Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Numer Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole nr 15, ul. Bohaterów Monte Cassino 7 Lublin stały Nie ULICE: Batalionów Chłopskich w całości, Blachnickiego w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 40, Botaniczna w całości, Brzozowskiego w całości, Cisowa str. nieparzysta w całości, Czarnieckiego w całości, Czeremchowa str. nieparzysta w całości, Danielskiego w całości, Dzieci Zamojszczyzny w całości, Gen. Zajączka str. parzysta w całości, Głogowa w całości, Grabowa w całości, Jasińskiego w całości, Jaśminowa str. parzysta od 2 do 14, Kilińskiego w całości, Klonowa w całości, Kryniczna w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 53 do nr 83, Podchorążych w całości, Potok w całości, al. Róż w całości, Skoczylasa w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 55 do nr 73 i str. parzysta od nr 28 do nr 78, Westerplatte w całości, Zakładowa w całości.
2 Przedszkole nr 25, al. Warszawska 37a Lublin stały Nie ULICE: Batorego w całości, Bukietowa w całości, Chodkiewicza w całości, Dwernickiego w całości, Gen. Zajączka str. nieparzysta w całości, Harcerska w całości, Jagiellońska w całości, Korfantego w całości, Leszczynowa w całości, Ligonia w całości, Lompy w całości, Miernicza w całości, Osadowa w całości, Plater Emilii w całości, Początkowa w całości, Powstańców Śląskich w całości, al. Sikorskiego str. parzysta w całości, Sobieskiego w całości, Spadowa w całości, Strzelecka w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Wiązowa w całości, Żołnierska w całości, Żółkiewskiego w całości.
3 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”, ul. Kolorowa 3 Lublin stały Tak ULICE: Bajkowa w całości, Baśniowa w całości, Bratnia w całości, Cisowa str. parzysta w całości, Czeremchowa str. parzysta w całości, Fortunna w całości, Kolorowa w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51, Przygodna w całości, Samotna w całości, Sąsiedzka w całości, Serdeczna w całości, Sielankowa w całości, Skrajna w całości, al. Warszawska str. parzysta od nr 2 do nr 26.
4 Przedszkole nr 43, ul. Skautów 11a Lublin stały Nie ULICE: Popiełuszki str. nieparzysta od nr 23 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca, Skautów w całości.
5 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja, al. Jana Długosza 8 Lublin stały Tak ULICE: Boczna Lubomelskiej w całości, Czechowska str. parzysta od nr 14 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca, Ćwiklińskiej w całości, al. Długosza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Leszczyńskiego w całości, Lubomelska str. parzysta w całości, Ogródkowa w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Przy Stawie w całości, Snopkowska w całości.
6 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi, ul. Zuchów 1 Lublin stały Tak ULICE: Legionowa str. parzysta w całości, Popiełuszki str. parzysta od nr 32 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 25 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Szarych Szeregów w całości, Zuchów w całości.
7 Bursa Szkolna nr 1, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 7 Lublin stały Nie ULICE: al. Długosza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Dubois w całości, Głowackiego w całości, Junoszy w całości, Księżycowa w całości, Legionowa str. nieparzysta w całości, Lelka-Sowy w całości, Norwida w całości, Poniatowskiego w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 7 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Rayskiego w całości.
8 Przedszkole nr 65, ul. Mariana Langiewicza 3a Lublin stały Nie ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 37 do końca, Godebskiego str. nieparzysta nr 1, al. Kraśnicka nr 2, Al. Racławickie str. parzysta od nr 28 do końca, Spadochroniarzy str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 15 do końca.
9 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Al. Racławickie 26 Lublin stały Nie ULICE: Godebskiego str. parzysta nr 2, Łopacińskiego str. nieparzysta w całości, Pagi w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 18 do nr 26, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13.
10 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta, ul. Czwartaków 11 Lublin stały Tak ULICE: Czwartaków w całości, Godebskiego str. nieparzysta od nr 3 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Spadochroniarzy str. parzysta od nr 6 do końca, Weteranów str. parzysta od nr 30 do końca, Wysockiego w całości.
11 Bursa Szkolna nr 3, ul. Weteranów 3 Lublin stały Nie ULICE: Akademicka str. nieparzysta w całości, Beliniaków w całości, Bema w całości, Głęboka str. nieparzysta od nr 31 do nr 35, Godebskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 9 do nr 13 i str. parzysta od nr 10 do nr 14, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 5 do nr 13 i str. parzysta od nr 6 do nr 12, Weteranów str. parzysta od nr 2 do nr 28.
12 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego, ul. Sieroca 17 Lublin stały Nie ULICE: Biernackiego str. nieparzysta w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Fijałkowskiego w całości, Gębali w całości, Hirszfelda w całości, Jaczewskiego w całości, Kleniewskich w całości, Obywatelska w całości, Połaniecka w całości, Północna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Sapiehy w całości, Sieroca w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 2 do nr 22, Szwedzka w całości.
13 IV Liceum Ogólnokszatałcące im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Szkolna 4 Lublin stały Nie ULICE: Czwartek str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 65 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Podzamcze str. parzysta od nr 8 do końca, Szkolna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Unicka str. nieparzysta w całości.
14 Polski Związek Motorowy, ul. Bolesława Prusa 8 Lublin stały Nie ULICE: Biernackiego str. parzysta w całości, Browarna w całości, Ciasna w całości, Lubartowska str. parzysta od nr 22 do nr 32, Północna str. parzysta od nr 2 do nr 38, Probostwo w całości, Prusa w całości.
15 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, ul. Szkolna 6 Lublin stały Nie ULICE: Cerkiewna w całości, Czwartek str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Lubartowska str. nieparzysta od nr 43 do nr 63, Nadstawna w całości, Nowy Plac Targowy w całości, Podzamcze str. parzysta od nr 2 do nr 6, Ruska w całości, Szkolna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Słowikowskiego w całości, Targowa w całości, al. Tysiąclecia str. parzysta w całości, Wysoka w całości.
16 Urząd Miasta Lublin, ul. Wieniawska 14 Lublin stały Tak ULICE: Bieczyńskiego w całości, Czysta w całości, de Tramecourta w całości, Ewangelicka str. parzysta w całości, Gawareckich w całości, Jasna w całości, Karskiego w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 47 do końca, Krótka w całości, Lubomelska str. nieparzysta w całości, Spokojna str. parzysta w całości, Wieniawska w całości.
17 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, ul. Ogrodowa 16 Lublin stały Tak ULICE: 3 Maja str. parzysta w całości, Chmielna w całości, Cicha w całości, Czechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Dolna 3 Maja str. parzysta w całości, Ewangelicka str. nieparzysta w całości, Żołnierzy Niepodległej w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 37 do nr 45, Ogrodowa w całości, Spokojna str. nieparzysta w całości.
18 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny, ul. Niecała 1 Lublin stały Nie ULICE: 3 Maja str. nieparzysta w całości, Bajkowskiego w całości, Dolna 3 Maja str. nieparzysta w całości, Karmelicka w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 1 do nr 35, Niecała w całości, Plac Litewski w całości, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 1, Radziwiłłowska w całości, Staszica w całości, Szewska w całości, Świętoduska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości, Wodopojna str. parzysta w całości, Zielona w całości.
19 Instytut Informatyki UMCS, ul. Akademicka 9 Lublin stały Tak ULICE: Akademicka str. parzysta w całości, Łopacińskiego str. parzysta w całości, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Raabego w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 10 do nr 16, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, Uniwersytecka str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
20 V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Lipowa 7 Lublin stały Nie ULICE: Chopina str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Grottgera w całości, Hipoteczna w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 70 do końca, Lipowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Ofiar Katynia w całości, Okopowa str. nieparzysta od nr 9 do końca, Al. Racławickie str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sądowa w całości, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Uniwersytecka str. parzysta od nr 6 do końca, Żwirki i Wigury w całości.
21 Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 Lublin stały Tak ULICE: Chopina str. parzysta od nr 2 do nr 20, Zesłańców Sybiru w całości, Kapucyńska str. nieparzysta w całości, Karłowicza w całości, Kołłątaja w całości, Konopnicka str. nieparzysta w całości, Kościuszki w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 40 do nr 68, Narutowicza str. nieparzysta od nr 17 do nr 47, Okopowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Orla w całości, Peowiaków w całości, Plac Czechowicza w całości, Solna w całości.
22 Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, ul. Bernardyńska 14a Lublin stały Tak ULICE: Bernardyńska str. parzysta w całości, Farbiarska str. nieparzysta w całości, Gilasa w całości, Kapucyńska str. parzysta w całości, Kozia w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 2 do nr 38, Królewska str. nieparzysta w całości, Miedziana w całości, Narutowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 5, Plac Wolności str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta nr 2, Prymasa Wyszyńskiego str. nieparzysta w całości, Przechodnia w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Stolarska w całości, Wróblewskiego w całości, Zamojska str. parzysta w całości, Żmigród w całości.
23 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”, ul. Lipowa 25 Lublin stały Tak ULICE: Biała w całości, Chmielarczyka w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Konopnicka str. parzysta w całości, Krucza w całości, Lipowa str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Narutowicza str. nieparzysta od nr 49 do nr 69, Okopowa str. parzysta od nr 18 do końca, Rowerowa str. nieparzysta w całości, Sztajna w całości.
24 Wojewódzki Ośrodek Kultury, ul. Dolna Panny Marii 3 Lublin stały Nie ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 34, Górna w całości, Graniczna str. parzysta w całości, Mościckiego w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 2 do nr 36, Plac Kochanowskiego w całości, Rusałka str. nieparzysta od nr 19 do końca, Szerwentke w całości.
25 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, Plac Wolności 4 Lublin stały Nie ULICE: Bernardyńska str. nieparzysta w całości, Boczna Rusałki w całości, Bulwarowa w całości, Dolna Panny Marii str. parzysta od nr 2 do nr 6, Miła w całości, Plac Wolności str. nieparzysta nr 3 i str. parzysta nr 4, Rusałka str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Wesoła w całości, Zamojska str. nieparzysta w całości.
26 Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 32a Lublin stały Nie ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gminna w całości, Graniczna str. nieparzysta w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 38 do nr 60, al. Piłsudskiego str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rusałka str. parzysta od nr 26 do końca, Środkowa w całości, Wschodnia w całości.
27 DOM Spółka z o. o. Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami, ul. Głęboka 17 Lublin stały Nie ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Narutowicza str. nieparzysta od nr 71 do końca, Rowerowa str. parzysta w całości, Wiercieńskiego w całości.
28 Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Plażowa 9 Lublin stały Nie ULICE: Muzyczna w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narutowicza str. parzysta od nr 62 do końca, Ochotnicza w całości, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plażowa w całości, Strażacka w całości, Szczerbowskiego w całości.
29 „ADE-EM” Centrum Sp. z o. o., ul. Lubartowska 27 - 29 Lublin stały Nie ULICE: Cyrulicza w całości, Furmańska w całości, Kowalska str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 27 do nr 41 i str. parzysta od nr 6 do nr 20, Plac Zamkowy w całości, al. Tysiąclecia str. nieparzysta w całości, Wodopojna str. nieparzysta w całości, Zamkowa w całości.
30 Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Grodzka 12 Lublin stały Nie ULICE: Bramowa str. parzysta w całości, Grodzka str. parzysta w całości, Kowalska str. nieparzysta w całości, Ku Farze w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Noworybna w całości, Olejna w całości, Rybna w całości, Rynek w całości, Szambelańska w całości, Świętoduska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
31 Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, ul. Podwale 11 Lublin stały Tak ULICE: al. Unii Lubelskiej w całości, Archidiakońska w całości, Bramowa str. nieparzysta w całości, Dominikańska w całości, Farbiarska str. parzysta w całości, Grodzka str. nieparzysta w całości, Gruella w całości, Jezuicka w całości, Kąpielowa w całości, Królewska str. parzysta w całości, Misjonarska w całości, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 3 i str. parzysta nr 4, Podwale w całości, Prymasa Wyszyńskiego str. parzysta w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Złota w całości.
32 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka, ul. Bronowicka 21 Lublin stały Tak ULICE: Biłgorajska w całości, Boczna Łęczyńskiej w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Ceglana w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do końca, Firlejowska w całości, Hrubieszowska w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Mieszczańska str. nieparzysta w całości, Parkowa w całości, Placowa w całości, Podlaska w całości, Polna w całości, Przymieszczańska w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Szklana w całości, Zgodna w całości, Żytnia w całości.
33 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1 Lublin stały Tak ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 18, Gromadzka w całości, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 22, Przecznica w całości, Rozdroże w całości, Wrońska w całości, Zaułek w całości.
34 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1 Lublin stały Tak ULICE: Majdanek w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Pogodna str. parzysta od nr 24 do nr 28, Rolna w całości, Rudlickiego w całości.
35 Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE, ul. Krańcowa 106 Lublin stały Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 20 do nr 28, Jastrzębia w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 106 do końca, Lotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 10, Pogodna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Puchacza w całości, Sowia w całości.
36 Administracja Osiedla „POGODNA”, ul. Zimowa 5 Lublin stały Nie ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Grabskiego str. parzysta od nr 12 do końca, Jesienna w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 111 do końca, Pogodna str. parzysta od nr 30 do nr 34, Zimowa w całości.
37 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19 Lublin stały Nie ULICE: Grabskiego str. parzysta od nr 6 do nr 10, Krańcowa str. nieparzysta nr 109, Pogodna str. nieparzysta od nr 9 do nr 19 i str. parzysta od nr 36 do nr 48, Sokola w całości.
38 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19 Lublin stały Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 30 do nr 44, Grabskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4, Krańcowa str. nieparzysta nr 107, Łabędzia w całości.
39 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Słowicza 5 Lublin stały Tak ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 9 do nr 15 i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 46 do nr 68, Gilowa w całości, Grabskiego str. nieparzysta w całości, Jaskółcza w całości, Ordonówny str. parzysta w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Rolna Osada w całości, Słowicza w całości, Szczygla w całości, Walentynowicz str. parzysta w całości, al. Witosa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 6 do nr 26.
40 Dom Pomocy Społecznej „Betania”, al. Kraśnicka 223 Lublin stały Tak ULICE: Jacyny-Onyszkiewicza w całości, Jawłowskiego w całości, Klepackiego w całości, Kołaczkowskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 219 do końca, Krwawicza w całości, Lazurowa w całości, Laskowa w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 27 do końca, Liszkowskiego w całości, Piątkowskiego w całości, Piechoty w całości, Raszyńska w całości, Skubiszewskiego w całości, Stelmasiaka w całości, Szczepańskiego w całości, Ślaskiego w całości, Tarninowa w całości, Turczynowicza w całości, Wośki w całości.
41 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a Lublin stały Tak ULICE: Abelarda w całości, Filona w całości, Heloizy w całości, Izoldy w całości, Julii w całości, Juliusza Cezara w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta w całości, Hamleta w całości, Kleopatry w całości, Laury w całości, Nataszy w całości, Ofelii w całości, Oniegina w całości, Orlanda w całości, Otella w całości, Parysa str. parzysta od nr 34 do końca, Poloniusza w całości, Romea w całości, Tatiany w całości, Wojciechowska str. parzysta od nr 66 do końca.
42 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a Lublin stały Tak ULICE: Aksini w całości, Beatrycze w całości, Boryny w całości, Cyda w całości, Ditty w całości, Guliwera w całości, Judyma w całości, Kmicica w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 135 do nr 217, Parysa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 32, Rzemieślnicza w całości, Szwejka w całości, Tristana w całości, Wertera w całości, Wokulskiego w całości, Zagłoby w całości.
43 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy SZEROKIE, ul. Nałęczowska 94 Lublin stały Nie ULICE: Bliska w całości, Biskupińska w całości, Dąbrówki w całości, Główna str. nieparzysta od nr 47 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gnieźnieńska w całości, Krystaliczna w całości, Leszka w całości, Litwiniukowej w całości, Łużyczan w całości, Milczan w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 165 do końca i str. parzysta od nr 42 do końca, Polan w całości, Promienista w całości, Przejrzysta w całości, Pszowian w całości, Słowian w całości, Słupian w całości, Stroma w całości, Św. Wojciecha w całości, Światowida w całości, Świetlista w całości, Urodzajna w całości, Wandy w całości, Wiślan w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 15 do końca, Wygon w całości, Zakątek w całości, Ziemowita w całości.
44 Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia”, ul. Lędzian 49 Lublin stały Tak ULICE: Bażantowa w całości, Bobrzan w całości, Bużan w całości, Dąbrowicka w całości, Goplan w całości, Jaśminowa str. nieparzysta od nr 31 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Lędzian w całości, Lubuszan w całości, Morawian w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 85 do nr 163, Opolan w całości, Połabian w całości, Siewierzan w całości, Sławin w całości, Sobótki w całości, Strumykowa w całości, Szerokie w całości, Ślężan w całości, Wądolna w całości, Wołynian w całości, Zagonowa w całości.
45 Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38 Lublin stały Tak ULICE: Bohaterów Monte Cassino str. parzysta od nr 42 do końca, Cieszkowskiego w całości, Farmaceutyczna w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 25 do nr 65, Magierskiego w całości, Morelowa w całości, Morwowa w całości, Nałęczowska str. parzysta od nr 2 do nr 40, Powstania Styczniowego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Przyjacielska w całości, Skromna w całości, Śnieżyńskiego w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Zana str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
46 Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38 Lublin stały Tak ULICE: Barszczewskiego w całości, Błońskiego w całości, Bogdanowicza w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 43 do końca, Borelowskiego w całości, Brzóski w całości, Czarkowskiego w całości, Dubieckiego w całości, Frankowskiego w całości, Hauke-Bosaka w całości, Jankowskiego w całości, Jeziorańskiego w całości, Krajewskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 67 do nr 133, Kruka w całości, Molickiego w całości, Parady w całości, Paśnikowskiego w całości, Powstania Styczniowego str. parzysta od nr 16 do końca, Pustowójtówny w całości, Rogińskiego w całości, Romanowskiego w całości, Ruckiego w całości, Toczyskiego w całości, Żulińskiego w całości.
47 Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego 7 Lublin stały Tak ULICE: Balladyny str. nieparzysta w całości, Irydiona w całości, Krasińskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 4 do nr 74, Namysłowskiego w całości, Struga w całości, Zana str. nieparzysta od nr 9 do nr 15.
48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ, al. Kraśnicka 100 Lublin stały Tak ULICE: Konstantynów w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 76 do nr 112, Pielęgniarek w całości, Szpitalna w całości, Szwoleżerów w całości, Ułanów str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Zwycięska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
49 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego, ul. Balladyny 22 Lublin stały Tak ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 12 do końca, Skierki w całości, Wileńska str. nieparzysta od nr 17 do końca, Zana str. parzysta od nr 8 do nr 18.
50 Przedszkole Integracyjne nr 39, ul. Balladyny 14 Lublin stały Tak ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 2 do nr 10, Wileńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 15.
51 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza, ul. Wajdeloty 1 Lublin stały Tak ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Świtezianka w całości, Wajdeloty str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Wileńska str. parzysta od nr 2 do nr 6.
52 XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego, ul. Wajdeloty 12 Lublin stały Tak ULICE: Wajdeloty str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Wileńska str. parzysta od nr 8 do końca, Zana str. parzysta od nr 20 do nr 28.
53 LSM DOM KULTURY, ul. Konrada Wallenroda 4a Lublin stały Nie ULICE: Filaretów str. nieparzysta w całości, Rymwida w całości, Wallenroda w całości, Zana str. parzysta od nr 30 do nr 38.
54 Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka, ul. Grażyny 10 Lublin stały Nie ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Nowogródzka w całości, Pana Tadeusza w całości.
55 Przedszkole nr 47, ul. Mieszka I nr 3 Lublin stały Tak ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Filaretów str. parzysta w całości, Głęboka str. parzysta od nr 34 do końca, Hryniewieckiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Leszka Czarnego w całości, Mieszka I w całości, Piastowska w całości, Urmowskiego w całości.
56 Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”, ul. Bolesława Chrobrego 18 Lublin stały Tak ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Bolesława Śmiałego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 56 do końca, Jaworowskiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Lasockiego w całości, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 21 do końca, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca, Wyczółkowskiego w całości.
57 Zespół Przedszkolny nr 1, ul. Zachodnia 7 Lublin stały Nie ULICE: Boczna Siewnej str. parzysta w całości, Chmielewskiego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 25 do nr 33 i str. parzysta od nr 38 do nr 54, Głęboka str. parzysta od nr 10 do nr 32, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Pszenna str. parzysta w całości, Siewna str. nieparzysta w całości, Słoneczna str. parzysta od nr 10 do końca, Sowińskiego str. parzysta od nr 14 do końca, Zachodnia w całości, Żniwna str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta w całości.
58 Przedszkole Niepubliczne Akademia Poziomkowa w Lublinie, ul. Siewna 20 Lublin stały Nie ULICE: Boczna Siewnej str. nieparzysta w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 1 do nr 23 i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Głęboka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Letnia w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Poprzeczna w całości, Pszenna str. nieparzysta w całości, Siewna str. parzysta w całości, Słoneczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Żniwna str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
59 Przedszkole nr 48, ul. Leonarda 15 Lublin stały Nie ULICE: Krasińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6, Leonarda w całości, Zana str. nieparzysta od nr 17 do nr 19.
60 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13 Lublin stały Nie ULICE: Skrzetuskiego str. parzysta od nr 6 do końca, Pana Wołodyjowskiego w całości.
61 Przedszkole nr 46, ul. Pana Wołodyjowskiego 1 Lublin stały Tak ULICE: Juranda w całości, Skrzetuskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Zana str. nieparzysta od nr 21 do nr 29.
62 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13 Lublin stały Tak ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta w całości, Kaliska w całości, Pana Balcera str. nieparzysta nr 1, Zana str. nieparzysta od nr 31 do nr 43, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości.
63 Przedszkole nr 49, ul. Pana Balcera 11 Lublin stały Nie ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 15 do końca, Pana Balcera str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości, Skrzatów w całości, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 5 do końca.
64 Przedszkole nr 57, ul. Ignacego Rzeckiego 12 Lublin stały Nie ULICE: Emancypantek w całości, Faraona w całości, Ochockiego w całości, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Rzeckiego w całości.
65 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Ignacego Rzeckiego 10 Lublin stały Tak ULICE: Brzeskiej w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 65 do nr 119, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Zana str. nieparzysta od nr 45 do końca.
66 Politechnika Lubelska Wydział Mechaniczny, ul. Nadbystrzycka 36 Lublin stały Tak ULICE: Kredowa w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 49 do nr 63 i str. parzysta od nr 10 do nr 120, Nowomiejska str. parzysta w całości, Pielgrzymia w całości, Wapienna w całości, Wigilijna w całości, Zakole w całości, Zana str. parzysta od nr 40 do końca.
67 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29 Lublin stały Nie ULICE: Betonowa w całości, Ciepła w całości, Cukrownicza w całości, Dzierżawna str. nieparzysta w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Lubelskiego Lipca 80’ w całości, Piekarska w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Radzikowska w całości, Spółdzielcza w całości, Włościańska w całości.
68 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29 Lublin stały Nie ULICE: Dzierżawna str. parzysta w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
69 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego, al. Józefa Piłsudskiego 26 Lublin stały Nie ULICE: 1 Maja str. nieparzysta od nr 1 do nr 33 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Czerniejowska w całości, Fabryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Kościelna nr 1 i str. parzysta w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Plac Bychawski w całości, Słupkowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Al. Zygmuntowskie w całości.
70 „AD-BUD” Sp. z o. o., ul. Gazowa 7/9 Lublin stały Nie ULICE: 1 Maja str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Dworcowa w całości, Gazowa w całości, Kawia w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Młyńska w całości, Nadłączna w całości, Plac Dworcowy w całości, Stadionowa w całości, Pocztowa w całości, Widok w całości.
71 Przedszkole nr 85, ul. Onyksowa 8 Lublin stały Tak ULICE: Berylowa w całości, Granitowa w całości, Jantarowa str. parzysta w całości, Kryształowa w całości, Onyksowa w całości, Węglinek str. parzysta od nr 82 do końca.
72 Przedszkole Niepubliczne „Koralik”, ul. Koralowa 19 Lublin stały Tak ULICE: Bełżycka w całości, Cyrkoniowa w całości, Czapla w całości, Folwarczna w całości, Gawronia w całości, Gęsia w całości, Gołębia w całości, Granatowa w całości, Jantarowa str. nieparzysta w całości, Jaspisowa w całości, Jemiołuszki w całości, Kacza w całości, Kogucia w całości, Koralowa w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 148 do końca, Kwarcowa w całości, Lisia w całości, Łanowa w całości, Orna w całości, Pasterska w całości, Perlicza w całości, Rysia w całości, Sielska w całości, Sołecka w całości, Sójki w całości, Strusia w całości, Szpacza w całości, Uprawna w całości, Węglinek str. parzysta od nr 2 do nr 80 i str. nieparzysta w całości, Wróbla w całości.
73 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14 Lublin stały Tak ULICE: Bydgoska w całości, Kielecka w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 114 do nr 146, Łukowska str. nieparzysta od nr 53 do końca i str. parzysta od nr 32 do końca, Małopolska w całości, Mazowiecka w całości, Opolska w całości, Owcza w całości, Roztocze str. nieparzysta w całości, Sandomierska w całości, Szczecińska w całości, Śląska w całości, Warmińska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 82 do końca.
74 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14 Lublin stały Tak ULICE: Białostocka w całości, Bieszczadzka w całości, Gdańska w całości, Kaszubska w całości, Kujawska w całości, Kurpiowska w całości, Łomżyńska w całości, Łowicka w całości, Łukowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Mazurska w całości, Olsztyńska w całości, Orkana str. parzysta od nr 2 do nr 6, Podhalańska w całości, Pomorska w całości, Poznańska w całości, Radomska w całości, Roztocze str. parzysta w całości, Rzeszowska w całości, Urzędowska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53 i str. parzysta od nr 2 do nr 80, Wrocławska w całości, Zwycięska str. parzysta w całości.
75 Administracja Osiedla „BŁONIE”, ul. Dragonów 2 Lublin stały Nie ULICE: Hetmańska w całości, Husarska w całości, Ułanów str. parzysta od nr 12 do końca, Zwycięska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
76 Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Szaserów 13 - 15 Lublin stały Tak ULICE: Dragonów w całości, Kawaleryjska w całości, Rycerska w całości, Szaserów w całości.
77 Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Rycerska 9 Lublin stały Nie ULICA: Herbowa w całości
78 Przedszkole nr 69, ul. Dziewanny 19 Lublin stały Nie ULICE: Armii Krajowej w całości, Dziewanny w całości, Ruciana w całości, Stokrotki str. parzysta w całości
79 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Biedronki 13 Lublin stały Nie ULICE: Kaczeńcowa w całości, Orkana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca.
80 Zespół Szkół nr 10, ul. Biedronki 13 Lublin stały Nie ULICE: Biedronki w całości, Tatarakowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Wiklinowa w całości.
81 Przedszkole nr 31, ul. Tymiankowa 60 Lublin stały Nie ULICE: Bociania w całości, Tatarakowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Tymiankowa w całości.
82 Przedszkole nr 72, ul. Różana 9 Lublin stały Nie ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Stokrotki str. nieparzysta w całości.
83 Dom Kultury „Ruta”, ul. Różana 8 Lublin stały Nie ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jutrzenki str. nieparzysta w całości, Sasankowa w całości.
84 Spółdzielnia Mieszkaniowa „CZUBY”, ul. Watykańska 6 Lublin stały Tak ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 9 do końca, Jutrzenki str. parzysta w całości, Matki Teresy z Kalkuty w całości, Watykańska w całości.
85 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, ul. Radości 13 Lublin stały Tak ULICE: Fantastyczna w całości, al. Marzeń w całości, Sympatyczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca.
86 Przedszkole nr 77, ul. Radości 8 Lublin stały Nie ULICE: Gościnna w całości, Radości str. parzysta w całości, Romantyczna str. nieparzysta w całości, Sympatyczna str. parzysta od nr 2 do nr 8.
87 Przedszkole nr 73, ul. Uśmiechu 5 Lublin stały Tak ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 121 do nr 149 i str. parzysta od nr 122 do nr 144, Przedwiośnie w całości, Przytulna w całości, Radości str. nieparzysta w całości, Romantyczna str. parzysta w całości, Szczęśliwa w całości, Uśmiechu w całości.
88 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Agatowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 7 do końca.
89 Niepubliczne Przedszkole Językowe „BURSZTYNEK”, ul. Bursztynowa 3a Lublin stały Nie ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Nefrytowa w całości.
90 Administracja Osiedla „PORĘBA”, ul. Perłowa 8/70 Lublin stały Nie ULICE: Perłowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Turkusowa w całości.
91 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Ametystowa w całości, Brylantowa w całości, Bursztynowa str. nieparzysta od nr 9 do nr 13, Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195M, Opalowa w całości, Szafirowa str. parzysta od nr 8 do końca.
92 Przedszkole Nr 63, ul. Szmaragdowa 22 Lublin stały Nie ULICA: Szmaragdowa w całości.
93 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Bursztynowa str. parzysta od nr 16 do końca, Rubinowa w całości.
94 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22 Lublin stały Tak ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 15 do końca, Topazowa w całości.
95 Przedszkole nr 81, ul. Wyżynna 10 Lublin stały Tak ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195U i 195W, Na Stoku w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości.
96 Administracja SM „WĘGLINEK”, ul. Wyżynna 19/1 Lublin stały Nie ULICE: Turniowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 11 do nr 43.
97 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori, ul. Nadbystrzycka 162 Lublin stały Tak ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 151 do nr 195F i nr 195Z i str. parzysta od nr 146 do końca, Szczytowa w całości, Wąwozowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9.
98 Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. Sebastiana Fabiana Klonowica, al. Warszawska 94 Lublin stały Tak ULICE: Agronomiczna w całości, Deszczowa w całości, Gajowa w całości, Główna str. nieparzysta od nr 1 do nr 45 i str. parzysta od nr 2 do nr 34, Gojawiczyńskiej w całości, Jabłoniowa w całości, Jodłowa w całości, Kmieca w całości, Liliowa w całości, Mgielna w całości, Modrzejewskiej w całości, Motylowa w całości, Olszynowa w całości, Osikowa w całości, Platanowa w całości, Sempołowskiej w całości, Skalista w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Słonecznikowa w całości, Tulipanowa w całości, Świerkowa str. parzysta w całości, Urocza w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 75 do nr 107 i str. parzysta od nr 80 do końca, Wiosenna w całości, Wodna w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 73 i str. parzysta od nr 2 do nr 20.
99 Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”, ul. Zbożowa 22a Lublin stały Tak ULICE: Araszkiewicza w całości, Chabrowa w całości, Ciepielewskiego w całości, Dzbenin w całości, Fiołkowa w całości, Gruszkowa w całości, Irysowa w całości, Jaworskiego w całości, Jemiołowa w całości, Kameliowa w całości, Kąkolowa w całości, Kleinera w całości, Kłosowa w całości, Korzenna w całości, Kwiatów Polnych w całości, Lawendowa w całości, Lisa w całości, Macierzanki w całości, Mieczykowa w całości, Papiewskiej w całości, Rozmarynowa w całości, Serwaczyńskiego w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 27 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Szafranowa w całości, Świerkowa str. nieparzysta w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 109 do końca, Zapolskiej w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 75 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Zielna w całości, Ziółkowskiego w całości.
100 Przedszkole Prywatne „CHATKA PUCHATKA 2”, ul. Bogdanówka 9 Lublin stały Tak ULICE: Bartnicza w całości, Bogdanówka w całości, Bohaterów Września w całości, Kasztelańska w całości, Limbowa w całości, Poligonowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Relaksowa w całości, Sendlerowej w całości, Tarasowa str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 7 do końca, Wędrowna w całości, Zielone Wzgórze w całości.
101 Przedszkole Prywatne „CHATKA PUCHATKA”, ul. Kaskadowa 11 Lublin stały Tak ULICE: Altanowa w całości, Ducha w całości, Kaskadowa w całości, Mineralna w całości, Nowickiego w całości, Pergolowa w całości, Poligonowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Północna str. nieparzysta od nr 123 do końca, Sławinek w całości, Skryta w całości, Tarasowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Willowa w całości, Zdrojowa w całości.
102 Administracja Osiedla im. Karola Szymanowskiego, ul. Harnasie 11 Lublin stały Nie ULICE: Baletowa w całości, Barcickiego w całości, Bołbotta w całości, Dereckiego w całości, Gołębiewskiego w całości, Halickiego w całości, Harnasie str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Koncertowa str. nieparzysta od nr 21 do nr 25 i str. parzysta od nr 4 do końca, Króla Rogera w całości, Melomanów w całości, Noskowskiego w całości, Operowa w całości, Raginisa w całości, Staczyńskiego w całości, Zelwerowicza w całości.
103 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „CHOINY”, ul. Gorczańska 2 Lublin stały Nie ULICE: Beskidzka w całości, Bursaki str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Ceramiczna w całości, Choiny str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości, Dłotlice w całości, Do Dysa w całości, Drukarska w całości, Garncarska w całości, Gorczańska w całości, Izerska w całości, Jurajska w całości, Karkonoska w całości, Karpacka w całości, Kupiecka w całości, Kwietniowa w całości, Nasutowska w całości, Pienińska w całości, Rapackiego w całości, Sądecka w całości, Sierpniowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 44 do końca, Stefczyka w całości, Sudecka w całości, Świętokrzyska w całości, Transportowa w całości, Związkowa str. nieparzysta w całości, Żywiecka w całości.
104 Przedszkole nr 37, ul. Zakopiańska 3 Lublin stały Nie ULICE: Harnasie str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 27 do końca, Zakopiańska w całości.
105 Przedszkole nr 76, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 12 Lublin stały Nie ULICE: Choiny str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Paderewskiego w całości.
106 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5 Lublin stały Tak ULICE: Leszetyckiego w całości, Szpinalskiego w całości.
107 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5 Lublin stały Tak ULICE: Sztompki w całości, Szwajcarska w całości, Śliwińskiego w całości, Tatrzańska w całości.
108 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2 Lublin stały Tak ULICE: Koncertowa str. nieparzysta nr 19, Paryska w całości, Poturzyńska w całości, Symfoniczna w całości, Żelazowej Woli str. nieparzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.
109 Przedszkole nr 75, ul. Żelazowej Woli 24 Lublin stały Tak ULICE: al. Kompozytorów Polskich w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 11 do nr 17, Żelazowej Woli str. parzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
110 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Ireny Kosmowskiej 3 Lublin stały Nie ULICE: Arnsztajnowej w całości, Dudzińskiego w całości, Iglatowskiego w całości, Koncertowa str. parzysta nr 2, Kosmowskiej str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kurantowa w całości, Leśmiana w całości, Partyzantów w całości, Skołuby w całości, Solarza w całości, Czaplińskiego w całości.
111 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka, ul. Smyczkowa 3 Lublin stały Nie ULICE: Kaprysowa w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Legendy w całości, Skrzypcowa w całości.
112 Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie, ul. Smyczkowa 2 Lublin stały Nie ULICE: Braci Wieniawskich w całości, Smyczkowa w całości.
113 Przedszkole nr 2, ul. Lawinowa 7 Lublin stały Tak ULICE: Górska w całości, Kameralna w całości, Lawinowa w całości.
114 Przedszkole Specjalne nr 11, ul. Młodej Polski 30 Lublin stały Tak ULICE: Bursaki str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Chodźki str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Czapskiego w całości, Fieldorfa w całości, Kisielewskiego w całości, Mackiewicza w całości, Młodej Polski w całości, Pileckiego w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 24 do nr 42, Techniczna w całości, Związkowa str. parzysta w całości.
115 Dzielnicowy Dom Kultury SM „CZECHÓW”, ul. Jana Kiepury 5a Lublin stały Tak ULICE: Kiepury str. parzysta w całości, Kosmowskiej str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta nr 2, Północna str. nieparzysta od nr 83 do nr 121 i str. parzysta od nr 64 do końca, Rogowskiego w całości.
116 Przedszkole nr 56, ul. Kurantowa 3 Lublin stały Tak ULICE: Chęcińskiego w całości, Kiepury str. nieparzysta w całości, Prząśniczki w całości.
117 Przedszkole nr 58, ul. Radzyńska 16 Lublin stały Tak ULICE: Lipińskiego w całości, Północna str. nieparzysta od nr 57 do nr 81 i str. parzysta od nr 40 do nr 62, al. Solidarności w całości.
118 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5 Lublin stały Tak ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Radzyńska w całości.
119 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5 Lublin stały Tak ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 10.
120 Specjalistyka Czechów Sp. z o. o., al. Kompozytorów Polskich 8a Lublin stały Tak ULICE: Nowowiejskiego w całości, Oratoryjna w całości, Północna str. nieparzysta od nr 17 do nr 55.
121 Spółdzielnia Mieszkaniowa „RUDNIK”, ul. Nowowiejskiego 6 Lublin stały Nie ULICE: Milenijna w całości, Organowa w całości, Szeligowskiego w całości.
122 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65 Lublin stały Tak ULICE: Bluszczowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Cynamonowa w całości, Daliowa w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta w całości, Goździkowa w całości, Hałasa w całości, Jałowcowa w całości, Kerstena w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Laurowa w całości, Łokuciewskich w całości, Majerankowa w całości, Malwowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Papierkowskiego w całości, Pelczarskiej w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 89 do końca, Szewczyk w całości, Zgorzelskiego w całości, Ziemiańska w całości, Zwolskiego w całości.
123 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Wólce, ul. Turystyczna 132 Lublin stały Nie ULICE: Grodzickiego w całości, Lipeckiego w całości, Łysakowska w całości, Naftowa w całości, Pliszczyńska w całości, Torowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 50 do końca, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości.
124 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65 Lublin stały Tak ULICE: Bielskiego w całości, Bluszczowa str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Cyprysowa w całości, Czumy w całości, Jagodowa str. nieparzysta w całości, Jamrożka w całości, Sekutowicza w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 65 do nr 87, Strzembosza w całości, Strzeszewskiego w całości.
125 Budynek parafii rzymsko-katolickiej p. w. św. Antoniego Padewskiego, ul. Kasztanowa 1 Lublin stały Nie ULICE: Brzozowa w całości, Czernicowa w całości, Daktylowa w całości, Dereniowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 41 do końca, Forsycjowa w całości, Jeżynowa w całości, Kasztanowa str. parzysta w całości, Kminkowa w całości, Lubczykowa w całości, Migdałowa w całości, Modrzewiowa w całości, Nagietkowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Pistacjowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca, Sekwojowa w całości, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Torowa str. parzysta od nr 2 do nr 48, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowa w całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości.
126 Urząd Miasta Lublin-Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie, ul. Magnoliowa 2 Lublin stały Tak ULICE: Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Magnoliowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mariańska w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do nr 63, Węglarza w całości.
127 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza, ul. Hiacyntowa 69 Lublin stały Tak ULICE: Agrestowa w całości, al. Andersa w całości, Aroniowa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Budrysów w całości, Cedrowa w całości, Dolińskiego str. parzysta w całości, Dymowskiego w całości, Fałata w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa str. parzysta w całości, Kalinowa w całości, Łubinowa w całości, Magnoliowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 20 , PCK w całości, Petrykiewicza w całości, Porzeczkowa w całości, Rezedowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Storczykowa w całości, Szymanowskiego w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Unicka str. parzysta od nr 2 do nr 4, Walecznych str. parzysta od nr 6 do końca, Wiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 69, Wiktoryn w całości, Zagrobskiej w całości.
128 Niepubliczne Przedszkole „Krasnal 2”, ul. Owocowa 6 Lublin stały Nie ULICE: Barwinkowa w całości, Bratkowa w całości, Dworska w całości, Jarzębinowa w całości, Jaworowa w całości, Koryznowej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Malinowa w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Ponikwoda w całości, Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przejazd w całości, Przelot w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości, Śliwkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 11 do końca, Wiejska str. parzysta w całości, Wielka w całości, Wiśniowa w całości, Zakręt w całości.
129 Zakład Obsługi Nieruchomości „ADMINA” Sp. z o. o., ul. Marii Koryznowej 2c Lublin stały Tak ULICE: Koryznowej str. parzysta od nr 2 do nr 6, Malczewskiego w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Walecznych str. nieparzysta nr 9, Wiejska str. nieparzysta od nr 71 do końca.
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich, ul. Kazimierza Tumidajskiego 6a Lublin stały Nie ULICE: Koryznowej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Niepodległości str. parzysta od nr 26 do końca, Trześniowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Tumidajskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6.
131 Przedszkole nr 59, ul. Niepodległości 12a Lublin stały Nie ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 14 do nr 24, Tumidajskiego str. parzysta od nr 8 do nr 16.
132 Administracja Osiedla „NIEPODLEGŁOŚCI”, ul. Kazimierza Tumidajskiego 24 Lublin stały Tak ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 2 do nr 12, Tumidajskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 18 do końca.
133 NZOZ „MELISA”, ul. Niepodległości 9 Lublin stały Nie ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Krokusowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Świdnicka str. nieparzysta od nr 9 do końca, Winogronowa w całości, Wrzosowa w całości, Zawilcowa w całości
134 RSM MOTOR, ul. Ignacego Daszyńskiego 4 Lublin stały Tak ULICE: Daszyńskiego w całości, Kasztanowa str. nieparzysta w całości.
135 Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie, ul. Lwowska 28 Lublin stały Nie ULICE: Dolińskiego str. nieparzysta w całości, Kuronia w całości, Lwowska str. parzysta nr 12 i od nr 22 do końca, Unicka str. parzysta od nr 6 do końca, Walecznych str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
136 Przedszkole nr 13, ul. Stefana Okrzei 9 Lublin stały Nie ULICA: Okrzei w całości.
137 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA, ul. Franciszka Kleeberga 12a Lublin stały Nie ULICE: Kleeberga str. parzysta w całości, Rückemana w całości, Wołyńska w całości.
138 Przedszkole nr 50, ul. Podzamcze 7a Lublin stały Nie ULICE: Białkowska Góra w całości, Działkowa w całości, Floriańska w całości, Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 14 do nr 44, Lwowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10 i od nr 14 do nr 20, Niska w całości, Podzamcze str. nieparzysta w całości, Sienna w całości.
139 Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Lwowska 11 Lublin stały Tak ULICE: Dembowskiego w całości, Kalinowszczyzna str. parzysta od nr 8 do nr 12, Krzemieniecka w całości, Lwowska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
140 Przedszkole nr 52, ul. Józefa Kustronia 10 Lublin stały Nie ULICE: Kiwerskiego w całości, Kustronia w całości.
141 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70 Lublin stały Nie ULICE: Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Kleeberga str. nieparzysta w całości, Okólna w całości, Słomiany Rynek w całości, Tatarska w całości, Towarowa w całości.
142 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1 Lublin stały Nie ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Gospodarcza str. nieparzysta od nr 25 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Graffa w całości, Kresowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 69 do końca i str. parzysta od nr 76 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta nr 1, Montażowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Motorowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Odlewnicza str. parzysta nr 2, Turystyczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Zimna w całości.
143 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Przyjaźni 12 Lublin stały Tak ULICE: Łęczyńska str. parzysta od nr 60 do nr 74, Przyjaźni str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14.
144 Klub Osiedlowy „PRZYJAŹNI”, ul. Przyjaźni 13 Lublin stały Nie ULICA: Przyjaźni str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
145 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1 Lublin stały Nie ULICE: Łęczyńska str. nieparzysta od nr 63 do nr 67, Odlewnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 4 do końca.
146 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY, ul. Gospodarcza 32 Lublin stały Tak ULICE: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 19 do nr 23 i str. parzysta od nr 28 do nr 32, Kresowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 3 do nr 5, Montażowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Motorowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
147 Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie, ul. Gospodarcza 18 Lublin stały Tak ULICA: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 10 do nr 26.
148 Przedszkole nr 44, ul. Maszynowa 6 Lublin stały Nie ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 2 do nr 12, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 57 do nr 61.
149 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Maszynowa 2 Lublin stały Nie ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 14 do nr 24, Maszynowa w całości.
150 Filia DDK „Bronowice” Pracownia Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28a Lublin stały Tak ULICE: Gospodarcza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Hutnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Krzemionki w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 41 do nr 55, Mieszczańska str. parzysta w całości.
151 Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o. o., ul. Projektowa 5 Lublin stały Tak ULICE: Blacharska w całości, Frezerów w całości, Konstruktorów w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 7 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narzędziowa w całości, Projektowa w całości, Resorowa w całości, Ślusarska w całości, Tokarska w całości.
152 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego, ul. Jana Kasprowicza 112 Lublin stały Tak ULICE: Biskupie w całości, Bławatkowa w całości, Dojazdowa w całości, Dziubińskiej w całości, Grygowej str. parzysta od nr 2 do nr 22 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Hajdowska w całości, Jakubowicka w całości, Jarmarczna w całości, Kasprowicza w całości, Kijańska w całości, Łagiewnicka w całości, Łuszczowska w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Metalurgiczna w całości, Turystyczna str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Tyszowiecka w całości, Zadębie w całości, Zawieprzycka w całości.
153 Przedszkole nr 84, ul. Zygmunta Augusta 28 Lublin stały Tak ULICE: Banacha w całości, Braci Krausse w całości, Chemiczna str. nieparzysta od nr 17 do końca, Dobrzańskiego w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 70 do nr 94, Felin w całości, Grenadierów w całości, Grygowej str. parzysta od nr 24 do końca i str. nieparzysta od nr 11 do końca, Hessa w całości, Moritza w całości, Ordonówny str. nieparzysta w całości, Pancerniaków w całości, Plewińskiego w całości, Rataja w całości, Spiessa w całości, Vetterów w całości, Walentynowicz str. nieparzysta w całości.
154 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11 Lublin stały Tak ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta w całości, Krępiecka w całości, Królowej Jadwigi w całości, Władysława Jagiełły str. parzysta od nr 20 do końca, al. Witosa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca.
155 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11 Lublin stały Tak ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Władysława Jagiełły str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Wylotowa w całości.
156 Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 Lublin stały Tak ULICE: Józefa Franczaka „Lalka” str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 35 do końca, Kazimierza Jagiellończyka w całości, Królowej Bony w całości, Władysława Warneńczyka w całości, Zygmunta Augusta w całości, Zygmunta Starego w całości.
157 Rodzinny Ogród Działkowy „Słonecznik”, ul. Rąblowska 13 Lublin stały Nie ULICE: Janowska w całości, Koło w całości, Lipska w całości, Parczewska w całości, Pod Gajem w całości, Rąblowska w całości, Stary Gaj w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 2 do nr 8.
158 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów, ul. Krężnicka 156 Lublin stały Tak ULICE: Bór w całości, Bryńskiego w całości, Cienista w całości, Grzybowa w całości, al. Stanisława Jasińskiego w całości, Krężnicka w całości, Ku Słońcu w całości, Kukułcza w całości, Letniskowa w całości, Łąkowa w całości, Marzanny w całości, Modra w całości, Mrówcza w całości, Nad Zalewem w całości, Niezapominajki w całości, Nizinna w całości, Osmolicka w całości, Pasieczna w całości, Poranna w całości, Prawiednicka w całości, Pszczela w całości, Ptasia w całości, Rosy w całości, Roślinna w całości, Sarnia w całości, Świeża w całości, Tęczowa w całości, Zagajnikowa w całości, Ziołowa w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
159 Żłobek nr 8, ul. Nałkowskich 102 Lublin stały Nie ULICE: Budowlana str. parzysta od nr 52 do końca, Ciepłownicza w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Inżynierska w całości, Medalionów w całości, Nałkowskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 97 i str. parzysta od nr 2 do nr 94, Przy Bocznicy w całości, Romera str. parzysta od nr 2 do nr 4, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Smoluchowskiego str. nieparzysta w całości, Wrotkowska w całości.
160 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały Tak ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 119 do końca i str. parzysta od nr 124 do nr 248, Romera str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 32 do końca, Wojtyłów w całości.
161 Przedszkole nr 78, ul. Jana Samsonowicza 9 Lublin stały Nie ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 99 do nr 109 i str. parzysta od nr 96 do nr 108, Romera str. parzysta od nr 6 do nr 26, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 5 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
162 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały Tak ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 111 do nr 117 i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Romera str. parzysta od nr 28 do nr 30, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 19 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 16.
163 Przedszkole nr 66, ul. Jana Samsonowicza 33a Lublin stały Nie ULICA: Samsonowicza str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca.
164 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110 Lublin stały Tak ULICE: Budowlana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 50, Czekanowskiego w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Domeyki w całości, Energetyków w całości, Granata w całości, Olechnowicza w całości, Olszewskiego w całości, Wapowskiego w całości, Węglowa w całości, Wolińskiego w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 53 do końca.
165 Przedszkole nr 87, ul. Jacka Woronieckiego 11 Lublin stały Tak ULICE: Fulmana w całości, Nałkowskich str. parzysta od nr 250 do końca, Rodakiewicza w całości, Słomkowskiego w całości, Uhorczaka w całości, Woronieckiego w całości, Zalewskiego w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 10 do nr 14.
166 PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji, ul. Nowy Świat 31a Lublin stały Nie ULICE: Herberta str. nieparzysta od nr 13 do końca, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Smoluchowskiego str. parzysta w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
167 Budynek dotychczasowego Domu Kultury Kolejarza, ul. Władysława Kunickiego 35 Lublin stały Nie ULICE: Chłodna w całości, Chrostowskiej w całości, Dąbrowska w całości, Garbarska str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Kunickiego str. nieparzysta od nr 17 do nr 49 i str. parzysta od nr 28 do nr 114, Leśna str. nieparzysta w całości, Łazienkowska w całości, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Pawia str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Piaskowa w całości, Pochyła w całości, Próżna w całości, Skośna w całości, Słodowa w całości, Śliska w całości, Wojenna str. parzysta nr 2, Zaciszna w całości.
168 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie, ul. Wyścigowa 31 Lublin stały Tak ULICE: Czeska w całości, Kotlarska w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 51 do nr 85, Kwiatowa w całości, Leśna str. parzysta w całości, Nowy Rynek w całości, Oboźna w całości, Piękna w całości, Spacerowa w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Wyścigowa str. nieparzysta w całości.
169 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Władysława Kunickiego 116 Lublin stały Nie ULICE: Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Koźmiana w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Kraszewskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Kunickiego str. nieparzysta od nr 87 do nr 105 i str. parzysta od nr 116 do nr 154, Matejki str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 31 do nr 53, Mireckiego w całości, Morsztynów w całości, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Orzechowskiego w całości, Pruszyńskiego w całości, Reymonta w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Stanisławskiej w całości, Szańcowa w całości, Ściegiennego w całości, Wyścigowa str. parzysta w całości, Zabłockiego w całości, Żeromskiego w całości.
170 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36 Lublin stały Nie ULICE: Bagatela w całości, Biernata z Lublina w całości, Chełmońskiego w całości, Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca, Kononowicza w całości, Kopernika w całości, Kraszewskiego str. parzysta od nr 38 do końca, Kunickiego str. nieparzysta od nr 107 do nr 143, Matejki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Morcinka w całości, Przybylskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Pułaskiego w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 88, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 27.
171 Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980, ul. Róży Wiatrów 9 Lublin stały Nie ULICE: Błękitna w całości, Herberta str. parzysta od nr 16 do końca, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Róży Wiatrów w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 41 do nr 51.
172 Żłobek nr 6, ul. Zbigniewa Herberta 12 Lublin stały Tak ULICE: Herberta str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Przybylskiego str. parzysta od nr 20 do końca, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 29 do nr 39.
173 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24 Lublin stały Nie ULICE: Boya-Żeleńskiego w całości, Brata Alberta w całości, Głuska str. parzysta od nr 2 do nr 14, Jezierskiego w całości, Klukowskiego w całości, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 26 do końca, Kuncewiczowej w całości, Kunickiego str. parzysta od nr 156 do końca, Maczka w całości, Makuszyńskiego w całości, Mickiewicza str. parzysta od nr 22 do nr 32, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 43 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Oczki w całości, Orzeszkowej w całości, Reja str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rejtana w całości, Sterna w całości, Szaniawskiego w całości, Tuwima w całości, Wadowskiego w całości, Wałowa w całości, Wita Stwosza w całości, Zegadłowicza w całości.
174 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36 Lublin stały Nie ULICE: Bandtkich w całości, Dziesiąta w całości, Jachowicza w całości, Korzeniowskiego w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 145 do nr 181, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Mochnackiego w całości, Moniuszki w całości, Pawłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 56, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Śniadeckiego w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 90 do nr 108, Traugutta w całości, Wyspiańskiego w całości, Zemborzycka str. parzysta od nr 2 do nr 42.
175 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ, ul. Abramowicka 2 Lublin stały Tak ULICE: Broniewskiego w całości, Fredry w całości, Gałczyńskiego w całości, Korczaka w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 183 do końca, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Pawłowa str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 58 do końca, Reja str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Sienkiewicza w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83, Staffa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 82, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 46.
176 Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Zemborzycka 82 Lublin stały Nie ULICE: Brodowskiego w całości, Czartoryskiej w całości, Daniłowskiego w całości, Glińskiego w całości, Gralewskiego w całości, Kniaźnina w całości, Lema w całości, Łobodowskiego w całości, Makowa str. nieparzysta w całości, Południowa w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 52 do końca i str. nieparzysta od nr 85 do końca, Stachury w całości, Staffa str. parzysta od nr 84 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Zemborzycka str. parzysta od nr 44 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 16 do końca.
177 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienienia od Alkoholu i Współuzależnienia, ul. Abramowicka 4b Lublin stały Nie ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Brezy w całości, Dygasińskiego w całości, Gierymskiego w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Iwaszkiewicza w całości, Jastruna w całości, Kolberga w całości, Konarskiego w całości, Kwiecińskiego w całości, Michałowskiego w całości, Nasienna w całości, Orłowskiego w całości, Pocka w całości, Porazińskiej w całości, Sieroszewskiego w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 50, Szelburg-Zarembiny w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 124 do nr 130, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 48 do końca.
178 Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego, ul. Długa 6 Lublin stały Nie ULICE: Akacjowa w całości, Bukowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Czereśniowa w całości, Długa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Dobra w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Elektryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Fabryczna str. nieparzysta od nr 11 do końca, Garbarska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kościelna str. nieparzysta od nr 3 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 9 do końca, Pawia str. parzysta od nr 76 do końca, Równa w całości, Smolna w całości, Startowa w całości, Topolowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Wirowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca.
179 Przedszkole nr 7, ul. Elektryczna 12 Lublin stały Nie ULICE: Długa str. nieparzysta od nr 13 do nr 85, Garbarska str. nieparzysta od nr 3 do nr 17, Kamienna w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 24 do nr 62, Kręta w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 53 do nr 73 i str. parzysta od nr 44 do nr 74, Przesmyk w całości, Rozstajna w całości, Sosnowa w całości, Stalowa w całości, Sucha w całości, Wspólna w całości, Źródlana w całości, Żelazna str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 88.
180 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51 Lublin stały Tak ULICE: Bukowa str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Długa str. parzysta od nr 60 do nr 84, Krańcowa str. parzysta od nr 64 do nr 80, Olchowa w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 75 do końca
181 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51 Lublin stały Tak ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Elektryczna str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta nr 2, Krańcowa str. parzysta od nr 82 do nr 104, Lotnicza str. parzysta od nr 12 do końca, Topolowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Wierzbowa w całości.
182 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2 Lublin stały Tak ULICE: Asnyka w całości, Bogusławskiego w całości, Długa str. nieparzysta od nr 87 do końca i str. parzysta od nr 86 do końca, Grochowskiego w całości, Krasickiego w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 1 do nr 47 i str. parzysta od nr 2 do nr 86, Kossaka w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 13 do nr 89, Robotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 24, Przerwy-Tetmajera str. nieparzysta w całości, Wilcza str. parzysta od nr 2 do nr 66, Żelazna str. parzysta od nr 90 do końca i str. nieparzysta od nr 107 do końca, Żurawia w całości.
183 Kolegium Pracowników Służb Społecznych, ul. Sulisławicka 7 Lublin stały Tak ULICE: Cmentarna w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 47 do końca, Dulęby w całości, Józefa Franczaka „Lalka” str. nieparzysta od nr 1 do nr 33, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 49 do końca i str. parzysta od nr 88 do końca, Krańcowa str. nieparzysta od nr 91 do nr 105, Niemcewicza w całości, Przerwy-Tetmajera str. parzysta w całości, Skalskiego w całości, Sulisławicka w całości, Urbanowicza w całości, Wilcza str. parzysta od nr 68 do końca, Żmichowskiej w całości.
184 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24 Lublin stały Nie ULICE: 11 Listopada w całości, Cholewy w całości, Dmowskiego w całości, Głuska str. parzysta od nr 16 do nr 18, Grunwaldzka w całości, Hallera w całości, Hubalczyków w całości, Kutrzeby w całości, Kwiatkowskiego w całości, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Mikołajczyka w całości, Obrońców Lublina w całości, Okulickiego w całości, Orląt Lwowskich w całości, Pajdowskiego w całości, Piskora w całości, Powstańców Warszawy w całości, Raczkiewicza w całości, Raczyńskiego w całości, Robotnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Roweckiego w całości, Skrzynicka w całości, Sokolniki w całości, Sybiraków w całości, Wilcza str. nieparzysta w całości, Wyzwolenia w całości.
185 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE, ul. Abramowicka 122 Lublin stały Tak ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Barwna w całości, Klonowica w całości, Makowa str. parzysta w całości, Odległa w całości, Podleśna w całości, Powojowa w całości, Sadowa w całości, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Szymonowica w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 132 do końca, Wólczańska w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 19 do końca.
186 Warsztat Terapii Zajęciowej Misericordia, ul. Głuska 138 Lublin stały Tak ULICE: Dominowska w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Grabowskiego w całości, Handlowa w całości, Masarska w całości, Miętowa w całości, Miodowa w całości, Nektarowa w całości, Parafialna w całości, Plebańska w całości, Podkomorska w całości, Przepiórcza w całości, Sachsów w całości, Sieciecha w całości, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Szklarniana w całości, Wojewodzińska w całości, Wygodna w całości, Zdrowa w całości, Zorza w całości.
187 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: Klinika Okulistyki Ogólnej, Klinika Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego, Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry, ul. Chmielna 1 Lublin szpital Nie ULICA: Chmielna 1
188 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie, ul. Stanisława Staszica 11 Lublin szpital Nie ULICA: Staszica 11, 16
189 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji, II Klinika Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej, ul. Głuska 1 Lublin szpital Nie ULICA: Głuska 1
190 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Mieczysława Biernackiego 9 Lublin szpital Nie ULICA: Biernackiego 9
191 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Zbigniewa Herberta 21 Lublin szpital Nie ULICA: Herberta 21
192 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Lubartowska 81 Lublin szpital Nie ULICA: Lubartowska 81
193 SP Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Kazimierza Jaczewskiego 8 Lublin szpital Nie ULICA: Jaczewskiego 8
194 Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. Kazimierza Jaczewskiego 7 Lublin szpital Nie ULICA: Jaczewskiego 7
195 Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki, ul. Kazimierza Jaczewskiego 2 Lublin szpital Nie ULICA: Jaczewskiego 2
196 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie, al. Racławickie 23 Lublin szpital Nie ULICA: al. Racławickie 23
197 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ, al. Kraśnicka 100 Lublin szpital Nie ULICA: al. Kraśnicka 100
198 SP Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie, ul. Grenadierów 3 Lublin szpital Nie ULICA: Grenadierów 3
199 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ w Lublinie, ul. Abramowicka 2 Lublin szpital Nie ULICA: Abramowicka 2
200 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Ametystowa 22
201 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie, ul. Kosmonautów 78 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Kosmonautów 78
202 Dom Pomocy Społecznej „Kalina”, ul. Kalinowszczyzna 84 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Kalinowszczyzna 84
203 Dom Pomocy Społecznej „Betania”, al. Kraśnicka 223 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: al. Kraśnicka 223
204 Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Bartosza Głowackiego 26 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Głowackiego 26
205 Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej, ul. Archidiakońska 7 Lublin dom pomocy społecznej Nie ULICA: Archidiakońska 7
206 Areszt Śledczy w Lublinie, ul. Południowa 5 Lublin areszt Śledczy Nie ULICA: Południowa 5