Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
 • Wybory Samorządowe
  Rzeczypospolitej Polskiej

  2018

 • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 56 686
Wyborców 47 506
Obwodów 35
 • Wybory do Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle
 • Wybory Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
 • Wyniki głosowania do rady miasta
 • Wyniki wyborów do rady miasta
 • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
 • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Osiedlowy Dom Kultury "Kubiczek", ul. Główna 54 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE ROGI-cały obszar osiedla
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Archimedesa 25 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE ZACHÓD-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Archimedesa-numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 10 do końca, Artylerzystów, Gazowa, Grenadierów, Zbigniewa Herberta, Tadeusza Jasińskiego, Kanonierów, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Koszarowa, Ignacego Łukasiewicza-numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Juliana Ursyna Niemcewicza, Pokucie, Saperska, Słowiańska, Świętojańska, Zawiszy Czarnego.
3 Publiczne Przedszkole nr 21, ul. Filtrowa 13 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE ZACHÓD-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Bolesława Chrobrego, Filtrowa, Husarska, Kadetów, Mikołaja Kopernika, Zygmunta Krasińskiego, Mikołaja z Koźla, Gustawa Morcinka, Emilii Plater, Polna, Przytulna, Leopolda Staffa, Synów Pułku, Życzliwa.
4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Piastowska 30 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE ZACHÓD-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Archimedesa-numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 8, Józefa Balwirczaka, Piastowska-numery nieparzyste od 27 do końca i numery parzyste od 16 do końca, Stolarska.
5 Oddziały Gimnazjalne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 12, ul. Grzegorza Piramowicza 30 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE STARE MIASTO-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Anny, Bohaterów Westerplatte, Norberta Bończyka, Xawerego Dunikowskiego-numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Karpacka, Marii Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Ignacego Łukasiewicza-numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 6, Pamięci Sybiraków, Piastowska-numery nieparzyste od 1 do 25 i numery parzyste od 2 do 14, Grzegorza Piramowicza, plac Rady Europy, Władysława Planetorza, Józefa Poniatowskiego, Portowa-numery nieparzyste od 1 do 35 i numery parzyste od 2 do 28, promenada księdza Ludwika Rutyny, Rynek, Sądowa, Wyspa, Zamkowa, Gabrieli Zapolskiej, Złotnicza, Stefana Żeromskiego.
6 Dom Kultury "Koźle", ul. Skarbowa 10 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE STARE MIASTO-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Antoniego Czechowa, dr Wojciecha Czerwińskiego, Isaaka Dunajewskiego, Garncarska, 24 Kwietnia, Bolesława Limanowskiego, Lwowska, plac Raciborski, Racławicka, Franklina Delano Roosevelta, Henryka Sienkiewicza, Skarbowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Jana Smolenia, Spółdzielców, Stara Odra, Targowa. OSIEDLE POŁUDNIE-cały obszar osiedla.
7 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Ignacego Krasickiego 10 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE KŁODNICA-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Agrestowa, Błonie, Bursztynowa, Jana Cybisa, Dobra, Wojciecha Drzymały, Xawerego Dunikowskiego-numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 12, Piotra Gaszowca, Gminna, Mikołaja Goltberga, Jerzego Góreckiego, Marcina Helwiga, Jagiellońska, prof. Karola Joncy, Kłodnicka-numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 28, Kowalska, Ignacego Krasickiego, Franciszka Krzyszowca, Leśna, Litewska, Bernarda Mikusza, Miodowa, Sławomira Mrożka, Nektarowa, Olszowa, Osiedlowa, Piaskowa, Promyk, Przedwiośnie, Ignatzego Richtera, Wita Stwosza, Wisławy Szymborskiej, Leonida Teligi, księdza Józefa Tischnera, Ustronie, plac Richarda Wagnera, Wałowa, Stanisława Wyspiańskiego, Żabieniecka.
8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Karola Szymanowskiego 19 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE KŁODNICA-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Józefa Chełmońskiego, Elewatorowa, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Grzybowa, Jasna, Kasztanowa, Kłodnicka-numery nieparzyste od 33 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Kłosowa, Juliusza Kossaka, Krzywa, Jacka Malczewskiego, Marynarska, Piotra Michałowskiego, Młynarska, Gabriela Narutowicza, Pocztowa, Portowa-numery nieparzyste od 37 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Sportowa, Karola Szymanowskiego, Wandy, Żeglarska.
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, Tadeusza Kościuszki 41 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Armii Krajowej, Fryderyka Chopina, Koszykowa, Kozielska, Juliusza Ligonia-numery nieparzyste od 33 do 35 oraz numery parzyste od 36 do 38, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Odrzańska, Ignacego Paderewskiego, Stara, Tartaczna, Henryka Wieniawskiego.
10 Oddziały gimnazjalne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 11, ul. Piotra Skargi 11 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Arki Bożka, Józefa Bema-numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 20, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 1 do 19 oraz numery parzyste od 2 do 12, Juliusza Ligonia-numery nieparzyste od 1 do 31 oraz numery parzyste od 2 do 34, Mikołaja Reja, gen. Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi-numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 22, Jana Sobieskiego, Towarowa
11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Tadeusza Kościuszki 41 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Cicha, Dębowa, Józefa Elsnera, Gliwicka, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 21 do końca oraz numery parzyste od 14 do końca, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Przechodnia, Juliusza Słowackiego, Żwirki i Wigury.
12 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11, Aleja Partyzantów 30 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Róż, Bławatków, Bratków, Goździków, Konwalii, Krokusów, Niezapominajek, plac Pamięci Rodła, Piotra Skargi-numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 24 do końca, Sosnowa, Zielona.
13 Publiczne Przedszkole nr 23, ul. Wierzbowa 4 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Partyzantów, plac Jana Surzyckiego, Wierzbowa, Józefa Bema-numery nieparzyste od 9a do końca i numer parzysty 22.
14 Siedziba Rady Osiedla "Kuźniczka", Grunwaldzka 83 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE KUŹNICZKA-cały obszar osiedla.
15 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Matejki 19 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 1 do 17 i numeru parzyste od 2 do 14, Konstantego Damrota-numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 24, Dworcowa, Jana Dzierżonia, Aleksandra Głowackiego, Krótka, Jana Matejki, Karola Miarki, plac Grunwaldzki, plac Wolności, Powstańców, Pusta, Słoneczna, Romualda Traugutta, Wąska.
16 Oddziały gimnazjalne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6, ul. 1 Maja 3 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Konstantego Damrota-numery nieparzyste od 11 do końca i numery parzyste od 26 do końca, 11 Listopada, 1 Maja-numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 12, Pionierów-numery parzyste od 2 do 4a.
17 Dom Kultury "Chemik", Aleja Jana Pawła II 27 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 19 do 37 i numery parzyste od 16 do 38, Aleja Ignacego Lisa, Aroniowa, Astrów, Bałtycka, Henryka Dąbrowskiego, Grunwaldzka-numery nieparzyste od 1 do 67 i numery parzyste od 2 do 66, Jagodowa, Jarzębinowa, Doktora Judyma, Kanałowa, Kościelna, Malinowa, Miła, Morelowa, Nowa, Parkowa, Piękna, Pionierów-numery nieparzyste od 1 do 3f, plac Młodzieży, Pogodna, Poprzeczna, Poziomkowa, Północna, Przyjemna, Kazimierza Pułaskiego, Zamknięta, Zaścianek, Zgodna.
18 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Pawła Stalmacha 20 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Romana Dmowskiego, Harcerska-numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 10, Józefa Lompy, 1 Maja-numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Plebiscytowa, Pawła Stalmacha.
19 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jurija Gagarina 3 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Biały Ług, Jurija Gagarina, Harcerska-numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Wojska Polskiego.
20 Publiczne Przedszkole nr 22, ul. 9 Maja 4 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Kosmonautów, 9 Maja, Pionierów-numery nieparzyste od 5 do 7 i numer parzysty 6.
21 Publiczne Przedszkole nr 24, ul. Leszka Białego 7 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery parzyste od 46 do 48, Bolesława Krzywoustego-numery parzyste od 2 do 10, Bulwar Wschodni, Leszka Białego, Karola Chodkiewicza, Walentego Fojkisa, Romana Horoszkiewicza, Zygmunta Kuczyńskiego, Władysława Łokietka, Alfonsa Zgrzebnioka.
22 Publiczne Przedszkole nr 26, ul. Bolesława Śmiałego 5 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Bolesława Krzywoustego-numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Kazimierza Wielkiego.
23 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Mieszka I 4 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 50 do końca, Dobrawy, Królowej Jadwigi-numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 8, Mieszka I, Przemysława II, Bolesława Śmiałego.
24 Budynek Administracji Osiedla nr 5 - klub "Kajtek", ul. Królowej Jadwigi 10 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Adama Benisza, Karola Gajdzika, Wojciecha Korfantego, Augustyna Kośnego, Królowej Jadwigi-numery parzyste od 10 do końca, Janusza Meissnera.
25 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Ignacego Mościckiego 14 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE AZOTY-cały obszar osiedla. .
26 Dom Kultury "Lech", ul. Wyzwolenia 7b Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE BLACHOWNIA-cały obszar osiedla.
27 Siedziba Rady Osiedla Lenartowice, ul. Nowowiejska 8 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE LENARTOWICE-cały obszar osiedla.
28 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Szkolna 3 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE PRZYJAŹNI-cały obszar osiedla.
29 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18), ul. Jana Brzechwy 80 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE CISOWA-cały obszar osiedla.
30 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej Miejsce Kłodnickie, ul. Szpaków 11 Kędzierzyn-Koźle stały Tak OSIEDLE MIEJSCE KŁODNICKIE-cały obszar osiedla.
31 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sławięcicka 96 Kędzierzyn-Koźle stały Nie OSIEDLE SŁAWIĘCICE-cały obszar osiedla.
32 Szpital Zespolony, ul. Doktora Judyma 4 Kędzierzyn-Koźle szpital Nie Szpital Zespolony w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Doktora Judyma 4 w Kędzierzynie-Koźlu
33 Szpital Zespolony, ul. Franklina Delano Roosevelta 2 Kędzierzyn-Koźle szpital Nie Szpital Zespolony w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Franklina Delano Roosevelta 2 w Kędzierzynie-Koźlu
34 Dom Pomocy Społecznej, ul. Zielna 1 Kędzierzyn-Koźle dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Zielna 1 w Kędzierzynie-Koźlu
35 Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego, ul. Racławicka 10 Kędzierzyn-Koźle oddział zewnętrzny zakładu karnego Nie Oddział Zewnętrzny w Kędzierzynie-Koźlu Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich, ul. Racławicka 10 w Kędzierzynie-Koźlu

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Osiedle Rogi Osiedle Zachód Osiedle Stare Miasto Osiedle Południe Osiedle Kłodnica 6 12 423 5 39
0.0000020000Nr 2 Osiedle Pogorzelec Osiedle Kuźniczka 5 9 972 4 28
0.0000030000Nr 3 Osiedle Śródmieście 5 9 968 4 28
0.0000040000Nr 4 Osiedle Piastów Osiedle Azoty Osiedle Blachownia Osiedle Lenartowice Osiedle Przyjaźni Osiedle Cisowa Osiedle Miejsce Kłodnickie Osiedle Sławięcice 7 15 143 5 45
Podsumowanie 23 47 506 18 140

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 8 7 7 9 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 7 7 9 31
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA 8 9 17
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM KWW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM 7 7 7 9 30
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA KWW SABINY NOWOSIELSKIEJ-KOALICJA OBYWATELSKA 8 7 7 9 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 MAZUR Andrzej Michał 66 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Sojusz Lewicy Demokratycznej Kędzierzyn-Koźle
4 PIASECKI Marek Jarosław 44 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM Kędzierzyn-Koźle
1 CHRZANOWSKI Andrzej 48 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Kędzierzyn-Koźle
3 NOWOSIELSKA Sabina Józefa 56 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA Kędzierzyn-Koźle

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 405 5 935 5 929 47.80% 0.0478
5 765 97.23% 0.09723
Tak
2 9 973 4 868 4 860 48.73% 0.04873
4 695 96.60% 0.0966
Tak
3 9 974 4 636 4 609 46.21% 0.04621
4 451 96.57% 0.09657
Tak
4 15 146 6 936 6 931 45.76% 0.04576
6 708 96.78% 0.09678
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 964 31 9.08% 0.00908
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 817 31 22.28% 0.02228
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA 1 108 17 5.13% 0.00513
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM 4 006 30 18.53% 0.01853
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA 9 724 31 44.98% 0.04498

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 1 964 31 0 9.08% 0.00908
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 817 31 5 22.28% 0.02228
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA 1 108 17 0 5.13% 0.00513
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM 4 006 30 4 18.53% 0.01853
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA 9 724 31 14 44.98% 0.04498
Tak

Rada Miasta Kędzierzyn-Koźle - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 5 1 KSIĘSKI Wiesław Dariusz 100 1.73% 0.00173
Nie
1 5 2 ŻAROWSKI Jacek Mariusz 74 1.28% 0.00128
Nie
1 5 3 JARZĘBSKI Grzegorz Piotr 18 0.31% 0.00031
Nie
1 5 4 WIERCIŃSKA Danuta Iwona 59 1.02% 0.00102
Nie
1 5 5 GIECEWICZ Krystyna Stanisława 9 0.16% 0.00016
Nie
1 5 6 GŁAZ Tadeusz Michał 24 0.42% 0.00042
Nie
1 5 7 KLUBA Sylwia Anna 16 0.28% 0.00028
Nie
1 5 8 GOŁAWSKI Ireneusz Wiesław 21 0.36% 0.00036
Nie
1 10 1 WOŁKOWIECKI Sławomir Andrzej 336 5.83% 0.00583
Tak
1 10 2 PABIASZ Kazimierz 135 2.34% 0.00234
Nie
1 10 3 SKOWRON Grzegorz Antoni 54 0.94% 0.00094
Nie
1 10 4 ROGUS Tomasz 183 3.17% 0.00317
Nie
1 10 5 KUCAŁA Katarzyna Kamila 74 1.28% 0.00128
Nie
1 10 6 MOCHNIK Agnieszka Joanna 175 3.04% 0.00304
Nie
1 10 7 KRÓLIK Daniel Piotr 93 1.61% 0.00161
Nie
1 10 8 MYSIAK Anna Maria 39 0.68% 0.00068
Nie
1 15 1 SWIENTEK Ewald Józef 160 2.78% 0.00278
Nie
1 15 2 DROST Jerzy Maksymilian 71 1.23% 0.00123
Nie
1 15 3 POLIS Małgorzata Dorota 13 0.23% 0.00023
Nie
1 15 4 WRONA Joanna Maria 26 0.45% 0.00045
Nie
1 15 5 DAMBOŃ Sonia Wiktoria 30 0.52% 0.00052
Nie
1 15 6 BORN Marcin Karol 31 0.54% 0.00054
Nie
1 15 7 CZERNER Piotr Paweł 36 0.62% 0.00062
Nie
1 15 8 JONA Łukasz Jan 108 1.87% 0.00187
Nie
1 17 1 FĄFARA Wiesław Kazimierz 414 7.18% 0.00718
Tak
1 17 2 CYLOK-SOKOŁOWSKI Grzegorz Jan 380 6.59% 0.00659
Nie
1 17 3 CARYŃSKA Izabela Magda 71 1.23% 0.00123
Nie
1 17 4 TUREMKA Rafał Grzegorz 31 0.54% 0.00054
Nie
1 17 5 BAJEWICZ Ingryda Maria 22 0.38% 0.00038
Nie
1 17 6 SEBESTA-JABŁOŃSKA Karolina Helena 41 0.71% 0.00071
Nie
1 17 7 PIECHULEK Rafał Rufin 165 2.86% 0.00286
Nie
1 18 1 NOWAK Michał Benedykt 519 9.00% 0.009
Tak
1 18 2 KOPACKI Andrzej Marek 643 11.15% 0.01115
Tak
1 18 3 RADKA Grażyna Kazimiera 139 2.41% 0.00241
Nie
1 18 4 ODULIŃSKA Ewa Maria 595 10.32% 0.01032
Tak
1 18 5 ALBIN Małgorzata 66 1.14% 0.00114
Nie
1 18 6 MŁOT Piotr 163 2.83% 0.00283
Nie
1 18 7 BĄCZKOWSKA Teresa Maria 96 1.67% 0.00167
Nie
1 18 8 WIŚNIEWSKI Ireneusz Stanisław 535 9.28% 0.00928
Tak
2 5 1 ZĘBALA Andrzej Marian 129 2.75% 0.00275
Nie
2 5 2 WOŁYNIEC Marcin Przemysław 110 2.34% 0.00234
Nie
2 5 3 POGRÓDKO-PELCZAR Magdalena Andrzeja 59 1.26% 0.00126
Nie
2 5 4 TWERS-OWSIANOWSKA Karolina Tamara 73 1.55% 0.00155
Nie
2 5 5 NOWAKOWSKI Mirosław 73 1.55% 0.00155
Nie
2 5 6 PAWLIK Ewa Elżbieta 18 0.38% 0.00038
Nie
2 5 7 KRASICKI Ignacy Jan 26 0.55% 0.00055
Nie
2 10 1 PSZON Fabian Andrzej 493 10.50% 0.0105
Tak
2 10 2 KRAŚNIK Tadeusz Adam 244 5.20% 0.0052
Nie
2 10 3 PROJZNER Jolanta Alina 33 0.70% 0.0007
Nie
2 10 4 MROZEK Marcin Andrzej 120 2.56% 0.00256
Nie
2 10 5 SZKLARCZYK Anna Elżbieta 61 1.30% 0.0013
Nie
2 10 6 HUDZIK Bożena 70 1.49% 0.00149
Nie
2 10 7 LECHICKI Krzysztof 51 1.09% 0.00109
Nie
2 17 1 PIASECKI Marek Jarosław 706 15.04% 0.01504
Tak
2 17 2 BLACHUCIK Agata Halina 184 3.92% 0.00392
Nie
2 17 3 KOBIAŁKA Katarzyna 74 1.58% 0.00158
Nie
2 17 4 WANTUŁA Sebastian Andrzej 104 2.22% 0.00222
Nie
2 17 5 MIKULSKA Agnieszka Patrycja 23 0.49% 0.00049
Nie
2 17 6 KISIELOWSKA Aleksandra Jadwiga 28 0.60% 0.0006
Nie
2 17 7 RURAŃSKI Rafał Piotr 34 0.72% 0.00072
Nie
2 18 1 KOPEĆ Andrzej Robert 542 11.54% 0.01154
Tak
2 18 2 MIŃCZUK Halina 495 10.54% 0.01054
Tak
2 18 3 MRÓWKA Dorota Agnieszka 119 2.53% 0.00253
Nie
2 18 4 STOGNIEW Ewa Maria 161 3.43% 0.00343
Nie
2 18 5 BLACHUCIK Janusz Jerzy 99 2.11% 0.00211
Nie
2 18 6 SETNICKA Elżbieta Maria 60 1.28% 0.00128
Nie
2 18 7 JAGIEŁŁO Wojciech Jacek 506 10.78% 0.01078
Tak
3 5 1 FUCHS Marek 216 4.85% 0.00485
Nie
3 5 2 ZAREMBA Paweł 50 1.12% 0.00112
Nie
3 5 3 PARUZEL Irena Krystyna 35 0.79% 0.00079
Nie
3 5 4 WĘGRZYN Bożena Jolanta 87 1.95% 0.00195
Nie
3 5 5 RAPACZ Bogumił Tomasz 64 1.44% 0.00144
Nie
3 5 6 KOPACZ Janusz Julian 56 1.26% 0.00126
Nie
3 5 7 SAGASZ Izabela Małgorzata 77 1.73% 0.00173
Nie
3 10 1 FILIPOWICZ Grażyna 449 10.09% 0.01009
Tak
3 10 2 CRISTOFOLI Nicolo Roman 84 1.89% 0.00189
Nie
3 10 3 MŁYNAREK Teresa 107 2.40% 0.0024
Nie
3 10 4 GŁADYSZ Stanisław 280 6.29% 0.00629
Nie
3 10 5 PATEROK Lilla 51 1.15% 0.00115
Nie
3 10 6 ROGOWSKI Wojciech Marek 89 2.00% 0.002
Nie
3 10 7 CHMIELEWSKI Stanisław Leopold 168 3.77% 0.00377
Nie
3 17 1 CHUDOMIĘT Grzegorz Józef 215 4.83% 0.00483
Tak
3 17 2 KULIŃSKA Grażyna Ewa 86 1.93% 0.00193
Nie
3 17 3 AUGUSTYNIAK Jacek Waldemar 47 1.06% 0.00106
Nie
3 17 4 PATECKA Hanna 121 2.72% 0.00272
Nie
3 17 5 WOŹNIAK Bartosz 41 0.92% 0.00092
Nie
3 17 6 ZĘBALA Jan Bolesław 44 0.99% 0.00099
Nie
3 17 7 WANTUŁA Katarzyna Maria 203 4.56% 0.00456
Nie
3 18 1 MARUSZCZAK Artur Grzegorz 729 16.38% 0.01638
Tak
3 18 2 CZUBEK Ewa Daria 371 8.34% 0.00834
Tak
3 18 3 DYSARZ Katarzyna Aleksandra 175 3.93% 0.00393
Nie
3 18 4 RUSAK Witold 91 2.04% 0.00204
Nie
3 18 5 BIAŁAS Hanna Urszula 229 5.14% 0.00514
Tak
3 18 6 ZAJFERT Stanisław 129 2.90% 0.0029
Nie
3 18 7 ARTUNA Sylwia Maria 157 3.53% 0.00353
Nie
4 5 1 MAZUR Andrzej Michał 278 4.14% 0.00414
Nie
4 5 2 MASALSKI Ryszard 129 1.92% 0.00192
Nie
4 5 3 WOŁCZECKA Krystyna Józefa 17 0.25% 0.00025
Nie
4 5 4 KOBIELARZ Katarzyna Jolanta 17 0.25% 0.00025
Nie
4 5 5 PIETRZYK Piotr Jerzy 66 0.98% 0.00098
Nie
4 5 6 OSTROWSKA Beata Barbara 16 0.24% 0.00024
Nie
4 5 7 WALCZAK Ewa 13 0.19% 0.00019
Nie
4 5 8 NOWACKA Irena Jadwiga 24 0.36% 0.00036
Nie
4 5 9 KWIATKOWSKI Sebastian Jan 10 0.15% 0.00015
Nie
4 10 1 KUKOLKA-BOGOCZ Katarzyna Krystyna 701 10.45% 0.01045
Tak
4 10 2 SZUSTAKIEWICZ Dominik Karol 198 2.95% 0.00295
Tak
4 10 3 MAJCHER Piotr Henryk 103 1.54% 0.00154
Nie
4 10 4 MAJNUSZ Marcin Robert 112 1.67% 0.00167
Nie
4 10 5 RAKSZEWSKI Paweł Jan 93 1.39% 0.00139
Nie
4 10 6 MATEJA Ilona Gabriela 57 0.85% 0.00085
Nie
4 10 7 STRZEMPCZYK Katarzyna Klara 32 0.48% 0.00048
Nie
4 10 8 WOŹNIAK Beata Małgorzata 56 0.83% 0.00083
Nie
4 10 9 SMAGA Krzysztof Marian 76 1.13% 0.00113
Nie
4 15 1 MAJNUSZ Hubert 403 6.01% 0.00601
Nie
4 15 2 GOLENIA Beata Jolanta 63 0.94% 0.00094
Nie
4 15 3 KOPROWSKI Marek Stanisław 44 0.66% 0.00066
Nie
4 15 4 KOŁODENNA Krystyna Anna 50 0.75% 0.00075
Nie
4 15 5 TAŁAN Krzysztof Michał 14 0.21% 0.00021
Nie
4 15 6 KOLENDA Anna Magdalena 40 0.60% 0.0006
Nie
4 15 7 SCHEIT Maria Antonina 9 0.13% 0.00013
Nie
4 15 8 WRONA Joachim Zygfryd 5 0.07% 7.0E-5
Nie
4 15 9 SOŁGA Krystyna 5 0.07% 7.0E-5
Nie
4 17 1 KRÓL Jacek 367 5.47% 0.00547
Tak
4 17 2 MATUSZEWSKI Ireneusz Kryspin 175 2.61% 0.00261
Nie
4 17 3 KOŁTOWSKA Katarzyna Marianna 62 0.92% 0.00092
Nie
4 17 4 WYROZUMSKA Zofia Maria 67 1.00% 0.001
Nie
4 17 5 PISKORZ Daria Astra 90 1.34% 0.00134
Nie
4 17 6 RUCKI Bartłomiej Dominik 14 0.21% 0.00021
Nie
4 17 7 BALCERAK Anna Maria 19 0.28% 0.00028
Nie
4 17 8 MILEWSKA Joanna Iwona 41 0.61% 0.00061
Nie
4 17 9 BROŚ-ZAŁĘSKI Miłosz Andrzej 137 2.04% 0.00204
Nie
4 18 1 NOWOSIELSKA Sabina Józefa 1 350 20.13% 0.02013
Tak
4 18 2 ŁOBODZIŃSKA Beata 158 2.36% 0.00236
Nie
4 18 3 SCHELLER Tomasz Jan 373 5.56% 0.00556
Tak
4 18 4 LIPCZYŃSKA Małgorzata 283 4.22% 0.00422
Tak
4 18 5 ZASŁONKA Marek Kazimierz 135 2.01% 0.00201
Nie
4 18 6 URBANOWICZ Edward Euzebiusz 44 0.66% 0.00066
Nie
4 18 7 JANKOWSKI Telesfor 137 2.04% 0.00204
Nie
4 18 8 KOZAKIEWICZ Elżbieta 274 4.08% 0.00408
Nie
4 18 9 OCZOŚ Adam Wojciech 351 5.23% 0.00523
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CHRZANOWSKI Andrzej 48 wyższe Kędzierzyn-Koźle, 4 257 19.32 Nie
2 MAZUR Andrzej Michał 66 wyższe Kędzierzyn-Koźle, 1 392 6.32 Nie
3 NOWOSIELSKA Sabina Józefa 56 wyższe Kędzierzyn-Koźle, 11 807 53.58 Tak
4 PIASECKI Marek Jarosław 44 wyższe Kędzierzyn-Koźle, 4 579 20.78 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Osiedlowy Dom Kultury "Kubiczek", ul. Główna 54 Kędzierzyn-Koźle stały 1 027 441 441 42.94% 0.04294
439 99.55%
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Archimedesa 25 Kędzierzyn-Koźle stały 1 379 751 741 53.73% 0.05373
732 98.79%
3 Publiczne Przedszkole nr 21, ul. Filtrowa 13 Kędzierzyn-Koźle stały 1 387 772 772 55.66% 0.05566
759 98.32%
4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Piastowska 30 Kędzierzyn-Koźle stały 1 735 899 899 51.82% 0.05182
892 99.22%
5 Oddziały Gimnazjalne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 12, ul. Grzegorza Piramowicza 30 Kędzierzyn-Koźle stały 1 530 674 674 44.05% 0.04405
657 97.48%
6 Dom Kultury "Koźle", ul. Skarbowa 10 Kędzierzyn-Koźle stały 1 886 838 838 44.43% 0.04443
830 99.05%
7 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Ignacego Krasickiego 10 Kędzierzyn-Koźle stały 1 680 868 868 51.67% 0.05167
857 98.73%
8 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Karola Szymanowskiego 19 Kędzierzyn-Koźle stały 1 667 669 669 40.13% 0.04013
659 98.51%
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, Tadeusza Kościuszki 41 Kędzierzyn-Koźle stały 1 928 826 826 42.84% 0.04284
819 99.15%
10 Oddziały gimnazjalne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 11, ul. Piotra Skargi 11 Kędzierzyn-Koźle stały 1 907 870 869 45.57% 0.04557
854 98.27%
11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Tadeusza Kościuszki 41 Kędzierzyn-Koźle stały 1 933 864 863 44.65% 0.04465
853 98.84%
12 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11, Aleja Partyzantów 30 Kędzierzyn-Koźle stały 1 798 946 945 52.56% 0.05256
941 99.58%
13 Publiczne Przedszkole nr 23, ul. Wierzbowa 4 Kędzierzyn-Koźle stały 1 512 829 828 54.76% 0.05476
822 99.28%
14 Siedziba Rady Osiedla "Kuźniczka", Grunwaldzka 83 Kędzierzyn-Koźle stały 895 533 533 59.55% 0.05955
511 95.87%
15 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Matejki 19 Kędzierzyn-Koźle stały 1 744 710 704 40.37% 0.04037
692 98.30%
16 Oddziały gimnazjalne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6, ul. 1 Maja 3 Kędzierzyn-Koźle stały 1 355 630 629 46.42% 0.04642
626 99.52%
17 Dom Kultury "Chemik", Aleja Jana Pawła II 27 Kędzierzyn-Koźle stały 2 009 1 011 1 001 49.83% 0.04983
991 99.00%
18 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Pawła Stalmacha 20 Kędzierzyn-Koźle stały 2 062 994 994 48.21% 0.04821
984 98.99%
19 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jurija Gagarina 3 Kędzierzyn-Koźle stały 1 234 537 537 43.52% 0.04352
532 99.07%
20 Publiczne Przedszkole nr 22, ul. 9 Maja 4 Kędzierzyn-Koźle stały 1 547 751 749 48.42% 0.04842
741 98.93%
21 Publiczne Przedszkole nr 24, ul. Leszka Białego 7 Kędzierzyn-Koźle stały 1 635 814 813 49.72% 0.04972
799 98.28%
22 Publiczne Przedszkole nr 26, ul. Bolesława Śmiałego 5 Kędzierzyn-Koźle stały 1 356 674 676 49.85% 0.04985
664 98.22%
23 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Mieszka I 4 Kędzierzyn-Koźle stały 1 772 904 904 51.02% 0.05102
887 98.12%
24 Budynek Administracji Osiedla nr 5 - klub "Kajtek", ul. Królowej Jadwigi 10 Kędzierzyn-Koźle stały 2 166 1 141 1 133 52.31% 0.05231
1 126 99.38%
25 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Ignacego Mościckiego 14 Kędzierzyn-Koźle stały 1 430 640 640 44.76% 0.04476
632 98.75%
26 Dom Kultury "Lech", ul. Wyzwolenia 7b Kędzierzyn-Koźle stały 2 060 806 801 38.88% 0.03888
795 99.25%
27 Siedziba Rady Osiedla Lenartowice, ul. Nowowiejska 8 Kędzierzyn-Koźle stały 370 192 192 51.89% 0.05189
187 97.40%
28 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Szkolna 3 Kędzierzyn-Koźle stały 426 158 158 37.09% 0.03709
153 96.84%
29 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18), ul. Jana Brzechwy 80 Kędzierzyn-Koźle stały 1 510 642 641 42.45% 0.04245
623 97.19%
30 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej Miejsce Kłodnickie, ul. Szpaków 11 Kędzierzyn-Koźle stały 283 115 115 40.64% 0.04064
115 100.00%
31 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sławięcicka 96 Kędzierzyn-Koźle stały 2 093 814 811 38.75% 0.03875
790 97.41%
32 Szpital Zespolony, ul. Doktora Judyma 4 Kędzierzyn-Koźle szpital 23 7 6 26.09% 0.02609
5 83.33%
33 Szpital Zespolony, ul. Franklina Delano Roosevelta 2 Kędzierzyn-Koźle szpital 101 15 15 14.85% 0.01485
15 100.00%
34 Dom Pomocy Społecznej, ul. Zielna 1 Kędzierzyn-Koźle dom pomocy społecznej 45 45 45 100.00% 0.1
45 100.00%
35 Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego, ul. Racławicka 10 Kędzierzyn-Koźle oddział zewnętrzny zakładu karnego 40 8 8 20.00% 0.02
8 100.00%
 • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 23 4 56 686 47 506 35 1