Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 130 214
Wyborców 106 291
Obwodów 70
  • Wybory do Rady Miasta Rybnika
  • Wybory Prezydenta Miasta Rybnika
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Ks. Józefa Szafranka 7 Rybnik stały Tak Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Hutnicza, Jadwigi i Feliksa Białych, Jana III Sobieskiego, Jeana Chalotta, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Księdza Józefa Szafranka, Łony, Mikołaja Reja, Plac Teatralny, Plac Wolności, Rynkowa, Saint Vallier, Stanisława Staszica, Stroma, Wysoka
2 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Jankowicka 1 Rybnik stały Tak 3 Maja, Dworcowa, Generała Józefa Hallera od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste, Henryka Wieniawskiego, Jankowicka od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste, Józefa Piłsudskiego, Klasztorna, Księdza Doktora Stefana Siwca, Miejska, Młyńska, Obwiednia Południowa od nr 1 do 23, Plac Armii Krajowej, Plac Mikołaja Kopernika, Pocztowa, Rzeczna, Stanisława Wolnego, Tęczowa, Wiejska od nr 1 do 7 nieparzyste, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 8 parzyste, Wojciecha Korfantego, Za Komendą, Zamkowa
3 Zespół Szkół Technicznych, ul. Tadeusza Kościuszki 5 Rybnik stały Nie Antoniego Staiera, Dróżka Profesora Libury, Elizy Orzeszkowej od nr 1 do 5 nieparzyste, Gliwicka od nr 1 do 31 nieparzyste i od nr 2 do 28 parzyste, Juliusza Ligonia, Konstantego Damrota od nr 1 do 9, Mikołowska od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste, Na Górze, Ogródki od nr 1 do 10, Piasta nr parzyste, Plac Jana Pawła II, Powstańców Śląskich od nr 1 do 29 nieparzyste i nr parzyste, Świętego Antoniego od nr 1 do 10, Tadeusza Kościuszki, Władysława Łokietka
4 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Nr 9 im. Adama Mickiewicza, ul. Cmentarna 1 Rybnik stały Nie Artura Grottgera, Cegielniana, Cmentarna od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 26 parzyste, Dworek, Franciszka Rybnickiego, Jana Kotucza od nr 1 do 37 za wyjątkiem nr 26A i 36, Kościelna, Krótka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Marii Skłodowskiej-Curie, Nad Potokiem, Plac Kościelny, Raciborska od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 22 parzyste, Rudzka od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 48 parzyste, Rynek, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2 do 22 parzyste
5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Nr 9 im. Adama Mickiewicza, ul. Cmentarna 1 Rybnik stały Nie Cmentarna od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste, Franciszka Chrószcza, Gliwicka od nr 33 do 39 nieparzyste i od nr 30 do 76 parzyste, Jana Kotucza nr 26A i 36, Janusza Korczaka, Jaskółcza, Kapitana Leopolda Janiego, Mała, Obwiednia Północna, Rudzka od nr 27 do 131 nieparzyste i od nr 50 do 128 parzyste, Sikorek, Szczygłów, Waltera Larysza, Wierzbowa od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste, Zagrodniki
6 Zespół Szkół Nr 2, ul. Mikołowska 19 Rybnik stały Tak Byłych Więźniów Politycznych, Elizy Orzeszkowej od nr 7 do końca nieparzyste i nr parzyste, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Konstantego Damrota od nr 10 do końca, Ludwika Solskiego, Maksymiliana Basisty, Mariańska, Mikołowska od nr 19 do 55 nieparzyste i od nr 14 do 74 parzyste, Ogródki od nr 11 do końca, Piasta nr nieparzyste, Powstańców Śląskich od nr 31 do końca nieparzyste, Strzelców Bytomskich, Sybiraków, Świętego Antoniego od nr 11 do końca, Wita Stwosza, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zajezdna, Żwirki i Wigury
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, ul. Doktora Mariana Różańskiego 14A Rybnik stały Nie Adama Asnyka, Andrzeja Frycza–Modrzewskiego, Emilii Plater, Jana Kasprowicza, Myśliwska, Nadbrzeżna, Olszowa, Opalowa, Pod Wałem, Pszczela, Strzelecka, Wielopolska od nr 5 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wodna, Zajęcza, Żużlowa
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, ul. Doktora Mariana Różańskiego 14A Rybnik stały Nie Aleksandra Fredry, Astrów, Bolesława Leśmiana, Doktora Mariana Różańskiego, Jana Karłowicza, Janusza Kusocińskiego, Józefa Poniatowskiego, Marynarska, Mikołaja Gogola, Niemodlińska, P. C. K. , Piotra Kolonki, Różana, Widok, Władysława Jagiełły, Władysława Webera, Wspólna
9 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Alojzego Szewczyka, ul. Alojzego Szewczyka 6 Rybnik stały Nie Arki Bożka, Falista, Generała Władysława Sikorskiego, Hotelowa, Jodłowa, Makowa, Miła, Robotnicza, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Walecznych
10 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Alojzego Szewczyka, ul. Alojzego Szewczyka 6 Rybnik stały Nie Alojzego Szewczyka, Gminna, Księdza Jana Pojdy, Leszczyńska, Maksymiliana Dudka, Pawła Hanaka, Poremby, Sąsiedzka, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tylna, Willowa, Zofii Nałkowskiej
11 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1, ul. Gliwicka 105 Rybnik stały Tak Fiołkowa, Gliwicka od nr 41 do 183 nieparzyste i od nr 78 do 198 parzyste, Golejowska od nr 100 do końca parzyste, Górna, Jesionowa, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Koralowa, Lipowa od nr 1 do 45 nieparzyste i od nr 2 do 56 parzyste, Ludowa, Majątkowa, Miodowa, Ofiar Terroru, Owocowa, Piaskowa, Piotra Wysockiego, Podleśna, Romualda Traugutta, Rubinowa, Strąkowska, Sucha, Weteranów, Wiśniowa
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Borki 37D Rybnik stały Tak Borki, Borowa, Bratków, Dzikiej Róży, Lawendowa, Liliowa, Łączna, Piastowska, Piwonii, Świętego Józefa od nr 77 do końca nieparzyste i od nr 86 do końca parzyste, Tulipanów
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Borki 37D Rybnik stały Tak Chryzantem, Długa, Energetyków, Goździków, Henryka Mikołaja Góreckiego, Konwalii, Nad Zalewem, Pelargonii, Rudzka od nr 133 do 249 nieparzyste i od nr 130 do 224 parzyste, Słonecznikowa, Storczyków, Żołędziowa od nr 84 do końca
14 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy, ul. Rybacka 55 Rybnik stały Tak Ekonomiczna, Golejowska nr nieparzyste i od nr 2 do 98 parzyste, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Lipowa od nr 47 do końca nieparzyste i od nr 58 do końca parzyste, Rybacka, Strefowa, Świętego Maksymiliana
15 Przedszkole Nr 37 im. Juliana Tuwima, ul. Św. Maksymiliana 26 Rybnik stały Nie Mglista, Podmiejska
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. Komisji Edukacji Narodowej 29 Rybnik stały Tak Aleksandra Gierymskiego, Dożynkowa, Gliwicka od nr 185 do 335 nieparzyste i od nr 200 do 324 parzyste, Jarzębinowa, Komisji Edukacji Narodowej, Książenicka, Lisia, Magnolii, Morwowa, Okrężna, Podgórna, Podhalańska, Północna, Pszenna, Sienna, Turystyczna, Wieżowa, Wiosny Ludów, Wiślana, Wypoczynkowa, Za Wiaduktem
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. Komisji Edukacji Narodowej 29 Rybnik stały Tak Skowronków, Wiktora Poloczka
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 15, ul. Gzelska 7 Rybnik stały Tak Batalionów Chłopskich, Bronisława Czecha, Dworska, Generała Jana Sadowskiego, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Jana Dobosza, Karłowa, Legionów, Łabędzia, Pniowska, Rudzka od nr 251 do 389 nieparzyste i od nr 226 do 388 parzyste, Wiosenna, Żaglowa
19 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Zwonowicka 5 Rybnik stały Nie Cisowa, Jaworowa, Księdza Emila Szramka, Lechicka, Polan, Rudzka od nr 390 do końca, Stalowa, Stefana Czarnieckiego, Szeroka, Zwonowicka
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Bernarda Kuglera 8A Rybnik stały Tak Bartników, Bernarda Kuglera, Chwałęcicka, Cystersów, Gliwicka od nr 337 do końca nieparzyste i od nr 326 do końca parzyste, Głogowa, Gontowa, Imbirowa, Jałowcowa, Kalinowa, Krajobrazowa, Laurowa, Łowiecka, Łukowa, Milenijna, Młynek, Oliwkowa, Pilchowicka, Pryszczyny, Rybnicka, Świętego Huberta, Uczniowska, Wiklinowa, Wilcza, Wodnika
21 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Stanisława Kostki, ul. Wolna 17 Rybnik stały Nie Karola Miarki od nr 1 do 29, Kosmonautów, Kosynierów, Marii Konopnickiej, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego od nr 1 do 27 nieparzyste i od nr 2 do 48 parzyste, Prosta od nr 191 do 201, Radosna, Słoneczna, Stara, Studzienna od nr 1 do 51 nieparzyste i od nr 2 do 44 parzyste, Wolna od nr 1 do 71 nieparzyste i od nr 2 do 58 parzyste, Zakątek od nr 15C do 15H i od nr 17E do 17P i od nr 19C do 19P, Zbożowa od nr 1 do 9
22 Przedszkole Nr 3, ul. Za Torem 3B Rybnik stały Tak Cicha, Krucza, Księdza Henryka Groborza, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Orla, Przemysłowa, Ptasia, Sadowa, Sosnowa, Stawowa, Wielopolska od nr 1 do 3 nieparzyste, Wronia, Za Torem
23 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II, ul. Karola Miarki 74 Rybnik stały Nie Boguszowicka od nr 1 do 151 nieparzyste i od nr 2 do 58 parzyste, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste, Brzezińska, Jaśminowa, Juliusza Słowackiego, Karola Miarki od nr 30 do końca, Pochyła od nr 1 do 107, Pogodna, Prosta od nr 113 do 171 nieparzyste i od nr 62 do 170 parzyste, Przyjaźni, Spokojna, Stefana Żeromskiego od nr 1 do 64, Walerego Wróblewskiego, Żelazna
24 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II, ul. Karola Miarki 74 Rybnik stały Nie Ciasna, Henryka Sienkiewicza, Ligocka, Partyzantów, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego od nr 29 do końca nieparzyste i od nr 50 do końca parzyste, Prosta od nr 173 do końca nieparzyste i od nr 172 do końca parzyste za wyjątkiem nr od 191 do 201, Studzienna od nr 53 do końca nieparzyste i od nr 46 do końca parzyste, Tadeusza Rejtana, Wąska, Wolna od nr 73 do 179 nieparzyste i od nr 60 do 168 parzyste, Zakątek za wyjątkiem nr od 15C do 15H i od nr 17E do 17P i od nr 19C do 19P, Zbożowa od nr 10 do końca, Zuchów, Żorska od nr 1 do 265 nieparzyste i od nr 2 do 250 parzyste
25 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Harcerzy Buchalików, ul. Ziołowa 3 Rybnik stały Tak Buchalików, Fabryczna, Osiedle Różane, Samotna, Sygnały, Wolna od nr 181 do końca nieparzyste i od nr 170 do końca parzyste, Zgodna, Żorska od nr 267 do końca nieparzyste i od nr 252 do końca parzyste
26 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Harcerzy Buchalików, ul. Ziołowa 3 Rybnik stały Tak Bagnista, Gotartowicka od nr 1 do 85 nieparzyste i od nr 2 do 90 parzyste, Jutrzenki, Niska, Pochyła od nr 108 do końca, Szybowcowa od nr 1 do 100, Zapłocie, Ziołowa
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Stanisława Małachowskiego 44 Rybnik stały Nie Boguszowicka od nr 153 do końca nieparzyste i od nr 60 do końca parzyste, Gotartowicka od nr 87 do końca nieparzyste i od nr 92 do końca parzyste, Gronowa, Jemiołowa, Jesienna, Kłokocińska od nr 1 do 47 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Mokra, Rajska od nr 1 do 61 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste, Sołtystwo, Stanisława Małachowskiego od nr 1 do 69, Świętego Wawrzyńca, Urocza, Zadumy
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Stanisława Małachowskiego 44 Rybnik stały Nie Anieli Krzywoń, Błękitna, Brzeziny Miejskie od nr 18 do końca parzyste, Cedrowa, Cyprysowa, Generała Stanisława Szeptyckiego, Grabowa, Ignacego Łukasiewicza, Jasna, Ksawerego Dunikowskiego, Mariana Rejewskiego od nr 1 do 27 nieparzyste i od nr 2 do 34 parzyste, Oskara Kolberga, Profesora Tomasza Strzembosza, Przejazdowa, Spacerowa, Stanisława Małachowskiego od nr 70 do końca, Strażacka, Ziemska
29 Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Czesława Miłosza, ul. Sztolniowa 29B Rybnik stały Tak Jana Karskiego, Mariana Rejewskiego od nr 29 do końca nieparzyste i od nr 36 do końca parzyste, Nowomiejska, Sztolniowa
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Żurawia 8 Rybnik stały Nie Czwartaków, Jastrzębska, Józefa Elsnera, Księdza Pawła Pośpiecha, Michała Grażyńskiego, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Rajska od nr 63 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Węglowa, Wojciecha Bogusławskiego, Żurawia
31 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39, ul. Osiedle Południe 20 Rybnik stały Tak Osiedle Południe od nr 1 do 45
32 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39, ul. Osiedle Południe 20 Rybnik stały Tak Doktora Józefa Rostka, Kadetów, Osiedle Południe od nr 46 do końca, Pierwszej Brygady, Władysława Kuboszka
33 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Józefa Lompy 6 Rybnik stały Nie Astronautów, Emila Drobnego, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Lompy, Wazów
34 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Józefa Lompy 6 Rybnik stały Nie Patriotów
35 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Włościańska 39E Rybnik stały Nie Bracka, Chłodna, Dębowa, Gospodarcza, Kłokocińska od nr 49 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Komunalna, Plac Emila Pawlasa, Poligonowa, Rybna, Rycerska, Skośna, Szybowcowa od nr 101 do końca, Włościańska, Żniwna
36 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Świerklańska 42 Rybnik stały Tak Beskidzka, Bieszczadzka, Chwałowicka, Jana Wyglendy, Parkowa, Sudecka, Tytusa Chałubińskiego, Żołnierzy Września
37 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Świerklańska 42 Rybnik stały Tak Brzeziny Miejskie od nr 1 do 115 nieparzyste, Fryderyka Chopina, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Harcerska, Jana Kowalczyka, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Kolejowa, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Majora Władysława Mażewskiego, Nikodema Sobika, Pod Hałdą nr nieparzyste, Prosta od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste, Jerzego Giedroycia, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Świerklańska, Tkoczów nr parzyste, Zacisze
38 Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego, ul. Śląska 18A Rybnik stały Tak Bolesława Krupińskiego, Górnicza, Józefa Pukowca, Śląska nr parzyste
39 IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. 1 Maja 91A Rybnik stały Tak 1 Maja od nr 81 do końca nieparzyste i od nr 86 do końca parzyste, Generała Leopolda Okulickiego od nr 170 do końca parzyste, Kupiecka od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 12 do końca parzyste, Nowa, Ogrodowa, Pod Hałdą nr parzyste, Przewozowa, Składowa nr parzyste, Śląska nr nieparzyste, Zwycięstwa od nr 1 do 55 nieparzyste
40 Szkoła Podstawowa Nr 13 - im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic, ul. 1 Maja 51 Rybnik stały Nie 1 Maja od nr 1 do 79 nieparzyste i od nr 2 do 84 parzyste, Anny Stefek, Bolesława Prusa, Brzeziny Miejskie od nr 2 do 16 parzyste, Działkowców, Hugona Kołłątaja, Jagiellońska, Jerzego Malchera, Józefa Szulika, Kamienna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kożdoniów, Księdza Jana Śliwki, Kupiecka od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 10 parzyste, Obywatelska, Radziejowska, Tkoczów nr nieparzyste, Wjazdowa, Zwycięstwa nr parzyste i od nr 57 do końca nieparzyste
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14, ul. Kręta 20 Rybnik stały Nie Adolfa Dygasińskiego, Generała Leopolda Okulickiego nr nieparzyste i od nr 2 do 168 parzyste, Ignacego Daszyńskiego od nr 41 do końca, Jana Rericha, Juliusza Kossaka, Kręta, Niepodległości od nr 131 do końca, Popielowska, Składowa nr nieparzyste, Spółdzielcza, Szyb Marcin, Średnia, Trzech Krzyży
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14, ul. Leopolda Staffa 42A Rybnik stały Tak Feliksa Nowowiejskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Leopolda Staffa, Lokalna, Ludomira Różyckiego, Niepodległości od nr 1 do 130, Stanisława Konarskiego od nr 1 do 54, Wisławy Szymborskiej, Źródlana
43 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14, ul. Leopolda Staffa 42A Rybnik stały Tak Aleksandra Puszkina, Gabrieli Zapolskiej, Ignacego Daszyńskiego od nr 1 do 40, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Pawła Woronicza, Jana Zamojskiego, Marklowicka, Stanisława Konarskiego od nr 55 do końca, Stanisława Worcella, Wodzisławska od nr 251 do końca nieparzyste i od nr 230 do końca parzyste, Żwirowa
44 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Juliusza Słowackiego, ul. Boczna 17 Rybnik stały Nie Wrębowa
45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Juliusza Słowackiego, ul. Boczna 17 Rybnik stały Nie Barbórki, Boczna, Generała Władysława Andersa, Górniczego Stanu, Górnośląska od nr 99 do końca nieparzyste i od nr 110 do końca parzyste, Ignacego Paderewskiego od nr 30 do końca, Jana Kazimierza, Karlika, Odległa, Pokładowa, Sztygarska, Szybowa, Wiertnicza, Wyrobiskowa, Związkowa
46 Zespół Szkół Nr 5 im. Józefa Rymera, ul. Józefa Rymera 24A Rybnik stały Tak Akacjowa, Barbary, Ignacego Paderewskiego od nr 1 do 29, Józefa Rymera, Lotników, Modrzewiowa
47 Zespół Szkół Nr 5 im. Józefa Rymera, ul. Józefa Rymera 24A Rybnik stały Tak Bolesława Śmiałego nr nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste, Górnośląska od nr 31 do 97 nieparzyste i od nr 36 do 108 parzyste, Jana Karola Chodkiewicza, Księdza Norberta Bończyka, Ludwika Zamenhofa nr parzyste, Majora Brunona Janasa od nr 1 do 95, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Skalna, Stanisława Żółkiewskiego, Tomasza Zana, Torowa, Weroniki, Zakole.
48 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki, ul. Niedobczycka 191 Rybnik stały Nie Bolesława Krzywoustego od nr 1 do 21 nieparzyste i nr parzyste, Cienista, Doktora Jana Adamskiego, Garbocze, Górnośląska od nr 1 do 29 nieparzyste i od nr 2 do 34 parzyste, Gruntowa nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste, Jabłoniowa, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Skrzetuskiego, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste i nr parzyste za wyjątkiem nr od 38 do 48 parzyste, Letnia nr nieparzyste i od nr 2 do 10 parzyste, Michała Wołyjowskiego, Odrodzenia, Raciborska od nr 181 do 217 nieparzyste i od nr 192 do 198 parzyste, Racławicka od nr 1 do 7 nieparzyste, Stanisława Leszczyńskiego, Stefana Grota Roweckiego od nr 2 do 12 parzyste, Strzelców Podhalańskich, Ziemowita, Złota, Zygmunta Starego
49 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki, ul. Niedobczycka 191 Rybnik stały Nie Hetmańska, Jagodowa, Niedobczycka od nr 106 do końca, Olszycka, Słowiańska, Wincentego Kadłubka, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do 249 nieparzyste i od nr 204 do 228 parzyste, Wrzosowa
50 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 im. Janusza Korczaka, ul. Gustawa Morcinka 18 Rybnik stały Nie Bolesława Śmiałego od nr 2 do 28 parzyste, Gabriela Narutowicza, Gustawa Morcinka, Ignacego Mościckiego, Karola Szymanowskiego, Księdza Piotra Skargi, Ludwika Zamenhofa nr nieparzyste, Majora Brunona Janasa od nr 96 do końca, Sportowa od nr 89 do końca nieparzyste i od nr 82 do końca parzyste
51 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Górniczego Stanu, ul. Sportowa 52 Rybnik stały Nie Augustyna Kwiotka, Bolesława Krzywoustego od nr 23 do końca nieparzyste, Dąbrowy, Ernesta Mruli, Frontowa, Kazimierza Wielkiego od nr 38 do 48 parzyste, Letnia od nr 12 do końca parzyste, Niewiadomska, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Przyjemna, Raciborska od nr 219 do końca nieparzyste i od nr 200 do końca parzyste, Racławicka od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste, Rozstajna, Sportowa od nr 1 do 87 nieparzyste i od nr 2 do 80 parzyste, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego nr nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, Szczerbicka, Ustronna
52 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały Tak Chabrowa
53 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały Tak ULICE: Budowlanych, Gajowa, Orzepowicka
54 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały Tak Osiedle Krakusa, Wawelska, Władysława Broniewskiego
55 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały Tak Floriańska, Kardynała Bolesława Kominka, Wandy
56 Zespół Szkół Sportowych, ul. Grunwaldzka 18 Rybnik stały Tak Brzozowa, Daleka, Franciszka Pilarczyka, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Głucha, Graniczna nr nieparzyste, Grunwaldzka od nr 14 do końca, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Księdza Piotra Ściegiennego, Mieszka I, Obrońców Rybnika, Pawła Stalmacha, Raciborska od nr 92 do 190 parzyste, Serdeczna, Szczęśliwa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka od nr 1 do 149 nieparzyste i od nr 2 do 128 parzyste, Żytnia
57 Zespół Szkół Sportowych, ul. Grunwaldzka 18 Rybnik stały Nie Dąbrówki
58 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11, ul. Księdza Henryka Jośki 25 Rybnik stały Nie Alfonsa Zgrzebnioka, Bohaterów Westerplatte, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Komuny Paryskiej, Księdza Henryka Jośki, Marokanów, Pawła Cierpioła, Piownik
59 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, ul. Świętego Józefa 30 Rybnik stały Tak Bukowa, Juliana Tuwima, Konrada Winklera, Mahoniowa, Platanowa, Popiela, Świętego Józefa od nr 1 do 75 nieparzyste i od nr 24 do 84 parzyste, Topolowa, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Zielona, Żołędziowa od nr 1 do 83
60 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Ireny Sendlerowej, ul. Władysława Stanisława Reymonta 69 Rybnik stały Tak Jana Kilińskiego
61 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Ireny Sendlerowej, ul. Władysława Stanisława Reymonta 69 Rybnik stały Tak Krzyżowa, Lektorska, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Raciborska od nr 15 do 123 nieparzyste i od nr 24 do 90 parzyste, Rolnicza, Smolna od nr 23 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Władysława Stanisława Reymonta od nr 48 do końca, Zamysłowska
62 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10, ul. Wodzisławska 46 Rybnik stały Nie Generała Józefa Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, Grunwaldzka od nr 1 do 13, Gwarków, Księdza Jerzego Popiełuszki, Łanowa, Łąkowa, Poprzeczna, Sławików, Smolna od nr 1 do 21 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste, Szczęść Boże, Szkolna, Świętej Jadwigi, Targowa, Wiejska od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do 47 nieparzyste i od nr 10 do 46 parzyste, Wodzisławska od nr 1 do 77 nieparzyste i od nr 2 do 90 parzyste
63 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9, ul. Wodzisławska 123 Rybnik stały Tak Błażeja Stolarskiego, Dolna, Franciszkańska , Gołębia, Grzybowa, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste, Kornela Ujejskiego, Kwiatowa, Na Okszeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1 do 66, Plebiscytowa, Polna , Środkowa , Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wodzisławska od nr 92 do 144 parzyste
64 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9, ul. Wodzisławska 123 Rybnik stały Tak Antoniego Woryny, Barwna, Bratnia, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Hoża, Jarzynowa, Józefa Cyrana, Leśna, Liściasta, Na Niwie, Niedobczycka od nr 67 do 105, Pod Lasem, Pod Szybem, Raciborska od nr 125 do 179 nieparzyste, Wincentego Witosa, Wodzisławska od nr 79 do 209 nieparzyste i od nr 146 do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska
65 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12, ul. Maksymiliana Buhla 3 Rybnik stały Nie ULICE: Basztowa, Cypriana Kamila Norwida, Graniczna nr parzyste, Kasztanowa, Ludwika Zdrzałka, Malinowa, Równa, Świerkowa, Zebrzydowicka od nr 151 do końca nieparzyste i od nr 130 do końca parzyste
66 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12, ul. Maksymiliana Buhla 3 Rybnik stały Nie Kosów, Krzywa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malwowa, Przedmieście, Sowia, Wiatraczna, Wincentego Pola
67 Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, Gliwicka 33 Rybnik szpital Nie Gliwicka 33
68 Miejski Dom Pomocy Społecznej w Rybniku, Żużlowa 25 Rybnik dom pomocy społecznej Nie Żużlowa 25
69 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku, Energetyków 46 Rybnik szpital Nie Energetyków 46
70 Śląskie Centrum Medyczne-Dom Opieki "Senior" w Rybniku, Wrębowa 21 Rybnik dom pomocy społecznej Nie Wrębowa 21

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 3 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Gierymskiego, Alojzego Szewczyka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Staiera, Arki Bożka, Artura Grottgera, Astrów, Bartników, Batalionów Chłopskich, Bernarda Kuglera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Borki, Borowa, Bratków, Bronisława Czecha, Byłych Więźniów Politycznych, Cegielniana, Chryzantem, Chwałęcicka, Cisowa, Cmentarna, Cystersów, Długa, Doktora Mariana Różańskiego, Dożynkowa, Dróżka Profesora Libury, Dworcowa, Dworek, Dworska, Dzikiej Róży, Ekonomiczna, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Energetyków, Falista, Fiołkowa, Franciszka Chrószcza, Franciszka Rybnickiego, Generała Józefa Hallera od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste, Generała Jana Sadowskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Gliwicka, Głogowa, Gminna, Golejowska, Gontowa, Goździków, Górna, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Wieniawskiego, Hotelowa, Hutnicza, Imbirowa, Jadwigi i Feliksa Białych, Jałowcowa, Jana III Sobieskiego, Jana Długosza, Jana Dobosza, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kotucza od nr 1 do 37, Jana Matejki, Jankowicka od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jeana Chalotta, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Poniatowskiego, Juliusza Ligonia, Kalinowa, Kapitana Leopolda Janiego, Karłowa, Kazimierza Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstantego Damrota, Konwalii, Koralowa, Kościelna, Krajobrazowa, Krótka, Książenicka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Księdza Doktora Stefana Siwca, Księdza Emila Szramka, Księdza Jana Pojdy, Księdza Józefa Szafranka, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Lawendowa, Laurowa, Lechicka, Legionów, Leszczyńska, Liliowa, Lipowa, Lisia, Ludowa, Ludwika Solskiego, Łabędzia, Łączna, Łony, Łowiecka, Łukowa, Magnolii, Majątkowa, Makowa, Maksymiliana Basisty, Maksymiliana Dudka, Mała, Mariańska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marynarska, Mglista, Miejska, Mikołaja Gogola, Mikołaja Reja, Mikołowska od nr 1 do 55 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste, Milenijna, Miła, Miodowa, Młynek, Młyńska, Morwowa, Myśliwska, Na Górze, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Nadbrzeżna, Niemodlińska, Obwiednia Południowa od nr 1 do 23, Obwiednia Północna, Ofiar Terroru, Ogródki, Okrężna, Oliwkowa, Olszowa, Opalowa, Owocowa, Pawła Hanaka, Pelargonii, Piaskowa, Piasta, Piastowska, Pilchowicka, Piotra Kolonki, Piotra Wysokiego, Piwonii, Plac Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Plac Mikołaja Kopernika, Plac Teatralny, Plac Wolności, Pniowska, Pocztowa, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Polan, P. C. K. , Poremby, Powstańców Śląskich, Północna, Pryszczyny, Pszczela, Pszenna, Raciborska od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 22 parzyste, Robotnicza, Romualda Traugutta, Różana, Rubinowa, Rudzka, Rybacka, Rybnicka, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Saint Vallier, Sąsiedzka, Sienna, Sikorek, Skowronków, Słonecznikowa, Stalowa, Stanisława Staszica, Stanisława Wolnego, Stefana Czarnieckiego, Storczyków, Strąkowska, Strefowa, Stroma, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Sucha, Sybiraków, Szczygłów, Szeroka, Świętego Antoniego, Świętego Huberta, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2 do 22 parzyste i od nr 86 do końca parzyste i od nr 77 do końca nieparzyste, Świętego Maksymiliana, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tęczowa, Tulipanów, Turystyczna, Tylna, Uczniowska, Walecznych, Waltera Larysza, Weteranów, Widok, Wiejska od nr 1 do 7 nieparzyste, Wielopolska od nr 5 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste, Wieżowa, Wiklinowa, Wiktora Poloczka, Wilcza, Willowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 8 parzyste, Władysława Webera, Wodna, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyzwolenia, Za Komendą, Za Wiaduktem, Zagrodniki, Zajezdna, Zajęcza, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Zwonowicka, Żaglowa, Żołędziowa od nr 84 do końca, Żużlowa, Żwirki i Wigury. 7 29 513 8 64
0.0000020000Nr 2 Anieli Krzywoń, Astronautów, Bagnista, Błękitna, Boguszowicka, Bracka, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste i od nr 18 do końca parzyste, Brzezińska, Buchalików, Cedrowa, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cyprysowa, Czwartaków, Dębowa, Doktora Józefa Rostka, Emila Drobnego, Fabryczna, Generała Stanisława Szeptyckiego, Gospodarcza, Gotartowicka, Grabowa, Gronowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Łukasiewicza, Jana Karskiego, Jasna, Jastrzębska, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesienna, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Elsnera, Józefa Lompy, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kadetów, Karola Miarki, Kłokocińska, Komunalna, Kosmonautów, Kosynierów, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Księdza Henryka Groborza, Księdza Pawła Pośpiecha, Ligocka, Mariana Rejewskiego, Marii Konopnickiej, Michała Grażyńskiego, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Mokra, Niska, Nowomiejska, Orla, Osiedle Południe, Osiedle Różane, Oskara Kolberga, Patriotów, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Emila Pawlasa, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Pochyła, Pogodna, Poligonowa, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego, Profesora Tomasza Strzembosza, Prosta od nr 113 do końca nieparzyste i od nr 62 do końca parzyste, Przejazdowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Ptasia, Radosna, Rajska, Rybna, Rycerska, Sadowa, Samotna, Skośna, Słoneczna, Sołtystwo, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stara, Stawowa, Stefana Żeromskiego od nr 1 do 64, Strażacka, Studzienna, Sygnały, Sztolniowa, Szybowcowa, Świętego Wawrzyńca, Tadeusza Rejtana, Urocza, Walerego Wróblewskiego, Wazów, Wąska, Węglowa, Wielopolska od nr 1 do 3 nieparzyste, Władysława Kuboszka, Włościańska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolna, Wronia, Za Torem, Zadumy, Zakątek, Zapłocie, Zbożowa, Zgodna, Ziemska, Ziołowa, Zuchów, Żelazna, Żniwna, Żorska, Żurawia. 6 25 648 7 52
0.0000030000Nr 3 1 Maja, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Puszkina, Anny Stefek, Augustyna Kwiotka, Barbary, Barbórki, Beskidzka, Bieszczadzka, Boczna, Bolesława Krupińskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Brzeziny Miejskie od nr 1 do 115 nieparzyste i od nr 2 do 16 parzyste, Chwałowicka, Cienista, Dąbrowy, Doktora Jana Adamskiego, Działkowców, Ernesta Mruli, Feliksa Nowowiejskiego, Frontowa, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gabrieli Zapolskiej, Garbocze, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Górnicza, Górniczego Stanu, Górnośląska, Gruntowa nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste, Gustawa Morcinka, Harcerska, Hetmańska, Hugona Kołłątaja, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Kazimierza, Jana Kowalczyka, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Pawła Woronicza, Jana Rericha, Jana Skrzetuskiego, Jana Wyglendy, Jana Zamojskiego, Jerzego Giedroycia, Jerzego Malchera, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Józefa Pukowca, Józefa Rymera, Józefa Szulika, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Kossaka, Kamienna, Karlika, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kożdoniów, Kręta, Księdza Jana Śliwki, Księdza Norberta Bończyka, Księdza Piotra Skargi, Kupiecka, Leopolda Staffa, Letnia, Lokalna, Lotników, Ludomira Różyckiego, Ludwika Zamenhofa, Majora Brunona Janasa, Majora Władysława Mażewskiego, Marklowicka, Michała Wołodyjowskiego, Modrzewiowa, Niedobczycka od nr 106 do końca, Niepodległości, Niewiadomska, Nikodema Sobika, Nowa, Obrońców Pokoju, Obywatelska, Odległa, Odrodzenia, Ogrodowa, Olszycka, Orzechowa, Parkowa, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Pod Hałdą, Pokładowa, Popielowska, Prosta od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste, Przewozowa, Przyjemna, Raciborska od nr 181 do końca nieparzyste i od nr 192 do końca parzyste, Racławicka, Radziejowska, Rozstajna, Skalna, Składowa, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Worcella, Stanisława Żółkiewskiego, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szczerbicka, Sztygarska, Szyb Marcin, Szybowa, Śląska, Średnia, Świerklańska, Tkoczów, Tomasza Zana, Torowa, Trzech Krzyży, Tytusa Chałubińskiego, Ustronna, Weroniki, Wiertnicza, Wincentego Kadłubka, Wisławy Szymborskiej, Wjazdowa, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do końca nieparzyste i od nr 204 do końca parzyste, Wrębowa, Wrzosowa, Wyrobiskowa, Zacisze, Zakole, Ziemowita, Złota, Związkowa, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Źródlana, Żołnierzy Września, Żwirowa. 6 25 429 8 58
0.0000040000Nr 4 Alfonsa Zgrzebnioka, Antoniego Woryny, Barwna, Basztowa, Błażeja Stolarskiego, Bohaterów Westerplatte, Bratnia, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Floriańska, Franciszka Pilarczyka, Franciszkańska, Gajowa, Generała Józefa Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Głucha, Gołębia, Graniczna, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Jana Kilińskiego, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste, Jarzynowa, Józefa Cyrana, Juliana Tuwima, Kardynała Bolesława Kominka, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Konrada Winklera, Kornela Ujejskiego, Kosów, Krzywa, Krzyżowa, Księdza Henryka Jośki, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Lektorska, Leśna, Liściasta, Ludwika Zdrzałka, Łanowa, Łąkowa, Mahoniowa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malinowa, Malwowa, Marokanów, Mieszka I, Na Niwie, Na Okrzeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1 do 105, Obrońców Rybnika, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Orzepowicka, Osiedle Krakusa, Pawła Cierpioła, Pawła Stalmacha, Piownik, Platanowa, Plebiscytowa, Pod Lasem, Pod Szybem, Polna, Popiela, Poprzeczna, Przedmieście, Raciborska od nr 15 do 179 nieparzyste i od nr 24 do 190 parzyste, Rolnicza, Równa, Serdeczna, Sławików, Smolna, Sowia, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Szczęść Boże, Szczęśliwa, Szkolna, Środkowa, Świerkowa, Świętego Józefa od nr 1 do 75 nieparzyste i od nr 24 do 84 parzyste, Świętej Jadwigi, Targowa, Topolowa, Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wandy, Wawelska, Wiatraczna, Wiejska od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Wincentego Pola, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 10 do końca parzyste, Wodzisławska od nr 1 do 209 nieparzyste i od nr 2 do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska, Zamysłowska, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka, Zielona, Żołędziowa od nr 1 do 83, Żytnia. 6 25 701 8 56
Podsumowanie 25 106 291 31 230

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 8 8 8 33
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 6 6 26
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 8 8 8 33
18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO KW RYBNIK NASZE MIASTO 8 7 6 21
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ KWW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ 9 8 8 8 33
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI KWW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI 9 8 8 8 33
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY KWW TADEUSZ GRUSZKA I SRD 8 8 8 7 31
22 KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM KW NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM 5 5 5 5 20

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 CIOKAN Zbigniew 56 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Rybnik
1 CHMIELIŃSKI Michał Józef 65 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI Rybnik
3 DWORNIK Łukasz 41 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Rybnik
4 GRUSZKA Tadeusz Jerzy 56 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY Rybnik
6 LARYSZ Aleksander Edward 53 wyższe KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO Rybnik
5 KUCZERA Piotr Paweł 41 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Rybnik

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 29 166 15 533 15 507 53.17% 0.05317
15 119 97.50% 0.0975
Tak
2 25 651 11 837 11 825 46.10% 0.0461
11 558 97.74% 0.09774
Tak
3 25 434 12 021 12 008 47.21% 0.04721
11 637 96.91% 0.09691
Tak
4 25 719 13 311 13 301 51.72% 0.05172
12 995 97.70% 0.0977
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 387 33 28.04% 0.02804
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 587 26 3.09% 0.00309
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 011 33 27.31% 0.02731
18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO 704 21 1.37% 0.00137
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ 11 258 33 21.94% 0.02194
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI 6 077 33 11.84% 0.01184
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY 2 667 31 5.20% 0.0052
22 KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM 618 20 1.20% 0.0012

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 387 33 7 28.04% 0.02804
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 587 26 0 3.09% 0.00309
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 011 33 9 27.31% 0.02731
Tak
18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO 704 21 0 1.37% 0.00137
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ 11 258 33 6 21.94% 0.02194
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI 6 077 33 3 11.84% 0.01184
Tak
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY 2 667 31 0 5.20% 0.0052
Nie
22 KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM 618 20 0 1.20% 0.0012
Nie

Rada Miasta Rybnika - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KILJAŃCZYK Wojciech Piotr 1 433 9.48% 0.00948
Tak
1 4 2 KOŁODZIEJCZYK Benedykt Marek 489 3.23% 0.00323
Nie
1 4 3 SZAFRANIEC Krzysztof Sylwester 659 4.36% 0.00436
Tak
1 4 4 FAKSA Izabela Zuzanna 256 1.69% 0.00169
Nie
1 4 5 NIEWELT Dominik Ryszard 251 1.66% 0.00166
Nie
1 4 6 STUDENT Ludmiła Maria 624 4.13% 0.00413
Nie
1 4 7 POTYSZ Grzegorz Antoni 180 1.19% 0.00119
Nie
1 4 8 KURPANIK Agnieszka Bernadeta 157 1.04% 0.00104
Nie
1 4 9 JAKUBIEC Jolanta Marzena 110 0.73% 0.00073
Nie
1 8 1 CIOKAN Zbigniew 251 1.66% 0.00166
Nie
1 8 2 POGOCKI Jacek Piotr 53 0.35% 0.00035
Nie
1 8 3 KWIECIEŃ Andrzej 23 0.15% 0.00015
Nie
1 8 4 SZYMURA Rafał Adam 78 0.52% 0.00052
Nie
1 8 5 MURAS Aleksandra Marzena 42 0.28% 0.00028
Nie
1 8 6 MUSIOLIK Ewelina Irena 25 0.17% 0.00017
Nie
1 8 7 GASZKA Katarzyna Krystyna 33 0.22% 0.00022
Nie
1 10 1 LAZAR Jerzy Bolesław 1 993 13.18% 0.01318
Tak
1 10 2 SĄCZEK Andrzej Stanisław 607 4.01% 0.00401
Tak
1 10 3 GRZELEC Hanna Barbara 327 2.16% 0.00216
Nie
1 10 4 KRUPA Sylwia Krystyna 281 1.86% 0.00186
Nie
1 10 5 FOJCIK Ksawery Erazm 135 0.89% 0.00089
Nie
1 10 6 JASEK Barbara Wioleta 230 1.52% 0.00152
Nie
1 10 7 NOWAKOWSKI Aleksander Remigiusz 45 0.30% 0.0003
Nie
1 10 8 TOCZEK Jolanta Maria 55 0.36% 0.00036
Nie
1 10 9 LUKS Piotr Paweł 322 2.13% 0.00213
Nie
1 18 1 LARYSZ Aleksander Edward 203 1.34% 0.00134
Nie
1 18 2 CHOWANIEC Marek 56 0.37% 0.00037
Nie
1 18 3 RUSZKIEWICZ Marian Zdzisław 7 0.05% 5.0E-5
Nie
1 18 4 MARKOWSKA Danuta 25 0.17% 0.00017
Nie
1 18 5 MOGIELSKA Halina 21 0.14% 0.00014
Nie
1 18 6 SZYMAŁA Ireneusz Józef 12 0.08% 8.0E-5
Nie
1 18 7 MAŁKUCH Żaneta Anna 9 0.06% 6.0E-5
Nie
1 18 8 FATAN Victor 13 0.09% 9.0E-5
Nie
1 19 1 PIASKOWY Małgorzata Maria 1 178 7.79% 0.00779
Tak
1 19 2 WAŁACH Krystyna Maria 740 4.89% 0.00489
Tak
1 19 3 ZAIK Ginter Eryk 559 3.70% 0.0037
Nie
1 19 4 GRAŚ Grażyna Bogusława 320 2.12% 0.00212
Nie
1 19 5 LUBOS Jan Józef 58 0.38% 0.00038
Nie
1 19 6 PRZYBYSŁAWSKI Robert 210 1.39% 0.00139
Nie
1 19 7 MOSKAL Leszek Stefan 456 3.02% 0.00302
Nie
1 19 8 KOTULA Justyna Agnieszka 200 1.32% 0.00132
Nie
1 19 9 FIAŁKOWSKI Jan Marek 235 1.55% 0.00155
Nie
1 20 1 TALAREK Marcin Aleksander 383 2.53% 0.00253
Nie
1 20 2 KOZIELSKA Agnieszka Maria 251 1.66% 0.00166
Nie
1 20 3 MANDRYSZ Wiktor Andrzej 69 0.46% 0.00046
Nie
1 20 4 MULARCZYK Jacek Paweł 451 2.98% 0.00298
Tak
1 20 5 MROWIEC Barbara Magdalena 49 0.32% 0.00032
Nie
1 20 6 TOKARCZYK Jarosław Andrzej 40 0.26% 0.00026
Nie
1 20 7 KUŚKA Maria Krystyna 74 0.49% 0.00049
Nie
1 20 8 OROŃ Jolanta Agnieszka 99 0.65% 0.00065
Nie
1 20 9 KUŹNIK Piotr Kazimierz 99 0.65% 0.00065
Nie
1 21 1 DWORNIK Ignacy 296 1.96% 0.00196
Nie
1 21 2 GRAJNER Bogdan Henryk 38 0.25% 0.00025
Nie
1 21 3 ZAWADZKA Barbara 29 0.19% 0.00019
Nie
1 21 4 SOBIK Marek Jacek 26 0.17% 0.00017
Nie
1 21 5 PRZEKAZA Ryszard Mirosław 9 0.06% 6.0E-5
Nie
1 21 6 CIESIELSKA Joanna 67 0.44% 0.00044
Nie
1 21 7 ŚWIĘTY Agnieszka Katarzyna 5 0.03% 3.0E-5
Nie
1 21 8 WYSŁUCHA Magdalena Natalia 15 0.10% 0.0001
Nie
1 22 1 KOŁODZIEJCZYK Rudolf Bernard 85 0.56% 0.00056
Nie
1 22 2 NOWAK Gabriela 33 0.22% 0.00022
Nie
1 22 3 SOSNA Tadeusz Franciszek 14 0.09% 9.0E-5
Nie
1 22 4 MORGAŁA Hieronim Józef 7 0.05% 5.0E-5
Nie
1 22 5 DĄBROWSKA Janina 19 0.13% 0.00013
Nie
2 4 1 KŁOSEK Łukasz Piotr 1 298 11.23% 0.01123
Tak
2 4 2 KREMIEC Jerzy Romuald 231 2.00% 0.002
Nie
2 4 3 MOJŻESZ-ZIMONCZYK Judyta Katarzyna 455 3.94% 0.00394
Nie
2 4 4 BOJANOWSKA Helena Weronika 171 1.48% 0.00148
Nie
2 4 5 PORĘBSKI Ryszard Antoni 25 0.22% 0.00022
Nie
2 4 6 MISALA Daniel Franciszek 155 1.34% 0.00134
Nie
2 4 7 TROJAN Marta Maria 60 0.52% 0.00052
Nie
2 4 8 SZULIK Grażyna Maria 89 0.77% 0.00077
Nie
2 8 1 CICHY Krzysztof Bogusław 187 1.62% 0.00162
Nie
2 8 2 SKIEJKA Robert Mieczysław 9 0.08% 8.0E-5
Nie
2 8 3 CIUPEK Michalina Weronika 44 0.38% 0.00038
Nie
2 8 4 RUDAWSKI Rafał Wojciech 20 0.17% 0.00017
Nie
2 8 5 MAROSZEK Jadwiga Maria 22 0.19% 0.00019
Nie
2 8 6 ZIELECKA Monika Anna 16 0.14% 0.00014
Nie
2 8 7 KOWALEWSKI Dawid Patryk 21 0.18% 0.00018
Nie
2 10 1 SZUTKA Mirela Elżbieta 1 668 14.43% 0.01443
Tak
2 10 2 PAŁKA Tadeusz Władysław 709 6.13% 0.00613
Tak
2 10 3 BASISTA Piotr Jan 221 1.91% 0.00191
Nie
2 10 4 KORDUŁA Paweł Jan 162 1.40% 0.0014
Nie
2 10 5 KRUPA Bernadeta Cecylia 325 2.81% 0.00281
Nie
2 10 6 KULA Sławomir Józef 247 2.14% 0.00214
Nie
2 10 7 BRZÓZKA Joanna Dominika 327 2.83% 0.00283
Tak
2 10 8 FOJCIK Emil 101 0.87% 0.00087
Nie
2 19 1 MURA Jan Rafał 688 5.95% 0.00595
Tak
2 19 2 WIŚNIEWSKI Mariusz Paweł 786 6.80% 0.0068
Tak
2 19 3 OŚWIECIMSKI Andrzej 686 5.94% 0.00594
Nie
2 19 4 ZNISZCZOŁ Marek 264 2.28% 0.00228
Nie
2 19 5 SMOŁKA Jan Walenty 225 1.95% 0.00195
Nie
2 19 6 CZYKIETA-PANEK Aleksandra Sylwia 55 0.48% 0.00048
Nie
2 19 7 SZWETER Krystyna Helena 89 0.77% 0.00077
Nie
2 19 8 BYTNAR Mirela Anna 51 0.44% 0.00044
Nie
2 20 1 KUŚKA Leszek Józef 346 2.99% 0.00299
Nie
2 20 2 KLIMOWICZ Łukasz Tadeusz 162 1.40% 0.0014
Nie
2 20 3 WASYL Wojciech 224 1.94% 0.00194
Nie
2 20 4 DWOJAKOWSKA Ilona Jadwiga 42 0.36% 0.00036
Nie
2 20 5 MUSIOLIK Aleksandra Beata 136 1.18% 0.00118
Nie
2 20 6 JANUS Anna Luiza 71 0.61% 0.00061
Nie
2 20 7 MAZUROWSKA Iwona Barbara 21 0.18% 0.00018
Nie
2 20 8 WIECZOREK Michał Aleksander 59 0.51% 0.00051
Nie
2 21 1 GRUSZKA Tadeusz Jerzy 271 2.34% 0.00234
Nie
2 21 2 SYSKA Tadeusz Marian 175 1.51% 0.00151
Nie
2 21 3 LEWA Katarzyna 27 0.23% 0.00023
Nie
2 21 4 SAJKOWSKI Maciej Janusz 63 0.55% 0.00055
Nie
2 21 5 KOCYBA Bernadeta Janina 114 0.99% 0.00099
Nie
2 21 6 SOBCZUK Jarosław Andrzej 26 0.22% 0.00022
Nie
2 21 7 RDZEŃ Katarzyna Marta 10 0.09% 9.0E-5
Nie
2 21 8 FILEC Mirosław Józef 146 1.26% 0.00126
Nie
2 22 1 STAJER Walenty Jan 109 0.94% 0.00094
Nie
2 22 2 GOLENIOWSKA Romana Aniela 19 0.16% 0.00016
Nie
2 22 3 MOTYKA Alojzy Antoni 29 0.25% 0.00025
Nie
2 22 4 OLEKSIŃSKA Bożena Róża 26 0.22% 0.00022
Nie
2 22 5 SZYMURA Jacek Arkadiusz 75 0.65% 0.00065
Nie
3 4 1 KUCZERA Piotr Paweł 2 042 17.55% 0.01755
Tak
3 4 2 LUBSZCZYK Zbigniew Aleksander 348 2.99% 0.00299
Tak
3 4 3 GODZIEK-KNAISSI Edyta Małgorzata 194 1.67% 0.00167
Nie
3 4 4 ABRAHAMCZYK Monika Romana 113 0.97% 0.00097
Nie
3 4 5 JARZĄBEK Marek Jacek 66 0.57% 0.00057
Nie
3 4 6 KOPKA Barbara Halina 114 0.98% 0.00098
Nie
3 4 7 KILJAŃCZYK Mirela Bogusława 99 0.85% 0.00085
Nie
3 4 8 FOJCIK Marian Antoni 230 1.98% 0.00198
Nie
3 8 1 WEIS Mirosław Czesław 143 1.23% 0.00123
Nie
3 8 2 BAJER Mirosław Krystian 73 0.63% 0.00063
Nie
3 8 3 WALASEK Marzena Klaudia 62 0.53% 0.00053
Nie
3 8 4 NITNER Marzena Urszula 34 0.29% 0.00029
Nie
3 8 5 WEIS Sylwia 30 0.26% 0.00026
Nie
3 8 6 BRODZIŃSKI Grzegorz 41 0.35% 0.00035
Nie
3 10 1 SZWEDA Arkadiusz Stanisław 1 232 10.59% 0.01059
Tak
3 10 2 KRAJCZOK Jan 307 2.64% 0.00264
Nie
3 10 3 MIKA Aleksandra 195 1.68% 0.00168
Nie
3 10 4 WĘGLORZ Mariusz Szymon 652 5.60% 0.0056
Tak
3 10 5 DUDA Joanna Barbara 186 1.60% 0.0016
Nie
3 10 6 KOSTKA Tomasz Jacek 81 0.70% 0.0007
Nie
3 10 7 GRZEGOSZCZYK Anna Maria 45 0.39% 0.00039
Nie
3 10 8 KAŁUŻA Krzysztof Łukasz 172 1.48% 0.00148
Nie
3 18 1 HEROK Roland Karol 67 0.58% 0.00058
Nie
3 18 2 WOJTASIK Adrianna Agnieszka 18 0.15% 0.00015
Nie
3 18 3 ANTONKIEWICZ Izabela Jolanta 14 0.12% 0.00012
Nie
3 18 4 LUŻYNA Elżbieta Izabela 16 0.14% 0.00014
Nie
3 18 5 BAUER Sławomir Józef 10 0.09% 9.0E-5
Nie
3 18 6 GŁÓWKA Grzegorz 7 0.06% 6.0E-5
Nie
3 18 7 DUDEK Marian Antoni 10 0.09% 9.0E-5
Nie
3 19 1 BIAŁOUS Tadeusz Franciszek 616 5.29% 0.00529
Nie
3 19 2 KOHUT Grażyna Jolanta 654 5.62% 0.00562
Tak
3 19 3 ADAMCZYK Wacław Henryk 85 0.73% 0.00073
Nie
3 19 4 JAGŁA Władysława Anna 143 1.23% 0.00123
Nie
3 19 5 JARZĄBEK Grażyna Anna 138 1.19% 0.00119
Nie
3 19 6 JASTRZĘBSKA-GAJDA Katarzyna Renata 33 0.28% 0.00028
Nie
3 19 7 CZAJA-HOLONA Ilona Maria 104 0.89% 0.00089
Nie
3 19 8 GIGLA Daniel Roman 118 1.01% 0.00101
Nie
3 20 1 WOJACZEK Andrzej Stanisław 1 320 11.34% 0.01134
Tak
3 20 2 PASZENDA Dariusz Piotr 93 0.80% 0.0008
Nie
3 20 3 BEDNORZ Iwona Maria 191 1.64% 0.00164
Nie
3 20 4 BŁASZCZYK Mieczysław Piotr 146 1.25% 0.00125
Nie
3 20 5 NAPARSTEK Barbara Teresa 17 0.15% 0.00015
Nie
3 20 6 JONECZEK Bernadeta Sylwia 86 0.74% 0.00074
Nie
3 20 7 STAWSKI Grzegorz Franciszek 13 0.11% 0.00011
Nie
3 20 8 KONIECZNY Jędrzej 77 0.66% 0.00066
Nie
3 21 1 CEBULA Henryk Joachim 662 5.69% 0.00569
Nie
3 21 2 TOMICZEK Monika Magdalena 132 1.13% 0.00113
Nie
3 21 3 MAŃKA Wiesław Józef 146 1.25% 0.00125
Nie
3 21 4 KANTOR Barbara Maria 30 0.26% 0.00026
Nie
3 21 5 MALGRAB Marek Andrzej 40 0.34% 0.00034
Nie
3 21 6 SIUDY Katarzyna Beata 32 0.27% 0.00027
Nie
3 21 7 BOBER-KUŹNIK Justyna Katarzyna 54 0.46% 0.00046
Nie
3 21 8 ROSA Katarzyna Małgorzata 31 0.27% 0.00027
Nie
3 22 1 MĘDRALA Krystyna Jadwiga 29 0.25% 0.00025
Nie
3 22 2 WRONKA Karol Paweł 13 0.11% 0.00011
Nie
3 22 3 BERGER Halina 18 0.15% 0.00015
Nie
3 22 4 GAMOŃ Zenon Robert 6 0.05% 5.0E-5
Nie
3 22 5 POSEŁ Lucyna Aleksandra 9 0.08% 8.0E-5
Nie
4 4 1 KURPANIK Franciszek Jan 1 278 9.83% 0.00983
Tak
4 4 2 PIEKOSZOWSKA Weronika Małgorzata 724 5.57% 0.00557
Nie
4 4 3 DRABINIOK Bronisław Józef 523 4.02% 0.00402
Nie
4 4 4 KNESZ Radosław Jan 969 7.46% 0.00746
Tak
4 4 5 HANAK Danuta Władysława 337 2.59% 0.00259
Nie
4 4 6 DYCHA Dominika Agnieszka 211 1.62% 0.00162
Nie
4 4 7 BOKUNIEWICZ Aneta Sabina 240 1.85% 0.00185
Nie
4 4 8 SKOWRON Arkadiusz 256 1.97% 0.00197
Nie
4 8 1 MIELCAREK Adam Mateusz 151 1.16% 0.00116
Nie
4 8 2 MAROSZEK Mariusz Piotr 57 0.44% 0.00044
Nie
4 8 3 MAŚLANKA Dawid 34 0.26% 0.00026
Nie
4 8 4 KAPUŚNIAK Joanna 33 0.25% 0.00025
Nie
4 8 5 NOWAK Magdalena Maria 65 0.50% 0.0005
Nie
4 8 6 SZEWCZYK-BUCHTA Sylwia Izabela 40 0.31% 0.00031
Nie
4 10 1 DWORNIK Łukasz 1 782 13.71% 0.01371
Tak
4 10 2 ADAMSKA Joanna 382 2.94% 0.00294
Nie
4 10 3 ZIMNY Jan Jerzy 107 0.82% 0.00082
Nie
4 10 4 SZYMURA Karol Bogusław 390 3.00% 0.003
Tak
4 10 5 CICHECKA Ewa Jadwiga 264 2.03% 0.00203
Nie
4 10 6 POPEK Michał Stanisław 102 0.78% 0.00078
Nie
4 10 7 BRZEZINA Hanna Małgorzata 57 0.44% 0.00044
Nie
4 10 8 KURC Mateusz Jan 302 2.32% 0.00232
Nie
4 18 1 BEDNARSKI Tomasz Bartłomiej 68 0.52% 0.00052
Nie
4 18 2 MILANOWSKI Jerzy Tadeusz 23 0.18% 0.00018
Nie
4 18 3 WĘGRZYN Piotr Paweł 26 0.20% 0.0002
Nie
4 18 4 MOGIELSKA Jolanta 20 0.15% 0.00015
Nie
4 18 5 LARYSZ Eugenia Maria 50 0.38% 0.00038
Nie
4 18 6 DUDEK Urszula Helena 29 0.22% 0.00022
Nie
4 19 1 MASŁOWSKI Piotr Paweł 977 7.52% 0.00752
Tak
4 19 2 ZIĘBA Kazimierz Wiesław 316 2.43% 0.00243
Nie
4 19 3 FLORCZYK Marek 507 3.90% 0.0039
Nie
4 19 4 PIOTROWSKA Elżbieta 233 1.79% 0.00179
Nie
4 19 5 KOPCZYŃSKI Marcin 120 0.92% 0.00092
Nie
4 19 6 MARYAŃSKA Bogumiła Czesława 138 1.06% 0.00106
Nie
4 19 7 GRZESIK Bernadeta Janina 53 0.41% 0.00041
Nie
4 19 8 ZIELIŃSKA Barbara Magdalena 223 1.72% 0.00172
Nie
4 20 1 CHMIELIŃSKI Michał Józef 521 4.01% 0.00401
Tak
4 20 2 RYSZKA Ewa Maria 268 2.06% 0.00206
Nie
4 20 3 POLANECKA-NABAGŁO Maria Teresa 518 3.99% 0.00399
Nie
4 20 4 KUCZERA-KULKA Agata Aleksandra 80 0.62% 0.00062
Nie
4 20 5 DAJKA Krystyna Genowefa 25 0.19% 0.00019
Nie
4 20 6 STĘCLIK Urszula 37 0.28% 0.00028
Nie
4 20 7 TKOCZ Jan Kazimierz 46 0.35% 0.00035
Nie
4 20 8 WALENTO Sławomir 63 0.48% 0.00048
Nie
4 21 1 ZMUDA Piotr Rudolf 80 0.62% 0.00062
Nie
4 21 2 DRĄŻEWSKI Zdzisław Jerzy 53 0.41% 0.00041
Nie
4 21 3 GORZAWSKI Leonard Marek 13 0.10% 0.0001
Nie
4 21 4 KOŚCIÓŁEK Emilia 25 0.19% 0.00019
Nie
4 21 5 ZIMNA Anna Antonina 12 0.09% 9.0E-5
Nie
4 21 6 FRANKE Marcin Dominik 25 0.19% 0.00019
Nie
4 21 7 TURBIARZ Katarzyna Joanna 15 0.12% 0.00012
Nie
4 22 1 HELIS Andrzej Krzysztof 39 0.30% 0.0003
Nie
4 22 2 ORSZULIK Piotr Józef 26 0.20% 0.0002
Nie
4 22 3 KĄKOL Maciej Adam 19 0.15% 0.00015
Nie
4 22 4 OCHOJSKA Henrieta Natalia 12 0.09% 9.0E-5
Nie
4 22 5 SZYMURA Barbara Aleksandra 31 0.24% 0.00024
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHMIELIŃSKI Michał Józef 65 wyższe Rybnik, 3 278 6.26 Nie
2 CIOKAN Zbigniew 56 wyższe Rybnik, 1 168 2.23 Nie
3 DWORNIK Łukasz 41 wyższe Rybnik, 12 289 23.49 Nie
4 GRUSZKA Tadeusz Jerzy 56 Wyższe Rybnik, 2 679 5.12 Nie
5 KUCZERA Piotr Paweł 41 wyższe Rybnik, 31 994 61.14 Tak
6 LARYSZ Aleksander Edward 53 wyższe Rybnik, 917 1.75 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Ks. Józefa Szafranka 7 Rybnik stały 1 354 683 679 50.15% 0.05015
678 99.85%
2 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Jankowicka 1 Rybnik stały 1 276 600 600 47.02% 0.04702
598 99.67%
3 Zespół Szkół Technicznych, ul. Tadeusza Kościuszki 5 Rybnik stały 1 520 817 814 53.55% 0.05355
813 99.88%
4 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Nr 9 im. Adama Mickiewicza, ul. Cmentarna 1 Rybnik stały 1 726 882 881 51.04% 0.05104
873 99.09%
5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Nr 9 im. Adama Mickiewicza, ul. Cmentarna 1 Rybnik stały 1 585 838 837 52.81% 0.05281
831 99.28%
6 Zespół Szkół Nr 2, ul. Mikołowska 19 Rybnik stały 1 916 1 003 1 003 52.35% 0.05235
998 99.50%
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, ul. Doktora Mariana Różańskiego 14A Rybnik stały 1 437 843 843 58.66% 0.05866
843 100.00%
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5, ul. Doktora Mariana Różańskiego 14A Rybnik stały 1 263 798 806 63.82% 0.06382
794 98.51%
9 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Alojzego Szewczyka, ul. Alojzego Szewczyka 6 Rybnik stały 1 798 926 926 51.50% 0.0515
922 99.57%
10 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Alojzego Szewczyka, ul. Alojzego Szewczyka 6 Rybnik stały 1 740 955 956 54.94% 0.05494
951 99.48%
11 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1, ul. Gliwicka 105 Rybnik stały 1 579 906 904 57.25% 0.05725
897 99.23%
12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Borki 37D Rybnik stały 1 539 828 828 53.80% 0.0538
824 99.52%
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7, ul. Borki 37D Rybnik stały 1 256 659 650 51.75% 0.05175
645 99.23%
14 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy, ul. Rybacka 55 Rybnik stały 1 380 737 737 53.41% 0.05341
731 99.19%
15 Przedszkole Nr 37 im. Juliana Tuwima, ul. Św. Maksymiliana 26 Rybnik stały 1 493 746 746 49.97% 0.04997
731 97.99%
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. Komisji Edukacji Narodowej 29 Rybnik stały 1 824 1 003 1 003 54.99% 0.05499
1 000 99.70%
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. Komisji Edukacji Narodowej 29 Rybnik stały 593 310 310 52.28% 0.05228
308 99.35%
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 15, ul. Gzelska 7 Rybnik stały 1 467 816 816 55.62% 0.05562
813 99.63%
19 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Zwonowicka 5 Rybnik stały 483 217 219 45.34% 0.04534
215 98.17%
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Bernarda Kuglera 8A Rybnik stały 1 586 870 869 54.79% 0.05479
862 99.19%
21 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Stanisława Kostki, ul. Wolna 17 Rybnik stały 1 657 795 794 47.92% 0.04792
789 99.37%
22 Przedszkole Nr 3, ul. Za Torem 3B Rybnik stały 1 822 853 852 46.76% 0.04676
847 99.41%
23 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II, ul. Karola Miarki 74 Rybnik stały 1 477 767 767 51.93% 0.05193
758 98.83%
24 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II, ul. Karola Miarki 74 Rybnik stały 1 645 925 926 56.29% 0.05629
923 99.68%
25 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Harcerzy Buchalików, ul. Ziołowa 3 Rybnik stały 1 446 826 826 57.12% 0.05712
818 99.03%
26 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Harcerzy Buchalików, ul. Ziołowa 3 Rybnik stały 1 353 684 683 50.48% 0.05048
680 99.56%
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Stanisława Małachowskiego 44 Rybnik stały 2 051 1 224 1 224 59.68% 0.05968
1 219 99.59%
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6, ul. Stanisława Małachowskiego 44 Rybnik stały 1 797 978 977 54.37% 0.05437
974 99.69%
29 Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Czesława Miłosza, ul. Sztolniowa 29B Rybnik stały 2 116 943 944 44.61% 0.04461
936 99.15%
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Żurawia 8 Rybnik stały 1 462 531 531 36.32% 0.03632
526 99.06%
31 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39, ul. Osiedle Południe 20 Rybnik stały 1 743 816 815 46.76% 0.04676
807 99.02%
32 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39, ul. Osiedle Południe 20 Rybnik stały 1 514 474 474 31.31% 0.03131
470 99.16%
33 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Józefa Lompy 6 Rybnik stały 1 672 467 467 27.93% 0.02793
462 98.93%
34 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8, ul. Józefa Lompy 6 Rybnik stały 1 839 572 572 31.10% 0.0311
567 99.13%
35 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Włościańska 39E Rybnik stały 2 057 980 978 47.54% 0.04754
967 98.88%
36 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Świerklańska 42 Rybnik stały 1 022 557 557 54.50% 0.0545
555 99.64%
37 Zespół Szkół Budowlanych, ul. Świerklańska 42 Rybnik stały 1 049 561 561 53.48% 0.05348
558 99.47%
38 Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego, ul. Śląska 18A Rybnik stały 2 006 957 957 47.71% 0.04771
951 99.37%
39 IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. 1 Maja 91A Rybnik stały 1 968 922 922 46.85% 0.04685
916 99.35%
40 Szkoła Podstawowa Nr 13 - im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic, ul. 1 Maja 51 Rybnik stały 1 939 902 902 46.52% 0.04652
891 98.78%
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14, ul. Kręta 20 Rybnik stały 1 478 761 761 51.49% 0.05149
755 99.21%
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14, ul. Leopolda Staffa 42A Rybnik stały 1 236 681 681 55.10% 0.0551
680 99.85%
43 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14, ul. Leopolda Staffa 42A Rybnik stały 1 385 686 685 49.46% 0.04946
683 99.71%
44 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Juliusza Słowackiego, ul. Boczna 17 Rybnik stały 1 601 683 683 42.66% 0.04266
678 99.27%
45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Juliusza Słowackiego, ul. Boczna 17 Rybnik stały 1 513 610 610 40.32% 0.04032
608 99.67%
46 Zespół Szkół Nr 5 im. Józefa Rymera, ul. Józefa Rymera 24A Rybnik stały 1 375 536 536 38.98% 0.03898
536 100.00%
47 Zespół Szkół Nr 5 im. Józefa Rymera, ul. Józefa Rymera 24A Rybnik stały 1 412 681 681 48.23% 0.04823
662 97.21%
48 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki, ul. Niedobczycka 191 Rybnik stały 1 907 1 045 1 040 54.54% 0.05454
1 032 99.23%
49 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki, ul. Niedobczycka 191 Rybnik stały 1 743 753 753 43.20% 0.0432
748 99.34%
50 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 im. Janusza Korczaka, ul. Gustawa Morcinka 18 Rybnik stały 1 751 707 707 40.38% 0.04038
705 99.72%
51 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Górniczego Stanu, ul. Sportowa 52 Rybnik stały 2 041 974 970 47.53% 0.04753
966 99.59%
52 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały 2 065 926 925 44.79% 0.04479
918 99.24%
53 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały 1 916 1 021 1 019 53.18% 0.05318
1 014 99.51%
54 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały 1 402 717 720 51.36% 0.05136
719 99.86%
55 Zespół Szkół Nr 3, ul. Orzepowicka 15A Rybnik stały 2 154 1 110 1 103 51.21% 0.05121
1 099 99.64%
56 Zespół Szkół Sportowych, ul. Grunwaldzka 18 Rybnik stały 1 668 831 831 49.82% 0.04982
822 98.92%
57 Zespół Szkół Sportowych, ul. Grunwaldzka 18 Rybnik stały 2 008 1 027 1 027 51.15% 0.05115
1 017 99.03%
58 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11, ul. Księdza Henryka Jośki 25 Rybnik stały 2 081 872 870 41.81% 0.04181
861 98.97%
59 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, ul. Świętego Józefa 30 Rybnik stały 1 595 886 887 55.61% 0.05561
887 100.00%
60 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Ireny Sendlerowej, ul. Władysława Stanisława Reymonta 69 Rybnik stały 1 773 850 849 47.88% 0.04788
846 99.65%
61 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Ireny Sendlerowej, ul. Władysława Stanisława Reymonta 69 Rybnik stały 1 836 995 994 54.14% 0.05414
992 99.80%
62 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10, ul. Wodzisławska 46 Rybnik stały 1 853 1 032 1 032 55.69% 0.05569
1 025 99.32%
63 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9, ul. Wodzisławska 123 Rybnik stały 1 288 778 778 60.40% 0.0604
771 99.10%
64 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9, ul. Wodzisławska 123 Rybnik stały 1 506 926 926 61.49% 0.06149
922 99.57%
65 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12, ul. Maksymiliana Buhla 3 Rybnik stały 1 417 747 747 52.72% 0.05272
738 98.80%
66 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12, ul. Maksymiliana Buhla 3 Rybnik stały 1 157 593 591 51.08% 0.05108
586 99.15%
67 Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, Gliwicka 33 Rybnik szpital 71 12 11 15.49% 0.01549
11 100.00%
68 Miejski Dom Pomocy Społecznej w Rybniku, Żużlowa 25 Rybnik dom pomocy społecznej 132 63 63 47.73% 0.04773
59 93.65%
69 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku, Energetyków 46 Rybnik szpital 148 39 39 26.35% 0.02635
39 100.00%
70 Śląskie Centrum Medyczne-Dom Opieki "Senior" w Rybniku, Wrębowa 21 Rybnik dom pomocy społecznej 8 7 7 87.50% 0.0875
5 71.43%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Rybnik - ogółem 1 25 4 130 214 106 291 70 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 31 1
Ogółem 62 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 230 106 46% 124 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 6 0 0% 6 100%
Ogółem 230 106 46% 124 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 49 46 51
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 53 53
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 26 15 58% 11 42%
30-39 43 25 58% 18 42%
40-59 104 45 43% 59 57%
60+ 57 21 37% 36 63%
Ogółem 230 106 46% 124 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 5 0 0% 5 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 6 0 0% 6 100%