Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 75 155
Wyborców 62 314
Obwodów 53
  • Wybory do Rady Powiatu w Kołobrzegu
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto kolzobrzegMiasto Kołobrzeg 24 4 21 22 144
gmina dygowoGmina Dygowo 6 15 15 35 35
gmina goszcinoGmina Gościno 6 15 15 32 32
gmina kolzobrzegGmina Kołobrzeg 9 15 15 38 38
gmina rymanzGmina Rymań 4 15 15 19 19
gmina siemyszlGmina Siemyśl 2 15 15 30 30
gmina ustronie morskieGmina Ustronie Morskie 2 15 15 31 31

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu, ul. Portowa 37 Kołobrzeg stały Nie Aleja I Armii Wojska Polskiego, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Cicha, Morska, Obrońców Westerplatte, Park Teatralny, Plac Koncertów Porannych, Pomorska, Portowa, Reja Mikołaja, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Spacerowa, Szkolna, Towarowa, Źródlana.
2 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały Nie Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Jagiellońska, park 18 Marca, Piastowska, Plac 18 - go Marca, Zwycięzców.
3 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały Tak Kupiecka, Złota.
4 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kupiecka 1 Kołobrzeg stały Tak Jordana Henryka, Okopowa, Unii Lubelskiej, Zapleczna.
5 Sala Sportowa MOSiR, ul. Wąska 1 Kołobrzeg stały Tak Armii Krajowej, Brzozowa, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Narutowicza Gabriela, Rzeczna, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Sybiraków, Wąska.
6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, ul. Łopuskiego 13 Kołobrzeg stały Nie Dubois Stanisława, ppor. Gierczak Emilii, Katedralna, plac Ratuszowy, plac płk Przybylskiego Anatola, Ratuszowa, Skwer 750 - lecia, Skwer Miast Partnerskich, Uczniowska.
7 Ratusz Miejski, ul. Armii Krajowej 12 Kołobrzeg stały Tak Budowlana
8 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Bogusława X 22 Kołobrzeg stały Nie Grochowska
9 Przedszkole Miejskie nr 7, ul. Bogusława X 17 Kołobrzeg stały Nie Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Lipowa, park im. Bolesława Krzywoustego, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, Rzemieślnicza, Słowińców, Stańczyka, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna.
10 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały Nie 4 Dywizji Wojska Polskiego, Gen. Bema Józefa, Chodkiewicza Jana Karola, Fredry Aleksandra, Morawskiego Franciszka, park im. Aleksandra Fredry, Przesmyk, Sułkowskiego Antoniego, Tarnowskiego Jana, Wybickiego Józefa, Żółkiewskiego Stanisława.
11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały Nie Czarnieckiego Stefana, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Wschodnia
12 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Ppor. E. Łopuskiego 38 Kołobrzeg stały Tak Basztowa, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, Kielecka, Lotnicza, Młyńska, Radomska, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Solna, Szpitalna, ppor. Śliwińskiego Józefa, Księcia Warcisława III, Wolności, Zygmuntowska.
13 Internat w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza, ul. 1 - go Maja 47 Kołobrzeg stały Tak 6 Dywizji Piechoty, Artyleryjska, Berlińska, Brukselska, Europejska, Helsińska, Kopenhaska, Kujawska, Londyńska, 1 - go Maja, Mazowiecka, Paryska, Rondo gen. Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rzymska, Sadowa, Sztokholmska, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska.
14 Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Z. Herberta, ul. Jedności Narodowej 58A Kołobrzeg stały Tak Albatrosa, Bałtycka, Jedności Narodowej, Łososiowa, Matejki Jana, park im. Jedności Narodowej, Rolna, Rybacka, Sienkiewicza Henryka, Spokojna, Stoczniowa, Szarych Szeregów, Szyprów, Św. Macieja, Warzelnicza, Węgorzowa, Żurawia.
15 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały Tak Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Bursztynowa, Bydgoska, Diamentowa, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Jasna, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Komandorska, Koralowa, Krakowska, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Marynarska, Moniuszki Stanisława, Noskowskiego Zygmunta, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Paderewskiego Ignacego, Partyzantów, Perłowa, Pierwszych Osadników, Poznańska, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Synów Pułku, Szafirowa, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Tczewska, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Warszawska, Wieniawskiego Henryka, Wrocławska, Zachodnia, Złotowska, Żeglarska.
16 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Lwowska 7 Kołobrzeg stały Nie Brzeska, Grodzieńska, Kresowa, Krzemieniecka, Lwowska, Nowogródzka, Ostrobramska, Pińska, Podolska, Poleska, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Tarnopolska, Wileńska.
17 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, ul. Czarnieckiego 5F Kołobrzeg stały Nie Koniecpolskiego Stanisława
18 Zespół Szkół Nr 2, ul. Piastowska 5 Kołobrzeg stały Nie Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aniołów Stróżów, Borzymowskiego Marcina, Chopina Fryderyka, Drzymały Wojciecha, Grottgera Artura, Kasprowicza Jana, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, Mickiewicza Adama, Norwida Cypriana Kamila, park im. Stefana Żeromskiego, prof. Rafińskiego Teodora, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Słowackiego Juliusza, gen. Sikorskiego Władysława, ks. Ściegiennego Piotra, Strzelecka, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Zdrojowa
19 Przedszkole Miejskie nr 8, ul. Bociania 4A Kołobrzeg stały Tak Bociania, Dąbrówki, Gryfitów, Kaszubska, Koszalińska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, park im. 3 Dywizji Piechoty, Promienna, Rondo Solidarności, Słowiańska, Wenedów.
20 Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Unii Lubelskiej 23 Kołobrzeg stały Tak Aleja św. Jana Pawła II, Giełdowa, Graniczna
21 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Arciszewskiego 20 Kołobrzeg stały Tak Arciszewskiego Krzysztofa, Bukowa, Dębowa, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Muszelkowa, Plażowa, Próżna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wylotowa.
22 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Poznańska 9 Kołobrzeg stały Tak Akacjowa, Bajeczna, Billewiczówny Oleńki, Brzechwy Jana, Bzów, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Hajduczka, Herbowa-numery nieparzyste, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Kolumba Krzysztofa, Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Krasickiego Ignacego, ks. Kordeckiego, Longinusa Podbipięty, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Morcinka Gustawa, Neptuna, Obozowa, Orłowskiego Aleksandra, Pawła Jana Sapiehy, Pogodna, Rondo Solankowe, Saturna, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Szelburg-Zarembiny Ewy, Świętego Wojciecha, Teligi Leonida, Tuwima Juliana, Urocza, Wenus, Wesoła, kpt Wiktorowicza Leszka, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wyczółkowskiego Leona, Wyspiańskiego Stanisława, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi.
23 Regionalny Szpital w Kołobrzegu, Łopuskiego 31/33 Kołobrzeg szpital Nie Łopuskiego 31 - 33
24 Dom Pomocy Społecznej Włościbórz Filia w Kołobrzegu, Ogrodowa 3 Kołobrzeg dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Włościbórz, Filia w Kołobrzegu, ul. Ogrodowa 3
1 Świetlica Wiejska w Dygowie, ul. Ogrodowa 14 Dygowo stały Tak Sołectwa: Dygowo, Gąskowo, Miechęcino, Stojkowo, Stramniczka
2 Świetlica Wiejska, 39 A Wrzosowo stały Tak Sołectwa: Jazy, Łykowo, Skoczów, Wrzosowo
3 Świetlica Wiejska, 23 Piotrowice stały Nie Sołectwa: Kłopotowo, Piotrowice Włościbórz
4 Świetlica Wiejska, 33 A Czernin stały Tak Sołectwa: Bardy, Czernin, Dębogard, Pustary, Świelubie
5 Dom Pomocy Społecznej we Włościborzu, 1 Włościbórz dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej we Włościborzu
6 Dom Pomocy Społecznej w Piotrowicach, 1 Piotrowice dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Piotrowicach
1 Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58 Gościno stały Tak Gościno: ul. Błękitna, IV Dywizji Wojska Polskiego od nr 53 do końca, Jagodowa, Krótka, Kwiatowa, Lawendowa, Lazurowa, Malinowa, Matejki, Mickiewicza, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Rolna, Różana, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Świdwińska, Św. Franciszka, Tęczowa, Urocza, Wyspiańskiego, Zielona; Gościno-Dwór, Mołtowo, Skronie
2 Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58 Gościno stały Tak Gościno: ul. Bajkowa, Brylantowa, Bursztynowa, Chabrowa, Jaśminowa, Karlińska, Kasztanowa, Kołobrzeska, Kościelna, Kościuszki, Lubkowicka, Mołtowska, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Zacisze, Złota; Jarogniew, Jeziorki, Kamica, Lubkowice, Ołużna, Pławęcino, Ząbrowo;
3 Dom Kultury, ul. Matejki 2 Gościno stały Tak Gościno: ul. IV Dywizji Wojska Polskiego od nr 1 do nr 52, Cicha, Grunwaldzka, Kolejowa, Lipowa, Muzyczna, Perłowa, Prywatna, Ratuszowa, Targowa, Torowa, Wspólna
4 Świetlica Wiejska, 30 Robuń stały Nie Myślino, Pobłocie Małe, Ramlewo, Robuń, Sikorzyce
5 Świetlica Wiejska, 27 Wartkowo stały Nie Dargocice, Karkowo, Wierzbka Dolna, Wierzbka Górna, Wartkowo
6 Dom Pomocy Społecznej, ul. Karlińska 1 Gościno dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Gościnie
1 Świetlica Wiejska w Budzistowie, ul. Kołobrzeska 1 Budzistowo stały Tak sołectwo Budzistowo, sołectwo Kądzielno, sołectwo Stramnica
2 Świetlica Wiejska w Obrotach, 19 Obroty stały Nie sołectwo Bogucino, sołectwo Niekanin, sołectwo Obroty
3 Biblioteka Gminna, ul. Szczecińska 12 Zieleniewo stały Nie sołectwo Zieleniewo
4 Świetlica Wiejska w Starym Borku, 15 Stary Borek stały Nie sołectwo Korzystno, sołectwo Nowy Borek, sołectwo Stary Borek
5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, ul. Sportowa 27 Dźwirzyno stały Tak sołectwo Dźwirzyno
6 Świetlica Wiejska w Drzonowie, 60 Drzonowo stały Tak sołectwo Drzonowo, sołectwo Nowogardek, sołectwo Samowo, sołectwo Sarbia
7 Budynek zaplecza socjalnego boiska piłkarskiego w Karcinie, 43B Karcino stały Tak sołectwo Głowaczewo, sołectwo Karcino
8 Świetlica Wiejska w Grzybowie, ul. Szkolna 1 Grzybowo stały Tak sołectwo Grzybowo
9 Świetlica Wiejska w Błotnicy, 3A Błotnica stały Nie sołectwo Błotnica, sołectwo Bogusławiec, sołectwo Przećmino, sołectwo Rościęcino
1 Urząd Gminy, ul. Szkolna 7 Rymań stały Tak Bukowo, Gołkowo, Rymań, Starza, Małobór
2 Sala Wiejska Rymań, Koszalińska 18 Rymań stały Tak Czartkowo, Dębica, Jaglino, Kamień Rymański, Leszczyn, Mirowo, Płonino, Rzesznikowo, Rzesznikówko, Skrzydłowo, Strzebielewo
3 Sala Wiejska, 18 Kinowo stały Nie Bębnikąt, Jarkowo, Kinowo, Mechowo, Petrykozy, Starnin
4 Sala Wiejska, 58 Gorawino stały Nie Drozdowo, Drozdówko, Gorawino, Lędowa, Rębice
1 Sala wiejska w Charzynie, ul. Polna 1 Charzyno stały Nie sołectwa: Byszewo, Charzyno, Kędrzyno, Niemierze
2 Dom Kultury w Siemyślu, ul. Szkolna 21 Siemyśl stały Tak sołectwa: Białokury, Morowo, Nieżyn, Siemyśl, Świecie Kołobrzeskie, Trzynik, Unieradz
1 Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, ul. Nadbrzeżna 20 Ustronie Morskie stały Tak Miejscowości: Bagicz, Grąbnica, Gwizd, Malechowo, Olszyna, Sianożęty-ulice: Chabrowa, Handlowa, Kołobrzeska, Kwiatowa, Liliowa, Lotnicza, Malechowska, Plażowa, Północna, Różana, Wczasowa, Wrzosowa, Wschodnia; miejscowość Ustronie Morskie-ulice: Bałtycka, Bogusława XIV , Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Geodetów, Górna, Graniczna, Kolejowa, Kołobrzeska, Koszalińska, Kościuszki, Krótka, Ku Słońcu, Leśna, Łąkowa, Morska, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Okrzei, Osiedlowa, Pogodna, Polna, Rolna, Rybacka, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Targowa, Turystyczna, Wąska, Wiejska, Wojska Polskiego, Wolności, Wspólna, Zachodnia, Zielona.
2 Świetlica Wiejska, 27 Rusowo stały Tak Miejscowości: Kukinia, Kukinka, Rusowo

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Kołobrzeg ulice: Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia, Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana. 5 17 113 5 35
0.0000020000Nr 2 Miasto Kołobrzeg ulice: Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska, Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława. 6 18 831 5 39
0.0000030000Nr 3 gminy: Gościno, Siemyśl, Rymań 3 10 293 5 23
0.0000040000Nr 4 gminy: Dygowo, Kołobrzeg, Ustronie Morskie 5 16 077 5 31
Podsumowanie 19 62 314 20 128

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 5 7 27
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 7 8 5 7 27
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 5 7 26
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 5 7 27
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW KWW KONWENT WÓJTÓW 7 8 3 3 21

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 142 8 746 8 738 50.97% 0.05097
8 344 95.49% 0.09549
Tak
2 18 885 10 016 10 001 52.96% 0.05296
9 527 95.26% 0.09526
Tak
3 10 296 4 474 4 470 43.41% 0.04341
4 155 92.95% 0.09295
Tak
4 15 936 8 555 8 550 53.65% 0.05365
7 893 92.32% 0.09232
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 807 27 36.12% 0.03612
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 6 326 27 21.14% 0.02114
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 923 26 6.43% 0.00643
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 409 27 24.76% 0.02476
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW 3 454 21 11.54% 0.01154

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 10 807 27 9 36.12% 0.03612
Tak
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 6 326 27 4 21.14% 0.02114
Tak
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 923 26 0 6.43% 0.00643
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 409 27 5 24.76% 0.02476
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW 3 454 21 1 11.54% 0.01154
Tak

Rada Powiatu w Kołobrzegu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 OLICHWIRUK Andrzej Mariusz 943 11.30% 0.0113
Tak
1 4 2 HARAJ Andrzej Marian 584 7.00% 0.007
Nie
1 4 3 DŻEGA-MATUSZCZAK Urszula Janina 710 8.51% 0.00851
Tak
1 4 4 PLACAK Henryk Stanisław 318 3.81% 0.00381
Nie
1 4 5 WÓJCIK-OSZMANIEC Jolanta Dagmara 162 1.94% 0.00194
Nie
1 4 6 BAŃKOWSKA Anna 294 3.52% 0.00352
Nie
1 4 7 PAWŁOWSKI Jacek Norbert 236 2.83% 0.00283
Nie
1 5 1 DYMECKA Wioletta 834 10.00% 0.01
Tak
1 5 2 LEPA Robert 364 4.36% 0.00436
Nie
1 5 3 GRYCZA Mirosław Jan 75 0.90% 0.0009
Nie
1 5 4 KOCZWARA Zofia 134 1.61% 0.00161
Nie
1 5 5 STALMACH Dorota 50 0.60% 0.0006
Nie
1 5 6 SKROBOT Jolanta Maria 51 0.61% 0.00061
Nie
1 5 7 ŁAWRYNOWICZ Ryszard 138 1.65% 0.00165
Nie
1 8 1 ZAWADZKI Waldemar Józef 179 2.15% 0.00215
Nie
1 8 2 NIEDŹWIEDŹ Robert Radosław 51 0.61% 0.00061
Nie
1 8 3 FORTUNA Piotr Edmund 42 0.50% 0.0005
Nie
1 8 4 SZUSTKIEWICZ Małgorzata Teresa 54 0.65% 0.00065
Nie
1 8 5 KOPERSKA Grażyna 47 0.56% 0.00056
Nie
1 8 6 MARECKA Lucyna 27 0.32% 0.00032
Nie
1 8 7 ANDRYSIAK Mariusz Michał 35 0.42% 0.00042
Nie
1 10 1 BIEŃKOWSKI Henryk 1 119 13.41% 0.01341
Tak
1 10 2 PLEWKO Grażyna Jolanta 510 6.11% 0.00611
Tak
1 10 3 CZEPULONIS Ryszard Konstanty 282 3.38% 0.00338
Nie
1 10 4 GARBACZ-ZATORSKA Milena 90 1.08% 0.00108
Nie
1 10 5 KUCIŃSKI Bogdan 73 0.87% 0.00087
Nie
1 10 6 KOWALCZYK Małgorzata Magdalena 96 1.15% 0.00115
Nie
1 10 7 FURGAŁA Andrzej 93 1.11% 0.00111
Nie
1 11 1 GIZA Ewa Helena 488 5.85% 0.00585
Nie
1 11 2 BEJNAROWICZ Andrzej 128 1.53% 0.00153
Nie
1 11 3 OBŁOJ Tomasz Wojciech 30 0.36% 0.00036
Nie
1 11 4 DĄBKOWSKA Eugenia 37 0.44% 0.00044
Nie
1 11 5 ANDRUSIEWICZ Irena 11 0.13% 0.00013
Nie
1 11 6 ANISZEWSKA Maria Krystyna 11 0.13% 0.00013
Nie
1 11 7 UKLEJA Krzysztof Henryk 48 0.58% 0.00058
Nie
2 4 1 TAMBORSKI Tomasz Tycjan 1 712 17.97% 0.01797
Tak
2 4 2 TESSIKOWSKI Mirosław Leonard 397 4.17% 0.00417
Tak
2 4 3 SZUFEL Ryszard 506 5.31% 0.00531
Tak
2 4 4 KLIMCZAK Czesław 243 2.55% 0.00255
Nie
2 4 5 ADAMSKA-CZEPCZYŃSKA Danuta Czesława 206 2.16% 0.00216
Nie
2 4 6 HRYCIÓW Paweł 181 1.90% 0.0019
Nie
2 4 7 MAJEWSKA Marta Magdalena 157 1.65% 0.00165
Nie
2 4 8 PAŚKA-KOSCHEL Ewa 221 2.32% 0.00232
Nie
2 5 1 KUŚ Jacek 774 8.12% 0.00812
Tak
2 5 2 SZARMACH Antoni Teofil 1 002 10.52% 0.01052
Tak
2 5 3 MIELNIKIEWICZ Łukasz 178 1.87% 0.00187
Nie
2 5 4 CZARNECKI Grzegorz Ryszard 75 0.79% 0.00079
Nie
2 5 5 KUBIŃSKA Krystyna Wiktoria 68 0.71% 0.00071
Nie
2 5 6 DROZD Anna Maria 53 0.56% 0.00056
Nie
2 5 7 SZPAK Mieczysław Stanisław 143 1.50% 0.0015
Nie
2 5 8 WOŹNICKA Maria Jolanta 100 1.05% 0.00105
Nie
2 8 1 ZAPOŁUCH Bogdan Władysław 99 1.04% 0.00104
Nie
2 8 2 STEGIENTA Beata 106 1.11% 0.00111
Nie
2 8 3 RAPANT Anna Monika 24 0.25% 0.00025
Nie
2 8 4 SZAFRAN Wojciech Jarosław 28 0.29% 0.00029
Nie
2 8 5 LENARTOWICZ Anita Ewelina 52 0.55% 0.00055
Nie
2 8 6 MARCHLEWSKI Grzegorz 39 0.41% 0.00041
Nie
2 8 7 KASPROWICZ Jacek Dominik 43 0.45% 0.00045
Nie
2 10 1 AŚCIUKIEWICZ Barbara Maria 1 085 11.39% 0.01139
Tak
2 10 2 WILEWSKI Paweł 325 3.41% 0.00341
Nie
2 10 3 CZERNIAWSKA Helena Elżbieta 217 2.28% 0.00228
Nie
2 10 4 NOWOSZA Mirosław 59 0.62% 0.00062
Nie
2 10 5 MŁYNARCZYK Wanda Ewa 150 1.57% 0.00157
Nie
2 10 6 PIWOWARCZYK Antoni 168 1.76% 0.00176
Nie
2 10 7 WĄCIOR Piotr Juliusz 136 1.43% 0.00143
Nie
2 10 8 GRABOWSKI Krzysztof 128 1.34% 0.00134
Nie
2 11 1 WOLSKI Jerzy Ryszard 538 5.65% 0.00565
Nie
2 11 2 CHIR Małgorzata Joanna 60 0.63% 0.00063
Nie
2 11 3 CELER Andrzej 26 0.27% 0.00027
Nie
2 11 4 WEŁNICKA Marianna Barbara 43 0.45% 0.00045
Nie
2 11 5 LEGUN Krzysztof 52 0.55% 0.00055
Nie
2 11 6 ROSZAK Andrzej Marek 19 0.20% 0.0002
Nie
2 11 7 KUPISZ Marzena Lidia 32 0.34% 0.00034
Nie
2 11 8 NIZIOŁ Jarosław 82 0.86% 0.00086
Nie
3 4 1 ADAMCZAK Paweł Henryk 221 5.32% 0.00532
Nie
3 4 2 MARECKI Mariusz 111 2.67% 0.00267
Nie
3 4 3 BANY Agnieszka Janina 272 6.55% 0.00655
Tak
3 4 4 MALINOWSKI Zenon Jerzy 216 5.20% 0.0052
Nie
3 4 5 CEBULA Dorota Agata 222 5.34% 0.00534
Nie
3 5 1 WASYLÓW Dorota Stanisława 354 8.52% 0.00852
Nie
3 5 2 DĄBRÓWKA Magdalena 69 1.66% 0.00166
Nie
3 5 3 MAKOCHOŃ Lucjan 43 1.03% 0.00103
Nie
3 5 4 BUJAK Jan 41 0.99% 0.00099
Nie
3 5 5 LEWUSZ Ewa Anna 56 1.35% 0.00135
Nie
3 8 1 MAKSYMIUK Ryszard Romuald 213 5.13% 0.00513
Nie
3 8 2 SUDYK Małgorzata Justyna 46 1.11% 0.00111
Nie
3 8 3 ULAN Bogusław Jan 10 0.24% 0.00024
Nie
3 8 4 TERPIŁOWSKA Katarzyna Małgorzata 8 0.19% 0.00019
Nie
3 8 5 WITOWSKI Krzysztof Marek 10 0.24% 0.00024
Nie
3 10 1 WIŚNIEWSKA Małgorzata 361 8.69% 0.00869
Tak
3 10 2 ŁUPINA Krzysztof 95 2.29% 0.00229
Nie
3 10 3 POLAN Ilona 230 5.54% 0.00554
Nie
3 10 4 STACHOWIAK Artur 83 2.00% 0.002
Nie
3 10 5 SZCZUROWSKI Daniel Jan 217 5.22% 0.00522
Nie
3 11 1 HAWAŃCZAK Ryszard Edward 522 12.56% 0.01256
Nie
3 11 2 TOMASZEWSKA Katarzyna Elżbieta 231 5.56% 0.00556
Nie
3 11 3 PAWLAK Marcin Paweł 524 12.61% 0.01261
Tak
4 4 1 DZIK Adam 1 067 13.52% 0.01352
Tak
4 4 2 JARUZEL Robert 701 8.88% 0.00888
Tak
4 4 3 RÓŻYCKI Wojciech Adam 208 2.64% 0.00264
Nie
4 4 4 FIJAŁKOWSKA-ZABIELSKA Anna Bernadeta 256 3.24% 0.00324
Nie
4 4 5 NAHAJOWSKA Agnieszka 182 2.31% 0.00231
Nie
4 4 6 SKUBISZ Marta Marianna 299 3.79% 0.00379
Tak
4 4 7 KWIECIŃSKI Ariusz Krzysztof 182 2.31% 0.00231
Nie
4 5 1 WASIEWSKI Artur 740 9.38% 0.00938
Tak
4 5 2 DYMAŃSKI Stefan 437 5.54% 0.00554
Nie
4 5 3 PIĄTKOWSKI Rafał 113 1.43% 0.00143
Nie
4 5 4 CZECHOWICZ Beata Małgorzata 99 1.25% 0.00125
Nie
4 5 5 GRAF Agata Beata 105 1.33% 0.00133
Nie
4 5 6 BYCZEK Agata 29 0.37% 0.00037
Nie
4 5 7 STASZCZAK Sebastian Janusz 201 2.55% 0.00255
Nie
4 8 1 WAJGERT Zenon 424 5.37% 0.00537
Nie
4 8 2 MIKULSKI Zdzisław Jan 61 0.77% 0.00077
Nie
4 8 3 ŚWITOŃ Daniel Mirosław 88 1.11% 0.00111
Nie
4 8 4 SKÓRSKA Justyna 73 0.92% 0.00092
Nie
4 8 5 NOWAK Danuta Helena 34 0.43% 0.00043
Nie
4 8 6 WOŹNIAK Agnieszka Grażyna 78 0.99% 0.00099
Nie
4 8 7 LESZCZYŃSKI Jerzy 52 0.66% 0.00066
Nie
4 10 1 ZADKA Krzysztof Andrzej 895 11.34% 0.01134
Tak
4 10 2 DZIK Jan Andrzej 419 5.31% 0.00531
Nie
4 10 3 WOJCIECHOWSKI Andrzej Stanisław 268 3.40% 0.0034
Nie
4 10 4 FIJAŁKOWSKA Beata Maria 102 1.29% 0.00129
Nie
4 10 5 CHACIUK Wiesława 41 0.52% 0.00052
Nie
4 10 6 SAWKA Wojciech 49 0.62% 0.00062
Nie
4 10 7 SZEWCZYK Beata Helena 118 1.49% 0.00149
Nie
4 11 1 MIŚCIUR Antoni 219 2.77% 0.00277
Nie
4 11 2 MOLLIN-POPIOŁEK Teresa Maria 245 3.10% 0.0031
Nie
4 11 3 WRÓBEL Włodzimierz Wiesław 108 1.37% 0.00137
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Kołobrzeski - ogółem 8 130 98 75 155 62 314 53 5 1 1
Gminy ogółem 7 111 94 75 155 62 314 53 5 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 21 4 42 211 35 944 24 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 6 90 90 32 944 26 370 29 5 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 22 1
Ogółem 42 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 128 55 43% 73 57%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 144 63 44% 81 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 185 63 34% 122 66%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 8 2 25% 6 75%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 2 0 0% 2 100%
Ogółem 457 181 40% 276 60%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 54 53 55
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 46 45 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 48 49
Średnia wieku kandydatów na wójta 54 58 52
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 62 62
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 21 6 29% 15 71%
30-39 99 49 49% 50 51%
40-59 239 91 38% 148 62%
60+ 98 35 36% 63 64%
Ogółem 457 181 40% 276 60%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 8 2 25% 6 75%
60+ 6 1 17% 5 83%
Ogółem 15 3 20% 12 80%