótka, Księżycowa, Laskowa, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lipowa, Łanowa, Łyżwiarska, Malwowa, Maratońska, Mieczykowa, Modrzewiowa, Morelowa, Morwowa, Niecała, Nizinna, Ogrodowa, Olimpijska, Oliwkowa, Orzechowa, Piękna, Piłkarska, Pogodna, Polna, Porankowa, Poznańska, Przyjazna, Przylesie, Radosna, Różana, Rzemieślnicza, Sadowa, Skórzewska, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stawna, Strumykowa, Szarotkowa, Szkolna, Świerkowa, Świt, Tęczowa, Topolowa, Ustronna, Wakacyjna, Wesoła, Wierzbowa, Winoroślowa, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Wschodnia, Wspólna, Zacisze, Złota, Żeglarska.
10 Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 70 Skórzewo stały Tak Wieś Skórzewo ulice: Ananasowa, Batorowska, Bazyliowa, Biedronki, Borówkowa, Botaniczna, Bratnia, Cytrynowa, Daktylowa, Dobra, Działkowa, Figowa, Grafitowa, Grejfrutowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Kminkowa, Kokosowa, Koleżeńska, Kolorowa, Koperkowa, Ks. Stanisława Kozierowskiego, Kwiatowa, Lawendowa, Limonkowa, Łopianowa, Macierzankowa, Malinowa, Mandarynkowa, Miętowa, Miła, Miodowa, Motylka, Nad Potokiem, Nektarowa, Otwarta, Pasikonika, Podbiałowa, Pomarańczowa, Poziomkowa, Promienna, Rumiankowa, Runa Leśnego, Serdeczna, Słoneczna, Szczera, Szczęśliwa, Świerszcza, Świetlika, Truskawkowa, Trzmiela, Tymiankowa, Urocza, Ważki, Wąska, Wrzosowa, Zakręt, Zielna, Żuczka, Życzliwa.
11 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Gromadzka 7 Więckowice stały Nie Wsie: Drwęsa, Fiałkowo, Pokrzywnica, Więckowice, Zborowo.
12 Dom Strażaka, ul. Długa 73 Zakrzewo stały Tak Wieś: Zakrzewo
13 Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach, Leśne Zacisze 2 Lisówki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach
1 Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 6 Kleszczewo stały Tak Sołectwo Krzyżowniki, Sołectwo Śródka, Sołectwo Krerowo, Sołectwo Zimin, Sołectwo Markowice, Sołectwo Poklatki, Sołectwo Kleszczewo: miejscowości Bugaj, Lipowiec, Kleszczewo, Sołectwo Nagradowice, sołectwo Bylin
2 Świetlica wiejska, ul. Swarzędzka 14 Gowarzewo stały Nie Sołectwo Komorniki, Sołectwo Gowarzewo, Sołectwo Szewce, Sołectwo Tanibórz
3 Zespół Szkół, ul. Poznańska 1 Tulce stały Tak Sołectwo Tulce
1 Szkoła Podstawowa Nr 2, im. E. hr. Raczyńskiego w Komornikach, ul. Pocztowa 30 Komorniki stały Tak Komorniki 1: ulice: Akacjowa, B. Wielocha, Brzozowa, Chabrowa, Fabianowska, Gerwazego, Horeszki, I. D. Kaczmarka, Jesionowa, Jankiela, Jagodowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Klonowa, Kościelna, Kraszewskiego, Ks. Gładysza, Ks. Malinowskiego, Ks. Robaka, Ks. Wawrzyniaka, Lipowa, Osiedle Spółdzielcze, Pańska, Pocztowa, Polna, Pana Tadeusza, Protazego, Rosnowska, Słoneczna, Spokojna, H. Sienkiewicza, S. Nowaka, św. Rocha, Telimeny, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wspólna, Zbożowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 2, im. E. hr. Raczyńskiego w Komornikach, ul. Pocztowa 30 Komorniki stały Tak Komorniki: 2 ulice: Borówkowa, Brzoskwiniowa, Czesława Miłosza, Diamentowa, G. Daimlera, H. Poświatowskiej, J. Brzechwy, Jeziorna, J. Tuwima, Kolejowa, J. Korczaka, Krótka, K. K. Baczyńskiego, Krokusowa, Kwiatowa L. Staffa, Liliowa, Łąkowa, Leśna, Maciejkowa, Matowa, Malinowa , 3 Maja, Miodowa, Młyńska, Morenowa, Nad Wirynką, Nowa, Osiedle Zielone Wzgórze, Pasieki, Piaskowa, Piastowska, Platynowa, Pogodna, Poziomkowa, Podleśna, Sadowa, Sosnowa, Spacerowa, Stawna, S. Czubryj, S. Staszica, Towarowa, Tulipanowa, Truskawkowa, Widokowa, Wiosenna, Zakładowa, Złota, Żwirowa
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Korczaka w Komornikach, ul. Staszica 25 Komorniki stały Tak Komorniki 3: ulice: Azaliowa, Cmentarna, Cyprysowa, Czeremchowa, M. Drzymały, Fiołkowa, Forsycjowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Kalinowa, Konwaliowa, Komornicka, Lubońska, Magnoliowa, Magazynowa, Nizinna, Ognikowa, Ogrodowa, Otwarta, Poznańska, Przemysłowa Storczykowa, Warsztatowa, Wąska, Wirowska, Wrzosowa, Żabikowska
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Plewiskach, ul. Prof. Wacława Strażewicza 1 Plewiska stały Tak Plewiska : 1 ulice: Koperkowa, Lawendowa, Lubczykowa, Lukrecjowa, Miętowa, Nadrzeczna, Niecała, Jeżynowa, Ogrodowa, Prof. W. Strażewicza, Prof. J. Kozłowskiego, Rumiankowa, Stawna, Szczypiorkowa, Szałwiowa, Zielarska
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Plewikach, ul. Prof. Wacława Strażewicza 1 Plewiska stały Tak Plewiska 2: ulice: Bazyliowa, Bukowa, Brzozowa, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Klonowa, Kminkowa, Krótka, Mokra, Owsiana, Pasterska, Pszenna, Rolna, Słoneczna, Spokojna, Sucha, Szafranowa, Tymiankowa, Wołczyńska, Zakładowa, Żytnia
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. iT. Działyńskich w Plewiskach, ul. Szkolna 64 Plewiska stały Tak Plewiska: 3 ulice: Azaliowa, Bursztynowa, Czarna Droga, Cechowa Cicha, Dojazd, Garncarska, Graniczna, Jesienna, Kupiecka, Kuźnicza, Letnia, Miodowa, Młyńska, Podgórna, Południowa, Północna, Rzemieślnicza, Składowa, Skryta, Tęczowa, Wschodnia, Zachodnia, Zacisze
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. iT. Działyńskich w Plewiskach, ul. Szkolna 64 Plewiska stały Tak Plewiska 4: ulice: Aroniowa, Fabianowska, Kolejowa, Kręta, Krokusowa, Malinowa, Osiedle Pogodne, Polna, Poranna, Promykowa, Sasankowa, Szkolna, Szewska, Wąska, Wiosenna, Wrzosowa, Zbożowa, Zimowa
8 Wiejski Dom Kultury "Kożlak", ul. Poznańska 65 Chomęcice stały Nie Chomęcice-sołectwo.
9 Dom Kultury "Dworek", ul. Parkowa 2 Głuchowo stały Tak Głuchowo-sołectwo
10 Dom Kultury "Nad Wirynką":, ul. Poznańska 14 Łęczyca stały Tak Łęczyca-sołectwo
11 Dom Kultury "Klub", ul. 1Maja 50 Rosnówko stały Tak Rosnówko, Walerianowo, Jarosławiec-sołectwo
12 Świetlica Wiejska, ul. Nowa 9 Szreniawa stały Tak Szreniawa, Rosnowo-sołectwo
13 Dom Kultury, ul. Łęczycka 101 Wiry stały Nie Wiry 1: ulice: Brzoskwiniowa, Bukowa, Czereśniowa, Elfów, Grabowa, Graniczna, Głowackiego, J. Kilińskiego, Komornicka, Kosynierów, T. Kościuszki, Krótka, Łęczycka, Malwowa, Nadrzeczna, Polna, Poznańska, K. Pułaskiego, Wirowska, J. Wybickiego, Zbożowa, Żabikowska
14 Dom Kultury, ul. Łęczycka 101 Wiry stały Nie Wiry 2: ulice: : Cienista, Dworcowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Laskowska, Leśna, Leśniczówka, Nowa, Orzechowa, Odskok, Parkowa, Podgórna, Podleśna, Pogodna, Południowa, Północna, Promykowa, Słoneczna, Sportowa, Szreniawska, Świerkowa, Tęczowa, Torowa, Zespołowa, Zielona
1 Świetlica Wiejska, 15 Gwiazdowo stały Tak wsie: BUSZKÓWIEC, GLINKA DUCHOWNA, GLINKA SZLACHECKA, GWIAZDOWO, JAGODNO, SKAŁOWO, TARNOWO
2 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 11 Iwno stały Tak wsie: CHORZAŁKI, IWNO, RUJSCA, SANNIKI, WIKTOROWO
3 Szkoła Podstawowa, ul. Długa 5 Brzeźno stały Nie wsie: ANTONIN, BRZEŹNO, LEŚNA GROBLA, SIEDLEC, SIEDLECZEK
4 Szkoła Podstawowa, ul. Średzka 8 Gułtowy stały Tak wsie: GUŁTOWY
5 Szkoła Podstawowa, ul. Kostrzyńska 4 Czerlejno stały Tak wsie: CZERLEJNKO, CZERLEJNO, DRZĄZGOWO, KLONY, LIBARTOWO, ŁUGOWINY, SOKOLNIKI DRZĄZGOWSKIE, SOKOLNIKI KLONOWSKIE, STRUMIANY, TRZEK, WĘGIERSKIE, WRÓBLEWO
6 Szkoła Podstawowa, ul. Stanisława Karalusa 1 Siekierki Wielkie stały Nie wsie: SIEKIERKI MAŁE, SIEKIERKI WIELKIE
7 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Powstańców Wlkp. 28A Kostrzyn stały Tak KOSTRZYN, ulice: AKACJOWA, BATOREGO, BRZOZOWA, CHROBREGO, DĄBRÓWKI, DH. JÓZEFA GLINKOWSKIEGO, ESTKOWSKIEGO, HARCERSKA, JADWIGI, JAGIEŁŁY, JOLANTY, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KLONOWA, KRZYWOUSTEGO, LECHA, LESZCZYŃSKIEGO, LIPOWA, ŁOKIETKA, MALINOWA, MIESZKA I, NOWOTARSKIEGO, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, PRZEMYSŁAWA, SOBIESKIEGO, SPORTOWA, STRUMIAŃSKA, TOPOLOWA
8 Urząd Miejski, ul. Dworcowa 5 Kostrzyn stały Tak KOSTRZYN, ulice: ALEJA 3 MAJA, ANDRZEJEWO, ASTROWA, BŁAWATKOWA, BRONIEWSKIEGO, CHEŁMOŃSKIEGO, CZESŁAWA MIŁOSZA, DALIOWA, DĄBROWSKIEGO, DUNIKOWSKIEGO, FIOŁKOWA, GRUNWALDZKA, IRYSOWA, JANA PAWŁA II, JAŚMINOWA, KONOPNICKIEJ, KONWALIOWA, KOPERNIKA, KÓRNICKA, KROKUSOWA, KWIATOWA, MATEJKI, LILIOWA, MAKOWA, MALWOWA, MODRAKOWA, NARCYZOWA, ORZESZKOWEJ, PRĄDZYŃSKIEGO, PRYMASA WYSZYŃSKIEGO, REYMONTA, SIENKIEWICZA, STORCZYKOWA, TULIPANOWA, WILKOŃSKIEGO, WIOSNY LUDÓW, WITOSA, WRZOSOWA, WYSPIAŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO
9 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 33 Kostrzyn stały Tak KOSTRZYN, ulice: CHOPINA, IGNACEWO, KARŁOWICZA, KOSYNIERÓW, KRAKOWSKA, KUJAWSKA, KURPIŃSKIEGO, LOTNIKÓW, LUBUSKA, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MONIUSZKI, NOWOWIEJSKIEGO, PARTYZANTÓW, PIASTA, POMORSKA, RYCERSKA, ŚLĄSKA, WARMIŃSKA, WARSZAWSKA, WARZYWNA, WIELKOPOLSKA , WIENIAWSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO
10 Przedszkole Miejskie, ul. Średzka 9 Kostrzyn stały Nie KOSTRZYN, ulice: BEDNARSKA, DWORCOWA, GARNCARSKA, JEZIORNA, KRAJOWA (OD WSCHODNIEJ GRANICY MIASTA DO SKRZYŻOWANIA Z ul. MICKIEWICZA), KILIŃSKIEGO, KOŚCIELNA, KS. PEIKA, KUŚNIERSKA, NAD STRUMIENIEM, NOWY ŚWIAT, OGRODOWA, PARKOWA, RZEMIEŚLNICZA, RZEŹNICKA, STAWNA, SZEWSKA, SZYMAŃSKIEGO, ŚREDZKA, ŚWIERKOWSKICH, WRZESIŃSKA
11 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Poznańska 24 Kostrzyn stały Nie KOSTRZYN, ulice: 20 PAŹDZIERNIKA, ALEJA SOKOŁA, BRACI DRZEWIECKICH, CMENTARNA, CZERWONEGO KRZYŻA, DOŻYNKOWA, GRANICZNA, HALLERA, KRAJOWA (OD SKRZYŻOWANIA Z ul. MICKIEWICZA DO ZACHODNIEJ GRANICY MIASTA), KOŚCIUSZKI, MICKIEWICZA, MIKLASZEWSKIEGO, OKRĘŻNA, PADEREWSKIEGO, POLNA, POZNAŃSKA, PÓŁWIEJSKA, PRĘTKOWSKIEGO, ROLNA, RYNEK, SIEWNA, SIKORSKIEGO, SŁONECZNA, SŁOWACKIEGO, ŚW. WALENTEGO, WALIGÓRY, ZACISZE, ZAUŁEK, ZBOŻOWA, ZIELENIEC, ŻNIWNA
1 Zespół Szkół w Kórniku, ul. Poznańska 2 Kórnik stały Tak Kórnik-Obwód obejmuje ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Błonie, Krótka, Bolesława Leśmiana, Leśna, Adama Mickiewicza, Poprzeczna, Poznańska, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Stodolna, Stanisława Woźniaka
2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kórniku, ul. Dworcowa 11 Kórnik stały Tak Kórnik-okręg nr 1 obejmuje ulice: prof. Stanisława Bodniaka, Czereśniowa, Dworcowa, Działyńskich, Hugo Kołłątaja, Osiedle Ignacego Krasickiego, Patriotów, Teofili Potulickiej, Strzelecka, Stanisława Staszica, Wiatraczna, Antoniego Wróblewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Zamoyskiego, Zaułek
3 Zespół Szkół w Kórniku, Poznańska 2 Kórnik stały Tak Kórnik-okręg nr 1 obejmuje ulice: 20 Października, Aleja Flensa, Bóźnicza, Edwarda Pohla, Harcerska, Jana Kantego, Kolegiacka, Ks. Tadeusza Jabłońskiego, Kuśnierska, Młyńska, Modrzewiowa, Osiedle Stefana Białoboka, Parkowa, Plac Browarowy, Plac Niepodległości, Plac Powstańców Wlkp. , Pocztowa, Prowent, Stefana Weymana, Szkolna, Szarych Szeregów, Średzka, Św. Floriana, Wiklinowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zygmunta Celichowskiego, Prof. Zbigniewa Steckiego.
4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku, ul. Armii Krajowej 11 Kórnik stały Tak Kórnik okręg nr 1 obejmuje ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Biernacka, Błażejewska, Brzozowa, Bukowa, Cmentarna, Czołowska, Dębowa, Dojazd, Droga Kalejska, Hipolita Trąmpczyńskiego, Jagodowa, Jeziorna, Jakuba Krauthofera, Julii Molińskiej-Woykowskiej, Jodłowa, Jana Wójkiewicza, Kalinowa, Kasztelana Jarosta, Kazimierza Fludry, Księdza Szczepana Janasika, Ks. Romualda Żurowskiego, ks. Pawła Steinmetza, Kanałowa, Konarska, Kościelna, Lipowa, Lisia, Ładna, Melchiora Grześkowiaka, Michała Wieruszowskiego, Piaskowa, Plac Jesionowy, Plenerowa, Radosna, Rynek, Sarnia, Szeroka, Sosnowa, Stanisława Michałowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Śremska, Świerkowa, Topolowa, Wojciecha Droździka, Widokowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Wincentego Witosa, Zwierzyniecka, Żwirowa
5 Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3 Radzewo stały Tak Sołectwa: okręg nr 2 obejmuje: Konarskie, Radzewo (obejmuje wsie: Radzewo, Dworzyska), Czołowo, Czmoniec (obejmuje wsie: Czmoniec, Trzykolne Młyny), Czmoń
6 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku, ul. Armii Krajowej 11 Kórnik stały Tak Sołectwa: okręg nr 2 obejmuje: Biernatki, Błażejewko, Błażejewo, Dębiec, Prusinowo
7 Budynek przy ul. Szkolnej 2 w Borówcu, ul. Szkolna 2 Borówiec stały Tak Sołectwa: Mościenica, Skrzynki, Sołectwo: Borówiec obwód obejmuje ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dębowa, Dojazd, Drapałka, Gruntowa, Gruszkowa, Kempingowa, Klonowa, Kręta, Kwitnąca, Leśna, Letnia, Ładna, Łąkowa, Malinowa, Mała Rekreacyjna, Morelowa, Na Górce, Na Skarpie, Na Uboczu, Nad Jeziorem, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Pisakowe, Osiedle Zielona Polana, Polna, Poznańska, Prosta, Przy Krzyżu, Rekreacyjna, Skryta, Szkolna, Śliwkowa, Urocza, Uroczysko, Warzywna, Widokowa, Wiśniowa, Wiosenna, Zacisze, Zakątek, Zakole, Zaułek, Zielona, Zielona Dolina, Zimowa, Źródlana.
8 Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie, ul. Ogrodowa 21 Szczodrzykowo stały Tak Sołectwa: Kromolice, Pierzchno (obejmuje wsie: Pierzchno, Celestynowo), Szczodrzykowo
9 Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie, ul. Ogrodowa 21 Szczodrzykowo stały Tak Sołectwa: Dziećmierowo, Runowo
10 Szkoła Podstawowa w Robakowie, ul. Szkolna 3 Robakowo stały Tak Sołectwa: Dachowa, Robakowo-osiedle, Robakowo-wieś
11 Szkoła Podstawowa w Robakowie, ul. Szkolna 3 Robakowo stały Tak Sołectwa: Gądki, Żerniki (obejmuje wie: Żerniki, Jaryszki)
12 Budynek przy ul. Szkolnej 2 w Borówcu, ul. Szkolna 2 Borówiec stały Tak Sołectwo Borówiec Nowy, obejmuje ulice: Borowa, Borowikowa, Borówkowa, Buczynowa, Bukowa, Deszczowa, Fiołkowa, Główna, Graniczna, Grzybobranie, Jagodowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jęczmienna, Karmelowa, Kozakowa, Kurkowa, Labirynt Wodny, Leśna Polana, Lisa Witalisa, Maślakowa, Nad Potokiem, Pod Borem, Pod Lasem, Podgrzybkowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Prawdziwkowa, Różana, Rydzowa, Skwer Brzozowy, Skwer Topolowy, Słowikowa, Sosnowa, Spółdzielcza, Strumykowa, Świerkowa, Teofila Wolniewicza, Wierzbina, Wrzosowa, Zapomniana, Żurawinowa
13 Dom Strażaka w Kamionkach, ul. Poznańska 78 Kamionki stały Tak Sołectwo: Kamionki
14 Świetlica w Szczytnikach, ul. Wspólna 18 Szczytniki stały Tak Sołectwo: Koninko (obejmuje wsie: Koninko, Świątniczki), Szczytniki
1 Świetlica Wiejska, ul. Poznańska 78 Czapury stały Tak CZAPURY
2 Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 78 Czapury stały Tak BABKI, GŁUSZYNA LEŚNA, KUBALIN, WIÓREK
3 Świetlica Wiejska, ul. Piotrowska 3 Daszewice stały Nie DASZEWICE
4 Świetlica Wiejska, ul. Kościelna 3 Rogalinek stały Nie ROGALINEK, SASINOWO
5 Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 8 Rogalin stały Tak ROGALIN
6 Świetlica Wiejska, ul. Kórnicka 8A Świątniki stały Nie MIECZEWO, RADZEWICE, ŚWIĄTNIKI
7 Centrum Kształcenia, ul. Powstańców Wielkopolskich 3 Nowinki stały Nie BOLESŁAWIEC, BORKOWICE, DRUŻYNA, NOWINKI
8 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 19 Pecna stały Tak KONSTANTYNOWO, PECNA
9 Szkoła Podstawowa, ul. Wiejska 43 Krosinko stały Tak DYMACZEWO NOWE, DYMACZEWO STARE, JEZIORY, KROSINKO, LUDWIKOWO
10 Zespół Szkół, ul. Główna 43 Krosno stały Tak KROSNO, ulice: Główna, Graniczna, Jasna, Jesienna, Krosińska, Leśna, Nadleśna, Orzechowa, Piaskowa, Pogodna, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Tęczowa, Tylna (od ul. Piaskowej do ul. Jesiennej), Wiosenna, Zielona, Żwirowa
11 Świetlica Wiejska, ul. Piaskowa 6 Krosno stały Tak KROSNO, ulice: Boczna, Krótka, Miodowa, Nektarowa, Olszynkowa, Osiedle Miodowe, Osiedle Olszynka, Polna, Tylna (od ul. Bocznej do ul. Piaskowej)
12 Przedszkole nr 4, ul. Kasprowicza 28 Mosina stały Nie MOSINA-Osiedle nr 3, ulice: Akacjowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Długa, Grabowa, Jarzynowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kanałowa, Kasprowicza, Kasztanowa, Kolejowa (od ul. Śremskiej do ul. Leszczyńskiej), Leszczyńska (od ul. Śremskiej do ul. Skrytej), Łazienna, Ogrodowa, Olchowa, Strzałowa, Strzelecka (od ul. Leszczyńskiej do ul. Głogowej), Torowa, Wierzbowa
13 Zespół Szkół, ul. Krasickiego 16 Mosina stały Tak MOSINA-Osiedle nr 3, ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Głogowa, Henryka Siemiradzkiego, Jacka Malczewskiego, Jana Cybisa, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Juliana Ursyna Niemcewicza, Katarzyny Kobro, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Krasickiego, Królowej Jadwigi, Leona Wyczółkowskiego, Leszczyńska (od ul. Skrytej do granic miasta), Mieszka I, Skryta, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Strzelecka (od ul. Głogowej do granic miasta), Władysława Łokietka, Władysława Strzemińskiego, Wojciecha Kossaka, Zofii Stryjeńskiej
14 Mosiński Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 4 Mosina stały Tak MOSINA-Osiedle nr 5, ulice: Czwartaków, Jasna, Klonowa, Krosińska, Kwiatowa, Podgórna, Ptasia, Słoneczna, Sosnowa, Szpakowa, Wrzosowa, Wybickiego, Stanisława Lema, Śremska (od torów kolejowych do granicy miasta)
15 Przedszkole Nr 2, ul. Powstańców Wielkopolskich 1 Mosina stały Nie MOSINA-Osiedle nr 6, ulice: Budzyńska, Aleksandra Fredry, Kilińskiego (od ul. Mickiewicza do ul. Szosa Poznańska), Kołłątaja, Konopnickiej (od ul. Krotowskiego do ul. Orzeszkowej), Krotowskiego (od ul. Mostowej do ul. Budzyńskiej), Krótka, Mickiewicza, Niepodległości, Orzeszkowej, Powstańców Wielkopolskich, Pożegowska, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Skrzynecka, Spacerowa, Wiejska, Harcerska, Fiedlera, Henryka Łasaka, Stanisława Marusarza, Szosa Poznańska (od ul. Krotowskiego do ul. Poniatowskiego), Tadeusza Ślusarskiego, Glinki, Cegielniana; MOSINA-Osiedle nr 7, ulice: Alfreda Szklarskiego, Aliny i Czesława Centkiewicz, Bronisława Malinowskiego, Feliksa Stamma, Gabrieli Zapolskiej, Huberta Wagnera, Ireny Jurgielewiczowej, Janusza Domagalika, Janusza Kusocińskiego, Jeziorna, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kazimierza Górskiego, Konopnickiej (od ul. Orzeszkowej do granic miasta), Kornela Makuszyńskiego, Krańcowa, Mariana Brandysa, Marii Kownackiej, Marii Kuncewiczowej, Władysława Komara
16 Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, ul. Kościelna 2 Mosina stały Nie MOSINA-Osiedle nr 1, ulice: Dworcowa, Farbiarska, Garbarska, Kilińskiego (od ul. Słowackiego do ul. Szosa Poznańska), Kolejowa (od ul. Sowinieckiej do ul. Śremskiej), Kościelna, Kościuszki, Krotowskiego (od ul. Mostowej do placu 20 Października), Mostowa, Niezłomnych, Nowa, plac 20 Października, Poznańska, rondo Budzyń, Rzeczna, Słowackiego, Sowiniecka (od ul. Farbiarskiej do torów kolejowych), Spokojna, Szkolna, Śremska (od ul. Wawrzyniaka do torów kolejowych), Tylna, Wawrzyniaka, Wąska
17 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Szkolna 1 Mosina stały Tak MOSINA-Osiedle nr 2, ulice: Cedrowa, Chodkiewicza, Chopina, Czajkowskiego, Czarnokurz, Gajowa, Jana Matejki, Kopernika, Leśna, Piotra Mocka, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki, Nizinna, Nowowiejskiego, Mariana Obsta, Osiedlowa, Paderewskiego, Platanowa, Poniatowskiego, Rzeczypospolitej Mosińskiej, Studzienna, Szosa Poznańska (od ul. Poniatowskiego do granic miasta), Szyszkowa, Świerkowa, Wieniawskiego, Wincentego Różańskiego, Wodna, Wysoka, Zieleniec
18 Zespół Szkół im. Adama Wodziczki, ul. Topolowa 2 Mosina stały Nie MOSINA-Osiedle nr 4, ulice: Agrestowa, Czarnieckiego, Morelowa, Obrzańska, Sowiniecka (północna strona od torów do ul. Topolowej), Sowińskiego (od ul. Topolowej do torów kolejowych), Śliwkowa, Targowa, Wiatrowa
19 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Sowiniecka 75 Mosina stały Tak MOSINA-Osiedle nr 4, ulice: Brzoskwiniowa, Brzozowa, Czereśniowa, Gruszkowa, Jabłkowa, Jagodowa, Łąkowa, Piaskowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Skrajna, Sowińskiego (od ul. Topolowej do ul. Marcinkowskiego), Topolowa, Wiśniowa
20 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Sowiniecka 75 Mosina stały Tak MOSINA-Osiedle nr 4, ulice: Bruno Schulza, Cypriana Kamila Norwida, Dembowskiego, Gałczyńskiego, Jana Brzechwy, Janiny Porazińskiej, Jarosława Iwaszkiewicza, Juliana Tuwima, Leopolda Staffa, Leśmiana, Marcinkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Sowiniecka (północna strona: od ul. Topolowej do granic miasta; południowa strona: od torów kolejowych do granic miasta), Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Wiosny Ludów, Witolda Gombrowicza, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego
21 Klub Rolnika, 1C Sowinki stały Nie SOWINIEC, SOWINKI, BOGULIN, BARANOWO, KRAJKOWO, BARANÓWKO, ŻABINKO
22 Szpital w Ludwikowie, Leśna 1 Ludwikowo szpital Nie Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów-Szpital w Ludwikowie (obwód zamknięty, dostępny tylko dla pacjentów Szpitala)
1 Świetlica wiejska, 31 Mściszewo stały Nie Sołectwo Mściszewo, Sołectwo Raduszyn, Sołectwo Starczanowo, Sołectwo Uchorowo, Sołectwo Złotoryjsko
2 Szkoła Podstawowa, 11 Białężyn stały Nie Sołectwo Białęgi, Sołectwo Białężyn, Sołectwo Nieszawa
3 Szkoła Podstawowa, 22 Długa Goślina stały Tak Sołectwo Długa Goślina, Sołectwo Kąty, Sołectwo Łoskoń Stary, Sołectwo Trojanowo
4 Świetlica wiejska, ul. Goślińska 56/3 Rakownia stały Tak Sołectwo Rakownia
5 Przedszkole "Leśne Skrzaty", 1 Przebędowo stały Nie Sołectwo Przebędowo
6 Szkoła Podstawowa, 15 Łopuchowo stały Nie Sołectwo Głębocko, Sołectwo Łopuchowo, Sołectwo Łopuchówko, Sołectwo Wojnowo, Sołectwo Wojnówko
7 Świetlica wiejska, 19B Boduszewo stały Tak Sołectwo Boduszewo, Sołectwo Głęboczek, Sołectwo Kamińsko, Sołectwo Zielonka
8 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Mściszewska 10 Murowana Goślina stały Tak Miasto Murowana Goślina: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Cicha, Górka, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska od numeru 15 do końca, Nadwarciańska, Na Stoku, Nowa, Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Żurawia, Dworcowa do numeru 9, Kochanowskiego, Mściszewska do numeru 14, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Poznańska numery 1 - 48, Rogozińska do numeru 52 oraz nr 54, 56 i 58, Strzelecka, Wodna.
9 Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 16 Murowana Goślina stały Tak Miasto Murowana Goślina: Bonawentury Graszyńskiego, Dworcowa od numeru 10, Kolejowa, Kwiatowa, Okrężna, Pogodna, Polna, Poranek, Promienista, Promyk, Przelotowa, Rogozińska nr 53 i 55 oraz od numeru 57, Słoneczna, Szkolna, Tartaczna, Tęczowa, Bernarda Kłosa, Bohuna, Bracka, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Cześnika, Fiołkowa, Gnieźnieńska, Heleny, Irysowa, Józefa Milewskiego, Kmicica, Konwaliowa, Krokusowa, Krótka, Metalowa, Morelowa, Mostowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Oleńki, Oliwkowa, Papkina, Podbipięty, Podkomorzego, Poznańska od numeru 51, Przemysłowa, Rejenta, Różana, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Storczykowa, Sylwestra Radomskiego, Śliwkowa, Telimeny, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem.
10 Przedszkole "Słoneczko", ul. Leśna 9 Murowana Goślina stały Tak Miasto Murowana Goślina: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Gajowa, Jagodowa numery 1 - 35, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa numery 1 - 32, Miodowa, Radosna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna od numeru 16, Źródlana.
11 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 3 Murowana Goślina stały Nie Miasto Murowana Goślina: Długa numery 1 - 9 i numery nieparzyste 11 - 23, Dolina, Grobla, Jagodowa numery 36A - 42, Kręta numery 1A - 4, Malinowa numer 40, Modrzewiowa, Pochyła, Widok, Wiosenna numery 1 - 15, Długa numery parzyste 10 - 24 i numery nieparzyste 25A - 25B, Jerzego Lenartowskiego, Kręta numery 6 - 29, 31, 42, Za Bramą.
12 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 3 Murowana Goślina stały Nie Miasto Murowana Goślina: Długa numery 26 - 38, Kręta numery 30, 33 - 41, 43 - 60, Nowy Rynek, Przesmyk, Rogu Renifera, Generała Tadeusza Kutrzeby, Jarzębinowa, Hipolita Cegielskiego, Kalinowa, Księdza Romana Kosteckiego, Leszczynowa, Plac Kasztanowy, Poziomkowa, Raduszyńska, Smolna, Tarninowa, Wrzosowa, Żurawinowa.
1 Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja Pobiedziska Letnisko, ul. Gajowa 22 Pobiedziska stały Nie Część obszaru miasta Pobiedziska określona liniami wyznaczonymi przez ulicę Polną i jej przedłużenie do południowej granicy miasta, południową, zachodnią i północną granicą miasta do ulicy Rolnej, ulicą Rolną i Gajową wraz z wymienionymi ulicami, część ulicy Fabrycznej na odcinku od Skansenu Miniatur do końca ulicy oraz ulicą Poznańską z wyłączeniem tej ulicy. tj. Pobiedziska ulice: Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Długa, Fabryczna od nr 24 do końca ulicy, Gajowa, Halina, Jagodowa, Jęczmienna, Kolejowa, Konwaliowa, Kręta, Leśna, Malinowa, Okrężna, Owsiana, Polna, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszenna, Rolna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Żytnia.
2 Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska, ul. Kościuszki 4 Pobiedziska stały Tak Część obszaru miasta Pobiedziska pomiędzy ulicami: Goślińską-do granicy miasta i granicy osiedla Letnisko Leśne a ulicą Fabryczną na odcinku od Skansenu Miniatur do ul. Goślińskiej oraz ulice Kazimierza Odnowiciela, Władysława Jagiełły, Gnieźnieńska z Działkową, Rynek, Kościuszki i Ogrodowa tj. Pobiedziska, ulice: Działkowa, Fabryczna od ul. Goślińskiej do Skansenu Miniatur tj. n-ry: po stronie parzystej od nr 4 do nr 22, po stronie nieparzystej od nr 17 do granicy osiedla Letnisko-Leśne, Gnieźnieńska, Goślińska, Kazimierza Odnowiciela, Kościuszki, Ogrodowa, Rynek, Władysława Jagiełły.
3 Remiza OSP, ul. Tysiąclecia 18 Pobiedziska stały Tak Część obszaru miasta Pobiedziska pomiędzy ulicami: Poznańską wraz z Prostą, Tysiąclecia i Dworcową do ulicy Kazimierza Odnowiciela z wyłączeniem ulicy Kazimierza Odnowiciela, tj. Pobiedziska, ulice: Dobra, Dworcowa, Krótka, Księcia Przemysła I, Miła, Pogodna, Poznańska, Prosta, Radosna, Tysiąclecia, Wodna, Zielona
4 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach, ul. Kostrzyńska 23 Pobiedziska stały Tak Część obszaru miasta Pobiedziska pomiędzy ulicami: Goślińską-z wyłączeniem tej ulicy-do północnej granicy miasta a ul. Fabryczną na odcinku od ulicy Goślińskiej do północno-wschodniej granicy miasta wraz z ul. Kiszkowską, tj. Pobiedziska, ulice: Biezdruchowska, Cybińska, Drawska, Fabryczna od granicy miasta do ul. Goślińskiej tj. parzyste od 2 do 2a oraz numery nieparzyste od 1 - 15, Główna, Jesiotrowa, Kiszkowska, Łososiowa, Na Stoku, Nad Jeziorem, Notecka, Nowa, Odrzańska, Okoniowa, Rzeczna, Sandaczowa, Skośna, Skryta, Słoneczna, Warciańska, Węgorzowa. Część obszaru miasta Pobiedziska położona na wschód od ciągu ulic: Kostrzyńska-Rynek-Gnieźnieńska do północnej i wschodniej granicy miasta oraz do ulicy Fabrycznej z wyłączeniem ulic: Rynek, Gnieźnieńska i Fabryczna, tj. Pobiedziska, ulice: Czerniejewska, Jeziorna, Klasztorna, Kostrzyńska, Łąkowa, Niecała, Podgórna, Półwiejska, Spadzista.
5 Przedszkole "Wesołe Skrzaty" w Pobiedziskach, ul. Różana 4 Pobiedziska stały Nie Część obszaru miasta Pobiedziska położona: pomiędzy ulicami: Polną-stanowiącą granicę osiedla Letnisko-Leśne, Poznańską, Różaną, z wyłączeniem tych ulic, a ulicą Generała Kutrzeby-wraz z tą ulicą-do południowej granicy miasta tj. Pobiedziska, ulice: Azaliowa, Chabrowa, Fiołkowa, Generała Kutrzeby, Kaczyńska, Kapitana Lewandowskiego, Majora Bartlitza, Makowa, Malwowa, Porucznika Sypniewskiego, Rumiankowa, Słonecznikowa, Władysława Zielińskiego, Zaułek, Zawilcowa, Zawiła. Część obszaru Pobiedziska położona: od południowej granicy miasta pomiędzy ulicami Kostrzyńską i Generała Kutrzeby-z wyłączeniem tych ulic-do ulicy Różanej, Królowej Jadwigi i Powstańców Wielkopolskich wraz z tymi ulicami tj. Pobiedziska, ulice: Armii Poznań, Biedrzyckiego, Bolesława Chrobrego, Jackowskiego, Kostrzewskiego, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Marcinkowskiego, Mieszka I, Powstańców Wielkopolskich, Różana, Wawrzyniaka, Wojska Polskiego.
6 Pobiedziski Ośrodek Kultury, ul. Kostrzyńska 21 Pobiedziska stały Tak Teren określony granicami sołectw: Polska Wieś, Wagowo, Bociniec, Kocanowo, Główna, Węglewo, tj. miejscowości: sołectwo Polska Wieś: Polska Wieś, Borówko, Zbierkowo sołectwo Wagowo: Czachurki, Jezierce, Wagowo, Wiśniewo sołectwo Bociniec: Bociniec, Gołuń, Gołunin sołectwo Kocanowo: Kocanowo sołectwo Główna: Główna, Główienka sołectwo Węglewo: Węglewo, Węglewko oraz Teren określony granicami sołectw: Jankowo, Góra, Promno, Kociałkowa Górka tj. miejscowości sołectwo Jankowo: Jankowo, Jankowo-Młyn sołectwo Góra: Góra sołectwo Promno: Promno, Kaczyna, Stara Górka, Wójtostwo sołectwo Kociałkowa Górka: Kapalica, Kociałkowa Górka, Nowa Górka
7 Świetlica Wiejska w Stęszewku, ul. Wiejska 3 Stęszewko stały Nie Teren określony granicami sołectw: Stęszewko tj. miejscowości: Sołectwo Stęszewko: Pruszewiec, Siodłowo, Stęszewko, Stęszewice, Tuczno
8 Centrm Edukacji Społecznej, 5 Łagiewniki stały Nie Teren określony granicami sołectw: Latalice Łagiewniki, Podarzewo, Pomarzanowice tj. miejscowości sołectwo Latalice: Latalice sołectwo Łagiewniki: Łagiewniki, Pomarzanki, Krześlice sołectwo Podarzewo: Podarzewo sołectwo Pomarzanowice: Pomarzanowice
9 Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Jackowskiego we Wronczynie, 1a Wronczyn stały Tak Teren określony granicami sołectw: Bednary, Borowo-Młyn, Kołata, Złotniczki, Wronczyn tj. miejscowości sołectwo Bednary: Bednary, Wronczynek sołectwo Borowo-Młyn: Borowo-Młyn, Gorzkie Pole, Promno-Stacja, Olszak sołectwo Kołata: Kołata, Kołatka, Kowalskie, Skorzęcin sołectwo Złotniczki: Jerzyn, Kuracz, Nadrożno, Złotniczki sołectwo Wronczyn: Wronczyn
10 Szkoła Podstawowa im. Królowej, ul. Spokojna 3 Jerzykowo stały Tak Teren określony granicami sołectwa Jerzykowo tj. miejscowości: z sołectwa Jerzykowo: Barcinek, Bugaj, Jerzykowo
11 Zespół Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Biskupice stały Tak Teren określony granicami sołectw, część sołectwa Biskupice tj, . miejscowości Biskupice, z wyłączeniem ulic: Baśniowa, Dworcowa od nr 36 do końca ulicy, Główna, Krótka, Łąkowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Skrajna, Szkolna, Usługowa, Wincentego Witosa, Zakładowa. Teren określony granicami sołectw część sołectwa Biskupice, tj. miejscowości: Biskupice ulice: Baśniowa, Dworcowa od nr 36 do końca ulicy, Główna, Krótka, Łąkowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Skrajna, Spadziowa, Szkolna, Usługowa, Wincentego Witosa, Zakładowa oraz miejscowości: Promienko, Uzarzewo-Huby.
12 Areszt Śledczy Środa Wlkp. Oddział Zewnętrzny Pobiedziska, Władysława Jagiełły 34 Pobiedziska oddział zewnętrzny aresztu Śledczego Nie Areszt Śledczy Środa Wielkopolska Oddział Zewnętrzny Pobiedziska ul. Władysława Jagiełły 34
1 Szkoła Podstawowa, im. Jana Brzechwy, ul. Szkolna 3c Rokietnica stały Tak ROKIETNICA (ulice: Aleksandra Fredro, Borowikowa, Bukowa, Cedrowa, Czeremchowa, Czesława Miłosza, Dębowa, Francuska, Grzybowa, Huzarów, Jagodowa, Klonowa, Kosynierów, Koszycy, Kościuszkowców, Księcia Józefa Poniatowskiego, Legionów Polskich, Leszka, Leśna, Lubomira, Łąkowa, Mickiewicza, Migdałowa, Modrzewiowa, Noblistów, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, os. Kalinowe, Paryska, Przy Trakcie, Reja, Reymonta, Rydzowa, Słowackiego, Spacerowa, Sportowa, Szamotulska od nr 30 wzwyż, Szkolna, Szwoleżerów, Trakt Napoleoński, Ułanów, Wyspiańskiego
2 Szkoła Podstawowa, im. Jana Brzechwy, ul. Szkolna 3c Rokietnica stały Tak ROKIETNICA (ulice: Akacjowa, Błękitna, Boczna, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cyprysowa, Daglezjowa, Dobra, Dworcowa, Działkowa, Gminna, Golęcińska, Graniczna, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konwaliowa, Kręta, Krótka, Księżycowa, Lipowa, Łanowa, Magazynowa, Makowa, Miła, Obornicka, Olszynowa, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Poranek, Promienna, Przyjemna, Rolna, Sasankowa, Senna, Serwisowa, Sielska, Słoneczna, Spichrzowa, Spokojna, Srebrna, Szafirkowa, Szamotulska do nr 29, Świt, Tęczowa, Topolowa, Urocza, Wesoła, Wierzbowa, Witkowa, Wrzosoiwa, Wspólna, Zacisze, Zakątek, Zielona, Złota
3 Szkoła Podstawowa, im. Jana Brzechwy, ul. Trakt Napoleoński 16 Rokietnica stały Tak KIEKRZ, PAWŁOWICE
4 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2 Mrowino stały Nie CEREKWICA, MROWINO, PRZYBRODA
5 Świetlica wiejska, ul. Koszycy 1 Krzyszkowo stały Nie KRZYSZKOWO
6 salka parafialna przy Kościele, Przecławska 3 Żydowo stały Nie ŻYDOWO, ROSTWOROWO
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Poznańska 26 Napachanie stały Nie DALEKIE, KOBYLNIKI, NAPACHANIE, ROGIERÓWKO, STARZYNY
8 PUK Sp. z o. o., Topolowa 6 Bytkowo stały Tak BYTKOWO, SOBOTA
1 Budynek oświatowy-Przedszkole, ul. Korczaka 2 Stęszew stały Tak MIASTO STĘSZEW ulice: 28 Grudnia, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Gabriela Narutowicza, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego, Józefa Poniatowskiego, Józefa Wybickiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Piotra Skargi numery: od 20 do końca, Marcina Kasprzaka, Mikołaja Reja, Parkowa, Piotra Tomickiego, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska numery: od 23 do końca, Stanisława Wojciechowskiego.
2 Hala widowiskowo-sportowa, ul. Poznańska 22A Stęszew stały Tak MIASTO STĘSZEW ulice: Akacjowa, Antoniego Andrzejewskiego, Bagienna, Bluszczowa, Bojerowa, Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Chabrowa, Chmielniki, Dębowa, Doktora Kazimierza Białego, Dworcowa, Fiołkowa, Grobla, Hokejowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Kazimierza Kosickiego, Klonowa, Kościańska numery: 1 - 19, nieparzyste 21 - 35, Kościelna, kpt. Józefa Szyftera, Księżnej Doroty Jabłonowskiej, Ks . Piotra Skargi numery : 8 - 16, Ks. Wawrzyńca Chybickiego, Kuśnierska, Łozowa, Łyżwiarska, Malwowa, Michała Błażejewskiego, Młodych Przemysłowców, Mosińska, Ogrodowa, Piłkarska, Pływacka, Plac Kościuszki, Podgórna, Poznańska numery: 1 - 22, Regatowa, Rynek, Różana, Sasankowa, Składowa, Sportowa, Szachowa, Szkolna, Szpitalna, Ślusarska, Topolowa, Trzebawska, Wierzbowa, Wioślarska, Wjazdowa, Żeglarska.
3 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Stęszew stały Nie MIASTO STĘSZEW ulice: Błonie, Bukowska, Dojazdowa, Grodziska, Józefa Łukaszewicza, Kanałowa, Kościańska numery: parzyste : 20 - 36, od 37 do końca, Kwiatowa, Kórnicka, Kręta, Krótka, Laskowa, Lipowa, Łąkowa, Nowa, Polna, Wojska Polskiego, Wrocławska.
4 Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 25 Stęszew stały Tak SOŁECTWA: DĘBNO w tym wsie: Dębno, Dębienko, Drogosławiec, SROCKO MAŁE, TWARDOWO, WIELKAWIEŚ w tym wsie: Wielkawieś, Krąplewo, ZAMYSŁOWO.
5 Budynek byłej szkoły, ul. Szkolna 24 Łódź stały Nie SOŁECTWA: BĘDLEWO, w tym wsie: Będlewo, Srocko, ŁÓDŹ, TRZEBAW w tym wsie: Trzebaw, Górka, WITOBEL.
6 Szkoła Podstawowa, ul. Kościuszki 14 Modrze stały Nie SOŁECTWA: DROŻDŻYCE, MODRZE w tym wsie: Modrze, Smętówko, WRONCZYN w tym wsie: Wronczyn, Zaparcin.
7 Świetlica Wiejska, ul. Bukowska 2 Strykowo stały Tak SOŁECTWA: STRYKOWO w tym wsie: Strykowo, Strykówko.
8 Sala gimnastyczna, ul. Ogrodowa 1 Jeziorki stały Nie SOŁECTWA: JEZIORKI, MIROSŁAWKI, PIEKARY, SAPOWICE w tym wsie: Sapowice, Antoninek, SKRZYNKI, SŁUPIA, TOMICE w tym wsie: Tomice, Rybojedzko, TOMICZKI.
1 Dom Osiedlowy, ul. Zjednoczenia 4 Biedrusko stały Tak Biedrusko
2 Zespół Szkół im. Ojca Mariana Żelazka, ul. Szkolna 3 Chludowo stały Tak Chludowo, Zielątkowo
3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Wojciecha Bogusławskiego 36 Suchy Las stały Tak SUCHY LAS ulice: ALEJOWA, BRZASK, BRZOZOWA, BUKOWA, CHMIELNA, CHMURNA, EWY CZARNIECKIEJ, DESZCZOWA, DĘBOWA, GAJOWA, GRABOWA, GWIEZDNA, JAŁOWCOWA, JARZĘBINOWA, JESIONOWA, KASZTANOWA, KRAŃCOWA, KRATEROWA, KRĘTA, KRÓTKA, KSIĘŻYCOWA, KS. BRONISŁAWA HERTMANOWSKIEGO, LEŚNA, LISIA, LUDWIKA KUBACKIEGO, ŁĄKOWA, MAGNOLIOWA, METEORYTOWA, MIODOWA, MOKRA, OBORNICKA NR 2 - 18 parzyste, OGRODNICZA, OLCHOWA, OSIEDLE PRZYLESIE, PODGÓRNA, PODJAZDOWA, POGODNA, POLNA, POPRZECZNA, PORANNA, PROMYKOWA, RADOSNA, RUCZAJ, SADOWA nr 17 - 27 nieparzyste i od nr 28 do końca, SŁONECZNA, SPRZECZNA, STANISŁAWA ZWOLENKIEWICZA, STRAŻACKA, STRUMYKOWA, SUCHA, ŚNIEŻNA, ŚWIT, TARNINOWA, WIĄZOWA, WODNA, WSCHODNIA, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO od 41 do 49 nieparzyste i od nr 50 do końca, WOJCIECHA ZIELIŃSKIEGO, ZAKOLE, ZGODNA, ZIMOWA, ZODIAK, ŹRÓDLANA
4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego, ul. Szkolna 15 Suchy Las stały Tak SUCHY LAS ulice: AKACJOWA, ARONIOWA, BRZOSKWINIOWA, CHABROWA, DIAMENTOWA, FIOŁKOWA, FORTECZNA, JAŚMINOWA, JEŻYNOWA, KAKTUSOWA, KLONOWA, KONWALIOWA KRYSZTAŁOWA, KWARCOWA, LAWENDOWA, MACIEJKOWA, MAKOWA, MALINOWA, MALWOWA, MŁODZIEŻOWA, MODRAKOWA, MORELOWA, NA STOKU, NEKTAROWA 1 - 11, OBORNICKA od nr 20 parzyste do końca, nr 1 - 101 nieparzyste, OWOCOWA, OSIEDLE NA WZGÓRZU, OSIEDLE POZIOMKOWE, OSIEDLE SZAFIROWE, PERŁOWA, Pl. NOWY RYNEK, PORZECZKOWA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1 - 24, ROLNA, RÓŻANA, RUBINOWA, RUMIANKOWA, RZEMIEŚLNICZA, SADOWA OD NR 1 - 15 i 16 - 26 parzyste, STARA DROGA, STEFANA STEFAŃSKIEGO nr 1 - 6, nr 8 - 16 parzyste, STROMA, SUCHOLESKA, SZAFIROWA, SZKOLNA nr 1 - 14, 16 - 18 parzyste, SZKÓŁKARSKA 1 - 40, 42 - 44 parzyste, SZYSZKOWA, ŚLIWKOWA, ŚWIERKOWA, TARASOWA, TĘCZOWA, TRUSKAWKOWA, WARSZTATOWA, WIDOKOWA, WIDŁAKOWA, WIERZBOWA, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO nr 1 - 39, od 40 do 48 parzyste, ZAKĄTEK, ZIELNA, ŻURAWINOWA
5 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Poziomkowa 11 Suchy Las stały Tak SUCHY LAS ulice: BAJKOWA, BORÓWKOWA, CEDROWA, FIRMOWA, JAGODOWA, JANA I STEFANA REWERSÓW, KWIATOWA, LIPOWA, ŁOZOWA, MIŁA, MODRZEWIOWA, NEKTAROWA od 13 do końca, NIZINNA, OBORNICKA od 103 do końca nieparzyste, OSIEDLE JAGODOWE, OSIEDLE PLATANOWE, PARKOWA, PLATANOWA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH od 25 do końca, POZIOMKOWA, PROMIENISTA, SANECZKOWA, SASANKOWA, SENNA, SERDECZNA, SPORTOWA, STEFANA STEFAŃSKIEGO 7 - 17A nieparzyste, od 18 do końca, SZKOLNA nr 15 - 17 nieparzyste, od 19 do końca, SZKÓŁKARSKA 41 - 43B nieparzyste, od 45 do końca, WIOSENNA, WIŚNIOWA, ZACHODNIA, ZAWILCOWA
6 Świetlica osiedlowa, Plac Grzybowy 16 Złotniki stały Tak ZŁOTNIKI ulice: BOCIANIA, BOROWIKOWA, CZUBAJKOWA, GOŁĄBKOWA, JASKÓŁCZA, KOŹLARZOWA, KRUCZA, KUKUŁCZA, KURKOWA, ŁABĘDZIA, MAŚLAKOWA, MUCHOMOROWA, NEKTAROWA, OPIEŃKOWA, PAWIA, PIECZARKOWA, PLAC GRZYBOWY, PLAC SOKOŁA, PODGRZYBKOWA, PRZEPIÓRCZA, PTASI ZAUŁEK, RYDZOWA, SKOWRONKOWA, SŁONECZNA, SŁOWICZA, SMARDZOWA, SOSNOWA, SOWIA, ŻURAWIA JELONEK
7 Świetlica osiedlowa, ul. Żukowa 14 Złotniki stały Nie ZŁOTNIKI ulice: AZALIOWA, BERBERYSOWA, BLUSZCZOWA, BOLESŁAWA PRUSA, CICHA, CISOWA, CYNOWA, CZOŁGOWA, DOJAZD, DWORCOWA, DZIAŁKOWA, FORSYCJOWA, GŁOGOWA, GRANICZNA, IRYSOWA, JAŁOWCOWA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JELONKOWA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KALINOWA, KOBALTOWA, KONWALIOWA, KRÓTKA, KRZEMOWA, KWIATOWA, LILAKOWA, ŁAGIEWNICKA, MIKOŁAJA REJA, MIŁA, MOSIĘŻNA, OBORNICKA, OGNIKOWA, OKRĘŻNA, PAGÓRKOWA, PAWŁOWICKA, PIGWOWA, PROSTA, RADOSNA, RÓŻANA, SPACEROWA, TARNINOWA, TUJOWA, TULIPANOWA, TYTANOWA, WRZOSOWA, ZIELONA, ZŁOTNICKA, ŻUKOWA ZŁOTKOWO
8 Świetlica wiejska, ul. Dworcowa 61A Golęczewo stały Tak Golęczewo.
1 Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, ulice: Armii Poznań, Gen. Józefa Bema, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Szumana, Jakuba Przybylskiego, Jaskółcza, Jędrzeja i Jana Śniadeckich, Józefa Pieprzyka, Józefa Rivoliego, Leśna, 3 Maja, Orla, Pawia, Piaskowa, Plac Handlowy, Plac Zielony, Porzeczkowa, Poziomkowa, Słowicza, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Teofila Kaczorowskiego, Topolowa, Tortunia, Żurawia.
2 Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz: Osiedle Edwarda Raczyńskiego.
3 Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz: Osiedla: Hipolita Cegielskiego, Tytusa Działyńskiego od nr 1A do 1K.
4 Szkoła Podstawowa nr 5, os. Mielżyńskiego 3a Swarzędz stały Nie Miasto Swarzędz, Osiedla: Macieja Mielżyńskiego, Tytusa Działyńskiego nr 1 i od nr 2 do końca.
5 Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 14 Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, ulice: Antoniego Tabaki, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dworcowa, Działkowa, Harcerska, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Paderewskiego, Jana Kasprowicza, Jesionowa, Krańcowa, Kręta, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Malinowa, Meblowa, Miodowa, Morelowa, Napoleońska, Piotra Skargi, Poznańska, Rzemieślnicza, Stanisława Kirkora, Stawna, Strzelecka (od nr 17 do końca), Wiśniowa.
6 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Polna 21 Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, ulice: Arkadego Fiedlera, Boczna, Bursztynowa, Diamentowa, Elizy Orzeszkowej, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gwiaździsta, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Józefa Kraszewskiego, Józefa Poniatowskiego, Karola Marcinkowskiego, Kórnicka (od drogi krajowej 92 do torów kolejowych trasy E - 20), Księżycowa, Kwiatowa, Pauliny i Augusta Wilkońskich, Platynowa, Pogodna (od ulicy Średzkiej do ulicy Kórnickiej), Polna, Południowa, Promykowa, Rabowicka, Słoneczna, Srebrna, Szmaragdowa, Średzka, Tadeusz Kościuszki, Tadeusza Staniewskiego, Warsztatowa, Władysława Sikorskiego, Wschodnia, Złota.
7 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Polna 21 Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, ulice: Aleksandra Fredry, Bednarska, Bolesława Prusa, Bronisława Geremka, Ciesielska, Garbarska, Garncarska, Graniczna, Ignacego Krasickiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Wybickiego, Kowalska, Kórnicka (od torów kolejowych trasy E - 20 do końca), Krawiecka, Kupiecka, Kuśnierska, Leona Wyczółkowskiego, Łąkowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miła, Murarska, Nowowiejska, Okrężna, Płóciennicza, Pogodna (od ulicy Kórnickiej do końca), Rolna, Romualda Traugutta, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Sukiennicza, Szewska, Ślusarska, Tysiąclecia, Warzywna, Władysława Reymonta, Wojciecha Kossaka, Zachodnia, Zielona.
8 Cech Stolarzy, ul. Wrzesińska 41 Swarzędz stały Nie Miasto Swarzędz, ulice: Augusta Cieszkowskiego (z wyłączeniem budynków 37A do G), Cicha, Cmentarna, Cybińska, Grunwaldzka, Jasińska, Juliusza Słowackiego , Jurija Gagarina, Kobylnicka, Leonida Teligii, Osiedlowa, Prof. Jana Rutkowskiego, Przełajowa, Różana, Skryta, Sporna, Wąska, Wrzesińska, Zacisze, Zwycięstwa, Zygmunta Grudzińskiego (z wyłączeniem budynków 7A i 7B, 7C i 7D), Żwirki i Wigury, Żytnia.
9 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zamkowa 20 Swarzędz stały Nie Miasto Swarzędz, ulice: Adama Mickiewicza, Bramkowa, Cechowa, Gołębia, Górków, Gruszczyńska, Jana Kilińskiego, Kącik, Kosynierów, Kórnicka (od Rynku do drogi krajowej 92), Krótka, Mała Rybacka, Mylna, Nowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Piaski, Plac Niezłomnych, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Rynek, Strzelecka od nr 1 do 13, Św. Marcina, Warszawska, Wiankowa, Wielka Rybacka, Zamkowa od nr 1 do 26, Zapłocie.
10 Szkoła Podstawowa Nr 3, os. Czwartaków 1 Swarzędz stały Nie Miasto Swarzędz, Osiedla: Dąbrowszczaków od nr 19 do końca, Władysława IV, Zygmunta III Wazy.
11 Szkoła Podstawowa Nr 3, os. Czwartaków 1 Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, Osiedle Dąbrowszczaków od nr 1 do 18, ulice: Zamkowa od nr 27 do końca, Zygmunta Grudzińskiego 7A i 7B, 7C i 7D.
12 Szkoła Podstawowa Nr 4, os. Kościuszkowców 4 Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, Osiedla: Czwartaków nr 5, 6, 7, 14, 15, 16, 17, 18, Kościuszkowców od nr 1 do 12.
13 Szkoła Podstawowa Nr 4, os. Kościuszkowców 4 Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, Osiedle Kościuszkowców od nr 14 do końca.
14 Przedszkole nr 2, os. Czwartaków 8 Swarzędz stały Tak Miasto Swarzędz, ulice: Augusta Cieszkowskiego od nr 37A do 37G, Gryniów, osiedle Czwartaków 2, 3, 4, 10, 11, 12, 19, 20, 21, 22, 23.
15 Świetlica Wiejska, Wrzesińska 152 Jasin stały Nie Wieś Jasin.
16 Szkoła Podstawowa Nr 1, Zamkowa 20 Swarzędz stały Nie Wsie: Gortatowo, Łowęcin
17 Świetlica Wiejska, Kórnicka 220 Zalasewo stały Nie Wieś Zalasewo. ulice: Angielska, Austriacka, Belgijska, Botaniczna, Cedrowa, Chorwacka, Cytrusowa, Czeska, Deszczowa, Duńska, Fińska, Francuska, Glebowa, Grecka, Hebanowa, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Kokosowa, Kórnicka, Litewska, Łotewska, Mahoniowa, Niemiecka, Norweska, Owocowa, Palisandrowa, Piesza, Piknikowa, Plac Europejski, Planetarna, Polska, Portugalska, Pszczelna, Radosna, Rosyjska, Roślinna, Równa, Rzepakowa, Serdeczna, Sielska, Skibowa, Słowacka, Spacerowa, Szwajcarska, Szwedzka, Srebrna, Szmaragdowa, Średzka, Tadeusza Staniewskiego, Ukraińska, Ukośna, Wesoła, Węgierska, Włoska, Wspólna, Wypoczynkowa.
18 Przedszkole Publiczne, ul. Spacerowa 4 Zalasewo stały Nie Wsie: Garby, Kruszewnia, Rabowice.
19 Szkoła Podstawowa, ul. Karłowicka 3 Wierzonka stały Nie Wsie: Karłowice, Wierzonka, Wierzenica
20 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 16 Paczkowo stały Tak Wsie: Paczkowo, Puszczykowo-Zaborze, Sarbinowo, Sokolniki Gwiazdowskie.
21 Świetlica Wiejska, ul. Swarzędzka 40 Gruszczyn stały Tak Wieś Gruszczyn.
22 Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 50 Kobylnica stały Nie Wsie: Kobylnica, Katarzynki, Uzarzewo
23 Świetlica Wiejska, ul. Wrzosowa 81 Bogucin stały Nie Wsie: Bogucin, Janikowo
24 Szkoła Podstawowa Nr 2, Hewelisza 26 Zalasewo stały Tak Wieś Zalasewo, ulice: Agrestowa, Astronomiczna, Armii Poznań, Borówkowa, Figowa, Galileusza, Jana Heweliusza, Jeżynowa, Józefa Rivoliego, Mokra, Orzechowa, Osiedle Leśne, Osiedle Sarmackie, Osiedle Tarasowe, Osiedle Ułańskie, Osiedle Wielkopolskie, Osiedle Wiktoriańskie, Osiedle Władysława Zamoyskiego, prof. Ryszarda Kosteckiego, prof. Józefa Kostrzewskiego, Poziomkowa, Siewna, Transportowa, Truskawkowa, Zagajnikowa, Zaleśna.
1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 5 Tarnowo Podgórne stały Tak Obwód obejmuje część sołectwa Tarnowo Podgórne Ulice: 23 Października, Cicha numery nieparzyste 1 – 7 i numery parzyste 2 – 20, Czereśniowa, Daleka, Działkowa, Jasna, Jesienna, Karolewska, Kolorowa, Kręta, Krótka, Księdza Czesława Niklewicza, Księdza Zbigniewa Sasa, Łanowa, Łąkowa, Marianowska, Okrężna, Przecznica, Rokietnicka, Rolna, Rondo im. Tadeusza Mazowieckiego, Sportowa, Spółdzielcza, Szkolna numery nieparzyste od numeru 1 – 51 i numery parzyste od numeru 2 – 42, Uprawna, Wąska, Wesoła, Władysława Jeszke, Zbożowa, Zielona.
2 Świetlica Wiejska, ul. Ogrodowa 13 Lusowo stały Nie Obwód obejmuje sołectwo: Lusowo
3 Hala Sportowa OSiR, ul. Kościelna 46/48 Przeźmierowo stały Tak Obwód obejmuje część sołectwa Przeźmierowo Ulice: Akacjowa numery nieparzyste 1 – 33, Albatrosa, Aleja Ptasia, Brzoskwiniowa, Derkaczowa, Dolina, Dropia, Folwarczna numery nieparzyste 1 – 11 i numery parzyste 2 – 22, Gołębia, Graniczna, Jarząbkowa, Jaskółcza, Kukułcza, Leśna, Niecała, Ogrodowa numery nieparzyste 1 – 69 i numery parzyste 2 – 72, Polna, Poznańska, Przepiórcza, Rynkowa numery nieparzyste od numeru 1 – 71 i numery parzyste od numeru 2 – 92, Sadowa, Składowa numery nieparzyste 1 – 19 i numery parzyste 2 - 14, Skowronkowa, Słoneczna, Słowicza, Strumykowa, Szamotulska, Szkolna, Wiosny Ludów numery nieparzyste od numeru 55 do końca i numery parzyste od numeru 52 do końca, Wiśniowa, Wysogotowska numery nieparzyste 1 – 57 i numery parzyste 2 – 58, Żurawia.
4 Świetlica Wiejska, ul. Wiśniowa 2a Jankowice stały Tak Obwód obejmuje sołectwa: Ceradz Kościelny, Jankowice, Rumianek
5 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów, ul. Wypoczynkowa 93 Baranowo stały Tak Obwód obejmuje sołectwa: Baranowo
6 Hala Sportowa OSiR, ul. Kościelna 46/48 Przeźmierowo stały Tak Obwód obejmuje sołectwo Wysogotowo oraz część sołectwa Przeźmierowo Ulice: Akacjowa numery nieparzyste od numeru 35 do końca, Borówkowa, Brzozowa, Dębowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Kościelna numery nieparzyste od numeru 45 do końca i numery parzyste od numeru 40 do końca, Krańcowa numery nieparzyste od numeru 77 do końca i numery parzyste od numeru 16 do końca, Krótka, Kwiatowa, Lotnicza numery nieparzyste od numeru 37 do końca i numery parzyste od numeru 54 do końca, Łanowa, Modrzewiowa, Ogrodowa numery nieparzyste od numeru 71 do końca i numery parzyste od numeru 74 do końca, Olszynowa, Osiedlowa, Południowa numery nieparzyste od numeru 49 do końca i numery parzyste od numeru 38 do końca, Sosnowa, Świerkowa, Wrzosowa, Wysogotowska numery nieparzyste od numeru 59 do końca i numery parzyste od numeru 60 do końca.
7 GOK SEZAM, Ogrodowa 14 Tarnowo Podgórne stały Tak Obwód obejmuje część sołectwa Tarnowo Podgórne Ulice: 25 Stycznia, Agrestowa, Aleja Solidarności, Aroniowa, Chlebowa, Dobrej Inwestycji, Narcyza Derdy, Stanisława Dorczyka, Fabryczna, Krucza, Ks. Józefa Bryzy, Kwiatowa, Nad Strumykiem, Nowa, Ogrodowa, Ostatnia, Owocowa, Piaskowa, Pocztowa, Poznańska, Promienista, Rondo im. Jacka Kuronia, Rondo im. Lecha Wałęsy, Różana, Słoneczna, Sowia, Szumin, Wiśniowy Sad, Wierzbowa, Zachodnia, Żurawinowa.
8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 5 Tarnowo Podgórne stały Tak Obwód obejmuje sołectwa: Góra, Kokoszczyn i część sołectwa Tarnowo Podgórne Ulice: 27 Grudnia, Bławatkowa, Chabrowa, Cicha numery nieparzyste 9 do końca i numery parzyste 22 do końca, Fiołkowa, Florencka, Gerberowa, Irysowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krokusowa, Licealna, Liliowa, Magnoliowa, Makowa, Malwowa, Mediolańska, Modrakowa, Narcyzowa, Nasturcjowa, Plac Margaretek, Przebiśniegowa, Rzymska, Sadowa, Sasankowa, Słonecznikowa, Szkolna numery nieparzyste od numeru 53 do końca i numery parzyste od numeru 44 do końca, Tulipanowa, Turyńska, Wenecka, Wrzosowa, Żonkilowa.
9 Hala Sportowa OSiR, ul. Kościelna 46/48 Przeźmierowo stały Tak Obwód obejmuje część sołectwa Przeźmierowo Ulice: Czereśniowa, Folwarczna numery nieparzyste od numeru 13 do końca i numery parzyste od 24 do końca, Kościelna numery nieparzyste 1 – 43 i numery parzyste 2 – 38, Krańcowa numery nieparzyste 1 – 75 i numery parzyste 2 – 14B, Laskowa, Lipcowa, Lotnicza numery nieparzyste 1 – 35 i numery parzyste 2 – 52, Magazynowa, Majowa, Malinowa, Morelowa, Piaskowa, Orzechowa, Południowa numery nieparzyste 1 – 47 i numery parzyste 2 – 36b, Poziomkowa, Rynkowa numery nieparzyste od numeru 73 do końca i numery parzyste od numeru 94 do końca, Rzemieślnicza, Składowa, numery nieparzyste 21 do końca i numery parzyste 18 do końca, Spółdzielcza, Wiosny Ludów numery nieparzyste 1 – 53A i numery parzyste 2 – 50, Wyścigowa, Zachodnia, Zacisze.
10 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów, ul. Wypoczynkowa 93 Baranowo stały Tak Obwód obejmuje sołectwo: Chyby
11 Świetlica Wiejska, Stefana Batorego 67 Batorowo stały Nie Obwód obejmuje sołectwo; Batorowo, Swadzim
12 Szkoła Podstawowa, Dopiewska 5 Lusówko stały Tak Obwód obejmuje sołectwo: Lusówko w tym wsie: Lusówko, Otowo.
13 Szkoła Podstawowa, Dopiewska 5 Lusówko stały Tak Obwód obejmuje sołectwo: Sierosław
14 Świetlica Wiejska, Poprzeczna 3 Sady stały Tak Obwód obejmuje sołectwo: Sady

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gm. Buk, gm. Dopiewo, gm. Stęszew 4 40 406 6 32
0.0000020000Nr 2 gm. Czerwonak, gm. Murowana Goślina 3 34 104 6 30
0.0000030000Nr 3 gm. Rokietnica, gm. Suchy Las, gm. Tarnowo Podgórne 5 45 340 6 40
0.0000040000Nr 4 gm. Swarzędz 4 37 270 6 33
0.0000050000Nr 5 m. Luboń, m. Puszczykowo, gm. Komorniki 5 51 758 6 37
0.0000060000Nr 6 gm. Kórnik, gm. Mosina 4 44 963 6 33
0.0000070000Nr 7 gm. Kleszczewo, gm. Kostrzyn, gm. Pobiedziska 4 35 193 6 32
Podsumowanie 29 289 034 42 237

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 6 5 7 6 7 6 6 43
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 5 7 6 7 6 6 43
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 5 7 6 7 6 5 41
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 5 7 6 6 6 6 41
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU KWW NIEZALEŻNI DLA POWIATU 6 5 7 6 7 6 6 43
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO KWW P-DPP 4 5 5 3 3 3 3 26

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 40 465 24 723 24 675 60.98% 0.06098
23 263 94.28% 0.09428
Tak
2 33 802 20 795 20 758 61.41% 0.06141
19 676 94.79% 0.09479
Tak
3 45 379 29 949 29 914 65.92% 0.06592
28 676 95.86% 0.09586
Tak
4 37 226 22 961 22 905 61.53% 0.06153
22 067 96.34% 0.09634
Tak
5 51 782 31 009 31 006 59.88% 0.05988
29 517 95.20% 0.0952
Tak
6 44 992 26 270 26 248 58.34% 0.05834
25 070 95.51% 0.09551
Tak
7 35 174 20 594 20 570 58.48% 0.05848
19 363 94.13% 0.09413
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 32 129 43 19.17% 0.01917
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 134 43 7.84% 0.00784
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 63 335 41 37.78% 0.03778
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 32 171 41 19.19% 0.01919
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU 24 542 43 14.64% 0.01464
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO 2 321 26 1.38% 0.00138

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 32 129 43 5 19.17% 0.01917
Tak
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 13 134 43 1 7.84% 0.00784
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 63 335 41 14 37.78% 0.03778
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 32 171 41 7 19.19% 0.01919
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU 24 542 43 2 14.64% 0.01464
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE - DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO 2 321 26 0 1.38% 0.00138
Nie

Rada Powiatu w Poznaniu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 1 1 SKRZYPCZAK Sławomir 1 144 4.92% 0.00492
Tak
1 1 2 LEWANDOWSKA Katarzyna Maria 885 3.80% 0.0038
Nie
1 1 3 DZIEMBOWSKA Elżbieta Maria 513 2.21% 0.00221
Nie
1 1 4 KRÓLICZAK Alicja Maria 844 3.63% 0.00363
Nie
1 1 5 KOPYSTECKI Przemysław 176 0.76% 0.00076
Nie
1 1 6 MILEWSKI Zbigniew Jan 180 0.77% 0.00077
Nie
1 2 1 KALEMBA Marcin Krzysztof 1 073 4.61% 0.00461
Nie
1 2 2 ROBASZYŃSKI Krzysztof Marian 1 986 8.54% 0.00854
Nie
1 2 3 STRZYKAŁA Damian Adam 123 0.53% 0.00053
Nie
1 2 4 KORNOSZ Mariola 131 0.56% 0.00056
Nie
1 2 5 NOWAK Teresa 150 0.64% 0.00064
Nie
1 2 6 MIKOŁAJCZAK Katarzyna 253 1.09% 0.00109
Nie
1 4 1 ŁUBIŃSKI Tomasz 4 752 20.43% 0.02043
Tak
1 4 2 STRAŻYŃSKI Andrzej Paweł 2 951 12.69% 0.01269
Tak
1 4 3 ROGUSZKA Grażyna Stanisława 482 2.07% 0.00207
Nie
1 4 4 LATOSIK Aldona Maria 612 2.63% 0.00263
Nie
1 4 5 LINKE Łukasz 420 1.81% 0.00181
Nie
1 10 1 STACHOWIAK-GAUDEN Anna 1 696 7.29% 0.00729
Nie
1 10 2 DOBROWOLSKA Zofia 825 3.55% 0.00355
Nie
1 10 3 RATAJCZAK Paweł 1 805 7.76% 0.00776
Tak
1 10 4 PŁÓCIENNIK Włodzimierz Jan 204 0.88% 0.00088
Nie
1 10 5 GBUR Jacek 105 0.45% 0.00045
Nie
1 12 1 SOBIAK Ireneusz Izydor 587 2.52% 0.00252
Nie
1 12 2 BATURA Piotr Henryk 246 1.06% 0.00106
Nie
1 12 3 BARTKOWIAK Katarzyna 268 1.15% 0.00115
Nie
1 12 4 ANTKOWIAK-JANASZAK Hanka Teresa 218 0.94% 0.00094
Nie
1 12 5 ŚWITAŁA Karolina 141 0.61% 0.00061
Nie
1 12 6 SZOTT Michał 93 0.40% 0.0004
Nie
1 13 1 PRZYGODZKA Magdalena 204 0.88% 0.00088
Nie
1 13 2 STRÓŻYK Marcin 80 0.34% 0.00034
Nie
1 13 3 KRZEMIŃSKA Joanna 62 0.27% 0.00027
Nie
1 13 4 KLESZCZ Mirosław 54 0.23% 0.00023
Nie
2 1 1 WOJCIECHOWSKI Tadeusz Antoni 909 4.62% 0.00462
Nie
2 1 2 REWERS Leszek Jan 686 3.49% 0.00349
Nie
2 1 3 STELLMASZYK Anita Marzena 423 2.15% 0.00215
Nie
2 1 4 BOGUSZ Joanna 422 2.14% 0.00214
Nie
2 1 5 KACZOR Tomasz Damian 201 1.02% 0.00102
Nie
2 2 1 BUKOWSKI Paweł Jan 390 1.98% 0.00198
Nie
2 2 2 EWERT Monika Aleksandra 122 0.62% 0.00062
Nie
2 2 3 JANKOWIAK Katarzyna Anna 95 0.48% 0.00048
Nie
2 2 4 JAWORSKI Ryszard Zbigniew 57 0.29% 0.00029
Nie
2 2 5 MACIEJEWSKA Grażyna Maria 173 0.88% 0.00088
Nie
2 4 1 GRABKOWSKI Jan 5 152 26.18% 0.02618
Tak
2 4 2 PALKA Mariusz 899 4.57% 0.00457
Nie
2 4 3 SZYMCZAK Lidia Anna 762 3.87% 0.00387
Nie
2 4 4 DĘBSKA-WAWRZYNIAK Beata Ewa 322 1.64% 0.00164
Nie
2 4 5 DOBROWOLSKI Jarosław Stanisław 1 782 9.06% 0.00906
Tak
2 10 1 POMIN Ewa Maria 2 106 10.70% 0.0107
Tak
2 10 2 OLEJNICZAK Dawid 849 4.31% 0.00431
Nie
2 10 3 PRZYCHODZKA Katarzyna 212 1.08% 0.00108
Nie
2 10 4 KRZYSZTOŃ Wojciech 207 1.05% 0.00105
Nie
2 10 5 PIETRZYŃSKI Marek Czesław 667 3.39% 0.00339
Nie
2 12 1 WOŹNIAK Stanisław 1 527 7.76% 0.00776
Nie
2 12 2 KĘDZIORA Tatiana Maria 740 3.76% 0.00376
Nie
2 12 3 WAWRZYNIAK Renata Aneta 258 1.31% 0.00131
Nie
2 12 4 GRONEK Justyna Lidia 146 0.74% 0.00074
Nie
2 12 5 KOLASIŃSKI Michał Bogdan 304 1.55% 0.00155
Nie
2 13 1 WARGIN-TORCHAŁA Joanna Małgorzata 115 0.58% 0.00058
Nie
2 13 2 GREMBLEWSKA Izabella Alicja 28 0.14% 0.00014
Nie
2 13 3 SOBKOWIAK Michał Krzysztof 55 0.28% 0.00028
Nie
2 13 4 KLARZYŃSKA Grażyna Stanisława 25 0.13% 0.00013
Nie
2 13 5 JÓZEFCZAK Jonasz 42 0.21% 0.00021
Nie
3 1 1 NOSZCZYŃSKA-SZKURAT Ewa Wiktoria 2 404 8.38% 0.00838
Tak
3 1 2 ŚWIERKOWSKI Jerzy Kazimierz 1 045 3.64% 0.00364
Nie
3 1 3 KORALEWSKA Wanda Helena 609 2.12% 0.00212
Nie
3 1 4 CEBERNIK Joanna 419 1.46% 0.00146
Nie
3 1 5 ĆWIERTNIA Urszula Maria 412 1.44% 0.00144
Nie
3 1 6 PNIEWSKI Michał 236 0.82% 0.00082
Nie
3 1 7 TRAWKA Zbigniew Artur 542 1.89% 0.00189
Nie
3 2 1 OKUPNIAK Michał Mikołaj 411 1.43% 0.00143
Nie
3 2 2 PRZYBYŁ Katarzyna Anna 203 0.71% 0.00071
Nie
3 2 3 SINIECKI Cezary Jerzy 57 0.20% 0.0002
Nie
3 2 4 SZCZEFANOWICZ Henryk Kazimierz 43 0.15% 0.00015
Nie
3 2 5 KACZMAREK Urszula Teresa 72 0.25% 0.00025
Nie
3 2 6 ZACHAŚ Bartosz Łukasz 35 0.12% 0.00012
Nie
3 2 7 CZAJKA Honorata 158 0.55% 0.00055
Nie
3 4 1 BURDAJEWICZ Piotr 5 499 19.18% 0.01918
Tak
3 4 2 GŁOWACKA Grażyna Irena 2 865 9.99% 0.00999
Tak
3 4 3 MACIEJEWSKI Jerzy Piotr 1 061 3.70% 0.0037
Nie
3 4 4 PANKOWSKA Jolanta 1 488 5.19% 0.00519
Tak
3 4 5 MAJORCZYK-REITER Anna 656 2.29% 0.00229
Nie
3 4 6 GARSTECKI Stanisław Marek 1 173 4.09% 0.00409
Nie
3 4 7 REMBICKI Mariusz Michał 572 1.99% 0.00199
Nie
3 10 1 JAGIEŁKA Janusz Aleksander 1 795 6.26% 0.00626
Tak
3 10 2 KULECZKA-DRAUSOWSKA Ewa 855 2.98% 0.00298
Nie
3 10 3 ZIELONKA Krzysztof Paweł 853 2.97% 0.00297
Nie
3 10 4 NOWAK Barbara 794 2.77% 0.00277
Nie
3 10 5 MOLSKA Paulina Magdalena 222 0.77% 0.00077
Nie
3 10 6 ZYGMANOWSKI Kazimierz 132 0.46% 0.00046
Nie
3 10 7 CHWIŁKOWSKI Artur Maciej 611 2.13% 0.00213
Nie
3 12 1 WASIELEWSKI Maciej Stanisław 843 2.94% 0.00294
Nie
3 12 2 ŁĘCKA Agnieszka Zofia 1 056 3.68% 0.00368
Nie
3 12 3 WELMAN Jacek Andrzej 754 2.63% 0.00263
Nie
3 12 4 TUCZYŃSKA Krystyna Halina 77 0.27% 0.00027
Nie
3 12 5 KOLOSZA Paweł Piotr 261 0.91% 0.00091
Nie
3 12 6 SŁAWIŃSKA-NOWAK Elżbieta Maria 90 0.31% 0.00031
Nie
3 12 7 KROBSKI Tomasz Marcin 104 0.36% 0.00036
Nie
3 13 1 JARMUSZKIEWICZ Krystian 62 0.22% 0.00022
Nie
3 13 2 APICIONEK Radosław Piotr 106 0.37% 0.00037
Nie
3 13 3 ANIOŁA-KOPROWIAK Paulina 52 0.18% 0.00018
Nie
3 13 4 FRĄTCZAK Mirosława 16 0.06% 6.0E-5
Nie
3 13 5 KOŹLICKI Marek Piotr 33 0.12% 0.00012
Nie
4 1 1 SZKUDLAREK Katarzyna 3 739 16.94% 0.01694
Tak
4 1 2 CHORYŃSKI Piotr Jan 579 2.62% 0.00262
Nie
4 1 3 SZOMEK Małgorzata 752 3.41% 0.00341
Nie
4 1 4 WITKOWSKI Tadeusz Marian 498 2.26% 0.00226
Nie
4 1 5 WIESZCZEK-KORDUS Agnieszka Jadwiga 229 1.04% 0.00104
Nie
4 1 6 RYBARCZYK Tomasz 559 2.53% 0.00253
Nie
4 2 1 BUCZYŃSKA Ewa Jarosława 443 2.01% 0.00201
Nie
4 2 2 JANICKI Roman 244 1.11% 0.00111
Nie
4 2 3 ORPIŃSKA Grażyna Helena 366 1.66% 0.00166
Nie
4 2 4 KRYCH Bogdan Marian 232 1.05% 0.00105
Nie
4 2 5 TYBLEWSKA Irena 97 0.44% 0.00044
Nie
4 2 6 STANIEWSKI Leszek Czesław 135 0.61% 0.00061
Nie
4 4 1 NAWROCKA Elżbieta Antonina 3 390 15.36% 0.01536
Tak
4 4 2 BOCIAN Paweł 1 775 8.04% 0.00804
Tak
4 4 3 KANTORSKA Maria Regina 592 2.68% 0.00268
Nie
4 4 4 GOWARZEWSKI Łukasz Jacek 590 2.67% 0.00267
Nie
4 4 5 CHMIELEWSKA Halina Maria 289 1.31% 0.00131
Nie
4 4 6 KONSTAŃCZAK Jan Robert 255 1.16% 0.00116
Nie
4 10 1 NIEWIADOMSKI Armin Robert 1 486 6.73% 0.00673
Tak
4 10 2 PROKOP Irena 759 3.44% 0.00344
Nie
4 10 3 ZAWADA-KULIKOWSKA Paulina Weronika 176 0.80% 0.0008
Nie
4 10 4 CZERWIŃSKI Wojciech Marian 204 0.92% 0.00092
Nie
4 10 5 LIS Marcin 1 410 6.39% 0.00639
Nie
4 10 6 SOŁOWIEJ Halina 309 1.40% 0.0014
Nie
4 12 1 LIS Marek 1 403 6.36% 0.00636
Nie
4 12 2 CICHEWICZ Piotr 239 1.08% 0.00108
Nie
4 12 3 CZOSNOWSKA Danuta Teresa 527 2.39% 0.00239
Nie
4 12 4 DOLIŃSKA Bernadetta Millenia 328 1.49% 0.00149
Nie
4 12 5 ANIOŁ Irena 220 1.00% 0.001
Nie
4 12 6 OSIEWICZ Piotr Roman 92 0.42% 0.00042
Nie
4 13 1 KUROWSKA Anna 99 0.45% 0.00045
Nie
4 13 2 WIŚNIEWSKI Krzysztof 19 0.09% 9.0E-5
Nie
4 13 3 OSIEWICZ Krystyna Maria 32 0.15% 0.00015
Nie
5 1 1 SZMYT Dariusz Antoni 1 725 5.84% 0.00584
Tak
5 1 2 JEZIERSKI Andrzej Jarosław 1 099 3.72% 0.00372
Nie
5 1 3 FRĄCKOWIAK Izabela 792 2.68% 0.00268
Nie
5 1 4 GIESE Marek Krzysztof 281 0.95% 0.00095
Nie
5 1 5 KOCIEMBA Wojciech 450 1.52% 0.00152
Nie
5 1 6 STANGIERSKA Maria Anna 411 1.39% 0.00139
Nie
5 1 7 CHODOROWSKA Izabella Katarzyna 1 244 4.21% 0.00421
Nie
5 2 1 WOŹNIAK Justyna Maria 350 1.19% 0.00119
Nie
5 2 2 WERBLIŃSKI Jakub 257 0.87% 0.00087
Nie
5 2 3 JĘDRKOWIAK Mateusz 43 0.15% 0.00015
Nie
5 2 4 PINCZAK Aleksandra 71 0.24% 0.00024
Nie
5 2 5 KACZMAREK Maciej Tomasz 82 0.28% 0.00028
Nie
5 2 6 BETKOWSKA Małgorzata 51 0.17% 0.00017
Nie
5 2 7 PIĄTKOWSKI Piotr 54 0.18% 0.00018
Nie
5 4 1 WIELOCH Mirosław Andrzej 5 219 17.68% 0.01768
Tak
5 4 2 LASKOWSKI Andrzej 1 751 5.93% 0.00593
Nie
5 4 3 FIEDLER Marzena 3 227 10.93% 0.01093
Tak
5 4 4 SENDECKA Violetta Maria 704 2.39% 0.00239
Nie
5 4 5 POLEROWICZ-KELMA Katarzyna Halina 386 1.31% 0.00131
Nie
5 4 6 MIELĘCKI Maciej 373 1.26% 0.00126
Nie
5 4 7 JANKOWSKI Zbigniew Stanisław 1 851 6.27% 0.00627
Tak
5 10 1 SZYMKOWIAK Arleta Waleria 2 040 6.91% 0.00691
Tak
5 10 2 KROMOLICKI Tomasz 996 3.37% 0.00337
Nie
5 10 3 PAWŁOWSKI Tomasz Jerzy 616 2.09% 0.00209
Nie
5 10 4 MAJCHRZAK Jarosław Grzegorz 351 1.19% 0.00119
Nie
5 10 5 KRZEMIŃSKA Maria Jolanta 251 0.85% 0.00085
Nie
5 10 6 RUSZKOWSKI Piotr Paweł 807 2.73% 0.00273
Nie
5 12 1 ZALEWSKI Piotr Karol 1 069 3.62% 0.00362
Nie
5 12 2 SKRZYPCZAK Irena Maria 759 2.57% 0.00257
Nie
5 12 3 STEMPLEWSKA Anna Irena 677 2.29% 0.00229
Nie
5 12 4 SOBIŁO Andrzej Piotr 585 1.98% 0.00198
Nie
5 12 5 FRĄSZCZAK Anna Maria 215 0.73% 0.00073
Nie
5 12 6 LAPIS Włodzimierz Antoni 181 0.61% 0.00061
Nie
5 12 7 GRZEŚKOWIAK Wojciech Mieczysław 217 0.74% 0.00074
Nie
5 13 1 NOWAKOWSKI Marek 178 0.60% 0.0006
Nie
5 13 2 JAŁOWIEC Elżbieta Bogumiła 97 0.33% 0.00033
Nie
5 13 3 PERA Anna Maria 57 0.19% 0.00019
Nie
6 1 1 SPRINGER Zofia Maria 1 971 7.86% 0.00786
Nie
6 1 2 KALISZ Antoni 2 095 8.36% 0.00836
Tak
6 1 3 WEINERT Emilia Maria 506 2.02% 0.00202
Nie
6 1 4 ROGALKA Jacek Antoni 639 2.55% 0.00255
Nie
6 1 5 ROLNIK Krzysztof Bogdan 388 1.55% 0.00155
Nie
6 1 6 BYLCZYŃSKA Elżbieta Bronisława 188 0.75% 0.00075
Nie
6 2 1 BARTKOWIAK Julia Stanisława 820 3.27% 0.00327
Nie
6 2 2 AMBROŻY Bogdan Piotr 244 0.97% 0.00097
Nie
6 2 3 JANKOWIAK Sławomir 173 0.69% 0.00069
Nie
6 2 4 GRABARKIEWICZ Piotr Leszek 182 0.73% 0.00073
Nie
6 2 5 DŁUBAŁA Dorota 192 0.77% 0.00077
Nie
6 2 6 ŻABIŃSKA-FALBIERSKA Danuta 193 0.77% 0.00077
Nie
6 4 1 WALIGÓRA Seweryn Michał 3 102 12.37% 0.01237
Tak
6 4 2 STRZELECKA Dorota Katarzyna 1 163 4.64% 0.00464
Nie
6 4 3 WALKOWIAK Małgorzata 1 938 7.73% 0.00773
Nie
6 4 4 PAŁKA Jacek Maria 363 1.45% 0.00145
Nie
6 4 5 KACZMAREK Katarzyna Maria 342 1.36% 0.00136
Nie
6 4 6 SAMCIK Roman Tomasz 212 0.85% 0.00085
Nie
6 10 1 ŻELAZNY Filip 2 522 10.06% 0.01006
Tak
6 10 2 PRZYBYLSKA Honorata Anna 1 125 4.49% 0.00449
Nie
6 10 3 STACHOWIAK Alicja Elżbieta 222 0.89% 0.00089
Nie
6 10 4 OWOC Dorota 437 1.74% 0.00174
Nie
6 10 5 MAJCHRZAK Paweł 206 0.82% 0.00082
Nie
6 10 6 JANKOWSKI Roman Jan 201 0.80% 0.0008
Nie
6 12 1 SZESZUŁA Jacek Bernard 2 893 11.54% 0.01154
Tak
6 12 2 SERWATKIEWICZ Ewa Maria 590 2.35% 0.00235
Nie
6 12 3 NOWACZYK Tomasz Stanisław 397 1.58% 0.00158
Nie
6 12 4 KUBIAK Małgorzata 327 1.30% 0.0013
Nie
6 12 5 ROCŁAWSKI Włodzimierz Stanisław 36 0.14% 0.00014
Nie
6 12 6 ZIÓŁKOWSKA Joanna Maria 799 3.19% 0.00319
Nie
6 13 1 TWARDOWSKA Małgorzata 452 1.80% 0.0018
Nie
6 13 2 BUCZKOWSKA Aneta 126 0.50% 0.0005
Nie
6 13 3 SAŁYGA Patryk Tomasz 26 0.10% 0.0001
Nie
7 1 1 IWAŃSKI Paweł Marian 1 088 5.62% 0.00562
Nie
7 1 2 GERLACH Piotr Paweł 239 1.23% 0.00123
Nie
7 1 3 POROŻYŃSKA Joanna Maria 130 0.67% 0.00067
Nie
7 1 4 NOWAK Władysław 112 0.58% 0.00058
Nie
7 1 5 SIEKIERSKA Jolanta 146 0.75% 0.00075
Nie
7 1 6 BANACH Marta 219 1.13% 0.00113
Nie
7 2 1 PODSADA Michał Julian 2 611 13.48% 0.01348
Tak
7 2 2 FILIPIAK Małgorzata 254 1.31% 0.00131
Nie
7 2 3 GAJEWSKA Dorota Maria 142 0.73% 0.00073
Nie
7 2 4 BOCHYŃSKA Barbara Teresa 127 0.66% 0.00066
Nie
7 2 5 RATAJCZAK Andrzej Marian 70 0.36% 0.00036
Nie
7 2 6 PRZEPIÓRA Grzegorz Stanisław 169 0.87% 0.00087
Nie
7 4 1 DWORCZAK Kazimierz 2 098 10.84% 0.01084
Tak
7 4 2 KNIAŹ Waldemar Kazimierz 302 1.56% 0.00156
Nie
7 4 3 SADYŚ Izabela 1 332 6.88% 0.00688
Nie
7 4 4 LIEBERT Anna Elżbieta 302 1.56% 0.00156
Nie
7 4 5 BIELECKA Jadwiga Katarzyna 331 1.71% 0.00171
Nie
7 10 1 MARKIEWICZ Marian Jan 1 445 7.46% 0.00746
Tak
7 10 2 KACZMAREK Paweł Marian 850 4.39% 0.00439
Nie
7 10 3 BYTNIEWSKI Jarosław Grzegorz 845 4.36% 0.00436
Nie
7 10 4 KULEWICZ Ewa Maria 252 1.30% 0.0013
Nie
7 10 5 JOŃCZYK Renata Maria 550 2.84% 0.00284
Nie
7 10 6 GÓRNA Justyna 173 0.89% 0.00089
Nie
7 12 1 HALBER Małgorzata Barbara 1 851 9.56% 0.00956
Tak
7 12 2 SZAŁ Łukasz 1 743 9.00% 0.009
Nie
7 12 3 PERDOCH Anna Maria 673 3.48% 0.00348
Nie
7 12 4 ALEJSKI Tomasz 87 0.45% 0.00045
Nie
7 12 5 SCHMEIDEL Krzysztof 195 1.01% 0.00101
Nie
7 12 6 KACZMAREK Dorota Anna 726 3.75% 0.00375
Nie
7 13 1 STAWUJAK Paulina 102 0.53% 0.00053
Nie
7 13 2 PAKULSKA-SCHOEN Agnieszka Maria 178 0.92% 0.00092
Nie
7 13 3 NOWAKOWSKI Jędrzej Grzegorz 21 0.11% 0.00011
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Poznański - ogółem 18 332 170 373 647 289 034 203 7 10
Gminy ogółem 17 303 163 373 647 289 034 203 7 10
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 8 168 28 242 111 185 686 128 4 4 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 131 536 103 348 75 3 6 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 42 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 108 8
Ogółem 150 9

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 237 115 49% 122 51%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 780 365 47% 415 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 352 130 37% 222 63%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 18 2 11% 16 89%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 28 8 29% 20 71%
Ogółem 1 369 610 45% 759 55%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 52 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 47 47 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 48 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 41 48
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 50 54 48
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 122 47 39% 75 61%
30-39 287 128 45% 159 55%
40-59 624 302 48% 322 52%
60+ 336 133 40% 203 60%
Ogółem 1 369 610 45% 759 55%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 7 2 29% 5 71%
40-59 31 5 16% 26 84%
60+ 8 3 38% 5 63%
Ogółem 46 10 22% 36 78%