Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 98 965
Wyborców 81 474
Obwodów 63
  • Wybory do Rady Miasta Chorzów
  • Wybory Prezydenta Miasta Chorzów
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Główna 21 Chorzów stały Tak Antoniowska, Antoniów, Brzezińska, Emilii Plater, Gdańska, Główna, Karola Olszewskiego , Kluczborska, Mariana Langiewicza, Michałkowicka, Poprzeczna, Rębaczy, Rozbarska, Słowików, Torowa Wiejska, Witolda Budryka
2 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. 17 Sierpnia 1 Chorzów stały Tak 17 - go Sierpnia, Azotowa, Gabriela Narutowicza, Józefa Kalusa 38, Karola Adamieckiego, Kolejowa, Legnicka, Maciejkowicka, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Plac Św. Jana, Poznańska
3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Harcerska 2 Chorzów stały Tak Akacjowa, Aleja Widokowa, Aleja Wycieczkowa, Bożogrobców, Bytkowska, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Harcerska, Henryka Majętnego, Jana Kasprowicza, Józefa Kalusa 4 - 6, Karolinki, ks. Ludwika Bojarskiego, Lawendowa, Mazurska, Modrzewiowa, Planty Śląskie, Siemianowicka, Sosnowa, Stefana Okrzei, Świerkowa, Węzłowiec, Wierzbowa, Wrzosowa, Wschodnia, Targowa
4 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Lwowska 36 Chorzów stały Tak Aleja Harcerska, Kadecka, Krakowska, Parkowa, Plac Piastowski, Rycerska, Słowiańska, Tadeusza Kościuszki parzyste nr 38 - 98, Tadeusza Kościuszki nieparzyste nr 41 - 95, Tadeusza Rejtana, Zielony Zaułek nr 1 i 3
5 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. 11 Listopada 21 Chorzów stały Nie Katowicka parzyste nr 90 - 190, Katowicka nieparzyste nr 149 - 195, Teodora Kalidego nieparzyste 37 - 95
6 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. 11 Listopada 21 Chorzów stały Nie Gościnna, Gruntowa, Krótka, Kruszcowa, ks. Antoniego Stabika, ks. Norberta Bończyka, Kwiatowa, Miła, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Piotra Niedurnego, Polna, Sadowa, Stacyjna, Stawowa
7 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. 11 Listopada 21 Chorzów stały Nie Grunwaldzka, Krzyżowa, 11 - go Listopada parzyste nr 48 - 82, 11 - go Listopada nieparzyste nr 37 - 67
8 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18 Chorzów stały Tak 11 - go Listopada nieparzyste nr 17 - 35, 11 - go Listopada parzyste nr 18 - 42, Augustyna Świdra nieparzyste nr 13 - 25, Augustyna Świdra parzyste nr 18 - 22, Juliusza Ligonia nieparzyste 11 - 17, Juliusza Ligonia parzyste nr 12, ks. Jana Ficka, Mała, Pawła Dombka, Pudlerska nieparzyste nr 19 - 39, Pudlerska parzyste nr 18 - 30
9 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18 Chorzów stały Tak dr. Ignacego Nowaka, Marcina Watoły, Mariańska, Rodzinna, Sąsiedzka, św. Józefa, św. Wojciecha, Tęczowa, Wojciecha Samarzewskiego
10 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18 Chorzów stały Tak Józefa Rymera, Łagiewnicka, Opolska, Rodziny Oswaldów, Składowa, św. Pawła
11 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4, ul. Św. Piotra 1 Chorzów stały Nie 11 - go Listopada nieparzyste nr 3 - 15, 11 - go Listopada parzyste nr 2 - 16, Augustyna Świdra nieparzyste nr 3 - 9, Augustyna Świdra parzyste nr 4 - 16, Juliusza Ligonia nieparzyste 1 - 9, Juliusza Ligonia parzyste 2 - 10, Juliusza Słowackiego, Karola Miarki, Poleska, Pudlerska nieparzyste nr 1 - 17B, Pudlerska parzyste nr 2 - 16, św. Piotra
12 Zespół Szkół Nr 3, ul. 3 Maja 16 Chorzów stały Nie 3 - go Maja nieparzyste nr 1 - 69, 3 - go Maja parzyste nr 2 - 52A, Barska, Katowicka nieparzyste nr 125 - 147, Katowicka nieparzyste nr 115 - 121A, Metalowców, Pawła Stalmacha, Teodora Kalidego nieparzyste 1 - 31
13 Zespół Szkół Nr 3, ul. 3 Maja 16 Chorzów stały Nie 23 - go Czerwca, Floriańska, Krakusa, Miechowicka, Plac Adama Mickiewicza, Romualda Traugutta, Wileńska
14 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. 3 Maja 78 Chorzów stały Nie 3 - go Maja nieparzyste nr 75 - 197, 3 - go Maja parzyste nr 56 - 158, Bytomska, Chropaczowska, Pokoju, Wincentego Janasa
15 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Śląska 3 Chorzów stały Nie Beskidzka, Lipińska, św. Kingi
16 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Śląska 3 Chorzów stały Nie Franza Waxmana, Gołębia, Gwarecka, Nomiarki, Sztygarska, Śląska
17 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Śląska 3 Chorzów stały Tak Boczna, Wandy nieparzyste 47 - 69, Wandy parzyste 16 - 62, Żołnierzy Września
18 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Dr Wincentego Styczyńskiego 32 Chorzów stały Nie dr. Wincentego Styczyńskiego, Gustawa Morcinka, ks. Konrada Szwedy, Władysława Stanisława Reymonta , Wandy nieparzyste 13 - 43
19 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Dr Wincentego Styczyńskiego 32 Chorzów stały Nie Chałupki, Filarowa, Józefa Lompy, Kędzierzyńska, Kopalniana, Kozielska, Raciborska, Sokoła, Strzelców Bytomskich nieparzyste 15 - 29, Strzelców Bytomskich parzyste 32 - 56, Szybowa, , Węglowa, Zabrska
20 Zespół Szkół Budowlanych, ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 53 Chorzów stały Nie Bolesława Chrobrego 19 - 21, dr. Andrzeja Mielęckiego, Księcia Władysława Opolskiego nieparzyste 1 - 5, Strzelców Bytomskich parzyste 14 - 20
21 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 41 Chorzów stały Nie Bolesława Chrobrego 20 - 22, Michała Drzymały nr 6, Powstańców nieparzyste 17 - 57, Powstańców parzyste 18 - 46, Strzelców Bytomskich nieparzyste 1 - 11A, Strzelców Bytomskich parzyste 4 - 8, Wolności nieparzyste 47 - 59, Wolności parzyste 54 - 78, Zjednoczenia
22 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 41 Chorzów stały Nie gen. Henryka Dąbrowskiego parzyste nr 28 - 70, Księcia Władysława Opolskiego nieparzyste 7 - 11
23 Zespól Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6a Chorzów stały Nie Bolesława Chrobrego 1 - 2A, dr. Józefa Rostka, Dworcowa, Jagiellońska, Jana Faski, Katowicka nr 105, Plac Dworcowy, Pocztowa, Rynek, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Władysława Truchana
24 Zespół Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6a Chorzów stały Nie Fryderyka Chopina, Jana Sobieskiego, Katowicka nieparzyste nr 67 - 75, Krzywa nieparzyste 5 - 7, Krzywa parzyste 2 - 4, Plac Jana Matejki, Powstańców nieparzyste 1 - 15, Powstańców parzyste 2 - 16
25 Zespół Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6a Chorzów stały Nie gen. Henryka Dąbrowskiego nieparzyste nr 1 - 25, gen. Henryka Dąbrowskiego parzyste nr 4 - 22, Henryka Sienkiewicza, Kazimierza Wielkiego, Wolności nieparzyste 1 - 45A, Wolności parzyste 4 - 52
26 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Ludwika Urbanowicza 2 Chorzów stały Tak Cmentarna, gen. Henryka Dąbrowskiego nieparzyste nr 27 - 57, Jana Kilińskiego, Ludwika Urbanowicza, Michała Drzymały 10 - 12C, Mikołaja Kopernika, Przy Gazowni, Willowa, Żwirki i Wigury
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Ludwika Urbanowicza 2 Chorzów stały Tak Astrów, Katowicka nieparzyste nr 57 - 65, Krzywa nieparzyste 9 - 43, Krzywa parzyste 6 - 28, ks. bpa Ignacego Krasickiego, ks. Jana Gałeczki parzyste 2 - 28A, Różana
28 Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych, ul. Katowicka 64 Chorzów stały Nie Górnośląska, Józefa Poniatowskiego, Kaszubska, Katowicka parzyste nr 22 - 80A, ks. Piotra Skargi, Lwowska nieparzyste 1 - 21, Lwowska parzyste 8 - 20, Marii Konopnickiej nieparzyste 5 - 13, Marii Konopnickiej parzyste 6 - 22A, Tadeusza Kościuszki nieparzyste nr 3 - 39, Tadeusza Kościuszki parzyste nr 4 - 30
29 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Lwowska 36 Chorzów stały Tak Franciszka Karpińskiego, Franklina Roosevelta, Fryderyka Wilhelma Redena, Gajowa, Górna, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Józefa Wybickiego, ks. bpa Bernarda Bogedaina nieparzyste 3 - 31, ks. bpa Bernarda Bogedaina parzyste 4 - 24, Lwowska nieparzyste 29 - 37, Lwowska parzyste 28 - 34, Marii Konopnickiej nieparzyste 15 - 27B, Marii Konopnickiej parzyste 30 - 38, Pogodna
30 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Ryszki 55 Chorzów stały Nie Bartosza Głowackiego, Juliana Grządziela, Klimzy, Łąkowa, Osiedle Klimzy, Piaskowa, Racławicka, Rajnholda Domina, św. Anny, św. Barbary, Wiosenna
31 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Ryszki 55 Chorzów stały Nie Działkowa, Hajducka nieparzyste 91 - 95, Hajducka parzyste 80 - 104, Józefa Ryszki
32 Klub Młodzieżowy Ch. S. M., ul. Młodzieżowa 29 Chorzów stały Tak Aleja Wojska Polskiego, Alfonsa Zgrzebnioka, Dębowa, Hetmańska, Młodzieżowa, Wiśniowa, Zielona
33 Klub Młodzieżowy Ch. S. M, ul. Młodzieżowa 29 Chorzów stały Tak Katowicka nieparzyste 15 - 25, Katowicka nieparzyste 47 - 53, ks. Jana Gałeczki nieparzyste 41 - 47, ks. Jana Gałeczki nieparzyste 5 - 15, Szczecińska
34 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 1, ul. Sportowa 23 Chorzów stały Tak Franciszkańska, Górnicza, Kręta, ks. Jana Gałeczki 93, ks. Jana Gałeczki parzyste 36 - 74, Młyńska, Sportowa, Średnia, Zapłocie
35 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Wolności 133 Chorzów stały Tak Bałtycka, Głogowska, Michała Wolskiego, Walerego Wróblewskiego, Wolności nieparzyste 61 - 137, Wolności parzyste 80 - 176
36 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Wolności 133 Chorzów stały Tak Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację nr 49, 51, 60, Armii Krajowej nieparzyste 1 - 87, Armii Krajowej parzyste 16 - 46, Cicha, Cieszyńska, Dobrodzieńska, Kazimierza Pułaskiego, Przyjemna, Pomorska
37 Chorzowskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Powstańców 70/3 Chorzów stały Tak Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację nr 2 - 52 i 45, Częstochowska, Czysta, Edwarda Hankego, Janiny Omańkowskiej, Jasna, Powstańców nieparzyste 59 - 95, Powstańców parzyste 50 - 66, Słoneczna, Spokojna, Szczęśliwa, Wawrzyna Hajdy, Wesoła
38 Chorzowskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Powstańców 70/3 Chorzów stały Tak Hajducka nieparzyste 3 - 67, Hajducka parzyste 4 - 60, gen. Henryka Dąbrowskiego nieparzyste 61 - 105, gen. Henryka Dąbrowskiego parzyste 72 - 92, ks. Augustyna Kordeckiego
39 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa 20 Chorzów stały Tak Armii Krajowej nieparzyste 91 - 153, Armii Krajowej parzyste 58 - 108, Bolesława Limanowskiego, Ludwika Zamenhofa, Plac Ludwika Waryńskiego, Ratuszowa, Tyniecka, Wita Stwosza
40 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa 20 Chorzów stały Tak Chocimska, Gnieźnieńska, Henryka Wieniawskiego, Inwalidzka, Jakuba Jasińskiego, Jana Karola Chodkiewicza, Kolonia Joanny, ks. Hugona Kołłątaja, Kurta Aldera, Leśna, Odrzańska, Olzy, Piekarska, Piotra Wysockiego, Stanisława Wyspiańskiego, Wilhelma Kollmanna, Zawiszy Czarnego
41 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa 20 Chorzów stały Tak Długa, Trzyniecka
42 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 33 im. J. Brzechwy, ul. Dyrekcyjna 3 Chorzów stały Tak Dyrekcyjna, Farna 3 i parzyste 2 - 10, gen. Józefa Bema, Jana Kochanowskiego nieparzyste 3 - 13, Jana Kochanowskiego parzyste 4 - 16, ks. Augustyna Strzybnego nieparzyste 11 - 15, ks. Augustyna Strzybnego parzyste 14 - 16, ks. bpa. Adriana Włodarskiego, Mieczysława Karłowicza nieparzyste 3 - 13, Odrowążów nieparzyste 11 - 53, Racjonalizatorów, Stalowa, Stefana Batorego nieparzyste 3 - 33, Stefana Batorego parzyste 2 - 40, Szpitalna, Waleriana Łukasińskiego nieparzyste 3 - 7, Waleriana Łukasińskiego parzyste 4 - 16, Wrocławska parzyste 2 - 4, Zwycięstwa, Żelazna
43 Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Kaliny 55 Chorzów stały Nie 16 - go Lipca, Adama Mickiewicza, Francuska, Hutnicza, ks. Augustyna Strzybnego nieparzyste 1 - 7, ks. Augustyna Strzybnego parzyste 6 - 8, ks. Jana Machy, ks. Stanisława Konarskiego, Odrowążów, nieparzyste 1 - 9, Odrowążów parzyste 2 - 4, Plac Olimpijczyka Henryka Nowary, Wrocławska nieparzyste 5 - 13, Wrocławska parzyste 6 - 22
44 Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Kaliny 55 Chorzów stały Nie Kaliny parzyste 46 - 98, Kaliny nieparzyste 43 - 53, Kochłowicka, Stanisława Żółkiewskiego
45 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Kaliny 61 Chorzów stały Nie Graniczna parzyste nr 50 - 110, Jurija Gagarina
46 Akademicki Zespól Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Farna 5 - 7 Chorzów stały Nie Farna nieparzyste 9 - 17, Farna parzyste 18 - 30, Kaliny nieparzyste 63 - 95, Odrowążów parzyste 12 - 40, Waleriana Łukasińskiego nieparzyste 25 - 33, Waleriana Łukasińskiego parzyste 20 - 24, Wrocławska nieparzyste 15 - 17
47 Akademicki Zespól Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Farna 5 - 7 Chorzów stały Nie Jana Kochanowskiego nieparzyste 15 - 25, Jana Kochanowskiego parzyste 26 - 28, Karpacka nieparzyste 3 - 41, Karpacka parzyste 2 - 50, Karwińska, Orląt
48 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Józefa Czempiela 52 Chorzów stały Tak ks. Józefa Czempiela
49 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Józefa Czempiela 52 Chorzów stały Tak Graniczna parzyste 10 - 32, Jubileuszowa, ks. bpa Arkadiusza Lisieckiego, ks. bpa Józefa Gawliny, Mieczysława Karłowicza nieparzyste 15 - 29, Mieczysława Karłowicza parzyste 24 - 44, Prosta, Stefana Batorego parzyste 46 - 48, Szczepańska
50 Przedszkole Nr 16 Integracyjne, ul. Brzozowa 9 Chorzów stały Tak Brzozowa
51 Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skrajna 2 Chorzów stały Tak Aleksandra Fredry, Bolesława Prusa, Grabowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Niedźwiedziniec, Olchowa, Skrajna, Stefana Batorego parzyste 68 - 98 i 37
52 Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skrajna 2 Chorzów stały Tak Dojazdowa, Joachima Lelewela, Kazimierza Tetmajera, Ludwika Solskiego, Mikołaja Reja, Obrońców Chorzowa, Odrodzenia, Prześwit, Stefanii Sempołowskiej, Władysława Orkana
53 Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skrajna 2 Chorzów stały Tak Adama Asnyka, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Juliana Ursyna Niemcewicza, ks. Stanisława Staszica, Plac Osiedlowy, POD im. K. Damrota, POD im. M. Skłodowskiej-Curie, Podmiejska
54 Polski Związek Niewidomych Dom Pomocy Społecznej im. Kazimierza Jaworka, ul. Siemianowicka 101 Chorzów dom pomocy społecznej Nie Polski Związek Niewidomych Dom Pomocy Społecznej im. Kazimierza Jaworka
55 Dom Pomocy Społecznej Św. Wincentego prowadzony przez zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo, ul. Powstańców 45 Chorzów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Św. Wincentego prowadzony przez zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo
56 Dom Pomocy Społecznej „Nadzieja”, ul. Wandy 64 Chorzów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej „Nadzieja”
57 BETAMED Medical Active Care, ul. Racławicka 20A Chorzów dom pomocy społecznej Nie BETAMED Medical Active Care
58 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Szpitali Miejskich, ul. Strzelców Bytomskich 11 Chorzów szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Szpitali Miejskich
59 Szpital Specjalistyczny, ul. Zjednoczenia 10 Chorzów szpital Nie Szpital Specjalistyczny
60 „AMICUS” sp. z o. o. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy NZOZ, ul. Szpitalna 25 Chorzów dom pomocy społecznej Nie „AMICUS” sp. z o. o. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy NZOZ
61 Ośrodek św. Florian Caritas Archidiecezji Katowickiej, ul. Harcerska 3 Chorzów dom pomocy społecznej Nie Ośrodek św. Florian Caritas Archidiecezji Katowickiej
62 Dom Polskiego Czerwonego Krzyża, Plac Piastowski 19 Chorzów dom pomocy społecznej Nie Dom Polskiegp Czerwonego Krzyża
63 MEDI-system Honorata Sp. z o. o., ul. Główna 31 Chorzów dom pomocy społecznej Nie MEDI-system Honorata Sp. z o. o.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 CHORZÓW: 11 Listopada, 17 Sierpnia, 23 Czerwca, 3 Maja, Akacjowa, Aleja Harcerska, Aleja Wycieczkowa, Aleja Widokowa, Antoniowska, Antoniów, Augustyna Świdra, Azotowa, Barska, Bożogrobców, Brzezińska, Bytkowska, Bytomska, Cedrowa, Chropaczowska, Cisowa, Cyprysowa, Dr. Ignacego Nowaka, Emilii Plater, Floriańska , Gabriela Narutowicza, Gdańska, Główna, Gościnna, Gruntowa, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Majętnego, Jana Kasprowicza, Józefa Kalusa, Józefa Rymera, Juliusza Ligonia, Juliusza Słowackiego, Kadecka, Karola Adamieckiego, Karola Miarki , Karola Olszewskiego, Karolinki, Katowicka numery parzyste 90 - 190, Katowicka numery nieparzyste, 115 - 121A, 125 - 147, 149 - 195, Kluczborska, Kolejowa, Krakowska, Krakusa, Krótka, Kruszcowa, , Krzyżowa, ks. Antoniego Stabika, ks. Jana Ficka, ks. Ludwika Bojarskiego, ks. Norberta Bończyka, Kwiatowa, Lawendowa, Legnicka, Łagiewnicka, Maciejkowicka, Mała, Marcina Watoły, Mariana Langiewicza, Mariańska, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Mazurska, Metalowców, Michałkowicka, Miechowicka, Miła, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Opolska, Parkowa, Pawła Dombka, Pawła Stalmacha, Piotra Niedurnego, Plac Adama Mickiewicza, Plac Piastowski, Plac św. Jana, Planty Śląskie, Pokoju, Poleska, Polna, Poprzeczna, Poznańska, Pudlerska, Rębaczy, Rodzinna, Rodziny Oswaldów, Romualda Traugutta, Rozbarska, Rycerska, Sadowa, Sąsiedzka, Siemianowicka, Składowa, Słowiańska, Słowików, Sosnowa, Stacyjna, Stawowa, Stefana Okrzei, Świerkowa, św. Józefa, św. Pawła, św. Piotra, św. Wojciecha, Tadeusza Kościuszki parzyste 38 - 98 , nieparzyste 41 - 95, Tadeusza Rejtana, Targowa, Teodora Kalidego, Tęczowa, Torowa, Węzłowiec, Wiejska, Wierzbowa, Wileńska, Wincentego Janasa, Witolda Budryka, Wojciecha Samarzewskiego, Wrzosowa, Wschodnia, Zielony Zaułek 7 22 418 8 60
0.0000020000Nr 2 CHORZÓW: Beskidzka, Boczna, Bolesława Chrobrego, Chałupki, Cmentarna, dr. Andrzeja Mielęckiego, dr. Józefa Rostka, Dr. Wincentego Styczyńskiego, Dworcowa, Filarowa, Franza Waxmana, Fryderyka Chopina, gen. Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste 1 - 25, 27 - 57 numery parzyste, 4 - 22, 28 - 70, Gołębia, Gustawa Morcinka, Gwarecka, Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska, Jana Faski, Jana Kilińskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Lompy, Katowicka numery nieparzyste 67 - 75, 105 , Kazimierza Wielkiego, Kędzierzyńska, Kopalniana, Kozielska, Krzywa numery parzyste 2 - 4, numery nieparzyste 5 - 7, ks. Konrada Szwedy, Księcia Władysława Opolskiego, Lipińska, Ludwika Urbanowicza, Michała Drzymały, Mikołaja Kopernika, Nomiarki, Plac Dworcowy, Plac Jana Matejki, Pocztowa, Powstańców numery nieparzyste 1 - 15, 17 - 43, 45, 47 - 57, Powstańców numery parzyste 2 - 16, 18 - 46, Przy Gazowni, Raciborska, Rynek, Sokoła, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Strzelców Bytomskich, Sztygarska, Szybowa, Śląska, św. Kingi, Wandy, Węglowa, Willowa, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Truchana, Wolności numery nieparzyste 1 - 45A, 47 - 59, Wolności numery parzyste 4 - 52, 54 - 78, Zabrska, Zjednoczenia, Żołnierzy Września , Żwirki i Wigury 6 18 328 8 57
0.0000030000Nr 3 CHORZÓW: Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację , Aleja Wojska Polskiego, Alfonsa Zgrzebnioka, Armii Krajowej, Astrów, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Bolesława Limanowskiego, Chocimska, Cicha, Cieszyńska, Częstochowska, Czysta, Dębowa, Długa, Dobrodzieńska, Działkowa, Edwarda Hankego, Franciszkańska, Franciszka Karpińskiego, Franklina Roosevelta, Fryderyka Wilhelma Redena, Gajowa, gen. Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste 61 - 105, numery parzyste 72 - 92, Głogowska, Gnieźnieńska, Górna, Górnicza, Górnośląska, Hajducka, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Inwalidzka, Jakuba Jasińskiego, Jana Karola Chodkiewicza, Janiny Omańkowskiej, Jasna, Józefa Poniatowskiego, Józefa Ryszki, Józefa Wybickiego, Juliana Grządziela, Kaszubska, Katowicka numery nieparzyste 15 - 25, 47 - 53, 57 - 65, Katowicka numery parzyste 22 - 80A, , Kazimierza Pułaskiego, Klimzy, Kolonia Joanny, Kręta, Krzywa numery parzyste 6 - 28, numery nieparzyste 9 - 43, ks. Augustyna Kordeckiego, ks. bp Bernarda Bogedaina, ks. bp. Ignacego Krasickiego, ks. Hugona Kołłątaja, ks. Jana Gałeczki, ks. Piotra Skargi, Kurta Aldera, Leśna, Ludwika Zamenhofa, Lwowska, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Michała Wolskiego, Młodzieżowa, Młyńska, Odrzańska, Olzy, Osiedle Klimzy, Piaskowa, Piekarska, Piotra Wysockiego, Plac Ludwika Waryńskiego, Pogodna, Pomorska, Powstańców numery parzyste 50 - 66, numery nieparzyste 59 - 95, Przyjemna, Racławicka, Rajnholda Domina, Ratuszowa, Różana, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Stanisława Wyspiańskiego, Szczecińska, Szczęśliwa, Średnia, św. Anny, św. Barbary, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste 3 - 39, Tadeusza Kościuszki numery parzyste 4 - 30, Trzyniecka, Tyniecka, Walerego Wróblewskiego, Wawrzyna Hajdy, Wesoła, Wilhelma Kollmanna, Wiosenna, Wiśniowa, Wita Stwosza, Wolności numery nieparzyste 61 - 137, numery parzyste 80 - 176, Zapłocie, Zawiszy Czarnego, Zielona 7 23 169 8 56
0.0000040000Nr 4 CHORZÓW: 16 Lipca, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Bolesława Prusa, Brzozowa, Cypriana Kamila Norwida, Dojazdowa, Dyrekcyjna, Elizy Orzeszkowej, Farna, Francuska, gen. Józefa Bema, Grabowa, Graniczna, Hutnicza, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jesionowa, Joachima Lelewela, Jodłowa, Jubileuszowa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jurija Gagarina, Kaliny, Karpacka, Karwińska, Kasztanowa, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kochłowicka, ks. Augustyna Strzybnego, ks. bp Adriana Włodarskiego, ks. bp Arkadiusza Lisieckiego, ks. bp Józefa Gawliny, ks. Jana Machy, ks. Józefa Czempiela, ks. Stanisława Konarskiego, ks. Stanisława Staszica, Lipowa, Ludwika Solskiego, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Niedźwiedziniec, Obrońców Chorzowa, Odrodzenia, Odrowążów, Olchowa, Orląt, Plac Osiedlowy, pl. Olimpijczyka Henryka Nowary, Podmiejska, POD im. Konstantego Damrota, POD im. Marii Skłodowskiej-Curie, Prosta, Prześwit, Racjonalizatorów, Skrajna, Stalowa, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Batorego, Stefanii Sempołowskiej, Szczepańska, Szpitalna, Waleriana Łukasińskiego, Władysława Orkana, Wrocławska, Zwycięstwa, Żelazna 5 17 559 8 52
Podsumowanie 25 81 474 32 225

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 9 8 9 7 33
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 6 5 5 6 22
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 9 8 5 7 29
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 8 9 7 33
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW KWW NIEZALEŻNY CHORZÓW 7 7 7 7 28
19 KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ KW ŚPR 9 8 9 7 33
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI KWW JERZY BOGACKI 6 6 6 6 24
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA KWW SIM-INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA 5 7 6 5 23

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 KOTALA Andrzej Jerzy 55 wyższe techniczne KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Chorzów
5 PIECHOTA Leszek Marian 60 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Katowice
2 BOGACKI Jerzy Adam 61 średnie techniczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI Ślonzoki Razem Chorzów
7 ŻUREK Artur Norbert 34 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW Chorzów
1 ADAMUS Rafał Adrian 45 wyższe KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ Ruch Autonomii Śląska Śląska Partia Regionalna Chorzów
4 OLEJNICZAK Dariusz Kazimierz 59 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA Chorzów
6 TRZEBINCZYK Adam Marian 41 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Chorzów

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 22 468 10 272 10 264 45.68% 0.04568
9 996 97.39% 0.09739
Tak
2 17 744 8 654 8 646 48.73% 0.04873
8 340 96.46% 0.09646
Tak
3 23 290 11 539 11 534 49.52% 0.04952
11 216 97.24% 0.09724
Tak
4 17 617 8 565 8 545 48.50% 0.0485
8 275 96.84% 0.09684
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 598 33 51.81% 0.05181
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 953 22 2.52% 0.00252
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 593 29 6.85% 0.00685
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 487 33 22.44% 0.02244
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW 2 121 28 5.61% 0.00561
19 KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ 2 332 33 6.16% 0.00616
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI 483 24 1.28% 0.00128
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA 1 260 23 3.33% 0.00333

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 19 598 33 18 51.81% 0.05181
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 953 22 0 2.52% 0.00252
Nie
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 2 593 29 0 6.85% 0.00685
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 487 33 7 22.44% 0.02244
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW 2 121 28 0 5.61% 0.00561
Nie
19 KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ 2 332 33 0 6.16% 0.00616
Nie
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI 483 24 0 1.28% 0.00128
Nie
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA 1 260 23 0 3.33% 0.00333
Nie

Rada Miasta Chorzów - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 KOTALA Andrzej Jerzy 2 054 20.55% 0.02055
Tak
1 4 2 ŁAZIKIEWICZ Krzysztof Marek 905 9.05% 0.00905
Tak
1 4 3 ROLEDER Mariola Wiktoria 549 5.49% 0.00549
Tak
1 4 4 WEINDICH Marcin Tadeusz 631 6.31% 0.00631
Tak
1 4 5 KARPIŃSKA Bożena Stanisława 502 5.02% 0.00502
Tak
1 4 6 MOSZ Seweryn Józef 229 2.29% 0.00229
Nie
1 4 7 SINKA Grażyna Maria 63 0.63% 0.00063
Nie
1 4 8 MIKSZTO Barbara Marta 117 1.17% 0.00117
Nie
1 4 9 PIECHA Szymon Kamil 218 2.18% 0.00218
Nie
1 5 1 ZAWODNIAK Zbigniew Ryszard 121 1.21% 0.00121
Nie
1 5 2 MIELESZCZUK Barbara Helena 30 0.30% 0.0003
Nie
1 5 3 RURAŃSKI Roman Jan 45 0.45% 0.00045
Nie
1 5 4 FELIK Małgorzata Agnieszka 15 0.15% 0.00015
Nie
1 5 5 GANDYK Marcin Tomasz 37 0.37% 0.00037
Nie
1 5 6 TOPKA Małgorzata Anna 21 0.21% 0.00021
Nie
1 8 1 TRZEBINCZYK Adam Marian 475 4.75% 0.00475
Nie
1 8 2 SZYGUŁA Michał Aleksander 62 0.62% 0.00062
Nie
1 8 3 ŚCIEBURA Agnieszka Ewa 41 0.41% 0.00041
Nie
1 8 4 PIWOŃSKI Michał Jacek 71 0.71% 0.00071
Nie
1 8 5 MIERZWA Mariola 105 1.05% 0.00105
Nie
1 8 6 WINIARSKA Natalia Karolina 21 0.21% 0.00021
Nie
1 8 7 ZOK Denis Tomasz 58 0.58% 0.00058
Nie
1 8 8 WRÓBLEWSKA Marlena 26 0.26% 0.00026
Nie
1 8 9 RUDNICKI Kamil Marcin 24 0.24% 0.00024
Nie
1 10 1 STĘPIEŃ Agnieszka 746 7.46% 0.00746
Tak
1 10 2 NOWAK Jacek Paweł 714 7.14% 0.00714
Tak
1 10 3 MOJ Tomasz Jan 173 1.73% 0.00173
Nie
1 10 4 JONIEC Joanna Teresa 198 1.98% 0.00198
Nie
1 10 5 GÓRALSKA Monika Małgorzata 99 0.99% 0.00099
Nie
1 10 6 RAJMAN Józef Franciszek 84 0.84% 0.00084
Nie
1 10 7 WACH Kornelia Agnieszka 62 0.62% 0.00062
Nie
1 10 8 MATTERN Piotr Zbigniew 39 0.39% 0.00039
Nie
1 10 9 KOSIBA Wojciech Ryszard 53 0.53% 0.00053
Nie
1 18 1 EBERT Julia Oliwia 167 1.67% 0.00167
Nie
1 18 2 MARCINIAK Michał Adam 50 0.50% 0.0005
Nie
1 18 3 KRÓL Katarzyna Sylwia 64 0.64% 0.00064
Nie
1 18 4 BOBRZECKI Grzegorz Adam 52 0.52% 0.00052
Nie
1 18 5 LINDA Ewa Joanna 61 0.61% 0.00061
Nie
1 18 6 MARCINIAK Adam Janusz 23 0.23% 0.00023
Nie
1 18 7 JAŃCZEWSKA Anna Wiesława 41 0.41% 0.00041
Nie
1 19 1 NOWAK Izabela Teresa 357 3.57% 0.00357
Nie
1 19 2 RAJEK Wojciech Dawid 57 0.57% 0.00057
Nie
1 19 3 MARZETZ Antoni Paweł 21 0.21% 0.00021
Nie
1 19 4 KOT Andrzej Kazimierz 19 0.19% 0.00019
Nie
1 19 5 GIEROŃ Lidia Iwona 31 0.31% 0.00031
Nie
1 19 6 SZYMAŃSKI Szymon 56 0.56% 0.00056
Nie
1 19 7 KIERA Monika Krystyna 6 0.06% 6.0E-5
Nie
1 19 8 STRZELCZYK Karolina Patrycja 24 0.24% 0.00024
Nie
1 19 9 BLACHOWSKI Piotr Tadeusz 22 0.22% 0.00022
Nie
1 20 1 MĄDRY Gerard 47 0.47% 0.00047
Nie
1 20 2 PYRCZ Ewelina Barbara 7 0.07% 7.0E-5
Nie
1 20 3 RYCHTER - BOGACKA Gabriela Alina 25 0.25% 0.00025
Nie
1 20 4 ZUBER Andrzej Rafał 47 0.47% 0.00047
Nie
1 20 5 CHRUPAŁA Marek Rafał 3 0.03% 3.0E-5
Nie
1 20 6 KASZA Helena 3 0.03% 3.0E-5
Nie
1 21 1 WĘGRZYŃSKI Joachim Witold 72 0.72% 0.00072
Nie
1 21 2 PILICH Artur Jacek 62 0.62% 0.00062
Nie
1 21 3 GĄSIOR Aleksandra Władysława 42 0.42% 0.00042
Nie
1 21 4 DANISZ Beata Justyna 34 0.34% 0.00034
Nie
1 21 5 RUMAS Bogumił Jan 15 0.15% 0.00015
Nie
2 4 1 CIĘŻKOWSKI Wiesław Ryszard 1 206 14.46% 0.01446
Tak
2 4 2 ŠEVKOVIĆ Klaudiusz Mirosław 656 7.87% 0.00787
Tak
2 4 3 DUDEK Marek Gwidon 372 4.46% 0.00446
Nie
2 4 4 KRAWCZYK Tomasz Paweł 552 6.62% 0.00662
Tak
2 4 5 CZAJA Bartłomiej Mirosław 450 5.40% 0.0054
Tak
2 4 6 BŁASIŃSKA Zofia Maria 191 2.29% 0.00229
Nie
2 4 7 KUKLA Patrycja Danuta 341 4.09% 0.00409
Nie
2 4 8 GROS-BROWARSKA Sylwia Barbara 230 2.76% 0.00276
Nie
2 5 1 SZWEDKOWSKI Witold 112 1.34% 0.00134
Nie
2 5 2 OLSZOK Ewa Grażyna 93 1.12% 0.00112
Nie
2 5 3 GAJEWSKI Roman Ryszard 16 0.19% 0.00019
Nie
2 5 4 SOSITKO Iwona Katarzyna 15 0.18% 0.00018
Nie
2 5 5 ŁUKASZEK Piotr Stefan 15 0.18% 0.00018
Nie
2 8 1 KRUPA Marek Józef 268 3.21% 0.00321
Nie
2 8 2 PIETRZAK Kamil Lucjan 21 0.25% 0.00025
Nie
2 8 3 JAŃCZYK Beata Zuzanna 58 0.70% 0.0007
Nie
2 8 4 KACPRZYK Iwona Barbara 54 0.65% 0.00065
Nie
2 8 5 RURAŃSKI Piotr Marcin 22 0.26% 0.00026
Nie
2 8 6 GIERA Andrzej 45 0.54% 0.00054
Nie
2 8 7 SPORYŃ Tomasz Przemysław 12 0.14% 0.00014
Nie
2 8 8 PIECZYŃSKA Jadwiga 67 0.80% 0.0008
Nie
2 10 1 KRZAK Grzegorz Aleksander 772 9.26% 0.00926
Tak
2 10 2 DULIAN Andrzej Marian 231 2.77% 0.00277
Nie
2 10 3 MATYJASZCZYK Sebastian Edmund 457 5.48% 0.00548
Tak
2 10 4 JONIK-WASZAK Anna Maria 139 1.67% 0.00167
Nie
2 10 5 WERNER Mirosław Stanisław 99 1.19% 0.00119
Nie
2 10 6 NIEMIEC Ewa Maria 67 0.80% 0.0008
Nie
2 10 7 JANAS Krystyna 81 0.97% 0.00097
Nie
2 10 8 SKRZYPIEC Andrzej Jerzy 85 1.02% 0.00102
Nie
2 18 1 KLYTA Anna Agnieszka 385 4.62% 0.00462
Nie
2 18 2 GŁOGOWSKI Jacek Andrzej 48 0.58% 0.00058
Nie
2 18 3 GABOR Aleksandra Maria 46 0.55% 0.00055
Nie
2 18 4 MISZCZAK Grzegorz 24 0.29% 0.00029
Nie
2 18 5 LINDA Kinga Karolina 42 0.50% 0.0005
Nie
2 18 6 LANGHAMMER Marcin Andrzej 22 0.26% 0.00026
Nie
2 18 7 HABRAJSKA-WACKERMANN Anna 32 0.38% 0.00038
Nie
2 19 1 WONS Mariusz Jan 169 2.03% 0.00203
Nie
2 19 2 GRZYWOCZ Jerzy Piotr 172 2.06% 0.00206
Nie
2 19 3 CIEŚLA Teresa Maria 22 0.26% 0.00026
Nie
2 19 4 ZENKER Andrzej Adam 9 0.11% 0.00011
Nie
2 19 5 GAŁUSZKA Andrzej Krzysztof 31 0.37% 0.00037
Nie
2 19 6 LIGOCKA Danuta Maria 14 0.17% 0.00017
Nie
2 19 7 ADAMUS Urszula Marta 28 0.34% 0.00034
Nie
2 19 8 WALCZAK Adam Marek 41 0.49% 0.00049
Nie
2 20 1 NAGEL Eugeniusz Piotr 44 0.53% 0.00053
Nie
2 20 2 ZAWIERTA Marek Jan 29 0.35% 0.00035
Nie
2 20 3 KAPITAN Mirela Maria 12 0.14% 0.00014
Nie
2 20 4 WOJNAR Luiza Agnieszka 11 0.13% 0.00013
Nie
2 20 5 BLIKOWSKI Jerzy Marian 5 0.06% 6.0E-5
Nie
2 20 6 CHRIST Katarzyna Maria 5 0.06% 6.0E-5
Nie
2 21 1 OLEJNICZAK Dariusz Kazimierz 223 2.67% 0.00267
Nie
2 21 2 FRANTA Piotr Tadeusz 24 0.29% 0.00029
Nie
2 21 3 KOPYCIOK-WĄTROBA Ilona Bożena 68 0.82% 0.00082
Nie
2 21 4 WESOŁOWSKI Zdzisław Stanisław 24 0.29% 0.00029
Nie
2 21 5 WATOŁA Maciej Krzysztof 43 0.52% 0.00052
Nie
2 21 6 RENDCHEN Ewa Małgorzata 15 0.18% 0.00018
Nie
2 21 7 ZOPORA Aleksandra Mirosława 25 0.30% 0.0003
Nie
3 4 1 TABIN Barbara Łucja 1 306 11.64% 0.01164
Tak
3 4 2 SKÓRKA Jan Alojzy 711 6.34% 0.00634
Tak
3 4 3 OTTE Marek Andrzej 1 259 11.23% 0.01123
Tak
3 4 4 SPIOŁEK Łukasz Andrzej 314 2.80% 0.0028
Nie
3 4 5 ZIMNIK Aleksandra 529 4.72% 0.00472
Nie
3 4 6 KOPEL Krzysztof Łukasz 612 5.46% 0.00546
Tak
3 4 7 WOŹNIAK Maria Agnieszka 202 1.80% 0.0018
Nie
3 4 8 JARZĘBAK Piotr Oskar 343 3.06% 0.00306
Nie
3 4 9 SEKUŁA Magdalena 750 6.69% 0.00669
Tak
3 5 1 KOSTKA Krystian Stefan 123 1.10% 0.0011
Nie
3 5 2 KONOPEK Ksymena Stefania 37 0.33% 0.00033
Nie
3 5 3 DARMOŃ Martyna Maria 18 0.16% 0.00016
Nie
3 5 4 SOŚNIOK Monika Katarzyna 22 0.20% 0.0002
Nie
3 5 5 BONK Piotr Józef 20 0.18% 0.00018
Nie
3 8 1 HYPA Dariusz Janusz 301 2.68% 0.00268
Nie
3 8 2 KALETA Adam Roman 203 1.81% 0.00181
Nie
3 8 3 WANYURA Andrzej Bronisław 22 0.20% 0.0002
Nie
3 8 4 SOBOTKA Aneta Barbara 60 0.53% 0.00053
Nie
3 8 5 MUC Janina Lucyna 27 0.24% 0.00024
Nie
3 10 1 AHNERT Wojciech Tadeusz 941 8.39% 0.00839
Tak
3 10 2 PRICEL Michał Marek 451 4.02% 0.00402
Nie
3 10 3 PIECUCH Tomasz Leszek 504 4.49% 0.00449
Tak
3 10 4 MALCHARCZYK Katarzyna Aleksandra 217 1.93% 0.00193
Nie
3 10 5 SUDOŁ Rafał Daniel 160 1.43% 0.00143
Nie
3 10 6 CEBULSKA Zofia Maria 122 1.09% 0.00109
Nie
3 10 7 URBAN Bogumiła Maria 37 0.33% 0.00033
Nie
3 10 8 DUCH Klaudia Sylwana 60 0.53% 0.00053
Nie
3 10 9 WRÓBLEWSKI Piotr Jan 258 2.30% 0.0023
Nie
3 18 1 BAWEJ Marek Andrzej 85 0.76% 0.00076
Nie
3 18 2 CHRZANOWSKA Weronika Jadwiga 116 1.03% 0.00103
Nie
3 18 3 PEDA Piotr Marek 64 0.57% 0.00057
Nie
3 18 4 CYRUS-KRZYSZCZYK Justyna Ewa 66 0.59% 0.00059
Nie
3 18 5 SZLAGOR Anna Magdalena 37 0.33% 0.00033
Nie
3 18 6 RYGOŁ-ŻUREK Natalia Monika 61 0.54% 0.00054
Nie
3 18 7 GOLASIŃSKI Jerzy Maciej 59 0.53% 0.00053
Nie
3 19 1 ADAMUS Rafał Adrian 207 1.85% 0.00185
Nie
3 19 2 SZULC Krzysztof Adam 195 1.74% 0.00174
Nie
3 19 3 GWOZDECKA-WOLNIASZEK Ewa Katarzyna 24 0.21% 0.00021
Nie
3 19 4 WAWRZYNEK Marceli Stefan 19 0.17% 0.00017
Nie
3 19 5 STRZELCZYK Marlena Natalia 13 0.12% 0.00012
Nie
3 19 6 GOLEC Andrzej 9 0.08% 8.0E-5
Nie
3 19 7 BREGUŁA Agnieszka Aleksandra 33 0.29% 0.00029
Nie
3 19 8 BŁASZCZYK Anna Joanna 6 0.05% 5.0E-5
Nie
3 19 9 KIOŁBASA Michał Tomasz 112 1.00% 0.001
Nie
3 20 1 KARDYŚ Sebastian Tadeusz 42 0.37% 0.00037
Nie
3 20 2 SZEPISZCZAK Paweł Adam 13 0.12% 0.00012
Nie
3 20 3 ZAWIERTA Aleksandra Anna 11 0.10% 0.0001
Nie
3 20 4 BOGUSŁAWSKA - SKOWRONEK Irena Maria 10 0.09% 9.0E-5
Nie
3 20 5 TRAJGIEL Janusz Piotr 4 0.04% 4.0E-5
Nie
3 20 6 KUCZ Dagmara Danuta 8 0.07% 7.0E-5
Nie
3 21 1 SZATKOWSKA Justyna Barbara 199 1.77% 0.00177
Nie
3 21 2 CZARNOTA Irena Maria 84 0.75% 0.00075
Nie
3 21 3 STANEK Piotr Andrzej 35 0.31% 0.00031
Nie
3 21 4 BRZESKA Natalia Anna 40 0.36% 0.00036
Nie
3 21 5 BARTKOWIAK Tomasz Jacek 27 0.24% 0.00024
Nie
3 21 6 SERSAN Piotr Roman 28 0.25% 0.00025
Nie
4 4 1 MICHALIK Marcin Michał 1 001 12.10% 0.0121
Tak
4 4 2 KOŁODZIEJ Waldemar Andrzej 1 057 12.77% 0.01277
Tak
4 4 3 HILTAWSKA Halina Irena 759 9.17% 0.00917
Tak
4 4 4 SALWICZEK Marian Józef 355 4.29% 0.00429
Nie
4 4 5 KOSIŃSKA-JOKEL Grażyna Danuta 310 3.75% 0.00375
Nie
4 4 6 KOTALA Adrianna Monika 251 3.03% 0.00303
Nie
4 4 7 MOTYKA Lech Zbigniew 573 6.92% 0.00692
Tak
4 5 1 SAROTA Eugeniusz Stanisław 68 0.82% 0.00082
Nie
4 5 2 HERKO Katarzyna Anna 37 0.45% 0.00045
Nie
4 5 3 KONOPEK Iwo Wiktor 12 0.15% 0.00015
Nie
4 5 4 WŁADARZ Patrycja Agata 16 0.19% 0.00019
Nie
4 5 5 BULSKA Aleksandra Beata 19 0.23% 0.00023
Nie
4 5 6 KOŁODZIEJ Grzegorz Józef 61 0.74% 0.00074
Nie
4 8 1 WERNER Adrian Józef 144 1.74% 0.00174
Nie
4 8 2 ROSENGARTEN Grzegorz Ludwik 135 1.63% 0.00163
Nie
4 8 3 OCHOCKA Patrycja 90 1.09% 0.00109
Nie
4 8 4 HERMANN Rafał Piotr 111 1.34% 0.00134
Nie
4 8 5 KRAWCZYK Zbigniew Józef 28 0.34% 0.00034
Nie
4 8 6 KOSTELNIK Halina 14 0.17% 0.00017
Nie
4 8 7 KUBICA Aleksandra Agnieszka 28 0.34% 0.00034
Nie
4 10 1 BISKUP Bernadeta Cecylia 856 10.34% 0.01034
Tak
4 10 2 KOPCZYŃSKI Zbigniew 269 3.25% 0.00325
Nie
4 10 3 ZUREK Damian Grzegorz 157 1.90% 0.0019
Nie
4 10 4 BRASZKA Katarzyna Gabriela 48 0.58% 0.00058
Nie
4 10 5 MORGAŁA Zofia 168 2.03% 0.00203
Nie
4 10 6 WOLAK Piotr Tadeusz 58 0.70% 0.0007
Nie
4 10 7 MIEŃCIUK Jan 82 0.99% 0.00099
Nie
4 18 1 MĄCZKA Martyna 120 1.45% 0.00145
Nie
4 18 2 GOLF Anna Maria 96 1.16% 0.00116
Nie
4 18 3 PAJOR Agnieszka Maria 98 1.18% 0.00118
Nie
4 18 4 ŁOBARZEWSKI Adam Marek 19 0.23% 0.00023
Nie
4 18 5 ADAMCZYK Urszula Maria 35 0.42% 0.00042
Nie
4 18 6 ZABŁOCKI Piotr Paweł 13 0.16% 0.00016
Nie
4 18 7 ŻUREK Artur Norbert 195 2.36% 0.00236
Nie
4 19 1 ŚWITAŁA Krzysztof 327 3.95% 0.00395
Nie
4 19 2 SZEWCZYK Marcin Krzysztof 77 0.93% 0.00093
Nie
4 19 3 BUJA Tomasz Rafał 106 1.28% 0.00128
Nie
4 19 4 OGÓREK Wioletta Elżbieta 42 0.51% 0.00051
Nie
4 19 5 MĄDRY Magdalena Joanna 12 0.15% 0.00015
Nie
4 19 6 POPIELSKA Elżbieta Janina 6 0.07% 7.0E-5
Nie
4 19 7 GÓRKA Aleksander Joachim 65 0.79% 0.00079
Nie
4 20 1 BOGACKI Jerzy Adam 98 1.18% 0.00118
Nie
4 20 2 KRZYSIŃSKI Kamil Krzysztof 32 0.39% 0.00039
Nie
4 20 3 TRAJGIEL Ewelina Maria 5 0.06% 6.0E-5
Nie
4 20 4 KASZA Marian Jerzy 12 0.15% 0.00015
Nie
4 20 5 MAJ Iwona Krystyna 10 0.12% 0.00012
Nie
4 20 6 KUCZ Danuta Maria 0 0.00% 0
Nie
4 21 1 ZARYCHTA Marcin Adrian 112 1.35% 0.00135
Nie
4 21 2 SWOBODA Zdzisław Jan 29 0.35% 0.00035
Nie
4 21 3 SKARBEK Przemysław Henryk 10 0.12% 0.00012
Nie
4 21 4 SOSZYŃSKA Maja Weronika 24 0.29% 0.00029
Nie
4 21 5 PASTUSZKA Urszula 25 0.30% 0.0003
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ADAMUS Rafał Adrian 45 wyższe Chorzów, Ruch Autonomii Śląska 1 361 3.52 Nie
2 BOGACKI Jerzy Adam 61 średnie techniczne Chorzów, 1 034 2.68 Nie
3 KOTALA Andrzej Jerzy 55 wyższe techniczne Chorzów, Platforma Obywatelska RP 25 121 65.03 Tak
4 OLEJNICZAK Dariusz Kazimierz 59 średnie Chorzów, 1 248 3.23 Nie
5 PIECHOTA Leszek Marian 60 wyższe Katowice, 5 639 14.60 Nie
6 TRZEBINCZYK Adam Marian 41 wyższe Chorzów, 2 125 5.50 Nie
7 ŻUREK Artur Norbert 34 wyższe Chorzów, 2 103 5.44 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Główna 21 Chorzów stały 1 767 794 793 44.88% 0.04488
785 98.99%
2 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. 17 Sierpnia 1 Chorzów stały 914 431 431 47.16% 0.04716
428 99.30%
3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Harcerska 2 Chorzów stały 2 110 1 060 1 057 50.09% 0.05009
1 045 98.86%
4 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Lwowska 36 Chorzów stały 1 679 859 858 51.10% 0.0511
852 99.30%
5 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. 11 Listopada 21 Chorzów stały 1 409 522 522 37.05% 0.03705
519 99.43%
6 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. 11 Listopada 21 Chorzów stały 1 595 860 860 53.92% 0.05392
854 99.30%
7 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. 11 Listopada 21 Chorzów stały 1 506 711 711 47.21% 0.04721
705 99.16%
8 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18 Chorzów stały 1 329 468 468 35.21% 0.03521
459 98.08%
9 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18 Chorzów stały 1 501 852 853 56.83% 0.05683
848 99.41%
10 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18 Chorzów stały 1 476 813 813 55.08% 0.05508
806 99.14%
11 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4, ul. Św. Piotra 1 Chorzów stały 1 760 655 655 37.22% 0.03722
651 99.39%
12 Zespół Szkół Nr 3, ul. 3 Maja 16 Chorzów stały 1 569 547 545 34.74% 0.03474
538 98.72%
13 Zespół Szkół Nr 3, ul. 3 Maja 16 Chorzów stały 1 840 813 809 43.97% 0.04397
806 99.63%
14 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. 3 Maja 78 Chorzów stały 1 718 788 788 45.87% 0.04587
783 99.37%
15 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Śląska 3 Chorzów stały 2 034 962 961 47.25% 0.04725
955 99.38%
16 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Śląska 3 Chorzów stały 1 808 965 965 53.37% 0.05337
962 99.69%
17 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Śląska 3 Chorzów stały 1 280 1 076 1 077 84.14% 0.08414
1 068 99.16%
18 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Dr Wincentego Styczyńskiego 32 Chorzów stały 1 872 757 755 40.33% 0.04033
743 98.41%
19 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Dr Wincentego Styczyńskiego 32 Chorzów stały 1 866 903 901 48.29% 0.04829
897 99.56%
20 Zespół Szkół Budowlanych, ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 53 Chorzów stały 1 447 674 673 46.51% 0.04651
669 99.41%
21 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 41 Chorzów stały 883 298 295 33.41% 0.03341
292 98.98%
22 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 41 Chorzów stały 1 336 769 764 57.19% 0.05719
760 99.48%
23 Zespól Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6a Chorzów stały 1 190 449 448 37.65% 0.03765
441 98.44%
24 Zespół Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6a Chorzów stały 1 028 452 452 43.97% 0.04397
447 98.89%
25 Zespół Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6a Chorzów stały 1 071 484 483 45.10% 0.0451
481 99.59%
26 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Ludwika Urbanowicza 2 Chorzów stały 1 541 760 760 49.32% 0.04932
757 99.61%
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Ludwika Urbanowicza 2 Chorzów stały 1 845 1 073 1 073 58.16% 0.05816
1 064 99.16%
28 Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych, ul. Katowicka 64 Chorzów stały 1 772 811 813 45.88% 0.04588
807 99.26%
29 Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Lwowska 36 Chorzów stały 1 702 843 826 48.53% 0.04853
821 99.39%
30 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Ryszki 55 Chorzów stały 1 573 802 801 50.92% 0.05092
797 99.50%
31 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Ryszki 55 Chorzów stały 1 627 1 003 1 002 61.59% 0.06159
996 99.40%
32 Klub Młodzieżowy Ch. S. M., ul. Młodzieżowa 29 Chorzów stały 1 483 958 958 64.60% 0.0646
950 99.16%
33 Klub Młodzieżowy Ch. S. M, ul. Młodzieżowa 29 Chorzów stały 1 356 736 736 54.28% 0.05428
733 99.59%
34 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 1, ul. Sportowa 23 Chorzów stały 1 543 822 822 53.27% 0.05327
816 99.27%
35 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Wolności 133 Chorzów stały 1 679 706 706 42.05% 0.04205
700 99.15%
36 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Wolności 133 Chorzów stały 1 693 689 689 40.70% 0.0407
685 99.42%
37 Chorzowskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Powstańców 70/3 Chorzów stały 1 402 713 712 50.78% 0.05078
707 99.30%
38 Chorzowskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Powstańców 70/3 Chorzów stały 1 155 475 472 40.87% 0.04087
465 98.52%
39 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa 20 Chorzów stały 1 381 586 584 42.29% 0.04229
576 98.63%
40 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa 20 Chorzów stały 1 394 411 413 29.63% 0.02963
409 99.03%
41 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa 20 Chorzów stały 1 616 905 904 55.94% 0.05594
898 99.34%
42 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 33 im. J. Brzechwy, ul. Dyrekcyjna 3 Chorzów stały 1 528 589 589 38.55% 0.03855
585 99.32%
43 Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Kaliny 55 Chorzów stały 1 182 408 408 34.52% 0.03452
404 99.02%
44 Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Kaliny 55 Chorzów stały 1 311 688 665 50.72% 0.05072
661 99.40%
45 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Kaliny 61 Chorzów stały 1 539 810 809 52.57% 0.05257
800 98.89%
46 Akademicki Zespól Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Farna 5 - 7 Chorzów stały 1 219 649 649 53.24% 0.05324
644 99.23%
47 Akademicki Zespól Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Farna 5 - 7 Chorzów stały 1 219 587 587 48.15% 0.04815
583 99.32%
48 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Józefa Czempiela 52 Chorzów stały 1 393 747 747 53.63% 0.05363
740 99.06%
49 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. ks. Józefa Czempiela 52 Chorzów stały 1 304 625 625 47.93% 0.04793
624 99.84%
50 Przedszkole Nr 16 Integracyjne, ul. Brzozowa 9 Chorzów stały 1 843 1 092 1 092 59.25% 0.05925
1 079 98.81%
51 Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skrajna 2 Chorzów stały 1 744 908 908 52.06% 0.05206
897 98.79%
52 Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skrajna 2 Chorzów stały 1 648 704 702 42.60% 0.0426
697 99.29%
53 Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skrajna 2 Chorzów stały 1 637 749 748 45.69% 0.04569
739 98.80%
54 Polski Związek Niewidomych Dom Pomocy Społecznej im. Kazimierza Jaworka, ul. Siemianowicka 101 Chorzów dom pomocy społecznej 145 55 55 37.93% 0.03793
49 89.09%
55 Dom Pomocy Społecznej Św. Wincentego prowadzony przez zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo, ul. Powstańców 45 Chorzów dom pomocy społecznej 68 19 19 27.94% 0.02794
17 89.47%
56 Dom Pomocy Społecznej „Nadzieja”, ul. Wandy 64 Chorzów dom pomocy społecznej 55 42 42 76.36% 0.07636
36 85.71%
57 BETAMED Medical Active Care, ul. Racławicka 20A Chorzów dom pomocy społecznej 69 5 5 7.25% 0.00725
5 100.00%
58 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Szpitali Miejskich, ul. Strzelców Bytomskich 11 Chorzów szpital 203 37 37 18.23% 0.01823
37 100.00%
59 Szpital Specjalistyczny, ul. Zjednoczenia 10 Chorzów szpital 62 9 9 14.52% 0.01452
9 100.00%
60 „AMICUS” sp. z o. o. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy NZOZ, ul. Szpitalna 25 Chorzów dom pomocy społecznej 50 9 9 18.00% 0.018
8 88.89%
61 Ośrodek św. Florian Caritas Archidiecezji Katowickiej, ul. Harcerska 3 Chorzów dom pomocy społecznej 51 37 37 72.55% 0.07255
35 94.59%
62 Dom Polskiego Czerwonego Krzyża, Plac Piastowski 19 Chorzów dom pomocy społecznej 10 4 4 40.00% 0.04
4 100.00%
63 MEDI-system Honorata Sp. z o. o., ul. Główna 31 Chorzów dom pomocy społecznej 89 3 3 3.37% 0.00337
3 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Chorzów - ogółem 1 25 4 98 965 81 474 63 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 32 1
Ogółem 64 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 225 103 46% 122 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 7 0 0% 7 100%
Ogółem 225 103 46% 122 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 46 45 47
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 51 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 26 13 50% 13 50%
30-39 56 25 45% 31 55%
40-59 97 48 49% 49 51%
60+ 46 17 37% 29 63%
Ogółem 225 103 46% 122 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 4 0 0% 4 100%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 7 0 0% 7 100%