Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Numer Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bernardyńska 4 Rzeszów stały Nie ulice: Bernardyńska, pl. Biskupów Janów z Rzeszowa, Bożnicza, pl. Cichociemnych, Cieplińskiego (numery nieparzyste), pl. Farny, Gałęzowskiego, Grottgera, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Joselewicza, Konarskiego, Kopernika, Kościuszki (numery parzyste), Kręta, Króla Kazimierza (numery nieparzyste), Matejki, Mickiewicza (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 4), Moniuszki (numery parzyste), pl. Ofiar Getta, Okrzei, Piłsudskiego (numery nieparzyste od 33 do końca i numery parzyste od 32 do 42), Przesmyk, Rynek, Jana III Sobieskiego, Sokoła, Żeromskiego.
2 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Orzeszkowej 8a Rzeszów stały Nie ulice: Asnyka, Bardowskiego, Batorego, pl. Dworcowy, Fredry, Głowackiego, pl. Kilińskiego, Kolejowa, Kopczyńskiego, Łączna, 8 - go Marca, Obszar Kolei, Orzeszkowej, Piłsudskiego (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 30), Plac Wolności, Siemiradzkiego, Styki, Śniadeckich, Świętego Mikołaja, Targowa (numery nieparzyste i numery parzyste od 4 do końca).
3 Zespół Szkół Muzycznych nr 1, ul. Szopena 32 Rzeszów stały Tak ulice: Baldachówka, Długosza, Grodzisko, Kreczmera, Króla Kazimierza (numery parzyste), Króla Leszczyńskiego, Mickiewicza (numery parzyste od 6 do końca), Naruszewicza, Słoneczna, Spytka Ligęzy, Szopena, Szpitalna, Targowa (numery 2, 2a), Tetmajerów, Wierzynka, Wojciecha Kilara, Zamenhoffa, Zamknięta.
4 I Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 15 Rzeszów stały Nie ulice: Dekerta, Fircowskiego, pl. Jerzego Grotowskiego, Jagiellońska (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 18), Kościuszki (numery nieparzyste), ks. Feliksa Dymnickiego, Lisa-Kuli (numery parzyste), Lubomirskich, 3 Maja, Moniuszki (numery nieparzyste), Pod Kasztanami, Polskiego Czerwonego Krzyża, pl. Armii Krajowej, pl. Hugona Kołłątaja, pl. Śreniawitów (numery 2 i 3), Roderyka Alsa, Słowackiego, Zamkowa, Zygmuntowska.
5 Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Pułaskiego 3a Rzeszów stały Nie ulice: Borelowskiego, Cieplińskiego (numery parzyste), Czarnieckiego, ks. Jałowego, ks. Józefa Sondeja, Kasprowicza, Mochnackiego, Piłsudskiego (numery parzyste od 44 do końca), Pułaskiego, Towarnickiego.
6 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Hoffmanowej 13 Rzeszów stały Tak ulice: Chrzanowskiej (numery parzyste od 2 do 8a), Dąbrowskiego (numery parzyste od 2 do 20), Hoffmanowej, Jagiellońska (numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 20 do końca), Kraszewskiego, Langiewicza (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 20), Lisa-Kuli (numery nieparzyste), Łokietka, Poniatowskiego, pl. Śreniawitów (numer 1), 17 Pułku Piechoty, Reformacka, Unii Lubelskiej.
7 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Bulwarowa 3 Rzeszów stały Tak ulice: Bulwarowa, Chodkiewicza, Czackiego, Lenartowicza, Podpromie.
8 Zespół Szkół Plastycznych, ul. Staszica 16a Rzeszów stały Tak ulice: Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 21 do 63), Dąbrówki, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 11 do końca).
9 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej-Rzeszów Sp. z o. o., ul. Staszica 24 Rzeszów stały Tak ulice: Chrzanowskiej (numery nieparzyste i numery parzyste od 10 do końca), Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 1 do 19), pl. Śreniawitów (numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 4 do końca), Staszica.
10 Zespół Szkół Sportowych, ul. Hetmańska 38 Rzeszów stały Tak ulice: Hetmańska (numery nieparzyste od 1 do 71 i numery parzyste od 2 do 36).
11 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4 Rzeszów stały Tak ulice: Dominikańska, Krzywoustego, Piastów (numery 11 i 13).
12 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4 Rzeszów stały Nie ulice: Chrobrego, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 65 do 89), Hetmańska (numery parzyste od 38 do 52), Piastów (bez numerów 11 i 13), pl. Matki Boskiej Saletyńskiej.
13 Zespół Szkół Energetycznych, ul. W. Pola 1 Rzeszów stały Tak ulice: Chmaja, Dąbrowskiego (numery parzyste od 20a do 62a), M. Curie-Skłodowskiej, Niedzielskiego, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste).
14 IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Dąbrowskiego 82 Rzeszów stały Tak ulice: Batalionów Chłopskich (numery nieparzyste od 1 do 5), Bohaterów Westerplatte, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 91 do końca i numery parzyste od 64 do końca), Żwirki i Wigury.
15 Zespół Szkół Technicznych, ul. Matuszczaka 7 Rzeszów stały Tak ulice: Architektów, Akademicka, Bieszczadzka, Hetmańska (numery nieparzyste od 73 do końca i numery parzyste od 54 do końca), Emilii Plater, Leśna (numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 8), Matuszczaka, Podgórska, Podkarpacka (numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 28), Połonińska, Powstańców Warszawy (numery parzyste od 2 do 20), Poznańska, Rymanowska, Solidarności, Wetlińska (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 20), Wielkopolska, Zawiszy Czarnego (numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 68), Żeglarska, Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty.
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Staroniwska 55 Rzeszów stały Tak ulice: Agrestowa, Balistyczna, Batalionów Chłopskich (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste), Bednarska, Boya-Żeleńskiego, Celownicza, Cukiernicza, Cyprysowa, Drukarska, Energetyczna, Hanasiewicza, Handlowa, Herbaciana, Jagodowa, Jana Wywrockiego, Kaletnicza, Kamieniarska, Koralowa, Kowalska, Krawiecka, Kresowa, Langiewicza (numery nieparzyste od 33 do końca), Magazynowa, Makowa, Malarska, Malinowa, Masarska, Miedziana, Panoramiczna (numery nieparzyste), Piekarska, Porzeczkowa, Potokowa, Przemysłowa, Rolnicza, Rzemieślnicza, Staroniwska, Stolarska, Strzelnicza (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 10), Szewska, Ślusarska, Tkacka, Truskawkowa, Winogronowa, W. Witosa (numery nieparzyste od 1 do 9A-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste), Zielarska, Złota, Żelazna.
17 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1 Rzeszów stały Tak ulice: Bohaterów, Wita Stwosza, Witkacego, Zwolińskiego.
18 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1 Rzeszów stały Tak ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Grabowa, Jaracza, Jaworowa, Jodłowa, Korczaka, Langiewicza (numery parzyste od 22 do końca), Modrzewiowa, Orzechowa, Sosnowa, Spokojna, Srebrna, Winna, Wiśniowa, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 27 do 37b).
19 Przedszkole Publiczne nr 17, ul. Witkacego 5 Rzeszów stały Tak ulice: gen. Chruściela, Malczewskiego, Szarych Szeregów, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 15 do 25b).
20 Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Ptasia 2 Rzeszów stały Tak ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 2 do 26), Jaskółcza, Jastrzębia, Krucza, Łabędzia (bez numeru 9), Orla, Pawia, Ptasia, Skubisza, Słowicza, Sokola, Sowia, Zwierzyniecka, Żurawia.
21 Przedszkole Publiczne nr 12, ul. Kopaczewskiego 1 Rzeszów stały Nie ulice: gen. Boruty-Spiechowicza, Krakowska (numery parzyste od 16a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych do 30a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych).
22 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kopaczewskiego 2 Rzeszów stały Tak ulice: Broniewskiego (numery nieparzyste), gen. Okulickiego (numery nieparzyste), Kopaczewskiego, Sucharskiego (bez numeru 1).
23 Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1 Rzeszów stały Tak ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 28 do końca), Ofiar Katynia (numery parzyste).
24 Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1 Rzeszów stały Tak ulice: Mikołajczyka (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 10), Wyzwolenia (numery nieparzyste)
25 Przedszkole Publiczne nr 22, ul. Ofiar Katynia 11 Rzeszów stały Nie ulice: Mikołajczyka (numery parzyste od 12 do końca), Ofiar Katynia (numery nieparzyste).
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Skrajna 1 Rzeszów stały Nie ulice: Antoniego Gromskiego, Borowa, Daleka, Długa, Dobra, Dworska, Ekologiczna, Gruntowa, Grzybowa, Klimatyczna, Krzewowa, Lipowa, Orna, Owocowa, Polnych Kwiatów, Prusa, Przyjemna, Przytulna, Romana Krogulskiego, Rozległa, Równa, Skrajna, Stara, Staromiejska, Szara, Szeroka, Szumna, Teofila Niecia, Zagajnik, Zaułek, Zbiorcza, Zbocze, Zgodna, Ziołowa, Zmienna, Żywiczna, Żyzna.
27 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Staromiejska 43a Rzeszów stały Nie ulice: Bajkowa, Bałuckiego, Dożynkowa, gen. Maczka, Hoża, Jana Robaka, Kłosowa, Kolorowa, Krótka, ks. Józefa Stafieja, ks. Stanisława Folty, Lubelska (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Lubicz, Młynarska, Morcinka, Nad Przyrwą, Niepokonanych, Opłotki, Partyzantów (numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Prosta, Przeskok, Rzecha (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Sąsiedzka, Siemieńskiego (numery parzyste od 18 do końca), Stogi, Strumykowa, Szczera, Szczęśliwa, Śmiałych, Towarowa, Trembeckiego, Warszawska (numery nieparzyste od 59 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Widok, Wioślarska, Wylotowa, Wyzwolenia (numery parzyste od 2 do 4), Zabłocie, Zapolskiej, Zaścianek, Zbigniewa Górala, Zbożowa, Zbrojna, Żniwna, Żwirowa, Życzliwa.
28 Przedszkole Publiczne nr 16, ul. Kochanowskiego 24 Rzeszów stały Tak ulice: Gołębia, Klonowa, Konopnickiej (numery parzyste), Limanowskiego, Marszałkowska, Różana, Ujejskiego, Warszawska (numery nieparzyste od 1 do 57), Wojciechowskiego.
29 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3 Rzeszów stały Nie ulice: Kochanowskiego (numer 31), Konopnickiej (numery nieparzyste), Sienkiewicza.
30 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3 Rzeszów stały Tak ulice: Chocimska, Dwernickiego, Karpińskiego, Klonowicza, Kochanowskiego (bez numeru 31), Kosynierów, Piotra Skargi, Żółkiewskiego.
31 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Partyzantów 10a Rzeszów stały Nie ulice: Błękitna, Husarska, Jasna, Lubelska (numery nieparzyste od 1 do 21 i numery parzyste od 2 do 4), Partyzantów (numery nieparzyste 1, 1a i numery parzyste od 2 do 8), Piękna, Podchorążych, Rycerska, Siemieńskiego (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 16), Szwoleżerów, Warszawska (numery parzyste od 2 do 24a).
32 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Lwowska 17 Rzeszów stały Nie ulice: Gajowa, gen. Kazimierza Dworaka, Kurpiowska, Lecha, Lwowska (numery nieparzyste od 1 do 73), Podhalańska, Na Skały, Sadowa, Szczęsnego Morawskiego, Szczytowa, Szkolna, Światowida.
33 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Konfederatów Barskich 43a Rzeszów stały Nie ulice: Bystra, Chłędowskiego, Dolna, Górna, Konfederatów Barskich, ks. Piotra Ściegiennego, Macha, Małopolska, Mazurska, Michałowskiego, Modra, Morgowa (numery nieparzyste od 1 do 81 i numery parzyste od 2 do 36a), Nadbrzeżna, Na Stoku, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Olchowa, Piętaka, Pogodna, Polna, Sieciecha, Spółdzielcza (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 18), Stawowa, Torfowa, Traugutta, Wąwozowa, Wesoła, Witwickiego, Wyżynna, Załęska (numery nieparzyste od 1 do 7a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste od 2 do 8a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
34 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały Tak ulice: Mieszka I, Miodowa, Niepodległości, Nizinna, Słodka, Ułanów, Żołnierzy Września.
35 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały Tak ulice: Czecha, Drzymały, Głęboka, Krakusa, Kusocińskiego, Marusarzówny, Nazimka, Ogińskiego, Olszewskiego, Sabały, Sobótki, Solskiego, Sułkowskiego, Twardowskiego, Wandy, Wawelska.
36 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6 Rzeszów stały Tak ulice: Armii Krajowej (numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 74 do końca), Artylerzystów, Betleja, Czerwcowa, Czołgistów, Grudniowa, Hutników, Jana Niemierskiego, Jesienna, Kwietniowa, Letnia, Lipcowa, Litewska, Lotników, Marynarzy, Paderewskiego (numery nieparzyste od 15 do 21), Południowa, Saperów, Sierpniowa, Stoczniowców, św. Michała Archanioła, Witolda (numery parzyste od 2 do 8), Wiosenna, Wrześniowa, Wytrwałych, Zenitowa, Zimowa, Zwiadowców.
37 Zespół Szkół nr 2, al. Rejtana 3 Rzeszów stały Tak ulice: Dołowa, Kmicica, Kustronia, Lwowska (numery parzyste od 2 do 74a), Monte Cassino, Orląt Lwowskich, pl. Allerhanda Maurycego, Rejtana (numery nieparzyste od 1 do 25), Zagłoby.
38 Uniwersytet Rzeszowski, al. Rejtana 16c Rzeszów stały Tak ulice: Cegielniana, Kopisto (numery parzyste), Litawora, prof. Stanisława Pigonia, Rejtana (numery parzyste od 2 do 16c), Warzywna, Wierzbowa.
39 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, al. Rejtana 30 Rzeszów stały Tak ulice: : Seniora, Świadka.
40 Przedszkole Publiczne nr 38, al. Rejtana 28 Rzeszów stały Nie ulice: ks. Popiełuszki (numery parzyste od 2 do 10), Rejtana (numery parzyste od 18 do końca).
41 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3 Rzeszów stały Nie ulice: ks. Popiełuszki (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Zdzisława Kozienia.
42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3 Rzeszów stały Nie ulice: Kopisto (numery nieparzyste), bpa Pelczara, Podwisłocze (numer 4).
43 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14 Rzeszów stały Nie ulice: Podwisłocze (numery parzyste od 2 do 14 bez numeru 4 i numery parzyste od 30 do 34), Powstańców Warszawy (numery nieparzyste).
44 Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14 Rzeszów stały Nie ulice: Podwisłocze (numery nieparzyste i numery parzyste od 36 do końca).
45 Przedszkole Publiczne Nr 9, ul. Podwisłocze 20 Rzeszów stały Nie ulice: Podwisłocze (numery parzyste od 16 do 28).
46 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Jana Olbrachta 120 Rzeszów stały Tak ulice: Anny Jagiellonki, Aleksandra Jagiellończyka, Bolesława Śmiałego, Henryka Pobożnego, Kazimierza Odnowiciela, Królewska, Królowej Bony, Królowej Marysieńki, Książęca, Leszka Czarnego, Jana Olbrachta, Saska, św. Kingi, Witolda (numery nieparzyste od 1 do 21), Władysława Warneńczyka, Władysława IV, Zygmunta I Starego.
47 Przedszkole Publiczne nr 11, ul. Mazurska 19 Rzeszów stały Nie ulice: Bałtycka, Cienista, Kaszubska, Kujawska, Lwowska (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 76 do końca), Marcina Filipa, Mazowiecka, Morgowa (numery nieparzyste od 83 do końca i numery parzyste od 38 do końca), Podlaska, Pomorska, Tatrzańska.
48 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4 Rzeszów stały Nie ulice: Anny i Zygmunta Chłapowskich, Bł. Władysława Findysza, Józefa i Romana Niemaszków, Józefy Jaklińskiej, Jana Wąsacza, Heleny i Tomasza Szajerów, ks. Adama Podgórskiego, ks. bpa Antoniego Betańskiego, ks. Daniela Sulikowskiego, ks. Romana Malinowskiego, Stefanii Michlewskiej, św. Marcina, św. Rocha, św. Walentego, Wojciecha Marka, Zofii Wallis.
49 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4 Rzeszów stały Tak ulice: Braci Aletańskich, Heleny Kulig-Tchórzewskiej, Ignacego Gajdka, Jana Góreckiego, ks. Andrzeja Pasterczyka, ks. Jana Kobaka, Mariana Niedziochy, Na Jaworzu, Ottona i Jana Pileckich, Rodziny Kąkolów, Rodziny Lutaków, Słocińska, Stanisława Gliwy, św. Faustyny, Wieczna, Władysława Stanio.
50 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Powstańców Śląskich 4 Rzeszów stały Tak ulice: Armii Krajowej (numery parzyste od 40 do 72), gen. Józefa Sowińskiego, gen. Zająca, gen. Bema, gen. Skrzyneckiego, Jasińskiego, Karola Karpa, Kombatantów, ks. Ignacego Skorupki, Paderewskiego (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 94 do końca), Powstańców Listopadowych (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 36), Powstańców Styczniowych, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Wieniawskiego (numery nieparzyste od 1 do 59 i numery parzyste od 2 do 58 i 58a do 58d), Witolda (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 10 do końca).
51 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Czajkowskiego 11 Rzeszów stały Tak ulice: Bełzy, Bernackiego, Czajkowskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Goździkowa, Kiepury, Mieczykowa, Niezapominajek, Osterwy, Robotnicza, Siemaszkowej, Smosarskiej, Spacerowa, Stokrotek, Wieniawskiego (numery nieparzyste od 61 do końca i numery parzyste od 58e-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 60 do końca), Zbigniewa Herberta, Zelwerowicza.
52 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Czajkowskiego 11 Rzeszów stały Nie ulice: : Armii Krajowej (numery parzyste od 2 do 38), Forsycji, Frezji, Irysowa, Kaczeńcowa, Konwalii, Krokusowa, Łukasiewicza, Magnolii, Malwowa, Nasturcji, Pelargonii, Piwonii, Powstańców Listopadowych (numery parzyste od 38 do końca), Rumiankowa, Sasanki, Słonecznikowa, Storczykowa, Wrzosowa.
53 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Wieniawskiego 84 Rzeszów stały Tak ulice: Azaliowa, Bławatkowa, Daliowa, Fiołkowa, gen. Władysława Sikorskiego (numery nieparzyste od 1 do 63), Jaśminowa, Kaktusowa, Lawendowa, Marii i Jana Gumińskich, Nagietkowa, Szarotkowa, Tulipanowa, Zawilcowa, Zimowit.
54 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Bł. Karoliny 21 Rzeszów stały Tak ulice: Baligrodzka, Biecka, Bł. Karoliny (numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Brzozowska, Franciszka Kotuli (numery parzyste od 2 do 10), Iwonicka, Korczyńska, Krośnieńska (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 42 do końca), leska, Odrzykońska, Solińska, Wołyńska, Żmigrodzka
55 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Dębicka 170 Rzeszów stały Tak ulice: Arystokracka, Ceramiczna, Dębicka (numery nieparzyste od 1 do 93 i numery parzyste od 2 do 198), Dworzysko, Furtaka, Gorlicka, Inwestycyjna, Jasielska, Krakowska (numery nieparzyste od 27 do końca i numery parzyste od 34 do końca), Ludwika Chmury, Łanowa, Magnacka, Mielecka, Niżańska, Pańska, Ropczycka, Sanocka (numery nieparzyste ode 1 do 15k i numery parzyste od 2 do 26), Strzyżowska (numery nieparzyste od 1 do 47 i numery parzyste od 2 do 22), Szlachecka, Tarnowska (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 6), Technologiczna (numery nieparzyste od 1 do 29 i numery parzyste od 2 do 24), Wadowicka, Zakopiańska
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288 Rzeszów stały Tak ulice: Działowa, Dębicka (numery parzyste od 200 do 612), Jordanówka, Ługowa, Magórska, Oświatowa, Przybyszowska, Stadionowa, Ustrzycka, Usługowa.
57 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288 Rzeszów stały Tak ulice: Błękitne Wzgórze, Bracka, Ciche Wzgórze, Dębicka (numery nieparzyste od 95 do 375), Galicyjska, Janiowe Wzgórze, Krupówka, Leśne Wzgórze, Słoneczny Stok, Świdrówka, Zielone Wzgórze, Złocista.
58 Przedszkole Publiczne nr 28, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5 Rzeszów stały Tak ulice: Obrońców Poczty Gdańskiej (numery nieparzyste), pl. Jana Pawła II, Krakowska (numery 32 i 32a), Prymasa 1000 - lecia, Raginisa, Ślusarczyka, Tarnowska (numery parzyste od numeru 8 do końca), Zajęcza.
59 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały Tak ulice: Maksymiliana Kolbego, Obrońców Poczty Gdańskiej (numery parzyste), Wyzwolenia (numery parzyste od 6 do końca).
60 Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały Tak ulice: Starzyńskiego.
61 Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17 Rzeszów stały Tak ulice: Brydaka, Iranka Osmeckiego (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste), Synów Pułkul.
62 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Osmeckiego 51 Rzeszów stały Tak ulice: Ciasna, Iranka Osmeckiego (numery nieparzyste od 33 do końca), Miłocińska (numery nieparzyste od 1 do 67 i numery parzyste od 2 do 20), Przy Torze, Wspólna.
63 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kamińskiego 12 Rzeszów stały Tak ulice: Baczyńskiego, Budowlanych, Chłopickiego, Gałczyńskiego, gen. Okulickiego (numery parzyste), Instalatorów, Jagiełły, Królowej Jadwigi, Króla Stanisława Augusta, Kamińskiego, Marka Czarnoty, Nałkowskiej, Reja, Reymonta, Staffa, Syrokomli, Torowa, Tuwima.
64 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Rzeszowie, ul. Legionów 20 Rzeszów stały Tak ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 1 do 11c i numery parzyste od 2 do 14), Legionów, Sportowa (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 4).
65 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Wyspiańskiego 16a Rzeszów stały Nie ulice: Chełmońskiego, Kossaków, Mała, Mokra, Sportowa (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 24), Ziai.
66 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24 Rzeszów stały Tak ulice: Armii Krajowej (numery nieparzyste od 1 do 7), Geodetów, Modrzejewskiej, Norwida, Orkana, Ossolińskich, Paderewskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 92), Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Przybosia, Puszkina, Struga, Szymanowskiego.
67 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24 Rzeszów stały Tak ulice: Cytadeli Warszawskiej, Dobrzańskiego-Hubala, Krzyżanowskiego, Obrońców Helu, Rejtana (numery nieparzyste od 27 do końca)
68 Dom Studencki "FILON", ul. Cicha 4 Rzeszów stały Tak ulice: Cicha, Kępa, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 1 do 11 i numer 2, 2a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Powstańców Warszawy (numery parzyste od 22 do końca).
69 Przedszkole Publiczne nr 43, ul. Cicha 5 Rzeszów stały Nie ulice: Graniczna (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 10), Nowowiejska, Sienna, Tęczowa, Zielna.
70 Żłobek nr 7, ul. Zielona 7 Rzeszów stały Tak ulice: Fabryczna, Gościnna (numery nieparzyste od 1 do 37 i numery parzyste od 2 do 40), Jachowicza, Koło, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 4 do końca), Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste), Piaskowa, Podmiejska, Strażacka (numery nieparzyste od 1 do 19a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste od 2 do 28a), Urocza, Władysława Grabskiego, Zakładowa, Za Strugiem, Zaciszna, Zielona.
71 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Miła 58 Rzeszów stały Tak ulice: Delikatna, gen. Władysława Sikorskiego (numery parzyste od 2 do 170), Graniczna (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Jazowa, Kardynała Karola Wojtyły (numery parzyste od 124 do 160 i od 170 do końca), Ładna, Łagodna, Malownicza (numery nieparzyste od 25 do końca i numery parzyste), Miła (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 52), Przyjazna, Radosna, Skromna, Solidarna, Strażacka (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Sympatyczna
72 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały Nie ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 13 do 25 i od 25b-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Lewakowskiego, Zbyszewskiego (numery parzyste).
73 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały Nie ulice: Solarza (numery parzyste), Zbyszewskiego (numery nieparzyste).
74 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12 Rzeszów stały Nie ulice: Kotuli (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Solarza (numery nieparzyste), Stojałowskiego.
75 Przedszkole Publiczne nr 40, ul. Rataja 14 Rzeszów stały Nie ulice: Pleśniarowicza, Rataja, Wiktora (numery parzyste).
76 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Widokowa 1 Rzeszów stały Tak ulice: Anny German, Bł. Karoliny (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 10), Czesława Niemena, Dukielska, Marka Grechuty, Panoramiczna (numery parzyste), Plenerowa, Krajobrazowa, Strzelnicza (numery parzyste od 10a-do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 12 do końca), Widokowa, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Sędziszowska, Strzyżowska (numery nieparzyste od 49 do końca i numery parzyste od 24 do końca), Wiktora (numery nieparzyste), W. Witosa (numery nieparzyste od 11 do końca).
77 Przedszkole Publiczne nr 3, ul. Krośnieńska 15a Rzeszów stały Tak ulice: Kościelna, Krośnieńska (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 40), Krynicka, Nowosądecka, Sanocka (numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 28 do końca), św. Jana z Dukli.
78 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Rubinowa 4 Rzeszów stały Tak ulice: Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Ciepłownicza, Cyrkoniowa, Diamentowa, Grafitowa, hr. Alfreda Potockiego, hr. Wandy Tarnowskiej, Jaspisowa, ks. Jana Stączka, Księżycowa, Kwarcowa, Lazurowa, Nefrytowa, Perłowa, Rubinowa, Rzecha (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 28), Spichlerzowa, Spółdzielcza (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste od 20 do końca), Szafirowa, Szmaragdowa, św. Floriana, Turkusowa, Załęska (numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Jana Ziemiańskiego.
79 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5 Rzeszów stały Nie ulice: Beskidzka, Karkonoska, Świętokrzyska, Tadeusza Nalepy, Zawiszy Czarnego (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 70 do końca).
80 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5 Rzeszów stały Nie ulice: Brzegowa, Jarowa, Leśna (numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Nowogrodzka, pl. św. Józefa, Podkarpacka (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Saletyńska, Starowiejska, Wetlińska (numery parzyste od 22 do końca), Zwięczycka.
81 Rzeszowski Dom Kultury, ul. Kardynała Karola Wojtyły 164 Rzeszów stały Tak ulice: Bajeczna, Baśniowa, Białe Wzgórze, Białogórska, Biesiadna, Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza, Doliny Strugu, gen. Sikorskiego (numery nieparzyste od 65 do końca i numery parzyste od 172 do końca), Familijna, Jana Brzechwy, Jarosława Iwaszkiewicza, Kardynała Karola Wojtyły (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 122 oraz od 162 do 168), Majowa, Malownicza (numery nieparzyste od 1 do 23), Miła (numery parzyste od 54 do końca), Mokra Strona, Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 13 do 33), Marii Kownackiej, Promykowa, Rodzinna, Ruczajowa, Słowiańska, Stokowa, Stroma, Świętojańska, Tyczyńska, Widnokręgowa, Witolda Gombrowicza, Wschodnia, Zastruże, Źródlana.
82 Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości, ul. Miłocińska 75 Rzeszów stały Nie ulice: Anyżkowa, Bazyliowa, Biznesowa, Cynamonowa, Cytrynowa, Imbirowa, Innowacyjna, Jałowcowa, kapitałowa, Laurowa, Miętowa, Migdałowa, Miłocińska (numery nieparzyste od 69 do końca i numery parzyste od 22 do końca), Morelowa, Parkowa, Szafranowa, Technologiczna (numery nieparzyste od 31 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Tymiankowa, Waniliowa.
83 Rzeszowski Dom Kultury Filia Country, ul. Herbowa 3 Rzeszów stały Tak ulice: Alternatywy, Anielska, Aroniowa, Chmielna, Dębinowa, Gościnna (numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 42 do końca), Herbowa, Jana Pawła II, Karmelicka, Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 35 do końca), Legionistów, Lotosowa, Magiczna, Miejska, Papieska, Pogodne Wzgórze, Senatorska, św. Agnieszki, św. Antoniego, Tarnopolska, Ustronna, Wakacyjna, Zakątkowa.
84 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Budziwojska 154 Rzeszów stały Tak ulice: Bł. ks. Kowalskiego, Budziwojska, Góra, Jarzębinowa, Jesionowa, ks. Kazimierza Guzego, Kwiatowa, Laskowa, Liliowa, Młyńska, Nadziei, Podlesie, Podleśna, Porąbki, Poselska, Poziomkowa, Prometeusza, Przylasek, Sportowców, Strzelców, Studzianki, Śnieżna.
85 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek, ul. św. Jakuba 2 Rzeszów stały Tak ulice: Brzoskwiniowa, Dębicka (numery nieparzyste od 377 do końca i numery parzyste od 614 do końca), Gronowa, Kalinowa, Leszczynowa, Pigwowa, por. H. Pisarka, Samorządowa, św. Jakuba, Świętej Rodziny, Żurawinowa
86 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, ul. Lwowska 60, ul. Lwowska 60 Rzeszów szpital Nie Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, ul. Lwowska 60
87 Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie, ul. Rycerska 4, ul. Rycerska 4 Rzeszów szpital Nie Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie, ul. Rycerska 4
88 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie Podkarpackie Centrum Chorób Płuc, ul. Rycerska 2, ul. Rycerska 2 Rzeszów szpital Nie Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie Podkarpackie Centrum Chorób Płuc, ul. Rycerska 2
89 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie, ul. Krakowska 16, ul. Krakowska 16 Rzeszów szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie, ul. Krakowska 16
90 Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Rzeszowie, ul. witolda 6B, Witolda 6B Rzeszów szpital Nie Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Rzeszowie, ul. witolda 6B
91 Dom Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 1, Sucharskiego 1 Rzeszów dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 1
92 Filia Domu Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Łabędzia 9, Łabędzia 9 Rzeszów dom pomocy społecznej Nie Filia Domu Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Łabędzia 9
93 Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, Załęska 76 Rzeszów zakład karny Nie Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76
94 Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2, Szopena 2 Rzeszów szpital Nie Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2