Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 210 503
Wyborców 170 261
Obwodów 184
  • Wybory do Rady Powiatu w Kielcach
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina bielinyGmina Bieliny 9 15 15 24 24
miasto i gmina bodzentynMiasto I Gmina Bodzentyn 11 15 15 36 36
miasto i gmina chezcinyMiasto I Gmina Chęciny 14 15 15 59 59
miasto i gmina chmielnikMiasto I Gmina Chmielnik 11 15 15 47 47
miasto i gmina daleszyceMiasto I Gmina Daleszyce 14 15 15 33 33
gmina gozrnoGmina Górno 8 15 15 62 62
miasto i gmina lzagozwMiasto I Gmina Łagów 6 15 15 30 30
gmina lzopusznoGmina Łopuszno 10 15 15 30 30
gmina maslzozwGmina Masłów 9 15 15 42 42
gmina miedziana gozraGmina Miedziana Góra 7 15 15 67 67
gmina mniozwGmina Mniów 7 15 15 40 40
miasto i gmina morawicaMiasto I Gmina Morawica 12 15 15 52 52
gmina nowa slzupiaGmina Nowa Słupia 8 15 15 37 37
gmina piekoszozwGmina Piekoszów 16 15 15 71 71
gmina pierzchnicaGmina Pierzchnica 7 15 15 25 25
gmina rakozwGmina Raków 10 15 15 33 33
gmina sitkozwka-nowinyGmina Sitkówka-Nowiny 7 15 15 32 32
gmina strawczynGmina Strawczyn 7 15 15 60 60
gmina zagnanzskGmina Zagnańsk 11 15 15 47 47

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa w Porąbkach, 1 Porąbki stały Tak Sołectwa: Kakonin, Porąbki
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielinach, ul. Partyzantów 17 Bieliny stały Tak Sołectwa: Bieliny Kapitulne, Górki Napękowskie
3 Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej, 48 Huta Nowa stały Tak Sołectwa: Huta Nowa, Huta Koszary
4 Szkoła Podstawowa w Makoszynie, 100A Makoszyn stały Nie Sołectwo: Makoszyn
5 Szkoła Podstawowa w Lechowie, 66 Lechów stały Tak Sołectwo: Lechów
6 Szkoła Podstawowa w Belnie, 25 Belno stały Nie Sołectwa: Belno, Napęków
7 Szkoła Podstawowa w Hucie Podłysicy, 58a Huta Podłysica stały Nie Sołectwo: Huta Podłysica
8 Szkoła Podstawowa w Hucie Starej, 25 Huta Stara stały Nie Sołectwa: Huta Stara, Huta Szklana
9 Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach, ul. Partyzantów 3 Bieliny stały Tak Sołectwa: Bieliny Poduchowne, Czaplów-Zofiówka
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie, ul. Rynek Górny 11 Bodzentyn stały Tak Miasto Bodzentyn
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie, ul. Rynek Górny 11 Bodzentyn stały Tak sołectwa: Celiny, Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Górna, Podgórze
3 Remiza OSP w Sieradowicach, 1 Sieradowice-Parcele stały Nie sołectwo Sieradowice
4 Szkoła Podstawowa w Śniadce, 19a Śniadka Druga stały Nie sołectwo Śniadka
5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Leśnej, 1 Leśna-Stara Wieś stały Tak sołectwo Leśna-Stara Wieś
6 Świetlica Wiejska, 5 Siekierno-Stara Wieś stały Nie sołectwo: Siekierno
7 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Psarach-Starej Wsi, 59a Psary-Stara Wieś stały Nie sołectwa: Psary-Kąty, Psary-Podłazy, Psary-Stara Wieś
8 Zespół Szkół we Wzdole Rządowym, 28 Stara Wieś stały Tak sołectwa: Hucisko, Kamieniec, Orzechówka, Podmielowiec, Sciegnia, Wiącka, Wzdół-Kolonia, Wzdół-Parcele, Wzdół Rządowy
9 Szkoła Podstawowa im. Doliny Wilkowskiej w Świętej Katarzynie, ul. Kielecka 45 Święta Katarzyna stały Tak sołectwo Święta Katarzyna
10 Świetlica Wiejska im. Jadwigi Siedleckiej-Wójcik w Wilkowie, ul. Łysogórska 155 Wilków stały Tak sołectwo Wilków
11 Szkoła Podstawowa w Woli Szczygiełkowej, 63 Wola Szczygiełkowa stały Nie sołectwo Wola Szczygiełkowa
1 Centrum Kultury i Sportu, ul. Armii Krajowej 18A Chęciny stały Tak Miasto Chęciny – ulice: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Aleja Partyzantów, Armii Krajowej, Białego Zagłębia, Cmentarna, Długa, Floriańska, Fodygi, Franciszkańska, Gen. St. Skalskiego, Jędrzejowska, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Krzywa, Mała, Małogoska, Michała Wołodyjowskiego, O. Czesława Domańskiego, Ogrodowa, Osiedle Północ, Plac 2 Czerwca, Plac Żeromskiego, Powstania Styczniowego, Przedborska, Radkowska, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Branickiego, Staszica, Strażacka, Szkolna, Władysława Łokietka, Zatropie
2 Przedszkole Samorządowe w Chęcinach, os. Sosnówka 12 Chęciny stały Nie Miasto Chęciny: Osiedle Sosnówka
3 Centrum Kultury i Sportu, ul. Armii Krajowej 18A Chęciny stały Tak Miasto Chęciny – ulice: 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Aleja Jana Pawła II, Bolesława Chrobrego, Czerwona Góra, Dobrzączka, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana III Sobieskiego, Juliusza Słowackiego, Kasztelańska, Konstytucji 3 Maja, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mikołaja Reja, Panek, Piotra Wysockiego, Rycerska, Sitkówka, Stefana Batorego, Stefana Czarneckiego, Tadeusza Kościuszki, Władysława Jagiełły, Zamkowa, Zelejowa
4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Korzecku, 82 Korzecko stały Nie Sołectwa: Korzecko, Mosty
5 Szkoła Podstawowa w Bolminie, 63A Bolmin stały Tak Sołectwo Bolmin (Jedlnica, Milechowy, Wymysłów)
6 Szkoła Podstawowa w Polichnie, 52 Polichno stały Nie Sołectwa: Gościniec, Miedzianka, Polichno, Podpolichno (Charężów, Zacisze), Skiby
7 Szkoła Podstawowa w Radkowicach, 85 Radkowice stały Nie Sołectwo Radkowice
8 Szkoła Podstawowa w Starochęcinach, 61 Starochęciny stały Tak Sołectwa: Lipowica, Przymiarki, Starochęciny (Podzamcze, Wrzosy)
9 Szkoła Podstawowa w Tokarni, 186a Tokarnia stały Tak Sołectwo Tokarnia
10 Szkoła Podstawowa w Wolicy (budynek hali sportowej), ul. Szkolna 38 Wolica stały Tak Sołectwo Wolica – ulice: 26 Maja, Armii Krajowej, Chęcińska, Cicha, Górna, Kolejowa, Krótka, Laskowa, Leśna, Mała, Młoda, Ostrowska, Przemysłowa, Rybacka, Senatorska, Siedlecka, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Szkolna, Średnia, Świerkowa, Wapiennikowa, Wrzosowa, Zagórska, Źródłowa
11 Świetlica Wiejska w Wolicy, ul. Kolejowa 2 Wolica stały Nie Sołectwo Siedlce
12 Świetlica Wiejska w Ostrowie, 65a Ostrów stały Tak Sołectwa: Ostrów, Wojkowiec (Lelusin)
13 Szkoła Podstawowa w Łukowej, 104 Łukowa stały Nie Sołectwo Łukowa
14 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im Św. Rafała w Chęcinach, ul. Czerwona Góra 10 Chęciny szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im Św. Rafała w Chęcinach
1 Gimnazjum im. Generała Kazimierza Tańskiego w Chmielniku, ul. Szkolna 7 Chmielnik stały Tak Miasto Chmielnik ulice: Piastów blok nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15 , 16, Aleja Zwycięstwa, Bednarska, Furmańska, Witosa, Wolności, Leśna, Mielczarskiego, Dojazdowa, Jasna, Kwiatowa, Ptasznik, Pogodna, Słoneczna, Szkolna, Ogrodowa, Poprzeczna, Andrzeja Zalewskiego, Janusza Zakrzeńskiego, Leopolda Kozłowskiego, Marii Stolzman, Stanisława Żaka
2 Biblioteka Publiczna w Chmielniku, ul. Wspólna 13 Chmielnik stały Tak Miasto Chmielnik ulice: Brzozowa, Cicha, Cisowa, Głogowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kalinowa, Kielecka, Konopnickiej, Lubańska, Mała, Mrucza, Na Skarpie, Pierzchnicka, Przemysłowa, Sienkiewicza, Wspólna, Akacjowa, Bukowa, Dębowa, Dygasińskiego, Jana Pawła II, Jesionowa, Kilińskiego, Klonowa, Krótka, Leszczynowa, Lipowa, Mickiewicza, Parkowa, Plac Kościelny, Polna, Sosnowa, Starobuska, Wrzosowa, Plac Kościuszki, Plac Targowy, Rynek, Szydłowska, 1 Maja, Żeromskiego, Graniczna
3 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, ul. Szkolna 7 Chmielnik stały Tak Sołectwa: Ciecierze, Holendry, Jasień, Przededworze, Szyszczyce, Śladków Mały
4 Świetlica w Kotlicach, 24 Kotlice stały Nie Sołectwa: Borzykowa, Kotlice, Suskrajowice
5 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku filia w Lubani, 12 Lubania stały Nie Sołectwa: Lubania, Lipy, Łagiewniki
6 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku filia w Suchowoli, 102 Suchowola stały Nie Sołectwa: Ługi, Suchowola
7 Środowiskowy Dom Samopomocy z/s w Zreczu Dużym, 22 Zrecze Duże stały Tak Sołectwa: Zrecze Chałupczańskie, Zrecze Duże, Zrecze Małe
8 Świetlica w Sędziejowicach, 36 Sędziejowice stały Nie Sołectwa: Chomentówek, Sędziejowice, Śladków Duży
9 Filia Biblioteczna w Piotrkowicach, Rynek 7 Piotrkowice stały Tak Sołectwa: Celiny, Celiny Nowe, Grabowiec, Minostowice, Piotrkowice, Suliszów
10 Szpital Powiatowy w Chmielniku, ul. Kielecka 1 - 3 Chmielnik szpital Nie Szpital Powiatowy w Chmielniku
11 Dom Pomocy Społecznej w Łagiewnikach, 73 Łagiewniki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Łagiewnikach
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Daleszycach, ul. Sienkiewicza 11 Daleszyce stały Tak część Miasta Daleszyce, ulice: 3 Maja, Błonie, Chopina, Dębczyna, Głowackiego, Kościelna, Ługi, Moniuszki, Paderewskiego, Plac Cedry, Reja, Spacerowa, Ściegiennego, Świętokrzyska, Wigury, Wójtostwo, Zagórze, Zakościele, Polna, Rejtana, Żeromskiego, Zakręty, Kilińskiego, Kościuszki, Ławy, Mała, Plac Staszica, Za Ścięgnami, Kanałowa, Grottgera
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Daleszycach, ul. Sienkiewicza 11 Daleszyce stały Tak część Miasta Daleszyce, ulice: Mickiewicza, Sienkiewicza, Zielona Sołectwo Kranów
3 Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Armii Krajowej Ziemi Kieleckiej w Sukowie, 215 Suków stały Nie Sołectwo Suków
4 Szkoła Podstawowa w Borkowie, 36B Borków stały Tak Sołectwo Borków
5 Szkoła Podstawowa w Brzechowie, 41 Brzechów stały Tak Sołectwo Brzechów
6 Remiza OSP w Cisowie, 44A Cisów stały Nie Sołectwa: Cisów, Widełki
7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sierakowie, 32 Sieraków stały Nie Sołectwa: Smyków, Sieraków
8 Dom Ludowy w Daleszycach, ul. Kościelna 5 Daleszyce stały Nie Sołectwa: Danków-Wójtostwo, Niwy
9 Świetlica wiejska w Trzemosnej, 27 Trzemosna stały Tak Sołectwo Trzemosna
10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecnie, 172 Szczecno stały Tak Sołectwa: Komórki, Szczecno
11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Marzyszu, 12 Marzysz stały Nie Sołectwo Marzysz
12 Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Buka w Mójczy, 9 Mójcza stały Tak Sołectwo Mójcza
13 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Niestachowie, 271 Niestachów stały Nie Sołectwo Niestachów
14 Szkoła Podstawowa im. Edmunda Niziurskiego w Słopcu, 86 Słopiec stały Nie Sołectwo Słopiec
1 Szkoła Podstawowa w Bęczkowie, 195 Bęczków stały Nie Bęczków, Podmąchocice
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedzynie, ul. Szkolna 6 Cedzyna stały Nie Cedzyna
3 Szkoła Podstawowa w Górnie, 82"a" Górno stały Tak Górno, Górno-Parcele, Krajno-Parcele
4 Szkoła Podstawowa w Krajnie, 153"a" Krajno Pierwsze stały Tak Krajno Pierwsze, Krajno-Zagórze, Krajno Drugie
5 Szkoła Podstawowa w Leszczynach, 33 Leszczyny stały Tak Leszczyny
6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radlinie, 86 Radlin stały Nie Radlin
7 Szkoła Podstawowa w Skorzeszycach, 165"b" Skorzeszyce stały Tak Skorzeszyce
8 Szkoła Podstawowa w Woli Jachowej, 136 Wola Jachowa stały Nie Wola Jachowa
1 Gminny Zespół Szkół w Łagowie, ul. Zapłotnia 1 Łagów stały Tak Sołectwo: Łagów
2 Gminny Zespół Szkół w Łagowie, ul. Zapłotnia 1 Łagów stały Tak Sołectwa: Małacentów, Płucki, Sędek, Złota Woda, Lechówek, Wola Łagowska, Wiśniowa, Zamkowa Wola
3 Szkoła Podstawowa w Starej Zbelutce, 14 Stara Zbelutka stały Tak Sołectwa: Stara Zbelutka, Sadków, Nowa Zbelutka, Melonek, Miejscowość : Ruda
4 Szkoła Podstawowa w Rudzie, 11 Ruda stały Nie Sołectwa: Duraczów, Nowy Staw, Gęsice, Winna
5 Szkoła Podstawowa w Czyżowie, 92 Czyżów stały Nie Sołectwo: Czyżów
6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piotrowie, 1 Piotrów stały Nie Sołectwo: Piotrów
1 Świetlica Wiejska w Lasocinie, 85 Lasocin stały Nie Sołectwa: Antonielów, Ewelinów, Lasocin
2 Świetlica Wiejska w Piotrowcu, ul. Wesoła 6 Piotrowiec stały Nie Sołectwa: Piotrowiec, Podewsie
3 Szkoła Podstawowa w Dobrzeszowie Filia w Sarbicach, 1 Sarbice Drugie stały Tak Sołectwa: Krężołek-Przegrody, Sarbice Pierwsze, Sarbice Drugie
4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie, ul. Strażacka 5 Łopuszno stały Nie Sołectwa: Czałczyn, Józefina, Olszówka, Wielebnów
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Łopusznie, ul. Strażacka 4 Łopuszno stały Tak Sołectwa: Łopuszno, Jasień, Rudniki
6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie Filia w Grabownicy, 14 Grabownica stały Nie Sołectwa: Czartoszowy, Jedle, Marianów, Eustachów, Grabownica
7 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Fanisławicach, 22 Fanisławice stały Tak Sołectwa: Fanisławice, Fanisławiczki
8 Szkoła Podstawowa w Dobrzeszowie, 70 Dobrzeszów stały Nie Sołectwa: Dobrzeszów, Nowek
9 Świetlica Wiejska w Snochowicach, ul. Łopuszańska 52 Snochowice stały Tak Sołectwo Snochowice
10 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Gnieździskach, 85 Gnieździska stały Tak Sołectwa: Gnieździska, Ruda Zajączkowska
1 Szkoła Podstawowa w Brzezinkach, 43 Brzezinki stały Nie Sołectwa: Barcza, Brzezinki
2 Centrum Edukacyjne Szklany Dom w Ciekotach, 76 Ciekoty stały Tak Sołectwa: Ciekoty, Mąchocice-Scholasteria
3 Świetlica Samorządowa w Dąbrowie, 55A Dąbrowa stały Tak Sołectwo Dąbrowa
4 Żłobek Samorządowy "Raj Maluszka" w Domaszowicach, 205A Domaszowice stały Tak Sołectwo Domaszowice
5 Była Szkoła Podstawowa w Masłowie Drugim, ul. Krajobrazowa 55 Masłów Drugi stały Nie Sołectwa: Masłów Drugi, Dolina Marczakowa
6 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Masłowie Pierwszym, ul. Jana Pawła II 1 Masłów Pierwszy stały Tak Sołectwo Masłów Pierwszy
7 Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Kapitulnych, ul. Szkolna 27 Mąchocice Kapitulne stały Nie Sołectwo Mąchocice Kapitulne
8 Świetlica Samorządowa w Wiśniówce, 17 Wiśniówka stały Nie Sołectwo Wiśniówka
9 Dom Ludowy w Woli Kopcowej, ul. Świętokrzyska 86 Wola Kopcowa stały Tak Sołectwo Wola Kopcowa
1 Remiza OSP Miedziana Góra, ul. Urzędnicza 10 Miedziana Góra stały Tak Część Sołectwa Miedziana Góra ulice: Akacjowa, Bratkowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kamienna, Liliowa, Różana, Rudna, Śliska, Tumlińska, Urzędnicza, Wrzosowa, Kielecka, Ks. Nachtmana, Łódzka, Malachitowa, Słoneczna, Spokojna, Świętej Barbary, Wesoła, Wspólna, Zagórska, Źródłowa.
2 Centrum Kulturalno Sportowe Kostomłoty Pierwsze, ul. Podmiejska 142 Kostomłoty Pierwsze stały Tak Sołectwo: Kostomłoty Pierwsze
3 Zespół Szkół Kostomłoty Drugie, ul. Kielecka 9 Kostomłoty Drugie stały Nie Sołectwo: Kostomłoty Drugie
4 Gimnazjum Ćmińsk, ul. Świętokrzyska 61 Ćmińsk stały Nie Sołectwa: Ćmińsk Rządowy, Przyjmo
5 Szkoła Podstawowa Ćmińsk, ul. Świętokrzyska 61 Ćmińsk stały Tak Sołectwa: Bobrza, Porzecze, Ćmińsk Kościelny
6 Świetlica Wiejska Tumlin-Wykień, 40 Tumlin-Wykień stały Tak Sołectwo: Tumlin-Wykień
7 Szkoła Podstawowa w Kostomłotach Drugich, ul. Kielecka 9 Miedziana Góra stały Nie Część Sołectwa Miedziana Góra ulice: Dewońska, Dolomitowa, Galenowa, Górnicza, Herby, Jurajska, Kwarcowa, Ławęczna, Łazy, Mineralna, Pirytowa, Skalista. Sołectwo Ciosowa
1 Szkoła Podstawowa w Cierchach, 1 Cierchy stały Nie sołectwa: Cierchy, Pępice
2 Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach, 1 Stachura stały Nie sołectwo: Malmurzyn
3 Szkoła Podstawowa w Grzymałkowie, ul. Świętokrzyska 22 Grzymałków stały Tak sołectwa: Borki, Gliniany Las, Grzymałków, Mokry Bór, Pałęgi Skoki, Straszów, Zachybie
4 Szkoła Podstawowa w Mniowie, ul. Centralna 11 Mniów stały Tak sołectwa: Mniów, Przełom, Węgrzynów
5 Szkoła Podstawowa w Rogowicach, 123 Rogowice stały Tak sołectwa: Podchyby, Rogowice, Serbinów
6 Szkoła Podstawowa w Zaborowicach, 160 Zaborowice stały Tak sołectwa: Baran, Pieradła, Zaborowice, Lisie Jamy
7 Świetlica Wiejska w Wólce Kłuckiej, 157 Wólka Kłucka stały Nie sołectwo: Wólka Kłucka
1 Samorządowe Centrum Kultury w Morawicy, ul. Spacerowa 7 Morawica stały Tak Sołectwo: Morawica Sołectwa: Łabędziów, Bieleckie Młyny
2 Szkoła Podstawowa w Bilczy, ul. Szkolna 2 Bilcza stały Tak Sołectwo: Bilcza, ulice : Żeromskiego, Szkolna, Podmiejska, Kielecka, Jawornia, Agrestowa, Bażantowa, Jeżynowa, Borówkowa, Bukowa, Cisowa, Cyprysowa, Czeremchy, Jana Pawła II, Jaskółcza, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Osiedlowa, Poziomkowa, Rogatka, Słoneczna, Sokola, Wrzosowa, Zacisze, Źródlana, Żurawinowa, Barytowa, Bazaltowa, Brylantowa, Granitowa, Bursztynowa, Dębowa, Dolomitowa, Jesionowa, Kalcytowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Kredowa, Krokusowa, Krótka, Liliowa, Lipowa, Mała, Marmurowa, Modrzewiowa, Podgórze, Różana, Rubinowa, Skalna, Spacerowa, Topolowa, Wierzbowa, Tulipanowa, Osikowa, Alabastrowa, Szafirowa, Ametystowa, Kwarcytowa, Kryształowa, Koralowa, Krzemieniowa, Żwirowa, Brzozowa, Fabryczna, Jesienna, Letnia, Sezamkowa, Turkusowa, Wiosenna.
3 Remiza OSP w Radomicach I, ul. Prosta 98 Radomice stały Nie Sołectwa: Radomice I, Radomice II
4 Szkoła Podstawowa w Obicach, ul. Szkolna 18 Obice stały Tak Sołectwa: Obice, Drochów Dolny, Drochów Górny
5 Szkoła Podstawowa w Dębskiej Woli, 146 Dębska Wola stały Nie Sołectwa: Dębska Wola, Chmielowice, Kawczyn, Zbrza, Chałupki
6 Szkoła Podstawowa w Brzezinach, ul. Szkolna 1 Brzeziny stały Nie Sołectwa: Brzeziny, Nida, Podwole
7 Szkoła Podstawowa w Lisowie, ul. Szkolna 8 Lisów stały Tak Sołectwa: Lisów, Brudzów, Zaborze
8 Hala Sportowa "BILCZA", ul. Szkolna 1 Bilcza stały Tak Sołectwo: Bilcza, ulice: Zastawie, Księdza Ściegiennego, Leśna, Rolnicza, Pogodna Sołectwa: Dyminy, Kuby-Młyny, Piaseczna Górka
9 Szkoła Podstawowa w Woli Morawickiej, ul. Podemłynie 1 Wola Morawicka stały Nie Sołectwo: Wola Morawicka
10 Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, ul. Spacerowa 5 Morawica szpital Nie Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy
11 Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, ul. Kusocińskiego 59 Kielce szpital Nie Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy/Kielce
12 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy, ul. Osikowa 4 Bilcza szpital Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy
1 Szkoła Podstawowa w Nowej Słupi, ul. Szkolna 10 Nowa Słupia stały Tak Baszowice, Hucisko, Nowa Słupia, Święty Krzyż
2 Szkoła Podstawowa w Mirocicach, 45a Mirocice stały Nie Mirocice
3 Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Centrum Edukacyjne w Milanowskiej Wólce, 18a Milanowska Wólka stały Tak Bartoszowiny, Dębniak, Milanowska Wólka, Paprocice, Trzcianka
4 Szkoła Podstawowa w Jeziorku, 123a Jeziorko stały Tak Dębno, Jeziorko
5 Zespół Szkół w Rudkach, ul. Szkolna 2 Rudki stały Tak Rudki, Serwis, Sosnówka
6 Szkoła Podstawowa w Pokrzywiance, 33 Pokrzywianka stały Nie Cząstków, Pokrzywianka, Skały, Włochy
7 Szkoła Podstawowa w Starej Słupi, 78 Stara Słupia stały Nie Stara Słupia
8 Szkoła Podstawowa w Jeleniowie, 85 Jeleniów stały Nie Jeleniów
1 Centrum Kultury w Piekoszowie, ul. Kolejowa 2 Piekoszów stały Nie część Sołectwa Piekoszów, ulice: Agrestowa, Akacjowa, Basztowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Chabrowa, Czarnowska blok nr 1, Częstochowska od nr 56 do końca, gen. Władysława Sikorskiego, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Królewska, Książęca, Lawendowa, Leśna, Pałacowa, Poziomkowa, Mikołaja Reja, Rycerska, Henryka Sienkiewicza, Sosnowa, Strażacka, Szkolna, (Stara Wola –przysiółek wsi Piekoszów), Wincentego Witosa, Wolności od nr 19 do nr 25 nieparzyste i od nr 26 do końca, Stefana Żeromskiego
2 Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie, ul. Częstochowska 66 Piekoszów stały Tak część Sołectwa Piekoszów, ulice: Czarnowska od nr 2 do końca, Częstochowska od nr 1 do nr 55, Lipowa, Ogrodowa, Pogodna, Przemysłowa, Widokowa, Wiosenna, Wspólna, Zgody
3 Remiza OSP w Piekoszowie, ul. Częstochowska 85A Piekoszów stały Tak część Sołectwa Piekoszów, ulice: Chęcińska, Kolejowa, Kryształowa, Słoneczna, Wolności od nr 1 do nr 18, Wolności od nr 20 do nr 24 parzyste, sołectwo: Łaziska
4 Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni (siedziba Gimnazjum), 93 Jaworznia stały Nie część Sołectwa Jaworznia: od nr 1 do nr 76B (Gniewce)
5 Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni (siedziba Szkoły Podstawowej), 93 Jaworznia stały Nie część Sołectwa Jaworznia: od nr 77 do końca (Zagórze)
6 Szkoła Podstawowa w Brynicy, 144A Brynica stały Tak Sołectwo: Brynica
7 Szkoła Podstawowa w Łosieniu, 1 Łosień stały Tak Sołectwa: Łosienek, Łosień, Łubno
8 Szkoła Podstawowa w Zajączkowie, 86 Zajączków stały Nie Sołectwa: Wesoła (Młynki, Wierna Rzeka), Zajączków
9 Szkoła Podstawowa w Rykoszynie, ul. Świętokrzyska 112 Rykoszyn stały Nie Sołectwa: Gałęzice, Rykoszyn
10 Świetlica Wiejska w Szczukowicach, 176A Szczukowice stały Tak Sołectwa: Szczukowskie Górki, Szczukowice
11 Zespół Oświatowych Placówek Integracyjnych w Micigoździe, ul. Częstochowska 21 Micigózd stały Tak Sołectwo: Micigózd
12 Świetlica Wiejska w Wincentowie, 66B Wincentów stały Tak Sołectwo: Wincentów (Wincentów-Zręby)
13 Żłobek Gminny w Piekoszowie, ul. Czarnowska 54 Piekoszów stały Tak Sołectwo: Podzamcze (Julianów)
14 Budynek Klubu Sportowego w Skałce, Osiedle 3A Skałka stały Nie Sołectwa: Bławatków, Jeżynów (Lasek), Lesica, Skałka
15 Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni (siedziba Przedszola), 93 Jaworznia stały Nie Sołectwo: Janów
16 Dom Dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie, ul. Czarnowska 2a Piekoszów dom pomocy społecznej Nie Dom Dla Niepełnosprawnych
1 Urząd Gminy Pierzchnica, ul. Urzędnicza 6 Pierzchnica stały Nie sołectwa: Holendry, Ujny, Osiny, Pierzchnianka
2 Szkoła Podstawowa w Drugni, 28 Drugnia stały Tak sołectwa: Drugnia, Drugnia Rządowa, Podstoła, Wierzbie, Strojnów
3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Skrzelczycach, 104 Skrzelczyce stały Nie sołectwa: Brody, Górki, Skrzelczyce
4 Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 Pierzchnica stały Tak sołectwa: Pierzchnica
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Gumienicach, 17 Gumienice stały Tak sołectwo: Gumienice, Maleszowa, Podlesie, Straszniów Gumienicki
6 Dom Seniora im. Sue Ryder, ul. Szkolna 36 Pierzchnica dom pomocy społecznej Nie Dom Seniora im. Sue Ryder
7 Dom Pomocy Społecznej w Osinach, 54B Osiny dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Osinach, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
1 Szkoła Podstawowa, 86 A Bardo stały Tak Sołectwa: Bardo, Wola Wąkopna
2 Świetlica Wiejska, 27 A Celiny stały Tak Sołectwa: Celiny, Głuchów, Głuchów-Lasy, Korzenno, Papiernia, Smyków
3 Szkoła Podstawowa, 63 Ociesęki stały Nie Sołectwa: Ociesęki, Wólka Pokłonna
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Jana Sienieńskiego 20 Raków stały Tak Sołectwa: Jamno, Dębno, Drogowle, Mędrów, Pągowiec, Raków, ulice: Jana Sienieńskiego, Kościelna, Młyńska, Górki (1 - 6), Targowa, Nowy Rynek, Kolejowa, Osiedle 70 - Lecia Niepodległości, Stodolna
5 Szkoła Podstawowa, 42 B Szumsko stały Nie Sołectwa: Szumsko, Radostów, Szumsko-Kolonia, Rakówka, Pułaczów
6 Świetlica Wiejska, 68 Nowa Huta stały Nie Sołectwa: Nowa Huta, Koziel
7 Remiza OSP, 59A Chańcza stały Nie Sołectwo: Chańcza
8 Świetlica Wiejska, 91 Życiny stały Tak Sołectwo: Życiny
9 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Jana Sienieńskiego 20 Raków stały Tak Sołectwa: Raków, ulice: Antoniowska, Bardzka, Górki nr (7 - 23), Tadeusza Kościuszki, Leśna, Listopadowa, Łagowska, Ogrodowa, Plac Wolności, Buźniczna, Podole, Klasztorna, 400 - Lecia Rakowa, Jana Chicińskiego
10 Dom Wiejski, 37 Szumsko stały Nie Sołectwa: Lipiny, Rembów, Zalesie
1 Świetlica w Szewcach, ul. Dewońska 91 Szewce stały Tak Sołectwo: Szewce-Zawada
2 Gminna Biblioteka Publiczna w Nowinach, ul. Białe Zagłębie 25 Nowiny stały Tak część sołectwa: ZGÓRSKO-ZAGRODY w tym: Część miejscowości Zgórsko: Akacjowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jesienna, Klonowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Ogrodowa, Osiedle pod Lasem, Wrzosowa, Zacisze Część miejscowości Zgórsko: 29 do końca, Cedrowa, Cicha, Cyprysowa, Leśna, Wiosenna
3 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach, ul. Gimnazjalna 1 Nowiny stały Tak Część sołectwa Zgórsko-Zagrody w tym: Część miejscowości Zgórsko: 1 - 27 nieparzyste, Azaliowa, Berberysowa, Jaśminowa, Kalinowa, Magnoliowa, Malinowa, Różana, Salonowa, Słoneczna, Szewska Miejscowość: Zagrody Miejscowość: Słowik
4 Samorządowe Przedszkole w Nowinach, ul. Parkowa 11 Nowiny stały Tak Część Nowin w tym: Miejscowość: Nowiny: Cementowa, Gimnazjalna, Parkowa, Perłowa, Przemysłowa, Składowa, Zakładowa Miejscowość: Trzcianki Miejscowość: Nowiny: Białe Zagłębie 4, 6, 8, 10, 12, 1 4, 16
5 Szkoła Podstawowa w Nowinach, ul. Białe Zagłębie 21 Nowiny stały Tak Część Nowin w tym: Miejscowość: Nowiny: Białe Zagłębie 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, Szkolna
6 Zespół Placówek Oświatowych w Bolechowicach, 10 Bolechowice stały Tak Sołectwo: Bolechowice Sołectwo: Wola Murowana
7 Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali, 51B Kowala stały Tak Sołectwo: Kowala Kolonia: Sitkówka
1 Szkoła Podstawowa w Oblęgorku, ul. Gimnazjalna 15 Oblęgorek stały Nie Sołectwa: Oblęgorek, Oblęgór
2 Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie, ul. Żeromskiego 16 Strawczyn stały Tak Sołectwa: Hucisko, Niedźwiedź, Strawczyn
3 Szkoła Podstawowa w Rudzie Strawczyńskiej, 4 Ruda Strawczyńska stały Nie Sołectwa: Małogoskie (Akwizgran), Kuźniaki, Ruda Strawczyńska
4 Szkoła Podstawowa w Korczynie, 101 Korczyn stały Tak Sołectwo: Korczyn
5 Szkoła Podstawowa w Chełmcach, ul. Kościelna 51 Chełmce stały Nie Sołectwo: Chełmce (Bugaj)
6 Szkoła Podstawowa w Promniku, ul. Szkolna 10 Promnik stały Tak Sołectwo: Promnik
7 Świetlica środowiskowa w Strawczynku, ul. Wojewódzka 39 Strawczynek stały Tak Sołectwo: Strawczynek
1 Urząd Gminy w Zagnańsku, ul. Spacerowa 8 Zagnańsk stały Tak sołectwo Bartków
2 Zespół Szkoły Podstawowej Nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku, ul. Turystyczna 59 Zagnańsk stały Tak sołectwo Zagnańsk
3 Świetlica w Jaworzach, ul. Bursztynowa 9 Jaworze stały Tak sołectwa: Chrusty, Jaworze
4 Szkoła Podstawowa w Kajetanowie, 1 Zabłocie stały Nie sołectwa: Gruszka, Kajetanów
5 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Samsonowie, 24 Samsonów stały Nie sołectwa: Janaszów, Samsonów
6 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Tumlinie, ul. Grodowa 2 Tumlin-Węgle stały Tak sołectwo Tumlin
7 Budynek Gminny w Szałasie, 1A Szałas stały Nie sołectwa: Długojów, Szałas
8 Budynek Gminny w Umrze, 76 Umer stały Tak sołectwa: Kołomań, Umer
9 Budynek Gminny w Zachełmiu, 1 Zachełmie stały Nie sołectwa: Lekomin, Zachełmie
10 Zespół Szkół Leśnych w Zagnańsku, ul. Spacerowa 4 Zagnańsk stały Nie sołectwo Kaniów
11 Budynek Gminny w Belnie, 143 Belno stały Tak sołectwo Belno

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Łopuszno, Mniów, Strawczyn 4 23 366 6 33
0.0000020000Nr 2 Piekoszów, Chęciny, Sitkówka-Nowiny 5 31 704 6 39
0.0000030000Nr 3 Miedziana Góra, Zagnańsk, Masłów 5 28 548 6 38
0.0000040000Nr 4 Bodzentyn, Górno 4 20 720 6 33
0.0000050000Nr 5 Nowa Słupia, Bieliny, Łagów 4 21 771 6 32
0.0000060000Nr 6 Daleszyce, Morawica 4 26 273 6 35
0.0000070000Nr 7 Raków, Pierzchnica, Chmielnik 3 17 879 6 29
Podsumowanie 29 170 261 42 239

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 7 7 6 6 6 5 43
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 5 5 5 4 4 6 5 34
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 5 7 7 6 6 6 5 42
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 5 6 5 5 5 6 4 36
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 7 7 6 6 6 5 43
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY KWW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY 6 7 7 6 5 5 5 41

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 23 405 15 298 15 299 65.37% 0.06537
14 542 95.05% 0.09505
Tak
2 31 414 18 293 18 282 58.20% 0.0582
17 316 94.72% 0.09472
Tak
3 28 569 17 371 17 347 60.72% 0.06072
16 531 95.30% 0.0953
Tak
4 20 738 12 676 12 666 61.08% 0.06108
11 977 94.56% 0.09456
Tak
5 21 775 12 504 12 488 57.35% 0.05735
11 675 93.49% 0.09349
Tak
6 25 580 14 740 14 722 57.55% 0.05755
13 996 95.07% 0.09507
Tak
7 17 749 10 418 10 412 58.66% 0.05866
9 794 94.06% 0.09406
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 25 506 43 26.62% 0.02662
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 215 34 6.49% 0.00649
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 7 003 42 7.31% 0.00731
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 440 36 4.63% 0.00463
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 40 235 43 41.99% 0.04199
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY 12 432 41 12.97% 0.01297

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 25 506 43 9 26.62% 0.02662
Tak
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 6 215 34 0 6.49% 0.00649
Nie
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 7 003 42 0 7.31% 0.00731
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 4 440 36 0 4.63% 0.00463
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 40 235 43 16 41.99% 0.04199
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY 12 432 41 4 12.97% 0.01297
Tak

Rada Powiatu w Kielcach - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 PACAK Stefan 1 271 8.74% 0.00874
Tak
1 2 2 JABŁOŃSKA Monika Agata 1 183 8.14% 0.00814
Nie
1 2 3 SMOLARCZYK Krzysztof Sławomir 1 531 10.53% 0.01053
Tak
1 2 4 IWANEK Stanisław Krystian 365 2.51% 0.00251
Nie
1 2 5 FRYDRYCH Barbara 39 0.27% 0.00027
Nie
1 2 6 PASIERBEK Agnieszka Renata 552 3.80% 0.0038
Nie
1 4 1 BARAŃSKI Jacek Piotr 649 4.46% 0.00446
Nie
1 4 2 ARMATA Barbara Lucyna 122 0.84% 0.00084
Nie
1 4 3 BARTOSIK Henryka 132 0.91% 0.00091
Nie
1 4 4 SZYSZKA Łukasz 107 0.74% 0.00074
Nie
1 4 5 TRZEBIŃSKI Dariusz 201 1.38% 0.00138
Nie
1 5 1 PAPIERZ Anna 271 1.86% 0.00186
Nie
1 5 2 KASZUBA Mirosław 18 0.12% 0.00012
Nie
1 5 3 PIĘTA Paweł Krzysztof 32 0.22% 0.00022
Nie
1 5 4 LAMCZYK Marika Agata 35 0.24% 0.00024
Nie
1 5 5 CIESIELSKI Robert Jarosław 48 0.33% 0.00033
Nie
1 8 1 KACZOR Ewa Anna 151 1.04% 0.00104
Nie
1 8 2 JANUS Krzysztof 71 0.49% 0.00049
Nie
1 8 3 TOKAR Elżbieta Sabina 14 0.10% 0.0001
Nie
1 8 4 CEDRO Jan 52 0.36% 0.00036
Nie
1 8 5 CUDAK Aneta 48 0.33% 0.00033
Nie
1 10 1 SOBOŃ Krzysztof Aleksander 1 704 11.72% 0.01172
Tak
1 10 2 WOŹNIAK Łukasz Paweł 1 862 12.80% 0.0128
Tak
1 10 3 KOLUS Barbara Irena 867 5.96% 0.00596
Nie
1 10 4 PRĘDOTA-GAD Agnieszka Barbara 895 6.15% 0.00615
Nie
1 10 5 PIOTROWSKA Franciszka 137 0.94% 0.00094
Nie
1 10 6 ŚWIERCZYŃSKI Leonard Stanisław 1 162 7.99% 0.00799
Nie
1 14 1 PALACZ Zbigniew Ryszard 518 3.56% 0.00356
Nie
1 14 2 WUDARCZYK Kamil 116 0.80% 0.0008
Nie
1 14 3 BERNAT Marcin Tadeusz 114 0.78% 0.00078
Nie
1 14 4 WASIK Ewelina Paulina 37 0.25% 0.00025
Nie
1 14 5 KOZAK Iwona 93 0.64% 0.00064
Nie
1 14 6 KUKULSKA Beata Irena 145 1.00% 0.001
Nie
2 2 1 JANUS Zenon 1 052 6.08% 0.00608
Tak
2 2 2 DUDEK Elżbieta Anna 649 3.75% 0.00375
Nie
2 2 3 KOWALCZYK Bogumiła Henryka 688 3.97% 0.00397
Nie
2 2 4 PRĘDOTA Paweł Piotr 350 2.02% 0.00202
Nie
2 2 5 ZIENTAL Beata Anna 221 1.28% 0.00128
Nie
2 2 6 BIELECKI Dariusz Artur 200 1.16% 0.00116
Nie
2 2 7 ŚMIECH Alicja 323 1.87% 0.00187
Nie
2 4 1 FELDMAN Michał Roman 521 3.01% 0.00301
Nie
2 4 2 DOMAŃSKA-MUCHA Monika Sylwia 238 1.37% 0.00137
Nie
2 4 3 KWAS Jolanta Dorota 104 0.60% 0.0006
Nie
2 4 4 STEFAŃSKI Damian Rafał 89 0.51% 0.00051
Nie
2 4 5 MNOYAN Avetis 291 1.68% 0.00168
Nie
2 5 1 BARWINEK Ryszard 552 3.19% 0.00319
Nie
2 5 2 CHABIK Bogdan Józef 606 3.50% 0.0035
Nie
2 5 3 KOTWICA-SZYMKIEWICZ Iwona Karolina 518 2.99% 0.00299
Nie
2 5 4 ŚWIERCZ Stanisław 291 1.68% 0.00168
Nie
2 5 5 ADAMCZYK Maria 79 0.46% 0.00046
Nie
2 5 6 ŚWIEBODA Mariola Bogumiła 70 0.40% 0.0004
Nie
2 5 7 KOWALCZYK Urszula Marta 85 0.49% 0.00049
Nie
2 8 1 BANASIK Edyta Anna 349 2.02% 0.00202
Nie
2 8 2 MATACHOWSKA Urszula Anna 134 0.77% 0.00077
Nie
2 8 3 DUDZIC Krzysztof Mateusz 84 0.49% 0.00049
Nie
2 8 4 KWIECIEŃ Sylwester 105 0.61% 0.00061
Nie
2 8 5 BANACH Agnieszka Anna 88 0.51% 0.00051
Nie
2 8 6 SKOWRON Gabriel Marian 62 0.36% 0.00036
Nie
2 10 1 MAJCHER Cezary Hubert 2 119 12.24% 0.01224
Tak
2 10 2 WAJNBERGER Marianna Jadwiga 644 3.72% 0.00372
Nie
2 10 3 KASPRZYK Sylwester 1 720 9.93% 0.00993
Tak
2 10 4 GRUSZCZYŃSKI Tomasz 1 192 6.88% 0.00688
Tak
2 10 5 PIĘTA Katarzyna Anna 466 2.69% 0.00269
Nie
2 10 6 DROGOSZ Renata Agnieszka 338 1.95% 0.00195
Nie
2 10 7 WOJTYŚ Anna Zofia 735 4.24% 0.00424
Nie
2 14 1 BOROWSKI Andrzej Piotr 826 4.77% 0.00477
Tak
2 14 2 BROLA Paweł Piotr 726 4.19% 0.00419
Nie
2 14 3 BEM-KOZIEŁ Kornelia Sabina 166 0.96% 0.00096
Nie
2 14 4 DREJ Marcin Michał 212 1.22% 0.00122
Nie
2 14 5 DZIOPA Anna Renata 103 0.59% 0.00059
Nie
2 14 6 KOZIEŁ Monika Agnieszka 77 0.44% 0.00044
Nie
2 14 7 PINDA Sylwia 243 1.40% 0.0014
Nie
3 2 1 ZAPAŁA Zdzisław Jerzy 911 5.51% 0.00551
Tak
3 2 2 ZAGDAŃSKI Zbigniew Daniel 719 4.35% 0.00435
Nie
3 2 3 BAWÓŁ Andrzej Marek 374 2.26% 0.00226
Nie
3 2 4 CEDRO Aniela 415 2.51% 0.00251
Nie
3 2 5 GRUDZIECKA Grażyna 87 0.53% 0.00053
Nie
3 2 6 CIOŁAK Anna Maria 267 1.62% 0.00162
Nie
3 2 7 WITECKI Tomasz Marek 302 1.83% 0.00183
Nie
3 4 1 ZACHARIASZ Karol Łukasz 557 3.37% 0.00337
Nie
3 4 2 WAWRZEŃCZYK Klaudia Kinga 241 1.46% 0.00146
Nie
3 4 3 WASZAK Jakub Jan 117 0.71% 0.00071
Nie
3 4 4 KULIŃSKA Iwona Maria 108 0.65% 0.00065
Nie
3 4 5 SOCHACZ Kinga Paulina 103 0.62% 0.00062
Nie
3 5 1 ZARZYCKI Marian 859 5.20% 0.0052
Nie
3 5 2 DOMAGAŁA Sara Elżbieta 151 0.91% 0.00091
Nie
3 5 3 DĄBROWSKA Agnieszka Anna 59 0.36% 0.00036
Nie
3 5 4 KRÓL Tomasz Tadeusz 112 0.68% 0.00068
Nie
3 5 5 NAPOROWSKA Agnieszka 44 0.27% 0.00027
Nie
3 5 6 ZAPAŁA Maciej 73 0.44% 0.00044
Nie
3 5 7 JACEWICZ Władysław Karol 274 1.66% 0.00166
Nie
3 8 1 SKÓRA Jacek Józef 277 1.68% 0.00168
Nie
3 8 2 STĘPIEŃ Gabriel Andrzej 121 0.73% 0.00073
Nie
3 8 3 SEWERZYŃSKA Sylwia Lidia 92 0.56% 0.00056
Nie
3 8 4 CEDRO Natalia Leokadia 146 0.88% 0.00088
Nie
3 8 5 SKOWRON Martyna Gabriela 88 0.53% 0.00053
Nie
3 10 1 GĘBSKI Mirosław Jerzy 2 359 14.27% 0.01427
Tak
3 10 2 POPIEL Małgorzata Danuta 1 506 9.11% 0.00911
Tak
3 10 3 PIWKO Grzegorz Adam 458 2.77% 0.00277
Nie
3 10 4 MOĆKO Marzanna Izabela 733 4.43% 0.00443
Nie
3 10 5 KORBA Jolanta Małgorzata 570 3.45% 0.00345
Nie
3 10 6 DZIEWIĘCKI Andrzej 140 0.85% 0.00085
Nie
3 10 7 PIASECKI Kamil 1 391 8.41% 0.00841
Tak
3 14 1 KASZUBA Robert 1 353 8.18% 0.00818
Tak
3 14 2 HARABIN Marek 184 1.11% 0.00111
Nie
3 14 3 KRÓL Grzegorz 645 3.90% 0.0039
Nie
3 14 4 SURGIEL-BOROWIEC Magdalena Dorota 101 0.61% 0.00061
Nie
3 14 5 ŚLEWA Elżbieta Małgorzata 441 2.67% 0.00267
Nie
3 14 6 CZAPLA Izabela Magdalena 58 0.35% 0.00035
Nie
3 14 7 ZAWADA Michał Jan 95 0.57% 0.00057
Nie
4 2 1 SZCZEPAŃCZYK Józef 676 5.64% 0.00564
Tak
4 2 2 ŻEBROWSKI Adam 562 4.69% 0.00469
Nie
4 2 3 SKRZECZYNA Danuta Dorota 340 2.84% 0.00284
Nie
4 2 4 STĘPIEŃ Małgorzata 265 2.21% 0.00221
Nie
4 2 5 TUSIEŃ Małgorzata 324 2.71% 0.00271
Nie
4 2 6 KALETA Tadeusz 241 2.01% 0.00201
Nie
4 4 1 PINDRAL Łukasz Mateusz 289 2.41% 0.00241
Nie
4 4 2 SZYDA Wojciech Henryk 186 1.55% 0.00155
Nie
4 4 3 WOLSKA Beata Martyna 92 0.77% 0.00077
Nie
4 4 4 LESIOWSKA Renata 41 0.34% 0.00034
Nie
4 5 1 MAŃKUS Ryszard 432 3.61% 0.00361
Nie
4 5 2 HARABIN Grzegorz 170 1.42% 0.00142
Nie
4 5 3 ŻÓŁTKOWSKA Anna 144 1.20% 0.0012
Nie
4 5 4 KRZYSIEK Jolanta Anna 142 1.19% 0.00119
Nie
4 5 5 GRZEGOLEC Magdalena 27 0.23% 0.00023
Nie
4 5 6 CIEPIELA Grzegorz Mariusz 498 4.16% 0.00416
Nie
4 8 1 ZDOLIŃSKI Piotr Grzegorz 381 3.18% 0.00318
Nie
4 8 2 WZOREK Jarosław Paweł 62 0.52% 0.00052
Nie
4 8 3 TYLKOWSKA Wanda 12 0.10% 0.0001
Nie
4 8 4 STĘPIEŃ Janina 24 0.20% 0.0002
Nie
4 8 5 CEDRO Grażyna Małgorzata 58 0.48% 0.00048
Nie
4 10 1 MICHALSKI Andrzej 1 622 13.54% 0.01354
Tak
4 10 2 OPOZDA Piotr Wiesław 891 7.44% 0.00744
Nie
4 10 3 MACHUL Emil Piotr 936 7.81% 0.00781
Tak
4 10 4 MIAZGA Magdalena Maria 506 4.22% 0.00422
Nie
4 10 5 FIGURA Ewelina 169 1.41% 0.00141
Nie
4 10 6 JĘDRZEJCZYK Mieczysława Józefa 181 1.51% 0.00151
Nie
4 14 1 JAROSIŃSKI Andrzej 867 7.24% 0.00724
Tak
4 14 2 KRÓLICKI Jarosław 384 3.21% 0.00321
Nie
4 14 3 KÓZKA Wojciech 577 4.82% 0.00482
Nie
4 14 4 SZLUFIK Teresa Agnieszka 322 2.69% 0.00269
Nie
4 14 5 SZCZUREK Katarzyna Lidia 413 3.45% 0.00345
Nie
4 14 6 PIOTROWSKA Diana Dorota 143 1.19% 0.00119
Nie
5 2 1 GIERADA Bogdan Kazimierz 1 421 12.17% 0.01217
Tak
5 2 2 ŻEBROWSKA Danuta Irena 1 033 8.85% 0.00885
Tak
5 2 3 NOWAKOWSKI Marek Piotr 143 1.22% 0.00122
Nie
5 2 4 GADOWSKA Jolanta 156 1.34% 0.00134
Nie
5 2 5 GAŁKA Wiesław Jerzy 576 4.93% 0.00493
Nie
5 2 6 ŁUBEK Anna Magdalena 1 023 8.76% 0.00876
Nie
5 4 1 SKUZA Ewa Agnieszka 155 1.33% 0.00133
Nie
5 4 2 KOWALCZYK Edyta Ewa 74 0.63% 0.00063
Nie
5 4 3 SITARZ Marek 51 0.44% 0.00044
Nie
5 4 4 JANASZEK Janusz 8 0.07% 7.0E-5
Nie
5 5 1 CHROBOT Jarosław 421 3.61% 0.00361
Nie
5 5 2 BERA Henryk 29 0.25% 0.00025
Nie
5 5 3 KOT Dariusz 25 0.21% 0.00021
Nie
5 5 4 ZELIASZ Aleksandra Danuta 79 0.68% 0.00068
Nie
5 5 5 GRZEGOLEC Kamila Maria 18 0.15% 0.00015
Nie
5 5 6 KOSZTOWNIAK Rozalia 33 0.28% 0.00028
Nie
5 8 1 NIEZGODA Danuta Halina 180 1.54% 0.00154
Nie
5 8 2 SKOWRON Maciej Paweł 70 0.60% 0.0006
Nie
5 8 3 CEDRO Karol Mikołaj 37 0.32% 0.00032
Nie
5 8 4 STĘPIEŃ Emilia Elżbieta 35 0.30% 0.0003
Nie
5 8 5 KRUK Dariusz Tomasz 32 0.27% 0.00027
Nie
5 10 1 BĄK Stefan Piotr 1 908 16.34% 0.01634
Tak
5 10 2 BOZOWSKI Andrzej 762 6.53% 0.00653
Nie
5 10 3 RZEPKA Joanna Karolina 613 5.25% 0.00525
Nie
5 10 4 SAŁATA Agata Ewa 1 138 9.75% 0.00975
Tak
5 10 5 JADWIŻYC Krystyna Zofia 152 1.30% 0.0013
Nie
5 10 6 DUDZIC Zdzisław 1 111 9.52% 0.00952
Nie
5 14 1 WIĄCEK Jan 247 2.12% 0.00212
Nie
5 14 2 IWAN Władysław Edward 58 0.50% 0.0005
Nie
5 14 3 WASIK Wiesława Agata 15 0.13% 0.00013
Nie
5 14 4 GRABDA Weronika Sandra 9 0.08% 8.0E-5
Nie
5 14 5 WOJDA Anna 63 0.54% 0.00054
Nie
6 2 1 GODOWSKI Michał 1 905 13.61% 0.01361
Tak
6 2 2 CEDRO Jan Lech 1 098 7.85% 0.00785
Nie
6 2 3 STELMACH Andrzej 275 1.96% 0.00196
Nie
6 2 4 STAŃKO Katarzyna Urszula 278 1.99% 0.00199
Nie
6 2 5 TURAS Ewa 190 1.36% 0.00136
Nie
6 2 6 MAZURCZAK Karolina Dorota 257 1.84% 0.00184
Nie
6 4 1 ŚWIT Grzegorz Sławomir 970 6.93% 0.00693
Nie
6 4 2 KIELASIŃSKI Hubert Piotr 90 0.64% 0.00064
Nie
6 4 3 KOMISARCZYK Katarzyna Patrycja 89 0.64% 0.00064
Nie
6 4 4 PELIKANT Anna Teodora 34 0.24% 0.00024
Nie
6 4 5 SKARBEK Przemysław Cyprian 31 0.22% 0.00022
Nie
6 4 6 SZEWCZYK Katarzyna Bożena 76 0.54% 0.00054
Nie
6 5 1 KOWALSKI Stanisław 143 1.02% 0.00102
Nie
6 5 2 GAJEK Anna Mariola 68 0.49% 0.00049
Nie
6 5 3 BUGAJSKA Halina Joanna 29 0.21% 0.00021
Nie
6 5 4 WYLAZOWSKA Jadwiga Lucyna 12 0.09% 9.0E-5
Nie
6 5 5 TRZPIOT Grzegorz Stanisław 16 0.11% 0.00011
Nie
6 5 6 WOJDA Rafał Tomasz 45 0.32% 0.00032
Nie
6 8 1 FURMANEK Wojciech Zdzisław 673 4.81% 0.00481
Nie
6 8 2 KRUK Zofia Teresa 196 1.40% 0.0014
Nie
6 8 3 STELMACH Marcin Stanisław 42 0.30% 0.0003
Nie
6 8 4 OLCHAWA Marzena Magdalena 30 0.21% 0.00021
Nie
6 8 5 ADAMIEC Kacper 148 1.06% 0.00106
Nie
6 8 6 OSZCZEPALSKA Monika Katarzyna 53 0.38% 0.00038
Nie
6 10 1 PLEBAN Tomasz Władysław 1 800 12.86% 0.01286
Tak
6 10 2 KUZIA Jacek Andrzej 1 447 10.34% 0.01034
Tak
6 10 3 DZIEWIĘCKA Ewelina Agnieszka 639 4.57% 0.00457
Nie
6 10 4 PRĘDOTKA Edyta Wiesława 331 2.36% 0.00236
Nie
6 10 5 CECOT Wiesława Stanisława 152 1.09% 0.00109
Nie
6 10 6 WOJTYŚ Janusz Stanisław 399 2.85% 0.00285
Nie
6 14 1 WENTA Iwona Ewa 633 4.52% 0.00452
Nie
6 14 2 KOSMALA Anna Katarzyna 1 076 7.69% 0.00769
Tak
6 14 3 WOJCIECHOWSKA Małgorzata Agnieszka 470 3.36% 0.00336
Nie
6 14 4 ŚNIOCH Andrzej Łukasz 161 1.15% 0.00115
Nie
6 14 5 DETKA Edward Jarosław 140 1.00% 0.001
Nie
7 2 1 GRATKA Paweł 944 9.64% 0.00964
Tak
7 2 2 RĘKAS Stanisław Piotr 905 9.24% 0.00924
Nie
7 2 3 RYBCZYK Jolanta Halina 883 9.02% 0.00902
Nie
7 2 4 GROTKOWSKI Wiesław Hubert 341 3.48% 0.00348
Nie
7 2 5 CHOLEWICKA Nina 171 1.75% 0.00175
Nie
7 4 1 PASEK Elżbieta Maria 161 1.64% 0.00164
Nie
7 4 2 KOT Elżbieta Teresa 70 0.71% 0.00071
Nie
7 4 3 SAJDAK Krzysztof 176 1.80% 0.0018
Nie
7 4 4 MATYNIA Mikołaj Maciej 13 0.13% 0.00013
Nie
7 4 5 DRÓŻDŻ Mateusz Marcin 29 0.30% 0.0003
Nie
7 5 1 RUTKOWSKI Mieczysław Tomasz 158 1.61% 0.00161
Nie
7 5 2 NIEWADZI Maria Elżbieta 49 0.50% 0.0005
Nie
7 5 3 ZGRZEBNICKA Małgorzata Maria 49 0.50% 0.0005
Nie
7 5 4 WALKOWICZ-KUDŁACZ Beata Lidia 143 1.46% 0.00146
Nie
7 5 5 MAŁASIŃSKI Dariusz Piotr 96 0.98% 0.00098
Nie
7 8 1 ŻELICHOWSKI Stanisław Marian 393 4.01% 0.00401
Nie
7 8 2 JUŚKIEWICZ Teresa 38 0.39% 0.00039
Nie
7 8 3 SKOWRON Agata Marta 51 0.52% 0.00052
Nie
7 8 4 BANACH Zbigniew Tadeusz 43 0.44% 0.00044
Nie
7 10 1 GMYR Irena Elżbieta 1 148 11.72% 0.01172
Tak
7 10 2 KARWAT-KASIŃSKA Magdalena Anna 1 018 10.39% 0.01039
Nie
7 10 3 ŁOPACIŃSKI Andrzej Stanisław 610 6.23% 0.00623
Nie
7 10 4 MAKUCH Piotr Zdzisław 441 4.50% 0.0045
Nie
7 10 5 ŚCIANA Mariusz Jan 1 263 12.90% 0.0129
Tak
7 14 1 RZADKOWSKI Edward 227 2.32% 0.00232
Nie
7 14 2 STĘPIEŃ Bożena 282 2.88% 0.00288
Nie
7 14 3 PIOTROWICZ Arkadiusz Józef 50 0.51% 0.00051
Nie
7 14 4 HEN Dariusz 22 0.22% 0.00022
Nie
7 14 5 WIERZBICKA Alicja Elżbieta 20 0.20% 0.0002
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Kielecki - ogółem 20 314 292 210 503 170 261 184 13 6
Gminy ogółem 19 285 285 210 503 170 261 184 13 6
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 19 285 285 210 503 170 261 184 13 6 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 42 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 42 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 239 119 50% 120 50%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 827 289 35% 538 65%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 39 9 23% 30 77%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 16 2 13% 14 88%
Ogółem 1 066 408 38% 658 62%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 46 44 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 47 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 52 46
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 48 49 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 89 30 34% 59 66%
30-39 227 94 41% 133 59%
40-59 545 228 42% 317 58%
60+ 205 56 27% 149 73%
Ogółem 1 066 408 38% 658 62%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 2 0 0% 2 100%
30-39 10 2 20% 8 80%
40-59 37 8 22% 29 78%
60+ 6 1 17% 5 83%
Ogółem 55 11 20% 44 80%